Total: 230

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • PROGRAM IMPREZ SPORTOWYCH MOSTIR sp. z o.o. od 18. 01. – 29. 01. 2016 „FERIE ZIMOWE 2016 NA SPORTOWO„
    Przydatne linki Kontakt Kalendarz Imprez Zajętość Sal maj 2016 P W Ś C Pt S N 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Reklama Gościmy Naszą witrynę przegląda teraz 201 gości Realizacja i hosting 8195 8195 PROGRAM IMPREZ SPORTOWYCH MOSTIR sp z o o od 18

Open archived version from archive

• Komunikat Sportowy
    awans do finału grupy II 3 m Opalenica 0 pkt 0 4 38 60 awans do finału grupy III Grupa B wyniki M chód Sieraków Międzychód 2 0 15 4 15 12 Drezdenko M chód Sieraków 2 0 15 10 15 6 Drezdenko Międzychód 2 0 15 4 15 9 Tabela Grupy B 1 m Drezdenko 2 pkt 4 0 sety 60 29 małe pkt awans do finału grupy I 2 m M chód Sieraków 1 pkt 2 2 46 46 awans do finału grupy II 3 m Międzychód 0 pkt 0 4 29 60 awans do finału grupy III Grupa C wyniki Drawsko Chrzypsko Wielkie 2 0 15 11 15 8 Wieleń Chrzypsko Wielkie 2 0 16 14 16 14 Wieleń Drawsko 2 1 15 13 8 15 15 13 Tabela Grupy C 1m Wieleń 2 pkt 4 1 sety 70 69 małe pkt awans do finału grupy I 2 m Drawsko 1 pkt 3 2 71 57 awans do finału grupy II 3 m Chrzypsko Wielkie 0 pkt 0 4 47 62 awans do finału grupy III Mecze finałowe system każdy z każdym w grupach I II III Grupa I wyniki do 2 wygranych setów do 25 pkt Drezdenko Wieleń 2 0 25 16 25 17 Strzelce Kraj Wieleń 2 1 25 23 20 25 24 22 Drezdenko Strzelce Kraj 2 0 25 19 25 21 Tabela Grupy I miejsca I III w turnieju I miejsce Drezdenko 2 pkt 4 0 sety 100 73 małe pkt II miejsce Strzelce Krajeńskie 1 pkt 2 3 109 120 III miejsce Wieleń 0 pkt 1 4 103 119 Grupa II wyniki do 2 wygranych setów do 20 pkt Drawsko M chód Sieraków 2 0 20 14 20 18 Drawsko Szamotuły 2 0 20 18 20 18 Szamotuły M chód Sieraków 2

• Międzychodzki Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji sp. z o.o.
    12 15 18 16 Tabela Grupy A 1 m Strzelce Kraj 2 pkt 4 1 sety 76 64 małe pkt awans do finału grupy I 2 m Szamotuły 1 pkt 3 2 75 65 awans do finału grupy II 3 m Opalenica 0 pkt 0 4 38 60 awans do finału grupy III Grupa B wyniki M chód Sieraków Międzychód 2 0 15 4 15 12 Drezdenko M chód Sieraków 2 0 15 10 15 6 Drezdenko Międzychód 2 0 15 4 15 9 Tabela Grupy B 1 m Drezdenko 2 pkt 4 0 sety 60 29 małe pkt awans do finału grupy I 2 m M chód Sieraków 1 pkt 2 2 46 46 awans do finału grupy II 3 m Międzychód 0 pkt 0 4 29 60 awans do finału grupy III Grupa C wyniki Drawsko Chrzypsko Wielkie 2 0 15 11 15 8 Wieleń Chrzypsko Wielkie 2 0 16 14 16 14 Wieleń Drawsko 2 1 15 13 8 15 15 13 Tabela Grupy C 1m Wieleń 2 pkt 4 1 sety 70 69 małe pkt awans do finału grupy I 2 m Drawsko 1 pkt 3 2 71 57 awans do finału grupy II 3 m Chrzypsko Wielkie 0 pkt 0 4 47 62 awans do finału grupy III Mecze finałowe system każdy z każdym w grupach I II III Grupa I wyniki do 2 wygranych setów do 25 pkt Drezdenko Wieleń 2 0 25 16 25 17 Strzelce Kraj Wieleń 2 1 25 23 20 25 24 22 Drezdenko Strzelce Kraj 2 0 25 19 25 21 Tabela Grupy I miejsca I III w turnieju I miejsce Drezdenko 2 pkt 4 0 sety 100 73 małe pkt II miejsce Strzelce Krajeńskie 1 pkt 2 3 109 120 III miejsce Wieleń 0 pkt 1 4 103 119 Grupa II wyniki do 2 wygranych setów do 20 pkt Drawsko M chód Sieraków 2 0 20 14 20 18 Drawsko Szamotuły 2 0 20 18 20 18 Szamotuły M chód Sieraków 2 0 20 16 20 18 Tabela Grupy II miejsca IV VI w turnieju IV miejsce Drawsko 2 pkt 4 0 sety 80 68 małe pkt V miejsce Szamotuły 1 pkt 2 2 76 74 VI miejsce M chód Sieraków 0 pkt 0 4 66 80 Grupa III wyniki do 2 wygranych setów do 20 pkt Międzychód Chrzypsko Wielkie 2 1 19 21 20 14 15 10 Chrzypsko Wielkie Opalenica 2 0 20 18 20 13 Międzychód Opalenica 2 1 18 20 20 18 15 13 Tabela Grupy III miejsca VII IX w turnieju VII miejsce Międzychód 2 pkt 4 2 sety 107 96 małe pkt VIII miejsce Chrzypsko Wielkie 1 pkt 3 2 85 85 IX miejsce Opalenica 0 pkt 1 4 82 93 Tabela końcowa XX Jubileuszowego Turnieju Siatkówki Męskiej 11 11 2015 I miejsce OMEGA REKLAMA DREZDENKO II miejsce ZRiF STRZELCE KRAJEŃSKIE III miejsce PERKUN WIELEŃ IV miejsce UM MAKUCH DRAWSKO V miejsce TRANS GREENEX SZAMOTUŁY VI miejsce ZJEDNOCZENI POJEZIERZE M CHÓD SIERAKÓW VII

pkt 0 8 sety Szkoły Średnie 3 drużyny 3 mecze 1 miejsce ZSP Drezdenko 2 mecze 2 pkt 4 0 sety 2 miejsce Chrzypsko Wielkie 2 mecze 1 pkt 1 3 sety 3 miejsce ZS Nr 1 Ekonomik Międzychód 2 mecze 0 pkt 1 3 sety Seniorki 5 drużyn 10 meczy 1 miejsce Chrzypsko Wielki II 4 mecze 4 pkt 7 1 sety 2 miejsce Międzychód II 4 mecze 3 pkt 3 5 sety 3 miejsce Międzychód I 4 mecze 2 pkt 5 3 sety 4 miejsce Chrzypsko Wielkie I 4 mecze 1 pkt 4 4 sety 5 miejsce Sieraków 4 mecze 0 pkt 1 7 sety Uwaga wszystkie mecze rozegrano po 2 sety do 15 pkt w przypadku 1 1 w setach o zwycięstwie decydowała różnica małych pkt z 2 setów Zwycięskie drużyny w kategoriach wiekowych otrzymały Puchary Burmistrza Międzychodu wszystkie pozostałe drużyny pamiątkowe statuetki i dyplomy Turniej sędziowali Wioleta Skowrońska Andrzej Szulc Wojciech Sikora oprawa techniczna turnieju Komunikat końcowy z imprez sportowych FERIE ZIMOWE 2015 NA SPORTOWO Komunikat końcowy z imprez sportowych FERIE ZIMOWE 2015 NA SPORTOWO organizowanych przez MOSTIR sp z o o w Hali Sportowej w Międzychodzie W dniach 16 17 02 2015 w Hali Sportowej odbył się TURNIEJ FUTSALU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL I IV O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU w którym uczestniczyło 2 drużyny Zespoły 6 piłkarskich rozegrały 2 meczy 2x25min mecz z rewanżem w imprezie uczestniczyło 22 zawodników Tabela wyników Miejsce Nazwa drużyny Pkt Bramki I Obóz Sportowy Salos I Poznań 6 28 10 II Obóz Sportowy Salos II Poznań 0 10 28 Puchar Burmistrza i złote medale otrzymała drużyna Salos I Poznań Zawodnicy Salos II Poznań otrzymali medale srebrne i pamiątkowy dyplom W dniach 18 19 02 2015 w Hali Sportowej odbył się TURNIEJ FUTSALU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL V VI O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU w którym uczestniczyły 4 drużyny Zespoły 6 piłkarskich rozegrały 12 meczy system każdy z każdym z rewanżami w imprezie uczestniczyło 36 zawodników Tabela wyników Miejsce Nazwa drużyny Z R P Pkt Bramki I Warta M chód 6 18 26 3 II Salos Poznań 3 3 9 14 15 III Wściekle banany 3 3 9 16 18 IV Wybrzeże klatki schodowej 6 0 6 26 Puchar Burmistrza i złote medale otrzymała drużyna Warta M chód grająca w składzie Kamil Jagiełka 7 Markus Nowak 7 Marek Stańko 6 Damian Grześkowiak 4 Max Stańko 2 Dominik Bartkowiak Patryk Szczepaniak Zawodnicy za II i III miejsca otrzymali srebrne i brązowe medale wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy W dniach 20 23 24 02 2015 w Hali Sportowej odbył się TURNIEJ FUTSALU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU w którym uczestniczyło 5 drużyn Zespoły 5 piłkarskich rozegrały 30 meczy 3 rundowy system każdy z każdym w imprezie uczestniczyło 50 zawodników Tabela wyników Miejsce Nazwa drużyny Z R P Pkt Bramki I FC Zwierzyniec 12 36 53 13 II Palona środa 7 5 21 33 35 III Podwójna dawka amfetaminy 4 2 6 14 23 31 IV Nie mogę się doczytać 2 3 7 9 19 36 V

Halowej o Puchar Starosty Powiatu Międzychodzkiego Przetarg ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ TERENÓW SPORTOWYCH PRZY UL LANGOWICZA W MIĘDZYCHODZIE piątek 07 listopada 2014 14 11 Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Zbiorcze zestawienie ofert Streszczenie ofert Odrzucenie oferty OGŁOSZENIE SIWZ ZAŁACZNIKI OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA ZAPYTANIA DO SIWZ POPRAWIONE PRZEDMIARY OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA 2 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA 3 ZAPYTANIA DO SIWZ NR 2 IV Piłkarski Turniej Gwiazdkowy WARTA CUP 2014 Komunikat Sportowy W dniu 11 11 2014 w Hali Widowiskowo Sportowej w Międzychodzie odbył się XIX TURNIEJ SIATKOWKI MĘSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI zorganizowany przez Burmistrza Międzychodu i Międzychodzki Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji sp z o o w Międzychodzie Otwarcia imprezy dokonał Prezes MOSTiR sp z o o Krzysztof Michalski W turnieju uczestniczyło 7 drużyn które łącznie rozegrały 13 meczy na 2 boiskach w turnieju udział wzięło 52 siatkarzy Mecze eliminacyjne w grupach system każdy z każdym w grupach A B 2 sety bez tie breaka Grupa A wyniki sety do 15 pkt Gorzów M chód 2 0 15 4 15 6 Szamotuły Drezdenko 2 0 15 12 15 14 Drezdenko Gorzów 2 0 15 10 15 11 Szamotuły M chód 2 0 15 6 15 6 Szamotuły Gorzów 2 0 15 13 15 13 Drezdenko M chód 2 0 15 2 15 9 Tabela Grupy A 1 m Szamotuły 3 pkt 6 0 sety 90 64 małe pkt awans 2 m Drezdenko 2 pkt 4 2 86 62 awans 3 m Gorzów 1 pkt 2 4 77 70 4 m Międzychód 0 pkt 0 6 33 90 Grupa B wyniki sety do 25 pkt Krzyż Dobiegniew 1 1 23 25 25 19 Krzyż M chód Sieraków 2 0 25 18 26 24 Dobiegniew M chód Sieraków 2 0 25 15 25 21 Tabela Grupy B 1 m Krzyż 2 pkt 3 1 sety 99 86 małe pkt awans 2 m Dobiegniew 1 pkt 3 1 94 84 awans 3 m Międzychód Sieraków 0 pkt 0 4 78 101 I Półfinał 2 sety do 25 pkt 1m grupa A Szamotuły 2 m grupa B Dobiegniew 2 0 25 12 25 18 II Półfinał 2m grupa A Drezdenko 1 m grupa B Krzyż 1 1 25 18 22 25 Finał B o miejsce 3 i 4 do 2 wygranych setów do 25 pkt Krzyż Dobiegniew 2 1 23 25 25 12 15 6 Finał A o miejsce 1 i 2 Drezdenko Szamotuły 2 0 25 21 29 27 Tabela Końcowa XIX Turnieju Siatkówki Męskiej 11 11 2014 1 miejsce OMEGA REKLAMA DREZDENKO 2 miejsce TRANS GREENEX SZAMOTUŁY 3 miejsce RELAX KRZYŻ WLKP 4 miejsce DOBIEGNIEW 5 7 miejsce Nasi Gorzów Wlkp Międzychód Sieraków Liceum Międzychód W uroczystym zakończeniu turnieju uczestniczyła Z ca Burmistrza P Agnieszka Leśniewska która podziękowała zespołom za udział w imprezie i dokonała wręczenia Pucharów Burmistrza Międzychodu za zdobyte miejsca 1 4 natomiast pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy uczestnictwa Turniej sędziowali Andrzej Szulc Wojciech Sikora XIX TURNIEJ SIATKÓWKI MĘSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Burmistrz

Miejskiego Stadion Dziewczynki i chłopcy 14 16 lat start wspólny dystans 3 5 km Nagrody Zwycięzcy w kat dz chł puchary i nagrody rzeczowe za miejsca II VI indywidualne medale dla wszystkich uczestników biegu medale i koszulki Bieg główny dla kobiet i mężczyzn 3 okrążenia Jeziora Miejskiego Stadion Kat OPEN Kobiety Mężczyźni start wspólny dystans 10 km Kat wiekowe Kobiet 17 29 lat 30 49 lat 50 lat i więcej Kat wiekowe Mężczyzn 17 29 lat 30 39 lat 40 49 lat 50 59 lat 60 69 lat 70 lat i więcej Nagrody Kat OPEN K M za I III miejsca puchary i nagrody rzeczowe Kat wiekowe K M za I III miejsca puchary W ramach wpisowego dla wszystkich uczestników biegu głównego pamiątkowy medal koszulka posiłek Termin biegu 28 czerwiec 2014r sobota godz 11 00 Regulamin i elektroniczne zgłoszenie do biegów na stronach www mostir miedzychod pl www miedzychod pl http www pulsarsport pl zapisy portal zawody php zawody 533 od 17 03 2014 Elektroniczny pomiar czasu i kolejność miejsc za pomocą systemu chipów PULSAR SPORT Biuro zawodów czynne od godz 9 00 na Stadionie Miejskim ul Langowicza 6 Uroczyste otwarcie imprezy godz 10 45 Start do biegów młodzieży szkół gimnazjalnych i biegu głównego godz 11 00 Do udziału w biegu zapraszają Organizatorzy Burmistrz Międzychodu i MOSTiR sp z o o Międzychód REGULAMIN KARTA ZGŁOSZENIOWA REGULAMIN GRAND PRIX POWIATU MIĘDZYCHODZKIEGO Komunikat sportowy z Zawodów Strzeleckich z KBKS o Puchar Burmistrza Międzychodu W dniu 1 maja 2014 w ramach Rodzinnej Majówki na Strzelnicy Sportowej Międzychód Przedlesie odbyły się zorganizowane przez UMiG MOSTiR sp z o o LOK Skorpion w Międzychodzie MISTRZOSTWA GMINY 2014 W ZAWODACH STRZELECKICH Z KBKS DLA KOBIET I MĘŻCZYZN O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Zawodnicy strzelali serie po 10 strzałów w pozycji leżącej do tarczy 10 z odległości 50

Nazwy M d 5 9 7 4 III Hurtownia Spożywcza Piotr Duszny M d 5 8 15 9 IV Kabanosy M d 5 7 5 9 V Laweta M d 5 4 5 11 VI FC Sołeccy 5 1 5 13 Bramki dla drużyn zdobyli Dworcowa Adrian Sierocki 8 Kamil Kropp 2 Mateusz Otto 1 Adrian Brojanowski 1 Szymon Kuska 1 Bez Nazwy Jakub Biskupski 6 Adam Ratajczak 1 Hurtownia Spożywcza Piotr Duszny Rafał Nehring 5 Piotr Duszny 4 Krzysztof Wachowiak 2 Sebastian Ziętkowski 2 Marcin Danielczak 1 Piotr Fischer 1 Kabanosy Bartosz Fabiański 2 Damian Frąckowiak 2 Łukasz Fabiański 1 Laweta Krzysztof Wicenty 2 Rafał Kaczmarek 2 Dawid Krop 1 FC Sołeccy Paweł Paech 2 Mateusz Semkło 2 Adam Kreczmar 1 Zwycięskie 4 zespoły otrzymały Puchary Burmistrza pozostałe pamiątkowe dyplomy Statuetki indywidualne otrzymali Król Strzelców Adrian Sierocki 8 bramek Najlepszy Bramkarz Kamil Woźniak Wręczenia pucharów statuetek i dyplomów dokonała osobiście V ce Burmistrz Międzychodu Agnieszka Leśniewska Turniej sędziował Piotr Białkowski oprawa techniczna Wojciech Sikora Komunikat Sportowy W dniu 8 marca 2014 w Hali Sportowej w Międzychodzie odbył się TURNIEJ SIATKOWKI ŻEŃSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Z OKAZJI DNIA KOBIET zorganizowany przez Burmistrza Międzychodu i Międzychodzki Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji sp z o o w Międzychodzie którego otwarcia dokonał Krzysztof Michalski Prezes MOSTiR sp z o o w Międzychodzie W turnieju uczestniczyło 6 drużyn żeńskich 40 zawodniczek które rozegrały łącznie 9 spotkań Turniej rozgrywany był w następujących kategoriach wiekowych szkoły gimnazjalne szkoły średnie seniorki Więcej TURNIEJ FUTSALU DRUŻYN AMATORSKICH O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Burmistrz Międzychodu MOSTiR sp z o o organizują TURNIEJ FUTSALU DRUŻYN AMATORSKICH O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU w Hali Sportowej ul Dworcowa 22 w Międzychodzie w dniu 16 marca 2014 niedziela o godz 9 30 Uczestnictwo w turnieju drużyny max 10 osobowe zgłoszenie drużyn do 14 03

2013 poniedziałek o godz 10 00 w Hali Sportowej ul Dworcowa w Międzychodzie Uczestnictwo w turnieju do turnieju dopuszcza się maksymalnie 9 drużyn decyduje kolejność zgłoszeń turniej rozgrywany będzie na 3 boiskach wiek zawodników 20 lat i starsi skład drużyny do 10 zawodników Nagrody w turnieju 4 pierwsze drużyny Puchary Burmistrza Międzychodu pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy uczestnictwa Zgłoszenia do turnieju telefoniczne pod nr 95 748 54 71 w ostatecznym terminie do dnia 7 XI 2013 czwartek ndo godz 15 00 z podaniem nazwy drużyny i numeru telefonu kontaktowego Serdecznie zapraszamy Przetarg Zagospodarowanie terenu wokół terenów sportowych przy ulicy Langowicza w Międzychodzie Zawiadomienie o wyborze Zbiorcze zestawienie ofert Streszczenie oceny i porównania ofert Modyfikacja SIWZ Treść ogłoszenia SIWZ Załączniki 1 8 Załącznik 9 Czysta i bezpieczna plaża w Mierzynie operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego Międzychodzki Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji sp z o o zrealizował projekt pn Czysta i bezpieczna plaża w Mierzynie Operacja ta została współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo realizowana w ramach środka 4 1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej LGR oraz nabywaniu umiejętności aktywizacji lokalnych społeczności objętego osią priorytetową 4 Programu Operacyjnego Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 2013 Podczas rzeczowej realizacji operacji pn Czysta i bezpieczna plaża w Mierzynie obszar plaży został zabronowany i uprzątnięty oraz nawieziono na niego piasek Na plaży zamontowano także dziesięć koszy na śmieci oraz przy wejściu na pomost umieszczono tablicę ogłoszeń Gablota wolnostojąca została umieszczona przy zejściu na plażę Natomiast pięćdziesiąt tablic informacyjnych zostało rozlokowanych na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Mierzynie Tablice te służą jako znaki informacyjne min kierujące turystę na plażę czy do wypożyczalni sprzętu wodnego a także jako znaki zakazu zabraniające np palenia ognisk czy wprowadzania psów Wszystkie planowane działania doprowadziły do uatrakcyjnienia terenu a co za tym idzie do wzmocnienia konkurencyjności danego obszaru a także do poprawy wizerunku Ośrodka Wypoczynkowego w Mierzynie podnosząc w ten sposób jego atrakcyjność Należy też wspomnieć iż realizowana operacja przyczyniła się do ochrony środowiska na obszarze objętym projektem poprzez jego modernizację Podsumowanie VIII Biegu Jesieni 2013 W dniu 8 września 2013r w Międzychodzie odbył się zorganizowany przez Burmistrza Międzychodu Międzychodzki Ośrodek Sportu Turystyki i Rekreacji sp z o o oraz Klub Integracji Społecznej w Międzychodzie VIII BIEG JESIENI 2013 pod patronatem Burmistrza Międzychodu organizowany w ramach imprezy III DZIEŃ KORBOLA DZIEŃ DZIAŁKOWCA Bieg o charakterze masowym i rekreacyjnym bez ograniczenia wiekowego rozegrano na dystansie 3 000 m na trasie 1 okrążenie wokół Jeziora Miejskiego w Międzychodzie ze startem i metą przy Muszli Koncertowej W biegu uczestniczyła młodzież z międzychodzkich szkół oraz osoby dorosłe i dzieci Łącznie w biegu uczestniczyło 220 zawodników Najliczniejszą ilość zawodników do biegu wystawiło Gimnazjum Nr 2 w Międzychodzie 79 uczniów Pozostałe szkoły Szkoła Podstawowa Nr 1 45 uczniów Szkoła Podstawowa Nr 2 40 uczniów Gimnazjum Nr 1 19 uczniów Szkoły Średnie 10 uczniów Dzieci poniżej 7 lat 6 Dorośli 21 Rozpiętość