archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  • Delfin N Targ 27 01 122 2 Tokarska Justyna 08 Swim Active N Targ 27 53 115 3 Bała Kinga 07 Swim Active N Targ 28 54 103 4 Niemczyk Oliwia 07 Swim Active N Targ 34 18 60 5 Strycharz Julia 07 MCSiR Delfin N Targ 37 18 46 6 Plewa Martyna 07 MCSiR Delfin N Targ 38 94 40 7 Mroczka Alicja 08 MCSiR Delfin N Targ 40 66 35 8 Japoł Paula 07 MCSiR Delfin N Targ 53 40 15 9 Mirek Anna 08 MCSiR Delfin N Targ 1 07 57 7 TOP Konkurencja 306 7 2 2016 Chłopców 25m klasyczny 8 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Watycha Aleksander 07 MCSiR Delfin N Targ 23 51 120 2 Mastalski Kacper 08 MCSiR Delfin N Targ 27 39 76 3 Gal Konrad 07 MCSiR Delfin N Targ 31 25 51 4 Karpiel Mateusz 07 MCSiR Delfin N Targ 34 75 37 5 Rogowiec Andrzej 07 MCSiR Delfin N Targ 35 33 35 6 Zagata Jakub 08 MCSiR Delfin N Targ 36 38 32 7 Kowalczyk Michał 07 MCSiR Delfin N Targ 41 42 22 8 Cyrwus Konrad 07 MCSiR Delfin N Targ 45 90 16 TOP Konkurencja 307 7 2 2016 Dziewcząt 25m klasyczny 10 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Tworek Inga 05 Swim Active N Targ 25 60 143 2 Liszka Amelia 06 MCSiR Delfin N Targ 27 56 114 3 Dyda Agnieszka 05 MCSiR Delfin N Targ 29 58 92 4 Ściurka Roksana 05 MCSiR Delfin N Targ 29 68 92 5 Mroczka Zuzanna 05 MCSiR Delfin N Targ 29 77 91 6 Zagata Magdalena 06 MCSiR Delfin N Targ 33 34 64 7 Fryda Dominika 05 MCSiR Delfin N Targ 36 19 50 8 Zapała Martyna 06 MCSiR Delfin N Targ 38 43 42 9 Ślemp Katarzyna 05 MCSiR Delfin N Targ 45 03 26 TOP Konkurencja 308 7 2 2016 Chłopców 25m klasyczny 10 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gołdyn Michał 06 Miasto Szczawnica 24 68 104 2 Pastwa Amadeusz 06 MCSiR Delfin N Targ 26 82 81 3 Tworek Wiktor 05 Miasto Nowy Targ 27 27 77 4 Bała Tomasz 05 Swim Active N Targ 28 54 67 5 Plewa Łukasz 05 MCSiR Delfin N Targ 31 78 48 6 Szyszka Bartłomiej 06 MCSiR Delfin N Targ 33 94 40 DYSKW Piekarczyk Karol 06 Miasto Nowy Targ K12 Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie Czas 9 32 DYSKW Pyzowski Kacper 05 MCSiR Delfin N Targ K7 Ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie Czas 9 29 TOP Konkurencja 309 7 2 2016 Dziewcząt 50m klasyczny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wilczek Renata 04 Miasto Nowy Targ 42 82 304 2 Wołczek Krystyna 04 MCSiR Delfin N Targ 48 98 203 3 Gabryś Patrycja 04 Miasto Szczawnica 52 60 164 4 Tworek

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/02_07_nowytarg/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ - SPLASH Meet Manager 11
    przyborem Serie na czas 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 102 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 202 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 9 03 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 302 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 215 Wszystkie 2 x 25m dowolny Serie na czas 10 27 Open Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Najlepsza zawodniczka 14 15 lat Najlepszy zawodnik 16 lat i starsi Statystyka medalowa Najlepsza zawodniczka 16 lat i starsi Najlepszy zawodnik 7 lat i młodsi Progresja zawodników szczegóły Najlepsza zawodniczka 7 lat i młodsi Najlepszy zawodnik 8 9 lat Progresja zawodników podsumowanie Najlepsza zawodniczka 8 9 lat Najlepszy zawodnk 10 11 lat Najlepsza zawodniczka 10 11 lat Najlepszy zawodnik 12 13 lat Plik wyników Lenex Najlepsza zawodniczka 12 13 lat Najlepszy zawodnik 14 15 lat 1 Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Edycja I 8 11 2015 101 Dziewcząt 25m z przyborem Serie na czas 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 102 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 103 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 104 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 105 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 8 9 lat Lista startowa Wyniki 106 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 8 9 lat Lista startowa Wyniki 107 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 10 11 lat Lista startowa Wyniki 108 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 10 11 lat Lista startowa Wyniki 109 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 12 13 lat Lista startowa Wyniki 110 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 12 13 lat Lista startowa Wyniki 111 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 14 15 lat Lista startowa Wyniki 112 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 14 15 lat Lista startowa Wyniki 113 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 16 lat i starsi Lista startowa Wyniki 114 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 16 lat i starsi Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Najlepsza zawodniczka 14 15 lat Najlepszy zawodnik 16 lat i starsi Statystyka medalowa Najlepsza zawodniczka 16 lat i starsi Najlepszy zawodnik 7 lat i młodsi Progresja zawodników szczegóły Najlepsza zawodniczka 7 lat i młodsi Najlepszy zawodnik 8 9 lat Progresja zawodników podsumowanie Najlepsza zawodniczka 8 9 lat Najlepszy zawodnk 10 11 lat Najlepsza zawodniczka 10 11 lat Najlepszy zawodnik 12 13 lat Plik wyników Lenex Najlepsza zawodniczka 12 13 lat Najlepszy zawodnik 14 15 lat 2 Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Edycja II 20 12 2015 9 00 201 Dziewcząt 25m z przyborem Serie na czas 9 00 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 202 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 9 03 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 203 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 03 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 204 Chłopców 25m dowolny Serie

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/02_07_nowytarg/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 58 DYSKW Osadnik Jagoda 07 Korona Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 14 10 TOP Konkurencja 4 6 2 2016 14 24 Chłopców 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 36 12 341 2 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 37 12 314 3 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 38 24 287 4 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 40 72 238 5 Jeziorski Adam 03 Delfin Kłobuck 43 03 202 6 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 44 12 187 7 Profic Tomasz 03 Delfin Kłobuck 49 36 133 TOP Konkurencja 4 6 2 2016 14 24 Chłopców 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 38 68 278 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 41 20 230 3 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 41 86 219 4 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 42 64 207 5 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 43 24 199 6 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 45 41 171 7 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 45 75 168 8 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 47 81 147 9 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 52 53 111 10 Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck 53 44 105 11 Burek Krzysztof 04 Jordan Kraków 56 46 89 TOP Konkurencja 4 6 2 2016 14 24 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 42 29 212 2 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 44 64 180 3 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 45 57 170 4 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 45 72 168 5 Ziemba Jakub 05 Ondraszek Bielsko Biała 46 18 163 6 Męcner Jakub 05 Victoria Kozy 47 74 147 7 Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 50 25 126 8 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 51 76 116 9 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 56 46 89 10 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 56 87 87 11 Śliwka Fabian 05 Sokół Mościce Tarnów 57 09 86 DYSKW Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 14 18 TOP Konkurencja 4 6 2 2016 14 24 Chłopców 50m klasyczny 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kosek Patryk 06 Solne Miasto Wieliczka 48 26 143 2 Czyż Adam 06 Siemacha ASP Kraków 48 27 143 3 Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 49 64 131 4 Jakosz Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 49 89 129 5 Śliwa Leon 06 Solne Miasto Wieliczka 51 76 116 6 Guzowski Szymon 06 Winner Zdzieszowice 53 90 102 7 Gondek Kasper 06 STP Nowy Sącz 53 92 102 8 Proszek Jan 06 Sokół Myślenice 54 34 100 9 Pietrzyk Dawid 06 Winner Zdzieszowice 54 46 99 10 Błaszczykiewicz Cyprian 06 Delfin Kłobuck 57 20 86 11 Marciniec Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 57 94 82 12 Mięsowski Jakub 06 Delfin Kłobuck 59 16 77 13 Grabiec Wiktor 07 Korona Kraków 1 04 55 59 DYSKW Baczyński Kacper 06 Siemacha ASP Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 14 13 TOP Konkurencja 5 6 2 2016 14 41 Dziewcząt 200m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 27 61 422 34 04 37 48 2 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 2 31 76 388 36 09 39 13 3 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 2 33 28 377 35 98 39 08 40 05 38 17 4 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 2 53 63 259 38 43 44 37 TOP Konkurencja 5 6 2 2016 14 41 Dziewcząt 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 2 33 56 375 36 08 39 33 2 Klimczyk Katarzyna 04 Zryw Opole 2 43 25 312 36 81 41 48 3 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 2 50 56 274 37 65 42 74 45 15 45 02 4 Węgrzyn Anna 04 Karlik Katowice 2 52 12 266 34 48 43 81 5 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 2 55 18 252 36 77 42 57 6 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 3 02 07 225 38 65 47 23 7 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 3 04 34 217 40 72 46 53 8 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 3 04 45 216 41 90 47 73 9 Dziendziel Eliza 04 Ondraszek Bielsko Biała 3 07 56 206 41 93 46 38 49 74 49 51 10 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 3 13 53 187 45 54 49 98 50 05 47 96 11 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 3 14 36 185 44 43 50 12 TOP Konkurencja 6 6 2 2016 14 54 Chłopców 200m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 2 16 49 385 31 03 34 39 2 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2 21 41 346 31 62 35 92 3 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 2 29 87 291 33 84 38 31 39 09 38 63 4 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 2 32 47 276 34 81 39 83 5 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 2 37 54 250 35 11 40 56 41 08 40 79 6 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 2 39 37 242 35 97 40 62 7 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 2 40 06 239 36 87 41 56 8 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 40 38 237 36 14 40 03 43 85 40 36 9 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 2 43 57 224 SC 1 38 52 42 59 10 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 2 43 57 224 SC 2 38 08 42 48 42 20 40 81 11 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 2 45 22 217 37 33 42 12 12 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 2 50 84 196 38 54 42 68 TOP Konkurencja 6 6 2 2016 14 54 Chłopców 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 2 27 34 306 34 10 37 97 2 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 2 29 20 295 34 08 38 04 39 49 37 59 3 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 2 30 88 285 35 19 39 24 4 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 2 32 88 274 34 46 39 01 5 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 2 35 18 262 34 76 40 22 6 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 2 36 91 253 36 33 40 40 7 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 38 46 246 35 13 40 81 42 24 40 28 8 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 2 40 72 236 36 50 41 86 42 82 39 54 9 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 2 44 06 222 36 14 41 75 10 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 2 44 81 219 36 32 41 62 11 Kalamłacki Jakub 04 Karlik Katowice 2 46 64 212 33 34 41 59 47 07 44 64 12 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 2 47 11 210 37 39 42 79 44 11 42 82 13 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 2 53 35 188 37 86 43 47 14 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 2 56 76 177 38 86 44 57 15 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 3 10 17 142 37 98 46 61 16 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 3 12 62 137 42 81 52 73 52 23 44 85 17 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 3 13 84 134 42 90 50 99 TOP Konkurencja 7 6 2 2016 15 15 Dziewcząt 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Termin Lena 03 MOSM Tychy 33 97 431 2 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 34 83 400 3 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 35 70 371 4 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 35 88 366 5 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 37 70 315 6 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 38 95 286 7 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko Biała 41 44 237 8 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 41 45 237 9 Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck 42 71 217 10 Jopek Karolina 03 Ondraszek Bielsko Biała 47 43 158 TOP Konkurencja 7 6 2 2016 15 15 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 34 36 416 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 35 39 381 3 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 36 55 346 4 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 37 30 325 5 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 38 02 307 6 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 39 45 275 7 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 39 79 268 8 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 39 91 266 9 Iegorushkova Polina 04 Korona Kraków 40 48 255 10 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 40 75 249 11 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 43 79 201 12 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 43 83 200 13 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 47 74 155 DYSKW Szczepanek Amelia 04 Karlik Katowice G4 Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie po obróceniu się na piersi w trakcie wykonywania nawrotu Czas 15 16 TOP Konkurencja 7 6 2 2016 15 15 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 36 93 335 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 38 01 308 3 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 40 72 250 4 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 41 09 243 5 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 41 61 234 6 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 41 87 230 7 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 42 13 226 8 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 43 10 211 9 Czerner Agnieszka 05 Karlik Katowice 43 63 203 10 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 44 15 196 11 Stępień Martyna 05 Delfin Kłobuck 46 12 172 12 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 46 71 165 13 Wydmuch Michalina 05 Delfin Kłobuck 46 98 163 14 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 48 67 146 15 Kołodziejczyk Agata 05 Siemacha ASP Kraków 49 22 141 16 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 49 48 139 17 Sroka Nadia 05 Sokół Mościce Tarnów 49 68 137 18 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 50 10 134 19 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 50 94 127 20 Olszak Hanna 05 Sokół Mościce Tarnów 52 49 116 21 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 53 80 108 22 Gawlik Maja 05 Siemacha ASP Kraków 54 01 107 TOP Konkurencja 7 6 2 2016 15 15 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 36 83 338 2 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 45 38 181 3 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 46 81 164 4 Sowa Barbara 07 Jasień Sucha Besk 47 48 158 5 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 48 04 152 6 Borowska Oliwia 06 Ondraszek Bielsko Biała 48 05 152 7 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 48 17 151 8 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 48 36 149 9 Noga Dominika 07 Delfin Kłobuck 48 38 149 10 Parchańska Julia 06 Jasień Sucha Besk 48 54 147 11 Dziekanowska Martyna 06 SMS Galicja Kraków 50 22 133 12 Bandura Oliwia 06 Siemacha ASP Kraków 50 81 128 13 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 51 56 123 14 Limanówka Aleksandra 06 Siemacha ASP Kraków 51 60 123 15 Orzechowska Blanka 07 Siemacha ASP Kraków 51 80 121 16 Machnik Martyna 07 CKiS Miechów 53 12 112 17 Budzeń Julia 07 CKiS Miechów 53 22 112 18 Iwaniuk Julia 06 SMS Galicja Kraków 53 80 108 19 Figiel Emilia 06 Siemacha ASP Kraków 53 81 108 20 Kozołup Aleksandra 06 Winner Zdzieszowice 54 67 103 21 Filipiak Julia 06 Siemacha ASP Kraków 54 79 102 22 Machoń Paulina 06 Winner Zdzieszowice 54 92 102 23 Jankowiak Oliwia 06 SMS Galicja Kraków 56 67 92 24 Anuszkiewicz Maria 07 Siemacha ASP Kraków 57 03 91 25 Zięba Alicja 06 Siemacha ASP Kraków 1 00 91 74 DYSKW Mięsowska Emilia 07 Delfin Kłobuck G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 15 04 DYSKW Ziembińska Łucja 06 Siemacha ASP Kraków G4 Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie po obróceniu się na piersi w trakcie wykonywania nawrotu Czas 14 58 TOP Konkurencja 8 6 2 2016 15 42 Chłopców 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 33 85 282 2 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 34 97 256 3 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 35 18 251 4 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 36 44 226 5 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 36 74 221 6 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 37 36 210 7 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 37 77 203 8 Profic Tomasz 03 Delfin Kłobuck 38 36 194 9 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 39 04 184 10 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 40 36 166 11 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 42 30 144 TOP Konkurencja 8 6 2 2016 15 42 Chłopców 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 33 85 282 2 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 36 24 230 3 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 36 32 228 4 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 37 36 210 5 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 37 57 206 6 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 38 11 198 7 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 38 18 197 8 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 38 95 185 9 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 39 26 181 10 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 40 09 170 11 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 40 76 162 12 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 41 39 154 13 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 41 59 152 14 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 43 44 133 15 Murzyn Mateusz 04 Korona Kraków 43 46 133 16 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 43 92 129 17 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 47 28 103 18 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 48 67 95 19 Obirek Mateusz 04 Jordan Kraków 52 74 74 20 Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck 55 16 65 21 Burek Krzysztof 04 Jordan Kraków 56 02 62 TOP Konkurencja 8 6 2 2016 15 42 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 41 53 153 2 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 42 64 141 3 Hebda Wojciech 05 Karlik Katowice 45 27 118 4 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 45 30 118 5 Kozłowski Karol 05 CKiS Miechów 46 62 108 6 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 50 05 87 7 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 50 39 85 8 Knapik Michał 05 Siemacha ASP Kraków 53 08 73 9 Śliwka Fabian 05 Sokół Mościce Tarnów 58 39 55 DYSKW Samolej Sebastian 05 Jordan Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 15 23 DYSKW Bąk Łukasz 05 Sokół Mościce Tarnów G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 15 19 DYSKW Drabent Kacper 05 Siemacha ASP Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach TOP Konkurencja 8 6 2 2016 15 42 Chłopców 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Piotr 06 STP Nowy Sącz 41 00 159 2 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 42 35 144 3 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 42 85 139 4 Czubek Staniław 06 SMS Galicja Kraków 45 11 119 5 Rzucidło Marek 07 Siemacha ASP Kraków 47 11 104 6 Kopta Piotr 06 Siemacha ASP Kraków 47 33 103 7 Śliwa Leon 06 Solne Miasto Wieliczka 47 68 101 8 Błaszczykiewicz Cyprian 06 Delfin Kłobuck 48 41 96 9 Micuła Maciej 06 Aquarius Zabrze 48 48 96 10 Nowakowski Oliwier 07 Siemacha ASP Kraków 49 30 91 11 Kycia Kacper 07 Aquarius Zabrze 49 41 90 12 Kozłowski Aleksander 06 CKiS Miechów 50 52 85 13 Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 50 75 83 14 Haluch Konrad 06 Korona Kraków 51 04 82 15 Pietrzyk Mateusz 06 Winner Zdzieszowice 51 73 79 16 Pietrzyk Oliwier 06 Winner Zdzieszowice 52 13 77 17 Popiela Jakub 06 Siemacha ASP Kraków 53 85 70 18 Postrożny Maciej 07 Korona Kraków 53 92 69 19 Stępień Mikołaj 07 Delfin Kłobuck 1 06 42 37 TOP Konkurencja 9 6 2 2016 16 07 Dziewcząt 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 33 19 396 2 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 33 69 378 3 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 35 07 335 4 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 35 46 325 5 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 35

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/02_06_krakow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Pływaj z nami na Koronie - SPLASH Meet Manager 11
    Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki klasyczny klasyczny 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki motylkowy motylkowy 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Medaliści wg klubu Progresja zawodników podsumowanie Statystyka medalowa Multimedaliści Plik wyników Lenex Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników szczegóły 1 Pływaj z nami na Koronie Edycja I 2016 6 2 2016 13 15 1 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 13 15 9 11 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 13 38 9 11 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 13 59 9 13 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 50m klasyczny Serie na czas 14 24 9 13 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 200m dowolny Serie na czas 14 41 12 13 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 200m dowolny Serie na czas 14 54 12 13 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 50m grzbietowy

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/02_06_krakow/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • TOP Konkurencja 207 20 12 2015 9 21 Dziewcząt 25m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Mroczka Zuzanna 05 MCSiR Delfin N Targ 22 94 146 2 Moś Julia 05 MCSiR Delfin N Targ 23 10 143 3 Liszka Amelia 06 MCSiR Delfin N Targ 23 74 131 4 Zagata Magdalena 06 MCSiR Delfin N Targ 24 34 122 5 Koper Anna 05 MCSiR Delfin N Targ 25 59 105 6 Grzymek Alicja 06 MCSiR Delfin N Targ 26 53 94 7 Dyda Agnieszka 05 MCSiR Delfin N Targ 26 55 94 8 Zapała Martyna 06 MCSiR Delfin N Targ 27 09 88 9 Grzymek Natalia 06 MCSiR Delfin N Targ 27 48 84 10 Antolak Magdalena 06 Swim Active N Targ 27 63 83 11 Ściurka Roksana 05 MCSiR Delfin N Targ 27 98 80 12 Fryda Dominika 05 MCSiR Delfin N Targ 28 05 79 13 Jagoda Martyna 05 MCSiR Delfin N Targ 29 56 68 14 Mucha Emilia 05 Ak Aktywności Ruchowej N Targ 29 91 65 15 Kowalczyk Michalina 06 MCSiR Delfin N Targ 31 72 55 16 Mikołajska Aleksandra 06 Miasto Nowy Targ 32 80 49 17 Samulewska Maja 05 Ak Aktywności Ruchowej N Targ 34 25 43 18 Ściegienny Marta 05 MCSiR Delfin N Targ 34 98 41 19 Górkiewicz Weronika 05 MCSiR Delfin N Targ 40 06 27 TOP Konkurencja 208 20 12 2015 9 27 Chłopców 25m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gołdyn Michał 06 Miasto Szczawnica 22 84 93 2 Tworek Wiktor 05 Miasto Nowy Targ 24 17 78 3 Pastwa Amadeusz 06 MCSiR Delfin N Targ 24 53 75 4 Piekarczyk Karol 06 Miasto Nowy Targ 25 46 67 5 Morawa Aleksander 05 MCSiR Delfin N Targ 26 47 59 6 Czernik Mateusz 05 MCSiR Delfin N Targ 26 64 58 Surowiak Jakub 06 Ak Aktywności Ruchowej N Targ 26 64 58 8 Plata Dominik 05 MCSiR Delfin N Targ 26 81 57 9 Surówka Maciej 05 MCSiR Delfin N Targ 27 46 53 10 Szyszka Bartłomiej 06 MCSiR Delfin N Targ 27 57 53 11 Pyzowski Kacper 05 MCSiR Delfin N Targ 27 91 51 12 Plewa Łukasz 05 MCSiR Delfin N Targ 28 97 45 13 Paluszek Dawid 06 MCSiR Delfin N Targ 29 80 42 14 Nowak Mateusz 06 Ak Aktywności Ruchowej N Targ 29 96 41 15 Tułak Ksawery 06 MCSiR Delfin N Targ 31 82 34 16 Wida Łukasz 06 Ak Aktywności Ruchowej N Targ 43 51 13 TOP Konkurencja 209 20 12 2015 10 03 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wilczek Renata 04 Miasto Nowy Targ 41 54 235 2 Wołczek Krystyna 04 MCSiR Delfin N Targ 46 05 173 3 Dyda Gabriela 03 MCSiR Delfin N Targ 46 74 165 4 Zapała Monika 03 MCSiR Delfin N Targ 48 88 144 5 Wolska Wiktoria 04

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/12_20_nowytarg/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ - SPLASH Meet Manager 11
    na czas 9 10 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki klasyczny klasyczny 50m Serie na czas 13 14 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 13 14 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 15 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 15 Lista startowa Wyniki Inne konkurencje 101 Dziewcząt 25m z przyborem Serie na czas 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 201 Dziewcząt 25m z przyborem Serie na czas 9 00 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 102 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 202 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 9 03 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 215 Wszystkie 2 x 25m dowolny Serie na czas 10 27 Open Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Najlepsza zawodniczka 11 12 lat Najlepszy zawodnik 13 14 lat Statystyka medalowa Najlepsza zawodniczka 13 14 lat Najlepszy zawodnik 15 lat i starsi Medaliści wg konkurencji Najlepsza zawodniczka 15 lat i starsi Najlepszy zawodnik 6 lat i młodsi Medaliści wg klubu Najlepsza zawodniczka 6 lat i młodsi Najlepszy zawodnik 7 8 lat Multimedaliści Najlepsza zawodniczka 7 8 lat Najlepszy zawodnk 9 10 lat Progresja zawodników szczegóły Najlepsza zawodniczka 9 10 lat Plik wyników Lenex Progresja zawodników podsumowanie Najlepszy zawodnik 11 12 lat 1 Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Edycja I 8 11 2015 101 Dziewcząt 25m z przyborem Serie na czas 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 102 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 103 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 104 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 6 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 105 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 7 8 lat Lista startowa Wyniki 106 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 7 8 lat Lista startowa Wyniki 107 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 10 lat Lista startowa Wyniki 108 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 10 lat Lista startowa Wyniki 109 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 11 12 lat Lista startowa Wyniki 110 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 11 12 lat Lista startowa Wyniki 111 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 13 14 lat Lista startowa Wyniki 112 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 13 14 lat Lista startowa Wyniki 113 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 15 lat i starsi Lista startowa Wyniki 114 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 15 lat i starsi Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Najlepsza zawodniczka 11 12 lat Najlepszy zawodnik 13 14 lat Statystyka medalowa Najlepsza zawodniczka 13 14 lat Najlepszy zawodnik 15 lat i starsi Medaliści wg konkurencji Najlepsza zawodniczka 15 lat i starsi Najlepszy zawodnik 6 lat i młodsi Medaliści wg klubu Najlepsza zawodniczka 6 lat i młodsi Najlepszy zawodnik 7 8 lat Multimedaliści Najlepsza zawodniczka 7 8 lat Najlepszy zawodnk 9 10 lat Progresja zawodników szczegóły Najlepsza

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/12_20_nowytarg/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • B W ø0 ñì ÛpÚ NvÏ 7ôZ ltZ Rÿ Û fHÌ iÆsÌ QÊY¾Þ² ÉÙ Ï JÐ Iù O q¾ 8gB zD Íw Ol Î ç 8T s6ñ PF M ô ì Kj CAjÊ d cåà9 µ Ù o Ñë 4Ð8Ý Ë µ ê D t T¾V mË Ð K So q Û9 z ð 9 ÞÄóTÁG Yø ¹j Y 4 è TAÛ ÓdÛ ãAmý˾K 4Þ õ æö k zeÑ ï

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/12_04_zabierzow/zaproszenie.lxf (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 13 Myszkowski Igor 07 Solne Miasto Wieliczka 21 92 72 14 Zając Maciej 07 RAK swimsport Zabierzów 22 29 68 15 Wawro Jakub 07 Kmita Zabierzów 22 63 65 16 Przystał Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 22 79 64 17 Zbrożek Adam 07 Solne Miasto Wieliczka 22 83 63 18 Pomyklski Marcin 07 RAK swimsport Zabierzów 23 48 58 19 Malarczyk Marek 07 Paula Team Kraków 23 94 55 20 Musiał Wiktor 07 Szk Podst 31 Kraków 25 28 47 21 Jucha Franciszek 07 RAK swimsport Zabierzów 27 47 36 22 Roman Jakub 07 Solne Miasto Wieliczka 27 51 36 23 Dawiec Teodor 07 Kmita Zabierzów 27 59 36 24 Wrześniak Dawid 07 Solne Miasto Wieliczka 28 99 31 25 Olszewski Eryk 07 Kmita Zabierzów 29 51 29 26 Tarnawski Przemysław 07 Zawodnik Niezrzeszony 30 41 27 27 Kuczara Jan 07 RAK swimsport Zabierzów 31 82 23 28 Guzda Kajetan 07 RAK swimsport Zabierzów 35 80 16 29 Rułka Hubert 07 RAK swimsport Zabierzów 35 91 16 TOP Konkurencja 4 4 12 2015 15 49 Chłopców 25m dowolny 7 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kot Kacper 08 Solne Miasto Wieliczka 20 47 88 2 Kawala Szymon 08 UKS SP 8 Chrzanów 20 77 84 3 Chrobak Tomasz 08 Kmita Zabierzów 23 71 57 4 Kubica Wiktor 08 Marbi Sport Żywiec 26 77 39 5 Maliszewski Szymon 08 KS Optima Skawina 26 80 39 6 Plutecki Jakub 08 Paula Team Kraków 30 71 26 7 Winiarz Alex 08 KS Optima Skawina 32 54 22 8 Dawiec Tymoteusz 08 Kmita Zabierzów 33 87 19 9 Urban Kacper 08 KS Optima Skawina 37 20 14 10 Siwecki Franciszek 08 RAK swimsport Zabierzów 43 17 9 11 Radwanek Dawid 08 RAK swimsport Zabierzów 52 28 5 12 Kozynacki Mateusz 08 Zawodnik Niezrzeszony 1 00 01 3 TOP Konkurencja 5 4 12 2015 15 58 Dziewcząt 50m dowolny 11 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Grela Amelia 03 Kmita Zabierzów 34 15 315 2 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 34 19 314 3 Wydmańska Weronka 03 Zawodnik Niezrzeszony 35 20 287 4 Kościanek Kalina 03 Kmita Zabierzów 36 32 261 5 Gawlik Maja 04 Zawodnik Niezrzeszony 37 80 232 6 Gwizdała Wiktoria 03 UKS SP 8 Chrzanów 38 20 225 7 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 38 98 211 8 Vasilendiuc Emilia 04 Zawodnik Niezrzeszony 40 61 187 9 Biłko Julia 04 Paula Team Kraków 44 13 146 10 Masny Zuzanna 04 Paula Team Kraków 44 46 142 11 Pomyklaska Emilia 04 RAK swimsport Zabierzów 48 76 108 12 Taborska Patrycja 03 UKS SP 8 Chrzanów 48 85 107 13 Dorynek Kamila 04 Radwanowice 49 32 104 14 Mirek Matylda 04 Zawodnik Niezrzeszony 56 91 68 15 Walczowska Zuzanna 04 Radwanowice 59 44 59 TOP Konkurencja 5 4 12 2015 15 58 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Konior Kaja 05 Marbi Sport Żywiec 42 53 163 2 Urbańczyk Julita 05 RAK swimsport Zabierzów 44 68 140 3 Łącka Natalia 05 Pro Swim Kraków 45 86 130 4 Sokołowa Liza 05 Paula Team Kraków 47 34 118 5 Jeż Oliwia 05 Pro Swim Kraków 48 45 110 6 Adamczyk Karolina 05 RAK swimsport Zabierzów 48 83 107 7 Hernik Maja 05 RAK swimsport Zabierzów 51 49 91 8 Klimas Julia 05 KS Optima Skawina 52 37 87 9 Pudelek Jowita 05 Zawodnik Niezrzeszony 53 03 84 10 Kotula Aleksandra 05 KS Optima Skawina 57 62 65 11 Kania Maja 05 Marbi Sport Żywiec 59 73 58 12 Mierzwa Pola 05 RAK swimsport Zabierzów 1 00 68 56 13 Rułka Hania 05 RAK swimsport Zabierzów 1 04 77 46 14 Podgórna Anna 05 RAK swimsport Zabierzów 1 11 98 33 TOP Konkurencja 5 4 12 2015 15 58 Dziewcząt 50m dowolny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 35 94 270 2 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 36 47 258 3 Waga Karolina 06 Kmita Zabierzów 39 11 209 4 Pancerz Oliwia 06 UKS SP 8 Chrzanów 40 06 195 5 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 42 34 165 6 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 42 40 164 7 Bętkowska Zuzanna 06 KS Optima Skawina 43 83 149 8 Difazzio Daniela 06 KS Optima Skawina 43 92 148 9 Waszczuk Klara 06 Pro Swim Kraków 44 06 146 10 Kopońka Zofia 06 Kmita Zabierzów 44 38 143 11 Kutermak Zuzanna 06 KS Optima Skawina 45 11 136 12 Płonka Martyna 06 KS Optima Skawina 45 65 131 13 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 45 79 130 14 Waga Dominika 06 Kmita Zabierzów 46 76 122 15 Marcinkiewicz Alicja 06 KS Optima Skawina 47 91 114 16 Sionkowska Zuzanna 06 RAK swimsport Zabierzów 48 62 109 17 Kieres Natalia 06 UKS SP 8 Chrzanów 48 66 108 18 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 48 86 107 19 Walkowska Olga 06 RAK swimsport Zabierzów 49 30 104 20 Zimny Gabriela 06 RAK swimsport Zabierzów 1 04 62 46 21 Zielinska Helena 06 Kmita Zabierzów 1 09 18 37 22 Zahuta Julia 06 Kmita Zabierzów 1 09 35 37 23 Kępka Kalina 06 RAK swimsport Zabierzów 1 11 15 34 24 Wróblewska Maria 06 RAK swimsport Zabierzów 1 13 80 31 25 Fiema Julia 06 KS Optima Skawina 1 23 56 21 TOP Konkurencja 6 4 12 2015 16 14 Chłopców 50m dowolny 11 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 34 33 205 2 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 36 29 174 3 Płusa Maksymilian 04 Kmita Zabierzów 38 07 150 4 Bistron Andrzej 03 RAK swimsport Zabierzów 38 80 142 5 Kochaniak Mikołaj 04 Kmita Zabierzów 39 09 139 6 Kuszewski Stanisław 03 Paula Team Kraków 41 26 118 7 Nowak Adam 03 RAK swimsport Zabierzów 42 81 105 8 Zielinski Filip 04 Kmita Zabierzów 44 68 93 9 Jaszczuk Jan 04 Kmita Zabierzów 47 51 77 10 Haydukiewicz Jan 04 Zawodnik Niezrzeszony 47 65 76 11 Mordarski Michał 04 Paula Team Kraków 48 52 72 12 Łacheta Jakub 03 RAK swimsport Zabierzów 1 00 05 38 13 Nesteruk Tomasz 04 Paula Team Kraków 1 05 33 29 14 Figura Grzegorz 04 Marbi Sport Żywiec 1 08 23 26 TOP Konkurencja 6 4 12 2015 16 14 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 35 78 181 2 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 36 16 175 3 Woźniak Maciej 05 Paula Team Kraków 46 47 82 4 Seweryn Bartek 05 RAK swimsport Zabierzów 54 68 50 5 Drechny Maciej 05 KS Optima Skawina 55 10 49 6 Zahuta Kacper 05 Kmita Zabierzów 57 32 44 7 Dziunikowski Konrad 05 Paula Team Kraków 1 08 35 26 8 Halota Eryk 05 RAK swimsport Zabierzów 1 09 16 25 9 Grzonka Filip 05 Paula Team Kraków 1 09 71 24 TOP Konkurencja 6 4 12 2015 16 14 Chłopców 50m dowolny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kosek Patryk 06 Solne Miasto Wieliczka 38 26 148 2 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 38 81 142 3 Hańderek Mateusz 06 Paula Team Kraków 39 26 137 4 Gugała Oliwier 06 UKS SP 8 Chrzanów 40 02 129 5 Jakosz Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 40 13 128 6 Kopta Piotr 06 Zawodnik Niezrzeszony 40 98 120 7 Kadłuczka Patryk 06 UKS SP 8 Chrzanów 41 53 116 8 Kubasiak Jan 06 Kmita Zabierzów 43 48 101 9 Śliwa Leon 06 Solne Miasto Wieliczka 45 47 88 10 Moląg Oskar 06 RAK swimsport Zabierzów 46 26 84 11 Sieklinski Max 06 RAK swimsport Zabierzów 47 92 75 12 Stanek Maks 06 RAK swimsport Zabierzów 48 69 72 13 Roman Maks 06 RAK swimsport Zabierzów 48 81 71 14 Gręda Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 51 07 62 15 Chrobak Bartek 06 Kmita Zabierzów 52 06 58 16 Rogóz Jan 06 RAK swimsport Zabierzów 53 16 55 17 Środa Bartłomiej 06 UKS SP 8 Chrzanów 53 40 54 18 Węgrzyn Piotr 06 RAK swimsport Zabierzów 54 17 52 19 Chmielarczyk Jakub 06 UKS SP 8 Chrzanów 54 99 50 20 Czeremuga Hubert 06 KS Optima Skawina 55 80 47 21 Kania Nikodem 06 Marbi Sport Żywiec 1 00 75 37 22 Halota Maksymilian 06 RAK swimsport Zabierzów 1 07 89 26 23 Smółka Tomasz 06 RAK swimsport Zabierzów 1 20 89 15 24 Winiarz Wiktor 06 KS Optima Skawina 1 24 18 13 TOP Konkurencja 7 4 12 2015 16 30 Kobiet 100m dowolny 13 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Pudełek Michalina 00 Zawodnik Niezrzeszony 1 14 89 316 2 Pajerska Wiktoria 02 Kmita Zabierzów 1 15 59 307 3 Urbańczyk Angelika 01 RAK swimsport Zabierzów 1 16 43 297 4 Bistron Małgorzata 01 RAK swimsport Zabierzów 1 19 64 262 5 Papiernik Julia 00 Zawodnik Niezrzeszony 1 21 38 246 6 Kurtyka Joanna 02 Paula Team Kraków 1 33 34 163 7 Moląg j Julia 02 RAK swimsport Zabierzów 1 35 37 153 8 Staab Hanna 01 Paula Team Kraków 1 40 83 129 9 Woźniak Pola 02 Paula Team Kraków 1 43 26 120 10 Gołda Gabriela 99 Paula Team Kraków 1 53 41 90 TOP Konkurencja 8 4 12 2015 16 38 Mężczyzn 100m dowolny 13 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Migda Bartek 97 Paula Team Kraków 1 06 44 309 2 Pstruś Paweł 99 RAK swimsport Zabierzów 1 07 39 296 3 Gąsior Damian 02 Zawodnik Niezrzeszony 1 12 80 235 4 Waga Mateusz 02 Kmita Zabierzów 1 16 63 201 5 Mytnik Michał 02 Kmita Zabierzów 1 17 86 192 6 Kozakiewicz Mikołaj 01 RAK swimsport Zabierzów 1 22 13 163 7 Bartosik Marcin 02 Zawodnik Niezrzeszony 1 22 78 160 8 Musiał Bartłomiej 75 Szk Podst 31 Kraków 1 22 81 159 9 Trojanowski Mateusz 00 Paula Team Kraków 1 25 20 146 10 Biłko Jan 02 Paula Team Kraków 1 28 03 133 11 Zaremba Antoni Paula Team Kraków 1 28 09 132 12 Jarosz Maciej 02 Zawodnik Niezrzeszony 1 28 61 130 13 Barański Leonard 02 Paula Team Kraków 1 34 70 106 14 Halota Hubert 01 RAK swimsport Zabierzów 1 35 81 103 15 Jurek Jan 02 Paula Team Kraków 1 44 32 79 16 Gąsior Grzegorz 02 RAK swimsport Zabierzów 1 54 81 59 17 Niewiarowski Jakub 01 Zawodnik Niezrzeszony 2 07 03 44 TOP Konkurencja 9 4 12 2015 16 46 Dziewcząt 25m klasyczny 8 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marciniak Aleksandra 07 Pro Swim Kraków 23 74 179 2 Cholewa Hanna 07 Solne Miasto Wieliczka 25 34 147 3 Gicała Natalia 07 Zawodnik Niezrzeszony 25 42 146 4 Kostrzewska Milena 07 RAK swimsport Zabierzów 26 21 133 5 Rumińska Wiktoria 07 Solne Miasto Wieliczka 27 19 119 6 Kocwa Kinga 07 RAK swimsport Zabierzów 28 62 102 7 Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 28 86 100 8 Kolasa Oliwia 07 Solne Miasto Wieliczka 30 67 83 9 Dulak Emilia 07 Solne Miasto Wieliczka 31 25 78 10 Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 31 52 76 11 Górna Wiktoria 07 Marbi Sport Żywiec 32 88 67 12 Wuszczewska Marcelina 07 Solne Miasto Wieliczka 33 13 66 13 Nowak Aleksandra 07 Solne Miasto Wieliczka 34 05 60 14 Kisielewska Joanna 07 KS Optima Skawina 34 86 56 15 Białek Amelia 07 Marbi Sport Żywiec 36 15 50 16 Urbaniec Zofia 07 Solne Miasto Wieliczka 36 48 49 17 Janicka Hanna 07 UKS SP 8 Chrzanów 36 73 48 18 Bogacz Zuzanna 07 UKS SP 8 Chrzanów 36 87 48 19 Prochownik Maria 07 Marbi Sport Żywiec 39 32 39 20 Godyń Kinga 07 UKS SP 8 Chrzanów 40 80 35 21 Cora Lena 07 UKS SP 8 Chrzanów 43 10 30 22 Konior Julia 07 Marbi Sport Żywiec 43 15 29 23 Pękala Magdalena 07 Zawodnik Niezrzeszony 1 07 06 7 TOP Konkurencja 9 4 12 2015 16 46 Dziewcząt 25m klasyczny 7 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Maciążka Maja 08 KS Optima Skawina 43 94 28 2 Kułach Joanna 08 KS Optima Skawina 48 30 21 3 Kołaczyk Antonina 08 KS Optima Skawina 50 19 19 TOP Konkurencja 10 4 12 2015 16 54 Chłopców 25m klasyczny 8 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gąsiorek Wiktor 07 Solne Miasto Wieliczka 25 50 94 2 Łacek Patryk 07 Płetwal Zakopane 26 54 83 3 Dakowicz Marcin 07 Piątka Kraków 26 99 79 4 Idzik Arkadiusz 07 Solne Miasto Wieliczka 27 02 79 5 Przystał Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 27 18 78 6 Olszewski Maciej 07 Pro Swim Kraków 27 89 72 7 Kuna Jakub 07 Solne Miasto Wieliczka 28 05 71 8 Dawiec Teodor 07 Kmita Zabierzów 30 27 56 9 Żmijewski Borys 07 Solne Miasto Wieliczka 30 32 56 10 Jucha Franciszek 07 RAK swimsport Zabierzów 30 33 56 11 Cebula Karol 07 Pro Swim Kraków 30 95 52 12 Knapek Franciszek 07 Marbi Sport Żywiec 31 22 51 13 Grzesiak Igor 07 RAK swimsport Zabierzów 31 70 49 14 Zbrożek Adam 07 Solne Miasto Wieliczka 31 89 48 Kieronski Marcel 07 Swim Test Kraków 31 89 48 16 Wawro Jakub 07 Kmita Zabierzów 32 78 44 17 Wrześniak Dawid 07 Solne Miasto Wieliczka 32 99 43 18 Guzda Kajetan 07 RAK swimsport Zabierzów 34 56 38 19 Musiał Wiktor 07 Szk Podst 31 Kraków 34 64 37 20 Kuczara Jan 07 RAK swimsport Zabierzów 37 46 29 21 Roman Jakub 07 Solne Miasto Wieliczka 39 25 25 22 Olszewski Eryk 07 Kmita Zabierzów 42 58 20 TOP Konkurencja 10 4 12 2015 16 54 Chłopców 25m klasyczny 7 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kot Kacper 08 Solne Miasto Wieliczka 30 17 57 2 Chrobak Tomasz 08 Kmita Zabierzów 32 26 46 3 Kubica Wiktor 08 Marbi Sport Żywiec 34 34 38 4 Dawiec Tymoteusz 08 Kmita Zabierzów 35 27 35 5 Maliszewski Szymon 08 KS Optima Skawina 39 24 25 6 Urban Kacper 08 KS Optima Skawina 49 70 12 7 Winiarz Alex 08 KS Optima Skawina 52 70 10 TOP Konkurencja 11 4 12 2015 17 03 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Grela Amelia 03 Kmita Zabierzów 38 62 293 2 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 39 76 269 3 Gwizdała Wiktoria 03 UKS SP 8 Chrzanów 45 89 175 4 Gawlik Maja 04 Zawodnik Niezrzeszony 46 03 173 5 Vasilendiuc Emilia 04 Zawodnik Niezrzeszony 46 04 173 6 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 47 71 155 7 Biłko Julia 04 Paula Team Kraków 49 21 141 8 Taborska Patrycja 03 UKS SP 8 Chrzanów 50 53 131 9 Masny Zuzanna 04 Paula Team Kraków 54 97 101 10 Dorynek Kamila 04 Radwanowice 55 21 100 11 Gregorczyk Sylwia 03 Radwanowice 59 55 80 12 Walczowska Zuzanna 04 Radwanowice 1 00 57 76 13 Walczowska Gabriela 04 Radwanowice 1 06 17 58 14 Walczowska Natalia 04 Radwanowice 1 07 71 54 15 Goralska Helena 04 Radwanowice 1 20 34 32 TOP Konkurencja 11 4 12 2015 17 03 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Konior Kaja 05 Marbi Sport Żywiec 48 25 150 2 Jeż Oliwia 05 Pro Swim Kraków 55 67 98 3 Łącka Natalia 05 Pro Swim Kraków 55 84 97 4 Urbańczyk Julita 05 RAK swimsport Zabierzów 56 11 95 5 Adamczyk Karolina 05 RAK swimsport Zabierzów 58 11 86 6 Kania Maja 05 Marbi Sport Żywiec 59 15 81 7 Pudelek Jowita 05 Zawodnik Niezrzeszony 59 80 79 8 Grzybczyk Gabriela 05 Paula Team Kraków 1 00 16 77 9 Klimas Julia 05 KS Optima Skawina 1 01 86 71 10 Hernik Maja 05 RAK swimsport Zabierzów 1 03 58 65 11 Mierzwa Pola 05 RAK swimsport Zabierzów 1 04 80 62 12 Kotula Aleksandra 05 KS Optima Skawina 1 04 83 62 13 Kulka Agnieszka 05 Radwanowice 1 16 14 38 TOP Konkurencja 11 4 12 2015 17 03 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 37 58 318 2 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 41 71 233 3 Pancerz Oliwia 06 UKS SP 8 Chrzanów 46 18 171 4 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 47 55 157 5 Waga Karolina 06 Kmita Zabierzów 49 09 142 6 Bętkowska Zuzanna 06 KS Optima Skawina 49 44 139 7 Waga Dominika 06 Kmita Zabierzów 50 98 127 8 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 51 02 127 9 Marcinkiewicz Alicja 06 KS Optima Skawina 51 09 126 10 Waszczuk Klara 06 Pro Swim Kraków 51 59 123 11 Difazzio Daniela 06 KS Optima Skawina 51 99 120 12 Walkowska Olga 06 RAK swimsport Zabierzów 52 03 120 13 Płonka Martyna 06 KS Optima Skawina 52 37 117 14 Kopońka Zofia 06 Kmita Zabierzów 52 42 117 15 Zimny Gabriela 06 RAK swimsport Zabierzów 52 47 117 16 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 53 37 111 17 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 55 01 101 18 Kutermak Zuzanna 06 KS Optima Skawina 56 04 96 19 Sionkowska Zuzanna 06 RAK swimsport Zabierzów 1 00 48 76 20 Kępka Kalina 06 RAK swimsport Zabierzów 1 04 84 62 21 Zielinska Helena 06 Kmita Zabierzów 1 11 13 47 22 Wróblewska Marysia 06 RAK swimsport Zabierzów 1 12 15 45 23 Fiema Julia 06 KS Optima Skawina 1 19 91 33 TOP Konkurencja 12 4 12 2015 17 22

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/12_04_zabierzow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive