archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Szukaj wg tagów
    Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Miejscowości Bartoszyce Braniewo Działdowo Elbląg Ełk Giżycko Gołdap Iława Kętrzyn Lidzbark Warmiński Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Olecko Pisz Szczytno Węgorzewo WAMA SPORT Aktualności Miejscowości Bartoszyce Braniewo Działdowo Elbląg Ełk Giżycko Gołdap Iława Kętrzyn Lidzbark Warmiński Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Olecko Pisz Szczytno Węgorzewo Badminton Baseball Bieg na orientację Biegi długodystansowe Bojery Boks Brydż Gimnastyka Golf Hokej Jeździectwo Judo Kajakarstwo Karate Kickboxing Kolarstwo Koszykówka Lekka atletyka Łyżwiarstwo szybkie MMA Motocykle Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Wstaw część tytułu Pokaż 5 10 15 20 25 30 50 100 Wszystkie Denis Ambroziakk DKS Dobre Miasto dlutowo dobre miaso DoBre Miasro Dobre Miast Dobre Miasto Dobre Miastp Dobre Miato dobre miazsto Dobre Miqasto Dobrocin Don Bosco Ostróda Dorota Kozakiewicz Dorotowo Droszewo Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Duathlon Dubenniki Dubienniki Strona 10 z 75 start poprz 5 6

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/szukaj-wg-miast?limit=20&start=180 (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Szukaj wg tagów
    Lidzbark Warmiński Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Nidzica Nowe Miasto Lubawskie Olecko Pisz Szczytno Węgorzewo Badminton Baseball Bieg na orientację Biegi długodystansowe Bojery Boks Brydż Gimnastyka Golf Hokej Jeździectwo Judo Kajakarstwo Karate Kickboxing Kolarstwo Koszykówka Lekka atletyka Łyżwiarstwo szybkie MMA Motocykle Narciarstwo Piłka nożna Piłka ręczna Pływanie Podnoszenie ciężarów Rugby Short track i wrotkarstwo Siatkówka Siatkówka plażowa Smocze łodzie Sporty samochodowe Strzelectwo Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/szukaj-wg-miast?limit=20&start=1480 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Smutne zakończenie przez KKS fazy zasadniczej – Cztery faule i trzeba się pilnować - WAMA-SPORT
    89 21 22 23 28 20 21 16 18 Porażka dość zaskakująca bowiem gdańszczanki są w tabeli znacznie niżej ale w hali OSiR zaprezentowały się solidnie i wygrały w pełni zasłużenie KKS Olsztyn Politechnika Gdańsk 80 89 21 22 23 28 20 21 16 18 KKS Olsztyn Kamila Żukowska 0 Kamila Płatek 0 Natalia Urbaniak 2 Joanna Markiewicz 27 Natalia Żukowska 7 Adrianna Kalinowska 0 Wioletta Bałdyga 0 Alicja Minczewska 30 Justyna Michalak 0 Ksenia Zajączkowska 14 Aleksandra Mońko 0 Już początek spotkania wskazywał że łatwo nie będzie Gdańszczanki wyszły na boisko bojowo nastawione i grały skutecznie na wysokim procencie Od razu objęły prowadzenie 18 8 i dopiero zryw olsztynianek pod koniec kwarty zniwelował tę różnicę do jednego oczka Można było przypuszczać że KKS złapał wreszcie właściwy rytm Nic z tego W drugiej odsłonie drużyna gospodarzy miała dwa kompletnie nieuzasadnione przestoje gdzie straciliśmy kolejno osiem i dziesięć punktów bez skutecznej riposty Wprawdzie olsztyniankom od czasu do czasu udawało się trafiać za trzy ale nie rekompensowało to dokonań rywalek które grały bardziej zespołowo i przede wszystkim skuteczniej Na domiar złego cztery przewinienia złapała bardzo szybko Joanna Markiewicz która była siłą napędową zespołu ale taka sytuacja zawsze jest dużym obciążeniem Później ale też na długo przed zakończeniem spotkania z czterema faulami grała Alicja Minczewska Wszystko więc układało się źle tym bardziej że brakowało zdecydowania wsparcia ze strony wysokich zawodniczek Owszem KKS próbował gonić wynik ale bezskutecznie Politechnika cały czas utrzymywała w miarę bezpieczny dystans i tak zostało do syreny Koszykówka sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/18585-smutne-zako%C5%84czenie-przez-kks-fazy-zasadniczej-%E2%80%93-cztery-faule-i-trzeba-si%C4%99-pilnowa%C4%87 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Choroszcza i Wicher zyskują przewagę – Wenglorz prowadził już 2:0 - WAMA-SPORT
    Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Siatkówka Choroszcza i Wicher zyskują przewagę Wenglorz prowadził już 2 0 Szczegóły Kategoria Siatkówka niedziela 6 marca 2016 19 12 Poprawiono niedziela 6 marca 2016 22 12 Odsłony 107 Fot csir palac kamieciec facebook KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn i KS Wicher Wilkasy zyskują przewagę nad konkurentami w trzeciej lidze siatkarzy W ten weekend 5 6 marca faworyci wygrali swe spotkania choć rywale zadania im nie ułatwili Zwłaszcza olsztynianie wybronili się w Lidzbarku Warmińskim z tarapatów Przegrywali już 0 2 ale wzięli się w garść i zwyciężyli w pięciu setach Wyniki KS Wicher Wilkasy CSiR Pałac Kamieniec 3 1 25 16 25 21 23 25 25 20 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn 2 3 26 24 25 16 21 25 12 25 10 15 Skład olsztynian Kowzowicz Awiżeń Lendzian Kapelański Rawski Truskowski Gnatowski l oraz Grzywiński Uziałło Tabela 1 KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn 8 14 21 11 2 KS Wicher Wilkasy 8 14 19 13 3 Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 8 11 13 17 4 CSiR Pałac Kamieniec 8 9 10 22 Siatkówka wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale sportowe II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/18587-choroszcza-i-wicher-zyskuj%C4%85-przewag%C4%99-%E2%80%93-wenglorz-prowadzi%C5%82-ju%C5%BC-2-0 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Zimowe MP Juniorów U-15 Gorzów Wlk. 2016 – Jakub Mościcki z pięcioma medalami - WAMA-SPORT
    23 454 103 JEDNASZEWSKI Mikołaj S0O1L MTP Kormoran Olsztyn 2 14 59 402 111 ŻURAWSKI Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2 17 55 377 200 metrów stylem grzbietowym Finał A 3 MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2 06 02 596 400 metrów stylem zmiennym 21 KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 5 01 91 474 4 razy 200 metrów stylem dowolnym 3 MTP Kormoran Olsztyn MOŚCICKI Jakub LIPIŃSKI Szymon JURCZAK Kacper BAŁDYGA Marceli 8 01 65 612 II dzień Dziewczęta 50 metrów stylem motylkowym 43 SZELUGA Wiktoria SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 32 03 440 50 WIKTOR Marika SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 32 45 424 65 KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 33 11 399 75 TRUSKOLAWSKA Olga SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 33 88 372 50 metrów stylem grzbietowym 68 TRUSKOLAWSKA Olga SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 36 08 360 75 TROJA Delfina SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 37 23 327 77 JANKOWSKA Malwina SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 37 58 318 400 metrów stylem dowolnym 33 SZELUGA Wiktoria SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 4 50 15 528 56 WIKTOR Marika SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 5 01 85 468 63 TROJA Delfina SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 5 04 69 456 71 KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 5 09 31 435 200 metrów stylem klasycznym 25 GARDOCKA Julia 01 MKS Roś Pisz 2 50 59 490 200 metrów stylem zmiennym 41 GARDOCKA Julia 01 MKS Roś Pisz 2 39 47 446 Chłopcy 50 metrów stylem motylkowym 25 LIPIŃSKI Szymon SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 27 63 491 48 STEPANIK Piotr SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 28 34 455 72 KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 29 13 419 50 metrów stylem grzbietowym Finał A 2 MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 26 97 559 400 metrów stylem dowolnym Finał A 3 MOŚCICKI Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 4 04 66 652 29 BAŁDYGA Marceli SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 4 23 46 52 64 LINDE Miłosz SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 4 33 80 465 74 MECH Mateusz 01 UKS Pirat Elbląg 4 38 14 444 81 ŻURAWSKI Jakub SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 4 44 92 413 200 metrów stylem klasycznym 39 JURCZAK Kacper SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2 50 88 350 200 metrów stylem zmiennym 27 KŁAK Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 2 21 88 461 44 JEDNASZEWSKI Mikołaj S0O1L MTP Kormoran Olsztyn 2 31 90 375 4 razy 100 metrów stylem dowolnym 6 MTP Kormoran Olsztyn LIPIŃSKI Szymon SOL 53 76 BAŁDYGA Marceli SOL 58 34 JURCZAK Kacper SOL 58 10 MOŚCICKI Jakub SOL 52 53 3 42 73 557 III dzień Eliminacje Dziewczęta 200 metrów stylem motylkowym 33 KRUPIŃSKA Laura SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 2 52 33 334 100 metrów stylem dowolnym 67 WIKTOR Marika SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1 05 06 481 78 TRUSKOLAWSKA Olga SOL 01 MTP Kormoran Olsztyn 1 05 69 468 87 TROJA Delfina SOL 01 MTP Kormoran

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/18569-zimowe-mp-junior%C3%B3w-u-15-gorz%C3%B3w-wlk-2016-%E2%80%93-jakub-mo%C5%9Bcicki-w-dw%C3%B3ch-fina%C5%82ach (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • 60 Halowe MP seniorów Toruń 2016 –Karol Zalewski mistrzem po raz trzeci, Konrad Bukowiecki srebrny, choć prawie złoty - WAMA-SPORT
    kulą bardzo blisko tytułu mistrzowskiego był Konrad Bukowiecki Gwardia Szczytno który prowadził do szóstej kolejki 20 37 W ostatniej próbie Rafal Kownatke ustanowił rekord życiowy pchnął na odleglość 20 37 i trzeba bylo wziąć pod uwagę drugie rezultaty Tu lepszy byl Kownatke 20 26 przy 20 19 Konrada Dopiero trzeci był mistrz olimpijski Tomasz Majewski a czwarty rewelacyjny w tym sezonie Michał Haratyk W tym towarzystwie piątą lokatę Andrzeja Regina z Gwardii Szczytno z rekordem życiowym 18 67 też trzeba ocenić bardzo wysoko Siódmy był Sebastian Łukszo a dziewiąty Andrzej Naszko obaj Gwardia Mieć taki kwartet w konkurencji która w tej chwili należy do najmocniejszej w polskiej lekkiej atletyce to prawddiwy skarb W biegu na 200 metrów Karol Zalewski AZS UWM Olsztyn wygrał bezapelacyjnie z najlepszym wynikiem w sezonie 20 85 W kraju na tym dystansie jest bezkonkurencyjny ale czekamy na jego skuteczną rywalizację z zagranicznymi rywalami Wyniki Kobiety 400 metrów Eliminacje 10 CIESIELSKA Karolina 96 02 17 KS AZS UWM Olsztyn 55 62 Mężczyźni 60 metrów Eliminacje 7 ZALEWSKI Karol 93 08 07 KS AZS UWM Olsztyn 6 86 awans do finału 16 OSTAPIUK Mateusz 93 12 12 KS AZS UWM Olsztyn 7 06 ADAMSKI Przemysław 96 12 27 UKS Atos Woźnice DQ Finał 1 OLSZEWSKI Remigiusz 92 09 20 OŚ AZS Poznań 6 62 PB 2 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 93 04 03 OŚ AZS Poznań 6 68 PB 3 ZIMNIEWICZ Grzegorz 91 10 13 UKS Achilles Leszno 6 73 SB 4 KUĆ Dariusz 86 04 24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6 74 5 ZALEWSKI Karol 93 08 07 KS AZS UWM Olsztyn 6 76 6 KOPEĆ Dominik 95 03 05 KS Agros Zamość 6 77 PB 7 JĘDRUSIK Mateusz 91 05 15 KS AZS AWF Kraków 6 78 8 MATYJA Piotr 92 09 24 KS AZS AWF Kraków 6 88 200 metrów Eliminacje 1 ZALEWSKI Karol 93 08 07 KS AZS UWM Olsztyn 20 87 SB awans do finału 16 OSTAPIUK Mateusz 93 12 12 KS AZS UWM Olsztyn 22 66 Finał 1 ZALEWSKI Karol 93 08 07 KS AZS UWM Olsztyn 20 83 SB 2 LEWANDOWSKI Bartosz 93 08 28 OŚ AZS Poznań 21 46 PB 3 KALANDYK Hubert 94 05 20 KS Agros Zamość 21 71 4 ZIÓŁKOWSKI Konrad 96 01 24 LKS Vectra Włocławek 21 86 5 LIGIĘZA Łukasz 92 07 08 KS AZS AWF Kraków 21 99 Pchnięcie kulą Finał 1 KOWNATKE Rafał 85 03 24 LKS Ziemi Puckiej Puck 20 37 PB 2 BUKOWIECKI Konrad 97 03 17 PKS Gwardia Szczytno 20 37 3 MAJEWSKI Tomasz 81 08 30 AZS AWF Warszawa 20 33 4 HARATYK Michał 92 04 10 KS AZS AWF Kraków 19 81 5 REGIN Andrzej 94 02 21 PKS Gwardia Szczytno 18 67 PB 6 GUDRO Andrzej 94 04 08 WLKS Iganie Nowe 18 37 PB 7 KURACH Dominik 93 02 12 OKS Start Otwock 17 88 7 ŁUKSZO Sebastian 94 07 29 PKS Gwardia Szczytno 17 88 9 PAROL Jan 95 11 11 WLKS Iganie Nowe 17 48 10

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/lekka-atletyka-2/18572-60-halowe-mp-senior%C3%B3w-toru%C5%84-2016-%E2%80%93-ma%C5%82o-nas,-ale-liczymy-na-medale (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Po remisach KS Szczypiorniak wreszcie wygrał – Arek Dudek bronił, a potem szybkie kontry - WAMA-SPORT
    25 13 12 KS Szczypiorniak Olsztyn Arkadiusz Dudek Mateusz Romejko Jakub Pikura oraz Krzysztof Kowalski 1 Bartosz Idzikowski 0 Grzegorz Kozłowski 3 Sebastian Waśkiewicz 0 Mirosław Ośko 6 Rafał Pedynkowski 3 Łukasz Sypniewski 0 Adam Cudzewicz 2 Adam Malina 5 Wojciech Golks 7 Maciej Pieczul 1 Piotr Dzido 0 Było to wyrównane spotkanie w którym żadna ze stron nie uzyskała przewagi gwarantującej kontrolę nad meczem Trzeba było walczyć o każdą piłkę Gospodarze pod tym względem zdali egzamin zaangażowali się w obronę co przy bardzo dobrej dyspozycji Arkadiusza Dudka przyniosło efekty W drugiej części olsztynianie przejęli inicjatywę i w końcówce utrzymywali nieznaczny dystans Nie ryzykowali rzucali z pewnych pozycji i nie pozwolili gościom na bliższy dystans Na pięć minut przed syrena było 26 23 i skończyło się na różnicy trzech trafień Wyniki Szczypiorniak Olsztyn Henri Lloyd Brodnica 28 25 13 12 LKS Kęsowo AZS UKW Bydgoszcz 24 28 7 13 Borowiak Czersk SMS II ZPRP 26 48 11 25 Energetyk Gryfino Stal Gorzów Wlkp 18 29 8 16 Cartusia Kartuzy Wybrzeże II Gdańsk 24 22 12 10 Gwardia Koszalin Tytani Wejherowo 29 24 14 12 GKS Żukowo Sambor Tczew 39 21 22 11 Tabela 1 GKS Żukowo 21 40 708 432 2 Stal Gorzów Wlkp 21 40 706 487 3 Szczypiorniak Olsztyn 21 32 659 535 4 SMS II ZPRP 21 29 688 557 5 Gwardia Koszalin 21 26 577 537 6 Tytani Wejherowo 21 25 598 577 7 Henri Lloyd Brodnica 22 18 694 703 8 Sambor Tczew 21 18 592 625 9 Cartusia Kartuzy 21 18 477 539 10 Energetyk Gryfino 22 17 581 614 11 AZS UKW Bydgoszcz 21 14 602 705 12 Wybrzeże II Gdańsk 21 9 543 687 13 Borowiak Czersk 21 5 544 744 14 LKS Kęsowo 21 5 455 682 Piłka ręczna sport seniorski

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/pilka-reczna-2/18584-po-remisach-ks-szczypiorniak-wreszcie-wygra%C5%82-%E2%80%93-arek-dudek-broni%C5%82,-a-potem-szybkie-kontry (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • MP seniorów Gdańsk 2016 – Sztafety Orła Elbląg w głównych rolach - WAMA-SPORT
    3 09 927 13 STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 14 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 17 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 19 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 20 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 500 metrów 1 MALISZEWSKA Natalia Juvenia Białystok 46 736 2 WARAKOMSKA Magdalena Juvenia Białystok 46 918 3 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 48 014 6 STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 47 911 8 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 9 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 18 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 22 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 1000 metrów 1 MALISZEWSKA Natalia Juvenia Białystok 1 33 209 2 GAWLICA Oliwia AZS Opole 1 33 322 3 WARAKOMSKA Magdalena Juvenia Białystok 1 35 932 5 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 2 04 426 9 STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 16 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 18 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 19 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 21 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 3000 metrów super finał 1 GAWLICA Oliwia AZS Opole 5 26 973 2 WARAKOMSKA Magdalena Juvenia Białystok 5 27 028 3 GRZĄDKOWSKA Monika Stoczniowiec Gdańsk 5 27 155 4 STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 5 28 176 6 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 5 44 707 Wielobój 1 WARAKOMSKA Magdalena Juvenia Białystok 1 2 3 2 94 6 2 GAWLICA Oliwia AZS Opole 4 2 1 84 8 3 MALISZEWSKA Natalia Juvenia Białystok 3 1 1 8 82 5 5 SUROWIEC Weronika Orzeł Elbląg 6 3 6 6 22 15 7 STORMOWSKA Kamila Orzeł Elbląg 13 6 9 4 11 28 11 STANKIEWICZ Kamila Orzeł Elbląg 19 8 18 1 45 15 KISIELEWSKA Dorota Orzeł Elbląg 14 9 16 39 20 SUROWIEC Marika Orzeł Elbląg 17 22 19 58 21 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 20 18 21 59 Sztefeta 3000 m 1 JUVENIA BIALYSTOK 4 38 161 2 ORZEL ELBLAG RY Dorota Kisielewska Kamila Stormowska Marika Surowiec Weronika Surowiec 4 38 327 3 AZS OPOLE 4 42 788 Mężczyźni 1500 metrów 1 KONOPKO Bartosz Juvenia Białystok 2 30 988 2 ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 2 29 444 3 FILIPOWICZ Adam AZS Opole 2 31 304 9 GISZKA Krystian Orzeł Elbląg 10 MOROZ Jakub WMKS Olsztyn 12 RUMAK Beniamin Orzeł Elbląg 13 JASIŃSKI Adrian Orzeł Elbląg 16 POPOV Michael Orzeł Elbląg 500 metrów 1 KONOPKO Bartosz Juvenia Białystok 42 652 2 ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 42 732 3 KUCZYŃSKI Łukasz Juvenia Białystok 42 984 10 GISZKA Krystian Orzeł Elbląg 11 MOROZ Jakub WMKS Olsztyn 14 POPOV Michael Orzeł Elbląg 16 RUMAK Beniamin Orzeł Elbląg 18 JASIŃSKI Adrian Orzeł Elbląg 1000 metrów 1 KONOPKO Bartosz Juvenia Białystok 1 29 978 2 KORECKI Krystian Juvenia Białystok 1 30 679 3 FILIPOWICZ Adam AZS Opole 1 34 128 9 RUMAK Beniamin Orzeł Elbląg 10 GISZKA Krystian Orzeł Elbląg 15 POPOV Michael Orzeł Elbląg 16 MOROZ Jakub WMKS Olsztyn 17 JASIŃSKI Adrian Orzeł Elbląg 3000 metrów super finał 1 ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 5 06 046 2 FILIPOWICZ Adam AZS Opole 5 07 454 3 KORECKI Krystian Juvenia Białystok 5 10 962 Wielobój 1 KONOPKO Bartosz Juvenia Białystok 1 1 1 8 108 3 2 ANIKIEJ Rafał Juvenia Białystok 2

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/short-track-i-wrotkarstwo/18583-mp-senior%C3%B3w-gda%C5%84sk-2016-%E2%80%93-sztafety-or%C5%82a-elbl%C4%85g-w-g%C5%82%C3%B3wnych-rolach (2016-05-01)
    Open archived version from archive