archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Sobota Pływacka V - SPLASH Meet Manager 11
    na czas 12 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 12 13 Lista startowa Wyniki motylkowy motylkowy 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 200m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki zmienny sztafeta zmienny sztafeta 4 x 100m Serie na czas 12 13 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 12 13 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsza zawodniczka Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepszy zawodnik Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Punktacja Drużynowa 1 Sobota Pływacka V 5 3 2016 9 35 1 Dziewcząt 4 x 100m dowolny Serie na czas 9 35 11 13 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 4 x 100m dowolny Serie na czas 9 49 11 13 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 50m grzbietowy Serie na czas 10 09 11 13 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 50m grzbietowy Serie na czas 10 26 11 13 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 200m zmienny Serie na czas 10 47 11 13 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 200m zmienny Serie na czas 11 24 11 13 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 12 05 11 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 50m klasyczny Serie na czas 12 11 11 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 400m dowolny Serie na czas 12 20 12 13 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 400m dowolny Serie na czas 13 02 12 13 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 200m

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/03_05_nowysacz/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 00 7 Victoria Kozy 03411 50 00 8 Korona Kraków 00306 47 00 9 Pirania Targówek Warszawa 04914 36 00 10 Sokół Rzeszów 00108 30 00 11 Sparta Biłgoraj 01703 28 00 12 Orka Zamość 00203 26 00 13 Kmita Zabierzów 00906 24 00 14 Płetwal Mława 04314 22 00 SMS Oświęcim SMSOS 22 00 16 KSZO Sostrowiec Św 00612 20 00 17 Górnik Radlin 00211 19 00 18 MMKS Kędzierzyn Koźle 00207 18 00 19 Park Wodny Tarn Góry 01011 15 00 20 Sokół Mościce Tarnów 03806 14 00 21 Aquarius Myślenice 00506 7 00 Wszystkie 15 16 lat 1 Unia Oświęcim 01006 716 00 2 SMS Galicja Kraków 03606 657 00 3 Korona Kraków 00306 282 00 4 SMS Oświęcim SMSOS 48 00 5 Jasień Sucha Besk 02706 44 00 6 STP Nowy Sącz 01406 30 00 7 MMKS Kędzierzyn Koźle 00207 27 00 8 Orka Zamość 00203 24 00 9 Aquarius Myślenice 00506 15 00 10 Siemacha ASP Kraków 03706 9 00 Wszystkie 14 lat 1 Unia Oświęcim 01006 441 00 2 SMS Galicja Kraków 03606 429 00 3 Siemacha ASP Kraków 03706 194 00 4 BOSiR Brzesko 03106 93 00 5 STP Nowy Sącz 01406 81

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/02_20_nowytarg/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 07 62 26 93 6 Adamiec Dominika SO 99 01006 1157 2 2 12 47 5 12 79 1 09 44 7 Gorniak Katarzyna 95 01606 1143 2 2 22 84 1 06 67 8 Rzepczyńska Patrycja SO 99 01006 1125 2 2 15 52 4 41 36 28 83 9 Chamera Weronika SO 99 00908 1084 2 1 16 72 28 71 2 44 54 Czaja Barbara SK 99 00211 1084 2 2 14 56 1 07 64 Kobiet Open 200 Dow 400 Dow 100 Mot 200 Grzb 100 Klas 400 Zm 50 Dow 200 Mot 100 Grzb 200 Klas 200 Zm 1 Kawecka Anna 92 01606 1378 2 2 06 30 26 12 2 Orczykowska Wioletta SK 97 00106 1353 2 2 05 72 4 28 09 1 22 91 3 Uryga Paulina 95 01606 1327 2 1 11 01 2 35 32 4 Radlińska Marcelina 93 01606 1296 2 1 03 09 2 20 76 Sirignano Luigia 96 01606 1296 2 2 07 62 26 93 6 Zawisza Alina SO 00 01006 1172 2 5 06 14 2 27 68 7 Adamiec Dominika SO 99 01006 1157 2 2 12 47 5 12 79 1 09 44 8 Lewandowska Natalia SO 01 01006 1156 2 2 23 43 2 27 15 2 25 95 9 Sikora Marta 00 02706 1149 2 1 14 23 5 16 61 2 43 54 10 Gorniak Katarzyna 95 01606 1143 2 2 22 84 1 06 67 Najlepszy zawodnik Chłopców 14 lat 200 Dow 400 Dow 100 Mot 200 Grzb 100 Klas 400 Zm 50 Dow 200 Mot 100 Grzb 200 Klas 200 Zm 1 Kozieł Mikołaj SO 02 01006 925 2 5 01 66 2 21 64 2 Michałowski Tomasz 02 01406 896 2 2 19 37 1 03 59 3 Gałuszka Bruno SO 02 01006 850 2 5 11 66 2 40 92 4 Brania Radosław SO 02 01006 835 2 5 13 50 2 25 87 5 Moryl Wojciech SO 02 00207 828 2 5 14 77 2 26 12 6 Alencynowicz Maciej SO 02 01006 781 2 4 46 64 2 27 02 7 Pająk Jakub 02 03606 766 2 1 21 74 27 92 1 08 55 2 30 82 8 Nowak Jan 02 03106 758 2 4 40 12 2 38 51 29 50 9 Płatek Maciej SO 02 01006 747 2 4 49 85 5 32 40 10 Stańczyk Jarema SO 02 00207 733 2 5 24 38 2 50 72 Chłopców 15 16 lat 200 Dow 400 Dow 100 Mot 200 Grzb 100 Klas 400 Zm 50 Dow 200 Mot 100 Grzb 200 Klas 200 Zm 1 Kurleto Piotr 00 00306 1140 2 2 00 10 58 27 1 08 50 4 49 23 1 02 40 2 Michalczyk Andrzej SO 00 01006 1089 2 1 09 14 24 50 2 15 98 3 Barczyk Norbert 00 03606 1040 2 2 00 06 1 03 32 5 01 88 4 Greczanik Paweł SO

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/02_20_nowytarg/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Jordan Kraków 4 12 09 596 50m 100m 29 06 1 00 44 29 06 31 38 150m 200m 1 32 65 2 04 82 32 21 32 17 250m 300m 2 36 61 3 08 56 31 79 31 95 350m 400m 3 40 46 4 12 09 31 90 31 63 3 Kolanowski Wiktor SK 99 SMS Galicja Kraków 4 13 33 588 50m 100m 29 19 1 01 56 29 19 32 37 150m 200m 1 34 38 2 06 48 32 82 32 10 250m 300m 2 38 74 3 10 55 32 26 31 81 350m 400m 3 42 63 4 13 33 32 08 30 70 4 Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 4 14 22 581 50m 100m 28 42 1 00 07 28 42 31 65 150m 200m 1 32 66 2 05 37 32 59 32 71 250m 300m 2 38 04 3 10 69 32 67 32 65 350m 400m 3 43 05 4 14 22 32 36 31 17 5 Piątek Michał 99 Korona Kraków 4 19 60 546 50m 100m 30 57 1 02 60 30 57 32 03 150m 200m 1 35 37 2 08 84 32 77 33 47 250m 300m 2 41 99 3 14 84 33 15 32 85 350m 400m 3 47 89 4 19 60 33 05 31 71 6 Mazur Dominik SO 99 Unia Oświęcim 4 22 33 529 50m 100m 30 13 1 03 33 30 13 33 20 150m 200m 1 36 81 2 10 29 33 48 33 48 250m 300m 2 43 60 3 17 01 33 31 33 41 350m 400m 3 50 00 4 22 33 32 99 32 33 TOP Konkurencja 6 20 2 2016 10 57 Dziewcząt 100m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Miłek Marcelina 02 SMS Galicja Kraków 1 10 84 458 33 23 37 61 2 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 1 11 19 451 33 62 37 57 3 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 1 15 91 372 34 37 41 54 4 Kumorek Kamila SO 02 Unia Oświęcim 1 16 48 364 33 98 42 50 5 Owsianowska Sara 02 SMS Galicja Kraków 1 20 34 314 37 20 43 14 DYSKW Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz M11 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 10 TOP Konkurencja 6 20 2 2016 10 57 Dziewcząt 100m motylkowy 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Pisarek Justyna SO 00 Unia Oświęcim 1 06 42 555 30 61 35 81 2 Staniszewska Maryla 01 SMS Galicja Kraków 1 10 61 462 33 11 37 50 3 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 1 10 90 456 33 47 37 43 4 Przewożniak Patrycja SO 01 Unia Oświęcim 1 13 07 417 33 98 39 09 5 Zięba Gabriela SO 01 Unia Oświęcim 1 14 36 396 34 47 39 89 6 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 1 15 30 381 34 94 40 36 7 Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 1 15 95 371 34 41 41 54 8 Misiejuk Aldona SO 01 Unia Oświęcim 1 16 59 362 35 77 40 82 9 Żak Natalia 01 Korona Kraków 1 23 83 276 38 51 45 32 10 Jarosz Angelika SO 01 Unia Oświęcim 1 24 83 266 38 42 46 41 TOP Konkurencja 6 20 2 2016 10 57 Kobiet 100m motylkowy 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Radlińska Marcelina 93 AZS AGH Kraków 1 03 09 648 29 40 33 69 2 Czaja Barbara SK 99 Górnik Radlin 1 07 64 526 31 73 35 91 3 Sikora Adrianna SK 99 SMS Galicja Kraków 1 09 93 476 33 05 36 88 4 Malinowska Ada 99 SMS Galicja Kraków 1 10 24 469 32 81 37 43 5 Palka Maria SO 99 Unia Oświęcim 1 10 58 463 32 46 38 12 6 Kościk Patrycja SK 98 Sparta Biłgoraj 1 12 09 434 33 39 38 70 7 Pyrlik Paulina SO 99 Unia Oświęcim 1 14 33 396 34 48 39 85 TOP Konkurencja 7 20 2 2016 11 05 Chłopców 100m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 1 10 00 331 32 23 37 77 2 Czajka Michał 02 SMS Galicja Kraków 1 17 46 244 35 73 41 73 3 Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków 1 27 29 170 40 15 47 14 TOP Konkurencja 7 20 2 2016 11 05 Chłopców 100m motylkowy 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 58 27 574 27 33 30 94 2 Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 00 96 501 29 23 31 73 3 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 01 20 495 28 37 32 83 4 Major Daniel SO 01 Unia Oświęcim 1 01 44 490 29 08 32 36 5 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 1 03 32 447 28 98 34 34 6 Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 1 03 81 437 29 66 34 15 7 Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 1 03 84 436 29 94 33 90 8 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 03 87 436 30 14 33 73 9 Astashev Bogdan 01 SMS Galicja Kraków 1 05 33 407 29 66 35 67 10 Łukaszczyk Mateusz 00 Orka Zamość 1 05 38 406 28 96 36 42 11 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 1 14 18 278 33 64 40 54 TOP Konkurencja 7 20 2 2016 11 05 Mężczyzn 100m motylkowy 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ciężkowski Dominik SK 96 Jordan Kraków 56 50 630 26 50 30 00 2 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 59 13 549 27 91 31 22 3 Fiedosiuk Rafał SO 99 Unia Oświęcim 59 80 531 27 97 31 83 4 Głąb Karol SO 99 Sokół Rzeszów 1 00 71 507 28 65 32 06 5 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1 00 91 502 28 37 32 54 6 Kłapa Filip SO 98 Unia Oświęcim 1 01 39 491 28 10 33 29 7 Famulok Bartosz SO 97 AZS AWF Katowice 1 02 89 456 28 36 34 53 8 Skuba Marcin 98 Orka Zamość 1 04 39 425 29 49 34 90 9 Rokita Aleksander SK 99 Park Wodny Tarn Góry 1 07 15 375 31 34 35 81 10 Woźniak Piotr 96 Jordan Kraków 1 07 34 372 31 09 36 25 11 Kolanowski Wiktor SK 99 SMS Galicja Kraków 1 07 59 368 31 48 36 11 12 Kawalec Lech 99 Orka Zamość 1 09 67 336 31 08 38 59 13 Drozdowicz Nita Karol 99 Aquarius Myślenice 1 14 68 272 32 79 41 89 TOP Konkurencja 8 20 2 2016 11 15 Dziewcząt 200m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 2 24 50 561 34 13 36 60 38 07 35 70 2 Woźniak Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 2 33 45 469 35 30 39 07 40 04 39 04 3 Palowska Gabriela SO 02 Unia Oświęcim 2 33 72 466 36 47 39 80 39 78 37 67 4 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2 43 67 386 40 02 41 19 TOP Konkurencja 8 20 2 2016 11 15 Dziewcząt 200m grzbietowy 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Lewandowska Natalia SO 01 Unia Oświęcim 2 23 43 574 33 03 35 77 37 14 37 49 2 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 2 30 29 499 34 47 37 57 39 33 38 92 3 Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 2 31 98 482 35 92 39 25 39 21 37 60 4 Żylska Joanna 00 Korona Kraków 2 37 15 436 38 03 38 89 39 80 40 43 5 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 2 41 74 400 37 97 41 15 42 42 40 20 TOP Konkurencja 8 20 2 2016 11 15 Kobiet 200m grzbietowy 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Gorniak Katarzyna 95 AZS AGH Kraków 2 22 84 581 33 03 36 81 37 86 35 14 2 Kowalska Aleksandra SK 99 Płetwal Mława 2 25 57 549 33 20 35 99 37 84 38 54 3 Warian Karolina SK 99 SMS Galicja Kraków 2 30 53 496 35 64 38 74 39 16 36 99 4 Rogowska Angelika SK 99 SMS Galicja Kraków 2 31 09 491 34 36 37 93 38 90 39 90 5 Sikora Adrianna SK 99 SMS Galicja Kraków 2 33 90 464 36 25 38 45 39 46 39 74 TOP Konkurencja 9 20 2 2016 11 25 Chłopców 200m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 2 19 37 441 32 22 35 23 35 90 36 02 2 Alencynowicz Maciej SO 02 Unia Oświęcim 2 27 02 375 34 09 37 66 37 89 37 38 3 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 2 31 90 340 36 18 38 85 39 79 37 08 4 Jędryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 2 36 46 311 36 66 40 20 40 74 38 86 5 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 2 38 51 299 37 55 39 73 41 45 39 78 6 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 2 47 58 253 40 00 43 30 42 99 41 29 TOP Konkurencja 9 20 2 2016 11 25 Chłopców 200m grzbietowy 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 2 20 56 430 33 30 36 45 35 97 34 84 2 Piwowarczyk Artur SO 00 Unia Oświęcim 2 24 00 400 35 16 36 68 36 86 35 30 3 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 2 24 92 392 34 24 37 16 38 27 35 25 4 Janik Jakub SO 01 Unia Oświęcim 2 25 44 388 34 14 37 39 37 89 36 02 5 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 2 26 18 382 33 56 37 46 38 63 36 53 6 Suchan Łukasz 01 Korona Kraków 2 42 14 280 38 57 41 98 42 42 39 17 DYSKW Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 42 TOP Konkurencja 9 20 2 2016 11 25 Mężczyzn 200m grzbietowy 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Wysoczynski Mateusz 93 AZS AGH Kraków 1 58 40 719 27 68 30 40 30 50 29 82 2 Ungeheuer Mateusz 96 AZS AGH Kraków 2 07 53 576 29 50 31 91 32 78 33 34 3 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 2 09 69 547 29 80 32 29 33 76 33 84 4 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 2 13 95 497 31 64 33 51 34 42 34 38 5 Piątek Michał 99 Korona Kraków 2 17 68 457 33 46 34 92 34 83 34 47 6 Ciastoń Sebastian SO 99 Unia Oświęcim 2 19 55 439 31 70 33 94 36 32 37 59 7 Ruciński Wiktor 99 Sokół Mościce Tarnów 2 36 57 311 37 49 39 72 40 69 38 67 TOP Konkurencja 10 20 2 2016 11 39 Dziewcząt 100m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Tomera Roksana SO 02 Unia Oświęcim 1 26 56 373 39 54 47 02 2 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1 28 37 351 41 53 46 84 3 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 1 35 20 281 45 89 49 31 TOP Konkurencja 10 20 2 2016 11 39 Dziewcząt 100m klasyczny 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 14 23 592 35 27 38 96 2 Kempa Anna SO 01 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 17 96 511 37 42 40 54 3 Sałbut Roksana SO 00 Unia Oświęcim 1 21 08 454 38 59 42 49 4 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 1 22 16 437 38 96 43 20 5 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 1 22 19 436 39 78 42 41 6 Żylska Joanna 00 Korona Kraków 1 24 09 407 40 33 43 76 7 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 1 25 53 387 40 88 44 65 8 Misiejuk Aldona SO 01 Unia Oświęcim 1 25 60 386 40 65 44 95 9 Żurawska Sabina SO 01 Unia Oświęcim 1 25 70 385 40 72 44 98 10 Wąsik Anna 01 Korona Kraków 1 32 05 310 44 03 48 02 11 Matlak Aleksandra 01 Aquarius Myślenice 1 33 40 297 43 07 50 33 12 Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 1 33 72 294 45 44 48 28 13 Żak Natalia 01 Korona Kraków 1 35 67 276 45 31 50 36 TOP Konkurencja 10 20 2 2016 11 39 Kobiet 100m klasyczny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Uryga Paulina 95 AZS AGH Kraków 1 11 01 677 33 64 37 37 2 Chamera Weronika SO 99 Motyl MOSiR St Wola 1 16 72 537 35 84 40 88 3 Rugała Anna SK 98 SMS Galicja Kraków 1 18 06 509 36 51 41 55 4 Orczykowska Wioletta SK 97 Jordan Kraków 1 22 91 425 39 46 43 45 5 Malinowska Ada 99 SMS Galicja Kraków 1 24 48 402 39 61 44 87 6 Warian Karolina SK 99 SMS Galicja Kraków 1 26 23 378 40 92 45 31 7 Kowalska Aleksandra SK 99 Płetwal Mława 1 27 72 359 40 89 46 83 TOP Konkurencja 11 20 2 2016 11 50 Chłopców 100m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 1 20 84 325 36 93 43 91 2 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 21 74 314 38 30 43 44 3 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 22 37 307 38 35 44 02 4 Sowa Karol 02 Jasień Sucha Besk 1 26 93 261 41 03 45 90 5 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 27 94 252 41 02 46 92 TOP Konkurencja 11 20 2 2016 11 50 Chłopców 100m klasyczny 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 1 08 50 535 32 28 36 22 2 Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 1 09 14 520 31 79 37 35 3 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 1 10 92 482 32 93 37 99 4 Suchan Przemysław 01 Korona Kraków 1 12 44 452 34 07 38 37 5 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1 13 99 424 33 93 40 06 6 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 1 14 90 409 35 22 39 68 7 Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 1 15 73 395 35 60 40 13 8 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 1 16 00 391 36 03 39 97 9 Astashev Bogdan 01 SMS Galicja Kraków 1 17 76 365 36 41 41 35 10 Urbańczyk Adrian 01 Korona Kraków 1 26 30 267 40 94 45 36 DYSKW Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 11 59 TOP Konkurencja 11 20 2 2016 11 50 Mężczyzn 100m klasyczny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sowa Marcin SO 97 Motyl MOSiR St Wola 1 04 21 649 30 32 33 89 2 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 1 04 48 641 30 36 34 12 3 Jung Krzysztof SR 99 AZS AWF Katowice 1 06 19 593 31 03 35 16 4 Misiarz Adrian SK 98 Sparta Biłgoraj 1 08 81 527 32 35 36 46 5 Kłapa Filip SO 98 Unia Oświęcim 1 10 97 481 33 52 37 45 6 Piątek Michał 99 Korona Kraków 1 11 06 479 34 30 36 76 7 Zalewski Oskar SO 99 Pirania Targówek Warszawa 1 13 85 426 34 74 39 11 Rokita Aleksander SK 99 Park Wodny Tarn Góry 1 13 85 426 34 31 39 54 9 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 1 14 64 413 35 23 39 41 TOP Konkurencja 12 20 2 2016 12 00 Dziewcząt 400m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 5 23 09 520 50m 100m 36 10 1 19 17 36 10 43 07 150m 200m 1 59 56 2 39 55 40 39 39 99 250m 300m 3 25 42 4 10 87 45 87 45 45 350m 400m 4 47 28 5 23 09 36 41 35 81 2 Pawłowska Julia SO 02 Unia Oświęcim 5 32 54 477 50m 100m 36 82 1 17 56 36 82 40 74 150m 200m 2 00 65 2 42 76 43 09 42 11 250m 300m 3 28 35 4 13 70 45 59 45 35 350m 400m 4 54 26 5 32 54 40 56 38 28 3 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 5 35 48 464 50m 100m 36 78 1 19 57 36 78 42 79 150m 200m 2 01 18 2 42 05 41 61 40 87 250m 300m 3 31 02 4 19 86 48 97 48 84 350m 400m 4 59 28 5 35 48 39 42 36 20 4 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 5 38 91 450 50m 100m 37 48 1 21 58 37 48 44 10 150m 200m 2 04 81 2 46 06 43 23 41 25 250m 300m 3 33 94 4 22 98 47 88 49 04 350m 400m 5 01 78 5 38 91 38 80 37 13 5 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 5 43 71 432 50m 100m 38 57 1 23 10 38 57 44 53 150m 200m 2 07 07 2 49 95 43 97 42 88 250m 300m 3 39 46 4 29 12 49 51 49 66 350m 400m 5 07 02 5 43 71 37 90 36 69 6 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 5 58 16 381 50m 100m 37 32 1 22 58 37 32 45 26 150m 200m 2 08 60 2 53 51 46 02 44 91 250m 300m 3 43 96 4 35 83 50 45 51 87 350m 400m 5 18 04 5 58 16 42 21 40 12 7 Prochownik Martyna SO 02 Unia Oświęcim 5 58 58 380 50m 100m 40 41 1 28 42 40 41 48 01 150m 200m 2 13 79 2 57 95 45 37 44 16 250m 300m 3 49 79 4 41 69 51 84 51 90 350m 400m 5 20 71 5 58 58 39 02 37 87 TOP Konkurencja 12 20 2 2016 12 00 Dziewcząt 400m zmienny 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Zawisza Alina SO 00 Unia Oświęcim 5 06 14 611 50m 100m 34 10 1 13 06 34 10 38 96 150m 200m 1 50 94 2 28 12 37 88 37 18 250m 300m 3 12 23 3 57 32 44 11 45 09 350m 400m 4 32 12 5 06 14 34 80 34 02 2 Kolodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 5 12 75 573 50m 100m 34 60 1 13 52 34 60 38 92 150m 200m 1 53 41 2 32 76 39 89 39 35 250m 300m 3 17 61 4 02 34 44 85 44 73 350m 400m 4 38 19 5 12 75 35 85 34 56 3 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 5 16 61 552 50m 100m 35 13 1 15 69 35 13 40 56 150m 200m 1 55 86 2 35 25 40 17 39 39 250m 300m 3 18 43 4 02 91 43 18 44 48 350m 400m 4 40 78 5 16 61 37 87 35 83 4 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 5 16 90 551 50m 100m 36 72 1 19 18 36 72 42 46 150m 200m 1 59 70 2 39 03 40 52 39 33 250m 300m 3 24 49 4 09 58 45 46 45 09 350m 400m 4 44 44 5 16 90 34 86 32 46 5 Kempa Anna SO 01 MMKS Kędzierzyn Koźle 5 20 83 531 50m 100m 35 34 1 15 79 35 34 40 45 150m 200m 1 57 82 2 38 81 42 03 40 99 250m 300m 3 21 50 4 05 04 42 69 43 54 350m 400m 4 44 00 5 20 83 38 96 36 83 6 Nita Daria 01 Korona Kraków 5 32 78 476 50m 100m 36 12 1 18 44 36 12 42 32 150m 200m 2 01 36 2 42 48 42 92 41 12 250m 300m 3 29 87 4 17 66 47 39 47 79 350m 400m 4 56 12 5 32 78 38 46 36 66 7 Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 5 44 92 427 50m 100m 38 35 1 21 51 38 35 43 16 150m 200m 2 06 42 2 50 06 44 91 43 64 250m 300m 3 38 12 4 27 29 48 06 49 17 350m 400m 5 07 30 5 44 92 40 01 37 62 8 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 6 04 35 362 50m 100m 38 75 1 23 06 38 75 44 31 150m 200m 2 10 53 2 56 45 47 47 45 92 250m 300m 3 49 18 4 43 12 52 73 53 94 350m 400m 5 24 68 6 04 35 41 56 39 67 DYSKW Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 12 18 TOP Konkurencja 12 20 2 2016 12 00 Kobiet 400m zmienny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Adamiec Dominika SO 99 Unia Oświęcim 5 12 79 573 50m 100m 31 54 1 08 16 31 54 36 62 150m 200m 1 48 16 2 27 43 40 00 39 27 250m 300m 3 12 93 4 00 10 45 50 47 17 350m 400m 4 38 13 5 12 79 38 03 34 66 2 Łosak Wiktoria SK 98 KSZO Sostrowiec Św 5 40 25 445 50m 100m 35 90 1 17 20 35 90 41 30 150m 200m 2 01 86 2 45 54 44 66 43 68 250m 300m 3 33 55 4 22 98 48 01 49 43 350m 400m 5 01 89 5 40 25 38 91 38 36 TOP Konkurencja 13 20 2 2016 12 20 Chłopców 400m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kozieł Mikołaj SO 02 Unia Oświęcim 5 01 66 475 50m 100m 32 30 1 09 58 32 30 37 28 150m 200m 1 47 86 2 25 19 38 28 37 33 250m 300m 3 09 29 3 53 20 44 10 43 91 350m 400m 4 28 48 5 01 66 35 28 33 18 2 Gałuszka Bruno SO 02 Unia Oświęcim 5 11 66 431 50m 100m 35 50 1 14 79 35 50 39 29 150m 200m 1 54 39 2 33 68 39 60 39 29 250m 300m 3 15 61 3 59 82 41 93 44 21 350m 400m 4 36 36 5 11 66 36 54 35 30 3 Brania Radosław SO 02 Unia Oświęcim 5 13 50 423 50m 100m 34 07 1 11 81 34 07 37 74 150m 200m 1 53 94 2 33 51 42 13 39 57 250m 300m 3 17 64 4 01 82 44 13 44 18 350m 400m 4 38 58 5 13 50 36 76 34 92 4 Moryl Wojciech SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 5 14 77 418 50m 100m 33 67 1 12 46 33 67 38 79 150m 200m 1 53 44 2 33 24 40 98 39 80 250m 300m 3 19 13 4 05 19 45 89 46 06 350m 400m 4 40 69 5 14 77 35 50 34 08 5 Gała Kornel 02 Górnik Sosnowiec 5 21 70 392 50m 100m 34 47 1 13 62 34 47 39 15 150m 200m 1 55 78 2 36 93 42 16 41 15 250m 300m 3 22 05 4 08 24 45 12 46 19 350m 400m 4 45 77 5 21 70 37 53 35 93 6 Stańczyk Jarema SO 02 MMKS Kędzierzyn Koźle 5 24 38 382 50m 100m 37 97 1 21 74 37 97 43 77 150m 200m 2 03 42 2 44 65 41 68 41 23 250m 300m 3 29 48 4 13 95 44 83 44 47 350m 400m 4 49 58 5 24 38 35 63 34 80 7 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 5 25 61 378 50m 100m 37 58 1 21 94 37 58 44 36 150m 200m 2 03 84 2 44 34 41 90 40 50 250m 300m 3 28 07 4 12 77 43 73 44 70 350m 400m 4 50 28 5 25 61 37 51 35 33 8 Płatek Maciej SO 02 Unia Oświęcim 5 32 40 355 50m 100m 37 84 1 20 45 37 84 42 61 150m 200m 2 03 39 2 44 67 42 94 41 28 250m 300m 3 32 50 4 20 85 47 83 48 35 350m 400m 4 57 66 5 32 40 36 81 34 74 9 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 5 32 94 353 50m 100m 35 52 1 16 74 35 52 41 22 150m 200m 1 58 01 2 40 76 41 27 42 75 250m 300m 3 30 24 4 19 93 49 48 49 69 350m 400m 4 57 43 5 32 94 37 50 35 51 10 Szczygieł David SO 02 Unia Oświęcim 5 43 04 323 50m 100m 36 33 1 17 76 36 33 41 43 150m 200m 1 59 91 2 41 37 42 15 41 46 250m 300m 3 31 79 4 22 41 50 42 50 62 350m 400m 5 03 57 5 43 04 41 16 39 47 11 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 5 50 55 303 50m 100m 38 44 1 25 06 38 44 46 62 150m 200m 2 08 61 2 51 68 43 55 43 07 250m 300m 3 39 90 4 29 18 48 22 49 28 350m 400m 5 10 73 5 50 55 41 55 39 82 DYSKW Blachura Oskar SO 02 Unia Oświęcim G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 12 38 TOP Konkurencja 13 20 2 2016 12 20 Chłopców 400m zmienny 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kurleto Piotr 00 Korona Kraków 4 49 23 539 50m 100m 31 51 1 06 90 31 51 35 39 150m 200m 1 44 95 2 22 11 38 05 37 16 250m 300m 3 02 31 3 42 40 40 20 40 09 350m 400m 4 17 08 4 49 23 34 68 32 15 2 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 4 52 23 523 50m 100m 31 71 1 07 62 31 71 35 91 150m 200m 1 46 86 2 24 63 39 24 37 77 250m 300m 3 06 75 3 48 54 42 12 41 79 350m 400m 4 21 35 4 52 23 32 81 30 88 3 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 4 52 25 523 50m 100m 31 04 1 06 43 31 04 35 39 150m 200m 1 47 08 2 25 33 40 65 38 25 250m 300m 3 06 93 3 49 10 41 60 42 17 350m 400m 4 21 66 4 52 25 32 56 30 59 4 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 5 01 88 474 50m 100m 31 33 1 09 60 31 33 38 27 150m 200m 1 45 81 2 22 74 36 21 36 93 250m 300m 3 05 55 3 51 79 42 81 46 24 350m 400m 4 26 91 5 01 88 35 12 34 97 5 Chromik Mateusz SO 00 Unia Oświęcim 5 03 50 467 50m 100m 32 33 1 10 51 32 33 38 18 150m 200m 1 47 38 2 24 10 36 87 36 72 250m 300m 3 08 63 3 53 07 44 53 44 44 350m 400m 4 28 70 5 03 50 35 63 34 80 6 Rogulin Bogdan SO 01 Unia Oświęcim 5 22 02 391 50m 100m 33 93 1 13 35 33 93 39 42 150m 200m 1 55 55 2 36 57 42 20 41 02 250m 300m 3 19 27 4 03 40 42 70 44 13 350m 400m 4 43 32 5 22 02 39 92 38 70 DYSKW Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 12 32 TOP Konkurencja 13 20 2 2016 12 20 Mężczyzn 400m zmienny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Hojda Bartłomiej SO 98 Unia Oświęcim 4 42 87 577 50m 100m 31 09 1 06 85 31 09 35 76 150m 200m 1 42 84 2 17 86 35 99 35 02 250m 300m 2 57 56 3 37 59 39 70 40 03 350m 400m 4 10 87 4 42 87 33 28 32 00 2 Wasiuk Jakub 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4 49 73 537 50m 100m 32 44 1 09 47 32 44 37 03 150m 200m 1 47 17 2 23 63 37 70 36 46 250m 300m 3 05 13 3 47 19 41 50 42 06 350m 400m 4 19 54 4 49 73 32 35 30 19 3 Piątek Michał 99 Korona Kraków 4 59 42 486 50m 100m 32 44 1 08 93 32 44 36 49 150m 200m 1 48 86 2 27 21 39 93 38 35 250m 300m 3 09 87 3 52 41 42 66 42 54 350m 400m 4 26 89 4 59 42 34 48 32 53 4 Zalewski Oskar SO 99 Pirania Targówek Warszawa 5 16 35 412 50m 100m 33 45 1 11 53 33 45 38 08 150m 200m 1 54 66 2 36 23 43 13 41 57 250m 300m 3 18 10 4 02 59 41 87 44 49 350m 400m 4 39 84 5 16 35 37 25 36 51 DYSKW Sobczyk Maciej 95 AZS AGH Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 12 43 TOP Konkurencja 14 20 2 2016 12 45 Dziewcząt 50m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 30 02 463 2 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 30 54 440 3 Skarwecka Wiktoria SO 02 Unia Oświęcim 30 84 427 4 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 31 23 412 5 Owsianowska Sara 02 SMS Galicja Kraków 31 87 387 6 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 32 06 380 7 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 32 68 359 TOP Konkurencja 14 20 2 2016 12 45 Dziewcząt 50m dowolny 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Zięba Gabriela SO 01 Unia Oświęcim 28 26 556 Nita Daria 01 Korona Kraków 28 26 556 3 Kolodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 28 63 534 4 Szuster Aleksandra SO 00 Unia Oświęcim 29 16 506 5 Bator Aleksandra SO 01 Unia Oświęcim 29 20 504 6 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 29 56 485 7 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 29 77 475 8 Staniszewska Maryla 01 SMS Galicja Kraków 30 19 456 9 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 30 53 441 10 Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 30 57 439 11 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 30 86 427 12 Żylska Joanna 00 Korona Kraków 31 04 419 13 Lechowicz Nadia SO 00 SMS Galicja Kraków 31 59 398 14 Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 31 87 387 15 Żak Natalia 01 Korona Kraków 32 43 368 16 Wąsik Anna 01 Korona Kraków 33 02 348 17 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 33 21 342 18 Matlak Aleksandra 01 Aquarius Myślenice 35 18 288 TOP Konkurencja 14 20 2 2016 12 45 Kobiet 50m dowolny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kawecka Anna 92 AZS AGH Kraków 26 12 704 2 Sirignano Luigia 96 AZS AGH Kraków 26 93 642 3 Chamera Weronika SO 99 Motyl MOSiR St Wola 28 71 530 4 Rzepczyńska Patrycja SO 99 Unia Oświęcim 28 83 523 5 Całka Anna SO 97 Unia Oświęcim 29 30 499 TOP Konkurencja 15 20 2 2016 12 52 Chłopców 50m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 27 92 382 2 Stankiewicz Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 29 07 338 3 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 29 40 327 4 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 29 50 323 5 Jędryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 29 92 310 6 Czajka Michał 02 SMS Galicja Kraków 30 43 295 7 Sowa Karol 02 Jasień Sucha Besk 31 27 271 8 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 31 52 265 9 Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków 33 81 215 TOP Konkurencja 15 20 2 2016 12 52 Chłopców 50m dowolny 15 16 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Michalczyk Andrzej SO 00 Unia Oświęcim 24 50 565 2 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 25 65 492 3 Łukaszczyk Mateusz 00 Orka Zamość 25 98 474 4 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 26 02 472 5 Opolka Kacper SO 00 Unia Oświęcim 26 16 464 6 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 26 32 456 7 Raczkowski Krzysztof 01 Korona Kraków 26 68 437 8 Jedliński Radoslaw SO 00 Unia Oświęcim 27 07 419 9 Henke Marek SO 00 Unia Oświęcim 27 13 416 10 Wojaczek Paweł SO 00 Unia Oświęcim 27 47 401 11 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 27 71 390 12 Suchan Przemysław 01 Korona Kraków 27 98 379 13 Kłaput Bartosz 00 SMS Galicja Kraków 28 14 373 14 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 28 18 371 15 Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 28 20 370 16 Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 28 41 362 17 Suchan Łukasz 01 Korona Kraków 28 63 354 18 Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 28 72 351 19 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 28 87 345 20 Urbańczyk Adrian 01 Korona Kraków 29 34

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/02_20_nowytarg/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Grand Prix Małopolski IV - SPLASH Meet Manager 11
    200m Serie na czas 14 Lista startowa Wyniki 400m Serie na czas 14 Lista startowa Wyniki 400m Serie na czas 14 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 100m Serie na czas 14 Lista startowa Wyniki 4 x 100m Serie na czas 14 Lista startowa Wyniki Inne konkurencje 1 Mieszane 4 x 50m zmienny Serie na czas 9 30 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsza zawodniczka Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepszy zawodnik Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Klasyfikacja Drużynowa 1 Grand Prix Małopolski IV 20 2 2016 9 30 1 Mieszane 4 x 50m zmienny Serie na czas 9 30 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 2 Kobiet 200m dowolny Serie na czas 9 42 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 3 Mężczyzn 200m dowolny Serie na czas 10 01 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 4 Kobiet 400m dowolny Serie na czas 10 16 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 5 Mężczyzn 400m dowolny Serie na czas 10 34 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 6 Kobiet 100m motylkowy Serie na czas 10 57 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 7 Mężczyzn 100m motylkowy Serie na czas 11 05 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 8 Kobiet 200m grzbietowy Serie na czas 11 15 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 9 Mężczyzn 200m grzbietowy Serie na czas 11 25 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 10 Kobiet 100m klasyczny Serie na czas 11 39 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 11 Mężczyzn 100m klasyczny Serie na czas 11 50 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 12 Kobiet 400m zmienny Serie na czas 12 00 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/02_20_nowytarg/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 233 00 14 Jordan Kraków 00106 210 00 15 Karol Wadowice 01206 202 00 16 Gilus Gilowice 02211 193 00 17 Pływak Bochnia 01906 165 00 18 CKiS Skawina 00606 144 00 19 Kmita Zabierzów 00906 70 00 20 Victoria Kozy 03411 41 00 Wszystkie 13 lat 1 Siemacha ASP Kraków 03706 391 00 2 Ósemka Oświęcim 00806 369 00 3 Solne Miasto Wieliczka 03506 322 00 4 Korona Kraków 00306 309 00 5 Aquarius Myślenice 00506 150 00 6 Karol Wadowice 01206 125 00 7 BOSiR Brzesko 03106 101 00 8 Pływak Bochnia 01906 85 00 Fala Niepołomice 02806 85 00 10 Gilus Gilowice 02211 75 00 11 Omega Olkusz 03306 65 00 12 SMS Galicja Kraków 03606 51 00 Sokół Mościce Tarnów 03806 51 00 14 STP Nowy Sącz 01406 49 00 15 CKiS Skawina 00606 45 00 16 Victoria Kozy 03411 41 00 17 UKS SP 8 Chrzanów 00706 38 00 Wszystkie 12 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 612 00 2 Omega Olkusz 03306 412 00 3 Solne Miasto Wieliczka 03506 298 00 4 Ósemka Oświęcim 00806 276 00 5 Siemacha ASP Kraków 03706 266 00 6 Jordan Kraków 00106 210 00 7 STP Nowy Sącz 01406 208 00 8 Korona Kraków 00306 179 00 9 BOSiR Brzesko 03106 152 00 10 Limanowa swim 03206 139 00 11 UKS SP 8 Chrzanów 00706 75 00 12 Sokół Mościce Tarnów 03806 65 00 13 Gilus Gilowice 02211 59 00 14 Fala Niepołomice 02806 46 00 15 Pływak Bochnia 01906 44 00 16 Aquarius Myślenice 00506 39 00 17 Karol Wadowice 01206 38 00 18 CKiS Skawina 00606 37 00 19 Kmita Zabierzów 00906 28 00 Wszystkie 11 lat 1 Siemacha ASP Kraków 03706 538 00 2 Ósemka Oświęcim 00806 437 00 3 Solne Miasto Wieliczka 03506 258

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/02_13_bochnia/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 12 79 6 Mruk Julia 04 03206 630 2 36 16 1 14 23 1 29 65 7 Błyskuń Amelia 04 03306 610 2 37 41 2 58 81 1 23 35 8 Gałka Katarzyna 04 03306 607 2 39 56 1 30 22 1 26 94 9 Plucińska Klaudia 04 03606 603 2 3 08 12 1 35 73 1 14 03 10 Radecka Kornelia 04 00606 582 2 1 35 53 1 15 81 Dziewcząt 13 lat 6 z 9 Konkurencji 50 Mot 200 Grzb 50 Grzb 100 Klas 100 Dow 100 Zm 200 Zm 400 Dow 800 Dow 1 Fuks Aleksandra 03 02211 948 2 1 21 16 2 43 99 10 05 64 2 Dach Wiktoria 03 03706 839 2 33 41 1 24 10 10 33 64 3 Niepogodzińska Izabela 03 03706 781 2 2 39 78 1 11 31 11 10 33 4 Skorupa Weronika 03 03706 778 2 37 82 1 09 21 11 02 56 5 Szkurat Martyna 03 00306 776 2 1 29 29 1 07 23 6 Gwiazdowska Wiktoria 03 03706 760 2 35 65 1 29 54 10 38 06 7 Drzazga Emilia 03 03411 744 2 2 42 89 11 18 65 8 Madej Maja 03 03106 717 2 2 49 53 11 07 18 9 Biela Inga 03 00506 685 2 1 31 34 1 11 24 3 00 32 10 Leszczyńska Aleksandra 03 00806 666 2 1 29 49 1 13 95 Najlepszy zawodnik Chłopców 11 lat 6 z 9 Konkurencji 50 Mot 200 Grzb 50 Grzb 100 Klas 100 Dow 100 Zm 200 Zm 400 Dow 800 Dow 1 Sewielski Kacper 05 03206 450 2 37 88 1 13 59 1 23 54 2 Ciopała Michał 05 03506 426 2 1 38 16 1 26 21 5 49 24 3 Soborski Igor 05 03306 411 2 35 79 42 15 1 28 61 4 Nowak Wojciech 05 01406 396 2 40 21 39 27 1 32 74 5 Gibuła Patryk 05 03106 378 2 36 11 41 09 1 44 81 6 Kluczewski Jakub 05 03306 368 2 39 68 40 45 1 26 15 Pawłowski Jan 05 00606 368 2 40 82 1 41 71 5 59 78 Mordarski Szymon 05 00806 368 2 1 34 65 6 25 47 9 Pajerski Jakub 05 00906 357 2 41 70 5 54 12 10 Kamiński Bartosz 05 03706 349 2 42 44 5 58 83 Chłopców 12 lat 6 z 9 Konkurencji 50 Mot 200 Grzb 50 Grzb 100 Klas 100 Dow 100 Zm 200 Zm 400 Dow 800 Dow 1 Masiuk Ksawery 04 03106 688 2 2 34 80 10 19 71 2 Sadowy Piotr 04 01406 594 2 35 52 2 42 65 10 50 31 3 Stanek Kacper 04 03606 571 2 2 48 78 1 09 35 11 02 97 4 Szymanek Adam 04 03306 547 2 33 06 2 56 10 1 19 19 5 Kuś Aleksander 04 03306 545

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/02_13_bochnia/najlepsi.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Galicja Kraków 2 57 61 213 42 08 45 31 45 82 44 40 8 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 2 59 40 206 42 34 47 16 46 33 43 57 9 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 2 59 51 206 43 21 45 50 10 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 3 00 38 203 44 03 45 49 11 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 3 01 15 200 43 08 46 03 12 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 3 01 39 200 43 94 46 84 47 10 43 51 13 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 3 08 91 177 44 74 47 63 14 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 3 17 92 154 49 74 51 04 15 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 3 19 68 150 44 94 51 08 53 82 49 84 16 Wysocki Jakub 04 Siemacha ASP Kraków 3 21 71 145 48 36 52 30 52 45 48 60 17 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 3 22 47 143 48 72 52 31 50 94 50 50 18 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 3 40 71 111 52 60 56 89 TOP Konkurencja 5 13 2 2016 10 39 Chłopców 200m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2 33 10 332 36 36 39 36 40 34 37 04 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2 36 05 314 36 45 39 65 3 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2 42 82 276 37 49 41 29 4 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 2 45 51 263 39 17 42 29 5 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 2 46 64 258 40 49 42 58 6 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 46 69 257 40 30 42 97 7 Braczek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 2 46 94 256 39 53 42 80 43 11 41 50 8 Oleksy Michał 03 Korona Kraków 2 47 87 252 40 54 43 11 9 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 2 51 88 235 SC 1 41 28 44 73 10 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 2 51 88 235 SC 2 41 55 45 07 45 97 39 29 11 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 55 57 220 39 85 45 57 12 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 3 01 76 198 41 02 46 77 TOP Konkurencja 6 13 2 2016 10 59 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 35 97 363 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 36 65 343 3 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 40 56 253 4 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 40 88 247 5 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 41 17 242 6 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 42 72 216 7 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 42 87 214 8 Dudziak Maria 05 Fala Niepołomice 44 63 190 9 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 47 80 154 10 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 47 95 153 11 Grabowska Maja 05 Fala Niepołomice 47 98 153 12 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 49 21 141 13 Balon Adrianna 05 Ósemka Oświęcim 49 61 138 SC 1 14 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 49 61 138 SC 2 15 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 50 71 129 16 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 51 21 125 17 Gawlik Maja 05 Siemacha ASP Kraków 54 34 105 18 Żurawska Nadia 05 Fala Niepołomice 54 61 103 DYSKW Karolus Olga 05 Ósemka Oświęcim O15 Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu Czas 10 59 TOP Konkurencja 7 13 2 2016 11 06 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 37 88 201 2 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 39 27 181 3 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 40 45 165 4 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 40 82 161 5 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 41 09 158 6 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 42 15 146 7 Kamiński Bartosz 05 Siemacha ASP Kraków 42 44 143 8 Lach Jakub 05 Karol Wadowice 43 35 134 SC 1 9 Szczerba Igor 05 Sokół Mościce Tarnów 43 35 134 SC 2 10 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 43 85 130 11 Bigaj Gabriel 05 Ósemka Oświęcim 45 88 113 12 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 48 54 95 13 Jadach Oliwier 05 Sokół Mościce Tarnów 50 12 87 14 Cylny Krystian 05 Fala Niepołomice 50 69 84 15 Śliwka Fabian 05 Sokół Mościce Tarnów 54 03 69 DYSKW Bąk Łukasz 05 Sokół Mościce Tarnów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 10 TOP Konkurencja 8 13 2 2016 11 11 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 1 32 61 305 43 59 49 02 2 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 36 45 270 45 20 51 25 3 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 1 37 86 258 46 13 51 73 4 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 1 41 68 230 48 33 53 35 5 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 1 46 78 199 48 77 58 01 6 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 48 71 188 51 55 57 16 7 Szczurek Julia 05 Ósemka Oświęcim 1 51 08 176 52 95 58 13 8 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 52 04 172 50 56 1 01 48 9 Zawadzka Dorota 05 Ósemka Oświęcim 1 53 15 167 53 34 59 81 10 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1 56 58 153 56 10 1 00 48 11 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 1 59 29 142 55 53 1 03 76 12 Herbuś Gabriela 05 Siemacha ASP Kraków 2 00 60 138 56 57 1 04 03 TOP Konkurencja 8 13 2 2016 11 11 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 30 22 330 43 00 47 22 2 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 32 95 301 43 30 49 65 3 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 34 74 285 43 79 50 95 4 Radecka Kornelia 04 CKiS Skawina 1 35 53 278 45 07 50 46 5 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 35 73 276 SC 1 44 76 50 97 6 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 35 73 276 SC 2 45 75 49 98 7 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 37 65 260 46 40 51 25 8 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 38 11 256 46 20 51 91 9 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 38 68 252 46 50 52 18 10 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 39 19 248 45 33 53 86 11 Dyduch Martyna 04 Karol Wadowice 1 39 74 244 46 59 53 15 12 Larysz Wiktoria 04 SMS Galicja Kraków 1 39 80 243 47 34 52 46 13 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 1 40 73 237 48 00 52 73 14 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 1 40 88 236 47 01 53 87 15 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 44 86 210 49 46 55 40 16 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 45 28 207 49 84 55 44 17 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 45 68 205 49 94 55 74 18 Mendyka Martyna 04 Ósemka Oświęcim 1 46 13 202 50 13 56 00 19 Stanek Zuzanna 04 SMS Galicja Kraków 1 51 35 175 54 27 57 08 20 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 54 24 162 52 82 1 01 42 21 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 1 55 91 155 54 53 1 01 38 22 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 2 00 73 137 54 49 1 06 24 TOP Konkurencja 8 13 2 2016 11 11 Dziewcząt 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Fuks Aleksandra 03 Gilus Gilowice 1 21 16 453 38 67 42 49 2 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 24 10 407 39 29 44 81 3 Słobodziańska Oliwia 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 28 22 353 41 78 46 44 4 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 1 29 29 340 42 31 46 98 5 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 29 49 338 41 33 48 16 6 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 29 54 337 41 53 48 01 7 Sobota Adriana 03 SMS Galicja Kraków 1 31 03 321 42 67 48 36 8 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 31 34 318 42 71 48 63 9 Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 31 65 315 43 33 48 32 10 Filek Julia 03 Karol Wadowice 1 32 33 308 43 43 48 90 11 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 35 99 274 45 51 50 48 12 Kasza Katarzyna 03 Fala Niepołomice 1 44 46 212 47 95 56 51 13 Rybska Aleksandra 03 Karol Wadowice 1 49 99 182 52 40 57 59 DYSKW Grabczan Weronika 03 CKiS Skawina K6 Nierównoczesne ruchy ramion Czas 11 34 TOP Konkurencja 9 13 2 2016 11 34 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 1 32 74 215 43 80 48 94 2 Mordarski Szymon 05 Ósemka Oświęcim 1 34 65 202 45 05 49 60 3 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 38 16 181 45 46 52 70 4 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 1 40 73 168 47 01 53 72 5 Pawłowski Jan 05 CKiS Skawina 1 41 71 163 49 09 52 62 6 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 1 44 03 152 48 49 55 54 7 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 1 44 81 149 50 14 54 67 8 Łopuch Jakub 05 Siemacha ASP Kraków 1 48 47 134 51 60 56 87 9 Starzycki Borys 05 Ósemka Oświęcim 1 50 16 128 49 23 1 00 93 10 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 1 59 05 101 54 82 1 04 23 TOP Konkurencja 9 13 2 2016 11 34 Chłopców 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 30 21 234 42 34 47 87 2 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 1 31 21 226 43 34 47 87 3 Strządała Jakub 04 Gilus Gilowice 1 31 62 223 42 44 49 18 4 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 1 33 80 208 43 87 49 93 5 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 34 78 201 44 77 50 01 6 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 37 69 184 46 06 51 63 7 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 37 79 183 45 52 52 27 8 Nosal Miłosz 04 Ósemka Oświęcim 1 37 92 183 46 03 51 89 9 Drabczyk Krystian 04 Ósemka Oświęcim 1 44 06 152 49 36 54 70 10 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 47 28 139 49 49 57 79 11 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 56 10 109 54 10 1 02 00 DYSKW Cierpiał Wiktor 04 Ósemka Oświęcim K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 37 DYSKW Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 40 TOP Konkurencja 9 13 2 2016 11 34 Chłopców 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 65 340 38 06 41 59 2 Szydłowski Erwin 03 BOSiR Brzesko 1 23 15 299 39 05 44 10 3 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 1 26 91 261 40 69 46 22 4 Mikos Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 28 62 247 42 33 46 29 5 Leśniak Piotr 03 Pływak Bochnia 1 36 26 192 43 45 52 81 6 Łopuch Jan 03 Siemacha ASP Kraków 1 36 34 192 45 64 50 70 7 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 37 82 183 46 29 51 53 8 Łączniak Samuel 03 Karol Wadowice 1 39 63 173 45 99 53 64 9 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 42 27 160 48 74 53 53 10 Cieśla Kacper 03 Pływak Bochnia 1 50 23 128 51 85 58 38 DYSKW Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 45 TOP Konkurencja 10 13 2 2016 11 49 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 07 63 429 32 38 35 25 2 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 1 19 22 266 36 06 43 16 3 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 1 20 64 253 39 38 41 26 4 Siuta Sandra 05 Gilus Gilowice 1 21 86 241 40 13 41 73 5 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 1 22 19 239 39 92 42 27 6 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 23 09 231 39 72 43 37 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 23 09 231 39 65 43 44 8 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 1 23 51 227 39 54 43 97 9 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 1 23 78 225 38 84 44 94 10 Jaśkiewicz Natalia 05 Pływak Bochnia 1 27 21 200 40 96 46 25 11 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 1 28 34 192 40 74 47 60 12 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 1 29 67 184 42 13 47 54 13 Dudziak Maria 05 Fala Niepołomice 1 31 02 176 42 94 48 08 14 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 1 31 53 173 42 36 49 17 15 Małysza Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 34 95 155 45 44 49 51 16 Grabowska Maja 05 Fala Niepołomice 1 36 23 148 44 27 51 96 17 Gawlik Maja 05 Siemacha ASP Kraków 1 46 31 110 46 16 1 00 15 18 Żurawska Nadia 05 Fala Niepołomice 1 59 61 77 56 23 1 03 38 TOP Konkurencja 10 13 2 2016 11 49 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 09 13 401 33 28 35 85 2 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 09 39 397 32 80 36 59 3 Żak Amelia 04 Korona Kraków 1 12 79 344 34 79 38 00 4 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 13 29 337 35 49 37 80 5 Plucińska Klaudia 04 SMS Galicja Kraków 1 14 03 327 35 45 38 58 6 Mruk Julia 04 Limanowa swim 1 14 23 324 34 45 39 78 7 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 1 14 41 322 36 40 38 01 8 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 14 75 317 35 13 39 62 9 Radecka Kornelia 04 CKiS Skawina 1 15 81 304 36 23 39 58 10 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 1 15 89 303 36 10 39 79 11 Jakubowska Maja 04 SMS Galicja Kraków 1 16 00 302 37 41 38 59 12 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 1 17 56 284 36 82 40 74 13 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 17 82 281 35 93 41 89 14 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 1 19 65 262 38 98 40 67 15 Panek Nikola 04 Korona Kraków 1 20 97 250 38 89 42 08 16 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 22 00 240 38 53 43 47 17 Bezpalko Kinga 04 Siemacha ASP Kraków 1 22 85 233 39 23 43 62 18 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 23 67 226 40 86 42 81 19 Chrapek Julia 04 Siemacha ASP Kraków 1 25 07 215 40 32 44 75 20 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 1 25 45 212 40 56 44 89 21 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 1 26 17 207 41 57 44 60 22 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 1 26 57 204 40 58 45 99 23 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 26 81 202 40 53 46 28 24 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 1 27 45 198 41 53 45 92 25 Trzeciecka Agnieszka 04 Korona Kraków 1 28 06 194 42 25 45 81 26 Dyduch Martyna 04 Karol Wadowice 1 28 12 193 40 67 47 45 27 Zenevich Hanna 04 Korona Kraków 1 32 87 165 44 01 48 86 28 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 33 22 163 44 44 48 78 29 Majoch Zuzanna 04 Limanowa swim 1 35 60 151 43 10 52 50 30 Aksamit Gabriela 04 Limanowa swim 1 36 58 147 44 23 52 35 31 Chorążąk Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 39 21 135 45 09 54 12 TOP Konkurencja 10 13 2 2016 11 49 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Szkurat Martyna 03 Korona Kraków 1 07 23 436 32 68 34 55 2 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 1 09 21 400 33 80 35 41 3 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 1 11 24 367 33 34 37 90 4 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 11 31 366 34 07 37 24 5 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 13 95 328 35 61 38 34 6 Grabczan Weronika 03 CKiS Skawina 1 13 97 327 35 00 38 97 7 Kumor Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 1 14 71 318 35 81 38 90 8 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 1 14 74 317 36 43 38 31 9 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 1 15 22 311 35 46 39 76 10 Sobota Adriana 03 SMS Galicja Kraków 1 15 23 311 36 18 39 05 11 Wąsik Julia 03 Ósemka Oświęcim 1 17 76 282 37 48 40 28 12 Świerta Emilia 03 Korona Kraków 1 18 87 270 38 30 40 57 13 Olejarz Martyna 03 Ósemka Oświęcim 1 19 44 264 38 33 41 11 14 Filek Julia 03 Karol Wadowice 1 24 48 220 39 69 44 79 15 Brózda Emilia 03 Karol Wadowice 1 26 85 202 41 80 45 05 16 Rybska Aleksandra 03 Karol Wadowice 1 27 30 199 40 86 46 44 17 Ziemian Gabriela 03 Sokół Mościce Tarnów 1 35 24 153 45 14 50 10 TOP Konkurencja 11 13 2 2016 12 13 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 1 13 59 227 35 21 38 38 2 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 1 19 34 181 36 76 42 58 3 Lach Jakub 05 Karol Wadowice 1 28 00 133 39 76 48 24 4 Kozioł Przemysław 05 Sokół Mościce Tarnów 1 33 88 109 43 63 50 25 5 Szczepanik Kacper 05 Siemacha ASP Kraków 1 34 16 108 43 87 50 29 6 Gołda Kacper 05 Ósemka Oświęcim 1 37 16 98 44 61 52 55 7 Jarski Dominik 05 Ósemka Oświęcim 1 40 18 90 47 31 52 87 8 Starzycki Borys 05 Ósemka Oświęcim 1 41 33 87 47 55 53 78 9 Śliwka Fabian 05 Sokół Mościce Tarnów 1 47 06 73 47 96 59 10 10 Cylny Krystian 05 Fala Niepołomice 1 56 27 57 53 63 1 02 64 11 Bąk Łukasz 05 Sokół Mościce Tarnów 2 04 87 46 1 01 39 1 03 48 TOP Konkurencja 11 13 2 2016 12 13 Chłopców 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 09 35 272 33 85 35 50 2 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 10 64 257 33 59 37 05 3 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 1 11 86 244 34 15 37 71 4 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 12 68 236 34 54 38 14 5 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 14 35 220 36 07 38 28 6 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 16 42 203 36 35 40 07 7 Płusa Maksymilian 04 Kmita Zabierzów 1 18 15 190 37 27 40 88 8 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 1 18 93 184 37 13 41 80 9 Karcz Filip 04 Pływak Bochnia 1 19 06 183 38 01 41 05 10 Knapp Jakub 04 Korona Kraków 1 19 26 182 37 78 41 48 11 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 1 21 82 165 39 28 42 54 12 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 1 24 89 148 40 70 44 19 13 Ryszka Kacper 04 Ósemka Oświęcim 1 25 24 146 39 79 45 45 14 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 1 26 25 141 41 14 45 11 15 Cierpiał Wiktor 04 Ósemka Oświęcim 1 26 53 140 40 80 45 73 16 Kowal Kamil 04 Pływak Bochnia 1 26 67 139 39 64 47 03 17 Mazur Maksymilian 04 Jordan Kraków 1 28 33 131 44 51 43 82 18 Boba Arkadiusz 04 Ósemka Oświęcim 1 28 35 131 42 47 45 88 19 Grelewicz Łukasz 04 Jordan Kraków 1 28 43 131 42 20 46 23 20 Ławniczak Kamil 04 Ósemka Oświęcim 1 28 79 129 42 44 46 35 21 Sieniawski Mateusz 04 Korona Kraków 1 29 15 128 43 25 45 90 DYSKW Pilch Emil 04 Pływak Bochnia O12 Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia Decyzja Zarządu PZP z 27 11 2009 Czas 12 13 TOP Konkurencja 11 13 2 2016 12 13 Chłopców 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1 02 17 377 30 49 31 68 2 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 04 71 334 30 56 34 15 3 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 06 70 305 32 22 34 48 4 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 06 83 304 31 90 34 93 5 Leśniak Piotr 03 Pływak Bochnia 1 06 92 302 32 09 34 83 6 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 1 07 06 300 32 22 34 84 7 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 08 20 286 32 36 35 84 8 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 10 17 262 33 75 36 42 9 Braczek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 1 10 41 260 33 94 36 47 10 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 10 51 258 34 83 35 68 11 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 11 17 251 34 23 36 94 12 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 11 26 250 34 69 36 57 13 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 11 36 249 33 64 37 72 14 Sołtys Jakub 03 CKiS Skawina 1 12 68 236 35 34 37 34 15 Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków 1 12 95 233 35 79 37 16 16 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 16 40 203 37 29 39 11 17 Cieśla Kacper 03 Pływak Bochnia 1 20 58 173 39 24 41 34 18 Różycki Aleksander 03 Korona Kraków 1 21 35 168 38 21 43 14 19 Łączniak Samuel 03 Karol Wadowice 1 22 21 163 38 26 43 95 DYSKW Bąk Maksymilian 03 Karol Wadowice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 18 TOP Konkurencja 12 13 2 2016 12 35 Dziewcząt 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 19 61 361 38 59 41 02 2 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 21 26 339 37 54 43 72 3 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 28 41 263 41 11 47 30 4 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 1 30 21 248 42 56 47 65 5 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 30 59 245 42 02 48 57 6 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 1 32 55 229 41 67 50 88 7 Migacz Anna 05 STP Nowy Sącz 1 33 01 226 44 06 48 95 8 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 1 34 03 219 45 17 48 86 9 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 1 34 92 213 44 05 50 87 10 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa swim 1 36 14 205 45 98 50 16 11 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 1 38 82 188 46 08 52 74 12 Pituła Julia 05 Siemacha ASP Kraków 1 39 48 185 47 46 52 02 13 Połeć Julia 05 STP Nowy Sącz 1 41 92 172 49 02 52 90 14 Marciniak Justyna 05 Siemacha ASP Kraków 1 43 92 162 51 68 52 24 15 Głogowska Dobromiła 05 Ósemka Oświęcim 1 44 17 161 47 96 56 21 16 Walczak Amelia 05 STP Nowy Sącz 1 44 24 160 49 22 55 02 17 Osiecka Emilia 05 Ósemka Oświęcim 1 46 35 151 50 07 56 28 DYSKW Woźniak Natalia 05 Siemacha ASP Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 37 TOP Konkurencja 12 13 2 2016 12 35 Dziewcząt 100m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 1 20 53 349 36 69 43 84 2 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 23 35 314 39 71 43 64 3 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 26 94 277 42 60 44 34 4 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 1 28 72 261 41 13 47 59 5 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 29 30 255 39 81 49 49 6 Dzik Wiktoria 04 Limanowa swim 1 29 60 253 42 73 46 87 7 Mruk Julia 04 Limanowa swim 1 29 65 252 41 55 48 10 8 Gurgul Julia 04 BOSiR Brzesko 1 32 05 233 45 39 46 66 9 Zaczkiewicz Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 32 25 232 44 56 47 69 10 Smalec Emilia 04 Sokół Mościce Tarnów 1 32 81 228 43 61 49 20 11 Łagowska Oliwia 04 Ósemka Oświęcim 1 33 58 222 44 42 49 16 12 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 34 95 212 44 74 50 21 13 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 35 18 211 46 40 48 78 14 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 35 51 209 45 65 49 86 15 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 35 81 207 44 33 51 48 16 Dyduch Martyna 04 Karol Wadowice 1 36 13 205 46 27 49 86 17 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 37 50 196 46 66 50 84 18 Tarsia Natasza 04 Sokół Mościce Tarnów 1 37 58 196 44 22 53 36 19 Aksamit Gabriela 04 Limanowa swim 1 38 77 189 45 31 53 46 20 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 40 99 176 48 07 52 92 21 Sobota Angelina 04 SMS Galicja Kraków 1 42 95 167 50 72 52 23 22 Vasilendiuc Emilia 04 Jordan Kraków 1 44 05 161 49 44 54 61 23 Śmiechowska Anna 04 Ósemka Oświęcim 1 47 17 148 51 31 55 86 24 Nieciuńska Aleksandra 04 Jordan Kraków 1 48 84 141 51 96 56 88 25 Majoch Zuzanna 04 Limanowa swim 1 50 55 134 52 54 58 01 26 Chorążąk Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 53 08 126 53 54 59 54 PK Juda Aleksandra 06 Ósemka Oświęcim 1 38 56 190 44 84 53 72 TOP Konkurencja 13 13 2 2016 12 54 Chłopców 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa swim 1 23 54 223 40 24 43 30 2 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 26 15 203 40 30 45 85 3 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 26 21 202 41 04 45 17 4 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 1 28 61 186 40 71 47 90 5 Basiaga Patryk 05 STP Nowy Sącz 1 35 73 148 46 30 49 43 6 Sikora Olgierd 05 Siemacha ASP Kraków 1 45 47 110 50 80 54 67 7 Zamojski Kajetan 05 Siemacha ASP Kraków 1 46 30 108 51 07 55 23 TOP Konkurencja 13 13 2 2016 12 54 Chłopców 100m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 18 23 271 36 30 41 93 2 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 19 19 261 36 96 42 23 3 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 20 06 253 36 66 43 40 4 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 20 48 249 38 36 42 12 5 Tomaniewski Filip 04 STP Nowy Sącz 1 21 54 239 38 17 43 37 6 Strządała Jakub 04 Gilus Gilowice 1 24 57 214 39 13 45 44 7 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 1 25 91 205 37 85 48 06 8 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 1 29 27 182 41 41 47 86 9 Skimina Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 29 88 179 43 31 46 57 10 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 1 30 48 175 44 37 46 11 11 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 31 21 171 42 17 49 04 12 Kogut Tadeusz 04 Siemacha ASP Kraków 1 31 84 167 44 52 47 32 13 Juda Dominik 04 Ósemka Oświęcim 1 31 98 167 43 72 48 26 14 Szpak Marcel 04 SMS Galicja Kraków 1 32 07 166 43 60 48 47 15 Płusa Maksymilian 04 Kmita Zabierzów 1 32 61 163 43 73 48 88 16 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 1 32 84 162 41 42 51 42 17 Staszowski Jakub 04 Jordan Kraków 1 36 41 145 44 29 52 12 18 Kowal Kamil 04 Pływak Bochnia 1 37 78 139 44 30 53 48 19 Ryszka Jakub 04 Ósemka Oświęcim 1 38 02 138 46 98 51 04 20 Pilch Emil 04 Pływak Bochnia 1 38 21 137 46 60 51 61 21 Pieróg Adam 04 Jordan Kraków 1 39 25 132 48 24 51 01 22 Generowicz Marek 04 SMS Galicja Kraków 1 39 73 131 45 74 53 99 23 Kędra Kamil 04 Siemacha ASP Kraków 1 41 59 124 47 02 54 57 24 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 43 16 118 51 14 52 02 25 Augustyn Adam 04 Siemacha ASP Kraków 1 45 08 112 50 29 54 79 DYSKW Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków K6 Nierównoczesne ruchy ramion Czas 12 58 TOP Konkurencja 14 13 2 2016 13 08 Dziewcząt 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Fuks Aleksandra 03 Gilus Gilowice 2 43 99 410 35 72 44 09 2 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 2 54 10 342 38 41 46 88 48 26 40 55 3 Mokrzycka Natalia 03 Korona Kraków 2 57 99 320 38 60 47 71 4 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 3 00 32 308 38 29 46 68 5 Sadlik Martyna 03 Ósemka Oświęcim 3 03 29 293 38 78 50 54 6 Łaba Amelia 03 Korona Kraków 3 05 55 283 38 47 49 99 7 Rymarczyk Kinga 03 STP Nowy Sącz 3 16 26 239 42 54 48 07 57 32 48 33 DYSKW Brózda Emilia 03 Karol Wadowice G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 13 05 TOP Konkurencja 15 13 2 2016 13 17 Chłopców 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2 37 16 339 35 10 39 96 2 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 2 50 50 265 38 24 43 85 50 03 38 38 3 Leśniak Piotr 03 Pływak Bochnia 2 58 73 230 38 10 45 30 DYSKW Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 14 DYSKW Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 13 13 DYSKW Bąk Maksymilian 03 Karol Wadowice G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 13 13 TOP Konkurencja 16 13 2 2016 13 25 Dziewcząt 400m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 100m 200m 300m 400m 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 5 10 34 431 1 14 50 1 20 79 1 20 48 1 14 57 2 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 5 25 83 372 1 17 86 1 24 86 1 23 60 1 19 51 3 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 5 27 24 368 1 16 48 1 24 17 1 26 46 1 20 13 4 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 5 56 07 285 1 24 52 1 30 85 1 31 63 1 29 07 5 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 5 57 62 282 1 21 34 1 32 44 1 32 26 1 31 58 6 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 5 58 57 279 1 22 94 1 31 16 1 32 75 1 31 72 7 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 6 01 39 273 1 25 12 1 32 25 1 33 07 1 30 95 8 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 6 21 27 232 1 29 75 1 37 32 1 39 26 1 34 94 9 Siuta Sandra 05 Gilus Gilowice 6 23 35 228 1 30 28 1 37 90 1 38 34 1 36 83 10 Kryza Maja 05 Ósemka Oświęcim 6 29 62 218 1 28 00 1 40 05 1 41 82 1 39 75 11 Mayerberg Anna 05 Ósemka Oświęcim 6 36 34 207 1 32 69 1 41 01 1 44 37 1 38 27 12 Włosik Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 6 38 47 203 1 32 16 1 41 69 1 43 98 1 40 64 13 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 6 42 57 197 1 31 53 1 44 38 1 44 53 1 42 13 14 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 6 48 93 188 1 36 24 1 46 97 1 48 43 1 37 29 15 Łapka Aurelia 05 Siemacha ASP Kraków 6 52 59 183 1 32 40 1 45 11 1 48 31 1 46 77 TOP Konkurencja 17 13 2 2016 13 48 Chłopców 400m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 100m 200m 300m 400m 1 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 5 49 24 224 1 18 85 24 10 66 1 28 63 2 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 5 54 12 215 1 25 58 1 30 25 1 31 29 1 27 00 3 Kamiński

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/02_13_bochnia/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive