archive-pl.com » PL » W » WAMA-SPORT.PL

Total: 409

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 – Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej, wszyscy byli pod wrażeniem - WAMA-SPORT
    35 16 2 POLAK Wiktoria KTK Kalisz 00 31 61 3 170 TRZEBIŃSKA Aleksandra UKS KOŹMINIANKA Koźminek 00 36 31 4 182 MAJEWSKA Oliwia UKS Copernicus SMS Toruń 00 37 66 5 200 SUMKYTE Viktorija Litwa 00 53 62 6 KOWALSKA Julia KTK Kalisz 00 55 40 28 WIEREMIEJCZYK Kamila WMKS Olsztyn 02 25 80 37 NIEDŹWIEDZKA Kamila WMKS Olsztyn 02 57 54 Kategoria juniorka 15 km 1 PIKULIK Wiktoria KK Ziemia Darłowska 22 21 99 2 RÓŻYŃSKA Nikola ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz 00 13 48 3 TOPOLSKA Karina KK Ziemia Darłowska 00 21 65 4 BALEISYTE Oliyija Litwa GK PLANET X BOGO Szczecin 00 21 91 5 NERLO Aurela LKS ATOM Dzierżoniów 00 40 04 6 KAZLAUSKAITE Litwa Kristina Litwa 00 48 44 22 KAMIENIECKA Maria MSR D C M Mrągowo 03 58 77 Kategoria młodzik 5 km 1 FRĄTCZAK Radosław UKS Copernicus Toruń 07 43 17 2 TRZĘSOWSKI Konrad KTK Kalisz 00 02 97 3 WOŹNIAK Karol LKKS GÓRNIK Wałbrzych DZT Serwice 00 09 53 4 LEWANDOWSKI Radosław TKK Pacific Toruń 00 12 31 5 ŻEBROWSKI Dominik UKS Copernicus Toruń 00 14 73 6 GIERYK Kacper MKS EMDEK Bydgoszcz 00 19 63 10 RABIZO Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 00 33 91 20 NALEPA Bartosz MSR D C M Mrągowo 01 00 05 22 POLEWACZYK Karol MSR D C M Mrągowo 01 05 87 26 WELENS Szymon UKS Przyjaźń Bartoszyce 01 09 35 47 TARASZKIEWICZKacper MSR D C M Mrągowo 02 04 48 Kategoria junior młodszy 10 km 1 PAPIERSKI Damian UKS KOŹMINIANKA Koźminek 14 09 30 2 FRĄCKOWIAK Jakub KKS Gostyń 00 08 17 3 ŚMIESZEK Jakub KK Tarnovia Tarnowo Podgórne 00 09 05 4 WAWRZYNIAK Karol UKS Copernicus SMS Toruń 00 09 75 5 RICHTER Wiktor UKS KOŹMINIANKA Koźminek 00 11 35 6 WALKOWIAK Kacper UKS Copernicus SMS Toruń 00 16 53 18 CHODAŃ Maciej LKK WARMIA Biskupiec 00 43 88 31 ŁYSAK Dawid LKK WARMIA Biskupiec 01 01 38 33 SMOLIŃSKI Filip Olsztyński Klub Kolarski 01 02 90 Kategoria junior 15 km 1 KRAWCZYK Szymon KTK Kalisz 19 35 06 2 KUŚWIK Przemysław KTK Kalisz 00 33 30 3 RUDYK Bartosz ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz 00 36 46 4 ZDUN Karol KKS Gostyń 00 45 40 5 BYSTRZYCKI Wojciech UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik 00 53 64 6 ŚMIESZEK Norbert KK Tarnovia Tarnowo Podgórne 00 54 23 9 KOSTRUBSKI Paweł LKK WARMIA Biskupiec 01 10 01 32 PRZYBYLSKI Dawid WMKS Olsztyn 02 04 46 43 BURCZAK Dawid LKK WARMIA Biskupiec 02 37 74 51 NALEPA Michał MSR D C M Mrągowo 04 38 48 Wyścig ze startu wspólnego Kategoria młodzik 17 3 km 1 FRĄTCZAK Radosław UKS Copernicus Toruń 00 40 18 2 MAJEWSKI Kacper KKS Gostyń 3 LEWANDOWSKI Radosław TKK Pacific Toruń 4 TRZĘSOWSKI Konrad KTK Kalisz 5 WŁODARCZYK Mateusz MLKS Wieluń 6 RABIZO Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce 15 CHODAŃ Wiktor LKK Warmia Biskupiec 29 BUDZISZEWSKI Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 31 BEŁDOWSKI Łukasz LKK Warmia Biskupiec 37 WÓJCICKI Dominik LKK Warmia Biskupiec 38 POLEWACZYK

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kolarstwo-3/19077-i-seria-pucharu-polski-grudzi%C4%85dz-2016-%E2%80%93-czas%C3%B3wka-pod-dyktando-marty,-inni-te%C5%BC-si%C4%99-pokazali (2016-05-01)
    Open archived version from archive


  • Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka – Wszyscy trzymamy kciuki! - WAMA-SPORT
    Szachy Szermierka Taekwondo Tenis Tenis stołowy Triathlon Unihokej Warcaby Wioślarstwo Zapasy Żeglarstwo Sporty inne Szukaj wg tagów Publicystyka O Portalu Współpraca Kontakt Polityka prywatności Archiwum Szukaj na WAMA SPORT Szukaj Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki Szczegóły Kategoria Kajakarstwo poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Poprawiono poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Odsłony 352 Fot Janusz Milewski Denis Ambroziak nadal pozostaje naszym poważnym faworytem do udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Sprinter Plastex Kayak Sport Club Olsztyn po nieudanym poprzednim sezonie przepracował okres przygotowawczy bardzo solidnie Z dużymi nadziejami i szansami przystąpi w najbliższy weekend w Wałczu do eliminacji krajowych do IO Brazylia 2016 Polska zdobyła już kwalifikacje narodową na Igrzyska w konkurencji sprinterskiej W Wałczu trzeba wyłonić dwóch najlepszych kajakarzy którzy poprzez dwa starty w Pucharach Świata w Duisburgu Niemcy i Montemor Portugalia będą się eliminować i najlepszy wystartuje w regatach olimpijskich To zdjęcie z ostatniego sprawdzianu zawodnika przeprowadzonego przez trenera Adama Seroczyńskiego brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Sydney 2000 w k 4 1000 m Denis był mocny i oby tak było w Wałczu Kajakarstwo KSC Olsztyn denis ambroziak sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12 09 Baseball Yankeesi Działdowo rozpoczęli sezon Obiecujące otwarcie poniedziałek 25 kwietnia 2016 8 43 Kolarstwo I seria Pucharu Polski Grudziądz 2016 Fantastyczna szarża Marty Jaskulskiej wszyscy byli pod wrażeniem niedziela 24 kwietnia 2016 17 51 Kajakarstwo Nadchodzą najważniejsze dni w życiu Denisa Ambroziaka Wszyscy trzymamy kciuki poniedziałek 25 kwietnia 2016 7 28 Gale sportowe II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kajakarstwo-3/19095-nadchodz%C4%85-najwa%C5%BCniejsze-dni-w-%C5%BCyciu-denisa-ambroziaka-%E2%80%93-wszyscy-trzymamy-kciuki (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • II Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego Jeziorany 2016 – Marta z tytułem, ale wszyscy są naszymi nadziejami - WAMA-SPORT
    Biała Podlaska sztafeta 4 400 m I miejsce Mistrzostwa Polski AZS Biała Podlaska sztafeta 4 400 m I miejsce Mistrzostwa Polski AZS Biała Podlaska sztafeta 4 100 m II miejsce Mistrzostwa Polski AZS Biała Podlaska sztafeta 400 m przez płotki VIII miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów Kraków sztafeta 4 400 m MARCIN KURP Automobilklub Warmiński dyscyplina sportowa sportowe rajdy samochodowe Osiągnięcia III miejsce Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski w klasie HR4 I miejsce Rajd Arłamów w klasie HR4 I miejsce 49 Rajd Dolnośląski w klasie HR4 ŁUKASZ GRABOWSKI Stowarzyszenie Rowerowy Lidzbark dyscyplina sportowa kolarstwo grawitacyjne Downhill junior Osiągnięcia VIII miejsce Mistrzostwa Europy Wisła IX miejsce Mistrzostwa Polski Kasina Wielka III miejsce Smolna Grill Contest Sopot XII miejsce I Puchar Polski Diverse Downhill Contest GRZEGORZ KLUCZEK Grunwaldzka Akademia Miecza dyscyplina sportowa sportowe walki rycerskie kat ciężka powyżej 85 kg Osiągnięcia I miejsce Turniej Bojowy Miecza Jednoręcznego V edycja Mistrzostw Polski II miejsce II Mistrzostwa Polski Miecza Długiego Grunwald I miejsce Rycerska Liga Turniejowa Grunwaldzkiej Akademii Miecza grupowo kat 3 vs 3 II miejsce Grunwaldzki Turniej Bojowy Samoczwart o statusie Mistrzostw Polski I miejsce Mistrzostwa Federacji IMCF o statusie Mistrzostw Świata Malbork mass bat tle 16vs16 IX miejsce Mistrzostwa Federacji HMBIA o statusie Mistrzostw Świata Praga pojedynek 1vs1 KLASA MUNDUROWA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM J KACZMARSKIEGO W OLSZTYNKU SKŁAD Patrycja Dorozińska Aleksandra Iwańska Karol Kucki Jakub Merchel Kamil Obuchowicz Kamil Serowiński Paweł Wachowski Łukasz Zajadlak dyscyplina sportowa żeglarstwo Osiągnięcia III miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Ratujmy Dezety Giżycko III miejsce XX Memoriał Braci Ejsmontów Węgorzewo I miejsce Regaty Babie Lato Olsztyn MICHAŁ RYNKIEWICZ Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Żardenikach dyscyplina sportowa piłka nożna tenis stołowy bocce biegi Osiągnięcia I miejsce XI Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Działdowie II miejsce X Regionalny Miting w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Elblągu I miejsce XV Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Olsztynie III miejsce indywidualnie II miejsce debel VI Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych Bocce Łupki DANIEL SZATKOWSKI Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Żardenikach dyscyplina sportowa tenis stołowy piłka nożna badminton Osiągnięcia I miejsce XI Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Działdowie III miejsce IX Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych w Badmintonie Iława I miejsce XV Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Olsztynie KATARZYNA BORYS Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Żardenikach dyscyplina sportowa tenis stołowy badminton Osiągnięcia I miejsce IX Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych w Badmintonie Iława I miejsce X Regionalny Miting w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Elblągu bieg na 800 m ARKADIUSZ PUCEK Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Żardenikach dyscyplina sportowa koszykówka na wózkach bocce Osiągnięcia I miejsce indywidualnie III miejsce drużynowo VI Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych Bocce Łupki I miejsce I Turniej Bocce Powiatu Olsztyńskiego w Żardenikach Decyzją radnych specjalne wyróżnienie otrzymali MAŁGORZATA JASIŃSKA ALE CIPOLLINI zam Barczewo gmina Barczewo data ur 18 01 1984 r dyscyplina sportowa kolarstwo szosowe Osiągnięcia Mistrzyni Polski seniorek ze startu wspólnego indywidualny wyścig szosowy IV miejsce Mistrzostwa Polski w jeździe na czas XXI miejsce Mistrzostwa Świata USA I miejsce w klasyfikacji generalnej Giro Toscania Włochy V

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/aktualno%C5%9Bci-3/931-gale-sportowe/19103-ii-gala-sportu-powiatu-olszty%C5%84skiego-jeziorany-2016-%E2%80%93-marta-z-tytu%C5%82em,-ale-wszyscy-s%C4%85-naszymi-nadziejami-2 (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Aktualności - WAMA-SPORT
    wyróżniono także szkoleniowców i działaczy Główną bohaterką stała się jednak Marta Jaskulska zawodniczka LKK Warmia Biskupiec której przyznano najważniejszy laur Sportowca Roku Więcej informacji Poprawiono poniedziałek 25 kwietnia 2016 20 10 Odsłony 306 V Gala Sportu w Barczewie Takich ambasadorów można pozazdrościć Kategoria Gale sportowe W piątek 15 kwietnia w Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie odbyła się uroczysta V Gala Sportu Więcej informacji wtorek 19 kwietnia 2016 7 41 Odsłony 42 Olsztyńska Gala Sportu Mistrzowie dnia dzisiejszego i jutra Kategoria Gale sportowe W Ratuszu odbyła się poniedziałek 11 kwietnia Olsztyńska Gala Sportu podsumowująca dokonania w roku ubiegłym ale nawiązująca do Więcej informacji poniedziałek 11 kwietnia 2016 20 50 Odsłony 161 Gala Sportu Warmii Mazur i Powiśla Olsztyn 2016 Dzięki Nim życie jest słodsze Kategoria Gale sportowe W czwartkowe 7 kwietnia popołudnie w Warmińsko Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie odbyła się doroczna Gala Sportu podczas której Więcej informacji Poprawiono czwartek 7 kwietnia 2016 21 36 Odsłony 1096 XIII Laur Najlepszym z Najlepszych Olsztyn 2016 Są naszą dumą Kategoria Gale sportowe W czwartek 31 marca marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin wręczył statuetki Laur Najlepszym z Najlepszych Gala w Filharmonii Więcej informacji piątek 1 kwietnia 2016 8 01 Odsłony 645 Biskupiecka Gala Sportu Kolarze przede wszystkim ale inni też zbierali laury Kategoria Gale sportowe We wtorkowe 22 marca popołudnie w Centrum Kultury Turystyki i Sportu odbyła się Biskupiecka Gala Sportu Więcej informacji środa 23 marca 2016 20 13 Odsłony 240 Jakub Czyżak zwycięzcą plebiscytu MOSiR Sport w kryształowej postaci Kategoria Gale sportowe Po raz kolejny odbył się plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Rozgrywek Amatorskich organizowany przez MOSiR Podczas Elbląskiej Gali Więcej informacji Poprawiono piątek 11 marca 2016 13 43 Odsłony 53 VIII Lubawska Gala Sportu 2016 Inne gusty kapituły i czytelników Kategoria Gale sportowe W piątek 4 marca w hali OSiR odbyła się VIII Lubawska

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/aktualno%C5%9Bci-3/931-gale-sportowe (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Zadbaj o formę i...jazda! – Trasa – marzenie Wiewiórczą Ścieżką wokół jeziora - WAMA-SPORT
    sposób niedozwolony zostaną zdyskwalifikowani 12 Zabrania się startu zawodnikom będącym pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających V Zgłoszenia opłata startowa Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www elektronicznezapisy pl event 213 html oraz na www 13 olecko pl oraz osobiście w dniu zawodów od godz 9 00 do godz 10 30 2 Limit uczestników 250 osób 3 Osoby biorące udział w biegu głównym muszą dokonać opłatę startową w wysokości do dnia 17 kwietnia 2016 r 35 zł w dniach 18 kwietnia 12 maja 45 zł w dniu 13 maja oraz w dniu zawodów 60 zł 4 W przypadku rejestracji na bieg opłaty należy dokonać w terminie 7 dni Po nie odnotowaniu wpłaty uczestnik zostanie usunięty z listy startowej 5 Opłaty należy dokonać na konto Stowarzyszenie Olecko Biega 08 2030 0045 1110 0000 0330 5430 z tytułem przelewu Imię ona i Nazwisko a zawodnika ów III Olecka Trzynastka do 12 05 2015 r lub w dniu zawodów w biurze 6 Kwota ta nie podlega zwrotowi bez względu na zaistniałe okoliczności 7 Nie ma możliwości przekazywania wpisowego na innych zawodników 8 Z opłaty startowej zwolnione są osoby mające 70 lat i więcej młodzież w wieku szkolnym za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz niepełnosprawni 9 Podczas odbioru pakietu zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem w celu weryfikacji danych i dowód opłaty startowej VI Klasyfikacje 1 Klasyfikacja open kobiet oraz mężczyzn 2 Klasyfikacja mieszkańców powiatu oleckiego kobiet i mężczyzn 3 Klasyfikacja drużynowa suma czasów czterech najszybszych zawodników drużyny mieszane czyli trzech mężczyzn jedna kobieta lub trzy kobiety jeden mężczyzna lub dwie kobiety dwóch mężczyzn 4 Klasyfikacja wiekowa kobiet i mężczyzn decyduje rok urodzenia Kobiety K16 16 19 1997 2000 K20 20 29 1987 1996 K30 30 39 1977 1986 K40 40 49 1967 1976 K50 50 i starsze 1966 i starsze Mężczyźni M16 16 19 1997 2000 M20 20 29 1987 1996 M30 30 39 1977 1986 M40 40 49 1967 1976 M50 50 59 1957 1966 M60 60 i starsi 1956 i starsi VII Trasa biegu IV Oleckiej Trzynastki Bieg Wiewiórczą Ścieżką wokół Jeziora Oleckie Wielkie Start i meta biegu usytuowane będą na Stadionie Miejskim w Olecku 95 trasy o nawierzchni naturalnej pozostałe 5 kostka tartan Punkty odżywcze z wodą będą znajdować się na 4 5 i 9 kilometrze Trasa nie posiada atestu PZLA VIII Nagrody 1 Za miejsca 1 3 w kategorii open puchary dla kobiet i mężczyzn 2 Za miejsca 1 3 w kategoriach wiekowych puchary dla kobiet i mężczyzn 3 Za miejsca 1 3 w kategorii najlepszy mieszkaniec powiatu oleckiego puchary 4 Za miejsca 1 3 w kategorii drużynowej puchary 5 Puchary dla najmłodszego oraz najstarszego uczestnika 6 Puchary dla zwycięzców w przypadku pobicia rekordu trasy mężczyzn 00 43 59 należący do Daniela Mikielskiego kobiet 00 53 58 należący do Beaty Pokrzywińskiej Osior 7 Nagrody z kategorii open nie dublują się z nagrodami z kategoriami wiekowymi z wyłączeniem powiatu oleckiego 8 Po głównej ceremonii wręczenia pucharów losowanie nagród rzeczowych wśród zawodników imprezy IX Program

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/biegi-dlugodystansowe-3/19120-zadbaj-o-form%C4%99-i-jazda-%E2%80%93-trasa-%E2%80%93-marzenie-wiewi%C3%B3rcz%C4%85-%C5%9Bcie%C5%BCk%C4%85-wok%C3%B3%C5%82-jeziora (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Warmia po porażce w Gdańsku bez bufora bezpieczeństwa – Szkoda, że ich nie dogonili - WAMA-SPORT
    jednego oczka zakładamy że elblążanie wygrają w Poznaniu Są dwie kolejki do końca i olsztynianie nie mogą się już potknąć i teoretycznie nie powinni bo grają z Pomezanią i SMS Gdańsk Wybrzeże Gdańsk Warmia Traveland Olsztyn 22 21 14 11 Warmia Traveland Olsztyn Łukasz Zakreta Mateusz Gawryś oraz Karol Królik 1 Szymon Hegier 0 Mateusz Kopyciński 3 Michał Sikorski 0 Daniel Żółtak 2 Michal Krawczyk 0 Paweł Deptuła 4 Dominik Droździk 0 Radosław Dzieniszewski 4 Marcin Malewski 7 Sebastian Koledziński 0 W takich spotkaniach dużą role odgrywają emocje i niewątpliwie łut szczęścia Olsztynianie kiepsko weszki w to spotkanie i przez całą pierwsza część przegrywali różnicą dwóch bramek W efekcie przegrali trzema i było to z pewnością niepokojące ale Warmia potrafiła wielokrotnie wyjść obronną ręka z większych tarapatów Gdy jednak w 40 minucie było 18 12 a w 45 min 20 14 dla gospodarzy wydawało się że przy równej klasie drużyn odrobienie strat jest niemożliwie A jednak w ostatnim kwadransie sytuacja na parkiecie odwróciła się diametralnie W ciągu 10 minut lider zbliżył się do Wybrzeża na jedno trafienie W 55 min było zaledwie 21 20 dla gdańszczan i sprawa wyniku znów stała się absolutnie otwarta Tylko wiadomo jak się gra takie końcówki na boiskach rywali zwłaszcza legendarnego Wybrzeża Rezultat z 55 minuty trwał na tablicy niezmiennie W 59 min obie drużyny zdobyły po jednej bramce Na kilkanaście sekund przed syrena Łukasz Zakreta obronił karnego ale było już zdecydowanie za mało czasu by doprowadzić do wyrównania Mimo porażki sytuacja Warmii Traveland jest nadal bardzo korzystna choć już nie komfortowa Najważniejsze że olsztynianie wszystko mają w swoich rękach Jeśli wygrają dwa mecze raz mogą nawet zremisować nikt ich nie wyprzedzi Będzie presja ale trzeba sobie z nią poradzić Wyniki MUELLER MKS Grudziądz Spójnia Gdynia 27 36 14 16 MKS Poznań KS Meble Wójcik Elbląg 21 29 13 17 SMS ZPRP Gdańsk MKS Real Astromal Leszno 32 30 12 16 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24 28 13 14 KPR Wolsztyniak Wolsztyn Wybrzeże Gdańsk OKPR Warmia Traveland Olsztyn 22 21 14 11 Sokół Browar Kościerzyna Orlen Wisła II Płock 29 25 16 12 MKS Kalisz ŚKPR Świdnica 31 31 16 17 Tabela 1 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 24 41 696 535 2 KS Meble Wójcik Elbląg 24 40 716 578 3 Wybrzeże Gdańsk 24 39 687 561 4 MKS Real Astromal Leszno 24 30 672 629 5 MKS Kalisz 25 30 668 662 6 Spójnia Gdynia 24 29 634 587 7 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24 24 660 657 8 Orlen Wisła II Płock 24 23 668 675 9 Sokół Browar Kościerzyna 25 21 663 699 10 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 24 17 558 634 11 SMS ZPRP Gdańsk 24 17 670 722 12 MKS Poznań 24 15 606 634 13 ŚKPR Świdnica 24 7 560 729 14 MUELLER MKS Grudziądz 24 5 07 763 Olsztyn Piłka ręczna sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/pilka-reczna-2/19154-warmia-po-pora%C5%BCce-w-gda%C5%84sku-bez-bufora-bezpiecze%C5%84stwa-%E2%80%93-szkoda,-%C5%BCe-ich-nie-dogonili (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • I Regaty Eliminacyjne Seniorów Wałcz 2016 – To będzie gorąca niedziela, na razie piękny wyścig Martyny Lisieckiej - WAMA-SPORT
    2016 17 42 Poprawiono sobota 30 kwietnia 2016 17 42 Odsłony 21 Fot Janusz Milewski W Wałczu trwają w ten weekend 30 kwietnia 1 maja Eliminacyjne Regaty Seniorów które w tym roku maja szczególne znaczenie Właśnie tu rozgrywa się pierwszy etap selekcji do reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro Kto znajdzie się w czołowej dwójce konkurencji olimpijskich poważnie zbliży się do wymarzonego startu w Brazylii Inni też walczą o jak najwyższe pozycje by zachować szansę startu w osadach Zresztą nie tylko o igrzyska chodzi Wśród uczestników jest wielu młodzieżowców Zajęcie wysokiego miejsca kwalifikacjach to obecność w kadrze i konkretne przywileje Nie ulega wątpliwości że poważnym kandydatem do olimpijskiej w ekipie kajakarzy Warmii i Mazur jest Denis Ambroziak Plasetex KSC Olsztyn ale sprinterzy startują w niedzielę W sobotę odbywały się głównie przejazdy w konkurencjach nieolimpijskich Drugi nasz potencjalny olimpijczyk kanadyjkarz Mateusz Kamiński OKSW Olsztyn był piąty na 500 metrów Mamy nadzieje że na olimpijskim dystansie 1000 m przynajmniej powtórzy wynik i będzie brany pod uwagę do dwójki Zakwalifikował się również do niedzielnego wyścigu na 200 metrów podobnie jak Tomasz Barniak OKSW który wygrał finał B 500 metrów a w sprincie czuje się najlepiej Znakomicie popłynęła Martyna Lisiecka Plastex KSC Olsztyn w k 1 1000 metrów zajmując trzecie miejsce Dorota Kozakiewicz Koszałek Opałek Węgorzewo była druga w c 1 1000 m a Dominik Wróblewski Sokół Ostróda był drugi w finale B w k 1 1000 i w hierarchii młodzieżowców uplasował się wysoko Olsztyn Kajakarstwo Ostróda Węgorzewo sport seniorski wama sport pl Popularne Piłka ręczna 1 8 Finału MP Juniorów Młodszych 2016 MKS Truso suwerenem w Puławach kętrzynianie odpadli ale z honorem niedziela 24 kwietnia 2016 13 21 Koszykówka Ćwierćfinał MP Młodziczek U 14 Poznań 2016 Horror w końcówce ale jest happy end KKS w półfinale niedziela 24 kwietnia 2016 12

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/kajakarstwo-3/19153-i-regaty-eliminacyjne-senior%C3%B3w-wa%C5%82cz-2016-%E2%80%93-to-b%C4%99dzie-gor%C4%85ca-niedziela,-na-razie-pi%C4%99kny-wy%C5%9Bcig-martyny-lisieckiej (2016-05-01)
    Open archived version from archive

  • Indywidualne MP Juniorów Ostróda 2016 – Kacper Petaś zatrzymał się na ćwierćfinale - WAMA-SPORT
    32 finału Julia Witkowska MRKS Gdańsk 3 4 2 5 8 9 8 8 10 o miejsce 33 48 Iga Szymańska UKS Moszczenica 3 0 1 5 6 o miejsce 25 32 Anna Wereszczaka GLKS Nadarzyn 1 3 9 9 8 6 Julia Bibik Warmia Lidzbark Warmiński 1 32 finału Anna Wereszczaka GLKS Nadarzyn 0 3 walkower Gra pojedyncza juniorów Bartosz Kraszyński Ostródzianka 1 32 finału Marcin Balcerzak polonia Bytom 0 4 5 4 8 9 o miejsce 33 48 Krystian Kawiak Ostródzianka 2 3 9 8 5 6 4 Jacek Barbachowski Ostródzianka 1 32 finału Robert Wołowiecki MRKS Gdańsk 4 1 9 8 12 7 4 1 16 finału Marco Golla NST lubuskie 1 4 12 9 5 6 4 Kacper Petaś Ostródzianka 1 32 finału Jakub Werner ZKS Drzonków 4 1 9 5 7 9 8 1 16 finału Kacper Makowski Energa manekin Toruń 4 1 6 6 9 7 5 1 8 finału Sławomir Dosz Pogon Lębork 4 2 9 12 9 9 6 7 1 4 finału Jakub Polański Dwójka Rawa Mazowiecka 2 4 7 5 6 3 8 10 Wojciech Chrząszcz Warmia Lidzbark Warmiński 1 32 finału Hubert Kopczyk Politechnika Rzeszowska 2 4 6 3 8 5 9 6 o miejsce 33 48 Łukasz Kuźniak KS Polkowice 3 0 5 4 6 o miejsca 25 32 Arkadiusz Żuk SMS Włodawa 1 3 9 6 8 6 Kawiak Ostródzianka 1 32 finału Michał Szczepanek Księżak Łowicz 3 4 3 3 9 8 10 7 5 o miejsce 33 48 Bartosz Kraszyński Ostródzianka 3 2 9 8 5 6 4 o miejsce 25 32 Jakub Gierach Dwójka Rawa Mazowiecka 3 1 7 9 9 8 o miejsce 17 24 Krzysztof Kapik Podwawelski Kraków Gra podwójna juniorów Krystian Kawiak Ostródzianka Mateusz Baranowski Lewart Lubartów I runda Wojciech Chrząszcz Warmia Lidzbark Warmiński Kacper Petaś Ostródzianka 0 3 9 8 6 Wojciech Chrząszcz Warmia Lidzbark Warmiński Kacper Petaś Ostródzianka I runda Krystian Kawiak Ostródzianka Mateusz Baranowski Lewart Lubartów 3 0 9 8 6 1 8 finału Marco Golla NSY lubuskie Kamil Nalepa ZKS Drzonków 1 3 8 7 3 9 Bartosz Kraszyński Ostródzianka Jakub Włostowski KTS Wysokie Mazowieckie I runda Damian Węderlich Kacper Makowski Energa Manekin Toruń 0 3 9 8 7 Jacek Barbachowski Ostródzianka Jakub Chojnacki Dojlidy Białystok I runda Arkadiusz Żuk SMS Włodawa Adrian Majchrzak Return Piaseczno 0 3 7 6 9 Gra mieszana Kacper Petaś Ostródzianka Weronika Mielnicka Dojlidy Białystok I runda Filip Wołyniec ULKS Borne Sulinowo Julia Szemel OSiR Złocieniec 3 0 9 8 6 II runda Sławomir Dosz Pogon Lębork Katarzyna Płotka GOSRiT Luzino 0 3 8 11 7 Bartosz Kraszyński Ostródzianka Aleksandra Grzebska Dekorglass działdowo I runda Jakub Polański Paulina Stachecka Dwójka rawa Mazowiecka 1 3 9 8 7 7 Jacek Barbachowski Ostródzianka Aleksandra Ciura AZS UE Wrocław I runda Wojciech Chrząszcz Warmia Lidzbark Warmiński Katarzyna Gierach Dwójka Rawa Mazowiecka 0 3 3 7 8 Wojciech Chrząszcz Warmia Lidzbark Warmiński Katarzyna Gierach Dwójka Rawa Mazowiecka I runda Jacek Barbachowski Ostródzianka Aleksandra Ciura AZS UE

    Original URL path: http://www.wama-sport.pl/dyscypliny/tenis-stolowy-2/19144-indywidualne-mp-junior%C3%B3w-ostr%C3%B3da-2016-%E2%80%93-jak-przebi%C4%87-si%C4%99-przez-g%C4%99ste-sito (2016-05-01)
    Open archived version from archive