archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • V Mityng Pływacki Szukamy Talentów - SPLASH Meet Manager 11
    startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki Inne konkurencje 13 Mieszane 4 x 50m zmienny Serie na czas 12 08 10 13 lat Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsi zawodnicy 9 lat i starsi Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepsze zawodniczki 8 lat i młodsi Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Najlepsze zawodniczki 9 lat i starsi Medaliści wg klubu Najlepsi zawodnicy 8 lat i młodsi Plik wyników Lenex 1 Mityng Pływacki Szukamy Talentów BLOK I 17 4 2016 9 30 1 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 30 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 35 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 200m dowolny Serie na czas 9 41 13 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 200m dowolny Serie na czas 9 55 13 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 25m grzbietowy Serie na czas 10 06 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 25m grzbietowy Serie na czas 10 11 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 100m motylkowy Serie na czas 10 17 11 13 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 100m motylkowy Serie na czas 10 36 11 13 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 25m klasyczny Serie na czas 10 52 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 25m klasyczny Serie na czas 10 56 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 11 00 9 13 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 50m klasyczny Serie

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_17_herby/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • Mościce Tarnów 52 15 168 11 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 52 39 166 12 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 53 32 157 13 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 53 65 154 14 Olszak Hanna 05 Sokół Mościce Tarnów 53 85 152 15 Jawień Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 57 05 128 DYSKW Jastrzębska Patrycja 05 Jordan Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 13 TOP Konkurencja 203 16 4 2016 13 14 Dziewcząt 50m klasyczny 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 49 76 193 2 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 53 06 159 3 Iwaniuk Julia 06 SMS Galicja Kraków 53 26 158 4 Thamm Michalina 07 Karlik Katowice 54 10 150 5 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 54 34 148 6 Kaleta Oliwia 06 Siemacha ASP Kraków 54 58 146 7 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 55 05 143 8 Marciniak Marta 06 Solne Miasto Wieliczka 55 26 141 9 Machno Anna 07 Victoria Zawiercie 55 93 136 10 Dziekanowska Martyna 06 SMS Galicja Kraków 56 08 135 11 Polowiec Nikola 07 Siemacha ASP Kraków 58 66 118 12 Basta Nina 06 Korona Kraków 59 58 112 13 Jankowiak Oliwia 06 SMS Galicja Kraków 1 04 88 87 14 Zięba Alicja 06 Siemacha ASP Kraków 1 05 06 86 DYSKW Krzysztyńska Liliana 07 Swim2Win Krosno K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 14 TOP Konkurencja 204 16 4 2016 13 35 Chłopców 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 37 64 301 2 Szydłowski Erwin 03 BOSiR Brzesko 38 00 293 3 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 41 31 228 4 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 46 64 158 TOP Konkurencja 204 16 4 2016 13 35 Chłopców 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 37 40 307 2 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 39 58 259 3 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 41 00 233 4 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 41 79 220 5 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 43 67 193 6 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 43 91 190 7 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 44 49 182 8 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 45 08 175 9 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 45 72 168 10 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 50 71 123 11 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 54 12 101 DYSKW Kędracki Mikołaj 04 Korona Kraków K1 Kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni pierwszy ruch po starcie leb nawrocie Czas 13 26 TOP Konkurencja 204 16 4 2016 13 35 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 41 91 218 2 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 44 89 177 3 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 47 28 152 4 Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 47 54 149 5 Mordarski Filip 05 STP Nowy Sącz 47 70 148 6 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 48 52 140 7 Kosiba Szymon 05 Jordan Kraków 49 90 129 8 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 50 47 125 9 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 50 93 121 10 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 52 24 112 11 Zięba Wojciech 05 SMS Galicja Kraków 52 79 109 12 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 55 37 94 DYSKW Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 13 33 DYSKW Ziemba Jakub 05 Ondraszek Bielsko Biała O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 13 36 DYSKW Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 34 TOP Konkurencja 204 16 4 2016 13 35 Chłopców 50m klasyczny 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Czyż Adam 06 Siemacha ASP Kraków 45 30 173 2 Łuczkiewicz Julian 06 SMS Galicja Kraków 53 22 106 Gondek Kasper 06 STP Nowy Sącz 53 22 106 4 Czubek Staniław 06 SMS Galicja Kraków 54 93 97 5 Ćwikliński Maciej 06 Siemacha ASP Kraków 57 27 85 6 Marciniec Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 57 30 85 7 Haluch Konrad 06 Korona Kraków 59 41 76 DYSKW Gręda Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 33 TOP Konkurencja 205 16 4 2016 13 50 Dziewcząt 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 2 43 12 416 35 66 40 80 48 47 38 19 2 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 2 49 66 370 38 06 40 18 3 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 2 56 66 328 40 22 47 00 49 58 39 86 4 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 3 16 43 238 44 12 45 07 59 00 48 24 TOP Konkurencja 205 16 4 2016 13 50 Dziewcząt 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 2 42 59 421 36 75 40 91 47 85 37 08 2 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 2 49 37 372 36 78 42 32 51 83 38 44 3 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 3 01 44 302 38 49 45 25 54 47 43 23 DYSKW Węgrzyn Anna 04 Karlik Katowice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 40 TOP Konkurencja 206 16 4 2016 13 59 Chłopców 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2 40 32 319 35 37 39 76 47 77 37 42 2 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 2 44 20 297 35 15 40 26 51 68 37 11 3 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 2 49 21 271 37 46 42 31 4 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 3 03 49 213 42 32 45 25 54 92 41 00 TOP Konkurencja 206 16 4 2016 13 59 Chłopców 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 2 48 64 274 36 82 41 15 52 75 37 92 2 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 2 50 55 265 39 13 42 26 50 06 39 10 3 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 3 11 41 187 40 61 48 39 57 89 44 52 TOP Konkurencja 207 16 4 2016 14 08 Dziewcząt 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 34 13 425 2 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 35 43 380 3 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 36 37 351 4 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 37 15 329 5 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 38 60 294 6 Leszczak Aleksandra 03 Jordan Kraków 40 86 247 7 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 41 40 238 8 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 43 88 200 TOP Konkurencja 207 16 4 2016 14 08 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 34 08 427 2 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko Biała 34 81 401 3 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 35 88 366 4 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 37 40 323 5 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 38 39 298 6 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 38 94 286 7 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 39 32 278 8 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 39 64 271 9 Dzik Wiktoria 04 Limanowa Swim 40 72 250 10 Szczepanek Amelia 04 Karlik Katowice 40 76 249 11 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 41 59 235 12 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 41 84 230 SC 1 13 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 41 84 230 SC 2 14 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 43 95 199 15 Zachacka Katarzyna 04 SMS Galicja Kraków 44 13 196 16 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 44 60 190 DYSKW Czamara Nina 04 Korona Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 13 56 TOP Konkurencja 207 16 4 2016 14 08 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 35 54 376 2 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 38 94 286 3 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 40 24 259 4 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 41 75 232 5 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 43 49 205 6 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 44 15 196 7 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 45 98 174 8 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 46 78 165 9 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 46 83 164 10 Kołodziejczyk Agata 05 Siemacha ASP Kraków 47 88 154 11 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 50 68 129 12 Olszak Hanna 05 Sokół Mościce Tarnów 52 13 119 13 Jastrzębska Patrycja 05 Jordan Kraków 52 53 116 14 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 54 99 101 TOP Konkurencja 207 16 4 2016 14 08 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 36 37 351 2 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 42 98 213 3 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 44 60 190 4 Kaleta Oliwia 06 Siemacha ASP Kraków 47 70 155 5 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 48 57 147 6 Biedrzycka Natalia 06 Sokół Mościce Tarnów 48 86 145 7 Marciniak Marta 06 Solne Miasto Wieliczka 49 82 136 8 Filipiak Julia 07 Siemacha ASP Kraków 50 45 131 9 Orzechowska Blanka 07 Siemacha ASP Kraków 53 24 112 10 Basta Nina 06 Korona Kraków 56 66 92 11 Pelczar Aleksandra 07 Korona Kraków 57 13 90 12 Jankowiak Oliwia 06 SMS Galicja Kraków 57 59 88 TOP Konkurencja 208 16 4 2016 14 28 Chłopców 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 33 78 284 2 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 34 55 266 3 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 34 83 259 4 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 35 49 245 5 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 37 89 201 TOP Konkurencja 208 16 4 2016 14 28 Chłopców 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 34 33 271 2 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 35 40 247 3 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 36 77 220 4 Kalamłacki Jakub 04 Karlik Katowice 37 07 215 5 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 37 36 210 6 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 37 42 209 7 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 37 43 209 8 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 37 93 201 9 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 38 53 191 10 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 39 54 177 11 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 39 89 172 12 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 40 79 161 13 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 41 22 156 14 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 43 82 130 15 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 44 57 123 16 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 48 01 99 17 Gądzik Tymon 04 Karlik Katowice 48 69 95 18 Michalec Jan 04 Siemacha ASP Kraków 49 71 89 19 Kędracki Mikołaj 04 Korona Kraków 50 06 87 20 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 50 47 85 DYSKW Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 14 19 TOP Konkurencja 208 16 4 2016 14 28 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa Swim 36 52 225 2 Męcner Jakub 05 Victoria Kozy 40 39 166 3 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 41 66 151 4 Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 41 80 150 5 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 45 35 117 6 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 47 80 100 7 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 47 97 99 8 Chmielewski Jan 05 Siemacha ASP Kraków 50 78 83 TOP Konkurencja 208 16 4 2016 14 28 Chłopców 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Piotr 06 STP Nowy Sącz 40 98 159 2 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 42 41 143 3 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 42 47 143 4 Kiełboń Bartosz 06 Korona Kraków 45 17 119 5 Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 46 21 111 6 Kopta Piotr 06 Siemacha ASP Kraków 46 52 108 7 Cholewa Wojciech 06 Solne Miasto Wieliczka 46 93 106 8 Nowakowski Oliwier 07 Siemacha ASP Kraków 47 37 103 DYSKW Ćwikliński Maciej 06 Siemacha ASP Kraków G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 14 17 TOP Konkurencja 209 16 4 2016 14 45 Dziewcząt 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 33 50 385 2 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 35 03 337 3 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 35 55 322 TOP Konkurencja 209 16 4 2016 14 45 Dziewcząt 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 34 93 340 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 35 67 319 3 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 36 12 307 4 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko Biała 36 13 307 5 Mruk Julia 04 Limanowa Swim 36 39 300 6 Jakubowska Maja 04 SMS Galicja Kraków 38 86 246 7 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 40 51 217 8 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 40 98 210 9 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 41 27 206 10 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 43 73 173 11 Szczepanek Amelia 04 Karlik Katowice 45 06 158 12 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 45 27 156 13 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 45 28 156 14 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 47 83 132 15 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 48 58 126 TOP Konkurencja 209 16 4 2016 14 45 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 33 50 385 2 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 38 56 252 3 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 39 27 239 4 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 42 38 190 5 Thamm Milena 05 Karlik Katowice 42 65 186 6 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa Swim 43 72 173 7 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 44 20 167 8 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 49 17 121 9 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 50 77 110 TOP Konkurencja 209 16 4 2016 14 45 Dziewcząt 50m motylkowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 36 77 291 2 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 39 62 233 3 Kusion Judyta 06 BOSiR Brzesko 43 02 182 4 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 44 32 166 5 Ilnicka Amelia 06 Siemacha ASP Kraków 47 64 134 6 Skoczek Małgorzata 07 BOSiR Brzesko 54 03 91 7 Bysiek Oliwia 06 Siemacha ASP Kraków 57 79 75 TOP Konkurencja 210 16 4 2016 14 57 Chłopców 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 34 28 257 2 Szydłowski Erwin 03 BOSiR Brzesko 36 27 217 TOP Konkurencja 210 16 4 2016 14 57 Chłopców 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 34 09 261 2 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 34 84 244 3 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 34 86 244 4 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 35 38 233 5 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 35 81 225 6 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 38 04 188 7 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 39 81 164 8 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 40 35 157 9 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 40 52 155 10 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 41 49 145 11 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 43 37 126 12 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 44 14 120 13 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 44 25 119 14 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 46 18 105 TOP Konkurencja 210 16 4 2016 14 57 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 36 54 212 2 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 39 55 167 3 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 39 66 166 4 Mordarski Filip 05 STP Nowy Sącz 43 79 123 5 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 45 45 110 6 Szczepanik Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 46 08 105 7 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 46 84 100 8 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 52 75 70 TOP Konkurencja 210 16 4 2016 14 57 Chłopców 50m motylkowy

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_16_krakow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Pływaj z nami na Koronie - SPLASH Meet Manager 11
    startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 12 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 12 13 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Klasyfikacja chłopców po II Rundzie Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Klasyfikacja dziecząt po I Rundzie Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Klasyfikacja dziecząt po II Rundzie Medaliści wg klubu Klasyfikacja chłopców po I Rundzie Plik wyników Lenex 1 Pływaj z nami na Koronie Edycja I 2016 6 2 2016 13 15 101 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 13 15 9 11 lat Lista startowa Wyniki 102 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 13 38 9 11 lat Lista startowa Wyniki 103 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 13 59 9 13 lat Lista startowa Wyniki 104 Chłopców 50m klasyczny Serie na czas 14 24 9 13 lat Lista startowa Wyniki 105 Dziewcząt 200m dowolny Serie na czas 14 41 12 13 lat Lista startowa Wyniki 106 Chłopców 200m dowolny Serie na czas 14 54 12 13 lat Lista startowa Wyniki 107 Dziewcząt 50m grzbietowy Serie na czas 15 15 9 13 lat Lista startowa Wyniki 108 Chłopców 50m grzbietowy Serie na czas 15 42 9 13 lat Lista startowa Wyniki 109 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 16 07 9 13 lat Lista startowa Wyniki 110 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 16 17 9 13 lat Lista startowa Wyniki 111 Dziewcząt 100m zmienny Serie na czas 16 32 11 13 lat Lista startowa Wyniki 112 Chłopców 100m zmienny Serie na czas 16 55 11 13 lat Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Klasyfikacja

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_16_krakow/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 278 00 5 Chemes Humenné PKHU 157 00 6 BOSiR Brzesko 01506 113 00 7 Delfin Tarnobrzeg 00408 76 00 8 Piranie Nowa Dęba 02508 67 00 9 Ikar Mielec 00508 62 00 10 Swim2win Krosno 02708 61 00 11 Wodnik Krosno 00608 44 00 12 Olimpia Lublin 01403 28 00 13 Wisła Puławy 00603 27 00 Orca Michalovce ORCAM 27 00 15 Gryf Dębica 02308 23 00 16 Sokół

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_10_stalowa/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 3 Florkiewicz Liwia 03 00108 412 1 1 08 50 1 19 17 4 Błyskuń Amelia 04 03306 406 1 1 15 03 38 89 2 49 73 5 Terkošová Annamária 03 PKHU 392 1 35 57 1 09 67 42 80 2 53 08 6 Jeleń Katarzyna 04 03306 385 1 1 10 11 1 21 27 3 19 67 7 Frivaldská Petra 03 PKHU 377 1 37 86 1 14 78 39 84 2 58 74 8 Wiatrowska Weronika 03 00408 375 1 37 09 39 93 9 Szponar Weronika 03 00908 373 1 37 59 39 99 3 03 37 10 Drzazga Emilia 03 03411 368 1 1 16 73 2 58 77 Dziewcząt 14 15 lat 50 Mot 100 Dow 100 Grzb 50 Klas 200 Mot 200 Zm 1 Gancarz Karolina 01 00908 602 1 28 87 1 00 78 34 61 2 27 85 2 Peciak Katarzyna 02 03506 587 1 30 12 1 00 89 2 39 62 3 Gorzynik Aleksandra 01 02708 547 1 1 02 35 2 34 74 4 Cerlich Oliwia 02 00508 513 1 1 03 69 2 36 55 5 Zadworna Anna 02 00908 511 1 31 58 1 03 79 2 40 65 6 Kusion Weronika 02 01506 498 1 1 13 56 2 30 90 7 Czech Wiktoria 01 02708 493 1 1 04 88 2 34 21 8 Strugała Oliwia 02 00508 491 1 31 06 1 04 63 9 Grąz Gabriela 01 00908 489 1 1 04 74 1 10 86 10 Skrok Zuzanna 01 00908 477 1 32 20 1 05 24 2 42 10 Najlepszy zawodnik BLOK I Chłopców 10 lat 50 Dow 100 Zm 100 Mot 200 Grzb 100 Klas 200 Dow 1 Jarząb Tymoteusz 06 03806 210 1 34 08 2 Luksaj Dominik 06 PKHU 178 1 39 34 1 35 71 1 38 85 3 Domino Mikołaj 06 00108 161 1 37 20 1 47 77 3 10 92 4 Baran Michał 06 00108 146 1 38 40 1 56 67 5 Gryz Jakub 06 00908 145 1 1 44 74 3 21 81 6 Gdula Radosław 06 03306 141 1 38 84 1 39 27 1 47 37 7 Dyńka Michał 06 00908 134 1 1 42 69 3 14 03 8 Siwiec Maksym 06 02508 115 1 1 48 34 1 54 35 9 Stępień Patryk 06 02508 113 1 42 17 1 54 92 Capała Michał 06 00908 113 1 41 84 Chłopców 11 lat 50 Dow 100 Zm 100 Mot 200 Grzb 100 Klas 200 Dow 1 Skulski Szymon 05 00408 282 1 30 87 1 28 50 2 Kluczewski Jakub 05 03306 262 1 33 25 1 26 11 2 56 98 2 35 16 3 Ciopała Michał 05 03506 252 1 32 86 1 22 99 2 37 16 4 Gibuła Patryk 05 01506 234 1 1 22 65 2 41 13 5 Vaceľ Martin Ján 05 PKHU 228 1 1 22 89 1

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_10_stalowa/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 14 Chłopców 100m zmienny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malec Mikołaj 01 Ikar Mielec 1 03 89 498 28 36 35 53 2 Pokrywka Hubert 01 Motyl MOSiR St Wola 1 05 00 473 29 80 35 20 3 Maguder Dawid 01 Piranie Nowa Dęba 1 08 04 412 30 70 37 34 4 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 17 81 275 35 57 42 24 5 Klimek Jakub 02 Motyl MOSiR St Wola 1 18 36 270 36 49 41 87 6 Al Ahdal Leo 02 Chemes Humenné 1 25 24 209 36 02 49 22 TOP Konkurencja 5 9 4 2016 16 37 Dziewcząt 100m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 1 27 42 243 39 42 48 00 2 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 1 34 74 191 44 40 50 34 3 Pavliková Zuzana 06 Chemes Humenné 1 37 02 178 43 38 53 64 4 Adamczyk Karolina 06 Sokół Rzeszów 1 39 43 165 45 66 53 77 5 Buhajová Anna Stephanie 06 Chemes Humenné 1 43 99 144 46 39 57 60 TOP Konkurencja 5 9 4 2016 16 37 Dziewcząt 100m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 17 74 346 36 10 41 64 2 Sudoł Anastzja 05 Motyl MOSiR St Wola 1 33 99 196 42 50 51 49 3 Byczek Karolina 05 Piranie Nowa Dęba 1 39 82 163 42 46 57 36 4 Trebišovská Nina 05 Chemes Humenné 1 43 40 147 46 79 56 61 TOP Konkurencja 5 9 4 2016 16 37 Dziewcząt 100m motylkowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Piejko Dorota 03 Swim2win Krosno 1 13 49 410 35 28 38 21 2 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 25 69 258 38 57 47 12 3 Wołowiec Vittoria 03 Sokół Rzeszów 1 27 41 243 39 34 48 07 4 Błażejczak Zuzanna 04 Delfin Tarnobrzeg 1 32 12 208 40 33 51 79 5 Frivaldská Petra 03 Chemes Humenné 1 32 36 206 41 39 50 97 6 Kopčová Dominika 03 Chemes Humenné 1 37 70 174 42 64 55 06 7 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 40 38 161 46 30 54 08 TOP Konkurencja 5 9 4 2016 16 37 Dziewcząt 100m motylkowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 07 25 535 31 01 36 24 2 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 1 08 50 506 32 20 36 30 3 Strugała Oliwia 02 Ikar Mielec 1 09 24 490 32 11 37 13 4 Sroczyńska Julia 02 Motyl MOSiR St Wola 1 10 62 462 32 79 37 83 5 Rzany Wiktoria 02 Gryf Dębica 1 11 49 445 32 81 38 68 6 Bis Aleksandra 02 Motyl MOSiR St Wola 1 12 76 422 34 42 38 34 7 Szymańska Weronika 02 Motyl MOSiR St Wola 1 17 70 347 37 00 40 70 8 Grąz Gabriela 01 Motyl MOSiR St Wola 1 19 12 328 35 40 43 72 9 Koza Milena 01 Swim2win Krosno 1 24 27 272 39 67 44 60 10 Sowa Dominika 02 Sokół Rzeszów 1 32 94 202 40 68 52 26 TOP Konkurencja 6 9 4 2016 16 51 Chłopców 100m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Domino Mikołaj 06 Sokół Rzeszów 1 47 77 90 48 59 59 18 TOP Konkurencja 6 9 4 2016 16 51 Chłopców 100m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 1 20 30 219 37 99 42 31 2 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1 22 65 201 37 53 45 12 3 Skulski Szymon 05 Delfin Tarnobrzeg 1 28 50 163 39 07 49 43 4 Vaceľ Martin Ján 05 Chemes Humenné 1 29 91 156 42 98 46 93 5 Urban Bartosz 05 Piranie Nowa Dęba 1 35 05 132 43 03 52 02 TOP Konkurencja 6 9 4 2016 16 51 Chłopców 100m motylkowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 11 39 312 33 90 37 49 2 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 13 56 285 34 90 38 66 3 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 13 66 284 35 78 37 88 4 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 14 41 275 34 98 39 43 5 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 15 79 261 35 84 39 95 6 Oszajca Gabriel 03 Sparta Biłgoraj 1 17 36 245 36 17 41 19 7 Baran Krzysztof 03 Motyl MOSiR St Wola 1 18 67 233 36 82 41 85 8 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 19 42 226 36 64 42 78 9 Kislan Matej 03 Chemes Humenné 1 29 44 158 40 72 48 72 10 Kuligowski Tomasz 04 Motyl MOSiR St Wola 1 42 33 106 43 50 58 83 TOP Konkurencja 6 9 4 2016 16 51 Chłopców 100m motylkowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malec Mikołaj 01 Ikar Mielec 1 01 69 484 29 35 32 34 2 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 05 85 398 30 78 35 07 3 Róg Adrian 01 Sokół Rzeszów 1 06 11 393 30 80 35 31 4 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 09 66 336 32 56 37 10 5 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 15 44 264 35 24 40 20 PK Cerlich Maksymilian 00 Ikar Mielec 58 88 556 27 54 31 34 TOP Konkurencja 7 9 4 2016 17 01 Dziewcząt 200m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 2 54 09 321 40 24 46 33 45 98 41 54 2 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 3 10 10 246 44 39 47 34 49 59 48 78 3 Zych Łucja 06 Delfin Tarnobrzeg 3 15 20 227 44 20 49 45 52 41 49 14 4 Niemiec Natalia 06 Motyl MOSiR St Wola 4 01 14 120 54 76 1 03 37 1 00 90 1 02 11 TOP Konkurencja 7 9 4 2016 17 01 Dziewcząt 200m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Warchałowska Paulina 05 Olimpia Lublin 2 50 51 341 39 62 43 71 44 27 42 91 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 2 55 82 311 41 53 45 22 45 54 43 53 3 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 3 04 05 271 44 64 47 23 46 99 45 19 4 Pilecka Maja 05 Wodnik Krosno 3 26 64 192 47 80 53 39 54 03 51 42 5 Guzior Emilia 05 Sokół Rzeszów 3 27 48 189 48 39 54 08 54 14 50 87 6 Zięba Marcelina 05 Delfin Tarnobrzeg 3 30 28 182 49 37 55 17 56 16 49 58 7 Tworek Amelia 05 Motyl MOSiR St Wola 3 30 73 181 48 12 52 88 56 64 53 09 8 Jaworek Anna 05 Delfin Tarnobrzeg 3 31 55 179 47 34 56 26 55 97 51 98 9 Golik Laura 05 Motyl MOSiR St Wola 3 42 97 152 51 42 55 16 1 01 12 55 27 10 Garbacz Zuzanna 05 Delfin Tarnobrzeg 3 43 53 151 48 24 59 44 1 00 18 55 67 11 Dziewa Kamila 05 Motyl MOSiR St Wola 4 00 74 121 54 13 1 00 46 1 02 06 1 04 09 TOP Konkurencja 7 9 4 2016 17 01 Dziewcząt 200m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Bigus Wiktoria 03 Gryf Dębica 2 42 61 394 39 00 41 69 41 77 40 15 2 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 2 42 98 391 38 14 40 86 42 18 41 80 3 Florkiewicz Liwia 03 Sokół Rzeszów 2 48 36 355 38 10 41 97 44 92 43 37 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 2 52 41 330 39 16 43 19 45 46 44 60 5 Kopeć Urszula 03 Piranie Nowa Dęba 2 58 24 299 42 36 44 63 47 03 44 22 6 Terkošová Annamária 03 Chemes Humenné 2 59 02 295 42 29 46 12 46 04 44 57 7 Kłubko Magdalena 03 Sparta Biłgoraj 2 59 10 295 41 19 44 95 8 Meksuła Marta 03 Delfin Tarnobrzeg 3 00 46 288 40 77 45 56 47 74 46 39 9 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 3 03 35 274 45 06 47 68 46 51 44 10 10 Skwara Kamila 04 Delfin Tarnobrzeg 3 09 13 250 44 13 47 81 49 70 47 49 11 Olko Marta 04 Motyl MOSiR St Wola 3 09 49 249 46 21 48 38 48 79 46 11 12 Sowa Julia 03 Motyl MOSiR St Wola 3 11 21 242 44 33 48 93 50 13 47 82 TOP Konkurencja 7 9 4 2016 17 01 Dziewcząt 200m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Szerszen Natalia 02 Gryf Dębica 2 28 22 520 34 39 37 72 38 60 37 51 2 Fusiara Natalia 02 Motyl MOSiR St Wola 2 32 93 473 36 01 38 44 39 52 38 96 3 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 2 35 67 449 36 51 39 41 40 10 39 65 4 Grąz Gabriela 01 Motyl MOSiR St Wola 2 36 23 444 37 05 39 28 40 45 39 45 5 Cerlich Oliwia 02 Ikar Mielec 2 41 94 399 37 21 41 36 42 57 40 80 6 Tomala Kinga 01 Foxball Rzeszów 3 06 75 260 44 55 47 90 47 96 46 34 TOP Konkurencja 8 9 4 2016 17 27 Chłopców 200m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Gryz Jakub 06 Motyl MOSiR St Wola 3 21 81 145 48 81 52 57 51 89 48 54 2 Baran Tomasz 06 Motyl MOSiR St Wola 3 50 00 98 51 89 1 00 55 59 39 58 17 3 Sabat Filip 06 Motyl MOSiR St Wola 3 51 48 96 55 14 1 00 15 1 00 71 55 48 4 Dzióba Kamil 06 Piranie Nowa Dęba 4 09 04 77 55 32 1 00 37 1 05 46 1 07 89 5 Kołodziejski Miłosz 06 Motyl MOSiR St Wola 4 13 52 73 57 22 1 08 79 1 04 91 1 02 60 TOP Konkurencja 8 9 4 2016 17 27 Chłopców 200m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Surowaniec Jakub 05 Motyl MOSiR St Wola 2 55 94 219 41 45 45 47 45 62 43 40 2 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 2 56 98 215 42 65 45 57 45 61 43 15 3 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 3 01 53 199 44 06 46 46 46 72 44 29 4 Czernicki Hubert 05 Sokół Rzeszów 3 10 34 173 45 41 49 61 48 57 46 75 5 Rynkiewicz Jakub 05 Sokół Rzeszów 3 14 19 163 46 25 50 77 51 52 45 65 6 Smardz Tomasz 05 Motyl MOSiR St Wola 3 15 35 160 42 75 49 93 51 01 51 66 7 Urbański Dominik 05 Wodnik Krosno 3 58 97 87 55 34 1 02 37 1 02 41 58 85 NIE UK Urbański Krzysztof 05 Delfin Tarnobrzeg TOP Konkurencja 8 9 4 2016 17 27 Chłopców 200m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 2 31 22 345 37 15 39 56 38 69 35 82 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2 33 05 333 36 62 39 08 39 23 38 12 3 Śliwa Michał 03 Fala Ropczyce 2 39 41 294 36 62 39 62 41 64 41 53 4 Szczepanik Szymon 03 Sokół Rzeszów 2 39 50 294 38 46 41 81 40 92 38 31 5 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2 43 35 274 38 82 41 72 41 34 41 47 6 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 45 14 265 39 45 42 19 42 59 40 91 7 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 49 68 244 40 79 44 13 43 90 40 86 8 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 2 50 02 243 40 82 44 06 44 63 40 51 9 Barański Igor 04 Motyl MOSiR St Wola 2 50 73 240 40 45 45 34 44 10 40 84 10 Ziółek Bartłomiej 03 Motyl MOSiR St Wola 2 51 30 237 40 34 44 14 44 30 42 52 11 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 53 26 229 41 09 44 89 44 52 42 76 12 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 3 01 17 200 44 21 46 33 46 24 44 39 13 Rząsa Łukasz 03 Sokół Rzeszów 3 02 08 197 42 65 46 47 47 30 45 66 14 Zych Mikołaj 04 Delfin Tarnobrzeg 3 05 09 188 44 12 47 44 49 08 44 45 15 Guściora Maciej 03 Delfin Tarnobrzeg 3 08 55 178 45 13 48 14 50 22 45 06 16 Borek Bartłomiej 04 Motyl MOSiR St Wola 3 13 52 164 44 27 50 44 49 53 49 28 17 Gajda Filip 04 Motyl MOSiR St Wola 3 14 25 162 46 18 50 06 50 70 47 31 TOP Konkurencja 8 9 4 2016 17 27 Chłopców 200m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 2 29 70 356 34 98 38 30 38 44 37 98 2 Golik Leonard 02 Motyl MOSiR St Wola 2 32 51 336 35 28 39 17 40 32 37 74 TOP Konkurencja 9 9 4 2016 17 54 Dziewcząt 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Adamczyk Karolina 06 Sokół Rzeszów 1 44 53 212 49 84 54 69 2 Pavliková Zuzana 06 Chemes Humenné 1 44 95 209 49 13 55 82 3 Vrábľová Viktória 06 Chemes Humenné 1 45 72 205 50 06 55 66 4 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 2 00 56 138 56 12 1 04 44 5 Bajdas Kamila 06 Motyl MOSiR St Wola 2 04 74 124 58 65 1 06 09 6 Kołacz Izabela 06 Motyl MOSiR St Wola 2 06 16 120 58 94 1 07 22 7 Urban Eliza 06 Motyl MOSiR St Wola 2 13 62 101 1 02 69 1 10 93 8 Chramęga Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 2 17 50 93 1 05 05 1 12 45 DYSKW Sieradzka Andżelika 06 Motyl MOSiR St Wola K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 17 58 DYSKW Stańczyk Zuzanna 06 Motyl MOSiR St Wola O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 17 58 TOP Konkurencja 9 9 4 2016 17 54 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 1 31 08 320 43 85 47 23 2 Iżewska Gabriela 05 Motyl MOSiR St Wola 1 35 08 282 43 71 51 37 3 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 36 75 267 44 97 51 78 4 Byczek Karolina 05 Piranie Nowa Dęba 1 45 99 203 50 51 55 48 5 Piątkowska Alicja 05 Motyl MOSiR St Wola 1 47 32 196 51 22 56 10 6 Čvirková Viktória 05 Chemes Humenné 1 51 65 174 52 74 58 91 7 Michałeczko Hanna 05 Delfin Tarnobrzeg 1 52 07 172 54 99 57 08 8 Trebišovská Nina 05 Chemes Humenné 1 52 12 172 53 35 58 77 9 Chmiel Zuzanna 05 Delfin Tarnobrzeg 1 55 44 157 53 89 1 01 55 10 Marczak Martyna Wiktoria 05 Wodnik Krosno 1 55 76 156 55 91 59 85 11 Drabik Weronika 05 Motyl MOSiR St Wola 1 55 79 156 53 50 1 02 29 12 Guzior Emilia 05 Sokół Rzeszów 1 56 24 154 53 90 1 02 34 13 Gleń Amelia 05 Motyl MOSiR St Wola 1 56 64 152 54 58 1 02 06 14 Czaja Julia 05 Motyl MOSiR St Wola 1 59 37 142 58 62 1 00 75 DYSKW Ślęczka Amelia 05 Delfin Tarnobrzeg O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 9 9 4 2016 17 54 Dziewcząt 100m klasyczny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 24 32 404 40 12 44 20 2 Bigus Wiktoria 03 Gryf Dębica 1 26 41 375 40 98 45 43 3 Szponar Weronika 03 Motyl MOSiR St Wola 1 28 44 350 41 30 47 14 4 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 28 58 348 42 45 46 13 5 Frivaldská Petra 03 Chemes Humenné 1 29 19 341 41 83 47 36 6 Tabor Agata 04 Motyl MOSiR St Wola 1 29 32 340 43 84 45 48 7 Gil Wiktoria 03

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_10_stalowa/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 37 80 11 Góral Rafał 04 Motyl MOSiR St Wola 1 14 90 216 35 41 39 49 12 Guściora Maciej 03 Delfin Tarnobrzeg 1 15 10 214 35 52 39 58 13 Spodniak Šimon 04 Orca Michalovce 1 15 30 212 35 75 39 55 14 Jacečko David 04 Orca Michalovce 1 16 00 206 36 53 39 47 15 Wardak Miłosz 03 Sokół Rzeszów 1 16 28 204 36 29 39 99 16 Urbanek Filip 03 Fala Ropczyce 1 17 34 196 35 97 41 37 17 Kuligowski Tomasz 04 Motyl MOSiR St Wola 1 17 91 191 37 30 40 61 18 Dziewa Maciej 03 Motyl MOSiR St Wola 1 17 95 191 35 96 41 99 19 Gajdoš Martin 04 Orca Michalovce 1 18 64 186 36 99 41 65 20 Matwij Nataniel 03 Sokół Rzeszów 1 19 60 179 36 50 43 10 21 Dąbrowski Miłosz 04 Motyl MOSiR St Wola 1 21 33 168 39 01 42 32 22 Makšim Samuel 04 Orca Michalovce 1 23 20 157 39 51 43 69 23 Rojek Piotr 03 Fala Ropczyce 1 25 00 147 39 31 45 69 TOP Konkurencja 18 10 4 2016 11 11 Chłopców 100m dowolny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 56 48 503 26 98 29 50 2 Pokrywka Hubert 01 Motyl MOSiR St Wola 56 67 498 26 69 29 98 3 Róg Adrian 01 Sokół Rzeszów 58 19 460 27 79 30 40 4 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 00 49 410 29 14 31 35 5 Golik Leonard 02 Motyl MOSiR St Wola 1 01 15 396 28 96 32 19 6 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 1 02 01 380 29 71 32 30 7 Torba Bartosz 02 Motyl MOSiR St Wola 1 04 32 341 30 52 33 80 8 Klimek Jakub 02 Motyl MOSiR St Wola 1 06 90 303 31 55 35 35 9 Białek Norbert 01 Sokół Rzeszów 1 08 81 278 32 08 36 73 10 Al Ahdal Leo 02 Chemes Humenné 1 10 38 260 32 05 38 33 11 Bąk Michał 02 Sokół Rzeszów 1 13 16 231 35 45 37 71 12 Bożek Witold 02 Sokół Rzeszów 1 15 16 213 36 17 38 99 TOP Konkurencja 19 10 4 2016 11 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 1 20 42 320 39 16 41 26 2 Zych Łucja 06 Delfin Tarnobrzeg 1 27 55 248 43 81 43 74 3 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 1 30 99 221 44 11 46 88 4 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 1 39 83 167 47 66 52 17 5 Buhajová Anna Stephanie 06 Chemes Humenné 1 41 39 159 50 46 50 93 6 Kalamarz Wiktoria 06 Motyl MOSiR St Wola 1 51 59 119 53 03 58 56 7 Niemiec Natalia 06 Motyl MOSiR St Wola 1 56 91 104 57 98 58 93 8 Szewczyk Sandra 06 Motyl MOSiR St Wola 2 01 65 92 58 18 1 03 47 9 Machowska Sylwia 06 Motyl MOSiR St Wola 2 04 15 87 1 00 52 1 03 63 10 Miazek Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 2 07 17 81 59 17 1 08 00 11 Opalińska Natasza 06 Motyl MOSiR St Wola 2 10 22 75 1 03 37 1 06 85 12 Kosierb Joanna 06 Motyl MOSiR St Wola 2 13 45 70 1 02 49 1 10 96 13 Dul Maja 06 Motyl MOSiR St Wola 2 15 10 67 59 70 1 15 40 14 Barbach Nikola 06 Motyl MOSiR St Wola 2 20 51 60 1 03 40 1 17 11 TOP Konkurencja 19 10 4 2016 11 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Warchałowska Paulina 05 Olimpia Lublin 1 18 14 349 37 03 41 11 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 23 50 286 40 27 43 23 3 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1 27 20 251 43 16 44 04 4 Kalaninová Nina 05 Orca Michalovce 1 27 25 250 43 41 43 84 5 Sudoł Anastzja 05 Motyl MOSiR St Wola 1 27 73 246 43 04 44 69 6 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 29 13 235 43 27 45 86 7 Stachowicz Ilona 05 Wodnik Krosno 1 29 72 230 44 47 45 25 8 Guzior Emilia 05 Sokół Rzeszów 1 33 44 204 44 09 49 35 9 Byczek Karolina 05 Piranie Nowa Dęba 1 34 44 197 44 66 49 78 10 Zięba Marcelina 05 Delfin Tarnobrzeg 1 34 96 194 46 59 48 37 11 Tworek Amelia 05 Motyl MOSiR St Wola 1 37 40 180 46 55 50 85 12 Pilecka Maja 05 Wodnik Krosno 1 38 37 175 48 63 49 74 13 Čvirková Viktória 05 Chemes Humenné 1 38 44 174 48 77 49 67 14 Jaworek Anna 05 Delfin Tarnobrzeg 1 38 48 174 47 06 51 42 15 Nowak Oliwia 05 Motyl MOSiR St Wola 1 40 61 163 46 38 54 23 16 Garbacz Zuzanna 05 Delfin Tarnobrzeg 1 44 22 147 47 77 56 45 17 Golik Laura 05 Motyl MOSiR St Wola 1 50 40 123 53 69 56 71 TOP Konkurencja 19 10 4 2016 11 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 16 73 368 36 67 40 06 2 Florkiewicz Liwia 03 Sokół Rzeszów 1 19 17 335 38 28 40 89 3 Wołowiec Vittoria 03 Sokół Rzeszów 1 21 09 312 39 29 41 80 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 21 27 310 38 84 42 43 5 Meksuła Marta 03 Delfin Tarnobrzeg 1 21 99 302 39 87 42 12 6 Rębisz Agnieszka 03 Delfin Tarnobrzeg 1 26 33 259 41 98 44 35 7 Skwara Kamila 04 Delfin Tarnobrzeg 1 26 74 255 42 39 44 35 8 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 27 24 250 42 96 44 28 9 Sowa Julia 03 Motyl MOSiR St Wola 1 27 41 249 43 13 44 28 10 Gładysz Agata 04 Delfin Tarnobrzeg 1 27 90 245 43 14 44 76 11 Kobak Karolina 03 Sparta Biłgoraj 1 28 87 237 41 99 46 88 12 Olko Marta 04 Motyl MOSiR St Wola 1 31 12 220 46 20 44 92 13 Małek Olga 03 Sparta Biłgoraj 1 36 82 183 46 96 49 86 TOP Konkurencja 19 10 4 2016 11 44 Dziewcząt 100m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Grąz Gabriela 01 Motyl MOSiR St Wola 1 10 86 468 34 84 36 02 2 Fusiara Natalia 02 Motyl MOSiR St Wola 1 11 73 451 35 71 36 02 3 Sroczyńska Julia 02 Motyl MOSiR St Wola 1 12 65 434 35 53 37 12 4 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 12 85 431 35 21 37 64 5 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 1 13 56 418 36 01 37 55 6 Tomala Kinga 01 Foxball Rzeszów 1 28 37 241 44 25 44 12 7 Kapała Inga 02 Sokół Rzeszów 1 28 93 236 41 91 47 02 8 Sowa Dominika 02 Sokół Rzeszów 1 30 20 227 43 40 46 80 TOP Konkurencja 20 10 4 2016 12 07 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Domino Mikołaj 06 Sokół Rzeszów 1 36 65 129 47 31 49 34 2 Dzióba Kamil 06 Piranie Nowa Dęba 1 46 62 96 53 64 52 98 3 Baran Tomasz 06 Motyl MOSiR St Wola 1 51 50 84 50 21 1 01 29 4 Sabat Filip 06 Motyl MOSiR St Wola 1 51 94 83 55 75 56 19 5 Dul Hubert 06 Motyl MOSiR St Wola 1 53 15 80 54 28 58 87 6 Nowak Maksym 06 Motyl MOSiR St Wola 1 55 22 76 53 20 1 02 02 7 Kołodziejski Miłosz 06 Motyl MOSiR St Wola 2 01 36 65 56 28 1 05 08 8 Miazek Maksymilian 06 Motyl MOSiR St Wola 2 03 63 62 59 26 1 04 37 9 Czerwiak Jakub 06 Motyl MOSiR St Wola 2 06 17 58 58 73 1 07 44 10 Sondej Adam 06 Motyl MOSiR St Wola 2 14 43 48 1 07 40 1 07 03 11 Siek Wojciech 06 Motyl MOSiR St Wola 2 22 75 40 1 10 42 1 12 33 TOP Konkurencja 20 10 4 2016 12 07 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Surowaniec Jakub 05 Motyl MOSiR St Wola 1 23 80 199 40 82 42 98 2 Vaceľ Martin Ján 05 Chemes Humenné 1 24 38 195 42 03 42 35 3 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 1 26 07 183 42 67 43 40 4 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 26 13 183 42 32 43 81 5 Tarkowski Stanisław 05 Wisła Puławy 1 28 00 172 42 89 45 11 6 Rynkiewicz Jakub 05 Sokół Rzeszów 1 32 59 147 45 23 47 36 7 Smardz Tomasz 05 Motyl MOSiR St Wola 1 33 11 145 43 83 49 28 8 Stachowicz Kamil Ryszard 05 Wodnik Krosno 1 37 42 126 46 84 50 58 9 Urbański Krzysztof 05 Delfin Tarnobrzeg 1 58 72 70 56 53 1 02 19 TOP Konkurencja 20 10 4 2016 12 07 Chłopców 100m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 10 83 329 34 60 36 23 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 12 31 310 34 44 37 87 3 Śliwa Michał 03 Fala Ropczyce 1 12 70 305 35 13 37 57 4 Szczepanik Szymon 03 Sokół Rzeszów 1 13 56 294 34 08 39 48 5 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 17 32 253 37 10 40 22 6 Baran Krzysztof 03 Motyl MOSiR St Wola 1 17 47 252 37 94 39 53 7 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 17 62 250 38 01 39 61 8 Durlak Szymon 03 Piranie Nowa Dęba 1 17 90 247 37 89 40 01 9 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 17 97 247 38 50 39 47 10 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 46 233 37 71 41 75 11 Ziółek Bartłomiej 03 Motyl MOSiR St Wola 1 19 51 233 39 05 40 46 12 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 20 33 226 39 14 41 19 13 Barański Igor 04 Motyl MOSiR St Wola 1 21 32 217 39 85 41 47 14 Patro Bartosz 03 Fala Ropczyce 1 21 45 216 38 59 42 86 15 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 21 61 215 39 56 42 05 16 Zych Mikołaj 04 Delfin Tarnobrzeg 1 22 37 209 40 91 41 46 17 Rząsa Łukasz 03 Sokół Rzeszów 1 23 66 200 41 20 42 46 18 Guściora Maciej 03 Delfin Tarnobrzeg 1 25 61 186 42 87 42 74 19 Góral Rafał 04 Motyl MOSiR St Wola 1 26 25 182 41 90 44 35 20 Urbanek Filip 03 Fala Ropczyce 1 28 24 170 42 53 45 71 21 Wardak Miłosz 03 Sokół Rzeszów 1 29 50 163 43 86 45 64 22 Borek Bartłomiej 04 Motyl MOSiR St Wola 1 29 80 161 43 14 46 66 23 Gajdoš Martin 04 Orca Michalovce 1 30 53 157 43 91 46 62 24 Spodniak Šimon 04 Orca Michalovce 1 30 80 156 43 95 46 85 25 Adamski Krzysztof 03 Delfin Tarnobrzeg 1 32 49 148 44 78 47 71 26 Gajda Filip 04 Motyl MOSiR St Wola 1 34 12 140 45 99 48 13 27 Makšim Samuel 04 Orca Michalovce 1 34 37 139 47 29 47 08 TOP Konkurencja 20 10 4 2016 12 07 Chłopców 100m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malec Mikołaj 01 Ikar Mielec 1 00 43 531 29 53 30 90 2 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 06 18 404 31 85 34 33 3 Golik Leonard 02 Motyl MOSiR St Wola 1 11 96 314 34 37 37 59 4 Torba Bartosz 02 Motyl MOSiR St Wola 1 14 16 287 36 56 37 60 5 Al Ahdal Leo 02 Chemes Humenné 1 17 66 250 37 67 39 99 6 Klimek Jakub 02 Motyl MOSiR St Wola 1 19 53 233 39 00 40 53 TOP Konkurencja 21 10 4 2016 12 33 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Adamczyk Karolina 06 Sokół Rzeszów 47 42 224 2 Vrábľová Viktória 06 Chemes Humenné 50 01 190 3 Pavliková Zuzana 06 Chemes Humenné 50 15 189 4 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 51 14 178 5 Permus Aleksandra 06 Solne Miasto Wieliczka 55 36 140 6 Bajdas Kamila 06 Motyl MOSiR St Wola 57 58 125 7 Kołacz Izabela 06 Motyl MOSiR St Wola 59 08 115 8 Sieradzka Andżelika 06 Motyl MOSiR St Wola 1 00 67 106 9 Urban Eliza 06 Motyl MOSiR St Wola 1 00 78 106 10 Szymańska Wiktoria 06 Motyl MOSiR St Wola 1 02 84 96 11 Jonaszek Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 1 03 06 95 12 Chramęga Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 1 07 51 77 13 Stańczyk Zuzanna 06 Motyl MOSiR St Wola 1 08 94 72 TOP Konkurencja 21 10 4 2016 12 33 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pecio Anna 05 Wisła Puławy 39 74 380 2 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 41 73 328 3 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 44 72 267 4 Kalaninová Nina 05 Orca Michalovce 46 05 244 5 Piątkowska Alicja 05 Motyl MOSiR St Wola 48 77 205 6 Sudoł Anastzja 05 Motyl MOSiR St Wola 50 00 191 7 Guzior Emilia 05 Sokół Rzeszów 51 49 174 8 Ślęczka Amelia 05 Delfin Tarnobrzeg 51 54 174 9 Drabik Weronika 05 Motyl MOSiR St Wola 51 96 170 10 Trebišovská Nina 05 Chemes Humenné 52 08 169 11 Čvirková Viktória 05 Chemes Humenné 53 07 159 12 Michałeczko Hanna 05 Delfin Tarnobrzeg 53 49 156 13 Gleń Amelia 05 Motyl MOSiR St Wola 53 80 153 14 Marczak Martyna Wiktoria 05 Wodnik Krosno 54 29 149 15 Czaja Julia 05 Motyl MOSiR St Wola 55 71 138 16 Łukowska Maja 05 Wodnik Krosno 57 17 127 17 Nowak Oliwia 05 Motyl MOSiR St Wola 59 89 111 TOP Konkurencja 21 10 4 2016 12 33 Dziewcząt 50m klasyczny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 38 89 406 2 Frivaldská Petra 03 Chemes Humenné 39 84 377 3 Wiatrowska Weronika 03 Delfin Tarnobrzeg 39 93 375 4 Szponar Weronika 03 Motyl MOSiR St Wola 39 99 373 5 Tabor Agata 04 Motyl MOSiR St Wola 40 23 366 6 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 40 68 354 7 Winnicka Wiktoria 03 Sokół Rzeszów 41 45 335 8 Wołowiec Vittoria 03 Sokół Rzeszów 42 59 309 9 Gil Wiktoria 03 Sparta Biłgoraj 42 76 305 10 Terkošová Annamária 03 Chemes Humenné 42 80 304 11 Machowska Oliwia 04 Motyl MOSiR St Wola 43 71 286 12 Sowa Julia 03 Motyl MOSiR St Wola 44 53 270 13 Węgrzyn Apolonia 04 Swim2win Krosno 45 00 262 14 Skrok Gabriela 04 Motyl MOSiR St Wola 45 26 257 15 Gładysz Agata 04 Delfin Tarnobrzeg 46 73 234 16 Knap Dominika 03 Delfin Tarnobrzeg 47 16 227 17 Sanicka Dorota 03 Sparta Biłgoraj 47 83 218 18 Rębisz Agata 03 Delfin Tarnobrzeg 48 22 213 Kwiatkowska Karolina 03 Sparta Biłgoraj 48 22 213 20 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 48 67 207 21 Małek Olga 03 Sparta Biłgoraj 48 84 205 22 Sławkowska Julia 03 Sparta Biłgoraj 49 67 194 23 Kopčová Dominika 03 Chemes Humenné 50 70 183 24 Ginalska Gagat Julia 04 Motyl MOSiR St Wola 52 92 161 25 Zając Antonina 03 Sparta Biłgoraj 56 50 132 TOP Konkurencja 21 10 4 2016 12 33 Dziewcząt 50m klasyczny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gancarz Karolina 01 Motyl MOSiR St Wola 34 61 576 2 Szymańska Weronika 02 Motyl MOSiR St Wola 37 89 439 3 Fusiara Natalia 02 Motyl MOSiR St Wola 39 07 400 4 Dębicka Gabriela 01 Motyl MOSiR St Wola 39 73 380 5 Rygiel Julia 01 Swim2win Krosno 39 80 378 6 Tomala Kinga 01 Foxball Rzeszów 42 47 311 7 Markowicz Gabriela 02 Wodnik Krosno 43 61 288 8 Rygiel Wiktoria 02 Wodnik Krosno 45 74 249 TOP Konkurencja 22 10 4 2016 12 54 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Luksaj Dominik 06 Chemes Humenné 45 22 174 2 Gdula Radosław 06 Omega Olkusz 48 97 137 3 Siwiec Maksym 06 Piranie Nowa Dęba 51 05 121 4 Oleksa Paweł 06 Motyl MOSiR St Wola 55 29 95 5 Szaro Maksymilian 06 Sokół Rzeszów 1 00 31 73 6 Gryz Jakub 06 Motyl MOSiR St Wola 1 01 80 68 7 Lutak Maksymilian 06 Sokół Rzeszów 1 03 11 64 8 Stępień Patryk 06 Piranie Nowa Dęba 1 04 64 59 TOP Konkurencja 22 10 4 2016 12

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_10_stalowa/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 175 52 51 58 84 25 Ginalska Gagat Julia 04 Motyl MOSiR St Wola 1 55 79 156 52 77 1 03 02 TOP Konkurencja 9 9 4 2016 17 54 Dziewcząt 100m klasyczny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gancarz Karolina 01 Motyl MOSiR St Wola 1 16 60 539 35 32 41 28 2 Szymańska Weronika 02 Motyl MOSiR St Wola 1 21 60 446 39 30 42 30 3 Sroczyńska Julia 02 Motyl MOSiR St Wola 1 22 69 428 39 73 42 96 4 Rygiel Julia 01 Swim2win Krosno 1 23 77 412 40 07 43 70 5 Tomala Kinga 01 Foxball Rzeszów 1 32 15 309 44 14 48 01 TOP Konkurencja 10 9 4 2016 18 22 Chłopców 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Luksaj Dominik 06 Chemes Humenné 1 38 85 178 47 33 51 52 2 Gdula Radosław 06 Omega Olkusz 1 47 37 138 51 91 55 46 3 Siwiec Maksym 06 Piranie Nowa Dęba 1 54 35 115 54 60 59 75 4 Stępień Patryk 06 Piranie Nowa Dęba 1 54 92 113 52 87 1 02 05 5 Baran Michał 06 Sokół Rzeszów 1 56 67 108 55 52 1 01 15 6 Oleksa Paweł 06 Motyl MOSiR St Wola 2 03 05 92 59 50 1 03 55 7 Szaro Maksymilian 06 Sokół Rzeszów 2 11 85 75 1 01 02 1 10 83 TOP Konkurencja 10 9 4 2016 18 22 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Surowaniec Jakub 05 Motyl MOSiR St Wola 1 34 57 203 44 71 49 86 2 Gawron Natan 05 Sokół Rzeszów 1 36 72 190 45 45 51 27 3 Godawski Filip 05 Motyl MOSiR St Wola 1 38 73 178 46 41 52 32 4 Świeca Mateusz 05 Sokół Rzeszów 1 38 81 178 46 39 52 42 5 Vaceľ Martin Ján 05 Chemes Humenné 1 39 32 175 47 64 51 68 6 Pandoš Michal 05 Chemes Humenné 1 39 35 175 48 86 50 49 7 Hadała Mateusz 05 Motyl MOSiR St Wola 1 39 87 172 46 48 53 39 8 Maguder Hubert 05 Piranie Nowa Dęba 1 41 32 165 49 33 51 99 9 Barica Boris 05 Chemes Humenné 1 44 46 150 48 97 55 49 10 Głowa Filip 05 Sokół Rzeszów 1 45 58 146 49 95 55 63 11 Burdzy Adam 05 Motyl MOSiR St Wola 1 46 73 141 49 55 57 18 12 Kata Norbert 05 Motyl MOSiR St Wola 1 48 55 134 49 91 58 64 13 Sroczyński Maksymilian 05 Motyl MOSiR St Wola 1 51 13 125 52 73 58 40 14 Kępa Eryk 05 Delfin Tarnobrzeg 1 51 42 124 51 52 59 90 15 Smardz Tomasz 05 Motyl MOSiR St Wola 1 53 39 117 51 70 1 01 69 TOP Konkurencja 10 9 4 2016 18 22 Chłopców 100m klasyczny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wojnar Mateusz 03 Sokół Rzeszów 1 17 88 364 36 88 41 00 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 18 62 353 37 57 41 05 3 Szczepanik Szymon 03 Sokół Rzeszów 1 20 31 332 37 17 43 14 4 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 25 10 279 41 01 44 09 5 Śliwa Michał 03 Fala Ropczyce 1 25 84 271 40 46 45 38 6 Rojek Piotr 03 Fala Ropczyce 1 27 53 256 42 10 45 43 7 Patro Bartosz 03 Fala Ropczyce 1 28 24 250 41 45 46 79 8 Puzio Michał 03 Piranie Nowa Dęba 1 28 30 249 41 41 46 89 9 Mirek Jakub 03 Sparta Biłgoraj 1 30 07 235 43 59 46 48 10 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 30 26 233 42 17 48 09 11 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 30 34 233 42 67 47 67 12 Droździel Jakub 03 Sparta Biłgoraj 1 30 98 228 44 34 46 64 13 Siembida Adam 04 Motyl MOSiR St Wola 1 32 33 218 44 92 47 41 14 Szklarz Mateusz 04 Delfin Tarnobrzeg 1 32 94 214 44 81 48 13 15 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 34 30 205 45 71 48 59 16 Kislan Matej 03 Chemes Humenné 1 35 33 198 45 04 50 29 17 Wardak Miłosz 03 Sokół Rzeszów 1 36 72 190 46 22 50 50 18 Dziewa Maciej 03 Motyl MOSiR St Wola 1 36 78 189 45 67 51 11 19 Matwij Nataniel 03 Sokół Rzeszów 1 40 43 169 46 33 54 10 20 Gajda Filip 04 Motyl MOSiR St Wola 1 44 04 152 50 04 54 00 21 Dąbrowski Miłosz 04 Motyl MOSiR St Wola 1 44 98 148 49 61 55 37 TOP Konkurencja 10 9 4 2016 18 22 Chłopców 100m klasyczny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 10 51 490 33 14 37 37 2 Róg Adrian 01 Sokół Rzeszów 1 12 56 450 34 38 38 18 3 Wolski Radosław 02 Wodnik Krosno 1 20 19 333 38 32 41 87 4 Labak Krystian 02 Ikar Mielec 1 20 73 326 38 25 42 48 5 Maguder Dawid 01 Piranie Nowa Dęba 1 21 77 314 39 28 42 49 6 Berezak Gabriel 02 Ikar Mielec 1 23 04 300 39 33 43 71 7 Torba Bartosz 02 Motyl MOSiR St Wola 1 23 83 291 39 46 44 37 8 Bożek Witold 02 Sokół Rzeszów 1 28 88 244 41 57 47 31 9 Białek Norbert 01 Sokół Rzeszów 1 29 01 243 41 04 47 97 10 Bąk Michał 02 Sokół Rzeszów 1 31 36 225 42 76 48 60 11 Klimek Jakub 02 Motyl MOSiR St Wola 1 35 61 196 45 04 50 57 PK Cerlich Maksymilian 00 Ikar Mielec 1 06 50 584 31 28 35 22 TOP Konkurencja 11 9 4 2016 18 49 Dziewcząt 200m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 2 49 36 279 39 30 43 99 44 95 41 12 2 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 2 49 79 277 39 87 43 45 45 34 41 13 3 Kusion Judyta 06 BOSiR Brzesko 2 50 22 275 41 18 44 97 43 24 40 83 4 Szelc Aleksandra 06 Wodnik Krosno 3 02 10 225 39 84 47 26 48 89 46 11 5 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 3 02 28 224 42 74 47 59 47 16 44 79 6 Zych Łucja 06 Delfin Tarnobrzeg 3 11 23 194 41 85 49 92 50 50 48 96 7 Buhajová Anna Stephanie 06 Chemes Humenné 3 13 92 186 44 70 50 62 51 60 47 00 8 Kalamarz Wiktoria 06 Motyl MOSiR St Wola 3 34 27 138 46 59 54 27 55 33 58 08 9 Jonaszek Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 3 34 94 136 50 58 55 66 56 38 52 32 10 Vrábľová Viktória 06 Chemes Humenné 3 46 97 116 49 40 57 35 1 00 36 59 86 11 Machowska Sylwia 06 Motyl MOSiR St Wola 4 02 04 95 49 90 1 00 36 1 06 84 1 04 94 TOP Konkurencja 11 9 4 2016 18 49 Dziewcząt 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Warchałowska Paulina 05 Olimpia Lublin 2 34 96 365 36 23 40 08 40 60 38 05 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 2 35 05 364 34 62 39 07 41 31 40 05 3 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 2 50 29 275 38 72 43 57 44 24 43 76 4 Sudoł Anastzja 05 Motyl MOSiR St Wola 2 52 38 265 39 47 44 26 45 91 42 74 5 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 2 52 52 264 38 76 44 62 44 80 44 34 6 Pilecka Maja 05 Wodnik Krosno 3 08 20 203 43 22 47 70 49 24 48 04 TOP Konkurencja 11 9 4 2016 18 49 Dziewcząt 200m dowolny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Piejko Dorota 03 Swim2win Krosno 2 22 50 469 34 02 36 91 37 42 34 15 2 Gawron Amelia 03 Sokół Rzeszów 2 27 53 423 33 52 37 82 38 86 37 33 3 Florkiewicz Liwia 03 Sokół Rzeszów 2 34 27 370 36 06 39 95 41 51 36 75 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 2 34 55 368 34 94 39 92 40 57 39 12 5 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 2 35 25 363 35 06 39 53 40 95 39 71 6 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 2 37 47 348 35 22 40 67 42 24 39 34 7 Terkošová Annamária 03 Chemes Humenné 2 38 79 339 36 12 41 28 41 77 39 62 8 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 2 39 64 334 36 58 41 09 41 58 40 39 9 Kłubko Magdalena 03 Sparta Biłgoraj 2 42 31 317 36 27 40 78 42 78 42 48 10 Błażejczak Zuzanna 04 Delfin Tarnobrzeg 2 45 11 302 35 80 42 85 45 80 40 66 11 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 2 48 04 286 40 03 43 09 42 93 41 99 12 Olko Marta 04 Motyl MOSiR St Wola 2 51 54 269 39 01 43 83 44 41 44 29 13 Kotowska Delfina 03 Sparta Biłgoraj 2 57 30 243 38 45 44 38 47 37 47 10 TOP Konkurencja 11 9 4 2016 18 49 Dziewcząt 200m dowolny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Gorzynik Aleksandra 01 Swim2win Krosno 2 10 62 610 30 88 32 32 33 89 33 53 2 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 2 11 70 595 30 14 33 54 34 47 33 55 3 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 2 18 38 513 32 05 35 41 36 25 34 67 4 Czech Wiktoria 01 Swim2win Krosno 2 19 80 497 33 40 35 16 36 81 34 43 5 Skrok Zuzanna 01 Motyl MOSiR St Wola 2 19 86 496 32 40 35 29 36 26 35 91 6 Zadworna Anna 02 Motyl MOSiR St Wola 2 20 71 487 31 71 35 38 36 60 37 02 7 Grąz Gabriela 01 Motyl MOSiR St Wola 2 23 65 458 33 00 36 33 37 48 36 84 8 Bis Aleksandra 02 Motyl MOSiR St Wola 2 25 78 438 33 58 36 54 38 33 37 33 9 Fusiara Natalia 02 Motyl MOSiR St Wola 2 26 30 434 33 80 37 56 38 87 36 07 10 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 2 30 10 402 35 03 38 71 39 11 37 25 11 Wiazicka Aleksandra 02 Gryf Dębica 2 30 31 400 34 59 37 85 39 08 38 79 12 Swiatek Joanna 02 Gryf Dębica 2 35 38 362 33 47 39 64 41 78 40 49 13 Koza Milena 01 Swim2win Krosno 2 41 72 321 38 61 41 72 41 30 40 09 TOP Konkurencja 12 9 4 2016 19 22 Chłopców 200m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Domino Mikołaj 06 Sokół Rzeszów 3 10 92 140 44 54 50 59 49 90 45 89 2 Dyńka Michał 06 Motyl MOSiR St Wola 3 14 03 134 40 48 48 53 54 88 50 14 3 Hryniszyn Igor 06 Motyl MOSiR St Wola 3 29 78 106 44 81 53 99 56 60 54 38 TOP Konkurencja 12 9 4 2016 19 22 Chłopców 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 2 35 16 262 35 45 40 45 40 72 38 54 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 2 37 16 252 35 67 40 44 41 21 39 84 3 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 2 41 13 234 36 30 42 30 43 46 39 07 4 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 2 45 23 217 36 84 41 92 44 12 42 35 5 Rynkiewicz Jakub 05 Sokół Rzeszów 2 47 19 209 37 57 43 27 44 42 41 93 6 Urban Bartosz 05 Piranie Nowa Dęba 2 53 80 186 38 89 44 70 45 22 44 99 7 Vaceľ Martin Ján 05 Chemes Humenné 2 54 38 185 40 32 44 80 46 58 42 68 8 Gawron Natan 05 Sokół Rzeszów 3 01 90 163 40 13 46 97 47 84 46 96 TOP Konkurencja 12 9 4 2016 19 22 Chłopców 200m dowolny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 2 21 44 346 32 68 36 65 37 39 34 72 2 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2 22 25 340 33 45 36 79 36 78 35 23 3 Szymański Jakub 03 Motyl MOSiR St Wola 2 23 99 328 32 59 36 54 38 00 36 86 4 Ciszewski Hubert 03 Motyl MOSiR St Wola 2 25 05 321 31 95 36 49 38 62 37 99 5 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 2 28 08 302 34 19 38 16 38 43 37 30 6 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 2 33 59 270 34 95 40 25 40 76 37 63 7 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 35 99 258 36 56 41 09 40 85 37 49 8 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 43 33 225 36 95 42 51 43 43 40 44 9 Góral Rafał 04 Motyl MOSiR St Wola 2 44 22 221 36 60 42 95 44 54 40 13 10 Kuligowski Tomasz 04 Motyl MOSiR St Wola 2 48 45 205 37 80 42 65 45 05 42 95 11 Urbanek Filip 03 Fala Ropczyce 2 55 61 181 47 76 46 11 TOP Konkurencja 12 9 4 2016 19 22 Chłopców 200m dowolny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Pokrywka Hubert 01 Motyl MOSiR St Wola 2 05 00 502 27 37 31 62 33 00 33 01 2 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2 07 23 476 28 36 32 24 33 78 32 85 3 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 2 11 27 433 29 19 32 97 34 89 34 22 4 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 2 13 65 411 30 03 34 27 35 29 34 06 5 Golik Leonard 02 Motyl MOSiR St Wola 2 14 13 406 29 76 34 03 35 86 34 48 6 Torba Bartosz 02 Motyl MOSiR St Wola 2 20 98 350 31 40 36 61 37 36 35 61 7 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 2 31 80 280 34 54 38 94 39 35 38 97 8 Al Ahdal Leo 02 Chemes Humenné 2 34 31 267 33 27 39 28 42 09 39 67 TOP Konkurencja 13 9 4 2016 19 41 Dziewcząt 4 x 50m dowolny 10 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 Motyl MOSiR St Wola 1 Motyl MOSiR St Wola 2 19 56 307 Gancarz Karolina Machowska Sylwia 01 06 0 00 28 14 44 88 Iżewska Gabriela Szponar Weronika 05 03 0 00 0 00 33 81 32 73 2 Sokół Rzeszów 1 Sokół Rzeszów 2 20 74 300 Adamczyk Karolina Guzior Emilia 06 05 0 00 40 01 40 15 Florkiewicz Liwia Gawron Amelia 03 03 0 00 0 00 30 82 29 76 3 Delfin Tarnobrzeg 1 Delfin Tarnobrzeg 2 21 29 296 Skwara Kamila Meksuła Marta 04 03 0 00 32 60 33 04 Jaworek Anna Zych Łucja 05 06 0 00 0 00 38 63 37 02 4 Motyl MOSiR St Wola 2 Motyl MOSiR St Wola 2 25 34 272 Sroczyńska Julia Jonaszek Julia 02 06 0 00 29 72 43 99 Czaja Julia Machowska Oliwia 05 04 0 00 0 00 39 58 32 05 5 Motyl MOSiR St Wola 3 Motyl MOSiR St Wola 2 25 42 272 Zadworna Anna Kalamarz Wiktoria 02 06 0 00 29 53 Sudoł Anastzja Tabor Agata 05 04 0 00 0 00 34 03 6 Chemes Humenné 1 Chemes Humenné 2 28 74 254 Pavliková Zuzana Trebišovská Nina 06 05 0 00 38 83 42 67 Frivaldská Petra Terkošová Annamária 03 03 0 00 0 00 35 09 32 15 7 Chemes Humenné 2 Chemes Humenné 2 46 17 182 Buhajová Anna Stephanie Vrábľová Viktória 06 06 0 00 40 87 46 30 Čvirková Viktória Kopčová Dominika 05 03 0 00 0 00 TOP Konkurencja 14 9 4 2016 19 50 Chłopców 4 x 50m dowolny 10 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 Sokół Rzeszów 1 Sokół Rzeszów 2 07 64 271 Wojnar Mateusz Domino Mikołaj 03 06 0 00 27 93 38 35 Rynkiewicz Jakub Róg Adrian 05 01 0 00 0 00 35 36 26 00 2 Motyl MOSiR St Wola 1 Motyl MOSiR St Wola 2 07 70 270 Pokrywka Hubert Dyńka Michał 01 06 0 00 26 97 37 44 Godawski Filip Ciszewski Hubert 05 03 0 00 0 00 33 47 29 82 3 Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 2 08 04 268 Gdula Radosław Kluczewski Jakub 06 05 0 00 39 61 33 90 Barczyk Jan Czaja Przemysław 03 01 0 00 0 00 29 04 25 49 4 Motyl MOSiR St Wola 2 Motyl MOSiR St Wola 2 12 78 240 Golik Leonard Hryniszyn Igor 02 06 0 00 27 79 39 38 Sztaba Maciej Szymański Jakub 05 03 0 00 0 00 36 16 29 45 5 Piranie Nowa Dęba 1 Piranie Nowa Dęba 2 17 02 219 Stępień Patryk Urban Bartosz 06 05 0 00 43 07 37 09 Durlak Szymon Maguder Hubert 03 05 0 00 0 00 29 56 27 30 6 Chemes Humenné 1 Chemes Humenné 2 18 80 210 Luksaj Dominik Vaceľ Martin Ján 06 05 0 00 41 04 34 75 Kislan Matej Al Ahdal Leo 03 02 0 00 0 00 31 47 31 54 PK chłopcy 2003 Solne Miasto Wieliczka 2 02 04 310 Wleciał Damian Przystał Adam 03 03 0 00 30 74 30 53 Jamróz Michał Zając Kamil 03 03 0 00 0 00 30 98 29 79 TOP 2 V Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu II 10 4 2016 10 00 Konkurencja 15 10 4 2016 10 00 Dziewcząt 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 37 23 280 2 Adamczyk Karolina 06 Sokół Rzeszów 40 57 217 3 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 42 02 195 4 Pavliková Zuzana 06 Chemes Humenné 42 88 183 5 Buhajová Anna Stephanie 06 Chemes Humenné 45 14 157 6 Vrábľová Viktória 06 Chemes Humenné 55 46 84 7 Jonaszek Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 57 93 74 8 Sieradzka Andżelika 06 Motyl MOSiR St Wola 59 12 70 9 Machowska Sylwia 06 Motyl MOSiR St Wola 1 00 19 66 10 Kalamarz Wiktoria 06 Motyl MOSiR St Wola 1 02 16 60 11 Szymańska Wiktoria 06 Motyl MOSiR St Wola 1 05 89 50 12 Urban Eliza 06 Motyl MOSiR St Wola 1 07 81 46 TOP Konkurencja 15 10 4 2016 10 00 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 34 87 341 2 Pecio Anna 05 Wisła Puławy 38 54 253 3 Kanocová Emma 05 Orca Michalovce 38 55 252 4 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 38 56 252 5 Iżewska Gabriela 05 Motyl MOSiR St Wola 39 38 237 6 Piątkowska Alicja 05 Motyl MOSiR St Wola 45 87 150 7 Trebišovská Nina 05 Chemes Humenné 46 87 140 8 Czaja Julia 05 Motyl MOSiR St Wola 47 80 132 9 Garbacz Zuzanna 05 Delfin Tarnobrzeg 49 66 118 10 Dziewa Kamila 05 Motyl MOSiR St Wola 53 31 95 11 Tworek Amelia 05 Motyl MOSiR St Wola 54 60 89 12 Michałeczko Hanna 05 Delfin Tarnobrzeg 54 90 87 TOP Konkurencja 15 10 4 2016 10 00 Dziewcząt 50m motylkowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piejko Dorota 03 Swim2win Krosno 32 24 432 2 Terkošová Annamária 03 Chemes Humenné 35 57 321 3 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 35 98 311 4 Meksuła Marta 03 Delfin Tarnobrzeg 37 06 284 5 Wiatrowska Weronika 03 Delfin Tarnobrzeg 37 09 284 6 Szponar Weronika 03 Motyl MOSiR St Wola 37 59 272 7 Wydra Natalia 03 Motyl MOSiR St Wola 37 69 270 8 Frivaldská Petra 03 Chemes Humenné 37 86 267 9 Sanicka Dorota 03 Sparta Biłgoraj 38 34 257 10 Błażejczak Zuzanna 04 Delfin Tarnobrzeg 38 46 254 11 Wołowiec Vittoria 03 Sokół Rzeszów 38 82 247 12 Wajskop Dorota 03 Motyl MOSiR St Wola 39 11 242 13 Kopčová Dominika 03 Chemes Humenné 42 07 194 14 Skrok Gabriela 04 Motyl MOSiR St Wola 42 81 184 15 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 43 17 180 16 Knap Dominika 03 Delfin Tarnobrzeg 45 09 158 17 Kwiatkowska Karolina 03 Sparta Biłgoraj 45 38 155 TOP Konkurencja 15 10 4 2016 10 00 Dziewcząt 50m motylkowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gancarz Karolina 01 Motyl MOSiR St Wola 28 87 602 2 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 30 12 530 3 Strugała Oliwia 02 Ikar Mielec 31 06 483 4 Zadworna Anna 02 Motyl MOSiR St Wola 31 58 460 5 Sroczyńska Julia 02 Motyl MOSiR St Wola 31 81 450 6 Skrok Zuzanna 01 Motyl MOSiR St Wola 32 20 434 7 Bis Aleksandra 02 Motyl MOSiR St Wola 33 32 391 8 Fusiara Natalia 02 Motyl MOSiR St Wola 33 91 371 9 Szymańska Weronika 02 Motyl MOSiR St Wola 35 04 336 10 Tomala Kinga 01 Foxball Rzeszów 36 99 286 11 Sowa Dominika 02 Sokół Rzeszów 38 10 262 12 Kapała Inga 02 Sokół Rzeszów 39 04 243 TOP Konkurencja 16 10 4 2016 10 21 Chłopców 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Luksaj Dominik 06 Chemes Humenné 41 89 140 2 Domino Mikołaj 06 Sokół Rzeszów 44 58 116 3 Baran Michał 06 Sokół Rzeszów 50 08 82 4 Gryz Jakub 06 Motyl MOSiR St Wola 51 48 75 5 Dyńka Michał 06 Motyl MOSiR St Wola 51 62 75 6 Hryniszyn Igor 06 Motyl MOSiR St Wola 52 44 71 7 Baran Tomasz 06 Motyl MOSiR St Wola 55 04 62 DYSKW Capała Michał 06 Motyl MOSiR St Wola O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 10 14 TOP Konkurencja 16 10 4 2016 10 21 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Skulski Szymon 05 Delfin Tarnobrzeg 34 24 258 2 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 35 69 227 3 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 36 77 208 4 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 37 67 193 5 Godawski Filip 05 Motyl MOSiR St Wola 38 21 185 6 Muzyka Igor 05 Wisła Puławy 38 22 185 7 Vaceľ Martin Ján 05 Chemes Humenné 38 63 179 8 Pandoš Michal 05 Chemes Humenné 39 01 174 9 Urban Bartosz 05 Piranie Nowa Dęba 41 73 142 10 Świeca Mateusz 05 Sokół Rzeszów 43 26 127 11 Sztaba Maciej 05 Motyl MOSiR St Wola 43 73 123 TOP Konkurencja 16 10 4 2016 10 21 Chłopców 50m motylkowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 30 91 350 2 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 32 39 304 3 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 32 65 297 4 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 32 82 293 5 Szymański Jakub 03 Motyl MOSiR St Wola 33 09 285 6 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 33 38 278 7 Śliwa Michał 03 Fala Ropczyce 33 46 276 8 Durlak Szymon 03 Piranie Nowa Dęba 33 56 274 9 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 34 00 263 10 Ziółek Bartłomiej 03 Motyl MOSiR St Wola 34 77 246 11 Baran Krzysztof 03 Motyl MOSiR St Wola 34 84 244 12 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 35 47 232 13 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 35 75 226 14 Oszajca Gabriel 03 Sparta Biłgoraj 35 79 225 15 Kislan Matej 03 Chemes Humenné 35 91 223 16 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 36 44 214 17 Barański Igor 04 Motyl MOSiR St Wola 37 22 200 18 Mirek Jakub 03 Sparta Biłgoraj 37 61 194 19 Jacečko David 04 Orca Michalovce 39 77 164 20 Zych Mikołaj 04 Delfin Tarnobrzeg 39 79 164 21 Rząsa Łukasz 03 Sokół Rzeszów 39 84 163 22 Urbanek Filip 03 Fala Ropczyce 40 11 160 23 Kuligowski Tomasz 04 Motyl MOSiR St Wola 40 78 152 24 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 42 54 134 TOP Konkurencja 16 10 4 2016 10 21 Chłopców 50m motylkowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Malec Mikołaj 01 Ikar Mielec 27 81 481 2 Pokrywka Hubert 01 Motyl MOSiR St Wola 28 11 466 3 Róg Adrian 01 Sokół Rzeszów 28 56 444 4 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 28 89 429 5 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 30 28 373 6 Labak Krystian 02 Ikar Mielec 30 41 368 7 Golik Leonard 02 Motyl MOSiR St Wola 32 80 293 8 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 34 13 260 9 Berezak Gabriel 02 Ikar Mielec 35 48 231 10 Bąk Michał 02 Sokół Rzeszów 37 14 202 11 Wolski Radosław 02 Wodnik Krosno 37 24 200 12 Piekarski Eryk 02 Wodnik Krosno 42 66 133 PK Cerlich Maksymilian 00 Ikar Mielec 26 96 528 TOP Konkurencja 17 10 4 2016 10 38 Dziewcząt 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 1 17 57 284 36 85 40 72 2 Kusion Judyta 06 BOSiR Brzesko 1 19 48 264 38 87 40 61 3 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 1 22 15 239 39 89 42 26 4 Bajdas Kamila 06 Motyl MOSiR St Wola 1 41 34 127 45 50 55 84 5 Stańczyk Zuzanna 06 Motyl MOSiR St Wola 1 51 53 95 49 20 1 02 33 6 Dul Maja 06 Motyl MOSiR St Wola 1 52 35 93 49 50 1 02 85 7 Szewczyk Sandra 06 Motyl MOSiR St Wola 1 52 38 93 47 88 1 04 50 8 Opalińska Natasza 06 Motyl MOSiR St Wola 1 54 34 88 50 60 1 03 74 9 Niemiec Natalia 06 Motyl MOSiR St Wola 1 55 67 85 52 19 1 03 48 10 Miazek Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 1 56 87 83 52 48 1 04 39 11 Kołacz Izabela 06 Motyl MOSiR St Wola 2 10 08 60 59 82 1 10 26 12 Chramęga Julia 06 Motyl MOSiR St Wola 2 11 45 58 57 38 1 14 07 13 Kosierb Joanna 06 Motyl MOSiR St Wola 2 24 18 44 1 04 26 1 19 92 14 Barbach Nikola 06 Motyl MOSiR St Wola 2 47 73 28 1 13 18 1 34 55 TOP Konkurencja 17 10 4 2016 10 38 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kanocová Emma 05 Orca Michalovce 1 16 03 302 36 41 39 62 2 Iżewska Gabriela 05 Motyl MOSiR St Wola 1 16 17 300 35 24 40 93 3 Kalaninová Nina 05 Orca Michalovce 1 17 21 288 37 05 40 16 4 Stachowicz Ilona 05 Wodnik Krosno 1 20 25 256 38 45 41 80 5 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 21 66 243 38 47 43 19 6 Pilecka Maja 05 Wodnik Krosno 1 27 15 200 41 92 45 23 7 Ślęczka Amelia 05 Delfin Tarnobrzeg 1 31 20 174 44 09 47 11 8 Trebišovská Nina 05 Chemes Humenné 1 34 11 159 44 21 49 90 9 Zięba Marcelina 05 Delfin Tarnobrzeg 1 34 16 158 43 03 51 13 10 Čvirková Viktória 05 Chemes Humenné 1 35 31 153 44 03 51 28 11 Gleń Amelia 05 Motyl MOSiR St Wola 1 37 25 144 44 78 52 47 12 Drabik Weronika 05 Motyl MOSiR St Wola 1 39 10 136 46 16 52 94 13 Łukowska Maja 05 Wodnik Krosno 1 39 22 135 44 67 54 55 14 Marczak Martyna Wiktoria 05 Wodnik Krosno 1 42 82 122 49 62 53 20 15 Dziewa Kamila 05 Motyl MOSiR St Wola 1 43 86 118 47 68 56 18 16 Golik Laura 05 Motyl MOSiR St Wola 1 44 81 115 49 27 55 54 17 Chmiel Zuzanna 05 Delfin Tarnobrzeg 1 46 80 108 49 89 56 91 TOP Konkurencja 17 10 4 2016 10 38 Dziewcząt 100m dowolny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gawron Amelia 03 Sokół Rzeszów 1 06 66 448 31 67 34 99 2 Piejko Dorota 03 Swim2win Krosno 1 06 68 447 32 41 34 27 3 Florkiewicz Liwia 03 Sokół Rzeszów 1 08 50 412 33 23 35 27 4 Terkošová Annamária 03 Chemes Humenné 1 09 67 392 33 66 36 01 5 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 10 11 385 33 27 36 84 6 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 11 14 368 34 57 36 57 7 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 12 37 350 33 68 38 69 8 Skwara Kamila 04 Delfin Tarnobrzeg 1 13 10 339 35 16 37 94 9 Wajskop Dorota 03 Motyl MOSiR St Wola 1 14 00 327 35 73 38 27 10 Kopeć Urszula 03 Piranie Nowa Dęba 1 14 15 325 34 78 39 37 11 Frivaldská Petra 03 Chemes Humenné 1 14 78 317 35 84 38 94 12 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 15 03 314 36 04 38 99 13 Kłubko Magdalena 03 Sparta Biłgoraj 1 15 11 313 35 84 39 27 14 Machowska Oliwia 04 Motyl MOSiR St Wola 1 15 93 303 37 03 38 90 15 Węgrzyn Apolonia 04 Swim2win Krosno 1 16 00 302 36 19 39 81 16 Rębisz Agnieszka 03 Delfin Tarnobrzeg 1 16 29 298 35 84 40 45 17 Kotowska Delfina 03 Sparta Biłgoraj 1 18 40 275 36 64 41 76 18 Olko Marta 04 Motyl MOSiR St Wola 1 18 77 271 38 65 40 12 19 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 18 82 271 37 78 41 04 20 Gil Wiktoria 03 Sparta Biłgoraj 1 19 55 263 36 71 42 84 21 Winnicka Wiktoria 03 Sokół Rzeszów 1 20 61 253 37 75 42 86 22 Knap Dominika 03 Delfin Tarnobrzeg 1 25 20 214 39 30 45 90 23 Zając Antonina 03 Sparta Biłgoraj 1 25 64 211 40 57 45 07 24 Sławkowska Julia 03 Sparta Biłgoraj 1 26 33 206 39 87 46 46 25 Ginalska Gagat Julia 04 Motyl MOSiR St Wola 1 33 21 163 43 09 50 12 26 Rębisz Agata 03 Delfin Tarnobrzeg 1 34 29 158 43 22 51 07 TOP Konkurencja 17 10 4 2016 10 38 Dziewcząt 100m dowolny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gancarz Karolina 01 Motyl MOSiR St Wola 1 00 78 591 28 87 31 91 2 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 00 89 587 28 79 32 10 3 Gorzynik Aleksandra 01 Swim2win Krosno 1 02 35 547 30 45 31 90 4 Cerlich Oliwia 02 Ikar Mielec 1 03 69 513 30 53 33 16 5 Zadworna Anna 02 Motyl MOSiR St Wola 1 03 79 511 30 21 33 58 6 Strugała Oliwia 02 Ikar Mielec 1 04 63 491 31 15 33 48 7 Grąz Gabriela 01 Motyl MOSiR St Wola 1 04 74 489 30 71 34 03 8 Czech Wiktoria 01 Swim2win Krosno 1 04 88 485 31 27 33 61 9 Skrok Zuzanna 01 Motyl MOSiR St Wola 1 05 24 477 31 37 33 87 10 Dębicka Gabriela 01 Motyl MOSiR St Wola 1 06 82 444 32 93 33 89 11 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 08 76 408 32 98 35 78 12 Bis Aleksandra 02 Motyl MOSiR St Wola 1 09 29 398 33 50 35 79 13 Koza Milena 01 Swim2win Krosno 1 15 73 305 36 17 39 56 14 Markowicz Gabriela 02 Wodnik Krosno 1 24 63 218 39 84 44 79 15 Rygiel Wiktoria 02 Wodnik Krosno 1 34 92 155 44 83 50 09 TOP Konkurencja 18 10 4 2016 11 11 Chłopców 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jarząb Tymoteusz 06 Sokół Mościce Tarnów 1 17 59 194 36 78 40 81 2 Baran Michał 06 Sokół Rzeszów 1 25 57 144 39 35 46 22 3 Domino Mikołaj 06 Sokół Rzeszów 1 26 74 139 42 10 44 64 4 Dyńka Michał 06 Motyl MOSiR St Wola 1 28 48 131 41 41 47 07 5 Gdula Radosław 06 Omega Olkusz 1 30 22 123 41 76 48 46 6 Hryniszyn Igor 06 Motyl MOSiR St Wola 1 33 44 111 45 43 48 01 7 Oleksa Paweł 06 Motyl MOSiR St Wola 1 36 46 101 45 68 50 78 8 Capała Michał 06 Motyl MOSiR St Wola 1 40 29 89 46 06 54 23 9 Dul Hubert 06 Motyl MOSiR St Wola 1 43 99 80 48 01 55 98 10 Sabat Filip 06 Motyl MOSiR St Wola 1 46 83 74 48 84 57 99 11 Miazek Maksymilian 06 Motyl MOSiR St Wola 1 52 70 63 50 84 1 01 86 12 Nowak Maksym 06 Motyl MOSiR St Wola 1 58 44 54 52 31 1 06 13 13 Czerwiak Jakub 06 Motyl MOSiR St Wola 1 58 95 53 52 85 1 06 10 14 Kołodziejski Miłosz 06 Motyl MOSiR St Wola 2 00 48 51 54 52 1 05 96 15 Sondej Adam 06 Motyl MOSiR St Wola 2 01 60 50 56 29 1 05 31 16 Siek Wojciech 06 Motyl MOSiR St Wola 2 05 37 46 58 55 1 06 82 17 Krasowski Stanisław 06 Motyl MOSiR St Wola 2 23 01 31 1 02 83 1 20 18 TOP Konkurencja 18 10 4 2016 11 11 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Skulski Szymon 05 Delfin Tarnobrzeg 1 11 76 245 34 69 37 07 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 12 08 242 34 74 37 34 3 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 12 68 236 35 25 37 43

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_10_stalowa/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive