archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Giżycko 2016 – Kilka rodzynków - WAMA-SPORT
    Elbląg Krystian Augustyniak Nida Nidzica i Tomasz Marcinowski Siła Podczas dekoracji zawodników prezes W MOZPC Zdzisław Hryniewicki podziękował i nagrodził również okolicznościowymi statuetkami działaczy w regionie Wyniki Kobiety Kat 58 kg 15 lat 1 Grzesiak Zuzanna 1 Nida Nidzica 54 9 35 40 75 110 0 Kat 69 kg 15 lat 1 Korneluk Kinga 1 Nida Nidzica 64 9 51 60 111 144 7 Kat 63 kg 17 lat 1 Zielińska Weronika 99 Nida Nidzica 63 0 43 55 98 130 2 Kat 63 kg 23 lat 1 Marcinowska Joanna 93 Siła Bartoszyce 63 0 50 64 114 151 5 Kat 75 kg seniorki 1 Puzio Krystyna 65 Zjednoczeni Olsztyn 81 2 37 45 82 94 4 Mężczyźni 15 lat Kat 45 kg 1 Lisiński Jakub 1 LUKS Kurzętnik 40 7 20 25 45 93 4 Kat 50 kg 1 Patecki Kacper Siła Bartoszyce 48 2 43 50 93 164 5 Kat 69 kg 1 Zwierzchowski Patryk 1 Nida Nidzica 66 5 60 92 152 209 5 2 Jaworski Jakub Nida Nidzica 63 6 63 85 148 210 2 Kat 77 kg 1 Steć Albert 1 Siła Bartoszyce 73 8 75 90 165 213 0 Kat 85 kg 1 Luliński Rafał 1 LUKS Kurzętnik 96 8 63 80 143 161 2 2 Rochewicz Jakub LUKS Kurzętnik 102 7 51 70 121 133 3 Mężczyźni 17 lat Kat 69 kg 1 Badowski Karol 0 LUKS Kurzętnik 63 2 71 95 166 236 8 Kat 77 kg 1 Szpara Andrzej 99 Nida Nidzica 74 5 95 120 215 275 9 Kat 85kg 1 Rajkowski Dominik 99 Meyer Elbląg 83 9 117 151 268 322 4 Kat 94 kg 1 Zwierzchowski Filip 0 Nida Nidzica 93 9 65 spalony podrzut Kat 105 kg 1 Puzio Grzegorz Zjednoczeni Olsztyn 95 7 46 59 105 118 9 Kat 105 kg 1 Garbicz Przemysław 0 LUKS Kurzętnik 117 9 101 116 217 228 8 2 Bach Jakub Siła Bartoszyce 110 4 95 115 210 225 7 Mężczyźni 20 lat Kat 56 kg 1 Kudryk Jakub 98 Meyer Elbląg 54 7 77 95 172 273 5 Kat 62 kg 1 Kaczyński Rafał 98 Meyer Elbląg 62 0 82 105 187 270 5 Kat 69 kg 1 Malinowski Damian 96 Siła Bartoszyce 67 1 70 85 155 212 3 Kat 77 kg 1 Kurlandzki Sebastian 96 Nida Nidzica 75 8 105 120 225 285 9 Kat 85kg 1 Korneluk Przemysław 98 Nida Nidzica 79 5 137 173 310 383 6 2 Łęgowski Mateusz 97 Nida Nidzica 79 6 110 150 260 321 5 3 Jędrzejczyk Konrad 96 Zjednoczeni Olsztyn 84 1 73 105 178 213 9 Kat 94 kg 1 Kulik Paweł 96 Meyer Elbląg 87 2 145 175 320 377 7 Kat 105 kg 1 Augustyniak Krystian 96 Nida Nidzica 117 5 160 190 350 369 3 2 Miśkiewicz Filip 96 LUKS Kurzętnik 120 3 112 146 z 258 270 6 3 Luliński Tomasz 98 LUKS Kurzętnik 117 4 102 135 237 250 2 Mężczyźni Seniorzy Kat

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/podnoszenie-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3w/18601-mistrzostwa-wojew%C3%B3dztwa-warmi%C5%84sko-mazurskiego-gi%C5%BCycko-2016-%E2%80%93-kilka-rodzynk%C3%B3w (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Junior Europa Cup Final Budapest 2016 – Kamila Stormowska znów błysnęła... - WAMA-SPORT
    Kategoria Short tack i wrotkarstwo niedziela 20 marca 2016 20 55 Poprawiono niedziela 20 marca 2016 20 55 Odsłony 135 Fot tvp pl W Budapeszcie odbył się w weekend 19 20 marca Finał Pucharu Europy juniorów w short tracku Do stolicy Węgier wybrało się kilkoro reprezentantów Polski w tym łyżwiarze Orła Elbląg Najlepiej spisała się Kamila Stormowska która wygrała pierwsza konkurencję wyścig na 1500 m W pozostałych konkurencjach indywidualnych nie udało się stanąć na podium Kamila i Weronika Surowiec zajęły odpowiednio czwarte i szóste miejsce w wieloboju Brązowy medal zdobyła polska sztafeta której składu nie znamy ale prawie na pewno wystąpiły w niej elblążanki Wyniki Junior D 100 m 500 m 777 m 1 KRZEMIŃSKI Mateusz Polska 1 1 1 102 3 2 JÁSZAPÁTI Péter Węgry 4 4 3 29 11 3 ROMEO Giuseppe Włochy7 5 2 28 14 11 BOROWIECKI Jędrze jPolska Orzeł Elbląg 11 12 11 34 Junior C 1500 m 500 m 1000 m 1 SELLIER Diané Francja 1 1 4 76 6 2 SZÁSZ Attila Rumunia 2 2 6 45 10 3 KARAGÖL Hazar Turcja 11 10 1 34 22 16 GISZKA Krystian Polska Orzeł Elbląg 17 13 11 41 Juniorki B 1500 m 500 m 1000 m 1 LANCEE Gioya Holandia 8 1 1 69 10 2 IORIATTI Gloria Włochy 4 2 3 42 9 3 GÄRTNER Anna Katharina Niemcy2 12 2 42 16 4 STORMOWSKA Kamila Polska Orzeł Elbląg 1 9 5 39 15 9 SUROWIEC Weronika Polska Orzeł Elbląg 10 6 11 3 27 Sztafeta 3000 m 1 Czechy 4 31 043 2 Niemcy 4 32 691 3 Polska 4 33 025 4 Holandia 4 48 809 short track wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/short-track-i-wrotkarstwo/18749-junior-europa-cup-final-budapest-2016-%E2%80%93-kamila-stormowska-zn%C3%B3w-b%C5%82ysn%C4%99%C5%82a (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • OOM i MP Juniorów Świdnica 2016 – Rewelacyjne Orły z Elbląga zbierają złote runo - WAMA-SPORT
    finał 1 STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 3 06 475 2 MARKIEWICZ Patrycja Juvenia Białystok 3 06 659 3 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 3 08 162 Wielobój 1 STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 2 1 3 1 102 6 2 MARKIEWICZ Patrycja Juvenia Białystok 1 3 4 2 73 8 3 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 3 4 1 3 65 8 9 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 12 7 9 2 28 Juniorzy B Dystans 1000 m 1 KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 1 51 879 2 ADAMSKI Paweł Juvenia Białystok 1 51 967 3 MALISZEWSKI Jakub Juvenia Białystok1 52 128 10 EKSTOWICZ Hubert UKS Short Track Giżycko 2 01 864 Dystans 500 m 1 KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 43 677 2 MALISZEWSKI Jakub Juvenia Białystok 43 867 3 DRUMSKI Krzysztof Juvenia Białystok 44 967 12 EKSTOWICZ Hubert UKS Short Track Giżycko12 0 59 559 Juniorzy B Dystans 777 m 1 KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 1 09 326 2 MALISZEWSKI Jakub Juvenia Białystok 1 10 054 3 MIKUCKI Kornel Juvenia Białystok 1 20 085 11 EKSTOWICZ Hubert UKS Short Track Giżycko 11 1 31 311 Dystans 1500 m super finał 1 ADAMSKI Paweł POL JUV 2 29 667 2 DRUMSKI Krzysztof POL JUV 2 29 753 3 MALISZEWSKI Jakub POL JUV 2 38 646 Wielobój 1 KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 1 1 1 5 107 3 2 ADAMSKI Paweł Juvenia Białystok 2 4 4 1 71 10 3 MALISZEWSKI Jakub Juvenia Białystok 3 2 2 3 68 7 Juniorki A Dystans 1000 m 1 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 1 56 040 2 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 1 56 151 3 MICCOLI Angela MOSiR Sanok1 58 633 6 BOROWIECKA Karolina Orzeł Elbląg 2 05 938 7 JANOWIAK Paulina WMKS Olsztyn 2 12 747 Dystans 500 m 1 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 49 498 2 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 49 638 3 MICCOLI Angela MOSiR Sanok 54 708 5 JANOWIAK Paulina WMKS Olsztyn 57 923 7 BOROWIECKA Karolina Orzeł Elbląg 1 11 206 Dystans 777 m 1 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 1 18 457 2 KARCZYŃSKA Kamila Juvenia Białystok 1 23 597 3 BYRSKA Karina AZS Opole 1 30 482 4 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 1 40 570 6 BOROWIECKA Karolina POL ORZEL 1 30 234 7 JANOWIAK Paulina POL WMKS 1 32 851 Dystans 1500 m super finał 1 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 3 02 959 2 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 3 05 095 3 KARCZYŃSKA Kamila Juvenia Białystok 3 06 097 6 JANOWIAK Paulina WMKS Olsztyn 3 49 371 Wielobój 1 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 1 1 1 1 136 3 2 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 2 2 4 2 71 8 3 KARCZYŃSKA Kamila Juvenia Białystok 4 8 2 3 40 14 6 JANOWIAK Paulina WMKS Olsztyn 7 5 7 6 12 19 7 BOROWIECKA Karolina Orzeł Elbląg 6 7 6 8 19 Sztafeta 2000 m 1 Orzeł Elbląg Dorota Kisielewska Kamila Stormowska Weronika Surowiec 2 3 14 182 2 Orzeł II Elbląg Karlina Borowiecka Marika Surowiec Kamila Stankiewicz 3 3 20 740

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/short-track-i-wrotkarstwo/18656-oom-i-mp-junior%C3%B3w-%C5%9Bwidnica-2016-%E2%80%93-rewelacyjne-or%C5%82y-z-elbl%C4%85ga-zbieraja-z%C5%82ote-runo (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • O Puchar Burmistrza Kętrzyna – Młodzi akademicy nie dali pograć rywalom - WAMA-SPORT
    gospodarze MKS MOSiR Ketrzyn Wygrali młodzi akademicy z Olsztyna którzy nie stracili nawet seta Inicjatorem przedsięwzięcia była Mariola Piórkowska z MKS MOSiR Kętrzyn która przy wsparciu burmistrza Miasta Kętrzyn Krzysztofa Hećmana i dyrektor MOSiR u Emilii Kaczmarek zaprosiła drużyny które liczą się w siatkówce młodzieżowej Zawody rozegrano systemem każdy z każdym do trzech setów bez względu na wynik Od początku doskonale wiodło się podopiecznym trenera Andrzeja Stankiewicza z AZS UWM Olsztyn W efekcie w całym turnieju nie stracili seta zdobywając główną nagrodę Zaciętą walkę o drugie miejsce stoczyli warszawiacy pokonując kolegów z Mrągowa Za nimi uplasował się UKS Absolwent Olsztyn i gospodarze z MKS MOSiR Kętrzyn Najlepszym atakującym został Dawid Sokołowski z AZS UWM Olsztyn najlepszym rozgrywającym Mikołaj Karkowski z Warszawy Statuetkę najlepszego przyjmującego otrzymał Karol Wachowiak z Mrągowa Każdy trener zespołu wyłonił również najlepszego zawodnika drużyny zostali nimi Dawid Śliwiński AZS UWM Olsztyn Kacper Graczyk Mrągowo Piotr Szlęzak Warszawa Marceli Antończyk UKS Absolwent Olsztyn i z MKS MOSiR Kętrzyn Mateusz Batyra i Karol Połoński Oprócz kadetów swoje mecze rozegrali również młodzicy z MKS MOSiR Kętrzyn MOS Woli Warszawy MUKS Omega Mrągowa i gościnnie miejscowy S O S Kętrzyńska drużyna przez nieuwagę straciła seta z Warszawą i to przesądziło o drugim miejscu MKS MOSiR Kętrzyn w turnieju Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Mrągowa W tej kategorii wyróżnieni zostali Kamila Pietuszyńska S O S Kętrzyn Gracjan Sucharski i Mateusz Kolasa z Warszawy Dawid Wejkuć i Mateusz Sawicz z Mrągowa Szymon Błaszczak Seba i Klaudiusz Cichecki Cichy z MKS Kętrzyn Nagrody rzeczowe ufundował zawodnikom Andrzej Malicki prezes Philips Lighting Poland Źródło MOSiR Kętrzyn Olsztyn Mrągowo Siatkówka Kętrzyn sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/19135-o-puchar-burmistrza-k%C4%99trzyna-%E2%80%93-m%C5%82odzi-akademicy-nie-dali-pogra%C4%87-rywalom (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Mistrzostwa województwa WMZ LZS 2016 – Panie z Ząbrowa i panowie z Kozłowa - WAMA-SPORT
    Wyniki Półfinały 1 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo MLKS Foto Ola Ostróda 0 2 10 25 10 25 2 LZS Osa Ząbrowo Perła Olecka 2 0 25 17 25 12 Mecz o miejsca III IV UKS Koszałek Opałek Węgorzewo Perła Olecka 1 2 25 16 18 25 14 16 Mecz o miejsca I II LZS Osa Ząbrowo MLKS Foto Ola Ostróda 2 0 25 22 25 22 Kolejność końcowa 1 LZS Osa Ząbrowo 2 MLKS Foto Ola Ostróda 3 Perła Olecka 4 UKS Koszałek Opałek Węgorzewo Najlepszą siatkarką finałów została wybrana Monika Gorzka LZS Osa Ząbrowo Puchary dyplomy za miejsca 1 4 i medale za miejsca 1 3 oraz statuetkę wręczał Krzysztof Harmaciński wójt Gminy Iława członek Zarządu Warmińsko Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Olsztynie Nagrody ufundowało WMZ LZS w Olsztynie dyplomy Gmina Iława Organizatorami finałów były Warmińsko Mazurskie Zrzeszenie LZS Wójt Gminy Iława Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie Zespół Szkół im Konstytucji 3 Maja w Iławie Spotkania finałowe sędziowali Marta Żmudzińska i Michał Tambor Organizatorzy dziękują Dyrekcji Zespołu Szkół im Konstytucji 3 Maja w Iławie Małgorzacie Pietroczuk i Mieczysławowi Pietroczuk za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turnieju finałowego Skład LZS Osa Ząbrowo Natalia Mejka kapitan Kamila Sitnik Dominika Słomska Monika Gorzka Aleksandra Tomaszewska Anna Grajewska Aleksandra Bludau Martyna Białecka Trener Krzysztof Zieliński Finały Mężczyzn Biała Piska Turniej odbył się systemem pucharowym do trzech wygranych setów Najpierw rozegrano dwa półfinały potem zwycięzcy walczyli o złoto pokonani o brąz Spotkanie finałowe Kozłowo Gietrzwałd było interesujące dostarczyło wiele emocji a dobrze dysponowani zawodnicy Gminy Kozłowo odnieśli zasłużone zwycięstwo Wyniki Półfinały Gmina Kozłowo Gmina Węgorzewo 3 0 Gmina Biała Piska Gmina Gietrzwałd 0 3 Mecz o miejsca III IV Gmina Węgorzewo Gmina Biała Piska 3 1 Mecz o miejsca I II Gmina Kozłowo Gmina Gietrzwałd 3 1 Kolejność końcowa 1 Gmina Kozłowo 2 Gmina Gietrzwałd

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/19129-mistrzostwa-wojew%C3%B3dztwa-wmz-lzs-2016-%E2%80%93-panie-z-z%C4%85browa-i-panowie-z-koz%C5%82owa (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Finaliści Licealiady chłopców zagrali w Uranii – Tym razem mistrzem VIII LO Olsztyn - WAMA-SPORT
    ilustracja W Uranii odbyły się w środę 27 kwietnia Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych Turniej miał dwóch faworytów którzy od dawna rywalizują o prymat w mieście i regionie Tym razem złote medale wywalczyli siatkarze VIII LO Olsztyn głównie zawodnicy AZS UWM którzy w decydującym meczu pokonali rywali z VII LO siatkarze Chemika 2 1 Wynik nie jest niespodzianką bowiem podopieczni Rafała Wiśniewskiego triumfowali również w Mistrzostwach Olsztyna Pozostali finaliści z Braniewa i Ełku odbiegali poziomem od olsztyńskiego duetu i skupiły się na walce o brąz Lepsi okazali się braniewianie Wyniki VII LO Olsztyn VIII LO Olsztyn 1 2 25 19 7 VII LO Olsztyn I LO Ełk 2 0 12 15 VII LO Olsztyn Zespół Szkół Zawodowych 2 0 14 13 VIII LO Olsztyn I LO Ełk 2 0 7 18 VIII LO Olsztyn Zespół Szkół Zawodowych Braniewo 2 0 14 14 I LO Ełk Zespół Szkół Zawodowych Braniewo 0 2 14 21 Kolejność 1 VIII LO Olsztyn 3 6 6 1 2 VII LO Olsztyn 3 5 5 2 3 Zespół Szkół zawodowych Braniewo 3 4 2 4 4 I LO Ełk 3 3 0 6 Skład mistrzów województwa z VIII LO Olsztyn Adam Świdroń Bartosz Brzeski Jakub Ciunajtis Piotr Martin Mikołaj Niechcaj Maciej Samko Jakub Wądołowski Adrian Zawadzki Hubert Jankuniec Tomasz Koziatek Michał Sadowski Piotr Szostek Trenerem zespołu jest Rafał Wiśniewski Olsztyn Braniewo Siatkówka Ełk sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/19130-finali%C5%9Bci-licealiady-ch%C5%82opc%C3%B3w-zagrali-w-uranii-%E2%80%93-tym-razem-mistrzem-viii-lo-olsztyn (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Mistrzostwa Województwa SZS Giżycko 2016 – Licealistki z Elbląga najlepsze, decydowały sety - WAMA-SPORT
    nawet z II ligowym stażem Trzy zespoły zgromadziły jednakowa liczby punktów i decydowały sety Tu najlepsze okazały się siatkarki II LO Elbląg przed ZSO Iława i VII LO Olsztyn Gospodarze przyjęli uczestniczki turnieju bardzo serdecznie Zawodniczkom zapewniono obiad napoje i słodycze Szkoda tylko że siatkarki II LO Giżycko poziomem sportowym wyraźnie odbiegały od medalistek ale trudno się dziwić Nie mają okazji gry z krajowymi drużynami a to warunek postępu w grze Wyniki VII LO Olsztyn II LO Giżycko 2 0 25 17 i 25 14 II LO Elbląg ZSO Iława 2 0 25 23 i 25 22 II LO Giżycko ZSO Iława 0 2 18 25 i 16 25 VII LO Olsztyn II LO Elbląg 2 1 24 26 25 18 i 15 13 II LO Elbląg II LO Giżycko 2 0 25 17 i 25 12 VII LO Olsztyn ZSO Iława 0 2 13 25 i 20 25 Kolejność końcowa 1 II LO Elbląg 3 5 5 2 2 ZSO Iława 3 5 4 2 3 VII LO Olsztyn 3 5 4 3 4 II LO Giżycko 3 0 6 Wszystkie zespoły otrzymały puchary i dyplomy a dziewczęta trzech pierwszych zespołów medale ufundowane przez PZOSiPO W Giżycku Najlepszym zawodniczkom poszczególnych zespołów wręczono upominki w postaci maskotek ufundowanych przez dyrektor II LO panią Ewę Downar Wyróżnione zawodniczki to Julia Dunajska Elbląg Laura Nowotnik Iława Patrycja Kieżun Olsztyn i Eliza Kulikowska Giżycko Skład II LO Elbląg złotych medalistek Aleksandra Szczyglowska Daria Pik Gracja Bogacz Izabela Giecewicz Karolina Kaczmarczyk Dominika Dziczek Weronika Wołodko Milena Figielska Julia Dunajska Aleksandra Sikorska Olsztyn Siatkówka iława giżycko sport powszechny Elbląg wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/19124-mistrzostwa-wojew%C3%B3dztwa-szs-gi%C5%BCycko-2016-%E2%80%93-licealistki-z-elbl%C4%85ga-najlepsze,-decydowa%C5%82y-sety (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP Niesłyszących Dziewcząt U-23 Olecko 2016 – W ciszy też może być radość - WAMA-SPORT
    były duże różnice w ograniu ale zdarzały się też wyrównane spotkania dostarczające emocji i poszerzające świadomość widzów jak ważna jest komunikacja głosowa inne dźwięki związane z sytuacją na boisku Wyniki Grupa A Olecko Wiosło Szczecin 1 2 25 17 14 25 12 15 IG Warszawa Niedźwiadek Przemyśl 2 0 25 7 25 10 Olimpijczyk Olecko IG Warszawa 0 2 9 25 2 25 Niedźwiadek Przemyśl Wiosło Szczecin 0 2 16 25 15 25 IG Warszawa Wiosło Szczecin 2 0 25 12 25 18 Olimpijczyk Olecko Niedźwiadek Przemyśl 2 0 25 10 25 2 Kolejność 1 IG Warszawa 3 6 6 0 2 Wiosło Szczecin 3 5 4 3 3 Olimpijczyk Olecko 3 4 3 4 4 Niedźwiadek Przemyśl 3 3 0 6 Grupa B ŁKSG Łódź Mazowsze Warszawa 2 1 33 31 23 25 15 10 Mazowsze Warszawa Świt Wrocław 0 2 8 25 17 25 Świt Wrocław ŁKSG Łódź 2 0 25 14 25 15 Kolejność 1 Świt Wrocław 2 4 4 0 2 ŁKSG Łódź 2 3 2 3 3 Mazowsze Warszawa 2 2 1 4 Mecz o 5 miejsce Mazowsze Warszawa Olimpijczyk Olecko 2 0 25 8 25 12 Półfinały Świt Wrocław Wiosło Szczecin 2 0 25 7 25 7 IG Warszawa ŁKSG Łódź 0 2 13 25 15 25 24 kwietnia niedziela Mecz o 3 miejsce IG Warszawa Wiosło Szczecin 2 0 25 12 25 23 Mecz o 1 miejsce Świt Wrocław ŁKSG Łódź 2 0 25 16 25 7 Kolejność końcowa 1 Świt Wrocław 2 ŁKSG Łódź 3 IG Warszawa 4 Wisło Szczecin 5 Mazowsze Warszawa 6 Olimpijczyk Olecko 7 Niedźwiadek Przemyśl Nagrody indywidualne Blokująca Agata Stojanowska Świt Wrocław Libero Aleksandra Szot IG Warszawa Przyjmująca Karolina Kuba Świt Wrocław Atakująca Pamela Łuszczyńska Świt Wrocław Środkowa Zofia Suchostawska ŁKSG Łódź Rozgrywająca Agata Kosińska Świt Wrocław Zagrywająca

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/19101-mp-nies%C5%82ysz%C4%85cych-dziewcz%C4%85t-u-23-olecko-2016-%E2%80%93-w-ciszy-te%C5%BC-mo%C5%BCe-by%C4%87-rado%C5%9B%C4%87 (2016-05-01)
    Open archived version from archive