archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • footer
    lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Basista Karolina 07 Szk Podst 75 Kraków 31 47 38 2 Szyrszeń Agatka 07 Szk Pływania Nemo Kraków 31 72 37 TOP Konkurencja 9 1 6 2014 Dziewcząt 25 nogi do kraula z makaronem 5 6 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Myśko Amelia 08 Szk Pływania Nemo Kraków 46 53 2 Zasadzka Patrycja 09 Szk Pływania Nemo Kraków 52 45 3 Skrzypczak Justynka 09 Szk Pływania Nemo Kraków 53 10 4 Koza Inez 09 Szk Pływania Nemo Kraków 1 09 69 TOP Konkurencja 10 1 6 2014 Dziewcząt 25 nogi do kraula z deską 8 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ochenkowska Natalia 06 Szk Podst 75 Kraków 32 72 2 Kostiuczuk Lidia 06 Szk Podst 75 Kraków 32 91 3 Cisło Adrianna 06 Szk Podst 75 Kraków 36 81 4 Maciejowska Katarzyna 06 Szk Podst 75 Kraków 39 57 5 Goetel Luiza 06 Szk Podst 75 Kraków 42 75 6 Dębiec Paulina 06 Szk Podst 75 Kraków 44 75 7 Małecka Wiktoria 06 Szk Podst 75 Kraków 48 54 TOP Konkurencja 10 1 6 2014 Dziewcząt 25 nogi do kraula z deską 7 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Baranowska Hanna 07 Szk Podst 75 Kraków 33 13 2 Bugajska Marcelina 07 Szk Podst 75 Kraków 36 41 3 Dębowska Zofia 07 Szk Pływania Nemo Kraków 41 84 4 Grzybowska Natalia 07 Szk Podst 75 Kraków 45 20 5 Skrzypek Jagoda 07 Szk Podst 75 Kraków 46 07 TOP Konkurencja 11 1 6 2014 Dziewcząt 25 nogi do grzbietu z deską 5 6 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Myśko Amelia 08 Szk Pływania Nemo Kraków 51 00 TOP Konkurencja 12 1 6 2014 Dziewcząt 4 x 25m dowolny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Czas Pkt 1 Szk Podst 75 Kraków 1 Szk Podst 75 Kraków 2 03 70 43 Jelonek Maja Knapik Weronika Valasco Nizińska Salma Zawodny Oliwia TOP Konkurencja 12 1 6 2014 Dziewcząt 4 x 25m dowolny 8 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Czas Pkt 1 Szk Podst 75 Kraków 1 Szk Podst 75 Kraków 1 58 43 49 Baranowska Hanna Malarska Julia Goetel Luiza Narewicz Magdalena TOP Konkurencja 13 1 6 2014 Dziewcząt 4 x 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Czas Pkt 1 Szk Podst 75 Kraków 1 Szk Podst 75 Kraków 2 50 63 163 Piotrowicz Martyna Domiter Daria Basista Barbara Grabowska Marta TOP 2 Konkurencje chłopców 1 6 2014 12 00 Konkurencja 14 1 6 2014 Chłopców 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bryg Bartosz 04 Szk Podst 75 Kraków 1 38 97 134 TOP Konkurencja 15 1 6 2014 Chłopców 50m grzbietowy 11 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ojczyk Jakub 03 Szk Pływania Nemo Kraków 50 63 89 2 Chudzik Mikołaj 03 Szk Pływania Nemo Kraków 54 56 71 3 Żuk Szymon 03 Szk Pływania Nemo Kraków 1 04 88 42 4 Malina Szymon 03 Szk Pływania Nemo Kraków 1 09 42 34 TOP Konkurencja 15 1 6 2014 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kłaput Maciej 04 Szk Podst 75 Kraków 42 12 154 2 Dziedzic Bartosz 04 Szk Podst 75 Kraków 46 14 117 3 Zaczyński Filip 04 Szk Podst 75 Kraków 47 56 107 4 Stefański Dawid 04 Szk Podst 75 Kraków 49 56 94 5 Jakubowski Michał 04 Szk Pływania Nemo Kraków 53 35 76 6 Mytar Mikołaj 04 Szk Podst 75 Kraków 53 93 73 7 Korczowski Natan 04 Szk Pływania Nemo Kraków 58 75 57 TOP Konkurencja 15 1 6 2014 Chłopców 50m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Strach Kacper 05 Szk Pływania Nemo Kraków 57 60 60 TOP Konkurencja 16 1 6 2014 Mężczyzn 50m klasyczny 13 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kraj Michał 01 Szk Pływania Nemo Kraków 45 83 167 2 Romero Daniel 01 Szk Pływania Nemo Kraków 53 94 102 TOP Konkurencja 16 1 6 2014 Chłopców 50m klasyczny 11 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Regiewicz Michał 02 Szk Pływania Nemo Kraków 50 93 121 2 Kowina Tomasz 03 Szk Pływania Nemo Kraków 54 90 97 3 Ojczyk Jakub 03 Szk Pływania Nemo Kraków 58 79 79 4 Kotara Jakub 03 Szk Pływania Nemo Kraków 59 40 76 5 Malina Szymon 03 Szk Pływania Nemo Kraków 1 25 38 25 TOP Konkurencja 16 1 6 2014 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bryg Bartosz 04 Szk Podst 75 Kraków 47 19 153 2 Stefański Dawid 04 Szk Podst 75 Kraków 50 72 123 3 Dziedzic Bartosz 04 Szk Podst 75 Kraków 50 97 121 4 Zaczyński Filip 04 Szk Podst 75 Kraków 53 41 105 5 Dziedzic Mikołaj 04 Szk Podst 75 Kraków 53 44 105 6 Jankowiak Cyprian 04 Szk Podst 75 Kraków 53 56 104 7 Luberda Wiktor 04 Szk Podst 75 Kraków 58 21 81 8 Skrzypczak Michał 04 Szk Pływania Nemo Kraków 1 22 72 28 TOP Konkurencja 16 1 6 2014 Chłopców 50m klasyczny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Strach Kacper 05 Szk Pływania Nemo Kraków 1 05 65 56 2 Majkowski Michał 05 Szk Pływania Nemo Kraków 1 14 31 39 TOP Konkurencja 17 1 6 2014 Mężczyzn 50m dowolny 13 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Regiewicz Wojciech 76 Szk Pływania Nemo Kraków 40 29 127 2 Modzelewski Grzegorz 97 Szk Pływania Nemo Kraków 42 16 111 3 Romero Daniel 01 Szk Pływania Nemo Kraków 48 60 72 TOP Konkurencja 17 1 6 2014

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/06_01_krakow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 207 5 Bednarz Natalia 04 Siemacha ASP Kraków 48 89 204 6 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 50 87 181 7 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 51 67 173 8 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 52 29 167 9 Szostak Jagoda 04 Aquarius Myślenice 52 87 161 10 Sulima Magdalena 04 Solne Miasto Wieliczka 55 11 142 11 Human Nicole 05 Solne Miasto Wieliczka 55 28 141 12 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 55 87 136 13 Zielonka Kaja 04 Delfinek Częstochowa 55 91 136 Ziemnicka Zuzanna 04 Delfinek Częstochowa 55 91 136 15 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 56 09 135 16 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 56 40 133 17 Baranowska Julia 04 NKP Bielsko Biała 56 88 129 18 Komędera Anna 04 Victoria Kozy 56 93 129 19 Woźniak Katarzyna 04 UKS SP 8 Chrzanów 57 05 128 20 Zielińska Weronika 04 SMS Galicja Kraków 57 08 128 21 Gorszanów Jagoda 05 Jedność 32 Przyszowice 57 21 127 22 Miszta Martyna 04 Delfinek Częstochowa 57 32 126 23 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 57 65 124 24 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 57 91 123 25 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 58 49 119 26 Hamulewicz Liwia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 04 18 90 27 Madej Justyna 05 SwimArt Myślenice 1 07 63 77 28 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 1 10 20 69 DYSKW Wolny Natalia 04 Jedność 32 Przyszowice K2 Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie DYSKW Kapela Nina 04 Victoria Kozy K2 Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie TOP Konkurencja 104 26 4 2014 13 49 Chłopców 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Woźniak Łukasz 01 Jordan Kraków 35 07 373 2 Majewski Wojciech 01 Siódemka Rzeszów 36 03 344 3 Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 36 88 320 4 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 43 95 189 TOP Konkurencja 104 26 4 2014 13 49 Chłopców 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gałuszka Bruno 02 Victoria Kozy 40 24 247 2 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 42 78 205 3 Przechrzta Mateusz 02 NKP Bielsko Biała 43 58 194 4 Widła Filip 02 SMS Galicja Kraków 47 17 153 5 Stanek Jakub 02 Korona Kraków 48 05 145 6 Czajka Michał 02 SMS Galicja Kraków 50 12 127 DYSKW Michałowski Tomasz 02 STP Nowy Sącz O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start DYSKW Łubkowski Jakub 02 NKP Bielsko Biała O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start TOP Konkurencja 104 26 4 2014 13 49 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Piechota Edgar 03 Aquarius Myślenice 43 37 197 2 Wójcik Szymon 03 STP Nowy Sącz 43 46 196 3 Lewicki Filip 03 SMS Galicja Kraków 44 56 181 4 Dybowski Jan 03 SMS Galicja Kraków 44 66 180 5 Gwóżdż Kacper 03 SMS Galicja Kraków 44 81 178 6 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 47 38 151 7 Woźniczka Alan 03 SMS Galicja Kraków 50 61 124 8 Więzik Jan 03 Ondraszek Bielsko B 50 99 121 9 Wojtaszek Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 52 10 113 10 Kurzydło Maciej 03 SMS Galicja Kraków 52 48 111 11 Ogórek Dawid 03 STP Nowy Sącz 54 92 97 12 Klęba Marcin 03 Siemacha ASP Kraków 55 65 93 13 Borowiecki Konrad 03 NKP Bielsko Biała 56 78 87 14 Bukała Bartosz 03 Siemacha ASP Kraków 1 01 05 70 DYSKW Cora Konrad 03 UKS SP 8 Chrzanów K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg TOP Konkurencja 104 26 4 2014 13 49 Chłopców 50m klasyczny 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kalkan Jakub 04 Jedność 32 Przyszowice 46 02 165 2 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko B 46 83 156 3 Bryg Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 47 71 148 4 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 50 46 125 5 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 50 86 122 6 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 51 66 116 7 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 51 89 115 8 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 52 98 108 9 Jamka Eric 04 SwimArt Myślenice 53 05 107 10 Szpar Antoni 04 Solne Miasto Wieliczka 53 81 103 11 Dziedzic Mikołaj 04 SMS Galicja Kraków 56 71 88 12 Wojtacha Karol 05 Korona Kraków 56 74 88 13 Żak Błażej 05 Solne Miasto Wieliczka 58 85 78 14 Jankowiak Cyprian 04 SMS Galicja Kraków 59 17 77 15 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 59 59 76 16 Wilczyński Jakub 04 Korona Kraków 59 93 74 17 Pulchny Szymon 05 Solne Miasto Wieliczka 1 00 39 73 18 Zimny Marcel 04 NKP Bielsko Biała 1 01 15 70 19 Możdżan Wojciech 05 Solne Miasto Wieliczka 1 06 81 53 20 Zamojski Kajetan 05 SMS Galicja Kraków 1 07 16 53 DYSKW Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice K2 Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie DYSKW Knapp Jakub 04 Korona Kraków DYSKW Nikiel Jakub 04 NKP Bielsko Biała K4 Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami DYSKW Lemek Antoni 05 SMS Galicja Kraków O16 Stanie na dnie w stylu motylkowym grzbietowym i klasycznym TOP Konkurencja 105 26 4 2014 14 09 Dziewcząt 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 2 49 51 397 38 86 42 72 49 09 38 84 2 Stępińska Natalia 01 Korona Kraków 2 50 49 390 38 52 42 49 50 16 39 32 3 Hojoł Agata 01 Solne Miasto Wieliczka 2 58 87 338 38 83 44 36 54 25 41 43 4 Żak Natalia 01 Solne Miasto Wieliczka 3 05 93 300 39 81 48 66 55 28 42 18 5 Gwizdała Marta 01 NKP Bielsko Biała 3 06 81 296 42 54 48 73 51 30 44 24 TOP Konkurencja 105 26 4 2014 14 09 Dziewcząt 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Dedo Katarzyna 02 Siemacha ASP Kraków 2 50 79 388 38 64 44 47 49 50 38 18 2 Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 2 59 52 334 41 00 44 76 52 04 41 72 3 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 3 08 11 290 41 07 48 47 57 06 41 51 4 Adamska Zuzanna 02 Siemacha ASP Kraków 3 13 20 268 41 99 49 00 57 91 44 30 DYSKW Kapela Anna 02 Victoria Kozy Z2 Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu TOP Konkurencja 106 26 4 2014 14 18 Chłopców 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 2 46 62 284 36 34 42 22 49 84 38 22 2 Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 2 52 60 256 37 51 43 93 51 12 40 04 3 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 2 59 87 226 39 75 47 97 51 65 40 50 TOP Konkurencja 106 26 4 2014 14 18 Chłopców 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 2 51 30 262 37 49 44 80 51 00 38 01 2 Mazur Bartosz 02 Siemacha ASP Kraków 2 55 72 242 39 08 43 67 53 91 39 06 3 Gałuszka Bruno 02 Victoria Kozy 2 56 06 241 41 66 45 21 48 86 40 33 4 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 3 16 36 174 46 07 50 73 56 48 43 08 5 Dygoń Jan 02 Siemacha ASP Kraków 3 17 35 171 43 73 52 00 58 28 43 34 6 Widła Filip 02 SMS Galicja Kraków 3 20 21 164 50 81 49 97 55 39 44 04 TOP Konkurencja 107 26 4 2014 14 27 Dziewcząt 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nita Daria 01 Korona Kraków 33 12 467 2 Malinowska Zuzanna 01 Olimpia Lublin 36 07 361 3 Kożuch Paulina 01 Victoria Kozy 36 08 361 4 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 41 88 231 TOP Konkurencja 107 26 4 2014 14 27 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Nowak Zuzanna 02 STP Nowy Sącz 37 81 314 2 Roszkowska Blanka 02 Korona Kraków 38 97 286 3 Spórna Weronika 02 SMS Galicja Kraków 39 29 279 4 Raźna Aleksandra 02 Siemacha ASP Kraków 40 18 261 5 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 40 48 255 6 Mudlaff Sabina 02 SMS Galicja Kraków 40 76 250 7 Urban Martyna 02 SMS Galicja Kraków 40 82 249 8 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 40 98 246 9 Pomorska Maja 02 SMS Galicja Kraków 41 66 234 10 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 41 76 233 11 Kulisiewicz Adrianna 02 SMS Galicja Kraków 42 09 227 12 Chudaszek Nadine 02 Jordan Kraków 44 22 196 13 Wyka Wiktoria 02 Siemacha ASP Kraków 45 61 178 14 Darłak Julia 02 Siemacha ASP Kraków 46 20 172 15 Leszczyńska Katarzyna 02 Korona Kraków 47 45 158 TOP Konkurencja 107 26 4 2014 14 27 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 37 63 318 2 Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 38 74 291 3 Bobińska Jagna 03 Ondraszek Bielsko B 40 68 252 4 Sołczykiewicz Justyna 03 Victoria Kozy 40 79 250 5 Klimczyk Emilia 03 SMS Galicja Kraków 41 16 243 6 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 41 86 231 7 Iwańska Barbara 03 Korona Kraków 43 82 201 8 Szczepka Oliwia 03 SMS Galicja Kraków 45 28 182 9 Niepogodzińska Izabela 03 Siemacha ASP Kraków 46 36 170 10 Stupała Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 46 72 166 11 Grabowska Wiktoria 03 NKP Bielsko Biała 49 39 140 12 Kliś Oliwia 03 NKP Bielsko Biała 49 80 137 13 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko B 50 40 132 14 Skalimowska Aleksandra 03 SMS Galicja Kraków 52 84 115 15 Malik Alena 03 Jordan Kraków 52 88 114 TOP Konkurencja 107 26 4 2014 14 27 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dwojak Natalia 04 Olimpia Lublin 41 50 237 2 Poreda Martyna 04 Korona Kraków 43 08 212 3 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 43 80 202 4 Basista Barbara 04 SMS Galicja Kraków 45 25 183 5 Żelazny Kinga 04 Korona Kraków 45 44 180 6 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 45 58 179 7 Rutka Emilia 04 Aquarius Myślenice 46 46 169 8 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 46 86 164 9 Tuteja Zuzanna 04 Solne Miasto Wieliczka 48 13 152 10 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 49 11 143 11 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 49 52 139 12 Padlewska Kinga 04 Delfinek Częstochowa 50 54 131 13 Rudkowska Wiktoria 05 Solne Miasto Wieliczka 51 68 122 14 Zawodny Oliwia 05 SMS Galicja Kraków 51 79 122 15 Baranowska Julia 04 NKP Bielsko Biała 51 93 121 16 Fortuna Karolina 04 SMS Galicja Kraków 52 41 117 17 Hamulewicz Liwia 05 Solne Miasto Wieliczka 53 24 112 18 Woźniak Katarzyna 04 UKS SP 8 Chrzanów 53 92 108 19 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 53 93 108 20 Kercel Emilia 05 Siemacha ASP Kraków 55 02 101 21 Lazarko Julia 05 Ondraszek Bielsko B 55 12 101 22 Krauze Paulina 05 NKP Bielsko Biała 55 43 99 23 Jano Maja 04 Ondraszek Bielsko B 55 73 98 24 Bystra Róża 04 Ondraszek Bielsko B 55 99 96 25 Domiter Daria 04 SMS Galicja Kraków 56 14 95 26 Orzechowska Wiktoria 05 Siemacha ASP Kraków 57 34 90 27 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko B 57 37 89 28 Weiss Weronika 05 Siemacha ASP Kraków 57 80 87 29 Grygierzec Emilia 04 Ondraszek Bielsko B 1 05 77 59 30 Ziemnicka Zuzanna 04 Delfinek Częstochowa 1 06 74 57 DYSKW Rozumek Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka G4 Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie po obróceniu się na piersi w trakcie wykonywania nawrotu TOP Konkurencja 108 26 4 2014 14 46 Chłopców 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 32 97 322 2 Raczkowski Krzysztof 01 Solne Miasto Wieliczka 34 28 286 3 Dutkiewicz Mikołaj 01 Siemacha ASP Kraków 41 51 161 TOP Konkurencja 108 26 4 2014 14 46 Chłopców 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kurzeja Jakub 02 STP Nowy Sącz 35 73 253 2 Tobiasz Maciej 02 Jordan Kraków 39 22 191 3 Jacak Oliwer 02 Korona Kraków 39 55 186 4 Augustyn Jan 02 SMS Galicja Kraków 39 57 186 5 Rubik Mikołaj 02 Górnik Sosnowiec 40 96 168 6 Herzyk Paweł 02 Ondraszek Bielsko B 41 59 160 7 Polaczek Tomasz 02 NKP Bielsko Biała 45 40 123 8 Kwaśny Igor 02 NKP Bielsko Biała 57 33 61 TOP Konkurencja 108 26 4 2014 14 46 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 36 83 231 2 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 37 40 220 3 Wanat Grzegorz 03 SMS Galicja Kraków 38 69 199 4 Żukowski Kamil 03 SMS Galicja Kraków 39 07 193 5 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 39 27 190 6 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 39 34 189 7 Sikora Kacper 03 SMS Galicja Kraków 41 67 159 8 Datoń Aleksy 03 Korona Kraków 41 69 159 9 Janikowski Miłosz 03 Korona Kraków 42 01 155 10 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 42 93 146 11 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 43 62 139 12 Więzik Jan 03 Ondraszek Bielsko B 44 48 131 13 Brzostowski Andrzej 03 Ondraszek Bielsko B 44 80 128 14 Płoskonka Jakub 03 SMS Galicja Kraków 45 00 126 15 Skrzypek Filip 03 SMS Galicja Kraków 45 14 125 16 Bartłomowicz Tomasz 03 SMS Galicja Kraków 45 17 125 17 Romik Alan 03 Ondraszek Bielsko B 47 80 105 18 Szustorowski Aleks 03 Ondraszek Bielsko B 49 17 97 19 Białoń Jakub 03 Jordan Kraków 49 51 95 20 Pudło Nikodem 03 NKP Bielsko Biała 55 02 69 DYSKW Kurzydło Maciej 03 SMS Galicja Kraków G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie DYSKW Kałuża Stanisław 03 Korona Kraków G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach TOP Konkurencja 108 26 4 2014 14 46 Chłopców 50m grzbietowy 9 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Zuzaniuk Igor 04 Olimpia Lublin 41 48 161 2 Sadowy Piotr 04 STP Nowy Sącz 42 71 148 3 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 43 18 143 4 Dyrek Mateusz 04 STP Nowy Sącz 43 31 142 5 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 43 61 139 6 Kłaput Maciej 04 SMS Galicja Kraków 43 95 136 7 Warchoł Sebastian 05 Aquarius Myślenice 44 11 134 8 Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice 44 91 127 9 Dziedzic Bartosz 04 SMS Galicja Kraków 46 44 115 10 Stanek Kacper 04 SMS Galicja Kraków 48 39 102 11 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 49 70 94 12 Zaczyński Filip 04 SMS Galicja Kraków 49 77 93 13 Luberda Wiktor 04 SMS Galicja Kraków 50 11 91 14 Leszczyński Marcin 05 Solne Miasto Wieliczka 50 96 87 15 Gabryś Patryk 04 Ondraszek Bielsko B 51 57 84 16 Ciapała Jarosław 04 SMS Galicja Kraków 51 78 83 17 Mikruta Michał 04 SMS Galicja Kraków 52 50 79 18 Lemek Antoni 05 SMS Galicja Kraków 52 64 79 19 Rajski Radosław 05 Solne Miasto Wieliczka 52 72 78 20 Szpar Antoni 04 Solne Miasto Wieliczka 52 81 78 21 Nikiel Jakub 04 NKP Bielsko Biała 54 59 71 22 Zamojski Kajetan 05 SMS Galicja Kraków 1 04 66 42 TOP Konkurencja 109 26 4 2014 15 04 Dziewcząt 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Dzięgiel Julia 01 Korona Kraków 37 27 279 2 Hojoł Agata 01 Solne Miasto Wieliczka 37 47 275 3 Żak Natalia 01 Solne Miasto Wieliczka 38 87 246 4 Gwizdała Marta 01 NKP Bielsko Biała 41 39 204 TOP Konkurencja 109 26 4 2014 15 04 Dziewcząt 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Garula Wiktoria 02 Górnik Sosnowiec 34 50 352 2 Król Wiktoria 02 SMS Galicja Kraków 38 47 254 3 Adamek Barbara 02 Olimpia Lublin 39 94 227 4 Nogieć Aleksandra 02 SMS Galicja Kraków 41 00 210 5 Szuba Łata Daria 02 Aquarius Myślenice 42 00 195 6 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 43 72 173 7 Stec Justyna 02 NKP Bielsko Biała 51 10 108 DYSKW Madej Faustyna 02 SwimArt Myślenice M8 Przenoszenie ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy ramion przed nawrotem lub na zakończenie wyścigu TOP Konkurencja 109 26 4 2014 15 04 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Żurawska Kaja 03 Olimpia Lublin 36 98 286 2 Gieszczyk Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 39 72 231 3 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 40

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_26_krakow/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Pływaj z nami na Koronie 2014 - SPLASH Meet Manager 11
    50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 9 13 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 11 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 12 13 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 12 13 Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Progresja zawodników szczegóły Klasyfikacja dziewcząt po Rundzie II Statystyka medalowa Progresja zawodników podsumowanie Klasyfikacja dziewcząt Runda I Medaliści wg konkurencji Klasyfikacja chłopców po Rundzie II Klasyfikacja dziewcząt Runda II Medaliści wg klubu Klasyfikacja chłopców Runda I Plik wyników Lenex Multimedaliści Klasyfikacja chłopców Runda II 1 Pływaj z nami na Koronie Edycja I 2014 22 2 2014 12 45 1 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 12 45 9 11 lat Lista startowa Wyniki 2 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 13 06 9 11 lat Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 50m klasyczny Serie na czas 13 21 9 13 lat Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 50m klasyczny Serie na czas 13 43 9 13 lat Lista startowa Wyniki 5 Dziewcząt 200m dowolny Serie na czas 14 02 12 13 lat Lista startowa Wyniki 6 Chłopców 200m dowolny Serie na czas 14 21 12 13 lat Lista startowa Wyniki 7 Dziewcząt 50m grzbietowy Serie na czas 14 37 9 13 lat Lista startowa Wyniki 8 Chłopców 50m grzbietowy Serie na czas 14 58 9 13 lat Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 15 17 9 13 lat Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 15 28 9 13 lat Lista startowa Wyniki 11 Dziewcząt 100m zmienny Serie na czas 15 42 11 13 lat Lista startowa Wyniki 12 Chłopców 100m zmienny Serie na czas 15 59 11 13 lat Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_26_krakow/pliki/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 93 97 PK Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 55 82 92 PK Karniszewski Mateusz 05 Rekin Świebodzice 1 03 56 62 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Kobiet 50m dowolny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kita Katarzyna 95 Orka Lubań 26 44 679 2 Gajdowska Agnieszka 95 Rekin Świebodzice 27 63 595 3 Boczkowska Diana 97 OSIR Bielawa 29 01 514 4 Praga Aldona 97 AZS AWF Wrocław 29 40 494 5 Artymiak Paulina 97 Marlin 7 Lubin 30 28 452 6 Drozd Joanna 95 Just Swim Jelenia Góra 30 84 428 7 Owsianka Klaudia 97 Just Swim Jelenia Góra 34 12 316 8 Tarczyluk Katarzyna 97 Delfin Wałbrzych 36 48 258 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Dziewcząt 50m dowolny 16 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bartyzel Aleksandra 98 Manta Jelcz Laskowice 29 33 498 2 Zając Oliwia 98 Juvenia Wrocław 31 11 417 3 Mirek Klaudia 98 Dziewiątka Dzierzonów 33 35 338 4 Sieradzka Eliza 98 Oceanik Ostrzeszów 37 88 231 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Dziewcząt 50m dowolny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Węckowska Ewa 99 Shark Rudna 27 99 573 2 Lemiec Marta 99 Juvenia Wrocław 28 17 562 3 Kielka Elżbieta 99 Svida Świdnica 29 06 512 4 Łyczko Dominika 99 Rokita Brzeg Dln 29 16 506 5 Karpierz Iga 99 MKS Piast Głogów 31 17 415 6 Kulczycka Magdalena 99 Delfin Wałbrzych 32 13 378 7 Matyjaszczyk Nicol 99 Oceanik Ostrzeszów 32 33 371 8 Rakiewicz Natalia 99 Balti Bielawa 33 94 321 9 Bińczyk Nikola 99 Delfin Wałbrzych 34 28 311 10 Pokojowczyk Laura 99 Delfin Wałbrzych 35 06 291 11 Fornalska Aleksandra 99 MKS Piast Głogów 35 21 287 12 Haławin Natalia 99 Energetyk Zgorzelec 36 28 263 13 Usik Sandra 99 OSIR Bielawa 38 11 227 14 Chomik Karolina 99 Delfin Wałbrzych 38 12 226 15 Majewska Daria 99 Energetyk Zgorzelec 38 82 214 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Dziewcząt 50m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Brzozowska Marta 00 Juvenia Wrocław 28 90 520 2 Popiel Vanessa 00 Rekin Świebodzice 29 84 473 3 Lazopoulos Anna 00 Juvenia Wrocław 30 29 452 4 Widanka Aleksandra 00 Juvenia Wrocław 31 42 405 5 Kołomańska Amelia 00 Juvenia Wrocław 33 54 333 6 Frączek Julia 00 Oceanik Ostrzeszów 37 03 247 7 Baraniak Dominika 00 Oceanik Ostrzeszów 37 54 237 8 Śmigielska Julia 00 Energetyk Zgorzelec 39 63 201 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Dziewcząt 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jurczyk Karolina 01 Dziewiątka Dzierzonów 29 42 493 2 Soluch Iga 01 MKS Piast Głogów 31 42 405 3 Gromczewska Roksana 01 OSIR Bielawa 33 07 347 4 Futoma Martyna 01 Rokita Brzeg Dln 33 51 333 5 Bogdańska Zuzanna 01 Rekin Świebodzice 33 54 333 6 Antoniak Wiktoria 01 Just Swim Jelenia Góra 33 58 331 7 Grzegorzewska Julia 01 Rokita Brzeg Dln 33 92 322 8 Siejk Oliwia 01 Balti Bielawa 35 18 288 9 Świstak Natasza 01 Oceanik Ostrzeszów 36 92 249 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Dziewcząt 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 32 52 365 2 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 33 35 338 3 Franków Agnieszka 02 Svida Świdnica 33 59 331 4 Fijoł Patrycja 02 Marlin 7 Lubin 33 82 324 5 Schabowicz Karolina 02 Rekin Świebodzice 34 24 313 6 Lichota Patrycja 02 Rekin Świebodzice 34 25 312 7 Kohl Oliwia 02 AZS AWF Wrocław 34 79 298 8 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 34 93 294 9 Jurkiewicz Anna 02 Oceanik Ostrzeszów 36 26 263 10 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 36 30 262 11 Wojtków Sandra 02 Energetyk Zgorzelec 36 56 257 12 Mroczkowska Patrycja 02 Balti Bielawa 36 67 254 13 Wiszkon Wiktoria 02 Marlin 7 Lubin 39 83 198 14 Stefańska Hanna 02 Shark Rudna 42 00 169 15 Kucy Alicja 02 Shark Rudna 42 27 166 16 Walkowiak Natalia 02 Piranie Lubin 42 52 163 17 Wołowiec Natalia 02 AZS AWF Wrocław 47 09 120 18 Pławiak Weronika 02 AZS AWF Wrocław 48 75 108 19 Adamczyk Aleksandra 02 Shark Rudna 49 47 103 DYSKW Szklarska Weronika 02 Marlin 7 Lubin O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 26 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Klonowska Martyna 03 Rekin Świebodzice 34 48 306 2 Wojakiewicz Matylda 03 AZS AWF Wrocław 35 70 276 3 Kalicka Ewelina 03 Svida Świdnica 37 67 235 4 Porębska Paulina 03 Balti Bielawa 39 29 207 5 Nachmann Aleksandra 03 Delfin Wałbrzych 39 54 203 6 Michałkiewicz Wiktoria 03 Dziewiątka Dzierzonów 40 23 193 7 Rycerz Kinga 03 Rokita Brzeg Dln 41 67 173 8 Muzyka Justyna 03 Delfin Wałbrzych 43 09 157 9 Urbaniak Katarzyna 03 Shark Rudna 1 02 49 51 TOP Konkurencja 7 26 4 2014 11 25 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Młodzińska Wiktoria 04 Orka Lubań 35 94 270 2 Krupa Milena 04 AZS AWF Wrocław 36 18 265 3 Zienkowicz Agata 04 Delfin Wałbrzych 36 20 264 4 Stawiarz Ada 04 Delfin Wałbrzych 37 62 236 5 Dzielecka Łucja 04 Oceanik Ostrzeszów 38 14 226 6 Maciuszek Wiktoria 04 Delfinek Legnica 38 34 223 7 Wierzbicka Liliana 04 Dziewiątka Dzierzonów 38 82 214 8 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 39 24 208 9 Szajna Magdalena 04 Redeco Wrocław 39 43 205 10 Kicińska Anna 04 Manta Jelcz Laskowice 40 04 195 11 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 40 15 194 12 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 40 82 184 13 Próchniak Karolina 04 AZS AWF Wrocław 41 74 172 14 Stelmaszczyk Natalia 04 Just Swim Jelenia Góra 42 04 169 15 Czyżycka Julia 04 AZS AWF Wrocław 42 29 166 16 Wojtusik Julia 04 Delfinek Legnica 43 51 152 17 Lisiak Katarzyna 04 Dziewiątka Dzierzonów 43 60 151 18 Kurleto Aleksandra 04 Delfinek Legnica 43 77 149 19 Bator Izabela 04 Svida Świdnica 45 87 130 20 Siejk Daria 04 Balti Bielawa 48 61 109 21 Kowalczyk Sara 04 Just Swim Jelenia Góra 51 12 94 22 Goldman Dorota 04 Delfinek Legnica 52 05 89 23 Dziki Hanna 04 Marlin 7 Lubin 53 48 82 24 Wojtasik Wiktoria 04 Delfinek Legnica 53 94 80 25 Nowak Weronika 04 Wankan Legnica 57 63 65 PK Książek Dominika 05 Just Swim Jelenia Góra 41 91 170 PK Świdnicka Kamila 06 Rekin Świebodzice 48 39 110 PK Dańczak Nadia 05 Rekin Świebodzice 51 42 92 PK Malec Marta 05 Wankan Legnica 1 03 17 49 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Mężczyzn 50m dowolny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Juraszek Paweł 94 Dziewiątka Dzierzonów 22 93 693 2 Pelc Krzysztof 91 Manta Jelcz Laskowice 23 40 652 3 Taczański Bartłomiej 96 Shark Rudna 24 03 602 4 Tyc Łukasz 93 Manta Jelcz Laskowice 25 13 527 5 Szkirpan Jonasz 97 Orka Lubań 25 38 511 6 Stankiewicz Artur 95 Rekin Świebodzice 25 80 487 7 Gielata Daniel 95 Rekin Świebodzice 25 82 485 8 Tkaczyk Konrad 97 Orka Lubań 25 98 477 9 Figiel Grzegorz 97 Rekin Świebodzice 26 18 466 10 Balcerzak Piotr 88 Rekin Świebodzice 26 24 463 11 Bugała Brajan 97 Dziewiątka Dzierzonów 26 86 431 12 Żerek Roman 88 Manta Jelcz Laskowice 26 89 430 13 Kościelniak Bartosz 93 AZS AWF Wrocław 26 95 427 14 Jędrzejczyk Paweł 97 Just Swim Jelenia Góra 27 31 410 15 Ferens Kamil 95 Rekin Świebodzice 27 46 404 16 Juszczyk Dawid 97 Orka Lubań 27 63 396 17 Pogodziński Dorian 97 Orka Lubań 28 21 372 18 Chomik Michał 96 Delfin Wałbrzych 29 03 341 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Chłopców 50m dowolny 16 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Andreose Jan luigi 98 AZS AWF Wrocław 24 40 575 2 Kusto Robert 98 Orka Lubań 24 59 562 3 Deren Kacper 98 Dziewiątka Dzierzonów 24 66 557 4 Mieczkowski Marcin 98 Balti Bielawa 25 01 534 5 Łazarecki Dominik 98 MKS Piast Głogów 25 70 492 6 Kopacki Wiktor 98 AZS AWF Wrocław 26 00 475 7 Grzesiński Michał 98 MKS Piast Głogów 28 00 381 8 Dominiczak Krzysztof 98 MKS Piast Głogów 28 19 373 9 Turkiewicz Maciej 98 Orka Lubań 30 16 304 10 Królikowski Rafał 98 AZS AWF Wrocław 31 43 269 Drzyzga Michał 98 OSIR Bielawa 31 43 269 DYSKW Podwiński Hubert 98 Dziewiątka Dzierzonów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 06 DYSKW Karasewicz Piotr 98 AZS AWF Wrocław O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 59 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Chłopców 50m dowolny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wiącek Bartłomiej 99 Juvenia Wrocław 26 90 429 2 Przechowski Rafał 99 Omega Olkusz 27 37 408 3 Kolotilov Edwin 99 Orka Lubań 27 40 406 4 Jędrzejczyk Oskar 99 Just Swim Jelenia Góra 27 41 406 5 Popławski Jakub 99 Rekin Świebodzice 27 84 387 6 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 27 98 381 7 Warzecha Grzegorz 99 Rekin Świebodzice 28 27 370 8 Zalewski Krzysztof 99 Piranie Lubin 28 72 353 9 Mynarski Wojciech 99 Just Swim Jelenia Góra 29 09 339 10 Świerk Maciej 99 Rekin Świebodzice 29 19 336 11 Zdanowicz Kajetan 99 Rekin Świebodzice 29 42 328 12 Lewkowski Patryk 99 Orka Lubań 29 44 327 13 Bończak Łukasz 99 Piranie Lubin 29 69 319 14 Dubiecki Maksymilian 99 Energetyk Zgorzelec 29 84 314 15 Bernasiński Maciej 99 Rekin Świebodzice 30 38 298 Giedrowicz Mateusz 99 Rekin Świebodzice 30 38 298 17 Wróbel Maciej 99 Delfin Wałbrzych 30 73 288 18 Ulman Krzysztof 99 Rekin Świebodzice 31 12 277 19 Granzow Bartosz 99 Balti Bielawa 31 63 264 20 Lejczak Rafał 99 Orka Lubań 31 64 264 21 Żygadło Bogdan 99 AZS AWF Wrocław 31 71 262 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Chłopców 50m dowolny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wiewiórka Daniel 00 OSIR Bielawa 26 71 439 2 Torba Kacper 00 Orka Lubań 26 84 432 3 Michalkiewicz Filip 00 Dziewiątka Dzierzonów 27 26 412 4 Krasiński Jakub 00 Juvenia Wrocław 27 55 400 5 Sieczka Kuba 00 Juvenia Wrocław 27 61 397 6 Bykowski Łukasz 00 Dziewiątka Dzierzonów 27 96 382 7 Szajnicki Szymon 00 Shark Rudna 28 02 380 8 Dobrzański Krystian 00 Dziewiątka Dzierzonów 28 54 359 9 Owczarek Wojciech 00 Marlin 7 Lubin 28 69 354 10 Frydrychowicz Ignacy 00 Delfinek Legnica 28 91 346 11 Łaszuk Filip 00 Svida Świdnica 29 01 342 12 Liss Mateusz 00 Juvenia Wrocław 29 24 334 13 Kozłowski Jakub 00 Oceanik Ostrzeszów 29 57 323 14 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 29 62 321 15 Raszewski Bartosz 00 Delfin Wałbrzych 30 19 304 16 Bodyk Olaf 00 Marlin 7 Lubin 30 35 299 17 Bałdyga Tomasz 00 Energetyk Zgorzelec 30 40 297 18 Chowański Wojciech 00 Marlin 7 Lubin 30 50 294 19 Olbert Gabriel 00 Rokita Brzeg Dln 31 99 255 20 Kędzia Piotr 00 Juvenia Wrocław 33 00 232 21 Gibalski Kajetan 00 Rokita Brzeg Dln 33 09 230 22 Radecki Maciej 00 AZS AWF Wrocław 33 11 230 23 Suwada Sebastian 00 Just Swim Jelenia Góra 33 32 226 24 Rak Dawid 00 Marlin 7 Lubin 34 82 198 25 Pawlak Dawid 00 OSIR Bielawa 38 50 146 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Chłopców 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kwapisz Arkadiusz 01 Manta Jelcz Laskowice 29 34 331 2 Nowak Kamil 01 Wankan Legnica 30 89 283 3 Rytter Igor 01 Rekin Świebodzice 32 07 253 4 Fornalik Oskar 01 Dziewiątka Dzierzonów 32 18 251 5 Bojakiewicz Mateusz 01 AZS AWF Wrocław 32 35 247 6 Puzio Radosław 01 Orka Lubań 32 69 239 7 Chryplewicz Kacper 01 Rekin Świebodzice 32 74 238 8 Surowiecki Wojciech 01 Rekin Świebodzice 32 78 237 9 Kurtaś Dawid 01 Delfin Wałbrzych 33 38 224 10 Chmielewski Aleksander 01 Delfin Wałbrzych 34 24 208 11 Kopera Jakub 01 Dziewiątka Dzierzonów 34 31 207 12 Muzyka Jakub 01 Delfin Wałbrzych 35 08 193 13 Mazur Bartłomiej 01 Balti Bielawa 39 20 138 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Chłopców 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Matusewicz Michał 02 Rekin Świebodzice 31 25 274 2 Parzyński Hubert 02 Orka Lubań 33 22 228 3 Okupny Bartosz 02 Delfin Wałbrzych 33 39 224 4 Wątroba Krystian 02 Rokita Brzeg Dln 33 87 215 5 Rak Damian 02 OSIR Bielawa 34 03 212 6 Rękowski Maciej 02 Orka Lubań 34 55 202 7 Kułyna Maciej 02 Delfin Wałbrzych 34 58 202 8 Kłos Damian 02 Svida Świdnica 34 68 200 9 Pilichowski Kacper 02 Marlin 7 Lubin 35 07 193 10 Przybyłowicz Filip 02 Rokita Brzeg Dln 35 43 188 11 Woliński Daniel 02 Oceanik Ostrzeszów 35 66 184 12 Tokarski Stanisł aw 02 Rekin Świebodzice 35 98 179 13 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 36 24 175 14 Rosiek Bartłomiej 02 Marlin 7 Lubin 36 26 175 15 Michalkiewicz Jakub 02 Dziewiątka Dzierzonów 36 35 174 16 Damsz Andrzej 02 Rekin Świebodzice 36 42 173 17 Pasieka Sebastian 02 Piranie Lubin 37 23 162 18 Stadnicki Jakub 02 Shark Rudna 37 91 153 19 Ges Piotr 02 Piranie Lubin 38 22 149 20 Matusewicz Mikołaj 02 Rekin Świebodzice 39 02 140 21 Połomski Tymoteusz 02 Oceanik Ostrzeszów 39 29 137 22 Aleksandrowicz MIchał 02 Manta Jelcz Laskowice 40 64 124 23 Rak Damian 02 Marlin 7 Lubin 40 76 123 24 Nowaczyk Tomasz 02 Piranie Lubin 41 05 120 25 Wróbel Piotr 02 Balti Bielawa 41 06 120 26 Jakubowski Jakub 02 Marlin 7 Lubin 41 92 113 27 Tybinka Piotr 02 Piranie Lubin 42 52 108 28 Tomasiewicz Marceli 02 Piranie Lubin 45 06 91 DYSKW Noculak Jakub 02 Oceanik Ostrzeszów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 56 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 31 85 258 2 Uramek Tymoteusz 03 Rokita Brzeg Dln 33 55 221 3 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 34 06 211 4 Fulbiszewski Oskar 03 Balti Bielawa 35 52 186 5 Kalousek Jakub 03 Svida Świdnica 37 52 158 6 Pietrewicz Dominik 03 Balti Bielawa 39 18 139 7 Kawałko Patryk 03 Svida Świdnica 39 62 134 8 Stafisz Maksymilian 03 Just Swim Jelenia Góra 40 72 123 9 Usik Patryk 03 OSIR Bielawa 40 83 122 10 Janus Szymon 03 Rokita Brzeg Dln 41 37 118 11 Rewak Jakub 03 Piranie Lubin 41 76 114 12 Biernacki Jędrzej 03 AZS AWF Wrocław 43 48 101 13 Hanebach Karol 03 Marlin 7 Lubin 43 53 101 14 Pilarek Kajetan 03 Oceanik Ostrzeszów 45 71 87 15 Janiszewski Mikołaj 03 Oceanik Ostrzeszów 46 88 81 16 Czerep Gabriel 03 Shark Rudna 50 19 66 17 Cholewa Jakub 03 Shark Rudna 52 00 59 18 Kubiś Nikodem 03 Shark Rudna 52 06 59 19 Mozolewski Wojciech 03 Balti Bielawa 52 74 57 DYSKW Worobiec Daniel 03 Svida Świdnica O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 54 DYSKW Korzeniowski Wiktor 03 Oceanik Ostrzeszów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 53 TOP Konkurencja 8 26 4 2014 11 50 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 34 88 197 2 Miliszkiewicz Jakub 04 Just Swim Jelenia Góra 36 04 178 3 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 36 57 171 4 Wrabec Szymon 04 Manta Jelcz Laskowice 37 52 158 5 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 37 57 157 6 Bawarczyk Filip 04 Marlin 7 Lubin 38 49 146 7 Krawczyk Dominik 04 Omega Olkusz 38 51 146 8 Chrenowski Wojciech 04 Delfinek Legnica 39 43 136 9 Góra Jakub 04 Marlin 7 Lubin 39 59 134 10 Gromczewski Dawid 04 OSIR Bielawa 39 91 131 11 Łokaj Michał 04 Marlin 7 Lubin 40 03 130 Górnik Michał 04 Balti Bielawa 40 03 130 13 Jacukiewicz Jakub 04 Rokita Brzeg Dln 41 88 113 14 Cembala Jan 04 Delfinek Legnica 42 75 107 15 Dębski Mateusz 04 Delfin Wałbrzych 43 74 99 16 Mierzwiak Eryk 04 Delfinek Legnica 45 36 89 17 Łapczyński Damian 04 Delfinek Legnica 47 57 77 18 Piotrowski Szymon 04 Delfinek Legnica 51 16 62 19 Kucy Jakub 04 Shark Rudna 54 57 51 20 Zaremba Filip 04 Delfinek Legnica 55 77 48 21 Kozłowski Piort 04 Wankan Legnica 1 02 87 33 DYSKW Kanior Szymon 04 Balti Bielawa O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 43 DYSKW Wołczak Kacper 04 Delfinek Legnica O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 44 PK Bak Szymon 05 Rekin Świebodzice 39 11 139 PK Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 39 25 138 PK Woźny Maksym 05 Just Swim Jelenia Góra 40 10 129 PK Soborski Igor 05 Omega Olkusz 41 02 121 PK Glejzer Filip 06 Rekin Świebodzice 44 44 95 PK Karniszewski Mateusz 05 Rekin Świebodzice 53 09 55 PK Tokarski Antoni 05 Rekin Świebodzice 54 96 50 PK Pietrzak Paweł 06 Rekin Świebodzice 56 55 46 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Kobiet 100m zmienny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sasin Dominika 94 AZS AWF Wrocław 1 10 64 546 32 57 38 07 2 Boczkowska Diana 97 OSIR Bielawa 1 11 83 519 32 64 39 19 3 Owsianka Klaudia 97 Just Swim Jelenia Góra 1 25 62 306 41 12 44 50 4 Tarczyluk Katarzyna 97 Delfin Wałbrzych 1 28 70 275 41 36 47 34 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Dziewcząt 100m zmienny 16 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wlezień Gabriela 98 AZS AWF Wrocław 1 13 23 490 34 79 38 44 2 Wójcik Monika 98 Orka Lubań 1 15 24 451 36 86 38 38 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Dziewcząt 100m zmienny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Lemiec Marta 99 Juvenia Wrocław 1 11 62 523 32 82 38 80 2 Żyława Katarzyna 99 Juvenia Wrocław 1 12 60 503 33 11 39 49 3 Kulczycka Magdalena 99 Delfin Wałbrzych 1 19 06 389 35 66 43 40 4 Apołenis Anna 99 Rekin Świebodzice 1 22 93 337 38 58 44 35 5 Bińczyk Nikola 99 Delfin Wałbrzych 1 29 24 270 41 91 47 33 6 Usik Sandra 99 OSIR Bielawa 1 45 65 163 50 51 55 14 DYSKW Haławin Natalia 99 Energetyk Zgorzelec Z1 Nieprawidłowa kolejność stylów pływania prawidłowa motylkowy grzbietowy klasyczny dowolny Czas 12 20 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Dziewcząt 100m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Brzozowska Marta 00 Juvenia Wrocław 1 11 06 536 33 90 37 16 2 Tkaczyk Iza 00 Oxpress Bolesławiec 1 11 18 533 33 19 37 99 3 Knapik Agata 00 Oxpress Bolesławiec 1 11 31 530 33 29 38 02 4 Knyt Wiktoria 00 Dziewiątka Dzierzonów 1 19 99 376 36 86 43 13 5 Kwiatkowska Dominika 00 Juvenia Wrocław 1 21 42 356 41 49 39 93 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Dziewcząt 100m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jurczyk Karolina 01 Dziewiątka Dzierzonów 1 16 85 424 34 24 42 61 2 Jeziorna Julia 01 AZS AWF Wrocław 1 20 45 369 38 15 42 30 3 Zatorska Agata 01 Manta Jelcz Laskowice 1 21 56 354 39 10 42 46 4 Gromczewska Roksana 01 OSIR Bielawa 1 22 55 342 38 86 43 69 5 Grzegorzewska Julia 01 Rokita Brzeg Dln 1 24 02 324 38 14 45 88 6 Futoma Martyna 01 Rokita Brzeg Dln 1 27 01 292 41 53 45 48 7 Banach Angelika 01 Just Swim Jelenia Góra 1 29 72 266 43 73 45 99 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Dziewcząt 100m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Raszczuk Zofia 02 Manta Jelcz Laskowice 1 18 37 399 37 77 40 60 2 Flisak Emanuela 02 OSIR Bielawa 1 18 70 394 36 19 42 51 3 Grylewicz Zuzanna 02 Rekin Świebodzice 1 22 61 341 39 15 43 46 4 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 1 25 58 307 39 07 46 51 5 Glejzer Marcelina 02 Rekin Świebodzice 1 29 00 273 42 77 46 23 6 Gabor Martyna 02 Piranie Lubin 1 34 65 227 45 76 48 89 7 Agatowska Julia 02 Svida Świdnica 1 35 32 222 43 83 51 49 8 Wojtków Sandra 02 Energetyk Zgorzelec 1 35 88 218 46 38 49 50 9 Kubasik Weronika 02 Oceanik Ostrzeszów 1 37 39 208 46 30 51 09 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Dziewcząt 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Klonowska Martyna 03 Rekin Świebodzice 1 25 91 303 39 84 46 07 2 Zakrzewska Marta 03 Redeco Wrocław 1 26 15 301 40 65 45 50 3 Macioła Maja 03 Rokita Brzeg Dln 1 29 27 270 39 78 49 49 4 Ptak Natasza 03 Redeco Wrocław 1 29 31 270 41 06 48 25 5 Kalicka Ewelina 03 Svida Świdnica 1 33 43 236 42 02 51 41 6 Rycerz Kinga 03 Rokita Brzeg Dln 1 48 38 151 52 10 56 28 TOP Konkurencja 9 26 4 2014 12 28 Dziewcząt 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Salamon Kamila 04 OSIR Bielawa 1 31 06 254 42 05 49 01 2 Zienkowicz Agata 04 Delfin Wałbrzych 1 35 48 221 44 25 51 23 3 Maciuszek Wiktoria 04 Delfinek Legnica 1 39 23 197 44 94 54 29 4 Kutyło Maria 04 Rekin Świebodzice 1 41 60 183 48 16 53 44 5 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 1 43 30 174 48 00 55 30 6 Szajna Magdalena 04 Redeco Wrocław 1 44 41 169 52 76 51 65 7 Stelmaszczyk Natalia 04 Just Swim Jelenia Góra 1 53 32 132 53 55 59 77 8 Grzyb Natalia 04 Wankan Legnica 2 01 90 106 9 Chmielowiec Dominka 04 Wankan Legnica 2 05 72 96 1 01 19 1 04 53 PK Cajzer Emulia 05 Rekin Świebodzice 1 38 64 200 46 80 51 84 PK Książek Dominika 05 Just Swim Jelenia Góra 1 47 07 156 48 78 58 29 TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Mężczyzn 100m zmienny 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wertepny Damian 96 Shark Rudna 1 00 87 578 27 88 32 99 2 Sławiński Marcin 97 Orka Lubań 1 05 44 465 30 70 34 74 TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Chłopców 100m zmienny 16 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Borycki Paweł 98 Juvenia Wrocław 1 08 80 400 32 19 36 61 2 Litawa Szczepan 98 Wankan Legnica 1 25 81 206 40 07 45 74 TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Chłopców 100m zmienny 15 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kusto Rafał 99 Orka Lubań 1 01 26 567 29 28 31 98 2 Popławski Jakub 99 Rekin Świebodzice 1 08 26 409 31 40 36 86 3 Różanowski Mateusz 99 Omega Olkusz 1 12 30 345 32 53 39 77 4 Zalewski Krzysztof 99 Piranie Lubin 1 15 40 304 35 20 40 20 5 Mynarski Wojciech 99 Just Swim Jelenia Góra 1 15 74 300 35 06 40 68 DYSKW Warzecha Grzegorz 99 Rekin Świebodzice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 50 TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Chłopców 100m zmienny 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wiewiórka Daniel 00 OSIR Bielawa 1 04 88 477 29 59 35 29 2 Krasiński Kacper 00 Dziewiątka Dzierzonów 1 09 60 386 33 39 36 21 3 Sieczka Kuba 00 Juvenia Wrocław 1 11 61 355 33 43 38 18 4 Kołaczek Amadeusz 00 Rekin Świebodzice 1 13 47 328 34 59 38 88 5 Słomiński Sebastian 00 Rekin Świebodzice 1 15 69 300 34 03 41 66 6 Liss Mateusz 00 Juvenia Wrocław 1 16 59 290 35 67 40 92 7 Hudyka Mieszko 00 Delfinek Legnica 1 16 92 286 36 24 40 68 8 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 1 18 06 274 38 26 39 80 9 Gibalski Kajetan 00 Rokita Brzeg Dln 1 22 46 232 38 35 44 11 10 Kędzia Piotr 00 Juvenia Wrocław 1 26 32 202 40 01 46 31 TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Chłopców 100m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Drzyzga Damian 01 OSIR Bielawa 1 16 26 294 34 53 41 73 2 Sienkiewicz Dawid 01 MKS Piast Głogów 1 24 13 218 41 07 43 06 3 Chmielewski Aleksander 01 Delfin Wałbrzych 1 24 65 214 39 17 45 48 4 Puzio Radosław 01 Orka Lubań 1 26 31 202 40 65 45 66 5 Rytter Igor 01 Rekin Świebodzice 1 28 06 190 42 49 45 57 6 Muzyka Jakub 01 Delfin Wałbrzych 1 32 95 162 44 01 48 94 TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Chłopców 100m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 16 08 296 35 25 40 83 2 Cepuchowicz Jakub 02 Orka Lubań 1 23 02 227 38 22 44 80 3 Giiżyński Szymon 02 Manta Jelcz Laskowice 1 25 37 209 41 02 44 35 4 Noculak Jakub 02 Oceanik Ostrzeszów 1 25 65 207 41 70 43 95 5 Stelmach Michał 02 Just Swim Jelenia Góra 1 25 77 206 39 72 46 05 6 Jaworski Michał 02 MKS Piast Głogów 1 29 72 180 43 17 46 55 7 Szkirpan Michał 02 Orka Lubań 1 30 33 176 43 23 47 10 8 Kłos Damian 02 Svida Świdnica 1 32 51 164 44 54 47 97 9 Kułyna Maciej 02 Delfin Wałbrzych 1 34 73 153 44 98 49 75 10 Skórski Piotr 02 Oceanik Ostrzeszów 1 38 16 137 48 13 50 03 11 Połomski Tymoteusz 02 Oceanik Ostrzeszów 1 42 52 121 49 46 53 06 12 Nowaczyk Tomasz 02 Piranie Lubin 1 46 26 108 50 16 56 10 13 Tomasiewicz Marceli 02 Piranie Lubin 1 54 93 85 56 95 57 98 DYSKW Smużny Łukasz 02 Delfin Wałbrzych G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 12 46 DYSKW Pasieka Sebastian 02 Piranie Lubin Z1 Nieprawidłowa kolejność stylów pływania prawidłowa motylkowy grzbietowy klasyczny dowolny NIE UK Okupny Bartosz 02 Delfin Wałbrzych TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Chłopców 100m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Woliński Filip 03 Rekin Świebodzice 1 17 19 283 35 39 41 80 2 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 1 18 45 270 36 18 42 27 3 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 31 39 170 40 97 50 42 4 Kalousek Jakub 03 Svida Świdnica 1 35 19 151 46 83 48 36 5 Janus Szymon 03 Rokita Brzeg Dln 1 40 40 128 47 88 52 52 6 Usik Patryk 03 OSIR Bielawa 1 57 23 80 52 84 1 04 39 DYSKW Uramek Tymoteusz 03 Rokita Brzeg Dln Z2 Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu Czas 12 40 TOP Konkurencja 10 26 4 2014 12 51 Chłopców 100m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 1 29 45 182 42 05 47 40 2 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 34 80 153 43 69 51 11 3 Bawarczyk Filip 04 Marlin 7 Lubin 1 37 41 141 44 24 53 17 4 Góra Jakub 04 Marlin 7 Lubin 1 44 77 113 50 19 54 58 PK Bak Szymon 05 Rekin Świebodzice 1 39 86 130 46 45 53 41 PK Woźny Maksym 05 Just Swim Jelenia Góra 1 40 89 126 47 00 53 89 TOP Konkurencja 11 26 4 2014 13 13 Dziewcząt 100m grzbietowy 16 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Bartyzel Aleksandra 98 Manta Jelcz Laskowice 1 08 89 515 34 01 34 88 2 Tokarczyk Michalina 98 Wankan Legnica 1 18 64 346 38 13 40 51 TOP Konkurencja 11 26 4 2014 13 13 Dziewcząt 100m grzbietowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Węckowska Ewa 99 Shark Rudna 1 10 38 483 34 95 35 43 2 Kielka Elżbieta 99 Svida Świdnica 1 13 22 429 34 97 38 25 3 Czerska Ewa 99 Wankan Legnica 1 19 19 339 38 20 40 99 4 Fornalska Aleksandra 99 MKS Piast Głogów 1 19 29 337 38 36 40 93 5 Matyjaszczyk Nicol 99 Oceanik Ostrzeszów 1 21 13 315 39 02 42 11 TOP Konkurencja 11 26 4 2014 13 13 Dziewcząt 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Górecka Weronika 00 Juvenia Wrocław 1 08 74 518 33 97 34 77 2 Strzępek Kornelia 00 Rekin Świebodzice 1 12 08 449 35 20 36 88 3 Narewska Klaudia 00 Wankan Legnica 1 20 46 323 40 21 40 25 4 Frączek Julia 00 Oceanik Ostrzeszów 1 30 21 229 44 24 45 97 5 Baraniak Dominika 00 Oceanik Ostrzeszów 1 31 94 216 44 95 46 99 TOP Konkurencja 11 26 4 2014 13 13 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Węglicka Julita 01 Oxpress Bolesławiec 1 20 98 317 38 59 42 39 2 Antoniak Wiktoria 01 Just Swim Jelenia Góra 1 34 92 196 DYSKW Banach Angelika 01 Just Swim Jelenia Góra G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 13 02 TOP Konkurencja 11 26 4 2014 13 13 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Zoglowek Joanna 02 Manta Jelcz Laskowice 1 19 29 337 38 79 40 50 2 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 1 19 32 337 38 71 40 61 3 Fijoł Patrycja 02 Marlin 7 Lubin 1 23 33 291 41 46 41 87 4 Proce Marta 02 Rekin Świebodzice 1 24 01 284 41 21 42 80 5 Franków Agnieszka 02 Svida Świdnica 1 26 77 257 41 48 45 29 6 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 1 27 23 253 41 78 45 45 7 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 28 49 243 43 22 45 27 8 Agatowska Julia 02 Svida Świdnica 1 33 38 206 46 34 47 04 9 Stefańska Hanna 02 Shark Rudna 1 33 39 206 46 36 47 03 10 Dominik Zuzanna 02 Oceanik Ostrzeszów 1 38 68 175 47 48 51 20 11 Wajerowska Weronika 02 Oceanik Ostrzeszów 1 53 50 115 54 35 59 15 TOP Konkurencja 11 26 4 2014 13 13 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gąsior Oliwia 03 Wankan Legnica 1 26 21 262 42 50 43 71 2 Ptak Natasza 03 Redeco Wrocław 1 27 10 254 41 89 45 21 3 Kantecka Julia 03 Oceanik Ostrzeszów 1 27 98 247 44 04 43 94 4 Malec Aleksandra 03 Wankan Legnica 1 37 90 179 46 82 51 08 5 Litawa Marta 03 Wankan Legnica 1 45 07 145 49 09 55 98 TOP Konkurencja 11 26 4 2014 13 13 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Węglicka Jadwiga 04 Oxpress Bolesławiec 1 33 37 206 45 09 48 28 2 Dzielecka Łucja 04 Oceanik Ostrzeszów 1 36 94 184 47 36 49 58 3 Chryplewicz Julia 04 Rekin Świebodzice 1 37 66 180 47 21 50 45 4 Wojtusik Julia 04 Delfinek Legnica 1 46 71 138 49 99 56 72 5 Dziki Hanna 04 Marlin 7 Lubin 2 02 97 90 59 91 1 03 06 6 Kowalczyk Sara 04 Just Swim Jelenia Góra 2 07 45 81 1 01 37 1 06 08 TOP Konkurencja 12 26 4 2014 13 29 Mężczyzn 100m grzbietowy 17 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ciesielski Tomasz 95 Rekin Świebodzice 1 11 20 324 33 66 37 54 TOP Konkurencja 12 26 4 2014 13 29 Chłopców 100m grzbietowy 16 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Andreose Jan luigi 98 AZS AWF Wrocław 59 69 551 28 63 31 06 2 Grzesiński Michał 98 MKS Piast Głogów 1 07 62 379 32 55 35 07 3 Dominiczak Krzysztof 98 MKS Piast Głogów 1 10 50 334 34 08 36 42 TOP Konkurencja 12 26 4 2014 13 29 Chłopców 100m grzbietowy 15 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ołdak Jakub 99 Rekin Świebodzice 1 10 23 338 34 21 36 02 2 Mynarski Wojciech 99 Just Swim Jelenia Góra 1 16 05 266 37 44 38 61 3 Giedrowicz Mateusz 99 Rekin Świebodzice 1 20 50 224 38 59 41 91 4 Bończak Łukasz 99 Piranie Lubin 1 21 05 220 38 38 42 67 5 Wróbel Maciej 99 Delfin Wałbrzych 1 21 28 218 40 92 40 36 TOP Konkurencja 12 26 4 2014 13 29 Chłopców 100m grzbietowy 14 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Woliński Artur 00 Oceanik Ostrzeszów 1 06 24 403 32 63 33 61 2 Olbert Gabriel 00 Rokita Brzeg Dln 1 35 25 135 45 99 49 26 TOP Konkurencja 12 26 4 2014 13 29 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kwapisz Arkadiusz 01 Manta Jelcz Laskowice 1 15 78 269 37 35 38 43 2 Kurtaś Dawid 01 Delfin Wałbrzych 1 22 73 207 40 35 42 38 3 Suława Jakub 01 Rekin Świebodzice 1 23 45 201 41 31 42 14 TOP Konkurencja 12 26 4 2014 13 29 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 1 17 37 253 37 68 39 69 2 Cepuchowicz Jakub 02 Orka Lubań 1 21 19 219 40 19 41 00 3 Tokarski Stanisł aw 02 Rekin Świebodzice 1 26 80 179 41 65 45 15 4 Przybyłowicz Filip 02 Rokita Brzeg Dln 1 31 08 155 44 20 46 88 5 Aleksandrowicz MIchał

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_26_swiebodzice/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • VI Ogólnopolskie Zawody w Sprincie o Puchar Klubu Kibica - SPLASH Meet Manager 11
    Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki motylkowy motylkowy 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 50m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki zmienny zmienny 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 100m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki 200m Serie na czas 10 Lista startowa Wyniki dowolny sztafeta dowolny sztafeta 4 x 50m Serie na czas Open Lista startowa Wyniki 4 x 50m Serie na czas Open Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Medaliści wg klubu Progresja zawodników podsumowanie Statystyka medalowa Multimedaliści Plik wyników Lenex Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników szczegóły 1 VI Puchar Sprintu 26 4 2014 9 30 1 Kobiet 50m motylkowy Serie na czas 9 30 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 2 Mężczyzn 50m motylkowy Serie na czas 9 45 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 3 Kobiet 50m grzbietowy Serie na czas 10 05 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 4 Mężczyzn 50m grzbietowy Serie na czas 10 20 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 5 Kobiet 50m klasyczny Serie na czas 10 45 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 6 Mężczyzn 50m klasyczny Serie na czas 11 06 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 7 Kobiet 50m dowolny Serie na czas 11 25 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 8 Mężczyzn 50m dowolny Serie na czas 11 50 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 9 Kobiet 100m zmienny Serie na czas 12 28 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 10 Mężczyzn 100m zmienny Serie na czas 12 51 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 11 Kobiet 100m grzbietowy Serie na czas 13 13 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 12 Mężczyzn 100m grzbietowy Serie na

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_26_swiebodzice/pliki/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • H2O Jastrzębie Zdr 27 72 112 3 Zbylut Zuzanna 06 H2O Jastrzębie Zdr 29 86 90 4 Langier Milena 06 Delfinek Częstochowa 33 00 66 5 Chalińska Amelia 06 Delfin Kłobuck 35 17 55 6 Mięsowska Emilia 07 Delfin Kłobuck 38 79 41 7 Wielebnowska Paulina 06 H2O Jastrzębie Zdr 40 88 35 8 Grech Natalia 07 H2O Jastrzębie Zdr 42 21 31 9 Grzegorzek Magdalena 07 Delfin Kłobuck 1 11 10 6 TOP Konkurencja 10 12 4 2014 10 54 Chłopców 25m klasyczny 8 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jaskuła Mateusz 06 Delfin Kłobuck 26 67 82 2 Gdula Radosław 06 Omega Olkusz 29 32 62 3 Michel Dominik 07 Krotosz Krotoszyn 35 92 33 DYSKW Pietrzak Paweł 06 Rekin Świebodzice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 10 DYSKW Błaszczykiewicz Cyprian 06 Delfin Kłobuck K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 10 DYSKW Włoszek Maciej 06 Delfin Kłobuck K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 10 DYSKW Mięsowski Jakub 06 Delfin Kłobuck K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 15 TOP Konkurencja 11 12 4 2014 10 57 Dziewcząt 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Działkowska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 37 43 455 2 Lewandowska Natalia 01 SiKReT Gliwice 37 62 448 3 Kaletka Karolina 01 TKKF Szczygłowice 38 45 420 4 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 42 36 314 5 Rozkoszek Julia 01 TKKF Szczygłowice 43 47 290 6 Malik Julianna 01 Jordan Kraków 43 70 286 7 Munzdorf Magdalena 01 Pałac Młodzieży Katowice 44 99 262 8 Stephan Anna 01 TKKF Szczygłowice 50 42 186 9 Kaniewska Małgorzata 01 Delfin Kłobuck 59 55 113 10 Kałuża Aleksandra 01 Orka Herby 1 01 45 102 DYSKW Bismor Joanna 01 TKKF Szczygłowice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 55 TOP Konkurencja 11 12 4 2014 10 57 Dziewcząt 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Bigdowska Gabriela 02 Delfinek Częstochowa 41 58 332 2 Zięba Natalia 02 UKP Ruda Śląska 41 72 328 3 Nędza Katarzyna 02 Jordan Kraków 41 95 323 4 Schabowicz Karolina 02 Rekin Świebodzice 43 62 287 5 Sibelska Barbara 02 UKS SP 149 Łódź 44 75 266 6 Gawrońska Klaudia 02 Pałac Młodzieży Katowice 46 09 243 7 Janowska Marta 02 H2O Jastrzębie Zdr 46 40 239 8 Mazurek Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 47 10 228 9 Raźniak Marta 02 Delfinek Częstochowa 47 20 227 10 Wczasek Aleksandra 02 Pałac Młodzieży Katowice 49 60 195 11 Pachwald Justyna 02 Pałac Młodzieży Katowice 49 69 194 DYSKW Proce Marta 02 Rekin Świebodzice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 49 DYSKW Michalik Patrycja 02 Vega Dobrodzień K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 46 TOP Konkurencja 11 12 4 2014 10 57 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 41 09 344 2 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 44 11 278 3 Cioch Gradzik Wiktoria 03 Pałac Młodzieży Katowice 45 14 259 4 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 46 23 241 5 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice 46 28 240 6 Szymańska Kinga 03 Salmo Żory 46 41 238 7 Maciejewska Beata 03 UKS SP 149 Łódź 46 42 238 8 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 46 60 236 9 Ciesielska Natalia 03 UKS SP 149 Łódź 46 85 232 10 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 48 28 212 11 Janecka Karolina 03 Pałac Młodzieży Katowice 48 36 211 12 Kozłowska Lena 03 Delfinek Częstochowa 48 95 203 13 Witkowska Natalia 03 Delfinek Częstochowa 49 09 201 14 Tarnowska Martyna 03 Jordan Kraków 49 22 200 15 Malik Alena 03 Jordan Kraków 50 68 183 16 Matuszek Alicja 03 TKKF Szczygłowice 50 79 182 17 Dyrda Aleksandra 03 Jordan Kraków 51 12 178 18 Widuch Magdalena 03 NKP Bielsko Biała 51 24 177 19 Siwy Natasza 03 Pałac Młodzieży Katowice 51 85 171 20 Mazgaj Marta 03 H2O Jastrzębie Zdr 52 73 162 21 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 52 87 161 22 Dusza Sara 03 NKP Bielsko Biała 53 05 160 23 Porwoł Anna 03 H2O Jastrzębie Zdr 53 15 159 24 Stęplewska Dorota 03 Jordan Kraków 53 18 158 25 Bałkiewicz Julia 03 TKKF Szczygłowice 53 24 158 26 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 54 01 151 27 Oliwa Laura 03 Vega Dobrodzień 54 31 149 28 Gwóżdz Pola 03 Sukces Chorzów 54 42 148 29 Leszczak Aleksandra 03 Jordan Kraków 54 50 147 30 Świerzy Anna 03 Delfin Kłobuck 54 94 144 31 Garbaciak Zuzanna 03 Delfin Kłobuck 55 72 138 32 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko B 56 17 134 33 Todys Maja 03 Salmo Żory 58 13 121 34 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 02 35 98 35 Mrowiec Marcelina 03 Delfin Kłobuck 1 06 31 81 DYSKW Skrzypiec Klaudia 03 Jordan Kraków K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 35 TOP Konkurencja 11 12 4 2014 10 57 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Mikołajczyk Maja 04 UKS SP 149 Łódź 46 82 232 2 Surówka Martyna 04 TKKF Szczygłowice 47 65 220 3 Markowska Nicola 04 Delfinek Częstochowa 47 90 217 4 Oleksiewicz Alicja 04 UKS SP 149 Łódź 48 44 210 5 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 48 91 204 6 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 49 53 196 7 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 50 58 184 8 Fira Weronika 04 Salmo Żory 50 82 182 9 Kutyło Maria 04 Rekin Świebodzice 51 21 177 10 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 51 51 174 11 Kyprová Kamila 04 Delfin Nachod 51 68 173 12 Lala Patrycja 04 Salmo Żory 52 64 163 13 Kapol Gabriela 04 H2O Jastrzębie Zdr 52 72 163 14 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 53 47 156 15 Špryňarová Sofie 04 Delfin Nachod 53 68 154 16 Grzymała Zuzanna 04 Salmo Żory 55 52 139 17 Wasilewska Małgorzata 04 TKKF Szczygłowice 55 85 137 18 Voborníková Kristýna 04 Delfin Nachod 56 02 135 19 Pytka Katarzyna 04 NKP Bielsko Biała 56 50 132 20 Miszta Martyna 04 Delfinek Częstochowa 56 85 130 21 Makowska Agnieszka 04 Pałac Młodzieży Katowice 57 03 128 22 Adamczyk Oliwia 04 Jedność 32 Przyszowice 58 63 118 23 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 59 13 115 24 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 02 53 97 25 Kahnert Karolina 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 03 36 93 26 Zielińska Wioletta 04 NKP Bielsko Biała 1 03 48 93 27 Kowalczyk Daria 04 Delfinek Częstochowa 1 03 65 92 28 Siemińska Wiktoria 04 Delfinek Częstochowa 1 04 31 89 29 Ciemięga Natalia 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 08 11 75 30 Borsukowska Klaudia 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 12 38 62 DYSKW Browarska Emilia 04 Jedność 32 Przyszowice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 37 DYSKW Fornalczyk Julia 04 Sukces Chorzów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 11 17 DYSKW Garus Oliwia 04 H2O Jastrzębie Zdr O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start DYSKW Masny Karolina 04 Salmo Żory K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 31 DYSKW Krzyż Wiktoria 04 Sukces Chorzów K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 34 DYSKW Jano Maja 04 Ondraszek Bielsko B K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 23 TOP Konkurencja 11 12 4 2014 10 57 Dziewcząt 50m klasyczny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Cajzer Emilia 05 Rekin Świebodzice 49 92 192 2 Gorszanów Jagoda 05 Jedność 32 Przyszowice 55 26 141 3 Dítětová Markéta 05 Delfin Nachod 55 94 136 4 Kaleta Kalina 05 TKKF Szczygłowice 57 45 125 5 Švecová Barbora 05 Delfin Nachod 58 05 122 6 Mosoń Anna 05 H2O Jastrzębie Zdr 58 40 119 7 Powiecka Alicja 05 TKKF Szczygłowice 59 22 115 8 Kordová Alexandra 05 Delfin Nachod 59 53 113 9 Trzeciak Wiktoria 05 Salmo Żory 1 00 66 107 10 Wydmuch Michalina 05 Delfin Kłobuck 1 01 34 103 11 Sępień Martyna 05 Delfin Kłobuck 1 03 04 95 12 Sacewicz Marta 05 H2O Jastrzębie Zdr 1 07 88 76 13 Humaniku Alicja 05 H2O Jastrzębie Zdr 1 13 47 60 DYSKW Masztakow Hanna 05 UKS SP 149 Łódź K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 34 DYSKW Janus Patrycja 05 H2O Jastrzębie Zdr K14 Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie Czas 11 20 DYSKW Ochmańska Natalia 05 Delfin Kłobuck K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 11 17 TOP Konkurencja 12 12 4 2014 11 35 Chłopców 50m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Wożniak Łukasz 01 Jordan Kraków 34 82 381 2 Elgalal Sami 01 UKS SP 149 Łódź 36 12 341 3 Pauter Artur 01 Krotosz Krotoszyn 37 41 307 4 Milbrant Kacper 01 Salmo Żory 38 30 286 5 Chryplewicz Kacper 01 Rekin Świebodzice 39 02 270 6 Mosoń Samuel 01 H2O Jastrzębie Zdr 39 23 266 7 Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 40 13 249 8 Karzełek Kamil 01 H2O Jastrzębie Zdr 40 60 240 9 Janecki Mateusz 01 Pałac Młodzieży Katowice 41 35 227 10 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 45 12 175 11 Sucharkiewicz Filip 01 Orka Herby 47 92 146 TOP Konkurencja 12 12 4 2014 11 35 Chłopców 50m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Damsz Andrzej 02 Rekin Świebodzice 41 29 228 2 Radecki Daniel 02 Delfinek Częstochowa 42 91 203 3 Krzywania Oskar 02 UKS SP 149 Łódź 43 20 199 4 Dembia Mateusz 02 TKKF Szczygłowice 43 32 198 5 Kędelski Tymon 02 NKP Bielsko Biała 44 25 185 6 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 45 34 172 7 Furmanek Kacper 02 Jordan Kraków 47 03 154 DYSKW Rycharski Bartosz 02 Delfin Kłobuck K2 Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie Czas 12 09 TOP Konkurencja 12 12 4 2014 11 35 Chłopców 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jachym Maciej 03 Rekin Świebodzice 43 79 191 2 Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 44 96 177 3 Dominiczak Kamil 03 Sukces Chorzów 45 15 174 4 Krawiec Patryk 03 Vega Dobrodzień 45 74 168 5 Malinowski Wojciech 03 UKS SP 149 Łódź 45 90 166 6 Rodziewicz Kajetan 03 UKS SP 149 Łódź 47 22 152 7 Sobiech Szymon 03 UKS SP 149 Łódź 47 27 152 8 Jeziorski Adam 03 Delfin Kłobuck 48 57 140 9 Osada Daniel 03 TKKF Szczygłowice 49 20 135 10 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 49 76 130 11 Soluch Bartosz 03 Delfin Kłobuck 50 02 128 12 Jaworski Michał 03 Sukces Chorzów 50 18 127 13 Wacławek Mateusz 03 Sukces Chorzów 50 19 127 14 Strzała Mateusz 03 Sukces Chorzów 50 77 123 15 Żurek Roland 03 Sukces Chorzów 51 83 115 16 Smyła Kacper 03 Delfin Kłobuck 52 47 111 17 Masny Maciej 03 Salmo Żory 52 87 108 18 Kostrzewa Jakub 03 NKP Bielsko Biała 53 01 108 19 Korek Błażej 03 Sukces Chorzów 53 61 104 20 Wiluś Maksymilian 03 Sukces Chorzów 55 72 93 21 Wójcik Dawid 03 NKP Bielsko Biała 56 49 89 22 Dądela Jakub 03 Delfin Kłobuck 56 89 87 23 Mazurek Mateusz 03 Delfin Kłobuck 1 01 37 69 DYSKW Szafarczyk Dominik 03 TKKF Szczygłowice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 21 DYSKW Sucharkiewicz Kacper 03 Orka Herby O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 14 DYSKW Ochmański Jan 03 Delfin Kłobuck K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu TOP Konkurencja 12 12 4 2014 11 35 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko B 46 26 162 2 Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice 46 66 158 3 Nowodworski Piotr 04 Delfinek Częstochowa 48 37 142 4 Śliwka Jakub 04 Salmo Żory 48 50 141 5 Krajewski Igor 04 Delfin Kłobuck 48 83 138 6 Brodocz Dawid 04 Sukces Chorzów 51 98 114 7 Skalský Jan 04 Delfin Nachod 52 49 111 8 Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko Biała 52 68 110 9 Zawis Wojciech 04 Sukces Chorzów 53 23 106 10 Lewicki Jakub 04 TKKF Szczygłowice 53 31 106 11 Mróz Michał 04 H2O Jastrzębie Zdr 54 22 100 12 Dudziński Szymon 04 TKKF Szczygłowice 54 27 100 13 Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck 55 25 95 14 Hajduk Jakub 04 Salmo Żory 56 39 89 15 Dąbrowski Grzegorz 04 UKP Ruda Śląska 58 56 80 16 Kapitan Kacper 04 Sukces Chorzów 59 28 77 17 Mizgajski Szymon 04 UKP Ruda Śląska 1 01 11 70 18 Janicki Patryk 04 Delfinek Częstochowa 1 04 36 60 DYSKW Marszałek Miłosz 04 TKKF Szczygłowice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 11 DYSKW Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck K13 Stopy niezwrócone na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu nóg DYSKW Cer Michał 04 Delfin Kłobuck K12 Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie TOP Konkurencja 12 12 4 2014 11 35 Chłopców 50m klasyczny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gromski Adrian 05 Krotosz Krotoszyn 47 68 148 2 Geisner Kamil 05 Wodnik Siemianowice Śl 49 39 133 3 Chmielniak Michał 05 Victoria Kozy 51 88 115 4 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 54 71 98 5 Ziemba Jakub 05 Ondraszek Bielsko B 55 26 95 6 Lelek Šimon 05 Delfin Nachod 55 29 95 7 Mochnal Kacper 05 UKS SP 149 Łódź 55 38 94 8 Jirman Martin 05 Delfin Nachod 56 44 89 9 Bąk Piotr 05 H2O Jastrzębie Zdr 56 77 87 10 Wierzchoń Jakub 05 UKS SP 149 Łódź 59 82 75 11 Lewandowski Michał 05 UKS SP 149 Łódź 1 02 39 66 12 Kaczmarczyk Jakub 05 TKKF Szczygłowice 1 03 25 63 DYSKW Mika Michał 05 Delfin Kłobuck K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 09 DYSKW Kazimierczak Marek 05 UKP Ruda Śląska O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 12 12 DYSKW Rubik Mateusz 05 Górnik Sosnowiec K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 11 59 DYSKW Plaminiak Antoni 05 Delfin Kłobuck K12 Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie Czas 12 05 DYSKW Tokarski Antoni 05 Rekin Świebodzice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 12 05 TOP Konkurencja 13 12 4 2014 12 04 Dziewcząt 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kossakowska Dominika 01 SiKReT Gliwice 28 82 525 2 Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 29 29 500 3 Działkowska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 30 02 464 4 Kordala Monika 01 UKS SP 149 Łódź 30 94 424 5 Pichnar Sylwia 01 Salmo Żory 31 42 405 6 Kaletka Karolina 01 TKKF Szczygłowice 32 93 351 7 Lużyna Alicja 01 Salmo Żory 34 50 306 8 Rozkoszek Julia 01 TKKF Szczygłowice 34 74 299 9 Bismor Joanna 01 TKKF Szczygłowice 34 98 293 10 Malik Julianna 01 Jordan Kraków 35 38 283 11 Klecha Anna 01 Delfin Kłobuck 35 45 282 12 Jaros Alicja 01 Atut Częstochowa 36 58 256 13 Stephan Anna 01 TKKF Szczygłowice 36 71 254 14 Rusek Maja 01 Delfin Kłobuck 40 74 185 15 Kaniewska Małgorzata 01 Delfin Kłobuck 42 12 168 16 Jelonek Julia 01 Orka Herby 42 99 158 17 Kałuża Aleksandra 01 Orka Herby 44 82 139 18 Kotala Marta 01 Orka Herby 46 74 123 TOP Konkurencja 13 12 4 2014 12 04 Dziewcząt 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Idzikowska Alicja 02 TKKF Szczygłowice 31 23 412 2 Koczur Julia 02 Victoria Kozy 31 59 398 3 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 32 93 351 4 Grylewicz Zuzanna 02 Rekin Świebodzice 33 13 345 5 Makles Julia 02 Delfin Kłobuck 33 95 321 6 Schabowicz Karolina 02 Rekin Świebodzice 34 32 310 7 Furtak Wiktoria 02 TKKF Szczygłowice 34 81 297 8 Księżyk Alicja 02 Pałac Młodzieży Katowice 35 31 285 9 Langier Olga 02 Atut Częstochowa 36 12 266 10 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 36 17 265 Januszka Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 36 17 265 12 Gawrońska Klaudia 02 Pałac Młodzieży Katowice 36 44 259 13 Wróbel Weronika 02 Atut Częstochowa 37 07 246 14 Janowska Marta 02 H2O Jastrzębie Zdr 39 17 209 15 Pachwald Justyna 02 Pałac Młodzieży Katowice 39 38 205 16 Raźniak Marta 02 Delfinek Częstochowa 39 63 201 17 Roesner Roksana 02 Sukces Chorzów 42 85 159 18 Zając Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 46 24 127 19 Mazurek Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 47 27 118 TOP Konkurencja 13 12 4 2014 12 04 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Marek Agata 03 TKKF Szczygłowice 32 49 366 2 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 33 05 348 3 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice 36 13 266 4 Kaczmarczyk Weronika 03 Górnik Sosnowiec 37 04 247 5 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 37 30 242 6 Gieszczyk Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 37 51 238 7 Jarosz Natalia 03 Jordan Kraków 38 00 229 8 Lip Patrycja 03 UKP Ruda Śląska 38 96 212 9 Kozłowska Lena 03 Delfinek Częstochowa 39 37 205 10 Leszczak Aleksandra

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_12_herby/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 02 UKS SP 149 Łódź 36 89 206 3 Bliźniewski Franciszek 02 UKS SP 149 Łódź 37 37 198 4 Grelich Dominik 02 Salmo Żory 39 22 171 5 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 40 56 155 6 Połuszejko Kacper 02 NKP Bielsko Biała 41 10 149 7 Gała Kornel 02 Górnik Sosnowiec 43 35 127 8 Kurek Mikołaj 02 Delfinek Częstochowa 45 43 110 9 Knop Wojciech 02 Pałac Młodzieży Katowice 46 83 100 10 Lizurej Jakub 02 Delfin Kłobuck 54 30 64 TOP Konkurencja 19 12 4 2014 15 31 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Woliński Filip 03 Rekin Świebodzice 33 65 271 2 Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec 36 24 217 3 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 40 87 151 4 Badura Jonasz 03 Vega Dobrodzień 41 56 144 5 Więzik Jan 03 Ondraszek Bielsko B 43 77 123 TOP Konkurencja 19 12 4 2014 15 31 Chłopców 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 38 66 179 2 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 39 36 169 3 Stanisławski Bartosz 04 UKS SP 149 Łódź 39 51 167 4 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko B 41 72 142 5 Holeczek Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 47 54 96 6 Pradela Barosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 51 69 75 7 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 55 37 61 DYSKW Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck M9 Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg Czas 15 42 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 1 04 68 490 30 77 33 91 2 Pichnar Sylwia 01 Salmo Żory 1 08 27 417 33 40 34 87 3 Osińska Wiktoria 01 UKS SP 149 Łódź 1 08 40 414 33 63 34 77 4 Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 1 11 98 355 34 71 37 27 5 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 1 13 08 340 34 88 38 20 6 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 1 13 88 329 36 05 37 83 7 Błaszczykiewicz Kaja 01 Delfin Kłobuck 1 17 76 282 36 99 40 77 8 Lużyna Alicja 01 Salmo Żory 1 17 89 280 37 42 40 47 9 Klecha Anna 01 Delfin Kłobuck 1 19 43 264 37 15 42 28 10 Kapitan Paulina 01 Sukces Chorzów 1 20 73 252 37 81 42 92 Bismor Joanna 01 TKKF Szczygłowice 1 20 73 252 38 30 42 43 12 Jaros Alicja 01 Atut Częstochowa 1 23 46 228 38 39 45 07 13 Rusek Maja 01 Delfin Kłobuck 1 31 78 171 42 78 49 00 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Koczur Julia 02 Victoria Kozy 1 07 91 423 33 46 34 45 2 Spik Vanessa 02 Vega Dobrodzień 1 09 32 398 33 31 36 01 3 Kasprzyk Wiktoria 02 Górnik Sosnowiec 1 10 00 386 34 41 35 59 4 Palowska Gabriela 02 NKP Bielsko Biała 1 10 01 386 33 93 36 08 5 Piękoś Natalia 02 UKS SP 149 Łódź 1 11 32 365 33 98 37 34 6 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 1 12 13 353 34 19 37 94 7 Nędza Katarzyna 02 Jordan Kraków 1 13 57 333 35 60 37 97 8 Makles Julia 02 Delfin Kłobuck 1 16 22 299 35 17 41 05 9 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 1 17 35 286 36 36 40 99 10 Staniszewska Paulina 02 Sukces Chorzów 1 17 66 283 36 08 41 58 11 Białoń Klaudia 02 Sukces Chorzów 1 19 03 268 38 28 40 75 12 Furtak Wiktoria 02 TKKF Szczygłowice 1 19 37 265 37 23 42 14 13 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 1 20 94 250 38 20 42 74 14 Langier Olga 02 Atut Częstochowa 1 21 78 242 38 97 42 81 15 Wróbel Weronika 02 Atut Częstochowa 1 22 37 237 37 94 44 43 16 Pawleta Roksana 02 Sukces Chorzów 1 22 48 236 39 12 43 36 17 Januszka Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 1 23 60 227 38 91 44 69 18 Okoń Wiktoria 02 Sukces Chorzów 1 25 91 209 40 52 45 39 19 Chudaszek Nadine 02 Jordan Kraków 1 27 25 199 42 84 44 41 20 Konieczny Marta 02 H2O Jastrzębie Zdr 1 27 45 198 41 58 45 87 21 Wczasek Aleksandra 02 Pałac Młodzieży Katowice 1 29 58 184 41 48 48 10 22 Raźniak Marta 02 Delfinek Częstochowa 1 33 49 162 42 58 50 91 23 Zając Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 1 41 71 126 47 97 53 74 24 Słomian Agnieszka 02 Atut Częstochowa 1 42 06 124 46 97 55 09 25 Latek Wiktoria 02 Atut Częstochowa 1 44 64 115 44 49 1 00 15 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 1 10 37 380 34 18 36 19 2 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 1 12 00 355 34 95 37 05 3 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 1 16 08 301 36 19 39 89 4 Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck 1 24 01 223 38 65 45 36 5 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 1 24 28 221 40 13 44 15 6 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 1 26 97 201 42 66 44 31 7 Flak Paulina 03 Sukces Chorzów 1 28 20 193 42 29 45 91 8 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 1 31 24 174 43 44 47 80 9 Leszczak Aleksandra 03 Jordan Kraków 1 31 80 171 44 07 47 73 10 Stęplewska Dorota 03 Jordan Kraków 1 32 79 166 44 53 48 26 11 Botor Kinga 03 Jedność 32 Przyszowice 1 33 11 164 43 90 49 21 12 Gwóżdz Pola 03 Sukces Chorzów 1 33 95 160 44 15 49 80 13 Ledzion Julia 03 UKS SP 149 Łódź 1 35 13 154 45 12 50 01 14 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 39 54 134 47 13 52 41 15 Dusza Sara 03 NKP Bielsko Biała 1 42 07 124 48 54 53 53 16 Oliwa Laura 03 Vega Dobrodzień 1 44 12 117 48 36 55 76 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 1 21 69 243 39 03 42 66 2 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 22 51 236 38 01 44 50 3 Wolny Natalia 04 Jedność 32 Przyszowice 1 25 73 210 40 43 45 30 4 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 28 64 190 42 56 46 08 5 Slavíková Karolina 04 Delfin Nachod 1 29 37 185 42 15 47 22 6 Jaroszek Emilia 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 29 73 183 40 92 48 81 7 Špryňarová Sofie 04 Delfin Nachod 1 30 16 181 43 10 47 06 8 Kratěnová Anežka 04 Delfin Nachod 1 30 80 177 44 23 46 57 9 Lala Nadia 04 Salmo Żory 1 31 83 171 21 92 1 09 91 10 Doležalová Michaela 04 Delfin Nachod 1 33 09 164 44 80 48 29 11 Krzyż Wiktoria 04 Sukces Chorzów 1 37 54 143 46 58 50 96 12 Famula Paulina 04 Jedność 32 Przyszowice 1 41 16 128 45 18 55 98 13 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 41 71 126 46 49 55 22 14 Miler Martyna 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 43 86 118 48 42 55 44 15 Smolarek Alina 04 Jedność 32 Przyszowice 1 44 89 115 46 50 58 39 16 Lala Patrycja 04 Salmo Żory 1 45 33 113 49 82 55 51 17 Zielińska Wioletta 04 NKP Bielsko Biała 1 48 10 105 49 16 58 94 TOP Konkurencja 21 12 4 2014 16 14 Chłopców 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jaworski Szymon 01 Salmo Żory 1 01 59 388 29 45 32 14 2 Mosoń Piotr 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 03 53 353 30 34 33 19 3 Cempla Jakub 01 NKP Bielsko Biała 1 05 70 320 31 94 33 76 4 Szarpak Marcin 01 Sukces Chorzów 1 06 40 310 31 98 34 42 5 Pawlik Szymon 01 TKKF Szczygłowice 1 06 55 307 33 11 33 44 6 Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 1 06 95 302 32 11 34 84 7 Sadło Marcel 01 Salmo Żory 1 07 48 295 33 05 34 43 8 Witkowski Jakuba 01 TKKF Szczygłowice 1 09 25 273 33 02 36 23 9 Nowak Dawid 01 Vega Dobrodzień 1 11 20 251 34 45 36 75 10 Piotrowski Natan 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 12 51 238 35 38 37 13 11 Pajączkowski Olaf 01 Salmo Żory 1 14 02 223 34 58 39 44 12 Suława Jakub 01 Rekin Świebodzice 1 14 86 216 36 20 38 66 13 Budzich Beniamin 01 NKP Bielsko Biała 1 15 22 213 35 63 39 59 14 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 15 41 211 36 22 39 19 15 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 1 16 73 200 36 54 40 19 16 Pichnar Filip 01 Salmo Żory 1 17 32 196 36 94 40 38 17 Terlecki Witold 01 Delfinek Częstochowa 1 19 48 180 37 77 41 71 18 Żurowski Jakub 01 Sukces Chorzów 1 22 30 162 39 63 42 67 19 Paludkiewicz Patryk 01 Delfin Kłobuck 1 24 57 150 39 61 44 96 20 Pawlos Piotr 01 Sukces Chorzów 1 28 74 129 42 50 46 24 21 Wiaderek Mateusz 01 Orka Herby 1 29 89 124 41 20 48 69 TOP Konkurencja 21 12 4 2014 16 14 Chłopców 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozieł Mikołaj 02 Victoria Kozy 1 07 22 298 32 77 34 45 2 Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 1 08 86 277 33 81 35 05 3 Ździebło Piotr 02 Salmo Żory 1 09 89 265 33 33 36 56 4 Kazen Marcel 02 Atut Częstochowa 1 11 59 247 34 48 37 11 5 Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 1 12 74 235 35 30 37 44 6 Szymański Dawid 02 Delfin Kłobuck 1 12 94 233 34 82 38 12 7 Dembia Mateusz 02 TKKF Szczygłowice 1 14 72 217 34 89 39 83 8 Grelich Dominik 02 Salmo Żory 1 16 62 201 36 37 40 25 9 Połuszejko Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 19 57 180 25 04 54 53 10 Rubik Mikołaj 02 Górnik Sosnowiec 1 20 20 175 37 98 42 22 11 Kruczkowski Adam 02 Jedność 32 Przyszowice 1 20 83 171 38 72 42 11 12 Jainta Adrian 02 Vega Dobrodzień 1 20 98 170 39 46 41 52 13 Bieniek Bartosz 02 TKKF Szczygłowice 1 21 08 170 38 14 42 94 14 Furmanek Kacper 02 Jordan Kraków 1 24 12 152 39 25 44 87 15 Majchrzak Marcin 02 Atut Częstochowa 1 26 52 140 42 37 44 15 16 Rorat Szymon 02 Atut Częstochowa 1 28 76 129 41 76 47 00 17 Mizgała Michał 02 Atut Częstochowa 1 35 31 104 44 59 50 72 18 Rycharski Bartosz 02 Delfin Kłobuck 1 38 07 96 45 09 52 98 TOP Konkurencja 21 12 4 2014 16 14 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 1 08 43 283 32 97 35 46 2 Gromski Patryk 03 Krotosz Krotoszyn 1 11 64 246 34 37 37 27 3 Szolc Dominik 03 Sukces Chorzów 1 16 00 206 34 24 41 76 4 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1 16 02 206 36 25 39 77 5 Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec 1 16 45 203 36 59 39 86 6 Malinowski Wojciech 03 UKS SP 149 Łódź 1 16 59 202 37 67 38 92 7 Bonsz Adrian 03 Sukces Chorzów 1 17 44 195 36 63 40 81 8 Brol Dominik 03 Sukces Chorzów 1 20 40 174 39 62 40 78 9 Walczak Dawid 03 H2O Jastrzębie Zdr 1 20 50 173 37 66 42 84 10 Kosytorz Kamil 03 Sukces Chorzów 1 20 63 173 38 74 41 89 11 Jarzombek Marcel 03 Vega Dobrodzień 1 22 95 159 39 99 42 96 12 Michalik Paweł 03 Salmo Żory 1 22 99 158 39 44 43 55 13 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 1 23 91 153 40 18 43 73 14 Borkowski Arkadiusz 03 Vega Dobrodzień 1 24 40 150 40 57 43 83 15 Profic Tomasz 03 Delfin Kłobuck 1 25 07 147 41 08 43 99 16 Lasek Oskar 03 Górnik Sosnowiec 1 25 08 147 41 71 43 37 17 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 1 26 30 141 40 51 45 79 Stolarczyk Jakub 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 26 30 141 40 80 45 50 19 Soluch Bartosz 03 Delfin Kłobuck 1 28 17 132 41 01 47 16 20 Kostrzewa Jakub 03 NKP Bielsko Biała 1 32 13 116 42 16 49 97 21 Żurek Roland 03 Sukces Chorzów 1 34 05 109 45 30 48 75 22 Korek Błażej 03 Sukces Chorzów 1 37 90 96 48 91 48 99 23 Wiluś Maksymilian 03 Sukces Chorzów 1 40 11 90 49 12 50 99 24 Hutny Hubert 03 Delfin Kłobuck 1 41 26 87 48 08 53 18 25 Śmietana Denis 03 Sukces Chorzów 1 41 67 86 26 Bujak Jakub 03 Vega Dobrodzień 1 44 02 80 49 93 54 09 27 Piotrowski Gracjan 03 H2O Jastrzębie Zdr 2 03 40 48 57 48 1 05 92 DYSKW Jaworski Michał 03 Sukces Chorzów O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 16 37 TOP Konkurencja 21 12 4 2014 16 14 Chłopców 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jerman Michal 04 Delfin Nachod 1 16 29 204 36 89 39 40 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 18 09 190 36 60 41 49 3 Kalkan Jakub 04 Jedność 32 Przyszowice 1 18 26 189 37 87 40 39 4 Wąsowicz Kajetan 04 Atut Częstochowa 1 19 08 183 37 09 41 99 5 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 21 54 167 38 50 43 04 6 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 1 22 67 160 39 62 43 05 7 Holeczek Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 23 75 154 39 23 44 52 8 Goik Bartłomiej 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 23 82 154 39 63 44 19 9 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 1 25 48 145 40 68 44 80 10 Skalský Jan 04 Delfin Nachod 1 26 97 137 39 52 47 45 11 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 1 29 99 124 42 78 47 21 12 Browarski Maciej 04 Jedność 32 Przyszowice 1 30 26 123 43 16 47 10 13 Kapitan Kacper 04 Sukces Chorzów 1 32 19 115 43 26 48 93 14 Śliwka Jakub 04 Salmo Żory 1 34 51 107 45 29 49 22 15 Horák Matěj 04 Delfin Nachod 1 35 80 103 44 76 51 04 16 Stępiński Daniel 04 Salmo Żory 1 37 69 97 44 62 53 07 17 Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko Biała 1 44 85 78 46 54 58 31 TOP Konkurencja 22 12 4 2014 16 53 Dziewcząt 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Tomasiak Agnieszka 01 Salmo Żory 34 20 424 2 Kordala Monika 01 UKS SP 149 Łódź 34 58 410 3 Broda Nikola 01 Jordan Kraków 35 10 392 4 Błaszczykiewicz Kaja 01 Delfin Kłobuck 41 74 233 5 Klecha Anna 01 Delfin Kłobuck 43 46 206 6 Kałuża Aleksandra 01 Orka Herby 48 49 148 7 Jelonek Julia 01 Orka Herby 50 38 132 8 Kotala Marta 01 Orka Herby 50 99 128 9 Kaniewska Małgorzata 01 Delfin Kłobuck 57 57 88 10 Wieczorek Marta 01 Orka Herby 1 10 89 47 TOP Konkurencja 22 12 4 2014 16 53 Dziewcząt 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Idzikowska Alicja 02 TKKF Szczygłowice 35 21 388 2 Kapcińska Maja 02 UKP Ruda Śląska 38 55 296 3 Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 40 59 253 4 Szołtysek Karolina 02 TKKF Szczygłowice 40 62 253 5 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 41 30 240 6 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 42 07 227 7 Pachwald Justyna 02 Pałac Młodzieży Katowice 45 45 180 8 Bambynek Aleksandra 02 Orka Herby 46 19 172 9 Klimaszewska Hanna 02 Delfin Kłobuck 46 68 166 DYSKW Zając Wiktoria 02 Delfin Kłobuck G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 16 58 TOP Konkurencja 22 12 4 2014 16 53 Dziewcząt 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 38 26 303 2 Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 38 62 294 3 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 41 44 238 4 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 41 85 231 5 Lip Patrycja 03 UKP Ruda Śląska 44 49 192 6 Stupała Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 45 65 178 7 Matuszek Alicja 03 TKKF Szczygłowice 46 06 173 8 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 46 45 169 9 Bałkiewicz Julia 03 TKKF Szczygłowice 48 42 149 10 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko B 48 71 146 11 Błędowska Alicja 03 Pałac Młodzieży Katowice 49 12 143 12 Sosnowska Oliwia 03 Pałac Młodzieży Katowice 49 53 139 13 Biernacka Julia 03 Delfin Kłobuck 50 03 135 14 Malik Alena 03 Jordan Kraków 52 17 119 15 Świerzy Anna 03 Delfin Kłobuck 54 37 105 16 Mrowiec Marcelina 03 Delfin Kłobuck 55 61 98 17 Cendal Katarzyna 03 Orka Herby 55 98 96 18 Porwoł Anna 03 H2O Jastrzębie Zdr 57 53 89 DYSKW Szymańska Kamila 03 Delfin Kłobuck G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 17 07 TOP Konkurencja 22 12 4 2014 16 53 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 39 66 272 2 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice 44 50 192 3 Maciaszczyk Wiktoria 04 UKS SP 149 Łódź 44 80 188 4 Garus Oliwia 04 H2O Jastrzębie Zdr 47 41 159 5 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 47 65 156 6 Jaroszek Emilia 04 Pałac Młodzieży Katowice 49 27 141 7 Kowalczyk Daria 04 Delfinek Częstochowa 50 20 134 8 Famula Paulina 04 Jedność 32 Przyszowice 50 95 128 9 Jojko Julia 04 Vega Dobrodzień 51 25 126 10 Wasilewska Małgorzata 04 TKKF Szczygłowice 51 28 125 11 Adamczyk Oliwia 04 Jedność 32 Przyszowice 52 34 118 12 Padlewska Kinga 04 Delfinek Częstochowa 53 30 112 13 Grzymała Zuzanna 04 Salmo Żory 53 33 111 14 Zielonka Kaja 04 Delfinek Częstochowa 55 36 100 15 Kahnert Karolina 04 Pałac Młodzieży Katowice 55 60 98 16 Siemińska Wiktoria 04 Delfinek Częstochowa 56 22 95 17 Cendal Weronika 04 Orka Herby 58 20 86 18 Pytka Katarzyna 04 NKP Bielsko Biała 58 51 84 19 Ziemnicka Zuzanna 04 Delfinek Częstochowa 58 65 84 20 Jano Maja 04 Ondraszek Bielsko B 1 01 63 72 21 Borsukowska Klaudia 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 02 07 70 22 Ciemięga Natalia 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 09 92 49 DYSKW Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 17 12 TOP Konkurencja 22 12 4 2014 16 53 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kaleta Kalina 05 TKKF Szczygłowice 46 25 171 2 Cajzer Emilia 05 Rekin Świebodzice 47 47 158 3 Powiecka Alicja 05 TKKF Szczygłowice 47 59 157 4 Wydmuch Michalina 05 Delfin Kłobuck 49 51 139 5 Švecová Barbora 05 Delfin Nachod 50 27 133 6 Gorszanów Jagoda 05 Jedność 32 Przyszowice 50 89 128 7 Sępień Martyna 05 Delfin Kłobuck 51 35 125 8 Dítětová Markéta 05 Delfin Nachod 51 60 123 9 Lechus Wiktoria 05 Jedność 32 Przyszowice 52 49 117 10 Janus Patrycja 05 H2O Jastrzębie Zdr 52 83 115 11 Marcinkowska Maja 05 UKS SP 149 Łódź 54 14 106 12 Kromołowska Iga 05 Atut Częstochowa 55 41 99 13 Masztakow Hanna 05 UKS SP 149 Łódź 56 20 95 14 Sacewicz Marta 05 H2O Jastrzębie Zdr 57 34 90 15 Głogowska Alicja 05 Vega Dobrodzień 57 60 88 16 Sommer Małgorzata 05 Jedność 32 Przyszowice 58 05 86 17 Kordová Alexandra 05 Delfin Nachod 58 88 83 18 Barczak Agata 05 Orka Herby 59 59 80 19 Kowacz Sonia 05 Delfinek Częstochowa 59 86 79 20 Humaniku Alicja 05 H2O Jastrzębie Zdr 1 04 03 64 21 Wacławek Sonia 05 Orka Herby 1 05 09 61 22 Czaja Justyna 05 Jedność 32 Przyszowice 1 05 22 61 23 Matwin Julia 05 Delfinek Częstochowa 1 07 03 56 DYSKW Mosoń Anna 05 H2O Jastrzębie Zdr G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 17 01 TOP Konkurencja 23 12 4 2014 17 21 Chłopców 50m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Maj Jakub 01 Górnik Sosnowiec 31 47 370 2 Milbrant Kacper 01 Salmo Żory 32 20 346 3 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 33 23 315 4 Pajączkowski Olaf 01 Salmo Żory 38 93 195 5 Kosiński Łukasz 01 UKP Ruda Śląska 40 00 180 6 Gwiazdowicz Krzysztof 01 Delfinek Częstochowa 40 01 180 7 Witkowski Jakuba 01 TKKF Szczygłowice 40 39 175 8 Kozak Oliwer 01 Delfinek Częstochowa 42 78 147 9 Pietruszka Jakub 01 Jordan Kraków 43 94 136 10 Wiaderek Mateusz 01 Orka Herby 44 29 133 TOP Konkurencja 23 12 4 2014 17 21 Chłopców 50m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Tokarski Stanisław 02 Rekin Świebodzice 40 27 176 2 Bieniek Bartosz 02 TKKF Szczygłowice 41 54 161 3 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 43 25 142 4 Kurek Mikołaj 02 Delfinek Częstochowa 43 73 138 5 Lizurej Jakub 02 Delfin Kłobuck 44 32 132 6 Mazur Mateusz 02 Delfinek Częstochowa 49 23 96 DYSKW Kołodziejczyk Igor 02 Delfinek Częstochowa G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu TOP Konkurencja 23 12 4 2014 17 21 Chłopców 50m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 36 42 239 2 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 36 55 236 3 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 37 77 214 4 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 40 09 179 5 Walczak Dawid 03 H2O Jastrzębie Zdr 40 62 172 6 Lasek Oskar 03 Górnik Sosnowiec 40 99 167 7 Pietrzak Michał 03 Rekin Świebodzice 41 75 158 8 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 42 45 151 9 Profic Tomasz 03 Delfin Kłobuck 43 06 144 10 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 43 11 144 11 Michalik Paweł 03 Salmo Żory 43 85 137 12 Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice 44 03 135 13 Plaminiak Stanisław 03 Delfin Kłobuck 45 03 126 14 Więzik Jan 03 Ondraszek Bielsko B 45 93 119 15 Strama Adrian 03 Jordan Kraków 47 53 107 16 Ćwieląg Wiktor 03 Orka Herby 50 45 90 17 Białoń Jakub 03 Jordan Kraków 50 81 88 18 Sucharkiewicz Kacper 03 Orka Herby 51 21 86 19 Smyła Kacper 03 Delfin Kłobuck 51 99 82 20 Mazurek Mateusz 03 Delfin Kłobuck 52 60 79 21 Żurawski Dawid 03 Delfinek Częstochowa 53 58 75 22 Hutny Hubert 03 Delfin Kłobuck 54 99 69 23 Piotrowski Gracjan 03 H2O Jastrzębie Zdr 55 03 69 24 Mirowski Jakub 03 Delfinek Częstochowa 55 07 69 TOP Konkurencja 23 12 4 2014 17 21 Chłopców 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Sobczak Robert 04 UKS SP 149 Łódź 41 08 166 2 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 42 83 147 3 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 47 45 108 4 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 47 46 108 5 Borowski Kamil 04 Pałac Młodzieży Katowice 50 93 87 6 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 50 99 87 7 Lewicki Jakub 04 TKKF Szczygłowice 51 71 83 8 Kałuża Wojciech 04 Orka Herby 52 52 79 9 Marszałek Miłosz 04 TKKF Szczygłowice 53 29 76 10 Jojko Jakub 04 Vega Dobrodzień 53 65 74 11 Mizgajski Szymon 04 UKP Ruda Śląska 58 91 56 12 Biełous Mateusz 04 Rekin Świebodzice 1 00 25 52 13 Hajduk Jakub 04 Salmo Żory 1 01 73 49 14 Janicki Patryk 04 Delfinek Częstochowa 1 03 72 44 15 Dąbrowski Grzegorz 04 UKP Ruda Śląska 1 05 21 41 DYSKW Dudziński Szymon 04 TKKF Szczygłowice G4 Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie po obróceniu się na piersi w trakcie wykonywania nawrotu Czas 17 36 DYSKW Stępiński Daniel 04 Salmo Żory G8 Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach Czas 17 38 DYSKW Szynka Miłosz 04 Orka Herby G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu TOP Konkurencja 23 12 4 2014 17 21 Chłopców 50m grzbietowy 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gromski Adrian 05 Krotosz Krotoszyn 40 04 180 2 Geisner Kamil 05 Wodnik Siemianowice Śl 41 03 167 3 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 44 40 132 4 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 47 29 109 5 Chmielniak Michał 05 Victoria Kozy 47 48 107 6 Mika Michał 05 Delfin Kłobuck 47 77 106 7 Mochnal Kacper 05 UKS SP 149 Łódź 49 40 95 8 Karoń Adrian 05 Omega Olkusz 50 19 91 9 Bąk Piotr 05 H2O Jastrzębie Zdr 53 49 75 10 Lelek Šimon 05 Delfin Nachod 53 90 73 11 Kaczmarczyk Jakub 05 TKKF Szczygłowice 54 11 72 12 Lewandowski Michał 05 UKS SP 149 Łódź 54 62 70 13 Kazimierczak Marek 05 UKP Ruda Śląska 56 00 65 14 Rubik Mateusz 05 Górnik Sosnowiec 57 49 60 15 Gil Dominik 05 UKS SP 149 Łódź 57 91 59 16 Wierzchoń Jakub 05 UKS SP 149 Łódź 58 46 57 17 Tokarski Antoni 05 Rekin Świebodzice 58 49 57 18 Majewski Mateusz 05 Delfinek Częstochowa 59 86 53 19 Plaminiak Antoni 05 Delfin Kłobuck 1 00 93 51 20 Drażyk Jakub 05 Jedność 32 Przyszowice 1 00 98 50 21 Jabłoński Piotr 05 Delfinek Częstochowa 1 15 69 26 DYSKW Jirman Martin 05 Delfin Nachod G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu Czas 17 31 DYSKW Siejak Joachim 05 Delfinek Częstochowa G3 Nieutrzymanie pozycji na plecach z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu TOP Konkurencja 24 12 4 2014 17 49 Dziewcząt 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Lewandowska Natalia 01 SiKReT Gliwice 1 22 88 432 39 09 43 79 2 Kaletka Karolina 01 TKKF Szczygłowice 1 24 97 401 40 28 44 69 3 Ochab Julia 01 NKP Bielsko Biała 1 31 98 316 42 88 49 10 4 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 1 32 85 307 43 81 49 04 5 Malik Julianna 01 Jordan Kraków 1 37 51 265 45 32 52 19 6 Lużyna Alicja 01 Salmo Żory 1 37 78 263 46 42 51 36 7 Rusek Maja 01 Delfin Kłobuck 1 44 38 216 48 32 56 06 DYSKW Stephan Anna 01 TKKF Szczygłowice K4 Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami TOP Konkurencja 24 12 4 2014 17 49 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ściślak Julia 02 H2O Jastrzębie Zdr 1 28 48 355 42 74 45 74 2 Spik Vanessa 02 Vega Dobrodzień 1 28 63 354 41 96 46 67 3 Nędza Katarzyna 02 Jordan Kraków 1 30 42 333 42 34 48 08 4 Bigdowska Gabriela 02 Delfinek Częstochowa 1 30 91 328 43 21 47 70 5 Zięba Natalia 02 UKP Ruda Śląska 1 32 66 309 43 47 49 19 6 Palowska Gabriela 02 NKP Bielsko Biała 1 33 15 304 44 55 48 60 7 Sibelska Barbara 02 UKS SP 149 Łódź 1 34 51 291 45 52 48 99 8 Drażyk Natalia 02 UKP Ruda Śląska 1 37 09 269 45 78 51 31 9 Kołeczek Matylda 02 Ondraszek Bielsko B 1 38 77 255 47 11 51 66 10 Pawleta Roksana 02 Sukces Chorzów 1 42 31 230 48 31 54 00 11 Mazurek Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 1 43 69 221 48 65 55 04 12 Michalik Patrycja 02 Vega Dobrodzień 1 48 83 191 52 15 56 68 13 Wczasek Aleksandra 02 Pałac Młodzieży Katowice 1 52 63 172 52 83 59 80 TOP Konkurencja 24 12 4 2014 17 49 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1 37 09 269 45 36 51 73 2 Ciesielska Natalia 03 UKS SP 149 Łódź 1 37 59 265 46 71 50 88 3 Maciejewska Beata 03 UKS SP 149 Łódź 1 37 84 263 47 42 50 42 4 Cioch Gradzik Wiktoria 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 38 67 256 47 04 51 63 5 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 1 42 49 228 48 90 53 59 6 Kozłowska Lena 03 Delfinek Częstochowa 1 45 09 212 50 23 54 86 7 Janecka Karolina 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 45 15 212 49 94 55 21 8 Witkowska Natalia 03 Delfinek Częstochowa 1 45 68 208 50 52 55 16 9 Malik Alena 03 Jordan Kraków 1 50 26 183 53 36 56 90 10 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 1 52 87 171 53 79 59 08 11 Ryczkowska Kinga 03 Jordan Kraków 1 54 63 163 53 63 1 01 00 12 Widuch Magdalena 03 NKP Bielsko Biała 1 54 74 163 52 43 1 02 31 13 Gwóżdz Pola 03 Sukces Chorzów 1 54 75 163 54 56 1 00 19 14 Dusza Sara 03 NKP Bielsko Biała 1 57 35 152 55 02 1 02 33 15 Flak Paulina 03 Sukces Chorzów 1 58 92 146 57 08 1 01 84 16 Garbaciak Zuzanna 03 Delfin Kłobuck 2 05 78 123 57 66 1 08 12 DYSKW Mazgaj Marta 03 H2O Jastrzębie Zdr K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 17 57 DYSKW Siwy Natasza 03 Pałac Młodzieży Katowice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 17 55 DYSKW Botor Kinga 03 Jedność 32 Przyszowice O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 17 52 TOP Konkurencja 24 12 4 2014 17 49 Dziewcząt 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Mikołajczyk Maja 04 UKS SP 149 Łódź 1 43 65 221 48 83 54 82 2 Surówka Martyna 04 TKKF Szczygłowice 1 44 70 214 48 38 56 32 3 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 45 33 210 51 35 53 98 4 Idzikowska Anna 04 TKKF Szczygłowice 1 45 63 209 49 17 56 46 5 Oleksiewicz Alicja 04 UKS SP 149 Łódź 1 45 74 208 50 27 55 47 6 Gałka Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 50 73 181 53 48 57 25 7 Kyprová Kamila 04 Delfin Nachod 1 52 22 174 53 58 58 64 8 Wolny Natalia 04 Jedność 32 Przyszowice 1 52 98 170 54 01 58 97 9 Lala Patrycja 04 Salmo Żory 1 54 42 164 54 85 59 57 10 Kapol Gabriela 04 H2O Jastrzębie Zdr 1 55 45 160 54 76 1 00 69 11 Fornalczyk Julia 04 Sukces Chorzów 1 58 39 148 55 18 1 03 21 12 Špryňarová Sofie 04 Delfin Nachod 2 00 59 140 57 92 1 02 67 13 Voborníková Kristýna 04 Delfin Nachod 2 02 04 135 59 80 1 02 24 14 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 2 05 56 124 59 64 1 05 92 15 Makowska Agnieszka 04 Pałac Młodzieży Katowice 2 05 95 123 58 76 1 07 19 DYSKW Browarska Emilia 04 Jedność 32 Przyszowice K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 17 52 DYSKW Miszta Martyna 04 Delfinek Częstochowa K16 Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 17 54 DYSKW Zielonka Kaja 04 Delfinek Częstochowa K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 17 52 TOP Konkurencja 25 12 4 2014 18 19 Chłopców 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wożniak Łukasz 01 Jordan Kraków 1 16 97 377 36 73 40 24 2 Pauter Artur 01 Krotosz Krotoszyn 1 24 64 283 40 04 44 60 3 Mosoń Samuel 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 25 47 275 39 99 45 48 4 Karzełek Kamil 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 29 01 243 40 93 48 08 5 Chryplewicz Kacper 01 Rekin Świebodzice 1 29 21 242 42 41 46 80 6 Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 1 30 07 235 41 55 48 52 7 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 1 36 69 190 46 02 50 67 DYSKW Sucharkiewicz Filip 01 Orka Herby O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 18 22 TOP Konkurencja 25 12 4 2014 18 19 Chłopców 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozieł Mikołaj 02 Victoria Kozy 1 24 43 285 40 03 44 40 2 Damsz Andrzej 02 Rekin Świebodzice 1 31 40 225 43 08 48 32 3 Krzywania Oskar 02 UKS SP 149 Łódź 1 31 49 224 44 43 47 06 4 Radecki Daniel 02 Delfinek Częstochowa 1 32 94 214 44 02 48 92 5 Kędelski Tymon 02 NKP Bielsko Biała 1 38 08 182 45 88 52 20 6 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 40 84 167 47 64 53 20 7 Przewoźny Jakub 02 Pałac Młodzieży Katowice 1 43 78 153 49 72 54 06 8 Knop Wojciech 02 Pałac Młodzieży Katowice 1 51 24 124 50 31 1 00 93 9 Korzonek Jakub 02 Delfinek Częstochowa 1 59 82 99 55 97 1 03 85 TOP Konkurencja 25 12 4 2014 18 19 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jachym Maciej 03 Rekin Świebodzice 1 32 15 219 44 25 47 90 2 Gromski Patryk 03 Krotosz Krotoszyn 1 33 02 213 44 60 48 42 3 Kosytorz Kamil 03 Sukces Chorzów 1 34 65 202 44 67 49 98 4 Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 1 34 85 201 44 81 50 04 5 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 1 35 01 200 45 32 49 69 6 Dominiczak Kamil 03 Sukces Chorzów 1 35 87 195 45 87 50 00 7 Rodziewicz Kajetan 03 UKS SP 149 Łódź 1 40 98 167 49 30 51 68 8 Malinowski Wojciech 03 UKS SP 149 Łódź 1 41 27 165 49 39 51 88 9 Krawiec Patryk

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_12_herby/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 133 9 Janus Patrycja 05 H2O Jastrzębie Zdr 46 30 126 10 Kordová Alexandra 05 Delfin Nachod 46 41 125 11 Gorszanów Jagoda 05 Jedność 32 Przyszowice 46 95 121 12 Sępień Martyna 05 Delfin Kłobuck 46 98 121 13 Masztakow Hanna 05 UKS SP 149 Łódź 47 22 119 14 Trzeciak Wiktoria 05 Salmo Żory 49 93 100 15 Głogowska Alicja 05 Vega Dobrodzień 52 91 84 16 Matwin Julia 05 Delfinek Częstochowa 54 19 78 17 Lechus Wiktoria 05 Jedność 32 Przyszowice 54 39 78 18 Humaniku Alicja 05 H2O Jastrzębie Zdr 56 78 68 19 Kowacz Sonia 05 Delfinek Częstochowa 59 19 60 20 Sommer Małgorzata 05 Jedność 32 Przyszowice 59 87 58 21 Czaja Justyna 05 Jedność 32 Przyszowice 1 03 43 49 22 Kromołowska Iga 05 Atut Częstochowa 1 12 35 33 DYSKW Sacewicz Marta 05 H2O Jastrzębie Zdr O15 Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu Czas 12 31 TOP Konkurencja 14 12 4 2014 12 45 Chłopców 50m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 29 48 326 2 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 29 52 325 3 Sosna Tomasz 01 TKKF Szczygłowice 29 80 316 4 Pawlik Szymon 01 TKKF Szczygłowice 30 09 307 5 Jarząbek Konrad 01 Delfinek Częstochowa 30 91 283 6 Witkowski Jakuba 01 TKKF Szczygłowice 31 14 277 7 Chryplewicz Kacper 01 Rekin Świebodzice 32 00 255 8 Nowak Dawid 01 Vega Dobrodzień 32 10 252 9 Pajączkowski Olaf 01 Salmo Żory 32 47 244 10 Kosiński Łukasz 01 UKP Ruda Śląska 32 51 243 11 Suława Jakub 01 Rekin Świebodzice 33 23 227 12 Piotrowski Natan 01 H2O Jastrzębie Zdr 33 51 222 13 Terlecki Witold 01 Delfinek Częstochowa 34 05 211 14 Pichnar Filip 01 Salmo Żory 35 44 187 15 Sucharkiewicz Filip 01 Orka Herby 35 81 182 16 Wiaderek Mateusz 01 Orka Herby 38 17 150 17 Janicki Kacper 01 Delfinek Częstochowa 41 84 114 18 Kwietniowski Jakub 01 Orka Herby 45 18 90 TOP Konkurencja 14 12 4 2014 12 45 Chłopców 50m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kozieł Mikołaj 02 Victoria Kozy 30 13 305 2 Kusiński Aleksy 02 UKS SP 149 Łódź 32 06 253 3 Kazen Marcel 02 Atut Częstochowa 32 38 246 4 Dembia Mateusz 02 TKKF Szczygłowice 32 71 239 5 Prokop Bartosz 02 Jedność 32 Przyszowice 33 12 230 6 Grelich Dominik 02 Salmo Żory 34 75 199 7 Tokarski Stanisław 02 Rekin Świebodzice 35 42 188 8 Bieniek Bartosz 02 TKKF Szczygłowice 35 81 182 9 Damsz Andrzej 02 Rekin Świebodzice 36 26 175 10 Furmanek Kacper 02 Jordan Kraków 36 37 173 11 Jainta Adrian 02 Vega Dobrodzień 37 00 165 12 Miętkowski Michał 02 Jedność 32 Przyszowice 38 07 151 13 Rorat Szymon 02 Atut Częstochowa 39 30 137 14 Mizgała Michał 02 Atut Częstochowa 40 37 127 Lizurej Jakub 02 Delfin Kłobuck 40 37 127 16 Kołodziejczyk Igor 02 Delfinek Częstochowa 40 46 126 17 Mazur Mateusz 02 Delfinek Częstochowa 41 00 121 18 Rycharski Bartosz 02 Delfin Kłobuck 42 47 109 TOP Konkurencja 14 12 4 2014 12 45 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Woliński Filip 03 Rekin Świebodzice 30 80 286 2 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 33 64 219 3 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 35 48 187 4 Wróbel Igor 03 UKP Ruda Śląska 35 69 184 5 Walczak Dawid 03 H2O Jastrzębie Zdr 35 91 180 6 Stolarczyk Jakub 03 Pałac Młodzieży Katowice 36 17 176 7 Borkowski Arkadiusz 03 Vega Dobrodzień 36 87 166 8 Michalik Paweł 03 Salmo Żory 37 20 162 9 Junczys Kamil 03 Jordan Kraków 37 61 157 10 Jarzombek Marcel 03 Vega Dobrodzień 37 68 156 11 Badura Jonasz 03 Vega Dobrodzień 38 17 150 12 Szafarczyk Dominik 03 TKKF Szczygłowice 39 05 140 13 Jeziorski Adam 03 Delfin Kłobuck 39 53 135 14 Strama Adrian 03 Jordan Kraków 40 21 128 15 Rodziewicz Kajetan 03 UKS SP 149 Łódź 40 35 127 16 Plaminiak Stanisław 03 Delfin Kłobuck 40 55 125 17 Masny Maciej 03 Salmo Żory 40 94 121 18 Białoń Jakub 03 Jordan Kraków 41 36 118 19 Smyła Kacper 03 Delfin Kłobuck 42 44 109 20 Osada Daniel 03 TKKF Szczygłowice 42 74 107 21 Bujak Jakub 03 Vega Dobrodzień 43 21 103 22 Ćwieląg Wiktor 03 Orka Herby 43 22 103 23 Stalka Wiktor 03 Atut Częstochowa 44 48 95 24 Korek Błażej 03 Sukces Chorzów 44 51 94 Hutny Hubert 03 Delfin Kłobuck 44 51 94 26 Żurawski Dawid 03 Delfinek Częstochowa 44 82 92 27 Mazurek Mateusz 03 Delfin Kłobuck 45 08 91 28 Śmietana Denis 03 Sukces Chorzów 45 10 91 29 Mirowski Jakub 03 Delfinek Częstochowa 45 25 90 30 Choroń Natan 03 Atut Częstochowa 46 29 84 31 Dądela Jakub 03 Delfin Kłobuck 51 91 59 32 Piotrowski Gracjan 03 H2O Jastrzębie Zdr 54 08 52 33 Ochmański Jan 03 Delfin Kłobuck 1 01 91 35 TOP Konkurencja 14 12 4 2014 12 45 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jerman Michal 04 Delfin Nachod 34 12 210 2 Wąsowicz Kajetan 04 Atut Częstochowa 34 38 205 3 Stanisławski Bartosz 04 UKS SP 149 Łódź 35 73 183 4 Kalkan Jakub 04 Jedność 32 Przyszowice 35 93 180 5 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 36 51 171 6 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 36 81 167 7 Goik Bartłomiej 04 Pałac Młodzieży Katowice 37 76 155 8 Nowodworski Piotr 04 Delfinek Częstochowa 38 97 141 9 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 39 33 137 10 Browarski Maciej 04 Jedność 32 Przyszowice 39 92 131 11 Cichoń Bartosz 04 Delfin Kłobuck 40 29 127 12 Horák Matěj 04 Delfin Nachod 40 56 125 13 Stępiński Daniel 04 Salmo Żory 40 62 124 14 Pradela Barosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 41 05 120 15 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 41 42 117 16 Goł Adrian 04 Delfin Kłobuck 42 39 109 17 Mróz Michał 04 H2O Jastrzębie Zdr 42 52 108 18 Borowski Kamil 04 Pałac Młodzieży Katowice 42 54 108 19 Lewicki Jakub 04 TKKF Szczygłowice 43 42 102 20 Brodocz Dawid 04 Sukces Chorzów 43 65 100 21 Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck 44 73 93 22 Janicki Patryk 04 Delfinek Częstochowa 44 91 92 23 Marszałek Miłosz 04 TKKF Szczygłowice 45 24 90 24 Dudziński Szymon 04 TKKF Szczygłowice 45 96 86 25 Kałuża Wojciech 04 Orka Herby 48 08 75 26 Mizgajski Szymon 04 UKP Ruda Śląska 48 26 74 27 Jojko Jakub 04 Vega Dobrodzień 48 42 73 28 Szynka Miłosz 04 Orka Herby 50 98 63 29 Cer Michał 04 Delfin Kłobuck 58 88 40 30 Dąbrowski Grzegorz 04 UKP Ruda Śląska 1 01 11 36 DYSKW Hajduk Jakub 04 Salmo Żory O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 13 12 TOP Konkurencja 14 12 4 2014 12 45 Chłopców 50m dowolny 9 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gromski Adrian 05 Krotosz Krotoszyn 35 76 182 2 Geisner Kamil 05 Wodnik Siemianowice Śl 36 44 172 3 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 38 35 148 4 Mochnal Kacper 05 UKS SP 149 Łódź 39 57 135 5 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 40 88 122 6 Chmielniak Michał 05 Victoria Kozy 41 66 115 7 Ziemba Jakub 05 Ondraszek Bielsko B 42 49 109 8 Kazimierczak Marek 05 UKP Ruda Śląska 44 27 96 9 Lelek Šimon 05 Delfin Nachod 44 29 96 10 Mika Michał 05 Delfin Kłobuck 44 45 95 11 Kaczmarczyk Jakub 05 TKKF Szczygłowice 44 51 94 12 Jirman Martin 05 Delfin Nachod 45 01 91 13 Porada Radosław 05 Atut Częstochowa 45 21 90 14 Karoń Adrian 05 Omega Olkusz 45 47 88 15 Bąk Piotr 05 H2O Jastrzębie Zdr 46 27 84 16 Lewandowski Michał 05 UKS SP 149 Łódź 48 51 73 17 Wierzchoń Jakub 05 UKS SP 149 Łódź 49 06 70 18 Plaminiak Antoni 05 Delfin Kłobuck 50 52 64 19 Gil Dominik 05 UKS SP 149 Łódź 50 69 64 20 Majewski Mateusz 05 Delfinek Częstochowa 51 14 62 21 Siejak Joachim 05 Delfinek Częstochowa 51 25 62 22 Rubik Mateusz 05 Górnik Sosnowiec 52 37 58 23 Tokarski Antoni 05 Rekin Świebodzice 57 83 43 24 Drażyk Jakub 05 Jedność 32 Przyszowice 58 11 42 25 Jabłoński Piotr 05 Delfinek Częstochowa 1 07 19 27 TOP Konkurencja 15 12 4 2014 13 23 Mieszane 4 x 50m dowolny Open Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Czas Pkt 1 Rekin Świebodzice 1 Rekin Świebodzice 2 06 71 259 Woliński Filip Zawadzka Hanna 03 02 30 33 31 84 Hyckowski Paweł Grylewicz Zuzanna 03 02 31 86 32 68 2 Jedność 32 Przyszowice 2 Jedność 32 Przyszowice 2 14 30 217 Kocur Sandra Bartnik Dariusz 03 03 33 35 33 43 Wyrobek Robert Swaczyna Magdalena 03 03 35 10 32 42 3 UKS SP 149 Łódź 1 UKS SP 149 Łódź 2 15 64 211 Piękoś Natalia Sibelska Barbara 02 02 32 67 33 16 Sobiech Szymon Malinowski Wojciech 03 03 36 67 33 14 4 Górnik Sosnowiec 1 Górnik Sosnowiec 2 16 45 207 Garula Wiktoria Lasek Oskar 02 03 32 40 36 32 Czech Arkadiusz Kasprzyk Wiktoria 03 02 34 99 32 74 5 Sukces Chorzów 1 Sukces Chorzów 2 17 50 202 Beruś Marta Staniszewska Paulina 02 02 34 79 34 49 Szolc Dominik Bonsz Adrian 03 03 33 25 34 97 6 Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 2 17 53 202 Barczyk Jan Kluczewska Anna 03 02 33 16 36 18 Kuś Aleksander Szymanek Wiktoria 04 02 34 22 33 97 7 Rekin Świebodzice 2 Rekin Świebodzice 2 18 98 196 Jachym Maciej Schabowicz Karolina 03 02 34 34 34 29 Pietrzak Michał Maziar Alicja 03 02 36 21 34 14 8 Salmo Żory 2 Salmo Żory 2 19 98 192 Kusak Izabela Szymańska Kinga 02 03 34 25 36 65 Ździebło Piotr Michalik Paweł 02 03 32 47 36 61 9 Vega Dobrodzień 1 Vega Dobrodzień 2 20 13 191 Badura Jonasz Kot Anna 03 02 36 51 34 99 Jarzombek Marcel Spik Vanessa 03 02 37 10 31 53 10 MKS JORDAN KRAKÓW I Jordan Kraków 2 23 43 178 Widurska Kinga Junczys Kamil 02 03 34 04 36 96 Strama Adrian Nędza Katarzyna 03 02 39 77 32 66 11 Delfin Kłobuck 1 Delfin Kłobuck 2 23 95 176 Gosławski Filip Januszka Wiktoria 03 02 35 67 35 84 Soluch Bartosz Makles Julia 03 02 38 43 34 01 12 Sukces Chorzów 2 Sukces Chorzów 2 24 49 174 Pawleta Roksana Białoń Klaudia 02 02 37 17 35 24 Dominiczak Kamil Brol Dominik 03 03 36 35 35 73 13 Atut Częstochowa 1 Atut Częstochowa 2 26 16 168 Wróbel Weronika Langier Olga 02 02 39 22 34 26 Wąsowicz Kajetan Stalka Wiktor 04 03 35 30 37 38 14 NKP Bielsko Biała 1 NKP Bielsko Biała 2 26 21 168 Justyniak Anna Wójcik Dawid 02 03 34 66 40 47 Kostrzewa Jakub Palowska Gabriela 03 02 38 18 32 90 15 Jedność 32 Przyszowice 1 Jedność 32 Przyszowice 2 27 02 165 Pierchała Paulina Lamla Filip 02 03 37 08 36 96 Mryka Martyna Hudzikowski Mateusz 03 03 38 07 34 91 16 H2O Jastrzębie Zdr 1 H2O Jastrzębie Zdr 2 30 96 153 Mróz Michał Konieczny Marta 04 02 43 46 37 68 Walczak Dawid Ściślak Julia 03 02 36 06 33 76 17 Delfin Nachod Delfin Nachod 2 32 45 148 Slavíková Karolina Špryňarová Sofie 04 04 40 05 38 13 Horák Matěj Jerman Michal 04 04 40 39 33 88 18 Delfinek Częstochowa 1 Delfinek Częstochowa 2 36 73 136 Żurawski Dawid Gieszczyk Aleksandra 03 03 46 04 37 54 Nowodworski Piotr Bigdowska Gabriela 04 02 38 11 35 04 19 Delfin Kłobuck 2 Delfin Kłobuck 2 42 85 122 Profic Tomasz Mazurek Wiktoria 03 02 Klimaszewska Hanna Jeziorski Adam 02 03 37 78 20 Salmo Żory 1 Salmo Żory 2 43 36 120 Fira Weronika Lala Nadia 04 04 39 69 40 50 Stępiński Daniel Śliwka Jakub 04 04 41 47 41 70 TOP 2 BLOK II 12 4 2014 14 30 Konkurencja 16 12 4 2014 14 30 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wiśniewska Oliwia 01 Górnik Sosnowiec 1 10 20 486 34 52 35 68 2 Osińska Wiktoria 01 UKS SP 149 Łódź 1 14 05 414 36 81 37 24 3 Broda Nikola 01 Jordan Kraków 1 15 12 397 36 55 38 57 4 Soluch Nikola 01 Delfin Kłobuck 1 24 54 278 40 84 43 70 5 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 1 27 63 250 42 11 45 52 6 Ochab Julia 01 NKP Bielsko Biała 1 29 89 231 44 53 45 36 7 Błaszczykiewicz Kaja 01 Delfin Kłobuck 1 31 72 218 43 79 47 93 TOP Konkurencja 16 12 4 2014 14 30 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kapcińska Maja 02 UKP Ruda Śląska 1 22 65 298 39 71 42 94 2 Proce Marta 02 Rekin Świebodzice 1 23 07 293 40 88 42 19 3 Kusak Izabela 02 Salmo Żory 1 23 32 291 41 19 42 13 4 Widurska Kinga 02 Jordan Kraków 1 25 03 274 41 62 43 41 5 Szołtysek Karolina 02 TKKF Szczygłowice 1 26 09 264 42 07 44 02 6 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 1 26 21 262 41 98 44 23 7 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 27 46 251 43 41 44 05 8 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 1 29 29 236 43 13 46 16 9 Beruś Marta 02 Sukces Chorzów 1 29 96 231 44 41 45 55 10 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 1 30 10 230 44 36 45 74 11 Michalik Patrycja 02 Vega Dobrodzień 1 35 17 195 46 98 48 19 12 Konieczny Marta 02 H2O Jastrzębie Zdr 1 35 28 194 45 88 49 40 13 Chudaszek Nadine 02 Jordan Kraków 1 35 92 190 46 89 49 03 14 Okoń Wiktoria 02 Sukces Chorzów 1 37 51 181 46 62 50 89 TOP Konkurencja 16 12 4 2014 14 30 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 1 20 79 319 39 54 41 25 2 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 1 22 30 302 40 81 41 49 3 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1 23 05 294 40 27 42 78 4 Cioch Gradzik Wiktoria 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 27 48 251 43 93 43 55 5 Lip Patrycja 03 UKP Ruda Śląska 1 35 03 196 45 72 49 31 6 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 1 36 68 186 7 Kowalska Dominika 03 Delfin Kłobuck 1 37 56 181 46 51 51 05 8 Stupała Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 1 38 89 174 46 57 52 32 9 Ledzion Julia 03 UKS SP 149 Łódź 1 44 07 149 10 Sosnowska Oliwia 03 Pałac Młodzieży Katowice 1 48 94 130 52 11 56 83 11 Biernacka Julia 03 Delfin Kłobuck 1 50 94 123 51 52 59 42 TOP Konkurencja 16 12 4 2014 14 30 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kondrot Wiktoria 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 28 61 242 42 29 46 32 2 Morciszek Weronika 04 TKKF Szczygłowice 1 30 61 226 43 98 46 63 3 Chryplewicz Julia 04 Rekin Świebodzice 1 34 40 200 45 49 48 91 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 34 96 196 45 41 49 55 5 Lubińska Oliwia 04 Ondraszek Bielsko B 1 35 31 194 6 Maciaszczyk Weronika 04 UKS SP 149 Łódź 1 37 19 183 48 72 48 47 7 Maciaszczyk Wiktoria 04 UKS SP 149 Łódź 1 39 37 171 50 70 48 67 8 Błyskuń Amelia 04 Omega Olkusz 1 41 11 162 48 64 52 47 9 Lala Nadia 04 Salmo Żory 1 41 80 159 48 86 52 94 10 Kratěnová Anežka 04 Delfin Nachod 1 41 95 158 48 97 52 98 11 Doležalová Michaela 04 Delfin Nachod 1 42 51 156 50 58 51 93 12 Browarska Emilia 04 Jedność 32 Przyszowice 1 42 57 156 46 88 55 69 13 Voborníková Kristýna 04 Delfin Nachod 1 46 36 140 52 86 53 50 TOP Konkurencja 17 12 4 2014 14 53 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Elgalal Sami 01 UKS SP 149 Łódź 1 07 62 379 33 26 34 36 2 Milbrant Kacper 01 Salmo Żory 1 11 56 319 34 82 36 74 3 Mosoń Piotr 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 12 36 309 35 13 37 23 4 Cempla Jakub 01 NKP Bielsko Biała 1 17 43 252 37 99 39 44 5 Karzełek Kamil 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 18 31 244 38 06 40 25 6 Budzich Beniamin 01 NKP Bielsko Biała 1 20 37 225 39 05 41 32 7 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 21 74 214 39 89 41 85 8 Gwiazdowicz Krzysztof 01 Delfinek Częstochowa 1 26 80 179 42 22 44 58 9 Żurowski Jakub 01 Sukces Chorzów 1 29 12 165 44 13 44 99 10 Pietruszka Jakub 01 Jordan Kraków 1 33 37 144 45 75 47 62 DYSKW Kozak Oliwer 01 Delfinek Częstochowa G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 15 11 DYSKW Janicki Kacper 01 Delfinek Częstochowa G4 Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie po obróceniu się na piersi w trakcie wykonywania nawrotu Czas 15 08 TOP Konkurencja 17 12 4 2014 14 53 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Krzywania Oskar 02 UKS SP 149 Łódź 1 19 99 229 41 44 38 55 2 Bliźniewski Franciszek 02 UKS SP 149 Łódź 1 20 59 223 39 92 40 67 3 Szymański Dawid 02 Delfin Kłobuck 1 24 81 192 40 88 43 93 4 Tokarski Stanisław 02 Rekin Świebodzice 1 25 49 187 41 78 43 71 5 Kruczkowski Adam 02 Jedność 32 Przyszowice 1 29 04 166 43 41 45 63 6 Kędelski Tymon 02 NKP Bielsko Biała 1 32 51 148 45 88 46 63 7 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 33 18 144 46 21 46 97 8 Gała Kornel 02 Górnik Sosnowiec 1 33 95 141 45 04 48 91 9 Korzonek Jakub 02 Delfinek Częstochowa 1 50 53 86 52 79 57 74 DYSKW Przewoźny Jakub 02 Pałac Młodzieży Katowice G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 15 11 TOP Konkurencja 17 12 4 2014 14 53 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wyrobek Robert 03 Jedność 32 Przyszowice 1 18 20 245 38 60 39 60 2 Hyckowski Paweł 03 Rekin Świebodzice 1 18 60 241 37 77 40 83 3 Bartnik Dariusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1 22 22 210 40 63 41 59 4 Hudzikowski Mateusz 03 Jedność 32 Przyszowice 1 25 35 188 41 21 44 14 5 Pietrzak Michał 03 Rekin Świebodzice 1 26 30 182 41 63 44 67 6 Bonsz Adrian 03 Sukces Chorzów 1 26 75 179 41 79 44 96 7 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 27 84 172 42 55 45 29 8 Wacławek Mateusz 03 Sukces Chorzów 1 31 84 151 45 49 46 35 9 Kosytorz Kamil 03 Sukces Chorzów 1 32 60 147 44 90 47 70 10 Jarzombek Marcel 03 Vega Dobrodzień 1 36 12 131 48 20 47 92 11 Błoch Błażej 03 Górnik Sosnowiec 1 41 58 111 49 05 52 53 12 Plaminiak Stanisław 03 Delfin Kłobuck 1 41 63 111 47 67 53 96 13 Mendel Szymon 03 Sukces Chorzów 1 42 22 109 52 38 49 84 14 Wójcik Dawid 03 NKP Bielsko Biała 1 42 86 107 50 10 52 76 15 Strzała Mateusz 03 Sukces Chorzów 1 46 01 98 50 95 55 06 DYSKW Lamla Filip 03 Jedność 32 Przyszowice G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 15 14 TOP Konkurencja 17 12 4 2014 14 53 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Sobczak Robert 04 UKS SP 149 Łódź 1 30 64 157 44 23 46 41 2 Rudzki Kacper 04 Delfin Kłobuck 1 34 25 140 46 00 48 25 3 Pierchała Maksymilian 04 Jedność 32 Przyszowice 1 34 96 136 46 57 48 39 4 Skalský Jan 04 Delfin Nachod 1 37 06 128 46 51 50 55 5 Zawis Wojciech 04 Sukces Chorzów 1 43 97 104 49 88 54 09 6 Horák Matěj 04 Delfin Nachod 1 44 29 103 51 75 52 54 DYSKW Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 15 13 DYSKW Holeczek Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice G6 Nieciągła akcja nawrotu np niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie Czas 15 13 TOP Konkurencja 18 12 4 2014 15 16 Dziewcząt 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Tomasiak Agnieszka 01 Salmo Żory 32 65 416 2 Zaborowicz Julia 01 Górnik Sosnowiec 32 74 412 3 Lewandowska Natalia 01 SiKReT Gliwice 32 75 412 4 Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków 34 52 352 5 Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 35 79 316 6 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 37 21 281 7 Soluch Nikola 01 Delfin Kłobuck 39 04 243 8 Rozkoszek Julia 01 TKKF Szczygłowice 40 34 220 9 Munzdorf Magdalena 01 Pałac Młodzieży Katowice 49 48 119 TOP Konkurencja 18 12 4 2014 15 16 Dziewcząt 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Garula Wiktoria 02 Górnik Sosnowiec 34 15 363 2 Drażyk Natalia 02 UKP Ruda Śląska 36 37 301 3 Kaleta Karolina 02 TKKF Szczygłowice 36 57 296 4 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 36 97 286 5 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 37 51 274 6 Justyniak Anna 02 NKP Bielsko Biała 37 80 268 7 Grylewicz Zuzanna 02 Rekin Świebodzice 38 43 255 8 Kot Anna 02 Vega Dobrodzień 38 66 250 9 Ściślak Julia 02 H2O Jastrzębie Zdr 39 39 237 10 Piękoś Natalia 02 UKS SP 149 Łódź 40 58 216 11 Schabowicz Karolina 02 Rekin Świebodzice 42 06 194 12 Januszka Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 44 88 160 13 Gawrońska Klaudia 02 Pałac Młodzieży Katowice 46 54 143 14 Klimaszewska Hanna 02 Delfin Kłobuck 49 97 116 15 Roesner Roksana 02 Sukces Chorzów 50 50 112 TOP Konkurencja 18 12 4 2014 15 16 Dziewcząt 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pastuszka Wiktoria 03 Górnik Sosnowiec 37 08 284 2 Marek Agata 03 TKKF Szczygłowice 38 67 250 3 Gieszczyk Aleksandra 03 Delfinek Częstochowa 40 56 217 4 Szymańska Kinga 03 Salmo Żory 41 31 205 5 Widuch Magdalena 03 NKP Bielsko Biała 42 15 193 6 Suchanek Aleksandra 03 TKKF Szczygłowice 42 41 189 7 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko B 42 97 182 8 Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck 44 02 169 9 Pietrzyk Maja 03 Jordan Kraków 47 43 135 10 Wręczycka Julia 03 UKP Ruda Śląska 52 63 99 11 Siwy Natasza 03 Pałac Młodzieży Katowice 53 28 95 12 Flasza Weronika 03 Pałac Młodzieży Katowice 55 09 86 13 Skrzypiec Klaudia 03 Jordan Kraków 56 11 82 14 Szymańska Kamila 03 Delfin Kłobuck 56 36 80 DYSKW Kaczmarczyk Weronika 03 Górnik Sosnowiec O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 15 35 TOP Konkurencja 18 12 4 2014 15 16 Dziewcząt 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Surówka Martyna 04 TKKF Szczygłowice 44 35 166 2 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 44 79 161 3 Czech Edyta 04 Pałac Młodzieży Katowice 45 15 157 4 Chryplewicz Julia 04 Rekin Świebodzice 45 35 155 5 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 45 54 153 6 Lech Zofia 04 Ondraszek Bielsko B 46 05 148 7 Markowska Nicola 04 Delfinek Częstochowa 46 17 147 8 Maciaszczyk Weronika 04 UKS SP 149 Łódź 46 40 145 9 Fira Weronika 04 Salmo Żory 48 27 128 10 Slavíková Karolina 04 Delfin Nachod 49 09 122 DYSKW Kratěnová Anežka 04 Delfin Nachod M7 Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody Czas 15 28 TOP Konkurencja 19 12 4 2014 15 31 Chłopców 50m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Maj Jakub 01 Górnik Sosnowiec 29 76 393 2 Paszko Mikołaj 01 NKP Bielsko Biała 30 91 350 3 Sosna Tomasz 01 TKKF Szczygłowice 31 22 340 4 Wasilewski Paweł 01 UKS SP 149 Łódź 32 99 288 5 Sadło Marcel 01 Salmo Żory 33 12 285 6 Jarząbek Konrad 01 Delfinek Częstochowa 34 76 246 7 Paludkiewicz Patryk 01 Delfin Kłobuck 45 17 112 TOP Konkurencja 19 12 4 2014 15 31 Chłopców 50m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Teca Bartosz 02 Jordan Kraków 34 52 251 2 Kusiński Aleksy 02 UKS SP 149 Łódź 36 89 206 3 Bliźniewski Franciszek 02 UKS SP 149 Łódź 37 37 198 4 Grelich Dominik 02 Salmo Żory 39 22 171 5 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 40 56 155 6 Połuszejko Kacper 02 NKP Bielsko Biała 41 10 149 7 Gała Kornel 02 Górnik Sosnowiec 43 35 127 8 Kurek Mikołaj 02 Delfinek Częstochowa 45 43 110 9 Knop Wojciech 02 Pałac Młodzieży Katowice 46 83 100 10 Lizurej Jakub 02 Delfin Kłobuck 54 30 64 TOP Konkurencja 19 12 4 2014 15 31 Chłopców 50m motylkowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Woliński Filip 03 Rekin Świebodzice 33 65 271 2 Czech Arkadiusz 03 Górnik Sosnowiec 36 24 217 3 Gosławski Filip 03 Delfin Kłobuck 40 87 151 4 Badura Jonasz 03 Vega Dobrodzień 41 56 144 5 Więzik Jan 03 Ondraszek Bielsko B 43 77 123 TOP Konkurencja 19 12 4 2014 15 31 Chłopców 50m motylkowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Giezek Gracjan 04 Rekin Świebodzice 38 66 179 2 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 39 36 169 3 Stanisławski Bartosz 04 UKS SP 149 Łódź 39 51 167 4 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko B 41 72 142 5 Holeczek Bartosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 47 54 96 6 Pradela Barosz 04 Pałac Młodzieży Katowice 51 69 75 7 Czerczak Dawid 04 UKP Ruda Śląska 55 37 61 DYSKW Wydmuch Kajetan 04 Delfin Kłobuck M9 Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg Czas 15 42 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 1 04 68 490 30 77 33 91 2 Pichnar Sylwia 01 Salmo Żory 1 08 27 417 33 40 34 87 3 Osińska Wiktoria 01 UKS SP 149 Łódź 1 08 40 414 33 63 34 77 4 Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 1 11 98 355 34 71 37 27 5 Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 1 13 08 340 34 88 38 20 6 Sikora Klaudia 01 Jordan Kraków 1 13 88 329 36 05 37 83 7 Błaszczykiewicz Kaja 01 Delfin Kłobuck 1 17 76 282 36 99 40 77 8 Lużyna Alicja 01 Salmo Żory 1 17 89 280 37 42 40 47 9 Klecha Anna 01 Delfin Kłobuck 1 19 43 264 37 15 42 28 10 Kapitan Paulina 01 Sukces Chorzów 1 20 73 252 37 81 42 92 Bismor Joanna 01 TKKF Szczygłowice 1 20 73 252 38 30 42 43 12 Jaros Alicja 01 Atut Częstochowa 1 23 46 228 38 39 45 07 13 Rusek Maja 01 Delfin Kłobuck 1 31 78 171 42 78 49 00 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Koczur Julia 02 Victoria Kozy 1 07 91 423 33 46 34 45 2 Spik Vanessa 02 Vega Dobrodzień 1 09 32 398 33 31 36 01 3 Kasprzyk Wiktoria 02 Górnik Sosnowiec 1 10 00 386 34 41 35 59 4 Palowska Gabriela 02 NKP Bielsko Biała 1 10 01 386 33 93 36 08 5 Piękoś Natalia 02 UKS SP 149 Łódź 1 11 32 365 33 98 37 34 6 Zawadzka Hanna 02 Rekin Świebodzice 1 12 13 353 34 19 37 94 7 Nędza Katarzyna 02 Jordan Kraków 1 13 57 333 35 60 37 97 8 Makles Julia 02 Delfin Kłobuck 1 16 22 299 35 17 41 05 9 Maziar Alicja 02 Rekin Świebodzice 1 17 35 286 36 36 40 99 10 Staniszewska Paulina 02 Sukces Chorzów 1 17 66 283 36 08 41 58 11 Białoń Klaudia 02 Sukces Chorzów 1 19 03 268 38 28 40 75 12 Furtak Wiktoria 02 TKKF Szczygłowice 1 19 37 265 37 23 42 14 13 Pierchała Paulina 02 Jedność 32 Przyszowice 1 20 94 250 38 20 42 74 14 Langier Olga 02 Atut Częstochowa 1 21 78 242 38 97 42 81 15 Wróbel Weronika 02 Atut Częstochowa 1 22 37 237 37 94 44 43 16 Pawleta Roksana 02 Sukces Chorzów 1 22 48 236 39 12 43 36 17 Januszka Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 1 23 60 227 38 91 44 69 18 Okoń Wiktoria 02 Sukces Chorzów 1 25 91 209 40 52 45 39 19 Chudaszek Nadine 02 Jordan Kraków 1 27 25 199 42 84 44 41 20 Konieczny Marta 02 H2O Jastrzębie Zdr 1 27 45 198 41 58 45 87 21 Wczasek Aleksandra 02 Pałac Młodzieży Katowice 1 29 58 184 41 48 48 10 22 Raźniak Marta 02 Delfinek Częstochowa 1 33 49 162 42 58 50 91 23 Zając Wiktoria 02 Delfin Kłobuck 1 41 71 126 47 97 53 74 24 Słomian Agnieszka 02 Atut Częstochowa 1 42 06 124 46 97 55 09 25 Latek Wiktoria 02 Atut Częstochowa 1 44 64 115 44 49 1 00 15 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Swaczyna Magdalena 03 Jedność 32 Przyszowice 1 10 37 380 34 18 36 19 2 Obajtek Aleksandra 03 Rekin Świebodzice 1 12 00 355 34 95 37 05 3 Kocur Sandra 03 Jedność 32 Przyszowice 1 16 08 301 36 19 39 89 4 Derda Natalia 03 Delfin Kłobuck 1 24 01 223 38 65 45 36 5 Ociepa Magdalena 03 TKKF Szczygłowice 1 24 28 221 40 13 44 15 6 Mryka Martyna 03 Jedność 32 Przyszowice 1 26 97 201 42 66 44 31 7 Flak Paulina 03 Sukces Chorzów 1 28 20 193 42 29 45 91 8 Sękiewicz Iga 03 Delfin Kłobuck 1 31 24 174 43 44 47 80 9 Leszczak Aleksandra 03 Jordan Kraków 1 31 80 171 44 07 47 73 10 Stęplewska Dorota 03 Jordan Kraków 1 32 79 166 44 53 48 26 11 Botor Kinga 03 Jedność 32 Przyszowice 1 33 11 164 43 90 49 21 12 Gwóżdz Pola 03 Sukces Chorzów 1 33 95 160 44 15 49 80 13 Ledzion Julia 03 UKS SP 149 Łódź 1 35 13 154 45 12 50 01 14 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 39 54 134 47 13 52 41 15 Dusza Sara 03 NKP Bielsko Biała 1 42 07 124 48 54 53 53 16 Oliwa Laura 03 Vega Dobrodzień 1 44 12 117 48 36 55 76 TOP Konkurencja 20 12 4 2014 15 41 Dziewcząt 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 1 21 69 243 39 03 42 66 2 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 22 51 236 38 01 44 50 3 Wolny Natalia 04 Jedność 32 Przyszowice 1 25 73 210 40 43 45 30 4 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 28 64 190 42 56 46 08 5 Slavíková Karolina 04 Delfin Nachod 1 29 37 185 42 15 47 22 6 Jaroszek Emilia 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 29 73 183 40 92 48 81 7 Špryňarová Sofie 04 Delfin Nachod 1 30 16 181 43 10 47 06 8 Kratěnová Anežka 04 Delfin Nachod 1 30 80 177 44 23 46 57 9 Lala Nadia 04 Salmo Żory 1 31 83 171 21 92 1 09 91 10 Doležalová Michaela 04 Delfin Nachod 1 33 09 164 44 80 48 29 11 Krzyż Wiktoria 04 Sukces Chorzów 1 37 54 143 46 58 50 96 12 Famula Paulina 04 Jedność 32 Przyszowice 1 41 16 128 45 18 55 98 13 Gawlik Maja 04 Jordan Kraków 1 41 71 126 46 49 55 22 14 Miler Martyna 04 Pałac Młodzieży Katowice 1 43 86 118 48 42 55 44 15 Smolarek Alina 04 Jedność 32 Przyszowice 1 44 89 115 46 50 58 39 16 Lala Patrycja 04 Salmo Żory 1 45 33 113 49 82 55 51 17 Zielińska Wioletta 04 NKP Bielsko Biała 1 48 10 105 49 16 58 94 TOP Konkurencja 21 12 4 2014 16 14 Chłopców 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2013 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Jaworski Szymon 01 Salmo Żory 1 01 59 388 29 45 32 14 2 Mosoń Piotr 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 03 53 353 30 34 33 19 3 Cempla Jakub 01 NKP Bielsko Biała 1 05 70 320 31 94 33 76 4 Szarpak Marcin 01 Sukces Chorzów 1 06 40 310 31 98 34 42 5 Pawlik Szymon 01 TKKF Szczygłowice 1 06 55 307 33 11 33 44 6 Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 1 06 95 302 32 11 34 84 7 Sadło Marcel 01 Salmo Żory 1 07 48 295 33 05 34 43 8 Witkowski Jakuba 01 TKKF Szczygłowice 1 09 25 273 33 02 36 23 9 Nowak Dawid 01 Vega Dobrodzień 1 11 20 251 34 45 36 75 10 Piotrowski Natan 01 H2O Jastrzębie Zdr 1 12 51 238 35 38 37 13 11 Pajączkowski Olaf 01 Salmo Żory 1 14 02 223 34 58 39 44 12 Suława Jakub 01 Rekin Świebodzice 1 14 86 216 36 20 38 66 13 Budzich Beniamin 01 NKP Bielsko Biała 1 15 22 213 35 63 39 59 14 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 15 41 211 36 22 39 19 15 Panasiuk Mateusz 01 Jordan Kraków 1 16 73 200 36 54 40 19 16 Pichnar Filip 01 Salmo Żory 1 17 32 196 36 94 40 38 17 Terlecki Witold 01 Delfinek Częstochowa 1 19 48 180 37 77 41 71 18 Żurowski Jakub 01 Sukces Chorzów 1 22 30 162 39 63 42 67 19 Paludkiewicz Patryk 01 Delfin Kłobuck 1 24 57 150 39 61 44 96 20 Pawlos Piotr 01 Sukces Chorzów 1 28 74 129 42 50 46 24

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2014/kl/04_12_herby/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive