archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Piłka ręczna - WAMA-SPORT
    Miejscowości Bartoszyce Braniewo Działdowo Elbląg Ełk Giżycko Gołdap Iława Kętrzyn Lidzbark Warmiński Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Olecko Pisz Szczytno Węgorzewo Badminton Baseball Bieg na orientację Biegi długodystansowe Bojery Boks Brydż Gimnastyka Golf Hokej Jeździectwo Judo Kajakarstwo Karate Kickboxing Kolarstwo Koszykówka Lekka atletyka Łyżwiarstwo szybkie MMA Motocykle Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Piłka ręczna Kategoria Piłka ręczna Juniorzy młodsi Truso w Kętrzynie udowodnili kto jest najlepszy Spokojnie do celu Ostatnia kolejka rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorów młodszych zapowiadała duże emocje Sprawa tytułu miała się rozstrzygnąć w sobotę 5 marca w Kętrzynie gdzie MKS MOSiR podejmował MKS Truso Elbląg Gospodarze przegrali na wyjeździe tylko jedną bramką mieli więc uzasadnione nadzieje które jednak szybko zgasły Faworyt z Elbląga kontrolował sytuacje i zdobył tytuł mistrza wygrywając 26 17 13 7 Więcej informacji Poprawiono wtorek 8 marca 2016 9 43 Odsłony 355 Strona 7 z 7 start poprz 1 2 3 4 5 6 7 nast koniec wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/pilka-reczna-2?limit=10&start=60 (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • O Puchar Burmistrza Mława 2016 – Kormoran, Płetwal i Jedynka z workiem medali - WAMA-SPORT
    04 MTP KORMORAN Olsztyn 39 80 378 4 ANSZCZAK Ewa 04 MTP KORMORAN Olsztyn 41 94 323 6 TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 43 72 285 7 SOBIERAJSKA Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 44 68 267 9 ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 46 67 234 10 GRAJEK Sandra 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46 82 232 14 KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 48 55 208 15 DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48 74 206 16 KWIATKOWSKA Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 50 90 181 17 SOBIESKA Agata 04 MTP KORMORAN Olsztyn 52 80 162 18 ZALECH Zuzanna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 57 71 124 13 lat 1 KUŁAKOWSKA Monika 03 MKS Medyk Giżycko 38 28 425 4 GLEB Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 44 30 274 5 PILICHOWSKA Olga 03 UKS PIRAT Elbląg 45 25 257 14 lat 2 SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37 79 442 16 lat i starsi 3 CZYŻ Helena 99 UKP Jedynka Elbląg 43 81 284 200 metrów stylem grzbietowym 12 lat 1 WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2 41 78 400 2 GMITER Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2 42 90 392 3 GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 2 50 67 340 41 5 TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 2 57 43 303 7 SOBOTKO Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3 08 21 254 9 WIERZCHOWSKA Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3 14 86 229 10 STEFAŃSKA Karolina 04 UKP Jedynka Elbląg 3 20 36 210 11 KWIATKOWSKA Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 3 21 37 207 12 GRAJEK Sandra 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3 23 68 200 48 14 lat 1 POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2 37 00 437 2 DĄBROWSKA Aleksandra02 UKS PIRAT Elbląg 2 38 68 424 200 metrów stylem dowolnym 12 lat 3 GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 2 38 69 340 5 SUDER Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2 56 41 247 6 GRAJEK Sandra 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3 01 08 228 7 KALINOWSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 3 04 83 215 8 SOBIESKA Agata 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3 05 16 214 9 ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 3 15 27 182 10 KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 3 16 95 177 11 PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 3 30 12 146 13 lat 6 SANFORD Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 03 58 219 14 lat 1 POLASIK Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2 29 42 407 16 lat i starsi 2 DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 2 13 07 576 5 CZYŻ Helena 99 UKP Jedynka Elbląg 2 41 56 322 100 metrów stylem dowolnym 11 lat 2 PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 12 53 347 5 KRASZEWSKA Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 15 65 306 6 DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1 17 36 286 7 CZYŻYK SKOCZYK Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 1 17 69 283 9 BORCZAK Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 1 19 19 267 11 SUJKOWSKA Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 20 04 258 12 HINC Julia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 20 82 251 18 STANKIEWICZ Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 26 92 202 23 SAMSON Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 1 43 74 118 25 PIĄTEK Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 1 52 46 93 48 61 1 12 lat 3 WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1 10 85 373 4 GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1 11 97 356 5 KRUPIŃSKA Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 13 34 336 6 SZAŁKOWSKA Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 13 95 328 8 MURASZKO Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 19 25 266 37 12 SOBOTKO Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 21 46 245 13 WIERZCHOWSKA Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 24 21 222 14 ANSZCZAK Ewa 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 24 62 219 16 KALINOWSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 1 25 99 208 18 SOBIESKA Agata 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 26 71 203 19 STEFAŃSKA Karolina 04 UKP Jedynka Elbląg 1 28 42 192 42 20 DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 29 79 183 21 ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1 30 59 178 22 PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1 36 44 147 13 lat 3 ŁABAJ Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 09 18 400 4 KLOS Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 10 30 382 6 TRYPUCKA Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 11 59 361 7 KIELAK Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 12 87 343 8 OSOWIECKA Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 14 35 322 9 GAJEWSKA Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 1 14 40 322 10 ŁUCZYŃSKA Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 16 64 294 12 KUSAJ Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 18 61 273 13 GŁĄBIŃSKA Martyna 03 SSP Orka Iława 1 19 33 265 14 SANFORD Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 20 78 251 15 GOSIEWSKA Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 22 12 239 17 PIEŃKOWSKA Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 23 07 231 19 SOBIESKA Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 24 24 222 21 GLAPIAK Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 31 62 172 14 lat 1 SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 03 17 526 3 KUKIEŁKA Liliana 02 SSP Orka Iława 1 07 03 440 5 DĄBROWSKA Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 1 07 25 436 7 MIJAS Agata 02 SSP Orka Iława 1 11 00 370 15 lat 5 URBAŃSKA Natalia 01 SSP Orka Iława 1 12 58 347 16 lat i starsi 1 DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1 01 10 581 5 CZYŻ Helena 99 UKP Jedynka Elbląg 1 15 02 314 6 FILIPCZAK Nikola Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 19 85 260 100 metrów stylem klasycznym 11 lat 1 CZARNECKA Olga 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 38 38 254 5 GRUCHALSKA Iza 05 Uks Polonez Wyszków 1 50 04 181 6 TUNKIEWICZ Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 50 44 180 9 PIĄTEK Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 1 54 92 159 10 SAMSON Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 2 02 91 130 12 lat 1 GMITER Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 25 57 387 4 ANSZCZAK Ewa 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 33 47 296 5 TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1 34 20 290 6 SOBIERAJSKA Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 34 50 287 9 ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1 41 21 233 14 GRAJEK Sandra 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 43 07 221 15 KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1 44 73 211 16 DYMERSKA Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 45 85 204 18 KWIATKOWSKA Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 1 47 92 192 19 PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1 52 95 168 13 lat 1 KLOS Paulina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 28 51 349 2 ABRAMCZYK Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 31 30 318 3 ŁUCZYŃSKA Adrianna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 31 33 318 5 GLEB Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1 35 06 282 6 PILICHOWSKA Olga 03 UKS PIRAT Elbląg 1 43 19 220 7 GOSIEWSKA Michalina 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 46 20 202 14 lat 2 SIERAK Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 21 50 447 16 lat i starsi 3 CZYŻ Helena 99 UKP Jedynka Elbląg 1 35 91 274 100 metrów stylem grzbietowym 11 lat 2 DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1 24 18 279 4 BORCZAK Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 1 25 55 266 7 CZYŻYK SKOCZYK Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 1 29 05 235 12 lat 1 WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1 15 10 393 2 GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1 18 77 340 4 DZIK Pola 04 SSP Orka Iława 1 20 96 314 5 SKŁODOWSKA Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 23 08 290 7 TYLKIE Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1 26 26 259 9 STEFAŃSKA Karolina 04 UKP Jedynka Elbląg 1 33 66 202 10 KWIATKOWSKA Agata 04 UKP Jedynka Elbląg 1 35 99 188 11 KALINOWSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 1 37 61 179 12 KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1 45 86 140 13 lat 2 TRYPUCKA Klaudia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 17 82 353 5 URBANOWICZ Dominika 03 UKP Jedynka Elbląg 1 26 52 257 7 GLAPIAK Maja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 39 61 168 14 lat 1 DĄBROWSKA Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 1 13 67 416 100 metrów stylem motylkowym 12 lat 1 GMITER Barbara 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 14 63 391 3 SZAŁKOWSKA Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 27 11 246 4 SKŁODOWSKA Karolina 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 32 85 203 5 KRUPIŃSKA Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 33 36 200 7 SUDER Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 34 93 190 8 GRAJEK Sandra 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 40 47 160 9 ZALECH Zuzanna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 49 66 123 13 lat 1 KULIK Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 14 30 397 2 ŁABAJ Zuzanna 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 19 85 319 4 OSOWIECKA Konstancja 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 24 87 266 5 KIELAK Julia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 26 09 255 6 SOBIESKA Natalia 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 32 24 207 100 metrów stylem zmiennym 11 lat 1 PIECHOWICZ Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 20 85 344 6 HINC Julia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 29 23 256 7 KRASZEWSKA Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 30 70 244 10 STANKIEWICZ Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 33 36 224 11 SUJKOWSKA Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 33 66 221 12 CZARNECKA Olga 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 35 22 211 46 15 49 07 13 TUNKIEWICZ Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1 40 12 181 12 lat 2 DZIK Pola 04 SSP Orka Iława 1 27 02 276 3 SOBOTKO Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 29 57 253 4 MURASZKO Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 29 88 251 5 WIERZCHOWSKA Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 30 50 245 8 SUDER Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 32 68 228 9 SOBIERAJSKA Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 32 71 228 13 SOBIESKA Agata 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 38 16 192 14 ZALECH Zuzanna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 1 46 60 150 13 lat 2 KULIK Wiktoria 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 15 86 417 6 ABRAMCZYK Ewa 03 MTP KORMORAN Olsztyn 1 26 78 278 7 GAJEWSKA Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 1 28 46 263 8 GŁĄBIŃSKA Martyna 03 SSP Orka Iława 1 32 19 232 9 SANFORD Maja 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 32 69 228 10 PIEŃKOWSKA Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 34 19 218 14 lat 1 KUKIEŁKA Liliana 02 SSP Orka Iława 1 18 48 377 2 MIJAS Agata 02 SSP Orka Iława 1 22 97 319 15 lat 7 URBAŃSKA Natalia 01 SSP Orka Iława 1 26 11 285 16 lat i starsi 1 DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1 11 41 500 4 FILIPCZAK Nikola Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 32 31 231 4 razy 50 metrów zmiennym 13 lat i młodsi 1 UKP Jedynka Elbląg 2 2 33 48 311 4 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 41 62 266 14 lat i starsi 4 MTP KORMORAN Olsztyn 1 2 20 17 408 6 UKP Jedynka Elbląg 1 2 29 18 339 7 MTP KORMORAN Olsztyn 2 2 29 63 336 8 UKS PIRAT Elbląg 1 2 39 89 275 9 UKP Jedynka Elbląg 3 2 48 47 235 10 UKP Jedynka Elbląg 4 2 58 05 199 4 razy 50 metrów dowolnym 13 lat i młodsi 2 MTP KORMORAN Olsztyn 1 2 17 86 319 4 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 23 94 280 6 UKP Jedynka Elbląg 1 2 30 11 247 10 UKS PIRAT Elbląg 2 3 29 27 91 14 lat i starsi 5 UKP Jedynka Elbląg 3 2 16 16 331 6 UKP Jedynka Elbląg 2 2 19 29 309 9 UKP Jedynka Elbląg 4 2 39 94 204 Chłopcy 50 metrów stylem grzbietowym 10 lat 16 NOWICKI Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51 28 11 lat 11 STOSIK Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 44 96 120 15 JACHIMOWICZ Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 48 58 95 16 NAUMCZYK Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49 16 92 17 LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 54 16 69 12 lat 1 KRACZKOWSKI Tomasz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35 83 238 3 KISIEL Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 37 18 213 4 OSTAŁOWSKI Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 37 81 202 8 SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 40 18 169 R 12 ANDRZEJAK Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 42 42 143 13 SOBCZAK Mateusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 42 62 141 15 HORBATOWICZ Mateusz 04 UKP Jedynka Elbląg 42 96 138 17 HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44 90 121 18 JURCZAK Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 44 92 121 13 lat 2 CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 32 48 320 5 ŻUCHOWSKI Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 40 34 167 15 lat 5 GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 32 01 334 16 lat i starsi 3 MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 30 08 403 5 OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKS PIRAT Elbląg 31 57 348 50 metrów stylem motylkowym 10 lat i młodsi 11 KOZŁOWSKI Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 48 59 90 15 NOWICKI Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59 28 49 11 lat 4 DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37 96 189 7 CZERNIAWSKI Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41 03 149 12 lat 1 PATER Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 33 14 284 2 TARASEWICZ Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 33 15 284 3 KRACZKOWSKI Tomasz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35 90 223 7 SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38 92 175 R 8 GRABOWSKI Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 39 95 162 R 10 TUZIMEK Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 40 46 156 13 KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP KORMORAN Olsztyn 44 51 117 14 KLIMAS Maciej 04 MTP KORMORAN Olsztyn 49 39 85 15 TURCZYŃSKI Marek 04 MTP KORMORAN Olsztyn 49 58 85 16 SOBCZAK Mateusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 50 27 81 13 lat 7 PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38 03 188 15 lat 3 KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29 07 421 16 lat i starsi 3 NIEROŃSKI Sebastian 99 UKP Jedynka Elbląg 28 77 435 7 DĄBROWSKI Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 34 02 263 50 metrów stylem dowolnym 10 lat i młodsi 18 KOZŁOWSKI Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 43 80 98 23 NOWICKI Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46 26 84 11 lat 6 DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33 74 216 9 CZERNIAWSKI Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35 04 193 15 STOŁYCIA Piotr 05 UKS PIRAT Elbląg 38 25 148 16 STOSIK Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 38 95 140 22 NAUMCZYK Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41 92 112 23 JACHIMOWICZ Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 42 26 110 24 LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 45 72 87 26 WIERZBICKI Grzegorz 05 UKS PIRAT Elbląg 50 81 63 12 lat 1 CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30 11 304 2 TARASEWICZ Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 30 35 297 5 KISIEL Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 31 95 254 8 GRABOWSKI Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 33 52 220 R 15 SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35 45 186 18 HURNICKI Jan 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36 05 177 19 SOBCZAK Mateusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 36 62 169 21 JURCZAK Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 37 30 160 22 TURCZYŃSKI Marek 04 MTP KORMORAN Olsztyn 39 02 139 23 HORBATOWICZ Mateusz 04 UKP Jedynka Elbląg 39 20 138 24 KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP KORMORAN Olsztyn 40 40 126 25 KLIMAS Maciej 04 MTP KORMORAN Olsztyn 40 45 125 13 lat 3 CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 29 60 320 5 ŻUCHOWSKI Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 30 82 284 10 PIWOWARSKI Radosław 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34 01 211 12 WOJTCZAK Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 35 91 179 14 lat 13 STRASZKIEWICZ Adrian 02 UKS PIRAT Elbląg 44 16 96 15 lat 5 MECH Mateusz 01 UKS PIRAT Elbląg 27 10 417 7 KŁAK Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27 44 402 R 12 GILGENAST Maciej 01 UKP Jedynka Elbląg 30 11 304 13 WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 30 12 304 16 lat i starsi 1 TOWAREK Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 23 93 606 3 MECH Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 25 70 489 5 KUBIŃSKI Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 26 42 450 10 OSTAŁOWSKI Paweł 00 UKS PIRAT Elbląg 28 32 366 14 BEDNAREK Dominik 00 UKS PIRAT Elbląg 35 43 186 50 metrów stylem klasycznym 10 lat i młodsi 8 KOZŁOWSKI Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 52 52 111 R 11 lat 2 CZERNIAWSKI Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43 42 196 3 DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 44 19 186 10 STOSIK Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 51 73 116 14 NAUMCZYK Oskar 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52 76 109 15 STOŁYCIA Piotr 05 UKS PIRAT Elbląg 53 37 105 17 LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 56 41 89 12 lat 1 CHOROSZEWSKI Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38 86 274 3 TARASEWICZ Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 39 28 265 5 PATER Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 39 90 253 12 ANDRZEJAK Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 44 85 178 14 TUZIMEK Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46 91 155 15 NIEWIADOMSKI Oliwier 04

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19086-o-puchar-burmistrza-m%C5%82awa-2016-%E2%80%93-kormoran,-p%C5%82etwal-i-jedynka-z-workiem-medali (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Wielobój Pływacki o Puchar Burmistrza Augustowa 2016 – Krzysztof Przybysz (MOS Ełk) najlepszym 11-latkiem - WAMA-SPORT
    Pisz 1 26 93 369 50 metrów stylem dowolnym 17 lat i starsi 2 FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS Roś Pisz 29 58 484 15 lat 3 GRYŻEWSKA Lena 01 Uks Mos Ełk 31 17 414 14 lat 6 MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS Roś Pisz 31 94 385 10 BORKOWSKA Aleksandra 02 MKS Roś Pisz 41 66 173 11 lat i młodsi 16 KUCZYŃSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 38 54 219 23 MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 39 73 200 39 ŚWIECZKO Kornelia 07 Uks Mos Ełk 57 90 64 100 metrów stylem zmiennym 11 lat i młodsi 8 GAWEDZKA Natalia 05 Uks Mos Ełk 1 35 86 206 12 MODZELEWSKA Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1 40 02 182 17 KUCZYŃSKA Kinga 05 Uks Mos Ełk 1 41 20 175 200 metrów stylem dowolnym 17 lat i starsi 1 FILIPKOWSKA Dominika 99 MKS Roś Pisz 2 14 18 562 15 16 lat 4 GRYŻEWSKA Lena 01 Uks Mos Ełk 2 31 85 388 13 14 lat 3 MIECZKOWSKA Wiktoria 02 MKS Roś Pisz 2 26 94 428 7 BIEDRZYCKA Adrianna 03 MKS Roś Pisz 2 30 33 400 9 BORKOWSKA Aleksandra02 MKS Roś Pisz 3 18 28 174 Fot zespół szkół samorządowych ełk Mężczyźni 100 metrów stylem dowolnym 16 lat 3 RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 59 06 440 15 lat 3 WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 1 00 04 419 13 lat 5 POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1 05 98 315 18 PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 1 13 93 224 11 lat i młodsi 1 PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 1 09 76 267 9 SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 1 22 78 160 12 LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 1 23 65 155 15 WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 1 26 59 139 17 GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk 1 29 02 128 50 metrów stylem klasycznym 16 lat 2 RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 36 12 341 15 lat 5 WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 40 24 247 13 lat 9 POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 41 91 218 12 PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 45 43 171 11 lat i młodsi 2 PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 45 79 167 4 LISZEWSKI Maciej 05 Uks Mos Ełk 47 86 146 7 WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 49 32 134 11 SOBOCIŃSKI Jakub 05 Uks Mos Ełk 51 00 121 100 metrów stylem grzbietowym 15 lat 2 WIECHEĆ Mateusz 01 Uks Mos Ełk 1 08 00 372 50 metrów stylem motylkowym 16 lat 3 RUTKOWSKI Michał 00 Uks Mos Ełk 29 01 424 13 lat 16 POPŁAWSKI Ksawery 03 Uks Mos Ełk 38 02 188 19 PRZYBOROWSKI Michał 03 Uks Mos Ełk 41 04 149 12 lat 10 STELMASKI Wojciech 04 Uks Mos Ełk 42 45 135 11 lat i młodsi 1 PRZYBYSZ Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 37 63 194 6 GRZYMKOWSKI Hubert 06 Uks Mos Ełk

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19076-wielob%C3%B3j-p%C5%82ywacki-o-puchar-burmistrza-augustowa-2016-%E2%80%93-krzysztof-przybysz-mos-e%C5%82k-najlepszym-11-latkiem (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Grand Prix MTP Kormoran 2015/16 – Liderzy blisko triumfu - WAMA-SPORT
    29 10 52 35 59 51 2 06 89 25 ZARĘBSKI Igor 06 4 33 85 26 20 59 57 58 02 2 10 06 26 CWIK Szymon 06 4 53 39 30 45 58 28 1 16 26 2 08 40 Klasyfikacja generalna 1 TRYKACZ Kacper 1955 2 WOŹNIAK Piotr 1733 3 TYRKA Igor 1622 4 WISKI Adrian 1473 5 KUBICKI Karol 1473 6 KAPAŁA Bartosz 1386 Dziewczęta 12 lat 100 grzbiet 200 kraul 1 KRUPIŃSKA Lila 04 4 08 31 1 27 92 2 40 39 2 KRASZEWSKA Martyna 04 4 13 52 1 27 02 2 46 50 3 SZAŁKOWSKA Oliwia 04 4 13 99 1 29 76 2 44 23 4 HINC Julia 04 4 15 32 1 25 28 2 50 04 5 BIEŁŁO Oliwia 04 4 15 95 1 25 30 2 50 65 6 SUDER Julia 04 4 20 94 1 28 27 2 52 67 7 SUJKOWSKA Roksana 04 4 27 25 1 29 49 2 57 76 8 SOBOTKO Weronika 04 4 30 28 1 29 51 3 00 77 9 WIERZCHOWSKA Maja 04 4 31 78 1 30 70 3 01 08 10 SOKOŁOWSKA Małgorzata04 4 33 81 1 31 68 3 02 13 11 MURASZKO Martyna 04 4 33 84 1 32 42 3 01 42 12 STANKIEWICZ Aneta 04 4 35 81 1 28 73 3 07 08 13 SOBIERAJSKA Julia 04 4 41 14 1 32 44 3 08 70 14 SOBIESKA Agata 04 4 41 43 1 38 80 3 02 63 15 CZARNECKA Olga 04 4 42 65 1 37 20 3 05 45 16 ANSZCZAK Ewa 04 4 43 99 1 37 48 3 06 51 17 TUNKIEWICZ Zuzanna 04 4 49 40 1 36 98 3 12 42 18 BUONAGURA Miriam 04 4 54 77 1 35 35 3 19 42 19 POWĄZKA Maja 04 5 11 45 1 46 45 3 25 00 20 GOSIEWSKA Laura 04 5 16 89 1 53 38 3 23 51 21 CZARNIAWSKA Aleksandra04 5 30 53 1 50 89 3 39 64 Klasyfikacja generalna 1 BIEŁŁO Oliwia 2966 2 KRASZEWSKA Martyna 2829 3 SUDER Julia 2765 4 HINC Julia 2719 5 SZAŁKOWSKA Oliwia 2576 6 SOBOTKO Weronika 2527 Chłopcy 12 lat 100 grzbiet 200 kraul 1 TARASEWICZ Marcel 04 3 47 80 1 16 52 2 31 28 2 PATER Aleksander 04 3 49 64 1 20 72 2 28 92 3 KRACZKOWSKI Tomasz 04 3 51 47 1 17 58 2 33 89 4 GRABOWSKI Mikołaj 04 3 58 81 1 24 08 2 34 73 5 KISIEL Bartosz 04 3 59 70 1 19 98 2 39 72 6 DOMALEWSKI Bartłomiej 04 4 01 66 1 21 24 2 40 42 7 GÓRCZYŃSKI Bartosz 04 4 16 56 1 22 89 2 53 67 8 SZYŁAŃSKI Mikołaj 04 4 19 54 1 27 06 2 52 48 9 TUZIMEK Arkadiusz 04 4 19 57 1 27 86 2 51 71 10 JURCZAK Bartosz 04

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19058-grand-prix-mtp-kormoran-2015-16-%E2%80%93-liderzy-blisko-triumfu (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Grand Prix Polski Opole 2016 – AZS UWM i Kormoran na topie - WAMA-SPORT
    Karol SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4 08 13 697 22 Chodań Alan SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4 11 69 668 25 Macner Michał SOL 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4 12 94 658 33 Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4 17 01 627 35 Bruździak Maciej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4 17 22 626 16 lat 6 Oller Krzysztof 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4 17 01 627 17 18 lat 4 Zbutowicz Karol SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4 08 13 697 9 Chodań Alan SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4 11 69 668 10 Macner Michał SOL 99 MTP KORMORAN Olsztyn 4 12 94 658 13 Bruździak Maciej SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 4 17 22 626 Fot Szymon Pająk II blok Kobiety Open 200 metrów stylem dowolnym 1 Żukowska Paula 93 MKS Juvenia Wrocław 2 03 32 768 2 Tchórz Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 2 04 15 753 3 Orczykowska Wioletta SK 97 MKS Jordan Kraków 2 05 36 732 4 Burska Justyna 95 AZS UWM Olsztyn 2 05 46 730 72 Filipkowska Dominika 99 MKS Roś Pisz 2 20 35 521 17 18 lat 22 Filipkowska Dominika 99 MKS Roś Pisz 2 20 35 521 100 metrów stylem klasycznym Open 1 Sztandera Dominika 97 MKS Juvenia Wrocław 1 10 69 754 2 Zachoszcz Paulina 93 AZS UWM Olsztyn 1 10 76 752 3 Kasperuk Justyna 98 UKS Gim 92 Ursynów W wa 1 12 57 697 18 Wikieł Angelika 98 AZS UWM Olsztyn 1 16 10 604 51 Gardocka Julia 01 MKS Roś Pisz 1 21 94 484 15 lat 12 Gardocka Julia 01 MKS Roś Pisz 1 21 94 484 38 50 43 44 17 18 lat 7 Wikieł Angelika 98 AZS UWM Olsztyn 1 16 10 604 50 metrów stylem motylkowym Open 1 Dowgiert Anna 90 WKS Ślask Wrocław 26 20 810 2 Urbańczyk Aleksandra 87 AZS Łódź 26 61 773 3 Nogaj Paulina SWR 98 Mks Wodnik Radom 28 14 654 34 Zachoszcz Paulina 93 AZS UWM Olsztyn 30 43 517 62 Gardocka Julia 01 MKS Roś Pisz 32 07 442 77 Filipkowska Dominika 99 MKS Roś Pisz 32 87 410 78 Wikieł Angelika 98 AZS UWM Olsztyn 33 02 404 15 lat 12 Gardocka Julia 01 MKS Roś Pisz 32 07 442 17 18 lat 22 Filipkowska Dominika 99 MKS Roś Pisz 32 87 410 23 Wikieł Angelika 98 AZS UWM Olsztyn 33 02 404 800 metrów stylem dowolnym 1 Burska Justyna 95 AZS UWM Olsztyn 8 53 95 760 2 Piechota Paulina 99 UKS 190 Łódź 8 56 79 748 3 Janiszewska Dominika 99 AZS AWF Warszawa 8 57 10 747 Mężczyźni 200 metrów stylem dowolnym Open 1 Majchrzak Kacper 92 KS Warta Poznań 1 49 44 809 2 Wojdak Wojciech 96 UKP UNIA Oświęcim 1 52 30 749 3 Stokowski Kacper 99 UKS G 8 Bielany Warszawa 1 52 56 744 23 Zbutowicz Karol SOL 98 MTP KORMORAN Olsztyn 1 56 55 670 26 Kubkowski Bartłomiej 95

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19001-grand-prix-polski-opole-2016-%E2%80%93-azs-uwm-i-kormoran-od-razu-w-czo%C5%82%C3%B3wce (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • O Błękitna Wstęgę Wisły Toruń 2016 – Mastersi jak zwykle w formie - WAMA-SPORT
    stylem klasycznym Kat E 3 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 55 26 263 Kat H 4 BARDZICKA Iwona 54 Aquasfera Masters Olsztyn 1 02 60 234 100 metrów stylem grzbietowym Kat E 2 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 1 56 25 227 200 metrów stylem klasycznym Kat H 3 BARDZICKA Iwona 54 Aquasfera Masters Olsztyn 5 05 95 229 800 metrów stylem dowolnym Kat A 3 KARAŚ Karoina 87 Victory Masters Elbląg 14 35 21 257 200 metrów stylem dowolnym Kat A 2 KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elbląg 3 22 24 242 50 metrów stylem grzbietowym Kat E 2 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 52 14 244 50 metrów stylem dowolnym Kat A 4 KARAŚ Karolina 87 Victory Masters Elbląg 42 34 Kat E 1 WEGEN Danuta 69 Aquasfera Masters Olsztyn 46 78 209 Mężczyźni 100 metrów stylem dowolnym Kat B 6 STĘPIEŃ Jakub 83 Aquasfera Masters Olsztyn 1 04 50 439 Kat E 7 MILEWSKI Bogdan 69 Aquasfera Masters Olsztyn 1 11 51 405 Kat F 4 LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 1 04 26 677 50 metrów stylem klasycznym Kat B 4 KIERES Michał 84 Aquasfera Masters Olsztyn 37 19 418 200 metrów stylem zmiennym Kat G 2 KOŹLIKOWSKI Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 2 56 63 590 50 metrów stylem motylkowym Kat E 3 MILEWSKI Bogdan 69 Aquasfera Masters Olsztyn 35 30 420 Kat F 2 LATECKI Grzegorz 65 Victory Masters Elbląg 31 24 68 200 metrów stylem klasycznym Kat B 3 KIERES Michał 84 Aquasfera Masters Olsztyn 2 53 37 532 Kat G 2 KOŹLIKOWSKI Marek 61 Aquasfera Masters Olsztyn 3 11 48 612 800 metrów stylem dowolnym Kat B 5 STĘPIEŃ Jakub 83 Aquasfera Masters Olsztyn 11 44 52 355 Kat C 3 KONOPACKI Piotr 78 Aquasfera Masters Olsztyn 10

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19010-o-b%C5%82%C4%99kitna-wst%C4%99g%C4%99-wis%C5%82y-toru%C5%84-2016-%E2%80%93-mastersi-jak-zwykle-w-formie (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk – Pokaźny połów Płetwala Szczytno - WAMA-SPORT
    Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Pływanie Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk Pokaźny połów Płetwala Szczytno Szczegóły Kategoria Pływanie sobota 16 kwietnia 2016 21 37 Poprawiono sobota 16 kwietnia 2016 21 41 Odsłony 73 Fot nadesłane W sobotę 16 kwietnia Płetwal Szczytno brał udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk W imprezie wzięło udział 320 zawodników z 32 klubów z Polski Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Sławomira Szczerbala zdobywając 12 medali co dało klubowi wysokie 5 miejsce w klasyfikacji medalowej Medale zdobyli Nikola Filipczak 2 złote Iwo Choroszewski 2 złote Marcin Kłak 2 złote Karolina Piechowicz 1 złoty Kinga Sierak 2 srebrne Tobiasz Czerniawski 1 srebrny i 1 brązowy Magdalena Lis 1 brązowy W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zwyciężyli Nikola Filipczak 10 lat i Marcin Kłak druga była Kinga Sierak 14 lat zaś Karolina Piechowicz 11 lat i Iwo Choroszewski 12 lat byli trzeci Szczytno pływanie sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale sportowe II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego Jeziorany 2016 Marta z tytułem ale wszyscy są naszymi nadziejami poniedziałek

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19008-puchar-burmistrza-miasta-pu%C5%82tusk-%E2%80%93-poka%C5%BAny-po%C5%82%C3%B3w-p%C5%82etwala-szczytno (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Akademickie MP Poznań 2016 – Dwa razy złoto Pauliny Zachoszcz - WAMA-SPORT
    STOLARSKI Marcin 70 Akademia Leona Koźmińskiego 59 98 2 HOŁUB Maciej 20 AWF Kraków 1 00 56 3 SZULICH Dawid 70 Akademia Leona Koźmińskiego 1 00 98 56 KUTEK Marcin 50 UWM Olsztyn 1 20 18 50 metrów stylem motylkowym Finał A 1 POPRAWA Michał 20 AWF Katowice 23 77 2 WYSOCZYŃSKI Mateusz 20 AWF Kraków 24 11 3 ZGIERSKI Maksymilian 40 AZS Politechnika Łódzka 24 17 38 ZEMBRZUSKI Maciej 50 UWM Olsztyn 26 59 54 GULA Patryk 50 UWM Olsztyn 27 44 88 KUTEK Marcin 50 UWM Olsztyn 29 37 100 metrów stylem grzbietowym Finał A 1 WYSOCZYŃSKI Mateusz 20 AWF Kraków 53 55 2 UNGEHEUER Mateusz 40 AGH Kraków 54 43 3 MORAWSKI Krzysztof 70 Akademia Leona Koźmińskiego 55 12 39 SZMIT Błażej 50 UWM Olsztyn 1 05 52 43 SZCZUKA Paweł 50 UWM Olsztyn 1 06 28 53 KOWALEWSKI Marcin 50 UWM Olsztyn 1 08 49 II dzień Eliminacje Kobiety 50 metrów stylem dowolnym 43 SZCZYTKO Alicja 50 UWM Olsztyn 29 87 470 60 BRZOZOWSKA Zuzanna 50 UWM Olsztyn 30 57 439 110 MIŁOSZEWSKA Klaudia 50 UWM Olsztyn 33 61 330 50 metrów stylem klasycznym 2 ZACHOSZCZ Paulina 50 UWM Olsztyn 33 55 632 A 45 MILEWSKA Aleksandra 50 UWM Olsztyn 40 75 353 50 metrów stylem grzbietowym 30 STANKIEWICZ Marzena 50 UWM Olsztyn 33 70 441 60 MIŁOSZEWSKA Klaudia 50 UWM Olsztyn 37 71 100 metrów stylem zmiennym 23 WIKIEŁ Manuela 50 UWM Olsztyn 1 12 82 472 Mężczyźni 50 metrów stylem dowolnym 121 GULA Patryk 50 UWM Olsztyn 27 37 405 50 metrów stylem klasycznym 67 NAJMOWICZ Paweł 50 UWM Olsztyn 35 52 359 50 metrów stylem grzbietowym 48 KOWALEWSKI Marcin 50 UWM Olsztyn 30 93 370 50 SZMIT Błażej 50 UWM Olsztyn 31 37 355 100 metrów stylem zmiennym 48 SZCZUKA Paweł 50 UWM Olsztyn 1 03 83 499 56 ZEMBRZUSKI Maciej 50 UWM Olsztyn 1 06 30 446 II dzień Kobiety 50 metrów stylem dowolnym Finał A 1 DOWGIERT Anna 70 WSFiZ Białystok 24 84 818 2 KAWECKA Anna 40 AGH Kraków 25 83 728 3 KITA Katarzyna 40 AGH Kraków 26 07 708 43 SZCZYTKO Alicja 50 UWM Olsztyn 29 87 470 60 BRZOZOWSKA Zuzanna 50 UWM Olsztyn 30 57 439 110 MIŁOSZEWSKA Klaudia 50 UWM Olsztyn 33 61 330 50 metrów stylem klasycznym Finał A 1 ZACHOSZCZ Paulina 50 UWM Olsztyn 31 75 746 2 URYGA Paulina 20 AWF Kraków 32 44 699 3 OSTROWSKA Agnieszka 60 PWSZ Racibórz 32 58 690 45 MILEWSKA Aleksandra 50 UWM Olsztyn 40 75 353 50 metrów stylem grzbietowym Finał A 1 TCHÓRZ Alicja 80 UE Wrocław 27 32 829 2 GÓRNIAK Katarzyna 20 AWF Kraków 28 04 767 3 MIZAK Joanna 20 AWF Gorzów Wlkp 29 40 665 30 STANKIEWICZ Marzena 50 UWM Olsztyn 33 70 441 60 MIŁOSZEWSKA Klaudia 50 UWM Olsztyn 37 71 100 metrów stylem zmiennym Finał A 1 TCHÓRZ Alicja 80 Ue Wrocław 1 01 93 767 2 CIEŚLAK Joanna 70 WSPiA Poznań 1 03 24 720 3 RADLIŃSKA Marcelina

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/18928-akademickie-mp-pozna%C5%84-2016-%E2%80%93-mocne-nazwiska-na-nietypowych-dystansach (2016-05-01)
    Open archived version from archive