archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala 2016 – Grupa z Warmii i Mazur widoczna, Mateusz Nowaczek - siódmy - WAMA-SPORT
    WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 03 01 63 WALECKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 08 02 65 RAGUS Krystian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 08 36 74 MAŁACHOWSKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 10 12 Po I etapie 1 LATOŃ Eryk CCC SPRANDI POLKOWICE 1 30 37 13 2 BANASZEK Alan CCC SPRANDI POLKOWICE 0 00 07 6 3 KIENDYŚ Tomasz CCC SPRANDI POLKOWICE 0 00 07 6 7 NOWACZEK Mateusz WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 12 1 13 SKARŻYŃSKI Piotr WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 13 46 KUCHAREK Adrian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 34 55 26 MATUSIAK Sebastian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 03 14 63 27 WALECKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 08 15 65 28 RAGUS Krystian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 08 49 74 MAŁACHOWSKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 10 25 Etap 2 Poświętne Opoczno 176 2km 1 MATYSIAK Bartłomiej CCC SPRANDI POLKOWICE 3 59 40 10 2 LATOŃ Eryk CCC SPRANDI POLKOWICE 0 00 00 6 3 NOWAK Mateusz DOMIN SPORT 0 00 00 4 4 ROHDE Leon R LKT TEAM BRANDENBURG 0 00 00 5 KIETLIŃSKI Wojciech KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 00 6 PAWLAK Tobiasz KK TARNOVIA TARNOWO PDG 0 00 00 15 NOWACZEK Mateusz WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 00 17 SKARŻYŃSKI Piotr WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 00 34 MATUSIAK Sebastian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 09 52 WALECKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 09 54 KUCHAREK Adrian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 09 68 MAŁACHOWSKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 06 19 70 RAGUS Krystian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 06 19 Klasyfikacja generalna 8 LATOŃ Eryk CCC SPRANDI POLKOWICE 5 30 08 9 2 MATYSIAK Bartłomiej CCC SPRANDI POLKOWICE 0 00 10 10 3 BANASZEK Alan CCC SPRANDI POLKOWICE 0 00 14 2 4 KIENDYŚ Tomasz CCC SPRANDI POLKOWICE 0 00 16 5 NOWAK Mateusz DOMIN SPORT 0 00 18 4 6 DETKO Artur DOMIN SPORT 0 00 18 7 NOWACZEK Mateusz WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 19 2 13 SKARŻYŃSKI Piotr WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 22 42 KUCHAREK Adrian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 52 50 MATUSIAK Sebastian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 03 32 61 WALECKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 08 33 69 RAGUS Krystian WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 15 17 71 MAŁACHOWSKI Kamil WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 16 53 Klasyfikacja aktywnych 1 LATOŃ Eryk CCC SPRANDI POLKOWICE 6pkt 2 KIENDYŚ Tomasz CCC SPRANDI POLKOWICE 6 3 MORUHA Anton KOLSS BDC TEAM 5 6 NOWACZEK Mateusz WARMIŃSKO MAZURSKI KS 3 Etap 3 Końskie Końskie 4 okrążenia x 44 15 176 6km 1 LATOŃ Eryk CCC SPRANDI POLKOWICE 4 18 25 10 2 MATYSIAK Bartłomiej CCC SPRANDI POLKOWICE 0 00 00 6 3 ZIELIŃSKI Kamil DOMIN SPORT 0 00 00 4 4 GRONKIEWICZ Kacper DE ROSA RYBNIK 0 00 00 5 DEMENTYEV Yehor ISD JORBI 0 00 00 6 KIETLIŃSKI Wojciech KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 00 7 NOWACZEK Mateusz WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 00 18 SKARŻYŃSKI Piotr WARMIŃSKO MAZURSKI KS 0 00 00 32 KUCHAREK

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19073-wy%C5%9Bcig-szlakiem-walk-majora-hubala-2016-%E2%80%93-grupa-z-warmii-i-mazur-widoczna (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Maratony Kresowe Wasilków 2016 – Cztery zwycięstwa w kategoriach - WAMA-SPORT
    półmaratonie kategorię Fit K4 wygrała Ewa Gabrylewicz Ełk a w grupie Super Master zwyciężył Wiesław Grala Mrągowo Wyniki Maraton Mężczyźni Open 1 Pacevicius Sarunas M 1991 Kowno Elita 02 05 23 2 Maleszka Grzegorz M 1977 Olsztyn Elita Plus 02 05 53 3 Manikas Domas M 1991 Poniewież Elita 02 07 54 4 Jusiński Arkadiusz M 1976 Jasienica Master 02 07 56 5 Murygin Andrei M 1979 Grodno Elita Plus 02 08 47 6 Arciszewski Paweł M 1986 Białystok Elita 02 08 47 12 Karczmarski Bartosz M 1995 Szczytno Orlik 02 16 01 24 Michalczyk Przemysław M 1981 Mrągowo Elita Plus 02 19 34 26 Golub Dariusz M 1967 Ełk Master 02 19 34 27 Małecki Marek M 1973 Ełk Master 02 20 53 28 Gabrylewicz Kazimierz M 1961 Ełk Super Master 02 21 15 56 Olszewski Sławomir 157 M 1957 Ełk Super Master 02 36 50 Kategorie Orlik 1 Karczmarski Bartosz M 1995 Szczytno Orlik 02 16 01 Elita Plus 1 Maleszka Grzegorz M 1977 Olsztyn Elita Plus 02 05 53 8 Michalczyk Przemysław M 1981 Mrągowo Elita Plus 02 19 34 Master 7 Golub Dariusz M 1967 Ełk Master 02 19 34 8 Małecki Marek M 1973 Ełk Master 02 20 53 Super Master 2 Gabrylewicz Kazimierz M 1961 Ełk Super Master 02 21 15 6 Olszewski Sławomir 157 M 1957 Ełk Super Master 02 36 50 Półmaraton Kobiety Open 1 Myć Jolanta K 1985 Biała Podlaska Kobiety Fit K3 01 21 14 2 Klasabutsko Ksenia K 1994 Brześć Kobiety Sport 01 21 45 3 Bialetskaya Krystsina K 1998 Brześć Kobiety Junior 01 22 56 4 Ostrowska Klaudia K 1982 Suwałki Kobiety Fit K3 01 24 54 5 Citko Katarzyna K 1980 Białystok Kobiety Fit K3 01 25 25 6 Wójtowicz Monika K 1994 Chełm Kobiety Sport 01 26 19 10 Gabrylewicz Ewa K 1968 Ełk Kobiety Fit K4 01 33 27 19 Zalewska Wiesława K 1958 Mrągowo Kobiety Fit K5 01 44 01 Kategorie Fit K4 1 Gabrylewicz Ewa K 1968 Ełk Kobiety Fit K4 01 33 27 Fit K5 2 Zalewska Wiesława K 1958 Mrągowo Kobiety Fit K5 01 44 01 Mężczyźni Open 1 Pietrzycki Tomasz M 1978 Białystok Elita Plus 01 08 49 2 Kurstak Jakub M 1978 Białystok Elita Plus 01 10 21 3 Krysiewicz Piotr M 1999 Białystok Junior 01 10 28 4 Dawidejt Paweł M 1983 Augustów Elita Plus 01 10 29 5 Khiavuk Mikalai M 1982 Brześć Elita Plus 01 10 34 6 Tauras Domantas M 1998 panevezys Junior 01 10 38 8 Grala Wiesław M 1961 Mrągowo Super Master 01 10 40 48 ZALEWSKI WIESŁAW M 1963 MRĄGOWO Super Master 01 19 00 103 Gabrylewicz Sławomir M 1969 Ełk Master 01 29 21 Kategoria Master 28 Gabrylewicz Sławomir M 1969 Ełk Master 01 29 21 Super Master 1 Grala Wiesław M 1961 Mrągowo Super Master 01 10 40 7 ZALEWSKI WIESŁAW M 1963 MRĄGOWO Super Master 01 19 00 Olsztyn Mrągowo Kolarstwo Szczytno Ełk sport powszechny wama sport pl Popularne

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19043-maratony-kresowe-wasilk%C3%B3w-2016-%E2%80%93-cztery-zwyci%C4%99stwa-w-kategoriach (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Mazovia MTB Józefów 2016 –W Giga Warmia i Mazury w natarciu! - WAMA-SPORT
    Olsztyn 02 18 46 145 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team 02 21 57 150 Stachowicz Grzegorz MM5 Ostróda MTB Ostróda Team 02 22 43 159 Postój Andrzej MM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 25 10 168 Olewnik Piotr MM3 ELBLĄG 1977 2009 ELBLĄG TEAM 02 26 16 180 Orzołek Mariusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 28 00 189 Szyrwiński Marek MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 29 15 197 Siwik Marek MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 30 13 207 Szczepański Artur MM3 Dorotowo KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02 31 26 208 Hanas Arkadiusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 31 27 216 Sawicki Ryszard MM3 Olsztyn Michelin Team 02 32 37 219 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02 33 30 220 Deptuła Piotr MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 33 31 221 Loewnau Eugeniusz MM5 Olsztyn 02 33 55 231 Kujawski Edward MM3 Iława 02 34 58 235 Gutowski Tomasz MM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 35 29 249 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 37 38 250 Kujawski Marek MM2 Iława 02 37 39 253 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02 37 52 256 Oryszczak Szymon MM2 Olsztyn Michelin Team 02 38 24 261 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02 39 21 262 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02 39 22 265 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 02 40 52 272 Żuczkowski Marcin MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 43 01 287 Czerniak Grzegorz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02 49 06 289 Sirocki Rafał MM2 Olsztyn 02 50 52 295 Klech Jerzy MM3 Olsztyn 02 57 59 296 Lament Patryk MM2 Biskupiec 02 59 12 303 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03 05 32 305 Opaliński Tomasz MM4 Ostróda 03 10 48 309 Antochowski Jan MM6 Ostróda 03 18 42 312 Matwiejczyk Arkadiusz MM4 Ełk 03 43 12 Fit Kobiety Open 1 Kuszmider Magdalena FK2 Legionowo iFON pl 01 06 11 2 Czajkowska Dorota FK3 Mysiadło 01 08 49 3 Gregorowicz Katarzyna FK3 Wola Bike Orbea Team 01 09 10 4 Michalczyk Anna FK3 Warszawa FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH LADIES TEAM 01 10 36 5 Goździńska Agnieszka FK3 Rogów Lesz Go Rogów Masters 01 10 56 6 Świderska Anna FK3 Ełk MTB TEAM EŁK 01 11 22 7 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk PT Mazury Team 01 11 40 9 Gabrylewicz Ewa FK4 MTB EŁK PROSTKI 01 12 11 20 Grzegorczyk Aneta FK3 Ełk MTB TEAM EŁK 01 18 12 33 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01 20 28 45 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01 23 26 70 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01 33 26 77 Milewska Beata FK4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 01 39 15 Mężczyźni Open 1 Pięta Paweł FM2 Zabrze RAFAKO ORBEA MTB TEAM 00 55 11 2 Mucha Mikołaj FM2 Piaseczno Sklepbicykl pl Perfectsource 00 55 48 3 Mycielski Maciej FM2 Otwock iBOX TEAM

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19025-mazovia-mtb-j%C3%B3zef%C3%B3w-2016-%E2%80%93w-giga-warmia-i-mazury-w-natarciu (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • II Parafaialny Wyścig Nawiady 2016 – Ważny sprawdzian za nami, czas na krajowe harce - WAMA-SPORT
    kat Młodziczka 2002 03 1 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 00 53 43 2 Westfalewska Weronika ALKS STAL Grudziądz 00 53 46 3 Różyńska Karolina ALKS STAL Grudziądz 00 53 48 4 Siwiec Sabina ALKS STAL Grudziądz 00 53 50 5 Sierhej Zuzanna V MAX Mińsk Mazowiecki 00 53 53 6 Ziółkowska Natalia Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka PRYM Ełk 00 53 59 7 Czamlet Sandra LKK WARMIA Biskupiec 00 54 17 kat Żak 2004 2005 1 Petryszyn Maciej UKK Huragan Wołomin 00 53 44 2 Zach Bartłomiej UKK Huragan Wołomin 00 53 59 3 Gutowski Kamil UKS Prostki 01 02 30 4 Lachowicz Paweł UKS Prostki 01 13 07 kat Młodzik 2002 03 1 Chodań Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 01 08 14 2 Fularski Michał KKS Ciechanów 01 08 16 3 Dobrzyński Tomasz ALKS STAL Grudziądz 01 09 45 4 Dworzyński Jakub KKS Ciechanów 01 09 45 5 Dziadura Igor LKK WARMIA Biskupiec 01 09 45 6 Nalepa Bartosz MSR DCM Mrągowo 01 09 45 7 Polewaczyk Karol MSR DCM Mrągowo 01 09 45 8 Budziszewski Krzysztof LKK WARMIA Biskupiec 01 09 45 9 Kwiatkowski Damian ALKS STAL Grudziądz 01 09 47 10 Bełdowski Łukasz LKK WARMIA Biskupiec 01 09 48 11 Zagrodzki Kacper KKS Ciechanów 01 09 49 12 Nowacki Mikołaj UKK Huragan Wołomin 01 09 51 13 Mokrzycki Radosław ALKS STAL Grudziądz 01 10 29 14 Rabizo Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 01 10 29 15 Lach Kamil UKK Huragan Wołomin 01 15 18 16 Welens Szymon UKS Przyjaźń Bartoszyce 01 17 06 17 Wójcicki Dominik LKK WARMIA Biskupiec 01 17 12 18 Pichler Dominik MSR DCM Mrągowo 01 17 50 19 Kolasiński Mateusz OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 19 07 20 Targoński Marcin OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 27 16 21 Godlewski Franciszek OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 31 07 22 Taraszkiewicz Kacper MSR DCM Mrągowo 01 31 08 23 Gallas Gerard OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 31 15 kat Juniorka młodsza 2000 2001 1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 01 10 18 2 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 01 17 20 3 Lach Aleksandra UKK Huragan Wołomin 01 19 23 4 Stapel Weronika ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 21 08 kat Kobiety Open 1999 i starsze 1 Kamieniecka Maria MSR DCM Mrągowo 02 13 34 2 Kuszyńska Lidia Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka PRYM Ełk 02 18 52 kat Junior młodszy 2000 2001 1 Tuleja Dawid ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 41 56 2 Tuleja Przemysław ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 41 56 3 Jaros Dawid ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 41 56 4 Klasiński Bartosz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 41 56 5 Ścibior Jakub ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 45 08 6 Adrychowski Karol ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 46 23 7 Soszka Jakub V MAX Mińsk Mazowiecki 01 46 23 8 Frank Patryk ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 46 23 9 Smoliński Filip OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 46 48 10 Belniak Maciej OKK Olsztyński Klub Kolarski

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19020-ii-parafaialny-wy%C5%9Bcig-nawiady-2016-%E2%80%93-wa%C5%BCny-sprawdzian-za-nami,-czas-na-krajowe-harce (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • O Puchar Wójta Gminy Sorkwity – W Warpunach przetarcie w międzynarodowej stawce - WAMA-SPORT
    Czamlet Sandra LKK WARMIA Biskupiec 00 47 45 kat Żak 2004 2005 dyst 23 2km 1 Gołkiewicz Kacper UKS Przyjaźń Bartoszyce 00 48 23 2 Gutowski Kamil UKS Prostki 00 56 07 3 Lachowicz Paweł UKS Prostki 00 59 46 kat Młodzik 2002 03 dyst 34 8km 1 Chodań Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 00 55 56 2 Dobrzyński Tomasz ALKS STAL Grudziądz 00 58 16 3 Dworzyński Jakub KKS Ciechanów 00 58 19 4 Mokrzycki Radosław ALKS STAL Grudziądz 00 58 19 5 Fularski Michał KKS Ciechanów 00 58 19 6 Zagrodzki Kacper KKS Ciechanów 00 58 19 7 Dziadura Igor LKK WARMIA Biskupiec 00 58 19 8 Kwiatkowski Damian ALKS STAL Grudziądz 00 58 19 9 Rabizo Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 00 58 19 10 Bełdowski Łukasz LKK WARMIA Biskupiec 01 00 10 11 Budziszewski Krzysztof LKK WARMIA Biskupiec 01 00 36 12 Polewaczyk Karol MSR DCM Mrągowo 01 03 27 13 Welens Szymon UKS Przyjaźń Bartoszyce 01 06 17 14 Wójcicki Dominik LKK WARMIA Biskupiec 01 06 38 15 Pichler Dominik MSR DCM Mrągowo 01 06 45 16 Taraszkiewicz Kacper MSR DCM Mrągowo 01 06 46 17 Targoński Marcin OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 07 11 18 Szuliński Jakub MSR DCM Mrągowo 01 10 41 19 Kolasiński Mateusz OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 10 41 20 Kalinowski Szymon OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 17 20 21 Godlewski Franciszek OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 20 14 Fot Gmina Sorkwity kat Juniorka młodsza 2000 2001 dyst 34 8km 1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 00 55 57 2 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 01 03 53 3 Niedźwiecka Kamila WMKS Olsztyn 01 06 28 kat Kobiety Open 1999 i starsze dyst 58km 1 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 01 50 57 2 Kamieniecka Maria MSR DCM Mrągowo 01 50 58 3 Kuszyńska Lidia Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ęłcka PRYM Ełk 02 12 32 kat Junior młodszy 2000 2001 dyst 58km 1 Klasiński Bartosz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 28 13 2 Adrychowski Karol ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 28 25 3 Jaros Dawid ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 28 25 4 Gryn Szymon UKK Prostki 01 28 25 5 Frank Patryk ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 28 25 6 Tuleja Przemysław ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 28 32 7 Ścibior Jakub ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 28 54 8 Soszka Jakub V MAX Mińsk Mazowiecki 01 31 29 9 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 01 32 20 10 Kachel Krystian ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 36 20 11 Reich Oskar ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 36 20 12 Tuleja Dawid ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 36 20 13 Taczyński Kamil ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz 01 36 20 14 Smoliński Filip OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 36 20 15 Szałachowski Wojciech MSR DCM Mrągowo 01 36 20 16 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 01 36 27 17 Belniak Maciej OKK Olsztyński Klub Kolarski 01 36 38 18 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 01

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19009-o-puchar-w%C3%B3jjta-gminy-sorkwity-%E2%80%93-w-warpunach-przetarcie-w-mi%C4%99dzynarodowej-stawce (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Maratony Kresowe Narewka 2016 – Grzegorz Maleszka czwarty w open i pierwszy w Elita Plus - WAMA-SPORT
    Mężczyźni Open 1 Manikas Domas 1991 Poniewież Elita 02 06 50 2 Jusiński Arkadiusz 1976 Jasienica Master 02 06 51 3 Muryhin Viktor 1975 Grodno Master 02 08 51 4 Maleszka Grzegorz 1977 Olsztyn Elita Plus 02 09 36 5 Muśko Patryk 1997 Grabówka Orlik 02 09 39 6 Zakrzewski Dariusz 1961 Białystok Super Master 02 09 42 24 Karczmarski Bartosz 1995 Szczytno Orlik 02 14 16 26 Skalski Tomasz 1973 Mrągowo Master 02 14 33 39 Michalczyk Przemysław 1981 Mrągowo Elita Plus 02 19 40 Kategorie Orlik 2 Karczmarski Bartosz 1995 Szczytno Orlik 02 14 16 Elita Plus 1 Maleszka Grzegorz 1977 Olsztyn Elita Plus 02 09 36 10 Michalczyk Przemysław 1981 Mrągowo Elita Plus 02 19 40 Master 4 Skalski Tomasz 1973 Mrągowo Master 02 14 33 Półmaraton Kobiety Open 1 Klasabutsko Ksenia 1994 Brześć Kobiety Sport 01 14 08 2 Ostrowska Klaudia 1982 Suwałki Kobiety Fit K3 01 16 24 3 Bialetskaya Krystsina 1998 Brześć Kobiety Junior 01 16 24 4 Citko Katarzyna 1980 Białystok Kobiety Fit K3 01 18 18 5 Wójtowicz Monika 1994 Chełm Kobiety Sport 01 20 08 6 Błaszczak Katarzyna 1986 Chełm Kobiety Sport 01 21 02 20 Zalewska Wiesława 1958 Mrągowo Kobiety Fit K5 01 35 14 Kategorie FitK5 2 Zalewska Wiesława 1958 Mrągowo Kobiety Fit K5 01 35 14 Mężczyźni Open 1 Khiavuk Mikalai 1982 Brześć Elita Plus 01 05 40 2 Siedlecki Kamil 1987 Augustów Elita 01 06 47 3 Kulikowski Jacek 1981 Kobylin Kruszewo Elita Plus 01 06 58 4 Dawidejt Paweł 1983 Augustów Elita Plus 01 07 13 5 Chaburko Anatoli 1980 Brześć Elita Plus 01 07 30 9 Grala Wiesław 1961 Mrągowo Super Master 01 08 40 36 ZALEWSKI WIESŁAW 1963 MRĄGOWO Super Master 01 13 10 144 Kudosz Tadeusz 1957 Gołdap Super Master łowcy Przygód Gołdap

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/18964-maratony-kresowe-narewka-2016-%E2%80%93-grzegorz-maleszka-czwarty-w-open-i-pierwszy-w-elita-plus (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Kolarstwo - WAMA-SPORT
    Kolarstwo W niedzielę 10 kwietnia zakończył się pierwszy w tym roku wyścig etapowy w Polsce Hellena Tour Wyścig Szlakiem Bursztynowym Trzydniowa Więcej informacji Poprawiono niedziela 10 kwietnia 2016 17 21 Odsłony 123 Masters Tie Breakowy Turniej Seniorów Olsztyn 2016 Tym razem Marcin Rapacki Kategoria Kolarstwo W hali tenisowej OKT Jodłowa odbyła się impreza finałowa Masters cyklu TIE BREAKOWY TURNIEJ SENIORÓW do której awansowało 10 ciu Więcej informacji niedziela 10 kwietnia 2016 16 17 Odsłony 131 Mazury MTB I Śladami Billy Kida Mrągowo 2016 Jak w westernie tylko trochę inne rumaki Kategoria Kolarstwo W mrągowskim Miasteczku Mrongoville i okolicach odbył się w sobotę 2 kwietnia I etap cyklu Mazury MTB Impreza pod hasłem Śladami Billy Więcej informacji wtorek 5 kwietnia 2016 11 08 Odsłony 94 Mazovia MTB Marathon Legionowo 2016 Cykliści poczuli wiosnę Kategoria Kolarstwo Prawie 1200 uczestników zgromadził na starcie pierwszym w nowym sezonie wyścig z cyklu Mazovia MTB Marathon W Legionowie rywalizowano na Więcej informacji poniedziałek 4 kwietnia 2016 9 57 Odsłony 109 XXIX Międzynarodowy Wyścig Ślężański Mnich 2016 Nikt nie dogonił Marty Jaskulskiej Piotr Skarżyński wysoko w elicie Kategoria Kolarstwo Marta Jaskulska w sobotę 2 kwietnia i Marta Jaskulska w niedzielę Zawodniczka LKK Warmia Biskupiec najpierw wygrała kryterium uliczne a Więcej informacji Poprawiono niedziela 3 kwietnia 2016 20 17 Odsłony 286 Kryterium w Dzierżoniowie popisem Marty Jaskulskiej Rywalki bezradne Kategoria Kolarstwo Sobotnie 2 kwietnia kryterium uliczne w Dzierżonowie jak zwykle poprzedziło oficjalne otwarcie sezonu które nastąpi w niedzielę kiedy w Więcej informacji Poprawiono sobota 2 kwietnia 2016 21 40 Odsłony 92 Torowe MŚ w Para kolarstwie Montichiari 2016 Anna Harkowska mistrzynią w scratchu Kategoria Kolarstwo Od 17 do 20 marca we włoskiej miejscowości Montichiari odbyły się torowe mistrzostwa świata w para kolarstwie Znów Więcej informacji poniedziałek 28 marca 2016 14 44 Odsłony 86 CROSS LIGA XC Kurzętnik Góra

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3?limit=10&start=10 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Kolarstwo - WAMA-SPORT
    Szczytno Węgorzewo Badminton Baseball Bieg na orientację Biegi długodystansowe Bojery Boks Brydż Gimnastyka Golf Hokej Jeździectwo Judo Kajakarstwo Karate Kickboxing Kolarstwo Koszykówka Lekka atletyka Łyżwiarstwo szybkie MMA Motocykle Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Kolarstwo Kategoria Kolarstwo Northec MTB Zimą Mrozy 2016 Artur Korc już na czele stawki W niedzielę 13 marca kolejnym przystankiem cyklu Northec MTB Zimą 2016 były Mrozy Zjawiło się prawie pół tysiące cyklistów w tym grupa z Warmii i Mazur Pojawił się Artur Korc Kross Centrum Rowerowe Olsztyn który wygrał wyścig Mega pokonując na finiszu trzech rywali W Fit czwarta w open była Iwona Zaniewska Olsztyn a w Hobby druga Luiza Wawer Prostki Były odpowiednio wysokie miejsca w kategoriach Więcej informacji poniedziałek 14 marca 2016 15 50 Odsłony 92 Puchar Polski tor juniorek młodszych Pruszków 2016 Marta Jaskulska trzecia w omnium Kategoria Kolarstwo W na torze kolarskim e Pruszkowie odbył się w weekend 4 6 marca Puchar Polski juniorek młodszych Była to jednocześnie Więcej informacji poniedziałek 7 marca 2016 9 43 Odsłony 99 Strona 3 z 3 start poprz 1 2 3 nast koniec wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3?limit=10&start=20 (2016-05-01)
    Open archived version from archive