archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • ....SWIMART....
    MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 LAT ROPCZYCE 8 9 4 2006 Wyniki Klasyfikacja klubowa Klasyfikacja kobiet i mężczyzn OFICJALNE OGÓLNOPOLSKIE ZESTAWIENIE WYNIKÓW opr Robert Brus Kobiety Mężczyźni KORESPONDENCYJNE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI 10 I 11 LETNICH ZABIERZÓW 26 27 5 2005 DZIEŃ 1 Wyniki DZIEŃ 2 Wyniki Komplet wyników Lista wyników Zestawienie najlepszych zawodników Więcej Oficjalne zestawienie Komisji Pływania PZP po Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski 10 latków 11 latków OTWARTE LETNIE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO OŚWIĘCIM 24 25 6 2006 KOMPLET WYNIKÓW Lista wyników NALLEPSI ZAWODNICY MISTRZOSTW DRUŻYNOWE WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 LAT PIEKARY 18 19 11 2006 BLOK I BLOK II BLOK III Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa OFICJALNE OGÓLNOPOLSKIE ZESTAWIENIE WYNIKÓW KOMISJI PŁYWANIA PZP opr K Pieczora i R Brus Kobiety Mężczyźni ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO r 94 i młodsi ZABIERZÓW 9 10 12 2006 BLOK I BLOK II BLOK III Kpl wyników Najlepsi zawodnicy Ranking medalowy Ustanowione rekordy Więcej ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO r 93 i starsi KRAKÓW 16 17 12 2006 BLOK I BLOK II BLOK III ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 13 LETNICH Ostrowiec Św 20 22 1 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały KOMPLET WYNIKÓW Lista wyników Najlepsi zawodnicy Mistrzostw Ranking Medalowy Mistrzostw ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 14 LETNICH Puławy 20 22 1 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały KOMPLET WYNIKÓW Lista wyników Najlepsi zawodnicy Mistrzostw Ranking Medalowy Mistrzostw ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 15 LETNICH Racibórz 20 22 1 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały KOMPLET WYNIKÓW Lista wyników Najlepsi zawodnicy Mistrzostw Ranking Medalowy Mistrzostw ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 16 LETNICH Płock 27 29 1 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały KOMPLET WYNIKÓW Lista wyników ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 17 18 LETNICH Oświęcim 27 29 1 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały KOMPLET WYNIKÓW Lista wyników GŁÓWNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW Ostrowiec Świętokrzyski 18 21 05 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały DZIEŃ 4 Eliminacje Finały KOMPLET wyników MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW Gorzów Wlkp 23 26 11 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały Młodzieżowcy DZIEŃ 2 Eliminacje Finały Młodzieżowcy DZIEŃ 3 Eliminacje Finały Młodzieżowcy DZIEŃ 4 Eliminacje Finały Młodzieżowcy Komplet wyników Open Młodzieżowcy Klasyfikacja medalowa Open Młodzieżowcy Najlepsi zawodnicy Ustanowione rekordy Uzyskane mima LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 12 LETNICH Dębica 30 6 2 7 2006 KOMPLET WYNIKÓW Lista wyników LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 13 LETNICH Oświęcim 7 9 7 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały KOMPLET WYNIKÓW LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 14 LETNICH Gdynia 7 9 7 2006 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały KOMPLET WYNIKÓW LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 15 LETNICH Poznań 14 16 7 2006 DZIEŃ 1 Finały Sztafety DZIEŃ 2 Finały Sztafety DZIEŃ 3 Finały Sztafety KOMPLET WYNIKÓW LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 16

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=2006&title=ARCHIWUM%20-%202006 (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • ....SWIMART....
    1 2007 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały Komplet wyników Podsumowanie zawodów ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 16 LETNICH Skierniewice 26 28 1 2007 DZIEŃ 1 Eliminacje Finały DZIEŃ 2 Eliminacje Finały DZIEŃ 3 Eliminacje Finały Komplet wyników Ranking medalowy Najlepsi zawodnicy mistrzostw WIĘCEJ INFORMACJI ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 17 18 LETNICH Kozienice 26 28 1 2007 Komplet wyników Podsumowanie zawodów GRAND PRIX POLSKI EDYCJA

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=2007&title=ARCHIWUM%20-%202007 (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    Karola Wadowice 30 października 2010 sobota Poniżej potwierdzenia zgłoszeń klubów uczestniczących w zawodach Zaw niezrzeszeni UKS Salmo Żory UKS PS Salwator Kraków UKS Victoria Kozy MLKS Znicz Delfin Kłobuck SiKReT Gliwice UKS Ósemka Oświęcim H2O Jastrzebie Zdrój SKSiT Glosator Kraków KS Rekin Świebodzice MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków SP Lider Wadowice UKS SP 8 Chrzanów SP Żabka Wadowice MUKS Gilus Gilowice UKP Unia Oświęcim MSP Aquarius Myślenice KS Fala Niepołomice LKS Kmita Zabierzów RAK SwiSport Zabierzów UKS Hajduki Chorzów UKS Aquatica Pawłowice UKS Jasień Sucha Beskidzka PUKS Karol Wadowice UKS Start Tarnów Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Podsumowanie zawodów Pływaj z nami na Koronie Edycja II Kraków 2 października 2010 sobota KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych Zawodnicy niezrzeszeni SP Lider Wadowice UKS PS Salwator Kraków MKP Bobry Dębica KP Olimpijczyk Świdnik ULKS Victoria Kozy MOS Dąbrowa Grn UKS Jasień Sucha Besk MPKS Orka Ciechanów MSP Aquarius Myślenice RMKS Rybnik KS Fala Niepołomice MLKS Znicz Delfin Kłobuck KS Korona Kraków MKS Wodnik Radom MKS Jordan Kraków PUKS Karol Wadowice TS Pływak Bochnia Perła Radom STP Nowy Sącz SKSiT Glosator Kraków MUKP Korona swim Kielce TKKF Szczygłowice Knurów Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów XV Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters Warszawa 5 6 czerwca 2010 Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych Zawodnicy niezrzeszeni AZS Almaner Warszawa MOSiR Ostrowiec Św PSP Masters Płońsk GTSiK SiKReT Gliwice Konstancin Jeziorna KS Polonia Warszawa Redeco Wrocław Warsaw Masters Team Wrocławski Park Wodny GOSiR Piaseczno Masters Białystok Zgiersko Łęczyckie WOPR OSiR Inowrocław Toruńczyk Masters Toruń TP Weteran Zabrze WKS Flota Gdynia One Man Team Poznań Masters Gdynia UKS Victoria Józefów Sopot Masters Masters Lublin Masters Kraśnik ŚUKS Polna Warszawa KS TS Masters Wisła Kraków UCSiR Warszawa TS Olimpia Poznań Sport Figielski Warszawa Kormoran Olsztyn Uniwerytet Szczeciński UKS Wodnik 29 Katowice CityZen AZS AWF Poznań Masters Polkowice TP Masters Opole Entre pl Team Warszawa AZS SGGW WArszawa Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego w Ratownictwie Wodnym Włocławek 22 maja 2010 Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych Sport Figielski WOPR Warszawa WOPR Włocławek WOPR Radomsko Środowiskowe WOPR Warszawa Zgiersko Łęczyckie WOPR WOPR Bydgoszcz Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów Pływaj z nami na Koronie Edycja I Kraków 13 marca 2010 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych Zesp Szk Społ nr 6 Kraków SP Lider Wadowice Zawodnicy niezrzeszeni PSP 9 Kędzierzyn Koźle ULKS Victoria Kozy SMS SwimArt Myślenice UKS Piątka Kraków PSP 19 Kędzierzyn Koźle MKS Wodnik Radom MUKP Korona Swim Kielce KP Olimpijczyk Świdnik LKS Kmita Zabierzów Perła Radom MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków PUKS Karol Wadowice MSP Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz UKS SP 8 Chrzanów KS Fala Niepołomice BSP Bielsko Biała UKS Jasień Sucha Besk Team Sport Kraków MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn MUKS Foka Sandomierz Społ Szk Podst nr 4 Kraków ZKS Unia Tarnów MUKS Gilus Gilowice TS Pływak Bochnia CKiS Skawina Optima Sport Skawina UKS Gabi Proszówki Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów Zawody Pływackie Puchar Zimy Kozy k Bielska Białej 6 grudnia 2009 niedziela Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach BBOSiR Bielsko Biała MSP Aquarius Myślenice Szk Pływania Nemo Bielsko B UKS Hajduki Chorzów BSP Bielsko Biała MUKS Gilus Gilowice Szk Pływania Żabka Kraków UKS Ósemka Oświęcim HKP Mewa Czechowice Dz MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice Szk Pływania Lider Wadowice ULKS Voctoria Kozy MKS Jordan Kraków SMS SwimArt Myślenice UKP Unia Oświęcim Wyniki Najlepsi zawodnicy 12 16lat Najlepsi zawodnicy 7 11lat Podsumowanie zawodów II Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Karola Wadowice 21 listopada 2009 sobota Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Podsumowanie zawodów Międzynarodowy Mecz Pływacki Dziecięcych Drużyn Klubowych Bielsk Podlaski 24 października 2009 sobota Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach MKS Medyk Giżycko MKS Roś Pisz UKS Batory Sokółka SMS Svietlogorsk BLR UKS Orka Maratończyk Ostrów Wlkp PUKS Płońsk KS Neptun Sokołów Podl MUKS Olimpijczyk Suwałki Kaunas Swimming School LTU Orka Sochaczew Luck Swimming School VVSM Vilnius LTU MTP Kormoran Olsztyn UKS Kapry Anprel Pruszków UKS MOS Ełk UKS Ósemka Siedlce MKP Wodnik Bielsk Podlaski SMS Brest BLR Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki LIVE Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Czwórmecz BLR UKR LTU POL Zawody Pływackie o Puchar Siemaszki Piekary k Krakowa 18 października 2009 niedziela Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach CSiR MOS Dąbrowa Grn KS Fala Niepołomice MUKP Fala Ropczyce PUKS Karol Wadowice H2O Jastrzębie UKS Orka Lędziny UKS SP 8 Chrzanów Zawodnicy niezrzeszenie Zesp Szkół Społecznych nr 6 Kraków KS Wiking Brzesko MKS Jordan Kraków UKS ÓSemka Oświęcim KS Korona Kraków Aqua Planet Trzebinia CKiS Skawina MUKS Gilus Gilowice ULKS Victoria Kozy UKS Aquatica Pawłowice KS Speed Jasło UKS Siemaszka Piekary MKS MOS Katowice BSP Bielsko Biała MSP Aquarius Myślenice LKS Kmita Zabierzów MKS Roś Pisz Zawodniczki niezrzeszone USA SMS SwimArt Myślenice AZS AGH Kraków LO Piekary Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie Mistrzostwa KS Korona o Puchar Prezesa z okazji 90 lecia Klubu Kraków 3 października 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach MKP Bobry Dębica KS Swim Live Łódź MKS Jordan Kraków PUKS Karol Wadowice LKS Kmita Zabierzów KS Korona Kraków ULKS Victoria Kozy MUKS Gilus Gilowice UKS Piątka Kraków UKS SP 8 Chrzanów RMKS Rybnik MUKP Korona Swim Kielce MUKP Fala Ropczyce UKS Hajduki Chorzów Orka Jędrzejów UKS Ósemka Oświęcim AZS AGH Kraków AZS AWF Katowice KS Wiking Brzesko TKKF Szczygłowice CSiR MOS Dąbrowa Grn MSP Aquarius Myślenice H2O Jastrzębie Zaw niezrzeszeni CKiS Skawina Optima Sport Skawina UKS Jasien Sucha Besk STP Nowy Sącz KS Fala Niepołomice Salos Cortile Kielce UKS Gabi Proszówki SMS SwimArt Myślenice UKS Siemaszka Piekary Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Najlepsi zawodnicy Podsumowanie Pływaj z nami na Koronie II Kraków 25 kwietnia 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach MSP Aquarius Myślenice MUKS Gilus Gilowice UKS Hajduki Chorzów MKS Jordan Kraków PUKS Karol Wadowice MUKP Korona Swim Kielce UKS Ósemka Oświęcim Zaw Niezrzeszeni TKKF Szczygłowice

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=archive/pl&title=Archiwum%20-%20Zawody%20Klubowe (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Płeć Data ur Wiek Kraj Klub Licencja Kamzol Flawia Hańderek Mateusz K M 26 2 2007 2 8 2006 9 10 POL POL KS Korona Kraków UKS Piątka Kraków Obsługa

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/05_22_limanowa/lista.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 04011 636 2 28 93 34 45 1 16 19 6 Gołacki Sergiusz 04 01605 630 2 1 14 23 1 06 52 1 13 89 7 Majewski Maksym 04 04011 611 2 30 06 1 06 71 36 62 8 Kuś Aleksander 04 03306 603 2 29 43 33 96 1 08 88 9 Szymanek Adam 04 03306 558 2 1 14 01 33 38 1 19 16 10 Krystyński Aleksander 04 03506 542 2 31 54 1 08 93 1 19 00 Chłopców 13 lat 200 Dow 100 mot 50 Klas 50 Dow 100 Grzb 50 Mot 100 Dow 50 Grzb 100 Klas 100 Zm 1 Zieliński Konrad 03 01605 907 2 2 07 10 1 05 81 1 07 11 2 Gromski Patryk 03 01115 816 2 27 49 1 00 16 3 Cebula Oskar 03 04901 808 2 34 00 1 15 49 1 09 98 4 Szczurek Kacper 03 00706 785 2 27 81 1 01 04 32 75 5 Lewicki Filip 03 03606 780 2 2 13 22 1 03 45 1 10 83 6 Tęcza Maciej 03 04115 772 2 27 74 1 08 84 1 01 83 7 Dybowski Jan 03 03606 764 2 34 51 1 17 19 1 13 05 8 Hyckowski Paweł 03 02001 753 2 2 14 70 1 09 25 31 76 9 Chowaniec Mateusz 03 01711 746 2 2 19 45 27 84 10 Barczyk Jan 03 03306 721 2 29 03 30 30 1 03 79 Najlepsze zawodniczki 8 lat i młodsi Dziewcząt 8 lat i młodsi 25 Dow 25 Grzb 25 Klas 1 Górecka Maja 08 04411 353 2 18 54 21 94 25 48 2 Drzewiecka Karolina 08 06011 320 2 18 72 23 34 26 56 3 Góral Michalina 08 05411 274 2 20 92 24 48 25 53 4 Jakubczyk Natalia 08 03211 261 2 20 65 24 16 28 24 5 Solich Martyna 08 00407 242 2 21 87 24 43 26 95 6 Stachowicz Maja 08 03211 236 2 22 33 23 85 33 96 7 Bejster Aleksandra 08 04901 195 2 23 04 26 19 8 Siejka Weronika 08 04901 188 2 22 59 27 39 34 21 9 Bocheńska Zofia 08 05411 173 2 27 27 24 90 37 92 10 Dakowicz Lena 09 00406 155 2 24 58 28 63 Najlepsze zawodniczki 9 lat i starsi Dziewcząt 9 lat 3 z 10 Konkurencji 200 Dow 100 Mot 50 Klas 50 Dow 100 Grzb 50 Mot 100 Dow 50 grzb 100 Klas 100 Zm 1 Kamzol Flawia 07 00306 555 2 49 40 35 56 39 41 2 Jainta Sara 07 00407 430 2 51 48 38 09 43 64 3 Krysa Kamila 07 04006 349 2 41 58 45 81 4 Krzyżaniak Zofia 07 05411 327 2 1 05 15 43 11 46 19 5 Mięsowska Emilia 07 05611 323 2 57 64 41 03 49 15 6 Cendrowska Martyna 07 05711 322 2 53 82

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_17_herby/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Młodzieży Katowice 30 46 444 3 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 30 49 442 4 Marczak Marta 04 Piątka Chorzów 30 69 434 5 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko Biała 32 00 383 6 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 32 46 366 7 Fira Weronika 04 Salmo Żory 32 58 362 8 Dzielecka Łucja 04 Oceanik Ostrzeszów 33 06 347 9 Kapol Gabriela 04 H2O Jastrzębie Zdrój 34 18 314 10 Kowalczyk Daria 04 Atut Częstochowa 34 51 305 11 Strządała Karolina 04 Aquatica Pawłowice 34 80 297 12 Banaś Emilia 04 MOSM Tychy 34 81 297 13 Miler Martyna 04 Pałac Młodzieży Katowice 35 16 288 14 Gomułka Natalia 04 UKS 190 Łódź 35 18 288 15 Grzymała Zuzanna 04 Salmo Żory 35 59 278 16 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 36 34 261 17 Boduch Dorota 04 Piątka Chorzów 36 43 259 18 Dziendziel Eliza 04 Ondraszek Bielsko Biała 36 68 254 19 Tomšů Izabela 04 Plavecký klub Zlín 36 69 254 20 Miszta Martyna 04 Atut Częstochowa 36 70 253 21 Lanuszny Izabela 04 Wodnik Siemianowice Śl 36 76 252 22 Karwacka Weronika 04 Aquatica Pawłowice 37 19 244 Siemińska Wiktoria 04 Orka Częstochowa 37 19 244 24 Cendrowska Sandra 04 Swim Team Częstochowa 37 30 241 25 Makles Julia 04 Atut Częstochowa 37 35 240 26 Bielawna Julia 04 Krotosz Krotoszyn 38 12 226 27 Barczyk Alicja 04 UKS Myszków 38 64 217 28 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 39 18 208 29 Burzyńska Oliwia 04 Sukces Chorzów 39 63 201 30 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 41 09 180 31 Wrzesińska Aleksandra 04 Oceanik Ostrzeszów 41 18 179 32 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 41 48 175 33 Krynicka Maja 04 Delfin Kłobuck 45 73 131 TOP Konkurencja 14 17 4 2016 13 30 Dziewcząt 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wróbel Julia 03 Iskra Konin 28 30 553 2 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 29 06 511 3 Famulok Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 29 82 473 4 Kozanecka Laura 03 UKS 190 Łódź 30 09 460 5 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 30 67 435 6 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 31 08 418 7 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice Knurów 31 50 401 8 Škrabolová Vanesa 03 Plavecký klub Zlín 33 21 342 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 33 21 342 10 Smejda Julia 03 Delfin Piotrków Tryb 33 87 323 11 Marszałek Róża 03 Atut Częstochowa 34 38 308 12 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice Knurów 34 59 303 13 Kowalska Natalia 03 Swim Team Częstochowa 34 79 298 14 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 35 22 287 15 Wirtek Karolina 03 Delfin Piotrków Tryb 36 37 260 16 Mróz Zuzanna 03 Piątka Chorzów 36 95 248 17 Maźniewska Julia 03 Atut Częstochowa 37 91 230 18 Kaszowska Paulina 03 Jordan Kraków 38 10 226 19 Jopek Karolina 03 Ondraszek Bielsko Biała 38 34 222 20 Garbaciak Zuzanna 03 Delfin Kłobuck 39 04 210 21 Szymańska Kamila 03 Delfin Kłobuck 39 46 204 22 Cyrulińska Anna 03 Atut Częstochowa 39 67 201 TOP Konkurencja 15 17 4 2016 14 13 Chłopców 50m dowolny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuszyński Adam 07 Iskra Konin 36 97 164 2 Giec Kacper 07 Omega Olkusz 38 18 149 3 Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 40 53 124 4 Pradela Jacek 07 Pałac Młodzieży Katowice 41 18 119 5 Dakowicz Marcin Antoni 07 Piątka Kraków 42 01 112 6 Woźniak Hubert 07 Pirania Częstochowa 43 88 98 7 Cieśla Konrad 07 H2O Jastrzębie Zdrój 43 91 98 8 Połomski Szymon 07 Oceanik Ostrzeszów 44 75 92 9 Sgolik Adam 07 TKKF Szczygłowice Knurów 44 76 92 10 Parzoch Krzysztof 07 Jedynka Łazy 44 83 92 11 Hatłas Mikołaj 07 Iskra Konin 45 72 87 12 Stupała Michał 07 Orka Częstochowa 46 19 84 13 Janus Filip 07 H2O Jastrzębie Zdrój 46 65 81 14 Gibaszek Bartosz 07 Orka Częstochowa 47 15 79 15 Stępień Mikołaj 07 Delfin Kłobuck 49 02 70 16 Massalski Mateusz 07 Huragan Sosnowiec 49 35 69 17 Ciurzyński Igor 07 Pirania Częstochowa 53 75 53 18 Włodarczyk Miłosz 07 Delfinek Częstochowa 56 16 46 19 Wielgus Kacper 07 Orka Częstochowa 1 08 97 25 TOP Konkurencja 15 17 4 2016 14 13 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Glejzer Filip 06 Rekin Świebodzice 33 97 212 2 Choma Maksym 06 Omega Olkusz 35 79 181 3 Pacewicz Wiktor 06 UKS 190 Łódź 36 17 175 4 Twardowski Kamil 06 Ondraszek Bielsko Biała 36 57 170 5 Łukasik Oliwier 06 Jedynka Łazy 36 67 168 6 Rydzewski Szczepan 06 SMS Galicja Kraków 37 72 154 7 Warwas Grzegorz 06 Piątka Chorzów 38 74 143 8 Głowala Bartłomiej 06 Aquatica Pawłowice 40 28 127 9 Kopera Kacper 06 Delfin Kłobuck 40 95 121 10 Mięsowski Jakub 06 Delfin Kłobuck 41 30 118 11 Włoszek Maciej 06 Delfin Kłobuck 41 97 112 12 Korn Maciej 06 Orka Częstochowa 42 14 111 13 Maślanka Filip 06 UKS Myszków 42 41 109 14 Kuroń Patryk 06 Delfinek Częstochowa 44 19 96 15 Lanuszny Artur 06 Wodnik Siemianowice Śl 46 24 84 16 Paciepnik Kacper 06 Delfin Kłobuck 47 33 78 17 Kowalik Wiktor 06 Neptun Świdnica 48 24 74 18 Brycht Aleksander 06 Orka Herby 49 26 69 19 Wąsik Marek 06 Vega Dobrodzień 49 53 68 20 Janicki Marcel 06 Delfinek Częstochowa 52 72 56 21 Gosławski Nikodem 06 Delfin Kłobuck 53 57 54 22 Obst Lukas 06 Vega Dobrodzień 1 05 05 30 23 Kacper Jainta 06 Vega Dobrodzień 1 07 69 26 DYSKW Chochliński Bartłomiej 06 Salmo Żory O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 14 11 TOP Konkurencja 15 17 4 2016 14 13 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 31 97 254 2 Gromski Adrian 05 Krotosz Krotoszyn 32 14 250 3 Geisner Kamil 05 Wodnik Siemianowice Śl 32 34 245 4 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 33 03 230 5 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 33 33 224 6 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 33 39 223 7 Kołodziejczyk Maciej 05 Wodnik Siemianowice Śl 33 80 215 8 Porada Radosław 05 Atut Częstochowa 34 26 206 9 Bigewski Marcin 05 Sukces Chorzów 35 02 193 10 Jakeš Václav 05 Plavecký klub Zlín 35 20 190 11 Ksyta Szymon 05 Trójka Częstochowa 35 44 186 12 Bak Szymon 05 Rekin Świebodzice 35 48 186 13 Kosiba Szymon 05 Jordan Kraków 35 69 182 14 Kwiatkowski Alan 05 UKS Myszków 36 07 177 15 Skrzypek Oskar 05 Piątka Chorzów 36 99 164 16 Arent Artur 05 UKS 190 Łódź 37 06 163 17 Rubik Mateusz 05 Górnik Sosnowiec 37 22 161 18 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 37 46 158 19 Matusiak Mikołaj 05 Oceanik Ostrzeszów 39 18 138 20 Widziszowski Kacper 05 Oceanik Ostrzeszów 39 48 135 21 Mika Michał 05 Delfin Kłobuck 39 81 131 22 Rybol Micheal 05 Vega Dobrodzień 39 89 131 23 Badura Wiktor 05 Vega Dobrodzień 40 95 121 24 Plaminiak Antoni 05 Delfin Kłobuck 41 91 112 25 Brzezina Olaf 05 Vega Dobrodzień 42 92 105 26 Świerzy Piotr 05 Delfin Kłobuck 45 47 88 27 Sałata Mateusz 05 MOSM Tychy 48 55 72 DYSKW Wojtaszak Wojciech 05 Delfinek Częstochowa O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 14 16 TOP Konkurencja 15 17 4 2016 14 13 Chłopców 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wąsowicz Kajetan 04 Atut Częstochowa 28 93 343 2 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 28 99 341 3 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 29 43 326 4 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 30 06 306 5 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 31 14 275 6 Walter Jakub 04 MOSM Tychy 31 18 274 7 Szczepanik Oskar 04 Wodnik Siemianowice Śl 31 47 266 8 Paszek Jakub 04 SiKReT Gliwice 31 49 266 9 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 31 54 265 10 Goik Bartłomiej 04 Pałac Młodzieży Katowice 31 84 257 11 Dzieniakowski Jakub 04 Neptun Świdnica 32 08 251 12 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 32 30 246 13 Regulski Maciej 04 Atut Częstochowa 32 94 232 14 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 32 95 232 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 32 95 232 16 Czech Patryk 04 Trójka Częstochowa 33 33 224 17 Mezik Filip 04 Plavecký klub Zlín 33 42 222 18 Lewicki Jakub 04 TKKF Szczygłowice Knurów 33 53 220 19 Jaenel Igor 04 Wodnik Siemianowice Śl 33 63 218 20 Pradela Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 33 85 214 21 Świtoń Aleksander 04 Oceanik Ostrzeszów 33 94 212 22 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 34 22 207 23 Bąk Jakub 04 UKS Myszków 34 64 200 24 Pająk Oktawiusz 04 Pałac Młodzieży Katowice 34 97 194 25 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 35 27 189 26 Oleksy Jakub 04 Salmo Żory 35 47 186 27 Pietruszka Kamil 04 Sukces Chorzów 36 11 176 28 Sommer Antoni 04 Wodnik Siemianowice Śl 36 28 174 29 Litwiński Marcel 04 Neptun Świdnica 36 49 171 30 Ciesielski Roch 04 Oceanik Ostrzeszów 36 71 168 31 Boroń Bartosz 04 Górnik Sosnowiec 36 81 166 32 Widziszowski Miłosz 04 Oceanik Ostrzeszów 36 91 165 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 36 91 165 34 Smyła Kacper 04 Delfin Kłobuck 37 26 160 35 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 37 51 157 36 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 38 27 148 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 38 27 148 38 Chromik Szymon 04 Sukces Chorzów 38 76 142 39 Szynka Miłosz 04 Orka Herby 39 64 133 40 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 40 00 129 41 Kałuża Wojciech 04 Orka Herby 40 59 124 42 Wojdyła Jakub 04 UKS Myszków 41 14 119 43 Augustyniak Dominik 04 Pałac Młodzieży Katowice 41 97 112 44 Burek Krzysztof 04 Jordan Kraków 42 89 105 45 Lysko Łukasz 04 Pałac Młodzieży Katowice 43 62 100 46 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 44 49 94 TOP Konkurencja 15 17 4 2016 14 13 Chłopców 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gromski Patryk 03 Krotosz Krotoszyn 27 49 400 2 Tęcza Maciej 03 Iskra Konin 27 74 389 3 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 27 81 386 4 Chowaniec Mateusz 03 Wodnik Siemianowice Śl 27 84 385 5 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 28 65 353 6 Komorowski Kacper 03 MOSM Tychy 29 00 340 7 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 29 03 339 8 Walczak Dawid 03 H2O Jastrzębie Zdrój 31 18 274 9 Worobiec Daniel 03 Neptun Świdnica 31 48 266 10 Stolarczyk Jakub 03 Pałac Młodzieży Katowice 32 27 247 11 Janiszewski Mikołaj 03 Oceanik Ostrzeszów 33 30 225 12 Cebula Kamil 03 Wodnik Siemianowice Śl 34 39 204 13 Stalka Wiktor 03 Atut Częstochowa 34 41 204 14 Sosna Dominik 03 Pałac Młodzieży Katowice 34 58 201 15 Gawiński Oscar 03 Neptun Świdnica 35 19 190 16 Kołaczek Tymoteusz 03 Rekin Świebodzice 35 44 186 17 Hutny Hubert 03 Delfin Kłobuck 36 11 176 18 Plaminiak Stanisław 03 Delfin Kłobuck 40 28 127 TOP Konkurencja 16 17 4 2016 14 57 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Janik Julia 06 Omega Olkusz 1 23 33 288 40 30 43 03 2 Gomułka Weronika 06 UKS 190 Łódź 1 30 21 227 44 98 45 23 3 Borkiewicz Klaudia 06 Iskra Konin 1 31 45 217 41 54 49 91 4 Kaszuba Maja 06 Omega Olkusz 1 31 63 216 44 22 47 41 5 Olczak Liwia 06 UKS 190 Łódź 1 35 94 188 46 45 49 49 6 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 1 36 50 185 45 35 51 15 7 Szpoton Natalia 06 Piątka Chorzów 1 38 34 175 47 56 50 78 8 Mońka Amelia 06 Delfin Kłobuck 2 21 53 58 1 03 89 1 17 64 DYSKW Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 14 49 TOP Konkurencja 16 17 4 2016 14 57 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 14 54 402 36 52 38 02 2 Jonczyk Zuzanna 05 Vega Dobrodzień 1 20 97 313 39 30 41 67 3 Kempa Kinga 05 Piątka Chorzów 1 22 37 298 38 60 43 77 4 Długokęcka Justyna 05 Jedynka Łazy 1 25 16 269 40 28 44 88 5 Radek Wiktoria 05 MOSM Tychy 1 25 62 265 41 23 44 39 6 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 1 26 28 259 42 14 44 14 7 Mężyk Oliwia 05 Aquatica Pawłowice 1 30 71 223 44 68 46 03 8 Švecova Barbora 05 Delfin Nachod 1 36 19 187 45 92 50 27 9 Grabowska Agata 05 UKS Myszków 1 37 32 180 49 07 48 25 10 Wydmuch Michalina 05 Delfin Kłobuck 1 39 79 167 48 16 51 63 11 Marek Marta 05 Pirania Częstochowa 1 40 70 163 48 07 52 63 12 Juchnik Pola 05 Delfinek Częstochowa 1 41 47 159 48 98 52 49 13 Stępień Martyna 05 Delfin Kłobuck 1 43 62 149 49 31 54 31 14 Kwaśny Iga 05 Delfinek Częstochowa 1 48 06 132 49 72 58 34 15 Jańta Ewa 05 Vega Dobrodzień 1 48 65 129 53 00 55 65 DYSKW Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 14 55 TOP Konkurencja 16 17 4 2016 14 57 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 13 32 422 35 63 37 69 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 14 12 409 36 08 38 04 3 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 14 69 399 36 78 37 91 4 Sobolewska Magdalena 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 19 27 334 38 41 40 86 5 Chryplewicz Julia 04 Rekin Świebodzice 1 19 53 331 39 01 40 52 6 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 20 09 324 38 87 41 22 7 Markowska Nicola 04 Orka Częstochowa 1 22 96 291 40 27 42 69 8 Sobotíková Lucie 04 Plavecký klub Zlín 1 23 45 286 40 28 43 17 9 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice Knurów 1 24 04 280 41 15 42 89 10 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 25 69 264 41 51 44 18 11 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 26 57 256 42 03 44 54 12 Kucharska Magdalena 04 Piątka Chorzów 1 27 11 252 41 79 45 32 13 Ziemnicka Zuzanna 04 Orka Częstochowa 1 28 12 243 42 41 45 71 14 Kaczan Lena 04 Salmo Żory 1 29 58 231 43 67 45 91 15 Dela Natalia 04 Atut Częstochowa 1 30 63 223 45 12 45 51 16 Miler Martyna 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 31 03 220 46 33 44 70 17 Strzelecka Agnieszka 04 Trójka Częstochowa 1 32 28 212 43 62 48 66 18 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 34 21 199 47 44 46 77 19 Barczyk Alicja 04 UKS Myszków 1 35 77 189 45 86 49 91 20 Jurga Marcelina 04 Oceanik Ostrzeszów 1 35 84 189 46 62 49 22 21 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 44 46 146 49 48 54 98 TOP Konkurencja 16 17 4 2016 14 57 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Knop Aleksandra 03 UKS 190 Łódź 1 04 25 628 31 38 32 87 2 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 1 11 59 454 34 93 36 66 3 Haładyn Karolina 03 UKS 190 Łódź 1 11 82 449 35 58 36 24 4 Macioła Maja 03 Rokita Brzeg Dln 1 11 87 448 35 20 36 67 5 Kantecka Julia 03 Oceanik Ostrzeszów 1 12 79 432 36 14 36 65 6 Termin Lena 03 MOSM Tychy 1 14 95 395 35 76 39 19 7 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 1 17 28 361 38 50 38 78 8 Cioch Gradzik Wiktoria 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 17 70 355 37 86 39 84 9 Wróbel Zofia 03 Jedynka Łazy 1 22 40 297 40 67 41 73 10 Stupała Aleksandra 03 Orka Częstochowa 1 24 97 271 41 54 43 43 11 Głowacka Aleksandra 03 Delfin Piotrków Tryb 1 27 54 248 43 39 44 15 12 Barańska Magdalena 03 Jedynka Łazy 1 33 65 202 45 38 48 27 13 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 1 34 53 197 44 40 50 13 TOP Konkurencja 17 17 4 2016 15 27 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kierejewski Igor 06 Iskra Konin 1 28 98 166 43 49 45 49 2 Kuś Wiktor 06 Omega Olkusz 1 30 18 159 44 34 45 84 3 Płonka Bartosz 06 Omega Olkusz 1 36 56 130 47 79 48 77 4 Dziurski Przemysław 06 Sukces Chorzów 1 43 31 106 48 84 54 47 5 Jedynak Dominik 06 Piątka Chorzów 1 43 44 105 50 85 52 59 6 Andryszczak Piotr 06 Delfinek Częstochowa 2 01 78 64 54 84 1 06 94 TOP Konkurencja 17 17 4 2016 15 27 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Dors Brian 05 UKS Myszków 1 23 51 201 41 29 42 22 2 Uryga Marcin 05 Aquatica Pawłowice 1 23 69 199 40 89 42 80 3 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 24 24 196 41 78 42 46 4 Siejak Joachim 05 Orka Częstochowa 1 28 90 166 43 27 45 63 5 Kapusta Kacper 05 Salmo Żory 1 29 04 166 43 00 46 04 6 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 32 10 150 44 74 47 36 7 Widziszowski Kacper 05 Oceanik Ostrzeszów 1 40 91 114 TOP Konkurencja 17 17 4 2016 15 27 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 17 26 254 37 95 39 31 2 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 17 39 252 37 79 39 60 3 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 17 52 251 38 57 38 95 4 Haspert Bartłomiej 04 Aquatica Pawłowice 1 18 88 238 38 06 40 82 5 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 20 00 228 39 06 40 94 6 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 1 24 98 191 41 76 43 22 7 Golicki Mateusz 04 Oceanik Ostrzeszów 1 26 17 183 42 57 43 60 8 Stępniak Michał 04 Sukces Chorzów 1 28 97 166 42 86 46 11 9 Marciniak Adam 04 Pirania Częstochowa 1 29 01 166 42 71 46 30 10 Mezik Filip 04 Plavecký klub Zlín 1 29 27 164 43 96 45 31 11 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 1 32 26 149 43 56 48 70 12 Świtoń Aleksander 04 Oceanik Ostrzeszów 1 33 44 143 45 62 47 82 13 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 34 02 141 46 70 47 32 14 Widziszowski Miłosz 04 Oceanik Ostrzeszów 1 34 98 136 47 46 47 52 15 Paleczny Bartłomiej 04 Salmo Żory 1 35 28 135 46 75 48 53 16 Wojdyła Jakub 04 UKS Myszków 1 37 20 127 45 78 51 42 17 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 1 37 44 126 44 51 52 93 TOP Konkurencja 17 17 4 2016 15 27 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Zieliński Konrad 03 UKS 190 Łódź 1 05 81 411 32 44 33 37 2 Tęcza Maciej 03 Iskra Konin 1 08 84 359 33 92 34 92 3 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 1 09 25 352 33 47 35 78 4 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 12 04 313 35 21 36 83 5 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 12 21 311 35 25 36 96 6 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 1 12 29 310 35 14 37 15 7 Bonsz Adrian 03 Sukces Chorzów 1 15 49 272 35 88 39 61 8 Profic Tomasz 03 Delfin Kłobuck 1 22 62 207 40 30 42 32 9 Cebula Kamil 03 Wodnik Siemianowice Śl 1 28 44 169 42 89 45 55 10 Gruszka Wiktor 03 MOSM Tychy 1 31 65 152 44 16 47 49 11 Plaminiak Stanisław 03 Delfin Kłobuck 1 39 60 118 45 79 53 81 12 Duda Mikołaj 03 Pirania Częstochowa 1 47 29 94 50 55 56 74 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Janik Julia 06 Omega Olkusz 39 48 235 2 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 40 21 222 3 Korcz Kinga 06 Omega Olkusz 42 06 194 4 Borkiewicz Klaudia 06 Iskra Konin 42 30 191 5 Gomułka Weronika 06 UKS 190 Łódź 43 91 171 6 Niewiadomska Karolina 06 TKKF Szczygłowice Knurów 45 40 154 7 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 46 36 145 8 Korolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 47 50 135 9 Nahibowicz Patrycja 06 TKKF Szczygłowice Knurów 47 86 132 10 Szpoton Natalia 06 Piątka Chorzów 49 47 119 11 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 50 01 115 12 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 51 05 108 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 35 31 329 2 Termin Liwia 05 MOSM Tychy 37 55 273 3 Lubińska Alicja 05 Ondraszek Bielsko Biała 37 96 264 4 Přibylová Jana 05 Plavecký klub Zlín 38 95 245 5 Cencora Zofia 05 UKS 190 Łódź 39 70 231 6 Šnajdarová Anna 05 Plavecký klub Zlín 39 80 229 7 Bejster Wiktoria 05 Neptun Świdnica 41 34 205 8 Raźniak Maja 05 Atut Częstochowa 41 83 197 9 Cyrulińska Oliwia 05 Atut Częstochowa 41 90 196 10 Mężyk Oliwia 05 Aquatica Pawłowice 42 00 195 11 Mączka Paulina 05 Delfinek Częstochowa 43 11 180 12 Duda Wiktoria 05 MOSM Tychy 46 46 144 13 Kordova Aleksandra 05 Delfin Nachod 48 42 127 DYSKW Matwin Julia 05 Delfinek Częstochowa O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 30 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Guść Wiktoria 04 Delfin Piotrków Tryb 32 25 432 2 Sokołowska Dominika 04 Neptun Świdnica 33 67 379 3 Bocian Roksana 04 MOSM Tychy 34 59 350 4 Bury Martyna 04 Wodnik Siemianowice Śl 34 60 349 5 Marczak Marta 04 Piątka Chorzów 34 73 345 6 Sobolewska Magdalena 04 Pałac Młodzieży Katowice 34 74 345 7 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 34 91 340 8 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko Biała 35 90 313 9 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 36 06 309 10 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 36 19 305 11 Kisielewska Martyna 04 Aquatica Pawłowice 36 81 290 12 Jojko Julia 04 Vega Dobrodzień 37 12 283 13 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice Knurów 38 13 261 14 Zielonka Kaja 04 Orka Częstochowa 38 20 259 15 Wasilewska Małgorzata 04 TKKF Szczygłowice Knurów 41 98 195 16 Mysior Martyna 04 Sukces Chorzów 46 44 144 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Urbaniak Dominika 03 UKS 190 Łódź 31 87 447 2 Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 31 98 443 3 Szymańska Kinga 03 Salmo Żory 32 03 440 4 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 32 73 413 5 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 33 00 403 6 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 33 23 394 7 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice Knurów 34 17 363 8 Macioła Maja 03 Rokita Brzeg Dln 34 68 347 9 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 34 90 340 10 Kostrzewska Maria 03 UKS 190 Łódź 35 31 329 11 Škrabolová Vanesa 03 Plavecký klub Zlín 36 62 295 12 Barańska Magdalena 03 Jedynka Łazy 40 39 219 13 Marszałek Róża 03 Atut Częstochowa 40 99 210 14 Mróz Zuzanna 03 Piątka Chorzów 42 72 185 15 Maźniewska Julia 03 Atut Częstochowa 44 80 161 16 Cyrulińska Anna 03 Atut Częstochowa 45 29 155 DYSKW Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 31 TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Lipus Bartosz 06 Aquatica Pawłowice 38 59 180 2 Łukasik Oliwier 06 Jedynka Łazy 40 43 156 3 Choma Maksym 06 Omega Olkusz 43 68 124 4 Warwas Grzegorz 06 Piątka Chorzów 45 38 110 5 Jedynak Dominik 06 Piątka Chorzów 45 90 107 6 Mięsowski Jakub 06 Delfin Kłobuck 49 53 85 7 Pawliczek Błażej 06 Aquatica Pawłowice 51 23 77 8 Kuroń Patryk 06 Delfinek Częstochowa 53 55 67 9 Paciepnik Kacper 06 Delfin Kłobuck 55 22 61 DYSKW Pacewicz Wiktor 06 UKS 190 Łódź O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 44 TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 35 34 234 2 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 35 61 229 3 Knedla Miroslav 05 Plavecký klub Zlín 35 69 227 4 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 35 84 225 5 Král David 05 Plavecký klub Zlín 39 04 174 6 Jakeš Václav 05 Plavecký klub Zlín 40 47 156 7 Bak Szymon 05 Rekin Świebodzice 41 05 149 8 Kůstka Lukáš 05 Plavecký klub Zlín 41 37 146 9 Skrzypek Oskar 05 Piątka Chorzów 42 08 139 10 Porada Radosław 05 Atut Częstochowa 42 19 137 11 Jiříkovský Adam 05 Plavecký klub Zlín 43 05 129 12 Rubik Mateusz 05 Górnik Sosnowiec 43 69 124 13 Mika Michał 05 Delfin Kłobuck 48 21 92 NIE UK Ksyta Szymon 05 Trójka Częstochowa TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 31 76 323 2 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 33 38 278 3 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 33 94 264 4 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 33 96 264 5 Paszek Jakub 04 SiKReT Gliwice 35 05 240 6 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 35 12 239 7 Regulski Maciej 04 Atut Częstochowa 35 89 224 8 Szczepanik Oskar 04 Wodnik Siemianowice Śl 36 47 213 9 Czech Patryk 04 Trójka Częstochowa 37 09 203 10 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 37 10 202 11 Lewicki Jakub 04 TKKF Szczygłowice Knurów 37 24 200 12 Walter Jakub 04 MOSM Tychy 37 25 200 13 Jaenel Igor 04 Wodnik Siemianowice Śl 37 56 195 14 Pietrzyk Dawid 04 Delfin Piotrków Tryb 38 74 178 15 Pradela Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 42 02 139 16 Holeczek Bartosz 04 Piątka Chorzów 44 23 119 17 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 45 35 111 18 Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck 49 07 87 19 Augustyniak Dominik 04 Pałac Młodzieży Katowice 54 57 63 TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 30 30 372 2 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 30 74 356 3 Komorowski Kacper 03 MOSM Tychy 30 81 354 4 Stolarczyk Jakub 03 Pałac Młodzieży Katowice 34 25 257 5 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 34 94 242 6 Hadzik Dawid 03 Piątka Chorzów 36 02 221 7 Gruszka Wiktor 03 MOSM Tychy 37 25 200 8 Choroń Natan 03 Atut Częstochowa 41 10 149 9 Woźniakiewicz Szymon 03 Delfin Piotrków Tryb 42 28 137 DYSKW Kamiński Bartłomiej 03 Delfin Piotrków Tryb O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 47 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rakowska Marta 06 Vega Dobrodzień 1 14 73 318 35 98 38 75 2 Jarosz Helena 06 Omega Olkusz 1 17 28 287 36 17 41 11 3 Korcz Kinga 06 Omega Olkusz 1 23 96 224 38 79 45 17 4 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 1 24 96 216 40 02 44 94 5 Olczak Liwia 06 UKS 190 Łódź 1 25 04 215 39 62 45 42 6 Pilecka Zuzanna 06 Piątka Chorzów 1 26 22 207 40 97 45 25 7 Kochowska Wiktoria 06 TKKF Szczygłowice Knurów 1 30 29 180 42 91 47 38 8 Skálová Aneta 06 Plavecký klub Zlín 1 30 85 177 42 77 48 08 9 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 1 32 86 165 42 88 49 98 10 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 1 33 13 164 42 52 50 61 11 Zbylut Zuzanna 06 H2O Jastrzębie Zdrój 1 33 95 160 42 56 51 39 12 Widera Oliwia 06 Salmo Żory 1 41 43 127 47 42 54 01 13 Jaskólska Emilia 06 Oceanik Ostrzeszów 1 45 44 113 46 81 58 63 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 06 43 452 31 78 34 65 2 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko Biała 1 15 26 311 35 36 39 90 3 Volkert Julia 05 MOSM Tychy 1 15 43 309 36 71 38 72 4 Radek Wiktoria 05 MOSM Tychy 1 15 67 306 35 77 39 90 5 Przybyła Gabriela 05 Jedynka Łazy 1 17 61 283 36 55 41 06 6 Cencora Zofia 05 UKS 190 Łódź 1 18 95 269 38 28 40 67 7 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 1 22 14 239 38 86 43 28 8 Kossowska Julita 05 UKS 190 Łódź 1 22 50 236 40 73 41 77 9 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 1 22 98 232 38 89 44 09 10 Klama Katarzyna 05 Vega Dobrodzień 1 23 64 226 39 10 44 54 11 Bejster Wiktoria 05 Neptun Świdnica 1 24 03 223 40 03 44 00 12 Piszczek Kamila 05 Piątka Chorzów 1 25 64 211 39 89 45 75 13 Filipek Wiktoria 05 UKS 190 Łódź 1 26 60 204 42 51 44 09 14 Stafin Aleksandra 05 H2O Jastrzębie Zdrój 1 28 71 190 40 72 47 99 15 Švecova Barbora 05 Delfin Nachod 1 29 73 183 42 71 47 02 16 Wojnowska Aleksandra 05 Neptun Świdnica 1 31 38 173 43 13 48 25 17 Pietrykowska Justyna 05 TKKF Szczygłowice Knurów 1 31 54 173 42 03 49 51 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 07 64 428 31 87 35 77 2 Sobolewska Magdalena 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 08 40 414 33 19 35 21 3 Sikora Balbina 04 Aquatica Pawłowice 1 09 33 398 31 64 37 69 4 Sokołowska Dominika 04 Neptun Świdnica 1 10 52 378 34 63 35 89 5 Fira Weronika 04 Salmo Żory 1 10 84 373 33 63 37 21 6 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 11 14 368 34 31 36 83 7 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 11 84 357 34 79 37 05 8 Dzielecka Łucja 04 Oceanik Ostrzeszów 1 13 49 334 34 95 38 54 9 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 1 15 56 307 36 96 38 60 10 Całus Barbara 04 Pirania Częstochowa 1 15 91 303 34 51 41 40 11 Grzymała Zuzanna 04 Salmo Żory 1 16 33 298 37 11 39 22 12 Jojko Julia 04 Vega Dobrodzień 1 16 61 295 37 44 39 17 13 Dela Natalia 04 Atut Częstochowa 1 18 15 278 37 53 40 62 14 Miler Martyna 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 18 42 275 37 90 40 52 15 Kowalczyk Daria 04 Atut Częstochowa 1 18 49 274 37 02 41 47 16 Špryňarova Sofie 04 Delfin Nachod 1 18 83 270 38 85 39 98 17 Makles Julia 04 Atut Częstochowa 1 22 76 234 38 50 44 26 18 Kaczan Lena 04 Salmo Żory 1 24 34 221 39 27 45 07 19 Pietruszka Klaudia 04 Sukces Chorzów 1 25 87 209 41 31 44 56 20 Jurga Marcelina 04 Oceanik Ostrzeszów 1 27 14 200 40 56 46 58 21 Blaszka Oliwia 04 Sukces Chorzów 1 29 29 186 42 54 46 75 22 Wrzesińska Aleksandra 04 Oceanik Ostrzeszów 1 36 98 145 43 82 53 16 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozanecka Laura 03 UKS 190 Łódź 1 06 14 458 31 51 34 63 2 Pogoń Milena 03 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 06 94 442 32 86 34 08 3 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 1 07 05 440 32 44 34 61 4 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 08 66 410 32 32 36 34 5 Cioch Gradzik Wiktoria 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 09 40 397 33 13 36 27 6 Mikszan Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1 10 16 384 33 38 36 78 7 Kucharska Aleksandra 03 Górnik Sosnowiec 1 14 59 319 36 31 38 28 8 Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck 1 15 28 311 35 05 40 23 9 Smejda Julia 03 Delfin Piotrków Tryb 1 16 44 297 36 20 40 24 10 Kowalczyk Oliwia 03 Oceanik Ostrzeszów 1 17 64 283 36 91 40 73 11 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 1 23 48 228 39 27 44 21 12 Gwóźdź Pola 03 Sukces Chorzów 1 24 64 218 40 74 43 90 13 Kaszowska Paulina 03 Jordan Kraków 1 26 26 206 39 94 46 32 14 Szymańska Kamila 03 Delfin Kłobuck 1 27 28 199 41 93 45 35 15 Cyrulińska Anna 03 Atut Częstochowa 1 33 38 163 44 59 48 79 TOP Konkurencja 21 17 4 2016 16 51 Chłopców 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Lipus Bartosz 06 Aquatica Pawłowice 1 17 22 197 35 98 41 24 2 Kierejewski Igor 06 Iskra Konin 1 19 88 178 38 82 41 06 3 Choma Maksym 06 Omega Olkusz 1 23 69 154 39 28 44 41 4 Rydzewski Szczepan 06 SMS Galicja Kraków 1 26 10 142 40 01 46 09 5 Nosowicz Mikołaj 06 Omega Olkusz 1 27 92 133 41 19 46 73 6 Chochliński Bartłomiej 06 Salmo Żory 1 32 05 116 43 24 48 81 7 Kopera Kacper 06 Delfin Kłobuck 1 32 88 113 43 32 49 56 8 Mięsowski Jakub 06 Delfin Kłobuck 1 34 65 107 43 07 51 58 9 Włoszek Maciej 06 Delfin Kłobuck 1 37 98 96 48 22 49

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_17_herby/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Sosnowiec 26 62 58 10 Mietelski Wiktor 08 Pirania Częstochowa 27 45 53 11 Pasieka Miłosz 08 Orka Herby 27 59 52 12 Cichoń Wiktor 09 Delfin Kłobuck 27 94 50 13 Żak Igor 08 Delfin Kłobuck 28 03 50 14 Błaszczyk Olaf 09 Jedynka Łazy 28 40 48 15 Widawski Jakub 09 Jedynka Łazy 31 82 34 16 Marciniak Amadeusz 09 Pirania Częstochowa 31 85 34 17 Domagała Krystian 08 Delfin Kłobuck 32 91 31 18 Żurawski Maciej 08 Delfin Kłobuck 33 01 30 19 Borecki Mikołaj 08 Delfin Kłobuck 33 30 30 20 Wróbel Maciej 08 Delfin Kłobuck 34 08 28 DYSKW Wieczorek Kacper 08 Pirania Częstochowa O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 10 17 TOP Konkurencja 7 17 4 2016 10 17 Dziewcząt 100m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko Biała 1 28 21 237 40 22 47 99 2 Mężyk Oliwia 05 Aquatica Pawłowice 1 33 56 198 42 17 51 39 3 Przybyła Gabriela 05 Jedynka Łazy 1 33 63 198 42 11 51 52 4 Matwin Julia 05 Delfinek Częstochowa 1 42 48 151 47 71 54 77 5 Kordova Aleksandra 05 Delfin Nachod 1 50 42 120 50 62 59 80 6 Grzybek Zofia 05 Victoria Kozy 2 00 11 93 56 45 1 03 66 TOP Konkurencja 7 17 4 2016 10 17 Dziewcząt 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sokołowska Dominika 04 Neptun Świdnica 1 16 79 359 35 37 41 42 2 Bury Martyna 04 Wodnik Siemianowice Śl 1 19 96 318 35 60 44 36 3 Bocian Roksana 04 MOSM Tychy 1 20 29 314 36 33 43 96 4 Kisielewska Martyna 04 Aquatica Pawłowice 1 20 81 308 37 04 43 77 5 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 22 78 287 37 48 45 30 6 Janecka Weronika 04 Aquatica Pawłowice 1 23 43 280 38 75 44 68 7 Jojko Julia 04 Vega Dobrodzień 1 24 55 269 38 65 45 90 8 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 25 27 262 38 76 46 51 9 Sobotíková Lucie 04 Plavecký klub Zlín 1 26 92 248 40 85 46 07 10 Dzielecka Łucja 04 Oceanik Ostrzeszów 1 27 40 243 38 98 48 42 11 Chryplewicz Julia 04 Rekin Świebodzice 1 29 26 229 40 92 48 34 12 Zielonka Kaja 04 Orka Częstochowa 1 33 21 201 41 68 51 53 13 Całus Barbara 04 Pirania Częstochowa 1 33 83 197 41 65 52 18 14 Tomšů Izabela 04 Plavecký klub Zlín 1 42 54 151 47 93 54 61 TOP Konkurencja 7 17 4 2016 10 17 Dziewcząt 100m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Urbaniak Dominika 03 UKS 190 Łódź 1 09 23 490 32 19 37 04 2 Macioła Maja 03 Rokita Brzeg Dln 1 14 12 399 34 43 39 69 3 Szymańska Kinga 03 Salmo Żory 1 14 21 398 34 14 40 07 4 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 1 14 23 398 33 71 40 52 5 Kozanecka Laura 03 UKS 190 Łódź 1 15 37 380 34 92 40 45 6 Kantecka Julia 03 Oceanik Ostrzeszów 1 17 64 347 35 93 41 71 7 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 18 34 338 36 31 42 03 8 Kostrzewska Maria 03 UKS 190 Łódź 1 19 61 322 37 63 41 98 9 Serzysko Aleksandra 03 Jedynka Łazy 1 21 98 295 38 17 43 81 10 Gieszczyk Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 1 25 95 256 38 25 47 70 11 Škrabolová Vanesa 03 Plavecký klub Zlín 1 26 97 247 38 97 48 00 12 Gwóźdź Pola 03 Sukces Chorzów 1 38 37 171 44 41 53 96 13 Mróz Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 40 72 159 45 02 55 70 NIE UK Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec TOP Konkurencja 8 17 4 2016 10 36 Chłopców 100m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Geisner Kamil 05 Wodnik Siemianowice Śl 1 19 29 228 37 62 41 67 2 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1 19 31 227 36 75 42 56 3 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 1 20 78 215 37 97 42 81 4 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 1 20 97 214 37 86 43 11 5 Uryga Marcin 05 Aquatica Pawłowice 1 25 54 181 39 13 46 41 6 Bak Szymon 05 Rekin Świebodzice 1 29 81 156 41 27 48 54 7 Skrzypek Oskar 05 Piątka Chorzów 1 31 90 146 41 94 49 96 8 Kůstka Lukáš 05 Plavecký klub Zlín 1 32 35 144 41 28 51 07 9 Jakeš Václav 05 Plavecký klub Zlín 1 34 61 134 39 57 55 04 10 Majewski Mateusz 05 Orka Częstochowa 1 48 26 89 45 59 1 02 67 TOP Konkurencja 8 17 4 2016 10 36 Chłopców 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 14 01 280 35 15 38 86 2 Gołacki Sergiusz 04 UKS 190 Łódź 1 14 23 277 33 43 40 80 3 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 1 22 17 204 38 50 43 67 4 Szczepanik Oskar 04 Wodnik Siemianowice Śl 1 24 67 187 37 81 46 86 5 Regulski Maciej 04 Atut Częstochowa 1 26 11 178 38 74 47 37 6 Stępniak Michał 04 Sukces Chorzów 1 27 39 170 39 09 48 30 7 Paszek Jakub 04 SiKReT Gliwice 1 27 87 167 39 08 48 79 8 Pająk Oktawiusz 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 30 63 152 41 22 49 41 9 Konieczny Kacper 04 Aquatica Pawłowice 1 31 70 147 42 02 49 68 10 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 1 32 11 145 41 89 50 22 11 Kapitan Kacper 04 Sukces Chorzów 1 39 37 115 45 87 53 50 12 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 1 49 15 87 49 07 1 00 08 DYSKW Pendrasik Antoni 04 Pirania Częstochowa M12 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 44 TOP Konkurencja 8 17 4 2016 10 36 Chłopców 100m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 1 10 58 323 31 80 38 78 2 Bonsz Adrian 03 Sukces Chorzów 1 15 49 264 34 02 41 47 3 Szolc Dominik 03 Sukces Chorzów 1 23 97 191 36 64 47 33 4 Zawodny Jakub 03 Piątka Chorzów 1 25 25 183 37 23 48 02 5 Gołda Michał 03 Jedynka Łazy 1 26 19 177 39 63 46 56 6 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 1 26 96 172 38 98 47 98 7 Jeziorski Adam 03 Delfin Kłobuck 1 32 04 145 39 73 52 31 TOP Konkurencja 9 17 4 2016 10 52 Dziewcząt 25m klasyczny 8 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Górecka Maja 08 Ondraszek Bielsko Biała 25 48 145 2 Góral Michalina 08 Jedynka Łazy 25 53 144 3 Drzewiecka Karolina 08 Orka Częstochowa 26 56 128 4 Solich Martyna 08 Vega Dobrodzień 26 95 122 5 Jakubczyk Natalia 08 Huragan Sosnowiec 28 24 106 6 Stachowicz Maja 08 Huragan Sosnowiec 33 96 61 7 Siejka Weronika 08 Neptun Świdnica 34 21 60 8 Dąbrowska Maja 08 Jedynka Łazy 34 60 58 9 Głowacka Julia 08 Delfin Piotrków Tryb 37 68 44 10 Bocheńska Zofia 08 Jedynka Łazy 37 92 44 11 Burzyńska Apolonia 08 Delfin Kłobuck 38 39 42 12 Chowaniec Wiktoria 08 Wodnik Siemianowice Śl 38 60 41 13 Lutak Ewa 08 Delfin Kłobuck 39 57 38 14 Ciura Anna 08 Swim Team Częstochowa 44 91 26 TOP Konkurencja 10 17 4 2016 10 56 Chłopców 25m klasyczny 8 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pińczak Mateusz 08 Huragan Sosnowiec 27 04 79 2 Pietrzak Dominik 08 Orka Częstochowa 28 23 69 3 Katarzyński Jakub 08 Pałac Młodzieży Katowice 28 33 69 4 Chowaniec Szymon 08 Wodnik Siemianowice Śl 28 37 68 5 Milanowski Michał 08 Aquatica Pawłowice 29 24 62 6 Słota Wojciech 08 Huragan Sosnowiec 29 44 61 7 Żak Igor 08 Delfin Kłobuck 31 24 51 8 Wójcikowski Patryk 08 Omega Olkusz 31 38 50 9 Radzioch Konrad 08 Delfin Kłobuck 33 23 42 10 Cichoń Wiktor 09 Delfin Kłobuck 33 88 40 11 Saj Radosław 08 H2O Jastrzębie Zdrój 34 06 39 12 Żurawski Maciej 08 Delfin Kłobuck 40 81 23 13 Błaszczyk Olaf 09 Jedynka Łazy 41 29 22 14 Wróbel Maciej 08 Delfin Kłobuck 47 63 14 15 Borecki Mikołaj 08 Delfin Kłobuck 50 58 12 TOP Konkurencja 11 17 4 2016 11 00 Dziewcząt 50m klasyczny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kamzol Flawia 07 Korona Kraków 49 40 198 2 Jainta Sara 07 Vega Dobrodzień 51 48 175 3 Badura Oliwia 07 Vega Dobrodzień 52 19 168 4 Cendrowska Martyna 07 Swim Team Częstochowa 53 82 153 5 Noga Dominika 07 Delfin Kłobuck 55 27 141 6 Mięsowska Emilia 07 Delfin Kłobuck 57 64 124 7 Mazur Nina 07 Delfinek Częstochowa 58 54 119 8 Karpowicz Sonia 07 Rekin Świebodzice 59 51 113 9 Kordova Nicol 07 Delfin Nachod 1 00 09 110 10 Krysiak Zuzanna 07 Orka Herby 1 00 69 106 11 Bury Agata 07 Wodnik Siemianowice Śl 1 02 05 99 12 Bylińska Natasza 07 Rekin Świebodzice 1 04 31 89 13 Martyka Martyna 07 Neptun Świdnica 1 04 32 89 14 Krzyżaniak Zofia 07 Jedynka Łazy 1 05 15 86 15 Młynarczyk Jadwiga 07 Orka Częstochowa 1 09 75 70 16 Jałmużna Sandra 07 Delfin Piotrków Tryb 1 12 43 62 17 Jaros Aleksandra 07 Neptun Świdnica 1 13 44 60 18 Lęga Natalia 07 Neptun Świdnica 1 23 54 40 TOP Konkurencja 11 17 4 2016 11 00 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pilecka Zuzanna 06 Piątka Chorzów 45 95 246 Jarosz Helena 06 Omega Olkusz 45 95 246 3 Wątroba Anna 06 H2O Jastrzębie Zdrój 46 49 237 4 Świdnicka Kamila 06 Rekin Świebodzice 47 22 226 5 Kaszuba Maja 06 Omega Olkusz 47 61 221 6 Vydrová Marie 06 Plavecký klub Zlín 48 34 211 7 Zbylut Zuzanna 06 H2O Jastrzębie Zdrój 50 40 186 8 Skálová Aneta 06 Plavecký klub Zlín 51 92 170 9 Korolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 53 19 158 10 Leśkiewicz Julia 06 H2O Jastrzębie Zdrój 54 85 144 11 Kupczak Dominika 06 H2O Jastrzębie Zdrój 55 01 143 12 Langier Milena 06 Delfinek Częstochowa 55 04 143 13 Harężlak Zuzanna 06 Ondraszek Bielsko Biała 55 06 143 14 Wiśniewska Julia 06 Atut Częstochowa 55 69 138 15 Rybak Natalia 06 Orka Częstochowa 56 16 134 16 Widera Oliwia 06 Salmo Żory 56 19 134 17 Szkop Pola 06 Orka Częstochowa 56 58 131 18 Soska Hanna 06 H2O Jastrzębie Zdrój 58 37 120 19 Kumor Dominika 06 H2O Jastrzębie Zdrój 58 49 119 20 Chalińska Amelia 06 Delfin Kłobuck 1 02 01 100 21 Pucek Wiktoria 06 Jedynka Łazy 1 06 50 81 22 Jankowiak Oliwia 06 SMS Galicja Kraków 1 06 62 80 TOP Konkurencja 11 17 4 2016 11 00 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Přibylová Jana 05 Plavecký klub Zlín 40 25 366 2 Idzikowska Iga 05 Piątka Chorzów 40 79 351 3 Koral Milena 05 H2O Jastrzębie Zdrój 42 95 301 4 Kamieniecka Liwia 05 Górnik Sosnowiec 43 40 292 5 Cajzer Emilia 05 Rekin Świebodzice 43 90 282 6 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 44 07 279 7 Kmieć Patrycja 05 Delfin Kłobuck 44 62 268 8 Kromołowska Iga 05 Atut Częstochowa 45 36 255 9 Šnajdarová Anna 05 Plavecký klub Zlín 46 69 234 10 Chrząszcz Oliwia 05 MOSM Tychy 47 25 226 11 Reg Hanna 05 UKS 190 Łódź 47 68 220 12 Tadko Wiktoria 05 Atut Częstochowa 47 99 216 13 Kazuba Martyna 05 UKS 190 Łódź 48 02 215 14 Kossowska Julita 05 UKS 190 Łódź 48 15 213 15 Lech Wiktoria 05 Sukces Chorzów 50 98 180 16 Duda Wiktoria 05 MOSM Tychy 51 53 174 17 Idzikowska Wiktoria 05 Atut Częstochowa 52 07 169 18 Bigdowska Hanna 05 Atut Częstochowa 52 25 167 19 Marek Marta 05 Pirania Częstochowa 52 85 161 20 Švecova Barbora 05 Delfin Nachod 53 35 157 21 Barczak Agata 05 Orka Herby 53 77 153 22 Filipek Wiktoria 05 UKS 190 Łódź 54 75 145 23 Wacławek Sonia 05 Orka Herby 1 00 76 106 24 Habrajska Iga 05 Orka Herby 1 05 41 85 DYSKW Mądra Martyna 05 Oceanik Ostrzeszów K6 Nierównoczesne ruchy ramion Czas 11 26 TOP Konkurencja 11 17 4 2016 11 00 Dziewcząt 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 38 31 424 2 Sikora Balbina 04 Aquatica Pawłowice 39 33 392 3 Sojka Aleksandra 04 Sukces Chorzów 39 80 378 4 Kowalska Wiktoria 04 Delfin Piotrków Tryb 40 11 370 5 Bielawna Julia 04 Krotosz Krotoszyn 41 13 343 6 Gomułka Natalia 04 UKS 190 Łódź 41 22 341 7 Strzelecka Agnieszka 04 Trójka Częstochowa 41 72 328 8 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 42 09 320 9 Markowska Nicola 04 Orka Częstochowa 42 10 320 10 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 42 39 313 11 Strządała Karolina 04 Aquatica Pawłowice 43 03 299 12 Lanuszny Izabela 04 Wodnik Siemianowice Śl 43 33 293 13 Kapol Gabriela 04 H2O Jastrzębie Zdrój 43 47 290 14 Kucharska Magdalena 04 Piątka Chorzów 43 62 287 15 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 44 27 275 16 Fira Weronika 04 Salmo Żory 44 57 269 17 Špryňarova Sofie 04 Delfin Nachod 44 79 265 18 Cendrowska Sandra 04 Swim Team Częstochowa 44 83 265 19 Mysior Martyna 04 Sukces Chorzów 45 28 257 20 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 45 38 255 21 Kyprova Kamila 04 Delfin Nachod 45 68 250 22 Miszta Martyna 04 Atut Częstochowa 46 16 242 23 Jurga Marcelina 04 Oceanik Ostrzeszów 48 65 207 24 Blaszka Oliwia 04 Sukces Chorzów 49 56 196 25 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 50 49 185 26 Wrzesińska Aleksandra 04 Oceanik Ostrzeszów 50 57 184 27 Pietruszka Klaudia 04 Sukces Chorzów 51 25 177 28 Kośmida Paulina 04 Jedynka Łazy 52 16 168 29 Krynicka Maja 04 Delfin Kłobuck 1 00 92 105 TOP Konkurencja 11 17 4 2016 11 00 Dziewcząt 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 34 83 565 2 Motyl Sara 03 UKS 190 Łódź 36 91 475 3 Galušková Andrea 03 Plavecký klub Zlín 37 79 442 4 Piesiewicz Matylda 03 UKS 190 Łódź 38 06 433 5 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 38 40 421 6 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 39 08 400 7 Frůňková Andrea 03 Plavecký klub Zlín 39 67 382 8 Drewniok Julianna 03 Piątka Chorzów 39 75 380 9 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 39 94 374 10 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 41 23 340 11 Gieszczyk Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 41 57 332 12 Głowacka Aleksandra 03 Delfin Piotrków Tryb 41 64 330 13 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 42 89 302 14 Wróbel Zofia 03 Jedynka Łazy 43 66 287 15 Kowalska Natalia 03 Swim Team Częstochowa 43 72 285 16 Wirtek Karolina 03 Delfin Piotrków Tryb 44 04 279 17 Krzysztofik Wiktoria 03 Jedynka Łazy 44 65 268 18 Stupała Aleksandra 03 Orka Częstochowa 46 28 240 19 Witkowska Natalia 03 Orka Częstochowa 46 54 236 20 Garbaciak Zuzanna 03 Delfin Kłobuck 47 93 216 21 Kaszowska Paulina 03 Jordan Kraków 48 04 215 22 Szymańska Kamila 03 Delfin Kłobuck 49 30 199 23 Jopek Karolina 03 Ondraszek Bielsko Biała 49 47 197 TOP Konkurencja 12 17 4 2016 11 40 Chłopców 50m klasyczny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 50 71 123 2 Kuszyński Adam 07 Iskra Konin 50 75 123 3 Pradela Jacek 07 Pałac Młodzieży Katowice 52 20 113 4 Giec Kacper 07 Omega Olkusz 52 71 109 5 Cieśla Konrad 07 H2O Jastrzębie Zdrój 55 91 92 6 Hatłas Mikołaj 07 Iskra Konin 57 44 84 7 Parzoch Krzysztof 07 Jedynka Łazy 57 71 83 8 Dakowicz Marcin Antoni 07 Piątka Kraków 57 89 82 9 Massalski Mateusz 07 Huragan Sosnowiec 59 51 76 10 Stupała Michał 07 Orka Częstochowa 59 67 75 11 Połomski Szymon 07 Oceanik Ostrzeszów 1 01 62 68 12 Stępień Mikołaj 07 Delfin Kłobuck 1 06 30 55 13 Świeżak Michał 07 Delfin Kłobuck 1 07 89 51 14 Gibaszek Bartosz 07 Orka Częstochowa 1 08 41 50 15 Wielgus Kacper 07 Orka Częstochowa 1 09 63 47 16 Włodarczyk Miłosz 07 Delfinek Częstochowa 1 12 20 42 DYSKW Janus Filip 07 H2O Jastrzębie Zdrój K6 Nierównoczesne ruchy ramion Czas 11 50 TOP Konkurencja 12 17 4 2016 11 40 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Glejzer Filip 06 Rekin Świebodzice 44 19 186 2 Nosowicz Mikołaj 06 Omega Olkusz 45 71 168 3 Płonka Bartosz 06 Omega Olkusz 45 76 168 4 Kierejewski Igor 06 Iskra Konin 46 05 164 5 Pawliczek Błażej 06 Aquatica Pawłowice 54 00 102 6 Głowala Bartłomiej 06 Aquatica Pawłowice 55 00 96 7 Dziurski Przemysław 06 Sukces Chorzów 1 00 09 74 8 Lanuszny Artur 06 Wodnik Siemianowice Śl 1 03 49 62 9

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_17_herby/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 159 44 34 45 84 3 Płonka Bartosz 06 Omega Olkusz 1 36 56 130 47 79 48 77 4 Dziurski Przemysław 06 Sukces Chorzów 1 43 31 106 48 84 54 47 5 Jedynak Dominik 06 Piątka Chorzów 1 43 44 105 50 85 52 59 6 Andryszczak Piotr 06 Delfinek Częstochowa 2 01 78 64 54 84 1 06 94 TOP Konkurencja 17 17 4 2016 15 27 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Dors Brian 05 UKS Myszków 1 23 51 201 41 29 42 22 2 Uryga Marcin 05 Aquatica Pawłowice 1 23 69 199 40 89 42 80 3 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 24 24 196 41 78 42 46 4 Siejak Joachim 05 Orka Częstochowa 1 28 90 166 43 27 45 63 5 Kapusta Kacper 05 Salmo Żory 1 29 04 166 43 00 46 04 6 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 32 10 150 44 74 47 36 7 Widziszowski Kacper 05 Oceanik Ostrzeszów 1 40 91 114 TOP Konkurencja 17 17 4 2016 15 27 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 17 26 254 37 95 39 31 2 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 17 39 252 37 79 39 60 3 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 17 52 251 38 57 38 95 4 Haspert Bartłomiej 04 Aquatica Pawłowice 1 18 88 238 38 06 40 82 5 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 20 00 228 39 06 40 94 6 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 1 24 98 191 41 76 43 22 7 Golicki Mateusz 04 Oceanik Ostrzeszów 1 26 17 183 42 57 43 60 8 Stępniak Michał 04 Sukces Chorzów 1 28 97 166 42 86 46 11 9 Marciniak Adam 04 Pirania Częstochowa 1 29 01 166 42 71 46 30 10 Mezik Filip 04 Plavecký klub Zlín 1 29 27 164 43 96 45 31 11 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 1 32 26 149 43 56 48 70 12 Świtoń Aleksander 04 Oceanik Ostrzeszów 1 33 44 143 45 62 47 82 13 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 34 02 141 46 70 47 32 14 Widziszowski Miłosz 04 Oceanik Ostrzeszów 1 34 98 136 47 46 47 52 15 Paleczny Bartłomiej 04 Salmo Żory 1 35 28 135 46 75 48 53 16 Wojdyła Jakub 04 UKS Myszków 1 37 20 127 45 78 51 42 17 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 1 37 44 126 44 51 52 93 TOP Konkurencja 17 17 4 2016 15 27 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Zieliński Konrad 03 UKS 190 Łódź 1 05 81 411 32 44 33 37 2 Tęcza Maciej 03 Iskra Konin 1 08 84 359 33 92 34 92 3 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 1 09 25 352 33 47 35 78 4 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 12 04 313 35 21 36 83 5 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 12 21 311 35 25 36 96 6 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 1 12 29 310 35 14 37 15 7 Bonsz Adrian 03 Sukces Chorzów 1 15 49 272 35 88 39 61 8 Profic Tomasz 03 Delfin Kłobuck 1 22 62 207 40 30 42 32 9 Cebula Kamil 03 Wodnik Siemianowice Śl 1 28 44 169 42 89 45 55 10 Gruszka Wiktor 03 MOSM Tychy 1 31 65 152 44 16 47 49 11 Plaminiak Stanisław 03 Delfin Kłobuck 1 39 60 118 45 79 53 81 12 Duda Mikołaj 03 Pirania Częstochowa 1 47 29 94 50 55 56 74 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Janik Julia 06 Omega Olkusz 39 48 235 2 Banaszkiewicz Julia 06 Omega Olkusz 40 21 222 3 Korcz Kinga 06 Omega Olkusz 42 06 194 4 Borkiewicz Klaudia 06 Iskra Konin 42 30 191 5 Gomułka Weronika 06 UKS 190 Łódź 43 91 171 6 Niewiadomska Karolina 06 TKKF Szczygłowice Knurów 45 40 154 7 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 46 36 145 8 Korolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 47 50 135 9 Nahibowicz Patrycja 06 TKKF Szczygłowice Knurów 47 86 132 10 Szpoton Natalia 06 Piątka Chorzów 49 47 119 11 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 50 01 115 12 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 51 05 108 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 35 31 329 2 Termin Liwia 05 MOSM Tychy 37 55 273 3 Lubińska Alicja 05 Ondraszek Bielsko Biała 37 96 264 4 Přibylová Jana 05 Plavecký klub Zlín 38 95 245 5 Cencora Zofia 05 UKS 190 Łódź 39 70 231 6 Šnajdarová Anna 05 Plavecký klub Zlín 39 80 229 7 Bejster Wiktoria 05 Neptun Świdnica 41 34 205 8 Raźniak Maja 05 Atut Częstochowa 41 83 197 9 Cyrulińska Oliwia 05 Atut Częstochowa 41 90 196 10 Mężyk Oliwia 05 Aquatica Pawłowice 42 00 195 11 Mączka Paulina 05 Delfinek Częstochowa 43 11 180 12 Duda Wiktoria 05 MOSM Tychy 46 46 144 13 Kordova Aleksandra 05 Delfin Nachod 48 42 127 DYSKW Matwin Julia 05 Delfinek Częstochowa O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 30 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Guść Wiktoria 04 Delfin Piotrków Tryb 32 25 432 2 Sokołowska Dominika 04 Neptun Świdnica 33 67 379 3 Bocian Roksana 04 MOSM Tychy 34 59 350 4 Bury Martyna 04 Wodnik Siemianowice Śl 34 60 349 5 Marczak Marta 04 Piątka Chorzów 34 73 345 6 Sobolewska Magdalena 04 Pałac Młodzieży Katowice 34 74 345 7 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 34 91 340 8 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko Biała 35 90 313 9 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 36 06 309 10 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 36 19 305 11 Kisielewska Martyna 04 Aquatica Pawłowice 36 81 290 12 Jojko Julia 04 Vega Dobrodzień 37 12 283 13 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice Knurów 38 13 261 14 Zielonka Kaja 04 Orka Częstochowa 38 20 259 15 Wasilewska Małgorzata 04 TKKF Szczygłowice Knurów 41 98 195 16 Mysior Martyna 04 Sukces Chorzów 46 44 144 TOP Konkurencja 18 17 4 2016 15 47 Dziewcząt 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Urbaniak Dominika 03 UKS 190 Łódź 31 87 447 2 Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 31 98 443 3 Szymańska Kinga 03 Salmo Żory 32 03 440 4 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 32 73 413 5 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 33 00 403 6 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 33 23 394 7 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice Knurów 34 17 363 8 Macioła Maja 03 Rokita Brzeg Dln 34 68 347 9 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 34 90 340 10 Kostrzewska Maria 03 UKS 190 Łódź 35 31 329 11 Škrabolová Vanesa 03 Plavecký klub Zlín 36 62 295 12 Barańska Magdalena 03 Jedynka Łazy 40 39 219 13 Marszałek Róża 03 Atut Częstochowa 40 99 210 14 Mróz Zuzanna 03 Piątka Chorzów 42 72 185 15 Maźniewska Julia 03 Atut Częstochowa 44 80 161 16 Cyrulińska Anna 03 Atut Częstochowa 45 29 155 DYSKW Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 31 TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Lipus Bartosz 06 Aquatica Pawłowice 38 59 180 2 Łukasik Oliwier 06 Jedynka Łazy 40 43 156 3 Choma Maksym 06 Omega Olkusz 43 68 124 4 Warwas Grzegorz 06 Piątka Chorzów 45 38 110 5 Jedynak Dominik 06 Piątka Chorzów 45 90 107 6 Mięsowski Jakub 06 Delfin Kłobuck 49 53 85 7 Pawliczek Błażej 06 Aquatica Pawłowice 51 23 77 8 Kuroń Patryk 06 Delfinek Częstochowa 53 55 67 9 Paciepnik Kacper 06 Delfin Kłobuck 55 22 61 DYSKW Pacewicz Wiktor 06 UKS 190 Łódź O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 44 TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 35 34 234 2 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 35 61 229 3 Knedla Miroslav 05 Plavecký klub Zlín 35 69 227 4 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 35 84 225 5 Král David 05 Plavecký klub Zlín 39 04 174 6 Jakeš Václav 05 Plavecký klub Zlín 40 47 156 7 Bak Szymon 05 Rekin Świebodzice 41 05 149 8 Kůstka Lukáš 05 Plavecký klub Zlín 41 37 146 9 Skrzypek Oskar 05 Piątka Chorzów 42 08 139 10 Porada Radosław 05 Atut Częstochowa 42 19 137 11 Jiříkovský Adam 05 Plavecký klub Zlín 43 05 129 12 Rubik Mateusz 05 Górnik Sosnowiec 43 69 124 13 Mika Michał 05 Delfin Kłobuck 48 21 92 NIE UK Ksyta Szymon 05 Trójka Częstochowa TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 31 76 323 2 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 33 38 278 3 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 33 94 264 4 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 33 96 264 5 Paszek Jakub 04 SiKReT Gliwice 35 05 240 6 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 35 12 239 7 Regulski Maciej 04 Atut Częstochowa 35 89 224 8 Szczepanik Oskar 04 Wodnik Siemianowice Śl 36 47 213 9 Czech Patryk 04 Trójka Częstochowa 37 09 203 10 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 37 10 202 11 Lewicki Jakub 04 TKKF Szczygłowice Knurów 37 24 200 12 Walter Jakub 04 MOSM Tychy 37 25 200 13 Jaenel Igor 04 Wodnik Siemianowice Śl 37 56 195 14 Pietrzyk Dawid 04 Delfin Piotrków Tryb 38 74 178 15 Pradela Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 42 02 139 16 Holeczek Bartosz 04 Piątka Chorzów 44 23 119 17 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 45 35 111 18 Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck 49 07 87 19 Augustyniak Dominik 04 Pałac Młodzieży Katowice 54 57 63 TOP Konkurencja 19 17 4 2016 16 06 Chłopców 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 30 30 372 2 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 30 74 356 3 Komorowski Kacper 03 MOSM Tychy 30 81 354 4 Stolarczyk Jakub 03 Pałac Młodzieży Katowice 34 25 257 5 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 34 94 242 6 Hadzik Dawid 03 Piątka Chorzów 36 02 221 7 Gruszka Wiktor 03 MOSM Tychy 37 25 200 8 Choroń Natan 03 Atut Częstochowa 41 10 149 9 Woźniakiewicz Szymon 03 Delfin Piotrków Tryb 42 28 137 DYSKW Kamiński Bartłomiej 03 Delfin Piotrków Tryb O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 47 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rakowska Marta 06 Vega Dobrodzień 1 14 73 318 35 98 38 75 2 Jarosz Helena 06 Omega Olkusz 1 17 28 287 36 17 41 11 3 Korcz Kinga 06 Omega Olkusz 1 23 96 224 38 79 45 17 4 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 1 24 96 216 40 02 44 94 5 Olczak Liwia 06 UKS 190 Łódź 1 25 04 215 39 62 45 42 6 Pilecka Zuzanna 06 Piątka Chorzów 1 26 22 207 40 97 45 25 7 Kochowska Wiktoria 06 TKKF Szczygłowice Knurów 1 30 29 180 42 91 47 38 8 Skálová Aneta 06 Plavecký klub Zlín 1 30 85 177 42 77 48 08 9 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 1 32 86 165 42 88 49 98 10 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 1 33 13 164 42 52 50 61 11 Zbylut Zuzanna 06 H2O Jastrzębie Zdrój 1 33 95 160 42 56 51 39 12 Widera Oliwia 06 Salmo Żory 1 41 43 127 47 42 54 01 13 Jaskólska Emilia 06 Oceanik Ostrzeszów 1 45 44 113 46 81 58 63 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 06 43 452 31 78 34 65 2 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko Biała 1 15 26 311 35 36 39 90 3 Volkert Julia 05 MOSM Tychy 1 15 43 309 36 71 38 72 4 Radek Wiktoria 05 MOSM Tychy 1 15 67 306 35 77 39 90 5 Przybyła Gabriela 05 Jedynka Łazy 1 17 61 283 36 55 41 06 6 Cencora Zofia 05 UKS 190 Łódź 1 18 95 269 38 28 40 67 7 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 1 22 14 239 38 86 43 28 8 Kossowska Julita 05 UKS 190 Łódź 1 22 50 236 40 73 41 77 9 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 1 22 98 232 38 89 44 09 10 Klama Katarzyna 05 Vega Dobrodzień 1 23 64 226 39 10 44 54 11 Bejster Wiktoria 05 Neptun Świdnica 1 24 03 223 40 03 44 00 12 Piszczek Kamila 05 Piątka Chorzów 1 25 64 211 39 89 45 75 13 Filipek Wiktoria 05 UKS 190 Łódź 1 26 60 204 42 51 44 09 14 Stafin Aleksandra 05 H2O Jastrzębie Zdrój 1 28 71 190 40 72 47 99 15 Švecova Barbora 05 Delfin Nachod 1 29 73 183 42 71 47 02 16 Wojnowska Aleksandra 05 Neptun Świdnica 1 31 38 173 43 13 48 25 17 Pietrykowska Justyna 05 TKKF Szczygłowice Knurów 1 31 54 173 42 03 49 51 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 07 64 428 31 87 35 77 2 Sobolewska Magdalena 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 08 40 414 33 19 35 21 3 Sikora Balbina 04 Aquatica Pawłowice 1 09 33 398 31 64 37 69 4 Sokołowska Dominika 04 Neptun Świdnica 1 10 52 378 34 63 35 89 5 Fira Weronika 04 Salmo Żory 1 10 84 373 33 63 37 21 6 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 11 14 368 34 31 36 83 7 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 11 84 357 34 79 37 05 8 Dzielecka Łucja 04 Oceanik Ostrzeszów 1 13 49 334 34 95 38 54 9 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 1 15 56 307 36 96 38 60 10 Całus Barbara 04 Pirania Częstochowa 1 15 91 303 34 51 41 40 11 Grzymała Zuzanna 04 Salmo Żory 1 16 33 298 37 11 39 22 12 Jojko Julia 04 Vega Dobrodzień 1 16 61 295 37 44 39 17 13 Dela Natalia 04 Atut Częstochowa 1 18 15 278 37 53 40 62 14 Miler Martyna 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 18 42 275 37 90 40 52 15 Kowalczyk Daria 04 Atut Częstochowa 1 18 49 274 37 02 41 47 16 Špryňarova Sofie 04 Delfin Nachod 1 18 83 270 38 85 39 98 17 Makles Julia 04 Atut Częstochowa 1 22 76 234 38 50 44 26 18 Kaczan Lena 04 Salmo Żory 1 24 34 221 39 27 45 07 19 Pietruszka Klaudia 04 Sukces Chorzów 1 25 87 209 41 31 44 56 20 Jurga Marcelina 04 Oceanik Ostrzeszów 1 27 14 200 40 56 46 58 21 Blaszka Oliwia 04 Sukces Chorzów 1 29 29 186 42 54 46 75 22 Wrzesińska Aleksandra 04 Oceanik Ostrzeszów 1 36 98 145 43 82 53 16 TOP Konkurencja 20 17 4 2016 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozanecka Laura 03 UKS 190 Łódź 1 06 14 458 31 51 34 63 2 Pogoń Milena 03 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 06 94 442 32 86 34 08 3 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 1 07 05 440 32 44 34 61 4 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 08 66 410 32 32 36 34 5 Cioch Gradzik Wiktoria 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 09 40 397 33 13 36 27 6 Mikszan Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1 10 16 384 33 38 36 78 7 Kucharska Aleksandra 03 Górnik Sosnowiec 1 14 59 319 36 31 38 28 8 Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck 1 15 28 311 35 05 40 23 9 Smejda Julia 03 Delfin Piotrków Tryb 1 16 44 297 36 20 40 24 10 Kowalczyk Oliwia 03 Oceanik Ostrzeszów 1 17 64 283 36 91 40 73 11 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 1 23 48 228 39 27 44 21 12 Gwóźdź Pola 03 Sukces Chorzów 1 24 64 218 40 74 43 90 13 Kaszowska Paulina 03 Jordan Kraków 1 26 26 206 39 94 46 32 14 Szymańska Kamila 03 Delfin Kłobuck 1 27 28 199 41 93 45 35 15 Cyrulińska Anna 03 Atut Częstochowa 1 33 38 163 44 59 48 79 TOP Konkurencja 21 17 4 2016 16 51 Chłopców 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Lipus Bartosz 06 Aquatica Pawłowice 1 17 22 197 35 98 41 24 2 Kierejewski Igor 06 Iskra Konin 1 19 88 178 38 82 41 06 3 Choma Maksym 06 Omega Olkusz 1 23 69 154 39 28 44 41 4 Rydzewski Szczepan 06 SMS Galicja Kraków 1 26 10 142 40 01 46 09 5 Nosowicz Mikołaj 06 Omega Olkusz 1 27 92 133 41 19 46 73 6 Chochliński Bartłomiej 06 Salmo Żory 1 32 05 116 43 24 48 81 7 Kopera Kacper 06 Delfin Kłobuck 1 32 88 113 43 32 49 56 8 Mięsowski Jakub 06 Delfin Kłobuck 1 34 65 107 43 07 51 58 9 Włoszek Maciej 06 Delfin Kłobuck 1 37 98 96 48 22 49 76 10 Kowalik Wiktor 06 Neptun Świdnica 1 46 90 74 49 22 57 68 11 Wąsik Marek 06 Vega Dobrodzień 2 05 07 46 57 50 1 07 57 12 Obst Lukas 06 Vega Dobrodzień 2 22 72 31 1 05 29 1 17 43 TOP Konkurencja 21 17 4 2016 16 51 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Geisner Kamil 05 Wodnik Siemianowice Śl 1 09 83 266 34 28 35 55 2 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 10 14 263 34 10 36 04 3 Gromski Adrian 05 Krotosz Krotoszyn 1 11 53 247 33 79 37 74 4 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 13 30 230 35 45 37 85 5 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 13 70 226 35 72 37 98 6 Kapusta Kacper 05 Salmo Żory 1 16 86 199 37 08 39 78 7 Kůstka Lukáš 05 Plavecký klub Zlín 1 19 17 182 37 17 42 00 8 Siejak Joachim 05 Orka Częstochowa 1 19 29 182 38 58 40 71 9 Kosiba Szymon 05 Jordan Kraków 1 21 42 168 38 93 42 49 10 Widziszowski Kacper 05 Oceanik Ostrzeszów 1 34 52 107 43 29 51 23 11 Rybol Micheal 05 Vega Dobrodzień 1 36 17 102 45 55 50 62 12 Badura Wiktor 05 Vega Dobrodzień 1 36 48 101 45 88 50 60 13 Brzezina Olaf 05 Vega Dobrodzień 1 37 19 98 45 52 51 67 14 Wojtaszak Wojciech 05 Delfinek Częstochowa 1 39 25 92 43 77 55 48 15 Plaminiak Antoni 05 Delfin Kłobuck 1 40 66 88 46 34 54 32 16 Świerzy Piotr 05 Delfin Kłobuck 1 43 05 82 51 14 51 91 TOP Konkurencja 21 17 4 2016 16 51 Chłopców 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 1 03 77 349 30 35 33 42 2 Szczasiuk Alan 04 Salmo Żory 1 05 06 329 31 27 33 79 3 Hatłas Michał 04 Iskra Konin 1 05 57 321 31 28 34 29 4 Gołacki Sergiusz 04 UKS 190 Łódź 1 06 52 308 32 24 34 28 5 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 1 06 71 305 31 97 34 74 6 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 08 88 277 32 26 36 62 7 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 08 93 277 32 96 35 97 8 Dzieniakowski Jakub 04 Neptun Świdnica 1 09 97 264 33 62 36 35 9 Walter Jakub 04 MOSM Tychy 1 10 53 258 33 83 36 70 10 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 1 11 51 248 33 72 37 79 11 Goik Bartłomiej 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 12 23 240 34 89 37 34 12 Pendrasik Antoni 04 Pirania Częstochowa 1 14 47 219 35 88 38 59 13 Mezik Filip 04 Plavecký klub Zlín 1 14 65 218 35 52 39 13 14 Czech Patryk 04 Trójka Częstochowa 1 14 73 217 35 91 38 82 15 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 1 15 95 207 36 09 39 86 16 Marciniak Adam 04 Pirania Częstochowa 1 18 01 191 37 24 40 77 17 Świtoń Aleksander 04 Oceanik Ostrzeszów 1 18 28 189 37 68 40 60 18 Pradela Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 18 50 187 37 53 40 97 19 Pietrzyk Dawid 04 Delfin Piotrków Tryb 1 18 76 185 37 57 41 19 20 Widziszowski Miłosz 04 Oceanik Ostrzeszów 1 19 97 177 37 38 42 59 21 Kapitan Kacper 04 Sukces Chorzów 1 20 64 173 38 52 42 12 22 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 1 20 81 171 39 07 41 74 23 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 1 20 98 170 38 90 42 08 24 Pająk Oktawiusz 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 21 20 169 38 81 42 39 25 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 1 22 21 163 39 30 42 91 26 Litwiński Marcel 04 Neptun Świdnica 1 23 05 158 39 09 43 96 27 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 1 23 16 157 40 15 43 01 28 Konieczny Kacper 04 Aquatica Pawłowice 1 23 24 157 39 31 43 93 29 Holeczek Bartosz 04 Piątka Chorzów 1 24 59 149 40 06 44 53 30 Mańka Borys 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 26 90 138 41 31 45 59 31 Ciesielski Roch 04 Oceanik Ostrzeszów 1 27 06 137 41 46 45 60 32 Paleczny Bartłomiej 04 Salmo Żory 1 29 26 127 41 21 48 05 33 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 1 32 82 113 45 39 47 43 34 Augustyniak Dominik 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 35 95 102 46 35 49 60 35 Burek Krzysztof 04 Jordan Kraków 1 38 38 95 45 88 52 50 TOP Konkurencja 21 17 4 2016 16 51 Chłopców 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gromski Patryk 03 Krotosz Krotoszyn 1 00 16 416 28 62 31 54 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 01 04 399 29 03 32 01 3 Tęcza Maciej 03 Iskra Konin 1 01 83 383 29 22 32 61 4 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 1 03 45 355 30 80 32 65 5 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 03 79 349 30 83 32 96 6 Walczak Dawid 03 H2O Jastrzębie Zdrój 1 07 36 296 32 92 34 44 7 Dominiczak Kamil 03 Sukces Chorzów 1 08 11 287 32 66 35 45 8 Wacławek Mateusz 03 Sukces Chorzów 1 11 13 252 34 36 36 77 9 Worobiec Daniel 03 Neptun Świdnica 1 11 50 248 34 76 36 74 10 Szolc Dominik 03 Sukces Chorzów 1 12 47 238 34 69 37 78 11 Stolarczyk Jakub 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 13 02 233 35 38 37 64 12 Gawiński Oscar 03 Neptun Świdnica 1 14 88 216 36 57 38 31 13 Gołda Michał 03 Jedynka Łazy 1 15 60 210 36 99 38 61 14 Janiszewski Mikołaj 03 Oceanik Ostrzeszów 1 15 73 208 36 54 39 19 15 Cebula Kamil 03 Wodnik Siemianowice Śl 1 18 11 190 36 82 41 29 16 Sosna Dominik 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 18 44 188 37 42 41 02 17 Hutny Hubert 03 Delfin Kłobuck 1 20 31 175 36 82 43 49 18 Duda Mikołaj 03 Pirania Częstochowa 1 25 52 145 39 67 45 85 19 Dworniczak Mateusz 03 Sukces Chorzów 1 28 14 132 39 58 48 56 20 Dądela Jakub 03 Delfin Kłobuck 1 36 05 102 42 34 53 71 TOP Konkurencja 22 17 4 2016 17 29 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kamzol Flawia 07 Korona Kraków 39 41 276 2 Jainta Sara 07 Vega Dobrodzień 43 64 203 3 Krysa Kamila 07 CKiS Miechów 45 81 175 4 Krzyżaniak Zofia 07 Jedynka Łazy 46 19 171 5 Badura Oliwia 07 Vega Dobrodzień 48 10 151 6 Noga Dominika 07 Delfin Kłobuck 48 35 149 7 Krysiak Zuzanna 07 Orka Herby 48 69 146 8 Mięsowska Emilia 07 Delfin Kłobuck 49 15 142 9 Budzeń Julka 07 CKiS Miechów 50 88 128 10 Machnik Martyna 07 CKiS Miechów 51 16 126 11 Powiecka Julia 07 TKKF Szczygłowice Knurów 52 57 116 12 Karpowicz Sonia 07 Rekin Świebodzice 53 18 112 13 Derka Magdalena 07 Orka Herby 54 18 106 14 Greń Martyna 07 Huragan Sosnowiec 54 81 102 15 Grzegorzek Magdalena 07 Delfin Kłobuck 55 72 97 16 Lęga Natalia 07 Neptun Świdnica 56 33 94 17 Mazur Nina 07 Delfinek Częstochowa 57 01 91 18 Jaros Aleksandra 07 Neptun Świdnica 59 52 80 19 Młynarczyk Jadwiga 07 Orka Częstochowa 1 03 82 65 20 Kordova Nicol 07 Delfin Nachod 1 04 62 62 21 Martyka Martyna 07 Neptun Świdnica 1 05 35 60 DYSKW Bylińska Natasza 07 Rekin Świebodzice G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 17 00 TOP Konkurencja 22 17 4 2016 17 29 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Janik Julia 06 Omega Olkusz 38 69 292 2 Świdnicka Kamila 06 Rekin Świebodzice 40 66 251 3 Borkiewicz Klaudia 06 Iskra Konin 41 54 235 4 Vydrová Marie 06 Plavecký klub Zlín 43 33 207 5 Korolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 44 90 186 6 Gruszka Nadia 06 MOSM Tychy 45 02 185 7 Nahibowicz Patrycja 06 TKKF Szczygłowice Knurów 47 37 159 8 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 47 77 155 9 Pucek Wiktoria 06 Jedynka Łazy 48 06 152 10 Głowacka Matylda 06 Delfin Piotrków Tryb 48 67 146 11 Kupczak Dominika 06 H2O Jastrzębie Zdrój 50 95 127 12 Jaskólska Emilia 06 Oceanik Ostrzeszów 51 17 126 13 Kumor Dominika 06 H2O Jastrzębie Zdrój 51 79 121 14 Harężlak Zuzanna 06 Ondraszek Bielsko Biała 52 63 116 15 Rybak Natalia 06 Orka Częstochowa 53 54 110 16 Grzesiak Julia 06 Delfinek Częstochowa 56 22 95 17 Soska Hanna 06 H2O Jastrzębie Zdrój 58 42 84 18 Szkop Pola 06 Orka Częstochowa 58 99 82 19 Mońka Amelia 06 Delfin Kłobuck 1 03 69 65 TOP Konkurencja 22 17 4 2016 17 29 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 34 95 396 2 Jonczyk Zuzanna 05 Vega Dobrodzień 36 15 358 3 Kempa Kinga 05 Piątka Chorzów 37 25 327 4 Lubińska Alicja 05 Ondraszek Bielsko Biała 38 84 288 5 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 39 49 274 6 Kaleta Kalina 05 TKKF Szczygłowice Knurów 40 37 257 7 Stelmach Weronika 05 H2O Jastrzębie Zdrój 41 00 245 8 Powiecka Alicja 05 TKKF Szczygłowice Knurów 41 98 228 9 Cyrulińska Oliwia 05 Atut Częstochowa 42 99 212 10 Lęga Maja 05 Neptun Świdnica 43 45 206 11 Grabowska Agata 05 UKS Myszków 43 96 199 12 Tadko Wiktoria 05 Atut Częstochowa 44 70 189 13 Bigdowska Hanna 05 Atut Częstochowa 47 31 159 14 Stępień Martyna 05 Delfin Kłobuck 47 80 154 15 Juchnik Pola 05 Delfinek Częstochowa 47 99 153 16 Jańta Ewa 05 Vega Dobrodzień 48 39 149 17 Wydmuch Michalina 05 Delfin Kłobuck 48 41 149 18 Kwaśny Iga 05 Delfinek Częstochowa 48 70 146 19 Idzikowska Wiktoria 05 Atut Częstochowa 48 83 145 20 Habrajska Iga 05 Orka Herby 52 80 114 21 Barczak Agata 05 Orka Herby 55 67 98 TOP Konkurencja 22 17 4 2016 17 29 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 33 34 456 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 34 35 417 3 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 34 54 410 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 35 97 363 5 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 36 04 361 6 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko Biała 36 43 349 7 Kowalska Wiktoria 04 Delfin Piotrków Tryb 37 19 328 8 Chryplewicz Julia 04 Rekin Świebodzice 37 34 324 9 Sobotíková Lucie 04 Plavecký klub Zlín 37 94 309 10 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice Knurów 39 11 282 11 Kapol Gabriela 04 H2O Jastrzębie Zdrój 39 79 268 12 Kucharska Magdalena 04 Piątka Chorzów 39 94 265 13 Strządała Karolina 04 Aquatica Pawłowice 39 95 265 14 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 39 96 265 15 Ziemnicka Zuzanna 04 Orka Częstochowa 41 58 235 16 Kaczan Lena 04 Salmo Żory 41 82 231 17 Kowalczyk Daria 04 Atut Częstochowa 42 26 224 18 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 42 61 218 19 Siemińska Wiktoria 04 Orka Częstochowa 43 44 206 20 Wasilewska Małgorzata 04 TKKF Szczygłowice Knurów 43 77 201 21 Burzyńska Oliwia 04 Sukces Chorzów 43 79 201 22 Barczyk Alicja 04 UKS Myszków 44 32 194 23 Makles Julia 04 Atut Częstochowa 45 78 176 24 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 46 82 164 25 Kośmida Paulina 04 Jedynka Łazy 47 20 160 26 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 47 59 156 27 Krynicka Maja 04 Delfin Kłobuck 56 88 91 TOP Konkurencja 22 17 4 2016 17 29 Dziewcząt 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Haładyn Karolina 03 UKS 190 Łódź 33 74 440 2 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 33 76 439 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 33 76 439 4 Termin Lena 03 MOSM Tychy 34 05 428 5 Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 34 47 413 6 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 35 55 376 7 Mikszan Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 37 27 326 8 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice Knurów 38 39 298 9 Stupała Aleksandra 03 Orka Częstochowa 39 36 277 10 Marszałek Róża 03 Atut Częstochowa 39 97 264 11 Maźniewska Julia 03 Atut Częstochowa 41 68 233 12 Kowalska Natalia 03 Swim Team Częstochowa 42 05 227 13 Jopek Karolina 03 Ondraszek Bielsko Biała 44 11 197 14 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 45 70 177 TOP Konkurencja 23 17 4 2016 18 05 Chłopców 50m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuszyński Adam 07 Iskra Konin 43 41 134 2 Wdowiak Dominik 07 Jedynka Łazy 45 26 118 3 Dakowicz Marcin Antoni 07 Piątka Kraków 47 80 100 4 Hatłas Mikołaj 07 Iskra Konin 48 01 99 5 Giec Kacper 07 Omega Olkusz 48 85 94 6 Połomski Szymon 07 Oceanik Ostrzeszów 49 84 88 7 Parzoch Krzysztof 07 Jedynka Łazy 51 08 82 8 Sgolik Adam 07 TKKF Szczygłowice Knurów 54 06 69 9 Gibaszek Bartosz 07 Orka Częstochowa 54 24 68 10 Massalski Mateusz 07 Huragan Sosnowiec 55 90 62 11 Stupała Michał 07 Orka Częstochowa 56 39 61 12 Janus Filip 07 H2O Jastrzębie Zdrój 56 52 60 13 Woźniak Hubert 07 Pirania Częstochowa 57 36 58 14 Stępień Mikołaj 07 Delfin Kłobuck 1 00 16 50 15 Ciurzyński Igor 07 Pirania Częstochowa 1 02 62 44 TOP Konkurencja 23 17 4 2016 18 05 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rydzewski Szczepan 06 SMS Galicja Kraków 40 82 161 2 Glejzer Filip 06 Rekin Świebodzice 41 23 156 3 Kuś Wiktor 06 Omega Olkusz 41 25 156 4 Pacewicz Wiktor 06 UKS 190 Łódź 42 06 147 5 Dziurski Przemysław 06 Sukces Chorzów 47 95 99 6 Włoszek Maciej 06 Delfin Kłobuck 49 22 92 7 Maślanka Filip 06 UKS Myszków 50 25 86 8 Chochliński Bartłomiej 06 Salmo Żory 50 43 85 9 Głowala Bartłomiej 06 Aquatica Pawłowice 50 47 85 10 Pauszek Wojciech 06 Aquatica Pawłowice 52 32 76 11 Wąsik Marek 06 Vega Dobrodzień 52 41 76 12 Korn Maciej 06 Orka Częstochowa 54 16 69 13 Ciura Wiktor 06 Swim Team Częstochowa 54 29 68 14 Janicki Marcel 06 Delfinek Częstochowa 54 66 67 15 Kowalik Wiktor 06 Neptun Świdnica 55 18 65 16 Brycht Aleksander 06 Orka Herby 56 99 59 17 Obst Lukas 06 Vega Dobrodzień 59 14 53 TOP Konkurencja 23 17 4 2016 18 05 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 39 67 175 2 Jiříkovský Adam 05 Plavecký klub Zlín 40 61 163 3 Kapusta Kacper 05 Salmo Żory 42 04 147 4 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 42 43 143 5 Ksyta Szymon 05 Trójka Częstochowa 44 23 126 6 Rubik Mateusz 05 Górnik Sosnowiec 44 55 124 7 Świerzy Piotr 05 Delfin Kłobuck 46 46 109 8 Głowala Szymon 05 Aquatica Pawłowice 49 66 89 TOP Konkurencja 23 17 4 2016 18 05 Chłopców 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wąsowicz Kajetan 04 Atut Częstochowa 34 45 268 2 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 35 31 249 3 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 35 96 235 4 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 36 62 223 5 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 36 87 218 6 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 38 61 190 7 Bąk Jakub 04 UKS Myszków 40 32 167 8 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 41 11 157 9 Lewicki Jakub 04 TKKF Szczygłowice Knurów 41 36 155 10 Sommer Antoni 04 Wodnik Siemianowice Śl 42 23 145 11 Oleksy Jakub 04 Salmo Żory 42 53 142 12 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 42 74 140 13 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 43 65 131 14 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 44 94 120 15 Szynka Miłosz 04 Orka Herby 45 06 119 16 Kałuża Wojciech 04 Orka Herby 46 85 106 17 Smyła Kacper 04 Delfin Kłobuck 46 92 106 18 Pietruszka Kamil 04 Sukces Chorzów 47 31 103 19 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 51 00 82 DYSKW Boroń Bartosz 04 Górnik Sosnowiec G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 17 32 TOP Konkurencja 23 17 4 2016 18 05 Chłopców 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 31 76 342 2 Szczurek Kacper 03

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_17_herby/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive