archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Orzeł Elbląg wykonał plan – Trzeba wygrać po raz trzeci i...wyleczyć kontuzje - WAMA-SPORT
    do trzech zwycięstw 1 0 Trzecie spotkanie odbędzie się za tydzień we Włocławku Wielkich obaw co do wyniku nie ma problemem są natomiast kontuzje w zespole Sobota Orzeł Elbląg WTS Włocławek 3 0 25 19 29 27 25 15 Orzeł Elbląg Weronika Wołodko Marta Waszak Ewelina Frąszczak Katarzyna Szostak Aleksandra Szczygłowska Izabela Wąsik Julia Dunajska l oraz Agnieszka Kowalczyk l Daria Pik Orzeł nadal nie może pozbyć się kłopotów kadrowych Zawodniczki mogły trenować na sto procent dopiero od czwartku wyłączone z kadry były kontuzjowane Monika Tchórzewska i Aleksandra Wójcicka To poważne osłabienie które miało wpływ na postawę zespołu w sobotniej potyczce Drużyna grała nierówno a prawdziwym horrorem okazał się drugi set Najpierw elblążanki prowadziły 24 19 potem przegrywały 25 26 by wreszcie zwyciężyć 29 27 I był to bardzo ważny monet bo porażka mogła odwrócić losy spotkania W niedzielę potrzebna jest pełna koncentracja Niedziela Orzeł Elbląg WTS Włocławek 3 1 25 15 21 25 25 20 25 16 Orzeł Elbląg Weronika Wołodko Marta Waszak Ewelina Frąszczak Katarzyna Szostak Aleksandra Szczygłowska Izabela Wąsik Agnieszka Kowalczyk l oraz Daria Pik Paulina Markowicz Karolina Kaczmarczyk w składzie były jeszcze Maja Kańduła Julia Dunajska Izabela Giecewicz W pierwszej partii elblążanki zagrały trochę inaczej niz w sobotę czym zakoczyły rywalki i ich przewaga nie podlegała dyskusji W drugiej partii zaczęły się kłopoty Pojawiły sie błędy i gra Orła falowała Włocławek prowadził 12 8 za chwilę było 12 12 potem drużyna gości znów odskoczyła i wyrównała na 1 1 W trzecim a zwłaszcza w czwartym secie Orzeł przejął kontrolę i wygrał dośc pewnie ale kolejnym kłopotem stała się kontuzja Aleksandry Szczygłowskiej Ta plaga urazów jest niepokojaca bo zbliża się finał sezonu Siatkówka wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/18578-orze%C5%82-elbl%C4%85g-ogra%C5%82-w%C5%82oc%C5%82awek-i-jest-1-0-%E2%80%93-ma%C5%82y-horror-w-drugiej-partii (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Strefowy Turniej Juniorów Mrągowo 2016 – Okrutna rzeczywistość, dzieli nas przepaść, tylko Pomorze w czwórce - WAMA-SPORT
    Iława Zastawny Jakub 12 Majewski Artur 0 Agnieszczak Denis 5 Żuchowski Grzegorz 0 Suchocki Arkadiusz 3 Detyna Jakub 3 Ostrowski Damian 4 GAMA Starogard Gdański Politechnika Gdańska 78 58 28 14 22 16 21 12 7 16 Politechnika Gdańska UKS Trójeczka Olsztyn 85 61 15 17 27 18 18 13 25 13 UKS Trójeczka Olsztyn Królikowski Sebastian 0 Włodarczyk Marcin 21 Szachniewicz Hubert 2 Getek Grzegorz 2 Ciborowski Mateusz 0 Kulis Mateusz 2 Zega Michał 12 Gajewski Łukasz 0 Nadolski Adam 2 Mocarski Rafał 0 Reszka Bartłomiej 18 Jackowski Gracjan 2 UKS Basket Iława GAMA Starogard Gdański 15 114 2 28 7 36 4 16 2 34 UKS Basket Iława Zastawny Jakub 4 Majewski Artur 0 Agnieszczak Denis 4 Suchocki Arkadiusz 2 Detyna Jakub 0 Ostrowski Damian 5 Sobota 5 marca UKS Basket Iława Politechnika Gdańska 22 133 10 35 6 39 4 32 2 27 UKS Basket Iława Zastawny Jakub 2 Majewski Artur 0 Agnieszczak Denis 13 Suchocki Arkadiusz 3 Detyna Jakub 0 Ostrowski Damian 4 GAMA Starogard Gdański UKS Trójeczka Olsztyn 76 66 17 13 28 17 15 25 16 11 UKS Trójeczka Olsztyn Włodarczyk Marcin 26 Szachniewicz Hubert 3 Getek Grzegorz 0 Ciborowski Mateusz 2 Kulis Mateusz 6 Królikowski Sebastian 0 Gajewski Łukasz 6 Nadolski Adam 0 Mocarski Rafał 13 Reszka Bartłomiej 8 Jackowski Gracjan 2 Tabela 1 GAMA Starogard Gdański 3 6 2 Politechnika Gdańska 3 5 3 UKS Trójeczka 3 4 4 UKS Basket Iława 3 3 Grupa B Piątek 4 marca TREFL Sopot S A STK Czarni PGK Słupsk 90 62 16 12 26 11 28 23 20 16 KS AS Mrągowo UKS Olimp Kętrzyn 85 73 20 26 20 17 23 20 22 20 SKF KS AS Mrągowo Kapusta Oskar 3 Szymański Oskar 2 Mrozicki Michał 29 Więczkowski Jakub 0 Trupacz Mateusz 6 Pokropiński Łukasz 16 Rzemiński Maciej Wojciech 18 Żuliński Bartłomiej 7 Kubiak Kamil 4 Bosek Adam 0 Wiśniewski Mateusz 0 UKS Olimp Ketrzyn Pyszora Hubert 0 Wielgus Kamil 0 Cieślak Maksymilian 19 Sternik Piotr 9 Nowicki Mateusz 0 Maczan Michał 4 Głowacki Mateusz 9 Dejnarowicz Michał 11 Konieczny Jakub 0 Siedlecki Patryk 0 Martynajtis Bartosz 21 Predko Mateusz 0 UKS Olimp Kętrzyn TREFL Sopot S A 59 123 6 33 10 37 21 20 22 33 UKS Olimp Ketrzyn Pyszora Hubert 2 Ciesielka Bartosz 0 Cieślak Maksymilian 20 Sternik Piotr 0 Nowicki Mateusz 2 Maczan Michał 2 Głowacki Mateusz 2 Dejnarowicz Michał 18 Astachow Jacek 0 Siedlecki Patryk 5 Martynajtis Bartosz 8 Predko Mateusz 0 STK Czarni PGK Słupsk KS AS Mrągowo 134 59 30 18 33 17 40 15 31 19 SKF KS AS Mrągowo Żuliński Bartłomiej 11 Szymański Oskar 0 Mrozicki Michał 2 Trupacz Mateusz 20 Pokropiński Łukasz 8 Kapusta Oskar 8 Rzemiński Maciej Wojciech 8 Więczkowski Jakub 0 Wiśniewski Mateusz 0 Kubiak Kamil 2 Sobota 5 marca STK Czarni PGK Słupsk UKS Olimp Kętrzyn 131 57 28 19 30 8 35 22 38 8 UKS Olimp Kętrzyn Wielgus Kamil 0 Nowicki Mateusz 0 Ciesielka Bartosz 0 Dejnarowicz Michał

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/18568-strefowy-turniej-junior%C3%B3w-mr%C4%85gowo-2016-%E2%80%93-twarda-walka-o-przepustki (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • AZS UWM II Olsztyn wreszcie odrobił lekcje – Doskonała zaliczka - WAMA-SPORT
    wygrali z rywalami 3 0 18 15 17 W niedzielę powtórzyli sukces 3 0 19 21 22 Prowadzą 2 0 i do Wołomina pojadą w sobotę w komfortowej sytuacji Sobota AZS UWM II Olsztyn Huragan Wołomin 3 0 25 18 25 15 25 17 AZS UWM II Olsztyn Marcin Ociepski Marek Kurmin Krystian Chechłowski Maciej Ostaszyk Kamil Guzewicz Paweł Borkowski Gracjan Godlewski l oraz Radosław Polak Tomasz Narkun Marcin Kamiński Dorian Nawrocki Zaczęło się nieszczególnie od prowadzenia gości 6 2 a potem 12 6 Wydawało się że set jest już stracony Nagle sytuacja się odwróciła Do głosu doszli akademicy którzy bardzo dobrze zagrywali ograniczając możliwości rywali w ofensywie Był to efekt dobrego rozeznania przeciwnika Olsztynianie mieli rozpisanych siatkarzy Wołomina bardzo dokładnie znali ich słabe punkty i bezwzględnie to wykorzystali Kolejne sety były już formalnością Warto jednak pamiętać że każdy mecz jest inny i oby w niedziele kortowianie potraktowali przeciwników równie poważnie Zaliczka 2 0 przed kolejnym spotkaniem już w Wołominie byłaby bezcenna Niedziela AZS UWM II Olsztyn Huragan Wołomin 3 0 25 19 25 21 25 22 AZS UWM II Olsztyn Marcin Ociepski Marek Kurmin Tomasz Narkun Maciej Ostaszyk Kamil Guzewicz Paweł Borkowski Gracjan Godlewski l oraz Marcin Kamiński Dorian Nawrocki Mecz miał podobny przebieg jak w sobotę z tym że goście postawili troche większy opór Kortowianie panowali jednak nad sytuacją cały czas prowadzili i realizowali swłj plan Tym razem w szóstce kontuzjowanego Krystiana Chechłowskiego zastąpił Tomasz Narkun W trzeciej partii urazu doznał Marcin Ociepski w którego miejsce wszedł Dorian Nawrocki Najważniejsze sa dwa pewne zwycięstwa To oczywiście znacznie zwiększa szanse utrzymania się akademików w drugiej lidze Siatkówka sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/18577-azs-uwm-ii-olsztyn-walczy-o-byt-%E2%80%93-pierwsze-podej%C5%9Bcie-udane (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP Juniorek i Puchar Polski Kadetek Siedlce 2016 – Kamila Czerwińska z Karolewa ma swój brąz - WAMA-SPORT
    Karolewo która w kat 44 kg zdobyła brązowy medal Obok niej stała na podium Alicja Piersa która uczyła się zapasów w Nawiadach Kadetki wracają bez medalu blisko podium były Gabriela Goronzi Olimp Kętrzyn i Ewelina Kaczyńska Warmia Lidzbark Warmiński Wyniki Mistrzostwa Polski Juniorek Waga 44 kg 1 Beata Kośla SUPLES Kraśnik 1997 2 Aleksandra Górecka AZS AWF Warszawa 1996 3 Alicja Piersa CEMENT GRYF Chełm 1996 3 Kamila Czerwińska ORZEŁ Karolewo 1998 Zespołowo 1 CEMENT GRYF Chełm 115 2 SUPLES Kraśnik 54 3 SLAVIA Ruda Śląska 42 4 AKS Piotrków Trybunalski 34 5 UKS CSW LIDER Zamość 29 6 GWIAZDA Szczuczyn 26 Puchar Polski Kadetek Waga 46 kg 1 Monika Klepuszewska MLUKS Karlino 2001 2 Martyna Dubij CEMENT GRYF Chełm 1999 3 Wioleta Giers CEMENT GRYF Chełm 2001 3 Natalia Lewandowska ZKS Koszalin 2000 5 Gabriela Goronzi OLIMP Kętrzyn 2000 Waga 60 kg 1 Paulina Martyka JUNIOR Dzierżoniów 1999 2 Patrycja Dudek CEMENT GRYF Chełm 2000 3 Magdalena Kisielińska WLKS Siedlce Iganie Nowe 2000 3 Weronika Szukała SOBIESKI Poznań 1999 10 Urszula Kamińska ORZEŁ Karolewo 2000 Waga 70 kg 1 Natalia Jaworska UKS GIMSPORT Międzyzdroje 2000 2 Patrycja Pochowska GRYF Wojnowo 2001 3 Justyna Walotek CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 3 Ewelina Ciunek ORZEŁ Namysłów 1999 5 Ewelina Kaczyńska WARMIA Lidzbark Warmiński 2000 Zespołowo 1 CEMENT GRYF Chełm 19 2 SUPLES Kraśnik 18 3 SLAVIA Ruda Śląska 14 4 AKS Piotrków Trybunalski 12 5 WLKS Siedlce Iganie Nowe 11 28 3 7 WARMIA Lidzbark Warmiński 2 28 3 7 OLIMP Kętrzyn 2 44 5 6 ORZEŁ Karolewo 0 zapasy sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/zapasy-2/18582-mp-juniorek-i-puchar-polski-kadetek-siedlce-2016-%E2%80%93-kamila-czerwi%C5%84ska-z-karolewa-ma-sw%C3%B3j-br%C4%85z (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Archiwum - WAMA-SPORT
    15 20 25 30 50 100 Wszystkie Filtr Akademickie MŚ Baselga de Pine 2016 Adrian Wielgat już trzy razy na podium srebro w drużynowym sprincie Szczegóły Łyżwiarstwo szybkie Utworzono niedziela 6 marca 2016 11 44 Poprawiono niedziela 6 marca 2016 13 38 Odsłony 193 We włoskie j miejscowości Baselga de Pine trwaja od czwartku 3 marca Akademickie Mistrzostwa Puchar Polski Juniorów Bydgoszcz 2016 Na podium Aleksandra Mazur i Bartosz Sawiniec Szczegóły Judo Utworzono niedziela 6 marca 2016 10 35 Poprawiono niedziela 6 marca 2016 10 35 Odsłony 84 W Bydgoszczy odbył się w sobotę 5 marca pierwszy w tym roku Puchar Polski juniorów w judo W Grand Prix Polski Młodzików Białystok 2016 Marta Kawiak zakończyła w strefie 21 24 Szczegóły Tenis stołowy Utworzono niedziela 6 marca 2016 10 35 Poprawiono niedziela 6 marca 2016 11 09 Odsłony 245 W Białymstoku w ten weekend 4 6 marca odbywa się Grand Prix Młodzików w tenisie stołowym Z Warmia Traveland zmierza do celu Wolsztyniak jak ryba w sieci Szczegóły Piłka ręczna Utworzono sobota 5 marca 2016 23 27 Poprawiono niedziela 6 marca 2016 18 15 Odsłony 147 Piłkarze ręczni Warmii Traveland mniej myślą o przyszłości Po prostu każdy następny mecz trzeba Truso trochę się pomęczyło Pierwszoroczniaki bez respektu Szczegóły Koszykówka Utworzono sobota 5 marca 2016 22 44 Poprawiono sobota 5 marca 2016 22 44 Odsłony 63 Kolejne zwycięstwo w III lidze odnieśli koszykarze Truso theConstruct Elbląg pokonując we własnej Orkan Ostróda jedną nogą w II lidze Bellator odjechał z dużym bagażem Szczegóły Piłka ręczna Utworzono sobota 5 marca 2016 20 56 Poprawiono niedziela 6 marca 2016 17 21 Odsłony 1078 Najważniejszy mecz sezonu piłkarzy ręcznych Orkana Ostróda zakończył się ich pełnym powodzeniem W Meblarze zgodnie z planem W Świdnicy trzeba było powalczyć Szczegóły Piłka ręczna Utworzono sobota 5 marca 2016 20 05 Poprawiono

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/archiwum?limit=10&start=10 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Archiwum - WAMA-SPORT
    2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 5 10 15 20 25 30 50 100 Wszystkie Filtr Elbląski Bieg Piekarczyka z atestem PZLA To zawsze podnosi prestiż Szczegóły Biegi długodystansowe Utworzono piątek 4 marca 2016 18 33 Poprawiono piątek 4 marca 2016 18 33 Odsłony 65 Liczy 10 kilometrów prowadzi ulicami miasta jest urokliwa i powinna biegaczom przypaść do gustu Futsaliści GKS Wikielec i KS Constract Lubawa w kadrze U 19 Gramy dla biało czerwonych Szczegóły Piłka nożna Utworzono piątek 4 marca 2016 13 06 Poprawiono piątek 4 marca 2016 13 07 Odsłony 48 Trzech zawodników województwa warmińsko mazurskiego Sebastian Grubalski Constract Lubawa oraz Finał Pucharu Polski Masters Tomaszów Maz 2016 Panie Zdzisławie słów brak Szczegóły Łyżwiarstwo szybkie Utworzono czwartek 3 marca 2016 20 46 Poprawiono czwartek 3 marca 2016 20 46 Odsłony 138 W Tomaszowie Mazowieckim odbyły się w miniony weekend 27 28 lutego finałowe zawody Pucharu II Edycja Pozytywnej Ligi 2015 16 IV Miażdżąca przewaga MDK Bartoszyce Szczegóły Piłka ręczna Utworzono czwartek 3 marca 2016 15 59 Poprawiono czwartek 3 marca 2016 16 17 Odsłony 173 W sobotę 27 lutego w Olsztynie odbył się 4 Turniej II edycji Pozytywnej Ligi organizowanej dla V Plebiscyt MOSiR u Elbląg Gala Sportu rozwieje tajemnice Szczegóły Sporty inne Utworzono czwartek 3 marca 2016 15 11 Poprawiono czwartek 3 marca 2016 15 13 Odsłony 69 Dzięki głosom Czytelników i kibiców wybrana została dziesiątka najpopularniejszych sportowców XIX Mistrzostwa Węgorzewa 2016 Radzieje i Pozezdrze najliczniej Szczegóły Tenis stołowy Utworzono czwartek 3 marca 2016 13 53 Poprawiono czwartek 3 marca 2016 13 53 Odsłony 156 W sobotę 27 lutego w SP 1 odbyły się XIX Mistrzostwa Węgorzewa w Tenisie Stołowym W turnieju Warmia Traveland przymierza się do Wolsztyniaka a ZPRP do profesjonalnej ligi Szczegóły Piłka ręczna Utworzono czwartek 3 marca 2016 8 26

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/archiwum?limit=10&start=20 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Archiwum - WAMA-SPORT
    a potem był bez szans W play off Start zagra a z Koszalinem Szczegóły Piłka ręczna Utworzono środa 2 marca 2016 20 22 Poprawiono środa 2 marca 2016 20 29 Odsłony 62 W ostatnim meczu fazy zasadniczej superligi piłkarek ręcznych Start Elbląg pokonał w środę 2 marca 40 Grand Prix Olsztyna Amatorów 2015 16 IV FOTO Finisz z jubileuszowym bonusem Szczegóły Tenis stołowy Utworzono środa 2 marca 2016 20 00 Poprawiono czwartek 3 marca 2016 9 56 Odsłony 373 W niedzielę 28 lutego w sali przy ul Głowackiego basen odbył się ostatni turniej z cyklu 40 Spotykamy się 10 kwietnia w Jezioranach Wspomnienia i teraźniejszość Szczegóły Tenis stołowy Utworzono środa 2 marca 2016 19 01 Poprawiono środa 2 marca 2016 19 02 Odsłony 133 W imieniu organizatorów zapraszamy szkoły kluby sportowe miłośników tenisa stołowego do wzięcia Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2016 Polska oddaje hołd Szczegóły Biegi długodystansowe Utworzono środa 2 marca 2016 18 04 Poprawiono środa 2 marca 2016 18 05 Odsłony 86 W miniony weekend 27 28 lutego w setkach miejscowości w Polsce odbyły się imprezy pod nazwą Tropem O Puchar Prezydenta RP w Działdowie już po raz 16 Młodzież z pięciu krajów gotowa do walki Szczegóły Baseball Utworzono środa 2 marca 2016 16 54 Poprawiono środa 2 marca 2016 16 57 Odsłony 73 XVI Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu Działdowo Cup 2016 o Puchar Prezydenta RP Bałtycka Liga Młodzików I Kartuzy 2016 Sokół Lubawa i Olimpia Elbląg z medalami Szczegóły Zapasy Utworzono środa 2 marca 2016 15 16 Poprawiono środa 2 marca 2016 15 16 Odsłony 54 W sobotę 27 lutego w Kartuzach odbyła się Bałtycka Liga Młodzików o Puchar Burmistrza oraz Grand Prix Działdowa 2016 2 Młodzież i Mastersi walczą o punkty Szczegóły Tenis stołowy Utworzono środa 2 marca 2016 12 42 Poprawiono środa 2 marca 2016 12

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/archiwum?limit=10&start=30 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Archiwum - WAMA-SPORT
    Paź Lis Gru Rok 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 5 10 15 20 25 30 50 100 Wszystkie Filtr Narew Cup rocznik 2005 Ostrołęka 2016 Dobra passa Jedynki Nidzica Szczegóły Piłka nożna Utworzono środa 2 marca 2016 8 07 Poprawiono środa 2 marca 2016 10 10 Odsłony 59 Młodzi piłkarze z UKS Jedynka Nidzica rocznik 2005 zgarniają nagrody Przed tygodniem Znów remis Szczypiorniaka Mimo wszystko niedosyt Szczegóły Piłka ręczna Utworzono wtorek 1 marca 2016 21 09 Poprawiono wtorek 1 marca 2016 21 09 Odsłony 161 Piłkarze ręczni KS Szczypiorniaka specjalizują się w remisach które w tej dyscyplinie nie są XIX Łomżyńska Zima 2003 Łomża 2016 Najbliżej podium Trójka Nidzica Szczegóły Koszykówka Utworzono wtorek 1 marca 2016 20 23 Poprawiono wtorek 1 marca 2016 20 23 Odsłony 124 Siedem zespołów rocznika 2003 rywalizowało w 19 Turnieju Chłopców Łomżyńska Zima Aż trzy Beniaminek Cup U 9 Starogard Gdański 2016 Mały Jeziorak waleczny jak zawsze Szczegóły Piłka nożna Utworzono wtorek 1 marca 2016 19 14 Poprawiono wtorek 1 marca 2016 19 16 Odsłony 127 W Starogardzie Gdańskim odbył się w miniony weekend 27 28 lutego V Międzynarodowy Turniej Siatkarze KAM wygrali i odrobili część zaległości Trzy sety na styku Szczegóły Siatkówka Utworzono wtorek 1 marca 2016 18 15 Poprawiono wtorek 1 marca 2016 18 15 Odsłony 104 W najciekawszym spotkaniu 13 kolejki Awangarda Volley Ligi organizowanej przez Miejski Ośrodek Drużynowe Mistrzostwa Olsztyna 2015 16 Demonstracja siły faworytów Szczegóły Tenis stołowy Utworzono wtorek 1 marca 2016 17 32 Poprawiono wtorek 1 marca 2016 17 32 Odsłony 275 W sobotę 27 lutego rozegrano kolejną serie spotkań I i II ligi Drużynowych Mistrzostw Olsztyna w Mistrzostwa Warmii i Mazur Szczytno 2016 Najciężsi dali pokaz boksu Szczegóły Boks Utworzono wtorek 1 marca 2016 17 07 Poprawiono wtorek 1 marca 2016 17

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/archiwum?limit=10&start=40 (2016-05-01)
    Open archived version from archive