archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Mistrzostwa Młodzików Okr. Małopolskiego - Memoriał J. Kota - SPLASH Meet Manager 11
    11 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki zmienny sztafeta zmienny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsza zawodniczka Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepszy zawodnik Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Klasyfikacja Drużynowa 1 Mistrzostwa Młodzików Okr Małopolskiego Memoriał J Kota BLOK I 6 6 2015 10 05 1 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 10 05 10 13 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 10 28 10 13 lat Lista startowa Wyniki 3 Kobiet 200m dowolny Eliminacje 10 51 Memoriał Jana Kota Lista startowa Wyniki 4 Mężczyzn 200m dowolny Eliminacje 11 07 Memoriał Jana Kota Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 100m klasyczny Serie na czas 11 19 11 13 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 100m klasyczny Serie na czas 11 38 11 13 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 100m grzbietowy Serie na czas 11 52 11 13 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 100m grzbietowy Serie na czas 12 09 11 13 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 100m zmienny Serie na czas 12 30 10 13 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 100m zmienny Serie na czas 13 06 10 13 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 4 x 50m dowolny Serie na czas 13 39 10 13 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 4 x 50m dowolny Serie na czas 13 54 10 13 lat Lista startowa Wyniki 2 Mistrzostwa Młodzików Okr Małopolskiego Memoriał J Kota BLOK II 6 6 2015 16 00 13 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 16 00 10 13 lat Lista startowa Wyniki 14 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 16 26 10 13 lat Lista startowa Wyniki 15 Dziewcząt 200m klasyczny Serie na czas 16 52 11 13 lat Lista startowa Wyniki 16 Chłopców 200m klasyczny Serie na czas 17 25 11 13 lat Lista startowa Wyniki 17 Dziewcząt 200m grzbietowy Serie na czas 17 43 11 13 lat Lista startowa Wyniki 18 Chłopców 200m grzbietowy Serie na czas 18 04 11 13 lat Lista startowa Wyniki 19 Dziewcząt 400m dowolny Serie na czas 18 32 12 13 lat Lista startowa Wyniki 20 Chłopców 400m dowolny Serie na czas 18 59 12 13 lat Lista startowa Wyniki 21 Dziewcząt 4 x 50m zmienny Serie na czas 19 26 10 13 lat Lista startowa Wyniki 22 Chłopców 4 x 50m zmienny Serie na

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/06_07_bochnia/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 10 UKS SP 8 Chrzanów 00706 4 041 00 11 Sokół Mościce Tarnów 03806 3 182 00 12 NKP Bielsko Biała 04811 3 021 00 13 Limanowa swim 03206 2 891 00 14 Aquarius Myślenice 00506 2 467 00 15 Karol Wadowice 01206 765 00 16 CKiS Skawina 00606 643 00 17 Fala Niepołomice 02806 387 00 Wszystkie 11 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 11 506 00 2 Omega Olkusz 03306 7 827 00 3 Ósemka Oświęcim 00806 7 806 00 4 Korona Kraków 00306 6 108 00 5 Solne Miasto Wieliczka 03506 5 480 00 6 STP Nowy Sącz 01406 4 864 00 7 Jordan Kraków 00106 4 015 00 8 Siemacha ASP Kraków 02706 3 578 00 9 UKS SP 8 Chrzanów 00706 2 811 00 10 Sokół Mościce Tarnów 03806 2 765 00 11 BOSiR Brzesko 03106 2 543 00 12 Aquarius Myślenice 00506 1 844 00 13 Limanowa swim 03206 1 645 00 14 NKP Bielsko Biała 04811 1 330 00 Wszystkie 10 lat 1 Solne Miasto Wieliczka 03506 4 747 00 2 Siemacha ASP Kraków 02706 4 573 00 3 SMS Galicja Kraków 03606 4 403 00 4 Ósemka Oświęcim 00806 3 967 00

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/05_31_sucha/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Siemacha ASP Kraków 1 52 87 81 55 12 57 75 30 Szpar Antoni 04 Solne Miasto Wieliczka 1 55 31 76 55 59 59 72 31 Kacper Bąk 04 NKP Bielsko Biała 1 55 64 75 52 29 1 03 35 32 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 1 55 93 75 56 88 59 05 33 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 1 56 14 74 54 13 1 02 01 34 Mieszczak Tymoteusz 04 NKP Bielsko Biała 1 56 59 73 54 06 1 02 53 35 Obirek Mateusz 04 Jordan Kraków 1 58 28 70 57 08 1 01 20 36 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 1 59 08 69 54 92 1 04 16 37 Kołodziejczyk Eryk 04 Ósemka Oświęcim 2 01 57 65 58 92 1 02 65 38 Byrdziak Maksymilian 04 NKP Bielsko Biała 2 14 80 47 1 00 86 1 13 94 39 Strzelczyk Paweł 04 NKP Bielsko Biała 2 22 92 40 1 03 92 1 19 00 DYSKW Knapp Jakub 04 Korona Kraków G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu DYSKW Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start DYSKW Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach TOP Konkurencja 7 31 5 2015 10 36 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 43 06 299 2 Mędrysa Martyna 05 Karol Wadowice 46 10 243 3 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 47 00 230 4 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 47 02 229 5 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 48 73 206 6 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 51 45 175 7 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 51 51 174 8 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 51 84 171 9 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 51 93 170 10 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 52 29 167 11 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 52 46 165 12 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 52 81 162 13 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 52 93 161 14 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 53 81 153 15 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 54 19 150 16 Krauze Paulina 05 NKP Bielsko Biała 54 38 148 17 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 54 43 148 18 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 54 54 147 19 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 54 58 146 20 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 54 94 144 21 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 55 41 140 22 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 55 46 140 23 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 55 80 137 24 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 56 06 135 25 Rudkowska Wiktoria 05 Solne Miasto Wieliczka 56 38 133 26 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 56 50 132 27 Hamulewicz Liwia 05 Solne Miasto Wieliczka 57 02 128 28 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 57 05 128 29 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 57 52 125 30 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 58 45 119 31 Rozumek Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 58 84 117 32 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 59 08 115 33 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 59 39 114 34 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 1 00 45 108 35 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 1 00 54 107 36 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 1 01 56 102 37 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 1 01 70 101 38 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 03 29 94 39 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 1 03 55 93 40 Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim 1 03 83 91 41 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 1 08 88 73 TOP Konkurencja 8 31 5 2015 10 51 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 44 36 184 2 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 46 53 159 3 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 46 58 159 4 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 46 66 158 5 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 47 08 154 6 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 48 04 145 7 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 48 43 141 8 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 49 22 135 9 Żak Michał 05 Fala Niepołomice 51 12 120 10 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 51 38 118 11 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 53 61 104 12 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 54 06 101 13 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 54 59 98 14 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 56 26 90 15 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 56 28 90 16 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 56 70 88 17 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 57 23 85 18 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 57 43 84 19 Słaby Adrian 05 STP Nowy Sącz 58 18 81 20 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 58 63 79 21 Łukaszczyk Konrad 05 Ósemka Oświęcim 58 64 79 22 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 59 71 75 23 Możdżan Wojciech 05 Solne Miasto Wieliczka 59 80 75 24 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 59 97 74 25 Pauli Emil 05 SMS Galicja Kraków 1 00 73 71 26 Zięba Wojciech 05 Siemacha ASP Kraków 1 00 78 71 27 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 1 00 89 71 28 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 1 02 92 64 29 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 03 65 62 30 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 1 03 69 62 31 Staniszewski Kacper 05 Solne Miasto Wieliczka 1 04 97 58 32 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 1 06 02 55 33 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 1 06 29 55 34 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 1 11 66 43 DYSKW Bystroń Kacper 05 BOSiR Brzesko K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu TOP Konkurencja 9 31 5 2015 11 03 Dziewcząt 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 2 38 34 346 37 97 42 66 39 74 37 97 2 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 2 42 18 322 38 28 42 34 3 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 2 42 57 319 38 29 42 38 41 97 39 93 4 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 2 46 68 296 39 81 43 19 5 Grabowska Marta 04 SMS Galicja Kraków 2 47 46 292 39 65 42 03 6 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 2 47 84 290 38 81 42 84 7 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 2 48 35 287 38 06 43 89 8 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 2 49 86 280 38 48 42 90 9 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 2 51 18 273 38 22 44 69 10 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 2 53 44 263 39 20 45 86 47 38 41 00 11 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 2 53 98 260 38 04 44 38 12 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 2 58 02 243 40 16 44 88 47 96 45 02 13 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 2 58 37 242 39 44 44 87 47 81 46 25 14 Fajer Dominika 04 Ósemka Oświęcim 3 00 86 232 39 79 46 21 47 88 46 98 15 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 3 04 48 218 42 64 47 18 48 91 45 75 16 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 3 04 76 217 39 45 48 90 17 Wojtas Julia 04 STP Nowy Sącz 3 07 19 209 43 69 48 90 18 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 3 11 69 195 44 00 51 52 19 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 3 12 42 192 43 77 49 43 20 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 3 17 60 178 41 42 50 53 21 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 3 19 16 173 45 36 51 28 53 18 49 34 22 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 3 20 43 170 45 53 51 15 53 38 50 37 23 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 3 22 79 164 45 42 52 16 24 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 3 30 56 147 47 76 53 55 25 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 3 32 62 142 49 80 56 68 26 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 3 32 98 142 47 34 56 86 56 60 52 18 27 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 3 34 38 139 49 86 55 47 28 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 3 41 80 125 48 10 54 79 1 00 24 58 67 29 Sajdak Zuzanna 04 NKP Bielsko Biała 4 43 25 60 55 76 1 14 08 30 Wożniak Daria 04 NKP Bielsko Biała 4 56 13 52 1 00 52 1 16 23 DYSKW Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 10 31 5 2015 11 30 Chłopców 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 2 31 73 280 34 98 38 94 2 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 2 38 76 245 35 48 40 78 42 47 40 03 3 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 39 00 244 36 20 41 06 42 19 39 55 4 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 2 39 99 239 34 47 40 83 5 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 2 43 86 223 37 82 42 88 43 50 39 66 6 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2 43 90 222 37 53 42 25 7 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 2 44 20 221 37 12 42 95 8 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 2 44 98 218 39 06 44 26 9 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 2 46 74 211 38 09 42 76 10 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 2 47 16 210 37 82 44 01 11 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 2 47 42 209 38 51 44 37 44 04 40 50 12 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 2 47 85 207 39 49 43 73 13 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2 57 02 176 39 73 45 09 46 93 45 27 14 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 2 57 07 176 40 29 45 53 47 22 44 03 15 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 58 93 171 41 37 46 93 16 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 3 00 76 166 40 07 47 60 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 3 00 76 166 40 86 46 36 18 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 3 03 45 158 40 74 48 28 19 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 3 03 51 158 41 70 47 50 48 60 45 71 20 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 3 04 83 155 42 55 49 07 21 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 3 08 98 145 44 03 48 73 22 Ryszka Kacper 04 Ósemka Oświęcim 3 09 31 144 42 38 49 75 23 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 3 10 94 140 43 06 50 83 49 75 47 30 24 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 3 11 18 140 41 91 48 09 25 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 3 11 82 139 43 80 50 80 50 69 46 53 26 Cierpiał Wiktor 04 Ósemka Oświęcim 3 12 79 136 44 41 50 59 27 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 3 14 84 132 42 69 50 37 28 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 3 17 32 127 44 22 53 59 29 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 3 21 14 120 51 59 45 95 30 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 3 21 91 119 45 33 53 02 52 82 50 74 31 Mieszczak Tymoteusz 04 NKP Bielsko Biała 3 23 51 116 46 06 53 58 52 12 51 75 32 Stankiewicz Kacper 04 Ósemka Oświęcim 3 24 11 115 42 13 50 46 33 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 3 26 58 111 45 67 55 00 34 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 3 28 96 107 48 05 56 47 35 Gacoń Przemysław 04 Sokół Mościce Tarnów 3 35 98 97 49 71 57 74 36 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 3 40 90 91 49 40 57 67 37 Kołodziejczyk Eryk 04 Ósemka Oświęcim 3 46 29 84 48 84 59 53 1 01 09 56 83 38 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 3 48 53 82 53 28 59 18 39 Szefler Jakub 04 Sokół Mościce Tarnów 3 49 45 81 51 73 59 56 1 00 31 57 85 40 Byrdziak Maksymilian 04 NKP Bielsko Biała 4 30 55 49 54 15 1 10 53 41 Kacper Bąk 04 NKP Bielsko Biała 4 57 35 37 1 03 44 1 15 69 42 Strzelczyk Paweł 04 NKP Bielsko Biała 5 39 48 25 1 12 61 1 30 03 1 33 00 1 23 84 TOP Konkurencja 11 31 5 2015 12 01 Dziewcząt 4 x 50m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Czas Pkt 1 KORONA Korona Kraków 2 38 64 297 Poreda Martyna Żak Amelia 04 04 40 95 44 44 Żelazny Kinga Nita Wiktoria 04 04 38 87 34 38 2 Galicja 1 SMS Galicja Kraków 2 38 98 295 Basista Barbara Plucińska Klaudia 04 04 40 54 45 14 Piotrowicz Martyna Grabowska Marta 04 04 38 40 34 90 3 Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 2 41 82 280 Jeleń Katarzyna Błyskuń Amelia 04 04 41 73 45 31 Banaszkiewicz Oliwia Gałka Katarzyna 04 04 39 44 35 34 4 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2 55 47 219 Miernik Wiktoria Łagowska Oliwia 04 04 43 66 50 12 Fajer Dominika Kotyza Aleksandra 04 04 43 37 38 32 5 Galicja 2 SMS Galicja Kraków 3 09 60 174 Stanek Zuzanna Domiter Daria 04 04 50 29 49 56 Fortuna Karolina Larysz Wiktoria 04 04 48 88 40 87 6 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 3 17 07 155 Staśkiewicz Nikola Gawlik Maja 04 04 47 89 48 93 Nieciuńska Aleksandra Vasilendiuc Emilia 04 04 58 22 42 03 TOP Konkurencja 12 31 5 2015 12 10 Chłopców 4 x 50m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Czas Pkt 1 Solne Miasto Wieliczka 1 Solne Miasto Wieliczka 2 37 89 208 Kozak Arkadiusz Szpar Antoni 04 04 38 80 47 80 Roman Dawid Krystyński Aleksander 04 04 38 91 32 38 2 Galicja 1 SMS Galicja Kraków 2 39 94 200 Kłaput Maciej Bryg Bartosz 04 04 41 82 42 65 Ciapała Jarosław Stanek Kacper 04 04 40 35 35 12 3 Galicja 2 SMS Galicja Kraków 2 46 66 177 Zaczyński Filip Skimina Kacper 04 04 42 04 45 78 Dziedzic Mikołaj Luberda Wiktor 04 04 41 44 37 40 4 Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2 55 48 151 Mazur Kamil Marszałek Stanisław 04 04 43 08 49 62 Stankiewicz Kacper Piela Michał 04 04 44 34 38 44 5 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 3 13 09 114 Mazur Maksymilian Bajgrowicz Paweł 04 04 47 44 51 32 Staszowski Jakub Grelewicz Łukasz 04 04 52 18 42 15 DYSKW STP Nowy Sącz 1 STP Nowy Sącz O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Kulig Bartosz Tomaniewski Filip Sadowy Piotr Dyrek Mateusz TOP 2 Drużynowy Wielobój Dzieci 10 11 lat Blok II 31 5 2015 15 05 Konkurencja 13 31 5 2015 15 05 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 31 30 318 43 46 47 84 2 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 31 54 316 43 74 47 80 3 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 35 42 279 45 26 50 16 4 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 39 18 248 47 38 51 80 5 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 39 34 247 SC 1 46 93 52 41 6 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 1 39 34 247 SC 2 47 73 51 61 7 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 41 99 228 49 11 52 88 8 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 42 08 227 48 57 53 51 9 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 42 46 225 47 55 54 91 10 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 44 10 214 49 65 54 45 11 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 45 18 208 50 22 54 96 12 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 45 53 206 49 09 56 44 13 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 1 45 63 205 50 48 55 15 14 Mruk Julia 04 Limanowa swim 1 45 73 205 SC 1 49 48 56 25 15 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 45 73 205 SC 2 49 42 56 31 16 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 45 76 205 50 56 55 20 17 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 46 94 198 50 66 56 28 18 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 48 29 190 50 60 57 69 19 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 1 48 63 189 52 04 56 59 20 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 49 45 184 50 67 58 78 21 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 49 50 184 52 13 57 37 22 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 1 51 89 173 52 83 59 06 23 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 1 54 38 162 SC 1 55 96 58 42 24 Iwanicka Emilia 04 Ósemka Oświęcim 1 54 38 162 SC 2 53 53 1 00 85 25 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 55 53 157 55 09 1 00 44 26 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 1 55 70 156 54 67 1 01 03 27 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 1 56 38 153 54 89 1 01 49 28 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 56 82 152 55 79 1 01 03 29 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 1 57 97 147 56 85 1 01 12 30 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 59 23 143 57 16 1 02 07 31 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 2 02 32 132 32 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 2 04 32 126 59 44 1 04 88 DYSKW Sajdak Zuzanna 04 NKP Bielsko Biała K6 Nierównoczesne ruchy ramion DYSKW Wożniak Daria 04 NKP Bielsko Biała K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu K10 K11 K12 TOP Konkurencja 14 31 5 2015 15 23 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 29 10 243 42 11 46 99 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 34 57 203 43 89 50 68 3 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 37 40 186 46 18 51 22 4 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 37 45 185 47 58 49 87 5 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 1 39 14 176 46 80 52 34 6 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 41 05 166 47 48 53 57 7 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 1 43 53 154 49 28 54 25 8 Klimas Aleksander 04 BOSiR Brzesko 1 43 91 153 50 06 53 85 9 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 44 78 149 49 60 55 18 10 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 45 02 148 50 67 54 35 11 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 45 33 147 49 92 55 41 12 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 1 46 52 142 51 06 55 46 13 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 47 27 139 50 74 56 53 14 Szpar Antoni 04 Solne Miasto Wieliczka 1 48 42 134 50 44 57 98 15 Kacper Bąk 04 NKP Bielsko Biała 1 51 24 124 1 19 53 31 71 16 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 1 51 50 124 54 66 56 84 17 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 52 68 120 54 32 58 36 18 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 53 70 116 54 04 59 66 19 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 1 54 38 114 53 61 1 00 77 20 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 1 54 42 114 53 07 1 01 35 21 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 1 56 50 108 56 28 1 00 22 22 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 1 56 74 108 54 58 1 02 16 23 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 1 57 36 106 55 86 1 01 50 24 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 1 58 03 104 56 30 1 01 73 25 Mieszczak Tymoteusz 04 NKP Bielsko Biała 2 01 67 95 59 23 1 02 44 26 Kołodziejczyk Eryk 04 Ósemka Oświęcim 2 02 13 94 57 44 1 04 69 27 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 2 02 65 93 57 59 1 05 06 28 Gacoń Przemysław 04 Sokół Mościce Tarnów 2 05 08 87 58 17 1 06 91 29 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 2 06 05 85 1 00 06 1 05 99 30 Strzelczyk Paweł 04 NKP Bielsko Biała 2 09 26 79 1 01 00 1 08 26 31 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 2 10 30 77 1 01 68 1 08 62 32 Byrdziak Maksymilian 04 NKP Bielsko Biała 2 59 48 29 1 24 57 1 34 91 DYSKW Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie TOP Konkurencja 15 31 5 2015 15 41 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 39 57 273 2 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 41 84 231 3 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 41 95 229 4 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 43 06 212 5 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 44 54 192 6 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 44 63 190 7 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 45 21 183 8 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 46 09 173 9 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 46 27 171 10 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 46 87 164 11 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 46 95 164 12 Krauze Paulina 05 NKP Bielsko Biała 47 04 163 13 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 47 06 162 14 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 47 10 162 15 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 47 14 162 16 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 47 39 159 17 Rudkowska Wiktoria 05 Solne Miasto Wieliczka 47 42 159 18 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 48 34 150 19 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 48 36 150 20 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 48 40 149 SC 1 21 Hamulewicz Liwia 05 Solne Miasto Wieliczka 48 40 149 SC 2 22 Rozumek Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 48 71 146 23 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 48 98 144 24 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 49 36 141 25 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 49 42 140 26 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 50 78 129 27 Mędrysa Martyna 05 Karol Wadowice 51 39 125 28 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 51 51 124 29 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 51 54 123 30 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 53 69 109 31 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 54 22 106 32 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 54 72 103 33 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 54 94 102 34 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 55 07 101 35 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 56 06 96 36 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 59 04 82 37 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 59 83 79 38 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 1 00 13 78 39 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 00 67 76 40 Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim 1 01 04 74 41 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 1 01 55 72 TOP Konkurencja 16 31 5 2015 15 54 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 39 73 184 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 41 20 165 3 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 41 51 161 4 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 42 29 152 5 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 42 68 148 6 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 44 06 135 7 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 44 62 130 8 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 45 58 122 9 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 46 60 114 10 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 47 62 107 11 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 49 50 95 12 Słaby Adrian 05 STP Nowy Sącz 50 60 89 13 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 51 15 86 14 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 51 61 84 15 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 52 23 81 16 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 52 58 79 17 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 53 38 75 18 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 53 45 75 19 Łukaszczyk Konrad 05 Ósemka Oświęcim 53 66 74 SC 1 20 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 53 66 74 SC 2 21 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 53 86 73 22 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 54 66 70 23 Bystroń Kacper 05 BOSiR Brzesko 54 79 70 24 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 55 04 69 25 Staniszewski Kacper 05 Solne Miasto Wieliczka 55 19 68 26 Zięba Wojciech 05 Siemacha ASP Kraków 55 35 68 27 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 55 76 66 28 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 56 41 64 29 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 57 38 61 30 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 58 93 56 31 Możdżan Wojciech 05 Solne Miasto Wieliczka 59 18 55 32 Pauli Emil 05 SMS Galicja Kraków 1 01 06 50 33 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 1 01 99 48 34 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 05 34 41 DYSKW Dadej Jakub 05 Jordan Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 17 31 5 2015 16 07 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 10 84 373 34 53 36 31 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 11 79 358 34 88 36 91 3 Grabowska Marta 04 SMS Galicja Kraków 1 14 60 319 35 88 38 72 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 15 26 311 35 54 39 72 5 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 1 15 33 310 37 06 38 27 6 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 16 46 296 36 96 39 50 7 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 1 16 50 296 37 15 39 35 8 Mruk Julia 04 Limanowa swim 1 17 00 290 36 12 40 88 9 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 18 66 272 38 74 39 92 10 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 18 76 271 37 23 41 53 11 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 19 51 264 37 60 41 91 12 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 20 11 258 38 07 42 04 13 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 20 40 255 38 31 42 09 14 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 1 21 82 242 38 98 42 84 15 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 22 18 239 38 69 43 49 16 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 23 40 228 39 28 44 12 17 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 23 96 224 39 65 44 31 18 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 24 69 218 39 52 45 17 19 Fajer Dominika 04 Ósemka Oświęcim 1 26 42 205 40 16 46 26 20 Wojtas Julia 04 STP Nowy Sącz 1 27 12 200 42 51 44 61 21 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 1 27 13 200 41 61 45 52 22 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 29 77 183 40 95 48 82 23 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 1 30 69 177 42 65 48 04 24 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 32 06 170 43 86 48 20 25 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 32 52 167 44 79 47 73 26 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 33 03 164 42 66 50 37 27 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 1 33 22 163 44 41 48 81 28 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 33 37 163 43 81 49 56 29 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 33 67 161 44 86 48 81 30 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 37 02 145 42 54 54 48 31 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 38 76 137 45 11 53 65 32 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 39 79 133 47 36 52 43 33 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 39 86 133 46 86 53 00 34 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 1 40 58 130 49 30 51 28 35 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 1 41 81 125 48 81 53 00 36 Iegorushkova Polina 04 Korona Kraków 1 42 90 121 48 60 54 30 37 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 42 91 121 45 57 57 34 38 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 1 45 97 111 51 11 54 86 39 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 1 48 70 103 51 43 57 27 40 Iwanicka Emilia 04 Ósemka Oświęcim 2 00 56 75 55 48 1 05 08 41 Wożniak Daria 04 NKP Bielsko Biała 2 04 94 68 53 28 1 11 66 DYSKW Sajdak Zuzanna 04 NKP Bielsko Biała O5 Podciąganie się na linie torowej TOP Konkurencja 18 31 5 2015 16 28 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 10 22 262 33 81 36 41 2 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 12 60 237 34 92 37 68 3 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 12 81 235 35 34 37 47 4 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 13 06 232 35 68 37 38 5 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 13 89 224 35 90 37 99 6 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 15 16 213 36 06 39 10 7 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 16 31 204 37 38 38 93 8 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 16 42 203 37 29 39 13 9 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 16 82 200 37 70 39 12 10 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 17 24 196 37 28 39 96 11 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 1 18 62 186 37 91 40 71 12 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 1 19 45 180 37 43 42 02 13 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 20 28 175 38 38 41 90 14 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 1 22 12 163 40 38 41 74 15 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 22 81 159 39 13 43 68 16 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 1 22 88 159 40 11 42 77 17 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 1 23 08 158 40 06 43 02 18 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 24 02 153 40 45 43 57 19 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 24 08 152 41 06 43 02 20 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 1 25 40 145 41 40 44 00 21 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 25 76 143 41 92 43 84 22 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 26 40 140 41 31 45 09 23 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 1 26 70 139 41 92 44 78 24 Stankiewicz Kacper 04 Ósemka Oświęcim 1 26 82 138 41 76 45 06 25 Cierpiał Wiktor 04 Ósemka Oświęcim 1 27 13 137 40 10 47 03 26 Ryszka Kacper 04 Ósemka Oświęcim 1 27 89 133 41 32 46 57 27 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 1 28 66 130 42 72 45 94 28 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 1 29 06 128 43 39 45 67 29 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 1 29 12 128 41 71 47 41 30 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 29 94 124 43 66 46 28 31 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 1 30 60 122 43 85 46 75 32 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 1 30 84 121 42 84 48 00 33 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 30 93 120 42 50 48 43 34 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 1 31 64 117 44 62 47 02 35 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 1 31 95 116 43 86 48 09 36 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 1 33 03 112 43 28 49 75 37 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 1 33 58 110 44 04 49 54 38 Szpar Antoni 04 Solne Miasto Wieliczka 1 37 10 99 46 44 50 66 39 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 38 06 96 45 45 52 61 40 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 1 38 10 96 47 56 50 54 41 Mieszczak Tymoteusz 04 NKP Bielsko Biała 1 39 70 91 46 39 53 31 42 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 1 39 80 91 SC 1 48 08 51 72 43 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 1 39 80 91 SC 2 57 01 42 79 44 Szefler Jakub 04 Sokół Mościce Tarnów 1 40 06 90 46 23 53 83 45 Klimas Aleksander 04 BOSiR Brzesko 1 40 38 89 48 90 51 48 46 Gacoń Przemysław 04 Sokół Mościce Tarnów 1 40 66 88 47 59 53 07 47 Kołodziejczyk Eryk 04 Ósemka Oświęcim 1 41 24 87 46 91 54 33 48 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 41 61 86 48 64 52 97 49 Murzyn Mateusz 04 Korona Kraków 1 45 89 76 48 35 57 54 50 Obirek Mateusz 04 Jordan Kraków 1 54 50 60 50 14 1 04 36 51 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 1 55 07 59 53 43 1 01 64 52 Byrdziak Maksymilian 04 NKP Bielsko Biała 2 02 94 48 53 88 1 09 06 53 Kacper Bąk 04 NKP Bielsko Biała 2 11 74 39 1 06 53 1 05 21 54 Strzelczyk Paweł 04 NKP Bielsko Biała 2 20 33 32 1 01 37 1 18 96 TOP Konkurencja 19 31 5 2015 16 55 Dziewcząt 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/05_31_sucha/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Julia 05 STP Nowy Sącz 45 26 135 28 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 45 50 133 29 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 45 95 129 30 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 46 51 124 31 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 46 76 122 32 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 47 14 119 33 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 48 84 107 SC 1 34 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 48 84 107 SC 2 35 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 48 86 107 36 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 48 91 107 37 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 50 21 99 38 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 50 82 95 39 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 53 16 83 40 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 55 89 71 41 Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim 56 18 70 TOP Konkurencja 4 31 5 2015 9 43 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 34 20 209 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 34 34 206 3 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 36 26 175 4 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 36 39 173 5 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 36 55 171 6 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 37 07 164 7 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 38 12 151 8 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 38 99 141 9 Żak Michał 05 Fala Niepołomice 39 18 139 10 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 39 32 137 11 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 39 60 134 12 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 39 98 130 13 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 40 41 126 14 Słaby Adrian 05 STP Nowy Sącz 40 49 126 15 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 41 32 118 16 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 41 64 115 SC 1 17 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 41 64 115 SC 2 18 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 44 48 95 19 Staniszewski Kacper 05 Solne Miasto Wieliczka 45 02 91 20 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 45 06 91 21 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 45 23 90 22 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 46 20 84 23 Zięba Wojciech 05 Siemacha ASP Kraków 46 61 82 SC 1 24 Łukaszczyk Konrad 05 Ósemka Oświęcim 46 61 82 SC 2 25 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 46 78 81 26 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 47 12 79 27 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 47 56 77 Bystroń Kacper 05 BOSiR Brzesko 47 56 77 29 Możdżan Wojciech 05 Solne Miasto Wieliczka 48 41 73 30 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 50 04 66 31 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 50 41 65 32 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 50 89 63 33 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 53 16 55 34 Pauli Emil 05 SMS Galicja Kraków 53 56 54 35 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 53 60 54 36 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 57 32 44 TOP Konkurencja 5 31 5 2015 9 56 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 17 83 357 38 62 39 21 2 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 20 88 318 38 61 42 27 3 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 22 04 305 41 37 40 67 4 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 1 24 59 278 41 94 42 65 5 Grabowska Marta 04 SMS Galicja Kraków 1 24 86 275 42 73 42 13 6 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 27 42 252 43 50 43 92 7 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 29 05 238 43 94 45 11 8 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 1 29 20 237 43 54 45 66 9 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 1 29 36 236 44 67 44 69 10 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 30 35 228 11 Mruk Julia 04 Limanowa swim 1 30 39 228 44 37 46 02 12 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 33 18 208 46 79 46 39 13 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 34 88 197 46 38 48 50 14 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 36 02 190 46 39 49 63 15 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 37 38 182 16 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 37 43 182 17 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 1 38 11 178 47 26 50 85 18 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 39 40 171 46 79 52 61 19 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 39 42 171 20 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 41 38 161 49 56 51 82 21 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 41 60 160 48 67 52 93 22 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 41 98 158 48 63 53 35 23 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 1 43 56 151 51 19 52 37 24 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 43 59 151 52 47 51 12 25 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 45 56 143 49 75 55 81 26 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 46 14 140 50 12 56 02 27 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 1 52 32 118 53 57 58 75 28 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 52 98 116 54 73 58 25 29 Iegorushkova Polina 04 Korona Kraków 1 56 08 107 30 Sajdak Zuzanna 04 NKP Bielsko Biała 2 03 63 89 55 91 1 07 72 31 Iwanicka Emilia 04 Ósemka Oświęcim 2 07 52 81 32 Wożniak Daria 04 NKP Bielsko Biała 2 19 42 62 1 01 26 1 18 16 DYSKW Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie TOP Konkurencja 6 31 5 2015 10 13 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 20 29 226 39 36 40 93 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 20 44 225 39 31 41 13 3 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 20 64 223 39 76 40 88 4 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 24 30 195 41 84 42 46 5 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 1 24 84 191 41 46 43 38 6 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 25 10 190 41 96 43 14 7 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 25 68 186 41 46 44 22 8 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 1 25 96 184 41 96 44 00 9 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 28 46 169 43 14 45 32 10 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 1 29 92 161 44 85 45 07 11 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 1 30 91 156 45 32 45 59 12 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 31 24 154 44 40 46 84 13 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 1 31 35 153 45 51 45 84 14 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 1 31 41 153 44 73 46 68 15 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 1 33 76 142 48 06 45 70 16 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 34 02 141 46 57 47 45 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 34 02 141 48 00 46 02 18 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 34 08 140 46 00 48 08 19 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 34 11 140 46 83 47 28 20 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 1 36 90 128 49 10 47 80 21 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 37 25 127 49 30 47 95 22 Klimas Aleksander 04 BOSiR Brzesko 1 38 66 122 50 66 48 00 23 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 38 70 121 48 95 49 75 24 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 45 42 100 51 48 53 94 25 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 1 45 43 100 53 38 52 05 26 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 1 45 58 99 51 65 53 93 27 Murzyn Mateusz 04 Korona Kraków 1 45 94 98 51 80 54 14 28 Szefler Jakub 04 Sokół Mościce Tarnów 1 52 04 83 54 45 57 59 29 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 52 87 81 55 12 57 75 30 Szpar Antoni 04 Solne Miasto Wieliczka 1 55 31 76 55 59 59 72 31 Kacper Bąk 04 NKP Bielsko Biała 1 55 64 75 52 29 1 03 35 32 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 1 55 93 75 56 88 59 05 33 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 1 56 14 74 54 13 1 02 01 34 Mieszczak Tymoteusz 04 NKP Bielsko Biała 1 56 59 73 54 06 1 02 53 35 Obirek Mateusz 04 Jordan Kraków 1 58 28 70 57 08 1 01 20 36 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 1 59 08 69 54 92 1 04 16 37 Kołodziejczyk Eryk 04 Ósemka Oświęcim 2 01 57 65 58 92 1 02 65 38 Byrdziak Maksymilian 04 NKP Bielsko Biała 2 14 80 47 1 00 86 1 13 94 39 Strzelczyk Paweł 04 NKP Bielsko Biała 2 22 92 40 1 03 92 1 19 00 DYSKW Knapp Jakub 04 Korona Kraków G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu DYSKW Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start DYSKW Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach TOP Konkurencja 7 31 5 2015 10 36 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 43 06 299 2 Mędrysa Martyna 05 Karol Wadowice 46 10 243 3 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 47 00 230 4 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 47 02 229 5 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 48 73 206 6 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 51 45 175 7 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 51 51 174 8 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 51 84 171 9 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 51 93 170 10 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 52 29 167 11 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 52 46 165 12 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 52 81 162 13 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 52 93 161 14 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 53 81 153 15 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 54 19 150 16 Krauze Paulina 05 NKP Bielsko Biała 54 38 148 17 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 54 43 148 18 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 54 54 147 19 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 54 58 146 20 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 54 94 144 21 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 55 41 140 22 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 55 46 140 23 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 55 80 137 24 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 56 06 135 25 Rudkowska Wiktoria 05 Solne Miasto Wieliczka 56 38 133 26 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 56 50 132 27 Hamulewicz Liwia 05 Solne Miasto Wieliczka 57 02 128 28 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 57 05 128 29 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 57 52 125 30 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 58 45 119 31 Rozumek Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 58 84 117 32 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 59 08 115 33 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 59 39 114 34 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 1 00 45 108 35 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 1 00 54 107 36 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 1 01 56 102 37 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 1 01 70 101 38 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 03 29 94 39 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 1 03 55 93 40 Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim 1 03 83 91 41 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 1 08 88 73 TOP Konkurencja 8 31 5 2015 10 51 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 44 36 184 2 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 46 53 159 3 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 46 58 159 4 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 46 66 158 5 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 47 08 154 6 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 48 04 145 7 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 48 43 141 8 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 49 22 135 9 Żak Michał 05 Fala Niepołomice 51 12 120 10 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 51 38 118 11 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 53 61 104 12 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 54 06 101 13 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 54 59 98 14 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 56 26 90 15 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 56 28 90 16 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 56 70 88 17 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 57 23 85 18 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 57 43 84 19 Słaby Adrian 05 STP Nowy Sącz 58 18 81 20 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 58 63 79 21 Łukaszczyk Konrad 05 Ósemka Oświęcim 58 64 79 22 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 59 71 75 23 Możdżan Wojciech 05 Solne Miasto Wieliczka 59 80 75 24 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 59 97 74 25 Pauli Emil 05 SMS Galicja Kraków 1 00 73 71 26 Zięba Wojciech 05 Siemacha ASP Kraków 1 00 78 71 27 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 1 00 89 71 28 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 1 02 92 64 29 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 03 65 62 30 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 1 03 69 62 31 Staniszewski Kacper 05 Solne Miasto Wieliczka 1 04 97 58 32 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 1 06 02 55 33 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 1 06 29 55 34 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 1 11 66 43 DYSKW Bystroń Kacper 05 BOSiR Brzesko K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu TOP Konkurencja 9 31 5 2015 11 03 Dziewcząt 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 2 38 34 346 37 97 42 66 39 74 37 97 2 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 2 42 18 322 38 28 42 34 3 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 2 42 57 319 38 29 42 38 41 97 39 93 4 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 2 46 68 296 39 81 43 19 5 Grabowska Marta 04 SMS Galicja Kraków 2 47 46 292 39 65 42 03 6 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 2 47 84 290 38 81 42 84 7 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 2 48 35 287 38 06 43 89 8 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 2 49 86 280 38 48 42 90 9 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 2 51 18 273 38 22 44 69 10 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 2 53 44 263 39 20 45 86 47 38 41 00 11 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 2 53 98 260 38 04 44 38 12 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 2 58 02 243 40 16 44 88 47 96 45 02 13 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 2 58 37 242 39 44 44 87 47 81 46 25 14 Fajer Dominika 04 Ósemka Oświęcim 3 00 86 232 39 79 46 21 47 88 46 98 15 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 3 04 48 218 42 64 47 18 48 91 45 75 16 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 3 04 76 217 39 45 48 90 17 Wojtas Julia 04 STP Nowy Sącz 3 07 19 209 43 69 48 90 18 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 3 11 69 195 44 00 51 52 19 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 3 12 42 192 43 77 49 43 20 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 3 17 60 178 41 42 50 53 21 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 3 19 16 173 45 36 51 28 53 18 49 34 22 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 3 20 43 170 45 53 51 15 53 38 50 37 23 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 3 22 79 164 45 42 52 16 24 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 3 30 56 147 47 76 53 55 25 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 3 32 62 142 49 80 56 68 26 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 3 32 98 142 47 34 56 86 56 60 52 18 27 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 3 34 38 139 49 86 55 47 28 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 3 41 80 125 48 10 54 79 1 00 24 58 67 29 Sajdak Zuzanna 04 NKP Bielsko Biała 4 43 25 60 55 76 1 14 08 30 Wożniak Daria 04 NKP Bielsko Biała 4 56 13 52 1 00 52 1 16 23 DYSKW Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 10 31 5 2015 11 30 Chłopców 200m dowolny 11 lat Wyniki

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/05_31_sucha/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Oświęcim 56 06 96 36 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 59 04 82 37 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 59 83 79 38 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 1 00 13 78 39 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 00 67 76 40 Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim 1 01 04 74 41 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 1 01 55 72 TOP Konkurencja 16 31 5 2015 15 54 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 39 73 184 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 41 20 165 3 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 41 51 161 4 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 42 29 152 5 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 42 68 148 6 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 44 06 135 7 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 44 62 130 8 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 45 58 122 9 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 46 60 114 10 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 47 62 107 11 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 49 50 95 12 Słaby Adrian 05 STP Nowy Sącz 50 60 89 13 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 51 15 86 14 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 51 61 84 15 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 52 23 81 16 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 52 58 79 17 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 53 38 75 18 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 53 45 75 19 Łukaszczyk Konrad 05 Ósemka Oświęcim 53 66 74 SC 1 20 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 53 66 74 SC 2 21 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 53 86 73 22 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 54 66 70 23 Bystroń Kacper 05 BOSiR Brzesko 54 79 70 24 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 55 04 69 25 Staniszewski Kacper 05 Solne Miasto Wieliczka 55 19 68 26 Zięba Wojciech 05 Siemacha ASP Kraków 55 35 68 27 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 55 76 66 28 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 56 41 64 29 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 57 38 61 30 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 58 93 56 31 Możdżan Wojciech 05 Solne Miasto Wieliczka 59 18 55 32 Pauli Emil 05 SMS Galicja Kraków 1 01 06 50 33 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 1 01 99 48 34 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 05 34 41 DYSKW Dadej Jakub 05 Jordan Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 17 31 5 2015 16 07 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 10 84 373 34 53 36 31 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 11 79 358 34 88 36 91 3 Grabowska Marta 04 SMS Galicja Kraków 1 14 60 319 35 88 38 72 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 15 26 311 35 54 39 72 5 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 1 15 33 310 37 06 38 27 6 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 16 46 296 36 96 39 50 7 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 1 16 50 296 37 15 39 35 8 Mruk Julia 04 Limanowa swim 1 17 00 290 36 12 40 88 9 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 18 66 272 38 74 39 92 10 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 18 76 271 37 23 41 53 11 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 19 51 264 37 60 41 91 12 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 20 11 258 38 07 42 04 13 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 20 40 255 38 31 42 09 14 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 1 21 82 242 38 98 42 84 15 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 22 18 239 38 69 43 49 16 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 23 40 228 39 28 44 12 17 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 23 96 224 39 65 44 31 18 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 24 69 218 39 52 45 17 19 Fajer Dominika 04 Ósemka Oświęcim 1 26 42 205 40 16 46 26 20 Wojtas Julia 04 STP Nowy Sącz 1 27 12 200 42 51 44 61 21 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 1 27 13 200 41 61 45 52 22 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 29 77 183 40 95 48 82 23 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 1 30 69 177 42 65 48 04 24 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 32 06 170 43 86 48 20 25 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 32 52 167 44 79 47 73 26 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 33 03 164 42 66 50 37 27 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 1 33 22 163 44 41 48 81 28 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 33 37 163 43 81 49 56 29 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 33 67 161 44 86 48 81 30 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 37 02 145 42 54 54 48 31 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 38 76 137 45 11 53 65 32 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 39 79 133 47 36 52 43 33 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 39 86 133 46 86 53 00 34 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 1 40 58 130 49 30 51 28 35 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 1 41 81 125 48 81 53 00 36 Iegorushkova Polina 04 Korona Kraków 1 42 90 121 48 60 54 30 37 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 42 91 121 45 57 57 34 38 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 1 45 97 111 51 11 54 86 39 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 1 48 70 103 51 43 57 27 40 Iwanicka Emilia 04 Ósemka Oświęcim 2 00 56 75 55 48 1 05 08 41 Wożniak Daria 04 NKP Bielsko Biała 2 04 94 68 53 28 1 11 66 DYSKW Sajdak Zuzanna 04 NKP Bielsko Biała O5 Podciąganie się na linie torowej TOP Konkurencja 18 31 5 2015 16 28 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 10 22 262 33 81 36 41 2 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 12 60 237 34 92 37 68 3 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 12 81 235 35 34 37 47 4 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 13 06 232 35 68 37 38 5 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 13 89 224 35 90 37 99 6 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 15 16 213 36 06 39 10 7 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 16 31 204 37 38 38 93 8 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 16 42 203 37 29 39 13 9 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 16 82 200 37 70 39 12 10 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 17 24 196 37 28 39 96 11 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 1 18 62 186 37 91 40 71 12 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 1 19 45 180 37 43 42 02 13 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 20 28 175 38 38 41 90 14 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 1 22 12 163 40 38 41 74 15 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 22 81 159 39 13 43 68 16 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 1 22 88 159 40 11 42 77 17 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 1 23 08 158 40 06 43 02 18 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 24 02 153 40 45 43 57 19 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 24 08 152 41 06 43 02 20 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 1 25 40 145 41 40 44 00 21 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 25 76 143 41 92 43 84 22 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 26 40 140 41 31 45 09 23 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 1 26 70 139 41 92 44 78 24 Stankiewicz Kacper 04 Ósemka Oświęcim 1 26 82 138 41 76 45 06 25 Cierpiał Wiktor 04 Ósemka Oświęcim 1 27 13 137 40 10 47 03 26 Ryszka Kacper 04 Ósemka Oświęcim 1 27 89 133 41 32 46 57 27 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 1 28 66 130 42 72 45 94 28 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 1 29 06 128 43 39 45 67 29 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 1 29 12 128 41 71 47 41 30 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 29 94 124 43 66 46 28 31 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 1 30 60 122 43 85 46 75 32 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 1 30 84 121 42 84 48 00 33 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 30 93 120 42 50 48 43 34 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 1 31 64 117 44 62 47 02 35 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 1 31 95 116 43 86 48 09 36 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 1 33 03 112 43 28 49 75 37 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 1 33 58 110 44 04 49 54 38 Szpar Antoni 04 Solne Miasto Wieliczka 1 37 10 99 46 44 50 66 39 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 38 06 96 45 45 52 61 40 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 1 38 10 96 47 56 50 54 41 Mieszczak Tymoteusz 04 NKP Bielsko Biała 1 39 70 91 46 39 53 31 42 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 1 39 80 91 SC 1 48 08 51 72 43 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 1 39 80 91 SC 2 57 01 42 79 44 Szefler Jakub 04 Sokół Mościce Tarnów 1 40 06 90 46 23 53 83 45 Klimas Aleksander 04 BOSiR Brzesko 1 40 38 89 48 90 51 48 46 Gacoń Przemysław 04 Sokół Mościce Tarnów 1 40 66 88 47 59 53 07 47 Kołodziejczyk Eryk 04 Ósemka Oświęcim 1 41 24 87 46 91 54 33 48 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 41 61 86 48 64 52 97 49 Murzyn Mateusz 04 Korona Kraków 1 45 89 76 48 35 57 54 50 Obirek Mateusz 04 Jordan Kraków 1 54 50 60 50 14 1 04 36 51 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 1 55 07 59 53 43 1 01 64 52 Byrdziak Maksymilian 04 NKP Bielsko Biała 2 02 94 48 53 88 1 09 06 53 Kacper Bąk 04 NKP Bielsko Biała 2 11 74 39 1 06 53 1 05 21 54 Strzelczyk Paweł 04 NKP Bielsko Biała 2 20 33 32 1 01 37 1 18 96 TOP Konkurencja 19 31 5 2015 16 55 Dziewcząt 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 23 06 330 38 09 44 97 2 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 1 33 88 229 43 56 50 32 3 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 35 48 217 SC 1 44 23 51 25 4 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 1 35 48 217 SC 2 43 94 51 54 5 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 35 67 216 44 48 51 19 6 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 1 35 76 215 45 16 50 60 7 Mędrysa Martyna 05 Karol Wadowice 1 37 00 207 46 63 50 37 8 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 1 37 07 207 46 26 50 81 9 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 37 08 207 44 49 52 59 10 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 1 39 94 189 46 97 52 97 11 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 1 41 84 179 48 19 53 65 12 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 41 97 178 49 12 52 85 13 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 42 06 178 49 26 52 80 14 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 42 30 177 49 70 52 60 15 Krauze Paulina 05 NKP Bielsko Biała 1 42 42 176 46 97 55 45 16 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1 42 45 176 47 86 54 59 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 1 42 45 176 48 39 54 06 18 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 1 43 16 172 48 09 55 07 19 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 1 43 34 171 SC 1 49 21 54 13 20 Hamulewicz Liwia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 43 34 171 SC 2 47 42 55 92 21 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 1 43 95 168 48 32 55 63 22 Rozumek Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 46 06 158 49 04 57 02 23 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 1 46 13 158 48 41 57 72 24 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 47 78 151 49 88 57 90 25 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 1 47 86 151 49 83 58 03 26 Rudkowska Wiktoria 05 Solne Miasto Wieliczka 1 49 04 146 49 64 59 40 27 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 49 52 144 52 59 56 93 28 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 1 53 48 129 55 60 57 88 29 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 1 53 95 128 52 74 1 01 21 30 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 1 54 96 124 SC 1 55 35 59 61 31 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 1 54 96 124 SC 2 53 54 1 01 42 32 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 2 01 21 106 1 00 12 1 01 09 33 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 2 02 44 103 57 75 1 04 69 34 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 2 05 64 95 59 20 1 06 44 35 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 2 07 63 91 59 82 1 07 81 36 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 2 08 45 89 59 64 1 08 81 37 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 2 09 21 87 1 01 21 1 08 00 38 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 2 09 48 87 1 02 13 1 07 35 39 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 2 11 86 82 1 05 56 1 06 30 40 Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim 2 16 41 74 1 08 48 1 07 93 41 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 2 16 69 74 1 04 53 1 12 16 TOP Konkurencja 20 31 5 2015 17 17 Chłopców 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2014 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 1 28 86 185 41 25 47 61 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 29 13 184 42 54 46 59 3 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 1 31 94 167 43 38 48 56 4 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 1 33 07 161 43 20 49 87 5 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1 35 46 149 44 78 50 68 6 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 1 35 51 149 43 98 51 53 7 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 1 36 04 147 48 07 47 97 8 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 1 39 79 131 48 64 51 15 9 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 1 39 95 130 48 32 51 63 10 Żak Michał 05 Fala Niepołomice 1 40 50 128 47 68 52 82 11 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 1 41 34 125 49 35 51 99 12 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 1 41 44 124 47 94 53 50 13 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 1 43 74 116 45 56 58 18 14 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 46 36 108 49 13 57 23 15 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 1 47 67 104 49 70 57 97 16 Słaby Adrian 05 STP Nowy Sącz 1 50 94 95 52 76 58 18 17 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 1 51 96 92 51 34 1 00 62 18 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 1 53 91 88 52 16 1 01 75 19 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 1 56 76 81 55 47 1 01 29 20 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 1 57 20 81 56 67 1 00 53 21 Bystroń Kacper 05 BOSiR Brzesko 1 57 81 79 56 47 1 01 34 22 Staniszewski Kacper 05 Solne Miasto Wieliczka 2 02 16 71 53 70 1 08 46 23 Zięba Wojciech 05 Siemacha ASP Kraków 2 02 98 70 58 97 1 04 01 24 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 2 03 50 69 58 85 1 04 65 25 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 2 03 73 68 58 14 1 05 59 26 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 2 04 73 67 59 26 1 05 47 27 Łukaszczyk Konrad 05 Ósemka Oświęcim 2 05 15 66 57 88 1 07 27 28 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 2 07 26 63 59 45 1 07 81 29 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 2 08 90 60 1 02 74 1

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/05_31_sucha/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Drużynowy Wielobój Dzieci 10-11 lat - SPLASH Meet Manager 11
    zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki zmienny sztafeta zmienny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Medaliści wg klubu Progresja zawodników podsumowanie Statystyka medalowa Multimedaliści Klasyfikacja Klubowa Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników szczegóły Plik wyników Lenex 1 Drużynowy Wielobój Dzieci 10 11 lat Blok I 31 5 2015 9 05 1 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 9 05 11 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 9 17 11 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 9 30 10 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 9 43 10 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 100m grzbietowy Serie na czas 9 56 11 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 100m grzbietowy Serie na czas 10 13 11 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 10 36 10 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 50m klasyczny Serie na czas 10 51 10 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 200m dowolny Serie na czas 11 03 11 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 200m dowolny Serie na czas 11 30 11 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 4 x 50m zmienny Serie na czas 12 01 11 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 4 x 50m zmienny Serie na czas 12 10 11 lat Lista startowa Wyniki 2 Drużynowy Wielobój Dzieci 10 11 lat Blok

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/05_31_sucha/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 77 77 70 Kruczek Hubert 4 Jordan Kraków 35 31 66 71 Bajgrowicz Paweł 4 Jordan Kraków 61 61 72 Mazur Maksymilian 4 Jordan Kraków 60 60 73 Kościuk Paweł 4 Ósemka Oświęcim 49 49 74 Burek Krzysztof 4 Jordan Kraków 17 27 44 75 Tokarz Dawid 4 Jordan Kraków 43 43 Początek strony klasyfikacja dziewcząt rocznik 2003 M NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 200 400 DOW SUMA PUNKTÓW 1 Dach Wiktoria 3 Siemacha ASP Kraków 369 334 347 306 357 369 2 082 2 Gwiazdowska Wiktoria 3 Siemacha ASP Kraków 357 290 271 264 328 331 1 841 3 Skorupa Weronika 3 Siemacha ASP Kraków 339 311 289 279 323 1 541 4 Chabałowska Ewa 3 SMS Galicja Kraków 294 321 293 316 300 1 524 5 Tasak Aleksandra 3 SMS Galicja Kraków 304 233 251 304 236 1 328 6 Klimczyk Emilia 3 SMS Galicja Kraków 353 249 324 383 1 309 7 Kozdęba Karolina 3 SMS Galicja Kraków 320 234 328 330 1 212 8 Niepogodzińska Izabela 3 Siemacha ASP Kraków 202 286 185 252 223 1 148 9 Leszczyńska Aleksandra 3 Ósemka Oświęcim 244 306 288 278 1 116 10 Oczkowska Daria 3 SMS Galicja Kraków 265 303 274 250 1 092 11 Jodłowska Zuzanna 3 SMS Galicja Kraków 363 324 330 1 017 12 Szczepka Oliwia 3 SMS Galicja Kraków 256 161 243 266 926 13 Szkurat Martyna 3 Korona Kraków 302 270 350 922 14 Jarosz Agnieszka 3 Ósemka Oświęcim 373 311 217 901 15 Radoń Gabriela 3 SMS Galicja Kraków 202 206 116 191 138 853 16 Zielińska Marta 3 Solne Miasto Wieliczka 252 293 307 852 17 Iwańska Barbara 3 Korona Kraków 281 191 122 251 845 18 Jarosz Natalia 3 Jordan Kraków 320 264 255 839 19 Mokrzycka Natalia 3 Korona Kraków 233 145 218 235 831 20 Biela Inga 3 Aquarius Myślenice 275 315 236 826 21 Świerta Emilia 3 Korona Kraków 151 215 93 141 182 782 22 Madej Maja 3 BOSiR Brzesko 249 233 289 771 23 Łaba Amelia 3 Korona Kraków 236 267 267 770 24 Tarnowska Martyna 3 Jordan Kraków 275 244 224 743 25 Kumor Aleksandra 3 Ósemka Oświęcim 253 242 232 727 26 Sadlik Martyna 3 Ósemka Oświęcim 293 226 202 721 27 Ptaszyńska Weronika 3 Ósemka Oświęcim 217 255 244 716 28 Zwoleń Julia 3 BOSiR Brzesko 128 233 148 118 627 29 Pawłowska Weronika 3 BOSiR Brzesko 179 229 209 617 30 Słobodziańska Oliwia 3 UKS SP 8 Chrzanów 347 269 616 31 Wąsik Julia 3 Ósemka Oświęcim 165 228 205 598 32 Dyrda Aleksandra 3 Jordan Kraków 200 208 128 536 33 Ryczkowska Kinga 3 Jordan Kraków 172 199 163 534 34 Skrzypiec Klaudia 3 Jordan Kraków 206 127 188 521 35 Sus Helena 3 STP Nowy Sącz 208 200 107 515 36 Fik Emilia 3 Ósemka Oświęcim 139 194 179 512 37 Malik Alena 3 Jordan Kraków 128 224 154 506 38 Sobota Adriana 3 Galicja Kraków 166 216 117 499 39 Wójtowicz Anna 3 Jordan Kraków 155 145 167 467 40 Pietrzyk Maja 3 Jordan Kraków 175 167 121 463 41 Lisik Aleksandra 3 Jordan Kraków 206 252 458 42 Sobota Adrianna 3 SMS Galicja Kraków 174 235 409 43 Kordyl Julia 3 Jordan Kraków 226 174 400 44 Pilawska Katarzyna 3 Limanowa Swim 126 231 357 45 Płonka Aleksandra 3 Ósemka Oświęcim 158 179 337 46 Gawron Wiktoria 3 Limanowa Swim 150 148 298 47 Czuba Natalia 3 BOSiR Brzesko 93 142 235 48 Olejarz Martyna 3 Ósemka Oświęcim 231 231 49 Twaróg Anna 3 Limanowa Swim 92 86 178 50 Kaszowska Paulina 3 Jordan Kraków 146 146 51 Uroda Julia 3 Ósemka Oświęcim 132 132 Początek strony klasyfikacja chłopców rocznik 2002 M NAZWISKO I IMIĘ RU KLUB DOW GRZB KLAS MOT ZM 200 400 DOW SUMA PUNKTÓW 1 Bochenek Nikodem 3 Solne Miasto Wieliczka 279 259 185 232 314 1 269 2 Przystał Adam 3 Solne Miasto Wieliczka 227 263 282 201 267 1 240 3 Piechota Edgar 3 Aquarius Myślenice 243 260 156 255 273 1 187 4 Sowa Łukasz 3 SMS Galicja Kraków 236 205 248 241 227 1 157 5 Lewicki Filip 3 SMS Galicja Kraków 257 289 270 321 1 137 6 Wanat Grzegorz 3 SMS Galicja Kraków 210 268 156 250 245 1 129 7 Płonka Jakub 3 SMS Galicja Kraków 167 202 211 152 176 195 1 103 8 Grzenkowicz Paweł 3 SMS Galicja Kraków 199 238 189 228 207 1 061 9 Wleciał Damian 3 Solne Miasto Wieliczka 216 285 231 304 1 036 10 Skrzypek Filip 3 SMS Galicja Kraków 190 214 156 223 243 1 026 11 Koryciński Kamil 3 Siemacha ASP Kraków 153 170 148 124 188 225 1 008 12 Barczyk Jan 3 Omega Olkusz 275 209 210 278 972 13 Bartłomowicz Tomasz 3 SMS Galicja Kraków 174 148 238 197 158 915 14 Dybowski Jan 3 SMS Galicja Kraków 214 241 236 220 911 15 Żukowski Kamil 3 SMS Galicja Kraków 282 160 176 281 899 16 Wyrobek Robert 3 Jedność 32 Przyszowice 279 286 331 896 17 Sikora Kacper 3 SMS Galicja Kraków 222 199 210 263 894 18 Jamróz Michał 3 Solne Miasto Wieliczka 211 183 190 254 838 19 Fortuna Filip 3 SMS Galicja Kraków 214 185 206 227 832 20 Cora Konrad 3 UKS SP 8 Chrzanów 181 213 197 187 778 21 Szczurek Kacper 3 UKS SP 8 Chrzanów 283 248 244 775 22 Szydłowski Erwin 3 Pływak Bochnia 210 252 101 179 742 23 Styrna Jakub 3 Siemacha ASP Kraków 142 129 178 139 135 723 24 Łęczycki Marcin 3 STP Nowy Sącz 242 221 246 709 25 Płoskonka Jakub 3 SMS Galicja Kraków 158 173 177 200 708 26 Miodoński Mateusz 3 Ósemka Oświęcim 196 208 135 158 697 27 Wójcik Szymon 3 STP Nowy Sącz 228 201 235 664 28 Belski Krzysztof 3 STP Nowy Sącz 218 196 239 653 29 Łęczycki

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/05_16_wadowice/sobota2015.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive