archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Jubileusz KSW Tygrys uświetniony meczem – Goście z Pomorza minimalnie lepsi, ale zadowoleni wszyscy - WAMA-SPORT
    sparingowe oraz dziewięć pojedynków meczowych w kategoriach wiekowych kadet junior i senior Goście wygrali 10 8 Mecz był niezwykle zacięty wyrównany i stał na dobrym poziomie Zmagania pięściarzy obserwował prezes Polskiego Związku Bokserskiego Zbigniew Górski a także prezes Warmińsko Mazurskiej Federacji Sportu Zbigniew Lewicki Podczas turnieju wyróżniony został m in trener Gwardii Szczytno Zenon Jagiełło za wieloletni wkład pracy w rozwój boksu w swoim mieście i regionie Impreza była potwierdzeniem coraz lepszej współpracy między trenerami i klubami dzięki której zawodnicy mogą sprawdzać swoje umiejętności przed kolejnymi turniejami w maju i czerwcu Zestaw walk towarzyskich 1 46kg kadet Karol Janiszewski KSW Tygrys Elbląg vs Martin Brodnicki Bombardier Gdynia 2 51kg kadet Paulina Raduńska Gwardia Szczytno vs Natalia Snadna Bombardier Gdynia 3 58kg młodzik Kamil Majdański Czarni Słupsk vs Łukasz Dobrzyniecki Starogard Gdański 4 69kg junior Natan Konszewicz Czarni Słupsk vs Patryk Walczak Wisła Tczew Warmińsko Mazurskie Pomorskie 8 10 Waga 75 kg senior Natalia Kasprzycka PKS Gwardia Szczytno Olga Barcerowska Bombardier Gdynia zwycięstwo TKO III runda Waga 52 kg kadet Jakub Pietrzykowski PKS Gwardia Szczytno Kacper Kłos Wisła Tczew porażka 0 3 Waga 57 kg kadet Patryk Karbowski KSW Tygrys Elbląg Kamil Myszka Beniaminek Starogard Gd porażka 0 3 Waga 63 kg kadet Adrian Krukowski MKB Mazur Ełk Jakub Tomczak Bombardier Gdynia porażka 0 3 Waga 70 kg kadet Kacper Rutkowski KSW Tygrys Elbląg Krzysztof Lis Czarni Słupsk porażka TKO II runda kontuzja Waga 56 kg junior Szymon Gleba PKS Gwardia Szczytno Karol Barczewski Wisła Tczew porażka 0 3 Waga 69 kg junior Tomasz Kulenko MKB Mazur Ełk Hubert Benkowski Bombardier Gdynia zwycięstwo 3 0 Waga 91 kg junior Radosław Kawczak KSW Tygrys Elbląg Konrad Kaczmarkiewicz Gryf Wejherowo zwycięstwo 3 0 Waga 81 kg senior Damian Biesiekierski Pirs Olsztyn Konrad Olszewski Bombardier Gdynia zwycięstwo 2 1 Boks Szczytno Ełk Elbląg sport

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/boks/19119-jubileusz-ksw-tygrys-u%C5%9Bwietniony-meczem-%E2%80%93-go%C5%9Bcie-z-pomorza-minimalnie,-ale-zadowoleni-wszyscy (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • MP Juniorek Grudziądz 2016 – Ostre pazurki Tygrysic z Elbląga - WAMA-SPORT
    MP Juniorek Grudziądz 2016 Ostre pazurki Tygrysic z Elbląga Szczegóły Kategoria Boks poniedziałek 18 kwietnia 2016 14 02 Poprawiono poniedziałek 18 kwietnia 2016 14 39 Odsłony 39 Fot bokser org W dniach 14 17 kwietnia w Grudziądzu odbyły się XV Mistrzostwa Polski Juniorek w Boksie W zmaganiach o tytuł najlepszych zawodniczek w 10 kategoriach wagowych udział wzięły 103 zawodniczki rocznik 1999 1998 z 45 klubów sportowych reprezentujących 15 Okręgowych Związków Bokserskich Warmińsko Mazurski Związek Boksu Amatorskiego reprezentowały trzy zawodniczki z czego dwie wróciły z medalami W wadze 48kg Patrycja GERKA KSW Tygrys Elbląg wywalczyła medal brązowy W walce o wejście do strefy medalowej Patrycja pokonała przez TKO w I rundzie Darię Teskowską KS Copacabana Konin W półfinale uległa na punkty Dominice Huczek MOSM Tychy W wadze 60kg Patrycja PSZCZÓŁKOWSKA KSW Tygrys Elbląg także wywalczyła medal brązowy W potyczce o wejście do strefy medalowej nie dała żadnych szans swojej rywalce Natalii Żołnowskiej KS Pomorzanin Toruń wygrywając z nią w I rundzie przez TKO W walce o finał musiała uznać wyższość swojej rywalki Katarzyny Bujko BKS Jastrzębie aktualnej Mistrzyni Polski medalistce lat ubiegłych przegrywając walkę na punkty Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka MOS Zatoki Braniewo Natalia WINICZENKO w wadze 54kg W walce eliminacyjnej po zaciętej i wyrównanej walce uległa na punkty aktualnej Mistrzyni Polski tej kategorii wagowej Ewelinie Cieśluk BKS Hetman Białystok Braniewo Boks Elbląg sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/boks/19027-mp-juniorek-grudzi%C4%85dz-2016-%E2%80%93-ostre-pazurki-tygrysic-z-elbl%C4%85ga (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP Juniorów Kraków 2016 – Radosław Kawczak złoty Trygrys z Elbląga - WAMA-SPORT
    finale pokonał jednogłośnie na punkty Grzegorza Basta z PTB Tiger Tarnów W drodze po złoto w ćwierćfinale Radek wygrał przez TKO w III rundzie z Łukaszem Ławrysz Korona Wałcz a w półfinale pokonał jednogłośnie na punkty z Oskara Wierzejskiego Red Fighters Jelenia Góra Brązowe krążki zdobyli w wadze 52 kg Szymon GLEBA PKS Gwardia Szczytno i w wadze 91 kg Kacper PIEGDOŃ UKS Kontra Elbląg Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik MKB Mazur Ełk Tomasz KULENKO w wadze 69kg W walce eliminacyjnej pokonał jednogłośnie na punkty Wojciecha Starzyńskiego Berej Boxing Lublin następnie w walce o wejście do strefy medalowej po bardzo zaciętej i wyrównanej walce uległ na punkty doświadczonemu i utytułowanemu zawodnikowi Erykowi APRESYAN z CWZS Zawisza Bydgoszcz aktualnemu Mistrzowi Polski tej kategorii wagowej srebrnemu medaliście Mistrzostw Europy brązowemu medaliście Mistrzostw Świata W klasyfikacji OZB okręg nasz zajął 8 miejsce W klasyfikacji klubowej KSW Tygrys Elbląg zajął wysokie 8 miejsce UKS Kontra Elbląg 28 miejsce PKS Gwardia Szczytno 29 miejsce MKB Mazur Ełk 44 miejsce Wyniki Waga 49 kg Szymon Tarka Tygrys Elbląg Ćwierćfinał Mateusz Jandura Gwardia Wrocław porażka I TKO Waga 49 kg Maciej Gostyński Kontra Elbląg Eliminacje Adrian Błaszak Start Włocławek porażka 0 3 Waga 52 kg Szymon Gleba Gwardia Szczytno Eliminacje Adrian Zakrzewski UKS Boks Tur Łódź zwycięstwo II runda TKO ćwierfinał Alex Sułkowski Champion Włocławek zwycięstwo III runda TKO Półfinał Adam Pluskowski Skorpion Szczecin porażka walkower Waga 69 kg Tomasz Kulenko Mazur Ełk eliminacje Wojciech Starzyński Berej Boxing Lublin zwycięstwo 3 0 ćwierćfinał Eryk Agresyan Zawisza Bydgoszcz porażka 0 3 Waga 75 kg Sebastian Kokoszka Kontra Elbląg Eliminacje Damian Pokusa Widzew Łódź porażka 0 3 Waga 81 kg Piotr Staranowicz Kontra Elbląg Eliminacje Damian Krukowski Victoria Ostrołęka porażka 0 3 Waga 91 kg Kacper Piedgoń Kontra Elbląg ćwierćfinał Oskar Safarian MOSM Bytom zwycięstwo 3 0 Półfinał Grzegorz

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/boks/18837-mp-junior%C3%B3w-krak%C3%B3w-2016-%E2%80%93-na-razie-awansowa%C5%82-tylko-szymon-gleba (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • V Młodzieżowe MP Kobiet Grudziądz 2016 – Natalia Kasprzycka ze Szczytna na podium - WAMA-SPORT
    Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Boks V Młodzieżowe MP Kobiet Grudziądz 2016 Natalia Kasprzycka ze Szczytna na podium Szczegóły Kategoria Boks niedziela 13 marca 2016 20 24 Poprawiono niedziela 13 marca 2016 22 28 Odsłony 330 Fot nadesłane W dniach 13 16 marca w Grudziądzu odbyły się V Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Boksie W turnieju wzięło udział 101 zawodniczek z 27 klubów Jedyną reprezentantką okręgu warmińsko mazurskiego była Natalia Kasprzycka z Gwardii Szczytno w wadze do 69 kg W tej kategorii rywalizowało 13 zawodniczek Natalia wygrała dwie walki i zdobyła brązowy medal Młodzieżowych MP Najpierw pokonała Dominikę Kołton KSZO Ostrowiec Świętkokrzyski na punkty 3 0 W ćwierćfinale wygrała z Aleksandrą Onichimowską Skorpion Szczecin przez TKO w pierwszej rundzie Nokaut Techniczny W półfinale niestety uległą zeszłorocznej Mistrzyni Polski Hannie Soleckiej Skorpion Szczecin Eliminacje Kasprzycka Natalia Gwardia Szczytno Kołton Dominika KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 0 Ćwierćfinał Kasprzycka Natalia Gwardia Szczytno Onichimowska Aleksandra Skorpion Szczecin TKO I Półfinał Hanna Solecka BKS Skorpion Szczecin Natalia Kasprzycka Gwardia Szczytno 3 0 Boks sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/boks/18673-v-m%C5%82odzie%C5%BCowe-mp-kobiet-grudzi%C4%85dz-2016-%E2%80%93-natalia-kasprzycka-ze-szczytna-na-podium (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP Juniorek Grudziądz 2016 – Ostre pazurki Tygrysic z Elbląga - WAMA-SPORT
    MP Juniorek Grudziądz 2016 Ostre pazurki Tygrysic z Elbląga Szczegóły Kategoria Boks poniedziałek 18 kwietnia 2016 14 02 Poprawiono poniedziałek 18 kwietnia 2016 14 39 Odsłony 40 Fot bokser org W dniach 14 17 kwietnia w Grudziądzu odbyły się XV Mistrzostwa Polski Juniorek w Boksie W zmaganiach o tytuł najlepszych zawodniczek w 10 kategoriach wagowych udział wzięły 103 zawodniczki rocznik 1999 1998 z 45 klubów sportowych reprezentujących 15 Okręgowych Związków Bokserskich Warmińsko Mazurski Związek Boksu Amatorskiego reprezentowały trzy zawodniczki z czego dwie wróciły z medalami W wadze 48kg Patrycja GERKA KSW Tygrys Elbląg wywalczyła medal brązowy W walce o wejście do strefy medalowej Patrycja pokonała przez TKO w I rundzie Darię Teskowską KS Copacabana Konin W półfinale uległa na punkty Dominice Huczek MOSM Tychy W wadze 60kg Patrycja PSZCZÓŁKOWSKA KSW Tygrys Elbląg także wywalczyła medal brązowy W potyczce o wejście do strefy medalowej nie dała żadnych szans swojej rywalce Natalii Żołnowskiej KS Pomorzanin Toruń wygrywając z nią w I rundzie przez TKO W walce o finał musiała uznać wyższość swojej rywalki Katarzyny Bujko BKS Jastrzębie aktualnej Mistrzyni Polski medalistce lat ubiegłych przegrywając walkę na punkty Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka MOS Zatoki Braniewo Natalia WINICZENKO w wadze 54kg W walce eliminacyjnej po zaciętej i wyrównanej walce uległa na punkty aktualnej Mistrzyni Polski tej kategorii wagowej Ewelinie Cieśluk BKS Hetman Białystok Braniewo Boks Elbląg sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/boks/19027-mp-juniorek-grudzi%C4 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Zawody kontrolne juniorek Kraków 2016 – Zwinne olsztynianki błysnęły pod Wawelem - WAMA-SPORT
    zajęła Agata Boraczyńska SMS Olsztyn W najmłodszej grupie elite brylowała Iga Kowalczyk trzecia w wieloboju i dwukrotna złota medalistka w finałach Na podium stawały tez inne zawodniczki SMS Olsztyn W klasie II złoto w ćwiczeniach wolnych i srebro na poręczach wywalczyła Anna Hucało czwarta w wieloboju natomiast w elite oprócz Igi medale zdobyły srebrne Wiktoria Kania i Klaudia Hrynowiecka poręcze oraz brązowy Zuzanna Gołota skok Wyniki Juniorki Klasa I 1 ŁUKA OLIWIA 2002 KS Iskra Zabrze 47 650 2 SIKORA BARBARA 2002 KS Iskra Zabrze 45 532 3 BORACZYŃSKA AGATA 2001 UKS SMS Olsztyn 45 399 4 ONUSZKO JADWIGA 2001 TS Wisła 44 100 5 ROSIŃSKA KINGA 2001 MKS Kusy Szczecin 41 665 6 RAJEWSKA ZOFIA 2001 UKS SMS Olsztyn Klasa II 1 PYZIO DAGMARA 2005 MKS Kusy Szczecin 71 233 2 SKALSKA MAJA 2005 TS Wisła 70 249 3 PORĄBKA KATARZYNA 2006 TS Wisła 766 70 132 4 HUCAŁO ANNA 2005 UKS SMS Olsztyn 69 499 5 URBAŃSKA BRYGIDA 2005 TS Wisła 68 099 6 WISNIEWSKA MONIKA 2006 UKS SMS Olsztyn 67 466 10 RAJCHERT WIKTORIA 2005 UKS SMS Olsztyn 62 515 16 BUŁŁO AGATA 2006 UKS SMS Olsztyn 60 132 28 KUDYBA KAMILA 2005 UKS SMS Olsztyn 54 866 Klasa II elite 1 MNICH WANDA 2004 KS Iskra Zabrze 70 999 2 LE KHAC SONIA 2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz 66 099 3 KOWALCZYK IGA 2003 UKS SMS Olsztyn 65 865 4 KANIA WIKTORIA 2003 UKS SMS Olsztyn 65 649 5 SKALSKA KAJA 2004 TS Wisła Kraków 203164 982 6 KUCNER WIKTORIA 2003 UKS SMS Olsztyn 64 215 7 GOŁOTA ZUZANNA 2004 UKS SMS Olsztyn 62 949 15 DARGIEWICZ JULIA 2004 UKS SMS Olsztyn 55 015 17 MARKOWSKA NATALIA 2004 UKS SMS Olsztyn 53 399 35 HRYNOWIECKA KLAUDIA 2003 UKS SMS Olsztyn 28 650 Finały Klasa II Poręcze 1 PYZIO DAGMARA MKS KUSY Szczecin 28 300 2 HUCAŁO ANNA UKS SMS Olsztyn 28 200 3 KULBICKA WIKTORIA TS Wisła 27 850 5 WIŚNIEWSKA MONIKA UKS SMS Olsztyn 26 750 Równoważnia 1 MAJECKA MAJKA TS Wisła 14 366 2 PYZIO DAGMARA MKS Kusy Szczecin 14 133 3 SKALSKA MAJA TS Wisła 14 000 6 HUCAŁO ANNA UKS SMS Olsztyn 12 266 Wolne 1 HUCAŁO ANNA UKS SMS Olsztyn 13 400 2 PYZIO DAGMARA MKS Kusy Szczecin 13 333 3 PORĄBKA KATARZYNA TS Wisła 13 200 6 WIŚNIEWSKA MONIKA UKS SMS Olsztyn 12 566 II elite Skok 1 KOWALCZYK IGA UKS SMS Olsztyn 11 766 2 KUCAB MONIKA TS Wisła 11 516 3 GOŁOTA ZUZANNA UKS SMS Olsztyn 11 366 6 KANIA WIKTORIA UKS SMS Olsztyn 11 216 Poręcze 1 MNICH WANDA KS Iskra Zabrze 28 5 2 HRYNOWIECKA KLAUDIA UKS SMS Olsztyn 28 3 2 KANIA WIKTORIA UKS SMS Olsztyn 28 3 5 KOWALCZYK IGA UKS SMS Olsztyn 27 5 7 KUCNER WIKTORIA UKS SMS Olsztyn 19 2 Równoważnia 1 MICHALIK NIKOLA KS Iskra Zabrze 13 200 2 MNICH WANDA KS Iskra Zabrze 12 300 3 LE KHAC SONIA CWZS Zawisza Bydgoszcz 12 066 6 KANIA WIKTORIA UKS SMS Olsztyn

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bryd%C5%BC-5/19118-zawody-kontrolne-juniorek-krak%C3%B3w-2016-%E2%80%93-zwinne-olsztynianki-b%C5%82ysn%C4%99%C5%82y-pod-wawelem (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Pasjonujący finał drugiej ligi - Mastersi z Giżycka mają upragniony brąz - WAMA-SPORT
    38 Poprawiono wtorek 15 marca 2016 17 38 Odsłony 89 Fot Jerzy Gawarecki Niedzielny 13 marca turniej w Białymstoku zakończył tegoroczne rozgrywki II ligi hokeja na lodzie w grupie północno wschodniej Piękny sukces odnieśli Mastersi z Giżycka którzy zajęli trzecie miejsce najwyższe w historii Brązu nie było nawet w czasach kiedy rywalizacja nie miała statusu II ligi Ogromna satysfakcja i radość prawdziwych sportowców którzy pokochali tę dyscyplinę i kultywują ją na Warmii i Mazurach Turniej w Białymstoku był bardzo interesujący W harmonogramie dwa ostatnie spotkania decydowały o losach mistrzostwa i trzeciej pozycji Wcześniej rozegrano mecze gdzie padły wyniki które można było przewidzieć Mastersi przegrali z późniejszym mistrzem LHT Lublin 1 10 rezerwując przede wszystkim siły na następną potyczkę z Siedlcami I to się opłaciło bowiem w kluczowej potyczce zespół z Giżycka wygrał 5 2 pieczętując sukces Niewątpliwie centralną postacią drużyny jest Vladimir Buril wspaniały słowacki hokeista który po zakończeniu kariery zawodowej przeprowadził się na Warmie i Mazury i mając grubo ponad 40 lat na karku ma okazję swym ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami dzielić się z zapaleńcami z Giżycka i innych miejscowości Nad Niegocinem powstał wspaniały team który wprawdzie świata nie zawojuje ale jest świadectwem ile radości może sprawić uprawianie sportu w warunkach amatorskich gdzie ludzi łączy prawdziwa pasja Wyniki ostatniego turnieju ADH Białystok STH Siedlce 6 3 LHT Lublin Masters Giżycko 10 1 Masters Giżycko STH Siedlce 5 2 ADH Białystok LHT Lublin 4 3 Końcowa tabela 1 LHT Lublin 21 2 ADH Białystok 21 3 Masters Giżycko 12 4 STH Siedlce 6 5 Orły Warszawa 0 hokej sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/hokej/18694-pasjonuj%C4%85cy-fina%C5%82-drugiej-ligi-mastersi-z-gi%C5%BCycka-maj%C4%85-upragniony-br%C4%85z (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Wikingowie z Elbląga w Turnieju „Mistrzowie Białego Orlika”– Uścisk dłoni Czerkawskiego - bezcenny - WAMA-SPORT
    na WAMA SPORT Szukaj Hokej Wikingowie z Elbląga w Turnieju Mistrzowie Białego Orlika Uścisk dłoni Czerkawskiego bezcenny Szczegóły Kategoria Hokej wtorek 15 marca 2016 12 04 Poprawiono wtorek 15 marca 2016 12 07 Odsłony 52 Fot nadesłane W sobotę 12 marca młodzi hokeiści klubu UKS Wikingowie Elbląg pojechali do Mińska Mazowieckieg o gdzie wzięli udział w IV Turnieju Mistrzowie Białego Orlika W rywalizacji uczestniczyło 20 drużyn z całej Polski dzieci z klas IV VI byli to reprezentanci Wodzisławia Śląskiego Wrocławia Elbląga Mikołowa Strzegomia Opola Oleśnicy Mińska Mazowieckiego Lublina Siedlec oraz Zgorzelca Zawody przeprowadzono brazylijskim systemem pucharowym Hokeistów podzielono na czteroosobowe zespoły z jednym rezerwowym Zawody polegały na jak najszybszym pokonaniu trasy testu sprawnościowego rozmieszczonego na lodowisku który zawierał podstawowe elementy jazda na łyżwach do przodu po łuku zatrzymanie balans ciałem utrzymanie równowagi Pieczę nad przebiegiem rywalizacji sprawowali sędziowie którymi byli znani i cenieni byli hokeiści oraz olimpijczycy Andrzej Tkacz Dariusz Garbocz Wojciech Tkacz Turniej wygrała drużyna z Mikołowa na drugim miejscu uplasowali się Wikingowie II z Elbląga Trenerzy elbląskiego klubu wystawili trzy pięcioosobowe zespoły Drużyna I Kacper Wocial Julia Grzelak Jakub Wocial Maja Brzezińska Kaja Konrad Drużyna II Nikodem Kęska Marcel Odziemczyk Michał Chrostowski Jakub Branicki Rafał Jaskulski Filip Ziemski Drużyna III Alan Wasiłyszyn Olga Jaskulska Dominik Chojnowski Oliwier Kuźmicz Karol Alicja Odziemczyk Drużyna I zajęła 4 miejsce Natomiast zespół III był piąty Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary które wręczył im Mariusz Czerkawski hokej na lodzie wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/hokej/18690-wikingowie-z-elbl%C4%85ga-w-turnieju-%E2%80%9Emistrzowie-bia%C5%82ego-orlika%E2%80%9D%E2%80%93-u%C5%9Bcisk-d%C5%82oni-czerkawskiego-bezcenny (2016-05-01)
    Open archived version from archive