archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • III Mityng Pływacki Szukamy Talentów - SPLASH Meet Manager 11
    Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 13 Lista startowa Wyniki Inne konkurencje 15 Mieszane 4 x 50m dowolny Serie na czas 13 23 Open Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsza zawodniczka 9 lat i starsi Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepszy zawodnik 8 lat i młodsi Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Najlepszy zawodnik 9 lat i starsi Medaliści wg klubu Najlepsza zawodniczka 8 lat i młodsi Plik wyników Lenex 1 BLOK I 12 4 2014 9 30 1 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 9 30 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 9 37 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 200m dowolny Serie na czas 9 42 12 13 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 200m dowolny Serie na czas 10 00 12 13 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 25m grzbietowy Serie na czas 10 18 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 25m grzbietowy Serie na czas 10 26 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 100m motylkowy Serie na czas 10 32 11 13 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 100m motylkowy Serie na czas 10 41 11 13 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 25m klasyczny Serie na czas 10 51 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 25m klasyczny Serie na czas 10 54 8 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 10 57 9 13 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 50m

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_12_herby/pliki/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 4 z 4 13 33 1 2 3 4 5 6 Wojda Natalia Kostiuczuk Lidia Cisło Adrianna Dębiec Paulina Kocot Wiktoria Nowak Aleksandra 06 06 06 06 06 06 Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Swim Sport Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT NT NT NT NT TOP Konkurencja 8 29 3 2014 13 35 Chłopców 25m dowolny 8 lat Lista startowa Rok ur Seria 1 z 4 13 35 2 3 4 Widła Kacper Kafara Konrad Saba Stanisław 06 06 06 Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 NT NT NT Seria 2 z 4 13 36 1 2 3 4 5 Kolegowicz Jakub Wojtal Paweł Gawron Bartłomiej Nogieć Leon Korbiel Franciszek 06 06 06 06 06 Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków 06 06 06 06 06 LT NT NT NT NT NT Seria 3 z 4 13 38 1 2 3 4 5 6 Czapnik Michał Mrzygłód Tymon Blacha Igor Kępa Jan Czubek Stanisław Łuczkiewicz Julian 06 06 06 06 06 06 Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT NT NT NT NT Seria 4 z 4 13 39 1 2 3 4 5 6 Skowronek Duarte Samuel Latała Piotr Proszek Jan Mrzygłód Kacepr Wojda Jakub Krzystek Igor 06 06 06 06 06 06 Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Sokół Myslenice Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT 21 50 NT NT NT TOP Konkurencja 9 29 3 2014 13 41 Dziewcząt 25m grzbietowy 9 lat Lista startowa Rok ur Seria 1 z 2 13 41 2 3 4 Stąsiek Hanna Jelonek Maja Knapik Weronika 05 05 05 Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 NT NT NT Seria 2 z 2 13 42 1 2 3 4 5 6 Kowalska Magdalena Wizimirska Matylda Madej Justyna Fudali Alicja Valasco Nizińska Salma Zawodny Oliwia 05 05 05 05 05 05 Swim Sport Kraków Swim Test Kraków SwimArt Myślenice Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT 26 00 NT NT NT TOP Konkurencja 10 29 3 2014 13 44 Chłopców 25m grzbietowy 9 lat Lista startowa Rok ur Seria 1 z 4 13 44 2 3 4 5 Różycki Ignacy Iheanacho Alexander Zamojski Kajetan Kolegowicz Jakub 05 05 05 06 Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków 06 06 06 06 LT NT NT NT NT Seria 2 z 4 13 45 1 2 3 4 5 6 Ksiażek Stanisław Małecki Iwo Lemek Antoni Laskowski Bogdan Kolarczyk Jakub Sowa Bartłomiej 05 05 05 05 05 05 Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT NT NT NT NT Seria 3 z 4 13 47 1 2 3 4 5 6 Lisowski Piotr Cichoń Jan Czyż Kamil Zięba Dominik Pauli Emil Tetlak Maciej 05 05 05 05 05 05 Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT NT NT NT NT Seria 4 z 4 13 48 1 2 3 4 5 6 Brożek Kacper Więcek Adam Kablak Dominik Kochanowicz Karol Fabisiewicz Łukasz Dybowski Antoni 05 05 05 05 05 05 Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Sport Kraków Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT NT NT NT NT TOP Konkurencja 11 29 3 2014 13 49 Dziewcząt 25m grzbietowy 10 lat Lista startowa Rok ur Seria 1 z 3 13 49 2 3 4 Wójcik Natalia Plucińska Klaudia Jacyna Natalia 04 04 04 Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków 06 06 06 NT NT NT Seria 2 z 3 13 51 1 2 3 4 5 Kolegowicz Jagoda Fortuna Karolina Pacula Alicja Skrzypek Lena Skawińska Julia 04 04 04 04 04 Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków 06 06 06 06 06 LT NT NT NT NT NT Seria 3 z 3 13 52 1 2 3 4 5 6 Jakubowska Maja Frankiewicz Alicja Domiter Daria Piotrowicz Martyna Kulak Klaudia Janicka Zuzanna 04 04 04 04 04 04 Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków 06 06 06 06 06 06 NT NT NT NT NT NT TOP Konkurencja 12 29 3 2014 13 54 Chłopców 25m grzbietowy 10 lat Lista startowa Rok ur Seria 1 z 3 13 54 2 3 4 Stefański Dawid Knapp Jakub Dziedzic Bartosz 04 04 04 Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 NT NT NT Seria 2 z 3 13 55 1 2 3 4 5 Wójcik Dominik Pyrcz Kamil Szpak Marcel Mikruta Michał Zaczyński Filip 04 04 04 04 04 Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06 06 NT NT NT NT NT Seria 3 z 3 13 56 1 2 3 4 5 6 Luberda Wiktor Jankowiak Cyprian Jamka Eric Ciapała Jarosław Teległow Karol Stanek Kacepr 04 04 04 04 04 04 Szk Podst 75 Kraków Szk Podst 75 Kraków SwimArt Myślenice Szk Podst 75 Kraków Swim Test Kraków Szk Podst 75 Kraków 06 06 06 06

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/03_29_krakow/startowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Natalia 06 Swim Test Kraków 23 81 88 2 Żuk Oliwia 06 Swim Sport Kraków 27 32 58 3 Kocot Wiktoria 06 Swim Sport Kraków 28 13 53 4 Cęcek Joanna 06 Swim Test Kraków 28 49 51 5 Jankowiak Oliwia 06 Szk Podst 75 Kraków 29 75 45 6 Nowak Aleksandra 06 Szk Podst 75 Kraków 31 51 38 7 Iwaniuk Julia 06 Szk Podst 75 Kraków 31 76 37 8 Wojda Natalia 06 Szk Podst 75 Kraków 33 84 30 9 Gimińska Antonina 06 Swim Test Kraków 34 15 30 10 Siwior Maja 06 Szk Podst 75 Kraków 34 30 29 11 Nocuń Joanna 06 Szk Podst 75 Kraków 34 67 28 12 Malarska Julia 06 Szk Podst 75 Kraków 35 06 27 13 Komorowska Zofia 06 Szk Podst 75 Kraków 39 45 19 14 Kostiuczuk Lidia 06 Szk Podst 75 Kraków 39 59 19 15 Narewicz Magdalena 06 Szk Podst 75 Kraków 40 10 18 16 Dębiec Paulina 06 Szk Podst 75 Kraków 50 05 9 17 Klatka Alicja 06 Szk Podst 75 Kraków 54 13 7 18 Cisło Adrianna 06 Szk Podst 75 Kraków 1 00 09 5 TOP Konkurencja 8 29 3 2014 13 35 Chłopców 25m dowolny 8 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Proszek Jan 06 Sokół Myslenice 21 33 78 2 Kafara Konrad 06 Swim Test Kraków 23 18 61 3 Caba Stanisław 06 Szk Podst 75 Kraków 25 24 47 4 Krzystek Igor 06 Szk Podst 75 Kraków 26 18 42 5 Czubek Stanisław 06 Szk Podst 75 Kraków 26 52 41 6 Blacha Igor 06 Szk Podst 75 Kraków 27 46 36 7 Kolegowicz Jakub 06 Swim Test Kraków 27 88 35 8 Czapnik Michał 06 Swim Test Kraków 32 90 21 9 Korbiel Franciszek 06 Swim Test Kraków 33 08 21 10 Kępa Jan 06 Szk Podst 75 Kraków 33 61 20 11 Nogieć Leon 06 Szk Podst 75 Kraków 34 00 19 12 Łuczkiewicz Julian 06 Szk Podst 75 Kraków 34 16 19 13 Widła Kacper 06 Szk Podst 75 Kraków 35 49 17 14 Wojtal Paweł 06 Szk Podst 75 Kraków 38 12 13 15 Mrzygłód Tymon 06 Szk Podst 75 Kraków 38 42 13 16 Gawron Bartłomiej 06 Szk Podst 75 Kraków 40 03 11 17 Skowronek Duarte Samuel 06 Szk Podst 75 Kraków 51 42 5 TOP Konkurencja 9 29 3 2014 13 41 Dziewcząt 25m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Zawodny Oliwia 05 Szk Podst 75 Kraków 22 29 159 2 Kabłak Dominka 05 Swim Sport Kraków 22 69 151 3 Kowalska Magdalena 05 Swim Sport Kraków 25 04 112 4 Wizimirska Matylda 05 Swim Test Kraków 25 55 106 5 Madej Justyna 05 SwimArt Myślenice 25 94 101 6 Valasco Nizińska Salma 05 Szk Podst 75 Kraków 26 83 91 7 Knapik Weronika 05 Szk Podst 75 Kraków 27 17 88 8 Jelonek Maja 05 Szk Podst 75 Kraków 28 22 78 9 Fudali Alicja 05 Swim Test Kraków 29 47 69 TOP Konkurencja 10 29 3 2014 13 44 Chłopców 25m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Tetlak Maciej 05 Szk Podst 75 Kraków 22 05 109 2 Sowa Bartłomiej 05 Szk Podst 75 Kraków 22 12 108 3 Kochanowicz Karol 05 Swim Test Kraków 22 60 101 4 Ksiażek Stanisław 05 Swim Test Kraków 23 27 93 5 Różycki Ignacy 05 Szk Podst 75 Kraków 23 75 87 6 Iheanacho Alexander 05 Szk Podst 75 Kraków 23 95 85 7 Lemek Antoni 05 Szk Podst 75 Kraków 24 81 76 8 Fabisiewicz Łukasz 05 Szk Podst 75 Kraków 26 09 66 9 Dybowski Antoni 05 Szk Podst 75 Kraków 27 11 58 10 Laskowski Bogdan 05 Szk Podst 75 Kraków 27 48 56 11 Zamojski Kajetan 05 Szk Podst 75 Kraków 28 14 52 12 Malecki Iwo 05 Szk Podst 75 Kraków 28 53 50 13 Zięba Dominik 05 Szk Podst 75 Kraków 28 66 49 14 Brożek Kacper 05 Szk Podst 75 Kraków 29 13 47 15 Więcek Adam 05 Swim Test Kraków 29 15 47 16 Lisowski Piotr 05 Szk Podst 75 Kraków 29 70 44 17 Kolarczyk Jakub 05 Szk Podst 75 Kraków 34 33 29 18 Pauli Emil 05 Szk Podst 75 Kraków 34 56 28 TOP Konkurencja 11 29 3 2014 13 49 Dziewcząt 25m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piotrowicz Martyna 04 Szk Podst 75 Kraków 21 46 179 2 Kolegowicz Jagoda 04 Swim Test Kraków 22 05 165 3 Fortuna Karolina 04 Szk Podst 75 Kraków 22 53 154 4 Jakubowska Maja 04 Swim Test Kraków 23 26 140 5 Plucińska Klaudia 04 Swim Test Kraków 23 47 137 6 Skrzypek Lena 04 Swim Test Kraków 23 94 129 7 Frankiewicz Alicja 04 Swim Test Kraków 24 25 124 8 Jacyno Natalia 04 Swim Test Kraków 24 62 118 9 Skawińska Julia 04 Swim Test Kraków 24 64 118 10 Wójcik Natalia 04 Szk Podst 75 Kraków 24 78 116 11 Domiter Daria 04 Szk Podst 75 Kraków 25 11 111 12 Pacuła Alicja 04 Swim Test Kraków 25 89 102 13 Janicka Zuzanna 04 Swim Test Kraków 28 05 80 TOP Konkurencja 12 29 3 2014 13 54 Chłopców 25m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jamka Eric 04 SwimArt Myślenice 19 32 162 2 Stefański Dawid 04 Szk Podst 75 Kraków 21 27 122 3 Zaczyński Filip 04 Szk Podst 75 Kraków 21 62 116 4 Stanek Kacper 04 Szk Podst 75 Kraków 21 71 114 5 Dziedzic Bartosz 04 Szk Podst 75 Kraków 21 76 113 6 Ciapała Jarosław 04 Szk Podst 75 Kraków 21 86 112 7 Mikruta Michał 04 Szk Podst 75 Kraków 22 30 105 8 Wójcik Dominik 04 Szk Podst 75 Kraków 22 48 103 9 Jankowiak Cyprian 04 Szk Podst 75

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/03_29_krakow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Zawody Swim Test SMS Arena - SPLASH Meet Manager 11
    lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 13 07 5 7 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 25m grzbietowy Serie na czas 13 11 8 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 25m grzbietowy Serie na czas 13 16 8 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 25m z przyborem Serie na czas 13 23 5 7 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 25m z przyborem Serie na czas 13 27 5 7 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 13 30 8 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 13 35 8 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 25m grzbietowy Serie na czas 13 41 9 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 25m grzbietowy Serie na czas 13 44 9 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 25m grzbietowy Serie na czas 13 49 10 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 25m grzbietowy Serie na czas 13 54 10 lat Lista startowa Wyniki 1 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 13 58 5 7 lat 2 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 14 00 5 7 lat 3 Dziewcząt 25m grzbietowy Ceremonia medalowa 14 02 8 lat 4 Chłopców 25m grzbietowy Ceremonia medalowa 14 04 8 lat 5 Dziewcząt 25m z przyborem Ceremonia medalowa 14 06 5 7 lat 6 Chłopców 25m z przyborem Ceremonia medalowa 14 08 5 7 lat 7 Dziewcząt 25m dowolny Ceremonia medalowa 14 10 8 lat 8 Chłopców 25m dowolny Ceremonia medalowa 14 12 8 lat 13 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 14 14 9 lat Lista startowa Wyniki 14 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 14 18 9 lat Lista startowa Wyniki 15 Dziewcząt 25m dowolny Serie na czas 14 23 10 lat Lista startowa Wyniki 16 Chłopców 25m dowolny Serie na czas 14 26

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/03_29_krakow/pliki/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 11bdow 34 BKPanc Żagań 1 Pułk Saperów Brzeg 17 WBZ Międzyrzecz 21 BSP Rzeszów NT NT NT NT NT Seria 2 z 2 1 2 3 4 5 Stępień Radosław kpr Machnik Mikołaj szer elew Ścisłowski Jarosław st szer Wakuła Dawid st szer Kloc Jarosław st szer 80 93 81 80 80 10BKPanc Świętoszów CSW Inż i Chem Wrocław 5 Pułk Chem Tarn Góry 6 BPD Kraków 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk NT NT NT NT NT TOP Konkurencja 5 6 3 2014 Mężczyzn 50m klasyczny 36 lat i starsi Lista startowa Eliminacje Rok ur Seria 1 z 2 2 3 4 5 Hołyński Robert ppor Marciniak Zbigniew chor Płokita Marcin chor Mackało Robert chor 70 75 70 70 11bdow 34 BKPanc Żagań 1 Pułk Saperów Brzeg 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk JW 1145 Bolesławiec NT NT NT NT Seria 2 z 2 1 2 3 4 5 Mielczarek Artur sierż Krężałek Tomasz sierż Bogucki Oskar chor Bruliński Marcin chor Kłys Grzegorz st chor 70 70 70 70 71 17 WBZ Międzyrzecz 6 BPD Kraków 10BKPanc Świętoszów 21 BSP Rzeszów CSW Inż i Chem Wrocław NT NT NT NT NT TOP Konkurencja 6 6 3 2014 Kobiet 50m klasyczny Open Lista startowa Eliminacje Rok ur Seria 1 z 2 1 2 3 4 5 Pogorzelska Anna szer Mielniczuk Joanna szer Wojdanowska Małgorzata ppor Skalska Agnieszka szer Pilawiecka Klaudia szer 91 11bdow 34 BKPanc Żagań 1 Pułk Saperów Brzeg 5 Pułk Chem Tarn Góry CSW Inż i Chem Wrocław 21 BSP Rzeszów NT NT NT NT NT Seria 2 z 2 1 2 3 4 5 Kościelniak Małgorzata por Góźdź Marta kpr Łodziewska Daria szer Purwiel Michalina szer Majchrzak Marta ppor 6 BPD Kraków 17 WBZ Międzyrzecz 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk 10BKPanc Świętoszów JW 1145 Bolesławiec NT NT NT NT NT TOP Konkurencja 7 6 3 2014 Mężczyzn 50m grzbietowy 35 lat i młodsi Lista startowa Eliminacje Rok ur Seria 1 z 2 1 2 3 4 5 Lachowicz Michał ppor Bugaj Michał st szer Augustyn Patryk sz szer Golinowski Paweł szer Chruślicki Łukasz kpr 80 84 80 80 80 21 BSP Rzeszów 5 Pułk Chem Tarn Góry 11bdow 34 BKPanc Żagań 10BKPanc Świętoszów 17 WBZ Międzyrzecz NT NT NT NT NT Seria 2 z 2 1 2 3 4 5 Kruger Marcin szer Polewka Tomasz szer elew Kopeć Adam st kpr Derecki Bartłomiej ppor Zok Roman chor 80 94 80 80 81 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk CSW Inż i Chem Wrocław JW 1145 Bolesławiec 6 BPD Kraków 1 Pułk Saperów Brzeg NT NT NT NT NT TOP Konkurencja 8 6 3 2014 Mężczyzn 50m grzbietowy 36 lat i starsi Lista startowa Eliminacje Rok ur Seria 1 z 2 2 3 4 5 Jaworski Marcin szer Lisowski Robert chor Nieporowski Zbigniew chor Kowalonek Dariusz sierż 70 70 70 70 17 WBZ Międzyrzecz 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk 11bdow 34 BKPanc Żagań JW 1145 Bolesławiec NT NT NT NT Seria 2 z 2 2 3 4 5 Waloszczyk Bartłomiej sierż Sielewicz Michał chor Główka Damian

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/03_07_krakow/startowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 1 35 90 102 R 40 95 54 95 TOP Konkurencja 11 6 3 2014 Mężczyzn 100m klasyczny 35 lat i młodsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Zaczyński Karol szer elew 91 CSW Inż i Chem Wrocław 1 11 01 480 A 34 17 36 84 2 Wróbel Krzysztof ppor 80 10BKPanc Świętoszów 1 11 73 465 A 34 16 37 57 3 Jaroni Hubert st szer 80 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk 1 20 76 326 A 37 94 42 82 4 Kuczyński Mirosław kpt 80 17 WBZ Międzyrzecz 1 25 76 272 A 40 50 45 26 5 Wakuła Dawid st szer 80 6 BPD Kraków 1 29 74 237 A 41 18 48 56 6 Kargul Tomasz kpr 80 JW 1145 Bolesławiec 1 33 90 207 A 41 46 52 44 7 Kałwa Marian ppor 88 1 Pułk Saperów Brzeg 1 38 57 179 R 44 31 54 26 8 Nowak Damian szer 88 5 Pułk Chem Tarn Góry 1 44 53 150 R 47 19 57 34 9 Kacprzak Adrian ppor 80 11bdow 34 BKPanc Żagań 1 55 94 110 46 20 1 09 74 TOP Konkurencja 12 6 3 2014 Mężczyzn 100m klasyczny 36 lat i starsi Wyniki Eliminacje Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Horbacz Marcin st szer 70 10BKPanc Świętoszów 1 12 32 454 A 34 24 38 08 2 Tomysek Adrian st kpr 70 17 WBZ Międzyrzecz 1 33 36 211 A 42 39 50 97 3 Dolata Marek mł chor 70 11bdow 34 BKPanc Żagań 1 37 28 186 A 43 84 53 44 4 Lubieniecki Paweł plut 70 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk 1 37 62 184 A 45 06 52 56 5 Blok Sergiusz ppor 74 1 Pułk Saperów Brzeg 1 38 45 180 A 44 84 53 61 6 Prystupa Grzegorz mł chor 70 JW 1145 Bolesławiec 1 39 56 174 A 47 88 51 68 7 Brzyski Krzysztof st szer 70 21 BSP Rzeszów 1 39 88 172 R 47 39 52 49 8 Kłobukowski Filip mjr 74 CSW Inż i Chem Wrocław 1 40 42 169 R 46 47 53 95 DYSKW Ćwikła Paweł kpt 70 6 BPD Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 40 TOP 2 Mistrzostwa DG RSZ 1 11DKPanc FINAŁY 6 3 2014 Konkurencja 1 6 3 2014 Kobiet 50m dowolny Open Wyniki Finał Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Szczęsnowicz Natalia szer 10BKPanc Świętoszów 31 58 399 2 Boryca Justyna por 17 WBZ Międzyrzecz 35 75 275 3 Kościelniak Małgorzata por 6 BPD Kraków 36 89 250 4 Grechuta Paulina ppor 86 1 Pułk Saperów Brzeg 38 56 219 5 Śliwa Barbara ppor 21 BSP Rzeszów 38 97 212 6 Goguł Justyna por JW 1145 Bolesławiec 43 53 152 TOP Konkurencja 2 6 3 2014 Mężczyzn 50m dowolny 35 lat i młodsi Wyniki Finał Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Poprawa Michał szer elew 94 CSW Inż i Chem Wrocław 22 74 711 2 Grochowicz Rafał st szer 80 21 BSP Rzeszów 27 80 389 3 Jędraszczak Marek kpt 80 6 BPD Kraków 28 43 364 4 Druciarek Jarosław st szer 80 10BKPanc Świętoszów 28 98 343 5 Kołoszuk Marcin ppor 80 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk 30 19 304 6 Ograbisz Bartosz szer 80 17 WBZ Międzyrzecz 30 46 296 TOP Konkurencja 3 6 3 2014 Mężczyzn 50m dowolny 36 lat i starsi Wyniki Finał Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Wojtak Bohdan st szer 70 21 BSP Rzeszów 31 89 257 2 Przybył Piotr st chor sztab 69 CSW Inż i Chem Wrocław 32 32 247 3 Widziewicz Gerard ppor 75 1 Pułk Saperów Brzeg 32 61 241 4 Korandy Robert ppor 70 6 BPD Kraków 33 03 232 5 Putyrski Dariusz kpt 70 JW 1145 Bolesławiec 33 64 219 6 Trościanko Arkadiusz por 70 10BKPanc Świętoszów 33 72 218 TOP Konkurencja 4 6 3 2014 Mężczyzn 50m klasyczny 35 lat i młodsi Wyniki Finał Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Machnik Mikołaj szer elew 93 CSW Inż i Chem Wrocław 30 43 571 2 Stępień Radosław kpr 80 10BKPanc Świętoszów 38 54 281 3 Lebek Mateusz szer 80 21 BSP Rzeszów 39 14 268 4 Jamróz Paweł st szer 80 6 BPD Kraków 40 25 246 5 Joniec Jarosław szer 80 JW 1145 Bolesławiec 40 68 239 6 Kloc Jarosław st szer 80 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk 41 40 226 TOP Konkurencja 5 6 3 2014 Mężczyzn 50m klasyczny 36 lat i starsi Wyniki Finał Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Bogucki Oskar chor 70 10BKPanc Świętoszów 35 77 351 2 Kłys Grzegorz st chor 71 CSW Inż i Chem Wrocław 41 90 218 3 Główka Damian st szer 70 6 BPD Kraków 43 11 200 4 Marciniak Zbigniew chor 75 1 Pułk Saperów Brzeg 43 71 192 5 Mielczarek Artur sierż 70 17 WBZ Międzyrzecz 45 71 168 6 Bruliński Marcin chor 70 21 BSP Rzeszów 45 79 167 TOP Konkurencja 6 6 3 2014 Kobiet 50m klasyczny Open Wyniki Finał Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Majchrzak Marta ppor JW 1145 Bolesławiec 42 66 307 2 Niemyjska Agata por 6 BPD Kraków 44 72 267 3 Łodziewska Daria szer 4 Pułk Przeciwlotn Czerwieńsk 48 74 206 4 Mielniczuk Joanna szer 91 1 Pułk Saperów Brzeg 49 91 192 5 Skalska Agnieszka szer CSW Inż i Chem Wrocław 51 37 176 6 Purwiel Michalina szer 10BKPanc Świętoszów 51 73 172 TOP Konkurencja 7 6 3 2014 Mężczyzn 50m grzbietowy 35 lat i młodsi Wyniki Finał Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt Finał 1 Polewka Tomasz szer elew 94 CSW Inż i Chem Wrocław 25 35 709 2 Lachowicz Michał ppor 80 21 BSP Rzeszów 32 26 344 3 Derecki Bartłomiej ppor 80

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/03_07_krakow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Mistrzostwa Dowództwa Generalnego RSZ 1 – 11DKPanc - SPLASH Meet Manager 11
    50m Eliminacje 35 Lista startowa Wyniki 50m Eliminacje 36 Lista startowa Wyniki 100m Finał 35 Lista startowa Wyniki 100m Finał 36 Lista startowa Wyniki 100m Eliminacje 35 Lista startowa Wyniki 100m Eliminacje 36 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta 4 x 50m Serie na czas Open Lista startowa Wyniki zmienny sztafeta 4 x 50m Serie na czas Open Lista startowa Wyniki Inne konkurencje 15 Mieszane 4 x 50m dowolny Serie na czas Open Lista startowa Wyniki Statystyka medalowa Medaliści wg klubu Najlepsze wyniki wg punktów Medaliści wg konkurencji Multimedaliści 1 Mistrzostwa DG RSZ 1 11DKPanc ELIMINACJE 6 3 2014 1 Kobiet 50m dowolny Eliminacje Open Lista startowa Wyniki 2 Mężczyzn 50m dowolny Eliminacje 35 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 3 Mężczyzn 50m dowolny Eliminacje 36 lat i starsi Lista startowa Wyniki 4 Mężczyzn 50m klasyczny Eliminacje 35 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 5 Mężczyzn 50m klasyczny Eliminacje 36 lat i starsi Lista startowa Wyniki 6 Kobiet 50m klasyczny Eliminacje Open Lista startowa Wyniki 7 Mężczyzn 50m grzbietowy Eliminacje 35 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 8 Mężczyzn 50m grzbietowy Eliminacje 36 lat i starsi Lista startowa Wyniki 9 Mężczyzn 100m dowolny Eliminacje 35 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 10 Mężczyzn 100m dowolny Eliminacje 36 lat i starsi Lista startowa Wyniki 11 Mężczyzn 100m klasyczny Eliminacje 35 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 12 Mężczyzn 100m klasyczny Eliminacje 36 lat i starsi Lista startowa Wyniki 2 Mistrzostwa DG RSZ 1 11DKPanc FINAŁY 6 3 2014 1 Kobiet 50m dowolny Finał Open Lista startowa Wyniki 2 Mężczyzn 50m dowolny Finał 35 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 3 Mężczyzn 50m dowolny Finał 36 lat i starsi Lista startowa Wyniki 4 Mężczyzn 50m klasyczny Finał 35 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 5 Mężczyzn 50m klasyczny Finał 36 lat i starsi

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/03_07_krakow/pliki/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • PZP z 27 11 2009 Czas 14 08 TOP Konkurencja 4 22 2 2014 13 43 Chłopców 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 39 80 255 2 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 41 77 220 3 Bieniek Michał 02 Pływak Bochnia 42 15 214 4 Sierżęga Michał 02 Sokół Rzeszów 42 55 208 5 Radecki Daniel 02 Delfinek Częstochowa 44 84 178 6 Janus Jakub 02 Karol Wadowice 45 91 166 7 Chmielek Igor 02 SMS Galicja Kraków 46 09 164 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 46 09 164 9 Furmanek Kacper 02 Jordan Kraków 47 41 151 10 Stanek Jakub 02 Korona Kraków 49 44 133 11 Hodor Mateusz 02 Siemacha ASP Kraków 52 06 114 12 Kasprzak Grzegorz 02 Siemacha ASP Kraków 59 03 78 TOP Konkurencja 4 22 2 2014 13 43 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Szydłowski Erwin 03 Pływak Bochnia 43 32 198 2 Wójcik Szymon 03 STP Nowy Sącz 43 77 191 3 Gwóźdź Kacper 03 SMS Galicja Kraków 45 02 176 4 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 47 66 148 5 Kawa Mikołaj 03 SMS Galicja Kraków 47 73 148 6 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 48 01 145 7 Datoń Aleksy 03 Korona Kraków 48 03 145 8 Skzypek Filip 03 SMS Galicja Kraków 49 14 135 9 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 49 36 133 10 Malarz Marcin 03 Victoria Kozy 50 66 123 11 Brzostowski Andrzej 03 Ondraszek Bielsko B 50 97 121 12 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 51 06 120 13 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 52 30 112 14 Więzik Jan 03 Ondraszek Bielsko B 54 76 98 15 Kozioł Krzysztof 03 Korona Kraków 1 00 43 72 16 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 1 04 28 60 DYSKW Klimkowski Mateusz 03 Karol Wadowice K2 Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie Czas 13 51 DYSKW Szymczycha Piotr 03 SMS Galicja Kraków K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 49 DYSKW Marszałek Mikołaj 03 Jasień Sucha Besk K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 51 DYSKW Kozioł Adrian 03 SMS Galicja Kraków K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 13 51 TOP Konkurencja 4 22 2 2014 13 43 Chłopców 50m klasyczny 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko B 48 38 142 2 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 48 67 139 3 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 49 30 134 4 Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice 49 41 133 5 Nowodworski Piotr 04 Delfinek Częstochowa 49 57 132 6 Kalkan Jakub 04 Jedność 32 Przyszowice 49 90 129 7 Palcar Paweł 04 Jasień Sucha Besk 49 95 129 8 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 52 58 110 9 Bajgrowicz Paweł 04 Siemacha ASP Kraków 59 84 75 10 Kędziora Kacper 04 Siemacha ASP Kraków 1 00 35 73 DYSKW Wilczyński Jakub 04 Korona Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 47 TOP Konkurencja 5 22 2 2014 14 02 Dziewcząt 200m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 2 20 94 490 32 09 35 49 37 19 36 17 2 Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków 2 28 61 418 34 01 37 42 39 06 38 12 3 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 2 31 27 396 34 98 38 78 39 39 38 12 4 Rabiasz Aleksandra 01 Sokół Mościce Tarnów 2 34 18 374 32 42 37 98 41 49 42 29 5 Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 2 37 73 350 36 92 40 39 40 93 39 49 6 Malik Julianna 01 Jordan Kraków 2 41 74 324 36 69 41 04 43 67 40 34 7 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 2 41 80 324 35 62 41 13 43 42 41 63 8 Konderak Martyna 01 Jasień Sucha Besk 2 42 94 317 35 90 41 74 44 33 40 97 9 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 2 46 06 300 36 33 42 57 44 82 42 34 10 Polak Natalia 01 Jasień Sucha Besk 2 51 97 270 36 19 41 94 47 86 45 98 11 Surpeta Julia 01 Jordan Kraków 2 59 73 236 39 95 45 94 46 20 47 64 TOP Konkurencja 5 22 2 2014 14 02 Dziewcząt 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kopp Oliwia 02 Aquarius Myślenice 2 37 56 351 36 23 40 88 41 86 38 59 2 Kumorek Kamila 02 Sokół Mościce Tarnów 2 38 66 344 35 79 39 74 42 00 41 13 3 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 2 41 80 324 36 85 41 88 43 24 39 83 4 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 2 41 92 323 37 51 41 53 42 40 40 48 5 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 2 42 04 322 36 71 41 74 43 41 40 18 6 Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 2 44 30 309 37 38 42 50 43 62 40 80 7 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 2 47 72 291 37 91 43 10 44 83 41 88 8 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 2 49 51 282 38 61 43 48 45 15 42 27 9 Koczur Klaudia 02 Jordan Kraków 2 55 09 255 38 65 47 38 45 97 43 09 10 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 2 58 29 242 37 82 45 89 48 82 45 76 11 Pochopień Anna 02 Jasień Sucha Besk 3 17 49 178 40 81 48 35 53 73 54 60 12 Pająk Alicja 02 Jasień Sucha Besk 3 32 88 142 45 86 53 24 57 12 56 66 13 Paśnik Wiktoria 02 Karol Wadowice 3 54 36 106 45 37 58 08 1 06 53 1 04 38 14 Gierat Natalia 02 Jasień Sucha Besk 4 07 78 90 49 25 59 43 1 07 80 1 11 30 TOP Konkurencja 6 22 2 2014 14 21 Chłopców 200m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 2 25 19 320 32 44 36 74 38 16 37 85 2 Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 2 26 39 312 33 10 36 57 38 93 37 79 3 Majewski Wojciech 01 Siódemka Rzeszów 2 27 05 308 33 10 38 06 39 05 36 84 4 Róg Adrian 01 Sokół Rzeszów 2 29 18 295 33 63 37 90 40 21 37 44 5 Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 2 33 24 272 34 91 38 74 39 39 40 20 6 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 2 46 55 212 36 91 42 22 44 96 42 46 7 Terlecki Witold 01 Delfinek Częstochowa 2 47 01 210 37 89 42 20 42 65 44 27 8 Parys Oskar 01 Sokół Mościce Tarnów 2 56 74 177 39 24 45 10 47 55 44 85 9 Hajduk Kacper 01 Karol Wadowice 3 03 48 158 40 37 47 40 49 81 45 90 TOP Konkurencja 6 22 2 2014 14 21 Chłopców 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 2 29 89 291 34 65 38 21 39 14 37 89 2 Urbański Kacper 02 STP Nowy Sącz 2 32 64 275 33 97 38 84 40 26 39 57 3 Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 2 34 90 264 35 30 39 45 41 17 38 98 4 Tobiasz Maciej 02 Jordan Kraków 2 45 66 215 36 85 42 76 44 83 41 22 5 Krzysztyński Jan 02 SMS Galicja Kraków 2 45 92 214 38 70 43 33 43 61 40 28 6 Psik Robert 02 SMS Galicja Kraków 2 54 61 184 39 23 44 31 46 17 44 90 7 Furmanek Kacper 02 Jordan Kraków 2 56 67 177 41 17 46 49 47 14 41 87 8 Rubik Mikołaj 02 Górnik Sosnowiec 2 56 87 177 40 56 45 42 47 18 43 71 9 Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków 2 58 90 171 39 74 45 69 48 46 45 01 10 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko B 3 02 38 161 37 88 45 53 51 07 47 90 11 Stanek Jakub 02 Korona Kraków 3 04 28 156 40 64 46 47 49 06 48 11 12 Talaga Maciej 02 Jasień Sucha Besk 3 10 91 141 41 55 48 78 50 01 50 57 13 Klisz Krzysztof 02 Ondraszek Bielsko B 3 13 15 136 42 90 49 54 50 81 49 90 14 Wrotniak Filip 02 Jasień Sucha Besk 3 25 44 113 40 82 53 01 57 00 54 61 TOP Konkurencja 7 22 2 2014 14 37 Dziewcząt 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Broda Nikola 01 Jordan Kraków 34 42 416 2 Giza Barbara 01 Sokół Rzeszów 39 38 277 3 Surpeta Julia 01 Jordan Kraków 43 08 212 TOP Konkurencja 7 22 2 2014 14 37 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 38 79 290 2 Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 40 15 262 3 Mudlaff Sabina 02 SMS Galicja Kraków 40 17 261 4 Roszkowska Blanka 02 Korona Kraków 40 40 257 5 Madej Faustyna 02 SwimArt Myślenice 40 42 257 6 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 41 11 244 7 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 43 19 210 8 Sowa Dominika 02 Sokół Rzeszów 45 68 178 Raźniak Marta 02 Delfinek Częstochowa 45 68 178 10 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 47 03 163 11 Pochopień Anna 02 Jasień Sucha Besk 48 14 152 12 Pindelska Kamila 02 SwimArt Myślenice 48 42 149 13 Honorata Stopa 02 Jasień Sucha Besk 50 41 132 14 Swół Amelia 02 SMS Galicja Kraków 50 97 128 15 Paśnik Wiktoria 02 Karol Wadowice 53 33 111 16 Pająk Marta 02 Jasień Sucha Besk 54 98 102 17 Copija Anita 02 Jasień Sucha Besk 55 08 101 TOP Konkurencja 7 22 2 2014 14 37 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 38 11 306 2 Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 38 33 301 3 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 38 94 287 4 Chabałowska Ewa 03 SMS Galicja Kraków 41 98 229 5 Gawron Amelia 03 Sokół Rzeszów 43 04 212 6 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 44 20 196 7 Florkiewicz Liwia 03 Sokół Rzeszów 44 91 187 8 Kapusta Karolina 03 Sokół Rzeszów 44 97 186 9 Zborowska Natalia 03 Karol Wadowice 46 70 166 10 Leszczak Aleksandra 03 Jordan Kraków 46 84 165 11 Stupała Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 46 92 164 12 Kolaska Anna 03 Ondraszek Bielsko B 47 39 159 13 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko B 49 50 139 14 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 49 86 136 15 Pietrusa Julia 03 Jasień Sucha Besk 57 69 88 DYSKW Kordyl Julia 03 Jordan Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 15 01 TOP Konkurencja 7 22 2 2014 14 37 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 43 83 201 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 44 97 186 3 Piotrowicz Martyna 04 SMS Galicja Kraków 45 14 184 4 Lala Nadia 04 Salmo Żory 46 05 173 5 Nita Wiktoria 04 Korona Kraków 46 94 164 6 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 47 55 157 7 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 48 95 144 8 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 53 03 113 9 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 53 29 112 10 Madej Justyna 05 SwimArt Myślenice 53 48 110 11 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 55 89 97 12 Nosko Dobrawa 04 Jordan Kraków 56 22 95 13 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 58 31 85 14 Gach Magdalena 04 Ondraszek Bielsko B 1 00 18 77 15 Jano Maja 04 Ondraszek Bielsko B 1 01 06 74 16 Chowaniec Oliwia 04 Karol Wadowice 1 01 71 72 17 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 1 02 84 68 18 Danel Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 1 04 20 64 19 Mikołajczyk Wiktoria 05 Jordan Kraków 1 04 43 63 20 Nosek Kinga 04 Jordan Kraków 1 10 29 48 DYSKW Lazarko Julia 05 Ondraszek Bielsko B G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 15 00 DYSKW Grygierzec Emilia 04 Ondraszek Bielsko B G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 14 55 TOP Konkurencja 8 22 2 2014 14 58 Chłopców 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pająk Mikołaj 01 Jasień Sucha Besk 40 37 175 2 Skoczylas Kacper 01 Karol Wadowice 40 48 174 3 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 42 29 152 4 Chrapla Filip 01 Karol Wadowice 43 08 144 TOP Konkurencja 8 22 2 2014 14 58 Chłopców 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz 35 62 255 2 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 36 01 247 3 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 37 34 222 4 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko B 38 82 197 5 Kowal Maciej 02 Sokół Rzeszów 39 67 185 6 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 39 92 181 7 Dyrek Michał 02 STP Nowy Sącz 40 14 178 8 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 40 19 178 9 Mielec Wiktor 02 SMS Galicja Kraków 40 77 170 10 Radecki Daniel 02 Delfinek Częstochowa 41 27 164 11 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 42 72 148 12 Chmielek Igor 02 SMS Galicja Kraków 42 88 146 13 Czajka Michał 02 SMS Galicja Kraków 43 56 139 14 Janus Jakub 02 Karol Wadowice 43 95 136 15 Czajkowski Mateusz 02 SMS Galicja Kraków 44 31 132 16 Szwab Filip 02 Pływak Bochnia 44 88 127 17 Klisz Krzysztof 02 Ondraszek Bielsko B 45 12 125 18 Mazgaj Wojciech 02 SMS Galicja Kraków 45 31 124 19 Kasprzak Grzegorz 02 Siemacha ASP Kraków 49 18 97 20 Hodor Mateusz 02 Siemacha ASP Kraków 50 55 89 DYSKW Kochanowicz Krystian 02 SMS Galicja Kraków G4 Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie po obróceniu się na piersi w trakcie wykonywania nawrotu Czas 15 29 TOP Konkurencja 8 22 2 2014 14 58 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 38 82 197 2 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 40 65 172 3 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 41 06 166 4 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 41 24 164 5 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 41 37 163 6 Litwora Filip 03 Sokół Mościce Tarnów 41 47 162 7 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 42 43 151 8 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 43 37 141 9 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 44 08 134 10 Rząsa Łukasz 03 Sokół Rzeszów 45 02 126 11 Walenciak Ignacy 03 UKS SP 8 Chrzanów 45 95 119 12 Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów 46 30 116 13 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 48 01 104 14 Klęba Marcin 03 Siemacha ASP Kraków 49 70 94 15 Styrna Jakub 03 Siemacha ASP Kraków 51 47 84 16 Bąk Maksymilian 03 Karol Wadowice 52 81 78 17 Soszka Szymon 03 Ondraszek Bielsko B 54 58 71 DYSKW Belski Krzysztof 03 STP Nowy Sącz G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 15 30 TOP Konkurencja 8 22 2 2014 14 58 Chłopców 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Wojciech 05 STP Nowy Sącz 42 67 148 2 Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice 44 23 133 3 Jamka Eric 04 SwimArt Myślenice 44 39 132 4 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 46 23 116 5 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 47 03 111 6 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 50 29 90 7 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 51 58 84 8 Szczygieł Patrick 04 Karol Wadowice 52 14 81 9 Gabryś Patryk 04 Ondraszek Bielsko B 54 28 72 10 Pawłowski Konrad 04 Karol Wadowice 57 30 61 DYSKW Gomółka Andrzej 04 Ondraszek Bielsko B G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 15 17 TOP Konkurencja 9 22 2 2014 15 17 Dziewcząt 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Zając Więckowska Julia 01 Wodnik Siemianowice Śl 34 46 354 2 Rabiasz Aleksandra 01 Sokół Mościce Tarnów 35 00 337 3 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 37 75 269 4 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 38 10 262 Giza Barbara 01 Sokół Rzeszów 38 10 262 6 Polak Natalia 01 Jasień Sucha Besk 41 35 204 TOP Konkurencja 9 22 2 2014 15 17 Dziewcząt 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/02_22_krakow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive