archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Wyścig o Puchar Burmistrza Miasta Brodnicy 2016 - Szybka jazda Radomira Chmiela - WAMA-SPORT
    Perfekt Dom Do rywalizacji na dwóch dystansach do wyboru przystąpiło ponad 150 uczestników w tym także panie Oczywiście byli to cykliści którzy uprawiają sport amatorsko Na dłuższym dystansie 3 miejsce w open zajął Radomir Chmiel Bloomet Olsztyn który wygrał swoja kategorię M30 Dystans 81 km 1 Ruciński Jakub BCT Team Sopot M40 01 58 00 67 2 Omiotek Dominik Pabianice M20 01 58 13 95 3 CHMIEL RADOMIR Bloomet Olsztyn M30 01 58 15 17 4 Gąsiorowski Mariusz Brodnica M20 01 58 15 46 5 Malinowski Jakub Poznań M30 01 58 24 81 6 Golonko Grzegorz Łomianki M40 01 58 28 17 15 Badura Patryk Michelin Team Olsztyn M30 01 58 35 21 29 Niżnik Sebastian Niżnik rehabilitacja Elbląg M30 01 58 43 24 49 Korc Artur Oponeu Motorsport Olsztyn M40 01 58 57 50 50 Grochowski Bartosz Krismar Olsztyn M20 01 58 57 55 55 Wojtal Marcin Hotel Krasicki Olsztyn M30 01 59 10 31 58 Żelazowski Sebastian Olsztyńskie Ustawki Szosowe Dywity M40 02 00 44 85 72 Zbroszczyk Michał FTI RACING TEAM Kamionki M30 02 04 06 74 82 Kołodziejek Radosław Bloomnet Olsztyn M30 02 11 58 77 83 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława M50 02 15 40 83 86 Kiejdo Radosław Ustawki Szosowe Elbląg M30 02 19 03 33 90 Jarocki Jacek Braniewo M30 02 26 33 18 92 Piłat Wojciech Olsztyńskie Ustawki Szosowe Olsztyn M20 02 34 46 48 Dystans 27 km Kategorie M20 9 Grochowski Bartosz Krismar Olsztyn M20 01 58 57 55 17 Piłat Wojciech Olsztyńskie Ustawki Szosowe Olsztyn M20 02 34 46 48 M30 1 CHMIEL RADOMIR Bloomet Olsztyn M30 01 58 15 17 7 Badura Patryk Michelin Team Olsztyn M30 01 58 35 21 9 Niżnik Sebastian Niżnik rehabilitacja Elbląg M30 01 58 43 24 14 Wojtal Marcin Hotel Krasicki Olsztyn M30 01 59 10 31 19 Zbroszczyk Michał FTI RACING TEAM Kamionki M30 02 04 06 74 23 Kołodziejek Radosław Bloomnet Olsztyn M30 02 11 58 77 25 Kiejdo Radosław Ustawki Szosowe Elbląg M30 02 19 03 33 27 Jarocki Jacek Braniewo M30 02 26 33 18 M40 22 Korc Artur Oponeu Motorsport Olsztyn M40 01 58 57 50 25 Żelazowski Sebastian Olsztyńskie Ustawki Szosowe Dywity M40 02 00 44 85 M50 12 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława M50 02 15 40 83 Dystans 27 km Kategorie K30 5 Jachnowicz Joanna akademia kolarstwa Olsztyn K30 00 49 57 12 M60 4 Mydło Kazimierz Team Michelin Olsztyn M60 00 42 20 22 7 Salamacha Tadeusz Rehaholistic pl Elbląg M60 00 45 53 16 Amatorzy 20 Gaćkowski Krzysztof LKK Ziemia Lubawska Iława Amatorzy 00 42 22 85 33 Salamacha Łukasz Rehaholistic pl Elbląg Amatorzy 00 51 16 27 Olsztyn Kolarstwo sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19113-wy%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Mistrzostwa Województwa SZS Chłopców Szkół PNG 2016 – Ełk zbiera perły do korony - WAMA-SPORT
    Ełk zwyciężył gospodarzy III LO 62 41 potwierdzając że Ełk jest stolicą szkolnego basketu Mecz finałowy był wyrównany tylko do przerwy Wynik długo oscylował wokół remisu Po zmianie stron uwidoczniła się przewaga silniejszych fizycznie i trochę starszych ełczan Przydało się doświadczenie z III ligi skąd goście wyciągnęli więcej wniosków niż olsztynianie którzy byli raczej figurantami w składzie Wyniki Półfinały Zespół Szkół nr 2 Ełk Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg 57 29 III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn I Liceum Ogólnokształcące Elbląg 41 37 o 3 miejsce I Liceum Ogólnokształcące Elbląg Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg 38 33 o 1 miejsce Zespół Szkół nr 2 Ełk III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn 62 41 Kolejność 1 Zespół Szkół nr 2 Ełk 2 III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn 3 I Liceum Ogólnokształcące Elbląg 4 Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg Wyróżnienia Najlepsi w zespołach Marcin Mocarski Zespół Szkół nr 2 Ełk Gracjan Jackowski III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn Kacepr Szuszkiewicz I Liceum Ogólnokształcące Elbląg Dariusz Lipowski Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg Składy zespołów Zespół Szkół nr 2 Ełk Maciej Łowczyk Marcin Mocarski Samuel Hartung Paweł Walak Jakub Ustienny Andrzej Stupak Maciej Śmigielski Mateusz Trojanowski Dominik Cieśluk Paweł Dolewa Opiekun Igor Makal III Liceum Ogólnokształcące Olsztyn Mateusz Ciborowski Adam Nadolski Rafał Mocarski Michał Zega Gracjan Jackowski Bartosz Tereszko Adrian Bezlapowicz Bartosz Kordan Adam Drożdż Opiekun Tomasz Majchrowicz I Liceum Ogólnokształcące Elbląg Filip Tuński Daniel Grabowski Miłosz Koczorowski Kacper Szuszkiewicz Adam Gałecki Kacper Jastrzębski Michał Palicki Krzysztof Niburski Karol Tomczyk Robert Wojtaś Opiekun Tomasz Szuszkiewicz Zespół Szkół Mechanicznych Elbląg Dariusz Lipowski Paweł Tomczyk Cezary Żarkowski Olaf Gościński Mateusz Derybowski Szymon Kawiński Mateusz Korecki patryk Rajewski Kacper Dominik Dominik Zbiejczuk patryk zawadka Dawis Strzyżewski Opiekun Karol Wilk Olsztyn Koszykówka Ełk sport powszechny Elbląg wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19137-mistrzostwa-wojew%C3%B3dztwa-szs-ch%C5%82opc%C3%B3w-szk%C3%B3%C5%82-png-2016-%E2%80%93-e%C5%82k-zbiera-per%C5%82y-do-korony (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Nati Basket Liga w Elblągu na mecie - Zabójczy finisz mistrzów z ABCD - WAMA-SPORT
    sezonie 2015 2016 Nim jednak kibice obejrzeli finał rozegrane zostało spotkanie o brązowe medale w którym Atrakcyjne Klemensy zmierzyły się z ER DJE TJE Wadliwe Kolano W pierwszym meczu obu drużyn lepsze okazały się Atrakcyjne Klemensy zwyciężając 68 58 W rewanżu ER DJE TJE od początku zabrało się za odrabianie strat i po pierwszej kwarcie prowadziło 15 12 Sytuacja zmieniła się w kwarcie drugiej którą Atrakcyjne Klemensy wygrały 11 6 i po pierwszej połowie meczu prowadziły 23 21 Także w drugiej odsłonie meczu na boisku dominowały Atrakcyjne Klemensy Wprawdzie w ostatniej kwarcie byli gorsi o trzy punkty ale wcześniej uzyskana przewaga pozwoliła dowieźć wygraną do końca meczu Atrakcyjne Klemensy ostateczne zwyciężyły 47 45 i tym samym zdobyły brązowe medale Po walce o trzecie miejsce przyszedł czas na wielki finał w którym GM Psycho Basket zmierzyło się z ABCD Po pierwszym spotkaniu finałowym w zdecydowanie lepszych nastrojach byli koszykarze ABCD którzy do rewanżu przystępowali z 22 punktową przewagą Drugi i zarazem decydujący mecz od mocnego uderzenia rozpoczął Psycho Basket po pięciu minutach prowadził 7 1 a pierwsza kwarta zakończyła się ich wygraną 14 5 Wówczas wydawało się że losy złotych medali nadal nie są przesądzone Tymczasem w drugiej kwarcie nastąpiła metamorfoza koszykarzy ABCD którzy wygrali tę partię 18 9 i do przerwy mieliśmy remis 23 23 Psycho Basket starał się jeszcze zachować cień szansy na złoto w kwarcie trzeciej wygranej 16 11 ale to co wydarzyło się w ostatniej partii meczu przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich kibiców ABCD wygrało czwartą kwartę 20 3 i cały mecz 54 42 Po ostatnim meczu odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek Nati Basket Ligi i wręczenie nagród Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary oraz medale Natomiast nagrody rzeczowe trafiły do najlepiej punktujących zawodników sezonu W tym roku najlepszym strzelcem ligi na podstawie statystyk z rundy zasadniczej został Michał Januszczyk z zespołu Amatorzy który przełamał sześcioletnią hegemonią Radosława Prusaka Natomiast najlepiej rzucającym graczem za trzy punkty został Łukasz Korzeniowski z zespołu Atrakcyjne Klemensy Na kolejny sezon Nati Basket Ligi organizatorzy zapraszają miłośników koszykówki we wrześniu Więcej informacji o rozgrywkach wyniki tabele terminarze oraz galerie zdjęć można znaleźć na stronie MOSiR u w zakładce Nati Basket Liga Mecz finałowy GM Psycho Basket ABCD 42 54 Psycho Basket Kacper Jastrzębski 14 Jacek Gwiazdowski 11 1x3 Dariusz Kosecki Mateusz Iwański 6 1x3 Przemysław Magrian 2 Hubert Konrad Dawid Nowakowski 9 Dawid Tyburski ABDC Marcin Szałaś 3 1x3 Igor Bunda 7 Michał Grajewski 2 Dominik Pawlak 11 Tomasz Iwanicki Dariusz Lipowski 8 Sebastian Gliński 13 1x3 Rafał Brzozowski 7 Mariusz Iwanicki 2 Jarosław Szymanowski 1 o 3 miejsce Atrakcyjne Klemensy ER DJE TJE Wadliwe Kolano 47 45 Atrakcyjne Klemensy Jarosław Jakubów 10 pkt Piotr Prokurat 13 3x3 Łukasz Korzeniowski 9 1x3 Damian Karhut Kamil Pożarycki 11 Grzegorz Czarnul 4 ER DJE TJE Daniel Korwel Aleksander Klonowski 9 1x3 Bartosz Zbaraszewski 9 1x3 Adam Bogorodź 6 Krzysztof Bałdyga Marcin Krakowski 9 1x3 Paweł Wróbel 6 Dominik Karpiński 6 Skład zwycięskiej drużyny ABCD Tomasz Bródka Rafał Brzozowski Igor Bunda Adam Gałecki Sebastian Gliński Michał Grajewski

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19122-nati-basket-liga-w-elbl%C4%85gu-na-mecie-zab%C3%B3jczy-finisz-mistrz%C3%B3w-z-abcd (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Ćwierćfinał MP Kadetów (U16) Stargard Szczeciński 2016 – Truso jednak za burtą - WAMA-SPORT
    zajmując ostatnie miejsce w turnieju odpadli z rywalizacji Poza zasięgiem był zespół z Lublina Bardzo istotny był sobotni mecz z gospodarzami z którymi koszykarze Truso stoczyli zacięty bój ale nie udało się wygrać końcówki Była jeszcze iskierka nadziei w niedzielnej potyczce ze Śląskiem Truso zaczęło nawet nieźle ale każdą minutą było gorzej i w efekcie drużyna doznała kolejnej porażki Piątek 22 kwietnia UKS Piątka Cztery Trzy Lublin Truso Elbląg 107 46 107 46 29 15 33 7 25 13 20 11 Truso Elbląg Mateusz Mysliwiec 0 Kamil Kowalczyk 0 Jakub Cholewa 0 Patryk Tabaszewski 10 Mateusz Skop 4 Bartosz Górczyński 10 Jakub Borysewicz 8 Mateusz Wiśniewski 2 Przemysław Orłowski 5 Oskar Życzkowski 7 WKS Śląsk Wrocław KS Spójnia Stargard 70 51 12 8 16 19 20 15 22 8 Sobota 23 kwietnia WKS Śląsk Wrocław UKS Piątka Cztery Trzy Lublin 49 71 15 25 13 15 7 13 14 18 Truso Elbląg KS Spójnia Stargard 51 58 11 12 17 20 20 13 13 16 Truso Elbląg Mateusz Mysliwiec 0 Kamil Kowalczyk 3 Jakub Cholewa 4 Patryk Tabaszewski 0 Mateusz Skop 0 Bartosz Górczyński 6 Jakub Borysewicz 19 Mateusz Wiśniewski 2 Przemysław Orłowski 5 Oskar Życzkowski 12 Niedziela 24 kwietnia Truso Elbląg WKS Śląsk Wrocław 52 83 19 17 13 20 14 24 6 22 Truso Elbląg Mateusz Mysliwiec 2 Mateusz Pettke 0 Jakub Cholewa 2 Filip Gnysiński 0 Patryk Tabaszewski 16 Mateusz Skop 0 Bartosz Górczyński 2 Jakub Borysewicz 24 Sebastian Szpakowski 0 Mateusz Wiśniewski 0 Przemysław Orłowski 2 Oskar Życzkowski 6 KS Spójnia Stargard UKS Piątka Cztery Trzy Lublin Koszykówka Truso Elbląg sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19084-%C4%87wier%C4%87fina%C5%82-mp-kadet%C3%B3w-u16-stargard-szczeci%C5%84ski-2016-%E2%80%93-truso-jednak-za-burt%C4%85 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Nidzicka Halowa Liga Koszykówki – KS AS Mrągowo bliżej celu - WAMA-SPORT
    tym sezonie Nidzickiej Halowej Ligi Koszykówki Coraz bliżej zdobycia tytułu w męskich rozgrywkach jest KS AS Mrągowo który wygrał w niedzielę 17 kwietnia bezpośredni mecz z zespołem Wuja Sqad 41 19 i ma już punkt przewagi W lidze pań tytuł zapewniły sobie zdecydowane faworytki nidzicka drużyna Kram Kobiety 6 seria Kram Nidzica Best Team 49 27 Basket Lejdis Działdowo Kram Nidzica v o 0 20 Basket Lejdis Działdowo Best Team 42 20 Tabela 1 Kram Nidzica 12 22 563 317 2 Basket Lejdis 12 19 440 354 3 Basket Team 12 12 278 596 Mężczyźni 6 seria 11 kolejka Dream Team Działdowo KS AS Mrągowo II 32 34 Foxes Markbud Nidzica Mejdej Boyz Trójka 27 35 KS AS Mrągowo I Wuja Sqad 41 39 NBA Nie bij jej Grzmotomocni 11 51 12 kolejka Foxes Markbud Nidzica Dream Team Działdowo 23 27 Grzmotomocni Mejdej Boyz Trójka 26 53 KS AS Mrągowo I KS AS Mrągowo II 49 42 NBA Nie bij jej Wuja Sqad v o 0 20 Tabela 1 KS AS Mrągowo I 12 23 617 332 2 Wuja Squad 12 22 581 314 3 Mejdej Boyz Trójka Nidzica 12 21 603 425 4 KS AS Mrągowo II 12 19 402 458 5 Dream Team Działdowo 12 17 376 488 6 Foxes Markbud Nidzica 12 16 353 421 8 Grzmotomocni 12 13 321 498 8 NBA Nie Bij Jej 12 12 228 513 Nidzica Koszykówka sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19056-nidzicka-halowa-liga-koszyk%C3%B3wki-%E2%80%93-ks-as-mr%C4%85gowo-bli%C5%BCej-celu (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Wojewódzka Licealiada pod dyktando VII LO Olsztyn – Gra w lidze procentuje - WAMA-SPORT
    się dziwić skoro w składzie ma się zawodniczki z I ligowym KKS Olsztyn stażem Na podium znalazły się jeszcze dwie drużyny z Działdowa które pokonały rywalki z Nidzicy Wacław Wasiela przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego na Warmii i Mazurach oraz Zbigniew Wytrążek wiceprzewodniczący SSS Juvenia Olsztyn wręczyli najlepszym zespołom puchary i medale nie kryjąc zadowolenia z poziomu rozgrywek Półfinały VII LO Olsztyn ZS nr 2 Działdowo 55 28 9 4 21 10 4 10 21 4 ZSO Nidzica ZS nr 1 Działdowo 51 57 15 10 9 24 11 15 16 8 o 3 miejsce ZSO Nidzica ZS nr 2 Działdowo 37 41 10 9 9 10 7 9 11 13 o 1 miejsce VII LO Olsztyn ZS nr 1 Działdowo 64 30 14 9 18 7 20 10 12 4 Kolejność 1 VII LO Olsztyn 2 ZS nr 1 Działdowo 3 ZS nr 2 Działdowo 4 ZSO Nidzica Wyróżnienia MVP turnieju Paula Grabowska Olsztyn Król strzelców Aleksandra Mońko Olsztyn Składy zespołów Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących VII LO Olsztyn Wiktoria Bałdyga Dagmara czaplińska Klaudia Dabkowska Emilia Gałka Paula Grabowska Ewa Łuńska Patrycja Maciąg Aleksandra Mońko Kamila Płatek Kamila Żukowska Zespół Szkół nr 1 Działdowo Kinga Piórkowska Majka Gietka Weronika Piórek Adrianna Kłosowska Kqatarzyna Bartkowska Weronika Pacyniak Julia Cybulska Zespół Szkół nr 2 Działdowo Daria Żywiec Magdalena Cybulska Magdalena Piechowiak Aleksandra Bodzon Manuela Olszewska Zuzanna Soboczyńska Weronika Pernak Zespół Szkół Ogólnokształcących Nidzica Monika Czajkowska Zuzanna Koniecka Paulina Stępień Anna Kopecka Kinga Gołębiewska Kinga Staroń Maja Wróblewska Paulina Michniewicz Aneta Patkowska Alina Fiedorowicz Anna Karniewska Magdalena Autuch Olsztyn Nidzica Koszykówka Działdowo sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19052-wojew%C3%B3dzka-licealiada-pod-dyktando-vii-lo-olsztyn-%E2%80%93-gra-w-lidze-procentuje (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • XXIX Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnie” Działdowo 2016 – Gospodarze walczyli i mają dwa srebra - WAMA-SPORT
    UKS Orkan Zambrów UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 28 16 UKS Sokół Działdowo UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 12 18 SKS 12 Warszawa UKS Orkan Zambrów 25 19 Ot UKS Trójka Działdowo UKS Basket 47 Białystok 23 30 SKS 12 Warszawa UKS Sokół Działdowo 33 22 UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz UKS Trójka Działdowo 14 39 UKS Basket 47 Białystok UKS Sokół Działdowo 54 12 UKS Trójka Działdowo UKS Orkan Zambrów 21 19 SKS 12 Warszawa UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 26 11 UKS Orkan Zambrów UKS Basket 47 Białystok 20 19 UKS Orkan Zambrów UKS Sokół Działdowo 29 17 UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz UKS Basket 47 Białystok 15 52 SKS 12 Warszawa UKS Trójka Działdowo 21 22 Tabela 1 UKS Basket 47 Białystok 5 9191 89 2 UKS Trójka Działdowo 5 9 153 97 3 SKS 12 Warszawa 5 8 124 110 4 UKS Orkan Zambrów 5 8 115 98 5 UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz 5 6 74 157 6 UKS Sokół Działdowo 5 5 76 182 Wyróżnienia MVP turnieju najlepsza zawodniczka NIEŚCIÓR Weronika UKS Basket 47 Białystok Najlepsza rozgrywająca turnieju SOWIŃSKA Wiktoria UKS Trójka Działdowo Najlepsza obrończyni turnieju LEWNAU Olga SKS 12 Warszawa ALL STARS Najlepsza piątka OLSZEWSKA Oliwia UKS Basket 47 Białystok SYNAKOWSKA Paulina UKS Trójka Działdowo LEŚ Aleksandra SKS 12 Warszawa RYBICKA Wanessa UKS Orkan Zambrów PŁOTKA Weronika UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz Najlepsze zawodniczki w zespołach STOCKA Aleksandra UKS Basket 47 Białystok KOWALCZUK Nikola UKS Trójka Działdowo WOJAK Zofia SKS 12 Warszawa BIELICKA Natalia UKS Orkan Zambrów ŁAZOWSKA Katarzyna UKS Sokół Działdowo Najmłodsza zawodniczka turnieju BRZOZOWSKA Milena UKS Sokół Działdowo LEWICKA Jessica UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz Skład UKS Trójka Działdowo Balcerzak Oliwia Brzoska Aleksandra Jaworska Amelia Kolasa Nikola Kołakowska Angelika Kowalczuk Nikola Madej Zuzanna Malikowska Zuzanna Mandziewska Wiktoria Rolka Weronika Rolka Wiktoria Sowińska Wiktoria Synakowska Paulina Szymańska Weronika Trener Cierkowski Wiesław Skład UKS Sokół Działdowo Bartosiewicz Laura Brzozowska Milena Kowalska Wiktoria Łazowska Katarzyna Panek Milena Pawłowska Michalina Pydynkowska Larysa Rutkowska Kaja Siatkowska Karolina Szymańska Wiktoria Trener Raczyło Sylwia Wyniki turnieju chłopców rocznik 2004 UKS Trójka Działdowo UKS Sokół Działdowo 81 10 As Mrągowo UKS Basket 47 Białystok 4 66 UKS Trójka Nidzica UKS Dziewiatka Łomża 20 41 UKS Basket 47 Białystok UKS Trójka Nidzica 23 27 UKS Sokół Działdowo UKS Dziewiątka Łomża 5 51 UKS Trójka Działdowo As Mrągowo 73 9 UKS Basket 47 Białystok UKS Sokół Działdowo 43 8 UKS Trójka Działdowo Uks Dziewiątka Łomża 31 34 As Mrągowo Uks Sokół Działdowo 26 31 UKS Trójka Działdowo UKS Trójka Nidzica 40 22 UKS Basket 47 Białystok UKS Dziewiątka Łomża 28 40 UKS Trójka Nidzica As Mrągowo 61 20 UKS Dziewiątka Łomża As Mrągowo 65 11 UKS Trójka Nidzica UKS Sokół Działdowo 40 14 UKS Basket 47 Białystok UKS Trójka Działdowo 34 32 Tabela 1 UKS Dziewiątka Łomża 5 10 231 95 2 UKS Trójka Działdowo 5 8 257 109 3 UKS Basket 47 Białystok 5 8 194 111 4 UKS Trójka Nidzica 5 8 170 138 5 UKS Sokół Działdowo 5 6 68 241 6 As Mrągowo 5 5

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19038-xxix-og%C3%B3lnopolski-turniej-%E2%80%9Eprzedwio%C5%9Bnie%E2%80%9D-dzia%C5%82dowo-2016-%E2%80%93-gospodarze-walczyli-i-maj%C4%85-dwa-srebra (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Truso theConstruct Elbląg bliżej II ligi - Trójeczka wygrała na osłodę, Nenufar bez zwycięstwa - WAMA-SPORT
    12 14 15 27 16 6 13 21 Truso theConstruct Elbląg Piotr Matkiewicz 4 Filip Slowiński 3 Damian Jędrzejewicz 8 Jarosław Jakubów 7 Kamil Żebrowski 0 Piotr Prokurat 15 Paweł Budziński 9 Dominik Pawlak 16 Adam Gałecki 0 Jakub Rychlicki 0 Jacek Chojnacki 3 Kamil Pożarycki 3 Koszykarze Truso postawili kropkę nad i i odnieśli trzecie zwycięstwo by nie pozostawić wątpliwości Grali u siebie dla kibiców których szanują bo zawsze wspierali ich w trudnych chwilach Niedzielny mecz miał charakter prestiżowy elblążanie wygrali pewnie choć zdarzały im się momenty przestojów Do gry aktywnie włączył się Dominik Pawlak który nieoczekiwanie zdobył najwięcej punktów Truso the Construst jest w finale rozgrywek a jak będzie dalej Trudno przewidzieć Przez sito przeszło wiele zespołów najsłabsi odpadli UKS Trójka Żyrardów UKS Calipers Kielce 46 73 22 16 9 19 10 21 5 17 Tabela końcowa 1 Truso The Construct Elbląg 6 3 218 178 2 UKS Calipers Kielce 5 3 230 194 3 UKS Trójka Żyrardów 4 3 201 233 4 DAAS Basket Hills Bielsko Biała 3 3 214 258 Goleniów 15 04 2016 r piątek AZS Politechnka Kraków WSTK Wschowa 92 63 22 13 23 14 21 18 26 18 Trójeczka Olsztyn Gryf Goleniów 45 76 6 17 16 13 13 30 10 16 UKS Trójeczka Olsztyn Artur Bednarczyk 5 Marcin Włodarczyk 3 Mateusz Kulis 0 Rafał Mocarski 0 Bartłomiej Reszka 0 Rafał Podgórski 2 Bartłomiej Bednarski 3 Hubert Szachniewicz 0 Adam Nadolski 0 Rafał Chudzik 12 Jarosław Andrusiewicz 11 Wojciech Glabas 9 Olsztynianie zagrali bardzo nerwowo Fatalnie weszli w to spotkanie Po 7 minutach przegrywali 1 14 Obudzili się w drugiej odsłonie i do przerwy nie było jeszcze tak źle 22 30 Ale trzecia odsłona rozwiała wszelkie wątpliwości Trójeczce zdarzały się momenty lepszej gry seria 9 0 ale były to chwile Gospodarze mogli sobie pozwolić na krótkie okresy słabości bo nie byli poważniej zagrożeni Zaledwie 45 zdobytych punktów olsztynian ale trudno się dziwić skoro skuteczność z gry wyniosła zaledwie 24 procent 16 04 2016 r sobota AZS Politechnika Kraków Trójeczka Olsztyn 76 58 19 10 31 12 20 22 6 14 UKS Trójeczka Olsztyn Artur Bednarczyk 5 Marcin Włodarczyk 10 Mateusz Kulis 1 Rafał Mocarski 0 Bartłomiej Reszka 0 Rafał Podgórski 2 Bartłomiej Bednarski 4 Adam Nadolski 0 Rafał Chudzik 15 Jarosław Andrusiewicz 14 Wojciech Glabas 7 Sobotni mecz potwierdził że nie mamy na razie co szukać swego miejsca w II lidze Przynajmniej w takim składzie jak obecnie Koszykarze Politechniki juz do przerwy zapewnili sobie gigantyczną przewagę i mogli oszczędzać siły na niedzielę choć z pewnoscia kibicować będą gospodarzom bo jesli ci wygraja ze Wschową jutrzejsze spotkania nie bęą nmiały znaczeinia W drugiej polowie Trójeczka zmniejszyła dystans ale ogólny obraz gry jest bardzo mizerny Znów słaba skuteczność zaledwie 30 procent Gryf Goleniów WSTK Wschowa 98 72 19 15 26 16 22 20 31 21 17 04 2016 r niedziela Trójeczka Olsztyn WSTK Wschowa 88 67 21 17 20 15 23 16 24 19 UKS Trójeczka Olsztyn Artur Bednarczyk 19 Marcin Włodarczyk 10 Mateusz Kulis

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/18978-rozpoczyna-si%C4%99-b%C3%B3j-o-ii-lig%C4%99-truso-theconstruct-liczy-na-wsparcie-kibic%C3%B3w,-tr%C3%B3jeczka-powalczy-w-goleniowie (2016-05-01)
    Open archived version from archive