archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  • 51 533 2 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 35 99 512 3 Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 38 25 426 4 Żurawska sabina SO 01 Unia Oświęcim 39 75 380 5 Misiejuk Aldona 01 Unia Oświęcim 40 54 358 6 Wąsik Anna 01 Korona Kraków 41 43 335 TOP Konkurencja 27 6 12 2015 11 01 Dziewcząt 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 37 10 467 2 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 39 08 400 3 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 40 06 371 4 Kozera Zuzanna 02 SMS Galicja Kraków 41 52 333 5 Mitka Klaudia 02 Kmita Zabierzów 41 54 333 6 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 45 31 256 7 Pajerska Wiktoria 02 Kmita Zabierzów 49 80 193 TOP Konkurencja 27 6 12 2015 11 01 Dziewcząt 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 37 59 449 2 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 39 05 401 3 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 39 99 373 4 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 40 44 361 5 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 41 03 345 6 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 41 05 345 7 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 41 41 336 8 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 43 17 296 9 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 43 82 283 10 Julia Zwoleń 03 BOSiR Brzesko 43 90 282 11 Panek Nikola 03 Jasień Sucha Besk 44 72 267 12 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 45 00 262 13 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 45 51 253 14 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 45 76 249 15 Habowska Weronika 03 Jasień Sucha Besk 45 90 247 16 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 48 19 213 17 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 50 07 190 TOP Konkurencja 27 6 12 2015 11 01 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 39 41 390 2 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 40 73 353 3 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 42 18 318 4 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 43 52 289 5 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 43 59 288 6 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 43 85 283 7 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 44 52 270 8 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 45 53 253 9 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 45 68 250 10 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 46 01 245 11 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 46 29 240 12 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 46 56 236 13 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 47 62 221 14 Staskiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 47 90 217 15 Zachacka Katarzyna 04 SMS Galicja Kraków 47 92 217 16 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 48 66 207 17 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 50 70 183 18 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 50 73 182 19 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 51 04 179 20 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 55 47 139 TOP Konkurencja 28 6 12 2015 11 18 Mężczyzn 50m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Hołub Maciej 95 AZS AGH Kraków 28 12 723 2 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 30 08 591 3 Szczepaniak Jakub 99 STP Nowy Sącz 30 97 541 4 Sobczyk Maciej 95 AZS AGH Kraków 31 48 516 5 Piątek Michał 99 Korona Kraków 31 89 496 6 Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 32 19 482 7 Piętka Marcin 99 Wisła Kraków 32 29 478 8 Kłapa Filip 98 Unia Oświęcim 32 55 466 9 Ruciński Wiktor 99 Sokół Mościce Tarnów 33 99 409 10 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 34 04 408 11 Bryła Wiktor 98 Sokół Mościce Tarnów 37 33 309 12 Kurantowicz Krzysztof 99 Sokół Mościce Tarnów 38 73 277 TOP Konkurencja 28 6 12 2015 11 18 Chłopców 50m klasyczny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 29 96 598 2 Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 30 33 576 3 Bazyl Kamil SO 00 Aquarius Myślenice 33 87 414 4 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 34 01 409 5 Podkowa Arkadiusz 00 Korona Kraków 34 69 385 6 Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 35 03 374 DYSKW Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim K1 Kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni pierwszy ruch po starcie leb nawrocie Czas 11 20 TOP Konkurencja 28 6 12 2015 11 18 Chłopców 50m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 32 11 486 2 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 33 66 422 3 Suchan Przemysław 01 Korona Kraków 34 26 400 4 Koczur Michał 01 Jasień Sucha Besk 35 84 349 5 Pająk Mikołaj 01 Jasień Sucha Besk 37 95 294 6 Zawartka Jakub 01 Kmita Zabierzów 40 58 240 TOP Konkurencja 28 6 12 2015 11 18 Chłopców 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 34 72 384 2 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 35 23 368 3 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 37 26 311 4 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 37 49 305 5 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 38 03 292 6 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 39 14 268 TOP Konkurencja 28 6 12 2015 11 18 Chłopców 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 35 43 361 2 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 37 75 299 3 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 39 71 257 4 Szydłowski Erwin 03 Plywak Bochnia 40 23 247 5 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 40 49 242 6 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 40 70 238 7 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 41 36 227 8 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 41 75 221 9 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 42 34 212 10 Grzenkowicz Paweł 03 SMS Galicja Kraków 42 49 209 11 Skrzypek Filip 03 SMS Galicja Kraków 42 73 206 12 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 43 24 199 TOP Konkurencja 28 6 12 2015 11 18 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 39 32 264 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 41 43 226 3 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 42 60 208 4 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 43 54 195 5 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 43 68 193 6 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 43 70 192 7 Kaźmierczak Fabian 04 UKS SP 8 Chrzanów 43 87 190 8 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 46 30 162 9 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 46 55 159 10 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 48 85 138 11 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 49 59 132 12 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 49 62 131 13 Płusa Maks 04 Kmita Zabierzów 51 12 120 14 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 55 05 96 15 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 55 19 95 16 Zieliński Filip 04 Kmita Zabierzów 57 84 83 TOP Konkurencja 29 6 12 2015 11 35 Kobiet 200m motylkowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Palka Maria SO 99 Unia Oświęcim 2 23 37 580 32 34 36 91 36 93 37 19 2 Pyrlik Paulina SO 99 Unia Oświęcim 2 37 33 439 34 28 39 95 40 99 42 11 TOP Konkurencja 29 6 12 2015 11 35 Dziewcząt 200m motylkowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 2 24 62 565 32 68 36 29 37 79 37 86 2 Zawisza Alina SO 00 Unia Oświęcim 2 31 10 496 34 07 38 62 39 38 39 03 3 Kolodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 2 35 92 451 35 72 40 41 40 53 39 26 4 Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 3 01 51 286 40 35 46 51 48 57 46 08 TOP Konkurencja 29 6 12 2015 11 35 Dziewcząt 200m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 2 29 68 510 33 17 37 83 39 08 39 60 2 Lewandowska Natalia SO 01 Unia Oświęcim 2 31 33 493 33 38 38 18 40 37 39 40 3 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 2 51 24 340 38 10 43 31 45 63 44 20 TOP Konkurencja 29 6 12 2015 11 35 Dziewcząt 200m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 2 41 05 409 35 91 40 76 43 22 41 16 2 Miłek Marcelina 02 SMS Galicja Kraków 2 42 31 400 35 24 42 00 44 59 40 48 3 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 2 43 25 393 34 81 40 33 43 92 44 19 4 Kapcińska Maja SO 02 Unia Oświęcim 2 45 87 374 37 40 43 41 43 24 41 82 5 Kumorek Kamila SO 02 Sokół Mościce Tarnów 2 47 35 365 36 69 42 67 44 37 43 62 6 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 2 55 01 319 37 27 46 94 48 69 42 11 7 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 2 58 04 303 39 47 46 34 45 93 46 30 8 Pawłowska Julia SO 02 Unia Oświęcim 2 59 95 293 40 32 46 74 46 69 46 20 9 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 3 07 01 261 39 44 49 03 50 56 47 98 TOP Konkurencja 30 6 12 2015 11 46 Mężczyzn 200m motylkowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Fiedosiuk Rafał SO 99 Unia Oświęcim 2 07 97 610 28 70 32 51 33 16 33 60 2 Krulikowski Maciej SO 99 Unia Oświęcim 2 08 15 607 28 86 32 90 33 22 33 17 3 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 2 09 84 584 28 68 32 55 33 80 34 81 4 Goleniec Kamil SO 99 Unia Oświęcim 2 10 20 579 29 02 32 36 33 85 34 97 5 Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 2 10 54 575 29 36 33 03 34 03 34 12 6 Drozd Tymoteusz SO 99 Unia Oświęcim 2 13 13 542 30 21 33 88 33 76 35 28 7 Piątek Michał 99 Korona Kraków 2 19 37 472 31 72 35 02 36 20 36 43 8 Piętka Marcin 99 Wisła Kraków 2 26 05 410 31 37 37 89 39 08 37 71 TOP Konkurencja 30 6 12 2015 11 46 Chłopców 200m motylkowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 2 11 54 562 30 02 33 12 34 54 33 86 2 Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2 12 14 554 29 99 33 44 34 68 34 03 3 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2 20 69 459 31 24 35 03 36 70 37 72 4 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 2 22 42 442 31 84 36 42 38 05 36 11 5 Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 2 23 43 433 30 95 35 65 37 81 39 02 6 Chyba Łukasz 00 Wisła Kraków 2 30 10 378 32 38 37 88 39 60 40 24 7 Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 2 36 29 335 32 94 39 92 42 57 40 86 8 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 2 49 60 262 37 97 43 53 44 46 43 64 TOP Konkurencja 30 6 12 2015 11 46 Chłopców 200m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Major Daniel SO 01 Unia Oświęcim 2 17 30 494 31 32 35 59 35 61 34 78 2 Sadlik Bartłomiej SO 01 Unia Oświęcim 2 34 60 346 32 56 38 17 40 63 43 24 3 Kramarczyk Jakub SO 01 Unia Oświęcim 2 44 55 287 35 67 44 05 43 30 41 53 TOP Konkurencja 30 6 12 2015 11 46 Chłopców 200m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2 29 48 383 33 08 38 29 39 40 38 71 2 Moryl Wojciech SO 02 Kędzierzyn Koźle 2 30 28 376 35 04 39 11 37 85 38 28 3 Brania Radosław SO 02 Unia Oświęcim 2 34 17 349 36 07 39 93 40 14 38 03 4 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 2 35 14 342 36 89 40 48 40 36 37 41 5 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 2 37 72 326 35 02 40 79 40 76 41 15 6 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 2 45 43 282 35 66 42 43 43 38 43 96 7 Płatek Maciej SO 02 Unia Oświęcim 2 50 82 256 39 66 44 09 44 46 42 61 8 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 2 53 41 245 36 98 43 19 46 51 46 73 TOP Konkurencja 31 6 12 2015 12 04 Kobiet 100m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Górniak Katarzyna 95 AZS AGH Kraków 1 02 22 691 29 81 32 41 2 Kozłowska Anna 96 AZS AGH Kraków 1 03 13 662 30 31 32 82 3 Rogowska Angelika SK 99 SMS Galicja Kraków 1 08 29 523 32 72 35 57 4 Warian Karolina SK 99 SMS Galicja Kraków 1 08 47 519 33 87 34 60 5 Sudek Agnieszka 97 Glosator Kraków 1 09 93 487 34 39 35 54 6 Żukowska Natalia 99 Glosator Kraków 1 11 89 448 34 73 37 16 7 Sikora Adrianna SK 99 SMS Galicja Kraków 1 12 46 438 35 51 36 95 TOP Konkurencja 31 6 12 2015 12 04 Dziewcząt 100m grzbietowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 09 79 490 34 02 35 77 2 Lechowicz Nadia SO 00 SMS Galicja Kraków 1 12 65 434 35 38 37 27 3 Żylska Joanna 00 Korona Kraków 1 14 02 410 36 58 37 44 4 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 23 50 286 40 87 42 63 TOP Konkurencja 31 6 12 2015 12 04 Dziewcząt 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 1 06 51 566 32 31 34 20 2 Nadybska Natalia 01 Glosator Kraków 1 07 53 541 32 79 34 74 3 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 10 44 476 33 88 36 56 4 Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 10 81 469 34 36 36 45 5 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 1 11 37 458 34 57 36 80 6 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 1 11 77 450 34 79 36 98 7 Szalewska Maja 01 Glosator Kraków 1 12 59 435 35 09 37 50 8 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 1 23 29 288 41 21 42 08 TOP Konkurencja 31 6 12 2015 12 04 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 1 10 18 482 34 17 36 01 2 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 1 11 54 455 35 06 36 48 3 Palowska Gabriela SO 02 Unia Oświęcim 1 13 43 420 36 18 37 25 4 Woźniak Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 1 13 53 419 35 86 37 67 5 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 1 13 84 413 35 59 38 25 6 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 1 15 14 392 36 67 38 47 7 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 1 17 01 364 37 76 39 25 8 Tomera Roksana SO 02 Unia Oświęcim 1 17 63 356 38 46 39 17 9 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 1 22 43 297 40 35 42 08 10 Owsianowska Sara 02 SMS Galicja Kraków 1 22 80 293 40 08 42 72 11 Kuśmierz Anna 02 SMS Galicja Kraków 1 23 46 286 41 20 42 26 TOP Konkurencja 31 6 12 2015 12 04 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 1 14 67 400 37 18 37 49 2 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 15 50 387 37 01 38 49 3 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 1 15 60 385 37 50 38 10 4 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 16 11 377 36 67 39 44 5 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 16 66 369 37 96 38 70 6 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 1 22 83 293 41 10 41 73 7 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 1 24 19 279 41 96 42 23 8 Habowska Weronika 03 Jasień Sucha Besk 1 26 84

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/12_06_bochnia/wyniki3.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 98 280 41 69 46 89 47 90 47 50 8 Rakoczy Łukasz SO 02 Unia Oświęcim 3 04 29 279 41 21 47 10 48 19 47 79 9 Szczygieł David SO 02 Unia Oświęcim 3 09 93 255 44 57 49 80 47 81 47 75 TOP Konkurencja 38 6 12 2015 16 56 Chłopców 200m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 2 49 33 360 38 83 43 54 43 62 43 34 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2 52 59 340 39 45 43 77 44 88 44 49 3 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 2 58 35 308 41 26 46 16 45 80 45 13 4 Szydłowski Erwin 03 Plywak Bochnia 2 59 33 303 40 90 46 29 46 84 45 30 5 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 3 10 30 253 44 12 49 45 49 03 47 70 6 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 3 14 76 236 44 64 49 46 50 63 50 03 TOP Konkurencja 38 6 12 2015 16 56 Chłopców 200m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2 56 45 318 41 05 45 56 45 05 44 79 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 3 13 89 239 44 35 49 44 49 75 50 35 3 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 3 18 47 223 45 68 50 66 51 19 50 94 4 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 3 19 09 221 46 97 50 27 51 33 50 52 5 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 3 25 46 201 46 70 53 43 52 79 52 54 DYSKW Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 17 00 TOP Konkurencja 39 6 12 2015 17 19 Kobiet 100m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sirignano Luigia 96 AZS AGH Kraków 1 06 44 621 31 03 35 41 2 Prochownik Olimpia SO 99 Unia Oświęcim 1 08 81 559 32 93 35 88 3 Palka Maria SO 99 Unia Oświęcim 1 09 16 551 32 07 37 09 4 Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 Unia Oświęcim 1 09 40 545 32 88 36 52 5 Chamera Weronika SO 99 Motyl MOSiR St Wola 1 10 62 517 33 13 37 49 6 Jankowska Justyna 99 Kmita Zabierzów 1 11 85 491 31 10 40 75 TOP Konkurencja 39 6 12 2015 17 19 Dziewcząt 100m zmienny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kolodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 1 06 39 622 31 03 35 36 2 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 08 96 555 32 47 36 49 3 Zawisza Alina SO 00 Unia Oświęcim 1 09 88 534 31 84 38 04 4 Lechowicz Nadia SO 00 SMS Galicja Kraków 1 14 61 438 34 27 40 34 5 Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 1 14 63 438 36 05 38 58 6 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 19 69 360 38 48 41 21 TOP Konkurencja 39 6 12 2015 17 19 Dziewcząt 100m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 09 96 532 32 50 37 46 2 Lewandowska Natalia SO 01 Unia Oświęcim 1 10 09 529 31 95 38 14 3 Zięba Gabriela SO 01 Unia Oświęcim 1 12 93 469 33 75 39 18 4 Żurawska sabina SO 01 Unia Oświęcim 1 16 84 401 35 59 41 25 5 Jarosz Angelika SO 01 Unia Oświęcim 1 20 70 346 39 32 41 38 TOP Konkurencja 39 6 12 2015 17 19 Dziewcząt 100m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1 10 97 509 33 07 37 90 2 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 1 12 21 484 33 13 39 08 3 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 1 12 46 479 33 35 39 11 4 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 12 81 472 33 97 38 84 5 Miłek Marcelina 02 SMS Galicja Kraków 1 13 53 458 33 87 39 66 6 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 1 13 97 450 34 48 39 49 7 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1 14 53 440 34 75 39 78 8 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 1 15 31 426 34 68 40 63 9 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 1 16 76 403 35 16 41 60 10 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 1 17 17 396 35 96 41 21 11 Kapcińska Maja SO 02 Unia Oświęcim 1 17 70 388 35 90 41 80 12 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 1 18 49 376 35 67 42 82 13 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 1 19 75 359 36 85 42 90 14 Kuśmierz Anna 02 SMS Galicja Kraków 1 20 34 351 37 81 42 53 15 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 1 21 08 341 38 13 42 95 16 Owsianowska Sara 02 SMS Galicja Kraków 1 21 75 333 37 82 43 93 17 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 1 23 87 308 38 50 45 37 18 Mitka Klaudia 02 Kmita Zabierzów 1 25 47 291 40 85 44 62 DYSKW Kozera Zuzanna 02 SMS Galicja Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 17 28 TOP Konkurencja 39 6 12 2015 17 19 Dziewcząt 100m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 16 84 401 35 66 41 18 2 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 1 18 99 369 37 56 41 43 3 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 20 00 356 37 00 43 00 4 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 1 20 72 346 37 40 43 32 5 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 21 08 341 37 75 43 33 6 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 1 24 26 304 40 38 43 88 7 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 24 82 298 39 29 45 53 8 Pawłowska Weronika 03 BOSiR Brzesko 1 25 53 291 42 86 42 67 9 Habowska Weronika 03 Jasień Sucha Besk 1 27 32 273 40 41 46 91 10 Twaróg Anna 03 Limanowa swim 1 39 85 183 49 88 49 97 DYSKW Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 17 22 TOP Konkurencja 39 6 12 2015 17 19 Dziewcząt 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 1 18 72 373 37 42 41 30 2 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 18 89 371 37 94 40 95 3 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 20 71 346 36 65 44 06 4 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 1 21 75 333 37 61 44 14 5 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 23 86 309 39 95 43 91 6 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 1 24 38 303 38 50 45 88 7 Mruk Julia 04 Limanowa swim 1 25 74 289 39 40 46 34 8 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 1 29 17 257 43 76 45 41 9 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 29 18 257 43 40 45 78 10 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 31 67 236 46 44 45 23 11 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 31 71 236 44 12 47 59 12 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 1 32 31 231 42 77 49 54 13 Staskiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 33 29 224 45 15 48 14 14 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 33 39 223 43 28 50 11 15 Jakubowska Maja 04 SMS Galicja Kraków 1 38 07 193 45 49 52 58 16 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 39 03 187 44 13 54 90 17 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 39 18 186 48 15 51 03 18 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 39 26 186 47 47 51 79 19 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 1 39 70 183 47 42 52 28 20 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 43 30 165 48 87 54 43 21 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 1 45 37 155 TOP Konkurencja 40 6 12 2015 17 46 Mężczyzn 100m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bałabuch Krystian 95 AZS AGH Kraków 57 05 700 26 41 30 64 2 Goleniec Kamil SO 99 Unia Oświęcim 59 62 613 27 74 31 88 3 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 1 00 54 585 29 02 31 52 4 Drozd Tymoteusz SO 99 Unia Oświęcim 1 01 20 567 28 48 32 72 5 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 1 01 91 547 29 64 32 27 6 Kłapa Filip 98 Unia Oświęcim 1 03 41 509 30 16 33 25 7 Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 1 05 66 459 31 19 34 47 8 Piętka Marcin 99 Wisła Kraków 1 05 83 455 30 86 34 97 9 Szczepaniak Jakub 99 STP Nowy Sącz 1 05 88 454 31 08 34 80 10 Piątek Michał 99 Korona Kraków 1 09 54 386 32 60 36 94 11 Kurantowicz Krzysztof 99 Sokół Mościce Tarnów 1 14 27 317 34 37 39 90 12 Bryła Wiktor 98 Sokół Mościce Tarnów 1 15 53 301 36 09 39 44 TOP Konkurencja 40 6 12 2015 17 46 Chłopców 100m zmienny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 1 04 71 479 30 23 34 48 2 Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 1 05 02 472 29 68 35 34 3 Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 1 06 07 450 30 44 35 63 4 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 06 38 444 31 05 35 33 5 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 1 07 97 414 31 53 36 44 6 Babiuch Filip SO 00 Unia Oświęcim 1 08 00 413 30 88 37 12 7 Bazyl Kamil SO 00 Aquarius Myślenice 1 08 39 406 31 93 36 46 8 Bator Kacper 00 Wisła Kraków 1 08 41 406 32 28 36 13 9 Piwowarczyk Artur SO 00 Unia Oświęcim 1 11 10 361 33 74 37 36 10 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 1 11 23 359 32 93 38 30 11 Wojaczek Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 13 75 324 31 44 42 31 TOP Konkurencja 40 6 12 2015 17 46 Chłopców 100m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 1 06 13 449 31 42 34 71 2 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1 07 08 430 31 16 35 92 3 Majda Adam 01 Kmita Zabierzów 1 08 82 398 31 67 37 15 4 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 1 09 84 381 32 36 37 48 5 Suchan Łukasz 01 Korona Kraków 1 10 18 376 32 42 37 76 6 Pająk Mikołaj 01 Jasień Sucha Besk 1 12 02 348 35 06 36 96 7 Zawartka Jakub 01 Kmita Zabierzów 1 17 96 274 36 60 41 36 8 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 1 18 47 269 34 95 43 52 TOP Konkurencja 40 6 12 2015 17 46 Chłopców 100m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1 07 74 418 30 98 36 76 2 Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 1 10 61 369 32 24 38 37 3 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 1 12 08 347 32 34 39 74 4 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 1 14 11 319 35 02 39 09 5 Stankiewicz Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 16 15 294 35 26 40 89 6 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 17 21 282 36 44 40 77 7 Czajka Michał 02 SMS Galicja Kraków 1 18 23 271 36 22 42 01 8 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 20 49 249 37 24 43 25 9 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 1 20 84 246 37 77 43 07 DYSKW Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 17 50 TOP Konkurencja 40 6 12 2015 17 46 Chłopców 100m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1 10 83 365 34 49 36 34 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 14 15 318 34 50 39 65 3 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 14 72 311 35 83 38 89 4 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 14 99 308 34 97 40 02 5 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 16 01 296 34 07 41 94 6 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 1 16 42 291 35 15 41 27 7 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 1 17 67 277 37 06 40 61 8 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 17 89 275 37 00 40 89 9 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 37 260 38 21 41 16 10 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 90 254 37 39 42 51 11 Skrzypek Filip 03 SMS Galicja Kraków 1 21 07 244 37 71 43 36 12 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 1 23 61 222 41 63 41 98 13 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 23 87 220 38 80 45 07 14 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 24 62 214 39 39 45 23 15 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 1 25 67 206 41 63 44 04 16 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 1 26 22 202 41 14 45 08 17 Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 26 55 200 38 88 47 67 18 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 1 29 51 181 42 34 47 17 TOP Konkurencja 40 6 12 2015 17 46 Chłopców 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 17 76 276 34 78 42 98 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 17 79 276 36 44 41 35 3 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 18 69 266 38 02 40 67 4 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 19 35 260 36 01 43 34 5 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 21 63 239 37 74 43 89 6 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 22 06 235 38 28 43 78 7 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 22 51 231 38 54 43 97 8 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 22 59 230 37 67 44 92 9 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 24 74 213 39 81 44 93 10 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 25 17 210 41 19 43 98 11 Wróbel Tomasz 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 26 63 199 41 76 44 87 12 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 29 27 182 42 93 46 34 13 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 31 56 169 43 87 47 69 14 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 32 82 162 44 15 48 67 15 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 33 51 159 42 29 51 22 16 Kaźmierczak Fabian 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 35 15 150 44 23 50 92 17 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 35 29 150 46 16 49 13 18 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 1 35 36 149 46 31 49 05 19 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 1 35 43 149 45 98 49 45 20 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 1 37 24 141 46 55 50 69 21 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 43 06 118 47 35 55 71 22 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 1 44 26 114 51 40 52 86 23 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 45 98 109 48 72 57 26 24 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 1 46 41 107 50 78 55 63 25 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 57 36 80 TOP Konkurencja 41 6 12 2015 18 19 Mężczyzn 1500m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 16 34 79 624 100m 200m 300m 400m 1 01 36 2 07 74 3 13 56 4 19 64 1 01 36 1 06 38 1 05 82 1 06 08 500m 600m 700m 800m 5 25 58 6 31 84 7 39 16 8 46 47 1 05 94 1 06 26 1 07 32 1 07 31 900m 1000m 1100m 1200m 9 53 96 11 01 47 12 09 00 13 16 56 1 07 49 1 07 51 1 07 53 1 07 56 1300m 1400m 1500m

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/12_06_bochnia/wyniki4.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 44 07 80 49 08 54 99 26 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 45 26 77 48 27 56 99 TOP Konkurencja 17 5 12 2015 17 44 Kobiet 400m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Musioł Wiktoria SO 98 Unia Oświęcim 4 55 82 677 50m 100m 31 22 1 06 63 31 22 35 41 150m 200m 1 44 28 2 23 03 37 65 38 75 250m 300m 3 05 44 3 49 14 42 41 43 70 350m 400m 4 23 45 4 55 82 34 31 32 37 2 Magner Agata SK 97 Jordan Kraków 4 56 21 675 50m 100m 32 55 1 08 69 32 55 36 14 150m 200m 1 45 23 2 20 63 36 54 35 40 250m 300m 3 05 67 3 50 33 45 04 44 66 350m 400m 4 24 37 4 56 21 34 04 31 84 3 Palka Maria SO 99 Unia Oświęcim 5 10 39 586 50m 100m 32 78 1 10 00 32 78 37 22 150m 200m 1 50 18 2 29 55 40 18 39 37 250m 300m 3 14 19 3 59 00 44 64 44 81 350m 400m 4 34 97 5 10 39 35 97 35 42 4 Leszczyńska Klaudia Julia SO 99 Unia Oświęcim 5 11 20 582 50m 100m 33 31 1 09 86 33 31 36 55 150m 200m 1 49 55 2 29 43 39 69 39 88 250m 300m 3 14 23 3 59 19 44 80 44 96 350m 400m 4 35 57 5 11 20 36 38 35 63 5 Łosak Wiktoria SK 98 KSZO Ostrowiec Św 5 34 91 467 50m 100m 35 30 1 16 51 35 30 41 21 150m 200m 2 01 25 2 44 71 44 74 43 46 250m 300m 3 32 47 4 20 62 47 76 48 15 350m 400m 4 58 02 5 34 91 37 40 36 89 TOP Konkurencja 17 5 12 2015 17 44 Dziewcząt 400m zmienny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 5 07 19 605 50m 100m 32 70 1 09 23 32 70 36 53 150m 200m 1 49 51 2 29 75 40 28 40 24 250m 300m 3 14 15 3 58 38 44 40 44 23 350m 400m 4 32 85 5 07 19 34 47 34 34 2 Kolodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 5 08 09 600 50m 100m 33 45 1 12 13 33 45 38 68 150m 200m 1 51 33 2 30 77 39 20 39 44 250m 300m 3 15 04 3 59 39 44 27 44 35 350m 400m 4 33 96 5 08 09 34 57 34 13 3 Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 5 23 48 518 50m 100m 35 04 1 14 19 35 04 39 15 150m 200m 1 57 06 2 39 43 42 87 42 37 250m 300m 3 23 00 4 08 05 43 57 45 05 350m 400m 4 46 85 5 23 48 38 80 36 63 4 Podleśny Emilia 00 Wisła Kraków 5 43 33 433 50m 100m 36 20 1 19 32 36 20 43 12 150m 200m 2 04 72 2 48 83 45 40 44 11 250m 300m 3 34 00 4 21 34 45 17 47 34 350m 400m 5 04 04 5 43 33 42 70 39 29 TOP Konkurencja 17 5 12 2015 17 44 Dziewcząt 400m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Lewandowska Natalia SO 01 Unia Oświęcim 5 18 27 544 50m 100m 32 47 1 10 39 32 47 37 92 150m 200m 1 49 12 2 28 07 38 73 38 95 250m 300m 3 15 26 4 02 98 47 19 47 72 350m 400m 4 41 50 5 18 27 38 52 36 77 TOP Konkurencja 17 5 12 2015 17 44 Dziewcząt 400m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 5 24 37 514 50m 100m 37 00 1 18 93 37 00 41 93 150m 200m 1 58 88 2 40 63 39 95 41 75 250m 300m 3 25 91 4 11 06 45 28 45 15 350m 400m 4 48 12 5 24 37 37 06 36 25 2 Miłek Marcelina 02 SMS Galicja Kraków 5 31 38 482 50m 100m 36 31 1 18 09 36 31 41 78 150m 200m 2 00 69 2 42 26 42 60 41 57 250m 300m 3 27 97 4 15 50 45 71 47 53 350m 400m 4 54 83 5 31 38 39 33 36 55 3 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 5 32 12 478 50m 100m 36 26 1 20 36 36 26 44 10 150m 200m 2 02 29 2 43 61 41 93 41 32 250m 300m 3 29 48 4 16 59 45 87 47 11 350m 400m 4 55 50 5 32 12 38 91 36 62 4 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 5 38 72 451 50m 100m 36 50 1 20 76 36 50 44 26 150m 200m 2 03 83 2 44 81 43 07 40 98 250m 300m 3 34 47 4 23 52 49 66 49 05 350m 400m 5 02 14 5 38 72 38 62 36 58 5 Kapcińska Maja SO 02 Unia Oświęcim 5 40 61 444 50m 100m 35 85 1 17 41 35 85 41 56 150m 200m 2 02 61 2 45 04 45 20 42 43 250m 300m 3 35 10 4 24 89 50 06 49 79 350m 400m 5 03 86 5 40 61 38 97 36 75 6 Kumorek Kamila SO 02 Sokół Mościce Tarnów 5 41 64 440 50m 100m 36 33 1 20 46 36 33 44 13 150m 200m 2 47 31 250m 300m 3 36 28 4 25 09 48 97 48 81 350m 400m 5 04 54 5 41 64 39 45 37 10 7 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 5 42 03 438 50m 100m 37 58 1 20 61 37 58 43 03 150m 200m 2 04 93 2 48 30 44 32 43 37 250m 300m 3 37 85 4 27 58 49 55 49 73 350m 400m 5 05 60 5 42 03 38 02 36 43 8 Pawłowska Julia SO 02 Unia Oświęcim 5 45 31 426 50m 100m 38 21 1 22 92 38 21 44 71 150m 200m 2 07 71 2 51 67 44 79 43 96 250m 300m 3 38 88 4 26 40 47 21 47 52 350m 400m 5 06 95 5 45 31 40 55 38 36 9 Skarwecka Wiktoria SO 02 Unia Oświęcim 5 54 50 393 50m 100m 40 25 1 26 85 40 25 46 60 150m 200m 2 14 12 3 00 22 47 27 46 10 250m 300m 3 48 56 4 37 26 48 34 48 70 350m 400m 5 16 78 5 54 50 39 52 37 72 10 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 5 57 23 384 50m 100m 40 02 1 26 45 40 02 46 43 150m 200m 2 12 23 2 56 02 45 78 43 79 250m 300m 3 47 91 4 38 08 51 89 50 17 350m 400m 5 18 53 5 57 23 40 45 38 70 TOP Konkurencja 18 5 12 2015 18 10 Mężczyzn 400m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Czarnota Mateusz 91 Unia Oświęcim 4 27 85 679 50m 100m 29 43 1 01 87 29 43 32 44 150m 200m 1 38 10 2 13 21 36 23 35 11 250m 300m 2 50 48 3 27 90 37 27 37 42 350m 400m 3 58 33 4 27 85 30 43 29 52 2 Krulikowski Maciej SO 99 Unia Oświęcim 4 33 34 639 50m 100m 28 76 1 02 62 28 76 33 86 150m 200m 1 39 22 2 15 36 36 60 36 14 250m 300m 2 52 55 3 30 74 37 19 38 19 350m 400m 4 02 93 4 33 34 32 19 30 41 3 Lechowicz Filip SO 97 Korona Kraków 4 35 39 625 50m 100m 30 50 1 05 95 30 50 35 45 150m 200m 1 42 31 2 16 56 36 36 34 25 250m 300m 2 55 12 3 33 83 38 56 38 71 350m 400m 4 06 01 4 35 39 32 18 29 38 4 Topolski Arkadiusz SO 98 Unia Oświęcim 4 35 83 622 50m 100m 29 92 1 04 33 29 92 34 41 150m 200m 1 40 79 2 15 05 36 46 34 26 250m 300m 2 55 87 3 35 84 40 82 39 97 350m 400m 4 06 85 4 35 83 31 01 28 98 5 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 4 41 41 586 50m 100m 30 55 1 05 58 30 55 35 03 150m 200m 1 41 27 2 17 12 35 69 35 85 250m 300m 2 56 55 3 36 75 39 43 40 20 350m 400m 4 08 90 4 41 41 32 15 32 51 6 Nagi Mateusz SO 97 Unia Oświęcim 4 42 44 579 50m 100m 29 40 1 03 81 29 40 34 41 150m 200m 1 42 76 2 20 82 38 95 38 06 250m 300m 2 58 31 3 36 64 37 49 38 33 350m 400m 4 10 10 4 42 44 33 46 32 34 7 Maciąg Piotr 99 Wisła Kraków 4 54 76 509 50m 100m 29 90 1 05 27 29 90 35 37 150m 200m 1 43 03 2 20 05 37 76 37 02 250m 300m 3 04 26 3 48 15 44 21 43 89 350m 400m 4 21 68 4 54 76 33 53 33 08 8 Zbrożek Radosław 99 SMS Galicja Kraków 5 03 04 469 50m 100m 31 30 1 08 51 31 30 37 21 150m 200m 1 48 94 2 27 12 40 43 38 18 250m 300m 3 10 59 3 54 63 43 47 44 04 350m 400m 4 29 57 5 03 04 34 94 33 47 DYSKW Piętka Marcin 99 Wisła Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 18 06 TOP Konkurencja 18 5 12 2015 18 10 Chłopców 400m zmienny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Włodarczyk Bruno 00 Wisła Kraków 4 44 56 566 50m 100m 30 83 1 06 54 30 83 35 71 150m 200m 1 41 75 2 16 52 35 21 34 77 250m 300m 2 58 15 3 40 14 41 63 41 99 350m 400m 4 13 76 4 44 56 33 62 30 80 2 Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 4 50 52 532 50m 100m 32 14 1 08 94 32 14 36 80 150m 200m 1 46 14 2 21 21 37 20 35 07 250m 300m 3 03 60 3 45 34 42 39 41 74 350m 400m 4 18 82 4 50 52 33 48 31 70 3 Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 4 54 00 513 50m 100m 30 08 1 05 54 30 08 35 46 150m 200m 1 44 61 2 24 15 39 07 39 54 250m 300m 3 05 52 3 47 08 41 37 41 56 350m 400m 4 20 57 4 54 00 33 49 33 43 4 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 4 54 67 510 50m 100m 32 23 1 08 90 32 23 36 67 150m 200m 1 47 93 2 26 05 39 03 38 12 250m 300m 3 07 95 3 50 10 41 90 42 15 350m 400m 4 23 26 4 54 67 33 16 31 41 5 Niedziela Hubert SO 00 Unia Oświęcim 4 55 91 504 50m 100m 32 53 1 09 58 32 53 37 05 150m 200m 1 48 13 2 25 60 38 55 37 47 250m 300m 3 07 78 3 49 99 42 18 42 21 350m 400m 4 23 43 4 55 91 33 44 32 48 6 Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 5 11 49 432 50m 100m 32 75 1 10 05 32 75 37 30 150m 200m 1 49 39 2 29 00 39 34 39 61 250m 300m 3 15 00 4 01 49 46 00 46 49 350m 400m 4 36 54 5 11 49 35 05 34 95 7 Bator Kacper 00 Wisła Kraków 5 13 58 423 50m 100m 33 48 1 14 41 33 48 40 93 150m 200m 1 56 06 2 37 70 41 65 41 64 250m 300m 3 20 38 4 03 92 42 68 43 54 350m 400m 4 39 84 5 13 58 35 92 33 74 8 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 5 29 82 364 50m 100m 35 73 1 17 62 35 73 41 89 150m 200m 1 59 98 2 42 70 42 36 42 72 250m 300m 3 29 72 4 16 50 47 02 46 78 350m 400m 4 54 12 5 29 82 37 62 35 70 9 Ryś Szymon 00 Wisła Kraków 5 42 26 325 50m 100m 34 37 1 15 18 34 37 40 81 150m 200m 2 01 01 2 45 37 45 83 44 36 250m 300m 3 34 54 4 24 20 49 17 49 66 350m 400m 5 03 83 5 42 26 39 63 38 43 TOP Konkurencja 18 5 12 2015 18 10 Chłopców 400m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rogulin Bogdan SO 01 Unia Oświęcim 5 06 78 452 50m 100m 32 65 1 11 72 32 65 39 07 150m 200m 1 52 79 2 33 39 41 07 40 60 250m 300m 3 14 72 3 56 01 41 33 41 29 350m 400m 4 32 20 5 06 78 36 19 34 58 2 Sadlik Bartłomiej SO 01 Unia Oświęcim 5 18 25 405 50m 100m 32 04 1 10 72 32 04 38 68 150m 200m 1 52 71 2 33 22 41 99 40 51 250m 300m 3 17 95 4 02 33 44 73 44 38 350m 400m 4 40 97 5 18 25 38 64 37 28 TOP Konkurencja 18 5 12 2015 18 10 Chłopców 400m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 5 02 68 471 50m 100m 32 44 1 10 73 32 44 38 29 150m 200m 1 50 72 2 29 23 39 99 38 51 250m 300m 3 11 73 3 54 36 42 50 42 63 350m 400m 4 29 21 5 02 68 34 85 33 47 2 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 5 06 12 455 50m 100m 36 22 1 16 92 36 22 40 70 150m 200m 1 58 01 2 36 70 41 09 38 69 250m 300m 3 17 22 3 58 37 40 52 41 15 350m 400m 4 32 57 5 06 12 34 20 33 55 3 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 5 19 71 399 50m 100m 36 87 1 19 27 36 87 42 40 150m 200m 2 01 98 2 43 12 42 71 41 14 250m 300m 3 25 14 4 07 83 42 02 42 69 350m 400m 4 44 79 5 19 71 36 96 34 92 4 Brania Radosław SO 02 Unia Oświęcim 5 26 06 376 50m 100m 34 07 1 12 45 34 07 38 38 150m 200m 1 56 24 2 38 70 43 79 42 46 250m 300m 3 24 67 4 11 05 45 97 46 38 350m 400m 4 49 63 5 26 06 38 58 36 43 5 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 5 26 83 374 50m 100m 36 34 1 19 35 36 34 43 01 150m 200m 2 00 71 2 42 12 41 36 41 41 250m 300m 3 28 94 4 18 36 46 82 49 42 350m 400m 4 53 29 5 26 83 34 93 33 54 6 Alencynowicz Maciej SO 02 Unia Oświęcim 5 28 02 370 50m 100m 36 29 1 18 32 36 29 42 03 150m 200m 2 00 29 2 40 23 41 97 39 94 250m 300m 3 27 78 4 15 94 47 55 48 16 350m 400m 4 53 16 5 28 02 37 22 34 86 7 Moryl Wojciech SO 02 Kędzierzyn Koźle 5 29 54 364 50m 100m 35 08 1 15 47 35 08 40 39 150m 200m 1 58 56 2 40 44 43 09 41 88 250m 300m 3 28 65 4 16 51 48 21 47 86 350m 400m 4 53 66 5 29 54 37 15 35 88 8 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 5 32 26 356 50m 100m 33 91 1 13 67 33 91 39 76 150m 200m 1 56 21 2 37 89 42 54 41 68 250m 300m 3 27 25 4 17 73 49 36 50 48 350m 400m 4 55 51 5 32 26 37 78 36 75 9 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 5 33 15 353 50m 100m 34 59 1 16 48 34 59 41 89 150m 200m 1 59 23 2 40 16 42 75 40 93 250m 300m 3 28 22 4 17 62 48 06 49 40 350m 400m 4 55 91 5 33 15 38 29 37 24 10 Lewandowski Jakub SO 02 Unia Oświęcim 5 35 72 345 50m 100m 36 04 1 18 69 36 04 42 65 150m 200m 2 01 54 2 43 38 42 85 41 84 250m 300m 3 34 01 4 25 04 50 63 51 03 350m 400m 5 01 12 5 35 72 36 08 34 60 11 Płatek Maciej SO 02 Unia Oświęcim 5 37 37 340 50m 100m 37 47 1 20 85 37 47 43 38 150m 200m 2 04 41 2 46 14 43 56 41 73 250m 300m 3 35 70 4 24 92 49 56 49 22 350m 400m 5 01 28 5 37 37 36 36 36 09 12 Maciąg Wojciech 02 Wisła Kraków 5 43 99 320 50m 100m 37 32 1 20 77 37 32 43 45 150m 200m 2 06 25 2 49 60 45 48 43 35 250m 300m 3 39 64 4 29 79 50 04 50 15 350m 400m 5 08 15 5 43 99 38 36 35 84 13 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 5 47 18 312 50m 100m 38 93 1 26 15 38 93 47 22 150m 200m 2 10 02 2 52 55 43 87 42 53 250m 300m 3 40 32 4 28 40 47 77 48 08 350m 400m 5 09 11 5 47 18 40 71 38 07 14 Szczygieł David SO 02 Unia Oświęcim 5 51 24 301 50m 100m 37 80 1 20 18 37 80 42 38 150m 200m 2 05 36 2 48 40 45 18 43 04 250m 300m 3 40 98 4 32 97 52 58 51 99 350m 400m 5 13 67 5 51 24 40 70 37 57 15 Ryś Tymon 02 Wisła Kraków 5 58 65 283 50m 100m 38 83 1 23 39 38 83 44 56 150m 200m 2 08 48 2 51 34 45 09 42 86 250m 300m 3 45 07 4 37 78 53 73 52 71 350m 400m 5 20 23 5 58 65 42 45 38 42 TOP Konkurencja 19 5 12 2015 18 49 Kobiet 50m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Górniak Katarzyna 95 AZS AGH Kraków 28 79 708 2 Kozłowska Anna 96 AZS AGH Kraków 29 07 688 3 Adamiec Dominika SO 99 Unia Oświęcim 30 79 579 4 Kościk Patrycja SK 98 Sparta Biłgoraj 30 80 578 5 Uryga Paulina 95 AZS AGH Kraków 31 25 554 6 Mendyk Adrianna SO 98 Wodnik Radom 31 47 542 7 Żarłok Martyna SK 97 Jordan Kraków 31 76 528 8 Rogowska Angelika SK 99 SMS Galicja Kraków 32 18 507 9 Kowalska Aleksandra SK 99 Płetwal Mława 32 44 495 10 Warian Karolina SK 99 SMS Galicja Kraków 32 79 479 11 Sudek Agnieszka 97 Glosator Kraków 32 86 476 12 Żukowska Natalia 99 Glosator Kraków 32 98 471 13 Helbing Justyna SK 97 Jordan Kraków 35 17 388 TOP Konkurencja 19 5 12 2015 18 49 Dziewcząt 50m grzbietowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Lechowicz Nadia SO 00 SMS Galicja Kraków 35 46 379 2 Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 37 35 324 TOP Konkurencja 19 5 12 2015 18 49 Dziewcząt 50m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 30 83 577 2 Nita Daria 01 Korona Kraków 31 46 543 3 Serafin Magdalena 01 SMS Galicja Kraków 31 71 530 4 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 33 05 468 5 Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 33 42 453 6 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 33 87 435 7 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 34 15 424 8 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 36 15 358 TOP Konkurencja 19 5 12 2015 18 49 Dziewcząt 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 33 01 470 2 Palowska Gabriela SO 02 Unia Oświęcim 34 04 428 3 Woźniak Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 34 20 422 4 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 34 36 416 5 Tomera Roksana SO 02 Unia Oświęcim 35 86 366 6 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 37 23 327 7 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 37 29 326 8 Owsianowska Sara 02 SMS Galicja Kraków 38 24 302 9 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 39 37 277 10 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 39 92 265 11 Pajerska Wiktoria 02 Kmita Zabierzów 44 88 187 TOP Konkurencja 19 5 12 2015 18 49 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 36 10 359 2 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 36 69 342 3 Socha Zofia 03 Wisła Kraków 38 35 299 4 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 39 81 268 5 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 41 30 240 6 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 41 78 231 7 Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim 41 91 229 8 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 42 50 220 9 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 44 34 194 TOP Konkurencja 19 5 12 2015 18 49 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 37 63 317 2 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 37 96 309 3 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 38 31 300 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 38 46 297 5 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 38 80 289 6 Żak Amelia 04 Korona Kraków 39 37 277 7 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 40 26 259 8 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 41 01 245 9 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 41 04 244 10 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 41 34 239 11 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 41 50 236 12 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 42 11 226 13 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 43 46 206 14 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 45 47 179 15 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 45 49 179 16 Panek Nikola 04 Korona Kraków 45 71 177 17 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 46 43 168 18 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 46 76 165 19 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 48 68 146 20 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 49 84 136 TOP Konkurencja 20 5 12 2015 19 04 Mężczyzn 50m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ungeheuer Mateusz 96 AZS AGH Kraków 26 69 577 2 Tombarkiewicz Józef SK 97 Jordan Kraków 27 43 531 3 Trójca Mateusz SK 97 AZS AWF Katowice 27 58 522 4 Głąb Karol SO 99 Sokół Rzeszów 27 83 508 5 Sobczyk Maciej 95 AZS AGH Kraków 28 07 496 6 Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 28 26 486 7 Goliński Patryk SK 97 Jordan Kraków 28 58 469 8 Pieśniak Jakub SO 97 Unia Oświęcim 28 62 467 9 Litwa Krzysztof 96 AZS AGH Kraków 28 68 465 10 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 29 31 435 11 Sowier Wojciech 97 Jordan Kraków 29 44 429 12 Misiarz Adrian SK 98 Sparta Biłgoraj 30 63 381 13 Ruciński Wiktor 99 Sokół Mościce Tarnów 31 89 338 14 Rokita Aleksander SK 99 Park Wodny Tarn Góry 32 04 333 15 Gil Kamil 99 Korona Kraków 32 52 318 TOP Konkurencja 20 5 12 2015 19 04 Chłopców 50m grzbietowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 28 62 467 2 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 28 88 455 3 Włodarczyk Bruno 00 Wisła Kraków 28 95 452 4 Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 29 68 419 5 Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 31 09 365 6 Babiuch Filip SO 00 Unia Oświęcim 31 53 349 7 Piwowarczyk Artur SO 00 Unia Oświęcim 32 64 315 8 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 33 20 299 9 Podkowa Arkadiusz 00 Korona Kraków 35 94 236 TOP Konkurencja 20 5 12 2015 19 04 Chłopców 50m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 29 44 429 2 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 30 57 384 3 Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 31 49 351 4 Janik Jakub SO 01 Unia Oświęcim 31 53 349 5 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 31 68 345 6 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 31 71 344 TOP Konkurencja 20 5 12 2015 19 04 Chłopców 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 30 17 399 2 Jurkiewicz Dawid 02 Sokół Mościce Tarnów 32 16 329 3 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 33 16 300 4 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 33 30 297 5 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 33 43 293 6 Jędryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 34 55 266 7 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 36 46 226 8 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 36 72 221 DYSKW Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz G1 Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m Czas 19 05 TOP Konkurencja 20 5 12 2015 19 04 Chłopców 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 33 80 284 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 33 96 280 3 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 34 46 268 4 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 35 09 253 5 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 35 36 248 6 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 35 56 243 7 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 35 83 238 8 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 36 34 228 9 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 37 68 205 10 Grzenkowicz Paweł 03 SMS Galicja Kraków 37 73 204 11 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 37 75 203 12 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 38 29 195 13 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 38 58 191 14 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 38 71 189 15 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 39 61 176 TOP Konkurencja 20 5 12 2015 19 04 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 34 64 263 2 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 36 27 229 3 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 36 61 223 4 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 37 07 215 5 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 38 29 195 6 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 38 76 188 7 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 38 83 187 8 Mazur Kamil 04 Ósemka Oświęcim 39 65 175 9 Trębacz Antoni 04 UKS SP 8 Chrzanów 40 63 163 10 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 40 88 160 11 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 43 22 135 12 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 44 43 125 13 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 44 86 121 14 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 45 29 118 15 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 47 96 99 16 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 48 04 98 17 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 48 33 97 18 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 48 63 95 19 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 54 96 66 TOP Konkurencja 21 5 12 2015 19 23 Kobiet 800m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rzepczyńska Patrycja SO 99 Unia Oświęcim 9 44 60 551 50m 100m 150m 200m 31 89 1 07 46 1 43 16 2 19 44 31 89 35 57 35 70 36 28 250m 300m 350m 400m 2 56 06 3 32 77 4 09 60 4 46 47 36 62 36 71 36 83 36 87 450m 500m 550m 600m 5 23 88 6 01 36 6 38 77 7 16 39 37 41 37 48 37 41 37 62 650m 700m 750m 800m 7 53 86 8 31 59 9 08 72 9 44 60 37 47 37 73 37 13 35 88 TOP Konkurencja 21 5 12 2015 19 23 Dziewcząt 800m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 10 02 80 502 50m 100m 150m 200m 32 90 1 09 60 1 46 88 2 24 64 32 90 36 70 37 28 37 76 250m 300m 350m 400m 3 02 12 3 39 94 4 17 94 4 56 27 37 48 37 82 38 00 38 33 450m 500m 550m 600m 5 35 26 6 13 59 6 52 40 7 31 00 38 99 38 33 38 81 38 60 650m 700m 750m 800m 8 09 34 8 47 94 9 26 42 10 02 80 38 34 38 60 38 48 36 38 TOP Konkurencja 21 5 12 2015 19 23 Dziewcząt 800m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 10 18 51 465 50m 100m 150m 200m 35 03 1 13 21 1 52 32 2 31 33 35 03 38 18 39 11 39 01 250m 300m 350m 400m 3 10 78 3 50 11 4 29 57 5 08 81 39 45 39 33 39 46 39 24 450m 500m 550m 600m 5 48 09 6 27 13 7 05 92 7 44 64 39 28 39 04 38 79 38 72 650m 700m 750m 800m 8 23 52 9 02 37 9 40 74 10 18 51 38 88 38 85 38 37 37 77 2 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 10 20 25 461 50m 100m 150m 200m 35 45 1 13 90 1 52 46 2 31 28 35 45 38 45 38 56 38 82 250m 300m 350m 400m 3 10 25 3 49 83 4 28 90 5 08 03 38 97 39 58 39 07 39 13 450m 500m 550m 600m 5 47 02 6 26 64 7 05 93 7 45 74 38 99 39 62 39 29 39 81 650m 700m 750m 800m 8 25 32 9 05 39 9 45 07 10 20 25 39 58 40 07 39 68 35 18 3 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 10 22 70 456 50m 100m 150m 200m 36 08 1 14 16 1 53 09 2 31 90 36 08 38 08 38 93 38 81 250m 300m 350m 400m 3 11 69 3 51 33 4 31 17 5 10 63 39 79 39 64 39 84 39 46 450m 500m 550m 600m 5 50 06 6 29 79 7 09 14 7 48 36 39 43 39 73 39 35 39 22 650m 700m 750m 800m 8 27 42 9 06 03 9 44 04 10 22 70 39 06 38 61 38 01 38 66 4 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 10 24 33 452 50m 100m 150m 200m 34 07 1 12 04 1 51 58 2 31 92 34 07 37 97 39 54 40 34 250m 300m 350m 400m 3 11 00 3 50 12 4 29 98 5 10 35 39 08 39 12 39 86 40 37 450m 500m 550m 600m 5 50 83 6 31 37 7 10 88 7 51 85 40 48 40 54 39 51 40 97 650m 700m 750m 800m 8 31 20 9 11 21 9 48 74 10 24 33 39 35 40 01 37 53 35 59 5 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 10 47 30 406 50m 100m 150m 200m 34 78 1 14 00 1 54 42 2 35 59 34 78 39 22 40 42 41 17 250m 300m 350m 400m 3 17 11 3 58 58 4 39 58 5 20 58 41 52 41 47 41 00 41 00 450m 500m 550m 600m 6 01 63 6 43 35 7 24 75 8 05 55 41 05 41 72 41 40 40 80 650m 700m 750m 800m 8 46 71 9 28 04 10 08 55 10 47 30 41 16 41 33 40 51 38 75 6 Mirowska Zuzanna 02 Wisła Kraków 10 55 80 390 50m 100m 150m 200m 36 67 1 17 29 1 58 69 2 39 89 36 67 40 62 41 40 41 20 250m 300m 350m 400m 3 20 94 4 01 48 4 42 73 5 24 63 41 05 40 54 41 25 41 90 450m 500m 550m 600m 6 06 20 6 48 06 7 30 14 8 12 10 41 57 41 86 42 08 41 96 650m 700m 750m 800m 8 54 00 9 35 78 10 17 44 10 55 80 41 90 41 78 41 66 38 36 7 Prochownik Martyna SO 02 Unia Oświęcim 11 02 23 379 50m 100m 150m 200m 37 36 1 18 81 2 00 58 2 43 57 37 36 41 45 41 77 42 99 250m 300m 350m 400m 3 25 54 4 07 28 4 49 48 5 31 57 41 97 41 74 42 20 42 09 450m 500m 550m 600m 6 14 30 6 56 04 7 38 13 8 19 90 42 73 41 74 42 09 41 77 650m 700m 750m 800m 9 02 11 9 43 80 10 24 42 11 02 23 42 21 41 69 40 62 37 81 TOP Konkurencja 21 5 12 2015 19 23 Dziewcząt 800m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 10 20 06 461 50m 100m 150m 200m 34 37 1 11 83 1 49

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/12_06_bochnia/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego - SPLASH Meet Manager 11
    Wyniki 4 x 200m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 4 x 200m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki zmienny sztafeta zmienny sztafeta 4 x 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsza zawodniczka Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepszy zawodnik Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Klasyfikacja Drużynowa 1 ZMO BLOK I 5 12 2015 9 00 1 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 9 00 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 2 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 9 22 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 3 Kobiet 200m zmienny Serie na czas 9 52 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 4 Mężczyzn 200m zmienny Serie na czas 10 14 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 5 Kobiet 100m motylkowy Serie na czas 10 36 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 6 Mężczyzn 100m motylkowy Serie na czas 10 54 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 7 Kobiet 200m grzbietowy Serie na czas 11 19 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 8 Mężczyzn 200m grzbietowy Serie na czas 11 49 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 9 Kobiet 100m klasyczny Serie na czas 12 21 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 10 Mężczyzn 100m klasyczny Serie na czas 12 50 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 11 Kobiet 400m dowolny Serie na czas 13 16 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 12 Mężczyzn 400m dowolny Serie na czas 14 01 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 13 Kobiet 4 x 50m zmienny Serie na czas 15 01 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 14 Mężczyzn 4 x 50m zmienny Serie na czas 15 12 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 2 ZMO BLOK II 5 12 2015 16 30 15 Kobiet 100m dowolny Serie na czas 16 30 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 16 Mężczyzn 100m dowolny Serie na czas 17 04 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 17 Kobiet 400m zmienny Serie na czas 17 44 13 lat i starsi Lista startowa Wyniki 18 Mężczyzn 400m zmienny Serie na czas 18 10 13 lat i starsi Lista startowa Wyniki 19 Kobiet 50m grzbietowy Serie na czas 18 49 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 20 Mężczyzn 50m grzbietowy Serie na czas 19 04 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 21 Kobiet 800m dowolny Serie na czas 19 23 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 22 Chłopców 800m dowolny Serie na czas 20 00 12 lat Lista startowa Wyniki 23 Kobiet 4 x 100m zmienny Serie na czas 20 37 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 24 Mężczyzn 4 x 100m zmienny Serie na czas 20 50 11 lat i starsi Lista startowa

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/12_06_bochnia/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 4 Siemacha ASP Kraków 03706 384 00 5 STP Nowy Sącz 01406 241 00 6 Korona Kraków 00306 238 00 7 Sokół Mościce Tarnów 03806 179 00 8 BOSiR Brzesko 03106 166 00 9 Limanowa swim 03206 56 00 Wszystkie 10 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 716 00 2 Ósemka Oświęcim 00806 707 00 3 Siemacha ASP Kraków 03706 681 00 4 STP Nowy Sącz 01406 375 00 5

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_28_tarnow/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 32 35 245 Rekord Okręgu Małopolskiego 10 latków 2 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 32 62 239 3 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 35 71 182 4 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 38 71 143 5 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 40 31 126 6 Szczepanik Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 41 50 116 7 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 41 56 115 8 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 41 57 115 9 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 41 66 115 10 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 41 84 113 11 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 44 39 95 12 Knapik Michał 05 Siemacha ASP Kraków 45 92 85 13 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 50 37 65 14 Bąk Łukasz 05 Sokół Mościce Tarnów 1 00 87 36 PK Korman Filip 06 Sokół Mościce Tarnów 45 00 91 TOP Konkurencja 4 28 11 2015 13 29 Dziewcząt 25m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 18 80 210 2 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 18 98 204 3 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 23 92 102 4 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 23 93 102 TOP Konkurencja 5 28 11 2015 13 30 Chłopców 25m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 16 91 200 2 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 17 17 191 3 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 17 80 172 4 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 18 64 149 5 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 19 64 128 6 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 19 90 123 7 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 21 98 91 8 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 22 31 87 9 Łukaszczyk Konrad 05 Ósemka Oświęcim 25 60 57 10 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 26 46 52 11 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 27 79 45 TOP Konkurencja 6 28 11 2015 13 33 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 37 26 280 2 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 41 38 204 3 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 41 89 197 4 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 44 58 163 5 Panek Nikola 04 Korona Kraków 48 20 129 6 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 48 23 129 TOP Konkurencja 7 28 11 2015 13 37 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 38 01 188 2 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 38 40 182 3 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 38 82 177 4 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 46 76 101 5 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 47 13 98 6 Surma Szymon 04 SMS Galicja Kraków 48 84 88 7 Ryszka Kacper 04 Ósemka Oświęcim 49 55 85 8 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 53 00 69 9 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 53 10 69 10 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 53 37 68 TOP Konkurencja 8 28 11 2015 13 41 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 40 43 255 2 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 41 39 238 3 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 41 90 229 4 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 42 67 217 5 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 42 86 214 6 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 44 04 198 7 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 44 30 194 8 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 45 78 176 9 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 47 76 155 10 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 49 57 138 11 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 49 91 136 12 Ćwiękała Hanna 05 Ósemka Oświęcim 50 71 129 13 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 51 09 126 14 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 51 19 126 15 Gawlik Maja 05 Siemacha ASP Kraków 51 58 123 16 Sroka Nadia 05 Sokół Mościce Tarnów 51 91 120 17 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 52 63 116 TOP Konkurencja 9 28 11 2015 13 46 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 37 47 208 2 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 42 33 144 3 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 43 10 137 4 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 44 93 120 5 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 45 48 116 6 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 46 36 110 7 Szczepanik Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 46 87 106 8 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 49 61 89 9 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 50 46 85 10 Cichoń Jan 05 SMS Galicja Kraków 50 62 84 11 Jarski Dominik 05 Ósemka Oświęcim 55 68 63 PK Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 49 97 87 PK Korman Filip 06 Sokół Mościce Tarnów 51 73 79 TOP Konkurencja 10 28 11 2015 13 51 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 17 39 359 37 12 40 27 2 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 20 76 316 39 16 41 60 3 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 22 87 292 40 39 42 48 4 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 1 23 21 289 41 59 41 62 5 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 27 69 247 42 23 45 46 6 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 1 30 31 226 44 76 45 55 7 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 1 34 95 194 47 63 47 32 8 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 35 12 193 45 46 49 66 9 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 35 45 191 48 12 47 33 10 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 39 76 167 47 54 52 22 11 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 40 52 164 46 06 54 46 12 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 46 61 137 50 71 55 90 TOP Konkurencja 11 28 11 2015 13 57 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 14 93 278 36 38 38 55 2 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 1 19 19 236 38 78 40 41 3 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 1 20 94 221 39 69 41 25 4 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 22 81 206 40 25 42 56 5 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 23 44 201 40 02 43 42 6 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 23 78 199 40 18 43 60 7 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 26 96 178 42 66 44 30 8 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 27 92 172 42 86 45 06 9 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 29 82 161 43 89 45 93 10 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 1 40 15 116 48 18 51 97 11 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 1 43 93 104 49 22 54 71 12 Michalec Jan 04 Siemacha ASP Kraków 1 46 51 97 51 45 55 06 13 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 48 18 92 52 55 55 63 14 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 1 51 79 83 54 47 57 32 15 Kruczek Hubert 04 Jordan Kraków 1 58 77 69 56 02 1 02 75 16 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 2 06 45 57 1 01 09 1 05 36 TOP Konkurencja 12 28 11 2015 14 05 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 43 06 299 2 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 46 04 244 3 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 48 44 210 4 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 48 74 206 5 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 49 58 196 6 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 50 24 188 7 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 51 39 176 8 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 51 91 170 9 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 52 39 166 10 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 53 06 159 11 Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków 54 48 147 12 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 56 16 134 13 Buryło Maja 05 Sokół Mościce Tarnów 57 41 126 14 Olszak Hanna 05 Sokół Mościce Tarnów 1 02 97 95 TOP Konkurencja 13 28 11 2015 14 10 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 42 09 215 2 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 43 72 192 3 Tetlak Maciej 05 SMS Galicja Kraków 45 24 173 4 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 49 44 133 5 Jakubiec Paweł 05 Ósemka Oświęcim 50 58 124 6 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 51 56 117 7 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 52 51 111 8 Mydlarz Maksym 05 Ósemka Oświęcim 52 60 110 9 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 52 97 108 10 Starzycki Borys 05 Ósemka Oświęcim 54 03 102 11 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 56 84 87 12 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 59 42 76 13 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 59 80 75 14 Bukowski Kamil 05 Siemacha ASP Kraków 1 00 35 73 15 Knapik Michał 05 Siemacha ASP Kraków 1 00 37 73 16 Bąk Łukasz 05 Sokół Mościce Tarnów 1 07 38 52 TOP Konkurencja 14 28 11 2015 14 16 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 35 04 282 45 16 49 88 2 Grabowska Marta 04 SMS Galicja Kraków 1 35 95 274 45 15 50 80 3 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 36 81 267 45 91 50 90 4 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 36 82 267 44 57 52 25 5 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 37 52 261 45 88 51 64 6 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 37 86 258 47 04 50 82 7 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 41 20 233 46 00 55 20 8 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 1 42 18 227 48 65 53 53 9 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 1 42 73 223 49 36 53 37 10 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 1 42 91 222 48 93 53 98 11 Ciałek Joanna 04 Jordan Kraków 1 43 79 216 49 56 54 23 12 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 59 65 141 53 59 1 06 06 TOP Konkurencja 15 28 11 2015 14 24 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 24 51 284 40 32 44 19 2 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 1 32 06 220 43 94 48 12 3 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 33 17 212 43 52 49 65 4 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 36 58 190 45 55 51 03 5 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 37 76 184 45 53 52 23 6 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 39 94 172 47 22 52 72 7 Białek Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 1 42 32 160 48 24 54 08 8 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 1 43 03 157 48 73 54 30 9 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 47 50 138 51 30 56 20 10 Gacoń Przemysław 04 Sokół Mościce Tarnów 2 01 12 96 56 69 1 04 43 11 Chylaszek Maciej 04 Ósemka Oświęcim 2 01 85 95 59 11 1 02 74 TOP Konkurencja 16 28 11 2015 14 30 Dziewcząt 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 1 18 69 272 36 93 41 76 2 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 1 18 89 270 37 65 41 24 3 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 24 50 219 39 31 45 19 4 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1 25 32 213 41 34 43 98 5 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 1 25 39 213 40 39 45 00 6 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 1 28 15 193 42 25 45 90 7 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 1 28 52 191 40 85 47 67 8 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 1 36 88 145 43 76 53 12 9 Gniewek Oliwia 05 Siemacha ASP Kraków 1 39 13 136 47 22 51 91 10 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 2 04 58 68 56 68 1 07 90 DYSKW Sroka Nadia 05 Sokół Mościce Tarnów O15 Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu Czas 14 40 PK Juda Aleksandra 06 Ósemka Oświęcim 1 30 34 180 41 87 48 47 TOP Konkurencja 17 28 11 2015 14 35 Chłopców 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 1 14 63 218 35 67 38 96 2 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1 17 06 198 36 48 40 58 3 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 1 23 50 155 40 11 43 39 4 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 1 31 79 117 41 29 50 50 5 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 1 32 34 115 45 13 47 21 6 Zięba Wojciech 05 SMS Galicja Kraków 1 37 09 99 44 50 52 59 7 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 1 41 12 87 44 48 56 64 8 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 1 46 34 75 48 72 57 62 PK Jarząb Tymoteusz 06 Sokół Mościce Tarnów 1 22 65 160 37 58 45 07 PK Jurkiewicz Mikołaj 06 Sokół Mościce Tarnów 1 33 42 111 43 78 49 64 TOP Konkurencja 18 28 11 2015 14 41 Dziewcząt 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 2 40 34 329 36 66 40 56 41 44 41 68 2 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 2 40 70 327 36 55 40 49 43 52 40 14 3 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 2 45 87 297 37 25 42 51 4 Kostecka Paulina 04 Sokół Mościce Tarnów 2 46 27 295 35 22 42 57 5 Kotyza Aleksandra 04 Ósemka Oświęcim 2 51 26 270 41 08 40 76 6 Jakubowska Maja 04 SMS Galicja Kraków 2 54 25 256 40 08 46 50 45 76 41 91 7 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 3 01 16 228 41 64 46 85 8 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 3 03 15 221 39 27 47 20 49 19 47 49 9 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 3 04 12 217 40 27 48 13 49 43 46 29 10 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 3 08 35 203 43 93 48 49 TOP Konkurencja 19 28 11 2015 14 49 Chłopców 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 2 30 66 286 35 14 37 97 40 38 37 17 2 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 2 30 93 285 34 65 37 52 3 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 2 35 89 259 36 36 40 60 40 54 38 39 4 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 2 49 51 201 40 02 44 33 5 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 2 49 60 201 38 19 43 64 6 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 2 51 87 193 40 18 45 68 44 81 41 20 7 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 2 51 90 193 38 83 44 05 45 52 43 50 8 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 3 06 69 150 42 05 48 67 49 09 46 88 9 Ryszka Kacper 04 Ósemka Oświęcim 3 07 20 149 41 09 49 46 51 15 45 50 10 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 3 08 85 145 42 81 48 57 49 98 47 49 TOP Konkurencja 20 28 11 2015 14 58 Dziewcząt 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 1 20 48 349 37 99 42 49 2 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 1 24 12 306 39 20 44 92 3 Grabowska Marta 04 SMS Galicja Kraków 1 25 28 293 40 83 44 45 4 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 1 27 86 268 40 84 47 02 5 Iegorushkowa Polina 04 Korona Kraków 1 31 15 240 42 20 48 95 6 Miernik Wiktoria 04 Ósemka Oświęcim 1 32 96 226 43 02 49 94 7 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 33 41 223 44 34 49 07 8 Kowalik Zofia 04 Ósemka Oświęcim 1 35 76 207 46 88 48 88 9 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 36 86 200 46 37 50 49 10 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 1 37 93 194 45 97 51 96 11 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_28_tarnow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Małopolska Liga Dzieci Mecz II - SPLASH Meet Manager 11
    Wyniki 100m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki motylkowy motylkowy 25m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 25m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 11 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 11 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 11 Lista startowa Wyniki Inne konkurencje 1 Wszystkie 4 x 50m zmienny Serie na czas 13 05 10 11 lat Lista startowa Wyniki 22 Wszystkie 4 x 50m dowolny Serie na czas 15 21 10 11 lat Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Medaliści wg klubu Progresja zawodników podsumowanie Statystyka medalowa Multimedaliści Klasyfikacja Drużynowa Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników szczegóły Plik wyników Lenex 1 Małopolska Liga Dzieci Mecz II 28 11 2015 13 05 1 Wszystkie 4 x 50m zmienny Serie na czas 13 05 10 11 lat Lista startowa Wyniki 2 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 13 13 10 11 lat Lista startowa Wyniki 3 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 13 21 10 11 lat Lista startowa Wyniki 4 Dziewcząt 25m motylkowy Serie na czas 13 29 10 lat Lista startowa Wyniki 5 Chłopców 25m motylkowy Serie na czas 13 30 10 lat Lista startowa Wyniki 6 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 13 33 11 lat Lista startowa Wyniki 7 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 13 37 11 lat Lista startowa Wyniki 8 Dziewcząt 50m grzbietowy Serie na czas 13 41 10 lat Lista startowa Wyniki 9 Chłopców 50m grzbietowy Serie na czas 13 46 10 lat Lista startowa Wyniki 10 Dziewcząt 100m grzbietowy Serie na czas 13 51 11 lat Lista startowa Wyniki 11 Chłopców 100m grzbietowy Serie na czas 13 57 11 lat Lista startowa Wyniki 12 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_28_tarnow/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 192 00 14 Kmita Zabierzów 00906 142 00 15 CKiS Skawina 00606 132 00 16 Pływak Bochnia 01906 59 00 17 Karol Wadowice 01206 27 00 Wszystkie 12 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 843 00 2 Ósemka Oświęcim 00806 477 00 3 Siemacha ASP Kraków 03706 408 00 4 Korona Kraków 00306 378 00 5 Jordan Kraków 00106 206 00 6 BOSiR Brzesko 03106 151 00 7 Aquarius Myślenice 00506 148 00 8 STP Nowy Sącz 01406 124 00 9 UKS SP 8 Chrzanów 00706 105 00 10 Pływak Bochnia 01906 59 00 11 Omega Olkusz 03306 52 00 12 CKiS Skawina 00606 31 00 Wszystkie 11 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 744 00 2 Ósemka Oświęcim 00806 407 00 3 Omega Olkusz 03306 375 00 4 Jordan Kraków 00106 344 00 5 Siemacha ASP Kraków 03706 343 00 6 Korona Kraków 00306 240 00 7 BOSiR Brzesko 03106 203 00 8 STP Nowy Sącz 01406 177 00 9 UKS SP 8 Chrzanów 00706 113 00 10 Aquarius Myślenice 00506 110 00 11 Limanowa swim 03206 99 00 12 Kmita Zabierzów 00906 82 00 13 Sokół Mościce Tarnów 03806 76 00 14 CKiS Skawina 00606 38 00 15

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/okr/11_21_bochnia/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive