archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Kormoran w reprezentacji – Obiecujące debiuty Bartłomieja Koziejko i Krzysztofa Ollera - WAMA-SPORT
    7 kwietnia 2016 22 15 Odsłony 56 Fot nadesłane W dniach 2 3 kwietnia w Limassol na Cyprze odbył się Międzynarodowy Wielomecz Pływacki Juniorów Do reprezentacji Polski zostali powołani zawodnicy Miejskiego Towarzystwa Pływackiego Kormoran Bartłomiej Koziejko i Krzysztof Oller oraz trenerka Agnieszka Kozłowska Obydwaj mimo debiutu zaprezentowali się bardzo dobrze i dołożyli swoją cegiełkę do zwycięstwa Reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej zawodów Miejsca naszych zawodników Bartłomiej Koziejko brązowy medal 1500 m st dowolnym Krzysztof Oller 4 miejsce 200 m st motylkowym Bartłomiej Koziejko brązowy medal sztafeta 4 200 m st dowolnym Bartłomiej Koziejko 5 miejsce 400 m st dowolnym W pozostałych konkurencjach nasi zawodnicy startowali poza konkursem Bartek i Krzysiek na 400 m st zmiennym i Krzysztof na 100 m st motylkowym Informowaliśmy już że Monika Czerniak Kormoran wystartowała w zawodach Swim Open Stockholm 2016 które odbyły się w dniach 30 03 2 04 Występy Moniki można uznać za udane i z optymizmem patrzeć w przyszłość Na 400 m st dowolnym zawodniczka Kormorana zajęła 4 miejsce w finale A i zaledwie kilka setnych zabrakło jej do brązowego medalu Na dystansie o połowę krótszym Monika wystartowała w finale B i ukończyła go na 7 miejscu Monika przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Europy Seniorów w Londynie podczas których będzie walczyć wraz z koleżankami o kwalifikację olimpijską w sztafecie 4x200 m st dowolnym Olsztyn pływanie MTP Kormoran Olsztyn sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/18916-kormoran-w-reprezentacji-%E2%80%93-obiecuj%C4%85ce-debiuty-bart%C5%82omieja-koziejko-i-krzysztofa-ollera (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • XIII Wiosenne Zawody o Puchar Burmistrza Giżycka 2016 – Fala uderzeniowa - WAMA-SPORT
    Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1 31 11 15 lat i starsi 2 ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 1 12 89 3 WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 1 15 61 9 MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 27 86 10 WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1 29 42 50 metrów stylem klasycznym 8 lat i młodsi 2 DMOCHOWSKA Kinga 08 MUKS PIORUN Gołdap 1 09 86 3 PUCHALSKA Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 1 12 17 4 ROCZEŃ Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 1 12 88 9 lat 1 ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1 00 78 2 ZWOLIŃSKA Lena 07 MKS Medyk Giżycko 1 02 35 3 MOŚCICKA Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 1 06 31 4 BORYS Antonina 07 MUKS PIORUN Gołdap 1 09 37 10 lat 2 KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 54 13 4 WOSZCZAK Maja 06 MKS Medyk Giżycko 55 60 11 lat 1 PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41 50 2 KATALYNAITE Gitana 05 Alytus SRC 46 35 7 GAJDA Natalia 05 Uks Mos Ełk 52 44 8 KUCZYŃSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 53 05 12 lat 8 PIETNOCZKA Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 47 79 11 DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51 07 12 DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51 34 13 lat 1 BIEDRZYCKA Adrianna 03 MKS Roś Pisz 39 58 14 lat 6 BORKOWSKA Aleksandra 02 MKS Roś Pisz 51 33 15 lat i starsi 1 GARDOCKA Julia 01 MKS Roś Pisz 36 84 3 WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 43 43 5 MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44 96 6 ŚWIECZKO Oliwia 99 Uks Mos Ełk 47 97 100 metrów stylem motylkowym 14 lat 2 CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1 13 62 4 MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS Roś Pisz 1 16 52 15 lat i starsi 1 FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS Roś Pisz 1 09 200 metrów stylem grzbietowym 12 lat 1 SYLWESTRZAK Julia 04 MKS Medyk Giżycko 3 16 81 222 14 lat 2 RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 2 51 01 338 15 lat i starsi 1 BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 2 34 45 460 3 GRYŻEWSKA Lena 01 Uks Mos Ełk 2 51 25 337 4 KOWALCZYK Nikola 01 Uks Mos Ełk 2 51 74 334 400 metrów stylem zmiennym 14 lat 2 POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 5 42 63 436 15 lat i starsi 1 GARDOCKA Julia 01 MKS Roś Pisz 5 41 55 440 200 metrów stylem dowolnym 11 lat 1 PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczy 2 t n 3 o 9 72 333 4 GAWEDZKA Natalia 05 Uks Mos Ełk 3 09 66 199 5 KUCZYŃSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 3 14 45 184 7 KORENIK Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 3 21 55 166 12 lat 1 GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Giżycko 2 24 21 453 4 WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 3 04 48 216 13 lat 1 BIEDRZYCKA Adrianna 03 MKS Roś Pisz 2 33 74 374 14 lat 1 BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2 13 81 567 2 SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczy 2 t n 1 o 8 72 509 4 MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS Roś Pisz 2 25 60 440 15 lat i starsi 1 FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS Roś Pisz 2 16 38 535 100 metrów stylem klasycznym 8 lat i młodsi 1 DMOCHOWSKA Kinga 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 31 30 70 2 PUCHALSKA Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 43 84 55 9 lat 1 ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 2 14 12 100 2 MOŚCICKA Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 2 22 27 84 3 POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 2 22 59 83 4 BORYS Antonina 07 MUKS PIORUN Gołdap 2 39 13 60 10 lat 3 KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 1 53 99 163 6 WOSZCZAK Maja 06 MKS Medyk Giżycko 2 00 64 138 8 TYCZKA Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 2 06 57 119 11 lat 6 GAJDA Natalia 05 Uks Mos Ełk 1 54 09 163 7 KORENIK Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 1 54 61 161 12 lat 5 PIETNOCZKA Aleksandra 04 MKS Medyk Giżycko 1 46 93 198 8 DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 50 62 179 9 DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 51 13 176 13 lat 1 BIEDRZYCKA Adrianna 03 MKS Roś Pisz 1 27 76 358 14 lat 1 BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 1 18 01 510 2 SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 21 75 443 5 CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 1 24 61 400 8 ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 1 38 18 256 10 BORKOWSKA Aleksandra 02 MKS Roś Pisz 1 54 94 159 15 lat i starsi 4 WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 1 36 31 271 5 ŚWIECZKO Oliwia 99 Uks Mos Ełk 1 42 62 224 50 metrów stylem motylkowym 10 lat 4 MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 49 19 121 11 lat 1 PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36 20 305 3 KUCZYŃSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 42 34 190 12 lat 1 GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Giżycko 32 08 438 7 DZIATKOWIAK Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47 64 134 13 lat 6 GŁĄBIŃSKA Martyna 03 SSP Orka Iława 46 49 144 14 lat 2 MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS Roś Pisz 32 90 406 3 KUKIEŁKA Liliana 02 SSP Orka Iława 33 88 372 6 MIJAS Agata 02 SSP Orka Iława 37 65 271 15 lat i starsi 3 WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 32 62 417 8 URBAŃSKA Natalia 01 SSP Orka Iława 36 72 292 10 MAŚNICKA Alicja 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39 28 239 50 metrów stylem dowolnym 8 lat i młodsi 2 MILEWSKA Aurelia 08 MUKS PIORUN Gołdap 49 61 102 3 ROCZEŃ Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 52 25 87 5 DMOCHOWSKA Kinga 08 MUKS PIORUN Gołdap 58 20 63 8 NASZKIEWICZ Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 1 08 35 39 9 lat 2 ZWOLIŃSKA Lena 07 MKS Medyk Giżycko 51 54 91 3 POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 58 52 62 4 BORYS Antonina 07 MUKS PIORUN Gołdap 58 78 61 5 ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1 01 37 54 10 lat 1 FILIPCZAK Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35 78 274 10 MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 40 30 191 18 WOSZCZAK Maja 06 MKS Medyk Giżycko 44 35 143 19 KLEMAREWSKA Natalia 06 Uks Mos Ełk 45 35 134 22 TYCZKA Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 49 17 105 11 lat 6 KUCZYŃSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 37 90 230 7 GAWEDZKA Natalia 05 Uks Mos Ełk 38 99 211 11 GAJDA Natalia 05 Uks Mos Ełk 43 88 148 12 lat 1 GRYGIENCZA Iga 04 MKS Medyk Giżycko 31 05 419 6 ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 34 35 309 8 WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 36 01 268 14 lat 2 POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 31 70 394 3 RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 32 76 357 7 ZALEWSKA Izabela 02 MKS Medyk Giżycko 37 03 247 8 BORKOWSKA Aleksandra 02 MKS Roś Pisz 42 60 162 15 lat i starsi 2 BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 29 12 508 7 WORONKO Wiktoria 00 MKS Medyk Giżycko 31 04 419 8 KOWALCZYK Nikola 01 Uks Mos Ełk 31 30 409 10 GRYŻEWSKA Lena 01 Uks Mos Ełk 31 72 393 18 ŚWIECZKO Oliwia 99 Uks Mos Ełk 42 01 169 100 metrów stylem grzbietowym 8 lat i młodsi 1 MILEWSKA Aurelia 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 01 20 93 2 PUCHALSKA Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 10 15 3 ROCZEŃ Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 15 34 67 9 lat 2 ZWOLIŃSKA Lena 07 MKS Medyk Giżycko 2 07 37 80 3 MOŚCICKA Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 2 09 82 76 10 lat 1 FILIPCZAK Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 30 20 227 5 WOSZCZAK Maja 06 MKS Medyk Giżycko 1 46 84 136 14 SUSAJEW Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 2 05 06 85 11 lat 3 GAWEDZKA Natalia 05 Uks Mos Ełk 1 35 39 191 12 lat 4 ZAPOLNIK Natalia 04 MUKS PIORUN Gołdap 1 30 48 224 5 SYLWESTRZAK Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1 35 48 191 14 lat 2 RUDNICKA Wiktoria 02 MKS Medyk Giżycko 1 19 44 332 15 lat i starsi 1 BIERNACKA Michalina 00 Uks Mos Ełk 1 11 82 449 2 FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS Roś Pisz 1 12 96 429 6 KOWALCZYK Nikola 01 Uks Mos Ełk 1 19 19 335 7 GRYŻEWSKA Lena 01 Uks Mos Ełk 1 21 12 312 200 metrów stylem zmiennym 11 lat 1 PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 59 58 312 2 KORENIK Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 3 39 79 170 12 lat 2 SYLWESTRZAK Julia 04 MKS Medyk Giżycko 3 31 15 192 13 lat 2 GŁĄBIŃSKA Martyna 03 SSP Orka Iława 3 19 82 226 14 lat 2 SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 41 31 431 3 KUKIEŁKA Liliana 02 SSP Orka Iława 2 47 09 387 4 MIJAS Agata 02 SSP Orka Iława 2 56 09 331 15 lat i starsi 2 ŁUKASIK Wiktoria 99 MKS Medyk Giżycko 2 38 71 452 4 URBAŃSKA Natalia 01 SSP Orka Iława 3 01 26 303 200 metrów stylem klasycznym 12 lat 4 WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 3 39 28 231 5 PIETNOCZKA Aleksandra04 MKS Medyk Giżycko 3 41 16 225 7 DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 55 43 186 14 lat 1 BUKO Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2 44 44 548 15 lat i starsi 1 WARMIŃSKA Urszula 99 MKS Medyk Giżycko 3 31 70 256 48 90 53 86 55 77 53 17 400 metrów stylem dowolnym 13 lat 1 BIEDRZYCKA Adrianna 03 MKS Roś Pisz 5 32 81 349 14 lat 4 MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS Roś Pisz 5 01 59 470 5 CIŻ Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 5 03 87 459 6 POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 5 08 97 437 15 lat i starsi 1 FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS Roś Pisz 4 46 89 546 Chłopcy 100 metrów stylem dowolnym 8 lat i młodsi 1 WALASIEWICZ Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 1 55 54 3 PIETROŁAJ Oliwier 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 18 67 9 lat 2 WOJTAS Jeremi 07 MUKS PIORUN Gołdap 1 52 91 10 lat 4 GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 1 25 79 5 DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 1 27 53 9 KOZŁOWSKI Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 1 32 98 11 STEIFER Filip 06 MKS Medyk Giżycko 1 33 23 18 WOSZCZAK Wojciech 06 MKS Medyk Giżycko 1 56 20 11 lat 3 CZERNIAWSKI Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 18 64 5 SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 1 22 32 8 TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 1 32 92 9 NAUMCZYK Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 33 25 12 lat 5 KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 26 81 13 lat 5 MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 1 19 11 14 lat 2 SOBOLEWSKI Dawid 02 MKS Medyk Giżycko 59 12 15 lat i starsi 7 BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 02 30 8 STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 1 02 85 50 metrów stylem grzbietowym 8 lat i młodsi 2 WALASIEWICZ Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 54 52 3 POLAK Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 54 91 4 WAWRZOS Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 55 42 6 KOZŁOWSKI Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 59 42 7 OSIŃSKI Dominik 08 MUKS PIORUN Gołdap 1 00 05 8 ZALEWSKI Bartłomiej 08 MKS Medyk Giżycko 1 05 87 9 lat 3 KULA Hubert 07 MKS Medyk Giżycko 58 58 4 WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1 02 47 5 PRZYŁUCKI Kacper 07 MKS Medyk Giżycko 1 04 12 10 lat 3 GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 45 50 4 DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 45 80 9 WOSZCZAK Wojciech 06 MKS Medyk Giżycko 51 60 11 KWIECIEŃ Filip 06 MKS Medyk Giżycko 56 85 11 lat 5 TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 45 97 9 PRZYŁUCKI Hubert 05 MKS Medyk Giżycko 54 91 13 lat 1 WIECHEĆ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 35 46 14 lat 2 JANUSZKIEWICZ Miłosz 02 MUKS PIORUN Gołdap 36 14 15 lat i starsi 2 STANIASZEK Andrzej 99 MUKS PIORUN Gołdap 30 84 3 WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 31 53 100 metrów stylem zmiennym 10 lat 3 KOZŁOWSKI Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 1 41 03 11 lat 1 PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 1 22 58 2 WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 1 33 81 4 MELNYK Michał 05 MKS Medyk Giżycko 1 43 18 5 NAUMCZYK Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 44 88 12 lat 2 WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 27 26 5 GRADEK Olaf 04 MKS Medyk Giżycko 1 36 93 6 TRUNIARZ JUREK Hubert 04 Uks Mos Ełk 1 47 74 13 lat 7 MACZYSZYN Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 1 30 22 14 lat 2 WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 1 08 69 50 metrów stylem klasycznym 8 lat i młodsi 2 WAWRZOS Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 1 12 08 3 OSIŃSKI Dominik 08 MUKS PIORUN Gołdap 1 17 41 4 KOZŁOWSKI Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 1 20 65 9 lat 3 WOJTAS Jeremi 07 MUKS PIORUN Gołdap 1 07 63 5 PRZYŁUCKI Kacper 07 MKS Medyk Giżycko 1 12 42 10 lat 3 STEIFER Filip 06 MKS Medyk Giżycko 52 57 8 KWIECIEŃ Filip 06 MKS Medyk Giżycko 1 12 99 11 lat 3 LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 49 55 7 PRZYŁUCKI Hubert 05 MKS Medyk Giżycko 1 02 75 12 lat 1 CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38 90 4 WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43 51 6 TRUNIARZ JUREK Hubert 04 Uks Mos Ełk 53 18 14 lat 2 KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 35 99 15 lat i starsi 7 BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39 25 100 metrów stylem motylkowym 14 lat 4 CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1 09 90 5 GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1 10 58 15 lat i starsi 3 KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 03 40 200 metrów stylem grzbietowym 11 lat 1 PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2 48 50 249 13 lat 2 WIECHEĆ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 2 46 65 258 15 lat i starsi 1 WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 2 24 65 394 400 metrów stylem zmiennym 14 lat 2 WORONKO Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 5 04 39 463 15 lat i starsi 1 KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4 57 83 494 200 metrów stylem dowolnym 11 lat 3 CZERNIAWSKI Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 53 38 188 4 SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 3 00 33 167 6 LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 3 02 90 160 8 MELNYK Michał 05 MKS Medyk Giżycko 3 20 45 121 12 lat 1 CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 30 14 289 3 KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 02 07 162 14 lat 1 SOBOLEWSKI Dawid 02 MKS Medyk Giżycko 2 07 33 475 3 KOPICZKO Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2 12 29 423 6 GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2 21 78 344 7 CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 2 24 36 326 100 metrów stylem klasycznym 8 lat i młodsi 1 WALASIEWICZ Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 2 24 08 57 2 PIETROŁAJ Oliwier 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 36 01 45 3 KOZŁOWSKI Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 2 37 49 44 9 lat 3 WOJTAS Jeremi 07 MUKS PIORUN Gołdap 2 22 24 59 10 lat 3 KOZŁOWSKI Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 1 51 04 125 4 STEIFER Filip 06 MKS Medyk Giżycko 1 52 67 120 8 WOSZCZAK Wojciech 06 MKS Medyk Giżycko 2 19 64 63 11 lat 3 LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 1 45 20 147 7 WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 1 51 45 124 8 TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 1 54 06 115 12 lat 3 WICIAK Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 37 86 183 5 TRUNIARZ JUREK Hubert 04 Uks Mos Ełk 1 51 98 122 50 metrów stylem motylkowym 10 lat 2 GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 42 74 132 5 DZIENISIEWICZ Adrian 06 Uks Mos Ełk 45 79 107 6 KOZŁOWSKI Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 46 21 104 11 lat 4 SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 46 36 103 12 lat 4 JONOWSKI Michał 04 SSP Orka Iława 43 45 126 5 KŁOSIŃSKI Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48 24 92 13 lat 5 WIECHEĆ Tomasz 03 Uks Mos Ełk 35 74 226 6 POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 36 87 20 14 lat 4 CEDROWSKI Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 31 03 346 5 GRZEGORCZYK Wiktor 02 Uks Mos Ełk 32 53 300 6 MUSIŃSKI Mikołaj 02 SSP Orka Iława 32 76 294 10 KOSZCZKA Szymon 02 SSP Orka Iława 34 89 243 11 RYBIŃSKI Filip 02 SSP Orka Iława 35 23 236 12 JACUŃSKI Maciej 02 SSP Orka Iława 36 00 222 15 lat i starsi 2 RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 28 17 463 3 BIL Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29 46 405 4 KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29 52 402 6 ZIELSKI Oliwier 01

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/18849-xiii-wiosenne-zawody-o-puchar-burmistrza-gi%C5%BCycka-2016-%E2%80%93-fala-uderzeniowa (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Pływanie - WAMA-SPORT
    W sobotę 2 kwietnia na oleckim obiekcie LEGA odbędą się już siódme i przedostatnie eliminacje wojewódzkiego cyklu Warmia i Mazury pływają Na dziś na miejsce w olsztyńskim finale zapewniły Więcej informacji Poprawiono środa 30 marca 2016 16 36 Odsłony 132 Wiosenne Zawody Pływackie Iława 2016 Świetna frekwencja powodem do optymizmu Kategoria Pływanie Na basenie miejskim w Iławie odbyły się 19 marca Wiosenne Zawody Pływackie organizowane przez Stowarzyszenie Szkoły Pływania Orka oraz Więcej informacji Poprawiono środa 30 marca 2016 13 23 Odsłony 78 Jubileuszowa X Elbląska Wiosna Pływacka 2016 Trzeba wyzwolić ten potencjał Kategoria Pływanie Prawie pół tysiąca zawodniczek i zawodników z krajowych klubów w tym kilku z województwa warmińsko mazurskiego i Więcej informacji piątek 25 marca 2016 10 40 Odsłony 144 Krzysztof Pielowski szuka drogi do Rio W Izraelu był drugi Zachoszcz i Burska też wysoko Kategoria Pływanie W niedzielę 20 marca w Izraelu odbyły się zawody Pucharu Europy w pływaniu na wodach otwartych Krzysztof Więcej informacji Poprawiono środa 23 marca 2016 17 28 Odsłony 85 Grand Prix Polski Lublin 2016 Monika Czerniak trzy razy na podium Kategoria Pływanie W Lublinie w ten weekend 19 20 marca zakończyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski w pływaniu Tym Więcej informacji Poprawiono niedziela 20 marca 2016 16 15 Odsłony 107 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Olsztyn 2016 Mnóstwo złotych skalpów Kategoria Pływanie W Olsztynie odbyły się 18 19 marca Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w których Więcej informacji Poprawiono niedziela 20 marca 2016 7 32 Odsłony 171 Zimowe MP Juniorów U16 Gliwice 2016 Siedem medali Kormorana Bartłomiej Koziejko 2 krotnym mistrzem Krzysztof Oller złotym motylkiem Kategoria Pływanie W ten weekend 11 13 marca w Gliwicach odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów do lat 16 Więcej informacji Poprawiono poniedziałek 14 marca 2016 8 07 Odsłony 184 Zimowe MP Juniorów U17 18 Lublin 2016 Angelika Wikieł

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2?limit=10&start=10 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • O Błękitna Wstęgę Wisły Toruń 2016 – Mastersi jak zwykle w formie - WAMA-SPORT
    stylem klasycznym Kat E 3 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 55 26 263 Kat H 4 BARDZICKA Iwona 54 Aquasfera Masters Olsztyn 1 02 60 234 100 metrów stylem grzbietowym Kat E 2 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 1 56 25 227 200 metrów stylem klasycznym Kat H 3 BARDZICKA Iwona 54 Aquasfera Masters Olsztyn 5 05 95 229 800 metrów stylem dowolnym Kat A 3 KARAŚ Karoina 87 Victory Masters Elbląg 14 35 21 257 200 metrów stylem dowolnym Kat A 2 KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elbląg 3 22 24 242 50 metrów stylem grzbietowym Kat E 2 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 52 14 244 50 metrów stylem dowolnym Kat A 4 KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elbląg 42 34 Kat E 1 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 46 78 209 Mężczyźni 100 metrów stylem dowolnym Kat B 6 STĘPIEŃ Jakub 83 Aquasfera Masters Olsztyn 1 04 50 439 Kat E 7 MILEWSKI Bogdan 69 Aquasfera Masters Olsztyn 1 11 51 405 Kat F 4 LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 1 04 26 677 50 metrów stylem klasycznym Kat B 4 KIERES Michał 84 Aquasfera Masters Olsztyn 37 19 418 200 metrów stylem zmiennym Kat G 2 KOŹLIKOWSKI Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 2 56 63 590 50 metrów stylem motylkowym Kat E 3 MILEWSKI Bogdan 69 Aquasfera Masters Olsztyn 35 30 420 Kat F 2 LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 31 24 68 200 metrów stylem klasycznym Kat B 3 KIERES Michał 84 Aquasfera Masters Olsztyn 2 53 37 532 Kat G 2 KOŹLIKOWSKI Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 3 11 48 612 800 metrów stylem dowolnym Kat B 5 STĘPIEŃ Jakub 83 Aquasfera Masters Olsztyn 11 44 52 355 Kat C 3 KONOPACKI Piotr 78 Aquasfera Masters Olsztyn 10

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19010-o-b%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • XXVI Międzynarodowe MP Masters Tarce 2016 – Lata lecą, a oni dźwigają... - WAMA-SPORT
    to już tradycja w imprezach mastersów gdzie w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych występuje niewielu zawodników Zresztą nie o medale tu chodzi lecz udowodnienie sobie że nadal jest się sprawnym i mocnym A poza tym spotkanie z przyjaciółmi sprawa bezcenna Pan Sławomir Adamiak przysłał nam dwa filmy z Mistrzostw Polski Masters Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia https www youtube com watch v OwbqfVbV nk https www youtube com watch v GE4rU FxlDM Wyniki Mężczyźni Grupa 6 Kategoria 77 kg 1 KROMPIEWSKI Ryszard 55 Wałbrzych 76 94 170 332 1 2 COFALIK Marian 56 Gliwice 72 85 157 313 0 3 KOPER Zbigniew 53 Olsztyn 65 88 153 312 6 Grupa 4 Kategoria 77 kg 1 RUTKOWSKI Jarosław 66 Srokowo 80 95 175 291 7 Grupa 3 Kategoria 85 kg 1 SIMUTIN Victor 70 Brześć 101 132 233 344 3 2 ŚLIWIŃSKI Mariusz 67 Kurzętnik 45 56 101 159 5 Grupa 2 Waga 105 kg 1 KOWALCZYK Mirosław 72 Nowe Miasto 95 101 196 254 5 2 DROSZCZAK Grzegorz 72 Winna Góra 75 105 180 233 1 Klasyfikacja wynikowa Meltzer Faber 1 STARĘGA Roman 41 Warszawa 468 4 2 KOWALEWSKI Piotr 42 Konstantynów 404 9 3 BORKOWSKI Jan 35 Białogard 404 7 4 SZCZĘSNY Witold 51 Puławy 388 4 5 ŻALEJKO Jerzy 51 Koszalin 385 3 6 KOZŁOWSKI Stanisław 47 Żabin 382 6 36 KOPER Zbigniew 53 Olsztyn 312 6 51 RUTKOWSKI Jarosław 66 Srokowo 291 7 51 65 KOWALCZYK Mirosław 72 Nowe Miasto 254 5 93 ŚLIWIŃSKI Mariusz 67 Kurzętnik 159 5 Kobiety Grupa 4 Waga 75 kg 1 PUZIO Krystyna 65 Olsztyn 38 47 85 127 7 Klasyfikacja wynikowa Meltzer Faber 1 KOŁAKOWSKA Katarzyna 177 5 2 POŁOGA Alina 81 Ostrowiec 176 7 3 BRZOŹ Katarzyna 81 Luboń 169 8 8 PUZIO Krystyna 65 Olsztyn 127 7 Olsztyn Podnoszenie

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/podnoszenie-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3w/19128-xxvi-mp-masters-tarce-2016-%E2%80%93-lata-lec%C4%85,-a-oni-d%C5%BAwigaj%C4%85 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP Juniorów U-20 Nidzica 2016 – Przemek Korneluk zrekompensował żal, Nida ma złoto, srebro Pawła Kulika - WAMA-SPORT
    go z walki o medale Oby tylko uraz nie przeszkodził mu w realizacji reprezentacyjnych planów Sklasyfikowani zostali natomiast zawodnicy LUKS Kurzętnik Filip Miśkiewicz był szósty a Tomasz Luliński dwunasty III dzień Nidziczanie doczekali sie pięknej chwili Znakomity występ zanotował w wadze 77 kg Przemysław Korneluk Nida Nidzica Trenujący na co dzień w ciechanowskim ośrodku szkolenia zawodnik był świetnie przygotowany Wygrał oba boje i dużą przewaga zapewnił sobie złoty krążek w dwuboju Tym samym zapewnił sobie udział w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20 Wysokie piate miejsce zajął kolega klubowy Przemka Mateusz Łęgowski a dwunasty był Sebastian Kurlandzki To nie był koniec zdobyczy okręgu warmińsko mazurskiego w tym dniu W kategorii 94 kg srebrny krążek wywalczył Paweł Kulik z Meyera Elbląg Kibice opuszczali halę w znakomitym nastroju bowiem spełniły sie ich oczekiwania Tytuł został jednak w Nidzicy mieście które pokochało ciężary i o tym coraz głośniej w całej Polsce Wyniki Waga 56 kg 1 MAGIELNICKI Kacper 1998 MULKS Zirve Terespol 55 90 93 110 203 317 28 2 MILCZAREK Dawid 1997 AKS Białogard 54 70 78 103 181 287 80 3 MAJEWSKI Bartosz 1997 AKS Myślibórz 55 70 81 100 181 283 69 4 KUDRYK Jakub 1998 LUKS Meyer Elbląg 54 20 80 100 180 288 33 Waga 62 kg 1 FRANCZYK Adrian 1996 LKS Polwica Wierzbno 61 8 108 137 245 355 15 2 CZERWONOGRODZKI Patryk 1996 ŁKS Orlęta Łuków 62 0 100 126 226 326 85 3 BACHTA Dominik 1996 KS Agros Zamość 61 3 95 121 216 314 94 6 KACZYŃSKI Rafał 1998 LUKS Meyer Elbląg 61 8 86 110 196 284 12 Waga 69 kg 1 ŁĘGOWSKI Łukasz 1998 CWZS Zawisza Bydgoszcz 69 00 114 147 261 351 11 2 ROTNICKI Szymon 1996 GKS Zamek Gołańcz 67 10 120 140 260 356 17 3 JANUŚ Dariusz 1997 MLKS Lechia Sędziszów Młp 68 50 115 141 256 346 00 Waga 77 kg 1 KORNELUK Przemysław 1998 TS Nida Nidzica 75 80 135 157 292 371 02 2 PETKA Rafał 1997 HKS Szopienice 74 10 127 150 277 356 64 3 BRĄCZYK Adrian 1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz 76 25 118 155 273 345 70 5 ŁĘGOWSKI Mateusz 1997 TS Nida Nidzica 76 15 110 150 260 329 49 12 KURLANDZKI Sebastian 1996 TS Nida Nidzica 73 45 100 126 226 292 51 Waga 85 kg 1 SKULIMOWSKI Mateusz 1998 MULKS Zirve Terespol 84 7 150 178 328 392 66 2 SZATKOWSKI Mateusz 1996 KS Budowlani Opole 82 8 140 180 320 387 51 3 GOLIASZ Daniel 1996 CLKS Mazovia Ciechanów 83 7 138 178 316 380 56 20 JĘDRZEJCZYK Konrad 1996 SKF Zjednoczeni Olsztyn 84 9 75 108 183 218 82 Waga 94 kg 1 BARTH Bartłomiej 1996 KS Budowlani Opole 93 40 153 182 335 383 23 2 KULIK Paweł 1996 LUKS Meyer Elbląg 87 00 145 178 323 381 64 3 KOZYRA Jakub 1996 MKS Atleta Gdańsk 92 20 138 167 305 350 88 Waga 105 kg 1 DANILUK Jarosław 1996 ŁKS Orlęta Łuków 104 4 139

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/podnoszenie-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3w/19071-mp-junior%C3%B3w-u-20-nidzica-2016-%E2%80%93-w-pierwszym-dniu-br%C4%85z-jakuba-kudryka (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP Juniorów (U20) Nidzica 2016 – Kibicujemy wszystkim, trzymamy kciuki za naszych - WAMA-SPORT
    Piotr 95 Promień Opalenica 68 2 125 152 277 25 04 Zamość 2 ROTNICKI Szymon 96 Zamek Gołańcz 67 8 120 141 261 07 11 Kurzętnik 3 JANUŚ Dariusz 97 Lechia Sędziszów Młp 63 1 106 144 250 23 05 Sędziszów Młp 4 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz 62 6 106 140 246 16 05 Siedlce 5 URBAN Jakub 96 Czarni Góral Żywiec 69 0 107 135 242 12 09 Chorzów 6 MILEWICZ Mateusz 97 GCK Kobylany 69 0 110 130 240 25 04 Zamość 7 ZIMROZ Patryk 95 Znicz Biłgoraj 68 1 104 133 237 25 04 Zamość 8 FRANCZYK Adrian 96 Polwica Wierzbno 62 7 100 132 232 31 10 Gdańsk 9 CZERWONOGRODZKI Patryk 96 Orlęta Łuków 65 8 100 130 230 28 02 Łuków 10 SŁOWIKOWSKI Łukasz 96 Mazovia Ciechanów 64 7 103 120 223 23 05 Ciechanów KAT 77 KG 1 SZATKOWSKI Mateusz 96 Budowlani Opole 76 3 133 166 299 06 10 Kłajpeda LTU 2 CHOSZCZ Aleksander 95 Atleta Gdańsk 73 2 129 156 285 25 04 Zamość 3 BANASZEWSKI Patryk 95 Start Grudziądz 73 4 133 152 285 20 06 Bydgoszcz 4 PETKA Rafał 97 HKS Szopienice 74 4 130 153 283 07 11 Szopienice 5 PONIEDZIAŁEK Piotr 95 Promień Opalenica 69 9 125 153 278 23 05 Mrocza 6 BRĄCZYK Adrian 97 Zawisza Bydgoszcz 77 0 121 155 276 19 09 Bydgoszcz 7 HANTSZ Marcin 96 Włókniarz Konstantynów 76 9 121 143 264 25 04 Zamość 8 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz 74 5 110 147 257 25 04 Zamość 9 SIEK Rafał 96 POM Iskra Piotrowice 72 8 113 140 253 11 04 Piotrowice 10 PRZYBYLAK Adrian 96 Talent Wrocław 76 9 115 138 253 09 05 Oława ŁĘGOWSKI Mateusz 97 Nida Nidzica 75 5 110 143 253 12 12 Rotava CZECHY KAT 85 KG 1 PETKA Mariusz 95 HKS Szopienice 84 9 145 173 318 07 10 Kłajpeda LTU 2 GOLJASZ Daniel 97 Mazovia Ciechanów 83 0 137 180 317 07 10 Kłajpeda LTU 3 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 84 7 136 175 311 07 11 Kurzętnik 4 SOWA Mateusz 96 Mazovia Ciechanów 81 8 135 160 295 25 04 Zamość 5 HAHN Damian 95 Atleta Gdańsk 83 5 129 160 289 25 04 Zamość 6 OJDANOWSKI Krystian 96 UOLKA Ostrów Maz 82 6 125 160 285 25 04 Zamość 7 BRYLAK Paweł 97 UOLKA Ostrów Maz 78 6 120 160 280 21 02 Skorogoszcz 8 OJDANOWSKI Krystian 96 UOLKA Ostrów Maz 81 1 119 161 280 09 05 Oława 9 RUSAK Michał 95 MLKPC Sokołów Podl 84 5 128 152 280 25 04 Zamość 10 JASIŃSKI Paweł 96 Narew Pułtusk 82 5 130 150 280 07 11 Kurzętnik KAT 94 KG 1 BARTH Bartłomiej 96 Budowlani Opole 89 1 146 178 324 08 10 Kłajpeda LTU 2 KULIK Paweł 96 Meyer Elbląg 86 3 135 170 305 03 10 Malbork 3 KOZYRA Jakub 96 Atleta Gdańsk 88 0 131 174 305 03 10 Malbork 4 KRAKOWSKI Arkadiusz

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/podnoszenie-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3w/18892-mp-junior%C3%B3w-u20-nidzica-2016-%E2%80%93-kibicujemy-wszystkim,-trzymamy-kciuki-za-naszych (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • VIII Memoriał Janusza Kowalczyka Łuków 2016 – Siła Bartoszyce w II lidze - WAMA-SPORT
    wiekowej U 23 drugie miejsce W U 15 czwarty był Jakub Jaworski Krystian Augustniak jeden z faworytów kat młodzieżowej spalił podrzut co oczywiście wykluczyło go z rywalizacji o czołowe miejsca Wyniki U 15 1 Boncik Bartosz 2001 Orlęta Łuków 63 2 86 110 196 279 7 2 Wojdyga Jan 2001 OKS Start Otwock 68 7 80 105 185 249 6 3 Cios Maciej 2001 Znicz Biłgoraj 78 3 85 106 191 238 3 4 Jaworski Jakub 2001 Nida Nidzica 64 3 68 87 155 218 5 9 Zwierzchowski Patryk 2001 Nida Nidzica 66 6 66 spalony podrzut 66 90 9 0 U 23 1 Wójtowicz Szymon 1994 Agros Zamość 126 0 170 200 370 383 7 2 Korneluk Przemysław 1998 Nida Nidzica 81 0 130 170 300 367 5 3 Ławecki Łukasz 1994 Orlęta Łuków 88 5 141 150 291 341 1 13 Augustyniak Krystian 1996 Nida Nidzica 119 9 150 spalony podrzut 150 157 4 Siła Bartoszyce w II lidze W Warszawie odbyła się w sobotę 12 marca I runda II ligi w podnoszeniu ciężarów Po przerwie do rywalizacji przystąpili sztangiści Siły Bartoszyce którzy okazali się lepsi od konkurentów z Nowego Dworu Mazowieckiego Wyniki Siła Bartoszyce 1281 2 1 Bach Kuba 1999 110 6 100 120 220 266 3 2 Sadlak Łukasz 1998 88 4 85 100 185 236 9 3 Stankiewicz Mariusz 1983 76 2 80 95 175 221 7 4 Kuźmowicz Mariusz 1976 76 7 90 115 205 258 7 5 Steć Albert 2001 73 7 80 90 170 249 6 6 Marcinowski Tomasz 1989 92 7 100 135 235 269 7 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1153 8 Podnoszenie ciężarów wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/podnoszenie-ci%C4%99%C5%BCar%C3%B3w/18729-viii-memoria%C5%82-janusza-kowalczyka-%C5%82uk%C3%B3w-2016-%E2%80%93-si%C5%82a-bartoszyce-w-ii-lidze (2016-05-01)
    Open archived version from archive