archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Turniej Strefowy Młodzików Gdynia 2016 – Czołowe zderzenie z Pomorzem - bardzo bolesne - WAMA-SPORT
    koszykarską fabryką talentów Sobota 16 kwietnia UKS Trójeczka Olsztyn STK Czarni Fullbull Słupsk 12 137 4 28 0 32 3 38 5 39 UKS Trójeczka Olsztyn Dłuski Szymon 0 Nelke Bartosz 0 Dżus Igor 0 Majchrowicz Kacper 0 Soból Bartosz 0 Kiński Bartosz 2 Dubel Michał 5 Biedrzycki Fryderyk 2 Maziuk Maciej 3 Graczykowski Stanisław 0 UKS 7 Trefl Sopot TSK Roś Pisz 85 55 20 12 29 10 20 18 16 15 TSK Roś Pisz Więcko Jakub 4 Kłos Albin 3 Mielnicki Konrad 0 Kucisz Bartłomiej 0 Uliszewski Jakub 4 Lesiński Mateusz 0 Kwiatkowski Kacper 5 Zalewski Szymon 10 Kwiatkowski Michał 2 Januszewski Bartosz 15 Walak Adam 8 Roplewski Filip 4 Zgodnie z oczekiwaniami piszanie nie mieli większych szans w meczu z Treflem ale uzyskali w miare przyzwoity wynik Zajmując 3 miejsce w grupie odpadli z rywalizacji o MP podobnie czwarta w tabeli Trójeczka Tabela 1 UKS 7 Trefl Sopot 6 3 308 133 2 STK Czarni Fullbull Słupsk 4 3 254 173 3 TSK Roś Pisz 4 3 267 192 4 UKS Trójeczka Olsztyn 3 3 80 411 Grupa B Piatek 15 kwietnia Asseco Gdynia Junior SKS Starogard Gdański 81 29 25 11 12 8 24 9 20 1 Truso Elbląg Akademia Koszykówki Olsztyn 93 33 19 9 26 5 17 8 31 11 Truso Elbląg Borawski Maciej 0 Filipak Maciej 0 Osojca Szymon 12 Grabowski Jakub 8 Siwek Damian 12 Piekarczyk Michał 13 Kasprzak Jakub 1 Chrzanowski Bartłomiej 9 Kiełczewski Wiktor 10 Kamiński Jędrzej 4 Twardowski Łukasz 23 Cackowski Fabian 1 Akademia Koszykówki Olsztyn Dębski Jan 0 Jamiołowski Mikołaj 1 Żurawek Jakub 10 Galiński Jakub 3 Kardaś Dawid 2 Kowalczyk Hubert 0 Buńko Sebastian 4 Trudnowski Julian 0 Tomczuk Kamil 9 Dębski Dawid 0 Chmielewski Maciej 2 Pniewski Filip 2 Zdecydowane zwycięstwo elblążan a jego rozmiary sa swego rodzaju niespodzianka Każda kwarta wygrana bardzo wyraźnie Akademia Koszykówki Olsztyn Asseco Gdynia Junior 17 117 9 42 2 28 6 27 0 20 Akademia Koszykówki Olsztyn Dębski Jan 0 Jamiołowski Mikołaj 2 Żurawek Jakub 7 Galiński Jakub 2 Kardaś Dawid 4 Kowalczyk Hubert 0 Buńko Sebastian 2 Trudnowski Julian 0 Tomczuk Kamil 0 Dębski Dawid 0 Chmielewski Maciej 0 Pniewski Filip 0 Obrzymia przewaga gdynian a ostatnia kwarta wygrana przez nich do zera świadczy o różnicy kilku klas Niestety potwierdziły się obawy że będziemy tu przeghrywac bardzo wysoko SKS Starogard Gdański Truso Elbląg 85 46 26 11 14 13 24 14 21 8 Truso Elbląg Borawski Maciej 0 Grabowski Jakub 5 Filipak Maciej 0 Osojca Szymon 8 Siwek Damian 0 Piekarczyk Michał 4 Kasprzak Jakub 0 Chrzanowski Bartłomiej 9 Kiełczewski Wiktor 10 Kamiński Jędrzej 2 Twardowski Łukasz 7 Cackowski Fabian 1 Do przerwy elblążanie walczyli ale stracili dużo sił co miało konsekwencje w końcówce spotkania Sobota 16 kwietnia SKS Starogard Gdański Akademia Koszykówki Olsztyn 88 30 21 8 25 9 37 4 5 9 Akademia Koszykówki Olsztyn Dębski Jan 0 Jamiołowski Mikołaj 8 Żurawek Jakub 9 Galiński Jakub 4 Kardaś Dawid 4 Kowalczyk Hubert 0 Buńko Sebastian 1 Trudnowski

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/18992-turniej-strefowy-m%C5%82odzik%C3%B3w-gdynia-2016-%E2%80%93-zderzenie-z-pomorzem-ujawni-prawd%C4%99 (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Koszykówka - WAMA-SPORT
    Koszykówki która ma otwarty charakter i uczestniczą w niej również zespoły z innych miejscowości m in Więcej informacji czwartek 14 kwietnia 2016 7 56 Odsłony 61 Puchar Wiosny r 2002 Działdowo 2016 Dwójka rządziła i dzieliła Kategoria Koszykówka W dniach 8 10 04 2016 r w Hali Sportowej im Polskich Olimpijczyków przy Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie odbył się Więcej informacji Poprawiono wtorek 12 kwietnia 2016 21 15 Odsłony 99 IX Międzynarodowy Turniej Mazurska Wiosna r 2005 Ełk Chłopcy i Nenufara Ełk i dziewczęta Orkana Zambrów zdobyli puchary Prezydenta Kategoria Koszykówka W Ełku zakończył się w niedzielę 10 kwietnia trzydniowy Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki dziewcząt i chłopców Mazurska Więcej informacji Poprawiono wtorek 12 kwietnia 2016 14 39 Odsłony 65 Rozgrywki młodzików bez tajemnic Kolejne starcie z Pomorzem Kategoria Koszykówka Jak już informowaliśmy mistrzem województwa warmińsko mazurskiego młodzików U 14 zostali koszykarze TSK Roś Pisz którzy Więcej informacji wtorek 12 kwietnia 2016 8 59 Odsłony 55 Ćwierćfinał MP kadetek Wrocław 2016 KKS Energa gra dalej szkoda że sędziowski popis popsuł widowisko Kategoria Koszykówka Kadetki KKS Energa Olsztyn wywalczyły przepustki do półfinałów Mistrzostw Polski O awans walczyły od piątku do niedzieli 8 10 kwietnia w Więcej informacji niedziela 10 kwietnia 2016 21 32 Odsłony 178 Truso theConstruct i Trójeczka przed batalią o II ligę W sparingu lepsi olsztynianie Kategoria Koszykówka Koszykarze Troso theConstruct Elbląg i UKS Trójeczka Olsztyn przygotowują sie do czekających ich niebawem półfinałowych turniejów o wejście Więcej informacji Poprawiono sobota 9 kwietnia 2016 19 34 Odsłony 62 Puchar Wiosny r 2002 Działdowo 2016 Serialu ciąg dalszy Kategoria Koszykówka W Działdowie ponownie w hali sportowej i Polskich Olimpijczyków rozegrany zostanie trzeci kolejny turniej w koszykówce Po rywalizacji Więcej informacji Poprawiono czwartek 7 kwietnia 2016 14 26 Odsłony 151 TSK Roś Pisz mistrzem województwa młodzików Na Warmii i Mazurach imponująco

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2?limit=10&start=10 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Koszykówka - WAMA-SPORT
    dziewcząt trójki w imponującym stylu dołączyli chłopcy z SP 5 Kategoria Koszykówka W czwartek 31 marca w Ełku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców Energa Baske tCup Do Więcej informacji Poprawiono czwartek 31 marca 2016 20 35 Odsłony 99 Turnieje półfinałowe o awans do II ligi Truso theConstruct w Elblągu Trójeczka w Goleniowie Kategoria Koszykówka Znamy już szczegóły dotyczące turniejów półfinałowych o wejście do II ligi koszykarzy Jak wiadomo prawo udziału zapewniły sobie m in Więcej informacji czwartek 31 marca 2016 18 26 Odsłony 92 Energa Basket Cup Finał Wojewódzki Dziewcząt SZS SP 3 Ełk na tronie i z przepustką do Ergo Areny Kategoria Koszykówka W Ełku odbył się w środę 30 marca Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt pod hasłem Energa Basket Cup Więcej informacji czwartek 31 marca 2016 9 34 Odsłony 116 Basket w Działdowie ma specjalne względy Młodzież i starsi wszyscy pod koszem Kategoria Koszykówka W Działdowie u schyłku kalendarzowej zimy i początku wiosny odbywają się corocznie cztery turnieje koszykówki począwszy Więcej informacji sobota 26 marca 2016 9 21 Odsłony 65 W Działdowie o przepustki finałów Mistrzostw Województwa SZS Tylko gospodarze Kategoria Koszykówka Działdowo było gospodarzem Mistrzostw Regionu II w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych i koszykówce Więcej informacji Poprawiono czwartek 24 marca 2016 19 57 Odsłony 75 Kadeci też już skończyli W Sopocie Truso bezradne Kategoria Koszykówka Zakończyły się rozgrywki ligi pomorskiej kadetów Ostatnia kolejka nie miała już większego wpływu na decydujące Więcej informacji czwartek 24 marca 2016 17 39 Odsłony 68 W Działdowie wspomnień czar i piękna rzeczywistość Sport w kryształowym wydaniu Kategoria Koszykówka W dniach 1 3 kwietnia 2016 roku odbędą się w Działdowie sala Gimnazjum nr 2 III Mistrzostwa Polski Oldboyów 45 Więcej informacji Poprawiono czwartek 24 marca 2016 8 59 Odsłony 123 Zima Cup

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2?limit=10&start=20 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Koszykówka - WAMA-SPORT
    22 marca 2016 16 18 Odsłony 81 W lidze wojewódzkiej młodzików Roś Pisz gromi rywali Reszta w tle Kategoria Koszykówka Koszykarze TSK Roś Pisz są zdecydowanymi liderami rozgrywek ligi wojewódzkiej młodzików Ich przewaga Więcej informacji wtorek 22 marca 2016 14 22 Odsłony 93 XXIII Wielkanocny Turniej rocznik 2005 Komorów 2016 Nanufar Ełk jak zwykle wysoko Kategoria Koszykówka W Komorowie odbył się w miniony weekend 19 20 marca XXIII Wielkanocny Turniej w Minikoszykówce chłopców rocznik Więcej informacji poniedziałek 21 marca 2016 18 23 Odsłony 59 Po weekendowych wygranychTruso theConctruct mistrzem III ligi Trójeczka druga i też w barażach Kategoria Koszykówka W ten weekend 19 20 marca zakończyły sie rozgrywki o mistrzostwo III ligi pomorskiej koszykarzy Pierwsze miejsce zajął Więcej informacji Poprawiono niedziela 20 marca 2016 18 00 Odsłony 136 KKS był już prawie w ogródku Fatalna końcówka i stracone złudzenia Kategoria Koszykówka Koszykarki KKS Olsztyn przegrały ćwierćfinałowa potyczkę z Mon Pol Płock Po wysokiej porażce na wyjeździe Więcej informacji Poprawiono sobota 19 marca 2016 16 10 Odsłony 87 Finisz kadetów na Pomorzu Truso nie dogoniło popis Trójeczki po przerwie Kategoria Koszykówka Dobiegają końca rozgrywki kadetów U 16 w lidze pomorskiej Zespół Truso Elbląg który nazbierał wiele Więcej informacji czwartek 17 marca 2016 18 24 Odsłony 74 Nidzicka Halowa Liga Koszykówki U pań norma u panów na szczycie lepsze Mrągowo Kategoria Koszykówka Uczestnicy Nidzickiej Halowej Ligi Koszykówki rozegrali w miniony weekend 7 i 8 kolejkę spotkań W Więcej informacji czwartek 17 marca 2016 15 45 Odsłony 63 Nenufar Ełk 2005 r jak w transie oczarował Białystok Nagrody sypały się strumieniem Kategoria Koszykówka W miniony weekend 11 13 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 47 im Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku Więcej informacji środa 16 marca 2016 20 51 Odsłony 75 Ruszyła Liga Wojewódzka Młodzików Mocne wejście TSK Roś Pisz Kategoria Koszykówka

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2?limit=10&start=30 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Koszykówka - WAMA-SPORT
    14 34 Odsłony 84 XX Elbasket 2016 rocznik 2004 Nagrody dla gości pechowa grupa Junior Basket Club Olsztyn Kategoria Koszykówka W niedzielę 13 marca zakończył się XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców Elbasket Więcej informacji wtorek 15 marca 2016 15 11 Odsłony 110 O puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1 Działdowo Najlepiej gra się na własnych śmieciach Kategoria Koszykówka W hali sportowej Gimnazjum Nr 1 im Władysława Jagiełły w Działdowie odbył się w piątek 11 marca Turniej Więcej informacji Poprawiono poniedziałek 14 marca 2016 14 35 Odsłony 71 W III lidze pomorskiej spacerek Truso Trójeczka odpoczywała Elblążanie jak na treningu Kategoria Koszykówka To już finisz rozgrywek III ligi pomorskiej koszykarzy Zespół Truso theConstruct Elbląg udzielili surowej Więcej informacji niedziela 13 marca 2016 20 58 Odsłony 84 KKS przegrał pierwszą bitwę Brak skuteczności bolączką numer jeden Kategoria Koszykówka Niepowodzeniem zakończyła się wyprawa koszykarek KKS na pierwszy mecz fazy play off do Płocka Więcej informacji niedziela 13 marca 2016 19 14 Odsłony 71 KKS przystępuje do fazy play off Na początek z Płockiem Kategoria Koszykówka Koszykarki I ligi zakończyły fazę zasadniczą rozgrywek i przystępują do play off gdzie uczestniczy czołowa ósemka dotychczasowej rywalizacji Zawodniczkom KKS nie udał Więcej informacji Poprawiono piątek 11 marca 2016 9 37 Odsłony 89 II Ogólnopolski Turniej Chłopców 2004 Bydgoszcz Basket Cup 2016 Mrągowianie w czwórce TSK Roś Pisz piąte Kategoria Koszykówka W Bydgoszczy odbył się w miniony weekend 5 6 marca II Ogólnopolski Turniej Chłopców rocznik 2004 w koszykówce Więcej informacji czwartek 10 marca 2016 9 20 Odsłony 93 Kadeci Truso pewni miejsca w czwórce As Mrągowo U 15 wygrał w Wejherowie Kategoria Koszykówka Ostatnie kolejki nie były szczęśliwe dla kadetów okręgu warmińsko mazurskiego występujących w lidze pomorskiej W Więcej informacji czwartek 10 marca 2016 8 45 Odsłony 87 Wyjazdowa passa Nenufara godna podziwu Determinacja do

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2?limit=10&start=40 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Koszykówka - WAMA-SPORT
    Miejscowości Bartoszyce Braniewo Działdowo Elbląg Ełk Giżycko Gołdap Iława Kętrzyn Lidzbark Warmiński Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Olecko Pisz Szczytno Węgorzewo Badminton Baseball Bieg na orientację Biegi długodystansowe Bojery Boks Brydż Gimnastyka Golf Hokej Jeździectwo Judo Kajakarstwo Karate Kickboxing Kolarstwo Koszykówka Lekka atletyka Łyżwiarstwo szybkie MMA Motocykle Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Koszykówka Kategoria Koszykówka Juniorki KKS już na mecie Kadetki nadal prowadzą ale Juniorki w lidze pomorski zakończyły już rozgrywki KKS Olsztyn zajął trzecie miejsce a na finiszu pokonał ostatni w stawce Bat Sierakowice 69 60 Cała startująca czwórka uczestniczek ma prawo gry MP Kadetki KKS Energa nadal przewodzą w tabeli ale najprawdopodobniej zajmą w rywalizacji trzecie miejsce duże zaległości drużyn z Gdyni i Pruszcza W MP wystąpią cztery najlepsze drużyny Truso Elbląg nie ma tu szans Więcej informacji wtorek 8 marca 2016 11 15 Odsłony 62 Strona 6 z 6 start poprz 1 2 3 4 5 6 nast koniec wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2?limit=10&start=50 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Mistrzostwa Województwa SZS Chłopców Szkół PNG 2016 – Ełk zbiera perły do korony - WAMA-SPORT
    Ełk zwyciężył gospodarzy III LO 62 41 potwierdzając że Ełk jest stolicą szkolnego basketu Mecz finałowy był wyrównany tylko do przerwy Wynik długo oscylował wokół remisu Po zmianie stron uwidoczniła się przewaga silniejszych fizycznie i trochę starszych ełczan Przydało się doświadczenie z III ligi skąd goście wyciągnęli więcej wniosków niż olsztynianie którzy byli raczej figurantami w składzie Wyniki Półfinały Zespół Szkół nr 2 Ełk Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg 57 29 III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn I Liceum Ogólnokształcące Elbląg 41 37 o 3 miejsce I Liceum Ogólnokształcące Elbląg Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg 38 33 o 1 miejsce Zespół Szkół nr 2 Ełk III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn 62 41 Kolejność 1 Zespół Szkół nr 2 Ełk 2 III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn 3 I Liceum Ogólnokształcące Elbląg 4 Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg Wyróżnienia Najlepsi w zespołach Marcin Mocarski Zespół Szkół nr 2 Ełk Gracjan Jackowski III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn Kacepr Szuszkiewicz I Liceum Ogólnokształcące Elbląg Dariusz Lipowski Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg Składy zespołów Zespół Szkół nr 2 Ełk Maciej Łowczyk Marcin Mocarski Samuel Hartung Paweł Walak Jakub Ustienny Andrzej Stupak Maciej Śmigielski Mateusz Trojanowski Dominik Cieśluk Paweł Dolewa Opiekun Igor Makal III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn Mateusz Ciborowski Adam Nadolski Rafał Mocarski Michał Zega Gracjan Jackowski Bartosz Tereszko Adrian Bezlapowicz Bartosz Kordan Adam Drożdż Opiekun Tomasz Majchrowicz I Liceum Ogólnokształcące Elbląg Filip Tuński Daniel Grabowski Miłosz Koczorowski Kacper Szuszkiewicz Adam Gałecki Kacper Jastrzębski Michał Palicki Krzysztof Niburski Karol Tomczyk Robert Wojtaś Opiekun Tomasz Szuszkiewicz Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg Dariusz Lipowski Paweł Tomczyk Cezary Żarkowski Olaf Gościński Mateusz Derybowski Szymon Kawiński Mateusz Korecki patryk Rajewski Kacper Dominik Dominik Zbiejczuk patryk zawadka Dawis Strzyżewski Opiekun Karol Wilk Olsztyn Koszykówka Ełk sport powszechny Elbląg wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19137-mistrzostwa-wojew%C3%B3dztwa-szs-ch%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • XXIX Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnie” Działdowo 2016 – Gospodarze walczyli i mają dwa srebra - WAMA-SPORT
    UKS Orkan Zambrów UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 28 16 UKS Sokół Działdowo UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 12 18 SKS 12 Warszawa UKS Orkan Zambrów 25 19 Ot UKS Trójka Działdowo UKS Basket 47 Białystok 23 30 SKS 12 Warszawa UKS Sokół Działdowo 33 22 UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz UKS Trójka Działdowo 14 39 UKS Basket 47 Białystok UKS Sokół Działdowo 54 12 UKS Trójka Działdowo UKS Orkan Zambrów 21 19 SKS 12 Warszawa UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 26 11 UKS Orkan Zambrów UKS Basket 47 Białystok 20 19 UKS Orkan Zambrów UKS Sokół Działdowo 29 17 UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz UKS Basket 47 Białystok 15 52 SKS 12 Warszawa UKS Trójka Działdowo 21 22 Tabela 1 UKS Basket 47 Białystok 5 9191 89 2 UKS Trójka Działdowo 5 9 153 97 3 SKS 12 Warszawa 5 8 124 110 4 UKS Orkan Zambrów 5 8 115 98 5 UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 6 74 157 6 UKS Sokół Działdowo 5 5 76 182 Wyróżnienia MVP turnieju najlepsza zawodniczka NIEŚCIÓR Weronika UKS Basket 47 Białystok Najlepsza rozgrywająca turnieju SOWIŃSKA Wiktoria UKS Trójka Działdowo Najlepsza obrończyni turnieju LEWNAU Olga SKS 12 Warszawa ALL STARS Najlepsza piątka OLSZEWSKA Oliwia UKS Basket 47 Białystok SYNAKOWSKA Paulina UKS Trójka Działdowo LEŚ Aleksandra SKS 12 Warszawa RYBICKA Wanessa UKS Orkan Zambrów PŁOTKA Weronika UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz Najlepsze zawodniczki w zespołach STOCKA Aleksandra UKS Basket 47 Białystok KOWALCZUK Nikola UKS Trójka Działdowo WOJAK Zofia SKS 12 Warszawa BIELICKA Natalia UKS Orkan Zambrów ŁAZOWSKA Katarzyna UKS Sokół Działdowo Najmłodsza zawodniczka turnieju BRZOZOWSKA Milena UKS Sokół Działdowo LEWICKA Jessica UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz Skład UKS Trójka Działdowo Balcerzak Oliwia Brzoska Aleksandra Jaworska Amelia Kolasa Nikola Kołakowska Angelika Kowalczuk Nikola Madej Zuzanna Malikowska Zuzanna Mandziewska Wiktoria Rolka Weronika Rolka Wiktoria Sowińska Wiktoria Synakowska Paulina Szymańska Weronika Trener Cierkowski Wiesław Skład UKS Sokół Działdowo Bartosiewicz Laura Brzozowska Milena Kowalska Wiktoria Łazowska Katarzyna Panek Milena Pawłowska Michalina Pydynkowska Larysa Rutkowska Kaja Siatkowska Karolina Szymańska Wiktoria Trener Raczyło Sylwia Wyniki turnieju chłopców rocznik 2004 UKS Trójka Działdowo UKS Sokół Działdowo 81 10 As Mrągowo UKS Basket 47 Białystok 4 66 UKS Trójka Nidzica UKS Dziewiatka Łomża 20 41 UKS Basket 47 Białystok UKS Trójka Nidzica 23 27 UKS Sokół Działdowo UKS Dziewiątka Łomża 5 51 UKS Trójka Działdowo As Mrągowo 73 9 UKS Basket 47 Białystok UKS Sokół Działdowo 43 8 UKS Trójka Działdowo Uks Dziewiątka Łomża 31 34 As Mrągowo Uks Sokół Działdowo 26 31 UKS Trójka Działdowo UKS Trójka Nidzica 40 22 UKS Basket 47 Białystok UKS Dziewiątka Łomża 28 40 UKS Trójka Nidzica As Mrągowo 61 20 UKS Dziewiątka Łomża As Mrągowo 65 11 UKS Trójka Nidzica UKS Sokół Działdowo 40 14 UKS Basket 47 Białystok UKS Trójka Działdowo 34 32 Tabela 1 UKS Dziewiątka Łomża 5 10 231 95 2 UKS Trójka Działdowo 5 8 257 109 3 UKS Basket 47 Białystok 5 8 194 111 4 UKS Trójka Nidzica 5 8 170 138 5 UKS Sokół Działdowo 5 6 68 241 6 As Mrągowo 5 5

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19038-xxix-og%C3%B3lnopolski-turniej-%E2 (2016-05-01)
    Open archived version from archive