archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Aktualności - WAMA-SPORT
    Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale sportowe II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego Jeziorany 2016 Marta z tytułem ale wszyscy są naszymi nadziejami poniedziałek 25 kwietnia 2016 20 00 Biegi długodystansowe Zadbaj o formę i jazda Trasa marzenie Wiewiórczą Ścieżką wokół jeziora środa 27 kwietnia 2016 10 19 Kategoria Pływanie Grand Prix Polski Szczecin 2016 Paulina Zachoszcz najszybszą żabką Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 22 08 Kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski wyznaczono w Szczecinie Obsada jak zwykle liczna i mocna a wśród uczestników także pływacy z Olsztyna i Elbląga W Kategoria Lekka atletyka X Mityng z okazji 225 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Działdowo 2016 Wreszcie na stadionie Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 21 56 Na stadionie MOSiR u w Działdowie odbył się w sobotę 30 kwietnia X Mityng Lekkoatletyczny z okazji 225 rocznicy Kategoria Piłka ręczna KS Meble Wójcik zdobył Poznań i gra do końca Chwila niepewności trwała krótko Więcej informacji niedziela 1 maja 2016 6 16 Piłkarze ręczni KS Meble Wójcik wygrali trudny mecz w Poznaniu z MKS em 29 21 17 13 i po porażce Warmii Kategoria Siatkówka KPS CST Consulting Choroszcza walczy o II ligę Halinów ograł olsztynian ale nadzieje nadal duże Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 20 40 Mistrz III ligi warmińsko mazurskiej KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn walczy o II ligę W hali ZSO nr 4 Kategoria Piłka ręczna Start Elbląg zagra jednak o brąz Fatalne dziesięć minut Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 19 13 Rywalizacja piłkarek ręcznych Startu Elbląg i MKS Lublin rozstrzygnęła się w trzech meczach Mistrzynie Polski przystąpiły Kategoria Piłka ręczna Warmia po porażce w Gdańsku bez bufora bezpieczeństwa Szkoda że ich nie dogonili Więcej informacji niedziela 1 maja 2016 6 17 Emocje mamy zapewnione do ostatniej kolejki I ligi Piłkarze ręczni Warmii Traveland w meczu na szczycie przegrali w Kategoria Kajakarstwo I Regaty Eliminacyjne Seniorów Wałcz 2016 To będzie gorąca niedziela na razie piękny wyścig Martyny Lisieckiej Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 17 42 W Wałczu trwają w ten weekend 30 kwietnia 1 maja Eliminacyjne Regaty Seniorów które w tym roku maja szczególne Kategoria Tenis stołowy Indywidualne MP Juniorów Ostróda 2016 Kacper Petaś zatrzymał się na ćwierćfinale Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 16 43 W Ostródzie w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym trwają turnieje indywidualne Niestety juz bez Kategoria Koszykówka Półfinał MP kadetek Olsztyn 2016 KKS Energa przeskoczył Koronę i myśli o Widzewie prawdziwy ból głowy Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 15 40 Kadetki KKS Energa Olsztyn są w gronie 16 najlepszych zespołów kraju co jest niewątpliwym sukcesem ale apetyt Kategoria Piłka ręczna Ćwierćfinał MP Młodziczek Elbląg 2016 Truso jeszcze ma nadzieje na awans Więcej informacji sobota 30 kwietnia 2016 14 01 Do rywalizacji o Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej przystępiły młodziczk i W tym roku w rozgrywkach Kategoria

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/index.php (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Grand Prix Polski Szczecin 2016 – Paulina Zachoszcz najszybszą żabką - WAMA-SPORT
    SZULICH Dawid 90 UKS Delfin Legionowo 2 20 31 741 9 ZBUTOWICZ Karol SOL 98 KORMORAN Olsztyn 2 23 88 687 100 metrów stylem motylkowym 1 KORZENIOWSKI Paweł 85 AZS AWF Warszawa 53 24 819 2 KRUPECKI Oskar 92 Ślask Wroclaw 54 55 761 3 STOKOWSKI Kacper 99 UKS G 8 Bielany 55 29 731 14 CHODAŃ Alan SOL 98 KORMORAN Olsztyn 58 41 620 39 MOŚCICKI Jakub SOL 01 KORMORAN Olsztyn 1 01 07 542 63 BAŁDYGA Marceli SOL 01 KORMORAN Olsztyn 1 04 98 450 1500 metrów stylem dowolnym 1 WOJDAK Wojciech 96 UKP Unia Oświęcim 15 23 52 838 2 PIELOWSKI Krzysztof 91 KORMORAN Olsztyn 15 23 92 837 3 KAŁUŻYŃSKI Antoni 99 MUKP Warszawianka Wodny Park 15 39 23 797 7 KUBKOWSKI Bartłomiej 95 KORMORAN Olsztyn 16 15 19 712 8 MACNER Michał SOL 99 KORMORAN Olsztyn 16 16 57 709 11 MOŚCICKI Jakub SOL 01 KORMORAN Olsztyn 16 41 28 658 29 BAŁDYGA Marceli SOL 01 KORMORAN Olsztyn 17 32 39 566 30 BRUZDEWICZ Hubert SOL 02 KORMORAN Olsztyn 17 35 61 561 47 JURCZAK Kacper SOL 01 KORMORAN Olsztyn 18 22 52 493 II blok Kobiety 100 metrów stylem dowolnym 1 DOWGIERT Anna 90 Ślask Wroclaw 56 16 797 2 URBAŃCZYK Aleksandra 87 AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ 56 27 792 3 SOKOŁOWSKA Diana 96 AZS AWFiS Gdańsk 56 60 778 8 CZERNIAK Monika 92 KORMORAN Olsztyn 58 61 701 38 WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 1 02 28 584 46 DOMŻALSKA Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1 02 83 569 50 metrów stylem klasycznym 1 ZACHOSZCZ Paulina 93 AZS UWM Olsztyn 32 01 781 2 SAMUŁA Wiktoria SL 99 AZS UMCS Lublin 33 04 710 3 IWANOWSKA Alexandra 00 MKS Juvenia Wrocław 33 27 695 8 WIKIEŁ Żaklina 00 KORMORAN Olsztyn 35 05 595 200 metrów stylem motylkowym 1 KOWALSKA Agata 93 AZS AWF Warszawa 2 19 51 665 2 MUSIOŁ Wiktoria SO 98 UKP Unia Oświęcim 2 21 69 635 3 FILIPEK Jagoda SWR 99 Ślask Wroclaw 2 21 77 634 9 JASZCZUK Ewa SOL 02 KORMORAN Olsztyn 2 30 17 533 13 SZELUGA Wiktoria SOL 01 KORMORAN Olsztyn 2 32 25 512 19 CHODYNA Kinga 00 KORMORAN Olsztyn 2 35 75 478 200 metrów stylem zmiennym 1 TCHÓRZ Alicja 92 MKS Juvenia Wrocław 2 15 96 798 2 GRALEWSKA Kalina 96 MUKP Warszawianka 2 20 86 717 3 ADAMCZYK Julia SL 99 AZS UMCS Lublin 2 24 91 659 21 WIKIEŁ Żaklina 00 KORMORAN Olsztyn 2 34 85 540 400 metrów stylem dowolnym 1 KARPISZ Milena 97 Piątka Konstantynów Łódzki 4 16 31 804 2 ŻUKOWSKA Paula 93 MKS Juvenia Wrocław 4 16 52 802 3 PIECHOTA Paulina 99 UKS 190 Łódź 4 16 68 800 4 CZERNIAK Monika 92 KORMORAN Olsztyn 4 18 39 785 10 WIKIEŁ Manuela 92 AZS UWM Olsztyn 4 34 83 652 24 JASZCZUK Ewa SOL 02 KORMORAN Olsztyn 4 45 56 581 30 CHODYNA Kinga 00 KORMORAN Olsztyn 4 51 52 546 31 SZELUGA Wiktoria

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/plywanie-2/19151-grand-prix-polski-szczecin-2016-%E2 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • X Mityng z okazji 225 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Działdowo 2016 – Wreszcie na stadionie - WAMA-SPORT
    8 49 2 Artur Cytlał UKS MOSiR Działdowo 8 49 3 Oskar Zero SP 3 Działdowo 8 94 100m młodziczek 1 Wioletta Kitewska AZS UWM Olsztyn 14 21 2 Aleksandra Czarnecka AZS UWM Olsztyn 14 61 3 Justyna Kawecka LUKS Lidzbark 14 82 100m kobiet 1 Izabella Gulajska ZS nr 2 Działałdowo 15 64 3 Weronika Klonowska Gim 1 Działdowo 16 68 100m mężczyzn 1 Mateusz Plona UKS Atos Woźnice 11 72 2 Rafał Stupski AZS AWFiS Gdańsk 12 11 3 Kamil Sowiński Działdowo 12 83 300m młodziczek 1 Wioletta Kitewska AZS UWM Olsztyn 47 38 2 Emilia Rębowska Gim 1 Działdowo 49 93 3 Jolanta Sumińska AZS UWM Olsztyn 50 28 300m młodzików 1 Bartosz Turek UKS Atos Woźnice 42 5 2 Patryk Pieczułajtis Jedynka Bartoszyce 43 01 3 Jakub Piotrowski Gim 1 Działdowo 46 10 300m kobiet 1 Adrianna Kłosowska UKS MOSiR Działdowo 48 95 2 Izabella Gujalska ZS nr 2 Działdowo 50 33 3 Martyna Konarzewska UKS MOSiR Działdowo 51 40 300m mężczyzn 1 Rafał Słupski AZS AWFiS Gdańsk 38 14 2 Jarosław Gulajski 42 42 3 Kacper Kownacki Gim 2 Działdowo 44 75 600m młodziczek 1 Oliwia Połujańska UKS Bartoszyce 1 42 53 2 Wiktoria Domurat MLKS Ostróda 1 49 38 3 Julia Pętlicka AZS UWM Olsztyn 1 51 11 600m chłopców 1 Wiktor Masiak SP 3 Działdowo 1 46 65 2 Bartosz Górczyński AZS UWM Olsztyn 1 46 69 3 Damian Zyśkowski AZS UWM Olsztyn 1 49 54 600m dziewcząt 1 Justyna Rumińska ASZ UWM Olsztyn 1 53 51 2 Alicja Piechocka MLKS Ostróda 1 58 29 3 Kinga Tchórz MLKS Ostróda 2 04 54 1000m młodzików 1 Bartłomiej Pawłowski UKS Bartoszyce 3 06 83 2 Michał Dziaduszek UKS Bartoszyce 3 07 17 3 Adam Jedamski Gim 1 Działdowo 3 23 25 1000m kobiet 1 Karolina Greber UKS Jedynka Bartoszyce 3 11 78 2 Martyna Konarzewska UKS MOSiR Działdowo 3 15 17 3 Katarzyna Kuczyńska UKS Bartoszyce 3 31 20 1000m mężczyzn 1 Kacper Dwórznik Gimnazjum nr 2 Działdowo3 23 95 2 Norbert Kozłowski Gim 1 Działdowo 3 24 20 3 Tomasz Józefowski Gim 1 Działdowo 3 25 34 pchnięcie kulą kobiet 1 Julia Miranowska 8 91 2 Zuzanna Krupa Gim 2 Działdowo 8 84 3 Julia Śliwka Gim 1 Działdowo 8 83 pchnięcie kulą mężczyzn 1 Adam Kozicki Gim 1 Działdowo 12 02 2 Kacper Świątkiewicz Gim 2 10 79 3 Jędrzej Piórek Gim 1 10 76 skok w dal kobiet 1 Emilia Rębowska Gim 1 Działdowo 4 27 2 Natalia Juchnowska UKS MOSiR Działdowo 4 14 3 Adrianna Kłosowska UKS MOSiR Działdowo 4 10 skok w dal mężczyzn 1 Szymon Andrejenko Gimnazjum nr 2 Działdowo 5 54 2 Mateusz Plona UKS Atos Woźnice 5 45 3 Tomasz Kaczorowski Gim 1 Działdowo 4 91 rzut piłeczką palantowa chłopców 1 Artur Cytlał UKS MOSiR Działdowo 52 50 2 Artur Pruska SP 3 Działdowo 48 00 3 Oskar Zero SP 3 Działdowo 47 00 rzut piłeczką palantowa dziewcząt 1 Patrycja Moszczyńska LUKS Lidzbark 38 50 2

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/lekka-atletyka-2/19157-x-mityng-z-okazji-225-rocznicy-uchwalenia-konstytucji-3-maja-%E2 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • KS Meble Wójcik zdobył Poznań i gra do końca – Chwila niepewności trwała krótko - WAMA-SPORT
    4 Kamil Netz 1 Damian Malandy 2 Mikołaj Kupiec 4 Michal Tórz Bardzo wysokie i pewne zwycięstwo elblążan którzy w stolicy Wielkopolski zaprezentowali się bardzo korzystnie Wprawdzie mieli mały przestój na początku drugiej części spotkania kiedy nawet na chwilę oddali prowadzenie 40 minuta 18 19 ale był to tylko moment niepewności Końcówka w wykonaniu meblarzy okazała się popisowa czym wywarli na obserwatorach duże wrażenie Przygotowanie fizyczne i szeroki skład wartościowych graczy procentują na finiszu sezonu Rywalom brakuje pary wtedy elblążanie przyspieszają i wtedy widać tę dużą różnicę Ostatnie spotkania ze Spójnią Gdynia i Muellerem Grudziądz nie powinny być kłopotliwe Najbardziej przewidywalny scenariusz to zajęcie drugiej pozycji i udział w barażach Zresztą nie do końca wiadomo czy sportowe rozstrzygnięcia będą miały kluczowe znaczenie bowiem pełną parą idą prace by powstała wzorem PLUS LIGI także profesjonalna liga w piłce ręcznej A tu najważniejsze są pieniądze Kto je ma ten będzie grać Wyniki MUELLER MKS Grudziądz Spójnia Gdynia 27 36 14 16 MKS Poznań KS Meble Wójcik Elbląg 21 29 13 17 SMS ZPRP Gdańsk MKS Real Astromal Leszno 32 30 12 16 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24 28 13 14 KPR Wolsztyniak Wolsztyn Wybrzeże Gdańsk OKPR Warmia Traveland Olsztyn 22 21 14 11 Sokół Browar Kościerzyna Orlen Wisła II Płock 29 25 16 12 MKS Kalisz ŚKPR Świdnica 31 31 16 17 Tabela 1 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 24 41 696 535 2 KS Meble Wójcik Elbląg 24 40 716 578 3 Wybrzeże Gdańsk 24 39 687 561 4 MKS Real Astromal Leszno 24 30 672 629 5 MKS Kalisz 25 30 668 662 6 Spójnia Gdynia 24 29 634 587 7 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24 24 660 657 8 Orlen Wisła II Płock 24 23 668 675 9 Sokół Browar Kościerzyna 25 21 663 699 10 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 24

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/pilka-reczna-2/19156-ks-meble-w%C3%B3jcik-zdoby%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • KPS CST Consulting Choroszcza walczy o II ligę – Halinów ograł olsztynian, ale nadzieje nadal duże - WAMA-SPORT
    nadal są duże KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn Karol Dziuba Krzysztof Rawski Arkadiusz Truskowski Michał Bakuła Adam Kapelański Adam Kowzowicz Rafał Gnatowski l oraz Grzegorz Uziałło Bartosz Tomczak l Jarosław Karpiński Adam Awiżeń Jacek Cząstkiewicz Mateusz Grzywiński Piątek 29 kwietnia LUKS Biebrza Lipsk KS Lesan Halinów 0 3 18 25 19 25 19 25 MKS Zduńska Wola KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn 0 3 23 25 14 25 20 25 Olsztynianie bardzo dobrze weszli w turniej W pierwszym bardzo ryrównanym secie wykazali dużą koncentrację W końcówce wyszli na prowadzenie i go nie oddali choć rywale naciskali To był istotny moment ale najważniejszy nastąpił w drugiej partii Świetne zagrywki Michała Bakuły i doskonały blok zupełnie rozbiły gardę gości Przewaga sięgała dziesięciu oczek a siatkarze MKS u sprawiali wrażenie pogodzonych z porażką W trzeciej i ostatniej odsłonie olsztynianie spokojnie dokończyli dzieło Rozegrali dobry mecz nabrali pewności siebie co na pewno przyda się w sobotniej potyczce z Halinowem Sobota 30 kwietnia KS Lesan Halinów KPS CST Consulting Choroszcza Olsztyn 3 0 26 24 25 19 25 19 W sobotnim spotkaniu olsztynianianie wypadli dużo słabiej ale gra sie tak jak przeciwnik pozwala Rywale z Halinowa pokazali dobrą solidną siatkówke nie mieli właściwie słabych punktów W pierwszym secie goście prowadzili wyraźnie ale zryw Chroszczy sprawił że gospodarze mieli nawet setola Rywale jednak od razu po naszej zagrywce wyrównali a potem kolejne dwie akcje przyniosły im zwycięstwo W kolejnych odsłonach Halinów kontrolował sytuację tego dnia byl po prostu lepszy Oby zagral podobnie w niedzielę ze Zduńską Wolą Wtedy sytuacja będzie jasna Olsztynianie wygrywając z Lipskiem zapewnią sobie awans do finału I na taki scenariusz liczymy LUKS Biebrza Lipsk MKS Zduńska Wola 0 3 25 27 9 25 23 25 Niedziela 1 maja 11 00 MKS Zduńska Wola KS Lesan Halinów 13 00 KPS CST Consulting Choroszcza

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/siatkowka-2/19139-kps-cst-consulting-choroszcza-olsztyn-rozpoczyna-b%C3%B3j-o-ii-lig%C4 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Start Elbląg zagra jednak o brąz – Fatalne dziesięć minut - WAMA-SPORT
    i MKS Lublin rozstrzygnęła się w trzech meczach Mistrzynie Polski przystąpiły do trzeciego spotkania w elbląskiej hali CSiB z zaliczką dwóch zwycięstw co w sferze mentalnej jest ogromnym atutem Lublinianki to wykorzystały i wygrały kolejną potyczkę 27 22 12 11 Elblążankom pozostała walka o brązowy medal i trzeba się na tym skupić bo jest o co grać EKS Start Elbląg MKS Selgros Lublin 22 27 11 12 EKS Start Elbląg Szywerska Warywoda Dankowska Hawryszko Waga 2 Muchocka 1 Jędrzejczyk 1 Matuszczyk Kwiecińska 4 Szopińska Pinda Gerej Lisewska 10 Balsam 1 Świerżewska Andrzejewska 2 Elblążanki grały w tym spotkaniu nerwowo i trudno się dziwić bo znalazły się pod ścianą W pierwszej części mistrzynie Polski uzyskały nieznaczna przewagę W 20 min prowadziły 8 5 Dopiero zryw elblążanek w końcówce pozwolił na zniwelowanie strat Przez moment Start nawet prowadził Gra zespołu MKS wyglądała jednak solidniej nie było większych przestojów Do 50 minuty wynik oscylował w granicach remisu W pewnym momencie gospodynie na chwilę odskoczyły nawet na dwa trafienia W ostatnich dziesięciu minutach elblążanki stanęły w miejscu i doświadczone rywalki błyskawicznie to wykorzystały Zdobyły kilka bramek pod rząd i było po herbacie Rutyna i bardziej wyrównany skład zrobiły swoje Nam nie pomógł popis rzutowy Lisewskiej zdobywczyni 10 bramek Oczywiście nadal jesteśmy w grze bo ewentualne zdobycie brązu nie wiadomo jeszcze z kim zagramy Vistalem czy Pogonią będzie i tak dużym sukcesem elbląskiego teamu Piłka ręczna Start Elbląg sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/pilka-reczna-2/19155-start-elbl%C4 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Warmia po porażce w Gdańsku bez bufora bezpieczeństwa – Szkoda, że ich nie dogonili - WAMA-SPORT
    jednego oczka zakładamy że elblążanie wygrają w Poznaniu Są dwie kolejki do końca i olsztynianie nie mogą się już potknąć i teoretycznie nie powinni bo grają z Pomezanią i SMS Gdańsk Wybrzeże Gdańsk Warmia Traveland Olsztyn 22 21 14 11 Warmia Traveland Olsztyn Łukasz Zakreta Mateusz Gawryś oraz Karol Królik 1 Szymon Hegier 0 Mateusz Kopyciński 3 Michał Sikorski 0 Daniel Żółtak 2 Michal Krawczyk 0 Paweł Deptuła 4 Dominik Droździk 0 Radosław Dzieniszewski 4 Marcin Malewski 7 Sebastian Koledziński 0 W takich spotkaniach dużą role odgrywają emocje i niewątpliwie łut szczęścia Olsztynianie kiepsko weszki w to spotkanie i przez całą pierwsza część przegrywali różnicą dwóch bramek W efekcie przegrali trzema i było to z pewnością niepokojące ale Warmia potrafiła wielokrotnie wyjść obronną ręka z większych tarapatów Gdy jednak w 40 minucie było 18 12 a w 45 min 20 14 dla gospodarzy wydawało się że przy równej klasie drużyn odrobienie strat jest niemożliwie A jednak w ostatnim kwadransie sytuacja na parkiecie odwróciła się diametralnie W ciągu 10 minut lider zbliżył się do Wybrzeża na jedno trafienie W 55 min było zaledwie 21 20 dla gdańszczan i sprawa wyniku znów stała się absolutnie otwarta Tylko wiadomo jak się gra takie końcówki na boiskach rywali zwłaszcza legendarnego Wybrzeża Rezultat z 55 minuty trwał na tablicy niezmiennie W 59 min obie drużyny zdobyły po jednej bramce Na kilkanaście sekund przed syrena Łukasz Zakreta obronił karnego ale było już zdecydowanie za mało czasu by doprowadzić do wyrównania Mimo porażki sytuacja Warmii Traveland jest nadal bardzo korzystna choć już nie komfortowa Najważniejsze że olsztynianie wszystko mają w swoich rękach Jeśli wygrają dwa mecze raz mogą nawet zremisować nikt ich nie wyprzedzi Będzie presja ale trzeba sobie z nią poradzić Wyniki MUELLER MKS Grudziądz Spójnia Gdynia 27 36 14 16 MKS Poznań KS Meble Wójcik Elbląg 21 29 13 17 SMS ZPRP Gdańsk MKS Real Astromal Leszno 32 30 12 16 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24 28 13 14 KPR Wolsztyniak Wolsztyn Wybrzeże Gdańsk OKPR Warmia Traveland Olsztyn 22 21 14 11 Sokół Browar Kościerzyna Orlen Wisła II Płock 29 25 16 12 MKS Kalisz ŚKPR Świdnica 31 31 16 17 Tabela 1 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 24 41 696 535 2 KS Meble Wójcik Elbląg 24 40 716 578 3 Wybrzeże Gdańsk 24 39 687 561 4 MKS Real Astromal Leszno 24 30 672 629 5 MKS Kalisz 25 30 668 662 6 Spójnia Gdynia 24 29 634 587 7 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24 24 660 657 8 Orlen Wisła II Płock 24 23 668 675 9 Sokół Browar Kościerzyna 25 21 663 699 10 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 24 17 558 634 11 SMS ZPRP Gdańsk 24 17 670 722 12 MKS Poznań 24 15 606 634 13 ŚKPR Świdnica 24 7 560 729 14 MUELLER MKS Grudziądz 24 5 07 763 Olsztyn Piłka ręczna sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/pilka-reczna-2/19154-warmia-po-pora%C5%BCce-w-gda%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów Wałcz 2016 – To będzie gorąca niedziela, na razie piękny wyścig Martyny Lisieckiej - WAMA-SPORT
    2016 17 42 Poprawiono sobota 30 kwietnia 2016 17 42 Odsłony 22 Fot Janusz Milewski W Wałczu trwają w ten weekend 30 kwietnia 1 maja Eliminacyjne Regaty Seniorów które w tym roku maja szczególne znaczenie Właśnie tu rozgrywa się pierwszy etap selekcji do reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro Kto znajdzie się w czołowej dwójce konkurencji olimpijskich poważnie zbliży się do wymarzonego startu w Brazylii Inni też walczą o jak najwyższe pozycje by zachować szansę startu w osadach Zresztą nie tylko o igrzyska chodzi Wśród uczestników jest wielu młodzieżowców Zajęcie wysokiego miejsca kwalifikacjach to obecność w kadrze i konkretne przywileje Nie ulega wątpliwości że poważnym kandydatem do olimpijskiej w ekipie kajakarzy Warmii i Mazur jest Denis Ambroziak Plasetex KSC Olsztyn ale sprinterzy startują w niedzielę W sobotę odbywały się głównie przejazdy w konkurencjach nieolimpijskich Drugi nasz potencjalny olimpijczyk kanadyjkarz Mateusz Kamiński OKSW Olsztyn był piąty na 500 metrów Mamy nadzieje że na olimpijskim dystansie 1000 m przynajmniej powtórzy wynik i będzie brany pod uwagę do dwójki Zakwalifikował się również do niedzielnego wyścigu na 200 metrów podobnie jak Tomasz Barniak OKSW który wygrał finał B 500 metrów a w sprincie czuje się najlepiej Znakomicie popłynęła Martyna Lisiecka Plastex KSC Olsztyn w k 1 1000 metrów zajmując trzecie miejsce Dorota Kozakiewicz Koszałek Opałek Węgorzewo była druga w c 1 1000 m a Dominik Wróblewski Sokół Ostróda był drugi w finale B w k 1 1000 i w hierarchii młodzieżowców uplasował się wysoko Olsztyn Kajakarstwo Ostróda Węgorzewo sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kajakarstwo-3/19153-i-regaty-eliminacyjne-senior%C3%B3w-wa%C5 (2016-05-01)
    Open archived version from archive