archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • MP Seniorów i Juniorów (Full Contact) 2016 – Trzy srebra w Piotrkowie Trybunalskim - WAMA-SPORT
    srebrnymi krążkami Na szczególne słowa uznania zasługuje junior Patryk Jankowski kat wag 75 kg podopieczny Sebastiana Prokopa z Olimpii NML dla którego był to debiut w tej formule a walczył jak zawodowiec zwyciężając wyższych i bardziej doświadczonych przeciwników Swoim uporem świetną kondycją i wielkim serduchem dopiero w finale musiał uznać wyższość rywala z którym przegrał jednym mały punkcikiem 1 2 Zyskał nawet uznanie w oczach samego zwycięzcy któremu podczas walki sprawił wiele kłopotów bo wynik ważył się do ostatniej sekundy walki Drugi srebrny krążek zdobył kolejny junior Czarek Pleta kat wag 91 kg Czarek także tanio skóry nie sprzedał stawiając w finale opór swojemu oponentowi Na słowa uznania zasługuje także trener Sebastian Prokop który doskonale przygotował swoich zawodników do mistrzowskiej imprezy choć sam kat wag 75 kg z Piotrkowa wraca bez medalu Często jednak sukcesy podopiecznych są dla startujących jeszcze szkoleniowców znacznie cenniejsze Z kolei dla Zamku Kurzętnik srebro zdobyła Karolina Lewalska kat wag 70 kg która finał przegrała bardziej z kontuzją nosa mocny krwotok niż z rywalką Do momentu przerwania walki przez lekarza i sędziego ringowego w drugiej rundzie była to bardzo wyrównana potyczka obfitująca w wymianę mocnych ciosów i kopnięć z obu stron To bardzo podobało się kibicom Bez zdobyczy medalowej z mistrzostw wrócił senior Piotr Kołakowski kat wag 81 kg Na jego porażkę złożyło się kilka czynników trzeba to spokojnie przeanalizować Te zawody to już historia dla jednych szczęśliwa dla pozostałych trochę mniej pewnikiem jest tylko to że trzeba wracać na salę i dalej mocno trenować bo wyzwań na pierwszą część sezonu jest mnóstwo i trzeba im sprostać kończy relacje trener zamkowców Leszek Jobs Jak zwykle kickboxerzy za naszym pośrednictwem pozdrawiają fanów miłośników sportów walki i osoby które wspierają ich w wyjazdach na zawody Wyniki full contact Senior m 81kg 1 Kacper Frątczak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra 2 Tomasz Borowiec Sportowy Klub Kick Boxing Politechniki Lubelskiej 3 Przemysław Nowosad MKS Mechanik Włodawa 3 Łukasz Mroczek UKS Dragon Gorzów Wielkopolski 5 Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik full contact Senior m 75kg 1 Robert Krasoń Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER 2 Dominik Pazdan UKS Diament Pstrągowa 3 Sebastian Gruszczyński LZS POPRAWA Siedlików 3 Łukasz Trela Fight Club Zielona Góra 5 Sebastian Patalon KS START Działdowo 6 Sebastian Prokop MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie full contact Junior starszy m 91kg 1 Karol Karczmarek Ożarowska Szkoła Kickboxingu 2 Cezary Pleta MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie 3 Eryk Odzimkowski Radomski Klub Sportów Walki Puncher full contact Junior starszy m 75kg 1 Bartosz Brauer KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 Patryk Jankowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie 3 Aleksander Stankiewicz Gladiators Kick boxing Bełchatów 3 Adam Wójcicki Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola full contact Junior starszy k 70kg 1 Magdalena Nowicka KKS Sporty Walki Poznań 2 Karolina Lewalska Zamek Kurzętnik kickboxing Kurzętnik nowe miasto lubawskie sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kickboxing/19036-mp-senior%C3%B3w-i-junior%C3%B3w-full-contact-2016-%E2%80%93-trzy-srebra-w-piotrkowie-trybunalskim (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Jeszcze o Pucharze Świata w Innsbrucku – Żaneta Cieśla i Wojtek Wiśniewski mistrzami formuły kick light - WAMA-SPORT
    wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Kickboxing Jeszcze o Pucharze Świata w Innsbrucku Żaneta Cieśla i Wojtek Wiśniewski mistrzami formuły kick light Szczegóły Kategoria Kickboxing wtorek 19 kwietnia 2016 13 18 Poprawiono wtorek 19 kwietnia 2016 14 01 Odsłony 227 Fot nadesłane Informowaliśmy o sukcesach zawodników z Lubawy w Pucharze Świata w Innsbrucku W imprezie startowali też inni wojownicy z regionu i wrócili z tarczą Wojciech Wiśniewski Zamek Expom Kurzętnik podopieczny Leszka Jobsa zdobył złoto w formule KICK light Dołożył do tego jeszcze brązowy krążek w formule light contact Tym samym ugruntował swoją wysoką pozycję na świecie w kategorii wagowej do 84 kg Złoto w formule kick light zdobyła Żaneta Cieśla Pasłęk a brąz w light contact Adrian Durma Elbląg kickboxing Kurzętnik sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale sportowe II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego Jeziorany 2016 Marta z tytułem ale wszyscy są naszymi nadziejami poniedziałek 25 kwietnia 2016 20 00 Polecane Przykład który staje się przykrym zwyczajem Jak stolica Warmii i Mazur kobiecą piłkę s kopała

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kickboxing/19035-jeszcze-o-pucharze-%C5%9Bwiata-w-innsbrucku-%E2%80%93-wojtek-wi%C5%9Bniewski-mistrz-formu%C5%82y-kick-light (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Puchar Świata WAKO Innsbruck 2016 – Championi z Lubawy zdobywają dwa srebra i brąz - WAMA-SPORT
    oglądających Małgorzata Zięba jako kadetka młodsza debiutowała w tak ogromnej imprezie międzynarodowej W kat wag do 37 kg formuły pointfighting bez respektu stawiła czoło rywalkom Wyeliminowała Bułgarkę którą zdominowała technikami nożnymi ale niestety w następnej potyczce nie sprostała Włoszce Gosia wprawdzie zaimponowała odwagą i charakterem co z pewnością dobrze wróży na przyszłość ale zawodniczka Italii wykazała się dobrą techniką i to był decydujący argument Łukasz Wojtowicz kadet starszy w kat wag do 52 kg w formule pointfighting miał pecha w losowaniu bo już w pierwszej rundzie trafił na przyszłego finalistę tej kategorii Włoch okazał się niemalże w każde akcji o pół sekundy szybszy i to wystarczyło aby lubawianin został wyeliminowany Na brak szczęścia w losowaniu mógł również narzekać Wiktor Grochalski który startował w dwóch formułach W pointfighting kat 52 kg od razu spotkał się z przyszłym mistrzem tej kategorii reprezentantem Włoch Nie potrafił znaleźć na niego recepty Podobna historia spotkała go w formule light contact Wiktor jeden z najszybszych zawodników teamu z Lubawy i pewnie zaliczany do jednych z lepszych w kraju dawał z siebie wszystko to co było możliwe a mimo to nie udało mu się przejść rywali co tylko świadczyło o bardzo wysokim poziomie turnieju Przyszła kolej na doświadczonego kadeta starszego Jakuba Leliwę w kat wag do 42 kg w formule pointfighting W pierwszym pojedynku walcząc bardzo ekonomicznie wyeliminował wymagającego Rosjanina następnie pokonał Słoweńca a w potyczce o medal po dogrywce znakomitego Węgra Wreszcie lubawianie mogli cieszyć z pierwszego krążka Pozostało tylko pytanie jakiego koloru Niestety w pojedynku o finał Kuba uległ kolejnemu Węgrowi i musiał zadowolić się brązem Biorąc pod uwagę trudną drogę w turnieju jest to sukces i duża satysfakcja Kuba startował też w formule light contact ale niestety w tej wersji nie sprostał wymaganiom i po pierwszej rundzie odpadł z dalszej rywalizacji Jedyna juniorka w ekipie Oliwia Lóźniewska wystąpiła także w dwóch formułach W pointfightingu 55 kg dobrze zaczęła ale potem dała się zdominować świetnie wyszkolonej Włoszce natomiast w formule light contact mimo ambicji i wielu starań nie sprostała silnej Austriaczce Kadetka starsza Oliwia Rucińska w kat wag do 42 kg w formule pointfighting minimalnie przegrała z Włoszką ale szybko się zrehabilitowała i w formule light contact bez kroku w tyłpokonywała kolejne przeszkody W półfinale wygrała z Włoszką i dopiero w walce o złoto nie sprostała reprezentantce gospodarzy przegrywając jednym punkcikiem Złoto było blisko ale srebro też się liczy Kolejny powód do radości dała Paulina Turulska w kat wag do 46 kg W formule pointfighting nie poszło jej najlepiej porażka z Austriaczką za to drugiego dnia w wersji light contact pokazała co potrafi Wygrała z Belgijką Chorwatką dopiero w finale musiała uznać wyższość rywalki z Niemiec To jednak nie zmąciło radości z kolejnego srebrnego medalu w tak prestiżowej imprezie o randze światowej Jestem ogromnie dumny z postawy swoich podopiecznych bez względu na osiągnięty przez nich wynik bo swoją ambicją determinacją dorównujemy poziomem najlepszym na świecie Najważniejsze że zawodnicy potrafią swoje pasje pogodzić z nauką i ciągle doskonalą umiejętności A trenera rozpiera duma kiedy widzi się

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kickboxing/19028-puchar-%C5%9Bwiata-wako-innsbruck-2016-%E2%80%93-championi-z-lubawy-zdobywaj%C4%85-dwa-srebra-i-br%C4%85z (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP Juniorów w formule Low Kick Ożarów Mazowiecki 2016 – Hubert i Kacper z tytułami - WAMA-SPORT
    i Startu Działdowo W sumie zdobyliśmy siedem medali Złote wywalczyli Hubert Łaniewski Champion i Kacper Dwórznik Start Działdowo Wyniki low kick Junior starszy m 57kg 1 Robert Soboń Sportowy Klub Kickboxing Kielce 2 Mateusz Pietrucha KO Team Otwock 3 Rafał Tronci UKS Thor Szkoła Walki Ełk low kick Junior starszy k 60kg 1 Sylwia Kaliś Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN 2 Ilona Waszczuk UKS Thor Szkoła Walki Ełk 3 Anna Kozanecka Klub Sportowy PROSNA Kalisz low kick Junior mlodszy m 81kg 1 Kacper Dąbrowski SMOK Toruń 2 Marcel Markowski UKS Thor Szkoła Walki Ełk low kick Junior mlodszy m 67kg 1 Jakub Kamiński Fight Gym Lublin 2 Paweł Jagodziński Ożarowska Szkoła Kickboxingu 3 Michał Konkel PCNP Rebelia Kartuzy 3 Konrad Łaniewski CSW Champion Lubawa low kick Junior mlodszy m 60kg 1 Hubert Łaniewski CSW Champion Lubawa 2 Dariusz Giera MKS Wicher Kobyłka 3 Maciej Zalewski Alien Kick Łódź 3 Gustaw Łapa UKS Thor Szkoła Walki Ełk low kick Junior mlodszy m 57kg 1 Kacper Dwórznik KS START Działdowo 2 Mateusz Kupijaj Towarzystwo Sportowe Our Team Poznań Relacjonuje trener Rafał Mazurowski Champion Lubawa Pierwotnie lubawski team reprezentować miała czwórka zawodników ale z powodów zdrowotnych nie mogli wystartować Marta Lipka i Marek Bielski kontuzja Pozostała dwójka bracia Łaniewscy Konrad i Hubert w optymalnej formie wzięli udział w turnieju jako juniorzy młodsi Hubert Łaniewski na krajowym podwórku już od ponad 3 lat jest zawodnikiem niepokonanym w wersji kick light zdobywał tytuły mistrza Polski dwa razy jako kadet starszy a następnie jako junior Tym razem zadebiutował w ringu w formule pełno kontaktowej low kick w kat wag do 60 kg Od razu wdał się we znaki rywalom którzy nie potrafili oprzeć się jego szybkim akcjom Dominował zwłaszcza dobrym przygotowaniem wydolnościowym co pozwalało utrzymywać szybkie tempo walk aż po sam finał W rezultacie odebrał od organizatorów puchar wraz ze złotym medalem i cieszył się z kolejnego tytułu mistrza Polski Dużo nie brakowało aby i Konrad Łaniewski także debiutant w tejże formule w kat wag do 67 kg znalazł się we finale Niestety w walce półfinałowej prowadząc przez pierwsze dwie rundy na punkty w trzeciej zdekoncentrował się i w efekcie pozwolił przeciwnikowi na odrobienie strat Pozostało cieszyć się z brązowego medalu ale niedosyt pozostał Gratulacje należą się obu fighterom bo choćby samo wejście do ringu świadczy o dużym wyzwaniu a nie każdemu wojownikowi udaje się tą granicę przekroczyć Teraz przed Championami napięty grafik Niemalże każdy weekend spędzony będzie na wyjazdach Zaczynamy kolejno od elitarnych konsultacji w Spale z udziałem siedmiu zawodników z lubawskiego teamu następnie w Innsbrucku ósemka championów zaliczy start w Pucharze Świata Kolejne imprezy to Puchar Europy w Ostrowcu Świętokorzyskim Mistrzostwa Polski w formułach pointfighting i light contact kolejno kadetów juniorów i seniorów a ostatnia mistrzowska ranga to pod koniec maja mistrzostwa Polski kadetów w wersji kick light Działdowo Ełk kickboxing lubawa sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kickboxing/18876-mp-junior%C3%B3w-w-formule-low-kick-o%C5%BCar%C3%B3w-mazowiecki-2016-%E2%80%93-hubert-i-kacper-z-tytu%C5%82ami (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Wojownicy z Kurzętnika i Nowego Miasta Lubawskiego powalczyli w Gdańsku – Z myślą o przyszłości - WAMA-SPORT
    8 42 Odsłony 36 Fot nadesłane Kolejny udany występ zaliczyli w sobotę 12 marca w Gdańsku kickboxerzy MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie i Zamku Expom Kurzętnik podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Pomorskiego W turnieju rywalizowali seniorzy i juniorzy w dwóch formułach light contact i KICK light Olimpię w Gdańsku reprezentowało trzech zawodników natomiast Zamek pięciu Trener Zamek Expom Kurzętnik Leszek Jobs Były to udana impreza dla obu ekip gdzie każdy z zawodników stoczył po dwie ciężkie walki z wymagającymi rywalami w większości wychodząc zwycięsko To dobrze rokuje na dalszą część sezonu chłopcy na macie zostawili dużo zdrowia pokazali charakter i serce do walki Trzeba tu pochwalić szczególnie młodych i tych mniej doświadczonych zawodników bo Wojtek Wiśniewski i Sebastian Prokop są już uznaną marką w polskim kickboxingu i nie muszą tego nikomu udowadniać Za to pozostali muszą ciężko pracować na treningach i z dobrej strony pokazywać się na zawodach W ich przypadku był to tylko przystanek do kolejnych ważnych turniejów rangi mistrzostw Polski gdzie dobre występy dadzą przepustkę do reprezentacji i turnieje międzynarodowe Podsumowując start naszych zawodników można powiedzieć że wszyscy spisali się na medal choć występowali tam gościnie by przy okazji spotkać się z wymagającymi przeciwnikami Sparingi są znakomitym uzupełnieniem treningu Jak zwykle na koniec relacji pozdrawiamy wszystkich miłośników sportów walki trenerzy i zawodnicy Zamku i Olimpii kickboxing Kurzętnik Olimpia Nowe Miasto Lubawskie sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kickboxing/18699-wojownicy-z-kurz%C4%99tnika-i-nowego-miasta-lubawskiego-powalczyli-w-gda%C5%84sku-%E2%80%93-z-my%C5%9Bl%C4%85-o-przysz%C5%82o%C5%9Bci (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • II Grand Prix Olsztyna XCO 2016 – Walka ramię w ramię na fantastycznej trasie - WAMA-SPORT
    01 06 29 23 Łukasz Byszewski 84 Elita 01 06 40 24 Janusz Jarzyna 37 Elita 01 06 58 25 Grzegorz Ziółkowski 28 Elita 01 06 59 26 Robert Wolff 80 Elita 01 07 36 27 Szymon Oryszczak 78 Elita 01 08 37 28 Michał Jurkowski 22 Elita 01 09 16 29 Jarosław Zalewski 75 Elita 01 10 38 30 Daniel Połoniewicz 25 Elita 01 11 08 31 Marcin Żuczkowski 54 Elita 01 11 41 32 Wojtek Michalski 68 Elita 01 12 13 33 Daiusz Olszewski 74 Elita 01 12 14 34 Aleksander Makulec 50 Elita 01 12 25 35 Marek Markiewicz 94 Elita 01 13 13 36 Michał Matusiak 52 Elita 01 13 21 37 Patryk Popko 51 Elita 01 15 04 38 Dariusz Nawotczyński 47 Elita 01 17 07 39 Krzysiek Koperski 81 Elita 01 18 21 40 Piotrek Pawelec 26 Elita 01 18 50 41 Maciek Cichocki 36 Elita 01 20 26 42 Mariusz Kowalski 97 Elita 01 23 50 43 Jacek Sarnowski 96 Elita 01 24 04 44 Marcin Drzyzguła 17 Elita 01 35 33 Fot Paweł Męziński Masters 1 Mariusz Krzywiel 77 Masters 00 08 52 00 17 15 00 25 35 00 34 11 2 Piotr Sobierajski 12 Masters 00 09 41 00 19 00 00 28 24 00 37 48 3 Paweł Rawdanowicz 93 Masters 00 09 37 00 18 45 00 28 19 00 38 07 4 Andrzej Podpirko 65 Masters 00 09 43 00 19 04 00 28 40 00 38 18 5 Piotr Roman 3 Masters 00 10 11 00 19 31 00 29 11 00 38 40 6 Grzegorz Lamparski 60 Masters 00 10 08 00 19 40 00 29 37 00 39 39 7 Witold Skwarski 58 Masters 00 10 27 00 20 25 00 30 43 00 40 47 8 Dariusz Wiśniewski 67 Masters 00 11 19 00 21 02 00 30 51 00 40 48 9 Wojciech Syrwid 7 Masters 00 10 09 00 20 17 00 30 38 00 40 53 10 Andrzej Postój 99 Masters 00 10 39 00 20 43 00 30 59 00 41 16 11 Tomasz Piotrowski 55 Masters 00 10 28 00 20 41 00 31 08 00 41 48 12 Jakub Szymański 15 Masters 00 10 23 00 21 01 00 31 24 00 41 51 13 Arkadiusz Hanas 4 Masters 00 10 40 00 21 03 00 31 29 00 42 15 14 Korneliusz Sobiecki 11 Masters 00 11 02 00 21 40 00 32 28 00 43 19 15 Tomasz Gutowski 21 Masters 00 11 13 00 22 12 00 33 02 00 44 04 16 Andrzej Kowalski 33 Masters 00 11 38 00 22 32 00 33 23 00 44 27 17 Piotr Brzóska 35 Masters 00 12 04 00 23 11 00 34 16 00 44 55 18 Zdzis Niecikowski 46 Masters 00 11 35 00 22 40 00 34 07 00 45 27 19 Ryszard Lenkiewicz 23 Masters 00 12 01 00 23 28

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19116-ii-grand-prix-olsztyna-xco-2016-%E2%80%93-walka-rami%C4%99-w-rami%C4%99-na-fantastycznej-trasie (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Wyścig o Puchar Burmistrza Miasta Brodnicy 2016 - Szybka jazda Radomira Chmiela - WAMA-SPORT
    Perfekt Dom Do rywalizacji na dwóch dystansach do wyboru przystąpiło ponad 150 uczestników w tym także panie Oczywiście byli to cykliści którzy uprawiają sport amatorsko Na dłuższym dystansie 3 miejsce w open zajął Radomir Chmiel Bloomet Olsztyn który wygrał swoja kategorię M30 Dystans 81 km 1 Ruciński Jakub BCT Team Sopot M40 01 58 00 67 2 Omiotek Dominik Pabianice M20 01 58 13 95 3 CHMIEL RADOMIR Bloomet Olsztyn M30 01 58 15 17 4 Gąsiorowski Mariusz Brodnica M20 01 58 15 46 5 Malinowski Jakub Poznań M30 01 58 24 81 6 Golonko Grzegorz Łomianki M40 01 58 28 17 15 Badura Patryk Michelin Team Olsztyn M30 01 58 35 21 29 Niżnik Sebastian Niżnik rehabilitacja Elbląg M30 01 58 43 24 49 Korc Artur Oponeu Motorsport Olsztyn M40 01 58 57 50 50 Grochowski Bartosz Krismar Olsztyn M20 01 58 57 55 55 Wojtal Marcin Hotel Krasicki Olsztyn M30 01 59 10 31 58 Żelazowski Sebastian Olsztyńskie Ustawki Szosowe Dywity M40 02 00 44 85 72 Zbroszczyk Michał FTI RACING TEAM Kamionki M30 02 04 06 74 82 Kołodziejek Radosław Bloomnet Olsztyn M30 02 11 58 77 83 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława M50 02 15 40 83 86 Kiejdo Radosław Ustawki Szosowe Elbląg M30 02 19 03 33 90 Jarocki Jacek Braniewo M30 02 26 33 18 92 Piłat Wojciech Olsztyńskie Ustawki Szosowe Olsztyn M20 02 34 46 48 Dystans 27 km Kategorie M20 9 Grochowski Bartosz Krismar Olsztyn M20 01 58 57 55 17 Piłat Wojciech Olsztyńskie Ustawki Szosowe Olsztyn M20 02 34 46 48 M30 1 CHMIEL RADOMIR Bloomet Olsztyn M30 01 58 15 17 7 Badura Patryk Michelin Team Olsztyn M30 01 58 35 21 9 Niżnik Sebastian Niżnik rehabilitacja Elbląg M30 01 58 43 24 14 Wojtal Marcin Hotel Krasicki Olsztyn M30 01 59 10 31 19 Zbroszczyk Michał FTI RACING TEAM Kamionki M30 02 04 06 74 23 Kołodziejek Radosław Bloomnet Olsztyn M30 02 11 58 77 25 Kiejdo Radosław Ustawki Szosowe Elbląg M30 02 19 03 33 27 Jarocki Jacek Braniewo M30 02 26 33 18 M40 22 Korc Artur Oponeu Motorsport Olsztyn M40 01 58 57 50 25 Żelazowski Sebastian Olsztyńskie Ustawki Szosowe Dywity M40 02 00 44 85 M50 12 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława M50 02 15 40 83 Dystans 27 km Kategorie K30 5 Jachnowicz Joanna akademia kolarstwa Olsztyn K30 00 49 57 12 M60 4 Mydło Kazimierz Team Michelin Olsztyn M60 00 42 20 22 7 Salamacha Tadeusz Rehaholistic pl Elbląg M60 00 45 53 16 Amatorzy 20 Gaćkowski Krzysztof LKK Ziemia Lubawska Iława Amatorzy 00 42 22 85 33 Salamacha Łukasz Rehaholistic pl Elbląg Amatorzy 00 51 16 27 Olsztyn Kolarstwo sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19113-wy%C5%9Bcig-o-puchar-burmistrza-miasta-brodnicy-2016-szybka-jazda-radomira-chmiela (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Cyklo Gdynia MTB 2016 – Tu nikt nie jest ostatni - WAMA-SPORT
    elblążanie też zanotowali kilka sukcesów Jednak największym była sama decyzja startu i spędzenia niedzieli na sportowo Wyniki Mega 45 km 1 KAISER ANDRZEJ M 1 1973 M 40 49 1 BYTÓW EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 45 1 48 08 2 REPIŃSKI TOMASZ M 2 1987 M 0 29 1 GDYNIA TREK GDYNIA 45 1 48 43 3 KRZYWY KRZYSZTOF M 3 1978 M 30 39 1 GDAŃSK NEXUS TEAM 45 1 53 05 4 RZESZUTEK PIOTR M 4 1995 M 0 29 2 HOTEL CZTERY BRZOZY 45 1 54 08 5 DERHELD ŁUKASZ M 5 1986 M 30 39 2 GDYNIA TREK GDYNIA 45 1 54 54 6 RÓŻAŃSKI MICHAL M 6 1991 M 0 29 3 GDAŃSK HCC BCT GDYNIA 45 1 55 34 30 SZCZYGIELSKI PAWEL M 30 1983 M 30 39 15 SZCZYTNO 0 45 2 11 16 72 ŻUK ŁUKASZ M 71 1983 M 30 39 35 MŁYNARY BEATA FALKOWSKA STWARDNIENIE ROZSIANE WWW FUNDACJAZLOTOWIANKA PL 45 2 26 37 75 SIEMIENAS ANDRZEJ M 74 1986 M 30 39 37 MŁYNARY 0 45 2 28 20 115 MYTYCH RYSZARD M 108 1951 M 65 i więcej 1 ELBLĄG ALTERNETYWA ZEJŚCIA 45 3 03 26 Mini 30 km 1 SUSZKO JAN M 1 1999 M 0 19 1 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 30 1 17 37 2 TYGIELSKI MATEUSZ M 2 1995 M 20 29 1 GDAŃSK NEXUS TEAM 30 1 18 21 3 ŁOŚ ANDRZEJ M 3 1979 M 30 39 1 GDAŃSK OLDSCHOOL MTB 30 1 19 45 4 ZARZYCKI ARKADIUSZ M 4 1979 M 30 39 2 GDAŃSK 0 30 1 20 21 5 MROZOWICZ CEZARY M 5 1978 M 30 39 3 GDYNIA NEXUS TEAM 30 1 20 23 6 KORYBALSKI MICHAŁ M 6 1997 M 0 19 2 GDAŃSK 30 1 20 50 8 OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ M 8 1986 M 30 39 5 ELBLAG VO2MAX MTB TEAM 30 1 21 20 22 RUCZYŃSKI RADOSŁAW M 22 1974 M 40 49 2 ELBLĄG BLVCK HOLE MTB TEAM 30 1 26 08 43 NIŻNIK MARIUSZ M 43 1985 M 30 39 25 ELBLĄG ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE 30 1 31 05 52 RUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 52 1972 M 40 49 6 ELBLĄG BLVCK HOLE MTB TEAM 30 1 33 00 93 PARADOWSKI GRZEGORZ M 92 1965 M 50 59 3 ELBLĄG 0 30 1 40 29 Kids Do 4 lat 9 OLSZEWSKA ZUZANNA K K 0 4 ELBLĄG 18 DZIENISZEWSKI NIKODEM M M 0 4 ELBLĄG 11 12 lat 17 BOŻYCZKO PATRYCJA K K 11 12 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 13 15 lat 4 GOŁEBIOWSKI KONRAD M M 13 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 5 BRANECKI KONRAD M M 13 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 7 SIEDLACZEK KLAUDIUSZ M M 13 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 13 GOLAŁ MICHAŁ M M 13 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 17 KONERA KACPER M M 13 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 18 KRAJEWSKI JAN M M 13 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG Kolarstwo Młynary sport powszechny Elbląg wama sport

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19112-cyklo-gdynia-mtb-2016-%E2%80%93-tu-nikt-nie-jest-ostatni (2016-05-01)
    Open archived version from archive