archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Ćwierćfinał MP Młodziczek (U-14) Poznań 2016 – Horror w końcówce, ale jest happy end, KKS w półfinale! - WAMA-SPORT
    bo grupa była mocna Do piątki turnieju wybrano Martę Sztąberską z a najlepszą w zespole uznano Karolinę Przasnyską Terminarz i wyniki Piątek 22 kwietnia KKS Olsztyn UKS La Basket Piekary Śląskie 61 37 21 10 13 9 10 8 17 10 KKS Olsztyn Magdalena Karwowska 1 Wiktoria Łuńska 2 Roksana Sobotka 6 Martyna Przeradzka 0 Marta Sztąberska 24 Julia Bartkowska 8 Kornelia Jankowska 4 Karolina Przasnyska 6 Sonia Abramczyk6 Oliwia Dramińska 2 Agnieszka Gromadzińska 2 Maja Komaszyńska 0 Pewne zwycięstwo zespołu KKS który w pierwszej kwarcie uzyskał przewagę Potem systematycznie ją powiększał Wygraliśmy każda odsłonę nie było czego obawialiśmy się najbardziej dłuższych okresów przestoju To spotkanie można też potraktować jako zgranie zawodniczek przed następnymi wydaje się trudniejszymi próbami Postać numer jeden spotkania zdecydowanie Marta Sztąberska MUKS Poznań KS Basket 25 Bydgoszcz 62 38 11 14 11 7 19 7 21 10 Sobota 23 kwietnia UKS La Basket Piekary Śląskie KS Basket 25 Bydgoszcz 52 86 14 32 13 13 10 21 15 20 MUKS Poznań KKS Olsztyn 80 39 18 12 21 4 19 15 22 8 KKS Olsztyn Magdalena Karwowska 0 Wiktoria Łuńska 0 Roksana Sobotka 8 Martyna Przeradzka 0 Marta Sztąberska 14 Julia Bartkowska 7 Kornelia Jankowska 4 Karolina Przasnyska 2 Sonia Abramczyk 2 Oliwia Dramińska 2 Agnieszka Gromadzińska 0 Maja Komaszyńska 0 Olsztynianki zaczęły obiecująco W pierwszej kwarcie trzymały się dzielnie ale w następnej dopadła je niemoc i seria punktów faworytek ustawiła spotkanie KKS nie miał za wiele do powiedzenia natomiast MUKS wykorzystywał wszystkie swe atuty Wiadomo było że w tym spotkaniu nic już nie zdziałamy Trzeba skupić się na niedzielnej potyczce z Bydgoszczą Zwycięzca awansuje do półfinału Będzie ciężko Niedziela 24 kwietnia KS Basket 25 Bydgoszcz KKS Olsztyn 66 69 20 27 14 15 20 17 12 10 KKS Olsztyn Magdalena Karwowska 0 Wiktoria Łuńska 4 Roksana Sobotka 9 Martyna Przeradzka 0 Marta Sztąberska 21 Julia Bartkowska 15 Kornelia Jankowska 2 Karolina Przasnyska 11 Sonia Abramczyk 2 Oliwia Dramińska 5 Agnieszka Gromadzińska 0 Maja Komaszyńska 0 Po meczu wszyscy odetchnęli z ulgą Jak można było przewidzieć mecz był dramatyczny zwłaszcza jego końcówka KKS dobrze zagrał w pierwszej części i wypracował sobie przewagę ale nie gwarantowała ona jeszcze sukcesu Po przerwie było wiele trudnych momentów KKS cały czas prowadził ale różnica topniała Na półtorej minuty przed końcem było tylko 68 66 W ciągu 90 sekund zdobyto tylko jeden punkt Roksana Sobotka z rzutu osobistego choć obie strony miały wiele szans W końcówce trener Bydgoszczy dwukrotnie poprosił o czas ale jego podopieczne nie trafiły do kosza Utrzymaliśmy zwycięstwo na wagę awansu do półfinału MP UKS La Basket Piekary Śląskie MUKS Poznań 31 74 11 15 8 20 2 18 10 21 Tabela 1 MUKS Poznań 6 3 216 108 2 KKS Olsztyn 5 3 169 183 3 KS Basket 25 Bydgoszcz 4 3 190 183 4 UKS La Basket Piekary Śląskie 3 3 120 221 Olsztyn Koszykówka sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/koszykowka-2/19066-%C4 (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon – Obiecujące otwarcie - WAMA-SPORT
    bez przeszkód korzystać z zawodników występujących w najwyższej klasie rozgrywek Inauguracja dla zespołu działdowskiego wypadła bardzo dobrze Zwycięstwo i porażka to niezły bilans Mecze w Kutnie rozpoczęli gospodarze oraz zespół ze stolicy Wygrana gospodarzy nie podlegała dyskusji a wynik 16 0 mówi sam za siebie W drugim meczu Centaury zmierzyły się z Yankeesami Działdowianie mimo braków treningowych bo pogoda nie rozpieszcza w tym roku ostro wzięli się do roboty i po dwóch zmianach prowadzili wysoko 8 0 Bardzo dobrze miotał najlepszy pitcher Łukasz Przybułek a pozostali pewnie odbijali i zdobywali obiegi jeden za drugim Po dokonaniu zmian Yankeesi dalej grali pewnie i pokonali rywali wysoko 22 3 Mecz zakończył się przez przewagę w piątej zmianie a mimo to trwał prawie 2 godziny Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkanie pamiętając porażkę z Centaurami na zakończenie ligi w ubiegłym sezonie Yankees Działdowo Centaury Warszawa 22 3 4 0 4 0 6 2 0 1 8 0 Po krótkim odpoczynku Yankeesi ponownie musieli stanąć do walki z gospodarzami w składzie których widać było dziewięciu zawodników ze składu Extraligi a w tym nasz były Yankees Maciej Wróblewski Po wcześniejszych zwycięstwach obie drużyny przystąpiły do meczu skoncentrowanei zdeterminowane aby zanotować drugą wygraną w tym dniu Dobrą formę zaprezentowali obaj miotacze którzy eliminowali kolejnych pałkarzy a gospodarze byli zaskoczeni takim przebiegiem meczu i postawą Yankeesów Do piątej zmiany działdowianie prowadzili 2 1 i wówczas nastąpiło załamanie kiedy to gospodarze zdobyli dziewięć obiegów Trener Yankeesów próbował ratować jeszcze wynik zmieniając zawodników na pozycji miotacza ale nie przyniosło to skutku Natomiast drużyna Stali nabrała wiatru w żagle dzięki extra ligowcom i do końca kontrolowała spotkanie wygrywając ostatecznie 10 2 Mimo wszystko Yankeesi pokazali Mistrzom Polski z Kutna że grać w baseball potrafią Yankees Działdowo Stal Kutno 2 10 1 0 0 1 1 0 0 0 0 9 0 0 Yankees Działdowo Łukasz Przybułek miotacz Mateusz Przybułek miotacz Paweł Karbowski miotacz łącznik Marcin Morawski zapołowy Radosław Myśliński pierwszo bazowy Dawid Jurkowski łapacz Karol Gulczyński trzecio bazowy miotacz Ricardo Santos zapolowy Kamil Olichwier zapolowy Daniel Gruszczyński łapacz Adam Dąbrówka łapacz Bartosz Gajtkowski łącznik Mateusz Banach pierwszo bazowy miotacz Damian Zaczkowski trzecio bazowy trenerzy Maciej Lipiński Maciej Główczewski manage r Zdzisław Ziółkowski Mimo wszystko pod wiatr Mimo nikłych środków na rozwój dyscypliny zawodnicy otrzymują stypendia w wysokości 70 zł miesięcznie musimy sobie radzić od 23 lat i dzięki pomocy sponsorów oraz samorządów staramy się rozwijać sport który mamy nadzieję powróci na olimpijskie areny w 2020 roku Dzięki pomocy Warmińsko Mazurskiej Federacji Sportu otrzymaliśmy środki na szkolenie10 młodzików w ramach kadr wojewódzkich na szkolenie juniorów czy kadetów środków zbrakło ale początek został zrobiony Młodzicy zakończyli właśnie konsultacje kadry w Miłomłynie Szkoda tylko że tak zasłużony ośrodek dla baseballu na Warmii i Mazurach w Małdytach przestał działać Jest nadzieja że grający w Yankeesach a mieszkający w Małdytach zawodnicy mający uprawnienia trenerskie reaktywują baseball bo jak mówią chętnych nie brakuje Liczymy na przychylność władz samorządowych dyrekcji szkół nauczycieli na wsparcie i nie będzie narzekania że dzieci trenując baseball piłkami zniszczą orlik w Małdytach

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/baseball/19097-yankeesi-dzia%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 – Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej, wszyscy byli pod wrażeniem - WAMA-SPORT
    35 16 2 POLAK Wiktoria KTK Kalisz 00 31 61 3 170 TRZEBIŃSKA Aleksandra UKS KOŹMINIANKA Koźminek 00 36 31 4 182 MAJEWSKA Oliwia UKS Copernicus SMS Toruń 00 37 66 5 200 SUMKYTE Viktorija Litwa 00 53 62 6 KOWALSKA Julia KTK Kalisz 00 55 40 28 WIEREMIEJCZYK Kamila WMKS Olsztyn 02 25 80 37 NIEDŹWIEDZKA Kamila WMKS Olsztyn 02 57 54 Kategoria juniorka 15 km 1 PIKULIK Wiktoria KK Ziemia Darłowska 22 21 99 2 RÓŻYŃSKA Nikola ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz 00 13 48 3 TOPOLSKA Karina KK Ziemia Darłowska 00 21 65 4 BALEISYTE Oliyija Litwa GK PLANET X BOGO Szczecin 00 21 91 5 NERLO Aurela LKS ATOM Dzierżoniów 00 40 04 6 KAZLAUSKAITE Litwa Kristina Litwa 00 48 44 22 KAMIENIECKA Maria MSR D C M Mrągowo 03 58 77 Kategoria młodzik 5 km 1 FRĄTCZAK Radosław UKS Copernicus Toruń 07 43 17 2 TRZĘSOWSKI Konrad KTK Kalisz 00 02 97 3 WOŹNIAK Karol LKKS GÓRNIK Wałbrzych DZT Serwice 00 09 53 4 LEWANDOWSKI Radosław TKK Pacific Toruń 00 12 31 5 ŻEBROWSKI Dominik UKS Copernicus Toruń 00 14 73 6 GIERYK Kacper MKS EMDEK Bydgoszcz 00 19 63 10 RABIZO Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 00 33 91 20 NALEPA Bartosz MSR D C M Mrągowo 01 00 05 22 POLEWACZYK Karol MSR D C M Mrągowo 01 05 87 26 WELENS Szymon UKS Przyjaźń Bartoszyce 01 09 35 47 TARASZKIEWICZKacper MSR D C M Mrągowo 02 04 48 Kategoria junior młodszy 10 km 1 PAPIERSKI Damian UKS KOŹMINIANKA Koźminek 14 09 30 2 FRĄCKOWIAK Jakub KKS Gostyń 00 08 17 3 ŚMIESZEK Jakub KK Tarnovia Tarnowo Podgórne 00 09 05 4 WAWRZYNIAK Karol UKS Copernicus SMS Toruń 00 09 75 5 RICHTER Wiktor UKS KOŹMINIANKA Koźminek 00 11 35 6 WALKOWIAK Kacper UKS Copernicus SMS Toruń 00 16 53 18 CHODAŃ Maciej LKK WARMIA Biskupiec 00 43 88 31 ŁYSAK Dawid LKK WARMIA Biskupiec 01 01 38 33 SMOLIŃSKI Filip Olsztyński Klub Kolarski 01 02 90 Kategoria junior 15 km 1 KRAWCZYK Szymon KTK Kalisz 19 35 06 2 KUŚWIK Przemysław KTK Kalisz 00 33 30 3 RUDYK Bartosz ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz 00 36 46 4 ZDUN Karol KKS Gostyń 00 45 40 5 BYSTRZYCKI Wojciech UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik 00 53 64 6 ŚMIESZEK Norbert KK Tarnovia Tarnowo Podgórne 00 54 23 9 KOSTRUBSKI Paweł LKK WARMIA Biskupiec 01 10 01 32 PRZYBYLSKI Dawid WMKS Olsztyn 02 04 46 43 BURCZAK Dawid LKK WARMIA Biskupiec 02 37 74 51 NALEPA Michał MSR D C M Mrągowo 04 38 48 Wyścig ze startu wspólnego Kategoria młodzik 17 3 km 1 FRĄTCZAK Radosław UKS Copernicus Toruń 00 40 18 2 MAJEWSKI Kacper KKS Gostyń 3 LEWANDOWSKI Radosław TKK Pacific Toruń 4 TRZĘSOWSKI Konrad KTK Kalisz 5 WŁODARCZYK Mateusz MLKS Wieluń 6 RABIZO Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 15 CHODAŃ Wiktor LKK Warmia Biskupiec 29 BUDZISZEWSKI Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 31 BEŁDOWSKI Łukasz LKK Warmia Biskupiec 37 WÓJCICKI Dominik LKK Warmia Biskupiec 38 POLEWACZYK

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19077-i-seria-pucharu-polski-grudzi%C4 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka – Wszyscy trzymamy kciuki! - WAMA-SPORT
    Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki Szczegóły Kategoria Kajakarstwo poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Poprawiono poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Odsłony 353 Fot Janusz Milewski Denis Ambroziak nadal pozostaje naszym poważnym faworytem do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Sprinter Plastex Kayak Sport Club Olsztyn po nieudanym poprzednim sezonie przepracował okres przygotowawczy bardzo solidnie Z dużymi nadziejami i szansami przystąpi w najbliższy weekend w Wałczu do eliminacji krajowych do IO Brazylia 2016 Polska zdobyła już kwalifikacje narodową na Igrzyska w konkurencji sprinterskiej W Wałczu trzeba wyłonić dwóch najlepszych kajakarzy którzy poprzez dwa starty w Pucharach Świata w Duisburgu Niemcy i Montemor Portugalia będą się eliminować i najlepszy wystartuje w regatach olimpijskich To zdjęcie z ostatniego sprawdzianu zawodnika przeprowadzonego przez trenera Adama Seroczyńskiego brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Sydney 2000 w k 4 1000 m Denis był mocny i oby tak było w Wałczu Kajakarstwo KSC Olsztyn denis ambroziak sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale sportowe II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kajakarstwo-3/19095-nadchodz%C4 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Dywity mają piękny stadion – Marcin Urbaś też nie krył podziwu... - WAMA-SPORT
    i przetestowała solidnie nasz nowoczesny stadion i tartanową bieżnię mówi Jacek Szydło wójt Gminy Dywity Stawiamy na rozwój sportowy młodych mieszkańców przez lekkoatletykę i po frekwencji widać że jest to krok w dobrą stronę Do znakomitego poziomu sportowego dostosowała się pogoda choć jeszcze rano temperatura wynosiła zaledwie kilka stopni Wydarzenie rozpoczęło się od przemarszu zawodników wokół stadionu Barwny korowód poprowadziła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Rybna która wykonała krótki koncert na płycie głównej Specjalnym gościem honorowym wydarzenia był Marcin Urbaś mistrz Europy i wciąż aktualny rekordzista Polski w biegu na 200 metrów Stadion jest piękny a bieżnia w moim ulubionym niebieskim kolorze mówi Marcin Urbaś Dożyliśmy pięknych chwil że gminy budują stadiony lekkoatletyczne Dywicka bieżnia jest wylewana co spotyka się już coraz rzadziej bo dominują klejone bieżnie typu Mondo Jestem jednak zwolennikiem bieżni wylewanych które może są nieco wolniejsze ale za to mniej na niej kontuzji a do szkolenia nadają się znakomicie Marcin Urbaś uczestniczył z zawodnikami w krótkiej rozsgrzewce a następnie poprowadził bieg z młodzieżą wokół stadionu co można było uznać za symboliczne otwarcie stadionu Mistrz i były olimpijczyk przywiózł ze sobą najcenniejsze medale chętnie rozdawał autografy pozował do zdjęć i opowiadał ciekawostki ze swojej kariery W czasie kariery miałem okazję cztery razy startować ze słynnym sprinterem Usainem Boltem wspomina Marcin Urbaś Trzy razy wygrałem raz przegrałem a potem już nikt nie mógł dogonić jamajskiego mistrza Podczas wydarzenia wójt Jacek Szydło podziękował też i wręczył medale osobom szczególnie zaangażowanym w realizację sportowej inwestycji Podziękowania otrzymali poseł Janusz Cichoń za wsparcie i życzliwość oraz cenne podpowiedzi przy poszukiwaniu środków finansowych na wykonanie inwestycji oraz Anna Jara kierownik referatu budownictwa i inwestycji komunalnych Urzędu Gminy w Dywitach z Kamilą Maszczak i Martą Kochańską pracownikami tego referatu za merytoryczny i techniczny nadzór nad modernizacją stadionu Na otwarciu nie zabrakło zacnych gości Oprócz wójta Jacka Szydło obecni byli m in poseł Janusz Cichoń wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski wicestarosta olsztyńska Joanna Michalska mistrzyni tańca Iwona Pavlovic mieszkanka Gminy Dywity czy Sabina Robak przewodnicząca Rady Gminy Dywity Stadion jest rewelacyjny a wydarzenie pokazało że mamy bardzo wiele zdolnej młodzieży cieszy się Sabina Robak Podobnego zdania jest Szymon Niestatek kierownik sportowy meczu lekkoatletycznego Gmina Dywity kontra Gmina Rybno a na co dzień trener GUKS Asy Dywity Talentów lekkoatletycznych mamy sporo oby tylko młodzi ludzie chcieli pracować uważa Szymon Niestatek Cieszy frekwencja na zawodach Na pochwałę zasługuje profesjonalizm sędziów dzięki którym impreza przebiegała bardzo sprawnie Myślę że warto raz w roku robić duże zawody lekkoatletyczne z udziałem mistrza lub olimpijczyka Mecz lekkoatletyczny zakończył się zwycięstwem Gminy Dywity Tekst z portalu Gimny Dywity Od redakcji To wydarzenie cieszy szczególnie Powstają nowe obiekty gdzie młodzież może spędzać czas a przede wszystkim realizować swoje pasje Dokonania lekkoatletów z Dywit obserwujemy z sympatią i niekłamanym podziwem bowiem trudno osiągnąć w tej dyscyplinie dobre wyniki w tak małym środowisku Widać tu rękę trenera Szymona Niestatka który nie tylko potrafi przygotować formę podopiecznych na najważniejsze zawody ale swoim zaangażowaniem i kulturą osobistą zjednuje młodzież wyzwala w niej ducha sportu Powstanie stadionu z całą

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/lekka-atletyka-2/19146-dywity-maj%C4%85-pi%C4%99kny-stadion-%E2%80%93-marcin-urba%C5%9B-te%C5%BC-nie-kry%C5%82-podziwu (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Udane biegi w Żukowie i Mońkach – Lisowska pierwsza, Smalec drugi - WAMA-SPORT
    Obliwice GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA 00 22 35 3 Czapiewska Monika K 1994 Skorzewo UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 00 23 18 4 Stawarz Monika K 1992 Szczenurze 00 24 32 5 Tuwalska Małgorzata K 1979 Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM 00 25 12 6 Kahs Natalia K 1992 Rumia 00 26 36 XV Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne Mońki 10 km 1 Roszko Damian M Mońki KS PODLASIE BIAŁYSTOK 00 32 15 2 Smalec Michał M Ełk PODLASIE BIAŁYSTOK 00 32 40 3 Wakuluk Adam M Siemiatycze PIĘKNY WSCHÓD SIEMIATYC 00 32 55 4 Grygo Paweł M Łomża LŁKS PREFBET ŚNIADOWO 00 35 16 5 Grazys Vytautas M Litva RCN 00 35 31 6 Parszczyńska Izabela K Warszawa PODLASIE BIAŁYSTOK 00 36 57 17 Sawicki Adam M Prostki MARATONKA GRAJEWO 00 43 20 20 Limberger Janusz M Ełk SERDUSZKO TEAM EŁK 00 44 54 37 Limberger Katarzyna K Ełk SERDUSZKO TEAM EŁK 00 51 02 41 Kasińska Danuta K Giżycko BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO 00 52 44 5 km 1 Bielawiec Maciej M Kleosin LODY WASIELEWSKI 00 15 55 2 Leończuk Andrzej M Białstok PODLASIE BIAŁYSTOK 00 16 23 3 Jankowski Andrzej M Białystok PODLASIE BIAŁYSTOK 00 16 26 4 Zabielski Krzysztof M Mońki PODLASIE TEAM 00 16 31 5 Dąbkowski Przemysław M Prostki LŁKS PREFBET ŚNIADOWO 00 16 56 6 Jurewicz Dariusz M Gołdap JEDNOSTKA WOJSKOWA 4808 G 00 17 00 21 Dąbrowski Marek Wojciech M Ełk KS MARATONKA GRAJEWO 00 28 55 2 5 km 1 Rutkowska Katarzyna K Bialystok KS PODLASIE BIALYSTOK 00 09 05 2 Kropiewnicka Julita K Białystok POLASIE TEAM 00 09 19 3 Jacukevič Aneta K Litwa 00 09 33 4 Wołyniec Emilia K Gołdap TRI NEGU 00 09 43 5 Żdanuk Agnieszka K Augustów UKS TECHNIK AUGUSTÓW 00 09 45 6 Korzun Aleksandra Julia K

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dlugodystansowe-3/19148-udane-biegi-w-%C5%BCukowie-i-mo%C5%84kach-%E2%80%93-lisowska-pierwsza,-smalec-drugi (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Drużynowe MP Juniorów Ostróda 2016 – Ostródzianka I jednak z brązem, Energa była za mocna - WAMA-SPORT
    finał z Energą Manekin gdzie grają Tomasz Kotowski i Kamil Urbanowicz nasi wychoiwankowie W finale torunianie zagraja z ZKS Drzonków Juniorki Grupa C Warmia Lidzbark Warmiński Julia Bibik Ada Górska Tęcza Budki Piaseckie 1 3 2 3 1 3 3 1 1 3 Beskidy Bielsko Biała 1 3 0 3 0 3 3 3 1 3 Podwawelski Kraków 1 3 0 3 3 0 0 3 1 3 Tabela 1 Podwawelski Kraków 3 6 9 1 2 Tecza Budki Piaseckie 3 5 6 6 3 Beskidy Bielsko Biała 3 4 5 7 4 Warmia Lidzbark Warmiński 3 3 3 9 Grupa E Dekorglass Działdowo Aleksandra Grzebska Wiktoria Piórkowska Noteć Inowrocław 1 3 3 0 0 3 1 3 0 3 Arka Ryki 0 3 1 3 2 3 2 3 AZS PWSiP Łomża 0 3 0 3 0 3 0 3 Tabela 1 Arka Ryki 3 6 9 3 2 Noteć inowrocław 3 5 8 5 3 AZS PWSiP Łomża 3 4 5 6 4 Dekorglass Działdowo 3 3 1 9 Juniorzy Grupa C Ostródzianka II Ostróda Bartosz Kraszyński Jedrzej Żebrowski Paweł Michalak ZKS II Drzonków 3 2 1 3 1 3 3 2 3 1 3 1 AZS Politechnnika Rzeszowska 0 3 1 3 1 3 1 3 Tabela 1 Politechnika Rzeszowska 2 4 6 0 2 Ostródzianka Ii Ostróda 2 3 3 5 3 ZKS II Drzonków 2 2 2 6 Grupa D Ostródzianka I Ostróda Kacper Petaś Krystian Kawiak Jacek Barbachowski Hals Warszawa 3 0 3 0 3 0 3 0 EMDEK Bydgoszcz 3 0 3 0 3 0 3 0 AZS AWFiS Gdańsk 3 0 3 2 3 1 3 0 Tabela 1 Ostródzianka I ostróda 3 6 9 0 2 Hals Warszawa 3 5 6 4 3 AZS AWFiS Gdańsk 3 4 4 6 4 EMDEK Bydgoszcz 3 3 0 9 Grupa F Mlexer Elbląg Dominik Grzelak Radosław Przeździecki Damian Stalewski Olimpia Unia Grudziądz 0 3 0 3 0 3 0 3 Pogoń Lębork 0 3 0 3 2 3 0 3 Podwawelski Kraków 0 3 0 3 0 3 0 3 Tabela 1 Podwawelski Krakow 3 6 9 3 2 Olimpia Unia Grudziądz 3 5 7 3 3 Pogoń Lębork 3 4 5 6 4 Mlexer Elbląg 3 3 0 9 Fot Krzysztof Jarmołowicz Ćwierćfinały Energa Manekin Toruń SMS I Włodawa 3 0 3 2 3 2 3 0 Dojlidy I Białystok Ostródzianka I Ostróda 1 3 0 3 0 3 3 2 1 3 Politechnika Rzeszów Podwawelski Kraków 3 1 2 3 3 0 3 0 3 0 Dwójka Rawa Mazowiecka ZKS I Drzonków 1 3 3 2 0 3 0 3 0 3 Półfinały Energa Manekin Toruń Ostródzianka I Ostróda 3 1 3 0 2 3 3 0 3 1 Politechnika Rzeszowska ZKS I Drzonków 0 3 1 3 2 3 0 3 Finał Energa Manekin Toruń ZKS I Drzonków Tenis stołowy Lidzbark Warmiński Ostróda Działdowo Elbląg sport młodzieżowy wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/tenis-stolowy-2/19134-dru%C5%BCynowe-mp-junior%C3%B3w-ostr%C3%B3da-2016-%E2%80%93-czy-w%C5%82asne-%C5%9Bciany-pomog%C4%85 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Aktualności - WAMA-SPORT
    16 Mistrzostwa Województwa SZS Sztafet Mieszanych Iława 2016 Pisz i gospodarze w siódmym niebie Olsztyn zadowolony Kategoria Lekka atletyka Na terenach wokół Stadionu Miejskiego w Iławie odbyły się w czwartek 298 kwietnia Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Więcej informacji Poprawiono piątek 29 kwietnia 2016 9 43 Odsłony 111 Finał Krajowy Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku Kwartet z Warmii i Mazur przed fascynująca przygodą Kategoria Piłka nożna 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie poznamy triumfatorów XVI Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Więcej informacji Poprawiono piątek 29 kwietnia 2016 7 59 Odsłony 55 Wiosną zadbasz o ciało ducha i bezpieczeństwo w MOSiR em Aktywni elblążanie Kategoria Sporty inne Wiosna to najlepszy czas na zmiany i doskonały moment by jak najlepiej zadbać o własne ciało i kondycję Jedną z Więcej informacji Poprawiono piątek 29 kwietnia 2016 8 32 Odsłony 26 Mistrzostwa Województwa SZS Chłopców Szkół PNG 2016 Ełk zbiera perły do korony Kategoria Koszykówka W Olsztynie hala ul Szewczenki odbył się w czwartek 28 kwietnia finał wojewódzki Mistrzostw Zzkolnego Związku Więcej informacji Poprawiono czwartek 28 kwietnia 2016 21 19 Odsłony 50 XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warmia Mazury 2016 Talenty w całej okazałości Kategoria Olimpiada młodzieży W najbliższy weekend 29 30 kwietnia rozpoczną się pierwsze konkurencje XII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Więcej informacji czwartek 28 kwietnia 2016 16 47 Odsłony 57 O Puchar Burmistrza Kętrzyna Młodzi akademicy nie dali pograć rywalom Kategoria Siatkówka W sobotę 23 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o puchar Burmistrza Miasta Więcej informacji czwartek 28 kwietnia 2016 11 33 Odsłony 47 Słabo w Centralnej Lidze i Makroregionie Jeden punkt jedna bramka Kategoria Piłka nożna Słabo spisują się młodzieżowe zespoły Warmii i Mazur w klubowych rozgrywkach poza regionem W Centralnej Lidze Juniorów Więcej informacji Poprawiono czwartek 28 kwietnia 2016 10 14 Odsłony 41 Ogólnopolska konsultacja Wałcz 2016 To jeszcze nie zawody a małe rozeznanie Kategoria Kajakarstwo W Wałczu w miniony weekend 23 24 kwietnia odbyła się ogólnopolska konsultacja juniorów i juniorów młodszych Więcej informacji Poprawiono czwartek 28 kwietnia 2016 9 41 Odsłony 51 Drużynowe Mistrzostwa Województwa SZS Szkół Podstawowych W Ostródzie gospodynie i Pisanica Kategoria Tenis stołowy W środę 27 kwietnia w hali OCSiR w Ostródzie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Więcej informacji Poprawiono czwartek 28 kwietnia 2016 10 55 Odsłony 104 Mistrzostwa województwa WMZ LZS 2016 Panie z Ząbrowa i panowie z Kozłowa Kategoria Siatkówka W miniona niedzielę 24 kwietnia odbyły się finałowe turnieje Mistrzostw Województwa Warmińsko Mazurskiego Zrzeszenia LZS Więcej informacji środa 27 kwietnia 2016 21 13 Odsłony 95 Finaliści Licealiady chłopców zagrali w Uranii Tym razem mistrzem VIII LO Olsztyn Kategoria Siatkówka W Uranii odbyły się w środę 27 kwietnia Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w siatkówce chłopców szkół Więcej informacji Poprawiono środa 27 kwietnia 2016 22 17 Odsłony 101 XXVI Międzynarodowe MP Masters Tarce 2016 Lata lecą a oni dźwigają Kategoria Podnoszenie ciężarów W miejscowości Tarce koło Jarocina odbyły się w miniony weekend 23 24 kwietnia Międzynarodowe

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/aktualno%C5%9Bci-3?limit=16&start=16 (2016-05-01)
    Open archived version from archive