archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Międzynarodowe Regaty Montova 2016 – Julia Walczak i Dominik Bugaj mocno weszli w sezon - WAMA-SPORT
    wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Kajakarstwo Międzynarodowe Regaty Montova 2016 Julia Walczak i Dominik Bugaj mocno weszli w sezon Szczegóły Kategoria Kajakarstwo niedziela 10 kwietnia 2016 21 58 Poprawiono niedziela 10 kwietnia 2016 22 01 Odsłony 103 Fot oksw olsztyn ilustracja W dniach 8 i 9 kwietnia we włoskiej miejscowości Montova odbyły się pierwsze międzynarodowe regaty kajakowe w tym sezonie W kadrze narodowej Polski znalazło się dwoje kanadyjkarzy z Olsztyńskiego Klubu Sportów Wodnych Julia Walczak i Dominik Bugaj którzy wywalczyli pięć medali w swoich grupach wiekowych Julia z partnerką zwyciężyły na dystansie 500 metrów Obecność dwojga młodych zawodników OKSW w kadrze jest efektem bardzo dobrych wyników w poprzednim sezonie Mamy nadzieję że z roku na rok umacniać będą swą pozycję w kadrze by kontynuować olsztyńskie tradycje w tej specjalności Oto wyniki C 2 500m Julia Walczak i Klaudia Szulecka I m 2 23 02 C 1 200m Julia Walczak III m 0 58 93 C 2 1000m Dominik Bugaj i Remigiusz Nowaczyk II m 4 06 27 C 2 200m Dominik Bugaj i Remigiusz Nowaczyk II m 0 44 90 C 1 1000m Dominik Bugaj III m 4 20 97 Olsztyn Kajakarstwo oksw olsztyn sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kajakarstwo-3/18946-mi%C4%99dzynarodowe-regaty-montova-2016-%E2%80%93-julia-walczak-i-dominik-bugaj-mocno-weszli-w-sezon (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Ogólnopolska konsultacja Wałcz 2016 – To jeszcze nie zawody, a małe rozeznanie - WAMA-SPORT
    regatach Zobaczymy Sprawdzian wszechstronnosci Juniorzy Kajakarze 1 TRACZ WOJCIECH 99 Posnania Poznań K 465 20 2 KALUS ADAM 98 Gwardia Opole 452 60 3 HAJDAMOWICZ KSAWERY 98 UKS Motława Gdańsk 421 80 18 STAŃCZAK MICHAŁ 98 Plastex KSC Olsztyn 399 80 19 SZRAM MICHAŁ 99UKS Koszałek Węgorz 399 60 34 CZUBAK KORNEL 99 Plastex KSC Olsztyn 375 00 35 ORLIKOWSKI PAWEŁ 99 Sokół Ostróda 372 40 42 RAFALSKI ADRIAN 99 Plastex KSC Olsztyn 361 60 55 PUŹNIEWSKI KAROL 98 Plastex KSC Olsztyn 336 40 57 KARGETTA ALEKSANDER 98 Baza Mrągowo 322 60 Kanadyjkarze 1 BRÓDKA JAKUB 98 Warta Poznań 444 60 2 SŁAWIŃSKI SEBASTIAN 98 Zawisza Bydgoszcz 439 00 3 NOWICKI TOMASZ 98 Zawisza Bydgoszcz 414 00 5 BUGAJ DOMINIK 99 OKSW Olsztyn 391 20 Kajakarki 1 CADER ALEKSANDRA 98 AZS AWF Katowice 356 80 2 WIŚNIEWSKA HELENA 99 Zawisza Bydgoszcz 332 80 3 WĘCŁAWEK WIKTORIA 98 Warta Poznań 331 40 10 JANKOWSKA KINGA 99 Baza Mrągowo 292 00 19 DOBRZYNIECKA DARIA 99 Baza Mrągowo 255 20 27 WIELIKI MAGDA 99 Olimpia Elbląg 238 20 32 GROHS ALEKSANDRA 99 Sokół Ostróda 194 80 Kanadyjkarki 1 KOZAKIEWICZ KATARZYNA 98 UKS Koszałek Węgorz 226 00 2 GRZELKIEWICZ PAULINA 99 Warta Poznań 225 20 3 JURZICK RÓŻA 98 MRKS Gdańsk 163 60 Juniorzy młodsi Kajakarze 1 GRABOWSKI BARTOSZ 00 Włókniarz Chełmża 461 75 2 OLSZEWSKI HUBERT 00 Posnania Poznań 424 40 3 MICHALAK DAMIAN 00 KKS Nowa Sól 420 00 4 ŻUKOWSKI JAKUB 00 Olimpia Elbląg 418 60 14 ZYCH PATRYK 00 Plastex KSC Olsztyn 389 00 43 KRAUSE MAREK 01 Korona Elbląg 346 50 71 PIOTROWSKI JAKUB 00Plastex KSC Olsztyn 304 75 88 HORBA JAKUB 01 Plastex KSC Olsztyn 281 00 Kanadyjkarze 1 KŁOS ADRIAN 00 Astoria Bydgoszcz 444 30 2 RATAJCZAK MACIEJ 00Posnania Poznań 397 25 3 ALEKSANDROWICZ SEBASTIAN 01 Zawisza Bydgoszcz 392 30 14 CECKOWSKI JACEK 01 OKSW Olsztyn 314 50 19 WOJCIECHOWSKI JAKUB 01 UKS Koszałek Węgorz 305 00 21 BURAKOWSKI ROBERT 02 OKSW Olsztyn 300 00 Kajakarki 1 ZIELIŃSKA AGATA 00 Fala Lublin 300 50 2 HOŁYSZ PATRYCJA 01 Energetyk Poznań 295 00 3 OLSZEWSKA JULIA 00 Piast Człuchów 291 40 40 ROMANIUK JULIA 01 Baza Mrągowo 210 50 43 MICKIEWICZ ALEKSANDRA 01 Baza Mrągowo 202 00 Kanadyjkarki 1 SZULECKA KLAUDIA 00 NOSiR Nw Dwór Maz 266 50 2 WALCZAK JULIA 00 OKSW Olsztyn 249 90 3 ANTOS EWELINA 00 AZS AWF Poznań 244 60 4 SZAJDEK MAJA 00OKSW Olsztyn 241 60 Wyścigi 1000 metrów Juniorzy Kajakarze Finał C 1 ORLIKOWSKI PAWEŁ junior 99 Sokół Ostróda SMS 3 56 6 Finał B 6 SZRAM MICHAŁ junior 99 UKS Koszałek Węgorz SMS 3 58 9 Kanadyjkarki Finał A 2 WALCZAK JULIA mł junior 00 OKSW Olsztyn SMSO 5 06 3 3 SZAJDEK MAJA mł junior 00 OKSW Olsztyn SMSO 5 11 8 4 KOZAKIEWICZ KATARZYNA junior 98 UKS Koszałek Węgorz 5 16 8 Kanadyjkarze Finał A 9 BUGAJ DOMINIK junior 99 OKSW Olsztyn SMSO 4 35 6 Kajakarki Finał B 9 JANKOWSKA KINGA junior 99 Baza Mrągowo 4 34

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kajakarstwo-3/19132-og%C3%B3lnopolska-konsultacja-wa%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • XLIII Mistrzostwa Polski Seniorów Chełm 2016 – Tym razem bez medali - WAMA-SPORT
    ponad 100 zawodniczek i zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Karate Kilkuosobowa ekipa z Warmii i Mazur wróciła niestety bez medali Było pięć miejsc w strefie 5 8 W klasyfikacji drużynowej też zabrakło nas w czołówce Wyniki Kobiety Kumite K 55 kg 1 Agnieszka Winek Klub Sportów Walki Bushi 2 Daria Szefer Siemianowicki Klub Kyokushin Karate 3 Joanna Kalinowska Zielonogórski Klub Sportowy Karate 3 Aleksandra Leśniewska Nowosolski Klub Karate Kyokushin 5 8 Adrianna Mrówka Bartoszycki Klub Kyokushin Karate kumite K 60 kg 1 Marta Lubos Tks Karate Tarnowskie Góry 2 Sylwia Chałubińska Rzeszowski Klub Sportów Walki System 3 Joanna Kalinowska Zielonogórski Klub Sportowy Karate 3 Natalia Wódka Klub Karate Kyokushin Ippon Konstancin Jeziorna 5 8 Maria Raś Dobromiejski Klub Karate Kyokushin kumite K 65 kg 1 Aleksandra Matysiak Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa 2 Monika Zielińska Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate 3 Beata Opęchowska Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin 3 Emilia Płaszczyńska Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin 5 8 Kinga Mierzejewska Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Mężczyźni Kumite K 65 kg 1 Jakub Zagończyk Klub Karate Kyokushin Ippon Konstancin Jeziorna 2 Filip Szeller Klub Sportowy BUDO 3 Karol Magura Przeworski Klub Karate Kyokushinkai 3 Adam Kawka Augustowski Klub Karate Kyokushin 5 8 Patryk Karpiński Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin kumite K 75 kg 1 Mateusz Krejpcio Suwalski Klub Karate Kyokushin 2 Marek Madej Zielonogórski Klub Sportowy Karate 3 Michał Nikiel Siechnicki Klub Karate Kyokushin 3 Marcin Krupa Dzierżoniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin 5 8 Kamil Grzegorczyk Szczycieński Klub Kyokushin Karate karate kyokushin sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bryd%C5%BC-6/18973-xliii-mistrzostwa-polski-senior%C3%B3w-che%C5%82m-2016-%E2%80%93-tym-razem-bez-medali (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Hostinne 2016 – Patrycja Block podbija świat - WAMA-SPORT
    Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Karate Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Hostinne 2016 Patrycja Block podbija świat Szczegóły Kategoria Karate wtorek 5 kwietnia 2016 22 37 Poprawiono wtorek 5 kwietnia 2016 22 37 Odsłony 65 Fot asw jonkowo facebook W miejscowości Hostinne odbyły się w miniony weekend 2 3 kwietnia Międzynarodowe Mistrzostwa Czech w karate kyokushin Piekny sukces odniosła z awodniczka Akademii Sztuk Walki Jonkowo Patrycja Block która w grupie 2005 06 zdobyła złoty medal Patrycja dała się już poznać z najlepszej strony w imprezach krajowych przyszedł czas na podboje zagraniczne Towarzyszyła jej grupa kibiców co widać na zdjęciach karate kyokushin Jonkowo sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale sportowe II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego Jeziorany 2016 Marta z tytułem ale wszyscy są naszymi nadziejami poniedziałek 25 kwietnia 2016 20 00 Polecane Przykład który staje się przykrym zwyczajem Jak stolica Warmii i Mazur kobiecą piłkę s kopała czwartek 7 kwietnia 2016 8 30 Please enable JavaScript

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bryd%C5%BC-6/18895-mi%C4%99dzynarodowe-mistrzostwa-czech-hostinne-2016-%E2%80%93-patrycja-block-podbija-%C5%9Bwiat (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • V Piaseczyński Turniej Kyokushin Mazovia Cup 2016 – Dziesięć razy złoto, a Wiktoria Witkowicz MVP - WAMA-SPORT
    którzy dziesięć razy stawali na najwyższym stopniu podium Najlepszą zawodniczka turnieju była Wiktoria Witkowicz z Olsztyńskiego Klubu Karate Kyokushin która zwyciężyła w walkach i kata Poza nią złote medale wywalczyli Małgorzata Krajewska Patryk Oszczapiński Olecko Marcin Niebrzydowski Krystian Słota Olsztyn Patrycja Block Maksymilian Penger Jonkowo Jakub Zalewski Bartosz Zalewski Iława Wyniki Seniorki Pierwszy Krok do 55kg 2 Słowikowska Natalia Olecka SSWKK Juniorki 1998 2000 do 55 kg 3 Ertmańska Ida Olsztyński KKK 4 Markowska Anna Olsztyński KKK Juniorki 1998 2000 do 65 kg 1 Krajewska Małgorzata Olecka SSWKK Juniorki 1998 2000 pow 65 kg 3 Dzienisiewicz Magdalena Olecka SSWKK Młodziczki 2001 2002 do 50 kg 1 Witkowicz Wiktoria Olsztyński KKK 4 Dobrzyń Angelika Olecka SSWKK Kadetki 2003 2004 do 40 kg 2 Kuklińska Kinga Olecka SSWKK Kadetki 2003 2004 do 50 kg 3 Czujak Julia ASW Szczytno 3 Rudzińska Natalia Olsztyński KKK Dzieci dziewczęta 2005 2006 do 45 kg 1 Block Patrycja ASW Jonkowo 3 Słota Weronika Olsztyński KKK 3 Pogłód Dominika Olsztyński KKK Dzieci młodsze dziewczęta 2009 2010 do 22 kg LEKKI KONTAKT 2 Otremba Malwina Olsztyński KKK Seniorzy do 70 kg 1 Niebrzydowski Marcin Olsztyński KKK Seniorzy Pierwszy Krok do 70 kg 2 Pograniczny Bartłomiej Olsztyński KKK 3 Bertman Karol Olecka SSWKK Seniorzy Pierwszy Krok pow 80 kg 4 Klimowicz Patryk Olecka SSWKK Juniorzy 1998 2000 do 70 kg 3 Gibowicz Marcin Olecka SSWKK Juniorzy 1998 2000 pow 70 kg 2 Stolarczyk Daniel ASW Szczytno Młodzicy 2001 2002 do 45 kg 3 Wippich Sebastian ASW Jonkowo Młodzicy 2001 2002 do 55 kg 2 Paprotny Kacper ASW Szczytno 3 Otremba Maurycy Olsztyński KKK Młodzicy 2001 2002 do 60 kg 1 Oszczapiński Patryk Olecka SSWKK 4 Kowalewski Tomasz Olsztyński KKK Młodzicy 2001 2002 pow 60 kg 1 Penger Maksymilian ASW Jonkowo 2 Kozicki Adrian ASW Szczytno 3 Mateusz Fitas Olsztyński KKK Kadeci 2003 2004 do 35 kg 2 Wippich Patryk ASW Jonkowo Kadeci 2003 2004 pow 55 kg 1 Słota Krystian Olsztyński KKK Dzieci chłopcy 2005 2006 do 35 kg 3 Sawicki Dawid Olecka SSWKK Dzieci chłopcy 2005 2006 do 40 kg 3 Schmiel Mateusz Olsztyński KKK Dzieci chłopcy 2005 2006 pow 45 kg 3 Kijewski Karol ASW Szczytno 3 Zawistowski Paweł Olsztyński KKK Dzieci młodsze chłopcy 2007 2008 do 25 kg 1 Zalewski Jakub Iławski KKK Dzieci młodsze chłopcy 2007 2008 do 35 kg 3 Zakrzewski Filip ASW Jonkowo Dzieci młodsze chłopcy 2009 2010 do 20 kg LEKKI KONTAKT 1 Zalewski Bartosz Iławski KKK KATA KOBIET 1 Witkowicz Wiktoria Olsztyński KKK Klasyfikacja drużynowa 1 KSW Bushi 78 2 Bushi Team 55 3 Olsztyński KKK 54 4 KKK Kanku Chełm 49 5 KSW KYOKUSHIN 46 6 Ostrołęcki KKK 46 7 Krośnieński KKK 38 8 Bielski KKK 36 9 Olecka SSWKK 34 10 Masters Dojo 32 15 ASW Jonkowo 2 21 ASW Szczytno 16 22 Iławski KKK 16 karate wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bryd%C5%BC-6/18804-v-piaseczy%C5%84ski-turniej-kyokushin-mazovia-cup-2016-%E2%80%93-dziesi%C4%99%C4%87-razy-z%C5%82oto,-a-wiktoria-witkowicz-mvp (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Copernicus Cup Toruń 2016 – Elbląska młodzież z A.K. Andrex często na podium - WAMA-SPORT
    prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Karate Copernicus Cup Toruń 2016 Elbląska młodzież z A K Andrex często na podium Szczegóły Kategoria Karate czwartek 17 marca 2016 14 12 Poprawiono czwartek 17 marca 2016 14 14 Odsłony 46 Fot nadesłane W minioną sobotę 12 marca w Toruniu odbyła się X edycja zawodów Copernicus Cup W ogólnopolskim turnieju pod patronatem Polskiego Związku Karate wzięła udział również elbląska młodzież trenująca na zajęciach sekcji karate Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego a reprezentująca Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki A K ANDREX W rywalizacji uczestniczyło 229 zawodników z 22 klubów z całej Polski Nasza młodzież zajęła niezłe 11 miejsce drużynowo zdobywając 6 medali Spośród 15 naszych reprezentantów trofea wywalczyli Złoty medal Mateusz Zamojcin w kumite ind 55kg Srebrne medale Michał Zamojcin w kumite ind 55kg Płyta Szymon w kumite ind 35kg Brązowe medale Iga Bewicz w kumite ind 45kg Lorbiecki Michał w kumite ind 35kg Brągiel Daniel w kata ind W ocenie trenera zawodników Jana Zamojcina poziom turnieju był bardzo wysoki a sześć medali dobrze wróży na przyszłość Dzięki wspaniałej atmosferze podczas imprezy i sukcesom sportowym pomimo wyczerpującego wyjazdu młodzież wróciła zadowolona i pełna zapału do dalszych treningów Mirosław Puta karate wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bryd%C5%BC-6/18719-copernicus-cup-toru%C5%84-2016-%E2%80%93-elbl%C4%85ska-m%C5%82odzie%C5%BC-z-a-k-andrex-na-cz%C4%99sto-na-podium (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i MMM Dobre Miasto 2016 – Goście nie pozwolili na zbyt wiele... - WAMA-SPORT
    Paskal Gołębiewski Olsztyński Klub Kyokushin Karate 75 kg 1 Michał Bekisz UKKK Ippon Konstancin 2 Szymon Olpiński Ksw Bushi 3 Krzysztof Jelonek Masters Dojo WASW 3 Kacper Jankowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin 5 8 Jakub Kwaśniewski Bartoszycki Klub Kyokushin Karate 5 8 Adrian Jędrzejczyk Szczycieński Klub Kyokushin Karate Kumite Masters 85 kg 1 Sławomir Pietrzyk Bushi Team Klub Karate Kyokushin 2 Remigiusz Mazur Warszawski Klub Kyokushin Karte 85 kg 1 Marcin Łastowski Dobromiejski Klub Karate Kyokushin 2 Zdzisław Bienkiewicz Dobromiejski Klub Karate Kyokushin 3 Tomasz Kurowski Dobromiejski Klub Karate Kyokushin Kumite seniorki 55 kg 1 Sylwia Jocz Olsztyński Klub Kyokushin Karate 2 Adrianna Mrówka Bartoszycki Klub Kyokushin Karate 3 Ewelina Mirosław Szczycieński Klub Kyokushin Karate 3 Katarzyna Fruba Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushin 60 kg 1 Agnieszka Winek KSW Bushi 2 Maria Raś Dobromiejski Klub Karate Kyokushin 3 Agnieszka Kulczycka Klub Sportów Walki Kyokushin 3 Agnieszka Godlewska UKKK Ippon Konstancin 60 kg 1 Maria Jasko Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai 2 Beata Opęchowska Ostrołęcki Kkk 3 Aleksandra Matysiak Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa 3 Kinga Mierzejewska Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Kumite seniorzy 70 kg 1 Dominik Parol Uczniowski Klub Sportowy Sparta 2 Mateusz Kapłon Suwalski Klub Karate Kyokushin 3 Maciej Tercjak Łomżyński Klub Karate 3 Michał Szyszko Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku 5 8 Tomasz Misiewicz Uks Zdrowie Lidzbark Warm 75 kg 1 Sebastian Biłbak Suwalski Klub Karate Kyokushin 2 Kamil Grzegorczyk Szczycieński Klub Kyokushin Karate 3 Artur Kwieciński Szczycieński Klub Kyokushin Karate 3 Rafał Nasiadka MKKK Ostrołeka 80 kg 1 Grzegorz Węgrzyk Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa 2 Grzegorz Dębowski MKKK Ostrołeka 3 Konrad Will Białostocki Klub Karate Kyokushin Kanku 80 kg 1 Maciej Mazur Bielański Klub Kyokushin Karate 2 Marek Odzeniak Bielański Klub Kyokushin Karate 3 Miłosz Romaniuk Warszawski Klub Kyokushin Karte 3 Tomasz Bodzioch Bielański Klub Kyokushin Karate 5 8 Szymon Roicki Olsztyński Klub Kyokushin Karate 5 8 Przemysław Romanowski UKS Iławski Klub Kyokushin Karate Kata juniorki 1 Natalia Nalewajk MKKK Ostrołeka 2 Aleksandra Mozerys Suwalski Klub karate Kyokushin 3 Wiktoria Korytkowska Łomżyński Klub Karate 3 Julia Kędzierska Szczycieński Klub Kyokushin Karate 5 8 Anna Markowska Olsztyński Klub Kyokushin Karate 5 8 Magdalena Dzienisiewicz Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Kata junior 1 Michał Bekisz UKKK Ippon Konstancin 2 Kuba Pałaszewski Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin W Radzyminie 3 Piotr Dziubka Zamojski Klub Karate Kyokushin 3 Rizvan Shabaev Łomżyński Klub Karate 5 8 Kacper Jankowski Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin Kata seniorki 1 Paula Malikowska UKKK Ippon Konstancin 2 Agnieszka Winek KSW Bushi 3 Aleksandra Wieczorek Olsztyński Klub Kyokushin Karate 3 Klaudia Lanczewka Łomżyński Klub Karate Kata seniorzy 1 Aleksander Krajanowski Ostrołęcki KKK 2 Daniel Biłbak Suwalski Klub karate Kyokushin 3 Michał Karpowicz Suwalski Klub Karate Kyokushin 3 Damian Biłbak Suwalski Klub Karate Kyokushin Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Młodziczki semi contact 50 kg 1 Krzywnicka Weronika Ciechanowski Klub Karate Kyokushin 2 Aleksandra Biłbak Suwalski Klub karate Kyokushin 3 Julia Skwierczyńska Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai 3 Dominika Wojewódzka Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai 5 8 Wiktoria Witkowicz Olsztyński

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bryd%C5%BC-6/18676-mistrzostwa-makroregionu-wschodniego-i-mmm-dobre-miasto-2016-%E2%80%93-go%C5%9Bcie-nie-pozwolili-na-zbyt-wiele (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Puchar Burmistrza Zambrowa Kyokushin 2016 – Dziesięć zwycięstw – niezłe otwarcie sezonu - WAMA-SPORT
    najwyższym stopniu podium stanęli Krystian Słota Kacper jaromi i Wiktoria Witkowicz Olsztyn Patrycja Block Maksymilian Penger Filip Zakrzewski Jonkowo Bartosz Zalewski Wiktoria Witkowska Iława Kinga Bark Ostróda i Magda Dzienizewska Olecko Pomarańczowe pasy Kadetki młodsze 2006 2005 35kg 1 Bark Kinga Ostródzki KKK 2 Krawczyk Natalia ASW Szczytno Kadetki młodsze 2006 2005 35kg 1 Block Patrycja ASW Jonkowo 3 Milewicz Julia Olsztyński KKK Kadetki 2004 2003 40kg 2 Czujak Julia ASW Szczytno Dzieci młodsze chłopcy 2011 2009 24kg 1 Zalewski Bartosz Iławski KKK Dzieci chłopcy 2008 2007 28kg 2 Zalewski Jakub Iławski KKK 4 Żyliński Natan ASW Szczytno Kadeci młodsi 2006 2005 35kg 3 Sawicki Dawid Olecko 4 Kołakowski Maciej ASW Szczytno Kadeci młodsi 2006 2005 40kg 3 Schmiel Mateusz Olsztyński KKK Kadeci 2004 2003 45kg 4 Wippich Patryk ASW Jonkowo Kadeci 2004 2003 45kg 1 Słota Krystian Olsztyński KKK 2 Bryszewski Patryk ASW Szczytno Młodzicy 2002 2001 72kg 1 Penger Maksymilian ASW Jonkowo Dzieci chłopcy 2008 2007 24kg 2 Grabowski Olaf ASW Jonkowo 4 Grabowski Jakub ASW Jonkowo Dzieci chłopcy 2008 2007 33kg 1 Zakrzewski Filip ASW Jonkowo KATA rocznik 2006 2003 2 Krawczyk Marta Olsztyński KKK 3 Block Patrycja ASW Jonkowo 4 Sawicki Dawid Olecko KKK Niebieskie żólte pasy Kadeci młodsi 2006 2005 40kg 4 Zawistowski Paweł Olsztyński KKK Młodzicy 2002 2001 53kg 1 Jaromin Kacper Olsztyński KKK 2 Paprotny Kacper ASW Szczytno Młodzicy 2002 2001 53kg 2 Kozicki Adrian ASW Szczytno Juniorzy 2000 1999 80kg 2 Stolarczyk Daniel ASW Szczytno Kadetki młodsze 2006 2005 40kg 4 Ndiaye Aisha Olsztyński KKK Kadetki 2004 2003 45kg 3 Pacyga Małgorzata Olsztyński KKK Młodziczki 2002 2001 55kg 1 Witkowska Wiktoria Iławski KKK Juniorki 2000 1999 67kg 1 Dzienizewska Magada Olecki KKK 2 Markowska Anna Olsztyński KKK KATA rocznik 2006 2003 3 Rudzińska Natalia Olsztyński KKK 4 Seroka Martyna Olsztyński KKK KATA

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bryd%C5%BC-6/18645-puchar-burmistrza-zambrowa-kyokushin-2016-%E2%80%93-dziesi%C4%99%C4%87-zwyci%C4%99stw-%E2%80%93-niez%C5%82e-otwarcie-sezonu (2016-05-01)
    Open archived version from archive