archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  • Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 30 12 459 A 2 Kamińska Inga 03 Sinnet Tennis Club Warszawa 30 23 454 A 3 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 30 42 445 A 4 Gancarz Julia 03 Ikar Mielec 30 87 426 A 5 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 30 93 424 A 6 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 31 14 415 A 7 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 31 41 405 R 8 Krętosz Maria 03 MKS MOS Katowice 31 77 391 R 9 Kuczera Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 31 86 388 10 Bociek Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 32 19 376 11 Przymus Konstancja 03 MKS MOS Katowice 32 63 361 12 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 32 64 360 13 Węska Kinga 03 Korona Swim Kielce 32 73 357 14 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 32 81 355 15 Socha Zofia 03 Wisła Kraków 32 94 351 16 Forczek Emilia 03 Ikar Mielec 33 05 347 17 Żelazko Emilia 03 MKS MOS Katowice 33 16 344 18 Wira Patrycja 03 Korona Swim Kielce 33 33 339 19 Mruk Julia 04 Limanowa Swim 33 79 325 20 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 34 12 315 21 Klimczyk Katarzyna 04 Zryw Opole 34 33 310 22 Kasza Katarzyna 03 Fala Niepołomice 34 63 302 23 Wręczycka Julia 03 UKP Ruda Śląska 35 22 287 24 Szczepka Oliwia 03 SMS Galicja Kraków 35 78 274 25 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 36 11 266 26 Klaczek Alicja 04 UKP Ruda Śląska 36 14 265 27 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 37 49 238 28 Skowron Małgorzata 03 MKS MOS Katowice 37 54 237 TOP Konkurencja 12 23 4 2016 9 35 Dziewcząt 50m dowolny 10 11 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kulik Julia 05 UKS GOS Raszyn 34 21 313 A 2 Mędrysa Martyna 05 Glosator Kraków 34 86 296 A 3 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 35 43 282 A 4 Cyganek Nina 05 Salwator Kraków 35 65 277 A 5 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa Swim 35 66 276 A 6 Kaleta Kalina 05 Szczygłowice Knurów 35 79 273 A 7 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 36 05 267 R 8 Paruta Sara 05 Glosator Kraków 36 43 259 R 9 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 37 53 237 10 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 37 96 229 11 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 38 11 226 12 Kusion Judyta 06 BOSiR Brzesko 38 15 226 13 Dadej Julia 05 BOSiR Brzesko 38 20 225 14 Kubecka Dominika 06 UKP Ruda Śląska 38 40 221 15 Gałuszka Olivia 05 UKP Ruda Śląska 39 02 211 16 Kroker Emilia 05 UKP Ruda Śląska 39 49 203 17 Kubikowska Aniela 05 Korona Swim Kielce 40 72 185 18 Zięba Kinga 06 UKP Ruda Śląska 41 05 181 19 Dziekanowska Martyna 06 SMS Galicja Kraków 41 21 179 20 Waga Karolina 06 Kmita Zabierzów 41 48 175 21 Michalska Julia 05 Korona Swim Kielce 42 04 168 22 Bartuś Maria 05 Kmita Zabierzów 42 08 168 23 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 42 40 164 24 Waga Dominika 06 Kmita Zabierzów 42 80 160 25 Jankowiak Oliwia 06 SMS Galicja Kraków 43 41 153 26 Iwaniuk Julia 06 SMS Galicja Kraków 44 16 145 27 Tynel Hanna 05 Nika Sport Team Kraków 46 63 123 28 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 46 71 123 29 Kwiecień Emilia 05 Korona Swim Kielce 50 39 98 PK Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 49 15 105 PK Krawczyk Emilia 07 Kmita Zabierzów 44 94 138 PK Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 52 12 88 TOP Konkurencja 13 23 4 2016 10 02 Mężczyzn 50m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Stępniak Kacper 99 Korona Swim Kielce 24 37 574 A 2 Jurek Przemysław 81 Bobry Dębica 25 16 522 A 3 Łukawski Mikołaj 99 Korona Swim Kielce 25 20 519 A 4 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 25 74 487 A 5 Krzysztof Fiks 00 UKS 190 Łódź 25 81 483 A 6 Walessa Kamil 00 UKP Ruda Śląska 25 86 480 A 7 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 26 09 468 R 8 Słomiński Sebastian 00 Rekin Świebodzice 26 73 435 R 9 Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 27 02 421 10 Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 27 23 411 11 Dąbrowski Daniel 00 UKP Ruda Śląska 27 47 401 12 Overweter Maksymilian 99 UKS GOS Raszyn 28 09 375 TOP Konkurencja 13 23 4 2016 10 02 Chłopców 50m dowolny 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marszałek Kacper 01 Bobry Dębica 25 63 493 A 2 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 26 20 462 A 3 Cieśla Oskar 01 Piątka Chorzów 26 52 445 A 4 Knihnicki Miłosz 02 Rekin Świebodzice 26 72 435 A 5 Pająk Mikołaj 01 Jasień Sucha Besk 27 05 420 A 6 Majda Adam 01 Kmita Zabierzów 27 13 416 A 7 Malina Szymon 01 Glosator Kraków 27 28 409 R 8 Ogierman Jakub 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 27 38 405 R 9 Surowiecki Wojciech 01 Rekin Świebodzice 27 54 398 10 Kwaśny Jakub 01 Piątka Chorzów 27 60 395 11 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 27 63 394 12 Skabrat Jakub 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 27 76 388 13 Ptak Filip 01 Manta Kochłowice Ruda Śl 27 83 385 14 Iwan Wiktor 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 28 12 374 15 Hansson Eric 02 Väsby Simsällskap 28 60 355 16 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 28 61 355 17 Tokarski Stanisław 02 Rekin Świebodzice 28 73 350 18 Kowalczyk Dawid 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 28 80 348 19 Kałuża Jakub 02 Bobry Dębica 28 83 347 20 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 28 86 345 21 Nowak Jan 02 BOSiR Brzesko 28 87 345 22 Damsz Andrzej 02 Rekin Świebodzice 28 99 341 23 Koczur Michał 01 Jasień Sucha Besk 29 12 336 24 Niedojad Aleksy 01 Piątka Chorzów 29 13 336 25 Zawartka Jakub 01 Kmita Zabierzów 29 86 312 26 Suława Jakub 01 Rekin Świebodzice 30 15 303 27 Adamczyk Wojciech 02 Górnik Sosnowiec 30 16 303 28 Jędrszczyk Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 30 40 296 29 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 30 75 286 30 Biela Mateusz 02 MKS MOS Katowice 30 98 279 31 Maciaszek Rafał 02 Bobry Dębica 31 03 278 32 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 31 28 271 33 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 31 41 268 34 Skutta Paweł 01 MKS MOS Katowice 31 43 267 35 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 31 59 263 36 Wyrtki Piotr 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 32 01 253 37 Rąpała Tomasz 02 UKS GOS Raszyn 32 62 239 38 Mytnik Michał 02 Kmita Zabierzów 35 78 181 TOP Konkurencja 13 23 4 2016 10 02 Chłopców 50m dowolny 12 13 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 27 54 398 A 2 Ogrodnik Wojciech 03 Park Wodny Tarn Góry 28 20 370 A 3 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 28 82 347 A 4 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 29 03 339 A 5 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 29 28 331 A 6 Swojnóg Igor 03 Park Wodny Tarn Góry 29 36 328 A 7 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 29 74 316 R 8 Koryciński Kamil 03 Siemacha ASP Kraków 29 87 312 R 9 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 29 90 311 10 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 30 00 308 11 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 30 34 297 12 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 30 61 289 13 Landsberg Natan 03 UKS GOS Raszyn 30 99 279 14 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 31 02 278 15 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 31 03 278 16 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 31 18 274 17 Sieprawski Roch 03 Ósemka Oświęcim 31 39 268 18 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 31 61 263 19 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 31 81 258 20 Grzenkowicz Paweł 03 SMS Galicja Kraków 31 98 254 21 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 32 34 245 22 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 32 39 244 23 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 32 46 243 24 Holeczek Bartosz 04 Piątka Chorzów 32 47 242 25 Strózik Mikołaj 04 Glosator Kraków 32 55 241 26 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 32 60 240 27 Ochman Mateusz 04 Park Wodny Tarn Góry 32 73 237 28 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 32 85 234 29 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 33 19 227 30 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 33 54 220 31 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 33 58 219 32 Płusa Maksymilian 04 Kmita Zabierzów 34 01 211 33 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 34 14 208 34 Paruta Andrea 03 Glosator Kraków 34 49 202 35 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 35 03 193 36 Tynor Jan 04 Fala Niepołomice 35 68 183 37 Sołtysik Bartosz 03 UKP Ruda Śląska 35 69 182 38 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 35 85 180 39 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 36 92 165 40 Bęben Kamil 04 UKP Ruda Śląska 38 04 151 41 Dąbrowski Grzegorz 04 UKP Ruda Śląska 42 60 107 42 Zieliński Filip 04 Kmita Zabierzów 43 68 99 43 Jaszczuk Jan 04 Kmita Zabierzów 43 90 98 DYSKW Evangelou Dimitris 03 UKS GOS Raszyn O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 9 57 TOP Konkurencja 13 23 4 2016 10 02 Chłopców 50m dowolny 10 11 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 31 94 255 A 2 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 32 75 236 A 3 Sewielski Kacper 05 Limanowa Swim 32 86 234 A 4 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 33 34 224 A 5 Staniszewski Bartosz 05 UKP Ruda Śląska 33 97 212 A 6 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 33 99 211 A 7 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 34 18 208 R 8 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 34 42 203 R 9 Każmierczak Marek 05 UKP Ruda Śląska 34 99 194 10 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 35 31 188 11 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 36 37 172 12 Kunder Olaf 05 Korona Swim Kielce 36 49 171 13 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 37 50 157 14 Tynor Kacper 06 Fala Niepołomice 38 28 148 15 Faleńczyk Filip 05 Górnik Sosnowiec 38 79 142 16 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 38 85 141 17 Bekier Filip 05 Korona Swim Kielce 38 87 141 18 Sarnat Szymon 06 Nika Sport Team Kraków 39 01 140 19 Rydzewski Szczepan 06 SMS Galicja Kraków 39 10 139 20 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 40 39 126 21 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 40 44 125 22 Kubasiak Jan 06 Kmita Zabierzów 40 73 123 23 Magner Szymon 05 UKP Ruda Śląska 40 84 122 24 Turek Mateusz 06 Korona Swim Kielce 40 96 121 25 Adamik Bartosz 05 Kmita Zabierzów 41 01 120 26 Konieczny Mateusz 05 Nika Sport Team Kraków 41 10 119 27 Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków 41 15 119 28 Kargulewicz Piotr 05 Korona Swim Kielce 41 34 117 29 Krawczyk Dariusz 06 Korona Swim Kielce 41 35 117 30 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 41 67 114 31 Chrobak Bartosz 06 Kmita Zabierzów 45 30 89 32 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 45 83 86 33 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 46 46 82 34 Skołuba Kuba 06 SMS Galicja Kraków 47 48 77 35 Jakubas Michał 05 Nika Sport Team Kraków 50 33 65 36 Łuczkiewicz Julian 06 SMS Galicja Kraków 50 40 64 37 Laskowski Maciej 06 Kmita Zabierzów 55 85 47 DYSKW Paruta Francesco 05 Glosator Kraków O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 10 03 DYSKW Błaut Maciej 05 Korona Swim Kielce O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 9 57 PK Chrobak Tomasz 08 Kmita Zabierzów 49 79 67 PK Olszewski Eryk 07 Kmita Zabierzów 50 97 62 PK Wawro Jakub 07 Kmita Zabierzów 47 27 78 PK Zahuta Kacper 07 Kmita Zabierzów 52 76 56 TOP Konkurencja 14 23 4 2016 10 37 Kobiet 100m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 09 32 547 A 32 46 36 86 2 Jeżowska Kamila 00 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 11 47 499 A 32 21 39 26 3 Żukowska Natalia 99 Glosator Kraków 1 12 18 484 A 32 84 39 34 4 Podleśny Emilia 00 Wisła Kraków 1 16 52 406 A 35 30 41 22 5 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 16 95 400 A 35 49 41 46 6 Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 1 17 04 398 A 35 31 41 73 7 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 1 18 18 381 R 37 97 40 21 8 Nędza Adrianna 98 Wisła Kraków 1 22 11 329 R 38 13 43 98 TOP Konkurencja 14 23 4 2016 10 37 Dziewcząt 100m zmienny 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 1 09 74 537 A 32 28 37 46 2 Zaborowicz Julia 01 Górnik Sosnowiec 1 10 44 521 A 32 91 37 53 3 Zając Więckowska Julia 01 Piątka Chorzów 1 10 46 521 A 33 37 37 09 4 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 10 52 519 A 32 76 37 76 5 Czornik Julia 01 Piątka Chorzów 1 11 37 501 A 33 11 38 26 6 Björkén Julia 01 Väsby Simsällskap 1 11 58 497 A 33 84 37 74 7 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 1 11 81 492 R 32 70 39 11 8 Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 11 83 491 R 33 43 38 40 9 Okaj Martyna 02 MKS MOS Katowice 1 12 16 485 33 70 38 46 10 Nocoń Dominika 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 1 12 82 472 32 84 39 98 11 Kosińska Dominika 01 Piątka Chorzów 1 13 15 465 33 18 39 97 12 Szalewska Maja 01 Glosator Kraków 1 13 88 452 34 38 39 50 13 Burakowska Wiktoria 01 Bobry Dębica 1 14 61 438 33 37 41 24 14 Pfeiff Matilda 01 Väsby Simsällskap 1 15 42 424 35 58 39 84 15 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 1 16 07 414 34 39 41 68 16 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 1 16 10 413 34 98 41 12 17 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 1 16 30 410 35 46 40 84 18 Zięba Natalia 02 UKP Ruda Śląska 1 17 22 395 36 17 41 05 19 Proce Marta 02 Rekin Świebodzice 1 17 58 390 36 63 40 95 20 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 17 88 385 35 03 42 85 21 Kuśmierz Anna 02 SMS Galicja Kraków 1 18 13 382 36 33 41 80 22 Glejzer Marcelina 02 Rekin Świebodzice 1 18 19 381 37 37 40 82 23 Bigos Dominika 01 Piątka Chorzów 1 18 27 380 38 38 39 89 24 Frisk Garcia Anna 02 Väsby Simsällskap 1 19 72 359 35 68 44 04 25 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 1 20 61 348 36 72 43 89 26 Buk Alicja 02 Korona Swim Kielce 1 21 35 338 37 02 44 33 27 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 1 22 06 329 39 31 42 75 Kapitan Paulina 01 Piątka Chorzów 1 22 06 329 38 81 43 25 29 Owsianowska Sara 02 SMS Galicja Kraków 1 25 53 291 37 26 48 27 TOP Konkurencja 14 23 4 2016 10 37 Dziewcząt 100m zmienny 12 13 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 1 10 75 514 A 33 25 37 50 2 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 13 52 458 A 36 41 37 11 3 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 1 16 38 409 A 36 60 39 78 4 Rokita Hanna 03 Park Wodny Tarn Góry 1 16 70 403 A 37 21 39 49 5 Schab Zuzanna 03 Wisła Kraków 1 17 53 391 A 35 71 41 82 6 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 17 64 389 A 36 10 41 54 7 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 1 17 86 386 R 35 43 42 43 8 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 17 96 384 R 35 82 42 14 9 O Hara Julia 03 Ikar Mielec 1 18 12 382 37 00 41 12 10 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 1 18 28 380 34 24 44 04 11 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 1 18 43 377 37 53 40 90 12 Kuczera Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 1 18 93 370 37 47 41 46 13 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 1 20 18 353 38 08 42 10 14 Bociek Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 1 20 69 346 40 54 40 15 15 Wróbel Zofia 03 Jedynka Łazy 1 21 21 340 37 28 43 93 16 Sobota Adriana 03 SMS Galicja Kraków 1 21 95 331 38 84 43 11 17 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 1 22 51 324 37 87 44 64 18 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 1 24 46 302 40 09 44 37 19 Gawicka Aleksandra 03 Korona Swim Kielce 1 25 58 290 41 28 44 30 20 Karbowska Agata 03 Park Wodny Tarn Góry 1 25 59 290 38 68 46 91 21 Żelazko Emilia 03 MKS MOS Katowice 1 25 72 289 40 05 45 67 22 Węska Kinga 03 Korona Swim Kielce 1 26 37 282 39 73 46 64 23 Dzik Wiktoria 04 Limanowa Swim 1 26 91 277 41 45 45 46 24 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 1 30 30 247 43 28 47 02 25 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 1 30 51 245 44 27 46 24 26 Klaczek Alicja 04 UKP Ruda Śląska 1 32 58 229 42 86 49 72 27 Kowalska Julia 04 UKP Ruda Śląska 1 32 81 228 44 92 47 89 28 Skowron Małgorzata 03 MKS MOS Katowice 1 37 08 199 45 41 51 67 TOP Konkurencja 15 23 4 2016 11 04 Mężczyzn 100m zmienny 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Poprawa Michał 94 AZS AWF Katowice 59 01 632 A 27 17 31 84 2 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 59 09 630 A 27 87 31 22 3 Łukawski Mikołaj 99 Korona Swim Kielce 1 01 13 569 A 28 64 32 49 4 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 1 02 60 529 A 28 48 34 12 5 Jurek Przemysław 81 Bobry Dębica 1 03 04 518 A 28 82 34 22 6 Walessa Kamil 00 UKP Ruda Śląska 1 04 33 488 A 29 31 35 02 7 Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 1 04 45 485 R 30 03 34 42 8 Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 1 07 92 414 R 31 12 36 80 9 Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 1 10 69 368 32 40 38 29 DYSKW Wodzień Szymon 00 Bobry Dębica O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 08 TOP Konkurencja 15 23 4 2016 11 04 Chłopców 100m zmienny 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 1 01 71 553 A 28 10 33 61 2 Dubas Mateusz 01 Piątka Chorzów 1 01 89 548 A 29 23 32 66 3 Astashev Bogdan 01 SMS Galicja Kraków 1 03 75 501 A 29 58 34 17 4 Barusiński Kordian 01 Korona Swim Kielce 1 03 88 498 A 28 91 34 97 5 Kijek Wiktor 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 1 05 64 459 A 30 03 35 61 6 Marszałek Kacper 01 Bobry Dębica 1 06 18 448 A 30 08 36 10 7 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 1 06 88 434 R 29 44 37 44 8 Muc Filip 01 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 07 45 423 R 31 74 35 71 9 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 1 07 55 421 32 22 35 33 10 Skabrat Jakub 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 1 07 61 420 30 27 37 34 11 Majda Adam 01 Kmita Zabierzów 1 07 68 419 31 31 36 37 12 Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 1 08 38 406 31 82 36 56 13 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1 08 44 405 30 82 37 62 14 Knihnicki Miłosz 02 Rekin Świebodzice 1 08 82 398 32 40 36 42 15 Niedojad Aleksy 01 Piątka Chorzów 1 08 83 398 33 24 35 59 16 Goździaszek Krystian 02 Bobry Dębica 1 09 49 387 32 37 37 12 17 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1 09 94 380 31 74 38 20 18 Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1 10 30 374 33 22 37 08 19 Maciąg Wojciech 02 Wisła Kraków 1 10 96 363 32 70 38 26 20 Gała Kornel 02 Górnik Sosnowiec 1 11 02 362 33 05 37 97 21 Docew Maksymilian 02 Wisła Kraków 1 13 94 321 34 33 39 61 22 Ptak Filip 01 Manta Kochłowice Ruda Śl 1 13 95 321 33 24 40 71 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 13 95 321 34 66 39 29 24 Stankiewicz Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 1 14 06 320 34 60 39 46 TOP Konkurencja 15 23 4 2016 11 04 Chłopców 100m zmienny 12 13 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 11 64 353 A 33 39 38 25 2 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1 12 28 344 A 33 36 38 92 3 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1 12 37 343 A 35 08 37 29 4 Tomaszowski Michał 03 Park Wodny Tarn Góry 1 12 92 335 A 33 78 39 14 5 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 1 13 21 331 A 33 81 39 40 6 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 1 13 50 327 A 34 05 39 45 7 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 13 59 326 R 33 40 40 19 8 Jachym Maciej 03 Rekin Świebodzice 1 14 18 318 R 35 22 38 96 9 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 14 63 312 34 69 39 94 10 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 1 15 93 296 36 17 39 76 11 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 16 40 291 34 86 41 54 12 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 1 16 57 289 36 30 40 27 13 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 1 17 67 277 39 11 38 56 14 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 1 17 79 276 34 78 43 01 15 Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 1 18 06 273 37 94 40 12 16 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 1 18 96 264 36 09 42 87 17 Mikos Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 1 19 10 262 37 72 41 38 18 Szydłowski Erwin 03 BOSiR Brzesko 1 19 57 258 38 04 41 53 19 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 1 20 21 251 35 83 44 38 20 Grzenkowicz Paweł 03 SMS Galicja Kraków 1 21 78 237 38 27 43 51 21 Skrzypek Filip 03 SMS Galicja Kraków 1 22 22 233 37 99 44 23 22 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 1 23 53 223 40 20 43 33 23 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 1 24 52 215 41 02 43 50 24 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 1 24 92 212 39 60 45 32 25 Rymaszewski Jakub 03 UKP Ruda Śląska 1 25 37 208 41 30 44 07 26 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 1 29 20 183 27 Skalski Konrad 04 Park Wodny Tarn Góry 1 30 39 176 42 71 47 68 28 Mizgalski Szymon 04 UKP Ruda Śląska 1 32 12 166 45 99 46 13 29 Sołtysik Bartosz 03 UKP Ruda Śląska 1 34 18 155 46 34 47 84 30 Bęben Kamil 04 UKP Ruda Śląska 1 40 68 127 48 02 52 66 DYSKW Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 07 TOP Konkurencja 16 23 4 2016 12 01 Dziewcząt 200m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 wyniki tymczasowe Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m Nawrot Aleksandra 02 Korona Swim Kielce 2 38 91 422 37 32 40 69 41 25 39 65 Mirowska Zuzanna 02 Wisła Kraków 2 42 86 392 37 91 41 51 42 43 41 01 Pandzich Zuzanna 02 MKS MOS Katowice 2 43 69 386 38 92 41 81 42 30 40 66 Orpel Milena 01 MKS MOS Katowice 2 44 55 380 38 35 42 86 42 82 40 52 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 2 49 55 347 39 89 42 91 44 21 42 54 TOP Konkurencja 16 23 4 2016 12 01 Dziewcząt 200m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 wyniki tymczasowe Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 2 40 58 409 38 69 39 66 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 2 41 09 405 38 62 41 40 41 80 39 27 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 2 44 52 380 43 36 42 18 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 2 47 99 357 40 35 43 04 42 61 41 99 Krusińska Wiktoria 03 Park Wodny Tarn Góry 2 50 19 343 40 04 42 78 44 41 42 96 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 2 51 25 337 40 12 43 19 44 04 43 90 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 2 51 98 333 40 01 42 80 46 49 42 68 Wręczycka Julia 03 UKP Ruda Śląska 2 54 80 317 41 04 45 34 46 15 42 27 Morciszek Weroniika 04 Szczygłowice Knurów 2 57 26 304 42 31 45 81 45 74 43 40 Wilczyńska Inez 03 MKS MOS Katowice 2 58 54 297 41 96 44 61 46 76 45 21 GIl Julia 03 Korona Swim Kielce 3 01 94 281 42 13 46 04 47 86 45 91 TOP Konkurencja 17 23 4 2016 12 12 Chłopców 200m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 wyniki tymczasowe Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m Dubas Mateusz 01 Piątka Chorzów 2 18 64 448 32 08 35 65 36 51 34 40 Szewc Bartłomiej 02 Bobry Dębica 2 32 11 339 36 08 39 11 39 48 37 44 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 2 38 98 297 38 81 41 22 40 24 38 71 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 2 40 36 289 38 31 41 58 41 36 39 11 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 40 75 287 38 36 41 06 41 46 39 87 Biela Mateusz 02 MKS MOS Katowice 2 42 03 280 38 52 41 53 42 11 39 87 TOP Konkurencja 17 23 4 2016 12 12 Chłopców 200m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 wyniki tymczasowe Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m Grychtoł Arkadiusz 03 Manta Kochłowice Ruda Śl 2 34 87 321 36 48 39 60 40 32 38 47 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 44 80 266 39 56 42 15 41 85 41 24 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 2 46 93 256 38 44 42 40 43 80 42 29 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 2 53 63 228 41 07 44 70 44 70 43 16 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 2 56 94 215 42 21 44 56 46 69 43 48 Żegleń Miłosz 04 Park Wodny Tarn Góry 2 57 93 212 41 86 44 98 46 04 45 05 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 2 59 49 206 42 39 45 38 46 18 45 54 TOP Konkurencja 18 23 4 2016 12 24 Kobiet 50m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 34 77 568 A 2 Szlęk Katarzyna 00 MKS MOS Katowice 36 69 483 A 3 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 37 75 444 A 4 Albertsson Astrid 00 Väsby Simsällskap 37 92 438 A 5 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 40 23 366 A 6 Nędza Adrianna 98 Wisła Kraków 41 25 340 A TOP Konkurencja 18 23 4 2016 12 24 Dziewcząt 50m klasyczny 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Björkén Julia 01 Väsby Simsällskap 35 30 543 A 2 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 35 36 540 A 3 Kossakowska Dominika 01 SiKReT Gliwice 35 83 519 A 4 Okaj Martyna 02 MKS MOS Katowice 35 93 514 A 5 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 36 86 476 A 6 Pawłowska Paulina 02 MKS MOS Katowice 36 94 473 A 7 Zięba Natalia 02 UKP Ruda Śląska 37 13 466 R 8 Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 37 40 456 R 9 Serafin Magdalena 01 SMS Galicja Kraków 38 45 420 10 Nocoń Dominika 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 38 54 417 11 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 38 81 408 12 Cieślar Zuzanna 01 SMS Galicja Kraków 39 56 385 13 Glejzer Marcelina 02 Rekin Świebodzice 39 65 383 14 Bartnik Weronika 02 Bobry Dębica 39 66 382 15 Myszkowska Paulina 02 MKS MOS Katowice 39 70 381 16 Grylewicz Zuzanna 02 Rekin Świebodzice 40 31 364 17 Mitka Klaudia 02 Kmita Zabierzów 40 90 349 18 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 40 91 348 19 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 40 95 347 20 Buk Alicja 02 Korona Swim Kielce 43 61 288 TOP Konkurencja 18 23 4 2016 12 24 Dziewcząt 50m klasyczny 12 13 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wojtkowiak Alicja 03 Park Wodny Tarn Góry 35 16 549 A 2 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 36 26 501 A 3 Rokita Hanna 03 Park Wodny Tarn Góry 37 45 454 A 4 Kamińska Inga 03 Sinnet Tennis Club Warszawa 37 47 454 A 5 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 38 89 406 A 6 O Hara Julia 03 Ikar Mielec 39 07 400 A 7 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 39 42 389 R 8 Biela Inga 03 Aquarius Myślenice 39 89 376 R 9 Przymus Konstancja 03 MKS MOS Katowice 40 59 357 10 Gawicka Aleksandra 03 Korona Swim Kielce 41 30 339 11 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 41 56 332 12 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 42 31 315 13 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 42 68 307 14 Kuczera Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 42 70 306 15 Wróbel Zofia 03 Jedynka Łazy 42 81 304 16 Wilczyńska Inez 03 MKS MOS Katowice 43 40 292 17 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 43 52 289 18 Sobota Adriana 03 SMS Galicja Kraków 43 57 288 19 Surmiak Klara 04 UKP Ruda Śląska 44 09 278 20 Wira Patrycja 03 Korona Swim Kielce 44 62 268 21 GIl Julia 03 Korona Swim Kielce 45 28 257 22 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 46 16 242 23 Szczepka Oliwia 03 SMS Galicja Kraków 47 84 218 DYSKW Klimczyk Katarzyna 04 Zryw Opole O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 16 TOP Konkurencja 18 23 4 2016 12 24 Dziewcząt 50m klasyczny 10 11 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 41 77 327 A 2 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 44 74 266 A 3 Kaleta Kalina 05 Szczygłowice Knurów 46 86 232 A 4 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa Swim 47 18 227 A 5 Kulik Julia 05 UKS GOS Raszyn 47 48 223 A 6 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 47 52 222 A 7 Kubikowska Aniela 05 Korona Swim Kielce 50 04 190 R 8 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 50 30 187 R 9 Kubecka Dominika 06 UKP Ruda Śląska 50 99 180 10 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 51 49 174 11 Zięba Kinga 06 UKP Ruda Śląska 51 67 173 12 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 51 81 171 13 Waga Karolina 06 Kmita Zabierzów 52 97 160 14 Iwaniuk Julia 06 SMS Galicja Kraków 53 40 156 15 Tynel Hanna 05 Nika Sport Team Kraków 53 78 153 16 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 53 81 153 17 Kusion Judyta 06 BOSiR Brzesko 54 55 147 18 Dziekanowska Martyna 06 SMS Galicja Kraków 55 92 136 19 Kroker Emilia 05 UKP Ruda Śląska 56 50 132 20 Waga Dominika 06 Kmita Zabierzów 57 05 128 21 Kwiecień Emilia 05 Korona Swim Kielce 57 47 125 22 Bartuś Maria 05 Kmita Zabierzów 1 03 49 93 23 Jankowiak Oliwia 06 SMS Galicja Kraków 1 05 48 85 DYSKW Mędrysa Martyna 05 Glosator Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 12 DYSKW Gałuszka Olivia 05 UKP Ruda Śląska K2 Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie DYSKW Michalska Julia 05 Korona Swim Kielce K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 05 PK Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 59 98 110 PK Krawczyk Emilia 07 Kmita Zabierzów 1 04 00 91 PK Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 1 03 55 93 TOP Konkurencja 19 23 4 2016 12 48 Mężczyzn 50m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 30 81 550 A 2 Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 32 02 490 A 3 Piętka Marcin 99 Wisła Kraków 32 08 487 A 4 Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 32 44 471 A 5 Wodzień Szymon 00 Bobry Dębica 32 92 451 A 6 Overweter Maksymilian 99 UKS GOS Raszyn 33 00 447 A 7 Bazyl Kamil 00 Aquarius Myślenice 33 01 447 R 8 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 33 20 439 R 9 Dąbrowski Daniel 00 UKP Ruda Śląska 34 16 403 10 Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 35 91 347 TOP Konkurencja 19 23 4 2016 12 48 Chłopców 50m klasyczny 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 32 73 459 A 2 Nowotny Dawid SR 01 Manta Kochłowice Ruda Śl 32 93 450 A 3 Kijek Wiktor 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 33 13 442 A 4 Ogierman Jakub 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 34 63 387 A Iwan Wiktor 01 UMKS

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_24_zabierzow/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 200m 1 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 2 21 29 600 33 51 36 39 36 91 34 48 2 Nadybska Natalia 01 Glosator Kraków 2 23 23 576 33 91 36 22 36 86 36 24 3 Andersson Tova 01 Väsby Simsällskap 2 25 85 546 33 79 37 00 37 61 37 45 4 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 2 26 31 541 34 54 37 81 37 64 36 32 5 Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 2 30 93 492 35 93 38 19 39 58 37 23 6 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 2 32 21 480 36 49 38 24 38 62 38 86 7 Czornik Julia 01 Piątka Chorzów 2 33 93 464 35 82 38 36 40 29 39 46 8 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 2 34 03 463 35 66 38 84 39 93 39 60 9 Amerek Daria 02 MKS MOS Katowice 2 35 29 452 36 55 39 94 40 75 38 05 10 Frisk Garcia Anna 02 Väsby Simsällskap 2 35 57 450 36 69 39 43 40 08 39 37 11 Proce Marta 02 Rekin Świebodzice 2 37 88 430 37 91 40 19 40 55 39 23 12 Nawrot Aleksandra 02 Korona Swim Kielce 2 38 91 422 37 32 40 69 41 25 39 65 13 Burakowska Wiktoria 01 Bobry Dębica 2 39 50 417 36 81 40 88 41 18 40 63 14 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 2 40 91 406 36 43 40 35 42 89 41 24 15 Mirowska Zuzanna 02 Wisła Kraków 2 42 86 392 37 91 41 51 42 43 41 01 16 Pandzich Zuzanna 02 MKS MOS Katowice 2 43 69 386 38 92 41 81 42 30 40 66 17 Orpel Milena 01 MKS MOS Katowice 2 44 55 380 38 35 42 86 42 82 40 52 18 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 2 49 55 347 39 89 42 91 44 21 42 54 TOP Konkurencja 16 23 4 2016 16 28 Dziewcząt 200m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Knop Aleksandra 03 UKS 190 Łódź 2 20 07 616 32 34 35 90 36 40 35 43 2 Malec Wiktoria 03 Ikar Mielec 2 33 16 471 35 56 38 68 39 52 39 40 3 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 2 38 00 429 38 21 39 50 4 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 2 40 58 409 38 69 39 66 5 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 2 41 09 405 38 62 41 40 41 80 39 27 6 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 2 44 52 380 43 36 42 18 7 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 2 47 99 357 40 35 43 04 42 61 41 99 8 Krusińska Wiktoria 03 Park Wodny Tarn Góry 2 50 19 343 40 04 42 78 44 41 42 96 9 Madej Maja 03 BOSiR Brzesko 2 51 25 337 40 12 43 19 44 04 43 90 10 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 2 51 98 333 40 01 42 80 46 49 42 68 11 Wręczycka Julia 03 UKP Ruda Śląska 2 54 80 317 41 04 45 34 46 15 42 27 12 Morciszek Weroniika 04 Szczygłowice Knurów 2 57 26 304 42 31 45 81 45 74 43 40 13 Wilczyńska Inez 03 MKS MOS Katowice 2 58 54 297 41 96 44 61 46 76 45 21 14 GIl Julia 03 Korona Swim Kielce 3 01 94 281 42 13 46 04 47 86 45 91 TOP Konkurencja 17 23 4 2016 16 40 Mężczyzn 200m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Pawlaczyk Patryk 00 UKS 190 Łódź 2 08 19 567 30 29 33 24 33 51 31 15 2 Włodarczyk Bruno 00 Wisła Kraków 2 09 05 555 30 48 32 35 32 94 33 28 3 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 2 11 10 530 30 75 33 68 34 11 32 56 4 Słomiński Sebastian 00 Rekin Świebodzice 2 13 76 499 31 30 33 90 34 91 33 65 5 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 2 17 30 461 31 70 34 94 36 72 33 94 6 Pawłowski Bogdan 00 Bobry Dębica 2 20 64 429 32 40 35 74 36 95 35 55 TOP Konkurencja 17 23 4 2016 16 40 Chłopców 200m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 2 16 97 464 32 36 34 84 35 30 34 47 2 Dubas Mateusz 01 Piątka Chorzów 2 18 64 448 32 08 35 65 36 51 34 40 3 Lerna William 02 Väsby Simsällskap 2 23 53 404 32 94 35 98 37 76 36 85 4 Jedryka Marceli 02 BOSiR Brzesko 2 30 85 348 34 72 38 18 39 62 38 33 5 Szewc Bartłomiej 02 Bobry Dębica 2 32 11 339 36 08 39 11 39 48 37 44 6 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 2 38 98 297 38 81 41 22 40 24 38 71 7 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 2 40 36 289 38 31 41 58 41 36 39 11 8 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 40 75 287 38 36 41 06 41 46 39 87 9 Biela Mateusz 02 MKS MOS Katowice 2 42 03 280 38 52 41 53 42 11 39 87 TOP Konkurencja 17 23 4 2016 16 40 Chłopców 200m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Zieliński Konrad 03 UKS 190 Łódź 2 23 28 406 33 86 36 64 37 75 35 03 2 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 2 27 62 371 34 01 38 25 38 85 36 51 3 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 2 31 09 346 36 02 38 55 39 45 37 07 4 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 2 31 80 341 36 17 38 99 39 74 36 90 5 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 2 31 82 341 34 79 38 35 39 92 38 76 6 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 2 32 78 335 36 89 40 10 38 94 36 85 7 Grychtoł Arkadiusz 03 Manta Kochłowice Ruda Śl 2 34 87 321 36 48 39 60 40 32 38 47 8 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 2 37 14 307 36 68 9 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2 39 04 296 37 35 40 76 10 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 44 80 266 39 56 42 15 41 85 41 24 11 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 2 46 93 256 38 44 42 40 43 80 42 29 12 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 2 53 63 228 41 07 44 70 44 70 43 16 13 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 2 56 94 215 42 21 44 56 46 69 43 48 14 Żegleń Miłosz 04 Park Wodny Tarn Góry 2 57 93 212 41 86 44 98 46 04 45 05 15 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 2 59 49 206 42 39 45 38 46 18 45 54 TOP Konkurencja 18 23 4 2016 16 51 Kobiet 50m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 34 89 562 2 Szlęk Katarzyna 00 MKS MOS Katowice 36 39 495 3 Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk 37 17 465 4 Albertsson Astrid 00 Väsby Simsällskap 37 42 455 5 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 40 44 361 6 Nędza Adrianna 98 Wisła Kraków 42 67 307 TOP Konkurencja 18 23 4 2016 16 51 Dziewcząt 50m klasyczny 14 15 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 34 58 577 2 Björkén Julia 01 Väsby Simsällskap 34 59 577 3 Kossakowska Dominika 01 SiKReT Gliwice 35 00 557 4 Okaj Martyna 02 MKS MOS Katowice 35 50 533 5 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 35 99 512 6 Pawłowska Paulina 02 MKS MOS Katowice 36 35 497 TOP Konkurencja 18 23 4 2016 16 51 Dziewcząt 50m klasyczny 12 13 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Wojtkowiak Alicja 03 Park Wodny Tarn Góry 33 41 640 Czas lepszy od Rekordu Polski 13latków 2 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 35 70 525 3 Kamińska Inga 03 Sinnet Tennis Club Warszawa 36 75 481 4 Rokita Hanna 03 Park Wodny Tarn Góry 36 82 478 5 O Hara Julia 03 Ikar Mielec 38 80 408 6 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 38 88 406 TOP Konkurencja 18 23 4 2016 16 51 Dziewcząt 50m klasyczny 10 11 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Marek Amelia 05 BOSiR Brzesko 41 25 340 2 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 44 54 270 3 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa Swim 45 47 254 4 Kulik Julia 05 UKS GOS Raszyn 45 95 246 5 Kaleta Kalina 05 Szczygłowice Knurów 46 37 239 6 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 47 16 227 TOP Konkurencja 19 23 4 2016 16 59 Mężczyzn 50m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 30 47 569 2 Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 32 05 488 3 Piętka Marcin 99 Wisła Kraków 32 06 488 4 Overweter Maksymilian 99 UKS GOS Raszyn 32 25 479 5 Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 32 31 477 6 Wodzień Szymon 00 Bobry Dębica 32 78 457 TOP Konkurencja 19 23 4 2016 16 59 Chłopców 50m klasyczny 14 15 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Woźniak Łukasz 01 SMS Galicja Kraków 32 08 487 2 Nowotny Dawid SR 01 Manta Kochłowice Ruda Śl 32 58 465 3 Kijek Wiktor 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 32 94 450 4 Ogierman Jakub 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 33 94 411 5 Iwan Wiktor 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 34 12 405 6 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 35 45 361 TOP Konkurencja 19 23 4 2016 16 59 Chłopców 50m klasyczny 12 13 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 34 45 393 2 Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 36 43 332 3 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 36 77 323 4 Jachym Maciej 03 Rekin Świebodzice 36 94 319 5 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 37 35 308 6 Szydłowski Erwin 03 BOSiR Brzesko 37 50 305 TOP Konkurencja 19 23 4 2016 16 59 Chłopców 50m klasyczny 10 11 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa Swim 42 62 207 2 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 44 02 188 3 Staniszewski Bartosz 05 UKP Ruda Śląska 44 04 188 4 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 45 17 174 5 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 45 29 173 6 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 46 65 158 TOP Konkurencja 20 23 4 2016 17 07 Kobiet 200m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk 2 13 82 567 31 58 33 64 34 46 34 14 2 Sroczyńska Paula 98 Bobry Dębica 2 16 19 538 31 68 34 30 35 10 35 11 3 Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 2 20 85 486 32 64 35 73 37 39 35 09 4 Żukowska Natalia 99 Glosator Kraków 2 20 98 485 31 41 35 31 36 93 37 33 5 Podleśny Emilia 00 Wisła Kraków 2 24 50 450 32 84 36 22 37 96 37 48 6 Pawera Karolina 00 UKP Ruda Śląska 2 28 99 411 34 21 37 20 38 92 38 66 TOP Konkurencja 20 23 4 2016 17 07 Dziewcząt 200m dowolny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kossakowska Dominika 01 SiKReT Gliwice 2 05 30 691 29 31 31 58 32 09 32 32 2 Zaborowicz Julia 01 Górnik Sosnowiec 2 10 44 612 30 42 32 71 33 86 33 45 3 Andersson Tova 01 Väsby Simsällskap 2 10 78 607 29 55 33 17 34 62 33 44 4 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 2 14 02 564 30 67 34 78 35 15 33 42 5 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 2 14 07 564 30 89 34 06 35 07 34 05 6 Balcer Julia 01 UKS 190 Łódź 2 14 44 559 30 75 34 05 35 32 34 32 7 Kosińska Dominika 01 Piątka Chorzów 2 14 62 557 31 56 34 25 34 98 33 83 8 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 2 15 32 548 31 85 34 32 35 30 33 85 9 Szymczak Patrycja 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 2 16 09 539 29 76 33 40 35 80 37 13 10 Śmietana Karolina 01 SMS Galicja Kraków 2 16 40 535 30 93 34 14 35 74 35 59 11 Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała 2 16 42 535 31 91 34 96 36 23 33 32 12 Andersson Ebba 01 Väsby Simsällskap 2 16 56 533 31 44 34 39 35 84 34 89 13 Peacock Louise 01 Väsby Simsällskap 2 16 64 532 31 61 34 61 35 14 35 28 14 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 2 16 68 532 31 95 34 42 35 38 34 93 15 Nadybska Natalia 01 Glosator Kraków 2 18 04 516 31 85 34 39 35 98 35 82 16 Szalewska Maja 01 Glosator Kraków 2 18 43 512 32 32 35 54 36 18 34 39 17 Kusion Weronika 02 BOSiR Brzesko 2 18 58 510 31 95 35 44 36 66 34 53 18 Lindgren Linnea 01 Väsby Simsällskap 2 21 14 483 31 61 35 70 37 00 36 83 19 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 2 21 30 481 32 84 35 72 37 33 35 41 20 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 2 21 76 477 31 88 36 18 37 97 35 73 21 Staniszewska Maryla 01 SMS Galicja Kraków 2 22 03 474 34 81 37 11 34 94 35 17 22 Skórka Julia 01 CSiR MOS Dąbrowa Grn 2 22 97 465 33 21 23 Vespertini Lucrezia 02 Väsby Simsällskap 2 23 42 460 32 89 35 82 37 61 37 10 24 Szczygieł Olga 01 Glosator Kraków 2 25 31 443 33 94 37 03 38 08 36 26 25 Kaleta Karolina 02 SiKReT Gliwice 2 25 58 440 33 88 36 98 38 08 36 64 26 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2 25 68 439 33 92 36 80 38 02 36 94 27 Kabańska Nicol 01 CSiR MOS Dąbrowa Grn 2 26 59 431 33 51 36 89 38 24 37 95 28 Nawrot Aleksandra 02 Korona Swim Kielce 2 28 25 417 34 11 38 96 38 70 36 48 29 Bigos Dominika 01 Piątka Chorzów 2 28 59 414 34 95 37 75 38 90 36 99 30 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 2 29 03 410 34 09 38 62 39 31 37 01 31 Mitka Klaudia 02 Kmita Zabierzów 2 30 73 396 1 51 94 32 Kapitan Paulina 01 Piątka Chorzów 2 36 00 358 35 80 39 43 41 17 39 60 33 Martemianow Natalia 02 Fala Niepołomice 2 37 61 347 35 28 41 44 41 79 39 10 34 Szczygieł Aleksandra 01 MKS MOS Katowice 2 38 11 343 35 15 39 82 41 76 41 38 TOP Konkurencja 20 23 4 2016 17 07 Dziewcząt 200m dowolny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Peng Elin 03 Väsby Simsällskap 2 13 65 569 30 69 34 65 34 50 33 81 2 Urbaniak Dominika 03 UKS 190 Łódź 2 14 74 555 31 03 34 38 34 90 34 43 3 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 2 17 34 524 32 43 34 66 35 45 34 80 4 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 2 19 62 499 32 15 35 86 36 62 34 99 5 Gancarz Julia 03 Ikar Mielec 2 21 02 484 32 97 36 01 36 67 35 37 6 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 2 21 38 481 32 66 35 82 36 69 36 21 7 Dach Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 22 15 473 32 66 36 08 37 07 36 34 8 Malec Wiktoria 03 Ikar Mielec 2 24 12 454 33 13 36 68 37 38 36 93 9 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 2 24 83 447 33 30 36 14 37 67 37 72 10 Bociek Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 2 25 65 439 33 99 36 92 37 99 36 75 11 Krusińska Wiktoria 03 Park Wodny Tarn Góry 2 25 81 438 33 23 36 68 38 40 37 50 12 Forczek Emilia 03 Ikar Mielec 2 30 05 402 35 03 38 34 39 40 37 28 13 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 2 34 67 367 36 38 39 10 40 44 38 75 14 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 2 35 40 362 36 81 39 58 39 65 39 36 15 Mleko

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_24_zabierzow/wyniki3.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 30 54 86 56 40 49 34 Dela Natalia 04 Atut Częstochowa 3 35 19 244 48 59 55 96 56 47 54 17 GIl Julia 03 Korona Swim Kielce 3 37 52 236 49 18 55 70 57 22 55 42 DYSKW Rokita Hanna 03 Park Wodny Tarn Góry K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 15 DYSKW Przymus Konstancja 03 MKS MOS Katowice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 11 DYSKW Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 03 TOP Konkurencja 25 24 4 2016 10 21 Mężczyzn 200m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 wyniki tymczasowe Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 2 55 22 325 40 05 44 74 45 71 44 72 TOP Konkurencja 25 24 4 2016 10 21 Chłopców 200m klasyczny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 wyniki tymczasowe Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m Goździaszek Krystian 02 Bobry Dębica 2 44 53 392 37 58 43 10 42 73 41 12 Skutta Paweł 01 MKS MOS Katowice 2 45 05 388 36 72 42 75 43 54 42 04 Iwan Wiktor 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 2 48 25 367 37 99 43 19 44 32 42 75 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 2 50 89 350 40 51 43 68 43 38 43 32 Maciaszek Rafał 02 Bobry Dębica 2 51 39 347 38 49 44 48 44 75 43 67 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 58 95 305 40 77 46 71 46 33 45 14 Zawartka Jakub 01 Kmita Zabierzów 3 13 73 240 40 57 49 82 52 38 50 96 Kamrowski Maciej 02 MKS MOS Katowice 3 16 23 231 46 15 51 04 50 04 49 00 TOP Konkurencja 25 24 4 2016 10 21 Chłopców 200m klasyczny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 wyniki tymczasowe Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 2 52 83 338 38 80 44 15 44 87 45 01 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2 53 99 332 40 05 44 85 44 91 44 18 Szydłowski Erwin 03 BOSiR Brzesko 2 58 07 309 39 69 45 80 47 03 45 55 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 2 58 42 307 39 04 45 74 47 37 46 27 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 3 00 65 296 39 85 47 78 47 33 45 69 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 3 05 17 275 42 86 47 91 47 79 46 61 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 3 12 37 245 44 25 50 48 50 14 47 50 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 3 13 35 241 45 77 50 55 49 94 47 09 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 3 15 33 234 42 73 49 15 50 83 52 62 Strózik Mikołaj 04 Glosator Kraków 3 15 52 233 43 71 49 44 50 89 51 48 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 3 23 85 206 47 31 52 82 52 21 51 51 Paruta Andrea 03 Glosator Kraków 3 26 14 199 46 57 53 37 53 64 52 56 Rymaszewski Jakub 03 UKP Ruda Śląska 3 30 32 187 47 81 54 62 53 51 54 38 Żegleń Miłosz 04 Park Wodny Tarn Góry 3 33 58 179 47 32 54 47 56 45 55 34 DYSKW Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 23 DYSKW Mizgalski Szymon 04 UKP Ruda Śląska K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 27 DYSKW Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 23 TOP Konkurencja 26 24 4 2016 11 12 Kobiet 50m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jankowska Justyna 99 Kmita Zabierzów 32 05 513 2 Pawera Karolina 00 UKP Ruda Śląska 36 76 340 TOP Konkurencja 26 24 4 2016 11 12 Dziewcząt 50m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 31 05 565 A 2 Czornik Julia 01 Piątka Chorzów 31 99 516 A 3 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 32 25 504 A 4 Nadybska Natalia 01 Glosator Kraków 32 66 485 A 5 Burakowska Wiktoria 01 Bobry Dębica 32 96 472 A 6 Szymczak Patrycja 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 33 01 470 A 7 Widurska Kinga 02 SMS Galicja Kraków 33 09 466 R 8 Amerek Daria 02 MKS MOS Katowice 33 22 461 R 9 Balcer Julia 01 UKS 190 Łódź 33 34 456 10 Kosińska Dominika 01 Piątka Chorzów 33 63 444 11 Skórka Julia 01 CSiR MOS Dąbrowa Grn 33 64 444 12 Nawrot Aleksandra 02 Korona Swim Kielce 33 72 441 13 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 33 74 440 14 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 34 13 425 15 Nocoń Dominika 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 34 27 420 16 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 34 36 416 17 Frisk Garcia Anna 02 Väsby Simsällskap 34 64 406 18 Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 34 97 395 19 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 35 63 373 20 Zięba Natalia 02 UKP Ruda Śląska 36 08 360 21 Pandzich Zuzanna 02 MKS MOS Katowice 36 36 351 22 Grylewicz Zuzanna 02 Rekin Świebodzice 36 97 334 23 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 37 91 310 24 Szczygieł Aleksandra 01 MKS MOS Katowice 38 53 295 25 Buk Alicja 02 Korona Swim Kielce 38 65 292 DYSKW Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 11 23 TOP Konkurencja 26 24 4 2016 11 12 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Knop Aleksandra 03 UKS 190 Łódź 32 50 492 A 2 Malec Wiktoria 03 Ikar Mielec 34 23 421 A 3 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 34 50 411 A 4 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 34 56 409 A 5 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 34 93 396 A 6 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 35 08 391 A 7 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 35 16 389 R 8 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 35 18 388 R 9 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 35 20 387 10 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 35 66 373 11 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 36 18 357 12 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 36 22 355 Wróbel Zofia 03 Jedynka Łazy 36 22 355 14 Jodłowska Zuzanna 03 SMS Galicja Kraków 36 77 340 15 Wręczycka Julia 03 UKP Ruda Śląska 37 33 325 16 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 37 58 318 17 Karbowska Agata 03 Park Wodny Tarn Góry 38 08 306 18 Morciszek Weroniika 04 Szczygłowice Knurów 38 22 302 19 GIl Julia 03 Korona Swim Kielce 38 26 302 20 Socha Zofia 03 Wisła Kraków 38 51 296 21 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 38 58 294 22 Wites Zuzanna 03 MKS MOS Katowice 39 02 284 23 Szczepka Oliwia 03 SMS Galicja Kraków 39 91 266 24 Wilczyńska Inez 03 MKS MOS Katowice 39 93 265 25 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 40 72 250 26 Gawicka Aleksandra 03 Korona Swim Kielce 42 23 224 27 Gicala Patrycja 04 BOSiR Brzesko 42 61 218 28 Kasza Katarzyna 03 Fala Niepołomice 43 04 212 29 Kowalska Julia 04 UKP Ruda Śląska 43 12 210 TOP Konkurencja 26 24 4 2016 11 12 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 11 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kulik Julia 05 UKS GOS Raszyn 38 40 298 A 2 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 39 45 275 A 3 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 39 60 272 A 4 Kaleta Kalina 05 Szczygłowice Knurów 40 82 248 A 5 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 41 21 241 A 6 Mędrysa Martyna 05 Glosator Kraków 41 97 228 A 7 Rębiasz Martyna 05 SMS Galicja Kraków 42 81 215 R 8 Biedroń Wiktoria 05 Limanowa Swim 43 17 210 R 9 Paruta Sara 05 Glosator Kraków 43 35 207 10 Guzik Karolina 05 SMS Galicja Kraków 43 36 207 11 Kusion Judyta 06 BOSiR Brzesko 44 03 198 12 Bandura Kinga 05 SMS Galicja Kraków 44 93 186 13 Gałuszka Olivia 05 UKP Ruda Śląska 45 13 184 14 Kubecka Dominika 06 UKP Ruda Śląska 45 63 178 15 Michalska Julia 05 Korona Swim Kielce 45 71 177 16 Dziekanowska Martyna 06 SMS Galicja Kraków 45 94 174 17 Kroker Emilia 05 UKP Ruda Śląska 46 35 169 18 Waga Karolina 06 Kmita Zabierzów 46 79 165 19 Kubikowska Aniela 05 Korona Swim Kielce 47 49 157 20 Zięba Kinga 06 UKP Ruda Śląska 48 22 150 21 Iwaniuk Julia 06 SMS Galicja Kraków 49 58 138 22 Waga Dominika 06 Kmita Zabierzów 50 09 134 23 Michna Klaudia 05 SMS Galicja Kraków 53 02 113 24 Kwiecień Emilia 05 Korona Swim Kielce 57 31 89 DYSKW Jankowiak Oliwia 06 SMS Galicja Kraków G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 11 10 PK Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 52 37 117 PK Krawczyk Emilia 07 Kmita Zabierzów 49 01 143 PK Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 58 18 85 TOP Konkurencja 27 24 4 2016 11 38 Mężczyzn 50m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Łukawski Mikołaj 99 Korona Swim Kielce 28 06 496 A 2 Pawlaczyk Patryk 00 UKS 190 Łódź 28 50 473 A 3 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 28 69 464 A 4 Walessa Kamil 00 UKP Ruda Śląska 29 32 435 A 5 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 29 56 424 A 6 Pawłowski Bogdan 00 Bobry Dębica 29 91 409 A 7 Bator Kacper 00 Wisła Kraków 32 31 325 R TOP Konkurencja 27 24 4 2016 11 38 Chłopców 50m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 27 69 516 A 2 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 28 65 466 A 3 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 30 27 395 A 4 Kwaśny Jakub 01 Piątka Chorzów 30 59 383 A 5 Lerna William 02 Väsby Simsällskap 30 95 370 A 6 Marszałek Kacper 01 Bobry Dębica 30 96 369 A 7 Pająk Jakub 02 SMS Galicja Kraków 31 30 357 R 8 Paszko Mikołaj 01 SMS Galicja Kraków 31 59 348 R 9 Tokarski Stanisław 02 Rekin Świebodzice 33 04 304 10 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 33 68 287 11 Niedojad Aleksy 01 Piątka Chorzów 33 70 286 12 Biela Mateusz 02 MKS MOS Katowice 33 80 284 13 Szewc Bartłomiej 02 Bobry Dębica 34 11 276 14 Gała Kornel 02 Górnik Sosnowiec 34 23 273 15 Suława Jakub 01 Rekin Świebodzice 34 88 258 16 Stankiewicz Kacper 02 Siemacha ASP Kraków 36 00 235 17 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 36 39 227 18 Mytnik Michał 02 Kmita Zabierzów 42 31 144 TOP Konkurencja 27 24 4 2016 11 38 Chłopców 50m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 32 37 323 A 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 32 79 311 A 3 Ogrodnik Wojciech 03 Park Wodny Tarn Góry 32 92 307 A 4 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 33 29 297 A 5 Grychtoł Arkadiusz 03 Manta Kochłowice Ruda Śl 33 40 294 A 6 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 33 57 289 A 7 Masiuk Ksawery 04 BOSiR Brzesko 33 67 287 R 8 Brączek Kacper 03 Ósemka Oświęcim 33 81 283 R 9 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 34 79 260 10 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 35 57 243 11 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 36 19 231 12 Grzenkowicz Paweł 03 SMS Galicja Kraków 36 41 227 13 Miodoński Mateusz 03 Ósemka Oświęcim 36 55 224 14 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 36 69 222 15 Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 37 13 214 16 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 37 27 211 17 Basa Szymon 03 SMS Galicja Kraków 37 36 210 18 Kowolik Alex 04 Park Wodny Tarn Góry 37 67 205 19 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 38 04 199 20 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 38 63 190 21 Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 38 67 189 22 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 39 19 182 23 Żegleń Miłosz 04 Park Wodny Tarn Góry 39 45 178 24 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 39 75 174 25 Rymaszewski Jakub 03 UKP Ruda Śląska 41 26 156 26 Walkiewicz Jakub 04 UKP Ruda Śląska 41 55 152 27 Tynor Jan 04 Fala Niepołomice 43 12 136 28 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 47 26 103 29 Dąbrowski Grzegorz 04 UKP Ruda Śląska 48 77 94 DYSKW Evangelou Dimitris 03 UKS GOS Raszyn G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 32 TOP Konkurencja 27 24 4 2016 11 38 Chłopców 50m grzbietowy 10 11 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa Swim 37 48 208 A 2 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 37 98 200 A 3 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 38 36 194 A 4 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 39 05 184 A 5 Staniszewski Bartosz 05 UKP Ruda Śląska 39 06 184 A 6 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 39 84 173 A 7 Każmierczak Marek 05 UKP Ruda Śląska 41 48 153 R 8 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 41 50 153 R 9 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 41 96 148 10 Bekier Filip 05 Korona Swim Kielce 41 99 148 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 41 99 148 12 Żak Michał 05 SMS Galicja Kraków 43 96 129 13 Faleńczyk Filip 05 Górnik Sosnowiec 44 06 128 14 Iheanacho Alexander 05 SMS Galicja Kraków 45 22 118 15 Tynor Kacper 06 Fala Niepołomice 45 24 118 16 Paruta Francesco 05 Glosator Kraków 45 36 117 17 Dybowski Antoni 05 SMS Galicja Kraków 45 91 113 18 Błaut Maciej 05 Korona Swim Kielce 46 36 110 19 Krawczyk Dariusz 06 Korona Swim Kielce 47 77 100 20 Kargulewicz Piotr 05 Korona Swim Kielce 48 46 96 21 Różycki Ignacy 05 SMS Galicja Kraków 48 95 93 22 Malecki Iwo 05 SMS Galicja Kraków 49 07 92 23 Magner Szymon 05 UKP Ruda Śląska 49 36 91 24 Turek Mateusz 06 Korona Swim Kielce 49 45 90 25 Kunder Olaf 05 Korona Swim Kielce 49 57 90 26 Lisowski Piotr 05 SMS Galicja Kraków 49 86 88 27 Laskowski Bogdan 05 SMS Galicja Kraków 50 36 85 28 Kubasiak Jan 06 Kmita Zabierzów 50 39 85 29 Skołuba Kuba 06 SMS Galicja Kraków 52 10 77 30 Chrobak Bartosz 06 Kmita Zabierzów 52 18 77 31 Łuczkiewicz Julian 06 SMS Galicja Kraków 52 39 76 32 Stanek Jakub 05 SMS Galicja Kraków 58 43 54 33 Laskowski Maciej 06 Kmita Zabierzów 1 07 48 35 DYSKW Rajski Radosław 05 SMS Galicja Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 37 PK Chrobak Tomasz 08 Kmita Zabierzów 1 00 69 49 PK Olszewski Eryk 07 Kmita Zabierzów 1 00 02 50 PK Wawro Jakub 07 Kmita Zabierzów 52 88 74 PK Zahuta Kacper 07 Kmita Zabierzów 56 74 60 TOP Konkurencja 28 24 4 2016 12 06 Kobiet 100m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gajdowska Agnieszka 95 Rekin Świebodzice 1 00 92 587 A 29 11 31 81 2 Żukowska Natalia 99 Glosator Kraków 1 03 10 528 A 30 16 32 94 3 Lipiarska Zofia 99 Kmita Zabierzów 1 05 94 462 A 32 06 33 88 4 Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 1 06 59 449 A 31 86 34 73 5 Pawera Karolina 00 UKP Ruda Śląska 1 06 89 443 A 32 18 34 71 6 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 08 54 412 A 32 78 35 76 TOP Konkurencja 28 24 4 2016 12 06 Dziewcząt 100m dowolny 14 15 lat Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kossakowska Dominika 01 SiKReT Gliwice 58 89 649 A 28 50 30 39 2 Andersson Tova 01 Väsby Simsällskap 1 00 32 604 A 29 09 31 23 3 Zaborowicz Julia 01 Górnik Sosnowiec 1 00 70 593 A 30 08 30 62 4 Szymczak Patrycja 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 1 00 98 585 A 29 26 31 72 5 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 01 58 568 A 29 65 31 93 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 1 01 58 568 A 30 06 31 52 7 Andersson Ebba 01 Väsby Simsällskap 1 02 12 553 R 30 47 31 65 8 Serafin Magdalena 01 SMS Galicja Kraków 1 02 40 546 R 29 97 32 43 9 Nadybska Natalia 01 Glosator Kraków 1 02 86 534 30 80 32 06 10 Śmietana Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 03 62 515 31 27 32 35 11 Szalewska Maja 01 Glosator Kraków 1 03 76 512 30 77

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_24_zabierzow/wyniki4.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 44 Mężczyzn 50m motylkowy 16 lat i starsi Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Stępniak Kacper 99 Korona Swim Kielce 26 23 574 2 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 26 78 539 3 Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 26 93 530 4 Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 27 29 509 5 Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 27 74 485 6 Jurek Przemysław 81 Bobry Dębica 27 80 482 TOP Konkurencja 23 24 4 2016 15 44 Chłopców 50m motylkowy 14 15 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Cieśla Oskar 01 Piątka Chorzów 27 61 492 2 Marszałek Kacper 01 Bobry Dębica 27 90 477 3 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 27 97 473 4 Nowotny Dawid SR 01 Manta Kochłowice Ruda Śl 28 13 465 5 Kwaśny Jakub 01 Piątka Chorzów 28 19 462 6 Barusiński Kordian 01 Korona Swim Kielce 28 29 457 TOP Konkurencja 23 24 4 2016 15 44 Chłopców 50m motylkowy 12 13 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Ogrodnik Wojciech 03 Park Wodny Tarn Góry 29 65 397 2 Zieliński Konrad 03 UKS 190 Łódź 29 99 384 3 Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec 30 09 380 4 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 30 34 370 5 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 31 14 343 6 Tomaszowski Michał 03 Park Wodny Tarn Góry 32 66 297 TOP Konkurencja 23 24 4 2016 15 44 Chłopców 50m motylkowy 10 11 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 34 39 254 2 Gibuła Patryk 05 BOSiR Brzesko 35 50 231 3 Sewielski Kacper 05 Limanowa Swim 35 97 222 4 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 36 42 214 5 Staniszewski Bartosz 05 UKP Ruda Śląska 36 45 213 6 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 36 85 207 TOP Konkurencja 24 24 4 2016 15 54 Kobiet 200m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 2 55 09 454 40 90 44 60 45 39 44 20 2 Szlęk Katarzyna 00 MKS MOS Katowice 2 57 47 435 39 19 45 21 46 87 46 20 3 Albertsson Astrid 00 Väsby Simsällskap 3 00 64 413 38 35 44 66 48 33 49 30 4 Podleśny Emilia 00 Wisła Kraków 3 04 67 386 40 69 46 57 48 31 49 10 5 Nędza Adrianna 98 Wisła Kraków 3 06 22 377 41 52 46 71 48 81 49 18 TOP Konkurencja 24 24 4 2016 15 54 Dziewcząt 200m klasyczny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Cholewa Karolina 01 SMS Galicja Kraków 2 41 19 581 36 61 41 78 41 23 41 57 2 Okaj Martyna 02 MKS MOS Katowice 2 41 36 580 36 93 41 09 41 89 41 45 3 Björkén Julia 01 Väsby Simsällskap 2 42 31 569 35 53 40 65 42 37 43 76 4 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 2 50 60 490 39 00 43 36 44 71 43 53 5 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 2 54 50 458 38 90 43 29 45 29 47 02 6 Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 2 54 64 457 39 78 45 44 45 15 44 27 7 Pawłowska Paulina 02 MKS MOS Katowice 2 58 56 428 40 65 44 88 46 66 46 37 8 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 2 58 99 424 41 75 45 48 45 88 45 88 9 Zięba Natalia 02 UKP Ruda Śląska 2 59 14 423 40 55 45 07 46 58 46 94 10 Pfeiff Matilda 01 Väsby Simsällskap 2 59 43 421 39 84 46 05 47 64 45 90 11 Glejzer Marcelina 02 Rekin Świebodzice 3 02 45 401 41 30 46 23 48 48 46 44 12 Hojoł Agata 01 SMS Galicja Kraków 3 02 73 399 42 76 46 69 47 80 45 48 13 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 3 05 76 380 43 47 46 87 47 81 47 61 14 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 3 07 50 369 41 60 47 21 49 07 49 62 15 Bigos Dominika 01 Piątka Chorzów 3 08 83 361 43 94 48 24 48 87 47 78 16 Kapitan Paulina 01 Piątka Chorzów 3 10 38 353 42 81 48 37 49 97 49 23 17 Myszkowska Paulina 02 MKS MOS Katowice 3 14 18 332 43 88 49 02 51 35 49 93 18 Mitka Klaudia 02 Kmita Zabierzów 3 16 23 322 42 89 49 75 51 88 51 71 TOP Konkurencja 24 24 4 2016 15 54 Dziewcząt 200m klasyczny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 2 46 07 532 37 95 42 58 43 12 42 42 2 Wojtkowiak Alicja 03 Park Wodny Tarn Góry 2 51 60 482 37 52 44 07 46 03 43 98 3 Kamińska Inga 03 Sinnet Tennis Club Warszawa 2 52 91 471 38 60 44 96 43 96 45 39 4 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 2 59 01 424 40 31 45 64 47 01 46 05 5 Klimczyk Katarzyna 04 Zryw Opole 3 01 64 406 42 13 47 21 48 21 44 09 6 Skorupa Weronika 03 Siemacha ASP Kraków 3 03 29 395 42 50 46 35 47 25 47 19 7 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 3 04 53 387 42 29 46 79 47 80 47 65 8 Schab Zuzanna 03 Wisła Kraków 3 07 16 371 43 31 47 62 48 48 47 75 9 O Hara Julia 03 Ikar Mielec 3 07 63 368 41 67 47 49 49 06 49 41 10 Krętosz Maria 03 MKS MOS Katowice 3 07 84 367 42 52 48 06 49 79 47 47 11 Mikulska Oliwia 04 BOSiR Brzesko 3 20 44 302 44 45 52 43 53 53 50 03 12 Wilczyńska Inez 03 MKS MOS Katowice 3 22 84 292 45 66 52 82 53 96 50 40 13 Gawicka Aleksandra 03 Korona Swim Kielce 3 24 24 286 45 63 51 28 54 36 52 97 14 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 3 24 28 285 46 86 52 74 54 11 50 57 15 Surmiak Klara 04 UKP Ruda Śląska 3 24 62 284 45 77 53 42 53 13 52 30 16 Wręczycka Julia 03 UKP Ruda Śląska 3 30 05 262 47 62 53 90 54 99 53 54 17 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 3 30 90 259 50 30 54 86 56 40 49 34 18 Dela Natalia 04 Atut Częstochowa 3 35 19 244 48 59 55 96 56 47 54 17 19 GIl Julia 03 Korona Swim Kielce 3 37 52 236 49 18 55 70 57 22 55 42 DYSKW Rokita Hanna 03 Park Wodny Tarn Góry K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 15 DYSKW Przymus Konstancja 03 MKS MOS Katowice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 11 DYSKW Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 03 TOP Konkurencja 25 24 4 2016 16 08 Mężczyzn 200m klasyczny 16 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 2 27 15 548 32 64 38 04 39 07 37 40 2 Wodzień Szymon 00 Bobry Dębica 2 32 04 497 35 03 39 21 39 37 38 43 3 Bazyl Kamil 00 Aquarius Myślenice 2 34 81 471 35 27 39 24 40 32 39 98 4 Piętka Marcin 99 Wisła Kraków 2 36 29 458 34 32 40 35 41 32 40 30 5 Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 2 40 55 422 34 69 40 98 42 87 42 01 6 Dąbrowski Daniel 00 UKP Ruda Śląska 2 43 90 397 35 67 41 76 43 50 42 97 7 Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 2 55 22 325 40 05 44 74 45 71 44 72 TOP Konkurencja 25 24 4 2016 16 08 Chłopców 200m klasyczny 14 15 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Dubas Mateusz 01 Piątka Chorzów 2 25 25 570 33 55 37 02 37 68 37 00 2 Kijek Wiktor 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 2 34 23 476 33 92 38 81 40 68 40 82 3 Nowotny Dawid SR 01 Manta Kochłowice Ruda Śl 2 39 62 430 35 05 40 54 41 55 42 48 4 Lerna William 02 Väsby Simsällskap 2 40 41 423 35 59 40 37 42 29 42 16 5 Muc Filip 01 CSiR MOS Dąbrowa Grn 2 40 67 421 36 01 40 75 41 78 42 13 6 Niedojad Aleksy 01 Piątka Chorzów 2 43 07 403 35 37 41 04 44 15 42 51 7 Goździaszek Krystian 02 Bobry Dębica 2 44 53 392 37 58 43 10 42 73 41 12 8 Skutta Paweł 01 MKS MOS Katowice 2 45 05 388 36 72 42 75 43 54 42 04 9 Hansson Eric 02 Väsby Simsällskap 2 45 77 383 36 36 41 94 44 12 43 35 10 Damsz Andrzej 02 Rekin Świebodzice 2 48 19 367 36 86 42 76 44 48 44 09 11 Iwan Wiktor 01 UMKS Goczałkowice Zdrój 2 48 25 367 37 99 43 19 44 32 42 75 12 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 2 50 89 350 40 51 43 68 43 38 43 32 13 Maciaszek Rafał 02 Bobry Dębica 2 51 39 347 38 49 44 48 44 75 43 67 14 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 58 95 305 40 77 46 71 46 33 45 14 15 Zawartka Jakub 01 Kmita Zabierzów 3 13 73 240 40 57 49 82 52 38 50 96 16 Kamrowski Maciej 02 MKS MOS Katowice 3 16 23 231 46 15 51 04 50 04 49 00 DYSKW Barusiński Kordian 01 Korona Swim Kielce K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 16 22 TOP Konkurencja 25 24 4 2016 16 08 Chłopców 200m klasyczny 12 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2 42 63 406 37 02 41 63 42 56 41 42 2 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 2 45 63 384 37 55 41 97 43 24 42 87 3 Jachym Maciej 03 Rekin Świebodzice 2 49 67 358 39 03 42 45 43 60 44 59 4 Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 2 52 83 338 38 80 44 15 44 87 45 01 5 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 2 53 99 332 40 05 44 85 44 91 44 18 6 Szydłowski Erwin 03 BOSiR Brzesko 2 58 07 309 39 69 45 80 47 03 45 55 7 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 2 58 42 307 39 04 45 74 47 37 46 27 8 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 3 00 65 296 39 85 47 78 47 33 45 69 9 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 3 05 17 275 42 86 47 91 47 79 46 61 10 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 3 12 37 245 44 25 50 48 50 14 47 50 11 Płonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 3 13 35 241 45 77 50 55 49 94 47 09 12 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 3 15 33 234 42 73 49 15 50 83 52 62 13 Strózik Mikołaj 04 Glosator Kraków 3 15 52 233 43 71 49 44 50 89 51 48 14 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 3 23 85 206 47 31 52 82 52 21 51 51 15 Paruta Andrea 03 Glosator Kraków 3 26 14 199 46 57 53 37 53 64 52 56 16 Rymaszewski Jakub 03 UKP Ruda Śląska 3 30 32 187 47 81 54 62 53 51 54 38 17 Żegleń Miłosz 04 Park Wodny Tarn Góry 3 33 58 179 47 32 54 47 56 45 55 34 DYSKW Stręk Kacper 04 Siemacha ASP Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 23 DYSKW Mizgalski Szymon 04 UKP Ruda Śląska K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 27 DYSKW Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 10 23 TOP Konkurencja 26 24 4 2016 16 22 Dziewcząt 50m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 30 85 576 2 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 31 97 517 3 Nadybska Natalia 01 Glosator Kraków 32 03 514 4 Czornik Julia 01 Piątka Chorzów 32 04 514 5 Burakowska Wiktoria 01 Bobry Dębica 32 44 495 6 Szymczak Patrycja 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 32 92 474 TOP Konkurencja 26 24 4 2016 16 22 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Knop Aleksandra 03 UKS 190 Łódź 30 92 572 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 33 60 445 3 Krawczyk Nikola 03 Jedynka Łazy 33 75 440 4 Kozdęba Karolina 03 SMS Galicja Kraków 34 15 424 5 Malec Wiktoria 03 Ikar Mielec 34 18 423 6 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 34 70 404 TOP Konkurencja 26 24 4 2016 16 22 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 11 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Kulik Julia 05 UKS GOS Raszyn 38 05 307 2 Cicha Aleksandra 05 SMS Galicja Kraków 39 04 284 3 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 39 42 276 4 Smoleń Patrycja 05 BOSiR Brzesko 41 26 240 5 Kaleta Kalina 05 Szczygłowice Knurów 41 30 240 6 Mędrysa Martyna 05 Glosator Kraków 41 96 228 TOP Konkurencja 27 24 4 2016 16 30 Mężczyzn 50m grzbietowy 16 lat i starsi Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Balicki Michał 00 SMS Galicja Kraków 28 14 492 2 Pawlaczyk Patryk 00 UKS 190 Łódź 28 39 479 3 Łukawski Mikołaj 99 Korona Swim Kielce 28 42 477 4 Walessa Kamil 00 UKP Ruda Śląska 29 34 434 5 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 29 37 433 6 Pawłowski Bogdan 00 Bobry Dębica 29 77 415 TOP Konkurencja 27 24 4 2016 16 30 Chłopców 50m grzbietowy 14 15 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 27 18 546 2 Dudzik Sebastian 01 SMS Galicja Kraków 28 72 463 3 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 30 25 396 4 Kwaśny Jakub 01 Piątka Chorzów 30 73 378 5 Marszałek Kacper 01 Bobry Dębica 30 80 375 6 Lerna William 02 Väsby Simsällskap 31 15 362 TOP Konkurencja 27 24 4 2016 16 30 Chłopców 50m grzbietowy 12 13 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 31 58 348 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 32 11 331 3 Ogrodnik Wojciech 03 Park Wodny Tarn Góry 32 66 314 4 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 33 19 300 5 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 33 51 291 6 Grychtoł Arkadiusz 03 Manta Kochłowice Ruda Śl 34 28 272 TOP Konkurencja 27 24 4 2016 16 30 Chłopców 50m grzbietowy 10 11 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Sewielski Kacper 05 Limanowa Swim 37 28 211 2 Gościński Jakub 05 SMS Galicja Kraków 37 32 211 3 Sowa Bartłomiej 05 SMS Galicja Kraków 38 01 199 4 Staniszewski Bartosz 05 UKP Ruda Śląska 38 33 194 5 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 38 44 193 6 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 39 89 172 TOP Konkurencja 28 24 4 2016 16 40 Kobiet 100m dowolny 16 lat i starsi Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m Finał 1 Gajdowska Agnieszka 95 Rekin Świebodzice 1 01 66 566 28 98 32 68 2 Żukowska Natalia 99 Glosator Kraków 1 03 59 516 30 05 33 54 3 Lipiarska Zofia 99 Kmita Zabierzów 1 05 16 479 31 39 33 77 4 Pawera Karolina 00 UKP Ruda Śląska 1 05 48 472 31 50 33 98 5 Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 1 05 95 462 32 05 33 90 6 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 11 03 370 33 73 37 30 TOP Konkurencja 28 24 4 2016 16 40 Dziewcząt 100m dowolny 14 15 lat Wyniki Finał Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m Finał 1 Kossakowska Dominika 01 SiKReT Gliwice 58 84 651 28 73 30 11 2 Andersson Tova 01 Väsby Simsällskap 1 00 20 608 29 20 31 00 3 Szymczak Patrycja 02 Manta Kochłowice Ruda Śl 1 00 46 600 28 98 31 48 4 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 00 62 595 29 49 31 13 5 Zaborowicz Julia 01 Górnik Sosnowiec 1 01 31 575 29 73 31 58 6 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 1 02 91 533 30 14 32 77 TOP Konkurencja 28 24 4 2016 16 40 Dziewcząt 100m dowolny 12 13 lat Wyniki Finał

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_24_zabierzow/wyniki5.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • XI Puchar Rycerza Kmity - SPLASH Meet Manager 11
    11lat Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Nagroda MOZP dla najlepszej zawodniczki 10 11lat Multimedaliści Nagroda SwimArt dla najlepszego żabkarza 10 11lat 1 XI Puchar Rycerza Kmity BLOK Długodystansowy 22 4 2016 15 30 1 Kobiet 400m dowolny Serie na czas 15 30 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 2 Mężczyzn 400m dowolny Serie na czas 16 15 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 3 Kobiet 400m zmienny Serie na czas 17 16 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 4 Mężczyzn 400m zmienny Serie na czas 17 49 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 5 Kobiet 800m dowolny Serie na czas 18 23 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 800m dowolny Serie na czas 19 09 12 13 lat Lista startowa Wyniki 7 Mężczyzn 1500m dowolny Serie na czas 19 44 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Progresja zawodników szczegóły Nagroda SwimArt dla najlepszej żabkarki 10 11lat Statystyka medalowa Progresja zawodników podsumowanie Pobite rekordy wg konkurencji Medaliści wg konkurencji Nagroda MOZP dla najlepszego zawodnika 10 11lat Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Nagroda MOZP dla najlepszej zawodniczki 10 11lat Multimedaliści Nagroda SwimArt dla najlepszego żabkarza 10 11lat 2 XI Puchar Rycerza Kmity ELIMINACJE 23 4 2016 8 30 8 Dziewcząt 100m motylkowy Eliminacje 8 30 10 13 lat Lista startowa Wyniki 9 Chłopców 100m motylkowy Eliminacje 8 42 10 13 lat Lista startowa Wyniki 10 Kobiet 200m motylkowy Eliminacje 8 57 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 11 Mężczyzn 200m motylkowy Eliminacje 9 13 14 lat i starsi Lista startowa Wyniki 12 Kobiet 50m dowolny Eliminacje 9 35 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 13 Mężczyzn 50m dowolny Eliminacje 10 02 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 14 Kobiet 100m zmienny Eliminacje 10 37 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 15 Mężczyzn 100m zmienny Eliminacje 11 04 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki Rozgrzewka 16 Kobiet 200m grzbietowy Wolniejsze serie 12 01 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 17 Mężczyzn 200m grzbietowy Wolniejsze serie 12 12 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 18 Kobiet 50m klasyczny Eliminacje 12 24 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 19 Mężczyzn 50m klasyczny Eliminacje 12 48 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 20 Kobiet 200m dowolny Wolniejsze serie 13 16 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 21 Mężczyzn 200m dowolny Wolniejsze serie 13 48 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 3 XI Puchar Rycerza Kmity FINAŁY 23 4 2016 16 00 12 Dziewcząt 50m dowolny Finał 16 00 10 15 lat Lista startowa Wyniki 13 Mężczyzn 50m dowolny Finał 16 06 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 14 Kobiet 100m zmienny Finał 16 13 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 15 Mężczyzn 100m zmienny Finał 16 21 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 16 Kobiet 200m grzbietowy Najszybsza seria 16 28 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 17 Mężczyzn 200m grzbietowy Najszybsza seria 16 40 12 lat

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/kl/04_24_zabierzow/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III Klasyfikacja Klubowa Najlepsi zawodnicy Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKS Wodnik Siemianowice Śl UKP Kmita Zabierzów NKP Bielsko Biała MUKS Unia Busko Zdr UKS Ósemka Oświęcim ULKS Victoria Kozy MUKP Fala Ropczyce MKS Jordan Kraków KS Fala Niepołomice AZS AGH Kraków UKS 190 Łódź CKiS Skawina UKS Piątka Kraków MUKS Gilus Gilowice PUKS Karol Wadowice MKS STP Nowy Sącz SiKReT Gliwice MUKS Korona Swim Kielce UKS 54 Delfinek Bytom TS Pływak Bochnia UKS Jasień Sucha Besk KS Limanowa Swim UKS SP 8 Chrzanów KS Korona Kraków MSP Aquarius Myślenice Druż Mistrz Młodzików Puchar Prezesa MOZP 11 13lat Kraków 16 17 VI 2012 Klasyfikacja Klubowa Wyniki Wyniki Dzień I Wyniki Dzień II Podsumowanie zawodów Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświęcim MSP Aquarius Myślenice UKS SP 8 Chrzanów AZS AGH Kraków UKS Aligator Gorzyce KS Fala Niepołomice KS Górnik Radlin CKiS Skawina UKS Piątka Kraków MKS STP Nowy Sącz UKS Jasień Sucha Besk ULKS Victoria Kozy TS Pływak Bochnia KS Korona Kraków Sobota Pływacka Runda II 2012 Wadowice 2 czerwca 2012 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor Klasyfikacja klubowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów Zestawienie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKP Kmita Zabierzów SiKReT Gliwice MKS Jordan Kraków UKS ÓSemka Oświęcim KS Korona Kraków MKS STP NOwy Sącz KS Limanowa Swim ULKS Victoria Kozy UKS Piątka Kraków KS Fala Niepołomice MSP Aquarius Myślenice TS Pływak Bochnia AZS AGH Kraków CKiS Skawina UKS Start Tarnów Unia Tarnów SSA PUKS Karol Wadowice UKS Jasień Sucha Besk UKS SP 8 Chrzanów Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 11lat Kraków 26 27 maja 2012 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor Klasyfikacja klubowa Wyniki Wyniki Dzień I Wyniki Dzień II Podsumowanie Podsumowanie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKP Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświęcim SiKReT Gliwice MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków MKS STP Nowy Sącz MSP Aquarius Myślenice KS Górnik Sosnowiec TS Pływak Bochnia UKS Piątka Kraków UKS SP 8 Chrzanów UKS Jasień Sucha Besk Unia Tarnów SSA SKSiT Glosator Kraków Drużynowe MW Młodzików Puchar Prezesa MOZP Kraków 17 18 marca 2012 Podsumowanie zawodów Wyniki Wyniki Dzień I Wyniki Dzień II Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Podsumowanie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświęcim AZS AGH Kraków KS Fala Niepołomice UKS Piątka Kraków CKiS Skawina UKS SP8 Chrzanów Unia Tarnów SSA ULKS Victoria Kozy MSP Aquarius Myślenice TS Pływak Bochnia UKS Jasień Sucha Besk KS Korona Kraków Grand Prix Małopolski Runda I 2012 Piekary 26 lutego 2012 niedziela Wyniki Podsumowanie zawodów Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKP Unia Oświęcim DOKiS Vega Dobrodzień UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków KS Fala Niepołomice KS AZS AWF Katowice BOSiR SP Brzesko MKS Wodnik Radom CKiS Skawina UKS Start Tarnów TS Pływak Bochnia KS Korona Kraków UKS Siemaszka Piekary Unia Tarnów SSA MUKS Gilus Gilowice MUKP Korona Swim Kielce MMKS Kędzierzyn Koźle MKS Zryw Opole MSP Aquarius Myślenice MUKS Foka Sandomierz MKS Huragan Międzyrzec Podl MKS STP Nowy Sącz UKS Jasień Sucha Besk AZS AGH Kraków KS Limanowa Swim PUKS Karol Wadowice MOSiR Wodnik Krosno WKS Śląsk Wrocław UKS Orlik Przeworsk MTP Kormoran Olsztyn Sobota Pływacka Runda I 2012 Wieliczka 4 luty 2012 Wyniki Podsumowanie zawodów Zestawienie progresji zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach BOSiR Brzesko UKP Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków SiKReT Gliwice UKS SP 8 Chrzanów SKS Solni Wieliczka AZS AGH Kraków KS Fala Niepołomice KS Korona Kraków SMS SwimArt Myślenice UKS Ósemka Oświęcim Unia Tarnów SSA UKS Piątka Kraków ULKS Victoria Kozy MSP Aquarius Myślenice MKS STP Nowy Sącz PUKS Karol Wadowice CKiS Skawina TS Pływak Bochnia UKS SP 8 Chrzanów UKS Jasień Sucha Besk Sobota Pływacka Runda I 2011 Chrzanów 5 marca 2011 sobota KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych UKP Unia Oświęcim PUKS Karol Wadowice AZS AGH Kraków UKS Piątka Kraków UKP Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświęcim MKS Jordan Kraków CKiS Skawina Unia Tarnów S S A ULKS Victoria Kozy UKS SP 8 Chrzanów MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn KS Fala Niepołomice TS Pływak Bochnia SMS SwimArt Myślenice UKS Start Tarnów STP Nowy Sącz MSP Aquarius Myślenice KS Korona Kraków UKS Jasień Sucha Besk Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Grand Prix Małopolski Runda I 2011 Nowy Sącz 19 lutego 2011 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych MKS Jordan Kraków KS Rekin Świebodzice PUKS Karol Wadowice KS Limanowa Swim BOSiR Brzesko UKP Unia Oświęcim AZS AGH Kraków MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn MUKP Korona Swim Kielce Unia SSA Tarnów KS Korona Kraków STP Nowy Sącz MUKS Foka Sandomierz MKS Wodnik Radom AZS AWF Katowice CKiS Skawina MUKP Fala Ropczyce MKS Huragan Międzyrzec Podl UKP Kmita Zabierzów KS AZS AWFiS Gdańsk UKS Orka Lędziny MKS Polonia Warszawa UKS Jasień Sucha Besk MKP Bobry Dębica UKS Siemaszka Piekary Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Zimowe Mistrzostwa Młodzików Okręgu Małopolskiego o Puchar Prezesa MOZP Zabierzów 11 11 grudnia 2010 sobota niedziela Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków CKiS Skawina UKS Piątka Kraków UKS Ósemka Oświęcim LKS Kmita Zabierzów KS Korona Kraków MSP Aquarius Myślenice Unia Tarnów SSA UKS SP 8 Chrzanów UKS Jasień Sucha Beskidzka TS Pływak Bochnia MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn KS Fala Niepołomice STP Nowy Sącz ULKS Victoria Kozy Wyniki Blok I Blok II Blok III Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Już Pływam Edycja II 2010 Bochnia 5 grudnia 2010 niedziela Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych Zawodnicy niezrzeszeni KS Fala Niepołomice KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków UKS PS Salwator Kraków UKS Ósemka Oświęcim MSP Aquarius Myślenice UKS Piątka Kraków UKS Start Tarnów STP Nowy Sącz LKS Kmita Zabierzów TS Pływak Bochnia SMS SwimArt Myślenice Wyniki Klasyfikacja Drużynowa Podsumowanie zawodów Sobota Pływacka Runda IV Skawina 27 listopada 2010 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych TS Pływak Bochnia PUKS Karol Wadowice UKS Ósemka Oświęcim LKS Kmita Zabierzów UKS Piątka Kraków UKS Start Tarnów MKS Jordan Kraków MSP Aquarius Myślnice KS Korona Kraków Unia Tarnów S S A UKS Jasień Sucha Besk KS Fala Niepołomice STP Nowy Sącz UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina SMS SwimArt Myślnice Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Grand Prix Małopolski Runda IV Piekary k Krakowa 14 listopada 2010 niedziela Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych UKP Unia Oświęcim MUKP Korona Swim Kielce UKS Ósemka Oświęcim UKP Orka Lędziny KS Wiking Brzesko PUKS Karol Wadowice CSiR MOS Dąbrowa Grn AZS AWF Katowice MKS Wodnik Radom MKS Huragan Międzyrzec Podl CKiS Skawina LKS Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz UKS Piątka Kraków MKS Jordan Kraków MMKS Kędzierzyn Koźle AZS AGH Kraków MSP Aquarius Myślenice MUKS Foka Sandomierz MKS Ikar Mielec MKS Zryw Opole UKS Orlik Przeworsk MOSiR Wodnik Krosno UKS Jasień Sucha Besk KS Rekin Świebodzice UKS Siemaszka Piekary TS Pływak Bochnia KS Korona Kraków Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Sobota Pływacka Runda III Otwarte Zawody w Wszechstronności Stylowejo Puchar Prezesa MOZP Sucha Beskidzka 16 października 2010 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych ULKS Victoria Kozy PUKS Karol Wadowice UKS SP 8 Chrzanów ZKS Unia Tarnów UKS Ósemka Oświęcim CKiS Skawina KS Korona Kraków UKS Piątka Kraków KS Fala Niepołomice MSP Aquarius Myślenice UKS Jasień Sucha Besk MKS Jordan Kraków UKS Start Tarnów STP Nowy Sącz MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn UKS 307 Warszawa TS Pływak Bochnia H2O Jastrzebie Zdrój LKS Kmita Zabierzów Wyniki Podsumowanie zawodów Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009 Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009 Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010 Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010 Grand Prix Małopolski Runda III Puchar Wszechstronności Stylowej Zabierzów 9 października 2010 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych KS Wiking Brzesko MKS Ikar Mielec MUKP Korona Swim Kielce UKS 48 Częstochowa UKS Aquatica Pawłowice UKP Unia Oświęcim UKS Ósemka Oświęcim UKS Orka Lędziny STP Nowy Sącz MMKS Kędzierzyn Koźle MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków PUKS Karol Wadowice LKS Kmita Zabierzów CKiS Skawina MKS Zryw Opole MKP Bobry Dębica UKS Orlik Przeworsk MOSiR Wodnik Krosno SKP Avia Świdnik AZS AWF Katowice MKS Wodnik Radom UKS Wodnik Siemianowice Śl MSP Aquarius Myślenice MUKS Foka Sandomierz CSiR MOS Dąbrowa Grn UKS SP8 Chrzanów AZS AGH Kraków AZS AWFiS Gdańsk MKS Polonia Warszawa MKS Huragan Międzyrzec Podl UKS Jasień Sucha Besk TS Pływak Bochnia Wyniki Podsumowanie zawodów Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009 Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009 Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010 Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010 Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w Pływaniu Młodzików Bochnia 12 13 czerwca 2010 sobota niedziela Poniżej potwierdzenia zgłoszeń klubów uczestniczących w zawodach PUKS Karol Wadowice SP Lider Wadowice MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz CKiS Skawina KS Korona Kraków UKS Ósemka Oświęcim MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn MSP Aquarius Myślenice Fala Niepołomice LKS Kmita Zabierzów SMS SwimArt Myślenice UKS SP8 Chrzanów ZKS Unia Tarnów MUKS Gilus Gilowice TS Pływak Bochnia UKS Gabi Proszówki UKP Unia Oświęcim UKS Jasień Sucha Besk Wyniki Blok I Blok II Blok III Klasyfikacja klubowa Podsumowanie zawodów Sobota Pływacka Runda II 10 Wadowice 15 maja 2010 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych PUKS Karol Wadowice UKS Ósemka Oświęcim LKS Kmita Zabierzów CKiS Skawina MKS Jordan Kraków UKS Piątka Kraków UKS Jasień Sucha Besk KS Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów MSP Aquarius Myślenice KS Fala Niepołomice STP Nowy Sącz SMS SwimArt Myślenice TS Pływak Bochnia ZKS Unia Tarnów MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarn Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Sobota Pływacka Runda I 10 Wieliczka 27 marca 2010 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych PUKS Karol Wadowice UKS Ósemka Oświęcim UKS Piątka Kraków MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów STP Nowy Sącz SMS SwimArt Myślenice MSP Aquarius Myślenice KS Fala Niepołomice CKiS Skawina LKS Kmita Zabierzów UKS Jasień Sucha Beskidzka ZKS Unia Tarnów TS Pływak Bochnia UKS Gabi Proszówki MLKS MGOSiR Dąbrowa Tarnowska Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Grand Prix Małopolski Runda I 10 Nowy Sącz 6 marca 2010 sobota Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Podsumowanie wyników indywidualnych MKS Jordan Kraków AZS AGH Kraków KS Wiking Brzesko PUKS Karol Wadowice UKS Ósemka Oświęcim LKS Kmita Zabierzów KS Fala Niepołomice MKS Ikar Mielec KS Korona Kraków ZKS Unia Tarnów UKP Unia Oświęcim MOSM Tychy Orka Lędziny AZS AWF Katowice CSiR MOSM Dąbrowa Grn MUKS Foka Sandomierz EKS Skra Bełchatów MUKP Korona Swim Kielce MKS Wodnik Radom MSP Aquarius Myślenice UKS Jasień Sucha Besk STP Nowy Sącz MLKS Dąbrowa Tarn TS Pływak Bochnia UKS Siemaszka Piekary SMS Oświęcim CKiS Skawina Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Zimowe Mistrzostwa Młodzików Okręgu Małopolskiego Zabierzów 12 13 grudnia 2009 sobota niedziela Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach LKS Kmita Zabierzów PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków RMKS Rybnik KS Korona Kraków UKS Ósemka Oświęcim MSP Aquarius Myślenice TG Sokół Myślenice STP Nowy Sącz UKP Unia Oświęcim TS Pływak Bochnia ZKS Unia Tarnów UKS Siemaszka Piekary CKiS Skawina Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów Sobota Pływacka Runda V Finałowa 2009 Skawina 28 listopada 2009 sobota Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach KS Wiking Brzesko LKS Kmita Zabierzów PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków CKiS Skawina UKS Ósemka Oświęcim STP Nowy Sącz UKS SP8 Chrzanów ZKS Unia Tarnów MSP Aquarius Myślenice UKS Siemaszka Piekary UKP Unia Oświęcim TS Pływak Bochnia Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE Grand Prix Małopolski Runda V Finałowa 2009 Piekary 7 listopada 2009 sobota Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach KS Wiking Brzesko LKS Kmita Zabierzów PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków UKP Unia Oświęcim Orka Lędziny UKS Kochłowiczanka Ruda Śl MKS Sanok MOSM Tychy ZKS Unia Tarnów UKS SP 8 Chrzanów MKS Wodnik Radom AZS AWF Katowice CSiR MOSM Dąbrowa Grn AZS AGH Kraków MUKS Gilus Gilowice STP Nowy UKS Siemaszka Piekary CKiS Skawina KS Korona Kraków TS Pływak Bochnia Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE Już Pływam Runda III 09 Niepołomice 25 października 2009 niedziela Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach STP Nowy Sącz Zespół Szk Społ nr 6 Kraków UKS SP 8 Chrzanów KP Delfin Horyniec Zdrój MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświęcim Społeczna Szk Podst nr 4 Kraków KS Speed Jasło KS Korona Kraków MSP Aquarius Myślenice PUKS Karol Wadowice Zawodnicy niezrzeszeni UKS Piątka Kraków KS Fala Niepołomice Optima Sport Skawina CKiS Skawina TS Pływak Bochnia SMS SwimArt Myślenice LKS Kmita Zabierzów UKS Gabi Proszówki Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów Grand Prix Małopolski Runda IV 09 Nowy Sącz 27 września 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach KS Wiking Brzesko PUKS Karol Wadowice CKiS Skawina MKS Jordan Kraków AZS AGH Kraków AZS AWF Kraków MUKP Warszawianka Warszawa MOSiR Wodnik Krosno UKS Siemaszka Piekary LKS Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz ZKS Unia Tarnów KS Korona Kraków Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Dzieci 10 i 11 lat Wadowice 30 31 maja 2009 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE DO ENTRY EDYTORA Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach ULKS Victoria Kozy UKS Ósemka Oświęcim UKS SP 8 Chrzanów KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków UKS Piątka Kraków CKiS Skawina MSP Aquarius Myślenice TG Sokół Myślenice LKS Kmita Zabierzów PUKS Karol Wadowice SMS SwimArt Myślenice UKS Gabi Proszówki TS Pływak Bochnia ZKS Unia Tarnów Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Najlepsi zawodnicy Ranking medalowy Podsumowanie zawodów Już Pływami Runda II 09 Dąbrowa Tarnowska 10 maja 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKS Ósemka Oświęcim MKS Jordan Kraków KS Fala Niepołomice UKS Piątka Kraków PUKS Karol Wadowice MLKS Dąbrovia Bąbrowa Tarn LKS Kmita Zabierzów TS Pływak Bochnia ZKS Unia Tarnów Wyniki Podsumowanie zawodów Grand Prix Małopolski Runda II 09 Myślenice 28 marca 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKP Unia Oświęcim MOSM Tychy UKS Orka Lędziny MUKS Gilus Gilowice KS Wiking Brzesko UKS Siemaszka Piekary PUKS Karol Wadowice CKiS Skawina STP Nowy Sącz AZS AG Kraków AZS AWF Katowice MUKP Korona Swim Kielce MKS Sambor Tczew MUKS Foka Sandomierz LKS Delfin Połaniec UKS Skarpa Lublin MKS Jordan Kraków MSP Aquarius Myślenice UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS SP 8 Chrzanów KS Korona Kraków ZKS Unia Tarnów LKS Kmita Zabierzów UKS Gabi Proszówki Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE Sobota Pływacka Runda II 09 Piekary 14 marca 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach KS Wiking Brzesko LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Besk PUKS Karol Wadowice SMS SwimArt Myślenice ULKS Victoria Kozy CKiS Skawina UKS Gabi Proszówki UKS Ósemka Oświęcim KS Korona Kraków TG Sokół Myślenice UKS SP 8 Chrzanów Aquarius Myślenice Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska ZK Unia Tarnów STP Nowy Sącz TP Pływak Bochnia UKS Siemaszka Piekary Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Klasyfikacja drużynowa Wyniki LIVE Grand Prix Małopolski Runda I 09 Kraków 7 lutego 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach KS Wiking Brzesko Aquarius Myślenice UKP Unia Oświęcim PUKS Karol Wadowice UKS Siemaszka Piekary UKS Gabi Proszówki KS Korona Kraków STP Nowy Sącz MUKS FOKA Sandomierz MUKP Korona Swim Kielce UKS Orka Lędziny LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków AZS AGH Kraków ZKS Unia Tarnów UKS SP 8 Chrzanów AZS AWF Katowice LKS Delfin Połaniec UKS Trójka Częstochowa Wyniki Najlepsi zawodnicy Kobiety Mężczyźni Wyniki LIVE Sobota Pływacka Runda I 09 Zabierzów 25 stycznia 2009 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach SwimArt Myślenice MKS Jordan Kraków Sokół Myślenice KS Wiking Brzesko LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświęcim KS Korona Kraków STP Nowy Sącz Aquarius Myślenice ZKS Unia Tarnów CKiS Skawina UKS Siemaszka Piekary TS Pływak Bochnia WYNIKI Najlepsi zawodnicy Dziewczęta Chłopcy WYNIKI LIVE Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Zabierzów 13 14 grudnia 2008 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Aquarius Myślenice KS Korona Kraków KS Wiking Brzesko LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków Sądeckie Tow Pływackie N Sącz UKS SP 8 Chrzanów UKS Ósemka Oświęcim ZKS Unia Tarnów Centrum Kultury i Sportu Skawina TS Pływak Bochnia WYNIKI Ranking medalowy Najlepsi zawodnicy Podsumowanie Sobota Pływacka Runda VI Finałowa 2008 Skawina 29 listopada 2008 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Aquarius Myślenice CKiS Skawina LKS Kmita Zabierzów TG Sokół Myślenice Jordan Kraków TS Pływak Bochnia UKS SP 8 Chrzanów UKS Ósemka Oświęcim ZKS Unia Tarnów STP Nowy Sącz WYNIKI Ranking medalowy Najlepsi zawodnicy Podsumowanie Grand Prix Małopolski Runda V 2008 Nowy Sącz 4 października 2008 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach MUKP Korona Swim Kielce Orka Lędziny UKP Unia Oświęcim Aquarius Myślenice Jordan Kraków PUKS KAROL Wadowice UKS Sokół Kęty KS Wiking Brzesko IKAR Mielec MUKP Fala Ropczyce UKS Ósemka Oświęcim LKS Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz UKS SP8 Chrzanów MUKS Unia Busko Zdrój UKS Aquatica Pawłowice MUKS Wiking Tomaszów Maz CKiS Skawina Korona Kraków Unia Tarnów UKS Siemaszka Piekary SwimArt Myślenice AZS AWF Katowice Delfin Połaniec WYNIKI Najlepsi zawodnicy Ranking medalowy Grand Prix Małopolski Runda III 2008 Wadowice 18 maja 2008 Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach TG Sokół Myślenice Aquarius Myślenice PUKS Karol Wadowice CKiS Skawina STP Nowy Sącz UKS Ósemka Oświęcim UKS SP8 Chrznów BSP Bielsko Biała Korona Kraków MOSiR Wodnik Krosno UKS Sokół Kęty MKP Bobry Dębica MUKP Korona Kielce UKS Orka Lędziny UKP Unia Oświęcim KS Wiking Brzesko UKS Siemaszka Piekary Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów Delfin Połaniec Pałac Katowice Wyniki on line dzięki omegatiming pl Orientacyjny czas trwania zawodów LISTA STARTOWA WYNIKI SOBOTA PŁYWACKA RUNDA II 2008 Piekary 26 kwietnia 2008 Poniżej wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Aquarius Myślenice CKiS Skawina Jordan Kraków PUKS Karol Wadowice LKS Kmita Zabierzów Korona Kraków Orka Lędziny Sokół Kęty SP 2 Sucha Beskidzka UKS SP 8 Chrzanów STP Nowy Sącz ZKS Unia Tarnów UKS Piątka Kraków UKS Ósemka Oświęcim UKS Siemaszka Piekary TS Pływak

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=archive/okr&title=Archiwum%20-%20Imprezy%20Okr%C4%99gowe (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Klub Poniedziałek 25 Kwiecień 2016 Nazwisko Płeć Data ur Wiek Kraj Klub Licencja Hańderek Mateusz M 2 8 2006 10 POL UKS Piątka Kraków Obsługa zawodów SMS SwimArt Myślenice www

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/05_07_miechow/lista.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 13 Sokół Mościce Tarnów 03806 751 00 14 Pływak Bochnia 01906 541 00 Wszystkie 12 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 9 995 00 2 Ósemka Oświęcim 00806 7 487 00 3 Omega Olkusz 03306 6 992 00 4 Korona Kraków 00306 6 153 00 5 Siemacha ASP Kraków 03706 5 675 00 6 Solne Miasto Wieliczka 03506 5 038 00 7 Jordan Kraków 00106 4 533 00 8 BOSiR Brzesko 01506 2 999 00 9 UKS SP 8 Chrzanów 00706 2 505 00 10 Limanowa Swim 03206 1 943 00 11 Jasień Sucha Besk 02706 1 908 00 12 Aquarius Myślenice 00506 1 890 00 13 Salwator Kraków 03406 1 388 00 14 Sokół Mościce Tarnów 03806 1 376 00 15 Karol Wadowice 01206 716 00 16 Pływak Bochnia 01906 603 00 17 CKiS Skawina 00606 280 00 Wszystkie 11 lat 1 Siemacha ASP Kraków 03706 5 267 00 2 SMS Galicja Kraków 03606 4 046 00 3 BOSiR Brzesko 01506 3 818 00 4 Solne Miasto Wieliczka 03506 3 722 00 5 UKS SP 8 Chrzanów 00706 2 700 00 6 Sokół Mościce Tarnów 03806 2 591 00 7 Salwator Kraków 03406 2 450 00 8 Omega Olkusz 03306 1 747 00 9 Limanowa Swim 03206 1 317 00 10 Jasień Sucha Besk 02706 1 213 00 11 Jordan Kraków 00106 1 145 00 12 Glosator Kraków 02906 1 027 00 13 Aquarius Myślenice 00506 772 00 14 CKiS Skawina 00606 715 00 15 Pływak Bochnia 01906 253 00 Wszystkie 11 13 lat 1 SMS Galicja Kraków 03606 27 450 00 2 Siemacha ASP Kraków 03706 20 946 00 3 Ósemka Oświęcim 00806 17 172 00 4 Korona Kraków 00306 14 094 00 5 Solne Miasto Wieliczka 03506 14 054 00 6 Omega Olkusz 03306 10 087 00

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2016/okr/03_20_krakow/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive