archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • ....SWIMART....
    AKTUALNOŚCI SWIMART 2004 2005 2006 2007 WYNIKI 2008 ARCHIWUM WYNIKÓW ROK 2003 ROK 2004 ROK 2005 ROK 2006 ROK 2007 ROK 2008 ROK 2009 Copyright copy by SwimArt 2003 2012

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=archive&title=ARCHIWUM (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • ....SWIMART....
    Starszego Ratownika WOPR zachowują swoje dotychczasowe uprawnienia Zmiany te odnoszą się do członków WOPR którzy rozpoczęli kursy szkoleniowe na w w stopnie po dniu wejścia w życie uchwały Nr 5 6 09 Prezydium Zarządu Głównego WOPR w sprawie stopni ratowników i instruktorów WOPR czyli po 5 grudnia 2009 roku i zdali egzaminy po 1 stycznia 2010r Pamietajcie że rozpoczynając kurs Młodszego Ratownika WOPR nie zostajecie automatycznie ratownikiem w świetle prawa ponadto po zdanym egzaminie nie możecie pracować w charakterze ratownika Szczegółowe informacje znajdziecie w niżej zamieszczonych dokumentach Wymogi na kursy i uprawnienia ratowników Regulamin kursu Młodszego Ratownika Program kursu Młodszego Ratownika Komunikat Śląskiego WOPR dotyczący reformy szkolenia Informacja dotycząca stopni zawodowych Zasady regulące możliwość uzyskania stopni zawodowych określa Komunikat Szkoleniowy nr 5 z dnia 2 3 2010 Po dokładnym zapoznaniu się z procedurą należy wypełnić formularz i przesłać go na wskazany adres mailowy Każdy z ratowników przygotowuje i składa wniosek indywidualnie Uchwała ZG WOPR nr 5 6 09 w sprawie stopni ratowników i instruktorów WOPR W załączeniu przedstawiamy zasady weryfikacji uprawnień obowiązujących na rok 2010 Uważnie zapoznajcie się z niniejszym pismem Osoby zainteresowane posiadaniem karty identyfikacyjnej WOPR prosimy o zapoznanie się z Uchwałą ZG WOPR oraz wypełnienie formularza Prawidłowo wypełniony

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=wopr&title=Dru%C5%BCyna%20WOPR%20SwimArt (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    Drużynowa Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc XIV Festyn Pływacki Swim Test Kraków 22 listopada 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MCSiR N Targ Nowy Targ 8 listopada 2015 Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Pływaj z nami na Koronie Finał Kraków 17 października 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Finałowa Dziewcząt Klasyfikacja Finałowa Chłopców Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc III Pływackie Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej Chrzanów 4 października 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZGODA OPIEKUNÓW ZAPROSZENIE Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Puchar Solnego Miasta Edycja II Wieliczka 20 czerwca 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Zawody Pływackie Dzień Dziecka na Sportowo Nowy Targ 31 maja 2015 Wyniki Wyniki LIVE Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Niepołomic Niepołomice 24 maja 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Festyn Pływacki Arena Swim Test Szukamy Talentów Kraków 26 kwietnia 2015 Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Pływaj z nami na Koronie II Kraków 25 kwietnia 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina 25 kwietnia 2015 Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc IV Mityng Pływacki Szukamy Talentów Herby 12 kwietnia 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Najlespi zawodnicy Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc VII Ogólnopolskie Zawody Pływackie W Sprincie o Puchar Klubu Kibica Świebodzice 11 kwietnia 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja medalowa Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Zwiastun zawodów Puchar Solnego Miasta Edycja I Wieliczka 14 lutego 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY REGULAMIN ZAWODÓW ZAPROSZENIE Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Pływaj z nami na Koronie I Kraków 7 lutego 2015 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc XIII Festyn Pływacki Swim Test Kraków 7 grudnia 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Lista startowa Wyniki LIVE VII Pływackie Andrzejki w Kozach Kozy 30 listopada 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Najlepsi zawodnicy Punkty FINA Najlepsi zawodnicy Punkty Rudolph Klasyfikacja Drużynowa Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Niepołomic Niepołomice 9 listopada 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Pływaj z nami na Koronie Finał 2014 Kraków 18 października 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Finałowa Dziewcząt Klasyfikacja Finałowa Chłopców Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Diamant Aquathlon Zabierzów 27 czerwca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki pływanie Puchar Solnego Miasta Edycja II Wieliczka 7 czerwca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Najlepsi zawodnicy Edycji II Najlepsi zawodnicy Pucharu Solnego Miasta 2014 Klasyfikacja Drużynowa Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Zawody Pływackie Swim for Fun z Nemo Kraków 1 czerwca 2014 Wyniki Pływaj z nami na Koronie Edycja II 2014 Kraków 26 kwietnia 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja dziewcząt po II rundzie Klasyfikacja chłopców po II rundzie Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc VI

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=zawody&title=ZAWODY&podmenu=imprezy%20klubowe&button=3 (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    Puchar Kmity 2015 Reportaż z IX Pucharu Rycerza Kmity XI Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity Zabierzów 22 24 kwietnia 2016 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE INFORMACJE DLA TRENERÓW Lista klubów Lista uczestniczących zawodników Lista zawodników zgłoszonych do konkurencji Orientacyjny harmonogram zawodów Lista startowa Wyniki Wyniki DZIEŃ I Wyniki DIEŃ II Eliminacje Wyniki DZIEŃ II Finały Wyniki DIEŃ III Eliminacje Wyniki DIEŃ III Finały Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Piątek BLOK

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=meets/kmita2016&title=XI%20Og%C3%B3lnopolskie%20Zawody%20P%C5%82ywackie%20o%20Puchar%20Rycerza%20Kmity%202016 (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    BLOKI I Wyniki BLOKI II Wyniki BLOKI III Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Już Pływam Edycja II 2014 Oświęcim 7 grudnia 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Sobota Pływacka Runda II 2014 2015 Bochnia 6 grudnia 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Otwarte Zimowe Mistrzostwa Okręgu Oświęcim 5 6 grudnia 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Najlepsi zawodnicy Wyniki Wyniki BLOKI I Wyniki BLOKI II Wyniki BLOKI III Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Małopolska Liga Dzieci Mecz II Bochnia 23 listopada 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Klasyfikacja Drużynowa Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Sobota Pływacka Runda I 2014 2015 Nowy Sącz 15 listopada 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Puchar Wszechstronności Stylowej Sucha Beskidzka 12 października 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc GPM I Puchar Wszechstronności Stylowej Oświęcim 11 października 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja drużynowa Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc XXV Jubileuszowy Krakowski Maraton Pływacki Kryspinów 26 lipca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Formularz zgłoszeniowy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików Runda II Puchar Prezesa MOZP Bochnia 28 29 czerwca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki DZIEŃ I Wyniki DZIEŃ II Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Mistrz Okr Małopolskiego Młodzików Memoriał Jana Kota Bochnia 21 22 czerwca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Wyniki BLOKI I Wyniki BLOKI II Wyniki BLOKI III Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Już Pływam Edycja Sucha Besk Sucha Besk 15 czerwca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Już Pływam Edycja Kraków Kraków 14 czerwca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Sobota Pływacka Runda VII 2013 2014 Nowy Sącz 14 czerwca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Indywidualna Punktacja Edycji 2013 2014 Drużynowa Punktacja Edycji 2013 2014 Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Drużynowy Wielobój Dzieci 10 11 lat Niepołomice 24 25 maja 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki Wyniki DZIEŃ I Wyniki DZIEŃ II Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Małopolska Liga Dzieci Edycja I Kraków 10 maja 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki Klasyfikacja Drużynowa Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Sobota Pływacka Runda VI 2013 2014 Wieliczka 12 kwietnia 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja Drużynowa Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików Puchar Prezesa MOZP Kraków 15 16 marca 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Klasyfikacja Drużynowa Najlepsi zawodnicy Wyniki DZIEŃ I Wyniki DZIEŃ II Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Sobota Pływacka Runda V 2013 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Punktacja Edycji 2013 2014 po Rundzie IV Najlepsi zawodnicy Klasyfikacja Drużynowa Wyniki Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc Grand Prix Małopolski Runda VIII 2013 2014 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE najlepsi zawodnicy Wyniki

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=zawody&title=ZAWODY&podmenu=imprezy%20okr%EAgowe&button=2 (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    OZP Zachodniopomorski OZP Opolski OZP Łódzki OZP Dolnośląski OZP Małopolski OZP I Małopolski OZP II Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters Kraków 15 17 listopada 2013 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Wyniki BLOK I wyniki BLOK II Wynki BLOK III Wyniki BLOK IV Wyniki Wyniki LIVE Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach Jelgava SPS LAT KP Delfin Inowrocław MUKP Just Swim J Góra PO KTV UMB Banska B SVK UKS SP8 Chrzanów Zawodnicy niezrzeszeni Happy TRI Friends Kraków All Stars Moscow RUS STP Masters Szczecinek PK Straz pod Ralskem CZE Flota Masters Gdynia Swimming Masters Team Szczecin CM UJ Masters Kraków JW 4408 Sulechów Pregel Kaliningrad RUS WOPR Kędzierzyn Koźle SGGW Warszawa PK Kipsala Riga LAT PK Ogre LAT MOSiR Ostrowiec Św SiKReT Masters Gliwice Masters Białystok UKS Nawa Skierniewice MOS Białystok KS AZS AWF Biała Podl Pływak Tomaszów Maz JW 2399 Świętoszów Zhytomyr Aqua Masters UKS 307 Warszawa UKS Trójka Oborniki Zgiersko Łęczyckie WOPR SK Spolchemie Usti n Labem CZE AZS PWSZ Racibórz MOSiR Częstochowa Wodnik Siemianowice Śl TS Wisła Masters Kraków KS Polionia Warszawa Nevskie Zvezdy St Petersburg RUS Poseidon Moscow RUS MKMP Moscow RUS Masters Chełm UKS Delfinek częstochowa Motyl Senior MOSiR St Wola Start Wrocław UKS Delfin Masters Tarnobrzeg UKS Victoria Józefów KU AZS Uniw Wrocławski KP Koziegłowy MKP Szczecin Victory Masters Elbląg KS Delfin Gliwice Masters Kraśnik KS Warta Poznań UKS Energetyk Zgorzelec KS Masters Polkowice Masters SC Euro Lviv UKR Orka Masters Radlin MKS Piaseczno Start Poznań P Veteránsky Klub Bratislava SVK ORS Opole Akademia Ruchu AG Warszawa Masters Korona Kraków Redeco Wrocław MKS Astoria Bydgoszcz UKS Piątka Konstantynów Ł TP Weteran Zabrze Ursynów Masters Warszawa TP Masters Opole Aqua Masters SC Kyiv UKR Igan Mława GP Gdynia Masters SMC Takas LTU TKKF Koszalin Tarnowskie WOPR Masters UKS Delfinek Legnica Sinnet Warszawa KU AZS UAM Poznań AZS AWF Katowice GP Sopot Masters Masters Gorzów Wlkp Warsaw Masters Team UKP Masters Unia Oświęcim MTP Lublinianka Lublin TS Olimpia Poznań SP Swimmers Warszawa Toruńczyk Masters Toruńczyk AZS Śląski UM KP Masters Krosno SKP Legia Warszawa ŚUKS Polna Warszawa Aquapark Wrocław UKS Wodnik 29 Katowice AZS UWM Masters Olsztyn Salos Kielce Sport Figielski Warszawa Niezrzeszeni pl IKS Konstancin Squatina Ostrołęka MKS Aquatic Gubin One Man Team Poznań SPU Nitra Naprzód Rydułtowy KU AZS UJ Kraków Sport and Body Kraków YMCA Kraków AZS WSB Dabrowa Grn MPK Previdza SPK Kupele Piestany SVK Water Knights Zabierzów UKS G 8 Bielany Warszawa KS Delfin Gdynia Grand Prix Puchar Polski Kraków 9 10 listopada 2013 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ZAPROSZENIE Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor Wyniki Wyniki BLOK I Wyniki BLOK II Wyniki BLOK III Najlepsze zawodniczki Najlepsi zawodnicy Podsumowanie zawodów klasyfikacje statystyki klubowe etc I Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym Kryspinów 3 sierpnia 2013 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 1 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 2 ZAPROSZENIE Instrukcja SPLASH Entry Edytora SPLASH Entry Edytor Potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach UKS G 8 Bielany Warszawa UKS Fala Swarzędz UKP Unia Oświecim BUKS Warszawa KS Posnania Poznań AZS UWM Olsztyn KS Górnik Radlin MKS Park Wodny Tarn Góry

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=zawody&title=ZAWODY&podmenu=imprezy%20centralne&button=1 (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    Marcelina Marzena AKTUALNOŚCI KOMUNIKATY ZAWODÓW INFOMAT O NAS SWIMART RÓŻNOŚCI GALERIA ARCHIWUM DRUŻYNA WOPR Puchar Sprintu Świebodzice Puchar MCSiR Nowy Targ Mistrzostwa Skawiny Szukamy Talentów Kraków Mistrzostwa St Wola Pływaj z nami na Koronie Puchar Kmity Zabierzów Małopolska Liga Dzieci

    Original URL path: http://www.swimart.pl/index.php (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • ....SWIMART....
    10 11 2007 Myślenicka Liga Pływacka runda III Myślenice 6 10 2007 Obóz w Borku koło Bochni sierpień 2007 Obóz w Bibione czerwiec lipiec 2007 IV Międzynarodowy Mityng Pływacki Bielsko Biała 15 16 6 2007 V Otwarte Mistrzostwa Woj mazowieckiego w Pływaniu o Puchar Marszałka Województwa Sokołów Podl 19 5 2007 zdjęcia Milena Gryglas i Piotr Sołowiński Myślenicka Liga Pływacka runda II Myślenice 12 5 2007 Zawody Pływackie o Puchar

    Original URL path: http://www.swimart.pl/read.php?page=galery&title=GLERIA (2016-04-27)
    Open archived version from archive