archive-pl.com » PL » S » SWIMART.PL

Total: 263

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  • 1 19 02 7 Szymanek Wiktoria 02 03306 1440 4 2 32 27 2 52 77 1 11 60 1 20 86 8 Sala Julia 02 03506 1391 4 1 15 82 2 39 15 1 13 77 1 21 05 9 Gorecka Weronika 02 02211 1357 4 1 25 77 2 52 66 1 10 52 1 27 39 10 Blachura Julia SO 02 03411 1310 4 2 33 94 1 32 95 1 23 37 1 19 98 Kobiet 14 lat i starsi 7 z 11 Konkurencji 50 Mot 100 Grzb 200 Dow 50 Dow 100 Klas 200 Zm 50 Klas 100 Dow 100 Mot 50 Grzb 100 Zm 1 Kolber Roksana 98 02711 1783 4 1 22 72 2 36 81 1 10 95 1 15 04 2 Mańdok Klaudia 01 04811 1753 4 1 14 71 2 23 30 1 05 21 1 16 03 3 Rzadek Natalia 01 04811 1586 4 2 39 70 1 28 44 1 10 27 1 14 86 4 Gwizdała Marta 01 04811 1316 4 2 34 76 1 34 55 1 12 16 1 23 62 5 Lepczyńska Natalia 01 04811 1008 4 1 27 31 1 34 41 1 22 38 1 32 12 Najlepszy zawodnik punkty FINA Mężczyzn Open 50 Mot 100 Grzb 200 Dow 50 Dow 100 Klas 200 Zm 50 Klas 100 Dow 100 Mot 50 Grzb 100 Zm 1 Blachura Patryk SO 99 03411 2109 4 1 00 98 2 01 90 55 60 1 00 06 2 Sordyl Mateusz SO 99 03411 1941 4 1 04 74 2 16 42 1 01 28 1 03 83 3 Synowiec Mikołaj 02 03306 1718 4 2 09 20 2 24 63 59 45 1 08 83 4 Wyrobek Rafał 00 04911 1647 4 1 06 53 2 11 42 59 73 1 09 17 5 Jąkalski Wojciech 01 03411 1634 4 1 05 68 2 28 75 1 01 11 1 07 40 6 Otrząsek Damian 98 03411 1602 4 1 15 02 58 68 1 06 02 7 Ziółkowski Norbert 01 04811 1551 4 2 11 54 1 19 47 1 00 85 1 10 15 8 Czaja Przemysław 01 03306 1543 4 1 10 38 2 11 40 58 77 1 10 18 9 Blachura Oskar SO 02 03411 1530 4 1 18 79 2 28 46 1 01 82 1 09 11 10 Bednarz Radosław 98 04811 1479 4 2 15 57 2 34 99 1 07 87 1 10 52 Chłopców 9 lat 4 z 11 Konkurencji 50 Mot 100 Grzb 200 Dow 50 Dow 100 Klas 200 Zm 50 Klas 100 Dow 100 Mot 50 Grzb 100 Zm 1 Litwa Tomasz 06 03406 671 4 38 59 34 98 48 18 41 45 2 Kosek Patryk 06 03506 504 4 45 92 37 97 49 40 45 79 3 Kozieł Miłosz 06 03411 482 4 43 82 38 11 53 37 47 15 4 Wójcik Maciej 06 03506 458 4

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_29_kozy/najlepsif.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive



  • 1 Kiszka Dominika 02 00706 13 5 1 1 10 03 2 Palowska Gabriela SO 02 01006 9 7 1 1 13 69 3 Sala Julia 02 03506 7 6 1 1 15 82 4 Koczur Julia SO 02 03411 7 5 1 1 15 89 Kobiet 14 lat i starsi 1 z 2 Konkurencji 100 Grzb 50 Grzb 1 Mańdok Klaudia 01 04811 6 8 1 1 14 71 Najlepsza zawodniczka st klasyczny Kobiet Open 100 Klas 50 Klas 1 Wojtkowiak Alicja 03 01011 14 9 1 1 20 20 2 Buła Bianka 05 03406 14 8 1 1 29 96 42 77 3 Buła Maya 07 03406 13 3 1 49 43 Pribylova Jana 05 ZLIN 13 3 1 41 84 5 Idzikowska Iga 05 03611 10 7 1 1 35 24 43 44 6 Kowal Emilia 02 03306 10 5 1 1 21 63 7 Miłek Alicja 06 03506 9 9 1 48 46 8 Drewniok Julianna 03 03611 7 8 1 1 28 35 9 Markowska Nicola 04 06011 7 6 1 1 32 85 43 15 Famulok Zuzanna 03 01211 7 6 1 1 28 52 Dziewcząt 9 lat 1 z 2 Konkurencji 100 Klas 50 Klas 1 Miłek Alicja 06 03506 9 9 1 48 46 2 Gorczyca Gabriela 06 03506 5 4 1 51 37 Pilecka Zuzanna 06 03611 5 4 1 51 33 4 Banach Oliwia 06 04006 3 9 1 52 35 5 Szczypiorska Maria 06 01811 3 8 1 52 37 6 Szpar Julia 06 03506 1 7 1 53 72 Dziewcząt 10 lat 100 Klas 50 Klas 1 Buła Bianka 05 03406 14 8 1 1 29 96 42 77 2 Pribylova Jana 05 ZLIN 13 3 1 41 84 3 Idzikowska Iga 05 03611 10 7 1 1 35 24 43 44 4 Rapkiewicz Natalia 05 03506 6 7 1 1 41 14 45 69 5 Kania Kamila 05 03506 5 7 1 46 24 6 Human Nicole 05 02806 2 3 1 1 46 14 48 84 Dziewcząt 11 lat 100 Klas 50 Klas 1 Markowska Nicola 04 06011 7 6 1 1 32 85 43 15 2 Bociek Wiktoria 04 02111 6 0 1 1 34 82 3 Chrobak Martyna 04 03411 5 6 1 1 35 28 Malarz Maja 04 03411 5 6 1 44 23 5 Kierczak Anna 04 03411 3 8 1 1 37 37 6 Gajda Emilia 04 02806 2 4 1 46 00 Dziewcząt 12 lat 1 z 2 Konkurencji 100 Klas 50 Klas 1 Wojtkowiak Alicja 03 01011 14 9 1 1 20 20 2 Drewniok Julianna 03 03611 7 8 1 1 28 35 3 Famulok Zuzanna 03 01211 7 6 1 1 28 52 4 Kosiec Małgorzata 03 04411 6 1 1 1 30 23 5 Strzemińska Natalia 03 02711 5 6 1 1 30 82 6 Puzoń Paulina 03 01211 3 0 1 1 33 76 Dziewcząt 13 lat 1 z 2 Konkurencji 100 Klas 50 Klas 1 Kowal Emilia 02 03306 10 5 1 1 21 63 2 Gorecka Weronika 02 02211 6 8 1 1 25 77 3 Kapela Anna 02 03411 6 2 1 1 26 42 4 Pałka Aleksandra 02 02211 4 3 1 1 28 47 Kobiet 14 lat i starsi 1 z 2 Konkurencji 100 Klas 50 Klas 1 Kolber Roksana 98 02711 5 3 1 1 22 72 2 Rzadek Natalia 01 04811 2 9 1 1 28 44 Najlepsza zawodniczka st motylkowy Kobiet Open 50 Mot 100 mot 1 Kamzol Flawia 07 03706 19 0 1 40 90 2 Peciak Katarzyna 02 03506 11 6 1 1 09 84 Malina Amelia 03 02111 11 6 1 1 13 34 4 Gorczyca Gabriela 06 03506 9 8 1 40 86 5 Kania Kamila 05 03506 9 6 1 37 87 6 Buła Bianka 05 03406 9 2 1 38 08 7 Rzadek Natalia 01 04811 9 1 1 1 10 27 8 Cyganek Nina 05 03406 8 6 1 38 38 9 Godlewska Zofia 04 03406 8 3 1 35 89 10 Jeleń Katarzyna 04 03306 7 3 1 36 35 Dziewcząt 9 lat 1 z 2 Konkurencji 50 Mot 100 mot 1 Gorczyca Gabriela 06 03506 9 8 1 40 86 2 Miłek Alicja 06 03506 6 4 1 42 73 Dziewcząt 10 lat 1 z 2 Konkurencji 50 Mot 100 mot 1 Kania Kamila 05 03506 9 6 1 37 87 2 Buła Bianka 05 03406 9 2 1 38 08 3 Cyganek Nina 05 03406 8 6 1 38 38 4 Gach Magdalena 05 04411 4 4 1 40 47 Dziewcząt 11 lat 1 z 2 Konkurencji 50 Mot 100 mot 1 Godlewska Zofia 04 03406 8 3 1 35 89 2 Jeleń Katarzyna 04 03306 7 3 1 36 35 3 Malarz Maja 04 03411 6 0 1 36 96 4 Banaszkiewicz Oliwia 04 03306 4 0 1 37 89 5 Markowska Nicola 04 06011 3 8 1 38 01 6 Kalecińska Zofia 04 03306 2 8 1 38 44 7 Sobuń Julia 04 03411 2 5 1 38 60 Dziewcząt 12 lat 1 z 2 Konkurencji 50 Mot 100 mot 1 Malina Amelia 03 02111 11 6 1 1 13 34 2 Kosiec Małgorzata 03 04411 4 8 1 1 20 22 3 Wojtkowiak Alicja 03 01011 3 2 1 1 21 82 Dziewcząt 13 lat 1 z 2 Konkurencji 50 Mot 100 mot 1 Peciak Katarzyna 02 03506 11 6 1 1 09 84 Kobiet 14 lat i starsi 1 z 2 Konkurencji 50 Mot 100 mot 1 Rzadek Natalia 01 04811 9 1 1 1 10 27 2 Kolber Roksana 98 02711 5 8 1 1 10 95 Najlepsza zawodniczka st zmienny Kobiet Open 200 Zm 100 Zm 1 Malina Amelia 03 02111 13 6 1 2 37 41 1 14 79 2 Peciak Katarzyna 02 03506 11 5 1 2 36 83 3 Kowal Emilia 02 03306 9 9 1 2 40 25 1 12 19 4 Wojtkowiak Alicja 03 01011 9 3 1 2 46 98 5 Kuziów Martyna 03 03411 9 1 1 2 47 48 1 19 93 6 Koczur Julia SO 02 03411 8 1 1 2 44 25 1 16 62 7 Kolber Roksana 98 02711 7 7 1 2 36 81 1 15 04 8 Palowska Gabriela SO 02 01006 7 2 1 2 46 01 1 16 12 9 Kosiec Małgorzata 03 04411 6 6 1 2 53 03 1 20 74 10 Szymanek Wiktoria 02 03306 4 1 1 2 52 77 1 20 86 Dziewcząt 10 lat 1 z 2 Konkurencji 200 Zm 100 Zm Dziewcząt 11 lat 1 z 2 Konkurencji 200 Zm 100 Zm Dziewcząt 12 lat 200 Zm 100 Zm 1 Malina Amelia 03 02111 13 6 1 2 37 41 1 14 79 2 Wojtkowiak Alicja 03 01011 9 3 1 2 46 98 3 Kuziów Martyna 03 03411 9 1 1 2 47 48 1 19 93 4 Kosiec Małgorzata 03 04411 6 6 1 2 53 03 1 20 74 Dziewcząt 13 lat 200 Zm 100 Zm 1 Peciak Katarzyna 02 03506 11 5 1 2 36 83 2 Kowal Emilia 02 03306 9 9 1 2 40 25 1 12 19 3 Koczur Julia SO 02 03411 8 1 1 2 44 25 1 16 62 4 Palowska Gabriela SO 02 01006 7 2 1 2 46 01 1 16 12 5 Szymanek Wiktoria 02 03306 4 1 1 2 52 77 1 20 86 Gorecka Weronika 02 02211 4 1 1 2 52 66 7 Kapela Anna 02 03411 3 2 1 2 54 59 1 19 02 Kobiet 14 lat i starsi 200 Zm 100 Zm 1 Kolber Roksana 98 02711 7 7 1 2 36 81 1 15 04 Najlepszy zawodnik st dowolny Mężczyzn Open 200 Dow 50 Dow 100 Dow 1 Ellgoth Szymon 04 03611 18 0 1 2 20 04 1 04 61 2 Synowiec Mikołaj 02 03306 14 2 1 2 09 20 59 45 3 Majewski Maksym 04 04011 13 8 1 30 66 1 09 86 4 Kuś Aleksander 04 03306 13 4 1 2 39 29 30 86 1 09 93 5 Litwa Tomasz 06 03406 13 3 1 34 98 6 Blachura Patryk SO 99 03411 13 0 1 2 01 90 55 60 7 Wyrobek Robert 03 04911 12 8 1 2 20 05 1 06 10 8 Szczurek Kacper 03 00706 12 6 1 2 22 50 1 03 76 9 Czaja Przemysław 01 03306 11 8 1 2 11 40 58 77 10 Ciopała Michał 05 03506 11 7 1 33 20 1 15 00 Chłopców 9 lat 1 z 3 Konkurencji 200 Dow 50 Dow 100 Dow 1 Litwa Tomasz 06 03406 13 3 1 34 98 2 Wieczorke Maciej 06 04911 7 5 1 37 82 3 Kosek Patryk 06 03506 7 2 1 37 97 4 Kozieł Miłosz 06 03411 6 9 1 38 11 5 Wójcik Maciej 06 03506 2 9 1 40 08 6 Hańderek Mateusz 06 00406 2 2 1 40 43 7 Jakosz Maciej 06 03506 1 4 1 40 78 Chłopców 10 lat 2 z 3 Konkurencji 200 Dow 50 Dow 100 Dow 1 Ciopała Michał 05 03506 11 7 1 33 20 1 15 00 2 Leszczyński Maciej 05 00207 11 6 1 33 24 1 17 08 3 Męcner Jakub 05 03411 10 4 1 33 78 1 16 59 4 Soborski Igor 05 03306 8 1 1 1 18 50 5 Kluczewski Jakub 05 03306 7 5 1 35 11 6 Ziółko Wiktor 05 00906 5 7 1 35 95 1 22 94 7 Kania Kamil 05 00207 4 9 1 36 33 8 Pajerski Jakub 05 00906 4 5 1 1 22 24 9 Grzybowski Patryk 05 03411 3 0 1 37 17 10 Dadej Jakub 05 00106 2 8 1 37 26 1 26 70 Chłopców 11 lat 200 Dow 50 Dow 100 Dow 1 Ellgoth Szymon 04 03611 18 0 1 2 20 04 1 04 61 2 Majewski Maksym 04 04011 13 8 1 30 66 1 09 86 3 Kuś Aleksander 04 03306 13 4 1 2 39 29 30 86 1 09 93 4 Krystyński Aleksander 04 03506 10 9 1 2 35 00 5 Szymanek Adam 04 03306 10 8 1 2 35 37 1 11 62 6 Kozak Arkadiusz 04 03506 8 3 1 2 45 57 1 12 70 7 Białecki Wojciech 04 04411 7 3 1 33 49 8 Ring Jakub 04 03411 6 6 1 1 14 39 9 Kawala Patryk 04 00706 6 2 1 33 94 1 14 79 10 Stefanowski Maciej 04 00906 5 6 1 34 21 Chłopców 12 lat 2 z 3 Konkurencji 200 Dow 50 Dow 100 Dow 1 Wyrobek Robert 03 04911 12 8 1 2 20 05 1 06 10 2 Szczurek Kacper 03 00706 12 6 1 2 22 50 1 03 76 3 Swojnóg Igor 03 01011 11 0 1 2 23 66 1 06 99 4 Malarz Marcin 03 03411 10 7 1 2 24 14 5 Bochenek Nikodem 03 03506 10 1 1 2 25 45 1 07 64 6 Wleciał Damian 03 03506 8 3 1 2 28 88 1 10 63 Jamróz Michał 03 03506 8 3 1 2 28 90 1 10 48 8 Barczyk Jan 03 03306 8 1 1 2 31 39 1 07 77 9 Hanf Szymon 03 03506 3 8 1 2 37 64 1 12 24 10 Nosek Tomasz 03 02806 3 6 1 2 41 25 1 11 79 Chłopców 13 lat 2 z 3 Konkurencji 200 Dow 50 Dow 100 Dow 1 Synowiec Mikołaj 02 03306 14 2 1 2 09 20 59 45 2 Blachura Oskar SO 02 03411 10 8 1 1 01 82 3 Mrzygłód Michał 02 02211 8 4 1 2 22 31 1 03 82 4 Gałuszka Bruno SO 02 03411 7 6 1 1 04 47 5 Herisz Jakub 02 02111 6 9 1 2 22 65 6 Lechowicz Marcin 02 04811 6 4 1 2 27 89 1 05 47 7 Soborski Jakub 02 03306 1 2 1 2 33 08 1 10 24 Mężczyzn 14 lat i starsi 2 z 3 Konkurencji 200 Dow 50 Dow 100 Dow 1 Blachura Patryk SO 99 03411 13 0 1 2 01 90 55 60 2 Czaja Przemysław 01 03306 11 8 1 2 11 40 58 77 3 Ziółkowski Norbert 01 04811 10 6 1 2 11 54 1 00 85 4 Jąkalski Wojciech 01 03411 8 9 1 1 01 11 5 Wyrobek Rafał 00 04911 8 7 1 2 11 42 59 73 6 Otrząsek Damian 98 03411 7 8 1 58 68 7 Stano Jakub 00 03306 5 2 1 2 20 24 1 02 51 8 Pawlicki Mateusz 01 03411 4 8 1 1 04 47 9 Bednarz Radosław 98 04811 3 5 1 2 15 57 10 Górny Mikołaj 99 05811 1 6 1 2 20 92 Najlepszy zawodnik st grzbietowy Mężczyzn Open 100 Dow 50 Grzb 1 Ellgoth Szymon 04 03611 14 6 1 34 65 2 Blachura Patryk SO 99 03411 14 0 1 1 00 98 3 Litwa Tomasz 06 03406 13 8 1 41 45 4 Wyrobek Robert 03 04911 13 3 1 1 11 41 5 Kuś Aleksander 04 03306 12 1 1 35 89 Jąkalski Wojciech 01 03411 12 1 1 1 05 68 7 Wójcik Maciej 06 03506 12 0 1 42 45 8 Szczurek Kacper 03 00706 11 2 1 1 13 54 9 Roman Dawid 04 03506 10 3 1 1 21 60 36 82 Wieczorke Maciej 06 04911 10 3 1 43 45 Chłopców 9 lat 1 z 2 Konkurencji 100 Dow 50 Grzb 1 Litwa Tomasz 06 03406 13 8 1 41 45 2 Wójcik Maciej 06 03506 12 0 1 42 45 3 Wieczorke Maciej 06 04911 10 3 1 43 45 4 Jakosz Maciej 06 03506 8 2 1 44 70 5 Hańderek Mateusz 06 00406 7 4 1 45 14 6 Kosek Patryk 06 03506 6 3 1 45 79 7 Kozieł Miłosz 06 03411 4 0 1 47 15 Chłopców 10 lat 100 Dow 50 Grzb 1 Kluczewski Jakub 05 03306 9 5 1 1 26 55 41 75 2 Soborski Igor 05 03306 8 2 1 40 92 3 Siejak Joachim 05 06011 6 0 1 1 33 83 42 11 4 Dadej Jakub 05 00106 5 2 1 1 34 53 42 57 5 Pajerski Jakub 05 00906 4 1 1 1 32 78 6 Barnuś Michał 05 00207 3 6 1 1 33 38 Chłopców 11 lat 100 Dow 50 Grzb 1 Ellgoth Szymon 04 03611 14 6 1 34 65 2 Kuś Aleksander 04 03306 12 1 1 35 89 3 Roman Dawid 04 03506 10 3 1 1 21 60 36 82 4 Kozak Arkadiusz 04 03506 10 1 1 1 20 43 38 43 5 Białecki Wojciech 04 04411 7 5 1 38 20 6 Ring Jakub 04 03411 7 4 1 1 24 07 38 25 7 Stefanowski Maciej 04 00906 2 7 1 1 28 45 40 83 8 Wykręt Marcin 04 04811 2 1 1 1 29 13 Chłopców 12 lat 1 z 2 Konkurencji 100 Dow 50 Grzb 1 Wyrobek Robert 03 04911 13 3 1 1 11 41 2 Szczurek Kacper 03 00706 11 2 1 1 13 54 3 Bochenek Nikodem 03 03506 7 4 1 1 17 32 4 Wleciał Damian 03 03506 5 3 1 1 19 48 5 Hanf Szymon 03 03506 4 4 1 1 20 40 6 Stanek Szymon 03 03506 4 2 1 1 20 57 7 Barczyk Jan 03 03306 3 3 1 1 21 51 8 Kudela Filip 03 02806 3 0 1 1 21 75 Chłopców 13 lat 1 z 2 Konkurencji 100 Dow 50 Grzb 1 Gałuszka Bruno SO 02 03411 6 4 1 1 13 71 2 Faleńczyk Jakub 02 02111 3 5 1 1 16 44 Mężczyzn 14 lat i starsi 1 z 2 Konkurencji 100 Dow 50 Grzb 1 Blachura Patryk SO 99 03411 14 0 1 1 00 98 2 Jąkalski Wojciech 01 03411 12 1 1 1 05 68 3 Wyrobek Rafał 00 04911 9 6 1 1 06 53 Sordyl Mateusz SO 99 03411 9 6 1 1 04 74 5 Badura Michał 01 04411 7 3 1 1 10 03 6 Czaja Przemysław 01 03306 6 9 1 1 10 38 7 Pawlicki Mateusz 01 03411 6 2 1 1 10 95 8 Górny Mikołaj 99 05811 2 3 1 1 11 09 Najlepszy zawodnik st klasyczny Mężczyzn Open 100 Klas 50 klas 1 Gałuszka Bruno SO 02 03411 12 3 1 1 16 45 2 Przystał Adam 03 03506 11 9 1 1 21 95 3 Gniewek Seweryn 05 01811 11 5 1 1 36 82 44 18 4 Ciopała Michał 05 03506 10 9 1 1 37 56 44 31 5 Krystyński Aleksander 04 03506 10 8 1 1 32 48 41 25 6 Moskała Michał 98 04411 10 5 1 1 11 06 7 Litwa Tomasz 06 03406 10 4 1 48 18 8 Blobel Hubert 04 01211 10 2 1 1 34 23 41 57 9 Blachura Oskar SO 02 03411 10 0 1 1 18 79 10 Danikiewicz Dawid 03 03411 9 4 1 1 24 71 Chłopców 9 lat 1 z 2 Konkurencji 100 Klas 50 klas 1 Litwa Tomasz 06 03406 10 4 1 48 18 2 Kosek Patryk 06 03506 8 5 1 49 40 3 Jakosz Maciej 06 03506 7 9 1 49 82 4 Sarnat Szymon 06 03906 4 0 1 52 31 5 Śliwa Leon 06 03506 3 3 1 52 83 6 Kozieł Miłosz 06 03411 2 4 1 53 37 7

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_29_kozy/najlepsir.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 8 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 18 39 345 Rekord Okręgu Małopolskiego 10 latków 9 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 18 74 341 37 09 41 65 10 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 1 19 51 331 38 21 41 30 11 Kempa Kinga 05 Piątka Chorzów 1 23 21 289 41 91 41 30 12 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 1 24 55 275 40 34 44 21 13 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 24 65 274 41 24 43 41 14 Białoń Klaudia 02 Piątka Chorzów 1 24 97 271 40 73 44 24 15 Martemianow Natalia 02 Fala Niepołomice 1 25 08 270 42 13 42 95 16 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 25 18 269 41 12 44 06 17 Mikszan Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1 25 27 268 41 17 44 10 18 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 1 25 29 268 41 22 44 07 19 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 1 26 43 258 20 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 1 26 53 257 42 54 43 99 21 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 27 20 251 22 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 27 31 250 43 57 43 74 23 Koczur Nikola 04 Victoria Kozy 1 27 40 249 42 49 44 91 24 Kliś Oliwia 03 NKP Bielsko Biała 1 27 45 249 41 89 45 56 25 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 30 38 225 45 58 44 80 26 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 32 79 208 45 62 47 17 27 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 33 00 207 44 45 48 55 28 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 33 02 207 45 43 47 59 29 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 34 37 198 46 69 47 68 30 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 1 34 76 195 45 51 49 25 31 Wojciechowska Alicja 03 Piątka Chorzów 1 36 10 187 46 10 50 00 32 Wójcik Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 37 65 178 48 79 48 86 33 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 1 38 81 172 49 29 49 52 34 Krauze Paulina 05 NKP Bielsko Biała 1 39 09 171 47 11 51 98 35 Miłoszewska Weronika 05 Piątka Chorzów 1 39 20 170 36 Mocek Oliwia 05 Piątka Chorzów 1 39 41 169 50 53 48 88 37 Rykowska Martyna 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 40 63 163 47 37 53 26 38 Nowak Weronika 03 Piątka Chorzów 1 41 11 161 39 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 42 03 156 48 73 53 30 40 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 1 42 12 156 41 Pytka Katarzyna 04 NKP Bielsko Biała 1 42 48 154 49 87 52 61 42 Szymkowiak Zofia 03 NKP Bielsko Biała 1 43 21 151 48 65 54 56 43 Piszczek Kamila 05 Piątka Chorzów 1 44 69 145 49 73 54 96 44 Grzybek Zofia 05 Victoria Kozy 1 45 54 141 51 39 54 15 45 Wierzbicka Agata 03 NKP Bielsko Biała 1 45 96 140 50 76 55 20 46 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 46 32 138 47 Jopek Karolina 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 47 32 134 50 66 56 66 48 Dudziak Maria 05 Fala Niepołomice 1 47 37 134 52 00 55 37 49 Mikrut Nina 04 NKP Bielsko Biała 1 48 43 130 53 74 54 69 50 Celi Wiktoria 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 48 68 129 51 Adamiec Zuzanna 04 Fala Niepołomice 1 48 91 129 50 18 58 73 52 Król Małgorzata 05 Jordan Kraków 1 49 40 127 52 09 57 31 53 Duda Wiktoria 05 MOSM Tychy 1 50 73 122 53 08 57 65 54 Human Nicole 05 Fala Niepołomice 1 50 79 122 52 14 58 65 55 Grabowska Maja 05 Fala Niepołomice 1 54 32 111 56 Karolczyk Natalia 05 Fala Niepołomice 1 57 02 103 54 17 1 02 85 57 Mazurkiewicz Barbara 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 00 85 94 57 97 1 02 88 DYSKW Romanek Julia 03 Piątka Chorzów G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 10 51 TOP Konkurencja 5 29 11 2015 10 36 Dziewcząt 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 18 39 345 Rekord Okręgu Małopolskiego 10 latków 2 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 1 18 74 341 37 09 41 65 3 Kempa Kinga 05 Piątka Chorzów 1 23 21 289 41 91 41 30 4 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 1 25 18 269 41 12 44 06 5 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 1 33 00 207 44 45 48 55 6 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 33 02 207 45 43 47 59 7 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 1 34 76 195 45 51 49 25 8 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 1 38 81 172 49 29 49 52 9 Krauze Paulina 05 NKP Bielsko Biała 1 39 09 171 47 11 51 98 10 Miłoszewska Weronika 05 Piątka Chorzów 1 39 20 170 11 Mocek Oliwia 05 Piątka Chorzów 1 39 41 169 50 53 48 88 12 Rykowska Martyna 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 40 63 163 47 37 53 26 13 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 42 03 156 48 73 53 30 14 Piszczek Kamila 05 Piątka Chorzów 1 44 69 145 49 73 54 96 15 Grzybek Zofia 05 Victoria Kozy 1 45 54 141 51 39 54 15 16 Dudziak Maria 05 Fala Niepołomice 1 47 37 134 52 00 55 37 17 Celi Wiktoria 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 48 68 129 18 Król Małgorzata 05 Jordan Kraków 1 49 40 127 52 09 57 31 19 Duda Wiktoria 05 MOSM Tychy 1 50 73 122 53 08 57 65 20 Human Nicole 05 Fala Niepołomice 1 50 79 122 52 14 58 65 21 Grabowska Maja 05 Fala Niepołomice 1 54 32 111 22 Karolczyk Natalia 05 Fala Niepołomice 1 57 02 103 54 17 1 02 85 23 Mazurkiewicz Barbara 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 00 85 94 57 97 1 02 88 TOP Konkurencja 5 29 11 2015 10 36 Dziewcząt 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 1 25 29 268 41 22 44 07 2 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 1 26 53 257 42 54 43 99 3 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 1 27 20 251 4 Koczur Nikola 04 Victoria Kozy 1 27 40 249 42 49 44 91 5 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 34 37 198 46 69 47 68 6 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 1 42 12 156 7 Pytka Katarzyna 04 NKP Bielsko Biała 1 42 48 154 49 87 52 61 8 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 1 46 32 138 9 Mikrut Nina 04 NKP Bielsko Biała 1 48 43 130 53 74 54 69 10 Adamiec Zuzanna 04 Fala Niepołomice 1 48 91 129 50 18 58 73 TOP Konkurencja 5 29 11 2015 10 36 Dziewcząt 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kocur Sandra 03 Jedność Przyszowice 1 17 72 354 2 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 18 22 348 38 75 39 47 3 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 1 19 51 331 38 21 41 30 4 Mikszan Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1 25 27 268 41 17 44 10 5 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 1 26 43 258 6 Kliś Oliwia 03 NKP Bielsko Biała 1 27 45 249 41 89 45 56 7 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 30 38 225 45 58 44 80 8 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 32 79 208 45 62 47 17 9 Wojciechowska Alicja 03 Piątka Chorzów 1 36 10 187 46 10 50 00 10 Wójcik Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 37 65 178 48 79 48 86 11 Nowak Weronika 03 Piątka Chorzów 1 41 11 161 12 Szymkowiak Zofia 03 NKP Bielsko Biała 1 43 21 151 48 65 54 56 13 Wierzbicka Agata 03 NKP Bielsko Biała 1 45 96 140 50 76 55 20 14 Jopek Karolina 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 47 32 134 50 66 56 66 DYSKW Romanek Julia 03 Piątka Chorzów G7 Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej Czas 10 51 TOP Konkurencja 5 29 11 2015 10 36 Dziewcząt 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 1 10 03 485 34 07 35 96 2 Palowska Gabriela SO 02 Unia Oświęcim 1 13 69 416 35 35 38 34 3 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 15 82 382 37 00 38 82 4 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 1 15 89 381 37 33 38 56 5 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 1 24 55 275 40 34 44 21 6 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 24 65 274 41 24 43 41 7 Białoń Klaudia 02 Piątka Chorzów 1 24 97 271 40 73 44 24 8 Martemianow Natalia 02 Fala Niepołomice 1 25 08 270 42 13 42 95 TOP Konkurencja 5 29 11 2015 10 36 Kobiet 100m grzbietowy 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 1 14 71 399 36 17 38 54 2 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 27 31 250 43 57 43 74 TOP Konkurencja 6 29 11 2015 11 07 Mężczyzn 100m grzbietowy Open Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 1 00 98 516 28 98 32 00 2 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1 04 74 431 31 98 32 76 3 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 1 05 68 413 32 26 33 42 4 Wyrobek Rafał 00 Jedność Przyszowice 1 06 53 398 31 69 34 84 5 Badura Michał 01 Ondraszek Bielsko Biała 1 10 03 341 33 61 36 42 6 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 1 10 38 336 33 55 36 83 7 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 10 95 328 35 22 35 73 8 Górny Mikołaj 99 UMKS Goczałkowice Zdrój 1 11 09 326 34 56 36 53 9 Wyrobek Robert 03 Jedność Przyszowice 1 11 41 321 34 61 36 80 10 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 13 54 294 36 24 37 30 11 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 13 71 292 36 43 37 28 12 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 16 44 262 37 55 38 89 13 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 17 32 253 37 48 39 84 14 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 48 233 38 42 41 06 15 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 1 20 01 228 38 94 41 07 16 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 20 40 225 39 23 41 17 17 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 20 43 225 39 67 40 76 18 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 20 57 224 39 28 41 29 19 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 21 51 216 40 04 41 47 20 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 21 60 215 40 02 41 58 21 Kudela Filip 03 Fala Niepołomice 1 21 75 214 22 Ring Jakub 04 Victoria Kozy 1 24 07 197 41 00 43 07 23 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 1 24 56 193 41 14 43 42 24 Hadzik Dawid 03 Piątka Chorzów 1 24 81 192 42 30 42 51 25 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 26 55 180 42 06 44 49 26 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 1 28 45 169 27 Jarek Mateusz 03 Piątka Chorzów 1 28 77 167 43 01 45 76 28 Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko Biała 1 29 13 165 29 Garczarczyk Piotr 03 Piątka Chorzów 1 29 98 160 44 44 45 54 30 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 1 32 78 146 44 86 47 92 31 Krok Dominik 02 Fala Niepołomice 1 33 01 145 45 76 47 25 32 Barnuś Michał 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 33 38 143 46 18 47 20 33 Siejak Joachim 05 Orka Częstochowa 1 33 83 141 45 51 48 32 34 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 1 34 26 139 46 11 48 15 35 Ferenc Konrad 03 NKP Bielsko Biała 1 34 41 139 46 54 47 87 36 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 34 53 138 45 50 49 03 37 Klimkowski Mateusz 03 Fala Niepołomice 1 37 13 127 47 25 49 88 38 Grzybowski Patryk 05 Victoria Kozy 1 38 84 121 49 19 49 65 39 Bartoszek Jan 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 40 36 115 46 71 53 65 40 Karasiński Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 43 38 106 41 Bąk Kacper 04 NKP Bielsko Biała 1 46 45 97 51 66 54 79 42 Kucharski Paweł 05 NKP Bielsko Biała 1 47 72 93 43 Zoń Igor 05 NKP Bielsko Biała 1 56 81 73 56 90 59 91 44 Pawłowski Oskar 03 Fala Niepołomice 2 05 28 59 58 26 1 07 02 45 Kożuch Jan 05 Victoria Kozy 2 09 07 54 1 00 22 1 08 85 TOP Konkurencja 6 29 11 2015 11 07 Chłopców 100m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 1 26 55 180 42 06 44 49 2 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 1 32 78 146 44 86 47 92 3 Barnuś Michał 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 33 38 143 46 18 47 20 4 Siejak Joachim 05 Orka Częstochowa 1 33 83 141 45 51 48 32 5 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 34 53 138 45 50 49 03 6 Grzybowski Patryk 05 Victoria Kozy 1 38 84 121 49 19 49 65 7 Bartoszek Jan 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 40 36 115 46 71 53 65 8 Kucharski Paweł 05 NKP Bielsko Biała 1 47 72 93 9 Zoń Igor 05 NKP Bielsko Biała 1 56 81 73 56 90 59 91 10 Kożuch Jan 05 Victoria Kozy 2 09 07 54 1 00 22 1 08 85 TOP Konkurencja 6 29 11 2015 11 07 Chłopców 100m grzbietowy 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 20 43 225 39 67 40 76 2 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 21 60 215 40 02 41 58 3 Ring Jakub 04 Victoria Kozy 1 24 07 197 41 00 43 07 4 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 1 28 45 169 5 Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko Biała 1 29 13 165 6 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 1 34 26 139 46 11 48 15 7 Bąk Kacper 04 NKP Bielsko Biała 1 46 45 97 51 66 54 79 TOP Konkurencja 6 29 11 2015 11 07 Chłopców 100m grzbietowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wyrobek Robert 03 Jedność Przyszowice 1 11 41 321 34 61 36 80 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 13 54 294 36 24 37 30 3 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 17 32 253 37 48 39 84 4 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 48 233 38 42 41 06 5 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 20 40 225 39 23 41 17 6 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 20 57 224 39 28 41 29 7 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 21 51 216 40 04 41 47 8 Kudela Filip 03 Fala Niepołomice 1 21 75 214 9 Hadzik Dawid 03 Piątka Chorzów 1 24 81 192 42 30 42 51 10 Jarek Mateusz 03 Piątka Chorzów 1 28 77 167 43 01 45 76 11 Garczarczyk Piotr 03 Piątka Chorzów 1 29 98 160 44 44 45 54 12 Ferenc Konrad 03 NKP Bielsko Biała 1 34 41 139 46 54 47 87 13 Klimkowski Mateusz 03 Fala Niepołomice 1 37 13 127 47 25 49 88 14 Pawłowski Oskar 03 Fala Niepołomice 2 05 28 59 58 26 1 07 02 TOP Konkurencja 6 29 11 2015 11 07 Chłopców 100m grzbietowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 13 71 292 36 43 37 28 2 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 16 44 262 37 55 38 89 3 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 1 24 56 193 41 14 43 42 4 Krok Dominik 02 Fala Niepołomice 1 33 01 145 45 76 47 25 5 Karasiński Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 43 38 106 TOP Konkurencja 6 29 11 2015 11 07 Mężczyzn 100m grzbietowy 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 1 00 98 516 28 98 32 00 2 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1 04 74 431 31 98 32 76 3 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 1 05 68 413 32 26 33 42 4 Wyrobek Rafał 00 Jedność Przyszowice 1 06 53 398 31 69 34 84 5 Badura Michał 01 Ondraszek Bielsko Biała 1 10 03 341 33 61 36 42 6 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 1 10 38 336 33 55 36 83 7 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 10 95 328 35 22 35 73 8 Górny Mikołaj 99 UMKS Goczałkowice Zdrój 1 11 09 326 34 56 36 53 9 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 1 20 01 228 38 94 41 07 TOP Konkurencja 7 29 11 2015 11 31 Dziewcząt 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Bociek Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 2 33 14 378 36 47 38 74 40 10 37 83 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 2 33 85 373 35 50 39 10 3 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 2 45 49 299 36 86 43 11 44 52 41 00 4 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 2 47 30 290 40 20 40 67 43 72 42 71 5 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 2 48 60 283 39 91 44 56 43 40 40 73 6 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 2 56 76 246 40 06 45 36 47 88 43 46 7 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 3 11 13 194 43 64 49 12 50 83 47 54 TOP Konkurencja 7 29 11 2015 11 31 Dziewcząt 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 2 22 89 465 32 64 36 20 2 Famulok Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 2 26 58 431 33 33 37 60 38 77 36 88 3 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 2 27 99 419 33 52 37 40 38 74 38 33 4 Kocur Sandra 03 Jedność Przyszowice 2 30 29 400 34 23 38 20 39 06 38 80 5 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 2 36 25 356 35 85 39 92 40 50 39 98 6 Strzemińska Natalia 03 CSiR MOS Dąbrowa Grn 2 37 52 347 35 25 39 59 42 52 40 16 7 Mikszan Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 2 37 86 345 36 63 40 27 41 03 39 93 8 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 2 49 44 279 38 20 43 91 9 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 2 51 83 267 39 18 43 87 45 63 43 15 10 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 2 54 28 256 39 29 45 97 46 54 42 48 11 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 3 08 25 203 43 76 47 15 49 30 48 04 12 Szymkowiak Zofia 03 NKP Bielsko Biała 3 25 80 155 43 15 52 52 55 89 54 24 TOP Konkurencja 7 29 11 2015 11 31 Dziewcząt 200m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 2 15 68 544 32 20 34 45 34 52 34 51 2 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 2 22 70 467 32 35 37 03 37 19 36 13 3 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 2 32 27 385 34 60 38 94 39 51 39 22 4 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 2 33 94 372 37 46 39 92 39 13 37 43 5 Białoń Klaudia 02 Piątka Chorzów 2 38 30 342 36 64 41 12 42 77 37 77 6 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 2 39 15 337 37 91 41 91 40 75 38 58 7 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 2 39 17 337 35 71 39 99 42 21 41 26 8 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 2 40 09 331 35 26 41 06 41 62 42 15 9 Jędrzejczyk Julia 02 Piątka Chorzów 2 42 86 314 35 90 41 60 42 96 42 40 10 Martemianow Natalia 02 Fala Niepołomice 2 49 03 281 46 55 41 56 TOP Konkurencja 7 29 11 2015 11 31 Kobiet 200m dowolny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 2 23 30 462 32 26 36 03 37 71 37 30 2 Gwizdała Marta 01 NKP Bielsko Biała 2 34 76 366 35 44 39 17 40 49 39 66 3 Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała 2 39 70 333 33 99 39 40 42 51 43 80 TOP Konkurencja 8 29 11 2015 11 57 Chłopców 200m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 2 20 04 357 32 12 36 01 37 84 34 07 2 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 2 35 00 263 34 22 40 35 40 42 40 01 3 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 2 35 37 261 35 86 39 66 41 18 38 67 4 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 2 39 29 242 35 85 41 01 42 16 40 27 5 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 45 57 216 36 49 41 22 44 18 43 68 6 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 2 48 45 205 39 11 43 22 45 00 41 12 7 Bajgrowicz Paweł 04 Jordan Kraków 2 58 92 171 41 10 45 68 47 79 44 35 8 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 2 59 57 169 40 67 46 78 47 92 44 20 9 Płusa Maxymilian 04 Kmita Zabierzów 3 03 71 158 42 02 48 46 48 49 44 74 10 Mieszczak Tymoteusz 04 NKP Bielsko Biała 3 16 21 129 43 67 51 05 52 99 48 50 TOP Konkurencja 8 29 11 2015 11 57 Chłopców 200m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Wyrobek Robert 03 Jedność Przyszowice 2 20 05 357 32 80 35 66 36 00 35 59 2 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 2 22 50 339 33 04 36 88 37 36 35 22 3 Swojnóg Igor 03 Park Wodny Tarn Góry 2 23 66 330 4 Malarz Marcin 03 Victoria Kozy 2 24 14 327 32 62 36 03 38 23 37 26 5 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 2 25 45 318 33 07 37 02 37 96 37 40 6 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 2 28 88 297 34 50 38 82 37 75 37 81 7 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 2 28 90 297 35 12 38 68 38 03 37 07 8 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 2 31 39 282 35 40 39 42 39 17 37 40 9 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 2 37 64 250 37 71 40 48 40 36 39 09 10 Borowiecki Konrad 03 NKP Bielsko Biała 2 39 80 240 36 61 40 24 42 05 40 90 11 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 2 41 25 234 36 08 40 58 43 82 40 77 12 Pawłowski Oskar 03 Fala Niepołomice 4 25 74 52 50 59 1 08 82 TOP Konkurencja 8 29 11 2015 11 57 Chłopców 200m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2 09 20 454 29 24 31 89 33 94 34 13 2 Mrzygłód Michał 02 Gilus Gilowice 2 22 31 340 31 71 36 17 3 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 22 65 338 32 71 35 81 37 70 36 43 4 Lechowicz Marcin 02 NKP Bielsko Biała 2 27 89 303 33 71 38 82 39 38 35 98 5 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 2 33 08 273 34 82 39 77 40 06 38 43 6 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 39 93 239 37 20 40 53 41 85 40 35 7 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 2 44 06 222 36 38 8 Krok Dominik 02 Fala Niepołomice 2 56 07 179 37 16 45 16 48 72 45 03 TOP Konkurencja 8 29 11 2015 11 57 Mężczyzn 200m dowolny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 2 01 90 541 28 86 31 91 29 72 31 41 2 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 2 11 40 432 30 00 33 35 34 48 33 57 3 Wyrobek Rafał 00 Jedność Przyszowice 2 11 42 432 30 72 33 44 34 48 32 78 4 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 2 11 54 431 30 50 33 76 34 42 32 86 5 Bednarz Radosław 98 NKP Bielsko Biała 2 15 57 393 35 58 35 07 6 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 2 20 24 355 31 01 36 10 37 63 35 50 7 Górny Mikołaj 99 UMKS Goczałkowice Zdrój 2 20 92 350 31 01 35 28 37 87 36 76 TOP Konkurencja 9 29 11 2015 12 26 Dziewcząt 50m dowolny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kamzol Flawia 07 Siemacha ASP Kraków 36 22 264 2 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 36 89 250 3 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 37 63 235 4 Pilecka Zuzanna 06 Piątka Chorzów 40 01 195 5 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 41 05 181 6 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 41 10 180 7 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 41 38 177 8 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 41 49 175 9 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 41 83 171 10 Kużaj Paulina 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 42 00 169 11 Buła Maya 07 Salwator Kraków 42 56 162 12 Krysa Kamila 07 CKiS Miechów 43 05 157 13 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 43 29 154 14 Szczypiorska Maria 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 43 82 149 15 Jarosz Milena 06 Victoria Kozy 44 55 141 16 Taraszkiewicz Hanna 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 45 07 137 17 Szpoton Natalia 06 Piątka Chorzów 45 25 135 18 Kopońka Zofia 06 Kmita Zabierzów 45 35 134 19 Sołtysiak Ewa 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 45 38 134 20 Skowron Róża 06 Jedność Przyszowice 45 91 129 21 Karolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 46 47 125 22 Sołtysek Natalia 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 47 23 119 23 Sierpińska Vanessa 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 47 84 114 24 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 48 12 112 25 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 49 04 106 26 Sobierajska Róża 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 49 58 102 27 Susek Aleksandra 06 Victoria Kozy 49 89 101 28 Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 57 96 64 29 Piwowar Zuza 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 59 62 59 30 Jaworska Nikola 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 00 14 57 31 Smaza Nina 07 Victoria Kozy 1 00 40 56 32 Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 1 02 69 50 33 Luranc Zuzanna 07 Victoria Kozy 1 02 86 50 TOP Konkurencja 9 29 11 2015 12 26 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 31 66 395 Rekord Okręgu Małopolskiego 10 latków 2 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 33 61 330 3 Kempa Kinga 05 Piątka Chorzów 34 63 302 4 Cyganek Nina 05 Salwator Kraków 34 78 298 5 Idzikowska Iga 05 Piątka Chorzów 35 12 289 6 Pribylova Jana 05 Plavecký Klub Zlín 35 32 284 7 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 35 67 276 8 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko Biała 35 99 269 9 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 37 30 241 10 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 37 65 235 11 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 37 76 233 12 Rykowska Martyna 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 38 89 213 13 Kołtun India 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 40 15 193 14 Głuszak Laura 05 MOSM Tychy 40 17 193 15 Piszczek Kamila 05 Piątka Chorzów 40 45 189 16 Celi Wiktoria 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 40 76 185 17 Pogorzelska Natalia 05 MOSM Tychy 42 20 167 18 Grzybek Zofia 05 Victoria Kozy 42 30 165 19 Smyczek Aleksandra 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 42 45 164 20 Miłoszewska Weronika 05 Piątka Chorzów 43 24 155 21 Ciesielka Małgorzata 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 43 48 152 22 Dudziak Maria 05 Fala Niepołomice 44 34 143 23 Nitecka Natalia 05 Victoria Kozy 44 89 138 24 Mazurkiewicz Barbara 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 44 93 138 25 Grabowska Maja 05 Fala Niepołomice 45 19 136 26 Król Małgorzata 05 Jordan Kraków 45 87 130 27 Karolczyk Natalia 05 Fala Niepołomice 47 70 115 28 Wilk Emilia 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 48 33 111 TOP Konkurencja 9 29 11 2015 12 26 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 31 85 388 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 32 01 382 3 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 32 63 361 4 Godlewska Zofia 04 Salwator Kraków 32 81 355 5 Sobuń Julia 04 Victoria Kozy 33 97 320 6 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 34 69 300 7 Chrobak Martyna 04 Victoria Kozy 35 92 270 8 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 35 97 269 9 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 38 91 213 10 Mikrut Nina 04 NKP Bielsko Biała 40 64 187 11 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 44 77 139 12 Adamiec Zuzanna 04 Fala Niepołomice 49 01 106 TOP Konkurencja 10 29 11 2015 12 49 Chłopców 50m dowolny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 34 98 194 2 Wieczorke Maciej 06 Jedność Przyszowice 37 82 153 3 Kosek Patryk 06 Solne Miasto Wieliczka 37 97 151 4 Kozieł Miłosz 06 Victoria Kozy 38 11 150 5 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 40 08 129 6 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 40 43 125 7 Jakosz Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 40 78 122 8 Kantor Andrzej 06 Victoria Kozy 42 91 105 9 Porwik Kcper 06 Piątka Chorzów 43 41 101 10 Jedynak Dominik 06 Piątka Chorzów 43 50 101 11 Warwas Grzegorz 06 Piątka Chorzów 44 19 96 12 Pella Szymon 07 Piątka Chorzów 44 51 94 13 Kasperek Alan 06 Piątka Chorzów 44 67 93 14 Przystał Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 45 56 87 15 Żmijewski Borys 07 Solne Miasto Wieliczka 45 60 87 16 Biernat Patryk 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 47 18 79 17 Śliwa Leon 06 Solne Miasto Wieliczka 48 82 71 18 Jenkner Bartłomiej 06 Victoria Kozy 48 88 71 19 Zawada Mateusz 06 Victoria Kozy 49 70 67 20 Wróbel Olaf 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 49 97 66 21 Gręda Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 50 21 65 22 Chrapkowicz Tymoteusz 06 Victoria Kozy 50 69 63 23 Chrobak Bartosz 06 Kmita Zabierzów 50 95 62 24 Polak Adrian 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 52 13 58 25 Wawro Jakub 07 Kmita Zabierzów 52 59 57 26 Papuga Michał 08 Victoria Kozy 52 64 57 27 Nowosad Mateusz 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 53 45 54 28 Ochwald Piotr 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 56 27 46 29 Dawiec Teodor 07 Kmita Zabierzów 1 01 47 35 TOP Konkurencja 10 29 11 2015 12 49 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 33 20 227 2 Leszczyński Maciej 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 33 24 226 3 Męcner Jakub 05 Victoria Kozy 33 78 215 4 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 35 11 192 5 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 35 95 178 6 Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 36 33 173 7 Grzybowski Patryk 05 Victoria Kozy 37 17 161 8 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 37 26 160 9 Bartoszek Jan 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 39 15 138 10 Kucharski Paweł 05 NKP Bielsko Biała 40 38 126 11 Stanclik Jakub 05 Victoria Kozy 41 92 112 12 Majewski Mateusz 05 Orka Częstochowa 42 08 111 13 Długosz Franciszek 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 42 24 110 14 Zoń Igor 05 NKP Bielsko Biała 49 85 67 15 Kożuch Jan 05 Victoria Kozy 53 14 55 16 Polakowski Bartłomiej 05 Victoria Kozy 1 02 90 33 TOP Konkurencja 10 29 11 2015 12 49 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 30 66 288 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 30 86 282 3 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 33 49 221 4 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 33 94 212 5 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 34 21 207 6 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 36 44 171 Gram Maksymilian 04 Victoria Kozy 36 44 171 8 Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko Biała 36 67 168 9 Płusa Maxymilian 04 Kmita Zabierzów 37 64 155 10 Mrzygłód Wojciech 04 Gilus Gilowice 39 55 134 11 Matuszczak Kacper 04 Victoria Kozy 40 11 128 12 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 41 66 115 13 Bąk Kacper 04 NKP Bielsko Biała 41 70 114 14 Zieliński Filip 04 Kmita Zabierzów 43 83 98 15 Białka Oliwier 04 Victoria Kozy 46 26 84 TOP Konkurencja 11 29 11 2015 13 13 Dziewcząt 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Buła Bianka 05 Salwator Kraków 1 29 96 333 42 26 47 70 2 Idzikowska Iga 05 Piątka Chorzów 1 35 24 280 44 65 50 59 3 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 41 14 234 47 69 53 45 4 Human Nicole 05 Fala Niepołomice 1 46 14 202 49 04 57 10 5 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 1 51 20 176 53 31 57 89 6 Nowy Julia

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_29_kozy/wyniki1.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Kędzierzyn Koźle O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 16 31 TOP Konkurencja 19 29 11 2015 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 09 48 395 33 63 35 85 2 Bociek Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 1 10 30 382 34 56 35 74 3 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 1 11 65 360 34 22 37 43 4 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 1 12 47 348 34 08 38 39 5 Godlewska Zofia 04 Salwator Kraków 1 13 17 338 35 19 37 98 6 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 1 15 69 306 37 34 38 35 7 Koczur Nikola 04 Victoria Kozy 1 17 78 282 37 91 39 87 8 Koczur Kornelia 04 Victoria Kozy 1 19 17 267 38 30 40 87 9 Kalińska Martyna 04 Solne Miasto Wieliczka 1 19 23 266 38 23 41 00 10 Banaszkiewicz Oliwia 04 Omega Olkusz 1 19 27 266 37 20 42 07 11 Chrobak Martyna 04 Victoria Kozy 1 20 59 253 38 22 42 37 12 Mleko Karolina 04 Fala Niepołomice 1 20 92 250 39 17 41 75 13 Komędera Anna 04 Victoria Kozy 1 27 35 199 41 17 46 18 14 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 27 77 196 42 54 45 23 15 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 1 27 96 195 41 77 46 19 16 Mikrut Nina 04 NKP Bielsko Biała 1 31 13 175 43 40 47 73 TOP Konkurencja 19 29 11 2015 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wojtkowiak Alicja 03 Park Wodny Tarn Góry 1 07 78 426 33 00 34 78 2 Famulok Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1 08 49 413 33 44 35 05 3 Strzemińska Natalia 03 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 09 18 400 33 71 35 47 4 Kocur Sandra 03 Jedność Przyszowice 1 09 45 396 33 27 36 18 5 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 1 09 48 395 33 13 36 35 6 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 1 09 68 392 33 49 36 19 7 Mikszan Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1 11 41 364 34 63 36 78 8 Drzazga Emilia 03 Victoria Kozy 1 12 46 348 35 04 37 42 9 Rudek Aleksandra 03 Kmita Zabierzów 1 16 31 298 36 42 39 89 10 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 1 19 03 268 38 30 40 73 11 Drewniok Julianna 03 Piątka Chorzów 1 21 95 241 12 Kliś Oliwia 03 NKP Bielsko Biała 1 22 48 236 38 24 44 24 13 Nowak Weronika 03 Piątka Chorzów 1 25 01 216 40 58 44 43 14 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 1 25 03 215 41 06 43 97 15 Romanek Julia 03 Piątka Chorzów 1 25 18 214 39 18 46 00 16 Wójcik Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 25 64 211 40 67 44 97 17 Wojciechowska Alicja 03 Piątka Chorzów 1 26 46 205 39 96 46 50 18 Wójtowicz Anna 03 Jordan Kraków 1 27 46 198 41 95 45 51 19 Mróz Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 30 35 179 43 35 47 00 20 Szymkowiak Zofia 03 NKP Bielsko Biała 1 31 01 176 42 55 48 46 21 Wierzbicka Agata 03 NKP Bielsko Biała 1 46 72 109 48 74 57 98 TOP Konkurencja 19 29 11 2015 16 21 Dziewcząt 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 03 49 518 29 98 33 51 2 Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 1 03 89 508 30 54 33 35 3 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1 05 41 474 31 61 33 80 4 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 1 06 89 443 31 49 35 40 5 Palowska Gabriela SO 02 Unia Oświęcim 1 08 55 412 33 18 35 37 6 Gorecka Weronika 02 Gilus Gilowice 1 10 52 378 33 65 36 87 7 Kapela Anna 02 Victoria Kozy 1 10 59 377 33 46 37 13 8 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 1 11 60 361 34 31 37 29 9 Król Zuzanna 02 Jordan Kraków 1 12 87 343 35 01 37 86 10 Jędrzejczyk Julia 02 Piątka Chorzów 1 13 50 334 35 17 38 33 11 Sala Julia 02 Solne Miasto Wieliczka 1 13 77 330 35 24 38 53 12 Martemianow Natalia 02 Fala Niepołomice 1 15 04 314 35 70 39 34 13 Kluczewska Anna 02 Omega Olkusz 1 19 96 259 37 63 42 33 TOP Konkurencja 19 29 11 2015 16 21 Kobiet 100m dowolny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Mańdok Klaudia 01 NKP Bielsko Biała 1 05 21 478 31 14 34 07 2 Gwizdała Marta 01 NKP Bielsko Biała 1 12 16 353 35 34 36 82 3 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 22 38 237 TOP Konkurencja 20 29 11 2015 16 59 Chłopców 100m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 15 00 215 35 96 39 04 2 Męcner Jakub 05 Victoria Kozy 1 16 59 202 36 83 39 76 3 Leszczyński Maciej 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 17 08 198 36 26 40 82 4 Soborski Igor 05 Omega Olkusz 1 18 50 187 37 09 41 41 5 Pajerski Jakub 05 Kmita Zabierzów 1 22 24 163 6 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 1 22 94 159 39 38 43 56 7 Barnuś Michał 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 26 65 139 41 65 45 00 8 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 1 26 70 139 40 88 45 82 9 Siejak Joachim 05 Orka Częstochowa 1 26 95 138 42 05 44 90 10 Bartoszek Jan 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 31 51 118 41 80 49 71 11 Długosz Franciszek 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 35 29 104 43 64 51 65 12 Kożuch Jan 05 Victoria Kozy 2 05 39 46 56 27 1 09 12 TOP Konkurencja 20 29 11 2015 16 59 Chłopców 100m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Ellgoth Szymon 04 Piątka Chorzów 1 04 61 336 31 83 32 78 2 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 1 09 86 266 33 10 36 76 3 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 1 09 93 265 33 77 36 16 4 Szymanek Adam 04 Omega Olkusz 1 11 62 247 34 50 37 12 5 Kozak Arkadiusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 12 70 236 34 88 37 82 6 Ring Jakub 04 Victoria Kozy 1 14 39 220 35 38 39 01 7 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 1 14 79 216 36 28 38 51 8 Roman Dawid 04 Solne Miasto Wieliczka 1 15 65 209 36 60 39 05 9 Wójcik Mateusz 04 Solne Miasto Wieliczka 1 18 04 190 37 32 40 72 10 Gram Maksymilian 04 Victoria Kozy 1 24 23 151 41 02 43 21 11 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 1 24 58 150 41 26 43 32 12 Płusa Maxymilian 04 Kmita Zabierzów 1 26 40 140 41 17 45 23 13 Matuszczak Kacper 04 Victoria Kozy 1 35 67 103 46 15 49 52 14 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 38 27 95 44 70 53 57 15 Zieliński Filip 04 Kmita Zabierzów 1 44 63 79 49 40 55 23 16 Białka Oliwier 04 Victoria Kozy 1 44 83 78 47 51 57 32 DYSKW Bąk Kacper 04 NKP Bielsko Biała O4 Start wykonany przed sygnałem przedwczesny start Czas 17 02 TOP Konkurencja 20 29 11 2015 16 59 Chłopców 100m dowolny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Szczurek Kacper 03 UKS SP 8 Chrzanów 1 03 76 350 30 73 33 03 2 Wyrobek Robert 03 Jedność Przyszowice 1 06 10 314 31 74 34 36 3 Swojnóg Igor 03 Park Wodny Tarn Góry 1 06 99 301 4 Bochenek Nikodem 03 Solne Miasto Wieliczka 1 07 64 293 32 07 35 57 5 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 07 77 291 32 85 34 92 6 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 10 48 259 34 63 35 85 7 Wleciał Damian 03 Solne Miasto Wieliczka 1 10 63 257 33 63 37 00 8 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 1 11 79 245 33 84 37 95 9 Danikiewicz Dawid 03 Victoria Kozy 1 12 16 241 34 21 37 95 10 Hanf Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 12 24 240 34 65 37 59 11 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 12 98 233 12 Kudela Filip 03 Fala Niepołomice 1 13 00 233 35 97 37 03 13 Garczarczyk Piotr 03 Piątka Chorzów 1 15 63 209 14 Jarek Mateusz 03 Piątka Chorzów 1 16 46 203 36 48 39 98 15 Zawada Jakub 03 Victoria Kozy 1 20 90 171 38 72 42 18 16 Ferenc Konrad 03 NKP Bielsko Biała 1 22 24 163 39 60 42 64 17 Klimkowski Mateusz 03 Fala Niepołomice 1 22 74 160 40 92 41 82 18 Pawłowski Oskar 03 Fala Niepołomice 2 08 70 42 53 90 1 14 80 TOP Konkurencja 20 29 11 2015 16 59 Chłopców 100m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 59 45 431 28 36 31 09 2 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 1 01 82 384 31 01 30 81 3 Mrzygłód Michał 02 Gilus Gilowice 1 03 82 349 30 79 33 03 4 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 04 47 338 31 38 33 09 5 Lechowicz Marcin 02 NKP Bielsko Biała 1 05 47 323 32 02 33 45 6 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 10 24 261 33 95 36 29 7 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 11 72 246 34 39 37 33 8 Krok Dominik 02 Fala Niepołomice 1 12 88 234 34 50 38 38 9 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 1 13 42 229 35 20 38 22 10 Karasiński Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 30 66 121 42 74 47 92 TOP Konkurencja 20 29 11 2015 16 59 Mężczyzn 100m dowolny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 55 60 528 26 58 29 02 2 Otrząsek Damian 98 Victoria Kozy 58 68 449 28 13 30 55 3 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 58 77 447 28 18 30 59 4 Wyrobek Rafał 00 Jedność Przyszowice 59 73 425 29 08 30 65 5 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 1 00 85 402 29 99 30 86 6 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 1 01 11 397 30 06 31 05 7 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 1 02 51 371 30 29 32 22 8 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1 04 47 338 32 12 32 35 9 Kantor Aleksandr 01 Victoria Kozy 1 12 08 242 34 82 37 26 TOP Konkurencja 21 29 11 2015 17 30 Dziewcząt 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 1 13 34 412 33 77 39 57 2 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 20 22 315 37 90 42 32 3 Wojtkowiak Alicja 03 Park Wodny Tarn Góry 1 21 82 297 38 18 43 64 4 Drewniok Julianna 03 Piątka Chorzów 1 45 57 138 47 76 57 81 5 Mróz Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 47 53 130 49 82 57 71 6 Nowak Weronika 03 Piątka Chorzów 1 56 86 102 53 15 1 03 71 TOP Konkurencja 21 29 11 2015 17 30 Dziewcząt 100m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 1 09 84 478 33 35 36 49 2 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 1 23 37 281 40 04 43 33 3 Białoń Klaudia 02 Piątka Chorzów 1 26 40 252 38 89 47 51 4 Gorecka Weronika 02 Gilus Gilowice 1 27 39 244 40 37 47 02 5 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 1 28 51 234 39 93 48 58 6 Pałka Aleksandra 02 Gilus Gilowice 1 32 01 209 42 17 49 84 TOP Konkurencja 21 29 11 2015 17 30 Kobiet 100m motylkowy 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 10 27 469 33 67 36 60 2 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 10 95 455 34 24 36 71 TOP Konkurencja 22 29 11 2015 17 38 Chłopców 100m motylkowy 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Malarz Marcin 03 Victoria Kozy 1 16 26 256 35 35 40 91 2 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 16 33 255 35 68 40 65 3 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 17 05 248 36 01 41 04 4 Swojnóg Igor 03 Park Wodny Tarn Góry 1 17 49 244 36 54 40 95 5 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 1 19 93 222 38 23 41 70 6 Hadzik Dawid 03 Piątka Chorzów 1 24 56 187 38 34 46 22 7 Barczyk Jan 03 Omega Olkusz 1 26 25 177 40 55 45 70 8 Borowiecki Konrad 03 NKP Bielsko Biała 1 26 50 175 39 94 46 56 9 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 1 29 54 158 40 31 49 23 10 Garczarczyk Piotr 03 Piątka Chorzów 1 35 12 132 45 95 49 17 11 Jarek Mateusz 03 Piątka Chorzów 1 37 00 124 43 65 53 35 TOP Konkurencja 22 29 11 2015 17 38 Chłopców 100m motylkowy 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 15 28 266 35 54 39 74 2 Mrzygłód Michał 02 Gilus Gilowice 1 16 99 249 36 42 40 57 3 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 17 60 243 35 99 41 61 4 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 1 21 98 206 38 14 43 84 TOP Konkurencja 22 29 11 2015 17 38 Mężczyzn 100m motylkowy 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 1 00 06 524 28 39 31 67 2 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1 01 28 493 28 80 32 48 3 Moskała Michał 98 Ondraszek Bielsko Biała 1 07 20 374 30 75 36 45 4 Bednarz Radosław 98 NKP Bielsko Biała 1 07 87 363 31 04 36 83 5 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 1 10 18 328 32 24 37 94 TOP Konkurencja 23 29 11 2015 17 49 Dziewcząt 50m grzbietowy 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 38 41 298 2 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 41 67 233 3 Kamzol Flawia 07 Siemacha ASP Kraków 42 91 214 4 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 45 75 176 5 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 46 34 169 6 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 48 31 150 7 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 48 51 148 8 Sołtysiak Ewa 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 48 97 144 9 Karolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 49 02 143 10 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 49 28 141 11 Sołtysek Natalia 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 49 43 140 12 Skowron Róża 06 Jedność Przyszowice 49 89 136 13 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 50 40 132 14 Szpoton Natalia 06 Piątka Chorzów 50 74 129 15 Kużaj Paulina 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 50 78 129 16 Pilecka Zuzanna 06 Piątka Chorzów 51 12 126 17 Jarosz Milena 06 Victoria Kozy 51 25 125 18 Krysa Kamila 07 CKiS Miechów 51 75 122 19 Kopońka Zofia 06 Kmita Zabierzów 51 87 121 20 Susek Aleksandra 06 Victoria Kozy 52 57 116 21 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 52 84 114 22 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 54 38 105 23 Szczypiorska Maria 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 54 42 104 24 Sierpińska Vanessa 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 54 96 101 25 Taraszkiewicz Hanna 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 55 46 99 26 Sobierajska Róża 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 55 56 98 27 Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 57 85 87 28 Piwowar Zuza 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 02 21 70 29 Jaworska Nikola 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 03 51 66 30 Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 1 07 48 55 31 Smaza Nina 07 Victoria Kozy 1 07 96 53 32 Luranc Zuzanna 07 Victoria Kozy 1 14 40 41 TOP Konkurencja 23 29 11 2015 17 49 Dziewcząt 50m grzbietowy 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kempa Kinga 05 Piątka Chorzów 37 09 331 2 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 37 15 329 3 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 42 79 215 4 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 42 90 214 5 Rykowska Martyna 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 45 91 174 6 Piszczek Kamila 05 Piątka Chorzów 46 13 172 7 Miłoszewska Weronika 05 Piątka Chorzów 46 54 167 8 Dudziak Maria 05 Fala Niepołomice 46 94 163 9 Nitecka Natalia

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_29_kozy/wyniki2.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 02111 5 041 00 11 Ondraszek Bielsko Biała 04411 4 934 00 12 Salwator Kraków 03406 4 182 00 13 Kmita Zabierzów 00906 3 953 00 14 CSiR MOS Dąbrowa Grn 02711 3 212 00 15 Gilus Gilowice 02211 2 859 00 16 Park Wodny Tarn Góry 01011 2 732 00 17 Aquatica Pawłowice 01211 2 694 00 18 MMKS Kędzierzyn Koźle 00207 2 623 00 19 Orka Częstochowa 06011

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_29_kozy/druzynowa.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • 39 09 10 Borowiecki Konrad 03 NKP Bielsko Biała 2 39 80 240 36 61 40 24 42 05 40 90 11 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 2 41 25 234 36 08 40 58 43 82 40 77 12 Pawłowski Oskar 03 Fala Niepołomice 4 25 74 52 50 59 1 08 82 TOP Konkurencja 8 29 11 2015 11 57 Chłopców 200m dowolny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2 09 20 454 29 24 31 89 33 94 34 13 2 Mrzygłód Michał 02 Gilus Gilowice 2 22 31 340 31 71 36 17 3 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 22 65 338 32 71 35 81 37 70 36 43 4 Lechowicz Marcin 02 NKP Bielsko Biała 2 27 89 303 33 71 38 82 39 38 35 98 5 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 2 33 08 273 34 82 39 77 40 06 38 43 6 Faleńczyk Jakub 02 Górnik Sosnowiec 2 39 93 239 37 20 40 53 41 85 40 35 7 Chrapkowicz Wiktor 02 Victoria Kozy 2 44 06 222 36 38 8 Krok Dominik 02 Fala Niepołomice 2 56 07 179 37 16 45 16 48 72 45 03 TOP Konkurencja 8 29 11 2015 11 57 Mężczyzn 200m dowolny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 2 01 90 541 28 86 31 91 29 72 31 41 2 Czaja Przemysław 01 Omega Olkusz 2 11 40 432 30 00 33 35 34 48 33 57 3 Wyrobek Rafał 00 Jedność Przyszowice 2 11 42 432 30 72 33 44 34 48 32 78 4 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 2 11 54 431 30 50 33 76 34 42 32 86 5 Bednarz Radosław 98 NKP Bielsko Biała 2 15 57 393 35 58 35 07 6 Stano Jakub 00 Omega Olkusz 2 20 24 355 31 01 36 10 37 63 35 50 7 Górny Mikołaj 99 UMKS Goczałkowice Zdrój 2 20 92 350 31 01 35 28 37 87 36 76 TOP Konkurencja 9 29 11 2015 12 26 Dziewcząt 50m dowolny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Kamzol Flawia 07 Siemacha ASP Kraków 36 22 264 2 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 36 89 250 3 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 37 63 235 4 Pilecka Zuzanna 06 Piątka Chorzów 40 01 195 5 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 41 05 181 6 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 41 10 180 7 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 41 38 177 8 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 41 49 175 9 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 41 83 171 10 Kużaj Paulina 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 42 00 169 11 Buła Maya 07 Salwator Kraków 42 56 162 12 Krysa Kamila 07 CKiS Miechów 43 05 157 13 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 43 29 154 14 Szczypiorska Maria 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 43 82 149 15 Jarosz Milena 06 Victoria Kozy 44 55 141 16 Taraszkiewicz Hanna 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 45 07 137 17 Szpoton Natalia 06 Piątka Chorzów 45 25 135 18 Kopońka Zofia 06 Kmita Zabierzów 45 35 134 19 Sołtysiak Ewa 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 45 38 134 20 Skowron Róża 06 Jedność Przyszowice 45 91 129 21 Karolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 46 47 125 22 Sołtysek Natalia 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 47 23 119 23 Sierpińska Vanessa 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 47 84 114 24 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 48 12 112 25 Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów 49 04 106 26 Sobierajska Róża 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 49 58 102 27 Susek Aleksandra 06 Victoria Kozy 49 89 101 28 Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 57 96 64 29 Piwowar Zuza 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 59 62 59 30 Jaworska Nikola 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 00 14 57 31 Smaza Nina 07 Victoria Kozy 1 00 40 56 32 Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 1 02 69 50 33 Luranc Zuzanna 07 Victoria Kozy 1 02 86 50 TOP Konkurencja 9 29 11 2015 12 26 Dziewcząt 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ziober Wiktoria 05 UKS SP 8 Chrzanów 31 66 395 Rekord Okręgu Małopolskiego 10 latków 2 Poznańska Justyna 05 UKS SP 8 Chrzanów 33 61 330 3 Kempa Kinga 05 Piątka Chorzów 34 63 302 4 Cyganek Nina 05 Salwator Kraków 34 78 298 5 Idzikowska Iga 05 Piątka Chorzów 35 12 289 6 Pribylova Jana 05 Plavecký Klub Zlín 35 32 284 7 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 35 67 276 8 Gach Magdalena 05 Ondraszek Bielsko Biała 35 99 269 9 Masłowska Julia 05 NKP Bielsko Biała 37 30 241 10 Tchórzewska Sabina 05 Solne Miasto Wieliczka 37 65 235 11 Oliwkiewicz Natalia 05 CKiS Miechów 37 76 233 12 Rykowska Martyna 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 38 89 213 13 Kołtun India 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 40 15 193 14 Głuszak Laura 05 MOSM Tychy 40 17 193 15 Piszczek Kamila 05 Piątka Chorzów 40 45 189 16 Celi Wiktoria 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 40 76 185 17 Pogorzelska Natalia 05 MOSM Tychy 42 20 167 18 Grzybek Zofia 05 Victoria Kozy 42 30 165 19 Smyczek Aleksandra 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 42 45 164 20 Miłoszewska Weronika 05 Piątka Chorzów 43 24 155 21 Ciesielka Małgorzata 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 43 48 152 22 Dudziak Maria 05 Fala Niepołomice 44 34 143 23 Nitecka Natalia 05 Victoria Kozy 44 89 138 24 Mazurkiewicz Barbara 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 44 93 138 25 Grabowska Maja 05 Fala Niepołomice 45 19 136 26 Król Małgorzata 05 Jordan Kraków 45 87 130 27 Karolczyk Natalia 05 Fala Niepołomice 47 70 115 28 Wilk Emilia 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 48 33 111 TOP Konkurencja 9 29 11 2015 12 26 Dziewcząt 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Jeleń Katarzyna 04 Omega Olkusz 31 85 388 2 Rajca Luiza 04 UKS SP 8 Chrzanów 32 01 382 3 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 32 63 361 4 Godlewska Zofia 04 Salwator Kraków 32 81 355 5 Sobuń Julia 04 Victoria Kozy 33 97 320 6 Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz 34 69 300 7 Chrobak Martyna 04 Victoria Kozy 35 92 270 8 Staśkiewicz Nikola 04 Jordan Kraków 35 97 269 9 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 38 91 213 10 Mikrut Nina 04 NKP Bielsko Biała 40 64 187 11 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 44 77 139 12 Adamiec Zuzanna 04 Fala Niepołomice 49 01 106 TOP Konkurencja 10 29 11 2015 12 49 Chłopców 50m dowolny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 34 98 194 2 Wieczorke Maciej 06 Jedność Przyszowice 37 82 153 3 Kosek Patryk 06 Solne Miasto Wieliczka 37 97 151 4 Kozieł Miłosz 06 Victoria Kozy 38 11 150 5 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 40 08 129 6 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 40 43 125 7 Jakosz Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 40 78 122 8 Kantor Andrzej 06 Victoria Kozy 42 91 105 9 Porwik Kcper 06 Piątka Chorzów 43 41 101 10 Jedynak Dominik 06 Piątka Chorzów 43 50 101 11 Warwas Grzegorz 06 Piątka Chorzów 44 19 96 12 Pella Szymon 07 Piątka Chorzów 44 51 94 13 Kasperek Alan 06 Piątka Chorzów 44 67 93 14 Przystał Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 45 56 87 15 Żmijewski Borys 07 Solne Miasto Wieliczka 45 60 87 16 Biernat Patryk 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 47 18 79 17 Śliwa Leon 06 Solne Miasto Wieliczka 48 82 71 18 Jenkner Bartłomiej 06 Victoria Kozy 48 88 71 19 Zawada Mateusz 06 Victoria Kozy 49 70 67 20 Wróbel Olaf 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 49 97 66 21 Gręda Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 50 21 65 22 Chrapkowicz Tymoteusz 06 Victoria Kozy 50 69 63 23 Chrobak Bartosz 06 Kmita Zabierzów 50 95 62 24 Polak Adrian 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 52 13 58 25 Wawro Jakub 07 Kmita Zabierzów 52 59 57 26 Papuga Michał 08 Victoria Kozy 52 64 57 27 Nowosad Mateusz 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 53 45 54 28 Ochwald Piotr 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 56 27 46 29 Dawiec Teodor 07 Kmita Zabierzów 1 01 47 35 TOP Konkurencja 10 29 11 2015 12 49 Chłopców 50m dowolny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 33 20 227 2 Leszczyński Maciej 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 33 24 226 3 Męcner Jakub 05 Victoria Kozy 33 78 215 4 Kluczewski Jakub 05 Omega Olkusz 35 11 192 5 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 35 95 178 6 Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 36 33 173 7 Grzybowski Patryk 05 Victoria Kozy 37 17 161 8 Dadej Jakub 05 Jordan Kraków 37 26 160 9 Bartoszek Jan 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 39 15 138 10 Kucharski Paweł 05 NKP Bielsko Biała 40 38 126 11 Stanclik Jakub 05 Victoria Kozy 41 92 112 12 Majewski Mateusz 05 Orka Częstochowa 42 08 111 13 Długosz Franciszek 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 42 24 110 14 Zoń Igor 05 NKP Bielsko Biała 49 85 67 15 Kożuch Jan 05 Victoria Kozy 53 14 55 16 Polakowski Bartłomiej 05 Victoria Kozy 1 02 90 33 TOP Konkurencja 10 29 11 2015 12 49 Chłopców 50m dowolny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Majewski Maksym 04 Atut Częstochowa 30 66 288 2 Kuś Aleksander 04 Omega Olkusz 30 86 282 3 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 33 49 221 4 Kawala Patryk 04 UKS SP 8 Chrzanów 33 94 212 5 Stefanowski Maciej 04 Kmita Zabierzów 34 21 207 6 Boratyński Michał 04 Victoria Kozy 36 44 171 Gram Maksymilian 04 Victoria Kozy 36 44 171 8 Wykręt Marcin 04 NKP Bielsko Biała 36 67 168 9 Płusa Maxymilian 04 Kmita Zabierzów 37 64 155 10 Mrzygłód Wojciech 04 Gilus Gilowice 39 55 134 11 Matuszczak Kacper 04 Victoria Kozy 40 11 128 12 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 41 66 115 13 Bąk Kacper 04 NKP Bielsko Biała 41 70 114 14 Zieliński Filip 04 Kmita Zabierzów 43 83 98 15 Białka Oliwier 04 Victoria Kozy 46 26 84 TOP Konkurencja 11 29 11 2015 13 13 Dziewcząt 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Buła Bianka 05 Salwator Kraków 1 29 96 333 42 26 47 70 2 Idzikowska Iga 05 Piątka Chorzów 1 35 24 280 44 65 50 59 3 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 1 41 14 234 47 69 53 45 4 Human Nicole 05 Fala Niepołomice 1 46 14 202 49 04 57 10 5 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 1 51 20 176 53 31 57 89 6 Nowy Julia 05 NKP Bielsko Biała 1 54 83 160 54 18 1 00 65 7 Duda Wiktoria 05 MOSM Tychy 1 56 07 155 55 95 1 00 12 8 Kołtun India 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 56 84 152 53 69 1 03 15 9 Smyczek Aleksandra 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 57 36 150 55 81 1 01 55 10 Ciesielka Małgorzata 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 02 50 131 57 16 1 05 34 TOP Konkurencja 11 29 11 2015 13 13 Dziewcząt 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Markowska Nicola 04 Orka Częstochowa 1 32 85 302 43 89 48 96 2 Bociek Wiktoria 04 Górnik Sosnowiec 1 34 82 284 46 02 48 80 3 Chrobak Martyna 04 Victoria Kozy 1 35 28 280 44 55 50 73 4 Kierczak Anna 04 Victoria Kozy 1 37 37 262 46 36 51 01 5 Kaim Amelia 04 Victoria Kozy 1 44 34 213 47 19 57 15 6 Kapela Nina 04 Victoria Kozy 1 45 39 207 49 59 55 80 7 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 1 47 86 193 51 64 56 22 TOP Konkurencja 11 29 11 2015 13 13 Dziewcząt 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Wojtkowiak Alicja 03 Park Wodny Tarn Góry 1 20 20 470 37 96 42 24 2 Drewniok Julianna 03 Piątka Chorzów 1 28 35 351 41 71 46 64 3 Famulok Zuzanna 03 Aquatica Pawłowice 1 28 52 349 41 77 46 75 4 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 30 23 330 41 37 48 86 5 Strzemińska Natalia 03 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 30 82 323 43 41 47 41 6 Puzoń Paulina 03 Aquatica Pawłowice 1 33 76 294 45 05 48 71 7 Kordyl Julia 03 Jordan Kraków 1 36 56 269 47 14 49 42 8 Wójcik Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 42 21 227 47 86 54 35 9 Romanek Julia 03 Piątka Chorzów 1 42 49 225 46 49 56 00 10 Lisik Aleksandra 03 Jordan Kraków 1 43 82 216 50 18 53 64 11 Mróz Zuzanna 03 Piątka Chorzów 1 44 12 214 50 22 53 90 12 Kliś Oliwia 03 NKP Bielsko Biała 1 44 30 213 49 78 54 52 13 Wojciechowska Alicja 03 Piątka Chorzów 1 44 47 212 49 78 54 69 14 Zastępińska Natalia 03 Ondraszek Bielsko Biała 1 47 74 193 51 95 55 79 15 Wierzbicka Agata 03 NKP Bielsko Biała 2 00 75 137 56 52 1 04 23 TOP Konkurencja 11 29 11 2015 13 13 Dziewcząt 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 1 21 63 445 38 19 43 44 2 Gorecka Weronika 02 Gilus Gilowice 1 25 77 384 40 11 45 66 3 Kapela Anna 02 Victoria Kozy 1 26 42 375 40 21 46 21 4 Pałka Aleksandra 02 Gilus Gilowice 1 28 47 350 41 59 46 88 5 Blachura Julia SO 02 Victoria Kozy 1 32 95 301 45 39 47 56 TOP Konkurencja 11 29 11 2015 13 13 Kobiet 100m klasyczny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 1 22 72 428 39 17 43 55 2 Rzadek Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 28 44 350 42 29 46 15 3 Lepczyńska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1 34 41 288 45 19 49 22 4 Gwizdała Marta 01 NKP Bielsko Biała 1 34 55 286 44 79 49 76 TOP Konkurencja 12 29 11 2015 13 36 Chłopców 100m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gniewek Seweryn 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 36 82 189 46 01 50 81 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 1 37 56 185 45 88 51 68 3 Chmielniak Michał 05 Victoria Kozy 1 40 10 171 47 88 52 22 4 Gohla Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 40 90 167 48 78 52 12 5 Barnuś Michał 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 45 80 145 49 49 56 31 6 Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 50 52 127 53 80 56 72 7 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 1 56 85 107 56 36 1 00 49 TOP Konkurencja 12 29 11 2015 13 36 Chłopców 100m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Krystyński Aleksander 04 Solne Miasto Wieliczka 1 32 48 217 43 86 48 62 2 Blobel Hubert 04 Aquatica Pawłowice 1 34 23 205 43 04 51 19 3 Białecki Wojciech 04 Ondraszek Bielsko Biała 1 38 60 179 45 84 52 76 4 Tokarz Dawid 04 Jordan Kraków 1 45 79 145 49 10 56 69 5 Gram Maksymilian 04 Victoria Kozy 1 45 96 144 49 92 56 04 6 Matuszczak Kacper 04 Victoria Kozy 1 52 44 120 52 46 59 98 7 Stec Piotr 04 Kmita Zabierzów 1 54 81 113 55 35 59 46 8 Zieliński Filip 04 Kmita Zabierzów 2 02 48 93 57 70 1 04 78 TOP Konkurencja 12 29 11 2015 13 36 Chłopców 100m klasyczny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 1 21 95 312 39 19 42 76 2 Danikiewicz Dawid 03 Victoria Kozy 1 24 71 282 38 93 45 78 3 Kudela Filip 03 Fala Niepołomice 1 27 98 252 41 20 46 78 4 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 1 32 51 217 43 92 48 59 5 Nosek Tomasz 03 Fala Niepołomice 1 33 89 207 43 05 50 84 6 Hadzik Dawid 03 Piątka Chorzów 1 40 45 169 47 98 52 47 7 Zawada Jakub 03 Victoria Kozy 1 41 82 162 47 82 54 00 8 Klimkowski Mateusz 03 Fala Niepołomice 1 50 13 128 51 97 58 16 9 Ferenc Konrad 03 NKP Bielsko Biała 1 51 49 124 53 12 58 37 10 Pawłowski Oskar 03 Fala Niepołomice 2 29 10 51 1 08 46 1 20 64 TOP Konkurencja 12 29 11 2015 13 36 Chłopców 100m klasyczny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Gałuszka Bruno SO 02 Victoria Kozy 1 16 45 384 37 14 39 31 2 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 1 18 79 351 38 13 40 66 3 Herisz Jakub 02 Górnik Sosnowiec 1 25 68 273 40 34 45 34 4 Karasiński Kacper 02 NKP Bielsko Biała 1 41 73 163 48 46 53 27 TOP Konkurencja 12 29 11 2015 13 36 Mężczyzn 100m klasyczny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 1 Moskała Michał 98 Ondraszek Bielsko Biała 1 11 06 479 33 18 37 88 2 Otrząsek Damian 98 Victoria Kozy 1 15 02 407 35 43 39 59 3 Ziółkowski Norbert 01 NKP Bielsko Biała 1 19 47 342 38 48 40 99 4 Badura Michał 01 Ondraszek Bielsko Biała 1 21 47 318 38 18 43 29 5 Kantor Aleksandr 01 Victoria Kozy 1 30 35 233 42 90 47 45 TOP Konkurencja 13 29 11 2015 13 56 Dziewcząt 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Malina Amelia 03 Górnik Sosnowiec 2 37 41 463 33 90 40 20 46 66 36 65 2 Wojtkowiak Alicja 03 Park Wodny Tarn Góry 2 46 98 388 38 26 46 20 45 25 37 27 3 Kuziów Martyna 03 Victoria Kozy 2 47 48 385 38 03 42 07 49 92 37 46 4 Kosiec Małgorzata 03 Ondraszek Bielsko Biała 2 53 03 349 37 78 43 92 50 89 40 44 TOP Konkurencja 13 29 11 2015 13 56 Dziewcząt 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Peciak Katarzyna 02 Solne Miasto Wieliczka 2 36 83 469 33 50 41 06 46 76 35 51 2 Kowal Emilia 02 Omega Olkusz 2 40 25 439 35 86 40 93 46 36 37 10 3 Koczur Julia SO 02 Victoria Kozy 2 44 25 408 35 60 41 45 49 97 37 23 4 Palowska Gabriela SO 02 Unia Oświęcim 2 46 01 395 35 09 43 53 48 70 38 69 5 Gorecka Weronika 02 Gilus Gilowice 2 52 66 351 41 12 44 90 48 14 38 50 6 Szymanek Wiktoria 02 Omega Olkusz 2 52 77 350 37 31 44 00 51 88 39 58 7 Kapela Anna 02 Victoria Kozy 2 54 59 340 39 99 44 12 48 64 41 84 8 Jędrzejczyk Julia 02 Piątka Chorzów 3 02 47 297 41 94 46 64 52 68 41 21 9 Pałka Aleksandra 02 Gilus Gilowice 3 02 60 297 41 44 47 45 49 34 44 37 10 Siemak Wiktoria 02 NKP Bielsko Biała 3 05 61 282 40 26 47 31 58 72 39 32 TOP Konkurencja 13 29 11 2015 13 56 Kobiet 200m zmienny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Kolber Roksana 98 CSiR MOS Dąbrowa Grn 2 36 81 469 34 46 42 06 44 63 35 66 TOP Konkurencja 14 29 11 2015 14 11 Chłopców 200m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Przystał Adam 03 Solne Miasto Wieliczka 2 40 58 318 35 89 42 03 44 96 37 70 2 Malarz Marcin 03 Victoria Kozy 2 44 06 298 35 25 41 23 49 36 38 22 3 Jamróz Michał 03 Solne Miasto Wieliczka 2 47 67 279 38 02 43 57 48 99 37 09 4 Swojnóg Igor 03 Park Wodny Tarn Góry 2 48 33 276 36 67 37 30 5 Zając Kamil 03 Solne Miasto Wieliczka 2 50 67 265 36 95 45 77 50 10 37 85 6 Borowiecki Konrad 03 NKP Bielsko Biała 3 00 08 225 39 05 44 99 55 03 41 01 7 Stanek Szymon 03 Solne Miasto Wieliczka 3 00 54 223 40 35 44 79 55 61 39 79 8 Zawada Jakub 03 Victoria Kozy 3 18 27 169 46 38 49 45 57 53 44 91 TOP Konkurencja 14 29 11 2015 14 11 Chłopców 200m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Synowiec Mikołaj 02 Omega Olkusz 2 24 63 435 31 81 37 91 41 86 33 05 2 Blachura Oskar SO 02 Victoria Kozy 2 28 46 402 34 08 40 05 40 76 33 57 3 Mrzygłód Michał 02 Gilus Gilowice 2 44 36 296 34 75 43 85 48 74 37 02 4 Lechowicz Marcin 02 NKP Bielsko Biała 2 50 79 264 39 89 43 94 51 07 35 89 5 Soborski Jakub 02 Omega Olkusz 2 52 53 256 37 81 43 29 53 46 37 97 TOP Konkurencja 14 29 11 2015 14 11 Mężczyzn 200m zmienny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 50m 100m 150m 200m 1 Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 2 16 42 518 28 70 35 30 39 93 32 49 2 Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 2 28 75 400 31 25 38 57 44 20 34 73 3 Bednarz Radosław 98 NKP Bielsko Biała 2 34 99 353 31 57 41 24 45 04 37 14 4 Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 2 35 69 349 33 83 39 27 46 84 35 75 DYSKW Otrząsek Damian 98 Victoria Kozy K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 13 57 TOP 2 Pływackie Andrzejki w Kozach BLOK II 29 11 2015 15 00 Konkurencja 15 29 11 2015 15 00 Mieszane 4 x 50m zmienny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 VICTORIA 2006 zm Victoria Kozy 3 09 54 108 Susek Aleksandra Zawada Mateusz 06 06 51 54 52 97 Kozieł Miłosz Jarosz Milena 06 06 41 48 43 55 2 Piątka Chorzów 1 Piątka Chorzów 3 16 81 97 Szpoton Natalia Pilecka Zuzanna 06 06 Jedynak Dominik Warwas Grzegorz 06 06 53 95 42 02 3 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 Klub Olimpijczyka Mysłowice 3 35 41 74 Biernat Patryk Sołtysiak Ewa 06 06 52 88 57 83 Szczypiorska Maria Polak Adrian 06 06 52 97 51 73 TOP Konkurencja 15 29 11 2015 15 00 Mieszane 4 x 50m zmienny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 MMKS Kędzierzyn Koźle 2 53 42 142 Kołtun India Gohla Kamil 05 05 48 27 44 98 Leszczyński Maciej Celi Wiktoria 05 05 38 78 41 39 2 VICTORIA 2005 zm Victoria Kozy 2 58 12 131 Więcek Weronika Chmielniak Michał 05 05 46 45 46 75 Męcner Jakub Grzybek Zofia 05 05 42 34 42 58 3 Piątka Chorzów 1 Piątka Chorzów 3 07 42 112 Porwik Kcper Kasperek Alan 06 06 52 09 55 40 Mocek Oliwia Kempa Kinga 05 05 45 05 34 88 4 UKS Nika Team Nika Sport Team Kraków 3 30 01 80 Jakubas Michał Cichowlas Emilia 05 05 52 74 1 03 76 Sarnat Szymon Tynel Hanna 06 05 48 93 44 58 TOP Konkurencja 15 29 11 2015 15 00 Mieszane 4 x 50m zmienny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 2 28 56 226 Kuś Aleksander Kalecińska Zofia 04 04 38 10 44 47 Szymanek Adam Jeleń Katarzyna 04 04 34 25 31 74 2 VICTORIA1 2004 zm Victoria Kozy 2 37 03 191 Boratyński Michał Chrobak Martyna 04 04 42 59 43 21 Malarz Maja Ring Jakub 04 04 37 93 33 30 3 VICTORIA2 2004 zm Victoria Kozy 2 44 40 166 Gram Maksymilian Kierczak Anna 04 04 44 82 41 59 Koczur Nikola Matuszczak Kacper 04 04 39 26 38 73 4 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 3 01 52 123 Staśkiewicz Nikola Tokarz Dawid 04 04 42 22 Bajgrowicz Paweł Chorążak Agnieszka 04 04 44 11 TOP Konkurencja 16 29 11 2015 15 14 Mieszane 4 x 100m zmienny 12 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 VICTORIA 2003 zm Victoria Kozy 5 12 10 259 Drzazga Emilia Danikiewicz Dawid 03 03 37 79 39 75 1 17 54 1 26 41 Malarz Marcin Kuziów Martyna 03 03 36 41 32 75 1 19 97 1 08 18 2 Piątka Chorzów 1 Piątka Chorzów 5 36 36 207 Hadzik Dawid Drewniok Julianna 03 03 41 77 43 26 1 26 04 1 32 52 Ellgoth Szymon Nowak Weronika 04 03 35 19 38 74 1 15 82 1 21 98 3 NKP Bielsko Biała 2 NKP Bielsko Biała 6 14 73 150 Wierzbicka Agata Mikrut Nina 03 04 50 00 44 64 1 45 31 1 36 77 Kliś Oliwia Borowiecki Konrad 03 03 45 13 4 Fala Niepołomice 2 Fala Niepołomice 6 28 57 134 Grabowska Maja Gajda Emilia 05 04 53 11 47 47 1 51 37 1 40 94 Klimkowski Mateusz Nosek Tomasz 03 03 44 87 32 54 1 45 24 1 11 02 TOP Konkurencja 16 29 11 2015 15 14 Mieszane 4 x 100m zmienny 13 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 VICTORIA1 2002 zm Victoria Kozy 4 52 17 316 Blachura Julia SO Gałuszka Bruno SO 02 02 40 62 35 69 1 20 86 1 16 39 Blachura Oskar SO Koczur Julia SO 02 02 31 84 32 02 1 07 80 1 07 12 2 Omega Olkusz 1 Omega Olkusz 4 57 18 300 Synowiec Mikołaj Kowal Emilia 02 02 33 01 37 95 1 08 38 1 21 85 Szymanek Wiktoria Barczyk Jan 02 03 37 35 30 59 1 21 53 1 05 42 3 Solne Miasto Wieliczka 1 Solne Miasto Wieliczka 4 57 20 300 Sala Julia Przystał Adam 02 03 37 89 38 69 1 16 41 1 22 37 Peciak Katarzyna Bochenek Nikodem 02 03 32 52 32 46 1 09 87 1 08 55 4 Piątka Chorzów 1 Piątka Chorzów 5 43 76 194 Jędrzejczyk Julia Garczarczyk Piotr 02 03 40 95 45 38 1 25 42 1 35 79 Jarek Mateusz Białoń Klaudia 03 02 40 83 33 54 1 31 73 1 10 82 5 Fala Niepołomice 1 Fala Niepołomice 5 45 03 192 Mleko Karolina Krok Dominik 04 02 40 78 45 89 1 24 38 1 40 14 Kudela Filip Martemianow Natalia 03 02 38 96 1 26 27 1 14 24 TOP Konkurencja 16 29 11 2015 15 14 Mieszane 4 x 100m zmienny 14 lat i starsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Czas Pkt 1 NKP Bielsko Biała 2 NKP Bielsko Biała 4 53 84 311 Rzadek Natalia Mańdok Klaudia 01 01 38 12 39 92 1 16 91 1 26 35 Bednarz Radosław Ziółkowski Norbert 98 01 31 39 30 40 1 08 48 1 02 10 2 NKP Bielsko Biała 2 NKP Bielsko Biała 6 23 73 139 Karasiński Kacper Siemak Wiktoria 02 02 50 76 49 62 1 45 07 1 45 77 Lechowicz Marcin Lepczyńska Natalia 02 01 40 71 39 40 1 30 62 1 22 27 TOP Konkurencja 17 29 11 2015 15 34 Dziewcząt 50m klasyczny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Miłek Alicja 06 Solne Miasto Wieliczka 48 46 209 2 Buła Maya 07 Salwator Kraków 49 43 197 3 Pilecka Zuzanna 06 Piątka Chorzów 51 33 176 4 Gorczyca Gabriela 06 Solne Miasto Wieliczka 51 37 176 5 Banach Oliwia 06 CKiS Miechów 52 35 166 6 Szczypiorska Maria 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 52 37 166 7 Krysa Kamila 07 CKiS Miechów 53 60 155 8 Szpar Julia 06 Solne Miasto Wieliczka 53 72 154 9 Micyk Wiktoria 06 CKiS Miechów 54 25 149 10 Piestrzyńska Kinga 06 CKiS Miechów 54 38 148 11 Szpoton Natalia 06 Piątka Chorzów 54 97 143 12 Jakubas Oliwia 06 CKiS Miechów 55 01 143 13 Karolczuk Hanna 06 Piątka Chorzów 55 49 139 14 Kamzol Flawia 07 Siemacha ASP Kraków 56 85 130 15 Kużaj Paulina 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 56 86 129 16 Szymacha Magdalena 06 Solne Miasto Wieliczka 56 95 129 17 Madej Zofia 06 Solne Miasto Wieliczka 58 44 119 18 Sołtysiak Ewa 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 59 10 115 19 Skowron Róża 06 Jedność Przyszowice 59 70 112 20 Kopońka Zofia 06 Kmita Zabierzów 1 00 94 105 21 Jarosz Milena 06 Victoria Kozy 1 03 23 94 22 Sołtysek Natalia 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 05 62 84 23 Czerwiec Karolina 07 Kmita Zabierzów 1 06 41 81 24 Sierpińska Vanessa 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 06 42 81 25 Smaza Nina 07 Victoria Kozy 1 07 53 77 26 Taraszkiewicz Hanna 06 MMKS Kędzierzyn Koźle 1 09 06 72 27 Susek Aleksandra 06 Victoria Kozy 1 09 43 71 28 Urbanik Laura 07 Kmita Zabierzów 1 11 19 66 29 Sobierajska Róża 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 11 70 64 30 Piwowar Zuza 07 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 12 11 63 DYSKW Jańczyk Nikola 06 CKiS Miechów K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 15 49 DYSKW Jaworska Nikola 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice K10 Dłonie przeniesione poza linią bioder z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach Czas 15 45 DYSKW Luranc Zuzanna 07 Victoria Kozy K11 Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg Czas 15 48 TOP Konkurencja 17 29 11 2015 15 34 Dziewcząt 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Pribylova Jana 05 Plavecký Klub Zlín 41 84 326 2 Buła Bianka 05 Salwator Kraków 42 77 305 3 Idzikowska Iga 05 Piątka Chorzów 43 44 291 4 Rapkiewicz Natalia 05 Solne Miasto Wieliczka 45 69 250 5 Kania Kamila 05 Solne Miasto Wieliczka 46 24 241 6 Human Nicole 05 Fala Niepołomice 48 84 205 7 Więcek Weronika 05 Victoria Kozy 49 87 192 8 Kołtun India 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 52 76 162 9 Tynel Hanna 05 Nika Sport Team Kraków 54 28 149 10 Smyczek Aleksandra 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 54 75 145 11 Ciesielka Małgorzata 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 54 77 145 12 Nitecka Natalia 05 Victoria Kozy 1 00 20 109 13 Cichowlas Emilia 05 Nika Sport Team Kraków 1 04 15 90 14 Wilk Emilia 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 07 00 79 15 Król Małgorzata 05 Jordan Kraków 1 09 88 70 TOP Konkurencja 17 29 11 2015 15 34 Dziewcząt 50m klasyczny 11 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Markowska Nicola 04 Orka Częstochowa 43 15 297 2 Malarz Maja 04 Victoria Kozy 44 23 276 3 Gajda Emilia 04 Fala Niepołomice 46 00 245 4 Kopońka Kinga 04 Kmita Zabierzów 47 16 227 5 Kapela Nina 04 Victoria Kozy 48 55 208 6 Kaim Amelia 04 Victoria Kozy 49 87 192 7 Pytka Katarzyna 04 NKP Bielsko Biała 50 58 184 8 Nowak Laura 04 Solne Miasto Wieliczka 50 88 181 9 Komędera Anna 04 Victoria Kozy 52 04 169 10 Chorążak Agnieszka 04 Jordan Kraków 59 76 111 DYSKW Kalecińska Zofia 04 Omega Olkusz K12 Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie Czas 15 58 DYSKW Adamiec Zuzanna 04 Fala Niepołomice K15 Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu Czas 15 45 TOP Konkurencja 18 29 11 2015 15 57 Chłopców 50m klasyczny 9 lat i młodsi Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Litwa Tomasz 06 Salwator Kraków 48 18 143 2 Kosek Patryk 06 Solne Miasto Wieliczka 49 40 133 3 Jakosz Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 49 82 130 4 Sarnat Szymon 06 Nika Sport Team Kraków 52 31 112 5 Śliwa Leon 06 Solne Miasto Wieliczka 52 83 109 6 Kozieł Miłosz 06 Victoria Kozy 53 37 105 7 Przystał Antonio 07 Solne Miasto Wieliczka 53 41 105 8 Warwas Grzegorz 06 Piątka Chorzów 54 26 100 9 Zawada Mateusz 06 Victoria Kozy 54 29 100 10 Porwik Kcper 06 Piątka Chorzów 54 37 100 11 Hańderek Mateusz 06 Piątka Kraków 54 45 99 12 Wójcik Maciej 06 Solne Miasto Wieliczka 55 22 95 13 Kasperek Alan 06 Piątka Chorzów 55 64 93 14 Jenkner Bartłomiej 06 Victoria Kozy 57 57 84 15 Gręda Jakub 06 Solne Miasto Wieliczka 58 27 81 16 Wróbel Olaf 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 59 96 74 17 Jedynak Dominik 06 Piątka Chorzów 1 01 51 69 18 Żmijewski Borys 07 Solne Miasto Wieliczka 1 02 70 65 19 Biernat Patryk 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 05 20 58 20 Pella Szymon 07 Piątka Chorzów 1 05 45 57 21 Papuga Michał 08 Victoria Kozy 1 06 04 55 22 Chrobak Bartosz 06 Kmita Zabierzów 1 08 52 50 23 Ochwald Piotr 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 09 38 48 24 Polak Adrian 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 10 57 45 25 Dawiec Teodor 07 Kmita Zabierzów 1 10 76 45 26 Chrapkowicz Tymoteusz 06 Victoria Kozy 1 16 63 35 27 Nowosad Mateusz 06 Klub Olimpijczyka Mysłowice 1 18 84 32 28 Wawro Jakub 07 Kmita Zabierzów 1 25 25 25 DYSKW Wieczorke Maciej 06 Jedność Przyszowice K10 Dłonie przeniesione poza linią bioder z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach Czas 16 13 TOP Konkurencja 18 29 11 2015 15 57 Chłopców 50m klasyczny 10 lat Wyniki Punkty FINA 2015 Pozycja Rok ur Czas Pkt 1 Gniewek Seweryn 05 Klub Olimpijczyka Mysłowice 44 18 186 2 Ciopała Michał 05 Solne Miasto Wieliczka 44 31 185 3 Gohla Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 46 52 159 4 Chmielniak Michał 05 Victoria Kozy 46 78 157 5 Kania Kamil 05 MMKS Kędzierzyn Koźle 49 65 131 6 Grzybowski Patryk 05 Victoria Kozy 51 27 119 7 Majewski Mateusz 05 Orka Częstochowa 51 78 115 8 Ziółko Wiktor 05 Kmita Zabierzów 52 57 110 9 Stanclik Jakub 05 Victoria Kozy 53 44 105 10 Zoń Igor 05 NKP Bielsko Biała 1 02 34 66 11 Jakubas Michał 05 Nika Sport Team Kraków 1 04 27 60 DYSKW Kucharski Paweł 05 NKP Bielsko Biała K12 Ruchy nóg nie w

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_29_kozy/wyniki.htm (2016-04-27)
    Open archived version from archive

  • Pływackie Andrzejki w Kozach - SPLASH Meet Manager 11
    dowolny Serie na czas 9 35 11 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 15 Mieszane 4 x 50m zmienny Serie na czas 15 00 11 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 2 Mieszane 4 x 100m dowolny Serie na czas 9 47 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 16 Mieszane 4 x 100m zmienny Serie na czas 15 14 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki Statystyki zgłoszeń wg klubu Multimedaliści Najlepsza zawodniczka punkty FINA Statystyka medalowa Progresja zawodników szczegóły Najlepszy zawodnik punkty FINA Medaliści wg konkurencji Progresja zawodników podsumowanie Plik wyników Lenex Medaliści wg klubu Klasyfikacja Klubowa 1 Pływackie Andrzejki w Kozach BLOK I 29 11 2015 9 35 1 Mieszane 4 x 50m dowolny Serie na czas 9 35 11 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 2 Mieszane 4 x 100m dowolny Serie na czas 9 47 12 lat i starsi Lista startowa Wyniki 3 Dziewcząt 50m motylkowy Serie na czas 10 04 11 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 4 Chłopców 50m motylkowy Serie na czas 10 21 11 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 5 Kobiet 100m grzbietowy Serie na czas 10 36 Open Lista startowa Wyniki 6 Mężczyzn 100m grzbietowy Serie na czas 11 07 Open Lista startowa Wyniki 7 Kobiet 200m dowolny Serie na czas 11 31 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 8 Mężczyzn 200m dowolny Serie na czas 11 57 11 lat i starsi Lista startowa Wyniki 9 Dziewcząt 50m dowolny Serie na czas 12 26 11 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 10 Chłopców 50m dowolny Serie na czas 12 49 11 lat i młodsi Lista startowa Wyniki 11 Kobiet 100m klasyczny Serie na czas 13 13 10 lat i starsi Lista startowa Wyniki 12 Mężczyzn 100m klasyczny Serie na czas 13 36 10 lat i starsi Lista startowa

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_29_kozy/live/index.html (2016-04-27)
    Open archived version from archive


  • Ì ë2ü ô q b Çг Ëï¹ CÏæà ªü 8n0øTsOªåòQCµ Ä a1 H º gó p Y æs æ³ íÚ2ðÃæÓ öÃW½ðÝãñ 3 qÒä2 ûÄ ÓýTý à V 3üð ágóø ªüwWÈ Ìl K mºÕÓéÁ Wl½ c ã bõ ð u Dç D qô Xô ö ztM ê ð 0 0K S ² û Ë0 byVäéÔ qb léPÊÊ Õ 3 ÅØÑM Ö ò 6Ñ ÄëÖÌ KñßÚòg çªáSÞ 9¾ ÂÎå ë2ì m6yâÜ 3âaÕÌ

    Original URL path: http://www.swimart.pl/txt/_2015/kl/11_22_krakow/zaproszenie.lxf (2016-04-27)
    Open archived version from archive