archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Pływaj z nami na Koronie 2014 - SPLASH Meet Manager 11
    startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki klasyczny klasyczny 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki motylkowy motylkowy 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki Statystyka medalowa Multimedaliści Klasyfikacja chłopców po I Rundzie Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników szczegóły Klasyfikacja dziecząt po I Rundzie Medaliści wg klubu Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex 1 Pływaj z nami na Koronie Edycja I 2014 22 2 2014 12 45 1 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 12 45 9 11 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 13 06 9 11 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 13 21 9 13 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 50m klasyczny Serie na czas 13 43 9 13 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 200m dowolny Serie na czas 14 02 12 13 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 200m dowolny Serie na czas 14 21 12 13 lat

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/02_22_krakow/pliki/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 00706 448 2 1 27 05 1 39 89 5 Klimczyk Emilia 03 03606 441 2 1 31 59 1 43 40 6 Tasak Aleksandra 03 03606 435 2 1 20 66 1 37 25 7 Kosiec Małgorzata 03 04411 407 2 1 24 18 1 36 86 8 Biela Inga 03 00506 337 2 1 35 68 1 49 81 9 Szczurek Aleksandra 03 03506 334 2 1 40 32 3 45 63 10 Widuch Magdalena 03 04811 330 2 1 34 68 1 52 25 Dziewcząt 12 13 lat 100 Dow 100 Grzb 100 Klas 100 Mot 200 Zm 1 Nadybska Natalia 01 02906 907 2 1 06 14 1 12 08 2 Pogorzelska Laura 01 03606 862 2 1 08 36 1 12 19 3 Nita Daria 01 00306 808 2 1 04 44 1 21 16 4 Cieślar Zuzanna 01 03606 767 2 1 08 43 2 56 15 5 Janusz Ewa 01 03606 766 2 1 16 29 2 50 98 Staniszewska Maryla 01 03606 766 2 1 09 18 1 16 93 7 Cholewa Karolina 01 03506 745 2 1 24 98 2 57 78 8 Kowal Emilia 02 03306 743 2 1 18 25 2 50 19 9 Rolnicka Oliwia 01 03606 731 2 1 28 36 2 52 83 10 Mucha Karolina 01 03606 727 2 1 18 66 2 51 21 Najlepsza zawodniczka 9 lat i młodsi Dziewcząt 8 lat i młodsi 2 z 4 Konkurencji 25 Dow 25 Grzb 25 Klas 25 Mot 1 Janik Julia 06 03306 237 2 21 46 24 80 2 Kaszuba Maja 06 03306 178 2 24 91 25 92 3 Miłek Alicja 06 03506 173 2 23 25 28 20 4 Gorczyca Gabriela 06 03506 171 2 23 92 27 62 5 Banaszkiewicz Julia

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/02_01_wieliczka/najlepsiK.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 03 03506 338 2 1 17 53 3 28 75 5 Jamróz Michał 03 03506 337 2 1 19 55 3 23 11 6 Lewicki Filip 03 03606 334 2 1 34 71 1 35 50 7 Szczurek Kacper 03 00706 333 2 1 29 44 3 17 90 8 Gwóźdź Kacper 03 03606 330 2 1 25 80 1 37 23 9 Płonka Jakub 03 03606 312 2 1 25 90 1 40 52 Barczyk Jan 03 03306 312 2 1 21 76 1 32 93 Chłopców 12 13 lat 100 Dow 100 Grzb 100 Klas 100 Mot 200 Zm 1 Goraj Marcin 01 03606 781 2 1 00 68 2 31 96 2 Batko Karol 01 03606 662 2 1 04 40 2 39 62 3 Paszko Mikołaj 01 04811 616 2 1 06 59 2 42 01 4 Raczkowski Krzysztof 01 03506 567 2 1 09 12 1 13 63 Synowiec Mikołaj 02 03306 567 2 1 08 33 2 46 85 6 Rudnicki Gilbert 02 00202 564 2 1 09 54 2 44 51 7 Parszewski Patryk 01 00306 534 2 1 07 23 1 18 42 8 Wolnicki Jakub 01 03606 530 2 1 09 50 1 27 05 9 Łysek Maciej 01 03606 528 2 1 10 50 1 15 72 Wójcik Paweł 01 03606 528 2 1 08 97 2 53 50 Najlepszy zawodnik 9 lat i młodsi Chłopców 8 lat i młodsi 2 z 4 Konkurencji 25 Dow 25 Grzb 25 Klas 25 Mot 1 Proszek Jan 06 02106 134 2 21 88 26 67 2 Kuś Wiktor 06 03306 132 2 25 52 23 85 3 Grzebinoga Franciszek 06 03306 123 2 23 51 26 14 4 Twardowski Kamil 06 04411 117 2 24 75 25 85 5 Gdula Radosław 06

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/02_01_wieliczka/najlepsiM.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 13 25 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 2 00 42 51 56 28 1 04 14 26 Pasturczak Filip 03 NKP Bielsko Biała 2 17 65 34 1 01 87 1 15 78 DYSKW Kozioł Adrian 03 SMS Galicja Kraków O12 Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia Decyzja Zarządu PZP z 27 11 2009 Czas 11 31 12 13 lat 1 Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 1 00 68 406 29 13 31 55 2 Batko Karol 01 SMS Galicja Kraków 1 04 40 339 30 13 34 27 3 Paszko Mikołaj 01 NKP Bielsko Biała 1 06 59 307 31 70 34 89 4 Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 1 07 23 298 31 89 35 34 5 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 08 33 284 32 06 36 27 6 Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 1 08 97 276 33 47 35 50 7 Raczkowski Krzysztof 01 Solne Miasto Wieliczka 1 09 12 274 32 57 36 55 8 Wolnicki Jakub 01 SMS Galicja Kraków 1 09 50 270 33 61 35 89 9 Rudnicki Gilbert 02 MKS SP 63 Bydgoszcz 1 09 54 269 33 77 35 77 10 Cempla Jakub 01 NKP Bielsko Biała 1 09 74 267 32 89 36 85 11 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1 10 50 259 33 17 37 33 12 Twardowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1 11 31 250 34 82 36 49 13 Urbańczyk Adrian 01 Solne Miasto Wieliczka 1 12 37 239 34 80 37 57 14 Pająk Jakub 02 Solne Miasto Wieliczka 1 13 09 232 35 43 37 66 15 Lechowicz Marcin 02 NKP Bielsko Biała 1 14 86 216 35 78 39 08 16 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 1 15 21 213 35 86 39 35 17 Pniak Bartosz 02 SMS Galicja Kraków 1 15 99 206 36 25 39 74 18 Stawowski Bartłomiej 01 SMS Galicja Kraków 1 16 88 199 36 52 40 36 19 Rogowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1 17 10 198 36 71 40 39 20 Lemek Tomasz 01 SMS Galicja Kraków 1 17 63 194 37 11 40 52 21 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko Biała 1 18 44 188 36 87 41 57 22 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 1 19 00 184 36 75 42 25 23 Psik Robert 02 SMS Galicja Kraków 1 19 24 182 38 40 40 84 24 Mielec Wiktor 02 SMS Galicja Kraków 1 19 96 177 38 31 41 65 25 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1 20 20 175 38 75 41 45 26 Krzysztyński Jan 02 SMS Galicja Kraków 1 20 83 171 39 20 41 63 27 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 22 48 161 39 35 43 13 28 Groń Bartłomiej 02 STP Nowy Sącz 1 23 66 155 39 28 44 38 29 Widła Filip 02 SMS Galicja Kraków 1 23 81 154 41 12 42 69 30 Krzystek Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 24 01 153 38 91 45 10 31 Chmielek Igor 02 SMS Galicja Kraków 1 25 00 147 40 48 44 52 32 Czajka Michał 02 SMS Galicja Kraków 1 26 38 140 40 55 45 83 33 Książek Dawid 02 Solne Miasto Wieliczka 1 27 22 136 40 65 46 57 34 Łubkowski Jakub 02 NKP Bielsko Biała 1 28 26 132 SC 1 41 71 46 55 35 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 1 28 26 132 SC 2 42 62 45 64 36 Szyncel Olaf 02 Omega Olkusz 1 29 29 127 41 48 47 81 37 Kochanowicz Krystian 02 SMS Galicja Kraków 1 30 31 123 41 54 48 77 38 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 30 57 122 42 44 48 13 39 Klisz Krzysztof 02 Ondraszek Bielsko Biała 1 32 12 116 42 89 49 23 40 Hodor Mateusz 02 Siemacha ASP Kraków 1 34 01 109 41 92 52 09 41 Kwaśny Igor 02 NKP Bielsko Biała 2 08 99 42 58 33 1 10 66 PK Ściebura Alan 98 Solne Miasto Wieliczka 1 03 57 353 29 40 34 17 PK Kozik Burnagiel Wiktor 99 Solne Miasto Wieliczka 1 11 06 252 32 94 38 12 TOP Konkurencja 11 1 2 2014 11 33 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 36 68 254 2 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 37 29 242 3 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 37 72 234 4 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 39 31 206 5 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 39 39 205 6 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko Biała 40 46 189 7 Lala Nadia 04 Salmo Żory 40 82 184 8 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 41 09 181 9 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 41 18 179 10 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 41 56 175 11 Wojtas Julia 04 STP Nowy Sącz 41 94 170 12 Dwojak Wiktoria 04 Olimpia Lublin 42 03 169 13 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 42 35 165 14 Sabino Anna 04 STP Nowy Sącz 43 44 153 SC 1 15 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 43 44 153 SC 2 16 Tuteja Zuzanna 04 Solne Miasto Wieliczka 45 26 135 17 Stanuch Natalia 04 UKS SP 8 Chrzanów 45 67 131 18 Lala Patrycja 04 Salmo Żory 46 84 122 19 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 47 04 120 20 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 51 26 93 21 Ziora Dominika 04 Ondraszek Bielsko Biała 52 14 88 22 Isendorf Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 53 31 82 23 Górni Martyna 04 Siemacha ASP Kraków 54 04 79 24 Bystra Róża 04 Ondraszek Bielsko Biała 54 09 79 25 Gawrońska Izabela 04 UKS SP 8 Chrzanów 54 70 76 26 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 56 44 69 27 Jano Maja 04 Ondraszek Bielsko Biała 59 04 61 28 Grygierzec Emilia 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 01 26 54 29 Poznańska Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 02 73 50 DYSKW Oliwa Agnieszka 04 Sokół Myślenice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 50 TOP Konkurencja 12 1 2 2014 11 42 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 34 61 201 2 Ring Jakub 04 Victoria Kozy 37 78 155 3 Holeczek Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 38 37 148 4 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 38 87 142 5 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 39 51 135 6 Goik Bartłomiej 04 Pałac Młodzieży Katowice 39 70 133 7 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 40 40 126 SC 1 8 Jamka Eric 04 SwimArt Myślenice 40 40 126 SC 2 9 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 40 82 122 10 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 41 25 119 11 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 41 50 117 12 Rybak Maciej 04 Delfin Polaniec 42 01 112 13 Mąsior Wiktor 04 UKS SP 8 Chrzanów 42 58 108 14 Bajgrowicz Paweł 04 Siemacha ASP Kraków 42 61 108 15 Kędziora Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 43 12 104 16 Krzempek Mateusz 04 NKP Bielsko Biała 43 25 103 17 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 43 48 101 18 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 44 28 96 19 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 44 76 93 20 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 45 62 88 21 Ścieszka Nikodem 04 NKP Bielsko Biała 49 85 67 22 Gabryś Patryk 04 Ondraszek Bielsko Biała 49 93 67 23 Michalec Jan 04 Siemacha ASP Kraków 1 04 11 31 DYSKW Szeląg Sebastian 04 Solne Miasto Wieliczka O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 57 TOP Konkurencja 13 1 2 2014 11 49 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 11 lat 1 Piesko Martyna 03 Lublinianka Lublin 1 21 41 312 39 13 42 28 2 Gwiazdowska Wiktoria 03 Siemacha ASP Kraków 1 30 46 227 43 93 46 53 3 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 1 31 59 219 45 18 46 41 4 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 36 86 185 46 38 50 48 5 Tasak Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 1 37 25 183 46 73 50 52 6 Oczkowska Daria 03 SMS Galicja Kraków 1 40 30 166 48 36 51 94 7 Szczurek Aleksandra 03 Solne Miasto Wieliczka 1 40 32 166 48 38 51 94 8 Gwizdała Wiktoria 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 48 39 132 52 16 56 23 9 Grabowska Wiktoria 03 NKP Bielsko Biała 1 58 03 102 56 75 1 01 28 10 Szewczuk Oliwia 03 NKP Bielsko Biała 2 00 67 95 57 84 1 02 83 11 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko Biała 2 01 59 93 59 09 1 02 50 12 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 2 05 18 85 1 00 67 1 04 51 13 Walczak Klaudia 03 Siemacha ASP Kraków 2 10 21 76 1 02 27 1 07 94 DYSKW Kliś Oliwia 03 NKP Bielsko Biała G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 12 11 12 13 lat 1 Nadybska Natalia 01 Glosator Kraków 1 12 08 449 35 29 36 79 2 Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 1 12 19 447 35 38 36 81 3 Janusz Ewa 01 SMS Galicja Kraków 1 16 29 379 36 75 39 54 4 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1 18 25 351 37 84 40 41 5 Stępak Weronika 01 SMS Galicja Kraków 1 19 49 335 38 40 41 09 6 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 1 23 58 288 41 10 42 48 7 Drużkowska Wiktoria 01 SMS Galicja Kraków 1 25 93 265 41 80 44 13 8 Dębiec Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1 26 16 263 40 93 45 23 9 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 1 26 29 262 41 78 44 51 10 Kaczmarek Aleksandra 01 SMS Galicja Kraków 1 27 45 251 43 15 44 30 11 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 1 27 53 251 43 32 44 21 12 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 1 28 64 241 43 82 44 82 13 Roszkowska Blanka 02 Korona Kraków 1 29 28 236 43 37 45 91 14 Świderska Natalia 01 SMS Galicja Kraków 1 29 42 235 SC 1 43 75 45 67 15 Żak Natalia 01 Solne Miasto Wieliczka 1 29 42 235 SC 2 43 59 45 83 16 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 1 30 98 223 42 76 48 22 17 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 31 79 217 44 18 47 61 18 Madej Faustyna 02 SwimArt Myślenice 1 32 41 213 44 20 48 21 19 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 32 43 213 45 00 47 43 20 Duda Dominika 02 Siemacha ASP Kraków 1 34 92 196 46 76 48 16 21 Marona Karolina 02 SMS Galicja Kraków 1 35 72 192 47 03 48 69 22 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 35 79 191 46 52 49 27 23 Leszczyńska Katarzyna 02 Korona Kraków 1 43 27 152 50 17 53 10 24 Habiciak Justyna 02 Ondraszek Bielsko Biała 1 45 79 142 49 24 56 55 25 Stec Justyna 02 NKP Bielsko Biała 1 48 35 132 51 01 57 34 26 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 1 50 43 125 52 68 57 75 27 Oliwa Aleksandra 02 Sokół Myślenice 1 59 86 97 57 21 1 02 65 DYSKW Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 12 15 TOP Konkurencja 14 1 2 2014 12 08 Chłopców 100m grzbietowy 11 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 11 lat 1 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 26 03 184 43 09 42 94 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 29 44 163 43 53 45 91 3 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 1 30 49 158 43 74 46 75 4 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 1 32 70 147 44 33 48 37 5 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 32 93 146 44 46 48 47 6 Sowa Łukasz 03 SMS Galicja Kraków 1 34 23 140 44 80 49 43 7 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 1 34 43 139 46 04 48 39 8 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 1 34 71 137 45 89 48 82 9 Fortuna Filip 03 SMS Galicja Kraków 1 35 38 135 47 39 47 99 10 Datoń Aleksy 03 Korona Kraków 1 35 41 134 45 41 50 00 11 Kawa Mikołaj 03 SMS Galicja Kraków 1 37 35 127 48 14 49 21 12 Przebinda Maciej 03 Solne Miasto Wieliczka 1 37 79 125 48 93 48 86 13 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 1 38 20 123 47 60 50 60 14 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 39 09 120 49 67 49 42 15 Kozioł Adrian 03 SMS Galicja Kraków 1 39 23 119 48 86 50 37 16 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 1 41 09 113 50 59 50 50 17 Jarosz Oskar 03 Solne Miasto Wieliczka 1 43 24 106 SC 1 51 48 51 76 18 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 1 43 24 106 SC 2 51 92 51 32 19 Wójcik Dawid 03 NKP Bielsko Biała 1 44 31 103 50 81 53 50 20 Walenciak Ignacy 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 44 41 102 48 33 56 08 21 Kurzydło Maciej 03 SMS Galicja Kraków 1 44 85 101 50 61 54 24 22 Ferenc Konrad 03 NKP Bielsko Biała 1 58 83 69 58 94 59 89 23 Kasprzak Kasper 03 NKP Bielsko Biała 2 13 93 48 1 04 45 1 09 48 24 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 2 14 90 47 1 07 00 1 07 90 25 Pasturczak Filip 03 NKP Bielsko Biała 2 16 69 45 1 05 78 1 10 91 DYSKW Janikowski Miłosz 03 Korona Kraków G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 12 28 12 13 lat 1 Raczkowski Krzysztof 01 Solne Miasto Wieliczka 1 13 63 293 35 61 38 02 2 Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1 15 72 269 37 03 38 69 3 Budzich Beniamin 01 NKP Bielsko Biała 1 20 94 221 39 71 41 23 4 Telega Kamil 01 SMS Galicja Kraków 1 21 44 217 39 73 41 71 5 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 1 22 13 211 38 68 43 45 6 Stawowski Bartłomiej 01 SMS Galicja Kraków 1 23 09 204 40 43 42 66 7 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 1 25 02 190 41 68 43 34 8 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 1 25 65 186 41 74 43 91 9 Rogowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1 26 66 180 41 94 44 72 10 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko Biała 1 27 97 172 43 72 44 25 11 Krzystek Jakub 02 SMS Galicja Kraków 1 31 39 153 44 43 46 96 12 Wołoch Robert 02 SMS Galicja Kraków 1 36 96 128 SC 1 49 20 47 76 13 Kochanowicz Krystian 02 SMS Galicja Kraków 1 36 96 128 SC 2 47 68 49 28 14 Klisz Krzysztof 02 Ondraszek Bielsko Biała 1 46 71 96 51 22 55 49 15 Kwaśny Igor 02 NKP Bielsko Biała 2 17 94 44 1 06 59 1 11 35 TOP Konkurencja 15 1 2 2014 12 25 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 40 39 257 2 Dwojak Natalia 04 Olimpia Lublin 42 89 215 3 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 44 27 195 4 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 44 54 192 5 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 45 57 179 6 Zielińska Weronika 04 SMS Galicja Kraków 45 86 175 7 Dwojak Wiktoria 04 Olimpia Lublin 46 52 168 8 Kapela Nina 04 Victoria Kozy 47 29 160 9 Lala Nadia 04 Salmo Żory 47 78 155 10 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 48 57 148 11 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 48 85 145 12 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 50 50 131 13 Wojtas Julia 04 STP Nowy Sącz 50 76 129 14 Woźniak Katarzyna 04 UKS SP 8 Chrzanów 50 99 128 15 Oliwa Agnieszka 04 Sokół Myślenice 51 51 124 16 Zielińska Wioletta 04 NKP Bielsko Biała 52 86 114 17 Baranowska Julia 04 NKP Bielsko Biała 55 33 100 18 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 55 91 97 19 Ziora Dominika 04 Ondraszek Bielsko Biała 59 64 80 20 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 00 41 76 21 Bystra Róża 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 01 99 71 22 Jano Maja 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 04 31 63 23 Poznańska Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków 1 04 60 62 24 Grygierzec Emilia 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 07 05 56 DYSKW Isendorf Aleksandra 04 Siemacha ASP Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 12 40 TOP Konkurencja 16 1 2 2014 12 32 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 41 67 159 2 Ring Jakub 04 Victoria Kozy 42 87 146 3 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 46 21 117 4 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 46 29 116 SC 1 5 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 46 29 116 SC 2 6 Jamka Eric 04 SwimArt Myślenice 46

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/02_01_wieliczka/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Puchar Solnego Miasta - SPLASH Meet Manager 11
    startowa Wyniki motylkowy motylkowy 25m Serie na czas 9 Lista startowa Wyniki 25m Serie na czas 9 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 200m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki Statystyka medalowa Progresja zawodników podsumowanie Najlepszy zawodnik 11 lat i starsi Medaliści wg konkurencji Najlepsza zawodniczka 10 lat Najlepszy zawodnik 9 lat i młodsi Medaliści wg klubu Najlepsza zawodniczka 11 lat i starsi Plik wyników Lenex Multimedaliści Najlepsza zawodniczka 9 lat i młodsi Progresja zawodników szczegóły Najlepszy zawodnik 10 lat 1 Puchar Solnego Miasta Edycja I 2014 1 2 2014 9 30 1 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 30 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 37 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 25m grzbietowy Serie na czas 9 44 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 25m grzbietowy Serie na czas 9 51 9 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 25m klasyczny Serie na czas 9 58 9 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 25m klasyczny Serie na czas 10 00 9 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 25m motylkowy Serie na czas 10 02 9 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 25m motylkowy Serie na czas 10 04 9 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 100m dowolny Serie na czas 10 45 11 13 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 100m dowolny Serie na czas 11 08 11 13 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 11 33 10 lat Lista startowa Wyniki

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/02_01_wieliczka/pliki/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 14 40 55 2 Badura Michał 01 Victoria Kozy 2 49 94 243 39 55 43 72 44 36 42 31 3 Łyczak Jakub 01 Kmita Zabierzów 2 52 12 234 39 17 44 28 45 64 43 03 4 Michalski Wojciech 01 Gilus Gilowice 2 54 16 226 41 49 44 60 45 07 43 00 5 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 2 55 51 220 41 05 44 72 45 45 44 29 6 Pisarek Tomasz 01 Aquatica Pawłowice 3 01 94 198 42 86 46 49 47 96 44 63 DYSKW Zając Sebastian 01 Jordan Kraków G2 Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu za wyjątkiem 15 m po starcie lub nawrocie Czas 11 15 DYSKW Cielecki Kacper 01 Aquatica Pawłowice G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 12 TOP Konkurencja 6 1 12 2013 10 51 Chłopców 200m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 2 48 73 248 38 40 42 35 44 50 43 48 2 Blachura Oskar 02 Victoria Kozy 2 58 17 211 42 13 23 22 1 08 64 44 18 3 Maciąg Wojciech 02 Wisła Kraków 3 06 79 183 44 05 47 57 48 36 46 81 4 Norek Mateusz 02 Gilus Gilowice 3 12 46 167 44 36 48 21 50 29 49 60 5 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko B 3 18 51 152 45 62 51 65 49 91 51 33 6 Mielczarek Adrian 02 Omega Olkusz 3 18 95 151 47 54 51 29 51 26 48 86 7 Ryś Tymon 02 Wisła Kraków 3 27 63 133 48 82 54 66 54 86 49 29 8 Przewoźny Jakub 02 Pałac Młodzieży Katowice 3 41 16 110 50 23 55 51 57 80 57 62 TOP Konkurencja 6 1 12 2013 10 51 Chłopców 200m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 2 50 40 241 39 59 42 76 45 79 42 26 2 Skrzyszowski Bruno 03 Wisła Kraków 3 26 92 134 48 11 52 08 DYSKW Błoch Błażej 03 Górnik Sosnowiec G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 11 05 TOP Konkurencja 7 1 12 2013 11 18 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Idzikowska Alicja 02 TKKF Szczygłowice 30 52 442 2 Koczur Julia 02 Victoria Kozy 31 32 409 3 Nędza Katarzyna 02 Jordan Kraków 33 37 338 4 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 33 73 327 5 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 34 06 318 6 Kapela Anna 02 Victoria Kozy 34 51 305 7 Śmiechowska Giulietta Martina 02 Ósemka Oświęcim 36 12 266 8 Koczur Klaudia 02 Jordan Kraków 36 66 255 9 Janosz Edyta 02 Aquatica Pawłowice 37 90 230 10 Święcicka Dominika 02 Victoria Kozy 40 24 192 11 Gajda Marta 02 Aquatica Pawłowice 40 82 184 12 Kalabińska Magdalena 02 Victoria Kozy 41 28 178 13 Habiciak Justyna 02 Ondraszek Bielsko B 41 47 176 14 Szpila Magdalena 02 Victoria Kozy 42 94 158 15 Wyleżoł Marlena 02 Aquatica Pawłowice 44 91 138 16 Pękowska Kornelia 02 H2O Jastrzębie Zdr 49 19 105 TOP Konkurencja 7 1 12 2013 11 18 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Famulok Zuzanna 03 Gilus Gilowice 34 81 297 2 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 34 90 295 3 Marek Agata 03 TKKF Szczygłowice 35 65 277 4 Kosiec Malgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 37 03 247 5 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice 39 10 210 6 Stęplewska Dorota 03 Jordan Kraków 39 40 205 7 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 40 39 190 8 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 40 85 184 9 Niechaj Aleksandra 03 Aquatica Pawłowice 41 10 181 10 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 41 73 172 11 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 42 04 169 12 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 43 80 149 13 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 44 20 145 14 Bilska Julia 03 Jordan Kraków 44 38 143 15 Wojtyna Monika 03 TKKF Szczygłowice 44 78 139 16 Trojanowska Dorota 03 Victoria Kozy 45 53 133 17 Botor Kinga 03 Jedność 32 Przyszowice 45 64 132 18 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko B 46 12 128 19 Kaul Paulina 03 Aquatica Pawłowice 47 25 119 20 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 49 44 104 21 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 50 13 99 22 Wojdała Kamila 03 Jordan Kraków 53 98 79 23 Salamon Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 54 13 79 24 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 54 16 79 25 Porwoł Anna 03 H2O Jastrzębie Zdr 56 78 68 26 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 57 94 64 27 Malik Alena 03 Jordan Kraków 59 98 58 28 Skrzypiec Klaudia 03 Jordan Kraków 1 01 43 54 TOP Konkurencja 7 1 12 2013 11 18 Dziewcząt 50m dowolny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sikora Balbina 04 Aquatica Pawłowice 37 34 241 2 Idzikowska Anna 04 TKKF Szczygłowice 37 96 229 3 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 38 01 228 4 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 39 20 208 5 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 39 30 207 6 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice 39 43 205 7 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 39 56 203 8 Kisielewska Martyna 04 Aquatica Pawłowice 40 78 185 9 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 41 08 181 10 Surówka Martyna 04 TKKF Szczygłowice 41 09 181 11 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko B 41 10 181 12 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 42 49 163 13 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 42 85 159 14 Browarska Emilia 04 Jedność 32 Przyszowice 42 91 159 15 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 43 50 152 16 Smolarek Alina 04 Jedność 32 Przyszowice 44 17 145 17 Wolny Natalia 04 Jedność 32 Przyszowice 44 39 143 18 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 44 76 140 19 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 45 10 137 20 Sabino Anna 04 STP Nowy Sącz 45 11 136 21 Szkółka Oliwia 04 TKKF Szczygłowice 45 48 133 22 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 45 52 133 23 Kapela Nina 04 Victoria Kozy 45 61 132 24 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 45 66 132 25 Koczur Nikola 04 Victoria Kozy 45 93 129 26 Wojtas Julia 04 STP Nowy Sącz 46 55 124 27 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 49 54 103 28 Brońska Julia 05 STP Nowy Sącz 49 97 100 29 Mężyk Oliwia 05 Aquatica Pawłowice 50 96 94 30 Chrobak Martyna 04 Victoria Kozy 51 88 90 31 Adamczyk Oliwia 04 Jedność 32 Przyszowice 51 92 89 32 Gorszanów Jagoda 05 Jedność 32 Przyszowice 52 21 88 33 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 52 62 86 34 Komędera Anna 04 Victoria Kozy 54 74 76 35 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 55 25 74 Janus Patrycja 05 H2O Jastrzębie Zdr 55 25 74 37 Ziora Dominika 04 Ondraszek Bielsko B 56 12 71 38 Lechus Wiktoria 05 Jedność 32 Przyszowice 56 42 69 39 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko B 57 42 66 40 Humaniuk Alicja 05 H2O Jastrzębie Zdr 1 00 60 56 41 Ciemięga Natalia 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 06 76 42 TOP Konkurencja 8 1 12 2013 11 47 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sieradzki Kamil 02 Wodnik Siemianowice Śl 30 50 294 2 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 31 20 275 3 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 32 32 247 4 Dyrek Michał 02 STP Nowy Sącz 32 77 237 5 Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 32 88 235 6 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 32 94 234 7 Bartosiewicz Remigiusz 02 Wodnik Siemianowice Śl 33 07 231 8 Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 33 83 216 9 Pająk Jakub 02 Solne Miasto Wieliczka 33 84 215 10 Maciąg Wojciech 02 Wisła Kraków 34 48 204 11 Pawłowski Eryk 02 Wodnik Siemianowice Śl 34 50 203 12 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko B 34 55 202 13 Kruczkowski Adam 02 Jedność 32 Przyszowice 36 93 166 14 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 37 12 163 15 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 39 54 135 16 Ogórek Kacper 02 Victoria Kozy 42 97 105 17 Rduch Konrad 02 Aquatica Pawłowice 53 18 55 TOP Konkurencja 8 1 12 2013 11 47 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 34 32 206 2 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 34 58 202 3 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 34 90 196 4 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 36 23 175 5 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 36 55 171 6 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 36 93 166 7 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 37 16 163 8 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 37 43 159 9 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 38 56 145 10 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 39 97 131 11 Brzostowski Andrzej 03 Ondraszek Bielsko B 41 09 120 12 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 41 31 118 13 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 43 58 101 14 Zawada Jakub 03 Victoria Kozy 44 13 97 15 Kuc Damian 03 Victoria Kozy 44 68 93 16 Stosio Szymon 03 Gilus Gilowice 45 21 90 17 Białoń Jakub 03 Jordan Kraków 47 83 76 18 Strama Adrian 03 Jordan Kraków 50 10 66 19 Grochulski Tomasz 03 Jordan Kraków 52 51 57 20 Twardzik Marcin 03 Aquatica Pawłowice 1 02 03 35 TOP Konkurencja 8 1 12 2013 11 47 Chłopców 50m dowolny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 36 24 175 2 Kalkan Jakub 04 Jedność 32 Przyszowice 36 91 166 3 Ring Jakub 04 Victoria Kozy 37 94 153 4 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 38 86 142 5 Holeczek Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 39 78 132 6 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 39 97 131 7 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko B 40 10 129 8 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 40 94 121 9 Gałuszka Fabian 04 Aquatica Pawłowice 41 24 119 10 Gram Maksymilian 04 Victoria Kozy 41 74 115 11 Wysocki Kacper 04 Aquatica Pawłowice 41 90 113 12 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 42 13 111 13 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 42 14 111 14 Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice 42 60 108 15 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 42 65 107 16 Kowalczyk Szymon 04 Jedność 32 Przyszowice 43 03 104 17 Klimkiewicz Dominik 04 Aquatica Pawłowice 43 15 104 18 Mróz Michał 04 H2O Jastrzębie Zdr 43 72 100 19 Chmielniak Michał 05 Victoria Kozy 46 06 85 20 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 46 15 85 21 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 46 43 83 22 Grzybowski Patryk 05 Victoria Kozy 46 78 81 23 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 47 93 75 24 Belski Szymon 05 STP Nowy Sącz 50 12 66 25 Matuszczak Kacper 04 Victoria Kozy 50 49 64 26 Karoń Adrian 05 Omega Olkusz 51 01 63 27 Stosio Bartosz 05 Gilus Gilowice 54 81 50 28 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 55 92 47 29 Wojtyłka Jakub 04 Victoria Kozy 57 01 45 30 Białka Oliwier 04 Victoria Kozy 59 54 39 31 Daszkiewicz Maciej 04 Ósemka Oświęcim 1 03 28 33 TOP Konkurencja 9 1 12 2013 12 11 Kobiet 100m klasyczny 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Michalska Katarzyna 98 Gilus Gilowice 1 19 11 497 37 31 41 80 2 Kolber Roksana 98 Unia Oświęcim 1 21 70 451 39 13 42 57 3 Olma Sabina 96 Victoria Kozy 1 29 59 342 41 42 48 17 TOP Konkurencja 9 1 12 2013 12 11 Dziewcząt 100m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Fuks Gabriela 99 Gilus Gilowice 1 24 34 410 39 74 44 60 2 Malinowska Ada 99 STP Nowy Sącz 1 29 68 341 40 97 48 71 3 Papla Izabela 99 Victoria Kozy 1 35 19 285 44 80 50 39 TOP Konkurencja 9 1 12 2013 12 11 Dziewcząt 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bułka Dominika 00 Victoria Kozy 1 34 31 293 44 52 49 79 2 Wrzeszcz Kinga 00 Victoria Kozy 1 36 23 276 45 15 51 08 TOP Konkurencja 9 1 12 2013 12 11 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Piskorz Aleksandra 01 Wodnik Siemianowice Śl 1 28 64 353 41 32 47 32 2 Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków 1 29 65 342 41 83 47 82 3 Broda Nikola 01 Jordan Kraków 1 31 73 319 43 03 48 70 4 Kożuch Paulina 01 Victoria Kozy 1 32 73 309 43 40 49 33 5 Vaverková Eva 01 Kometa Brno 1 34 24 294 45 35 48 89 6 Gniado Magda 01 Aquatica Pawłowice 1 34 93 288 44 00 50 93 7 Kałuża Patrycja 01 Aquatica Pawłowice 1 36 04 278 46 07 49 97 8 Stosio Julia 01 Gilus Gilowice 1 37 20 268 45 50 51 70 9 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 1 39 14 252 46 92 52 22 10 Zielińska Joanna 01 Aquatica Pawłowice 1 43 57 221 48 23 55 34 11 Gajdzik Roxana 01 Aquatica Pawłowice 1 46 56 203 50 62 55 94 TOP Konkurencja 9 1 12 2013 12 11 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Garula Wiktoria 02 Górnik Sosnowiec 1 32 43 312 43 88 48 55 2 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1 33 78 298 44 29 49 49 3 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 1 35 76 280 45 71 50 05 4 Pałka Aleksandra 02 Gilus Gilowice 1 39 92 247 47 14 52 78 5 Tomera Roksana 02 Ósemka Oświęcim 1 40 08 245 46 53 53 55 6 Kapela Anna 02 Victoria Kozy 1 41 06 238 47 64 53 42 7 Gorecka Weronika 02 Gilus Gilowice 1 41 17 238 48 30 52 87 8 Kołeczek Matylda 02 Ondraszek Bielsko B 1 42 99 225 47 96 55 03 9 Iwanicka Anita 02 Ósemka Oświęcim 1 43 59 221 49 35 54 24 10 Wojtowicz Matylda 02 Ósemka Oświęcim 1 45 48 210 50 29 55 19 11 Habiciak Justyna 02 Ondraszek Bielsko B 1 52 64 172 52 58 1 00 06 12 Janosz Edyta 02 Aquatica Pawłowice 1 54 44 164 52 50 1 01 94 TOP Konkurencja 9 1 12 2013 12 11 Dziewcząt 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1 40 98 239 48 57 52 41 2 Gregorczyk Amelia 03 Victoria Kozy 1 41 92 232 48 93 52 99 3 Niechaj Aleksandra 03 Aquatica Pawłowice 1 43 53 222 48 71 54 82 4 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 1 45 83 207 52 40 53 43 5 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice 1 47 12 200 51 44 55 68 6 Fuks Aleksandra 03 Gilus Gilowice 1 50 27 183 51 87 58 40 7 Vallejo Szypuła Delia 03 Victoria Kozy 1 55 52 159 54 02 1 01 50 8 Malik Alena 03 Jordan Kraków 1 56 38 156 56 11 1 00 27 9 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 2 02 39 134 58 34 1 04 05 10 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 2 07 15 119 58 41 1 08 74 11 Wojdała Kamila 03 Jordan Kraków 2 12 52 105 1 04 01 1 08 51 12 Porwoł Anna 03 H2O Jastrzębie Zdr 2 14 80 100 1 02 66 1 12 14 13 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 2 17 05 95 1 03 65 1 13 40 TOP Konkurencja 10 1 12 2013 12 38 Mężczyzn 100m klasyczny 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Otrząsek Damian 98 Victoria Kozy 1 13 61 431 35 11 38 50 2 Skowron Tomasz 96 STP Nowy Sącz 1 15 12 405 34 96 40 16 TOP Konkurencja 10 1 12 2013 12 38 Chłopców 100m klasyczny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Murański Kacper 99 Gilus Gilowice 1 13 94 425 35 16 38 78 2 Szczepaniak Jakub 99 STP Nowy Sącz 1 17 13 374 32 44 44 69 3 Bachlaj Dorian 99 Ondraszek Bielsko B 1 20 54 329 37 15 43 39 4 Maciąg Piotr 99 Wisła Kraków 1 22 19 309 39 00 43 19 5 Brzostowski Łukasz 99 Ondraszek Bielsko B 1 26 45 266 40 57 45 88 6 Klimczak Marcin 99 Wisła Kraków 1 29 96 236 41 76 48 20 TOP Konkurencja 10 1 12 2013 12 38 Chłopców 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 19 44 343 38 19 41 25 2 Legomiński Jakub 00 Piątka Chorzów 1 20 28 332 37 89 42 39 3 Włodarczyk Bruno 00 Wisła Kraków 1 22 64 304 40 64 42 00 4 Bartnikiewicz Jan 00 Piątka Chorzów 1 25 61

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2013/kl/12_01_kozy/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Przyszowice 1 09 68 268 33 61 36 07 9 Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 1 10 37 260 33 20 37 17 10 Cajza Szymon 00 Jedność 32 Przyszowice 1 11 72 246 34 12 37 60 11 Oracz Piotr 00 Piątka Chorzów 1 13 73 226 34 53 39 20 12 Szpyra Denis 00 Piątka Chorzów 1 13 75 226 35 08 38 67 13 Stareczek Kamil 00 Jedność 32 Przyszowice 1 16 11 205 35 89 40 22 14 Dyda Daniel 00 Jordan Kraków 1 16 86 199 37 25 39 61 15 Ryś Szymon 00 Wisła Kraków 1 18 72 186 37 18 41 54 16 Ratajczak Sergiusz 00 Ondraszek Bielsko B 1 18 84 185 38 62 40 22 17 Maciaś Sebastian 00 Jordan Kraków 1 19 92 177 37 00 42 92 18 Małyszek Patryk 00 Jedność 32 Przyszowice 1 26 22 141 41 18 45 04 19 Wieszczek Krzysztof 00 Aquatica Pawłowice 1 29 98 124 41 56 48 42 TOP Konkurencja 22 1 12 2013 17 11 Chłopców 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kowalczyk Michał 01 Gilus Gilowice 1 05 66 320 31 79 33 87 2 Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 1 07 98 288 31 24 36 74 3 Michalski Wojciech 01 Gilus Gilowice 1 08 02 288 33 12 34 90 4 Cielecki Kacper 01 Aquatica Pawłowice 1 08 52 282 33 21 35 31 5 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 1 08 57 281 32 97 35 60 6 Uryga Bartłomiej 01 Aquatica Pawłowice 1 08 62 280 32 60 36 02 7 Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 1 08 95 276 32 26 36 69 8 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1 10 59 258 34 60 35 99 9 Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 1 12 31 240 34 30 38 01 10 Łyczak Jakub 01 Kmita Zabierzów 1 15 04 214 35 70 39 34 11 Pisarek Tomasz 01 Aquatica Pawłowice 1 17 73 193 36 40 41 33 12 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 17 86 192 36 75 41 11 13 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 1 19 77 178 38 00 41 77 14 Zapała Kacper 01 Jordan Kraków 1 26 88 138 41 95 44 93 TOP Konkurencja 22 1 12 2013 17 11 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sieradzki Kamil 02 Wodnik Siemianowice Śl 1 07 51 294 31 98 35 53 2 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 08 12 287 32 58 35 54 3 Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 1 10 75 256 34 16 36 59 4 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1 11 61 247 34 01 37 60 5 Bartosiewicz Remigiusz 02 Wodnik Siemianowice Śl 1 12 97 233 34 69 38 28 6 Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 1 13 98 224 35 97 38 01 7 Maciąg Wojciech 02 Wisła Kraków 1 14 54 219 35 76 38 78 8 Pająk Jakub 02 Solne Miasto Wieliczka 1 16 44 203 36 83 39 61 9 Norek Mateusz 02 Gilus Gilowice 1 18 03 191 37 44 40 59 10 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko B 1 18 14 190 36 48 41 66 11 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 1 22 14 163 39 48 42 66 12 Kruczkowski Adam 02 Jedność 32 Przyszowice 1 22 55 161 38 94 43 61 13 Mielczarek Adrian 02 Omega Olkusz 1 25 58 144 39 92 45 66 14 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 29 19 127 41 37 47 82 15 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 31 17 119 42 08 49 09 16 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 31 74 117 43 70 48 04 17 Ogórek Kacper 02 Victoria Kozy 1 35 61 103 45 16 50 45 TOP Konkurencja 22 1 12 2013 17 11 Chłopców 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1 16 39 203 36 82 39 57 2 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 16 43 203 36 69 39 74 3 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 1 16 90 199 37 09 39 81 4 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 22 40 162 38 49 43 91 5 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 1 22 43 162 38 04 44 39 6 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 25 70 144 39 76 45 94 7 Skrzyszowski Bruno 03 Wisła Kraków 1 29 52 126 42 51 47 01 8 Brzostowski Andrzej 03 Ondraszek Bielsko B 1 34 94 106 43 21 51 73 9 Zawada Jakub 03 Victoria Kozy 1 43 50 81 47 67 55 83 10 Stosio Szymon 03 Gilus Gilowice 1 49 17 69 47 66 1 01 51 11 Białoń Jakub 03 Jordan Kraków 1 51 11 66 50 95 1 00 16 12 Strama Adrian 03 Jordan Kraków 1 55 66 58 51 29 1 04 37 TOP Konkurencja 23 1 12 2013 17 47 Kobiet 100m motylkowy 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kolber Roksana 98 Unia Oświęcim 1 11 80 450 34 16 37 64 2 Olbrich Karolina 97 Aquatica Pawłowice 1 13 92 413 33 90 40 02 3 Pieniążek Emilia 98 STP Nowy Sącz 1 27 16 251 39 12 48 04 TOP Konkurencja 23 1 12 2013 17 47 Dziewcząt 100m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malinowska Ada 99 STP Nowy Sącz 1 14 28 407 33 80 40 48 2 Papla Izabela 99 Victoria Kozy 1 25 18 269 37 92 47 26 TOP Konkurencja 23 1 12 2013 17 47 Dziewcząt 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 1 21 95 303 38 01 43 94 2 Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 1 23 15 290 37 50 45 65 3 Piskorz Aleksandra 01 Wodnik Siemianowice Śl 1 24 76 273 37 42 47 34 4 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 1 25 74 264 40 79 44 95 5 Kożuch Paulina 01 Victoria Kozy 1 33 51 204 42 02 51 49 TOP Konkurencja 23 1 12 2013 17 47 Dziewcząt 100m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Idzikowska Alicja 02 TKKF Szczygłowice 1 15 53 387 35 01 40 52 2 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 20 87 315 37 68 43 19 3 Garula Wiktoria 02 Górnik Sosnowiec 1 23 01 291 37 27 45 74 4 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 1 32 10 213 39 35 52 75 5 Wojtowicz Matylda 02 Ósemka Oświęcim 1 39 25 170 46 45 52 80 6 Chudaszek Nadine 02 Jordan Kraków 1 43 86 148 49 35 54 51 7 Pałka Aleksandra 02 Gilus Gilowice 1 48 12 131 46 59 1 01 53 TOP Konkurencja 23 1 12 2013 17 47 Dziewcząt 100m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 1 37 68 179 43 81 53 87 2 Schab Zuzanna 03 Wisła Kraków 1 39 90 167 45 51 54 39 3 Sołczykiewicz Justyna 03 Victoria Kozy 1 45 43 142 48 75 56 68 4 Marek Agata 03 TKKF Szczygłowice 1 47 45 134 44 18 1 03 27 TOP Konkurencja 24 1 12 2013 17 58 Mężczyzn 100m motylkowy 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Chołda Łukasz 97 Jordan Kraków 1 00 59 512 28 31 32 28 2 Wrzeszcz Sebastian 97 Ondraszek Bielsko B 1 08 54 353 31 33 37 21 3 Kuś Jakub 98 Omega Olkusz 1 10 67 322 32 92 37 75 4 Szumlewicz Piotr 97 Victoria Kozy 1 10 88 319 32 30 38 58 5 Moskała Michał 98 Ondraszek Bielsko B 1 19 44 227 35 17 44 27 TOP Konkurencja 24 1 12 2013 17 58 Chłopców 100m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Murański Kacper 99 Gilus Gilowice 1 02 29 471 29 28 33 01 2 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1 09 18 344 31 68 37 50 3 Różanowski Mateusz 99 Omega Olkusz 1 10 40 326 32 54 37 86 4 Maciąg Piotr 99 Wisła Kraków 1 12 03 304 33 65 38 38 TOP Konkurencja 24 1 12 2013 17 58 Chłopców 100m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kędziora Daniel 00 Piątka Chorzów 1 14 36 277 34 93 39 43 2 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 1 15 37 266 35 47 39 90 3 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 1 15 56 264 34 40 41 16 4 Chyba Łukasz 00 Wisła Kraków 1 15 75 262 35 77 39 98 5 Ryś Szymon 00 Wisła Kraków 1 25 64 181 39 08 46 56 6 Oracz Piotr 00 Piątka Chorzów 1 33 10 141 39 16 53 94 7 Biłko Jakub 00 Wisła Kraków 1 35 02 132 44 35 50 67 TOP Konkurencja 24 1 12 2013 17 58 Chłopców 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Woźniak Łukasz 01 Jordan Kraków 1 18 40 236 36 02 42 38 2 Vaverka Igor 01 Kometa Brno 1 20 28 220 37 54 42 74 3 Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 1 24 56 188 39 35 45 21 4 Badura Michał 01 Victoria Kozy 1 26 54 175 39 26 47 28 TOP Konkurencja 24 1 12 2013 17 58 Chłopców 100m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 1 24 00 192 36 96 47 04 2 Pawłowski Eryk 02 Wodnik Siemianowice Śl 1 25 35 183 39 31 46 04 3 Maciąg Wojciech 02 Wisła Kraków 1 25 79 180 40 83 44 96 4 Pająk Jakub 02 Solne Miasto Wieliczka 1 32 31 144 41 63 50 68 5 Gałuszka Bruno 02 Victoria Kozy 1 35 11 132 43 50 51 61 6 Ryś Tymon 02 Wisła Kraków 1 40 69 111 47 18 53 51 7 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 51 30 82 49 61 1 01 69 TOP Konkurencja 24 1 12 2013 17 58 Chłopców 100m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 30 70 152 40 09 50 61 2 Daszkiewicz Michał 03 Ósemka Oświęcim 1 36 43 127 43 70 52 73 3 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 37 58 122 43 89 53 69 4 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 38 21 120 43 02 55 19 5 Skrzyszowski Bruno 03 Wisła Kraków 1 47 60 91 48 53 59 07 6 Błoch Błażej 03 Górnik Sosnowiec 1 55 49 73 51 27 1 04 22 TOP Konkurencja 25 1 12 2013 18 14 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuc Weronika 02 Victoria Kozy 35 84 368 2 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 39 06 284 3 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 41 34 240 4 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 42 29 224 5 Blachura Julia 02 Victoria Kozy 44 05 198 6 Chudaszek Nadine 02 Jordan Kraków 45 71 177 7 Koczur Klaudia 02 Jordan Kraków 46 40 169 8 Szpila Magdalena 02 Victoria Kozy 48 00 153 9 Habiciak Justyna 02 Ondraszek Bielsko B 49 69 138 10 Wyleżoł Marlena 02 Aquatica Pawłowice 55 83 97 11 Pękowska Kornelia 02 H2O Jastrzębie Zdr 1 06 27 58 TOP Konkurencja 25 1 12 2013 18 14 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 40 44 256 2 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 40 75 250 3 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 41 30 240 4 Fuks Aleksandra 03 Gilus Gilowice 43 37 208 5 Kosiec Malgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 43 45 206 6 Gregorczyk Amelia 03 Victoria Kozy 45 73 177 7 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 45 83 176 8 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 46 24 171 9 Vallejo Szypuła Delia 03 Victoria Kozy 46 72 166 10 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 48 53 148 11 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 48 61 147 12 Botor Kinga 03 Jedność 32 Przyszowice 49 45 140 13 Trojanowska Dorota 03 Victoria Kozy 49 55 139 14 Bilska Julia 03 Jordan Kraków 52 01 120 15 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 52 37 118 16 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko B 54 01 107 17 Salamon Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 55 96 96 18 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 56 08 96 19 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 56 10 96 20 Wojdała Kamila 03 Jordan Kraków 56 62 93 21 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 59 24 81 22 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 00 16 77 23 Malik Alena 03 Jordan Kraków 1 00 44 76 24 Skrzypiec Klaudia 03 Jordan Kraków 1 05 52 60 25 Porwoł Anna 03 H2O Jastrzębie Zdr 1 11 08 47 TOP Konkurencja 25 1 12 2013 18 14 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 42 10 227 2 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice 44 24 196 3 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 44 37 194 4 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 44 64 190 5 Sikora Balbina 04 Aquatica Pawłowice 45 69 177 6 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 45 77 177 7 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 45 98 174 8 Idzikowska Anna 04 TKKF Szczygłowice 46 04 173 9 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 47 21 161 10 Szkółka Oliwia 04 TKKF Szczygłowice 48 03 153 11 Browarska Emilia 04 Jedność 32 Przyszowice 48 54 148 12 Kisielewska Martyna 04 Aquatica Pawłowice 49 18 142 13 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 49 88 136 14 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 50 69 130 15 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko B 50 81 129 16 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 50 92 128 17 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 51 16 126 18 Surówka Martyna 04 TKKF Szczygłowice 51 37 125 19 Koczur Nikola 04 Victoria Kozy 51 54 123 20 Kapela Nina 04 Victoria Kozy 51 73 122 21 Smolarek Alina 04 Jedność 32 Przyszowice 51 88 121 22 Sabino Anna 04 STP Nowy Sącz 52 67 116 23 Adamczyk Oliwia 04 Jedność 32 Przyszowice 53 22 112 24 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 53 91 108 25 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 54 87 102 26 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 55 07 101 27 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 55 49 99 28 Lechus Wiktoria 05 Jedność 32 Przyszowice 55 71 98 29 Gorszanów Jagoda 05 Jedność 32 Przyszowice 56 21 95 30 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 57 22 90 31 Janus Patrycja 05 H2O Jastrzębie Zdr 58 61 84 32 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko B 1 00 06 78 33 Chrobak Martyna 04 Victoria Kozy 1 00 11 78 34 Ziora Dominika 04 Ondraszek Bielsko B 1 04 29 63 35 Komędera Anna 04 Victoria Kozy 1 04 67 62 36 Humaniuk Alicja 05 H2O Jastrzębie Zdr 1 04 82 62 37 Ciemięga Natalia 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 12 54 44 TOP Konkurencja 26 1 12 2013 18 42 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 35 94 248 2 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 36 73 233 3 Blachura Oskar 02 Victoria Kozy 37 89 212 4 Norek Mateusz 02 Gilus Gilowice 40 66 171 5 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko B 41 72 159 6 Mielczarek Adrian 02 Omega Olkusz 43 65 138 7 Kruczkowski Adam 02 Jedność 32 Przyszowice 43 87 136 8 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 44 46 131 9 Przewoźny Jakub 02 Pałac Młodzieży Katowice 45 40 123 10 Ryś Tymon 02 Wisła Kraków 46 67 113 11 Połeć Jakub 02 STP Nowy Sącz 47 05 110 12 Ogórek Kacper 02 Victoria Kozy 48 03 104 13 Rduch Konrad 02 Aquatica Pawłowice 1 05 80 40 TOP Konkurencja 26 1 12 2013 18 42 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 38 54 201 2 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 40 29 176 3 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 41 17 165 4 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 41 32 163 5 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 42 01 155 6 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 42 67 148 7 Janosz Franciszek 03 Gilus Gilowice 44 70 129 8 Łęczycki Marcin 03 STP Nowy Sącz 45 16 125 9 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 45 42 123 10 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 46 17 117 11 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 47 04 111 12 Jarosz Oskar 03 Solne Miasto Wieliczka 47 98 104 13 Strama Adrian 03 Jordan Kraków 50 33 90 14 Maciuszek Jakub 03 STP Nowy Sącz 51 02 87 15 Kuc Damian 03 Victoria Kozy 53 96 73 16 Białoń Jakub 03 Jordan Kraków 55 05 69 17 Stosio Szymon 03 Gilus Gilowice 56 57 63

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2013/kl/12_01_kozy/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 1 30 55 231 42 49 48 06 3 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 1 34 17 205 44 32 49 85 4 Dyrek Michał 02 STP Nowy Sącz 1 34 44 204 45 03 49 41 5 Nowak Michał 02 Wodnik Siemianowice Śl 1 36 05 194 45 53 50 52 6 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 1 48 51 134 48 55 59 96 7 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 48 96 132 51 66 57 30 8 Przewoźny Jakub 02 Pałac Młodzieży Katowice 1 53 22 118 53 76 59 46 9 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 1 53 95 116 53 39 1 00 56 10 Ogórek Kacper 02 Victoria Kozy 1 54 66 114 54 29 1 00 37 TOP Konkurencja 10 1 12 2013 12 38 Chłopców 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 36 70 190 46 49 50 21 2 Wójcik Szymon 03 STP Nowy Sącz 1 38 35 180 44 20 54 15 3 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1 45 84 145 51 41 54 43 4 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 1 52 12 122 53 48 58 64 5 Brzostowski Andrzej 03 Ondraszek Bielsko B 1 59 17 101 55 41 1 03 76 6 Kuc Damian 03 Victoria Kozy 2 01 30 96 58 18 1 03 12 7 Stosio Szymon 03 Gilus Gilowice 2 15 98 68 1 02 38 1 13 60 DYSKW Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 38 DYSKW Janosz Franciszek 03 Gilus Gilowice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 11 1 12 2013 13 08 Kobiet 100m grzbietowy 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Polak Justyna 97 Victoria Kozy 1 15 24 395 36 75 38 49 2 Olbrich Karolina 97 Aquatica Pawłowice 1 15 92 384 36 79 39 13 3 Widuch Kamila 98 Jedność 32 Przyszowice 1 23 74 286 40 52 43 22 TOP Konkurencja 11 1 12 2013 13 08 Dziewcząt 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sadowy Kinga 99 STP Nowy Sącz 1 29 44 235 42 14 47 30 2 Hałat Anna 99 Victoria Kozy 1 35 08 196 46 29 48 79 DYSKW Klimaszewska Wiktoria 99 Ondraszek Bielsko B G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 13 09 TOP Konkurencja 11 1 12 2013 13 08 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bilińska Dominika 00 Piątka Chorzów 1 14 10 414 36 14 37 96 2 Mandziej Angelika 00 Jedność 32 Przyszowice 1 22 65 298 40 71 41 94 3 Bułka Dominika 00 Victoria Kozy 1 27 44 251 43 20 44 24 TOP Konkurencja 11 1 12 2013 13 08 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 1 14 25 411 35 85 38 40 2 Broda Nikola 01 Jordan Kraków 1 16 74 372 38 16 38 58 3 Kożuch Paulina 01 Victoria Kozy 1 23 32 291 40 06 43 26 4 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 1 25 53 269 44 09 41 44 5 Koczur Wiktoria 01 Victoria Kozy 1 26 26 262 42 08 44 18 6 Kałuża Patrycja 01 Aquatica Pawłowice 1 26 37 261 42 39 43 98 7 Gniado Martyna 01 Aquatica Pawłowice 1 27 97 247 42 97 45 00 8 Gajdzik Roxana 01 Aquatica Pawłowice 1 35 07 196 46 77 48 30 9 Zielińska Joanna 01 Aquatica Pawłowice 1 36 15 189 47 51 48 64 DYSKW Woźniak Natalia 01 Jordan Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 13 12 TOP Konkurencja 11 1 12 2013 13 08 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kuc Weronika 02 Victoria Kozy 1 17 14 367 37 64 39 50 2 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 1 25 22 272 41 61 43 61 3 Tomera Roksana 02 Ósemka Oświęcim 1 26 11 263 43 52 42 59 4 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 1 29 86 232 43 17 46 69 5 Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 1 31 88 217 44 47 47 41 6 Blachura Julia 02 Victoria Kozy 1 33 19 208 45 98 47 21 7 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 34 41 200 47 01 47 40 8 Chudaszek Nadine 02 Jordan Kraków 1 37 41 182 48 42 48 99 9 Śmiechowska Giulietta Martina 02 Ósemka Oświęcim 1 41 29 162 48 27 53 02 10 Kalabińska Magdalena 02 Victoria Kozy 1 46 90 137 51 92 54 98 11 Pękowska Kornelia 02 H2O Jastrzębie Zdr 2 13 37 71 1 02 52 1 10 85 TOP Konkurencja 11 1 12 2013 13 08 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 26 46 260 41 37 45 09 2 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 1 27 59 250 41 93 45 66 3 Sołczykiewicz Justyna 03 Victoria Kozy 1 30 89 224 44 32 46 57 4 Kosiec Malgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 1 34 40 200 45 30 49 10 5 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 1 40 12 167 47 49 52 63 6 Vallejo Szypuła Delia 03 Victoria Kozy 1 41 36 161 48 43 52 93 7 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 1 42 20 157 48 40 53 80 8 Stęplewska Dorota 03 Jordan Kraków 1 52 67 117 9 Bilska Julia 03 Jordan Kraków 1 57 61 103 55 87 1 01 74 10 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 2 15 13 68 1 04 28 1 10 85 TOP Konkurencja 12 1 12 2013 13 32 Mężczyzn 100m grzbietowy 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Chołda Łukasz 97 Jordan Kraków 1 05 26 421 31 74 33 52 2 Wrzeszcz Sebastian 97 Ondraszek Bielsko B 1 08 63 362 33 38 35 25 3 Skowron Tomasz 96 STP Nowy Sącz 1 09 37 351 33 76 35 61 TOP Konkurencja 12 1 12 2013 13 32 Chłopców 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 1 05 75 412 31 63 34 12 2 Przechowski Rafał 99 Omega Olkusz 1 10 65 332 34 27 36 38 3 Łęczycki Kamil 99 STP Nowy Sącz 1 12 45 308 34 70 37 75 4 Brzostowski Łukasz 99 Ondraszek Bielsko B 1 16 06 266 36 46 39 60 5 Szczepaniak Jakub 99 STP Nowy Sącz 1 20 20 227 39 08 41 12 6 Tokarz Sebastian 99 STP Nowy Sącz 1 20 89 221 39 00 41 89 TOP Konkurencja 12 1 12 2013 13 32 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Litke Mateusz 00 Piątka Chorzów 1 12 51 307 35 16 37 35 2 Wyrobek Rafał 00 Jedność 32 Przyszowice 1 15 37 273 36 69 38 68 3 Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 1 15 38 273 36 33 39 05 4 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 1 17 10 255 38 48 38 62 5 Náhlík Jan 00 Kometa Brno 1 17 41 252 38 59 38 82 6 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 1 18 34 243 37 53 40 81 7 Cajza Szymon 00 Jedność 32 Przyszowice 1 21 44 217 40 20 41 24 8 Szpyra Denis 00 Piątka Chorzów 1 23 03 204 40 84 42 19 9 Stareczek Kamil 00 Jedność 32 Przyszowice 1 25 19 189 40 69 44 50 10 Oracz Piotr 00 Piątka Chorzów 1 28 09 171 42 25 45 84 11 Dyda Daniel 00 Jordan Kraków 1 30 68 157 44 90 45 78 12 Wieszczek Krzysztof 00 Aquatica Pawłowice 1 51 01 85 55 18 55 83 TOP Konkurencja 12 1 12 2013 13 32 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kowalczyk Michał 01 Gilus Gilowice 1 13 09 300 36 32 36 77 2 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 1 13 70 292 36 00 37 70 3 Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 1 17 78 249 37 21 40 57 4 Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 1 19 14 236 38 45 40 69 5 Cielecki Kacper 01 Aquatica Pawłowice 1 19 33 234 39 11 40 22 6 Łyczak Jakub 01 Kmita Zabierzów 1 20 90 221 39 25 41 65 7 Uryga Bartłomiej 01 Aquatica Pawłowice 1 21 17 219 40 13 41 04 8 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1 21 25 218 40 58 40 67 9 Badura Michał 01 Victoria Kozy 1 21 62 215 39 78 41 84 10 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 23 75 199 40 63 43 12 11 Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 1 25 01 190 41 27 43 74 12 Pisarek Tomasz 01 Aquatica Pawłowice 1 28 86 167 43 70 45 16 TOP Konkurencja 12 1 12 2013 13 32 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 1 16 94 257 37 56 39 38 2 Blachura Oskar 02 Victoria Kozy 1 24 37 195 42 19 42 18 3 Norek Mateusz 02 Gilus Gilowice 1 27 42 175 42 38 45 04 4 Pająk Jakub 02 Solne Miasto Wieliczka 1 29 42 163 46 92 42 50 5 Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 1 32 07 150 45 36 46 71 6 Kruczkowski Adam 02 Jedność 32 Przyszowice 1 33 57 143 45 79 47 78 7 Mielczarek Adrian 02 Omega Olkusz 1 33 73 142 45 50 48 23 8 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 1 36 78 129 47 56 49 22 TOP Konkurencja 12 1 12 2013 13 32 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 1 21 67 215 39 94 41 73 2 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1 26 79 179 42 47 44 32 3 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1 29 25 164 44 18 45 07 4 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 29 93 161 43 23 46 70 5 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 30 14 160 46 10 44 04 6 Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz 1 33 44 143 44 95 48 49 7 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 35 10 136 45 47 49 63 8 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 1 36 34 131 47 26 49 08 9 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 37 75 125 49 67 48 08 10 Janosz Franciszek 03 Gilus Gilowice 1 38 47 122 47 15 51 32 11 Zawada Jakub 03 Victoria Kozy 1 44 39 103 50 88 53 51 12 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 1 47 51 94 53 00 54 51 13 Strama Adrian 03 Jordan Kraków 1 54 77 77 54 93 59 84 14 Białoń Jakub 03 Jordan Kraków 2 00 43 67 53 53 1 06 90 15 Grochulski Tomasz 03 Jordan Kraków 2 09 02 54 59 21 1 09 81 TOP Konkurencja 13 1 12 2013 14 01 Kobiet 200m zmienny 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kolber Roksana 98 Unia Oświęcim 2 36 39 505 33 68 41 74 45 38 35 59 2 Olbrich Karolina 97 Aquatica Pawłowice 2 39 55 476 33 03 41 51 47 27 37 74 3 Michalska Katarzyna 98 Gilus Gilowice 2 41 07 462 35 05 44 79 43 60 37 63 TOP Konkurencja 13 1 12 2013 14 01 Dziewcząt 200m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Fuks Gabriela 99 Gilus Gilowice 2 44 57 434 35 74 43 51 47 58 37 74 TOP Konkurencja 13 1 12 2013 14 01 Dziewcząt 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kołodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 2 36 01 509 33 86 42 68 45 84 33 63 TOP Konkurencja 13 1 12 2013 14 01 Dziewcząt 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 2 52 20 378 37 60 43 92 51 28 39 40 2 Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków 2 54 51 363 38 58 45 62 51 26 39 05 3 Vaverková Eva 01 Kometa Brno 2 55 39 358 38 04 47 25 51 58 38 52 4 Pavličkova Anna 01 Kometa Brno 2 57 63 345 39 85 46 55 53 17 38 06 5 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 3 08 84 287 44 51 49 54 53 43 41 36 6 Gniado Magda 01 Aquatica Pawłowice 3 11 00 277 43 73 51 33 52 85 43 09 7 Gniado Martyna 01 Aquatica Pawłowice 3 12 22 272 44 24 48 96 57 07 41 95 8 Koczur Wiktoria 01 Victoria Kozy 3 14 16 264 46 92 49 13 56 64 41 47 9 Stosio Julia 01 Gilus Gilowice 3 26 53 219 45 58 55 43 57 27 48 25 DYSKW Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 55 TOP Konkurencja 14 1 12 2013 14 17 Mężczyzn 200m zmienny 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Chołda Łukasz 97 Jordan Kraków 2 20 27 477 30 31 36 53 41 64 31 79 2 Otrząsek Damian 98 Victoria Kozy 2 25 96 423 31 20 37 76 42 13 34 87 DYSKW Moskała Michał 98 Ondraszek Bielsko B K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 14 17 TOP Konkurencja 14 1 12 2013 14 17 Chłopców 200m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Murański Kacper 99 Gilus Gilowice 2 18 86 492 28 68 36 61 41 06 32 51 2 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 2 30 95 383 32 06 38 69 45 16 35 04 3 Różanowski Mateusz 99 Omega Olkusz 2 38 09 333 32 34 40 06 50 20 35 49 TOP Konkurencja 14 1 12 2013 14 17 Chłopców 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Greczanik Paweł SO 00 Unia Oświęcim 2 37 83 335 34 53 41 51 44 69 37 10 2 Latusek Szymon 00 Gilus Gilowice 2 44 07 298 34 29 43 38 48 08 38 32 3 Bartnikiewicz Jan 00 Piątka Chorzów 2 44 10 298 34 96 42 92 49 63 36 59 4 Náhlík Jan 00 Kometa Brno 2 44 74 294 36 56 42 22 47 97 37 99 5 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2 44 79 294 36 35 43 04 47 74 37 66 6 Kędziora Daniel 00 Piątka Chorzów 2 45 46 290 34 27 42 75 50 25 38 19 7 Litke Mateusz 00 Piątka Chorzów 2 45 55 290 34 59 41 01 52 37 37 58 8 Legomiński Jakub 00 Piątka Chorzów 2 50 29 266 39 04 44 57 47 24 39 44 9 Szałaśny Bartosz SO 00 Unia Oświęcim 2 53 85 250 37 12 45 50 50 36 40 87 10 Chyba Łukasz 00 Wisła Kraków 2 54 14 249 37 36 46 49 51 92 38 37 11 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 2 54 67 247 37 28 48 63 50 44 38 32 12 Cajza Szymon 00 Jedność 32 Przyszowice 2 58 73 230 41 78 44 50 56 18 36 27 13 Oracz Piotr 00 Piątka Chorzów 3 05 97 204 38 97 49 88 55 17 41 95 14 Stareczek Kamil 00 Jedność 32 Przyszowice 3 11 23 188 45 69 45 10 55 79 44 65 15 Ryś Szymon 00 Wisła Kraków 3 14 62 178 37 42 52 28 58 44 46 48 16 Małyszek Patryk 00 Jedność 32 Przyszowice 3 31 94 138 48 30 53 71 1 02 80 47 13 TOP Konkurencja 14 1 12 2013 14 17 Chłopców 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Vaverka Igor 01 Kometa Brno 2 42 47 307 35 98 42 15 47 70 36 64 2 Woźniak Łukasz 01 Jordan Kraków 2 47 76 279 37 23 44 19 46 49 39 85 3 Michalski Wojciech 01 Gilus Gilowice 2 50 98 263 38 07 45 03 51 01 36 87 4 Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 2 57 51 235 38 05 45 81 54 22 39 43 5 Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 2 59 05 229 40 58 48 12 49 24 41 11 6 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 3 22 86 157 50 18 53 01 54 68 44 99 TOP 2 Andrzejki w Kozach BLOK II 1 12 2013 15 30 Konkurencja 15 1 12 2013 15 30 Kobiet 7 x 50m dowolny Open Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Czas Pkt 1 VICTORIA D1 Victoria Kozy 4 03 98 Malarz Maja Drzazga Emilia Kuc Weronika Koczur Julia 04 03 02 02 39 90 35 96 34 86 31 76 Bułka Dominika Papla Izabela Olma Sabina 00 99 96 33 85 35 82 31 83 2 VICTORIA D2 Victoria Kozy 4 12 70 Koczur Kornelia Gregorczyk Amelia Kapela Anna Koczur Wiktoria 04 03 02 01 43 01 38 79 36 05 33 94 Wrzeszcz Kinga Hałat Anna Polak Justyna 00 99 97 33 93 35 51 31 47 3 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 4 14 65 Chorążak Agnieszka Stęplewska Dorota Nędza Katarzyna Serafin Magdalena 04 03 02 01 50 18 43 22 32 43 31 37 Bajorek Katarzyna Śmietana Karolina Broda Nikola 01 01 01 33 36 31 80 32 29 4 Jordan Kraków Jordan Kraków 4 30 85 Gawlik Maja Bilska Julia Widurska Kinga Sikora Klaudia 04 03 02 01 43 69 44 09 36 39 34 70 Mikołajczyk Paulina Woźniak Natalia Koczur Klaudia 01 01 02 36 73 37 10 38 15 TOP Konkurencja 16 1 12 2013 15 35 Mężczyzn 7 x 50m dowolny Open Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Czas Pkt 1 STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz 3 42 91 Sadowy Piotr Wójcik Szymon Urbański Kacper Michałowski Tomasz 04 03 02 02 39 51 35 17 32 37 31 85 Wójcik Antoni Szczepaniak Jakub Skowron Tomasz 01 99 96 29 44 27 88 26 69 2 Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 3 46 88 Kuś Aleksander Barczyk Jan Synowiec Mikołaj Mielczarek Adrian 04 03 02 02 36 85 36 23 31 60 36 20 Stano Jakub Przechowski Rafał Kuś Jakub 00 99 98 29 77 27 49 28 74 3 VICTORIA CH1 Victoria Kozy 3 47 32 Ring Jakub Gram Maksymilian Kozieł Mikołaj Badura Michał 04 04 02 01 38 42 40 91 29 95 33 50 Jąkalski Wojciech Sordyl Mateusz SO Blachura Patryk SO 01 99 99 30 20 27 67 26 67 PK Wisła Kraków 1 Wisła Kraków 3 44 08 Maciąg Wojciech Włodarczyk Bruno Chyba Łukasz Sumara Konrad 02 00 00 00 34 16 29 73 32 32 32 85 Bator Kacper Maciąg Piotr Klimczak Marcin 00 99 99 34 49 31 56 28 97 TOP Konkurencja 17 1 12 2013 15 40 Kobiet 200m motylkowy 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kolber Roksana 98 Unia Oświęcim 2 31 90 502 34 57 38 79 40 06 38 48 2 Polak Justyna 97 Victoria Kozy 3 06 00 273 38 76 47 15 50 44 49 65 3 Pieniążek Emilia 98 STP Nowy Sącz 3 06 13 273 41 48 49 36 48 04 47 25 TOP Konkurencja 17 1 12 2013 15 40 Dziewcząt 200m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Fuks Gabriela 99 Gilus Gilowice 2 50 17 357 37 33 43 09 45 60 44 15 2 Malinowska Ada 99 STP Nowy Sącz 3 01 76 293 36 51 44 42 49 10 51 73 TOP Konkurencja 17 1 12 2013 15 40 Dziewcząt 200m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 2 57 46 315 39 46 44 81 48 11 45 08 2 Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 3 01 68 293 39 71 48 71 49 81 43 45 TOP Konkurencja 18 1 12 2013 15 48 Mężczyzn 200m motylkowy 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Otrząsek Damian 98 Victoria Kozy 2 27 59 404 31 84 37 26 38 90 39 59 2 Kuś Jakub 98 Omega Olkusz 2 37 99 329 34 25 39 49 41 52 42 73 TOP Konkurencja 18 1 12 2013 15 48 Chłopców 200m motylkowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Murański Kacper 99 Gilus Gilowice 2 19 31 480 29 92 34 97 37 03 37 39 2 Różanowski Mateusz 99 Omega Olkusz 2 47 51 276 34 47 25 22 16 13 1 31 69 TOP Konkurencja 18 1 12 2013 15 48 Chłopców 200m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Mayerberg Kacper SO 00 Unia Oświęcim 2 48 58 271 38 75 44 26 44 47 41 10 2 Chyba Łukasz 00 Wisła Kraków 2 50 89 260 37 69 44 20 45 29 43 71 3 Kędziora Daniel 00 Piątka Chorzów 2 52 67 252 35 73 42 26 46 72 47 96 4 Włodarczyk Bruno 00 Wisła Kraków 2 54 01 246 40 64 45 81 46 08 41 48 5 Sumara Konrad 00 Wisła Kraków 2 59 13 225 39 52 46 58 47 55 45 48 TOP Konkurencja 18 1 12 2013 15 48 Chłopców 200m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 3 07 50 197 41 86 48 25 50 90 46 49 TOP Konkurencja 19 1 12 2013 15 56 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 41 84 326 2 Garula Wiktoria 02 Górnik Sosnowiec 42 79 304 3 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 44 87 264 4 Tomera Roksana 02 Ósemka Oświęcim 45 15 259 5 Kapela Anna 02 Victoria Kozy 46 39 239 6 Iwanicka Anita 02 Ósemka Oświęcim 48 37 211 7 Śmiechowska Giulietta Martina 02 Ósemka Oświęcim 49 62 195 8 Gajda Marta 02 Aquatica Pawłowice 50 44 186 9 Blachura Julia 02 Victoria Kozy 50 56 184 10 Habiciak Justyna 02 Ondraszek Bielsko B 50 88 181 11 Szpila Magdalena 02 Victoria Kozy 51 77 172 12 Janosz Edyta 02 Aquatica Pawłowice 54 27 149 TOP Konkurencja 19 1 12 2013 15 56 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 45 49 253 2 Niechaj Aleksandra 03 Aquatica Pawłowice 46 78 233 3 Sołczykiewicz Justyna 03 Victoria Kozy 47 10 228 4 Gregorczyk Amelia 03 Victoria Kozy 47 19 227 5 Schab Zuzanna 03 Wisła Kraków 47 63 221 6 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice 47 95 216 7 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 48 41 210 8 Leszczyńska Aleksandra 03 Ósemka Oświęcim 48 70 206 9 Fuks Aleksandra 03 Gilus Gilowice 50 98 180 10 Ptaszyńska Weronika 03 Ósemka Oświęcim 53 99 151 11 Malik Alena 03 Jordan Kraków 54 26 149 12 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 55 38 140 13 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 57 01 128 14 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 57 48 125 15 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 57 88 123 16 Wojdała Kamila 03 Jordan Kraków 58 48 119 17 Kaul Paulina 03 Aquatica Pawłowice 59 02 116 18 Wojtyna Monika 03 TKKF Szczygłowice 1 01 01 105 19 Porwoł Anna 03 H2O Jastrzębie Zdr 1 02 00 100 20 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 1 03 52 93 21 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 12 76 62 22 Skrzypiec Klaudia 03 Jordan Kraków 1 13 86 59 TOP Konkurencja 19 1 12 2013 15 56 Dziewcząt 50m klasyczny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 49 70 194 2 Surówka Martyna 04 TKKF Szczygłowice 50 21 188 3 Sikora Balbina 04 Aquatica Pawłowice 50 45 186 4 Sopata Sandra 04 STP Nowy Sącz 51 35 176 5 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 51 90 170 6 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 52 09 169 7 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 52 80 162 8 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 53 01 160 9 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice 53 03 160 10 Szkółka Oliwia 04 TKKF Szczygłowice 53 26 158 11 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 55 07 143 12 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 56 12 135 13 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko B 56 20 134 14 Sabino Anna 04 STP Nowy Sącz 56 93 129 15 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 57 13 128 16 Idzikowska Anna 04 TKKF Szczygłowice 57 45 125 17 Kapela Nina 04 Victoria Kozy 57 47 125 18 Browarska Emilia 04 Jedność 32 Przyszowice 57 60 125 19 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 57 61 124 20 Koczur Nikola 04 Victoria Kozy 1 01 04 105 21 Chrobak Martyna 04 Victoria Kozy 1 01 21 104 22 Komędera Anna 04 Victoria Kozy 1 02 95 95 23 Kisielewska Martyna 04 Aquatica Pawłowice 1 03 19 94 24 Adamczyk Oliwia 04 Jedność 32 Przyszowice 1 03 74 92 25 Mężyk Oliwia 05 Aquatica Pawłowice 1 04 43 89 26 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 04 52 88 27 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 04 60 88 28 Smolarek Alina 04 Jedność 32 Przyszowice 1 07 13 78 29 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 1 07 53 77 30 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 11 02 66 31 Ciemięga Natalia 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 18 22 49 32 Humaniuk Alicja 05 H2O Jastrzębie Zdr 1 18 23 49 33 Ziora Dominika 04 Ondraszek Bielsko B 1 21 81 43 34 Janus Patrycja 05 H2O Jastrzębie Zdr 1 21 91 43 TOP Konkurencja 20 1 12 2013 16 24 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kozieł Mikołaj 02 Victoria Kozy 39 53 260 2 Gałuszka Bruno 02 Victoria Kozy 41 81 220 3 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 42 01 217 4 Nowak Michał 02 Wodnik Siemianowice Śl 43 53 195 5 Dyrek Michał 02 STP Nowy Sącz 43 89 190 6 Tarasek Szymon 02 STP Nowy Sącz 46 23 162 7 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 49 32 134 8 Przewoźny Jakub 02 Pałac Młodzieży Katowice 53 03 107 TOP Konkurencja 20 1 12 2013 16 24 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wójcik Szymon 03 STP Nowy Sącz 44 37 184 2 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 48 91 137 3 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 50 09 128 4 Jarosz Oskar 03 Solne Miasto Wieliczka 50 98 121 5 Janosz Franciszek 03 Gilus Gilowice 51 35 118 6 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 51 74 116 7 Brzostowski Andrzej 03 Ondraszek Bielsko B 53 60 104 8 Zawada Jakub 03 Victoria Kozy 54 86 97 9 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 56 02 91 10 Kuc Damian 03 Victoria Kozy 57 62 84 11 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 59 32 77 12 Grochulski Tomasz 03 Jordan Kraków 1 15 20 37 TOP Konkurencja 20 1 12 2013 16 24 Chłopców 50m klasyczny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 47 42 150 2 Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice 48 06 145 3 Gałuszka Fabian 04 Aquatica Pawłowice 50 42 125 4 Kalkan Jakub 04 Jedność 32 Przyszowice 50 95 121 5 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko B 50 99 121 6 Ring Jakub 04 Victoria Kozy 51 87 115 7 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 52 75 109 8 Gram Maksymilian 04 Victoria Kozy 53 10 107 9 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 53 21 106 10 Chmielniak Michał 05 Victoria Kozy 54 27 100 11 Daszkiewicz Mikołaj 04 Ósemka Oświęcim 54 91 97 12 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 55 95 91 13 Raciborski Aeksander 04 Aquatica Pawłowice 56 13 91 14 Wysocki Kacper 04 Aquatica Pawłowice 56 57 88 15 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 56 77 87 16 Mróz Michał 04 H2O Jastrzębie Zdr 57 82 83 17 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 59 12 77 18 Holeczek Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 59 17 77 19 Kowalczyk Szymon 04 Jedność 32 Przyszowice 59 49 76 20 Matuszczak Kacper 04 Victoria Kozy 1 00 89 71 21 Grzybowski Patryk 05 Victoria Kozy 1 01 70 68 22 Wojtyłka Jakub 04 Victoria Kozy 1 02 32 66 23 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 1 08 71 49 24 Ptaszyński Stanisław 05 Ósemka Oświęcim 1 12 62 42 25 Białka Oliwier 04 Victoria Kozy 1 14 40 39 TOP Konkurencja 21 1 12 2013 16 43 Kobiet 100m dowolny 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Olbrich Karolina 97 Aquatica Pawłowice 1 03 47 519 30 78 32 69 2 Michalska Katarzyna 98 Gilus Gilowice 1 07 89 424 32 24 35 65 3 Olma Sabina 96 Victoria Kozy 1 11 55 362 33 42 38 13 4 Widuch Kamila 98 Jedność 32 Przyszowice 1 16 60 295 36 38 40 22 TOP Konkurencja 21 1 12 2013 16 43 Dziewcząt 100m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Hałat Anna 99 Victoria Kozy 1 19 80 261 37 39 42 41 2 Sadowy Kinga 99 STP Nowy Sącz 1 22 73 234 38 36 44 37 3 Klimaszewska Wiktoria 99 Ondraszek Bielsko B 1 42 23 124 47 61 54 62 TOP Konkurencja 21 1 12 2013 16 43 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kołodziej Katarzyna SO 00 Unia Oświęcim 1 04 01 506 31 07 32 94 2 Bilińska Dominika 00 Piątka Chorzów 1 10 80 373 33 10 37 70 3 Bułka Dominika 00 Victoria Kozy 1 17 32 287 36 86 40 46 4 Mandziej Angelika 00 Jedność 32 Przyszowice 1 17 40 286 36 53 40 87 TOP Konkurencja 21 1 12 2013 16 43 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków 1 09 82 389 33 34 36 48 2 Pavličkova Anna 01 Kometa Brno 1 11 10 369 33 96 37 14 3 Broda Nikola 01 Jordan Kraków 1 13 34 336 34 41 38 93 4 Gniado Martyna 01 Aquatica Pawłowice 1 16 31 298 36 39 39 92 5 Gniado Magda 01 Aquatica Pawłowice 1 17 53 284 37 05 40 48 6 Koczur Wiktoria 01 Victoria Kozy 1 18 55 273 37 82 40 73 7 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 1 18 76 271 37 76 41 00 8 Kałuża Patrycja 01 Aquatica Pawłowice 1 19 32 265 38 30 41 02 9 Woźniak Natalia 01 Jordan Kraków 1 23 09 231 39 11 43 98 10 Stosio Julia 01 Gilus Gilowice 1 23 31 229 39 75 43 56 11 Gajdzik Roxana 01 Aquatica Pawłowice 1 25 92 209 41 30 44 62 12 Zielińska Joanna 01 Aquatica Pawłowice 1 28 51 191 40 64 47 87 TOP Konkurencja 21 1 12 2013 16 43 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Koczur Julia 02 Victoria Kozy 1 10 20 383 33 83 36 37 2 Nędza Katarzyna 02 Jordan Kraków 1 12 65 346 35 64 37 01 3 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 1 17 04 290 36 26 40 78 4 Gorecka Weronika 02 Gilus Gilowice 1 19 49 264 37 67 41 82 5 Koczur Klaudia 02 Jordan Kraków 1 21 87 241 39 06 42 81 6 Śmiechowska Giulietta Martina 02 Ósemka Oświęcim 1 23 30 229 39 85 43 45 7 Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 1 23 72 226 39 16 44 56 8 Iwanicka Anita 02 Ósemka Oświęcim 1 25 56 211 41 02 44 54 9 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 25 58 211 41 48 44 10 10 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 1 25 81 210 40 36 45 45 11 Święcicka Dominika 02 Victoria Kozy 1 31 26 174 42 95 48 31 12 Janosz Edyta 02 Aquatica Pawłowice 1 31 77 171 42 96 48 81 13 Kalabińska Magdalena 02 Victoria Kozy 1 33 30 163 44 62 48 68 14 Kołeczek Matylda 02 Ondraszek Bielsko B 1 37 01 145 44 60 52 41 15 Pękowska Kornelia 02 H2O Jastrzębie Zdr 1 58 16 80 51 33 1 06 83 TOP Konkurencja 21 1 12 2013 16 43 Dziewcząt 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 1 15 31 310 36 77 38 54 2 Famulok Zuzanna 03 Gilus Gilowice 1 19 28 266 37 31 41 97 3 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 20 12 258 38 15 41 97 4 Kosiec Malgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 1 26 29 206 40 41 45 88 5 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice 1 29 85 182 43 38 46 47 6 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 1 30 20 180 43 13 47 07 7 Botor Kinga 03 Jedność 32 Przyszowice 1 39 07 136 46 85 52 22 8 Stęplewska Dorota 03 Jordan Kraków 1 41 00 128 47 20 53 80 9 Bilska Julia 03 Jordan Kraków 1 43 71 118 48 31 55 40 10 Wojtyna Monika 03 TKKF Szczygłowice 1 46 23 110 47 27 58 96 11 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko B 1 50 90 97 53 10 57 80 TOP Konkurencja 22 1 12 2013 17 11 Mężczyzn 100m dowolny 15 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Chołda Łukasz 97 Jordan Kraków 58 70 448 28 56 30 14 2 Skowron Tomasz 96 STP Nowy Sącz

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2013/kl/12_01_kozy/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive