www.archive-pl.com » PL » P » PZBS.PL

Total: 667

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Polski Związek Brydża Sportowego
    15 lipca W tych dniach Grand Prix Sławy osobna klasyfikacja 5 turniejów Pula nagród 5000 zł Medaliści turnieju eliminacyjnego BUDIMEX Grand Prix Polski w Sławie Jerzy Kubiak Prezes Lubuskiego Związku Brydża Sportowego Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła 2 miejsce Włodzimierz Starkowski Stanisław Gołębiowski obaj RUCH SA AZS Pol Wrocław zwycięzcy Cezary Balicki RUCH SA AZS Pol Wrocław Marek Witek Konstanta Bielsko Biała wraz z córką Agnieszką 3 miejsce Zygmunt Grzegorczyk Poznańska Asocjacja Brydżowa Jerzy Roszak Chaos Gniezno Krzysztof Gruszewski Zastępca Burmistrza Sławy Marek Boryczka Starosta Powiatu Wschowskiego fotoreportaże filmy z ceremonii wręczania medali miksty dziewczęta juniorzy młodzicy Reprezentacja Polski Wyniki Fotoreportaże Biuletyny Pary juniorów Od lewej srebrni medaliści Piotr Zatorski Michał Klukowski obaj RUCH SA AZS PWR Wrocław złoci medaliści Alexandre Kilani Aymeric Lebatteux Francja brązowi medaliści Kristoffer Hegge Kristian Stangeland Norwegia Z przodu Prezydent EBL Yves Aubry wyniki Pary młodzików Od lewej srebro Tom van Overbeeke Ricardo Westerbeek Holandia złoto Wojciech Kaźmierczak Łukasz Witkowski obaj AZS UW Warszawa brąz Simon Ekenbeg Simon Hult Szwecja wyniki Pary dziewcząt Od lewej srebro Danuta Kazmucha Connector Poznań Natalia Sakowska AZS UW Warszawa złoto Sigrid Spangenberg Magdalena Ticha Holandia brąz Izabela Weinhold BUKS MDK MOSM Bytom Aleksandra Jarosz Dąbrówka Poznań wyniki President s Cup
    http://www.pzbs.pl/ (2012-07-22)


  • Nowości
    czerwca 2012 Szkoła Brydża kolejne problemy 26 czerwca 2012 Reprezentacja Polski ME Juniorów Vejle 2012 25 czerwca 2012 Mistrzostwa Polski Emerytów i Rencistów Policyjnych Świat Brydża 5 6 2012 18 czerwca 2012 Drużynowe Mistrzostwa Europy Dublin 2012 Sława zaprasza brydżystów video 17 czerwca 2012 KMP 6 2012 wyniki Mityng Ziemi Lubelskiej fotoreportaż Mityng Ziemi Lubelskiej wyniki 14 czerwca 2012 9 Olsztyński Kongres Brydżowy 13 czerwca 2012 Sława 2012 Renata Dancewicz zaprasza 51 DME Dublin foto 11 czerwca 2012 KMP 6 2012 analiza rozdań 9 czerwca 2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej 4 czerwca 2012 Szkoła Brydża nowe problemy 2 czerwca 2012 Poznański Kongres Brydżowy foto Brydżowy obóz młodzieżowy i kadr wojewódzkich Mityng Ziemi Lubelskiej 1 czerwca 2012 Friendly match pictures 31 maja 2012 Słoneczna Pula zaprasza 11 Mistrzostwa Europy Par Juniorów 27 maja 2012 Błękitna Wstęga Odry foto 26 maja 2012 Błękitna Wstęga Odry Juan Les Pins foto 25 maja 2012 1 Mistrzostwa Polski Golfowo Brydżowe 24 maja 2012 Ekstraklasa 2012 playoff Friendly match Poland Sweden 23 maja 2012 Festiwal Teamów Juan Les Pins 22 maja 2012 KMP 5 2012 wyniki 18 maja 2012 Wczasy brydżowe 17 maja 2012 5 Bridge Forest Trophy Mistrzostwa Polski Młodzików KMP 5 2012 wyniki częściowe
    http://www.pzbs.pl/nowosci (2012-07-22)

  • Kalendarz
    29 04 Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków Skorzęcin koło Gniezna 27 04 01 05 International Berlin Championship Berlin Niemcy 28 04 29 04 2 OTI UTOPI Under TOP Indywiduel Tęgoborze 28 04 29 04 Mityng Łuczniczka Bydgoszcz 28 04 01 05 Slavonice Cup 2012 Teams Slavonice Czechy 29 04 OTP BUDIMEX GP Par 5 Bydgoszcz 30 04 02 05 54 Mistrzostwa Polski Par Mikst Warszawa Maj 02 05 05 05 25 Mistrzostwa Polski Teamów Open Warszawa 03 05 06 05 55 Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa 10 05 12 05 Finał Ekstraklasy Final of Polish Premiere League 11 05 24 05 63 Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins Francja 14 05 KMP termin 5 16 05 17 05 27 Bonn Nations Cup 27th Bonn Nations Cup Bonn Bad Godesberg Niemcy 18 05 19 05 I Mistrzostwa Polski Samorządów Zawodowych w Brydżu Sportowym Warszawa 18 05 19 05 Mistrzostwa Polski Amatorów 2012 Warszawa 18 05 20 05 3 German Team Bridge Trophy 3rd German Team Bridge Trophy Bonn Bad Godesberg Niemcy 18 05 20 05 Mistrzostwa Polski Młodzików Szamotuły 18 05 20 05 5 Bridge Forest Trophy 5th Bridge Forest Trophy Debrzyno 25 05 27 05 33 Błękitna Wstęga Odry 33th Oder River Blue Ribbon Bridge Meeting Wrocław 27 05 OTP BUDIMEX GPP Par 6 Wrocław Czerwiec 01 06 03 06 52 Poznański Mityng Brydżowy 52nd Poznan Bridge Meeting Poznań 03 06 OTP BUDIMEX GPP Par 7 Poznań 06 06 09 06 XXVI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Tęgoborze koło Nowego Sącza 11 06 KMP termin 6 12 06 23 06 51 Drużynowe Mistrzostwa Europy 51st European Teams Championship Dublin Irlandia 15 06 17 06 Mityng Ziemi Lubelskiej Puławy 16 06 OTP BUDIMEX GP Par 8 Puławy 16 06 23 06 21 Festiwal Brydżowy 21st International Bridge Festival Rab Chorwacja 19 06 30 06 30 Festiwal Brydżowy 30th International Bridge Festival Albena Bułgaria 29 06 01 07 5 Mistrzostwa Polski Internautów Olsztyn 29 06 01 07 Mistrzostwa Polski Emerytów i Rencistów Policyjnych Olsztyn 29 06 01 07 9 Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn 29 06 11 07 Międzynarodowy Festiwal Brydżowy Biarritz International Bridge Festival Biarritz Francja 30 06 OTP BUDIMEX GP Par 9 Olsztyn Lipiec 01 07 03 07 1 Mistrzostwa Europy Par Mikst Juniorów 1st European Youth Mixt Pairs Championship Vejle Dania 02 07 04 07 XVI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Brydżu Sportowym Grudziądz 04 07 06 07 11 Mistrzostwa Europy Par Juniorów 11th European Junior Pairs Championship Vejle Dania 04 07 06 07 4 Mistrzostwa Europy Par Juniorów Młodszych 4th European Youngsters Pairs Championship Vejle Dania 04 07 06 07 3 Mistrzostwa Europy Par Juniorek 3rd European Girls Pairs Championship Vejle Dania 06 07 15 07 55 Kongres Sława Sława 08 07 OTP BUDIMEX GP Par 10 Sława 09 07 KMP termin 7 10 07 15 07 6 Akademickie Mistrzostwa Świata 6th World University Bridge Championship Reims Francja 12 07 22 07 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej Summer North American Bridge Championship Philadelphia Pennsylvania 24 07 04 08 14 Drużynowe Mistrzostwa Świata
    http://www.pzbs.pl/jednolity-kalendarz-sportowy-pzbs (2012-07-22)

  • Wyniki 2012
    5 Bridge Forest Trophy piątek 18 maja 2012 Mistrzostwa Polski Młodzików piątek 18 maja 2012 German Bridge Trophy środa 16 maja 2012 I Ogólnopolska Olimpiada w Sportach Umysłowych komunikat końcowy piątek 11 maja 2012 Mistrzostwa Polski Par Open czwartek 03 maja 2012 Mistrzostwa Polski Teamów czwartek 03 maja 2012 Mistrzostwa Polski Par Mikst wtorek 01 maja 2012 Mistrzostwa Polski Energetyków i Ciepłowników sobota 28 kwietnia 2012 49 Kongres Łuczniczka piątek 27 kwietnia 2012 I Ogólnopolska Olimpiada w Sportach Umysłowych sobota 14 kwietnia 2012 MItyng Hotel Senator czwartek 12 kwietnia 2012 Kadra U 20 drugi etap poniedziałek 09 kwietnia 2012 Budimex GPP aktualna kolejność wtorek 03 kwietnia 2012 Top Individual Top Pairs 2012 czwartek 29 marca 2012 Turniej Przyjaciół Brydża poniedziałek 26 marca 2012 Eliminacje OOM NE poniedziałek 26 marca 2012 Eliminacje OOM NW poniedziałek 26 marca 2012 IV Memoriał im Zygmunta Zygmańskiego sobota 24 marca 2012 Krakowska Wiosna Brydżowa piątek 23 marca 2012 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa SE poniedziałek 19 marca 2012 Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży SE poniedziałek 19 marca 2012 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa SW niedziela 18 marca 2012 Eliminacje OOM SW niedziela 18 marca 2012 Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych wyniki sobota 17 marca 2012 Mistrzostwa Polski Kobiet niedziela
    http://www.pzbs.pl/wyn (2012-07-22)

  • Drużynowe Mistrzostwa Polski 2011/12
    Mińsk Mazowiecki BINŻ Bełchatów SPS CONSTRUCTION Kielce KS ENERGETYK Jaworzno SPÓJNIA II Warszawa GKS PIAST I Gliwice NOWOGAMES Warszawa SENATOR DROPOL Starachowice SYNERGIA Lublin SBS ALF Tarnów Nowy Sącz TS WISŁA Kraków 4SPB BIURO REKLAMY HONESTA Ciechanów Komunikat organizacyjny Uprawnione drużyny schemat rozgrywek Harmonogram pierwszego zjazdu 5 zjazd 2 4 marca Wyniki Round Robin grupa N Skorzęcin grupa S Starachowice Faza grupowa grupa N Skorzęcin grupa S starachowice Grupa spadkowa grupa N Skorzęcin grupa S Starachowice 5 zjazd grupa N grupa S 1 runda 2 runda 1 runda 2 runda Klasyfikacja Butlera wspólna z II ligą II liga 2011 12 Gratulacje dla beniaminków I ligi Gomad Gorzów SBS Pale Franki Elbląg e shuster pl Poznań KBS Legionowianin Comfort SA AZS Pol IV Wrocław DYKTATOR Kraków BKB Bolesławiec CKiS Skawina I Wyniki ostateczne Grupa NW Gomad Gorzów e shuster pl Poznań KONKRET Chełmno JANTAR Toruń POGOŃ Połczyn Zdrój MKB KONTRA Mielno MOSiK Dziwnów PAAK HS Bydgoszcz LIFOCOLOR Bydgoszcz SPÓJNIA Gdańsk SCANIA Włocławek WIMPEL Gdańsk DĄBRÓWKA Poznań Limar Kleks Poznań Szamotuły BUDOWLANI Chodzież BIN Aleksadrów Kujawski Grupa NE SBS Pale Franki Elbląg KBS Legionowianin Autostrada Eksploatacja 2S Media Vęgoria WCK Węgorzewo KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański NARIE Morąg Szczytno Elektrociepłownia Białystok Spektr Mińsk SDK Tczew K2 Raszyn Hetman Białystok EKSPRES Z KASZUB Kartuzy STB Suwałki MASOVIA PETROREMONT Płock PRIM ETB Ełk GLKS Nadarzyn Bogorya K2 OLDERSI Raszyn Grupa SW COMFORTSA AZS Politechnika IV Wrocław BKB Bolesławiec DŹWIG Szczyrk SENIOR I Katowice A Media Sieradz Silesia II Gliwice ZIEL BRUK 1 Zielona Góra Multi Opole AZS Politechnika II Wrocław KTB Konin RAG AZS Politechnika VII Wrocław KONFEKS Legnica ERBUD AZS Politechnika IX Wrocław EDGAS Chorzów BUKS MDK MOSM II Bytom AZS NTB Nysa Grupa SE DYKTATOR Kraków CKiS Skawina I INWIT Armatura PTC Pabianice JORDANÓW Rabka Zdrój MILO Kraków CKFiS Bełżyce LESKOWIEC Wadowice
    http://www.pzbs.pl/ligi (2012-07-22)

  • Młodzież
    kwietnia 2011 2713 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SE środa 06 kwietnia 2011 542 Eliminacje OOM SE poniedziałek 04 kwietnia 2011 589 Eliminacje MM SW poniedziałek 04 kwietnia 2011 431 Eliminacje OOM SW poniedziałek 04 kwietnia 2011 458 Eliminacje wojewódzkie do OOM i MMM wyniki NE niedziela 27 marca 2011 632 Komunikat organizacyjny Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2011 środa 16 marca 2011 1985 Mistrzostwa Polski Juniorów sobota
    http://www.pzbs.pl/mlodziez (2012-07-22)

  • Regulaminy stałe
    Młodzież Regulaminy Wydawnictwa Sędziowie PZBS Linki Stałe 2012 2011 2010 2009 Regulaminy stałe Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Regulamin ogólny Polityka Systemowa Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski archiwalny Regulamin Dyscyplinarny Regulamin Klasyfikacyjny Regulamin Mistrzostw Środowiskowych PZBS Regulamin pracy Rady Związku Regulamin Sędziowski PZBS Regulamin Zawodów Brydża Sportowego Statut PZBS Uchwała ZG PZBS dot odpisów z turniejów z JKS Uchwała ZG PZBS w sprawie nazw teamów Uchwała ZG PZBS z
    http://www.pzbs.pl/regulaminy-stale (2012-07-22)

  • Wydawnictwa
    97 KB Liczba pobrań 1286 17 wierszy miejsce do wpisania rozkładu dwa protokoły na stronie Pobierz Szczegóły Protokół turniejowy mały Rozmiar pliku 53 KB Liczba pobrań 1197 14 wierszy skrócone miejsce na rozkład 4 protokoły na stronę Pobierz Szczegóły Protokół turniejowy mały 9 Rozmiar pliku 99 KB Liczba pobrań 1119 9 wierszy miejsce na rozkład 4 protokoły na stronę Pobierz Szczegóły Wniosek o nadanie klubowi licencji PZBS Rozmiar pliku 42
    http://www.pzbs.pl/wydawnictwa (2012-07-22)