archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  • 210 18 Fortuna Karolina 04 Galicja Kraków 43 82 201 19 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 43 88 200 20 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 44 19 196 21 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 44 39 193 22 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 44 48 192 23 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 44 76 188 24 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 45 35 181 25 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 45 43 180 26 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 45 44 180 27 Stanuch Natalia 04 UKS SP 8 Chrzanów 45 45 180 28 Panek Nikola 04 Korona Kraków 45 48 179 29 Larysz Wiktoria 04 Galicja Kraków 45 65 177 30 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 45 67 177 31 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 45 68 177 32 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 45 71 177 33 Jakubowska Maja 04 Galicja Kraków 45 90 174 34 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 45 92 174 35 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 46 01 173 36 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 46 11 172 37 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 46 84 164 38 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 47 07 162 39 Domiter Daria 04 Galicja Kraków 47 31 159 40 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 47 45 158 41 Stanek Zuzanna 04 Galicja Kraków 47 78 155 42 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 48 28 150 43 Matyja Emilia 04 Ósemka Oświęcim 48 90 144 44 Zachacka Katarzyna 04 Galicja Kraków 49 15 142 45 Sobota Angelina 04 Galicja Kraków 52 47 117 46 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 54 72 103 DYSKW Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach TOP Konkurencja 4 11 10 2015 10 35 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 35 13 253 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 36 66 222 3 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 36 79 220 4 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 37 78 203 5 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 38 22 196 6 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 38 83 187 7 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 39 31 180 8 Stanek Kacper 04 Galicja Kraków 39 42 179 9 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 39 78 174 10 Zaczyński Filip 04 Galicja Kraków 39 87 173 11 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 40 35 166 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 40 35 166 13 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 40 69 162 14 Bryg Bartosz 04 Galicja Kraków 40 73 162 15 Ciapała Jarosław 04 Galicja Kraków 40 84 161 16 Dziedzic Bartosz 04 Galicja Kraków 40 97 159 17 Kłaput Maciej 04 Galicja Kraków 41 46 153 Luberda Wiktor 04 Galicja Kraków 41 46 153 19 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 41 57 152 SC 1 20 Jankowiak Cyprian 04 Galicja Kraków 41 57 152 SC 2 21 Szpak Marcel 04 Galicja Kraków 42 12 146 22 Skimina Kacper 04 Galicja Kraków 42 54 142 23 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 42 59 142 24 Trębacz Antoni 04 UKS SP 8 Chrzanów 43 00 137 25 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 43 25 135 26 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 43 71 131 27 Białek Wiktor 04 Galicja Kraków 44 31 126 28 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 44 37 125 29 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 45 26 118 30 Dziedzic Mikołaj 04 Galicja Kraków 46 15 111 31 Surma Szymon 04 Galicja Kraków 46 25 110 32 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 46 87 106 33 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 47 10 104 34 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 47 81 100 35 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 48 00 99 36 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 48 60 95 37 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 48 98 93 38 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 50 11 87 39 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 51 03 82 40 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 51 66 79 41 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 52 08 77 42 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 53 46 71 43 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 53 75 70 44 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 55 25 65 45 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 57 52 57 46 Kościuk Paweł 04 Ósemka Oświęcim 58 29 55 DYSKW Generowicz Marek 04 Galicja Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 10 39 DYSKW Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 10 51 TOP Konkurencja 5 11 10 2015 10 48 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozdęba Karolina 03 Galicja Kraków 1 14 51 402 36 83 37 68 2 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1 15 96 380 37 42 38 54 3 Chabałowska Ewa 03 Galicja Kraków 1 16 10 378 37 34 38 76 4 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 17 51 357 37 74 39 77 5 Jodłowska Zuzanna 03 Galicja Kraków 1 17 79 354 37 98 39 81 6 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 17 85 353 37 62 40 23 7 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 19 36 333 38 43 40 93 8 Klimczyk Emilia 03 Galicja Kraków 1 19 88 326 38 57 41 31 9 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 20 01 325 38 97 41 04 10 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 1 20 15 323 11 Tasak Aleksandra 03 Galicja Kraków 1 21 48 308 40 04 41 44 12 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 1 24 29 278 41 19 43 10 13 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 1 25 90 262 43 29 42 61 14 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 1 25 94 262 41 32 44 62 15 Oczkowska Daria 03 Galicja Kraków 1 26 68 255 42 28 44 40 16 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 1 26 81 254 17 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 27 06 252 42 38 44 68 18 Sobota Adriana 03 Galicja Kraków 1 28 50 240 43 80 44 70 19 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 28 83 237 42 30 46 53 20 Szczepka Oliwia 03 Galicja Kraków 1 29 02 236 44 14 44 88 21 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 1 32 32 211 45 09 47 23 22 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 32 65 209 45 24 47 41 23 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 1 32 84 208 46 00 46 84 24 Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 1 34 73 196 46 11 48 62 25 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 1 34 89 195 46 04 48 85 26 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 35 19 193 46 23 48 96 27 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 1 35 35 192 SC 1 46 04 49 31 28 Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 35 35 192 SC 2 47 22 48 13 29 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 1 37 49 179 48 82 48 67 30 Fik Emilia 03 Ósemka Oświęcim 1 38 84 172 47 56 51 28 31 Twaróg Anna 03 Limanowa swim 1 39 86 167 32 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 1 40 48 164 49 20 51 28 33 Uroda Julia 03 Ósemka Oświęcim 1 42 33 155 48 91 53 42 34 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 42 91 152 50 51 52 40 DYSKW Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 10 58 TOP Konkurencja 6 11 10 2015 11 04 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Żukowski Kamil 03 Galicja Kraków 1 14 31 285 36 26 38 05 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 15 44 273 36 86 38 58 3 Wanat Grzegorz 03 Galicja Kraków 1 15 69 270 36 74 38 95 4 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 16 80 258 37 27 39 53 5 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 16 89 257 38 36 38 53 6 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 17 36 253 37 47 39 89 7 Dybowski Jan 03 Galicja Kraków 1 19 46 233 39 25 40 21 8 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 71 231 38 76 40 95 9 Sowa Łukasz 03 Galicja Kraków 1 19 90 229 39 21 40 69 10 Sikora Kacper 03 Galicja Kraków 1 20 13 227 38 81 41 32 11 Basa Szymon 03 Galicja Kraków 1 20 68 223 39 95 40 73 12 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 20 98 220 40 69 40 29 13 Haberka Mikołaj 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 21 55 216 40 33 41 22 14 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 21 62 215 38 01 43 61 15 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 22 56 208 40 65 41 91 16 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 22 62 207 SC 1 42 09 40 53 17 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 22 62 207 SC 2 40 40 42 22 18 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 1 23 03 204 40 22 42 81 19 Skrzypek Filip 03 Galicja Kraków 1 23 31 202 41 40 41 91 20 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 23 93 198 41 50 42 43 21 Fortuna Filip 03 Galicja Kraków 1 23 96 198 41 79 42 17 22 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 1 24 04 197 40 87 43 17 23 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 24 35 195 41 15 43 20 24 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1 24 47 194 41 37 43 10 25 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 24 91 191 42 88 42 03 26 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 25 56 187 41 84 43 72 27 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 25 95 184 41 53 44 42 28 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 1 26 36 181 41 50 44 86 29 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 26 48 181 40 62 45 86 30 Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 27 07 177 41 82 45 25 31 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 28 74 167 32 Płoskonka Jakub 03 Galicja Kraków 1 29 94 161 44 58 45 36 33 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 1 30 05 160 43 76 46 29 34 Bartłomowicz Tomasz 03 Galicja Kraków 1 31 40 153 45 62 45 78 35 Mikos Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 34 38 139 45 72 48 66 36 Walenciak Ignacy 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 34 52 138 46 81 47 71 37 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 1 34 77 137 45 12 49 65 DYSKW Lewicki Filip 03 Galicja Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 18 TOP Konkurencja 7 11 10 2015 11 20 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 41 57 332 2 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 42 16 318 3 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 42 17 318 4 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 43 29 294 5 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 44 44 272 6 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 44 54 270 7 Grabowska Marta 04 Galicja Kraków 45 13 259 8 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 45 47 254 9 Basista Barbara 04 Galicja Kraków 45 76 249 10 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 45 88 247 11 Panek Nikola 04 Korona Kraków 46 25 241 12 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 46 30 240 13 Piotrowicz Martyna 04 Galicja Kraków 46 51 237 14 Plucińska Klaudia 04 Galicja Kraków 46 56 236 15 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 47 01 229 16 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 47 47 223 17 Domiter Daria 04 Galicja Kraków 47 92 217 18 Mruk Julia 04 Limanowa swim 48 04 215 19 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 48 05 215 20 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 48 11 214 21 Larysz Wiktoria 04 Galicja Kraków 48 25 212 22 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 48 48 209 23 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 48 83 205 24 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 48 93 203 SC 1 25 Zachacka Katarzyna 04 Galicja Kraków 48 93 203 SC 2 26 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 49 88 192 27 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 49 90 192 28 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 49 91 192 29 Jakubowska Maja 04 Galicja Kraków 50 39 186 30 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 51 00 180 31 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 51 44 175 32 Kotyza Aleksanda 04 Ósemka Oświęcim 51 72 172 33 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 51 85 171 34 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 52 32 166 35 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 52 95 160 36 Matyja Emilia 04 Ósemka Oświęcim 53 28 157 37 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 53 40 156 38 Fortuna Karolina 04 Galicja Kraków 54 10 150 39 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 54 14 150 40 Stanuch Natalia 04 UKS SP 8 Chrzanów 54 44 148 41 Stanek Zuzanna 04 Galicja Kraków 54 47 147 42 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 55 02 143 43 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 55 43 140 44 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 56 69 131 45 Sobota Angelina 04 Galicja Kraków 57 62 124 DYSKW Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie DYSKW Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 27 TOP Konkurencja 8 11 10 2015 11 35 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bryg Bartosz 04 Galicja Kraków 40 70 238 2 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 42 46 210 3 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 42 68 207 4 Zaczyński Filip 04 Galicja Kraków 43 86 190 5 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 44 64 180 6 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 44 93 177 7 Skimina Kacper 04 Galicja Kraków 45 30 173 8 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 46 78 157 9 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 47 09 154 10 Dziedzic Bartosz 04 Galicja Kraków 47 15 153 11 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 47 27 152 12 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 47 48 150 SC 1 13 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 47 48 150 SC 2 14 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 47 59 149 15 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 47 60 149 16 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 47 75 147 17 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 47 87 146 18 Stanek Kacper 04 Galicja Kraków 47 99 145 19 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 48 07 144 20 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 49 78 130 21 Kłaput Maciej 04 Galicja Kraków 49 84 130 22 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 50 18 127 23 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 50 76 123 24 Białek Wiktor 04 Galicja Kraków 51 03 121 25 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 51 69 116 26 Szpak Marcel 04 Galicja Kraków 51 92 115 27 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 52 18 113 28 Luberda Wiktor 04 Galicja Kraków 52 61 110 29 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 52 96 108 30 Trębacz Antoni 04 UKS SP 8 Chrzanów 52 98 108 31 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 53 32 106 32 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 54 37 100 33 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 54 88 97 34 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 55 12 96 35 Generowicz Marek 04 Galicja Kraków 55 24 95 36 Surma Szymon 04 Galicja Kraków 55 65 93 37 Jankowiak Cyprian 04 Galicja Kraków 56 14 90 38 Kościuk Paweł 04 Ósemka Oświęcim 56 68 88 39 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 57 44 84 SC 1 40 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 57 44 84 SC 2 41 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 58 83 79 42 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 59 90 74 43 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 04 44 60 DYSKW Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 42 DYSKW Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 37 DYSKW Ciapała Jarosław 04 Galicja Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 38 DYSKW Dziedzic Mikołaj 04 Galicja Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 43 DYSKW Knapp Jakub 04 Korona Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 11 36 TOP Konkurencja 9 11 10 2015 11 49 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1 25 22 391 40 66 44 56 2 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 25 86 383 41 23 44 63 3 Jodłowska Zuzanna 03 Galicja Kraków 1 28 70 347 41 86 46 84 4 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 1 29 22 341 43 12 46 10 5 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 29 30 340 42 92 46 38 6 Klimczyk Emilia 03 Galicja Kraków 1 29 81 334 42 60 47 21 7 Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 1 30 32 329 42 10 48 22 8 Sobota Adriana 03 Galicja Kraków 1 30 82 323 43 40 47 42 9 Chabałowska Ewa 03 Galicja Kraków 1 30 91 322 48 32 42 59 10 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 31 39 317 42 49 48 90 11 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 1 32 55 305 44 26 48 29 12 Oczkowska Daria 03 Galicja Kraków 1 33 59 295 44 57 49 02 13 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 34 23 289 44 36 49 87 14 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 1 34 50 287 45 42 49 08 15 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 1 34 61 286 44 66 49 95 16 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 34 96 283 45 18 49 78 17 Tasak Aleksandra 03 Galicja Kraków 1 35 37 279 45 52 49 85 18 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 35 84 275 44 88 50 96 19 Kozdęba Karolina 03 Galicja Kraków 1 36 05 273 45 98 50 07 20 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 1 36 18 272 45 73 50 45 21 Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 36 51 269 45 66 50 85 22 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 1 37 64 260 SC 1 47 30 50 34 23 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 1 37 64 260 SC 2 46 07 51 57 24 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 37 99 257 46 01 51 98 25 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 1 38 61 252 47 87 50 74 26 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 40 77 236 48 59 52 18 27 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 1 41 64 230 48 49 53 15 28 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 42 14 227 48 66 53 48 29 Fik Emilia 03 Ósemka Oświęcim 1 45 24 208 49 55 55 69 30 Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim 1 46 17 202 51 30 54 87 31 Szczepka Oliwia 03 Galicja Kraków 1 46 50 200 51 64 54 86 32 Twaróg Anna 03 Limanowa swim 1 46 60 200 50 90 55 70 33 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 1 47 67 194 51 12 56 55 34 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 1 50 26 180 52 45 57 81 35 Uroda Julia 03 Ósemka Oświęcim 1 55 20 158 53 83 1 01 37 TOP Konkurencja 10 11 10 2015 12 05 Chłopców 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Dybowski Jan 03 Galicja Kraków 1 21 43 318 39 02 42 41 2 Lewicki Filip 03 Galicja Kraków 1 21 98 312 39 10 42 88 3 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 24 97 280 40 78 44 19 4 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 27 86 253 41 84 46 02 5 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1 30 87 229 44 03 46 84 6 Sowa Łukasz 03 Galicja Kraków 1 30 93 228 42 97 47 96 7 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 31 67 223 43 00 48 67 8 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 32 36 218 45 33 47 03 9 Bartłomowicz Tomasz 03 Galicja Kraków 1 32 60 216 44 72 47 88 10 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 33 36 211 44 42 48 94 11 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 33 58 209 44 49 49 09 12 Sikora Kacper 03 Galicja Kraków 1 33 71 208 44 48 49 23 13 Basa Szymon 03 Galicja Kraków 1 34 47 203 44 67 49 80 14 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 34 85 201 45 57 49 28 15 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 35 01 200 45 93 49 08 16 Płoskonka Jakub 03 Galicja Kraków 1 36 62 190 45 77 50 85 17 Skrzypek Filip 03 Galicja Kraków 1 37 07 188 46 39 50 68 18 Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 37 24 187 46 80 50 44 19 Mikos Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 38 81 178 45 47 53 34 20 Haberka Mikołaj 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 38 94 177 47 38 51 56 21 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 39 79 173 46 52 53 27 22 Żukowski Kamil 03 Galicja Kraków 1 40 10 171 47 19 52 91 23 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 1 40 52 169 47 50 53 02 24 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 40 71 168 50 44 50 27 25 Fortuna Filip 03 Galicja Kraków 1 40 78 168 48 10 52 68 26 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 40 93 167 46 93 54 00 27 Wanat Grzegorz 03 Galicja Kraków 1 42 08 161 48 82 53 26 28 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 1 42 84 158 49 52 53 32 29 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 43 47 155 49 74 53 73 30 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 43 63 154 48 34 55 29 31 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 1 43 68 154 50 27 53 41 32 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 45 37 146 55 96 49 41 33 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 1 48 33 135 50 41 57 92 34 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 51 42 124 54 32 57 10 35 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 1 53 21 118 53 32 59 89 36 Walenciak Ignacy 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 53 99 116 53 18 1 00 81 DYSKW Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 03 DYSKW Barczyk Jan 03 Omega Olkusz K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 04 TOP 2 Puchar Wczechstronności Stylowej BLOK II 11 10 2015 14 30 Konkurencja 11 11 10 2015 14 30 Dziewcząt 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 30 57 439 SC 1 2 Kozdęba Karolina 03 Galicja Kraków 30 57 439 SC 2 3 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 30 95 423 4 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 31 43 404 5 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 31 51 401 6 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 32 22 375 7 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 32 85 354 8 Chabałowska Ewa 03 Galicja Kraków 33 02 348 9 Klimczyk Emilia 03 Galicja Kraków 33 10 346 SC 1 10 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 33 10 346 SC 2 11 Jodłowska Zuzanna 03 Galicja Kraków 33 47 334 12 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 33 77 325 13 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 33 97 320 14 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 34 14 315 15 Tasak Aleksandra 03 Galicja Kraków 34 73 299 16 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 35 12 289 17 Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 35 42 282 18 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 35 43 282 19 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 35 49 280 20 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 35 69 276 21 Oczkowska Daria 03 Galicja Kraków 35 70 275 22 Szczepka Oliwia 03 Galicja Kraków 35 77 274 23 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 36 04 268 24 Sobota Adriana 03 Galicja Kraków 36 05 267 25 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 36 36 261 26 Fik Emilia 03 Ósemka Oświęcim 37 31 241 27 Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim 37 41 239 28 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 37 79 232 29 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 38 25 224 30 Uroda Julia 03 Ósemka Oświęcim 38 58 218 31 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 39 78 199 32 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 41 78 172 DYSKW Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 14 41 DYSKW Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 11 11 10 2015 14 30 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piotrowicz Martyna 04 Galicja Kraków 31 98 383 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 32 68 359 3 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 32 99 349 4 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 33 10 346 5 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 33 40 336 6 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 33 47 334 7 Grabowska Marta 04 Galicja Kraków 34 47 306 8 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 34 55 304 9 Plucińska Klaudia 04 Galicja Kraków 34 74 299 10 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 35 13 289 11 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 35 21 287 12 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 35 42 282 13 Basista Barbara 04 Galicja Kraków 35 47 281 14 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 35 55 279 15 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 36 04 268 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 36 04 268 17 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 36 32 261 18 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 36 37 260 19 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 36 69 254 20 Kotyza Aleksanda 04 Ósemka Oświęcim 37 97 229 21 Jakubowska Maja 04 Galicja Kraków 38 09 227 22 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 38 31 223 23 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 38 73 216 24 Panek Nikola 04 Korona Kraków 39 09 210 SC 1 25 Fortuna Karolina 04 Galicja Kraków 39 09 210 SC 2 26 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 39 16 209 27 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 39 34 206 SC 1 28 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 39 34 206 SC 2 29 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 39 42 204 30 Stanuch Natalia 04 UKS SP 8 Chrzanów 39 51 203 31 Zachacka Katarzyna 04 Galicja Kraków 39 53 203 32 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 40 18 193 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 40 18 193 34 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 40 25 192 35 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 40 31 191 36 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 40 61 187 37 Larysz Wiktoria 04 Galicja Kraków 40 65 186 38 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 41 26 178 39 Domiter Daria 04 Galicja Kraków 41 32 177 40 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 41 60 174 41 Matyja Emilia 04 Ósemka Oświęcim 42 13 167 42 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 42 72 160 43 Stanek Zuzanna 04 Galicja Kraków 44 24 144 44 Sobota Angelina 04 Galicja Kraków 46 75 122 45 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 48 81 107 TOP Konkurencja 12 11 10 2015 14 50 Chłopców 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 28 98 341 2 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 30 27 299 3 Dybowski Jan 03 Galicja Kraków 30 42 295 4 Lewicki Filip 03 Galicja Kraków 30 81 284 5 Żukowski Kamil 03 Galicja Kraków 30 82 284 6 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 31 19 274 7 Haberka Mikołaj 03 UKS SP 8 Chrzanów 31 52 265 8 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 31 57 264 9 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 31 65 262 10 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 31 77 259 11 Sowa Łukasz 03 Galicja Kraków 32 03 253 SC 1 12 Sikora Kacper 03 Galicja Kraków 32 03 253 SC 2 13 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 32 35 245 14 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 32 38 244 SC 1 15 Wanat Grzegorz 03 Galicja Kraków 32 38 244 SC 2 16 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 32 62 239 17 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 32 76 236 18 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 32 86 234 19 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 32 92 233 20 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 33 14 228 21 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 33 18 227 22 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 33 59 219 23 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 33 60 219 24 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 33 68 217 25 Płoskonka Jakub 03 Galicja Kraków 34 09 209 26 Walenciak Ignacy 03 UKS SP 8 Chrzanów 34 10 209 SC 1 27 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 34 10 209 SC 2 28 Skrzypek Filip 03 Galicja Kraków 34 24 207 29 Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów 34 43 203 30 Fortuna Filip 03 Galicja Kraków 34 49 202 31 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 34 77 197 32 Basa Szymon 03 Galicja Kraków 34 83 196 33 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 35 44 186 34 Bartłomowicz Tomasz 03 Galicja Kraków 35 54 185 35 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 35 55 185 36 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 35 75 182 37 Mikos Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 35 86 180 38 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 37 48 157 TOP Konkurencja 12 11 10 2015 14 50 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 31 19 274 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 32 39 244 3 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 33 08 229 4 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 33 47 221 5 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 33 53 220 6 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 33 57 219 7 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 33 59 219 8 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 33 75 216 9 Stanek Kacper 04 Galicja Kraków 33 87 214 SC 1 10 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 33 87 214 SC 2 11 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 33 88 213 12 Bryg Bartosz 04 Galicja Kraków 34 21 207 13 Kłaput Maciej 04 Galicja Kraków 34 98 194 14 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 35 04 193 15 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 35 07 192 16 Dziedzic Mikołaj 04 Galicja Kraków 35 55 185 17 Luberda Wiktor 04 Galicja Kraków 35 61 184 18 Zaczyński Filip 04 Galicja Kraków 35 93 179 19 Dziedzic Bartosz 04 Galicja Kraków 36 07 177 20 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 36 55 170 21 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 36 60 169 22 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 36 92 165 23 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 37 10 162 24 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 37 17 161 25 Ciapała Jarosław 04 Galicja Kraków 37 22 161 SC 1 26 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 37 22 161 SC 2 27 Skimina Kacper 04 Galicja Kraków 37 30 160 28 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 37 48 157 29 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 37 52 157 30 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 37 97 151 31 Szpak Marcel 04 Galicja Kraków 38 48 145 32 Jankowiak Cyprian 04 Galicja Kraków 38 87 141 33 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 39 13 138 34 Trębacz Antoni 04 UKS SP 8 Chrzanów 39 14 138 35 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 39 40 135 36 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 40 12 128 37 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 40 17 128 38 Surma Szymon 04 Galicja Kraków 40 44 125 39 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 40 66 123 40 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 40 68 123 41 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 41 17 119 42 Generowicz Marek 04 Galicja Kraków 41 63 115 43 Białek Wiktor 04 Galicja Kraków 41 66 115 44 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 41 77 114 45 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 42 37 109 46 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 45 15 90 47 Kościuk Paweł 04 Ósemka Oświęcim 45 26 89 48 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 50 66 63 TOP Konkurencja 13 11 10 2015 15 12 Dziewcząt 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 1 20 27 352 37 71 42 56 2 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 21 42 337 38 17 43 25 3 Piotrowicz Martyna 04 Galicja Kraków 1 21 76 333 37 42 44 34 4 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 21 94 331 38 05 43 89 5 Grabowska Marta 04 Galicja Kraków 1 23 62 311 40 42 43 20 6 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 24 36 303 40 07 44 29 7 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 24 79 299 38 85 45 94 8 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 24 90 297 38 64 46 26 9 Basista Barbara 04 Galicja Kraków 1 27 30 273 39 79 47 51 10 Plucińska Klaudia 04 Galicja Kraków 1 29 01 258 42 10 46 91 11 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 29 02 258 44 63 44 39 12 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 29 63 253 41 52 48 11 13 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 1 31 19 240 42 13 49 06 14 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 32 35 231 45 00 47 35 15 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 1 32 37 231 42 02 50 35 16 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 32 98 226 41 15 51 83 17 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 33 58 222 43 83 49 75 18 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 34 61 215 44 14 50 47 19 Kotyza Aleksanda 04 Ósemka Oświęcim 1 35 66 208 45

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_11_nowysacz/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • Galicja Kraków 42 44 135 19 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 43 41 126 20 Dziedzic Bartosz 04 Galicja Kraków 43 60 125 21 Kłaput Maciej 04 Galicja Kraków 44 33 118 SC 1 22 Jankowiak Cyprian 04 Galicja Kraków 44 33 118 SC 2 23 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 44 34 118 Luberda Wiktor 04 Galicja Kraków 44 34 118 25 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 44 57 117 26 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 44 58 116 SC 1 27 Skimina Kacper 04 Galicja Kraków 44 58 116 SC 2 28 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 45 00 113 29 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 46 90 100 30 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 47 01 99 31 Trębacz Antoni 04 UKS SP 8 Chrzanów 47 05 99 32 Szpak Marcel 04 Galicja Kraków 47 48 96 33 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 48 14 92 34 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 48 44 91 35 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 48 57 90 36 Generowicz Marek 04 Galicja Kraków 49 10 87 37 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 51 26 76 38 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 51 85 74 39 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 52 34 72 40 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 54 24 64 41 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 56 74 56 42 Kościuk Paweł 04 Ósemka Oświęcim 1 00 24 47 DYSKW Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim M12 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 07 DYSKW Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim M9 Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg Czas 10 07 DYSKW Białek Wiktor 04 Galicja Kraków M5 Nierównoczesna praca ramion Czas 10 02 DYSKW Surma Szymon 04 Galicja Kraków M9 Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg Czas 10 02 DYSKW Knapp Jakub 04 Korona Kraków M12 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu TOP Konkurencja 3 11 10 2015 10 21 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 37 61 317 2 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 37 83 312 3 Piotrowicz Martyna 04 Galicja Kraków 38 22 302 4 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 38 57 294 5 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 38 72 291 6 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 38 87 288 7 Basista Barbara 04 Galicja Kraków 39 28 279 8 Plucińska Klaudia 04 Galicja Kraków 40 41 256 9 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 40 45 255 10 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 40 48 255 11 Grabowska Marta 04 Galicja Kraków 40 69 251 12 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 41 23 241 13 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 41 43 237 14 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 41 53 236 15 Mruk Julia 04 Limanowa swim 42 11 226 16 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 43 10 211 17 Kotyza Aleksanda 04 Ósemka Oświęcim 43 18 210 18 Fortuna Karolina 04 Galicja Kraków 43 82 201 19 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 43 88 200 20 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 44 19 196 21 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 44 39 193 22 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 44 48 192 23 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 44 76 188 24 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 45 35 181 25 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 45 43 180 26 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 45 44 180 27 Stanuch Natalia 04 UKS SP 8 Chrzanów 45 45 180 28 Panek Nikola 04 Korona Kraków 45 48 179 29 Larysz Wiktoria 04 Galicja Kraków 45 65 177 30 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 45 67 177 31 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 45 68 177 32 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 45 71 177 33 Jakubowska Maja 04 Galicja Kraków 45 90 174 34 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 45 92 174 35 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 46 01 173 36 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 46 11 172 37 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 46 84 164 38 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 47 07 162 39 Domiter Daria 04 Galicja Kraków 47 31 159 40 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 47 45 158 41 Stanek Zuzanna 04 Galicja Kraków 47 78 155 42 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 48 28 150 43 Matyja Emilia 04 Ósemka Oświęcim 48 90 144 44 Zachacka Katarzyna 04 Galicja Kraków 49 15 142 45 Sobota Angelina 04 Galicja Kraków 52 47 117 46 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 54 72 103 DYSKW Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach TOP Konkurencja 4 11 10 2015 10 35 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 35 13 253 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 36 66 222 3 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 36 79 220 4 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 37 78 203 5 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 38 22 196 6 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 38 83 187 7 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 39 31 180 8 Stanek Kacper 04 Galicja Kraków 39 42 179 9 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 39 78 174 10 Zaczyński Filip 04 Galicja Kraków 39 87 173 11 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 40 35 166 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 40 35 166 13 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 40 69 162 14 Bryg Bartosz 04 Galicja Kraków 40 73 162 15 Ciapała Jarosław 04 Galicja Kraków 40 84 161 16 Dziedzic Bartosz 04 Galicja Kraków 40 97 159 17 Kłaput Maciej 04 Galicja Kraków 41 46 153 Luberda Wiktor 04 Galicja Kraków 41 46 153 19 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 41 57 152 SC 1 20 Jankowiak Cyprian 04 Galicja Kraków 41 57 152 SC 2 21 Szpak Marcel 04 Galicja Kraków 42 12 146 22 Skimina Kacper 04 Galicja Kraków 42 54 142 23 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 42 59 142 24 Trębacz Antoni 04 UKS SP 8 Chrzanów 43 00 137 25 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 43 25 135 26 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 43 71 131 27 Białek Wiktor 04 Galicja Kraków 44 31 126 28 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 44 37 125 29 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 45 26 118 30 Dziedzic Mikołaj 04 Galicja Kraków 46 15 111 31 Surma Szymon 04 Galicja Kraków 46 25 110 32 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 46 87 106 33 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 47 10 104 34 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 47 81 100 35 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 48 00 99 36 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 48 60 95 37 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 48 98 93 38 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 50 11 87 39 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 51 03 82 40 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 51 66 79 41 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 52 08 77 42 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 53 46 71 43 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 53 75 70 44 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 55 25 65 45 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 57 52 57 46 Kościuk Paweł 04 Ósemka Oświęcim 58 29 55 DYSKW Generowicz Marek 04 Galicja Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 10 39 DYSKW Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 10 51 TOP Konkurencja 5 11 10 2015 10 48 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozdęba Karolina 03 Galicja Kraków 1 14 51 402 36 83 37 68 2 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1 15 96 380 37 42 38 54 3 Chabałowska Ewa 03 Galicja Kraków 1 16 10 378 37 34 38 76 4 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 17 51 357 37 74 39 77 5 Jodłowska Zuzanna 03 Galicja Kraków 1 17 79 354 37 98 39 81 6 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 17 85 353 37 62 40 23 7 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 19 36 333 38 43 40 93 8 Klimczyk Emilia 03 Galicja Kraków 1 19 88 326 38 57 41 31 9 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 20 01 325 38 97 41 04 10 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 1 20 15 323 11 Tasak Aleksandra 03 Galicja Kraków 1 21 48 308 40 04 41 44 12 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 1 24 29 278 41 19 43 10 13 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 1 25 90 262 43 29 42 61 14 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 1 25 94 262 41 32 44 62 15 Oczkowska Daria 03 Galicja Kraków 1 26 68 255 42 28 44 40 16 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 1 26 81 254 17 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 27 06 252 42 38 44 68 18 Sobota Adriana 03 Galicja Kraków 1 28 50 240 43 80 44 70 19 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 28 83 237 42 30 46 53 20 Szczepka Oliwia 03 Galicja Kraków 1 29 02 236 44 14 44 88 21 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 1 32 32 211 45 09 47 23 22 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 32 65 209 45 24 47 41 23 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 1 32 84 208 46 00 46 84 24 Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 1 34 73 196 46 11 48 62 25 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 1 34 89 195 46 04 48 85 26 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 35 19 193 46 23 48 96 27 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 1 35 35 192 SC 1 46 04 49 31 28 Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 35 35 192 SC 2 47 22 48 13 29 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 1 37 49 179 48 82 48 67 30 Fik Emilia 03 Ósemka Oświęcim 1 38 84 172 47 56 51 28 31 Twaróg Anna 03 Limanowa swim 1 39 86 167 32 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 1 40 48 164 49 20 51 28 33 Uroda Julia 03 Ósemka Oświęcim 1 42 33 155 48 91 53 42 34 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 42 91 152 50 51 52 40 DYSKW Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 10 58 TOP Konkurencja 6 11 10 2015 11 04 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Żukowski Kamil 03 Galicja Kraków 1 14 31 285 36 26 38 05 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 15 44 273 36 86 38 58 3 Wanat Grzegorz 03 Galicja Kraków 1 15 69 270 36 74 38 95 4 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 16 80 258 37 27 39 53 5 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 16 89 257 38 36 38 53 6 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 17 36 253 37 47 39 89 7 Dybowski Jan 03 Galicja Kraków 1 19 46 233 39 25 40 21 8 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 71 231 38 76 40 95 9 Sowa Łukasz 03 Galicja Kraków 1 19 90 229 39 21 40 69 10 Sikora Kacper 03 Galicja Kraków 1 20 13 227 38 81 41 32 11 Basa Szymon 03 Galicja Kraków 1 20 68 223 39 95 40 73 12 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 20 98 220 40 69 40 29 13 Haberka Mikołaj 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 21 55 216 40 33 41 22 14 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 21 62 215 38 01 43 61 15 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 22 56 208 40 65 41 91 16 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 22 62 207 SC 1 42 09 40 53 17 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 22 62 207 SC 2 40 40 42 22 18 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 1 23 03 204 40 22 42 81 19 Skrzypek Filip 03 Galicja Kraków 1 23 31 202 41 40 41 91 20 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 23 93 198 41 50 42 43 21 Fortuna Filip 03 Galicja Kraków 1 23 96 198 41 79 42 17 22 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 1 24 04 197 40 87 43 17 23 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 24 35 195 41 15 43 20 24 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1 24 47 194 41 37 43 10 25 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 24 91 191 42 88 42 03 26 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 25 56 187 41 84 43 72 27 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 25 95 184 41 53 44 42 28 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 1 26 36 181 41 50 44 86 29 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 26 48 181 40 62 45 86 30 Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 27 07 177 41 82 45 25 31 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 28 74 167 32 Płoskonka Jakub 03 Galicja Kraków 1 29 94 161 44 58 45 36 33 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 1 30 05 160 43 76 46 29 34 Bartłomowicz Tomasz 03 Galicja Kraków 1 31 40 153 45 62 45 78 35 Mikos Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 34 38 139 45 72 48 66 36 Walenciak Ignacy 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 34 52 138 46 81 47 71 37 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 1 34 77 137 45 12 49 65 DYSKW Lewicki Filip 03 Galicja Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 18 TOP Konkurencja 7 11 10 2015 11 20 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 41 57 332 2 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 42 16 318 3 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 42 17 318 4 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 43 29 294 5 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 44 44 272 6 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 44 54 270 7 Grabowska Marta 04 Galicja Kraków 45 13 259 8 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 45 47 254 9 Basista Barbara 04 Galicja Kraków 45 76 249 10 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 45 88 247 11 Panek Nikola 04 Korona Kraków 46 25 241 12 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 46 30 240 13 Piotrowicz Martyna 04 Galicja Kraków 46 51 237 14 Plucińska Klaudia 04 Galicja Kraków 46 56 236 15 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 47 01 229 16 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 47 47 223 17 Domiter Daria 04 Galicja Kraków 47 92 217 18 Mruk Julia 04 Limanowa swim 48 04 215 19 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 48 05 215 20 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 48 11 214 21 Larysz Wiktoria 04 Galicja Kraków 48 25 212 22 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 48 48 209 23 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 48 83 205 24 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 48 93 203 SC 1 25 Zachacka Katarzyna 04 Galicja Kraków 48 93 203 SC 2 26 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 49 88 192 27 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 49 90 192 28 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 49 91 192 29 Jakubowska Maja 04 Galicja Kraków 50 39 186 30 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 51 00 180 31 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 51 44 175 32 Kotyza Aleksanda 04 Ósemka Oświęcim 51 72 172 33 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 51 85 171 34 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 52 32 166 35 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 52 95 160 36 Matyja Emilia 04 Ósemka Oświęcim 53 28 157 37 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 53 40 156 38 Fortuna Karolina 04 Galicja Kraków 54 10 150 39 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 54 14 150 40 Stanuch Natalia 04 UKS SP 8 Chrzanów 54 44 148 41 Stanek Zuzanna 04 Galicja Kraków 54 47 147 42 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 55 02 143 43 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 55 43 140 44 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 56 69 131 45 Sobota Angelina 04 Galicja Kraków 57 62 124 DYSKW Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie DYSKW Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 27 TOP Konkurencja 8 11 10 2015 11 35 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bryg Bartosz 04 Galicja Kraków 40 70 238 2 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 42 46 210 3 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 42 68 207 4 Zaczyński Filip 04 Galicja Kraków 43 86 190 5 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 44 64 180 6 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 44 93 177 7 Skimina Kacper 04 Galicja Kraków 45 30 173 8 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 46 78 157 9 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 47 09 154 10 Dziedzic Bartosz 04 Galicja Kraków 47 15 153 11 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 47 27 152 12 Mazur

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_11_nowysacz/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 160 28 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 37 48 157 29 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 37 52 157 30 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 37 97 151 31 Szpak Marcel 04 Galicja Kraków 38 48 145 32 Jankowiak Cyprian 04 Galicja Kraków 38 87 141 33 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 39 13 138 34 Trębacz Antoni 04 UKS SP 8 Chrzanów 39 14 138 35 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 39 40 135 36 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 40 12 128 37 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 40 17 128 38 Surma Szymon 04 Galicja Kraków 40 44 125 39 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 40 66 123 40 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 40 68 123 41 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 41 17 119 42 Generowicz Marek 04 Galicja Kraków 41 63 115 43 Białek Wiktor 04 Galicja Kraków 41 66 115 44 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 41 77 114 45 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 42 37 109 46 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 45 15 90 47 Kościuk Paweł 04 Ósemka Oświęcim 45 26 89 48 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 50 66 63 TOP Konkurencja 13 11 10 2015 15 12 Dziewcząt 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 1 20 27 352 37 71 42 56 2 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 21 42 337 38 17 43 25 3 Piotrowicz Martyna 04 Galicja Kraków 1 21 76 333 37 42 44 34 4 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 21 94 331 38 05 43 89 5 Grabowska Marta 04 Galicja Kraków 1 23 62 311 40 42 43 20 6 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 24 36 303 40 07 44 29 7 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 24 79 299 38 85 45 94 8 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 24 90 297 38 64 46 26 9 Basista Barbara 04 Galicja Kraków 1 27 30 273 39 79 47 51 10 Plucińska Klaudia 04 Galicja Kraków 1 29 01 258 42 10 46 91 11 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 29 02 258 44 63 44 39 12 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 29 63 253 41 52 48 11 13 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 1 31 19 240 42 13 49 06 14 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 32 35 231 45 00 47 35 15 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 1 32 37 231 42 02 50 35 16 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 32 98 226 41 15 51 83 17 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 33 58 222 43 83 49 75 18 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 34 61 215 44 14 50 47 19 Kotyza Aleksanda 04 Ósemka Oświęcim 1 35 66 208 45 05 50 61 20 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 36 38 203 46 22 50 16 21 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 36 75 201 46 18 50 57 22 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 36 77 201 45 91 50 86 23 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 37 08 199 46 67 50 41 24 Jakubowska Maja 04 Galicja Kraków 1 37 20 198 44 92 52 28 25 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 37 43 197 48 57 48 86 26 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 37 67 195 48 02 49 65 27 Fortuna Karolina 04 Galicja Kraków 1 38 31 191 48 36 49 95 28 Domiter Daria 04 Galicja Kraków 1 38 79 189 49 06 49 73 29 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 1 38 90 188 46 33 52 57 30 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 1 39 29 186 46 81 52 48 31 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 1 39 94 182 49 62 50 32 32 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 40 79 178 48 04 52 75 33 Larysz Wiktoria 04 Galicja Kraków 1 40 84 177 49 17 51 67 34 Stanuch Natalia 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 41 10 176 47 74 53 36 35 Zachacka Katarzyna 04 Galicja Kraków 1 41 12 176 SC 1 51 31 49 81 36 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 1 41 12 176 SC 2 50 30 50 82 37 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 1 42 05 171 48 51 53 54 38 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 1 42 69 168 48 52 54 17 39 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 44 74 158 50 26 54 48 40 Stanek Zuzanna 04 Galicja Kraków 1 46 30 151 49 14 57 16 41 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 46 49 150 47 60 58 89 42 Matyja Emilia 04 Ósemka Oświęcim 1 47 37 147 51 43 55 94 43 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 47 66 146 50 68 56 98 44 Sobota Angelina 04 Galicja Kraków 1 51 01 133 53 82 57 19 45 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 1 55 98 116 57 69 58 29 TOP Konkurencja 14 11 10 2015 15 35 Chłopców 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 19 50 258 36 09 43 41 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 19 59 257 37 36 42 23 3 Bryg Bartosz 04 Galicja Kraków 1 22 15 234 40 43 41 72 4 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 22 39 232 37 83 44 56 5 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 23 01 227 39 92 43 09 6 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 23 90 220 40 24 43 66 7 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 24 13 218 37 63 46 50 8 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_11_nowysacz/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Puchar Wszechstronności Stylowej - SPLASH Meet Manager 11
    motylkowy motylkowy 50m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 12 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 12 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Progresja zawodników podsumowanie Klasyfikacja Dziewcząt Progresja zawodników szczegóły Klasyfikacja Chłopców Plik wyników Lenex 1 Puchar Wczechstronności Stylowej BLOK I 11 10 2015 9 35 1 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 9 35 11 12 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 9 57 11 12 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 50m grzbietowy Serie na czas 10 21 11 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 50m grzbietowy Serie na czas 10 35 11 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 100m grzbietowy Serie na czas 10 48 12 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 100m grzbietowy Serie na czas 11 04 12 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 11 20 11 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 50m klasyczny Serie na czas 11 35 11 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 100m klasyczny

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_11_nowysacz/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 181 00 2 Unia Oświęcim 01006 175 00 3 Korona Kraków 00306 134 00 4 Jasień Sucha Besk 02706 48 00 5 Juvenia Białystok 00309 41 00 6 MMKS Kędzierzyn Koźle 00207 17 00 7 STP Nowy Sącz 01406 4 00 8 NKP Bielsko Biała 04811 3 00 Wszystkie 13 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 134 00 2 Victoria Kozy 03411 105 00 3 Omega Olkusz 03306 101 00

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_10_bochnia/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • AZS AGH Kraków 1 06 73 560 33 09 33 64 7 Kunka Kamila 96 AZS AGH Kraków 1 06 95 555 33 10 33 85 8 Jankowska Justyna 99 Kmita Zabierzów 1 08 41 520 33 41 35 00 9 Całka Anna SO 97 Unia Oświęcim 1 09 03 506 34 08 34 95 10 Sirignano Luigia 96 AZS AGH Kraków 1 09 58 494 11 Czaja Barbara 99 SMS Kraków 1 09 98 486 34 20 35 78 12 Adamiec Dominika SO 99 Unia Oświęcim 1 10 17 482 33 80 36 37 13 Warian Karolina 99 SMS Kraków 1 11 58 454 35 49 36 09 14 Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 11 93 447 35 16 36 77 15 Michalczyk Urszula SO 97 Unia Oświęcim 1 11 95 447 35 87 36 08 16 Palka Maria SO 99 Unia Oświęcim 1 11 99 446 35 93 36 06 17 Sikora Adrianna SK 99 SMS Kraków 1 12 70 433 36 14 36 56 18 Rzepczyńska Patrycja SO 99 Unia Oświęcim 1 12 71 433 35 73 36 98 19 Prochownik Olimpia SO 99 Unia Oświęcim 1 13 79 414 35 85 37 94 20 Chamera Weronika SO 99 Motyl MOSiR St Wola 1 14 60 401 36 66 37 94 21 Rugała Anna SO 98 Unia Oświęcim 1 15 47 387 36 79 38 68 22 Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 Unia Oświęcim 1 16 07 378 37 10 38 97 23 Pankowska Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 1 16 68 369 37 17 39 51 24 Łosak Wiktoria SK 98 SMS Kraków 1 16 72 369 37 36 39 36 25 Kruszniewska Kinga 99 SMS Kraków 1 17 82 353 37 38 40 44 26 Malinowska Ada 99 SMS Kraków 1 18 49 344 38 66 39 83 27 Jasiul Urszula 98 Delfin Legionowo 1 20 08 324 39 32 40 76 TOP Konkurencja 3 10 10 2015 10 45 Dziewcząt 100m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 1 07 27 547 33 25 34 02 2 Serafin Magdalena 01 SMS Galicja Kraków 1 08 13 526 33 56 34 57 3 Nita Daria 01 Korona Kraków 1 08 44 519 33 52 34 92 4 Kołodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 1 08 69 514 34 36 34 33 5 Lewandowska Natalia SO 01 Unia Oświęcim 1 09 06 505 33 33 35 73 6 Zawisza Alina SO 00 Unia Oświęcim 1 09 77 490 34 37 35 40 7 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 1 09 99 486 35 00 34 99 8 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 10 81 469 34 83 35 98 9 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 11 62 453 34 71 36 91 10 Janusz Ewa 01 SMS Galicja Kraków 1 13 09 426 35 38 37 71 11 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 1 13 59 418 36 44 37 15 12 Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 13 88 413 36 09 37 79 13 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 1 13 92 412 36 00 37 92 14 Szuster Aleksandra SO 00 Unia Oświęcim 1 14 17 408 35 97 38 20 15 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 1 14 27 406 36 03 38 24 16 Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 1 14 90 396 36 60 38 30 17 Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 1 15 01 394 36 76 38 25 18 Żylska Joanna 00 Korona Kraków 1 15 54 386 37 05 38 49 19 Lechowicz Nadia SO 00 SMS Galicja Kraków 1 15 84 382 37 05 38 79 20 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 1 15 86 381 36 62 39 24 21 Zięba Gabriela SO 01 Unia Oświęcim 1 16 80 367 38 16 38 64 22 Śmietana Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 17 09 363 23 Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 17 17 362 38 06 39 11 24 Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 1 17 78 354 25 Kempa Anna SO 01 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 18 41 345 39 05 39 36 26 Żurawska sabina SO 01 Unia Oświęcim 1 18 67 342 38 46 40 21 27 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 1 20 42 320 40 17 40 25 28 Kuk Dominika 00 Sokół Mościce Tarnów 1 20 88 314 39 68 41 20 29 Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 1 20 93 314 40 59 40 34 30 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 22 78 293 1 22 72 0 06 31 Żak Natalia 01 Korona Kraków 1 25 02 271 41 87 43 15 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 1 25 02 271 42 24 42 78 33 Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 1 27 44 249 42 87 44 57 34 Wąsik Anna 01 Korona Kraków 1 28 00 244 43 36 44 64 TOP Konkurencja 3 10 10 2015 10 45 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Szerszeń Natalia 02 Gryf Debica 1 10 41 477 2 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1 14 17 408 35 92 38 25 3 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 1 14 78 398 37 40 37 38 4 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 15 03 394 36 98 38 05 5 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 1 15 58 385 36 90 38 68 6 Kumorek Kamila SO 02 Sokół Mościce Tarnów 1 16 90 366 37 65 39 25 7 Palowska Gabriela SO 02 NKP Bielsko Biała 1 17 00 365 38 45 38 55 8 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 17 22 361 38 02 39 20 9 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 1 17 36 359 38 03 39 33 10 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 1 17 93 352 38 03 39 90 11 Kapcińska Maja SO 02 UKP Ruda Śląska 1 18 38 346 38 95 39 43 12 Nogieć Aleksandra 02 Korona Kraków 1 18 98 338 38 66 40 32 13 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1 19 16 335 38 70 40 46 14 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 1 19 36 333 38 47 40 89 15 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 1 19 97 325 39 67 40 30 16 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 1 20 05 324 39 56 40 49 17 Tomera Roksana SO 02 Ósemka Oświęcim 1 20 16 323 38 86 41 30 18 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 1 20 90 314 40 13 40 77 19 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 1 21 82 304 40 79 41 03 20 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 1 22 43 297 39 46 42 97 21 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 1 23 42 287 41 20 42 22 22 Wiazicka Aleksandra 02 Gryf Debica 1 24 16 279 41 12 43 04 23 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 1 24 90 272 41 75 43 15 24 Rżany Wiktoria 02 Gryf Debica 1 24 94 271 40 75 44 19 25 Pawłowska Julia So 02 CKiS Skawina 1 25 02 271 26 Żak Anna SO 02 Ósemka Oświęcim 1 25 23 269 27 Kuśmierz Anna 02 SMS Galicja Kraków 1 25 61 265 41 81 43 80 28 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 1 26 44 258 29 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 1 27 11 252 42 38 44 73 30 Prochownik Martyna 02 CKiS Skawina 1 29 21 234 44 29 44 92 31 Swiatek Joanna 02 Gryf Debica 1 29 64 231 43 43 46 21 32 Iwanicka Anita SO 02 Ósemka Oświęcim 1 29 96 228 33 Kozera Zuzanna 02 SMS Galicja Kraków 1 33 33 204 46 68 46 65 DYSKW Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie TOP Konkurencja 4 10 10 2015 11 20 Mężczyzn 100m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ungeheuer Mateusz 96 AZS AGH Kraków 55 95 669 27 16 28 79 2 Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 57 55 614 28 16 29 39 3 Karkut Kamil 96 AZS AGH Kraków 59 34 560 28 97 30 37 4 Głąb Karol SO 99 Sokół Rzeszów 1 00 26 535 29 31 30 95 5 Litwa Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 1 00 37 532 29 90 30 47 6 Sobczyk Maciej 95 AZS AGH Kraków 1 00 82 521 29 67 31 15 7 Łuczak Piotr 92 AZS AGH Kraków 1 00 84 520 29 69 31 15 8 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 1 01 17 512 29 75 31 42 9 Buczkowski Kamil 96 AZS AGH Kraków 1 01 70 499 29 81 31 89 10 Topolski Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 1 01 84 495 29 26 32 58 11 Tombarkiewicz Józef SK 97 SMS Kraków 1 01 85 495 30 80 31 05 12 Łabuz Rafał 95 AZS AGH Kraków 1 02 63 477 30 22 32 41 13 Goleniec Kamil SO 99 Unia Oświęcim 1 02 89 471 31 76 31 13 14 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 1 03 15 465 31 16 31 99 15 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 1 03 22 463 30 78 32 44 16 Kłapa Filip SO 98 Unia Oświęcim 1 03 28 462 31 27 32 01 17 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 1 03 54 456 31 21 32 33 18 Fiedosiuk Rafał SO 99 Unia Oświęcim 1 03 73 452 30 35 33 38 19 Lechowicz Filip SO 97 Korona Kraków 1 03 91 449 31 46 32 45 20 Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 1 04 12 444 31 17 32 95 21 Sowa Marcin SO 97 Motyl MOSiR St Wola 1 04 28 441 31 74 32 54 22 Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 1 04 38 439 32 18 32 20 23 Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 04 89 429 31 80 33 09 24 Stanek Adam SO 99 Unia Oświęcim 1 05 06 425 32 36 32 70 25 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1 05 37 419 32 08 33 29 26 Krulikowski Maciej SO 99 Unia Oświęcim 1 05 79 411 32 01 33 78 27 Sowier Wojciech 97 SMS Kraków 1 07 12 387 32 74 34 38 28 Przybylski Michał SO 98 Unia Oświęcim 1 07 24 385 32 74 34 50 29 Pieśniak Jakub SO 97 Unia Oświęcim 1 07 28 384 33 03 34 25 30 Drozd Tymoteusz SO 99 Unia Oświęcim 1 07 51 380 33 03 34 48 31 Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 07 70 377 33 00 34 70 32 Mazur Dominik SO 99 Unia Oświęcim 1 07 88 374 33 Ruszkowski Kacper SO 97 Unia Oświęcim 1 08 03 372 33 52 34 51 34 Kolanowski Wiktor 99 SMS Kraków 1 08 57 363 33 86 34 71 35 Nagi Mateusz SO 97 Unia Oświęcim 1 08 68 361 33 24 35 44 36 Rokita Aleksander 99 SMS Kraków 1 09 49 349 33 63 35 86 37 Ruciński Wiktor 99 SMS Kraków 1 09 64 347 34 01 35 63 38 Zbrożek Radosław 99 SMS Galicja Kraków 1 10 34 336 34 76 35 58 39 Tekieli Jakub 99 SMS Galicja Kraków 1 11 57 319 34 87 36 70 40 Bednarz Radosław 98 NKP Bielsko Biała 1 15 99 267 37 95 38 04 41 Zalewski Oskar 99 UKS Pirania Targówek Warszawa 1 16 92 257 38 34 38 58 42 Kurantowicz Krzysztof 99 Sokół Mościce Tarnów 1 20 64 223 39 03 41 61 TOP Konkurencja 4 10 10 2015 11 20 Chłopców 100m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 58 54 584 28 78 29 76 2 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 1 00 98 516 30 06 30 92 3 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 1 01 62 500 30 37 31 25 4 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 1 01 77 497 30 55 31 22 5 Butkiewicz Władysław SO 00 Juvenia Białystok 1 02 56 478 30 80 31 76 6 Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 02 80 473 31 08 31 72 7 Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 1 02 82 472 30 66 32 16 8 Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 1 03 38 460 30 40 32 98 9 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 1 05 20 422 32 20 33 00 10 Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 1 07 11 387 32 26 34 85 11 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 1 07 15 387 32 33 34 82 12 Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 1 07 47 381 34 14 33 33 13 Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 1 07 67 378 33 55 34 12 14 Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 1 07 72 377 33 29 34 43 15 Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 1 08 08 371 33 38 34 70 16 Cempla Jakub 01 SMS Galicja Kraków 1 08 33 367 32 65 35 68 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1 08 33 367 32 58 35 75 18 Janik Jakub SO 01 Unia Oświęcim 1 09 25 352 33 56 35 69 19 Wojaczek Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 09 72 345 33 83 35 89 20 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 09 74 345 34 26 35 48 Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 1 09 74 345 33 93 35 81 22 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 10 08 340 34 41 35 67 23 Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1 10 34 336 34 82 35 52 24 Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 1 10 56 333 34 55 36 01 25 Suchan Przemysław 01 Korona Kraków 1 10 97 327 36 15 34 82 26 Piwowarczyk Artur SO 00 Unia Oświęcim 1 11 17 325 35 74 35 43 27 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1 11 53 320 35 86 35 67 28 Kłaput Bartosz 00 SMS Galicja Kraków 1 11 71 317 34 52 37 19 29 Paszko Mikołaj 01 SMS Galicja Kraków 1 11 81 316 30 Babiuch Filip SO 00 Unia Oświęcim 1 11 91 315 34 48 37 43 31 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 1 12 12 312 35 51 36 61 32 Rohulin Bogdan 01 G8 Bielany Warszawa 1 12 97 301 35 96 37 01 33 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 1 13 26 298 34 49 38 77 34 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 1 14 57 282 36 33 38 24 35 Urbańczyk Adrian 01 Korona Kraków 1 14 67 281 36 00 38 67 36 Major Daniel SO 01 Unia Oświęcim 1 15 01 277 37 40 37 61 37 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 1 15 15 276 36 31 38 84 38 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 1 15 47 272 37 86 37 61 39 Bazyl Kamil SO 00 Aquarius Myślenice 1 16 66 260 37 97 38 69 40 Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 1 19 23 235 38 47 40 76 41 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 1 22 66 207 39 87 42 79 42 Kramarczyk Jakub SO 01 Unia Oświęcim 1 26 26 182 TOP Konkurencja 4 10 10 2015 11 20 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozieł Mikołaj SO 02 Victoria Kozy 1 06 18 404 32 64 33 54 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1 06 18 404 31 95 34 23 3 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 09 60 347 33 50 36 10 4 Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 1 09 92 342 34 31 35 61 5 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 10 46 335 34 61 35 85 6 Alencynowicz Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 1 10 71 331 34 21 36 50 7 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1 11 69 318 35 22 36 47 8 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 1 12 30 310 34 81 37 49 9 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 14 01 289 35 69 38 32 10 Moryl Wojciech SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 14 62 282 37 62 37 00 11 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 1 14 75 280 37 76 36 99 12 Jędryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 1 15 86 268 37 08 38 78 13 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1 16 18 265 36 13 40 05 14 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 1 16 60 260 37 85 38 75 15 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 1 18 37 243 39 22 39 15 16 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 18 65 240 38 31 40 34 17 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 1 18 94 238 39 48 39 46 18 Lewandowski Jakub SO 02 Jedynka Elbląg 1 19 11 236 38 49 40 62 19 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 19 55 232 40 02 39 53 20 Stańczyk Jarema SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 19 61 232 39 16 40 45 21 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 1 19 77 230 39 08 40 69 22 Połuszejko Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 20 97 220 38 95 42 02 23 Szczygieł Dawid

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_10_bochnia/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 1 11 09 252 34 45 36 64 24 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 11 78 245 35 09 36 69 25 Brania Radosław SO 02 Ósemka Oświęcim 1 11 91 244 34 93 36 98 26 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 12 09 242 34 40 37 69 27 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 1 12 83 234 35 26 37 57 28 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 1 12 84 234 34 02 38 82 29 Szczygieł Dawid SO 02 Karol Wadowice 1 13 58 227 34 95 38 63 30 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 14 41 220 35 63 38 78 31 Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków 1 16 52 202 37 75 38 77 TOP Konkurencja 9 10 10 2015 16 37 Dziewcząt 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 2 36 94 468 34 81 39 88 46 44 35 81 2 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 2 39 14 448 33 42 40 76 47 54 37 42 3 Szerszeń Natalia 02 Gryf Debica 2 40 02 441 35 43 38 60 48 70 37 29 4 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 2 42 07 425 35 48 42 05 47 67 36 87 5 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 2 43 17 416 36 15 42 13 48 74 36 15 6 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 2 43 54 413 36 84 42 42 46 71 37 57 7 Kumorek Kamila SO 02 Sokół Mościce Tarnów 2 43 89 411 35 80 42 47 47 50 38 12 8 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 2 43 94 410 36 29 41 61 49 34 36 70 9 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 2 47 37 385 35 10 42 56 52 34 37 37 10 Palowska Gabriela SO 02 NKP Bielsko Biała 2 47 71 383 36 86 42 34 50 73 37 78 11 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 2 47 77 383 37 82 41 01 50 84 38 10 12 Kapcińska Maja SO 02 UKP Ruda Śląska 2 48 24 380 36 88 41 84 50 57 38 95 13 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 2 49 34 372 36 19 43 21 49 18 40 76 14 Miłek Marcelina 02 SMS Galicja Kraków 2 50 44 365 36 85 44 09 48 80 40 70 15 Kuśmierz Anna 02 SMS Galicja Kraków 2 51 46 359 37 17 45 76 50 79 37 74 16 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2 52 38 353 42 52 43 48 46 39 39 99 17 Nogieć Aleksandra 02 Korona Kraków 2 53 05 349 38 17 44 56 52 62 37 70 18 Rżany Wiktoria 02 Gryf Debica 2 53 29 347 35 78 46 74 50 42 40 35 19 Pawłowska Julia So 02 CKiS Skawina 2 54 41 341 38 80 44 25 50 08 41 28 20 Tomera Roksana SO 02 Ósemka Oświęcim 2 54 48 340 41 42 42 99 50 14 39 93 21 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 2 54 63 339 40 35 42 94 51 84 39 50 22 Wiazicka Aleksandra 02 Gryf Debica 2 54 73 339 38 82 46 18 50 11 39 62 23 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 2 55 58 334 39 64 44 25 53 14 38 55 24 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 2 55 71 333 37 54 46 06 51 08 41 03 25 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 2 57 14 325 40 52 44 44 52 47 39 71 26 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 2 58 44 318 52 17 39 98 27 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 3 02 39 298 40 77 45 52 56 83 39 27 28 Żak Anna SO 02 Ósemka Oświęcim 3 05 40 283 44 45 45 93 54 75 40 27 29 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 3 05 81 282 40 83 46 80 58 94 39 24 30 Iwanicka Anita SO 02 Ósemka Oświęcim 3 06 21 280 43 21 46 18 54 72 42 10 31 Kozera Zuzanna 02 SMS Galicja Kraków 3 07 05 276 42 62 51 80 49 35 43 28 32 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 3 08 04 272 45 28 47 46 55 99 39 31 33 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 3 08 94 268 42 69 44 93 58 90 42 42 34 Prochownik Martyna 02 CKiS Skawina 3 12 19 254 44 03 48 81 56 51 42 84 35 Swiatek Joanna 02 Gryf Debica 3 14 21 247 44 23 47 38 58 00 44 60 TOP Konkurencja 10 10 10 2015 17 00 Chłopców 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2 25 10 431 32 60 38 64 41 70 32 16 2 Kozieł Mikołaj SO 02 Victoria Kozy 2 25 42 428 33 75 37 47 42 11 32 09 3 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 2 28 75 400 31 67 36 27 45 06 35 75 4 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 2 31 19 381 34 64 40 55 41 45 34 55 5 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 2 34 50 357 36 48 40 00 42 76 35 26 6 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 2 37 82 335 35 98 40 18 47 19 34 47 7 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 2 38 47 331 33 02 40 91 50 11 34 43 8 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 2 40 42 319 33 98 40 24 48 17 38 03 9 Moryl Wojciech SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 41 42 313 34 59 41 87 48 94 36 02 10 Alencynowicz Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 2 41 85 310 36 24 39 89 48 19 37 53 11 Stańczyk Jarema SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 42 91 304 38 79 41 72 46 56 35 84 12 Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 2 43 52 301 34 29 40 50 50 80 37 93 13 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 2 45 14 292 33 63 43 12 49 74 38 65 14 Lewandowski Jakub SO 02 Jedynka Elbląg 2 45 45 290 36 39 43 48 51 14 34 44 15 Brania Radosław SO 02 Ósemka Oświęcim 2 45 61 290 36 52 44 85 48 04 36 20 16 Jędryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 2 46 54 285 37 32 41 61 49 99 37 62 17 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 2 47 04 282 39 13 42 54 47 69 37 68 18 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 2 48 12 277 37 94 43 73 47 72 38 73 19 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 2 50 16 267 36 91 44 60 51 50 37 15 20 Płatek Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 2 50 73 264 38 65 43 84 50 40 37 84 21 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 2 54 44 248 37 73 46 18 48 00 42 53 22 Połuszejko Kacper 02 NKP Bielsko Biała 2 55 22 244 39 21 45 67 54 20 36 14 23 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 2 55 43 244 38 78 43 83 53 17 39 65 24 Rakoczy Łukasz SO 02 Ósemka Oświęcim 2 56 29 240 41 67 46 13 49 45 39 04 25 Stankiewicz Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 2 56 78 238 38 10 45 50 54 95 38 23 26 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 2 57 51 235 38 34 47 43 51 18 40 56 27 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 2 59 23 228 41 53 46 33 54 56 36 81 28 Szczygieł Dawid SO 02 Karol Wadowice 3 01 64 219 39 48 46 38 54 43 41 35 29 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 3 02 02 218 41 35 45 21 58 34 37 12 DYSKW Jacak Oliwer 02 Korona Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 17 07 DYSKW Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 17 07 TOP Konkurencja 11 10 10 2015 17 22 Kobiet 400m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kunka Kamila 96 AZS AGH Kraków 4 54 22 688 50m 100m 32 84 1 08 88 32 84 36 04 150m 200m 1 46 25 2 22 01 37 37 35 76 250m 300m 3 05 24 3 49 18 43 23 43 94 350m 400m 4 22 38 4 54 22 33 20 31 84 2 Radlińska Marcelina 93 AZS AGH Kraków 4 57 97 663 50m 100m 31 51 1 07 91 31 51 36 40 150m 200m 1 45 96 2 24 03 38 05 38 07 250m 300m 3 05 98 3 48 66 41 95 42 68 350m 400m 4 23 80 4 57 97 35 14 34 17 3 Uryga Paulina 95 AZS AGH Kraków 5 00 96 643 50m 100m 34 00 1 12 98 34 00 38 98 150m 200m 1 50 89 2 27 72 37 91 36 83 250m 300m 3 09 59 3 51 35 41 87 41 76 350m 400m 4 27 08 5 00 96 35 73 33 88 4 Mendyk Adrianna SO 98 Wodnik Radom 5 02 29 635 50m 100m 32 50 1 09 46 32 50 36 96 150m 200m 250m 300m 350m 400m 5 02 29 5 Sirignano Luigia 96 AZS AGH Kraków 5 09 22 593 50m 100m 32 61 1 10 35 32 61 37 74 150m 200m 1 52 12 2 31 69 41 77 39 57 250m 300m 3 14 43 3 57 97 42 74 43 54 350m 400m 4 34 34 5 09 22 36 37 34 88 6 Michalczyk Urszula SO 97 Unia Oświęcim 5 11 82 578 50m 100m 35 01 1 15 87 35 01 40 86 150m 200m 1 56 83 2 36 16 40 96 39 33 250m 300m 3 18 87 4 01 59 42 71 42 72 350m 400m 4 37 52 5 11 82 35 93 34 30 7 Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 5 15 73 557 50m 100m 35 31 1 14 81 35 31 39 50 150m 200m 1 54 84 2 35 00 40 03 40 16 250m 300m 3 18 20 4 02 15 43 20 43 95 350m 400m 4 40 60 5 15 73 38 45 35 13 Palka Maria SO 99 Unia Oświęcim 5 15 73 557 50m 100m 33 82 1 12 04 33 82 38 22 150m 200m 1 53 44 2 33 37 41 40 39 93 250m 300m 3 20 05 4 05 22 46 68 45 17 350m 400m 4 41 73 5 15 73 36 51 34 00 9 Czaja Barbara 99 SMS Kraków 5 17 03 550 50m 100m 34 24 1 13 45 34 24 39 21 150m 200m 1 53 61 2 34 96 40 16 41 35 250m 300m 3 21 77 4 07 53 46 81 45 76 350m 400m 4 42 86 5 17 03 35 33 34 17 10 Całka Anna SO 97 Unia Oświęcim 5 18 72 541 50m 100m 34 60 1 14 24 34 60 39 64 150m 200m 1 54 98 2 34 53 40 74 39 55 250m 300m 3 21 24 4 07 88 46 71 46 64 350m 400m 4 43 78 5 18 72 35 90 34 94 11 Adamiec Dominika SO 99 Unia Oświęcim 5 20 24 534 50m 100m 32 80 1 11 63 32 80 38 83 150m 200m 1 51 45 2 31 57 39 82 40 12 250m 300m 3 19 40 4 06 62 47 83 47 22 350m 400m 4 43 50 5 20 24 36 88 36 74 12 Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 Unia Oświęcim 5 23 33 519 50m 100m 35 47 1 17 57 35 47 42 10 150m 200m 1 59 60 2 40 92 42 03 41 32 250m 300m 3 26 63 4 11 84 45 71 45 21 350m 400m 4 47 69 5 23 33 35 85 35 64 13 Prochownik Olimpia SO 99 Unia Oświęcim 5 23 92 516 50m 100m 35 63 1 16 34 35 63 40 71 150m 200m 1 59 66 2 41 76 43 32 42 10 250m 300m 3 26 53 4 10 80 44 77 44 27 350m 400m 4 48 62 5 23 92 37 82 35 30 14 Pankowska Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 5 27 32 500 50m 100m 34 64 1 15 05 34 64 40 41 150m 200m 1 58 88 2 42 14 43 83 43 26 250m 300m 3 28 37 4 15 35 46 23 46 98 350m 400m 4 50 77 5 27 32 35 42 36 55 15 Łosak Wiktoria SK 98 SMS Kraków 5 31 87 480 50m 100m 35 11 1 15 97 35 11 40 86 150m 200m 1 59 45 2 42 36 43 48 42 91 250m 300m 3 29 67 4 18 32 47 31 48 65 350m 400m 4 55 71 5 31 87 37 39 36 16 16 Chamera Weronika SO 99 Motyl MOSiR St Wola 5 34 63 468 50m 100m 36 61 1 20 18 36 61 43 57 150m 200m 2 04 12 2 46 55 43 94 42 43 250m 300m 3 32 68 4 18 70 46 13 46 02 350m 400m 4 58 52 5 34 63 39 82 36 11 17 Jasiul Urszula 98 Delfin Legionowo 5 41 90 439 50m 100m 39 33 1 25 53 39 33 46 20 150m 200m 2 08 85 2 50 95 43 32 42 10 250m 300m 3 37 71 4 25 08 46 76 47 37 350m 400m 5 04 38 5 41 90 39 30 37 52 18 Rzepczyńska Patrycja SO 99 Unia Oświęcim 5 42 78 435 50m 100m 37 15 1 22 66 37 15 45 51 150m 200m 2 04 39 2 45 10 41 73 40 71 250m 300m 3 36 82 4 28 63 51 72 51 81 350m 400m 5 07 01 5 42 78 38 38 35 77 19 Kruszniewska Kinga 99 SMS Kraków 5 47 62 417 50m 100m 37 16 1 20 64 37 16 43 48 150m 200m 2 05 93 2 51 24 45 29 45 31 250m 300m 3 40 11 4 27 87 48 87 47 76 350m 400m 5 08 66 5 47 62 40 79 38 96 20 Warian Karolina 99 SMS Kraków 5 48 85 413 50m 100m 37 90 1 22 39 37 90 44 49 150m 200m 2 04 90 2 46 19 42 51 41 29 250m 300m 3 38 73 4 31 52 52 54 52 79 350m 400m 5 11 14 5 48 85 39 62 37 71 21 Malinowska Ada 99 SMS Kraków 5 51 98 402 50m 100m 34 77 1 17 42 34 77 42 65 150m 200m 2 02 17 2 46 96 44 75 44 79 250m 300m 3 37 80 4 29 24 50 84 51 44 350m 400m 5 11 01 5 51 98 41 77 40 97 DYSKW Górniak Katarzyna 95 AZS AGH Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 18 06 DYSKW Rugała Anna SO 98 Unia Oświęcim G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 18 00 NIE UK Sikora Adrianna SK 99 SMS Kraków TOP Konkurencja 11 10 10 2015 17 22 Dziewcząt 400m zmienny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kołodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 5 10 05 588 50m 100m 34 83 1 14 02 34 83 39 19 150m 200m 2 32 24 250m 300m 3 16 01 3 59 74 43 77 43 73 350m 400m 4 35 90 5 10 05 36 16 34 15 2 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 5 15 05 561 50m 100m 33 94 1 13 67 33 94 39 73 150m 200m 1 53 53 2 33 10 39 86 39 57 250m 300m 3 16 05 4 00 26 42 95 44 21 350m 400m 4 39 13 5 15 05 38 87 35 92 3 Nita Daria 01 Korona Kraków 5 15 17 560 50m 100m 35 26 1 15 32 35 26 40 06 150m 200m 1 55 33 2 34 29 40 01 38 96 250m 300m 3 19 21 4 04 09 44 92 44 88 350m 400m 4 40 48 5 15 17 36 39 34 69 4 Zawisza Alina SO 00 Unia Oświęcim 5 15 67 557 50m 100m 34 17 1 13 42 34 17 39 25 150m 200m 1 53 36 2 32 31 39 94 38 95 250m 300m 3 18 94 4 04 90 46 63 45 96 350m 400m 4 40 80 5 15 67 35 90 34 87 5 Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 5 16 37 554 50m 100m 34 70 1 13 37 34 70 38 67 150m 200m 1 55 01 2 36 35 41 64 41 34 250m 300m 3 21 10 4 05 50 44 75 44 40 350m 400m 4 41 59 5 16 37 36 09 34 78 6 Kempa Anna SO 01 MMKS Kędzierzyn Koźle 5 17 72 547 50m 100m 35 24 1 16 39 35 24 41 15 150m 200m 1 59 08 2 40 29 42 69 41 21 250m 300m 3 23 21 4 06 50 42 92 43 29 350m 400m 4 42 98 5 17 72 36 48 34 74 7 Serafin Magdalena 01 SMS Galicja Kraków 5 19 80 536 50m 100m 35 31 1 16 75 35 31 41 44 150m 200m 1 57 86 2 38 57 41 11 40 71 250m 300m 3 24 64 4 11 73 46 07 47 09 350m 400m 4 47 53 5 19 80 35 80 32 27 8 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 5 20 01 535 50m 100m 37 36 1 18 62 37 36 41 26 150m 200m 1 59 03 2 38 53 40 41 39 50 250m 300m 3 24 41 4 09 92 45 88 45 51 350m 400m 4 46 82 5 20 01 36 90 33 19 9 Lewandowska Natalia SO 01 Unia Oświęcim 5 24 93 511 50m 100m 33 45 1 11 65 33 45 38 20 150m 200m 1 51 69 2 31 59 40 04 39 90 250m 300m 3 19 18 4 06 80 47 59 47 62 350m 400m 4 46 26 5 24 93 39 46 38 67 10 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 5 27 32 500 50m 100m 36 10 1 17 06 36 10 40 96 150m 200m 1 58 25 2 39 00 41 19 40 75 250m 300m 3 24 08 4 09 78 45 08 45 70 350m 400m 4 49 64 5 27 32 39 86 37 68 11 Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 5 30 47 486 50m 100m 35 96 1 16 17 35 96 40 21 150m 200m 1 59 73 2 42 15 43 56 42 42 250m 300m 3 27 95 4 13 62 45 80 45 67 350m 400m 4 52 77 5 30 47 39 15 37 70 12 Żylska Joanna 00 Korona Kraków 5 31 00 483 50m 100m 36 84 1 19 54 36 84 42 70 150m 200m 2 39 99 250m 300m 3 26 41 4 14 50 46 42 48 09 350m 400m 4 52 85 5 31 00 38 35 38 15 13 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 5 33 60 472 50m 100m 35 76 1 14 17 35 76 38 41 150m 200m 1 57 25 2 39 64 43 08 42 39 250m 300m 3 26 91 4 17 54 47 27 50 63 350m 400m 4 57 39 5 33 60 39 85 36 21 14 Lechowicz Nadia SO 00 SMS Galicja Kraków 5 33 96 471 50m 100m 37 36 1 21 55 37 36 44 19 150m 200m 2 02 88 2 43 38 41 33 40 50 250m 300m 3 32 60 4 21 06 49 22 48 46 350m 400m 5 33 96 15 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 5 35 13 466 50m 100m 36 92 1 19 11 36 92 42 19 150m 200m 1 58 12 2 37 20 39 01 39 08 250m 300m 3 27 36 4 18 01 50 16 50 65 350m 400m 4 56 71 5 35 13 38 70 38 42 16 Śmietana Karolina 01 SMS Galicja Kraków 5 36 46 460 50m 100m 37 03 1 18 93 37 03 41 90 150m 200m 2 03 39 2 46 49 44 46 43 10 250m 300m 3 34 37 4 23 85 47 88 49 48 350m 400m 5 01 43 5 36 46 37 58 35 03 17 Szuster Aleksandra SO 00 Unia Oświęcim 5 38 33 453 50m 100m 35 11 1 16 07 35 11 40 96 150m 200m 2 02 35 2 46 59 46 28 44 24 250m 300m 3 36 73 4 26 83 50 14 50 10 350m 400m 5 03 78 5 38 33 36 95 34 55 18 Zięba Gabriela SO 01 Unia Oświęcim 5 38 54 452 50m 100m 37 04 1 21 25 37 04 44 21 150m 200m 2 05 84 2 47 92 44 59 42 08 250m 300m 3 36 77 4 25 03 48 85 48 26 350m 400m 5 03 18 5 38 54 38 15 35 36 19 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 5 38 78 451 50m 100m 35 76 1 18 42 35 76 42 66 150m 200m 1 59 86 2 40 18 41 44 40 32 250m 300m 3 32 19 4 23 35 52 01 51 16 350m 400m 5 00 75 5 38 78 37 40 38 03 20 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 5 40 60 444 50m 100m 37 43 1 22 87 37 43 45 44 150m 200m 2 05 13 2 46 52 42 26 41 39 250m 300m 3 35 72 4 25 20 49 20 49 48 350m 400m 5 03 36 5 40 60 38 16 37 24 21 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 5 44 06 430 50m 100m 36 49 1 21 06 36 49 44 57 150m 200m 2 08 90 2 54 61 47 84 45 71 250m 300m 3 40 76 4 28 24 46 15 47 48 350m 400m 5 07 95 5 44 06 39 71 36 11 22 Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 5 45 57 425 50m 100m 36 06 1 19 52 36 06 43 46 150m 200m 2 03 78 2 46 81 44 26 43 03 250m 300m 3 37 96 4 28 02 51 15 50 06 350m 400m 5 08 24 5 45 57 40 22 37 33 23 Żurawska sabina SO 01 Unia Oświęcim 5 51 09 405 50m 100m 38 50 1 24 42 38 50 45 92 150m 200m 2 09 13 2 51 88 44 71 42 75 250m 300m 3 40 98 4 30 70 49 10 49 72 350m 400m 5 12 09 5 51 09 41 39 39 00 24 Janusz Ewa 01 SMS Galicja Kraków 5 51 87 402 50m 100m 38 18 1 24 69 38 18 46 51 150m 200m 2 09 64 2 52 51 44 95 42 87 250m 300m 3 45 60 4 36 45 53 09 50 85 350m 400m 5 16 72 5 51 87 40 27 35 15 25 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 5 59 68 377 50m 100m 40 49 1 28 19 40 49 47 70 150m 200m 2 55 79 250m 300m 3 45 89 4 36 81 50 10 50 92 350m 400m 5 19 47 5 59 68 42 66 40 21 26 Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 5 59 89 376 50m 100m 41 62 1 30 34 41 62 48 72 150m 200m 2 15 65 3 02 46 45 31 46 81 250m 300m 3 50 80 4 41 10 48 34 50 30 350m 400m 5 22 23 5 59 89 41 13 37 66 27 Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 6 01 70 370 50m 100m 37 68 1 22 09 37 68 44 41 150m 200m 2 08 68 2 54 64 46 59 45 96 250m 300m 3 45 48 4 37 75 50 84 52 27 350m 400m 5 20 55 6 01 70 42 80 41 15 28 Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 6 03 25 366 50m 100m 40 83 1 27 75 40 83 46 92 150m 200m 2 17 36 3 06 24 49 61 48 88 250m 300m 3 54 96 4 44 40 48 72 49 44 350m 400m 5 25 05 6 03 25 40 65 38 20 29 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 6 06 54 356 50m 100m 40 06 1 24 85 40 06 44 79 150m 200m 2 11 82 2 57 21 46 97 45 39 250m 300m 3 50 70 4 43 50 53 49 52 80 350m 400m 5 26 20 6 06 54 42 70 40 34 30 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 6 06 84 355 50m 100m 41 29 1 29 51 41 29 48 22 150m 200m 2 16 96 3 04 35 47 45 47 39 250m 300m 3 52 67 4 41 66 48 32 48 99 350m 400m 5 25 67 6 06 84 44 01 41 17 31 Wąsik Anna 01 Korona Kraków 6 10 72 344 50m 100m 41 34 1 30 02 41 34 48 68 150m 200m 2 18 93 3 06 94 48 91 48 01 250m 300m 3 57 89 4 49 48 50 95 51 59 350m 400m 5 31 80 6 10 72 42 32 38 92 32 Żak Natalia 01 Korona Kraków 6 17 16 327 50m 100m 40 57 1 27 36 40 57 46 79 150m 200m 2 16 72 3 04 97 49 36 48 25 250m 300m 3 57 45 4 50 17 52 48 52 72 350m 400m 5 34 97 6 17 16 44 80 42 19 DYSKW Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 17 40 TOP Konkurencja 12 10 10 2015 18 28 Mężczyzn 400m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wojdak Wojciech SO 96 Unia Oświęcim 4 23 28 715 50m 100m 28 22 1 00 15 28 22 31 93 150m 200m 1 33 71 2 07 21 33 56 33 50 250m 300m 2 44 36 3 23 01 37 15 38 65 350m 400m 3 53 87 4 23 28 30 86 29 41 2 Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 4 29 20 669 50m 100m 29 42 1 02 64 29 42 33 22 150m 200m 1 38 18 2 13 88 35 54 35 70 250m 300m 2 50 25 3 27 78 36 37 37 53 350m 400m 3 59 16 4 29 20 31 38 30 04 3 Lechowicz Filip SO 97 Korona Kraków 4 34 03 634 50m 100m 30 36 1 05 57 30 36 35 21 150m 200m 1 40 68 2 14 02 35 11 33 34 250m 300m 2 52 53 3 31 07 38 51 38 54 350m 400m 4 03 47 4 34 03 32 40 30 56 4 Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 4 36 72 616 50m 100m 30 40 1 04 69 30 40 34 29 150m 200m 1 40 97 2 16 26 36 28 35 29 250m 300m 2 55 07 3 34 35 38 81 39 28 350m 400m 4 05 72 4 36 72 31 37 31 00 5 Sobczyk Maciej 95 AZS AGH Kraków 4 37 51 611 50m 100m 29 98 1 04 07 29 98 34 09 150m 200m 1 39 55 2 13 94 35 48 34 39 250m 300m 2 52 35 3 32 18 38 41 39 83 350m 400m 4 05 87 4 37 51 33 69 31 64 6 Nagi Mateusz SO 97 Unia Oświęcim 4 39 13 600 50m 100m 30 57 1 05 46 30 57 34 89 150m 200m 1 43 53 2 21 25 38 07 37 72 250m 300m 2 58 38 3 36 67 37 13 38 29 350m 400m 4 08 56 4 39 13 31 89 30 57 7 Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4 39 27 599 50m 100m 30 03 1 04 05 30 03 34 02 150m 200m 1 40 48 2 16 17 36 43 35 69 250m 300m 2 56 30 3 36 98 40 13 40 68 350m 400m 4 09 63 4 39 27 32 65 29 64 8 Topolski Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 4 39 89 595 50m 100m 31 14 1 05 20 31 14 34 06 150m 200m 1 40 06 2 14 94 34 86 34 88 250m 300m 2 56 32 3 36 58 41 38 40 26 350m 400m 4 07 96 4 39 89 31 38 31 93 9 Litwa Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 4 41 22 587 50m 100m 28 90 1 02 50 28 90 33 60 150m 200m 1 39 32 2 15 12 36 82 35 80 250m 300m 2 55 28 3 36 37 40 16 41 09 350m 400m 4 09 72 4 41 22 33 35 31 50 10 Goleniec Kamil SO 99 Unia Oświęcim 4 42 85 577 50m 100m 30 74 1 04 73 30 74 33 99 150m 200m 1 41 71 2 18 26 36 98 36 55 250m 300m 2 58 58 3 39 33 40 32 40 75 350m 400m 4 12 62 4 42 85 33 29 30 23 11 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 4 43 12 575 50m 100m 31 45 1 06 49 31 45 35 04 150m 200m 1 41 67 2 17 41 35 18 35 74 250m 300m 2 57 88 3 38 28 40 47 40 40 350m 400m 4 11 38 4 43 12 33 10 31 74 12 Buczkowski Kamil 96 AZS AGH Kraków 4 43 29 574 50m 100m 29 87 1 03 76 29 87 33 89 150m 200m 1 41 80 2 19 25 38 04 37 45 250m 300m 3 00 21 3 41 50 40 96 41 29 350m 400m 4 13 44 4 43 29 31 94 29 85 13 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 4 43 53 573 50m 100m 29 99 1 04 16 29 99 34 17 150m 200m 1 42 09 2 19 09 37 93 37 00 250m 300m 2 59 49 3 40 88 40 40 41 39 350m 400m 4 12 99 4 43 53 32 11 30 54 14 Łuczak Piotr 92 AZS AGH Kraków 4 44 41 567 50m 100m 28 43 1 01 09 28 43 32 66 150m 200m 1 39 53 2 16 16 38 44 36 63 250m 300m 2 59 83 3 42 10 43 67 42 27 350m 400m 4 14 01 4 44 41 31 91 30 40 15 Karkut Kamil 96 AZS AGH Kraków 4 45 59 560 50m 100m 30 97 1 06 28 30 97 35 31 150m 200m 1 42 53 2 18 77 36 25 36 24 250m 300m 2 58 70 3 38 71 39 93 40 01 350m 400m 4 13 02 4 45 59 34 31 32 57 16 Stanek Adam SO 99 Unia Oświęcim 4 45 94 558 50m 100m 31 34 1 06 37 31 34 35 03 150m 200m 1 42 76 2 17 07 36 39 34 31 250m 300m 3 01 46 3 44 21 44 39 42 75 350m 400m 4 15 53 4 45 94 31 32 30 41 17 Ungeheuer Mateusz 96 AZS AGH Kraków 4 46 07 557 50m 100m 28 60 1 01 16 28 60 32 56 150m 200m 1 38 02 2 13 23 36 86 35 21 250m 300m 2 59 42 3 44 24 46 19 44 82 350m 400m 4 15 79 4 46 07 31 55 30 28 18 Sowa Marcin SO 97 Motyl MOSiR St Wola 4 46 68 554 50m 100m 29 93 1 03 78 29 93 33 85 150m 200m 1 42 20 2 19 67 38 42 37 47 250m 300m 3 00 40 3 40 78 40 73 40 38 350m 400m 4 14 42 4 46 68 33 64 32 26 19 Fiedosiuk Rafał SO 99 Unia Oświęcim 4 47 88 547 50m 100m 30 54 1 05 59 30 54 35 05 150m 200m 1 42 15 2 19 64 36 56 37 49 250m 300m 3 00 69 3 43 34 41 05 42 65 350m 400m 4 16 86 4 47 88 33 52 31 02 20 Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 4 50 03 535 50m 100m 30 96 1 06 51 30 96 35 55 150m 200m 1 44 23 2 20 41 37 72 36 18 250m 300m 3 03 86 3 46 09 43 45 42 23 350m 400m 4 18 73 4 50 03 32 64 31 30 21 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 4 51 27 528 50m 100m 30 48 1 05 26 30 48 34 78 150m 200m 1 42 63 2 19 91 37 37 37 28 250m 300m 3 02 20 3 44 68 42 29 42 48 350m 400m 4 17 94 4 51 27 33 26 33 33 22 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 4 53 60 516 50m 100m 30 55 1 07 49 30 55 36 94 150m 200m 1 44 68 2 21 15 37 19 36 47 250m 300m 3 03 74 3 45 95 42 59 42 21 350m 400m 4 21 04 4 53 60 35 09 32 56 23 Drozd Tymoteusz SO 99 Unia Oświęcim 4 53 95 514 50m 100m 32 19 1 08 87 32 19 36 68 150m 200m 1 47 89 2 25 40 39 02 37 51 250m 300m 3 05 03 3 46 41 39 63 41 38 350m 400m 4 21 21 4 53 95 34 80 32 74 24 Przybylski Michał SO 98 Unia Oświęcim 4 55 61 505 50m 100m 31 50 1 07 83 31 50 36 33 150m 200m 1 47 73 2 25 87 39 90 38 14 250m 300m 3 08 06 3 50 27 42 19 42 21 350m 400m 4 24 50 4 55 61 34 23 31 11 25 Sowier Wojciech 97 SMS Kraków 4 56 07 503

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_10_bochnia/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Biała 1 45 77 204 49 78 55 99 DYSKW Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 10 TOP Konkurencja 6 10 10 2015 12 37 Mężczyzn 100m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 1 05 09 623 31 03 34 06 2 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 1 05 28 618 31 01 34 27 3 Litwa Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 1 06 16 593 30 97 35 19 4 Sowa Marcin SO 97 Motyl MOSiR St Wola 1 06 76 577 31 67 35 09 5 Karkut Kamil 96 AZS AGH Kraków 1 07 13 568 31 35 35 78 6 Goleniec Kamil SO 99 Unia Oświęcim 1 07 96 547 32 99 34 97 7 Sobczyk Maciej 95 AZS AGH Kraków 1 08 34 538 32 49 35 85 8 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 1 08 83 527 33 28 35 55 9 Lechowicz Filip SO 97 Korona Kraków 1 10 76 485 33 68 37 08 10 Nagi Mateusz SO 97 Unia Oświęcim 1 10 90 482 33 72 37 18 11 Buczkowski Kamil 96 AZS AGH Kraków 1 11 45 471 33 21 38 24 12 Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 11 75 465 34 61 37 14 13 Kłapa Filip SO 98 Unia Oświęcim 1 11 87 463 34 28 37 59 14 Sowier Wojciech 97 SMS Kraków 1 12 08 459 34 01 38 07 15 Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 1 12 19 457 34 42 37 77 16 Głąb Karol SO 99 Sokół Rzeszów 1 12 82 445 34 87 37 95 17 Drozd Tymoteusz SO 99 Unia Oświęcim 1 12 85 444 34 85 38 00 18 Topolski Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 1 12 95 442 34 31 38 64 19 Przybylski Michał SO 98 Unia Oświęcim 1 13 12 439 34 99 38 13 20 Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 1 13 88 426 35 99 37 89 21 Fiedosiuk Rafał SO 99 Unia Oświęcim 1 13 89 426 35 46 38 43 22 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 1 14 31 419 35 19 39 12 23 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1 14 37 418 35 37 39 00 24 Łuczak Piotr 92 AZS AGH Kraków 1 14 99 407 36 17 38 82 25 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 1 15 02 407 35 91 39 11 26 Ruciński Wiktor 99 SMS Kraków 1 15 35 401 35 52 39 83 27 Łabuz Rafał 95 AZS AGH Kraków 1 15 71 396 35 44 40 27 28 Ruszkowski Kacper SO 97 Unia Oświęcim 1 16 83 379 36 03 40 80 29 Mazur Dominik SO 99 Unia Oświęcim 1 17 68 366 36 99 40 69 30 Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 17 75 365 36 68 41 07 31 Zbrożek Radosław 99 SMS Galicja Kraków 1 17 83 364 37 17 40 66 32 Tekieli Jakub 99 SMS Galicja Kraków 1 18 18 359 37 04 41 14 33 Pieśniak Jakub SO 97 Unia Oświęcim 1 18 52 355 37 94 40 58 34 Zalewski Oskar 99 UKS Pirania Targówek Warszawa 1 19 58 341 37 50 42 08 35 Stanek Adam SO 99 Unia Oświęcim 1 20 69 327 38 91 41 78 36 Bednarz Radosław 98 NKP Bielsko Biała 1 20 96 324 38 61 42 35 37 Kolanowski Wiktor 99 SMS Kraków 1 25 85 271 40 17 45 68 38 Kurantowicz Krzysztof 99 Sokół Mościce Tarnów 1 31 46 224 42 89 48 57 DYSKW Rokita Aleksander 99 SMS Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 13 11 DYSKW Ungeheuer Mateusz 96 AZS AGH Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 12 41 TOP Konkurencja 6 10 10 2015 12 37 Chłopców 100m klasyczny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 1 07 41 561 31 77 35 64 2 Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 1 07 61 556 31 49 36 12 3 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 1 12 12 458 34 37 37 75 4 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 1 12 24 456 34 35 37 89 5 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 1 12 56 450 34 40 38 16 6 Butkiewicz Władysław SO 00 Juvenia Białystok 1 13 82 427 35 54 38 28 7 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 14 08 423 35 37 38 71 8 Suchan Przemysław 01 Korona Kraków 1 14 83 410 35 94 38 89 9 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1 15 76 395 35 73 40 03 10 Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 1 15 85 394 36 08 39 77 11 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 1 15 96 392 36 15 39 81 12 Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 1 16 05 390 36 22 39 83 13 Astashev Bogdan 01 SMS Galicja Kraków 1 16 29 387 35 81 40 48 14 Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 1 16 40 385 35 44 40 96 Rohulin Bogdan 01 G8 Bielany Warszawa 1 16 40 385 35 56 40 84 16 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 1 16 82 379 36 44 40 38 17 Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 1 17 23 373 36 45 40 78 18 Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 1 17 43 370 37 46 39 97 19 Bazyl Kamil SO 00 Aquarius Myślenice 1 17 92 363 36 40 41 52 20 Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 1 18 66 353 38 05 40 61 21 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 1 18 88 350 37 69 41 19 22 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 19 19 346 37 93 41 26 23 Wojaczek Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 20 88 325 37 98 42 90 24 Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 21 52 317 38 61 42 91 25 Major Daniel SO 01 Unia Oświęcim 1 21 57 316 38 14 43 43 26 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 1 21 82 313 38 55 43 27 27 Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 1 22 36 307 38 77 43 59 28 Janik Jakub SO 01 Unia Oświęcim 1 22 72 303 39 85 42 87 29 Babiuch Filip SO 00 Unia Oświęcim 1 23 67 293 39 63 44 04 30 Cempla Jakub 01 SMS Galicja Kraków 1 23 69 293 40 32 43 37 31 Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1 23 89 291 40 69 43 20 32 Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 1 24 07 289 40 80 43 27 33 Piwowarczyk Artur SO 00 Unia Oświęcim 1 24 55 284 39 75 44 80 34 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1 25 22 277 40 54 44 68 35 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 1 26 41 266 41 15 45 26 36 Kłaput Bartosz 00 SMS Galicja Kraków 1 27 91 253 41 61 46 30 37 Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 1 31 05 227 43 56 47 49 38 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 1 33 54 210 43 28 50 26 39 Kramarczyk Jakub SO 01 Unia Oświęcim 1 36 50 191 44 90 51 60 DYSKW Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 12 55 DYSKW Paszko Mikołaj 01 SMS Galicja Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 12 59 DYSKW Urbańczyk Adrian 01 Korona Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 12 51 DYSKW Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 44 TOP Konkurencja 6 10 10 2015 12 37 Chłopców 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 1 18 39 357 38 27 40 12 2 Kozieł Mikołaj SO 02 Victoria Kozy 1 18 54 354 37 77 40 77 3 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 18 76 351 37 98 40 78 4 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1 19 92 336 37 36 42 56 5 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 19 96 336 38 05 41 91 6 Stańczyk Jarema SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 23 41 296 40 08 43 33 7 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 24 42 285 40 54 43 88 8 Alencynowicz Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 1 24 75 282 40 92 43 83 9 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 1 24 78 282 40 28 44 50 10 Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 1 26 40 266 40 88 45 52 11 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 28 26 250 41 81 46 45 12 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 1 28 33 249 40 45 47 88 13 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 28 88 244 42 62 46 26 14 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1 29 31 241 41 43 47 88 15 Brania Radosław SO 02 Ósemka Oświęcim 1 30 02 235 41 99 48 03 16 Rakoczy Łukasz SO 02 Ósemka Oświęcim 1 30 20 234 42 75 47 45 17 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 1 30 24 234 43 12 47 12 18 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1 30 76 230 43 68 47 08 19 Płatek Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 1 32 87 214 45 13 47 74 20 Moryl Wojciech SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 32 88 214 45 04 47 84 21 Szczygieł Dawid SO 02 Karol Wadowice 1 33 18 212 43 66 49 52 22 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 33 41 210 44 51 48 90 23 Jędryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 1 33 51 210 44 26 49 25 24 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 1 35 22 199 45 60 49 62 25 Stankiewicz Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 35 51 197 45 21 50 30 26 Połuszejko Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 37 14 187 46 10 51 04 27 Lewandowski Jakub SO 02 Jedynka Elbląg 1 37 67 184 46 63 51 04 28 Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków 1 37 89 183 46 82 51 07 29 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 1 39 76 173 47 65 52 11 30 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 1 40 01 171 47 00 53 01 31 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 1 42 37 160 49 19 53 18 TOP 2 GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej BLOK II 10 10 2015 15 30 Konkurencja 7 10 10 2015 15 30 Kobiet 100m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sirignano Luigia 96 AZS AGH Kraków 58 07 677 27 85 30 22 2 Kunka Kamila 96 AZS AGH Kraków 58 16 674 28 91 29 25 3 Radlińska Marcelina 93 AZS AGH Kraków 58 98 646 28 57 30 41 4 Kozłowska Anna 96 AZS AGH Kraków 59 82 620 29 24 30 58 5 Uryga Paulina 95 AZS AGH Kraków 59 93 616 29 07 30 86 6 Górniak Katarzyna 95 AZS AGH Kraków 1 00 26 606 29 18 31 08 7 Mendyk Adrianna SO 98 Wodnik Radom 1 01 07 582 29 80 31 27 8 Michalczyk Urszula SO 97 Unia Oświęcim 1 01 34 575 29 73 31 61 9 Czaja Barbara 99 SMS Kraków 1 02 24 550 30 29 31 95 10 Adamiec Dominika SO 99 Unia Oświęcim 1 02 76 536 30 11 32 65 11 Rzepczyńska Patrycja SO 99 Unia Oświęcim 1 03 61 515 31 09 32 52 12 Kościk Patrycja 98 SMS Kraków 1 03 84 510 30 53 33 31 13 Całka Anna SO 97 Unia Oświęcim 1 04 03 505 31 17 32 86 14 Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 Unia Oświęcim 1 04 17 502 30 95 33 22 15 Pankowska Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 1 04 20 501 30 60 33 60 16 Prochownik Olimpia SO 99 Unia Oświęcim 1 04 44 496 30 77 33 67 17 Chamera Weronika SO 99 Motyl MOSiR St Wola 1 04 80 487 31 45 33 35 18 Malinowska Ada 99 SMS Kraków 1 05 35 475 31 14 34 21 19 Nowak Marta SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 05 59 470 31 64 33 95 20 Sikora Adrianna SK 99 SMS Kraków 1 05 78 466 32 38 33 40 21 Rugała Anna SO 98 Unia Oświęcim 1 05 93 463 32 18 33 75 22 Łosak Wiktoria SK 98 SMS Kraków 1 06 40 453 31 97 34 43 23 Kruszniewska Kinga 99 SMS Kraków 1 06 84 444 31 97 34 87 24 Palka Maria SO 99 Unia Oświęcim 1 07 51 431 32 93 34 58 25 Jasiul Urszula 98 Delfin Legionowo 1 08 96 404 32 84 36 12 26 Warian Karolina 99 SMS Kraków 1 09 26 399 33 41 35 85 TOP Konkurencja 7 10 10 2015 15 30 Dziewcząt 100m dowolny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Nita Daria 01 Korona Kraków 1 00 87 588 29 59 31 28 2 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 00 91 587 29 55 31 36 3 Kołodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 1 01 23 578 30 53 30 70 4 Serafin Magdalena 01 SMS Galicja Kraków 1 01 52 570 30 16 31 36 5 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 1 02 00 556 30 52 31 48 6 Zawisza Alina SO 00 Unia Oświęcim 1 02 93 532 30 73 32 20 7 Szuster Aleksandra SO 00 Unia Oświęcim 1 02 94 532 30 70 32 24 8 Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 1 03 10 528 30 65 32 45 9 Śmietana Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 03 34 522 30 77 32 57 10 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 1 03 81 510 31 09 32 72 11 Lewandowska Natalia SO 01 Unia Oświęcim 1 03 95 507 31 02 32 93 12 Kempa Anna SO 01 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 04 62 491 31 78 32 84 13 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 1 05 02 482 32 03 32 99 14 Zięba Gabriela SO 01 Unia Oświęcim 1 05 12 480 15 Żylska Joanna 00 Korona Kraków 1 05 65 469 31 68 33 97 16 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 1 05 77 466 31 76 34 01 17 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 06 46 452 32 18 34 28 18 Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 07 07 439 32 27 34 80 19 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 1 07 52 431 32 75 34 77 20 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 1 07 68 428 32 47 35 21 21 Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 1 08 24 417 32 42 35 82 22 Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 09 62 393 33 68 35 94 23 Janusz Ewa 01 SMS Galicja Kraków 1 10 01 386 32 75 37 26 24 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 1 10 06 385 34 08 35 98 25 Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 1 10 53 378 34 01 36 52 26 Żurawska sabina SO 01 Unia Oświęcim 1 10 69 375 33 98 36 71 27 Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 1 10 73 375 34 58 36 15 28 Lechowicz Nadia SO 00 SMS Galicja Kraków 1 11 19 367 34 06 37 13 29 Wąsik Anna 01 Korona Kraków 1 12 23 352 35 61 36 62 30 Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 1 13 40 335 35 73 37 67 31 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 1 14 11 326 35 86 38 25 32 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 14 36 322 35 34 39 02 33 Kuk Dominika 00 Sokół Mościce Tarnów 1 14 57 320 35 37 39 20 34 Żak Natalia 01 Korona Kraków 1 18 10 278 37 54 40 56 TOP Konkurencja 7 10 10 2015 15 30 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 1 05 03 482 31 74 33 29 2 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 05 14 480 31 03 34 11 3 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1 05 27 477 31 84 33 43 4 Szerszeń Natalia 02 Gryf Debica 1 06 52 450 32 15 34 37 5 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1 06 77 445 32 64 34 13 6 Kumorek Kamila SO 02 Sokół Mościce Tarnów 1 07 49 431 33 10 34 39 7 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 1 08 42 414 33 43 34 99 8 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 1 09 14 401 32 98 36 16 9 Palowska Gabriela SO 02 NKP Bielsko Biała 1 09 18 400 34 24 34 94 10 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 1 09 31 398 33 94 35 37 11 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 1 10 53 378 32 55 37 98 12 Kapcińska Maja SO 02 UKP Ruda Śląska 1 10 71 375 34 75 35 96 13 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 1 10 74 374 34 41 36 33 14 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 1 11 06 369 34 65 36 41 15 Tomera Roksana SO 02 Ósemka Oświęcim 1 11 19 367 34 08 37 11 16 Pawłowska Julia So 02 CKiS Skawina 1 11 22 367 34 23 36 99 17 Kuśmierz Anna 02 SMS Galicja Kraków 1 11 24 367 34 61 36 63 18 Wiazicka Aleksandra 02 Gryf Debica 1 11 76 359 34 75 37 01 19 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 1 12 56 347 35 73 36 83 20 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 1 12 64 346 34 86 37 78 21 Miłek Marcelina 02 SMS Galicja Kraków 1 12 85 343 35 02 37 83 22 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 1 13 23 337 35 66 37 57 Nogieć Aleksandra 02 Korona Kraków 1 13 23 337 35 57 37 66 24 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 1 13 42 335 36 58 36 84 25 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 13 98 327 36 16 37 82 26 Rżany Wiktoria 02 Gryf Debica 1 14 13 325 35 04 39 09 27 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 1 14 57 320 35 93 38 64 28 Żak Anna SO 02 Ósemka Oświęcim 1 16 80 293 37 14 39 66 29 Iwanicka Anita SO 02 Ósemka Oświęcim 1 17 31 287 37 69 39 62 30 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 1 17 64 283 38 19 39 45 31 Prochownik Martyna 02 CKiS Skawina 1 18 81 271 36 98 41 83 32 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 1 18 85 270 37 36 41 49 33 Kozera Zuzanna 02 SMS Galicja Kraków 1 19 58 263 38 72 40 86 34 Swiatek Joanna 02 Gryf Debica 1 24 42 220 DYSKW Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 46 TOP Konkurencja 8 10 10 2015 16 02 Mężczyzn 100m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Łabuz Rafał 95 AZS AGH Kraków 52 34 632 25 21 27 13 2 Litwa Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 52 62 622 25 52 27 10 3 Ungeheuer Mateusz 96 AZS AGH Kraków 52 63 622 25 72 26 91 4 Tombarkiewicz Józef SK 97 SMS Kraków 52 82 615 25 81 27 01 5 Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 52 94 611 26 05 26 89 6 Łuczak Piotr 92 AZS AGH Kraków 53 64 588 25 97 27 67 7 Buczkowski Kamil 96 AZS AGH Kraków 53 96 577 26 15 27 81 8 Karkut Kamil 96 AZS AGH Kraków 54 79 551 26 14 28 65 9 Pieśniak Jakub SO 97 Unia Oświęcim 54 89 548 26 52 28 37 10 Topolski Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 55 09 542 26 44 28 65 11 Goleniec Kamil SO 99 Unia Oświęcim 55 21 539 27 05 28 16 12 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 55 24 538 27 09 28 15 Sowa Marcin SO 97 Motyl MOSiR St Wola 55 24 538 26 97 28 27 14 Sobczyk Maciej 95 AZS AGH Kraków 55 31 536 27 25 28 06 15 Fiedosiuk Rafał SO 99 Unia Oświęcim 56 18 511 27 58 28 60 16 Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 56 34 507 27 14 29 20 17 Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 56 58 501 27 47 29 11 18 Drozd Tymoteusz SO 99 Unia Oświęcim 56 64 499 26 82 29 82 19 Lechowicz Filip SO 97 Korona Kraków 56 65 499 27 18 29 47 20 Głąb Karol SO 99 Sokół Rzeszów 56 73 497 27 58 29 15 21 Sowier Wojciech 97 SMS Kraków 56 88 493 27 65 29 23 22 Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 57 12 487 27 74 29 38 23 Stanek Adam SO 99 Unia Oświęcim 57 14 486 27 91 29 23 24 Przybylski Michał SO 98 Unia Oświęcim 57 16 485 27 61 29 55 25 Ruszkowski Kacper SO 97 Unia Oświęcim 57 40 479 27 83 29 57 26 Nagi Mateusz SO 97 Unia Oświęcim 57 70 472 28 38 29 32 27 Mazur Dominik SO 99 Unia Oświęcim 57 72 471 27 76 29 96 28 Kłapa Filip SO 98 Unia Oświęcim 57 99 465 28 17 29 82 29 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 58 08 463 28 11 29 97 30 Krulikowski Maciej SO 99 Unia Oświęcim 58 34 457 28 44 29 90 31 Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 58 43 454 27 90 30 53 32 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 58 70 448 27 77 30 93 33 Kolanowski Wiktor 99 SMS Kraków 58 79 446 28 65 30 14 34 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 59 02 441 28 25 30 77 35 Tekieli Jakub 99 SMS Galicja Kraków 59 10 439 28 87 30 23 36 Ruciński Wiktor 99 SMS Kraków 59 87 422 29 02 30 85 37 Rokita Aleksander 99 SMS Kraków 59 94 421 28 52 31 42 38 Zalewski Oskar 99 UKS Pirania Targówek Warszawa 1 00 73 405 29 56 31 17 39 Zbrożek Radosław 99 SMS Galicja Kraków 1 01 49 390 29 94 31 55 40 Bednarz Radosław 98 NKP Bielsko Biała 1 02 20 377 30 13 32 07 DYSKW Kurantowicz Krzysztof 99 Sokół Mościce Tarnów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 16 13 TOP Konkurencja 8 10 10 2015 16 02 Chłopców 100m dowolny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 53 66 587 25 63 28 03 2 Butkiewicz Władysław SO 00 Juvenia Białystok 54 76 552 26 53 28 23 3 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 54 90 548 26 78 28 12 4 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 54 91 548 26 77 28 14 5 Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 55 13 541 26 28 28 85 6 Astashev Bogdan 01 SMS Galicja Kraków 55 57 528 26 47 29 10 7 Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 56 78 495 27 63 29 15 8 Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 57 76 470 27 43 30 33 9 Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 58 10 462 28 72 29 38 10 Cempla Jakub 01 SMS Galicja Kraków 58 69 448 28 25 30 44 11 Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 58 75 447 28 19 30 56 12 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 58 83 445 28 41 30 42 13 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 59 29 435 28 33 30 96 14 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 59 75 425 28 68 31 07 15 Suchan Przemysław 01 Korona Kraków 59 81 424 29 24 30 57 16 Wojaczek Paweł SO 00 Unia Oświęcim 59 94 421 28 49 31 45 17 Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 1 00 19 416 29 31 30 88 18 Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 1 00 33 413 30 29 30 04 19 Kłaput Bartosz 00 SMS Galicja Kraków 1 00 37 412 29 31 31 06 20 Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1 00 46 410 29 64 30 82 21 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1 00 60 407 29 58 31 02 22 Paszko Mikołaj 01 SMS Galicja Kraków 1 00 66 406 29 63 31 03 23 Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 1 00 84 403 30 07 30 77 24 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 00 94 401 30 08 30 86 25 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 1 00 96 400 29 49 31 47 26 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 1 01 05 398 29 70 31 35 27 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 01 34 393 29 91 31 43 28 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 1 01 35 393 29 95 31 40 29 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 1 02 12 378 30 03 32 09 30 Babiuch Filip SO 00 Unia Oświęcim 1 02 45 372 30 18 32 27 31 Rohulin Bogdan 01 G8 Bielany Warszawa 1 02 55 370 30 39 32 16 32 Janik Jakub SO 01 Unia Oświęcim 1 03 06 361 30 65 32 41 33 Urbańczyk Adrian 01 Korona Kraków 1 03 12 360 30 43 32 69 34 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1 03 44 355 29 67 33 77 35 Major Daniel SO 01 Unia Oświęcim 1 04 21 342 30 78 33 43 36 Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 1 04 33 340 30 62 33 71 37 Piwowarczyk Artur SO 00 Unia Oświęcim 1 04 89 332 31 10 33 79 38 Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 1 05 69 320 31 72 33 97 39 Bazyl Kamil SO 00 Aquarius Myślenice 1 06 03 315 31 52 34 51 40 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 1 06 16 313 32 17 33 99 41 Kramarczyk Jakub SO 01 Unia Oświęcim 1 06 66 306 32 31 34 35 42 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 1 11 11 252 33 69 37 42 TOP Konkurencja 8 10 10 2015 16 02 Chłopców 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozieł Mikołaj SO 02 Victoria Kozy 58 89 444 28 51 30 38 2 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1 00 32 413 28 90 31 42 3 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 01 15 396 29 22 31 93 4 Alencynowicz Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 1 02 64 369 30 02 32 62 5 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 03 50 354 30 87 32 63 6 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1 03 70 351 30 54 33 16 7 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 03 86 348 8 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 1 04 56 337 32 06 32 50 9 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 1 06 34 310 32 11 34 23 10 Lewandowski Jakub SO 02 Jedynka Elbląg 1 06 47 309 32 65 33 82 11 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1 07 02 301 31 29 35 73 12 Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 1 07 24 298 31 83 35 41 13 Jędryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 1 07 53 294 32 55 34 98 14 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 1 07 92 289 32 91 35 01 15 Stankiewicz Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 09 04 275 33 25 35 79 16 Moryl Wojciech SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 09 23 273 33 89 35 34 17 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 1 09 72 267 34 08 35 64 18 Płatek Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 1 09 88 265 34 52 35 36 19 Stańczyk Jarema SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 09 98 264 33 65 36 33 20 Połuszejko Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 10 23 262 34 20 36 03 21 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 1 10 53 258 34 59 35 94 22 Rakoczy Łukasz SO 02 Ósemka Oświęcim 1 10 88 254 34 14 36 74 23 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 1 11 09 252 34 45 36 64 24 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 11 78 245 35 09 36 69 25 Brania Radosław SO 02 Ósemka Oświęcim 1 11 91 244 34 93 36 98 26 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 12 09 242 34 40 37 69 27 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 1 12 83 234 35 26 37 57 28 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 1 12 84 234 34 02 38 82 29 Szczygieł Dawid SO 02 Karol Wadowice 1 13 58 227 34 95 38 63 30 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 14 41 220 35 63 38 78 31 Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków 1 16 52 202 37 75 38 77 TOP Konkurencja 9 10 10 2015 16 37 Dziewcząt 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 2 36 94 468 34 81 39 88 46 44 35 81 2 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 2 39 14 448 33 42 40 76 47 54 37 42 3 Szerszeń Natalia 02 Gryf Debica 2 40 02 441 35 43 38 60 48 70 37 29 4 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 2 42 07 425 35 48 42 05 47 67 36 87 5 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 2 43 17 416 36 15 42 13 48 74 36 15 6 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 2 43 54 413 36 84 42 42 46 71 37 57 7 Kumorek Kamila SO 02 Sokół Mościce Tarnów 2 43 89 411 35 80 42 47 47 50 38 12 8 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 2 43 94 410 36 29 41 61 49 34 36 70 9 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 2 47 37 385 35 10 42 56 52 34 37 37 10 Palowska Gabriela SO 02 NKP Bielsko Biała 2 47 71 383 36 86 42 34 50 73 37 78 11 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 2 47 77 383 37 82 41 01 50 84 38 10 12 Kapcińska Maja SO 02 UKP Ruda Śląska 2 48 24 380 36 88 41 84 50 57 38 95 13 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 2 49 34 372 36 19 43 21 49 18 40 76 14 Miłek Marcelina 02 SMS Galicja Kraków 2 50 44 365 36 85 44 09 48 80 40 70 15 Kuśmierz Anna 02 SMS Galicja Kraków 2 51 46 359 37 17 45 76 50 79 37 74 16 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2 52 38 353 42 52 43 48 46 39 39 99 17 Nogieć Aleksandra 02 Korona Kraków 2 53 05 349 38 17 44 56 52 62 37 70 18 Rżany Wiktoria 02 Gryf Debica 2 53 29 347 35 78 46 74 50 42 40 35 19 Pawłowska Julia So 02 CKiS Skawina 2 54 41 341 38 80 44 25 50 08 41 28 20 Tomera Roksana SO 02 Ósemka Oświęcim 2 54 48 340 41 42 42 99 50 14 39 93 21 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 2 54 63 339 40 35 42 94 51 84 39 50 22 Wiazicka Aleksandra 02 Gryf Debica 2 54 73 339 38 82 46 18 50 11 39 62 23 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 2 55 58 334 39 64 44 25 53 14 38 55 24 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 2 55 71 333 37 54 46 06 51 08 41 03 25 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 2 57 14 325 40 52 44 44 52 47 39 71 26 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 2 58 44 318 52 17 39 98 27 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 3 02 39 298 40 77 45 52 56 83 39 27 28 Żak Anna SO 02 Ósemka Oświęcim 3 05 40 283 44 45 45 93 54 75 40 27 29 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 3 05 81 282 40 83 46 80 58 94 39 24 30 Iwanicka Anita SO 02 Ósemka Oświęcim 3 06 21 280 43 21 46 18 54 72 42 10 31 Kozera Zuzanna 02 SMS Galicja Kraków 3 07 05 276 42 62 51 80 49 35 43 28 32 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 3 08 04 272 45 28 47 46 55 99 39 31 33 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 3 08 94 268 42 69 44 93 58 90 42 42 34 Prochownik Martyna 02 CKiS Skawina 3 12 19 254 44 03 48 81 56 51 42 84 35 Swiatek Joanna 02 Gryf Debica 3 14 21 247 44 23 47 38 58 00 44 60 TOP Konkurencja 10 10 10 2015 17 00 Chłopców 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2 25 10 431 32 60 38 64 41 70 32 16 2 Kozieł Mikołaj SO 02 Victoria Kozy 2 25 42 428 33 75 37 47 42 11 32 09 3 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 2 28 75 400 31 67 36 27 45 06 35 75 4 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 2 31 19 381 34 64 40 55 41 45 34 55 5 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 2 34 50 357 36 48 40 00 42 76 35 26 6 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 2 37 82 335 35 98 40 18 47 19 34 47 7 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 2 38 47 331 33 02 40 91 50 11 34 43 8 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 2 40 42 319 33 98 40 24 48 17 38 03 9 Moryl Wojciech SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 41 42 313 34 59 41 87 48 94 36 02 10 Alencynowicz Maciej SO 02 Ósemka Oświęcim 2 41 85 310 36 24 39 89 48 19 37 53 11 Stańczyk Jarema SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 42 91 304 38 79 41 72 46 56 35 84 12 Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 2 43 52 301

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_10_bochnia/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive