archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Morąg - WAMA-SPORT
    i Mazur Trzeci na mecie był Dawid Worobiec Olsztyn tuż za nim Mariusz Pawłowski Kurzętnik a szósty Tomasz Hapke Wilkowo Dorota Pawłowska Kurzętnik zajęła trzecią lokatę wśród pań Państwo Pawłowscy wygrali rywalizację w swoich kategoriach wiekowych W Półmaratonie w Płocku najwyższe 25 miejsce zajał Patryk Wasilczyk Ełk PRIME FOOD TRIATHLON PRZECHLEWO 2015 Magda Mielinik brązową medalistą MP Elita W niedzielnym 6 września triathlonie w Przechlewie odbyły się Mistrzostwa Polski Pro i Amatorów w na dystansie olimpijskim 5 km 40 km 10 km Brązowy medal w elicie pań zdobyła Magdalena Mielnik WMKS Olsztyn która przegrała tylko z Agnieszką Jerzyk Leszno i Małgorzatą Szczerbińską Malbork W rywalizacji mężczyzn bracia Paweł i Sebastian Najmowicz Tri Negu Olsztyn zajęli odpowiednio 14 i 17 miejsce W grupie amatorów nasze panie zdobyły dwa krążki Mistrzostwa Województwa roczników 2001 2002 w Lubawie Wiatr rządził na bieżni i skoczniach W minioną sobotę 5 września w Lubawie odbył się mityng lekkoatletyczny klasy I połączony z mistrzostwami województwa roczników 2001 02 Głównym celem było przegląd potencjały najmłodszego narybku a podniesienie ich rywalizacji do rangi mistrzostw na pewno zmobilizowało zawodników Walka o medale była zacięta i nikt nie odpuszczał każdy walczył na całego III Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego 2015 Krzysztof Sulewski na podium w Malborku W niedzielnym biegu 10 km z okazji Święta Lotnictwa Polskiego w Malborku doskonale spisali się zawodnicy związani z Morągiem których aż czterech znalazło się w czołowej dziesiątce Drugi przybiegł barczewianin Krzysztof Sulewski Finisz Morąg czwarty był mieszkaniec tego miasta ale w barwach wojska z Bartoszyc Kamil Horba piąty Tomasz Orłowski a dziesiąty Jacek Szczygłowski Olsztyn Cup 2015 w wydaniu młodzieżowym Dużo grania to przed sezonem najważniejsze Turniej młodzieżowej piłki ręcznej Klub Sportowy Szczypiorniak Olsztyn organizuje cyklicznie Przez ostatnie 10 lat pod nazwą Warmiński Festiwal Piłki Ręcznej a obecnie jako OLSZTYN CUP W pierwszych edycjach impreza obejmowała wszystkie kategorie wiekowe junior junior młodszy młodzik i chłopcy Lecz w wyniku ograniczonej liczby pełnowymiarowych obiektów oraz dużego zainteresowania nastąpiły ograniczenia Zredukowano liczbę kategorii junior młodszy i młodzik na korzyść większej rywalizacji sportowej oraz jakości szkoleniowej Olsztyn Cup 2015 w wydaniu młodzieżowym Dużo grania to przed sezonem najważniejsze Turniej młodzieżowej piłki ręcznej Klub Sportowy Szczypiorniak Olsztyn organizuje cyklicznie Przez ostatnie 10 lat pod nazwą Warmiński Festiwal Piłki Ręcznej a obecnie jako OLSZTYN CUP W pierwszych edycjach impreza obejmowała wszystkie kategorie wiekowe junior junior młodszy młodzik i chłopcy Lecz w wyniku ograniczonej liczby pełnowymiarowych obiektów oraz dużego zainteresowania nastąpiły ograniczenia Zredukowano liczbę kategorii junior młodszy i młodzik na korzyść większej rywalizacji sportowej oraz jakości szkoleniowej DB Schenker Boeskoolloop Oldenzaal 2015 Miła wiadomość z Holandii z Tatą zawsze raźniej Duży sukces odniosła zawodniczka Morąskiego Stowarzyszenia Biegowego Finisz Monika Sawicz z Lidzbarka Warmińskiego która zajęła czwarte miejsce w Oldenzaal Holandia w biegu na dystansie 10 km w imprezie DB Schenker Boeskoolloop Startował również jej ojciec Pan Grzegorz z Bad Benheim zajmując 28 miejsce w kat 40 Na zdjęciach widać że obojgu dopisywały humory Krzysztof Rawski wygrał Grand Prix o Puchar Burmistrza Morąga W Olecku po raz szósty W podmorąskich Kretowinach odbył

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/mor%C4%85g (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Mrągowo - WAMA-SPORT
    kategorii M60 był drugi Rozegrano bieg na 10 km w którym jako ósmy finiszował Sebastian Wojciechowski z Olsztyna Był jednocześnie trzeci w kat M30 Nidzicka Halowa Liga Koszykówki Emocji nie zabraknie do końca W Nidzickiej Halowej Ligi Koszykówki która ma otwarty charakter i uczestniczą w niej również zespoły z innych miejscowości m in Działdowa i Mrągowa w ostatniej serii doszło do dwóch istotnych wydarzeń Przede wszystkim drugiej porażki doznały zawodniczki Kramu Nidzica ponownie z Basket Leydis co sprawiło że obie drużyny w tabeli dzieli już tylko jeden punkt Maratony Kresowe Narewka 2016 Grzegorz Maleszka czwarty w open i pierwszy w Elita Plus Rozpoczął się kolejny cykl Maratonów Kresowych MTB bardzo ciekawej imprezy gdzie oprócz rywalizacji ramie w ramię można podziwiać piękno polskiej przyrody w miejscach mniej dostępnych Obcowanie z naturą wielu ceni sobie więcej niż wygrana za wszelka cenę Pierwszy etap sezonu odbył się 3 kwietnia w Narewce której walory uczestnicy poznali w poprzednich latach IV Wiosenny Turniej Dzieci r 2003 i 2005 Bartoszyce 2016 Radość łzy a przede wszystkim sport W ostatni weekend 1 3 kwietnia w Bartoszycach odbył się duży turniej piłki ręcznej dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny Wzięło w nim udział 16 zespołów które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych rocz 2003 i 2005 Mecze były zacięte a ich poziom bardzo wysoki szczególnie w roczniku 2003 gdzie spotkało się trzech mistrzów swoich województw i żaden zespół nie ukończył turnieju z kompletem zwycięstw Mazury MTB I Śladami Billy Kida Mrągowo 2016 Jak w westernie tylko trochę inne rumaki W mrągowskim Miasteczku Mrongoville i okolicach odbył się w sobotę 2 kwietnia I etap cyklu Mazury MTB Impreza pod hasłem Śladami Billy Kida wywołała duże zainteresowanie i zgromadziła interesującą stawkę uczestników Wielu z nich ma pokaźny dorobek i to w wyścigach dużej rangi Trasa pętla 19 km była doskonała malownicza zróżnicowana i wymagająca Większość dawała sobie radę choć czasami trzeba było zejść z roweru Mistrzostwa Województwa Optimist L Equipe i Laser 4 7 Olsztyn 2015 Po medale w pięknej scenerii Akcentem sportowym otwarcia nowej żeglarskiej areny w Olsztynie na Słonecznej Polanie były Mistrzostwa Województwa w klasach młodzieżowych Na j Krzywym 26 i 27 września śmigało wiele łódek Szczególnie dopisała frekwencja w klasie Optimist w której tytuł wywalczył Mikołaj Merkler Baza Mrągowo W klasie L Equipe złoto też dla mrągowianek Emilii Koperskiej i Nikoli Kociubskiej W klasie 4 7 triumfował Wojciech Klimaszewski MBSW UKŻR Giżycko MP w Biegu 24 godzinnym Łyse 2015 Aż sę wierzyć nie chce W miejscowości Łyse woj mazowieckie odbyły się Mistrzostwa Polski w biegu 24 godzinnym To karkołomna próba Najlepszy zawodnik Paweł Szynal Błonie w ciągu doby zaliczył prawie 247 km Rewelacyjnie pobiegła Patrycja Bereznowska AZS Katowice druga w klasyfikacji open 238 km Reprezentanci Warmii i Mazur medalu wprawdzie nie zdobyli ale fakt ukończenia takiej próby w pełnym wymiarze to wielka sprawa Grand Prix Bo Lubię Polska Wieś Mikołajki VI 2015 Daniel Kochna i Katarzyna Alicka z głównymi trofeami W Mikołajkach odbył się 20 września ostatni bieg cyklu Bo Lubię Polska Wieś Grand Prix składało się z sześciu

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/mr%C4%85gowo (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Olsztyn - WAMA-SPORT
    wybijania piłki W zasadzie nie skonstruowali ani jednej godnej uwagi akcji Za taki poziom nie powinny być w ogóle przyznawane punkty Jubileuszowy turniej w Kaliningradzie Jedynaczka z Gwardii z medalem W niedzielę 24 kwietnia w Kaliningradzie odbyły się międzynarodowe zawody towarzyskie judo z okazji 70 lecia Obwodu Kaliningradzkiego W turnieju startowały ekipy z Białorusi Grodno Rosji Tatarstan Kazań Polski Gwardia Olsztyn i gospodarzy Z powodów wizowych z Gwardii Olsztyn startowała jedynie Joanna Grudzińska która zajęła 2 miejsce w kat wag 72 kg Walczyła w grupie wiekowej młodziczek Mistrzostwa Województwa SZS Sztafet Mieszanych Iława 2016 Pisz i gospodarze w siódmym niebie Olsztyn zadowolony Na terenach wokół Stadionu Miejskiego w Iławie odbyły się w czwartek 298 kwietnia Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Frekwencja dopisała i to jak Startowało w sumie 67 sztafet czyli około 800 szkolnych biegaczy Finał Krajowy Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Kwartet z Warmii i Mazur przed fascynująca przygodą 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie poznamy triumfatorów XVI Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Decydujące mecze zostaną rozegrane bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski i wyłonią mistrzów Polski w kategoriach U 10 i U 12 wśród dziewcząt i chłopców Mistrzostwa Województwa SZS Chłopców Szkół PNG 2016 Ełk zbiera perły do korony W Olsztynie hala ul Szewczenki odbył się w czwartek 28 kwietnia finał wojewódzki Mistrzostw Zzkolnego Związku Sportowego w koszykówce chłopców szkół ponagimnazjalnych W czwórce znalazły się dwie ekipy elbląskie ale przegrały półfinały a w meczu o trzecie miejsce I LO pokonało ZSMech 38 33 W spotkaniu o złoto Zespół Szkół nr 2 Ełk zwyciężył gospodarzy III LO 62 41 potwierdzając że Ełk jest stolicą szkolnego basketu XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warmia Mazury 2016 Talenty w całej okazałości W najbliższy weekend 29 30 kwietnia rozpoczną się pierwsze konkurencje XII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Warmia Mazury 2016 Jest to ogromne przedsięwzięcie sportowo logistyczne ale też duża przyjemność goszczenia najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia Mówiono o tym na czwartkowej 28 kwietnia konferencji prasowej w Urzędzie Marszałkowskim O Puchar Burmistrza Kętrzyna Młodzi akademicy nie dali pograć rywalom W sobotę 23 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów MOS WOLA Warszawa OMEGA Mrągowo AZS UWM Olszyn UKS ABSOLWENT Olsztyn i gospodarze MKS MOSiR Ketrzyn Wygrali młodzi akademicy z Olsztyna którzy nie stracili nawet seta Słabo w Centralnej Lidze i Makroregionie Jeden punkt jedna bramka Słabo spisują się młodzieżowe zespoły Warmii i Mazur w klubowych rozgrywkach poza regionem W Centralnej Lidze Juniorów MKS Ełk zremisował na wyjeździe z KSZO Ostrowiec 0 0 Obie drużyny tracą szanse na utrzymanie w lidze W makroregionie juniorów młodszych jeszcze gorzej Olimpia Elbląg po doskonałym początku straciła impet porażka z Legią 0 3 Stomil też przegrał z SMS Łódź 1 2 bramka Mateusz Mętlicki Ogólnopolska konsultacja Wałcz 2016 To jeszcze nie zawody a małe rozeznanie W Wałczu w miniony weekend 23 24

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/olsztyn (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Ostróda - WAMA-SPORT
    Kozłowo W superlidze wygrana Morlin porażka Dekorglassu Kamuflaż czy słabość W superlidze tenisa stołowego końcówka fazy zasadniczej rozgrywek We wtorkowym 26 kwietnia meczu na szczycie Dekorglass przegrał w Grudziądzu 1 3 ale oba zespoły zastosowały chyba kamuflaż przed prawdziwą batalią o medale Eksperymentalne składy i ustawienia dotyczą prawie wszystkich Morliny Ostróda pokonały 3 2 w Rzeszowie Politechnikę wykorzystując dziwny układ gier W II lidze pewna wygrana Morlin III w Piasecznie Jacek Karcz w roli głównej W ten weekend w II lidze tenisa stołowego mężczyzn grał tylko jeden reprezentant Warmii i Mazur Zespół Morlin III Ostróda pewnie pokonał w Piasecznie Return 7 3 i nadal zajmuje 6 miejsce w grupie spadkowej Postacią numer jeden spotkania był Jacek Karcz który zdobył komplet punktów Goście byli faworytami ale zwycięstwa w poszczególnym pojedynkach nie przyszły łatwo Ćwierćfinał MP młodzików 2016 Absolwent z przepustką do półfinału Salos i AZS UWM nie dały rady W piątek 8 kwietnia do rywalizacji o Mistrzostwo Polski przystępiły trzy najlepsze zespoły Warmii i Mazur w kategorii młodzików Gospodarzem turnieju ćwierćfinałowego był UKS Absolwent Olsztyn hala ul Kołobrzeska 9 który już w sobotę zapewnił sonie awans do półfinałów MP j AZS UWM Olsztyn i Salos Ostróda odpadły z rywalizacji 2016 ITTF World Tour Polish Open Major Warsaw Chojnowski i Więcek dużo nie pograli W stolicytrwa od środy 20 kwietnia się największa impreza w tenisie stołowym w Polsce Warsaw Polish Open 2016 Przyjechało wiele znakomitości startuje oczywiście cała czołówka polskich zawodników w tym dwóch z Warmii i Mazur Patryk Chojnowski Dekorglass Działdowo i Adrian Więcek Ostródzianka Oba jednak dość wcześnie pożegnali sie z turniejem Tylko dwa czy aż dwa punkty Morlin Devos swoje zrobił Więcek też Morliny Ostróda byłyby zdecydowanym faworytem w spotkaniu superligi z Odrą Miękinia gdyby w składzie byli Robin Devos i Mikail Paikov W poniedziałek 18 kwietnia zabrakło Rosjanina i trener Tomasz Krzeszewski musiał skorzystać z dwóch wychowanków Adriana Więcka i juniora Kacpra Petasia Potencjał zespołu spadł znacznie dlatego zwycięstwo 3 2 należy przyjąć z dużym uznaniem Młodzieżowe MP Brzeg Dolny 2016 Adrian Więcek brązowym medalistą w singlu W Brzegu Dolnym ro trwają od piątku 15 kwietnia Młodzieżowe Mistrzostwa Polski W reprezentacji Warmii i Mazur występili tylko panowie Kamil Jarmolowicz Adrian Więcek Ostródzianka Szymon Szewczyk Piotr Ferenc Warmia Lidzbark Warmiński Jacek Świtalski Mlexer Elbląg Adrian Więcek zapewnil sobie co najmniej brązowy medal w singlu I na tym się skończyło bowiem Adrian przegrał w walce o finał Patrykiem Zatówka OLimpia Unia Grudziądz 2 4 W deblu doszedł do 1 4 finału Orkan Ostróda efektownie zakończył rozgrywki Po przerwie w stylu mistrza Piłkarze ręczni Orkana Ostróda w ostatnim występie III ligowym w tym sezonie pokonali w sobotę 16 kwietnia w Kwidzynie miejscowy MTS 34 21 15 11 Beniaminek z Ostródy nie tylko zrealizował założony cel ale do końca zachował fason jak na mistrza przystało Awans do II ligi zapewnił sobie wcześniej ale w Kwidzynie zwłaszcza po przerwie zaprezentował styl godny lidera W Mistrzostwach Województwa 2016 Cztery tytuły Lidzbark Warmiński dwa Działdowo i jeden Ostróda W sobotę 9 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/ostr%C3%B3da (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Nidzica - WAMA-SPORT
    Kętrzyn Lidzbark Warmiński Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Olecko Pisz Szczytno Węgorzewo Badminton Baseball Bieg na orientację Biegi długodystansowe Bojery Boks Brydż Gimnastyka Golf Hokej Jeździectwo Judo Kajakarstwo Karate Kickboxing Kolarstwo Koszykówka Lekka atletyka Łyżwiarstwo szybkie MMA Motocykle Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Nidzica Wstaw część tytułu Pokaż 5 10 15 20 25 30 50 100 Wszystkie Nie znaleziono pasujących pozycji wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/nidzica (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Nowe Miasto Lubawskie - WAMA-SPORT
    Lidzbark Warmiński Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Olecko Pisz Szczytno Węgorzewo Badminton Baseball Bieg na orientację Biegi długodystansowe Bojery Boks Brydż Gimnastyka Golf Hokej Jeździectwo Judo Kajakarstwo Karate Kickboxing Kolarstwo Koszykówka Lekka atletyka Łyżwiarstwo szybkie MMA Motocykle Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Nowe Miasto Lubawskie Wstaw część tytułu Pokaż 5 10 15 20 25 30 50 100 Wszystkie Nie znaleziono pasujących pozycji wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/nowe-miasto-lubawskie (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Olecko - WAMA-SPORT
    9 i 10 kwietnia w hali Lega w Olecku odbędzie się IX Memoriał I Jasieluna i F Pietrołaja w tenisie stołowym Imprezie tradycyjnie patronuje Burmistrz i jest to jeden z turniejów cieszących się największą popularnością w regionie Wynika to z dużych tradycji także mocnej obsady Tu zwycięzca może poczuć szczególną satysfakcję Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą sprzętu tenisowego i pływackiego Edkar Grand Prix Olecka 2015 2016 4 Emocje opadły zwycięzcy wyłonieni W hali Lega odbył się w sobotę 12 marca czwarty i ostatni turniej tenisa stołowego z cyklu Edkar Grand Prix Olecka 2015 2016 W rywalizacji uczestniczyło 83 zawodniczek i zawodników Tym samym wyłoniono zwycięzców całej imprezy Do końcowego bilansu liczyły się trzy najlepsze rezultaty W najbardziej prestiżowych kategoriach open triumfowali Marzena Jasińska i Robert Karniej oboje Olecko FOOTBALL FESTIVAL rocznik 2005 OLECKO 2015 Rona Ełk tylko za Jagiellonią W turnieju piłkarskim Football Festival rocznik 2005 w Olecku 19 20 września jedynym reprezentantem Warmii i Mazur był UKS Rona 03 Ełk Zespół spisał się doskonale i w gronie 16 uczestników zajął drugie miejsce ustępując tylko MOSP Jagiellonii Białystok Szkoda trochę straconych punktów w pierwszym dniu Znakomity finisz pozwolił jednak na tek dobry wynik Królem strzelców turnieju został Filip Luberecki Rona Mistrzostwa Strefy Polski Północnej 2015 VIII Ostra jazda w Giżycku Na torze w Giżycku odbyła się w niedzielę 20 września ósma przedostatnia runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej Duża impreza w dobrej obsadzie Nikt się nie oszczędzał a kibice lubią ostra jazdę Znów klasę pokazał Marcin Szczepański Lidzbark Warmiński w klasie MXB który wygrał rundę i umocnił się na czele generalki Wiele oklasków zebrała Angela Stępińska Lidzbark Warmiński zwyciężczyni klasy MX kobiet Mistrzostwa Województwa LZS Stare Jabłonki 2015 Tytuły dla Ząbrowa i Stawigudy W Starych Jabłonkach na obiektach hotelu Andres odbyły się 6 września Mistrzostwa Województwa LZS w siatkówce plażowej Mimo niekorzystnej aury stawiło się sporo i to nawet z odległych miejscowości m in Olecka Złote medale przypadły parze z Ząbrowa Monika Gorzka Natalia Mejka oraz duetowi ze Stawigudy Dariusz Paszkowski Piotr Szempliński Trzynaście drużyn w rozgrywkach III ligi W jakim systemie zagramy Trzynaście zespołów zgłosiło się do najbliższych rozgrywek III ligi warmińsko mazurskiej tenisa stołowego Tyle samo co poprzednio ale skład jest nieco inny Zamiast Mlexera Elbląg awans do II ligi i Olimpu Kętrzyn wystąpią Czarni Olecko i Degorglass Działdowo Jaki będzie system rozgrywek Jeszcze nie wiadomo Zarząd rozpatrzy propozycje klubów Można było je składać do 16 września Olecko wyłoniło mistrzów białego sportu We własnym gronie W miniony weekend 5 6 września odbyły się mistrzostwa Olecka w tenisie ziemnym Impreza miała charakter zamknięty mieszkańcy a zarazem miłośnicy białego sportu rywalizowali we własnym gronie Mecz rozgrywano w kilku kategoriach wiekowych W najbardziej prestiżowych grupach open zwyciężyli Anna Zielińska i Robert Karniej Było bardzo sympatycznie V Budimex Półmaraton Augustowski 2015 Michał Smalec drugim Polakiem Bartek Osior też w dziesiatce Prawie 300 uczestników zgromadził na starcie Półmaraton Augustowski Miejsca na podium w klasyfikacji open zajęli Kenijczycy Ełczanin Michał Smalec Podlasie Białystok był szósty a drugi z Polaków Bartek Osior Wydminy zajął odpowiednio

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/olecko (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Pisz - WAMA-SPORT
    miejscowego Stowarzyszeni Bestios Hańczy Suwałki Wikingów Pisz Hidori Olecko i klubu Kangan Grodno Białoruś Adepci z Olecka i Pisza należeli do czołowych postaci turnieju świadczy o tym ich pokaźny dorobek medalowy Mistrzostwa Województwa Optimist L Equipe i Laser 4 7 Olsztyn 2015 Po medale w pięknej scenerii Akcentem sportowym otwarcia nowej żeglarskiej areny w Olsztynie na Słonecznej Polanie były Mistrzostwa Województwa w klasach młodzieżowych Na j Krzywym 26 i 27 września śmigało wiele łódek Szczególnie dopisała frekwencja w klasie Optimist w której tytuł wywalczył Mikołaj Merkler Baza Mrągowo W klasie L Equipe złoto też dla mrągowianek Emilii Koperskiej i Nikoli Kociubskiej W klasie 4 7 triumfował Wojciech Klimaszewski MBSW UKŻR Giżycko Grand Prix Bo Lubię Polska Wieś Mikołajki VI 2015 Daniel Kochna i Katarzyna Alicka z głównymi trofeami W Mikołajkach odbył się 20 września ostatni bieg cyklu Bo Lubię Polska Wieś Grand Prix składało się z sześciu imprez cztery najlepsze były liczone do klasyfikacji Finałowy bieg w Mikołajkach wygrał Daniel Kochna Mrągowo który tym samym przypieczętował zwycięstwo w Grand Prix Wśród pań najszybsza okazała się Anna Stolarczyk Mrągowo najwięcej punktów zebrała Katarzyna Alicka Pisz XXII Warmińskie Biegi Przełajowe Droszewo 2015 Oj działo się działo Droszewo Mała miejscowość w gminie Biskupiec która we wrześniu każdego roku staje prawdziwą mekką szkolnej młodzieży uprawiającej biegi przełajowe W miniona sobotę 19 września na trasach znów spotkało się kilkuset uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa by wziąć udział w XXII Warmińskich Biegach Przełajowych To jedna z imprez która mobilizuje środowisko a także ujawnia nowe talenty XV Memoriał Aleksandra Grzegorzewskiego Olsztyn 2015 FOTO Tylko juniorzy Trójeczki na podium W trzech olsztyńskich salach OSiR Glowackiego SP 10 Lengowskiego i III LO Szewczenki odbył sie w dniach 25 27 września turniej koszykówki Memoriał Aleksandra Grzegorzewskiego Legendy olsztyńskiego basketu Tym razem uczestnicy z całej Polski rywalizowali w trzech kategoriach W juniorach zwyciężyły Żubry Białystok w kadetach MUKS Piaseczno a w młodzikach Novum Bydgoszcz Na podium 3 miejsce staneli juniorzy Trójeczki olsztyn Mistrzostwa PSKC młodzików Mikołajki 2015 Pisz w głównej roli W Mikołajkach odbyły się w weekend 19 20 września Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet Rywalizowali młodzicy w sumie 19 załóg W roli głównej wystąpili żeglarze PMOS Pisz Wśród chłopców złoto zdobyli Paweł Grabowski i Krystian Krysiak a wśród dziewcząt Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Zachłowska Srebro wywalczyła załoga z MBSW UKŻR Giżycko Miłosz Dołęga Bartosz Ligęza Puchar Startosty Ełckiego Optimist 2015 Adianna i Kuba w pierwszej parze Ponad 30 zawodniczek i zawodników z Pisza Olsztyna Giżycka Mrągowa oraz gospodarze uczestniczyło w miniony weekend w Ełku w regatach żeglarskich klasy Optimist Rozegrano trzy wyścigi a więc nie było odrzutek Nie można było sobie pozwolić na chwilę słabości W tych wymagających warunkach zwyciężyli Jakub Kluk MKSB UKŻR Gizycko i reprezentantka MOS Ełk Adrianna Krystochowicz Trzynaście drużyn w rozgrywkach III ligi W jakim systemie zagramy Trzynaście zespołów zgłosiło się do najbliższych rozgrywek III ligi warmińsko mazurskiej tenisa stołowego Tyle samo co poprzednio ale skład jest nieco inny Zamiast Mlexera Elbląg awans do II ligi i Olimpu Kętrzyn wystąpią Czarni Olecko i Degorglass Działdowo

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/test/pisz (2016-05-01)
    Open archived version from archive