archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Półfinał Akademickich MP Łódź 2016– UWM za burtą to niespodzianka - WAMA-SPORT
    37 Poprawiono czwartek 17 marca 2016 12 37 Odsłony 63 Fot amp w badmintonie facebook W Łodzi zakończył się w minioną niedzielę 13 marca półfinałowy turniej Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie W rywalizacji uczestniczyli reprezentanci UWM Olsztyn którzy mają na koncie wiele medali w tych rozgrywkach Tym razem nie przebrnęli przez sito eliminacyjne i zajmując miejsce w strefie 9 12 nie zdołali zakwalifikować się do finałowej rozgrywki Decydujące okazały się mecze drugiego etapu Kortowianie przegrali dwa spotkania z Politechnikami Gdańską i Warszawska po 3 4 Mecz ostatniej szansy z Uniwersytetem Warszawski olsztynianie zakończył się porażka 0 4 I etap UWM Olsztyn Akademia Finansów i Biznesu Vistula Warszawa 7 0 UWM Olsztyn UMK Toruń 5 2 UWM Olsztyn Uniwersytet Przyrodniczy Poznań 6 1 II etap UWM Olsztyn Politechnika Warszawska 3 4 UWM Olsztyn Politechnika Gdańska 3 4 Play off UWM Olsztyn Uniwersytet Warszawski 0 4 Klasyfikacja końcowa 1 Politechnika Białostocka 2 AWF Warszawa 3 Politechnika Gdańska 4 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 5 8 Politechnika Warszawska 5 8 Uniwersytet Warszawski 5 8 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 5 8 Warszawski Uniwersytet Medyczny 9 12 Politechnika Poznańska 9 12 Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie 9 12 Uniwersytet Ekonomiczny Poznań 9 12 Akademia Finansów i Biznesu Vistula Warszawa 13 14 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 13 14 Uniwersytet Gdański 15 16 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 15 16 Uniwersytet Szczeciński 17 18 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 17 18 Akademia Obrony Narodowej w Warszawie 19 22 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 19 22 Uniwersytet Łódzki 19 22 PWSZ Leszno 19 22 Politechnika Łódzka badminton wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/badminton/18717-p%C3%B3%C5%82fina%C5%82-akademickich-mp-%C5%82%C3%B3d%C5%BA-2016%E2%80%93-uwm-za-burt%C4%85-to-niespodzianka (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • XVI Międzynarodowy Halowy Turniej „Działdowo Cup 2016” - Puchar Prezydenta RP zdobyli Białorusini - WAMA-SPORT
    Działdowski Marian Janicki prezes Fundacji Ala i Pat Koproskich USA Zdzisław Ratajczak prezes Klubu Yankees Działdowo Zbigniew Młodawski dyrektor szkoły Beata Biernacka oraz przedstawiciele sponsorów Podczas ceremonii otwarcia i zakończenia turnieju można było zobaczyć walki rycerskie występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz pokazy formacji tanecznych Organizatorem turnieju od 16 lat jest Zdzisław Ziółkowski Podczas turnieju w sobotę odbyło się w Działdowie wyjazdowe spotkanie Zarządu Polskiego Związku Baseballu i Softballu Wyniki Grupa A Wild Wolves Kiev Ukraia Radviliskis Litwa 7 0 Sugar Storm Skidel Białoruś Stal Bis Kutno Polska 4 2 Kruki Augustów Polska Sdushor 4 Tiraspol Mołdawia 4 7 Kruki Augustów Polska Wild Wolves Kiev Ukraina 2 6 Sdushor 4 Tiraspol Mołdawia Sugar Storm Skidel Białoruś 2 3 Radviliskis Litwa Stal Bis Kutno Polska 1 7 Wild Wolves Kiev Ukraina Sdushor 4 Tiraspol Mołdawia 1 4 Sugar Storm Skidel Białoruś Radviliskis Litwa 11 4 Stal Bis Kutno Polska Kruki Augustów Polska 4 0 Sugar Storm Skidel Białoruś Wild Wolves Kiev Ukraina 3 3 Radviliskis Litwa Kruki Augustów Polska 5 0 Stal Bis Kutno Polska Sdushor 4 Tiraspol Mołdawia 2 6 Wild Wolves Kiev Ukraina Stal Bis Kutno Polska 1 0 Sdushor 4 Tiraspol Mołdawia Radviliskis Litwa 5 4 Kruki Augustów Polska Sugar Storm Skidel Białoruś 0 10 Tabela grupy A 1 Sugar Storm Skidel Białoruś 2 SDUSOR 4 Tiraspol Mołdawia 3 Wild Wolves Kiev Ukraina 4 STAL BIS Kutno Polska 5 Radviliskis Litwa 6 KRUKI Augustów Polska Grupa B Darnitsa Tigers Kiev Ukraina Western Fire Rivne Ukraina 4 8 Wilki Witnica Polska FKS Minsk Białoruś 2 9 Yankees Działdowo Polska Abator Kishinev Mołdawia 1 2 Yankees Działdowo Polska Darnitsa Tigers Kiev Ukraina 11 0 Abator Kishinev Mołdawia Wilki Witnica Polska 10 2 FKS Minsk Białoruś Western Fire Rivne Ukraina 1 3 Darnitsa Tigers Kiev Ukraina Abator Kishinev Mołdawia 2 7 Wilki Witnica Polska Western Fire Rivne Ukraina 3 9 FKS Minsk Białoruś Yankees Działdowo Polska 6 0 Darnitsa Tigers Kiev Ukraina Wilki Witnica Polska 7 8 Yankees Działdowo Polska Western Fire Rivne Ukraina 1 7 Abator Kishinev Mołdawia FKS Minsk Białoruś 3 9 Yankees Działdowo Polska Wilki Witnica Polska 9 5 FKS Minsk Białoruś Darnitsa Tigers Kiev Ukraina 12 4 Western Fire Rivne Ukraina Abator Kishinev Mołdawia 6 3 Tabela grupy B 1 Western Fire Rivne Ukraina 2 FKS Minsk Białoruś 3 Abator Kishiniev Mołdawia 4 Yankees Działdowo Polska 5 Wilki Witnica Polska 6 Darnitsa Tigers Kiev Ukraina RUNDA FINAŁOWA Mecz o 11 12 miejsce KRUKI Augustów DARNITSA TIGERS KIEV 7 3 Mecz o 9 10 miejsce RADVILISKIS WILKI WITNICA 14 3 Mecz o 7 8 miejsce STAL BIS Kutno YANKEES DZIAŁDOWO 9 1 Mecz o 5 6 miejsce WILD WOLVES KIEV ABATOR KISHINIEV 12 4 Mecz o 3 4 miejsce SDUSOR 4 TIRASPOL FKS MINSK 1 0 Finał SUGAR STORM SKIDEL WESTERN FIRE RIVNE 3 1 Kolejność 1 SUGAR STORM SKIDEL 2 WESTERN FIRE RIVNE 3 SDUSOR 4 TIRASPOL 4 FKS MINSK 5 WILD WOLVES KIEV 6 ABATOR KISHINIEV 7 STAL BIS Kutno 8 YANKEES DZIAŁDOWO 9 RADVILISKIS 10 WILKI

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/baseball/18696-xvi-mi%C4%99dzynarodowy-halowy-turniej-%E2%80%9Edzia%C5%82dowo-cup-2016%E2%80%9D-puchar-prezydenta-rp-zdobyli-bia%C5%82orusini (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Działdowo Cup 2016 o Puchar Prezydenta RP – Wszystko zapięte na ostatni guzik - WAMA-SPORT
    sport z historią a na ceremonii zakończenia występ super Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Płośnicy Przy okazji podajemy harmonogram gier GRUPY GRUPA A czerwona 1 Wild Wolves Kiev Ukraine 2 Radviliskis Lithuania 3 Sugar Storm Skidel Belarus 4 STAL BIS Kutno Polska 5 SDUSOR 4 Tiraspol Moldova 6 KRUKI Augustów Polska GRUPA B niebieska 1 Darnitsa Tigers Kiev Ukraine 2 Western Fire Rivne Ukraine 3 Wilki Witnica Polska 4 GU FKS Minsk Belarus 5 Abator Kishiniev Moldova 6 Yankees Działdowo Poland Harmonogram eliminacji Piątek 11 marca 1 7 00 7 50 A Wild Wolves Kiev Ukraine Radviliskis Lithuania 2 8 00 8 50 A Sugar Storm Skidel Belarus Stal Bis Kutno Poland 3 9 00 9 50 A Kruki Augustów Poland Sdushor 4 Tiraspol Moldova 4 10 00 10 50 B Darnitsa Tigers Kiev Ukraine Western Fire Rivne Ukraine 5 11 00 11 50 B Wilki Witnica Poland GU FKS Minsk Belarus 12 00 Ceremonia Otwarcia Turnieju Opening ceremony 6 12 30 13 20 B Yankees Działdowo Poland Abator Kishinev Moldova 7 13 30 14 20 A Kruki Augustów Poland Wild Wolves Kiev Ukraine 8 14 30 15 20 A Sdushor 4 Tiraspol Moldova Sugar Storm Skidel Belarus 9 15 30 16 20 A Radviliskis Lithuania Stal Bis Kutno Poland 10 16 30 17 20 B Yankees Działdowo Poland Darnitsa Tigers Kiev Ukraine 11 17 30 18 20 B Abator Kishinev Moldova Wilki Witnica Poland 12 18 30 19 20 B GU FKS Minsk Belarus Western Fire Rivne Ukraine 13 19 30 20 20 A Wild Wolves Kiev Ukraine Sdushor 4 Tiraspol Moldova 14 20 30 21 20 A Sugar Storm Skidel Belarus Radviliskis Lithuania 15 21 30 22 20 A Stal Bis Kutno Poland Kruki Augustów Poland Sobota 12 marca 16 7 00 7 50 B Darnitsa Tigers Kiev Ukraine Abator Kishinev Moldova 17 8 00 8 50 B Wilki Witnica Poland Western Fire Rivne Ukraine 18 9 00 9 50 B GU FKS Minsk Belarus Yankees Działdowo Poland 19 10 00 10 50 A Sugar Storm Skidel Belarus Wild Wolves Kiev Ukraine 20 11 00 11 50 A Radviliskis Lithuania Kruki Augustów Poland 21 12 00 12 50 A Stal Bis Kutno Poland Sdushor 4 Tiraspol Moldova 22 13 00 13 50 B Darnitsa Tigers Kiev Ukraine Wilki Witnica Poland 23 14 00 14 50 B Yankees Działdowo Poland Western Fire Rivne Ukraine 24 15 00 15 50 B Abator Kishinev Moldova GU FKS Minsk Belarus 25 16 00 16 50 A Wild Wolves Kiev Ukraine Stal Bis Kutno Poland 26 17 00 17 50 A Sdushor 4 Tiraspol Moldova Radviliskis Lithuania 27 18 00 18 50 A Kruki Augustów Poland Sugar Storm Skidel Belarus 28 19 00 19 50 B Yankees Działdowo Poland Wilki Witnica Poland 29 20 00 20 50 B GU FKS Minsk Belarus Darnitsa Tigers Kiev Ukraine 30 21 00 21 50 B Western Fire Rivne Ukraine Abator Kishinev Moldova Niedziela 13 marca 9 00 9 50 mecz o11 12 miejsce 10 00 10 50

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/baseball/18613-dzia%C5%82dowo-cup-2016-o-puchar-prezydenta-rp-%E2%80%93-wszystko-zapi%C4%99te-na-ostatni-guzik (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • W Elblągu na orientację w Bażantarni – Znów pobity rekord frekwencji - WAMA-SPORT
    Gimnazjum nr 3 7 i 8 Można było także dostrzec uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych z Pasłęka a także gości z Ostródy i Braniewa Tym razem były to zawody pn Scorelauf czyli biegaj i licz w oparciu o tzw Zielone Punkty Kontrolne wyjaśnia Bolesław Czechowski z EKO Gryf Elbląg Każdy uczestnik musiał wybrać określoną ilość punktów do zaliczenia i zaplanować odpowiednio przebieg trasy tak aby wyrobić się w limicie czasu który w zależności od kategorii wynosił od 60 do 75 minut Wszyscy wystartowali jednocześnie a skala mapy ukształtowanie terenu oraz brak ulistnienia sprawiły że zawodnicy nie mieli problemów z zaliczaniem punktów kontrolnych Największą frekwencją wśród uczestników tym razem może poszczycić się kategoria szkół podstawowych gdzie zgłosiło się dziewiętnastu młodych biegaczy Wśród dziewczynek pięć pierwszych miejsc zajęły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 8 Zwyciężyła Małgorzata Leśniewska drugie miejsca zajęła Wiktoria Jasińska a trzecie Kinga Wierauch Mimo nieobecności liderki po siedmiu biegach w klasyfikacji generalnej nie zaszły zmiany Nadal prowadzi Katarzyna Szandrocha która ma siedem punktów przewagi nad drugą w klasyfikacji Natalią Szopka a trzecia w tej kategorii Magdalena Oziemkiewicz traci do liderki 38 punktów Także wśród chłopców sporą grupę tworzyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 ale to nie do nich należało zwycięstwo w tej kategorii wiekowej Po raz siódmy z rzędu triumfował uczeń Szkoły Podstawowej nr 14 Piotr Banach który na mecie wyprzedził dwóch biegaczy z SP 8 Macieja Majewskiego i Rafała Skindera Zwycięzca biegu jest także liderem klasyfikacji generalnej gdzie o 174 punkty wyprzedza Patryka Rojka i o 176 pkt Oskara Walerskiego Liderujący Piotr Banach już wcześniej uzyskał taką przewagę która gwarantowała mu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w swojej kategorii wiekowej Równie ciekawie wyglądała rywalizacja wśród uczniów szkół gimnazjalnych Z grona kobiet najszybsza okazała się Julia Typańska dla której było to trzecie zwycięstwo w tym sezonie Na podium znalazły się także dwie inne uczennice elbląskiego Gimnazjum nr 7 Druga linię mety przekroczyła Aleksandra Prokop a trzecia okazała się Anna Siemiona W generalnej klasyfikacji prowadzi Monika Skoplak która tym razem znalazła się tuż za podium Uczennica Gimnazjum nr 3 zgromadziła dotychczas 317 pkt Druga w tej klasyfikacji Angelika Wechterowicz ma ich 304 a trzecia Klaudia Zielińska 278 pkt Wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej triumfował Przemysław Bagiński dla którego była to dopiero pierwsza wygrana Za jego plecami znaleźli się Kamil Banach Gimnazjum nr 8 Franciszek Zmyślony oraz Mateusz Łukowicz obaj Gimnazjum nr 3 Cała trójka znajduje się także w czołówce klasyfikacji generalnej Prowadzi Kamil Banach 346 pkt drugi jest Marcin Kalbarczyk 174 pkt a trzeci Przemysław Bagiński 172 pkt W kategorii rodzinnej po raz drugi w sezonie zwyciężyła rodzina Typańskich drugie miejsce zajęła rodzina Prokopów a trzecie miejsce przypadło rodzinie Różalskich informuje Bolesław Czechowski Tradycyjnie już wśród uczestników rozlosowane zostały upominki ufundowane przez Klub 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej EKO Gryf oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Za gorącą kawę i herbatę uczestnicy podziękowali Romanowi Typańskiemu a o słodki poczęstunek zadbała pani Janina Banach której także należą się słowa podziękowania Kolejne zwody VIII runda VII edycji Grand Prix Elbląga w Biegach

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/bieg-na-orientacj%C4%99/18972-w-elbl%C4%85gu-na-orientacj%C4%99-w-ba%C5%BCantarni-%E2%80%93-zn%C3%B3w-pobity-rekord-frekwencji (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Warszawski Mud Max czyli nie ma rzeczy niemożliwych – Kamil Horba w wielkim stylu - WAMA-SPORT
    czyli nie ma rzeczy niemożliwych Kamil Horba w wielkim stylu Szczegóły Kategoria Biegi długodystansowe piątek 29 kwietnia 2016 11 18 Poprawiono piątek 29 kwietnia 2016 11 19 Odsłony 25 Fot mud max Morąscy Finiszowcy startowali w minioną sobotę 23 kwietnia sobotę w Warszawie w drugiej edycji ekstremalnego biegu Mud Max Siedmiokilometrową trasę naszpikowano 40 przeszkodami co wymagało niebywałej kondycji i sprawności Takie właśnie cechy wykazał zwycięzca Mud Max Kamil Horba który zdeklasował rywali osiągając na mecie ponad pięć minut przewagi Świetnie poradził sobie również Piotr Dutkowski któremu w debiucie zajął 11 miejsce Rafał Dunajski przybiegł jako 29 zawodnik Warto zaznaczyć że biega z jedną sprawną ręką udowadniając że nie ma rzeczy niemożliwych Wyniki 1 Horba Kamil Finisz Morag 1 M 1 00 57 40 2 Karczmarski Mateusz Algraf Team 2 M 2 01 02 59 3 Jagieło Michał Husaria Race Team 1 M 3 01 05 05 4 Pupkowski Kamil Algraf Team 3 M 4 01 05 08 5 Winiarz Michał Hoolsy Z Wierzby 1 M 5 01 06 56 6 Chomicz Krzysztof Husaria Race Team 2 M 6 01 07 20 11 Dutkowski Piotr Finisz Morag 4 M 11 01 08 33 28 Dunajski Rafał Finisz Morag 10 M 27 01 19 06 Biegi długodystansowe Morąg sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dlugodystansowe-3/19145-warszawski-mud-max-czy-nie-ma-rzeczy-niemo%C5%BCliwych-%E2%80%93-kamil-horba-w-wielkim-stylu (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Roll and Run Stolno 2016 – Państwo Ciborowcy w całej okazałości - WAMA-SPORT
    M 1 1989 ZIELONA ROLL4LIFE PLICHWYSCIG PL 0 37 47 0 30 00 1 07 47 2 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 2 1967 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 0 40 13 0 33 42 1 13 55 3 CIBOROWSKI SEBASTIAN M 3 1970 PISZ SEBA SPORT PISZ 0 40 55 0 34 36 1 15 31 4 ŚLIWIŃSKI HENRYK M 4 1954 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 0 40 15 0 37 00 1 17 15 5 WAWRZYNIAK MICHAŁ M 5 1991 OSTRÓW WIELKOPOLSKI YUNEEC SPORT TEAM 0 44 23 0 33 37 1 18 00 6 GRADOWSKI PIOTR M 6 1979 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 0 44 23 0 33 49 1 18 12 12 CIBOROWSKA ANETA K 1 1977 PISZ SEBA SPORT PISZ 0 48 44 0 37 01 1 25 45 Bieg 1 WOLSKI PIOTR M 1 1983 M 30 39 GRUDZIĄDZ 0 BIEG 8 0 29 49 2 RETECKI KRZYSZTOF M 2 1974 M 40 49 OSTROMECKO BOGMAR PRESTO OSTROMECKO BIEG 8 0 29 53 3 KRYNICKI MACIEJ M 3 1989 M 0 29 ZIELONA ROLL4LIFE PLICHWYSCIG PL DWUBÓJ 8 0 30 00 4 HAPKE TOMASZ M 4 1977 M 30 39 1 WILKOWO 0 BIEG 8 0 30 15 5 LEWANDOWSKI MACIEJ M 5 1991 M 0 29 1 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ BIEG 8 0 30 27 6 OLENDER TOMASZ M 6 1988 M 0 29 2 GRUDZIĄDZ ENDUHUB RUNNING TEAM BIEG 8 0 32 47 24 ŁAZARSKI MARIAN M 24 1981 M 30 39 4 DZIAŁOWO DZIAŁOWO BIEGA BIEG 8 0 36 25 30 CIBOROWSKA ANETA K 1 1977 K 30 39 PISZ SEBA SPORT PISZ DWUBÓJ 8 0 37 01 75 NEUGEBAUER ROBERT M 55 1943 M 60 I Więcej 5 IŁAWA IŁAWA BIEG 8 0 49 26 Rolki 1 BARAN WOJCIECH M 1 1990 M 0 29 LUBIN MAPEI MEDIA CREATION ROLKI 21 0 35 00 2 CHOJNACKI BARTOSZ M 2 1992 M 0 29 WARSZAWA MAPEI MEDIA CREATION BDC ROLKI 21 0 37 32 3 TATARATA KONRAD M 3 1995 M 0 29 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM ROLKI 21 0 37 32 4 MILER ŁUKASZ M 4 1987 M 0 29 1 POZNAN ROLL4LIFE PLICHWYSCIG PL ROLKI 21 0 37 35 5 KRYNICKI MACIEJ M 5 1989 M 0 29 2 ZIELONA ROLL4LIFE PLICHWYSCIG PL DWUBÓJ 21 0 37 47 6 PLICH KRZYSZTOF M 6 1980 M 30 39 1 POZNAŃ ROLL4LIFE PLICHWYSCIG PL ROLKI 21 0 39 43 19 CIBOROWSKI SEBASTIAN M 18 1970 M 40 49 3 PISZ SEBA SPORT PISZ DWUBÓJ 21 0 40 55 46 ABRAM BOGUMIŁ M 42 1958 M 50 59 7 GIŻYCKO GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE CZARNE PANTERY ROLKI 21 0 48 17 48 LEMIESZEK ANDRZEJ M 44 1958 M 50 59 8 GIŻYCKO GSL CZARNE PANTERY GIZYCKO ROLKI 21 0 48 17 54 LACHOWICZ LESZEK M 50 1958 M 50 59 10 GIŻYCKO MOSIR GIZYCKO ROLKI 21 0 48 24 55 STANKIEWICZ ANNA K 5 1960 K 50 59 1 GIŻYCKO 0 ROLKI 21 0 48

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dlugodystansowe-3/19123-roll-and-run-stolno-2016-%E2%80%93-pa%C5%84stwo-ciborowcy-w-ca%C5%82ej-okaza%C5%82o%C5%9Bci (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki Butryny 2016 – W Parku „Bartbo” sportowo i...wesoło - WAMA-SPORT
    K18 3 00 21 44 25 Marcin Knozowski M Lubawa Kocha Biegać M18 8 00 21 43 26 Patryk Aranowski M Lubawa Kocha Biegać M30 8 00 21 53 27 Dorota Pawłowska K KS Finishparkiet Drwęca NML K30 1 00 21 55 28 Tadeusz Piątkowski M Kurzętnik Biega M40 6 00 21 57 29 Przemysław Ostrowski M AKB Lidzbark Warmiński M30 9 00 22 00 30 Tomasz Kowalewski M Pszczółkowski Team M30 10 00 21 57 31 Barbara Bączek Motała K Wawel Kraków K40 1 00 22 03 32 Rafał Mutke M M30 11 00 22 05 33 Artur Zientek M M30 12 00 22 05 34 Bogusław Kulesza M AKM Olimp Olsztyn sklepbiegowy com M50 3 00 00 22 35 Sylwia Bondara K JacekBiega Running Team K18 4 00 22 24 36 Adam Kwiatkowski M Zespół Niespokojnych Nóg M40 7 00 22 25 37 Janusz Kosowski M AKM Olimp Olsztyn sklepbiegowy com M60 1 00 00 22 38 Łukasz Dąbrowski M Nutripol M30 13 00 22 32 39 Norbert Kaczan M Pszczółkowski Team M40 8 00 22 45 40 Rafal Szewczyk M M40 9 00 22 54 41 Andrzej Zieja M Bez klubu M30 14 00 23 09 42 Daniel Pisarski M M18 9 00 23 11 43 Lech Lenckowski M Crazy Runners Team Rybno M30 15 00 23 13 44 Marcin Wolff M M40 10 00 23 13 45 Krzysztof Oleksiak M Nutripol M40 11 00 23 21 46 Karol Rubin M Serduszko Team Ełk M18 10 00 23 20 47 Mariusz Gutmański M Team Kopeć M18 11 00 23 18 48 Janusz Limberger M Serduszko Team Ełk M30 16 00 23 22 49 Przemysław Król M Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie M18 12 00 23 20 50 Tomasz Patalan M BRBK M18 13 00 23 21 51 Andrzej Marcjanik M Nidzica Biega M40 12 00 23 21 52 Emilia Wołyniec K Tri NEGU K30 2 00 23 26 53 Tomek Płodzicki M IPB TEAM M30 17 00 23 33 54 Beata Gawrońska K AKM Olimp Olsztyn sklepbiegowy com K40 2 00 24 23 55 Adam Wejknis M AKM Olimp Olsztyn sklepbiegowy com M30 18 00 24 23 56 Mirosław Licznerski M Lubawa Kocha Biegać M30 19 00 23 44 57 Kamil Olszewski M Nidzica Biega M18 14 00 23 45 58 Piotr Krzyżaniak M M30 20 00 23 47 59 Andrzej Leśny M KW Olsztyn M30 21 00 23 46 60 Mariusz Kozicki M Nidzica Biega M30 22 00 23 55 61 Jerzy Laszczak M AKM Olimp Olsztyn sklepbiegowy com M50 4 00 24 23 62 Adrian Sarol M M18 15 00 24 03 63 Selena Popławska K Team Kopeć K30 3 00 24 05 64 Marcin Zieliński M Crazy Runners Team Rybno M30 23 00 24 04 65 Marek Mikielski M M50 5 00 24 07 66 Krzysztof Matusiak M M30 24 00 24 06 67 Tomasz Zieliński M Team Kopeć M40 13 00 24 12 68 Magdalena Zielińska K Team Kopeć K30 4 00 24

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dlugodystansowe-3/19121-bieg-bartbo-z-nadle%C5%9Bnictwem-nowe-ramuki-butryny-2016-%E2%80%93-w-parku-%E2%80%9Ebartbo%E2%80%9D-sportowo-i-weso%C5%82o (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • VI Bieg Uliczny im. Braci Mikrutów Koronowo 2016 - Pierwszy Pawłowski, drugi Moskal – tak biega Kurzętnik - WAMA-SPORT
    Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Biegi długodystansowe VI Bieg Uliczny im Braci Mikrutów Koronowo 2016 Pierwszy Pawłowski drugi Moskal tak biega Kurzętnik Szczegóły Kategoria Biegi długodystansowe wtorek 26 kwietnia 2016 9 48 Poprawiono wtorek 26 kwietnia 2016 9 49 Odsłony 58 Fot bieg uliczny im braci mikrut facebook W Koronowie województwo kujawsko pomorskie odbył się w niedzielę 24 kwietnia VI Bieg Uliczny im Braci Mikrutów Startowało ponad 250 uczestników Warmię i Mazury reprezentowała trójka panów z grupy Kurzętnik Biega i zdominowała te imprezę Wygrał Mariusz Pawłowski przed Pawłem Moskalem a ósmy na mecie był Jarosław Laskowski Wyniki open dystans 10 km 1 Pawłowski Mariusz M 1976 Nowe Miasto Lubawskie KURZĘTNIK BIEGA 00 33 56 2 Moskal Paweł M 1997 Kurzętnik KURZĘTNIK BIEGA 00 34 15 3 Kryske Bartosz M 1985 Biale Błota SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 00 34 22 4 Podolski Tomasz M 1997 Koronowo KORONOWO 00 35 50 5 Tuczyński Sylwester M 1992 Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 00 36 14 6 Zięba Adam M 1973 Bydgoszcz TRI SPACE 00 36 31 7 Abdoul Romaric M 1983 Bydgoszcz BYDGOSKI KLUB SZTUK WALKI 00 37 39 8 Laskowski Jarosław M 1982 Kurzętnik KURZĘTNIK BIEGA 00 37 49 Biegi długodystansowe Kurzętnik sport powszechny wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dlugodystansowe-3/19111-vi-bieg-uliczny-im-braci-mikrut%C3%B3w-koronowo-2016-pierwszy-paw%C5%82owski,-drugi-moskal-%E2%80%93-tak-biega-kurz%C4%99tnik (2016-05-01)
    Open archived version from archive