archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  • 810 3 40 57 34 78 1 25 11 6 Zając Wiktoria 05 04501 781 3 38 92 1 26 15 1 31 81 7 Zaklukiewicz Bogna 05 04501 762 3 45 90 35 77 1 31 00 8 Urban Laura 05 04501 721 3 45 67 39 24 1 37 18 9 Oleś Maja 05 04201 715 3 47 01 36 67 1 22 99 10 Frąckowiak Nina 05 04501 712 3 41 49 36 73 1 33 48 Dziewcząt 10 lat 7 z 9 Konkurencji 50 Mot 50 Grzb 50 Klas 50 Dow 100 Mot 100 Grzb 100 Klas 100 Zm 100 Dow 1 Jarosz Helena 06 03306 827 3 45 15 34 58 1 37 00 2 Janik Julia 06 03306 800 3 38 72 39 26 1 24 91 3 Świdnicka Kamila 06 02001 742 3 35 11 1 43 19 1 32 18 4 Kuleta Maja 06 04001 701 3 40 66 41 63 36 79 5 Banaszkiewicz Julia 06 03306 644 3 40 81 37 72 1 34 30 6 Barszczewska Julia 06 04201 614 3 43 52 38 72 1 38 10 7 Kaszuba Maja 06 03306 613 3 48 24 1 48 12 1 35 33 8 Korcz Kinga 06 03306 603 3 43 11 42 59 1 33 31 9 Polarz Lena 06 03306 544 3 50 61 1 41 10 1 46 81 10 Tomsia Oliwia 06 03306 539 3 47 28 38 84 1 43 37 Najlepszy zawodnik Mężczyzn 16 lat i starsi 50 Mot 50 Grzb 50 Klas 50 Dow 100 Mot 100 Grzb 100 Klas 100 Zm 100 Dow 1 Dereń Kacper 98 00701 1930 3 25 43 55 98 51 75 2 Bielski Jakub 00 00701 1711 3 26 36 58 90 54 10 3 Wiewiórka Daniel 00 00701 1686 3 27 65 59 16 59 97 4 Łazarecki Dominik 98 01201 1649 3 27 44 24 46 53 88 5 Krasiński Kacper 00 00701 1564 3 27 45 31 39 1 08 10 6 Michalkiewicz Filip 00 00701 1559 3 27 60 24 99 55 34 Ołdak Jakub 99 02001 1559 3 25 19 1 02 35 54 63 8 Torba Kacper 00 02101 1521 3 27 65 25 57 55 36 9 Męczyński Mateusz 98 00201 1489 3 31 80 25 94 1 09 43 10 Słomiński Sebastian 00 02001 1471 3 32 69 1 02 33 1 02 69 Chłopców 15 lat 50 Mot 50 Grzb 50 Klas 50 Dow 100 Mot 100 Grzb 100 Klas 100 Zm 100 Dow 1 Adamczak Jakub 01 02201 1533 3 31 78 1 00 76 1 02 73 2 Greber Artur 01 00601 1410 3 1 04 08 1 09 78 57 65 3 Milczarczyk Piotr 01 00801 1361 3 28 91 26 31 57 50 4 Belski Jakub 01 01406 1347 3 28 58 32 89 1 12 44 5 Bełtowski Krystian 01 00701 1311 3 29 25 26 52 58 51 6 Drzyzga Damian

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_02_swiebodzice/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 46 05 164 2 Orłowski Igor 05 Rekin Świebodzice 49 35 133 3 Wołodko Oskar 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 49 94 129 4 Fiedorowicz Mateusz 05 KS 74 Wałbrzych 50 20 127 5 Trzpil Mateusz 05 Shark Rudna 51 02 121 6 Matczuk Krzysztof 05 Piast Głogów 51 29 119 7 Skorupiński Wojciech 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 53 62 104 8 Patora Dorian 05 Delfinek Legnica 56 21 90 9 Weryszko Damian 05 Energetyk Zgorzelec 58 14 81 TOP Konkurencja 6 2 4 2016 11 15 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Płonka Bartosz 06 Omega Olkusz 45 76 168 2 Nosowicz Mikołaj 06 Omega Olkusz 45 81 167 3 Zarzycki Adrian 06 Balti Bielawa 46 02 165 4 Drzyzga Marcin 06 Swim Team Bielawa 48 10 144 5 Grzebinoga Franciszek 06 Omega Olkusz 51 07 120 6 Szewczuk Szymon 06 Swim Academy Termy Jakuba Oław 53 10 107 7 Gadacz Jakub 06 Rekin Świebodzice 54 35 100 8 Siodłak Maksymilian 06 KS 74 Wałbrzych 57 68 83 DYSKW Woźny Oskar 06 Shark Rudna O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 12 DYSKW Siodłak Kamil 06 KS 74 Wałbrzych K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 11 TOP Konkurencja 7 2 4 2016 11 33 Kobiet 50m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gajdowska Agnieszka 95 Rekin Świebodzice 27 16 626 2 Węckowska Ewa 99 Shark Rudna 27 19 624 3 Patoła Anna 99 Piast Głogów 27 44 607 4 Narewska Klaudia 00 Wankan Legnica 28 33 552 5 Bartyzel Aleksandra 98 Manta Jelcz Laskowice 29 40 493 6 Borczyk Martyna 00 Rekin Świebodzice 30 85 427 7 Matuszczyk Zuzanna 00 9 Dzierżoniów 31 06 418 8 Majewska Daria 99 Energetyk Zgorzelec 31 60 397 9 Sojka Matylda 00 Manta Jelcz Laskowice 33 93 321 10 Jastrzębska Natalia 99 Szafir Wałbrzych 34 60 303 DYSKW Domagała Aleksandra 00 Szafir Wałbrzych O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 46 TOP Konkurencja 7 2 4 2016 11 33 Dziewcząt 50m dowolny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jurczyk Karolina 01 9 Dzierżoniów 26 27 692 2 Kicińska Julia 01 Manta Jelcz Laskowice 29 14 507 3 Zatorska Agata 01 Manta Jelcz Laskowice 30 16 457 4 Jeziorna Julia 01 AZS AWF Wrocław 30 36 448 5 Osiewalska Agnieszka 01 Shark Rudna 30 55 440 6 Siejk Oliwia 01 Balti Bielawa 31 11 416 7 Dopart Martyna 01 Wodny Świat Kudowa Zdr 31 15 415 8 Hartlińska Wiktoria 01 Atol Oleśnica 32 90 352 9 Borowiec Julia 01 Szafir Wałbrzych 33 53 332 TOP Konkurencja 7 2 4 2016 11 33 Dziewcząt 50m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kłusek Maria 02 Shark Rudna 27 92 576 2 Kościelniak Aleksandra 02 Shark Rudna 28 80 525 3 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 29 22 503 4 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 30 14 458 5 Grylewicz Zuzanna 02 Rekin Świebodzice 30 53 441 6 Totoszko Marcelina 02 Piast Głogów 30 78 430 7 Franków Agnieszka 02 Neptun Świdnica 31 06 418 8 Lewicka Oliwia 02 Rekin Świebodzice 32 04 381 9 Mruk Aleksandra 02 Manta Jelcz Laskowice 32 16 377 10 Żurawska Klaudia 02 Szafir Wałbrzych 32 53 364 11 Lachowicz Karolina 02 Balti Bielawa 32 88 353 12 Wnęczak Natalia 02 Balti Bielawa 34 55 304 13 Krutaszewska Paulina 02 Swim Academy Termy Jakuba Oław 35 33 284 DYSKW Skupin Wiktoria 02 Szafir Wałbrzych O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 48 TOP Konkurencja 7 2 4 2016 11 33 Dziewcząt 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dopart Marcelina 03 Wodny Świat Kudowa Zdr 29 46 490 2 Możdżan Milena 03 Wankan Legnica 29 99 465 3 Hajduk Oliwia 03 Atol Oleśnica 31 27 410 4 Kantecka Julia 03 Oceanik Ostrzeszów 31 66 395 5 Skwarczewska Kamila 03 Energetyk Zgorzelec 31 99 383 6 Kuleta Julia 03 Balti Bielawa 32 20 375 7 Porębska Paulina 03 Balti Bielawa 32 92 351 8 Mikołajczak Wiktoria 03 Piast Głogów 33 58 331 9 Wawrzeńczuk Nicole 03 Piast Głogów 33 77 325 10 Ostrowska Maja 03 Harpun Osiecznica 34 48 306 11 Bijak Martyna 03 Champion Swimming Legnica 35 61 277 12 Świdurska Paulina 03 Rekin Świebodzice 35 70 275 13 Stawicka Daria 03 Piast Głogów 36 09 267 14 Sorokanycz Julia 03 Piast Głogów 48 26 111 TOP Konkurencja 7 2 4 2016 11 33 Dziewcząt 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Maciuszek Wiktoria 04 Champion Swimming Legnica 30 11 459 2 Sikorska Oliwia 04 Juvenia Wrocław 30 45 444 3 Krupa Milena 04 Juvenia Wrocław 31 04 419 4 Szamburska Martyna 04 Manta Jelcz Laskowice 32 09 379 5 Wierzbicka Liliana 04 9 Dzierżoniów 32 31 372 6 Kutyło Maria 04 Rekin Świebodzice 32 36 370 7 Dzielecka Łucja 04 Oceanik Ostrzeszów 32 73 357 8 Jośko Julita 04 Harpun Osiecznica 33 67 328 9 Chmielowiec Dominika 04 Wankan Legnica 33 81 324 10 Junik Laura 04 Atol Oleśnica 33 99 319 11 Grzyb Natalia 04 Wankan Legnica 34 64 301 12 Nowak Weronika 04 Wankan Legnica 34 84 296 13 Kowalczyk Sara 04 Just Swim Jelenia Góra 35 49 280 14 Bator Izabela 04 9 Dzierżoniów 35 90 271 15 Goldman Dorota 04 Delfinek Legnica 36 10 266 16 Galle Julia 04 Swim Academy Termy Jakuba Oław 36 36 261 17 Kondracka Natalia 04 Wodny Świat Kudowa Zdr 36 40 260 18 Wasyliszyn Julia 04 Harpun Osiecznica 36 57 256 19 Dziendziel Eliza 04 Ondraszek Bielsko Biała 36 82 251 20 Dul Patrycja 04 Just Swim Jelenia Góra 37 20 243 21 Pilarska Maja 04 Shark Rudna 38 48 220 22 Iwanowska Amelia 04 Piast Głogów 38 64 217 23 Kopczyńska Monika 04 Just Swim Jelenia Góra 40 19 193 24 Dudzińska Aleksandra 04 9 Dzierżoniów 40 84 184 25 Macios Kinga 04 Just Swim Jelenia Góra 40 96 182 26 Ossowska Dominika 04 Just Swim Jelenia Góra 43 65 150 27 Kin Natalia 04 Szafir Wałbrzych 47 43 117 TOP Konkurencja 7 2 4 2016 11 33 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Abramowicz Katarzyna 05 Harpun Osiecznica 33 54 332 2 Książek Dominika 05 Just Swim Jelenia Góra 33 84 323 3 Cajzer Emilia 05 Rekin Świebodzice 34 30 311 4 Maksymowicz Nina 05 Harpun Osiecznica 34 78 298 5 Bejster Wiktoria 05 Neptun Świdnica 35 47 281 6 Zaklukiewicz Bogna 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 35 77 274 7 Oleś Maja 05 Harpun Osiecznica 36 67 254 8 Frąckowiak Nina 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 36 73 253 9 Batóg Dominika 05 Szafir Wałbrzych 37 62 235 10 Fiałkowska Joanna 05 Wodny Świat Kudowa Zdr 37 63 235 11 Smaczyńska Weronika 05 Swim Team Bielawa 38 93 212 12 Urban Laura 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 39 24 207 13 Fałdzińska Michalina 05 KS 74 Wałbrzych 39 28 207 14 Wojnowska Aleksandra 05 Neptun Świdnica 39 79 199 15 Kubiak Paulina 05 Manta Jelcz Laskowice 39 90 197 16 Szumacher Apolonia 05 Rokita Brzeg Dolny 40 41 190 17 KOzioł Julia 05 Harpun Osiecznica 40 80 184 Dańczak Nadia 05 Rekin Świebodzice 40 80 184 19 Sacher Nadia 05 Rekin Świebodzice 40 89 183 20 Rakucka Urszula 05 Just Swim Jelenia Góra 42 13 167 21 Kudryńska Jagoda 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 42 32 165 22 Brzyska Anna 05 KS OSiR Bielawa 42 64 161 23 Drożdż Joanna 05 Delfinek Legnica 42 65 161 24 Ćwiąkała Malwina 05 Just Swim Jelenia Góra 44 00 147 25 Dudek Justyna 05 Just Swim Jelenia Góra 44 46 142 26 Węgrzyn Natalia 05 Energetyk Zgorzelec 46 32 126 27 Wilgocka Patrycja 05 Energetyk Zgorzelec 48 95 107 28 Stanisławska Nikola 05 Delfinek Legnica 56 99 67 DYSKW Aleksandrowicz Zuzanna 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 39 TOP Konkurencja 7 2 4 2016 11 33 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jarosz Helena 06 Omega Olkusz 34 58 303 2 Świdnicka Kamila 06 Rekin Świebodzice 35 11 290 3 Kuleta Maja 06 Balti Bielawa 36 79 252 4 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 37 72 233 5 Barszczewska Julia 06 Harpun Osiecznica 38 72 216 6 Tomsia Oliwia 06 Omega Olkusz 38 84 214 7 Limanówka Anna 06 Szafir Wałbrzych 39 33 206 8 Błach Amelia 06 Atol Oleśnica 41 95 170 9 Biały Karolina 06 Swim Team Bielawa 42 19 167 10 Krochmal Roxana 06 Swim Academy Termy Jakuba Oław 42 35 165 11 Leśniewska Milena 06 Energetyk Zgorzelec 43 66 150 12 Świątek Dominika 06 Shark Rudna 44 35 143 13 Terka Karolina 06 Atol Oleśnica 44 47 142 14 Frąckowiak Kaja 06 Swim Academy Termy Jakuba Oław 44 85 139 15 Ramilowska Magdalena 06 9 Dzierżoniów 45 28 135 16 Ratajczak Julia 06 Rekin Świebodzice 47 48 117 17 Wiktorowicz Julia 06 Rekin Świebodzice 48 26 111 18 Buj Zuzanna 06 KS 74 Wałbrzych 49 56 103 19 Modrzewska Iga 06 Swim Team Bielawa 49 82 101 20 Radziwon Adrianna 06 Delfinek Legnica 50 80 95 21 Lepczak Aleksandra 06 Delfinek Legnica 54 00 79 22 Gorzkowicz Laura 06 Delfinek Legnica 1 01 68 53 23 Biały Weronika 06 Delfinek Legnica 1 08 85 38 DYSKW Nawrot Hanna 06 9 Dzierżoniów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 8 2 4 2016 12 04 Mężczyzn 50m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Juraszek Paweł 94 9 Dzierżoniów 22 33 746 2 Łazarecki Dominik 98 Piast Głogów 24 46 568 3 Michalkiewicz Filip 00 9 Dzierżoniów 24 99 532 4 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 25 19 520 5 Szajnicki Szymon 00 Shark Rudna 25 21 519 6 Żmier Alfred 85 Rekin Świebodzice 25 50 501 7 Torba Kacper 00 Orka Lubań 25 57 497 8 Męczyński Mateusz 98 AZS AWF Wrocław 25 94 476 9 Podwiński Hubert 98 9 Dzierżoniów 26 01 472 10 Skupin Krzysztof 98 Szafir Wałbrzych 26 49 447 11 Dobrzański Krystian 00 9 Dzierżoniów 26 67 438 12 Figiel Grzegorz 97 Szafir Wałbrzych 26 69 437 13 Kościelniak Bartosz 93 Rekin Świebodzice 26 80 432 14 Turkiewicz Maciej 98 Orka Lubań 26 81 431 15 Łaszuk Filip 00 Neptun Świdnica 27 14 415 16 Granzow Bartosz 99 Balti Bielawa 28 93 343 17 Drzyzga Michał 98 Swim Team Bielawa 29 19 334 18 Janiszewski Kacper 00 Szafir Wałbrzych 29 91 310 19 Kaźmierczak Kamil 00 Wodny Świat Kudowa Zdr 29 95 309 20 Michalski Paweł 00 Szafir Wałbrzych 32 00 253 21 Sobczuk Dawid 98 Balti Bielawa 33 38 223 DYSKW Teper Jakub 96 KS 74 Wałbrzych O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 13 TOP Konkurencja 8 2 4 2016 12 04 Chłopców 50m dowolny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Milczarczyk Piotr 01 Płetval Polkowice 26 31 456 2 Guścin Eryk 01 Shark Rudna 26 36 454 3 Bełtowski Krystian 01 9 Dzierżoniów 26 52 445 4 Puzio Radosław 01 Orka Lubań 26 57 443 5 Surowiecki Wojciech 01 Rekin Świebodzice 27 58 396 6 Waga Marcel 01 Atol Oleśnica 28 47 360 7 Kopera Jakub 01 9 Dzierżoniów 28 76 349 8 Tomkiewicz Karol 01 Wodny Świat Kudowa Zdr 29 28 331 9 Brożyna Gabriel 01 Szafir Wałbrzych 29 61 320 10 Suława Jakub 01 Rekin Świebodzice 29 84 312 11 Mazur Bartłomiej 01 Balti Bielawa 30 97 279 12 Czarnecki Paweł 01 Energetyk Zgorzelec 32 00 253 13 Chlebowski Adam 01 Rekin Świebodzice 32 69 238 14 Szymonowicz Maciej 01 Neptun Świdnica 33 32 224 TOP Konkurencja 8 2 4 2016 12 04 Chłopców 50m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kustra Adam 02 Shark Rudna 25 92 477 2 Knihnicki Miłosz 02 Rekin Świebodzice 26 21 461 3 Świątek Filip 02 Atol Oleśnica 26 85 429 4 Wróblewski Kamil 02 Harpun Osiecznica 26 86 429 5 Tokarski Stanisł Aw 02 Rekin Świebodzice 28 51 358 6 Damsz Andrzej 02 Rekin Świebodzice 28 54 357 7 Knichał Dominik 02 Harpun Osiecznica 28 70 351 8 Noculak Jakub 02 Oceanik Ostrzeszów 28 79 348 9 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 28 85 346 10 Curyło Jakub 02 Wodny Świat Kudowa Zdr 29 09 337 11 Wątroba Krystian 02 Rokita Brzeg Dolny 29 19 334 12 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 29 28 331 13 Bielawski Jakub 02 Atol Oleśnica 30 76 285 14 Rosiński Lis Kacper 02 Wankan Legnica 30 90 281 15 Kłos Damian 02 Neptun Świdnica 31 30 271 16 Michalkiewicz Jakub 02 9 Dzierżoniów 31 33 270 Nowak Mateusz 02 Balti Bielawa 31 33 270 18 Wilgosz Jan 02 Manta Jelcz Laskowice 32 13 250 19 Połomski Tymoteusz 02 Oceanik Ostrzeszów 32 49 242 20 Knapik Jakub 02 Rokita Brzeg Dolny 32 60 240 21 Błaszkiewicz Patryk 02 Harpun Osiecznica 32 79 235 22 Rygałło Mikołaj 02 Rokita Brzeg Dolny 33 67 217 23 Krutaszewski Marcin 02 Swim Academy Termy Jakuba Oław 34 52 202 24 Rak Damian 02 Swim Team Bielawa 35 33 188 25 Ogórek Mikołaj 02 Just Swim Jelenia Góra 35 92 179 26 Mierzejewski Patryk 02 Rokita Brzeg Dolny 36 57 170 TOP Konkurencja 8 2 4 2016 12 04 Chłopców 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gromski Patryk 03 Krotosz Krotoszyn 27 94 381 2 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 29 13 336 3 Woliński Filip 03 Rekin Świebodzice 29 26 331 4 Worobiec Daniel 03 Neptun Świdnica 31 27 271 5 Jachym Maciej 03 Rekin Świebodzice 31 29 271 6 Janiszewski Mikołaj 03 Oceanik Ostrzeszów 32 84 234 7 Korzeniowski Wiktor 03 Manta Jelcz Laskowice 32 97 232 8 Kołaczek Tymoteusz 03 Rekin Świebodzice 33 84 214 9 Gawiński Oscar 03 Neptun Świdnica 34 49 202 10 Malinowski Eryk 03 Shark Rudna 34 70 199 11 Janus Szymon 03 Rokita Brzeg Dolny 35 94 179 12 Szymankiewicz Aleksander 03 Rekin Świebodzice 37 88 152 13 Nowochodzki Dawid 03 Shark Rudna 38 75 142 14 Matuszczyk Olaf 03 9 Dzierżoniów 42 10 111 DYSKW Śliwiński Rober 03 Wankan Legnica O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 07 TOP Konkurencja 8 2 4 2016 12 04 Chłopców 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sobiechowski Filip 04 Shark Rudna 33 52 220 2 Chrenowski Wojciech 04 Delfinek Legnica 33 55 220 3 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 33 80 215 4 Świtoń Aleksander 04 Oceanik Ostrzeszów 34 50 202 5 Biełous Mateusz 04 Rekin Świebodzice 34 58 201 6 Wołczak Kacper 04 Delfinek Legnica 34 59 200 7 Leśniewski Dominik 04 Energetyk Zgorzelec 34 62 200 8 Litwiński Marcel 04 Neptun Świdnica 35 04 193 9 Bijak Marcel 04 Champion Swimming Legnica 35 99 178 10 Bordziłowski Maciej 04 Just Swim Jelenia Góra 36 13 176 11 Kawalec Miłosz 04 Rekin Świebodzice 36 26 174 12 Czyszczoń Hubert 04 9 Dzierżoniów 38 08 150 13 Malko Jakub 04 Just Swim Jelenia Góra 38 19 149 14 Rząsa Konrad 04 Delfinek Legnica 38 53 145 TOP Konkurencja 8 2 4 2016 12 04 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gromski Adrian 05 Krotosz Krotoszyn 32 96 232 2 Fiedorowicz Mateusz 05 KS 74 Wałbrzych 33 54 220 3 Woźny Maksym 05 Just Swim Jelenia Góra 34 10 209 4 Woźny Jacek 05 Manta Jelcz Laskowice 34 67 199 5 Rytkowski Alex 05 Atol Oleśnica 34 75 198 6 Arabasz Kacper 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 34 92 195 7 Stachura Oskar 05 Swim Team Bielawa 35 29 189 8 Sinkowski Szymon 05 Rokita Brzeg Dolny 36 30 173 9 Heiduk Kacper 05 Piast Głogów 36 46 171 10 Zdanowicz Paweł 05 Atol Oleśnica 36 80 166 11 Garnys Piotr 05 Swim Team Bielawa 36 91 165 12 Karniszewski Mateusz 05 Rekin Świebodzice 36 94 164 13 Orłowski Igor 05 Rekin Świebodzice 37 03 163 14 Paluch Maciej 05 Shark Rudna 37 14 162 15 Misiak Szymon 05 Shark Rudna 37 34 159 16 Wierzbicki Igor 05 Manta Jelcz Laskowice 37 48 157 17 Jedruch Jakub 05 Just Swim Jelenia Góra 38 62 144 18 Polański Olaf 05 Neptun Świdnica 39 23 137 19 Herbik Paweł 05 Piast Głogów 39 95 130 20 Wołodko Oskar 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 39 98 130 21 Włodarczyk Bartosz 05 Piast Głogów 40 25 127 22 Rybiałek Bartek 05 Just Swim Jelenia Góra 40 37 126 23 Matczuk Krzysztof 05 Piast Głogów 40 69 123 24 Sztachelek Miłosz 05 9 Dzierżoniów 41 73 114 25 Trzpil Mateusz 05 Shark Rudna 42 23 110 26 Patora Dorian 05 Delfinek Legnica 45 45 88 27 Kłos Daniel 05 Neptun Świdnica 46 94 80 28 Skorupiński Wojciech 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 50 09 66 29 Ławrynowicz Dominik 05 Energetyk Zgorzelec 51 19 61 DYSKW Bak Szymon 05 Rekin Świebodzice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 03 TOP Konkurencja 8 2 4 2016 12 04 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kozik Maciej 06 Harpun Osiecznica 33 86 214 2 Glejzer Filip 06 Rekin Świebodzice 34 04 210 3 Choma Maksym 06 Omega Olkusz 35 56 184 4 Wioska Kaganiec Wiktor 06 Omega Olkusz 37 78 154 5 Zarzycki Adrian 06 Balti Bielawa 37 80 153 6 Bałdyga Sebastian 06 Energetyk Zgorzelec 37 86 153 7 Grzebinoga Franciszek 06 Omega Olkusz 38 86 141 8 Szewczuk Szymon 06 Swim Academy Termy Jakuba Oław 41 49 116 9 Sobiechowski Kajetan 06 Shark Rudna 42 04 111 10 Drzyzga Marcin 06 Swim Team Bielawa 42 45 108 11 Paprzycki Olivier 06 Swim Team Bielawa 43 37 101 12 Paszek Antoni 06 Rokita Brzeg Dolny 43 40 101 13 Gadacz Jakub 06 Rekin Świebodzice 43 85 98 14 Żygadło Kacper 06 KS OSiR Bielawa 45 22 89 15 Juś Radosław 06 Rekin Świebodzice 46 34 83 16 Siodłak Kamil 06 KS 74 Wałbrzych 46 45 82 17 Kowalik Wiktor 06 Neptun Świdnica 47 21 79 18 Pietrzak Paweł 06 Neptun Świdnica 48 33 73 19 Kijewski Filip 06 KS 74 Wałbrzych 50 92 62 20 Tomczak Marcel 06 KS 74 Wałbrzych 55 03 49 DYSKW Siodłak Maksymilian 06 KS 74 Wałbrzych O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start DYSKW Błaszczyk Tymek 06 Płetval Polkowice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 52 TOP Konkurencja 9 2 4 2016 12 38 Kobiet 100m motylkowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Popiel Vanessa 00 Rekin Świebodzice 1 08 34 510 30 63 37 71 2 Łyczko Dominika 99 Rokita Brzeg Dolny 1 11 59 443 32 71 38 88 TOP Konkurencja 9 2 4 2016 12 38 Dziewcząt 100m motylkowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Osiewalska Agnieszka 01 Shark Rudna 1 14 75 389 35 18 39 57 TOP Konkurencja 9 2 4 2016 12 38 Dziewcząt 100m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Raszczuk Zofia 02 Manta Jelcz Laskowice 1 07 23 535 31 98 35 25 2 Gabor Martyna 02 Shark Rudna 1 16 85 358 35 57 41 28 3 Franków Agnieszka 02 Neptun Świdnica 1 17 57 348 35 05 42 52 4 Flisak Emanuela 02 Swim Team Bielawa 1 18 98 330 36 85 42 13 TOP Konkurencja 9 2 4 2016 12 38 Dziewcząt 100m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Dopart Marcelina 03 Wodny Świat Kudowa Zdr 1 12 07 435 32 85 39 22 2 Macioła Maja 03 Rokita Brzeg Dolny 1 13 86 404 34 84 39 02 3 Gąsior Oliwia 03 Wankan Legnica 1 18 43 337 36 61 41 82 4 Porębska Paulina 03 Balti Bielawa 1 23 01 284 36 34 46 67 TOP Konkurencja 10 2 4 2016 12 43 Mężczyzn 100m motylkowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Dereń Kacper 98 9 Dzierżoniów 55 98 647 26 16 29 82 2 Lewkowski Patryk 99 Shark Rudna 1 02 12 474 28 31 33 81 3 Bykowski Łukasz 00 9 Dzierżoniów 1 02 39 468 29 72 32 67 4 Szajnicki Szymon 00 Shark Rudna 1 06 76 382 32 02 34 74 5 Granzow Bartosz 99 Balti Bielawa 1 08 30 356 32 31 35 99 6 Turkiewicz Maciej 98 Orka Lubań 1 09 03 345 31 50 37 53 7 Gibalski Kajetan 00 Rokita Brzeg Dolny 1 13 01 292 32 79 40 22 TOP Konkurencja 10 2 4 2016 12 43 Chłopców 100m motylkowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Adamczak Jakub 01 Shark Rudna 1 00 76 506 28 40 32 36 2 Greber Artur 01 Śląsk Wrocław 1 04 08 431 29 76 34 32 3 Kwapisz Arkadiusz 01 Manta Jelcz Laskowice 1 05 99 395 30 64 35 35 TOP Konkurencja 10 2 4 2016 12 43 Chłopców 100m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kustra Adam 02 Shark Rudna 1 04 51 423 30 70 33 81 2 Gilżyński Szymon 02 Manta Jelcz Laskowice 1 05 41 406 30 59 34 82 3 Pawłowski Dominik 02 Atol Oleśnica 1 09 76 334 31 99 37 77 4 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 14 83 271 32 37 42 46 TOP Konkurencja 10 2 4 2016 12 43 Chłopców 100m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Woliński Filip 03 Rekin Świebodzice 1 09 33 341 33 30 36 03 2 Fulbiszewski Oskar 03 Balti Bielawa 1 11 62 309 32 33 39 29 3 Szymankiewicz Aleksander 03 Rekin Świebodzice 1 28 57 163 41 74 46 83 TOP Konkurencja 11 2 4 2016 12 49 Kobiet 100m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bartyzel Aleksandra 98 Manta Jelcz Laskowice 1 08 25 524 33 17 35 08 2 Hartlieb Klaudia 00 Shark Rudna 1 12 18 443 35 20 36 98 3 Borczyk Martyna 00 Rekin Świebodzice 1 12 68 434 35 19 37 49 TOP Konkurencja 11 2 4 2016 12 49 Dziewcząt 100m grzbietowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Węglicka Julita 01 Wankan Legnica 1 16 48 372 36 73 39 75 TOP Konkurencja 11 2 4 2016 12 49 Dziewcząt 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kościelniak Aleksandra 02 Shark Rudna 1 08 54 517 33 17 35 37 2 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 1 12 79 432 35 54 37 25 3 Muszyńska Majka 02 Manta Jelcz Laskowice 1 12 84 431 35 27 37 57 4 Proce Marta 02 Rekin Świebodzice 1 13 42 421 36 35 37 07 5 Lachowicz Karolina 02 Balti Bielawa 1 21 63 306 39 46 42 17 6 Agatowska Julia 02 Neptun Świdnica 1 25 19 269 40 34 44 85 TOP Konkurencja 11 2 4 2016 12 49 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Macioła Maja 03 Rokita Brzeg Dolny 1 12 33 440 35 85 36 48 2 Zakrzewska Marta 03 Redeco Wrocław 1 13 94 412 35 75 38 19 3 Kantecka Julia 03 Oceanik Ostrzeszów 1 16 41 373 37 10 39 31 4 Kowalczyk Oliwia 03 Oceanik Ostrzeszów 1 33 70 202 46 16 47 54 TOP Konkurencja 11 2 4 2016 12 49 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Maciuszek Wiktoria 04 Champion Swimming Legnica 1 14 11 409 36 02 38 09 2 Chryplewicz Julia 04 Rekin Świebodzice 1 18 43 345 38 57 39 86 3 Kicińska Anna 04 Manta Jelcz Laskowice 1 21 18 311 39 20 41 98 4 Nowak Weronika 04 Wankan Legnica 1 24 86 272 42 00 42 86 5 Chmielowiec Dominika 04 Wankan Legnica 1 26 47 257 42 51 43 96 6 Grzyb Natalia 04 Wankan Legnica 1 29 71 230 7 Galle Julia 04 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 30 26 226 43 92 46 34 TOP Konkurencja 11 2 4 2016 12 49 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Maksymowicz Nadia 05 Harpun Osiecznica 1 24 34 277 41 39 42 95 2 Zając Wiktoria 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 26 15 260 40 30 45 85 3 Rak Wiktoria 05 Rokita Brzeg Dolny 1 31 25 219 44 18 47 07 4 Lęga Maja 05 Neptun Świdnica 1 33 74 202 45 04 48 70 5 Smaczyńska Patrycja 05 Swim Team Bielawa 1 40 11 166 48 96 51 15 6 Dzięsław Justyna 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 45 74 140 TOP Konkurencja 11 2 4 2016 12 49 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Janik Julia 06 Omega Olkusz 1 24 91 272 40 91 44 00 2 Korcz Kinga 06 Omega Olkusz 1 33 31 205 46 25 47 06 3 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 1 34 30 198 46 27 48 03 4 Waśko Faustyna 06 Omega Olkusz 1 39 40 169 48 50 50 90 5 Polarz Lena 06 Omega Olkusz 1 41 10 161 47 02 54 08 6 Terka Karolina 06 Atol Oleśnica 1 45 14 143 51 06 54 08 TOP Konkurencja 12 2 4 2016 13 03 Mężczyzn 100m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bielski Jakub 00 9 Dzierżoniów 58 90 573 28 75 30 15 2 Wiewiórka Daniel 00 9 Dzierżoniów 59 16 566 29 16 30 00 3 Słomiński Sebastian 00 Rekin Świebodzice 1 02 33 484 30 49 31 84 4 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 1 02 35 483 29 90 32 45 5 Kaźmierczak Kamil 00 Wodny Świat Kudowa Zdr 1 26 95 178 TOP Konkurencja 12 2 4 2016 13 03 Chłopców 100m grzbietowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Puzio Radosław 01 Orka Lubań 1 05 39 419 32 26 33 13 2 Guścin Eryk 01 Shark Rudna 1 06 34 401 32 46 33 88 3 Woźny Wiktor 01 Shark Rudna 1 09 01 356 33 41 35 60 4 Mazur Bartłomiej 01 Balti Bielawa 1 19 26 235 TOP Konkurencja 12 2 4 2016 13 03 Chłopców 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1 03 53 457 30 37 33 16 2 Cepuchowicz Jakub 02 Orka Lubań 1 07 60 379 3 Tokarski Stanisł Aw 02 Rekin Świebodzice 1 10 14 339 33 77 36 37 4 Bielawski Jakub 02 Atol Oleśnica 1 17 15 255 37 89 39 26 5 Kalus Szczepan 02 Rokita Brzeg Dolny 1 19 83 230 39 49 40 34 6 Rosiński Lis Kacper 02 Wankan Legnica 1 21 26 218 39 73 41 53 7 Kłos Damian 02 Neptun Świdnica 1 21 34 217 38 53 42 81 8 Rygałło Mikołaj 02 Rokita Brzeg Dolny 1 24 95 191 42 65 42 30 9 Rak Damian 02 Swim Team Bielawa 1 26 70 179 41 83 44 87 TOP Konkurencja 12 2 4 2016 13 03 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 1 08 91 358 33 35 35 56 2 Kowalski Daniel 03 Atol Oleśnica 1 09 35 351 33 61 35 74 3 Sienkiewicz Aleksander 03 Harpun Osiecznica 1 14 38 284 36 72 37 66 4 Kawałko Patryk 03 Neptun Świdnica 1 15 38 273 36 90 38 48 5 Suszczenko Ivan 03 Harpun Osiecznica 1 18 75 240 39 28 39 47 6 Korzeniowski Wiktor 03 Manta Jelcz Laskowice 1 19 75 231 39 12 40 63 7 Śliwiński Rober 03 Wankan Legnica 1 23 15 203 41 14 42 01 TOP Konkurencja 12 2 4 2016 13 03 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Caliński Aleksy 04 Juvenia Wrocław 1 15 90 268 36 93 38 97 2 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 16 20 264 37 31 38 89 3 Wrabec Szymon 04 Manta Jelcz Laskowice 1 18 06 246 38 42 39 64 4 Staszak Wiktor 04 Delfinek Legnica 1 19 46 233 39 67 39 79 5 Łokaj Michał 04 Shark Rudna 1 20 28 226 39 17 41 11 6 Bijak Marcel 04 Champion Swimming Legnica 1 28 70 167 43 95 44 75 7 Leśniewski Dominik 04 Energetyk Zgorzelec 1 33 76 142 46 33 47 43 TOP Konkurencja 12 2 4 2016 13 03 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gromski Adrian 05 Krotosz Krotoszyn 1 19 80 230 39 03 40 77 2 Maciołek Bartłomiej 05 AZS AWF Wrocław 1 20 52 224 39 91 40 61 3 Tokarski Antoni 05 Rekin Świebodzice 1 35 49 134 45 96 49 53 4 Garnys Piotr 05 Swim Team Bielawa 1 38 25 123 46 66 51 59 5 Szumacher Jan 05 Rokita Brzeg Dolny 1 39 78 117 48 64 51 14 6 Kłos Daniel 05 Neptun Świdnica 1 58 65 70 56 40 1 02 25 DYSKW Makodoński Bartosz 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 13 20 TOP Konkurencja 12 2 4 2016 13 03 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Nowak Piotr 06 STP Nowy Sącz 1 27 29 176 41 85 45 44 2 Kuś Wiktor 06 Omega Olkusz 1 31 15 154 44 49 46 66 3 Choma Maksym 06 Omega Olkusz 1 33 76 142 45 79 47 97 4 Płonka Bartosz 06 Omega Olkusz 1 35 56 134 46 83 48 73 5 Wioska Kaganiec Wiktor 06 Omega Olkusz 1 43 26 106 49 48 53 78 6 Kukuła Kacper 06 Swim Team Bielawa 1 46 72 96 51 58 55 14 7 Pietrzak Paweł 06 Neptun Świdnica 1 55 49 76 56 03 59 46 TOP Konkurencja 13 2 4 2016 13 21 Kobiet 100m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sadowska Klaudia 99 Śląsk Wrocław 1 14 83 578 35 36 39 47 TOP Konkurencja 13 2 4 2016 13 21 Dziewcząt 100m klasyczny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Zatorska Agata 01 Manta Jelcz Laskowice 1 21 00 456 38 58 42 42 2 Jeziorna Julia 01 AZS AWF Wrocław 1 21 72 444 38 83 42 89 TOP Konkurencja 13 2 4 2016 13 21 Dziewcząt 100m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Szymkowiak Aleksandra 02 Manta Jelcz Laskowice 1 22 04 439 38 51 43 53 2 Gabor Martyna 02 Shark Rudna 1 22 51 431 39 18 43 33 3 Glejzer Marcelina 02 Rekin Świebodzice 1 24 81 397 39 94 44 87 4 Krutaszewska Paulina 02 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 29 37 339 42 49 46 88 5 Kubasik Weronika 02 Oceanik Ostrzeszów 1 31 87 312 42 85 49 02 TOP Konkurencja 13 2 4 2016 13 21 Dziewcząt 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 1 16 99 531 37 47 39 52 2 Gąsior Oliwia 03 Wankan Legnica 1 27 23 365 41 99 45 24 3 Sułkowska Agnieszka 03 Piast Głogów 1 31 68 314 43 12 48 56 4 Stawicka Daria 03 Piast Głogów 1 35 50 278 45 07 50 43 5 Rubacka Zuzanna 03 Piast Głogów 1 36 19 272 44 76 51 43 6 Bijak Martyna 03 Champion Swimming Legnica 1 38 96 250 45 72 53 24 TOP Konkurencja 13 2 4 2016 13 21 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sikorska Oliwia 04 Juvenia Wrocław 1 23 50 416 39 12 44 38 2 Sokołowska Dominika 04 Neptun Świdnica 1 27 80 358 41 18 46 62 3 Salamon Kamila 04 KS OSiR Bielawa 1 31 13 320 41 52 49 61 4 Szamburska Martyna 04 Manta Jelcz Laskowice 1 32 88 302 44 32 48 56 5 Adamczewska Zuzanna 04 Piast Głogów 1 33 70 294 45 00 48 70 6 Goldman Dorota 04 Delfinek Legnica 1 37 72 259 45 20 52 52 7 Romcio Nina 04 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 38 33 255 46 36 51 97 8 Bator Izabela 04 9 Dzierżoniów 1 38 87 250 46 99 51 88 9 Dziendziel Eliza 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 41 25 233 48 28 52 97 10 Kołodziej Emilia 04 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 50 58 179 52 11 58 47 11 Wojtasik Wiktoria 04 Delfinek Legnica 1 55 42 157 53 49 1 01 93 NIE UK Waszczuk Aleksandra 04 Swim Academy Termy Jakuba Oław TOP Konkurencja 13 2 4 2016 13 21 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Urban Laura 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 37 18 264 47 05 50 13 2 Dzięsław Justyna 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 42 89 222 48 95 53 94 3 Ostafijczuk Sara 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 46 56 200 51 49 55 07 4 Kudryńska Jagoda 05 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 51 80 173 5 Węgrzyn Natalia 05 Energetyk Zgorzelec 2 12 88 103 1 00 96 1 11 92 TOP Konkurencja 13 2 4 2016 13 21 Dziewcząt 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jarosz Helena 06 Omega Olkusz 1 37 00 265 45 90 51 10 2 Świdnicka Kamila 06 Rekin Świebodzice 1 43 19 220 49 31 53 88 3 Polarz Lena 06 Omega Olkusz 1 46 81 199 51 79 55 02 4 Kaszuba Maja 06 Omega Olkusz 1 48 12 191 51 24 56 88 5 Krochmal Roxana 06 Swim Academy Termy Jakuba Oław 1 56 05 155 53 51 1 02 54 6 Frąckowiak Kaja 06 Swim Academy Termy Jakuba Oław 2 04 12 126 59 24 1 04 88 DYSKW Cepuch Julia 06 Atol Oleśnica O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 13 18 TOP Konkurencja 14 2 4 2016 13 39 Mężczyzn 100m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Krasiński Kacper 00 9 Dzierżoniów 1 08 10 544 31 57 36 53 2 Męczyński

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_02_swiebodzice/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • VIII Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica - SPLASH Meet Manager 11
    100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki motylkowy motylkowy 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 50m Serie na czas Open Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas Open Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepszy zawodnik Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Pobite rekordy wg konkurencji Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Najlepsza zawodniczka 1 VIII Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica 2 4 2016 9 30 1 Kobiet 50m motylkowy Serie na czas 9 30 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 2 Mężczyzn 50m motylkowy Serie na czas 9 51 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 3 Kobiet 50m grzbietowy Serie na czas 10 11 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 4 Mężczyzn 50m grzbietowy Serie na czas 10 30 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 5 Kobiet 50m klasyczny Serie na czas 10 53 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 6 Mężczyzn 50m klasyczny Serie na czas 11 15 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 7 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 11 33 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 8 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 12 04 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 9 Kobiet 100m motylkowy Serie na czas 12 38 13 lat i starsi Lista startowa Wyniki 10 Mężczyzn 100m motylkowy Serie na czas 12 43 13 lat i starsi Lista startowa Wyniki 11 Kobiet 100m grzbietowy Serie na czas 12 49 10 lat

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_02_swiebodzice/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Miodunka Martyna 03 Pro Swim Kraków 45 87 130 3 Siwek Natalia 03 Pro Swim Kraków 1 03 50 49 TOP Konkurencja 12 6 3 2016 10 16 Chłopców 50m dowolny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dzierwa Maciej 03 Pro Swim Kraków 43 00 104 2 Szczyrbak Grzegorz 03 Pro Swim Kraków 43 72 99 3 Firganek Adam 03 Pro Swim Kraków 44 12 96 4 Pilch Hubert 03 Pro Swim Kraków 50 91 63 5 Adamski Kamil 03 Pro Swim Kraków 51 93 59 6 Smętek Jakub 03 Pro Swim Kraków 58 53 41 TOP Konkurencja 13 6 3 2016 10 20 Dziewcząt 50m dowolny 14 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Stachura Alicja 02 Pro Swim Kraków 37 41 239 2 Bujak Aleksandra 02 Pro Swim Kraków 42 06 168 3 Poręba Anna 01 Pro Swim Kraków 49 53 103 4 Michalik Oliwia 01 Pro Swim Kraków 51 22 93 TOP Konkurencja 14 6 3 2016 10 22 Chłopców 50m dowolny 14 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Waga Michał 00 Pro Swim Kraków 30 87 282 2 Rożek Arkadiusz 00 Pro Swim Kraków 32 44 243 3 Mitana Szymon 00 Pro Swim Kraków 33 31 225 4 Potocki Mikołaj 00 Pro Swim Kraków 33 84 214 5 Kosek Szymon 00 Pro Swim Kraków 34 03 211 6 Śleszyński Szymon 00 Pro Swim Kraków 34 86 196 7 Buczek Mateusz 01 Pro Swim Kraków 36 69 168 8 Chyrc Mateusz 00 Pro Swim Kraków 38 06 150 9 Firganek Tomasz 01 Pro Swim Kraków 38 47 146 10 Skowronek Szymon 00 Pro Swim Kraków 39 90 130 11 Kuc Jakub 02 Pro Swim Kraków 43 31 102 TOP Konkurencja 18 6 3 2016 10 26 Mężczyzn 50m dowolny 20 29 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Boborowski Bartosz 89 Pro Swim Kraków 30 44 294 2 Fitowski Mikołaj 94 Pro Swim Kraków 37 19 161 TOP Konkurencja 20 6 3 2016 10 28 Mężczyzn 50m dowolny 30 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Drzewiecki Jacek 69 Pro Swim Kraków 28 97 342 2 Cyganik Piotr 72 Pro Swim Kraków 36 58 169 3 Koczwara Piotr 77 Pro Swim Kraków 52 31 58 TOP 2 Mistrzostwa Pro Swim BLOK II 6 3 2016 12 15 Konkurencja 21 6 3 2016 12 15 Dziewcząt 25m dowolny 8 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Drzewiecka Karolina 08 Orka Częstochowa 18 93 176 2 Stachowicz Maja 08 Marek Swim Team Będzin 22 53 104 3 Jarmołowska Helena 08 Solne Miasto Wieliczka 22 85 100 4 Rak Maja 08 Zawodnik niezrzeszony 23 25 95 5 Brońka Anna 08 Solne Miasto Wieliczka 23 84 88 6 Płonka Aleksandra 09 Optima Skawina 25 75 70 7 Siudak Lena 08 CKiS Miechów 28 10 53 8 Kołaczyk Antonina 08 Optima Skawina 29 18 48 9 Kułach Joanna 08 Optima Skawina 30 28 43 10 Bętkowska Emilia 11 Optima Skawina 44 34 13 11 Fiema Martyna 11 Optima Skawina 1 16 25 2 TOP Konkurencja 21 6 3 2016 12 15 Dziewcząt 25m dowolny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sowa Barbara 07 Jasień Sucha Besk 17 67 217 2 Marciniak Aleksandra 07 Pro Swim Kraków 18 28 196 3 Skoczek Małgorzata 07 BOSiR Brzesko 19 35 165 4 Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 20 29 143 5 Budzeń Julka 07 CKiS Miechów 20 63 136 6 Machnik Martyna 07 CKiS Miechów 20 78 133 7 Kisielewska Joanna 07 Optima Skawina 21 34 123 8 Całka Alicja 07 Maxrelax Kraków 21 53 120 9 Nowak Alicja 07 CKiS Miechów 22 10 110 10 Młynarczyk Jadwiga 07 Orka Częstochowa 22 75 101 11 Drobny Magdalena 07 Jasień Sucha Besk 23 94 87 12 Perczyńska Kinga 07 CKiS Miechów 24 10 85 13 Batko Alicja 07 Orka Proszówki 27 97 54 14 Jędrasiak Maja 07 Delfinek Częstochowa 28 13 53 15 Krzykała Julia 07 CKiS Miechów 28 78 50 16 Tronina Zofia 07 Delfinek Częstochowa 37 72 22 TOP Konkurencja 21 6 3 2016 12 15 Dziewcząt 25m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 17 46 225 2 Bętkowska Zuzanna 06 Optima Skawina 17 66 217 3 DiFazzio Daniela 06 Optima Skawina 17 78 213 4 Waszczuk Klara 06 Pro Swim Kraków 18 00 205 5 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 18 03 204 6 Waga Monika 06 Pro Swim Kraków 18 13 200 7 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 18 15 200 8 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 18 62 185 9 Gorlich Łucja 06 Pro Swim Kraków 18 72 182 10 Łazarz Milena 06 Jasień Sucha Besk 18 84 179 11 Cichy Julia 06 Sokół Myślenice 19 06 172 12 Kutermak Zuzanna 06 Optima Skawina 19 81 154 13 Rybak Natalia 06 Orka Częstochowa 20 00 149 14 Płonka Martyna 06 Optima Skawina 20 35 142 15 Panek Natalia 06 Jasień Sucha Besk 21 56 119 16 Langier Milena 06 Delfinek Częstochowa 22 50 105 17 Grzesiak Julia 06 Delfinek Częstochowa 23 25 95 18 Sobczyk Julka 06 CKiS Miechów 24 32 83 19 Trybała Julia 06 Jasień Sucha Besk 25 16 75 20 Żaba Zuzanna 06 CKiS Miechów 25 40 73 21 Wąwoźna Urszula 06 CKiS Miechów 31 50 38 22 Dyląg Kinga 06 CKiS Miechów 32 00 36 23 Mazur Martyna 06 Jasień Sucha Besk 32 10 36 24 Fiema Julia 06 Optima Skawina 33 12 32 TOP Konkurencja 22 6 3 2016 12 29 Chłopców 25m dowolny 8 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Słota Wojciech 08 Marek Swim Team Będzin 19 50 102 2 Pietrzak Dominik 08 Orka Częstochowa 20 50 88 3 Ślósarczyk Krystian 08 Optima Skawina 21 25 79 4 Dyda Artur 08 Solne Miasto Wieliczka 21 93 72 5 Jańczyk Mateusz 08 CKiS Miechów 23 57 58 6 Kapusta Eryk 08 Solne Miasto Wieliczka 25 37 46 7 Maliszewski Szymon 08 Optima Skawina 27 97 34 8 Kutermak Szymon 10 Optima Skawina 37 04 14 9 Durek Wiktor 09 Optima Skawina 47 40 7 10 Dulak Michał 09 Optima Skawina 1 28 00 1 TOP Konkurencja 22 6 3 2016 12 29 Chłopców 25m dowolny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 16 66 164 2 Kubieniec Oskar 07 Aquarius Zabrze 16 84 159 3 Łacek Patryk 07 Płetwal Zakopane 17 31 146 4 Pyrcioch Mikołaj 07 Fala Gorlice 18 13 127 5 Stupała Michał 07 Orka Częstochowa 18 62 117 6 Sanowski Patryk 07 Maxrelax Kraków 18 72 116 7 Kieroński Marcel 07 SMS Galicja Kraków 18 75 115 8 Cebula Karol 07 Pro Swim Kraków 19 54 102 9 Płaczek Mateusz 07 Maxrelax Kraków 20 16 92 10 Gibaszek Bartosz 07 Orka Częstochowa 21 21 79 11 Kościelny Piotr 07 Orka Częstochowa 21 91 72 12 Erstzen Sean 07 Maxrelax Kraków 22 26 68 13 Włodarczyk Miłosz 07 Delfinek Częstochowa 23 23 60 14 Pochopień Paweł 07 Jasień Sucha Besk 25 09 48 15 Kubas Kacper 07 Jasień Sucha Besk 27 13 38 16 Dylowicz Nikodem 07 Orka Proszówki 28 97 31 17 Wielgus Kacper 07 Orka Częstochowa 30 50 26 18 Gonera Wiktor 07 Delfinek Częstochowa 32 54 22 TOP Konkurencja 22 6 3 2016 12 29 Chłopców 25m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 15 78 193 2 Suchan Jakub 06 Pro Swim Kraków 16 18 179 3 Zawojski Bartosz 06 Jasień Sucha Besk 16 87 158 4 Kuroń Patryk 06 Delfinek Częstochowa 18 28 124 5 Najder Bartłomiej 06 Jasień Sucha Besk 18 78 114 6 Korn Maciej 06 Orka Częstochowa 19 25 106 7 Andryszczak Piotr 06 Delfinek Częstochowa 21 25 79 8 Chudy Karol 06 Limanowa swim 21 66 74 9 Czajka Jakub 06 Optima Skawina 22 28 68 10 Król Oskar 06 CKiS Miechów 23 66 57 TOP Konkurencja 23 6 3 2016 12 40 Dziewcząt 25m grzbietowy 8 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Stachowicz Maja 08 Marek Swim Team Będzin 24 37 121 2 Drzewiecka Karolina 08 Orka Częstochowa 24 56 118 3 Jarmołowska Helena 08 Solne Miasto Wieliczka 24 79 115 4 Płonka Aleksandra 09 Optima Skawina 26 34 96 5 Siudak Lena 08 CKiS Miechów 28 43 76 6 Brońka Anna 08 Solne Miasto Wieliczka 28 69 74 7 Rak Maja 08 Zawodnik niezrzeszony 28 97 72 8 Kołaczyk Antonina 08 Optima Skawina 29 66 67 9 Kąc Aleksandra 08 Maxrelax Kraków 30 04 65 10 Kułach Joanna 08 Optima Skawina 30 85 60 11 Bętkowska Emilia 11 Optima Skawina 39 78 28 12 Fiema Martyna 11 Optima Skawina 1 07 06 5 TOP Konkurencja 23 6 3 2016 12 40 Dziewcząt 25m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sowa Barbara 07 Jasień Sucha Besk 21 41 179 2 Sitarczyk Emilia 07 Pro Swim Kraków 22 19 161 3 Krysa Kamila 07 CKiS Miechów 22 25 160 4 Stanisz Anna 07 Limanowa swim 22 28 159 5 Budzeń Julka 07 CKiS Miechów 22 75 149 6 Machnik Martyna 07 CKiS Miechów 22 94 146 7 Całka Alicja 07 Maxrelax Kraków 24 31 122 8 Młynarczyk Jadwiga 07 Orka Częstochowa 24 37 121 9 Perczyńska Kinga 07 CKiS Miechów 24 93 113 10 Płaczek Natalia 07 Maxrelax Kraków 25 66 104 11 Nowak Alicja 07 CKiS Miechów 25 75 103 12 Mazur Nina 07 Delfinek Częstochowa 25 81 102 13 Drobny Magdalena 07 Jasień Sucha Besk 25 90 101 14 Batko Alicja 07 Orka Proszówki 26 25 97 15 Pala Nikola 07 Maxrelax Kraków 26 82 91 16 Tronina Zofia 07 Delfinek Częstochowa 29 91 65 17 Krzykała Julia 07 CKiS Miechów 30 47 62 18 Urbaniec Zofia 07 Solne Miasto Wieliczka 31 34 57 19 Jędrasiak Maja 07 Delfinek Częstochowa 36 85 35 TOP Konkurencja 23 6 3 2016 12 40 Dziewcząt 25m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Mróz Wiktoria 06 Optima Skawina 20 37 208 2 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 20 66 199 3 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 20 97 191 4 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 21 25 183 5 Marcinkiewicz Alicja 06 Optima Skawina 21 81 169 6 Parchańska Julia 06 Jasień Sucha Besk 21 91 167 7 Waszczuk Klara 06 Pro Swim Kraków 22 10 163 8 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 22 28 159 9 DiFazzio Daniela 06 Optima Skawina 22 78 149 10 Cichy Julia 06 Sokół Myślenice 23 75 131 11 Panek Natalia 06 Jasień Sucha Besk 24 50 119 12 Grzesiak Julia 06 Delfinek Częstochowa 24 84 115 13 Żaba Zuzanna 06 CKiS Miechów 24 90 114 14 Łazarz Milena 06 Jasień Sucha Besk 25 03 112 15 Sobczyk Julka 06 CKiS Miechów 25 90 101 16 Trybała Julia 06 Jasień Sucha Besk 26 13 98 17 Dyląg Kinga 06 CKiS Miechów 26 18 98 18 Wąwoźna Urszula 06 CKiS Miechów 29 82 66 19 Mazur Martyna 06 Jasień Sucha Besk 31 25 57 20 Fiema Julia 06 Optima Skawina 36 28 36 TOP Konkurencja 24 6 3 2016 12 54 Chłopców 25m grzbietowy 8 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pietrzak Dominik 08 Orka Częstochowa 23 25 88 2 Słota Wojciech 08 Marek Swim Team Będzin 23 28 88 3 Dyda Artur 08 Solne Miasto Wieliczka 24 28 77 4 Jańczyk Mateusz 08 CKiS Miechów 24 44 76 5 Maliszewski Szymon 08 Optima Skawina 26 62 58 6 Ślósarczyk Krystian 08 Optima Skawina 27 03 56 7 Sumara Krystian 08 Maxrelax Kraków 28 16 49 8 Nyiregyhazki Niko 09 Maxrelax Kraków 28 53 47 9 Kapusta Eryk 08 Solne Miasto Wieliczka 29 75 42 10 Kutermak Szymon 10 Optima Skawina 31 47 35 11 Durek Wiktor 09 Optima Skawina 41 25 15 12 Dulak Michał 09 Optima Skawina 47 56 10 TOP Konkurencja 24 6 3 2016 12 54 Chłopców 25m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Łacek Patryk 07 Płetwal Zakopane 21 03 119 2 Kubieniec Oskar 07 Aquarius Zabrze 21 50 111 3 Pyrcioch Mikołaj 07 Fala Gorlice 21 56 110 4 Olszewski Maciej 07 Pro Swim Kraków 22 16 102 5 Kieroński Marcel 07 SMS Galicja Kraków 22 78 94 6 Cebula Karol 07 Pro Swim Kraków 23 12 89 7 Pochopień Paweł 07 Jasień Sucha Besk 23 87 81 8 Gibaszek Bartosz 07 Orka Częstochowa 24 31 77 9 Płaczek Mateusz 07 Maxrelax Kraków 24 84 72 10 Stupała Michał 07 Orka Częstochowa 25 59 66 11 Massalski Mateusz 07 Marek Swim Team Będzin 25 78 64 12 Reroń Antoni 07 CKiS Miechów 25 94 63 13 Włodarczyk Miłosz 07 Delfinek Częstochowa 26 59 59 14 Kościelny Piotr 07 Orka Częstochowa 26 88 57 15 Erstzen Sean 07 Maxrelax Kraków 27 09 55 16 Gonera Wiktor 07 Delfinek Częstochowa 27 94 50 17 Kubas Kacper 07 Jasień Sucha Besk 29 66 42 18 Dylowicz Nikodem 07 Orka Proszówki 32 62 32 TOP Konkurencja 24 6 3 2016 12 54 Chłopców 25m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Suchan Jakub 06 Pro Swim Kraków 18 85 166 2 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 19 16 158 3 Pacyga Tomasz 06 Jasień Sucha Besk 21 75 108 4 Kuroń Patryk 06 Delfinek Częstochowa 23 72 83 5 Król Oskar 06 CKiS Miechów 24 69 73 6 Andryszczak Piotr 06 Delfinek Częstochowa 24 84 72 7 Czajka Jakub 06 Optima Skawina 25 38 68 8 Korn Maciej 06 Orka Częstochowa 27 00 56 TOP Konkurencja 25 6 3 2016 13 05 Dziewcząt 25m klasyczny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marciniak Aleksandra 07 Pro Swim Kraków 22 85 201 2 Gicala Natalia 07 BOSiR Brzesko 23 59 183 3 Krysa Kamila 07 CKiS Miechów 24 65 160 4 Stanisz Anna 07 Limanowa swim 24 75 158 5 Skoczek Małgorzata 07 BOSiR Brzesko 27 09 121 6 Kisielewska Joanna 07 Optima Skawina 28 63 102 7 Mazur Nina 07 Delfinek Częstochowa 29 28 95 8 Urbaniec Zofia 07 Solne Miasto Wieliczka 31 06 80 TOP Konkurencja 25 6 3 2016 13 05 Dziewcząt 25m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bętkowska Zuzanna 06 Optima Skawina 20 91 263 2 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 21 40 245 3 Mróz Wiktoria 06 Optima Skawina 22 50 211 4 Gorlich Łucja 06 Pro Swim Kraków 22 72 205 5 Guzik Maja 06 Optima Skawina 22 85 201 6 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 23 66 181 7 Marcinkiewicz Alicja 06 Optima Skawina 24 37 166 8 Waga Monika 06 Pro Swim Kraków 24 43 165 9 Płonka Martyna 06 Optima Skawina 24 50 163 10 Parchańska Julia 06 Jasień Sucha Besk 24 81 157 11 Langier Milena 06 Delfinek Częstochowa 25 03 153 12 Kutermak Zuzanna 06 Optima Skawina 26 19 133 13 Rybak Natalia 06 Orka Częstochowa 27 56 114 TOP Konkurencja 26 6 3 2016 13 12 Chłopców 25m klasyczny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 22 66 134 2 Sanowski Patryk 07 Maxrelax Kraków 25 06 99 3 Olszewski Maciej 07 Pro Swim Kraków 25 19 98 4 Massalski Mateusz 07 Marek Swim Team Będzin 27 63 74 5 Reroń Antoni 07 CKiS Miechów 28 81 65 6 Wielgus Kacper 07 Orka Częstochowa 30 40 55 TOP Konkurencja 26 6 3 2016 13 12 Chłopców 25m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Najder Bartłomiej 06 Jasień Sucha Besk 23 69 118 2 Zawojski Bartosz 06 Jasień Sucha Besk 24 09 112 3 Pacyga Tomasz 06 Jasień Sucha Besk 31 10 52 TOP Konkurencja 27 6 3 2016 13 15 Wszystkie 4 x 25m zmienny 10 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 Pro Swim Kraków 3 Pro Swim Kraków 1 21 06 173 Cebula Karol Suchan Jakub Marciniak Aleksandra Waszczuk Klara 2 Jasień 2 Jasień Sucha Besk 1 28 62 133 Pochopień Paweł Zawojski Bartosz Parchańska Julia Sowa Barbara 3 Pro Swim Kraków 4 Pro Swim Kraków 1 30 19 126 Sitarczyk Emilia Waga Monika Gorlich Łucja Olszewski Maciej 4 Optima Skawina 1 Optima Skawina 1 30 25 126 Kisielewska Joanna Guzik Maja Bętkowska Zuzanna Ślósarczyk Krystian 5 CKiS Miechów 2 CKiS Miechów 1 32 90 115 Piestrzyńska Kinga Jańczyk Mateusz Banach Oliwia Krysa Kamila 6 Delfinek Częstochowa 1 Delfinek Częstochowa 1 37 60 99 Mazur Nina Langier Milena Kuroń Patryk Włodarczyk Miłosz 7 Orka Częstochowa 1 Orka Częstochowa 1 38 10 98 Korn Maciej Rybak Natalia Drzewiecka Karolina Stupała Michał 8 CKiS Miechów 1 CKiS Miechów 1 39 50 94 Micyk Wiktoria Reroń Antoni Machnik Martyna Jakubas Oliwia 9 Orka Częstochowa Orka Częstochowa 1 41 97 87 Młynarczyk Jadwiga Wielgus Kacper Gibaszek Bartosz Pietrzak Dominik 10 Optima Skawina 2 Optima Skawina 1 43 62 83 Maliszewski Szymon Guzik Maja Kutermak Zuzanna Płonka Aleksandra 11 Jasień 3 Jasień Sucha Besk 1 47 28 75 Drobny Magdalena Łazarz Milena Najder Bartłomiej Kubas Kacper 12 CKiS Miechów 3 CKiS Miechów 1 53 50 63 Krzykała Julia Jańczyk Nikola Budzeń Julka Król Oskar TOP Konkurencja 28 6 3 2016 13 39 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Volkert Julia 05 MOSM Tychy 35 31 285 2 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 36 29 262 3 Chrząszcz Oliwia 05 MOSM Tychy 36 46 258 4 Mączka Paulina

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/03_06_piekary/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • III Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Pro-Swim - SPLASH Meet Manager 11
    Wyniki 2 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 02 7 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 08 8 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 12 8 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 16 9 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 20 9 lat Lista startowa Wyniki 1 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 9 22 7 lat i młodsi 2 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 9 26 7 lat i młodsi 3 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 9 30 8 lat 4 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 9 34 8 lat 5 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 9 38 9 lat 6 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 9 42 9 lat Rozgrzewka dla zawodników 10lat i starsi 7 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 10 02 10 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 10 04 10 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 10 06 11 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 10 12 11 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 10 14 12 13 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 10 16 12 13 lat Lista startowa Wyniki 13 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 10 20 14 16 lat Lista startowa Wyniki 14 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 10 22 14 16 lat Lista startowa Wyniki 15 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 10 26 17 19 lat Wyniki 16 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 10 26 17 19 lat Wyniki 17 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 10 26 20 29 lat Wyniki 18 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 10 26 20 29 lat Lista startowa Wyniki 19 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 10 28 30 lat i starsi Wyniki 20 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 10 28 30 lat i starsi Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 10 30 10 lat 8 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 10 34 10 lat 9 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 10 38 11 lat 10 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 10 42 11 lat 11 Dziewcząt 50m dowolny Ceremonia medalowa 10 46 12 13 lat 12 Chłopców 50m dowolny Ceremonia medalowa 10 50 12 13 lat 13 Dziewcząt 50m dowolny Ceremonia medalowa 10 54 14 16 lat 14 Chłopców 50m dowolny Ceremonia medalowa 10 58 14 16 lat 15 Kobiet 50m dowolny Ceremonia medalowa 11 02 17 19 lat 16 Mężczyzn 50m dowolny Ceremonia medalowa 11 06 17 19 lat 17 Kobiet 50m dowolny Ceremonia medalowa 11 10 20 29 lat 18 Mężczyzn 50m dowolny Ceremonia medalowa 11 14 20 29 lat 19 Kobiet 50m dowolny Ceremonia medalowa 11 18 30 lat i starsi 20 Mężczyzn 50m dowolny Ceremonia medalowa 11 22 30 lat i starsi 2 Mistrzostwa Pro Swim BLOK

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/03_06_piekary/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 2 35 16 32 11 Chłopców 9 lat 25 Dow 25 Grzb 25 Klas 25 Mot 1 Wdowiak Dominik 07 05411 316 2 21 53 18 27 2 Giec Kacper 07 03306 277 2 17 17 19 69 3 Dakowicz Marcin Antoni 07 00406 234 2 18 14 20 85 Nowakowski Oliwier 07 03706 234 2 17 97 21 10 5 Rzucidło Marek 07 03706 229 2 17 79 21 70 6 Przystał Antonio 07 03506 223 2 18 79 24 30 7 Gancarz Jan 07 00508 219 2 18 74 22 00 8 Krakowski Oliwier 07 00508 209 2 17 87 24 37 9 Kuna Jakub 07 03506 207 2 19 00 25 28 10 Idzik Arkadiusz 07 03506 204 2 19 71 24 62 11 Gąsiorek Wiktor 07 03506 192 2 19 95 25 24 12 Żmijewski Borys 07 03506 188 2 21 59 23 15 13 Kowalik Norbert 07 03506 166 2 20 41 27 28 14 Zbrożek Adam 07 03506 164 2 20 34 27 61 15 Parzoch Krzysztof 07 05411 163 2 20 34 27 73 16 Zając Maciej 07 00906 160 2 19 90 25 88 29 00 17 Wawro Jakub 07 00906 158 2 21 13 24 22 30 77 18 Dawiec Teodor 07 00906 148 2 22 52 23 79 30 25 Myszkowski Igor 07 03506 148 2 21 13 25 36 20 Hankus Dawid 07 03506 141 2 24 84 28 20 21 Wrześniak Dawid 07 03506 125 2 23 45 28 62 22 Pochopień Paweł 07 02706 123 2 23 68 25 57 23 Włodarczyk Miłosz 07 04111 115 2 22 85 27 74 24 Reroń Antoni 07 04006 114 2 27 18 29 80 25 Olszewski Eryk 07 00906 102 2 25 29 27 08 35 41 26 Gonera Wiktor 07 04111 82 2 26 35 29 93 Najlepsze zawodniczki 10 lat Dziewcząt 10 lat 50 Dow 50 Grzb 50 Klas 50 Mot 1 Miłek Alicja 06 03506 630 2 34 70 37 11 2 Jarosz Helena 06 03306 548 2 34 51 46 09 3 Janik Julia 06 03306 536 2 38 57 39 11 4 Gorczyca Gabriela 06 03506 525 2 36 16 38 19 5 Kaszuba Maja 06 03306 439 2 37 97 48 38 6 Szelc Aleksandra 06 00608 436 2 38 29 42 93 7 Banach Oliwia 06 04006 434 2 38 72 47 84 8 Smurzyńska Julia 06 03706 420 2 38 51 49 14 9 Kusion Judyta 06 03106 419 2 36 94 44 00 10 Banaszkiewicz Julia 06 03306 410 2 37 74 43 39 11 Korcz Kinga 06 03306 384 2 37 55 46 15 12 Piestrzyńska Kinga 06 04006 375 2 39 94 45 59 13 Micyk Wiktoria 06 04006 358 2 39 43 53 72 14 Kużaj Paulina 06 00207 351 2 39 04 46 82 15 Polarz Lena 06 03306 342 2 48 58 47 61 16 Permus Aleksandra 06 03506 335 2 43 47 45 21 17 Szpar Julia 06 03506 334 2 45 96 44 89 18 Szymacha Magdalena 06 03506 330 2 40 57 55 05 19 Waśko Faustyna 06 03306 325 2 51 57 45 72 20 Waga Karolina 06 00906 324 2 41 74 48 00 57 71 21 Ilnicka Amelia 06 03706 320 2 39 04 50 80 22 Tomsia Oliwia 06 03306 313 2 38 00 55 25 23 Parchańska Julia 06 02706 311 2 46 57 54 91 24 Dziekanowska Martyna 06 03606 283 2 47 60 57 21 25 Pucek Wiktoria 06 05411 275 2 56 42 46 68 26 Jańczyk Nikola 06 04006 264 2 49 30 57 91 27 Taraszkiewicz Hanna 06 00207 261 2 43 96 52 85 28 Płotnikiewicz Laura 06 00508 253 2 45 48 51 95 Bysiek Oliwia 06 03706 253 2 44 72 59 41 30 Kaleta Oliwia 06 03706 251 2 45 58 58 54 31 Cichy Julia 06 02106 248 2 44 56 53 92 32 Marciniak Marta 06 03506 246 2 47 28 50 82 33 Madej Zofia 06 03506 245 2 48 65 52 61 34 Iwaniuk Julia 06 03606 225 2 43 77 57 43 35 Langier Milena 06 04111 203 2 53 56 58 00 36 Panek Natalia 06 02706 202 2 49 15 1 02 51 37 Grzesiak Julia 06 04111 179 2 52 78 56 32 38 Barczyk Karolina 06 03306 171 2 49 65 1 02 47 39 Zięba Alicja 06 03706 168 2 51 89 59 76 40 Żaba Zuzanna 06 04006 157 2 58 03 56 53 41 Głuszek Julia 06 02806 136 2 57 64 1 01 95 42 Zahuta Julia 06 00906 134 2 53 38 1 08 64 43 Wodarczyk Justyna 06 00407 104 2 1 10 50 1 02 36 44 Ochmann Justyna 06 00407 103 2 1 11 10 1 02 44 DYSKW Łazarz Milena 06 02706 2 42 98 DYSKW Bandura Oliwia 06 03706 2 43 11 DYSKW Limanówka Aleksandra 06 03706 2 42 70 DYSKW Bartuś Maria 06 00906 2 42 57 1 04 83 Najlepsze zawodniczki 11 lat i starsze Dziewcząt 11 lat 100 Dow 100 Grzb 100 Klas 100 Mot 200 Zm 1 Ziober Wiktoria 05 00706 803 2 1 07 96 1 15 88 2 Poznańska Justyna 05 00706 726 2 1 10 36 1 18 45 3 Kania Kamila 05 03506 635 2 1 20 71 1 19 91 4 Gorszanów Jagoda 05 04911 529 2 1 18 55 3 11 82 5 Rapkiewicz Natalia 05 03506 512 2 1 19 52 1 39 09 6 Smoleń Patrycja 05 03106 480 2 1 21 87 1 28 62 Kercel Emilia 05 03706 480 2 1 17 36 1 34 28 8 Tchórzewska Sabina 05 03506 471 2 1 21 08 1 30 79 9 Przybyła Gabriela 05 05411 467 2 1 18 58 1 34 19 10 Migacz Anna 05 01406 454 2 1 29 20 1 43 22

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/02_27_wieliczka/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 05 Delfinek Częstochowa 1 34 75 156 45 61 49 14 20 Kwaśny Iga 05 Delfinek Częstochowa 1 35 11 154 42 14 52 97 21 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 1 35 86 150 45 37 50 49 22 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 1 36 94 145 44 09 52 85 23 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 1 40 40 131 47 99 52 41 24 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 1 40 46 130 47 92 52 54 25 Kołodziejczyk Agata 05 Siemacha ASP Kraków 1 43 29 120 46 60 56 69 26 Żurawska Nadia 05 Fala Niepołomice 1 48 45 104 48 68 59 77 27 Król Małgorzata 05 Jordan Kraków 1 50 81 97 51 26 59 55 28 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 1 51 66 95 52 96 58 70 TOP Konkurencja 9 27 2 2016 11 26 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 08 44 414 32 73 35 71 2 Jeleń Katarzyna 04 UKS Omega Olkusz 1 10 88 372 33 05 37 83 3 Banaszkiewicz Oliwia 04 UKS Omega Olkusz 1 11 12 368 34 15 36 97 4 Wolny Natalia 04 Jedność Przyszowice 1 13 16 338 35 66 37 50 5 Gałka Katarzyna 04 UKS Omega Olkusz 1 14 00 327 35 86 38 14 6 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 1 14 13 325 35 26 38 87 7 Kalecińska Zofia 04 UKS Omega Olkusz 1 15 29 310 35 76 39 53 8 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 15 37 310 35 16 40 21 9 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 17 45 285 36 75 40 70 10 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 18 41 275 38 08 40 33 11 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 1 19 72 261 38 03 41 69 12 Copija Kaja 04 Jasień Sucha Besk 1 21 66 243 38 67 42 99 13 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 21 98 240 39 45 42 53 14 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 22 36 237 38 95 43 41 15 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 1 23 48 228 39 34 44 14 16 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 1 23 59 227 38 96 44 63 17 Dyduch Martyna 04 Karol Wadowice 1 24 68 218 39 56 45 12 18 Tkacz Magdalena 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 31 34 174 43 02 48 32 19 Szwed Aleksandra 04 Jasień Sucha Besk 1 31 75 171 43 52 48 23 20 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 35 08 154 43 79 51 29 21 Duś Małgorzata 04 Fala Niepołomice 1 47 47 106 49 87 57 60 TOP Konkurencja 9 27 2 2016 11 26 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gancarz Julia 03 Ikar Mielec 1 06 88 443 31 96 34 92 2 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 08 02 421 31 79 36 23 3 Forczek Emilia 03 Ikar Mielec 1 09 25 399 33 56 35 69 4 Wróbel Zofia 03 Jedynka Łazy 1 11 72 359 33 57 38 15 5 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 12 05 354 33 89 38 16 6 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 1 12 33 350 35 43 36 90 7 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 1 13 99 327 35 17 38 82 8 Serzysko Aleksandra 03 Jedynka Łazy 1 14 76 317 35 76 39 00 9 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 1 15 82 304 34 95 40 87 10 Kasza Katarzyna 03 Fala Niepołomice 1 18 19 277 37 74 40 45 11 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 1 19 70 262 38 50 41 20 12 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 1 20 74 252 38 26 42 48 13 Filek Julia 03 Karol Wadowice 1 22 38 237 38 29 44 09 14 Łokcik Gabriela 03 Sokół Myślenice 1 24 70 218 38 83 45 87 15 Bróżda Emilia 03 Karol Wadowice 1 25 76 210 40 68 45 08 TOP Konkurencja 9 27 2 2016 11 26 Dziewcząt 100m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 00 06 612 28 43 31 63 2 Kowal Emilia 02 UKS Omega Olkusz 1 01 89 559 29 49 32 40 3 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 1 05 10 481 31 07 34 03 4 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1 07 44 432 31 97 35 47 5 Mitka Klaudia 02 Kmita Zabierzów 1 09 27 399 33 03 36 24 6 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 10 87 372 34 05 36 82 7 Martemianow Natalia 02 Fala Niepołomice 1 12 88 342 35 06 37 82 8 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 1 14 54 320 35 64 38 90 9 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 1 15 68 306 35 65 40 03 10 Pajerska Wiktoria 02 Kmita Zabierzów 1 17 39 286 36 42 40 97 TOP Konkurencja 10 27 2 2016 11 58 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 11 59 247 34 43 37 16 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 12 94 233 34 80 38 14 3 Leszczyński Maciej 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 13 65 227 34 90 38 75 4 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1 13 76 226 35 24 38 52 5 Kluczewski Jakub 05 UKS Omega Olkusz 1 15 48 211 36 27 39 21 6 Soborski Igor 05 UKS Omega Olkusz 1 16 58 202 36 62 39 96 7 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 1 17 31 196 36 10 41 21 8 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 1 17 95 191 36 68 41 27 9 Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 17 98 191 37 69 40 29 10 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 1 21 11 170 37 94 43 17 11 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 1 22 04 164 39 83 42 21 12 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 1 23 38 156 38 85 44 53 13 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 1 23 70 154 39 42 44 28 14 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 24 28 151 38 57 45 71 15 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 1 28 44 131 40 52 47 92 16 Bartoszek Jan 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 28 48 131 40 94 47 54 17 Lach Jakub 05 Karol Wadowice 1 29 16 128 40 60 48 56 18 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 1 29 83 125 43 80 46 03 19 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 1 32 45 114 44 52 47 93 20 Długosz Franciszek 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 33 80 109 43 38 50 42 21 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 1 34 75 106 45 44 49 31 22 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 1 36 53 100 46 25 50 28 23 Knapik Michał 05 Siemacha ASP Kraków 1 36 86 99 45 05 51 81 24 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 1 37 22 98 45 95 51 27 TOP Konkurencja 10 27 2 2016 11 58 Chłopców 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kuś Aleksander 04 UKS Omega Olkusz 1 07 14 299 31 30 35 84 2 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 08 22 285 33 58 34 64 3 Szymanek Adam 04 UKS Omega Olkusz 1 10 29 261 32 80 37 49 4 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 11 30 250 33 76 37 54 5 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 12 22 240 34 33 37 89 6 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 12 77 235 34 37 38 40 7 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 1 14 86 216 36 33 38 53 8 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 1 15 75 208 36 07 39 68 9 Maciaszek Michał 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 18 28 189 37 26 41 02 10 Bajgrowicz Pawel 04 Jordan Kraków 1 19 00 184 37 89 41 11 11 Tynor Jan 04 Fala Niepołomice 1 20 39 174 39 24 41 15 12 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 1 21 81 165 38 95 42 86 13 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 1 22 37 162 38 63 43 74 14 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 25 61 144 40 18 45 43 15 Antonik Bartosz 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 26 24 141 39 50 46 74 16 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 1 34 24 108 44 24 50 00 17 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 35 02 105 45 85 49 17 18 Burek Krzysztof 04 Jordan Kraków 1 37 44 98 44 58 52 86 19 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 39 90 91 41 60 58 30 DYSKW Wręczycki Marcin 04 MMKS Kędzierzyn Koźle O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 07 TOP Konkurencja 10 27 2 2016 11 58 Chłopców 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bartnik Dariusz 03 Jedność Przyszowice 1 00 84 403 29 02 31 82 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 01 97 381 29 39 32 58 3 Wyrobek Robert 03 Jedność Przyszowice 1 03 44 355 30 41 33 03 4 Barczyk Jan 03 UKS Omega Olkusz 1 03 56 353 29 98 33 58 5 Malarz Marcin 03 Victoria Kozy 1 04 20 342 30 25 33 95 6 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 05 54 322 30 66 34 88 7 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 1 06 25 312 31 71 34 54 8 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 06 83 304 31 27 35 56 9 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność Przyszowice 1 07 60 293 32 60 35 00 10 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 08 13 287 32 80 35 33 11 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 09 11 274 32 76 36 35 12 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 10 32 261 33 64 36 68 13 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 16 01 206 36 45 39 56 14 Wojtaszek Franciszek 03 Ikar Mielec 1 18 19 189 37 74 40 45 15 Klimkowski Mateusz 03 Fala Niepołomice 1 18 26 189 36 51 41 75 16 Bąk Maksymilian 03 Karol Wadowice 1 21 53 167 37 75 43 78 17 Rybak Mikołaj 03 Ikar Mielec 1 21 78 165 39 29 42 49 18 Filejski Bartosz 03 Delfinek Częstochowa 1 29 37 127 42 18 47 19 TOP Konkurencja 10 27 2 2016 11 58 Chłopców 100m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Synowiec Mikołaj 02 UKS Omega Olkusz 57 97 465 27 57 30 40 2 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 58 84 445 28 11 30 73 3 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 1 03 58 353 30 16 33 42 4 Matyjasek Maciej 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 04 24 342 31 10 33 14 5 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 04 93 331 30 77 34 16 6 Tobiasz Maciej 02 Jordan Kraków 1 07 18 299 31 97 35 21 7 Soborski Jakub 02 UKS Omega Olkusz 1 07 89 290 31 96 35 93 8 Jurzak Michał 02 Jasień Sucha Besk 1 09 19 274 33 55 35 64 9 Sowa Karol 02 Jasień Sucha Besk 1 09 85 266 32 06 37 79 10 Krok Dominik 02 Fala Niepołomice 1 11 84 244 33 26 38 58 TOP Konkurencja 11 27 2 2016 12 25 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jarosz Helena 06 UKS Omega Olkusz 34 51 305 2 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 34 70 300 3 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 36 16 265 4 Kusion Judyta 06 BOSiR Brzesko 36 94 249 5 Korcz Kinga 06 UKS Omega Olkusz 37 55 237 6 Banaszkiewicz Julia 06 UKS Omega Olkusz 37 74 233 7 Kaszuba Maja 06 UKS Omega Olkusz 37 97 229 8 Tomsia Oliwia 06 UKS Omega Olkusz 38 00 228 9 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 38 29 223 10 Smurzyńska Julia 06 Siemacha ASP Kraków 38 51 219 11 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 38 72 216 12 Ilnicka Amelia 06 Siemacha ASP Kraków 39 04 210 Kużaj Paulina 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 39 04 210 14 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 39 43 204 15 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 39 94 197 16 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 40 57 187 17 Waga Karolina 06 Kmita Zabierzów 41 74 172 18 Bartuś Maria 06 Kmita Zabierzów 42 57 162 19 Limanówka Aleksandra 06 Siemacha ASP Kraków 42 70 161 20 Łazarz Milena 06 Jasień Sucha Besk 42 98 158 21 Bandura Oliwia 06 Siemacha ASP Kraków 43 11 156 22 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 43 47 152 23 Iwaniuk Julia 06 SMS Galicja Kraków 43 77 149 24 Taraszkiewicz Hanna 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 43 96 147 25 Cichy Julia 06 Sokół Myślenice 44 56 141 26 Bysiek Oliwia 06 Siemacha ASP Kraków 44 72 140 27 Płotnikiewicz Laura 06 Ikar Mielec 45 48 133 28 Kaleta Oliwia 06 Siemacha ASP Kraków 45 58 132 29 Krupa Magda 06 Siemacha ASP Kraków 46 93 121 30 Marciniak Marta 06 Solne Miasto Wieliczka 47 28 118 31 Panek Natalia 06 Jasień Sucha Besk 49 15 105 32 Barczyk Karolina 06 UKS Omega Olkusz 49 65 102 33 Zięba Alicja 06 Siemacha ASP Kraków 51 89 89 34 Grzesiak Julia 06 Delfinek Częstochowa 52 78 85 35 Zahuta Julia 06 Kmita Zabierzów 53 38 82 36 Langier Milena 06 Delfinek Częstochowa 53 56 81 37 Głuszek Julia 06 Fala Niepołomice 57 64 65 38 Żaba Zuzanna 06 CKiS Miechów 58 03 64 39 Wodarczyk Justyna 06 Vega Dobrodzień 1 10 50 35 40 Ochmann Justyna 06 Vega Dobrodzień 1 11 10 34 NIE UK Gierach Julia 06 Vega Dobrodzień TOP Konkurencja 12 27 2 2016 12 37 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Choma Maksym 06 UKS Omega Olkusz 34 75 198 2 Czyż Adam 06 Siemacha ASP Kraków 35 93 179 3 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 36 42 172 4 Wioska Kaganiec Wiktor 06 UKS Omega Olkusz 36 75 167 5 Nosowicz Mikołaj 06 UKS Omega Olkusz 36 99 164 Kosek Patryk 06 Solne Miasto Wieliczka 36 99 164 7 Grzebinoga Franciszek 06 UKS Omega Olkusz 37 06 163 8 Jakosz Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 37 97 151 9 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 39 86 131 10 Rydzewski Szczepan 06 SMS Galicja Kraków 39 94 130 11 Tynor Kacper 06 Fala Niepołomice 41 18 119 12 Czubek Stanisław 06 SMS Galicja Kraków 41 61 115 13 Teca Konrad 06 Jordan Kraków 41 94 112 14 Haluch Konrad 06 Korona Kraków 43 59 100 15 Gręda Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 46 09 84 16 Kłapyta Jakub 06 Jasień Sucha Besk 48 10 74 17 Skołuba Kuba 06 SMS Galicja Kraków 48 67 72 18 Łuczkiewicz Julian 06 SMS Galicja Kraków 49 55 68 19 Ochman Oliwier 06 Vega Dobrodzień 54 36 51 20 Wąsik Marek 06 Vega Dobrodzień 58 40 41 21 Marciniec Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 58 46 41 22 Tomala Maksymilian 06 Vega Dobrodzień 1 00 30 37 TOP Konkurencja 13 27 2 2016 12 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 15 88 381 36 76 39 12 2 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 18 45 345 38 61 39 84 3 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 20 71 316 38 56 42 15 4 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1 28 62 239 43 11 45 51 5 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 1 29 20 234 43 29 45 91 6 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 29 71 230 43 72 45 99 7 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 30 79 222 43 93 46 86 8 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 1 31 68 216 43 92 47 76 9 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 1 34 50 197 45 82 48 68 10 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 1 39 03 171 48 14 50 89 11 Juchnik Pola 05 Delfinek Częstochowa 1 44 23 147 50 04 54 19 12 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 1 45 01 143 50 95 54 06 13 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 1 48 45 130 50 76 57 69 14 Kwaśny Iga 05 Delfinek Częstochowa 1 49 21 127 49 76 59 45 15 Król Małgorzata 05 Jordan Kraków 1 56 24 106 55 47 1 00 77 16 Żurawska Nadia 05 Fala Niepołomice 2 02 42 90 57 51 1 04 91 DYSKW Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 12 57 DYSKW Kołodziejczyk Agata 05 Siemacha ASP Kraków G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 12 54 DYSKW Bławut Oliwia 05 Fala Niepołomice G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 12 54 TOP Konkurencja 13 27 2 2016 12 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 15 66 384 37 43 38 23 2 Jeleń Katarzyna 04 UKS Omega Olkusz 1 19 45 332 39 04 40 41 3 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 20 06 324 39 08 40 98 4 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 20 16 323 39 25 40 91 5 Divile Alicja 04 Ikar Mielec 1 21 77 304 39 64 42 13 6 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 1 22 45 297 40 69 41 76 7 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 25 10 270 41 47 43 63 8 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 30 06 228 44 39 45 67 9 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 32 22 212 45 47 46 75 10 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 36 10 187 45 86 50 24 11 Kaczmarczyk Małgorzata 04 Jasień Sucha Besk 1 38 01 177 43 69 54 32 12 Szwed Aleksandra 04 Jasień Sucha Besk 1 39 49 169 48 74 50 75 13 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 42 06 156 49 79 52 27 14 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 49 09 128 51 93 57 16 15 Banach Katarzyna 04 CKiS Miechów 1 55 04 109 54 11 1 00 93 DYSKW Copija Kaja 04 Jasień Sucha Besk G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 12 57 DYSKW Duś Małgorzata 04 Fala Niepołomice G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 12 48 TOP Konkurencja 13 27 2 2016 12 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malec Wiktoria 03 Ikar Mielec 1 12 37 439 35 51 36 86 2 Kocur Sandra 03 Jedność Przyszowice 1 15 12 393 36 01 39 11 3 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 1 15 38 389 35 93 39 45 4 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 15 60 385 37 04 38 56 5 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 1 18 59 343 36 91 41 68 6 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 1 19 06 337 39 24 39 82 7 Wróbel Zofia 03 Jedynka Łazy 1 21 74 305 40 19 41 55 8 Bróżda Emilia 03 Karol Wadowice 1 34 63 196 45 58 49 05 TOP Konkurencja 13 27 2 2016 12 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 14 14 408 35 61 38 53 2 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 1 20 97 313 39 98 40 99 3 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 1 23 75 283 40 55 43 20 4 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 1 27 28 250 41 47 45 81 5 Sroka Katarzyna 02 CKiS Miechów 1 28 32 241 41 69 46 63 TOP Konkurencja 14 27 2 2016 13 05 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kluczewski Jakub 05 UKS Omega Olkusz 1 28 04 171 44 71 43 33 2 Barnuś Michał 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 30 47 158 44 24 46 23 3 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 1 31 08 155 44 62 46 46 4 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 1 32 59 147 42 88 49 71 5 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 33 24 144 45 21 48 03 6 Lach Jakub 05 Karol Wadowice 1 37 83 125 46 84 50 99 7 Bartoszek Jan 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 39 78 117 47 75 52 03 8 Długosz Franciszek 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 42 32 109 50 28 52 04 9 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 1 45 91 98 53 13 52 78 10 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 1 45 93 98 51 58 54 35 11 Knapik Michał 05 Siemacha ASP Kraków 1 55 90 75 55 53 1 00 37 12 Staniszewski Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 1 55 99 75 55 51 1 00 48 TOP Konkurencja 14 27 2 2016 13 05 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 11 71 317 34 57 37 14 2 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 20 73 222 39 42 41 31 3 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 20 80 222 38 85 41 95 4 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 21 89 213 38 47 43 42 5 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 1 24 25 196 41 40 42 85 6 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 1 27 10 177 42 96 44 14 7 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 29 55 163 44 01 45 54 8 Maciaszek Michał 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 30 25 159 43 23 47 02 9 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 31 08 155 45 56 45 52 10 Tynor Jan 04 Fala Niepołomice 1 32 91 146 46 15 46 76 11 Wręczycki Marcin 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 38 43 122 48 23 50 20 DYSKW Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 13 14 TOP Konkurencja 14 27 2 2016 13 05 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wyrobek Robert 03 Jedność Przyszowice 1 08 53 364 33 32 35 21 2 Bartnik Dariusz 03 Jedność Przyszowice 1 09 86 343 34 35 35 51 3 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 13 75 292 35 13 38 62 4 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 14 30 285 36 51 37 79 5 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 14 58 282 35 75 38 83 6 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 15 05 277 36 97 38 08 7 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 17 05 256 37 19 39 86 8 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 18 05 246 38 57 39 48 9 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 20 38 225 39 35 41 03 10 Wojtaszek Franciszek 03 Ikar Mielec 1 29 55 163 43 53 46 02 11 Filejski Bartosz 03 Delfinek Częstochowa 1 41 06 113 47 43 53 63 12 Bąk Maksymilian 03 Karol Wadowice 1 41 66 111 47 56 54 10 TOP Konkurencja 14 27 2 2016 13 05 Chłopców 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1 03 42 459 30 80 32 62 2 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 13 74 292 35 36 38 38 3 Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 1 16 46 262 37 10 39 36 TOP Konkurencja 15 27 2 2016 13 22 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 37 11 330 2 Janik Julia 06 UKS Omega Olkusz 38 57 294 3 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 42 93 213 4 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 45 21 183 5 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 45 59 178 6 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 45 96 174 7 Parchańska Julia 06 Jasień Sucha Besk 46 57 167 8 Dziekanowska Martyna 06 SMS Galicja Kraków 47 60 156 9 Waga Karolina 06 Kmita Zabierzów 48 00 152 10 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 48 65 146 11 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 49 30 141 12 Marciniak Marta 06 Solne Miasto Wieliczka 50 82 128 13 Płotnikiewicz Laura 06 Ikar Mielec 51 95 120 14 Taraszkiewicz Hanna 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 52 85 114 15 Cichy Julia 06 Sokół Myślenice 53 92 107 16 Grzesiak Julia 06 Delfinek Częstochowa 56 32 94 17 Żaba Zuzanna 06 CKiS Miechów 56 53 93 18 Zięba Alicja 06 Siemacha ASP Kraków 59 76 79 19 Głuszek Julia 06 Fala Niepołomice 1 01 95 71 20 Wodarczyk Justyna 06 Vega Dobrodzień 1 02 36 69 21 Ochmann Justyna 06 Vega Dobrodzień 1 02 44 69 22 Barczyk Karolina 06 UKS Omega Olkusz 1 02 47 69 23 Dyląg Kinga 06 CKiS Miechów 1 04 61 62 24 Zahuta Julia 06 Kmita Zabierzów 1 08 64 52 25 Gierach Julia 06 Vega Dobrodzień 1 10 36 48 DYSKW Bartuś Maria 06 Kmita Zabierzów O15 Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu Czas 13 34 DYSKW Łazarz Milena 06 Jasień Sucha Besk G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 13 29 TOP Konkurencja 16 27 2 2016 13 30 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Piotr 06 STP Nowy Sącz 41 25 156 2 Kuś Wiktor 06 UKS Omega Olkusz 41 93 148 3 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 41 97 148 4 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 42 72 140 5 Rydzewski Szczepan 06 SMS Galicja Kraków 44 98 120 6 Płonka Bartosz 06 UKS Omega Olkusz 45 02 120 7 Śliwa Leon 06 Solne Miasto Wieliczka 47 38 103 8 Haluch Konrad 06 Korona Kraków 50 93 83 9 Skołuba Kuba 06 SMS Galicja Kraków 54 69 67 10 Ochman Oliwier 06 Vega Dobrodzień 54 79 66 11 Wąsik Marek 06 Vega Dobrodzień 56 81 59 12 Tomala Maksymilian 06 Vega Dobrodzień 58 59 54 DYSKW Kudyba Daniel 06 Jedność Przyszowice G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 13 40 DYSKW Kłapyta Jakub 06 Jasień Sucha Besk G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 13 40 TOP Konkurencja 17 27 2 2016 13 35 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 1 31 36 318 43 44 47 92 2 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 39 09 249 47 36 51 73 3 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 1 43 22 220 49 31 53 91 4 Długokęcka Justyna 05 Jedynka Łazy 1 44 48 212 48 25 56 23 5 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 1 44 54 212 48 76 55 78 6 Mączka Paulina 05 Delfinek Częstochowa 1 47 09 197 51 68 55 41 7 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 47 87 193 51 68 56 19 8 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 1 50 90 177 53 62 57 28 9 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 51 26 176 51 46 59 80 10 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 51 50 174 52 36 59 14 11 Dzięgiel Zofia 05 STP Nowy Sącz 1 52 08 172 53 70 58 38 12 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 1 52 36 170 53 57 58 79 13 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 1 55 76 156 56 12 59 64 14 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 2 00 57 138 58 16 1 02 41 15 Celi Wiktoria 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 00 90 137 56 45 1 04 45 16 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 2 01 48 135 56 48 1 05 00 17 Juchnik Pola 05 Delfinek Częstochowa 2 01 53 135 58 92 1 02 61 18 Bławut Oliwia 05 Fala Niepołomice 2 13 57 101 1 03 49 1 10 08 TOP Konkurencja 17 27 2 2016 13 35 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Błyskuń Amelia 04 UKS Omega Olkusz 1 25 68 385 40 29 45 39 2 Gałka Katarzyna 04 UKS Omega Olkusz 1 29 25 341 42 52 46 73 3 Wolny Natalia 04 Jedność Przyszowice 1 34 86 284 45 13 49 73 4 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 35 71 276 44 91 50 80 5 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 37 89 258 45 73 52 16 6 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 1 38 58 253 46 91 51 67 7 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 39 44 246 46 96 52 48 8 Tkacz Magdalena 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 42 24 226 49 15 53 09 9 Dyduch Martyna 04 Karol Wadowice 1 43 43 219 48 87 54 56 10 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 1 44 11 214 50 56 53 55 11 Kaczmarczyk Małgorzata 04 Jasień Sucha Besk 1 44 26 213 47 56 56 70 12 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 46 67 199 50 33 56 34 13 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 47 29 196 50 72 56 57 14 Banach Katarzyna 04 CKiS Miechów 1 57 49 149 54 83 1 02 66 TOP Konkurencja 17 27 2 2016 13 35 Dziewcząt 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 1 29 86 334 41 88 47 98 2 O Hara Julia 03 Ikar Mielec 1 30 10 331 43 19 46 91 3 Budzińska Paulina 03 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 30 99 321 43 10 47 89 4 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 1 31 35 318 44 26 47 09 5 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 31 60 315 42 34 49 26 6 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 1 35 13 281 45 86 49 27 7 Filek Julia 03 Karol Wadowice 1 36 27 271 44 75 51 52 8 Kasza Katarzyna 03 Fala Niepołomice 1 44 42 212 49 80 54 62 9 Łokcik Gabriela 03 Sokół Myślenice 1 51 37 175 51 50 59 87 TOP Konkurencja 17 27 2 2016 13 35 Dziewcząt 100m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kowal Emilia 02 UKS Omega Olkusz 1 16 50 541 35 20 41 30 2 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1 25 66 385 39 80 45 86 3 Mitka Klaudia 02 Kmita Zabierzów 1 27 83 357 42 03 45 80 4 Sroka Katarzyna 02 CKiS Miechów 1 37 56 261 46 81 50 75 TOP Konkurencja 18 27 2 2016 13 56 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 1 32 07 220 43 55 48 52 2 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 1 37 61 184 46 10 51 51 3 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 38 55 179 46 40 52 15 4 Barnuś Michał 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 42 37 160 48 87 53 50 5 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 1 46 06 144 50 80 55 26 6 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 1 48 13 136 50 16 57 97 7 Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 49 14 132 52 24 56 90 8 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 1 49 68 130 53 34 56 34 9 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 1 51 22 125 51 93 59 29 10 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 1 56 12 109 54 82 1 01 30 11 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 2 00 14 99 56 47 1 03 67 12 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 2 01 65 95 58 80 1 02 85 13 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 2 07 69 82 1 01 95 1 05 74 14 Staniszewski Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 2 14 15 71 1 01 95 1 12 20 DYSKW Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu DYSKW Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu TOP Konkurencja 18 27 2 2016 13 56 Chłopców 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Antonik Bartosz 04 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 28 94 244 41 70 47 24 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 31 09 227 42 67 48 42 3 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 32 66 216 43 22 49 44 4 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 34 97 200 45 43 49 54 5 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 43 76 153 50 70 53 06 6 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 1 50 15 128 53 37 56 78 7 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 52 98 119 54 62 58 36 8 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 1 54 64 114 53 84 1 00 80 9 Burek Krzysztof 04 Jordan Kraków 2 01 75 95 58 93 1 02 82 TOP Konkurencja 18 27 2 2016 13 56 Chłopców 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 53 341 37 16 42 37 2 Lamla Filip 03 Jedność Przyszowice 1 25 16 278 39 67 45 49 3 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 1 30 32 233 42 81 47 51 4 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 34 15 206 45 19 48 96 5 Jakubiec Kacper 03 Ikar Mielec 1 40 74 168 48 55 52 19 TOP Konkurencja 18 27 2 2016 13 56 Chłopców 100m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/02_27_wieliczka/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Puchar Solnego Miasta - SPLASH Meet Manager 11
    100m Serie na czas 11 14 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 200m Serie na czas 11 14 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 14 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Progresja zawodników szczegóły Najlepsze zawodniczki 10 lat Statystyka medalowa Progresja zawodników podsumowanie Najlepsze zawodniczki 11 lat i starsze Medaliści wg konkurencji Najlepsi zawodnicy 10 lat Najlepsze zawodniczki 9 lat i młodsze Medaliści wg klubu Najlepsi zawodnicy 11 lat i starsi Plik wyników Lenex Multimedaliści Najlepsi zawodnicy 9 lat i młodsi 1 Puchar Solnego Miasta Edycja I 27 2 2016 9 35 1 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 35 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 45 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 25m grzbietowy Serie na czas 9 55 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 25m grzbietowy Serie na czas 10 05 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 25m klasyczny Serie na czas 10 13 9 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 25m klasyczny Serie na czas 10 17 9 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 25m motylkowy Serie na czas 10 21 9 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 25m motylkowy Serie na czas 10 24 9 lat Lista startowa Wyniki 1 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 10 26 9 lat i młodsi 2 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 10 30 9 lat i młodsi 3 Dziewcząt 25m grzbietowy Ceremonia medalowa 10 34 9 lat i młodsi 4 Chłopców 25m grzbietowy Ceremonia medalowa 10 38 9 lat i młodsi 5 Dziewcząt 25m klasyczny Ceremonia medalowa 10 42 9 lat 6 Chłopców 25m klasyczny Ceremonia medalowa 10 46 9 lat 7 Dziewcząt 25m motylkowy Ceremonia medalowa 10 50 9 lat 8 Chłopców 25m motylkowy Ceremonia medalowa 10 54 9 lat W trakcie dekoracji za dystanse 25m rozgrzewka dla zawodników 10 letnich i straszych 9 Dziewcząt 100m dowolny Serie na czas 11 26 11 14 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 100m dowolny Serie na czas 11 58 11 14 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 12 25 10 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 12 37 10 lat Lista startowa Wyniki 13 Dziewcząt 100m grzbietowy Serie na czas 12 44 11 14 lat Lista startowa Wyniki 14 Chłopców 100m grzbietowy Serie na czas 13 05 11 14 lat Lista startowa Wyniki 15 Dziewcząt 50m grzbietowy Serie na czas 13 22 10 lat Lista startowa Wyniki 16 Chłopców 50m grzbietowy Serie na czas 13 30 10 lat Lista startowa Wyniki 17 Dziewcząt 100m klasyczny Serie na czas 13 35 11 14 lat Lista startowa Wyniki 18 Chłopców 100m klasyczny Serie na czas 13 56 11 14 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 100m dowolny Ceremonia medalowa 14 14 11 14 lat 10 Chłopców 100m dowolny Ceremonia medalowa 14 18 11 14 lat 11 Dziewcząt 50m dowolny Ceremonia medalowa 14 22 10 lat 12 Chłopców 50m dowolny Ceremonia medalowa 14

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/02_27_wieliczka/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  •