archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  • 5 39 97 Tomaniewski Filip 04 01406 476 2 3 21 45 5 30 92 6 Stanek Kacper 04 03606 464 2 1 23 72 5 30 13 7 Wróbel Tomasz 04 00706 437 2 3 09 29 5 39 67 8 Dziedzic Mikołaj 04 03606 435 2 3 06 71 32 90 9 Dyrek Mateusz 04 01406 414 2 1 23 67 5 54 71 10 Skimina Kacper 04 03606 411 2 1 35 03 5 56 01 Chłopców 12 lat 7 z 10 Konkurencji 200 Klas 100 Grzb 200 Zm 100 Zm 50 Dow 100 Mot 50 Mot 100 Klas 200 Dow 400 Dow 1 Lewicki Filip 03 03606 735 2 2 53 89 4 47 17 2 Szczurek Kacper 03 00706 651 2 1 13 70 28 48 3 Piechota Edgar 03 00506 632 2 2 44 05 29 94 1 25 29 5 09 07 4 Wanat Grzegorz 03 03606 600 2 1 14 43 5 11 42 5 Koryciński Kamil 03 03706 586 2 3 08 54 1 16 13 5 08 25 6 Dybowski Jan 03 03606 581 2 1 15 54 1 21 41 7 Szydłowski Erwin 03 01906 576 2 3 02 92 1 23 83 5 43 64 8 Barczyk Jan 03 03306 563 2 1 23 09 31 35 5 18 91 9 Sieprawski Roch 03 00806 539 2 33 09 5 13 31 10 Daszkiewicz Michał 03 00806 538 2 3 02 91 29 51 Najlepsze zawodniczki Dziewcząt 10 lat 6 z 10 Konkurencji 200 Klas 100 Grzb 200 Zm 100 Zm 50 Dow 100 Mot 50 Mot 100 Klas 200 Dow 400 dow 1 Kercel Emilia 05 03706 575 2 1 31 23 1 31 31 33 41 2 Marek Amelia 05 03106 567 2 1 28 11 34 66 1 37 01 3 Kania Kamila 05 03506 509 2 1 26 42 38 62 4 Cicha Aleksandra 05 03606 503 2 1 27 18 2 55 21 5 Rapkiewicz Natalia 05 03506 492 2 38 47 1 40 51 6 Tchórzewska Sabina 05 03506 441 2 1 32 29 37 90 7 Biedroń Wiktoria 05 03206 439 2 1 35 14 38 01 3 27 74 8 Smoleń Patrycja 05 03106 431 2 1 32 19 50 02 3 03 61 9 Guzik Karolina 05 03606 430 2 1 34 45 3 05 08 10 Migacz Anna 05 01406 429 2 1 29 87 3 09 25 Dziewcząt 11 lat 7 z 10 Konkurencji 200 Klas 100 Grzb 200 Zm 100 Zm 50 Dow 100 Mot 50 Mot 100 Klas 200 Dow 400 dow 1 Jeleń Katarzyna 04 03306 722 2 1 22 01 32 50 5 30 35 2 Błyskuń Amelia 04 03306 717 2 3 05 75 2 55 04 5 43 21 3 Żelazny Kinga 04 00306 709 2 2 52 99 32 65 1 31 89 4 Rajca Luiza 04 00706 706 2 1 18 21 36 08 5 30 21 5 Bednarz

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_21_bochnia/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • Olkusz 1 28 50 240 8 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 31 22 219 9 Jakubowska Maja 04 SMS Galicja Kraków 1 33 68 202 10 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 35 00 194 11 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 1 35 40 191 12 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 1 37 35 180 13 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 39 83 167 14 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 40 72 163 15 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 43 46 150 16 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 44 11 147 17 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 46 60 137 DYSKW Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków G5 Nierozpoczęcie pociągnięcia ramieniem Czas 11 02 TOP Konkurencja 5 21 11 2015 10 52 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 1 16 06 378 2 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 16 71 369 3 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 1 17 06 364 4 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 17 08 363 5 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 1 17 33 360 6 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 1 23 32 288 7 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 1 24 61 275 8 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 27 70 247 9 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 31 34 218 SC 1 10 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 1 31 34 218 SC 2 11 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 1 32 02 213 12 Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim 1 33 68 202 13 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 1 36 72 184 PK Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 1 27 39 249 TOP Konkurencja 6 21 11 2015 11 15 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 1 21 58 215 2 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 24 66 193 3 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 1 30 37 158 4 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 1 33 49 143 5 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 1 33 68 142 6 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 1 34 32 139 7 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 1 35 85 133 8 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 38 63 122 9 Szczepanik Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 1 42 31 109 10 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 1 45 00 101 11 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 1 45 58 99 12 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 1 45 65 99 13 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 1 52 12 83 14 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 1 52 98 81 15 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 1 55 27 76 16 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 1 56 40 74 17 Staniszewski Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 2 01 88 64 18 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 2 06 70 57 TOP Konkurencja 6 21 11 2015 11 15 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 15 41 273 2 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 23 67 200 3 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 23 72 199 4 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 24 65 193 5 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 1 27 10 177 6 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 1 29 20 165 7 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 32 41 148 8 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 36 08 132 SC 1 9 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 1 36 08 132 SC 2 10 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 1 41 94 110 11 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 1 42 34 109 12 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 46 97 95 13 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 1 51 35 84 DYSKW Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 21 DYSKW Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków O15 Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu Czas 11 29 DYSKW Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 29 DYSKW Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków O15 Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu Czas 11 21 TOP Konkurencja 6 21 11 2015 11 15 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 13 70 292 2 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 13 71 292 3 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 1 14 43 284 4 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 19 35 234 5 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 1 19 68 231 6 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 1 20 00 228 7 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 1 20 52 224 8 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 1 21 06 220 9 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 21 85 213 10 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 23 06 204 11 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 23 09 204 12 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 1 23 46 201 13 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 1 23 66 200 14 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 24 29 195 15 Ogórek Dawid 03 STP Nowy Sącz 1 26 33 182 16 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 1 27 37 175 TOP Konkurencja 7 21 11 2015 11 40 Dziewcząt 200m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 2 52 99 349 39 22 43 59 50 67 39 51 2 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 2 55 04 337 40 67 45 79 47 10 41 48 3 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 2 59 19 314 39 97 45 59 53 40 40 23 4 Żak Amelia 04 Korona Kraków 3 04 31 289 41 39 46 73 51 84 44 35 5 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 3 11 66 257 42 51 47 67 59 74 41 74 6 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 3 12 75 252 43 46 49 36 57 51 42 42 7 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 3 14 82 244 45 10 49 94 55 49 44 29 8 Iegorushkowa Polina 04 Korona Kraków 3 18 44 231 44 87 49 53 57 81 46 23 9 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 3 23 83 213 46 59 53 88 58 90 44 46 10 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 3 24 44 211 44 89 54 45 1 00 78 44 32 11 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 3 25 92 207 44 41 51 63 12 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 3 37 59 175 53 80 53 90 59 99 49 90 13 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 3 40 65 168 47 01 55 96 1 06 39 51 29 14 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 3 45 00 158 47 50 1 01 21 TOP Konkurencja 7 21 11 2015 11 40 Dziewcząt 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 46 55 391 36 19 42 19 49 78 38 39 2 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 2 53 47 346 37 72 47 11 51 15 37 49 3 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 2 58 17 319 41 67 45 42 4 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 2 59 88 310 41 00 47 53 49 78 41 57 5 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 3 02 39 298 41 73 48 57 51 32 40 77 6 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 3 06 36 279 40 46 47 24 54 15 44 51 7 Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 3 07 25 275 39 43 50 64 51 64 45 54 8 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 3 07 30 275 41 19 49 68 9 Fik Emilia 03 Ósemka Oświęcim 3 15 86 240 43 36 53 22 54 63 44 65 10 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 3 20 22 225 47 32 50 11 57 77 45 02 11 Uroda Julia 03 Ósemka Oświęcim 3 23 99 213 44 00 53 93 TOP Konkurencja 8 21 11 2015 12 02 Chłopców 200m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 2 57 77 234 36 35 45 16 55 73 40 53 2 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 2 59 98 226 36 13 47 76 54 71 41 38 3 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 3 04 51 209 44 97 46 59 51 65 41 30 4 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 3 06 71 202 42 42 48 10 54 94 41 25 5 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 3 07 21 200 44 01 47 44 54 68 41 08 6 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 3 09 29 194 45 76 49 36 54 54 39 63 7 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 3 17 87 170 44 54 51 72 58 31 43 30 8 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 3 18 92 167 43 68 51 10 59 06 45 08 9 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 3 23 93 155 44 48 50 32 1 02 78 46 35 10 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 3 28 59 145 49 71 57 66 11 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 3 30 66 140 49 41 52 64 1 00 31 48 30 12 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 3 39 45 124 43 27 59 66 1 06 46 50 06 13 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 3 43 05 118 50 52 58 63 1 04 05 49 85 DYSKW Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim Z2 Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu Czas 12 08 TOP Konkurencja 8 21 11 2015 12 02 Chłopców 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2 44 05 298 37 56 42 12 47 81 36 56 2 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 2 51 53 261 38 67 41 93 52 64 38 29 3 Skrzypek Filip 03 SMS Galicja Kraków 2 53 73 251 57 16 24 50 51 79 40 28 4 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 3 02 91 215 36 86 45 22 56 31 44 52 5 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 3 06 47 203 43 00 47 00 55 85 40 62 6 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 3 12 26 185 41 63 47 51 56 81 46 31 7 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 3 21 76 160 47 38 52 46 57 11 44 81 DYSKW Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 17 DYSKW Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków M12 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 21 TOP Konkurencja 9 21 11 2015 12 23 Dziewcząt 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 1 28 11 266 2 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 1 31 31 239 3 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 1 34 45 216 4 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 1 35 14 211 5 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 37 53 196 6 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 1 38 04 193 7 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 1 38 89 188 8 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 1 38 98 187 9 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 39 33 185 10 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 40 03 182 11 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 1 40 13 181 12 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 41 60 173 13 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 1 41 83 172 14 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 1 42 01 171 15 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 1 43 23 165 16 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 1 48 32 143 17 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 1 50 33 135 18 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 1 51 00 133 19 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 1 52 41 128 20 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 1 53 54 124 21 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 1 55 00 119 22 Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim 2 00 26 104 PK Juda Aleksandra 06 Ósemka Oświęcim 1 38 59 190 TOP Konkurencja 10 21 11 2015 12 34 Chłopców 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 26 00 204 2 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 26 12 203 3 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 1 26 81 198 4 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1 27 74 192 5 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 1 30 89 173 6 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 1 35 06 151 7 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 1 40 35 128 8 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 1 46 62 107 9 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 1 47 04 106 10 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 1 47 62 104 11 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 1 49 14 100 12 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 1 51 78 93 DYSKW Zięba Wojciech 05 SMS Galicja Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 12 32 DYSKW Wojtacha Karol 05 Korona Kraków Z2 Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu Czas 12 30 TOP Konkurencja 11 21 11 2015 12 42 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 33 41 336 2 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 34 66 301 3 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 37 90 230 4 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 38 01 228 5 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 38 82 214 6 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 39 86 198 7 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 40 39 190 8 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 40 84 184 9 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 43 11 156 10 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 43 53 152 11 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 44 20 145 12 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 45 97 129 13 Sroka Nadia 05 Sokół Mościce Tarnów 48 46 110 14 Buryło Maja 05 Sokół Mościce Tarnów 54 27 78 TOP Konkurencja 11 21 11 2015 12 42 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 32 50 365 2 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 32 65 360 3 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 32 67 359 4 Żak Amelia 04 Korona Kraków 32 74 357 5 Mruk Julia 04 Limanowa swim 33 87 323 6 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 33 93 321 7 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 33 99 319 8 Radecka Kornelia 04 CKiS Skawina 34 43 307 9 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 34 53 304 10 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 34 80 297 11 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 34 84 296 12 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 36 35 261 13 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 36 58 256 14 Zachacka Katarzyna 04 SMS Galicja Kraków 36 71 253 15 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 37 10 245 16 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 37 55 237 17 Iegorushkowa Polina 04 Korona Kraków 38 10 226 18 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 38 20 225 19 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 38 46 220 20 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 39 14 209 21 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 39 44 204 22 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 41 17 179 23 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 42 67 161 24 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 44 10 146 25 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 44 33 144 DYSKW Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 40 TOP Konkurencja 11 21 11 2015 12 42 Dziewcząt 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 29 98 465 2 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 31 10 417 3 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 32 98 349 4 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 34 16 314 5 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 34 66 301 6 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 34 83 297 7 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 35 52 280 8 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 35 96 269 9 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 36 11 266 10 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 37 31 241 11 Kaszowska Paulina 03 Jordan Kraków 37 52 237 12 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 37 69 234 13 Fik Emilia 03 Ósemka Oświęcim 37 84 231 14 Uroda Julia 03 Ósemka Oświęcim 38 56 218 15 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 39 03 211 16 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 39 37 205 PK Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 38 05 227 TOP Konkurencja 12 21 11 2015 12 57 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 34 69 199 2 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 35 21 190 3 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 35 51 185 4 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 35 62 184 5 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 37 96 152 6 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 39 20 138 7 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 39 65 133 8 Szczepanik Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 41 28 118 9 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 43 20 103 10 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 43 27 102 11 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 43 36 102 12 Jarski Dominik 05 Ósemka Oświęcim 43 59 100 13 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 43 89 98 14 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 44 12 96 15 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 44 13 96 16 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 44 34 95 17 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 44 55 94 18 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 45 07 90 19 Staniszewski Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 45 96 85 20 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 46 09 84 21 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 48 35 73 22 Śliwka Fabian 05 Sokół Mościce Tarnów 49 59 68 23 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 52 70 56 24 Bąk Łukasz 05 Sokół Mościce Tarnów 56 59 45 TOP Konkurencja 12 21 11 2015 12 57 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 32 23 248 2 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 32 90 233 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 32 90 233 4 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 34 23 207 5 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 34 76 198 6 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 34 87 196 7 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 34 90 195 8 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 35 55 185 9 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 36 35 173 10 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 36 85 166 11 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 37 35 159 12 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 38 00 151 13 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 39 97 130 14 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 40 77 122 15 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 41 40 117 16 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 42 00 112 17 Jedliński Adam 04 Ósemka Oświęcim 43 15 103 18 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 46 94 80 TOP Konkurencja 12 21 11 2015 12 57 Chłopców 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 28 48 359 2 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 29 51 323 3 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 29 94 309 4 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 30 73 286 5 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 31 35 269 6 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 32 47 242 7 Skrzypek Filip 03 SMS Galicja Kraków 33 00 231 8 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 33 03 230 9 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 33 09 229 10 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 33 82 214 11 Sołtys Jakub 03 CKiS Skawina 34 16 208 12 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 34 21 207 13 Ogórek Dawid 03 STP Nowy Sącz 34 50 202 14 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 34 79 197 15 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 36 30 173 16 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 36 69 168 17 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 38 96 140 TOP Konkurencja 13 21 11 2015 13 14 Dziewcząt 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 16 44 364 2 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 18 17 340 3 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 1 18 67 334 4 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 19 96 318 5 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 30 77 217 6 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 40 19 161 TOP Konkurencja 14 21 11 2015 13 19 Chłopców 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1 15 54 263 2 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 16 13 257 3 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 21 14 212 4 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 28 57 163 5 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 1 32 02 145 6 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 1 33 02 141 7 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 35 54 130 8 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 36 31 127 TOP Konkurencja 15 21 11 2015 13 24 Dziewcząt 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 38 47 254 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 38 62 251 3 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 41 66 200 4 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 49 90 116 5 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 50 02 115 6 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 50 70 111 7 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 52 35 101 TOP Konkurencja 15 21 11 2015 13 24 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 36 08 308 2 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 36 61 295 3 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 38 27 258 4 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 38 33 257 5 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 43 05 181 6 Matyja Emilia 04 Ósemka Oświęcim 51 67 105 7 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 55 23 86 TOP Konkurencja 16 21 11 2015 13 29 Chłopców 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 38 02 188 2 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 39 12 173 3 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 40 71 153 4 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 43 09 129 5 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 45 26 111 6 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 55 14 61 7 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 1 01 38 44 8 Jarski Dominik 05 Ósemka Oświęcim 1 10 29 29 TOP Konkurencja 16 21 11 2015 13 29 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 34 22 258 2 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 35 39 233 3 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 35 64 228 4 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 41 60 143 SC 1 5 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 41 60 143 SC 2 6 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 41 77 142 7 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 42 64 133 8 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 44 64 116 9 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 46 69 101 10 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 49 51 85 11 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 51 77 74 12 Jedliński Adam 04 Ósemka Oświęcim 55 88 59 13 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 56 72 56 TOP Konkurencja 17 21 11 2015 13 36 Dziewcząt 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 1 37 01 265 2 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 40 51 238 3 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 1 45 00 209 4 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 53 06 167 5 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 1 53 51 165 6 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 54 50 161 7 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 1 58 53 145 8 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 1 59 75 141 9 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 2 00 68 137 10 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 2 01 09 136 11 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 2 01 63 134 12 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 2 03 29 129 13 Buryło Maja 05 Sokół Mościce Tarnów 2 04 25 126 14 Sroka Nadia 05 Sokół Mościce Tarnów 2 08 00 115 15 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 2 09 14 112 16 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 2 09 48 111 DYSKW Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 57 TOP Konkurencja 17 21 11 2015 13 36 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 30 40 328 2 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 1 31 89 312 3 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 1 36 10 273 4 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 36 32 271 5 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 39 99 242 6 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 1 43 67 217 7 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 44 74 211 8 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 45 03 209 9 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 54 27 162 10 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 55 91 155 11 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 58 99 143 12 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 2 05 91 121 DYSKW Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz K4 Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami Czas 13 56 TOP Konkurencja 17 21 11 2015 13 36 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jarosz Agnieszka 03 Ósemka Oświęcim 1 24 42 403 2 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 1 28 06 355 3 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 30 49 327 4 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 1 30 57 326 5 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 1 32 29 308 6 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 33 65 295 7 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 34 13 290 8 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 1 35 25 280 9 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 1 36 71 268 10 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 1 41 12 234 11 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 41 28 233 12 Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim 1 42 51 225 13 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 1 44 93 209 14 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 1 45 41 207 15 Kaszowska Paulina 03 Jordan Kraków 1 46 14 202 PK Juda Aleksandra 06 Ósemka Oświęcim 1 55 31 158 TOP Konkurencja 18 21 11 2015 13 57 Chłopców 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 1 32 63 216 2 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 1 35 88 195 3 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 1 39 31 175 4 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 1 40 89 167 5 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 41 03 166 6 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 1 48 45 134 7 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 1 52 69 120 8 Zięba Wojciech 05 SMS Galicja Kraków 1 59 45 100 9 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 2 01 10 96 10 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 2 01 22 96 11 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 2 04 32 89 12 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 2 04 96 88 13 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 2 07 10 83 14 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 2 07 71 82 15 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 2 07 97 82 16 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 2 08 90 80 17 Staniszewski Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 2 17 32 66 18 Śliwka Fabian 05 Sokół Mościce Tarnów 2 17 57 66 DYSKW Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 14 20 DYSKW Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 14 04 DYSKW Szczepanik Kacper 05 Siemacha ASP Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 14 10 DYSKW Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 14 14 DYSKW Bąk Łukasz 05 Sokół Mościce Tarnów K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 14 09 TOP Konkurencja 18 21 11 2015 13 57 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 35 03 200 2 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 1 39 46 174 3 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 1 39 53 174 4 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 1 56 82 107 5 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 2 13 01 73 DYSKW Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 14 17 TOP Konkurencja 18 21 11 2015 13 57 Chłopców 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1 21 41 318 2 Szydłowski Erwin 03 Pływak Bochnia 1 23 83 291 3 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 25 29 277 4 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 1 29 61 238 5 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 1 31 05 227 6 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 1 44 72 149 TOP Konkurencja 19 21 11 2015 14 17 Dziewcząt 200m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 2 55 21 252 40 60 45 77 45 60 43 24 2 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 3 03 61 219 43 36 45 65 48 98 45 62 3 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 3 05 08 214 44 69 47 71 47 95 44 73 4 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 3 09 25 200 40 42 47 77 49 36 51 70 5 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 3 09 97 198 43 18 49 42 50 93 46 44 6 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 3 12 03 191 44 74 49 48 50 54 47 27 7 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 3 17 87 175 43 61 51 72 51 99 50 55 8 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 3 23 16 162 44 18 50 94 54 60 53 44 9 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 3 27 74 151 43 97 54 20 55 81 53 76 10 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 3 33 40 139 48 57 55 47 55 49 53 87 11 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 3 38 61 130 48 57 55 72 57 41 56 91 12 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 3 41 73 124 51 49 1 00 68 58 83 50 73 13 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 3 45 65 118 48 75 59 06 1 01 42 56 42 TOP Konkurencja 20 21 11 2015 14 30 Chłopców 200m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 2 42 24 229 36 83 42 21 43 04 40 16 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 2 44 81 219 37 91 41 91 43 48 41 51 3 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 2 45 68 215 38 88 42 97 42 68 41 15 4 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 2 48 56 204 37 43 43 29 45 61 42 23 5 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 2 54 41 184 41 54 44 20 45 12 43 55 6 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 2 54 56 184 40 02 44 70 45 99 43 85 7 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 2 54 96 183 40 68 46 57 46 85 40 86 8 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 2 56 23 179 40 96 46 42 47 22 41 63 9 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 3 01 49 164 39 68 46 91 47 12 47 78 10 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 3 11 01 140 41 88 49 27 52 22 47 64 11 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 3 22 61 117 45 35 52 50 53 80 50 96 12 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 3 27 70 109 47 91 53 58 55 37 50 84 13 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 3 45 48 85 51 05 58 85 57 98 57 60 DYSKW Sewielski Kacper 05 Limanowa swim O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 14 48 TOP Konkurencja 21 21 11 2015 14 42 Dziewcząt 400m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 100m 200m 300m 400m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 5 30 21 358 1 20 37 1 25 36 1 23 45 1 21 03 2 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 5 30 35 357 1 17 67 1 25 37 1 26 36 1 20 95 3 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 5 36 18 339 1 19 43 1 26 27 1 27 41 1 23 07 4 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 5 43 21 319 1 20 20 1 29 67 1 27 51 1 25 83 5 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 5 44 07 316 1 21 78 1 27 59 1 28 58 1 26 12 6 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 5 45 59 312 1 20 83 1

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_21_bochnia/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Sobota Pływacka Runda III 2015/2016 - SPLASH Meet Manager 11
    startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 100m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki zmienny sztafeta zmienny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsi zawodnicy Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepsze zawodniczki Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Punktacja Drużynowa 1 Sobota Pływacka Runda III 2015 2016 21 11 2015 9 35 1 Dziewcząt 4 x 100m dowolny Serie na czas 9 35 10 12 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 4 x 100m dowolny Serie na czas 9 56 10 12 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 200m klasyczny Serie na czas 10 17 11 12 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 200m klasyczny Serie na czas 10 39 11 12 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 100m grzbietowy Serie na czas 10 52 10 12 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 100m grzbietowy Serie na czas 11 15 10 12 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 200m zmienny Serie na czas 11 40 11 12 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 200m zmienny Serie na czas 12 02 11 12 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 100m zmienny Serie na czas 12 23 10 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 100m zmienny Serie na czas 12 34 10 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 12 42 10 12 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 50m

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_21_bochnia/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 01906 50 00 Wszystkie 12 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 666 00 2 Siemacha ASP Kraków 03706 395 00 3 Ósemka Oświęcim 00806 310 00 4 Solne Miasto Wieliczka 03506 300 00 5 Korona Kraków 00306 215 00 6 Aquarius Myślenice 00506 124 00 7 BOSiR Brzesko 03106 122 00 8 Jordan Kraków 00106 118 00 9 UKS SP 8 Chrzanów 00706 108 00 10 STP Nowy Sącz 01406 93 00 11 Omega Olkusz 03306 63 00 12 Jasień Sucha Besk 02706 60 00 13 Pływak Bochnia 01906 50 00 14 CKiS Skawina 00606 44 00 15 Sokół Mościce Tarnów 03806 24 00 Wszystkie 11 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 701 00 2 Ósemka Oświęcim 00806 372 00 3 Omega Olkusz 03306 303 00 4 Solne Miasto Wieliczka 03506 271 00 5 Korona Kraków 00306 252 00 6 STP Nowy Sącz 01406 237 00 7 Siemacha ASP Kraków 03706 204 00 8 Jordan Kraków 00106 169 00 9 BOSiR Brzesko 03106 116 00 10 UKS SP 8 Chrzanów 00706 105 00 11 Limanowa swim 03206 94 00 12 Salwator Kraków 03406 63 00 13 Aquarius Myślenice 00506 50 00 14 CKiS Skawina 00606 39 00 15 Sokół Mościce

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_07_sucha/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Krystyński Aleksander 04 03506 475 2 1 10 70 2 55 80 1 33 82 6 Stręk Kacper 04 03706 461 2 1 14 04 3 00 10 2 40 23 7 Kozak Arkadiusz 04 03506 448 2 1 13 91 2 55 98 2 43 45 8 Tomaniewski Filip 04 01406 438 2 1 12 74 1 34 51 9 Roman Dawid 04 03506 432 2 2 57 13 37 72 2 44 95 10 Kawala Patryk 04 00706 430 2 1 15 64 36 02 1 42 82 Chłopców 12 lat 5 z 7 Konkurencji 100 Dow 100 Grzb 200 Grzb 50 Mot 200 Dow 100 Klas 50 Klas 1 Lewicki Filip 03 03606 702 2 2 35 73 2 16 39 2 Szczurek Kacper 03 00706 689 2 1 03 48 2 40 23 2 22 98 3 Piechota Edgar 03 00506 645 2 1 05 95 2 37 67 2 23 89 4 Dybowski Jan 03 03606 630 2 1 07 42 1 20 10 5 Bochenek Nikodem 03 03506 604 2 1 08 18 2 43 32 2 25 49 6 Wleciał Damian 03 03506 595 2 1 08 94 2 44 64 2 25 58 7 Żukowski Kamil 03 03606 590 2 1 07 70 2 38 79 8 Przystał Adam 03 03506 584 2 1 08 13 2 40 95 34 13 1 23 26 9 Koryciński Kamil 03 03706 574 2 1 08 36 2 47 48 2 30 02 10 Barczyk Jan 03 03306 573 2 1 08 02 33 54 2 30 86 Najlepsze zawodniczki Dziewcząt 10 lat 5 z 7 Konkurencji 100 Dow 100 Grzb 200 Grzb 50 Mot 200 Dow 100 Klas 50 Klas 1 Ziober Wiktoria 05 00706 797 2 1 10 23 36 23 2 28 57 2 Buła Bianka 05 03406 617 2 1 18 51 37 51 41 13 3 Poznańska Justyna 05 00706 581 2 1 19 73 38 50 46 02 4 Kania Kamila 05 03506 557 2 1 23 98 38 95 2 50 02 5 Marek Amelia 05 03106 540 2 39 54 2 51 60 44 45 6 Kercel Emilia 05 03706 516 2 1 20 36 38 59 2 53 16 7 Cyganek Nina 05 03406 495 2 1 19 48 39 70 3 02 02 Rapkiewicz Natalia 05 03506 495 2 1 20 81 2 58 95 46 06 9 Cicha Aleksandra 05 03606 447 2 1 21 95 1 33 16 10 Tchórzewska Sabina 05 03506 443 2 1 33 52 42 81 2 58 10 Dziewcząt 11 lat 5 z 7 Konkurencji 100 Dow 100 Grzb 200 Grzb 50 Mot 200 Dow 100 Klas 50 Klas 1 Rajca Luiza 04 00706 736 2 1 11 32 2 34 09 2 Piotrowicz Martyna 04 03606 691 2 34 82 2 37 48 3 Błyskuń Amelia 04 03306 667 2 1 16 36 39 16 1 26 93 4 Godlewska Zofia 04 03406 665 2 1 13

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_07_sucha/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Wojciech 05 STP Nowy Sącz 1 20 13 176 37 81 42 32 7 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 1 20 39 174 37 80 42 59 8 Wojtacha Karol 05 Korona Kraków 1 21 92 165 39 00 42 92 9 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 1 22 65 160 38 00 44 65 10 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 1 25 46 145 41 23 44 23 11 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 1 27 07 137 40 20 46 87 12 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 1 28 80 129 40 92 47 88 13 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 29 53 126 40 93 48 60 14 Mykietyński Krzysztof 05 Jasień Sucha Besk 1 31 67 117 42 23 49 44 15 Kosiba Szymon 05 Jordan Kraków 1 32 98 112 42 11 50 87 16 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 1 34 23 108 44 48 49 75 17 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 1 37 04 99 46 04 51 00 18 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 1 37 23 98 46 48 50 75 19 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 1 37 46 98 44 78 52 68 20 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 1 38 57 94 44 60 53 97 21 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 1 39 86 91 48 02 51 84 22 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 1 40 23 90 46 57 53 66 23 Zięba Wojciech 05 SMS Galicja Kraków 1 40 45 89 45 80 54 65 24 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 1 42 16 85 46 64 55 52 25 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 1 45 36 77 49 02 56 34 26 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 1 45 39 77 48 26 57 13 27 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 1 51 54 65 51 80 59 74 28 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 58 76 54 55 27 1 03 49 DYSKW Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 10 43 TOP Konkurencja 4 7 11 2015 10 38 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 09 98 264 32 39 37 59 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 10 70 256 33 73 36 97 3 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 10 77 256 34 42 36 35 4 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 11 91 244 34 72 37 19 5 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 12 74 235 35 79 36 95 6 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 13 06 232 33 61 39 45 7 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 13 91 224 34 82 39 09 8 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 14 04 223 35 02 39 02 9 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 1 14 80 216 36 10 38 70 10 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 15 64 209 35 39 40 25 11 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 15 73 208 36 39 39 34 12 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 17 22 197 36 60 40 62 13 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 1 17 29 196 36 60 40 69 14 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 1 21 39 168 37 76 43 63 15 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 21 54 167 38 45 43 09 16 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 1 22 30 162 38 20 44 10 17 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 1 22 95 159 40 36 42 59 18 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 23 42 156 39 86 43 56 19 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 24 45 150 39 60 44 85 20 Marszałek Stanisław 04 Ósemka Oświęcim 1 24 76 149 40 10 44 66 21 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 1 25 70 144 42 63 43 07 22 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 26 32 141 40 54 45 78 23 Palcar Paweł 04 Jasień Sucha Besk 1 26 41 140 41 36 45 05 24 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 1 26 52 140 40 28 46 24 25 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 26 61 139 40 46 46 15 26 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 26 98 137 41 16 45 82 27 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 30 48 122 43 39 47 09 28 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 1 30 67 121 41 73 48 94 29 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 1 32 88 113 44 46 48 42 30 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 1 37 76 97 47 51 50 25 31 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 42 17 85 48 45 53 72 32 Burek Krzysztof 04 Jordan Kraków 1 47 89 72 49 70 58 19 33 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 56 34 57 52 20 1 04 14 34 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 1 56 82 56 55 92 1 00 90 TOP Konkurencja 4 7 11 2015 10 38 Chłopców 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 03 48 354 30 20 33 28 2 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 05 95 316 31 80 34 15 3 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1 07 42 296 32 18 35 24 4 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 07 70 292 33 00 34 70 5 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 08 02 288 32 76 35 26 6 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 08 13 287 32 64 35 49 7 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 08 18 286 32 66 35 52 8 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 08 36 284 32 89 35 47 9 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 08 94 277 32 80 36 14 10 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 10 45 259 34 32 36 13 11 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 1 11 67 246 33 80 37 87 12 Leśniak Piotr 03 Pływak Bochnia 1 11 86 244 32 54 39 32 13 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 12 10 242 35 67 36 43 14 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 1 12 17 241 33 53 38 64 15 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 12 26 240 34 64 37 62 16 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 12 50 238 33 26 39 24 17 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 12 79 235 34 89 37 90 18 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 12 92 234 34 02 38 90 19 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 1 13 34 230 34 44 38 90 20 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 1 13 51 228 35 76 37 75 21 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 13 70 226 35 76 37 94 22 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 1 14 42 220 36 76 37 66 23 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 14 44 220 35 16 39 28 24 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 1 14 83 216 35 67 39 16 25 Szydłowski Erwin 03 Pływak Bochnia 1 14 86 216 35 48 39 38 26 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 1 14 97 215 35 88 39 09 27 Sołtys Jakub 03 CKiS Skawina 1 15 48 211 35 95 39 53 28 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 19 30 182 37 86 41 44 29 Ogórek Dawid 03 STP Nowy Sącz 1 20 07 176 38 23 41 84 30 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 20 57 173 38 92 41 65 31 Cieśla Kacper 03 Pływak Bochnia 1 21 45 167 37 89 43 56 32 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 1 22 16 163 39 70 42 46 33 Wrotniak Filip 03 Jasień Sucha Besk 1 29 06 128 39 60 49 46 TOP Konkurencja 5 7 11 2015 11 17 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 19 73 328 39 13 40 60 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 23 98 281 39 79 44 19 3 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 31 65 216 43 88 47 77 4 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 1 33 16 206 45 39 47 77 5 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 33 52 203 45 12 48 40 6 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1 34 02 200 46 45 47 57 7 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 1 35 26 192 45 80 49 46 8 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 38 82 172 47 26 51 56 9 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 1 41 13 161 49 32 51 81 10 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 1 41 45 159 50 64 50 81 11 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 1 42 26 155 49 23 53 03 12 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 1 43 98 148 49 82 54 16 13 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 1 44 16 147 52 00 52 16 14 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 1 47 26 135 51 92 55 34 15 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 1 50 64 123 54 86 55 78 16 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 1 50 70 122 17 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 1 51 62 119 54 82 56 80 18 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 1 56 16 106 55 44 1 00 72 19 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 1 56 76 104 57 45 59 31 20 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 1 57 29 103 57 00 1 00 29 21 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 57 65 102 57 62 1 00 03 22 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 2 21 64 58 1 08 21 1 13 43 TOP Konkurencja 6 7 11 2015 11 28 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 1 23 48 201 40 13 43 35 2 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 27 64 174 42 76 44 88 3 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 1 30 86 156 44 40 46 46 4 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 1 33 44 143 46 14 47 30 5 Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 1 36 86 128 46 51 50 35 6 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 1 37 95 124 47 36 50 59 7 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 1 39 54 118 50 02 49 52 8 Wojtacha Karol 05 Korona Kraków 1 40 15 116 50 29 49 86 9 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 1 40 32 116 50 86 49 46 10 Kosiba Szymon 05 Jordan Kraków 1 42 88 107 50 31 52 57 11 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 43 16 106 51 02 52 14 12 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 1 47 67 93 53 20 54 47 13 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 1 48 54 91 53 67 54 87 14 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 1 48 64 91 53 20 55 44 15 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 1 51 45 84 54 83 56 62 16 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 1 51 51 84 17 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 1 51 85 83 54 93 56 92 18 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 1 54 46 78 54 88 59 58 19 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 1 55 02 77 56 64 58 38 20 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 1 59 74 68 59 08 1 00 66 21 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 2 02 85 63 59 53 1 03 32 22 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 2 03 64 62 1 00 26 1 03 38 TOP Konkurencja 7 7 11 2015 11 39 Dziewcząt 200m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Żak Amelia 04 Korona Kraków 2 58 45 298 42 39 45 67 2 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 3 00 13 290 43 16 47 20 3 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 3 03 34 275 45 09 47 65 4 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 3 09 02 250 45 13 49 26 5 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 3 15 80 225 46 83 48 97 6 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 3 16 10 224 46 18 49 72 7 Mruk Julia 04 Limanowa swim 3 16 39 223 45 26 49 84 50 72 50 57 8 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 3 17 48 220 9 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 3 22 23 204 48 48 50 56 10 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 3 22 34 204 48 78 52 16 11 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 3 27 67 189 51 67 53 59 DYSKW Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz G5 Nierozpoczęcie pociągnięcia ramieniem Czas 11 37 DYSKW Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 33 TOP Konkurencja 7 7 11 2015 11 39 Dziewcząt 200m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 2 36 73 440 38 36 40 37 2 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 2 36 80 439 38 95 39 44 3 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 2 41 70 400 4 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 2 43 47 388 38 22 41 13 5 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 45 44 374 38 42 41 66 6 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 51 39 336 7 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 2 56 04 310 42 23 44 47 8 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 2 56 64 307 1 28 89 9 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 3 05 29 266 44 98 47 18 10 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 3 09 13 250 45 13 47 47 11 Szczepka Oliwia 03 SMS Galicja Kraków 3 09 48 249 45 32 48 38 TOP Konkurencja 8 7 11 2015 11 59 Chłopców 200m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 2 41 42 284 40 54 42 91 2 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 2 50 02 243 40 67 42 90 3 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 2 55 80 219 4 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 55 98 219 42 70 44 75 5 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 2 57 13 214 41 56 45 72 6 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 2 58 14 211 43 73 45 45 7 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 3 00 10 204 43 51 46 97 8 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 3 00 14 204 43 07 46 75 9 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 3 00 48 203 42 41 46 32 10 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 3 04 48 190 45 10 49 26 11 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 3 05 70 186 41 67 50 81 12 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 3 11 57 169 47 36 49 18 13 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 3 22 24 144 49 06 52 40 14 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 3 24 80 139 52 10 53 97 15 Kołodziejczyk Eryk 04 Ósemka Oświęcim 3 47 64 101 1 51 10 16 Kargul Filip 04 Jordan Kraków 3 49 23 99 53 54 57 97 DYSKW Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim O15 Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu Czas 11 50 TOP Konkurencja 8 7 11 2015 11 59 Chłopców 200m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 2 35 73 316 37 70 39 22 2 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2 37 67 304 38 51 41 22 3 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 2 38 79 298 37 40 40 82 4 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 2 38 81 298 37 18 40 88 5 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 2 40 23 290 6 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2 40 95 286 40 08 39 99 7 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 2 43 32 274 8 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2 44 64 267 39 00 41 70 9 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 2 47 48 254 40 74 43 21 10 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 2 50 56 240 41 06 42 97 11 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 2 51 45 237 41 73 44 22 12 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 54 76 223 43 20 46 16 13 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 2 55 39 221 42 16 44 97 14 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 2 55 61 220 15 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 58 48 210 42 36 44 84 16 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 3 00 16 204 44 00 45 39 17 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 3 05 23 187 45 45 47 68 18 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 3 06 24 184 48 60 44 52 19 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 3 11 20 170 45 29 49 25 20 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 3 14 86 161 47 02 48 56 21 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 3 15 13 160 22 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 3 21 00 147 48 69 51 15 DYSKW Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 59 DYSKW Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 50 TOP Konkurencja 9 7 11 2015 12 27 Dziewcząt 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 36 23 304 Czas lepszy od Rekordu Okręgu 10 latków 2 Buła Bianka 05 Salwator Kraków 37 51 274 3 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 38 50 253 4 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 38 59 252 5 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 38 95 245 6 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 39 54 234 7 Cyganek Nina 05 Salwator Kraków 39 70 231 8 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 42 81 184 9 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 43 04 181 10 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 47 10 138 11 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 50 45 112 12 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 52 48 100 13 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 52 76 98 14 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 53 80 93 15 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 57 23 77 TOP Konkurencja 9 7 11 2015 12 27 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 34 82 343 2 Godlewska Zofia 04 Salwator Kraków 35 17 333 3 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 36 39 300 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 36 82 290 5 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 37 89 266 6 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 38 60 251 7 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 38 67 250 8 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 38 94 245 9 Mruk Julia 04 Limanowa swim 39 06 243 10 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 39 16 241 11 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 42 41 189 12 Fajer Dominika 04 Ósemka Oświęcim 42 44 189 13 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 42 80 184 14 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 42 89 183 15 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 43 36 177 16 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 43 81 172 17 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 44 13 168 18 Jakubowska Maja 04 SMS Galicja Kraków 44 16 168 19 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 44 50 164 20 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 44 64 162 21 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 45 42 154 22 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 45 64 152 23 Iegorushkova Polina 04 Korona Kraków 46 29 146 24 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 46 58 143 25 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 46 70 142 26 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 47 19 137 27 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 47 89 131 28 Ciałek Joanna 04 Jordan Kraków 48 92 123 29 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 54 57 89 DYSKW Copija Daria 04 Jasień Sucha Besk M10 Praca nóg jak do stylu klasycznego stopy obrócone na zewnątrz Czas 12 13 TOP Konkurencja 9 7 11 2015 12 27 Dziewcząt 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 33 73 377 2 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 34 77 344 3 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 35 64 320 4 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 35 68 319 5 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 36 04 309 6 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 36 42 299 7 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 38 26 258 8 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 38 54 253 9 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 39 51 234 Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 39 51 234 11 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 40 82 213 12 Fik Emilia 03 Ósemka Oświęcim 42 63 187 13 Uroda Julia 03 Ósemka Oświęcim 42 73 185 14 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 45 82 150 15 Zwoleń Julia 03 BOSiR Brzesko 46 70 142 PK Juda Aleksandra 06 Ósemka Oświęcim 46 64 142 TOP Konkurencja 10 7 11 2015 12 45 Chłopców 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 37 52 196 2 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 38 36 183 3 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 39 73 165 4 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 40 53 155 5 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 42 02 139 6 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 45 98 106 7 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 46 08 105 8 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 50 26 81 9 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 52 73 70 10 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 54 38 64 11 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 54 86 62 12 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 54 98 62 13 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 57 32 55 14 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 1 00 42 46 TOP Konkurencja 10 7 11 2015 12 45 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 34 76 246 2 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 36 02 221 3 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 37 72 193 4 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 38 64 179 5 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 39 30 170 6 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 40 89 151 7 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 41 07 149 8 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 42 29 136 9 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 42 32 136 10 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 42 69 133 11 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 42 76 132 12 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 42 92 131 13 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 43 16 128 14 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 43 29 127 15 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 44 23 119 16 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 45 31 111 17 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 45 41 110 18 Cierpiał Wiktor 04 Ósemka Oświęcim 45 73 108 19 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 47 16 98 20 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 48 26 92 21 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 50 13 82 TOP Konkurencja 10 7 11 2015 12 45 Chłopców 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 33 54 274 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 34 13 260 3 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 34 42 254 4 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 34 87 244 5 Mikos Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 37 23 200 6 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 37 74 192 7 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 37 76 192 8 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 39 26 171 9 Szydłowski Erwin 03 Pływak Bochnia 39 80 164 10 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 39 86 163 11 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 40 29 158 12 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 41 32 146 13 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 42 10 138 14 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 44 28 119 TOP Konkurencja 11 7 11 2015 12 59 Dziewcząt 200m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 2 28 57 414 34 57 38 22 Czas lepszy od Rekordu Okręgu Małopolskiego 10 latków 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 2 50 02 276 39 92 44 75 3 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 2 51 60 269 40 48 46 52 4 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 2 53 16 261 39 57 44 53 5 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 2 58 10 240 40 07 45 60 6 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 2 58 95 237 41 48 46 47 7 Cyganek Nina 05 Salwator Kraków 3 02 02 225 43 42 48 25 8 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 3 03 86 218 39 92 47 44 9 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 3 05 29 213 40 67 48 72 10 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 3 11 82 192 44 00 50 42 11 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 3 16 56 179 42 90 49 73 12 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 3 16 73 178 44 45 52 15 13 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 3 16 95 177 48 32 49 63 14 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 3 18 06 174 43 56 52 50 15 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 3 20 30 169 44 58 52 51 TOP Konkurencja 11 7 11 2015 12 59 Dziewcząt 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 2 34 09 371 36 96 39 68 2 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 2 37 48 348 35 64 39 31 3 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 2 37 76 346 37 06 41 00 4 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 2 44 74 304 37 26 42 97 5 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 2 48 90 282 38 57 44 71 6 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 2 52 92 262 39 86 44 90 7 Godlewska Zofia 04 Salwator Kraków 2 54 95 253 42 51 45 75 8 Fajer Dominika 04 Ósemka Oświęcim 2 58 26 240 39 44 44 50 9 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 3 03 64 219 42 14 48 16 10 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 3 11 23 194 46 02 49 68 11 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 3 14 83 183 45 51 51 10 12 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 3 16 91 178 43 99 50 92 TOP Konkurencja 11 7 11 2015 12 59 Dziewcząt 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 25 51 441 33 51 37 03 2 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 2 25 98 437 34 67 37 15 3 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 26 26 434 33 64 36 90 4 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 2 32 04 386 34 80 38 94 5 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 2 34 22 370 35 14 39 68 6 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 2 35 73 359 37 36 40 21 7 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 2 37 60 347 37 00 40 92 8 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 2 40 23 330 37 17 41 50 9 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 2 42 92 314 38 04 42 25 10 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 2 44 55 305 37 56 42 22 11 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 2 46 30 295 38 36 42 72 12 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 2 51 63 268 39 35 44 65 13 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 3 05 35 213 43 52 48 35 14 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 3 07 76 205 41 06 47 52 TOP Konkurencja 12 7 11 2015 13 31 Chłopców 200m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 2 46 05 214 37 11 42 96 2 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 2 51 60 194 38 82 44 63 3 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 2 57 42 175 39 89 46 62 4 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 3 01 86 163 41 32 46 94 5 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 3 10 42 142 43 67 49 49 6 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 3 10 83 141 40 26 49 76 7 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 3 11 54 139 42 04 48 44 8 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 3 12 14 138 43 33 50 78 9 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 3 19 67 123 45 04 51 63 10 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 3 21 73 119 44 26 49 69 11 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 3 33 98 100 46 89 59 22 12 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 3 35 45 98 49 36 55 77 TOP Konkurencja 12 7 11 2015 13 31 Chłopców 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 2 35 04 263 35 51 39 85 2 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 2 40 23 238 37 30 41 56 3 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 43 45 224 36 11 41 91 4 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2 44 13 221 36 42 42 31 5 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 2 44 95 218 37 02 42 58 6 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 2 45 80 215 36 86 42 37 7 Piela Michał 04 Ósemka Oświęcim 2 47 42 209 37 46 43 25 8 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 2 49 83 200 39 39 44 15 9 Kulig Bartosz 04 STP Nowy Sącz 2 51 95 193 40 06 44 79 10 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 2 54 68 184 39 44 43 47 11 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 2 57 64 175 40 04 44 66 12 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 3 07 20 149 42 07 49 57 13 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 3 14 73 132 43 95 50 59 14 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 3 19 54 123 46 57 52 19 15 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 4 02 26 69 52 29 1 01 94 TOP Konkurencja 12 7 11 2015 13 31 Chłopców 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 2 16 39 386 31 08 34 62 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 2 22 98 335 32 45 37 06 3 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2 23 89 329 34 14 38 66 4 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 2 25 49 318 33 70 37 15 5 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2 25 58 318 33 72 37 58 6 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 2 30 02 290 35 07 38 85 7 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 2 30 86 285 35 10 40 13 8 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 2 33 78 269 36 78 39 97 9 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 2 34 11 268 35 57 40 49 10 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 2 34 26 267 35 54 40 38 11 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 2 46 07 214 38 76 41 81 12 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 2 46 92 210 38 23 42 79 13 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 2 55 34 182 37 38 45 05 14 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 2 55 76 180 42 48 46 75 15 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 2 56 54 178 39 70 44 22 16 Ogórek Dawid 03 STP Nowy Sącz 2 58 73 171 42 50 47 25 TOP Konkurencja 13 7 11 2015 14 03 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 26 93 369 41 48 45 45 2 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 30 95 322 42 77 48 18 3 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 33 34 298 44 54 48 80 4 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 34 35 288 44 63 49 72 5 Radecka Kornelia 04 CKiS Skawina 1 36 73 267 46 10 50 63 6 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 37 94 258 45 60 52 34 7 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 38 54 253 46 77 51 77 8 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 39 05 249 47 76 51 29 9 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 40 10 241 46 95 53 15 10 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 40 54 238 48 36 52 18 11 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 40 72 237 47 43 53 29 12 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 1 41 20 233 48 58 52 62 13 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 1 41 66 230 48 66 53 00 14 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 42 02 228 49 07 52 95 15 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 44 86 210 49 48 55 38 16 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 45 45 206 49 00 56 45 17 Zachacka Katarzyna 04 SMS Galicja Kraków

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_07_sucha/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Sobota Pływacka Runda II 2015/2016 - SPLASH Meet Manager 11
    klasyczny 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 12 Lista startowa Wyniki motylkowy motylkowy 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki zmienny sztafeta zmienny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 10 12 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsi zawodnicy Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepsze zawodniczki Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Punktacja Drużynowa 1 Sobota Pływacka Runda II 2015 2016 7 11 2015 9 35 1 Dziewcząt 4 x 50m zmienny Serie na czas 9 35 10 12 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 4 x 50m zmienny Serie na czas 9 51 10 12 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 100m dowolny Serie na czas 10 03 10 12 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 100m dowolny Serie na czas 10 38 10 12 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 100m grzbietowy Serie na czas 11 17 10 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 100m grzbietowy Serie na czas 11 28 10 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 200m grzbietowy Serie na czas 11 39 11 12 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 200m grzbietowy Serie na czas 11 59 11 12 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 12 27 10 12 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 12 45 10 12 lat Lista startowa Wyniki 11

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_07_sucha/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 15 36 07 1 31 47 18 Wójcik Mateusz 04 03506 760 5 37 56 44 37 50 18 37 17 1 34 84 Skimina Kacper 04 03606 760 5 44 58 42 54 45 30 37 30 1 31 59 20 Mazur Kamil 04 00806 737 5 45 00 40 35 47 48 37 52 1 35 09 21 Luberda Wiktor 04 03606 727 5 44 34 41 46 52 61 35 61 1 32 84 22 Piela Michał 04 00806 706 5 44 57 43 25 50 76 37 10 1 31 50 23 Jankowiak Cyprian 04 03606 670 5 44 33 41 57 56 14 38 87 1 31 50 24 Ciapała Jarosław 04 03606 662 5 39 12 40 84 37 22 1 31 91 25 Bajgrowicz Paweł 04 00106 635 5 44 34 48 98 49 78 37 48 1 38 11 26 Trębacz Antoni 04 00706 622 5 47 05 43 00 52 98 39 14 1 37 37 27 Dziedzic Mikołaj 04 03606 607 5 41 78 46 15 35 55 1 31 62 28 Kogut Tadeusz 04 03706 584 5 48 14 51 03 47 87 39 40 1 40 14 29 Kulig Bartosz 04 01406 575 5 43 41 52 18 36 55 1 32 13 30 Juda Dominik 04 00806 574 5 46 90 48 60 54 37 37 97 1 40 30 31 Drabczyk Krystian 04 00806 569 5 48 57 48 00 51 69 39 13 1 40 93 32 Wysocki Jakub 04 03706 513 5 47 01 45 26 36 60 1 40 57 33 Szpak Marcel 04 03606 502 5 47 48 42 12 51 92 38 48 34 Kędra Kamil 04 03706 497 5 44 58 51 66 57 44 41 77 1 47 63 35 Białek Wiktor 04 03606 495 5 44 31 51 03 41 66 1 39 23 36 Marszałek Stanisław 04 00806 480 5 47 10 52 96 40 68 1 36 34 37 Knapp Jakub 04 00306 461 5 42 59 36 92 1 34 47 38 Staszowski Jakub 04 00106 458 5 48 44 47 81 53 32 37 22 39 Boba Arkadiusz 04 00806 457 5 54 24 53 75 55 12 40 17 1 49 31 40 Pieróg Adam 04 00106 444 5 51 26 53 46 57 44 41 17 1 51 21 41 Ławniczak Kamil 04 00806 436 5 51 85 52 08 58 83 42 37 1 50 17 42 Surma Szymon 04 03606 428 5 46 25 55 65 40 44 1 49 08 43 Grelewicz Łukasz 04 00106 427 5 56 74 50 11 59 90 40 66 1 54 01 44 Tokarz Dawid 04 00106 418 5 52 34 55 25 54 88 45 15 1 51 35 45 Generowicz Marek 04 03606 398 5 49 10 55 24 41 63 1 48 71 46 Daszkiewicz Mikołaj 04 00806 384 5 46 87 47 48 40 12 47 Kościuk Paweł 04 00806 348 5 1 00 24 58 29 56 68 45 26 2 03 49 48 Augustyn Adam 04 03706 180 3 57 52 1 04 44 50 66 Klasyfikacja Dziewcząt Dziewcząt 12 lat 5 z 8 Konkurencji 50 Mot 50 Grzb 100 Grzb 50 Klas 100 Klas 50 Dow 100 Zm 200 Zm 1 Malina Amelia 03 02111 2029 5 33 23 1 15 96 1 25 22 31 51 2 37 50 2 Dach Wiktoria 03 03706 1865 5 33 46 1 20 01 1 25 86 32 22 2 45 81 3 Gwiazdowska Wiktoria 03 03706 1789 5 35 06 1 17 85 1 31 39 30 95 2 51 25 4 Kozdęba Karolina 03 03606 1750 5 37 60 1 14 51 1 36 05 30 57 2 50 57 5 Jodłowska Zuzanna 03 03606 1732 5 35 49 1 17 79 1 28 70 33 47 2 49 22 6 Chabałowska Ewa 03 03606 1675 5 38 59 1 16 10 1 30 91 33 02 2 48 97 Kuziów Martyna 03 03411 1675 5 37 43 1 20 15 1 32 55 31 43 2 50 10 8 Szkurat Martyna 03 00306 1674 5 34 45 1 25 94 1 34 61 30 57 2 55 77 9 Klimczyk Emilia 03 03606 1649 5 36 71 1 19 88 1 29 81 33 10 2 52 60 10 Niepogodzińska Izabela 03 03706 1572 5 37 34 1 19 36 1 34 96 33 77 2 52 35 11 Tasak Aleksandra 03 03606 1540 5 35 44 1 21 48 1 35 37 34 73 2 56 40 12 Skorupa Weronika 03 03706 1523 5 39 80 1 24 29 1 29 22 32 85 2 57 83 13 Drzazga Emilia 03 03411 1519 5 39 32 1 17 51 1 37 99 33 10 2 57 86 14 Łaba Amelia 03 00306 1431 5 37 44 1 26 81 1 34 50 33 97 3 03 17 15 Sobota Adriana 03 03606 1336 5 41 20 1 28 50 1 30 82 36 05 3 02 08 16 Biela Inga 03 00506 1334 5 41 29 1 28 83 1 34 23 34 14 3 04 52 17 Oczkowska Daria 03 03606 1286 5 42 06 1 26 68 1 33 59 35 70 3 09 03 18 Jarosz Agnieszka 03 00806 1279 5 40 07 1 34 73 1 30 32 35 42 3 14 09 19 Słobodziańska Oliwia 03 00706 1275 5 40 41 1 32 65 1 29 30 36 36 3 14 27 20 Kumor Aleksandra 03 00806 1243 5 39 96 1 27 06 1 40 77 35 49 3 13 79 21 Madej Maja 03 03106 1231 5 42 27 1 25 90 1 41 64 35 43 3 09 32 22 Pawłowska Weronika 03 03106 1210 5 40 47 1 35 35 1 37 64 36 04 3 07 97 23 Leszczyńska Aleksandra 03 00806 1209 5

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/10_11_nowysacz/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive